PDA

View Full Version : Server ne radi

Agramer
22.03.11, 19:14
Odnosno radi al kriminalno lose (TS4)... Vec pol sata se bakcem da napravim jednu radnju, moram nesto na brzinu jer moram nekamo ic a ono nikako pa nikako

dajte ga onda bar zatvorite i stavite ispriku a ne ovak malo proradi covjek se ponada i nakon 10 sec opet steka

ricky_emp
22.03.11, 22:41
Odnosno radi al kriminalno lose (TS4)... Vec pol sata se bakcem da napravim jednu radnju, moram nesto na brzinu jer moram nekamo ic a ono nikako pa nikako

dajte ga onda bar zatvorite i stavite ispriku a ne ovak malo proradi covjek se ponada i nakon 10 sec opet steka

Brate, da nije mozda do tebe i tvog neta?:S

Head123
23.03.11, 00:11
Brate, da nije mozda do tebe i tvog neta?:S
a da nije? ni meni ništa nije htjelo

HotShotGG
23.03.11, 15:09

JA mislim da je to možda jednim djelom do kompa, jer ja na jednom imam 256 mb ram-a i t4 verzija se učitava 7 sekundi jedna stranica a na kompu ok 4bg-rama mi se odmah, mislim da je možda do kompa, nisam siguran