PDA

View Full Version : Pad servera

The Bryach
09.02.11, 19:19
mene zanima da li cemo dobit vise kakvu obavijest u vezi nocasnjeg pada servera...
mislim ono, ni rijeci o nicemu ko da se nista dogodilo, nekima od nas je crkavala ipak vojska i ko zna sta sve jos.. ni isprika nit ista? il nismo dobvoljno dobri pa to ne zasluzujemo?
naravno opet nitko nije kriv, nema potrebe za odstetom jer Travian Games GmbH ne odgovara za nista bla bla? ovo stvarno postaje presmijesno...

Black_Velvet
09.02.11, 19:48
slažem se, sramota, da nitko od odgovornih niti jednom jedinom riječju nije spomenuo pad servera

zato znate banove lupat bez frke

a koga briga što se vojska davila jer se nije moglo napravit NPC

CM Marko
09.02.11, 23:33
Bilo je problema u data centru gde se nalaze veliki broj Travian servera. Problemi su brzo otklonjeni tako da nije postojala potreba za dodatnim obaveštenjem.

Takođe na sledećoj stranici možete pratiti dostupnost svih Travian servera kao i obaveštenja o eventualnim problemima u radu.

http://status.travian.com/

Black_Velvet
10.02.11, 08:48
manji problemi su se ogledali u tome da se tri sata nije moglo uć na acc koji je deffan, te je na kraju i nešto vojske pomrlo od gladi, nije da cjepidlaćim, ali pristojno bi bilo isprićat se svim igračima

ali to je samo moje mišljenje

jel te strah?
10.02.11, 11:15
manji problemi su se ogledali u tome da se tri sata nije moglo uć na acc koji je deffan, te je na kraju i nešto vojske pomrlo od gladi, nije da cjepidlaćim, ali pristojno bi bilo isprićat se svim igračima

ali to je samo moje mišljenje

zast bi se ispricavao? pa on je admin
njegova dobra volja je sto je uopce ostavio obavijest
samo tako dalje admine
keep up the good work
ne obaziri se na ove zavidne duše :pije kavu:

Black_Velvet
10.02.11, 13:08
nitko nije ni rekao da se on treba isprićat, ima tko se treba isprićavat, možda je to i on u to neću ulazit

a o ostalmo bis e dalo dikutirat, al to nije tema