PDA

View Full Version : bug ista IP adresa s4

dadozg
29.03.11, 17:34
poštovani,

opetovano se ponavlja da prilikom farmanja na neaktivne farme server izbacuje:

Obavijesti Push zaštita Igrače sa istom IP adresom mozes samo ograničeno pljačkati

nama se desilo do sad na dvije jako dobre farme,a čujem po savezu da nismo samo mi u takvoj situaciji.

Poslao sam žalbu MH...

TiM_duh_13
03.04.11, 13:59
možda ču te pitati glupost ali...

dali si provjeroi da te nije stavio za sitera????

znalo mi se i to događati

pozz i mirna gradnja

hbudimir
03.04.11, 18:30
možda ču te pitati glupost ali...

dali si provjeroi da te nije stavio za sitera????

znalo mi se i to događati

pozz i mirna gradnja

ako sam ja dobro shvatio, sitter ne postajes kad te netko stavi za sittera, nego kad prvi put uđeš na acc
tako su bar meni rekli,... ako lazu oni mene onda i ja lazem tebe
a vjerujem da bi primjetio da je ulazio na taj acc

Horall
03.04.11, 19:48
Iste IP adrese su vjerovatnko kao i ovdje na forumu, ovdje se često zna događati da 50 ljudi ima istu IP adresu :palčina:

gamenoob
05.04.11, 20:31
Meni se to isto pojavilo danas.Jedan igrač kojeg sam prije sittao i kad smo ga izbacili iz saveza čekao sam dva dana na pljačkanje i onda mi piše da ne mogu pljačkati tbog iste IP adrese

hbudimir
06.04.11, 21:10
Meni se to isto pojavilo danas.Jedan igrač kojeg sam prije sittao i kad smo ga izbacili iz saveza čekao sam dva dana na pljačkanje i onda mi piše da ne mogu pljačkati tbog iste IP adrese

Ako se ne varam, da bi prestao status sittera potrebno je da prođe 14 dana,... 2 dana nisu dovoljna

gamenoob
07.04.11, 20:49
napisala mi je ova iz podrške da treba proči 48 h

hbudimir
08.04.11, 04:29
napisala mi je ova iz podrške da treba proči 48 h
Ponovno ako se ne varam, nakon 48 sati mozes poceti pljackati, ali je tvoje pljackanje jos uvijek ograniceno. Tek nakon 14 dana mozes farmati bez ogranicenja.