PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 5 ~ rasprave

Stranice : [1] 2

Sensei
09.05.11, 11:31
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Moderator ovog podforuma je Sensei (http://forum.travian.com.hr/member.php?u=11799).

Sensei
10.05.11, 18:54
Tema je otključana!

Sretno svima na serveru,
Sensei

Horall
10.05.11, 21:07
Tko dolazi na server? Mislim, koji savezi, pošto je classic očekujem da će ih biti dosta :)

Superhik
11.05.11, 00:04
Moglo bi biti zanimljivo http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376. A bit će dobar pokazatelj koliko je stvarno popularan T4 kada vidimo da li na njemu se brojka igraća smanji naglo ili ostane ista. :) :)

cossorre
11.05.11, 00:29
baš sam se obradovo kad sam vidio

cakani
11.05.11, 11:27
zalažem se za ostanak barem jednog servera verzije T3, ali još jedan server....???
Makar evo drago mi je ako zbog nikog drugog, onda zbog Nazgul_a i ekipe koja se ne želi vratit u vrtiće.:patkica:

FlLASH!
11.05.11, 12:54
Moglo bi biti zanimljivo http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376. A bit će dobar pokazatelj koliko je stvarno popularan T4 kada vidimo da li na njemu se brojka igraća smanji naglo ili ostane ista. :) :)

racunaj da je ljetni server i da ce zbog toga duplo manje ljudi ici ovdje :/ plus, s4 je prvi T4. dobar omjer ce bit s5 vs s2 koji se isto sad otvara kao T4

razigrana bakterija
11.05.11, 17:19
racunaj da je ljetni server i da ce zbog toga duplo manje ljudi ici ovdje :/ plus, s4 je prvi T4. dobar omjer ce bit s5 vs s2 koji se isto sad otvara kao T4

jos uvijek ce t4 biti u maloj prednosti...ima jos dice koja se iz raznoraznih razloga nisu uspjela regati na prvi t4 server...

Salahad Itmijan
11.05.11, 18:44
Više od 2 dana prošlo, 1k igrača..
Hoće li se ta brojka dići do 1,5k prije nego krene stagnacija ? :D

dadozg
11.05.11, 19:07
Više od 2 dana prošlo, 1k igrača..
Hoće li se ta brojka dići do 1,5k prije nego krene stagnacija ? :D

1K????

katastrofa :( niš novog nije stvar u verziji več u broju igrača na hr serverima.....

Superhik
11.05.11, 23:28
Pet servera + speed je stvarno previše http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

Dr_Evil
12.05.11, 00:39
Jedan T4, jedan T3.6 i jedan speed je nama dosta. I previše.

FlLASH!
12.05.11, 12:30
plus pocinje ljeto ..

rony !
12.05.11, 13:49

slažem se,,, ionako ima malo igraća koji igraju, bar bi se svi skupili u 3 servera...

HotShotGG
12.05.11, 14:42

slažem se,,, ionako ima malo igraća koji igraju, bar bi se svi skupili u 3 servera...

Sasvim se slažem.
Ono ima server oko 2 k igrača. lol
slažem se sa evilom. 3 servera su sasvim dosta
možda bi bilo dobro da ima samo .com travian.
pa da oni ( tj. .com ) da imaju oko 20 servera.
Pa bi na svakome serveru bilo po 10 k igrača, pa bi bilo zanimljivo.
ali to je samo moje mišljenje.

nego idu nekakvi savezi?

bako
13.05.11, 13:24
joooj sad kad istekne zastita samo idu napadi na ove sta su se kao junci zaletili na oaze

Bear grylls
17.05.11, 16:43
Sretno svima,pogotov clanovima SPS saveza :)

rony !
20.05.11, 19:25
na hr5 igraju samo 1552 igraća, PREMALO !!!

Prime
20.05.11, 21:05
naravno,a gle cuda s2 u t4 verziji ima vec 3k,pokazatelj kolko ljudima fali clasic

0202
22.05.11, 12:45
Sretno svima,pogotov clanovima SPS saveza :)

Kojem SPS savezu ? Mislim ima ih vise :D

Stanje na serveru: Nekoliko ozbiljnih saveza, na - + SPS - sami protiv svih a u koaliciji su sa cijelim kvadrantom, skoro. :D

Kikac77
26.05.11, 21:15
Moš mislit što je jak server kad sam ja među boljim igračima. Morat će se dosta skratit server da bi došao do kraja.

0202
27.05.11, 13:25
Moš mislit što je jak server kad sam ja među boljim igračima. Morat će se dosta skratit server da bi došao do kraja.

Da, ima relativno malo igraca.

Hefest
28.05.11, 20:28
Kad završi s3 i s1 s5 će biti server sa naajviše igraća na nekom hr serveru,svi oni koji žele igrati normalni travian će otići na ovaj server,ali ćim ova dva završe pogotovo s1

dadozg
29.05.11, 16:31
Kad završi s3 i s1 s5 će biti server sa naajviše igraća na nekom hr serveru,svi oni koji žele igrati normalni travian će otići na ovaj server,ali ćim ova dva završe pogotovo s1

znači doči če 50 ljudi na s3 tad :D toliko ima aktivnih koji igraju samo s1 ili s3 :D:D:D

Dr_Evil
31.05.11, 21:16
Ludnica.

Hefest
01.06.11, 14:45
znači doči če 50 ljudi na s3 tad :D toliko ima aktivnih koji igraju samo s1 ili s3 :D:D:D

Ja ti kažem da će s5 biti server sa najviše igraća,dovuci lzn jer mi dolazimo tamo idući server!

0202
02.06.11, 12:04
Nema nista toliko zanimljivog, ali cini mi se da je kovadrant -/+ najzanimljiviji :D

Cheops
02.06.11, 19:55
s5 bi nekad u buducnosti mogao biti jako zanimljiv server, nakon 1 do 2 restarta kada se ljudi zazele stare verzije i kada bude jedini t3.6 server. do tada, gledamo ovu jad i bijedu :)

TaraT
03.06.11, 12:35
s5 bi nekad u buducnosti mogao biti jako zanimljiv server, nakon 1 do 2 restarta kada se ljudi zazele stare verzije i kada bude jedini t3.6 server. do tada, gledamo ovu jad i bijedu :)

da mi je znat tko je samo prvi poper na ovom serveru
:D

ali, definitivno, cim zavrse s1 i s3, te se s5 restarta, mislim da ce biti kvantitativniji, ali i daleko najkvalitetniji server kod nas

0202
04.06.11, 17:05

ali, definitivno, cim zavrse s1 i s3, te se s5 restarta, mislim da ce biti kvantitativniji, ali i daleko najkvalitetniji server kod nas

ma ne, kaj pricas...nije on poper :)

gargy
06.06.11, 15:32
Šta ima evo i mi se nagledali na server malo:)

Cheops
07.06.11, 01:30

kae iglicu, dosadno i tebi na s1 pa zujis tu? trebao si se regati, da te katam ovdje kad mi vec daniela ne da na s1 :p

@0202-nije to "poperizam" prijatelju, to je dobar start. gledaj to ovako, poper cheops ne mora poslati ni jednu pljacku, a opet ce na kraju dana imati barem duplo vise ressa od tebe. sad kad bolje razmislim, bas mi se svidja ovo "poper cheops"...a ovo sto poper cheops pofarma, to valjda pofarma svojim poperskim trgovcima, jer poperi nemaju vojske, ne ne, oni samo grade dvorac, pa malo bazen da se ajkula moze kupati unutra, pa drugi dvorac za drakula i nindža kornjača, pa mali dvorac za bubašvabe...

Kikac77
07.06.11, 11:21
kae iglicu, dosadno i tebi na s1 pa zujis tu? trebao si se regati, da te katam ovdje kad mi vec daniela ne da na s1 :p

@0202-nije to "poperizam" prijatelju, to je dobar start. gledaj to ovako, poper cheops ne mora poslati ni jednu pljacku, a opet ce na kraju dana imati barem duplo vise ressa od tebe. sad kad bolje razmislim, bas mi se svidja ovo "poper cheops"...a ovo sto poper cheops pofarma, to valjda pofarma svojim poperskim trgovcima, jer poperi nemaju vojske, ne ne, oni samo grade dvorac, pa malo bazen da se ajkula moze kupati unutra, pa drugi dvorac za drakula i nindža kornjača, pa mali dvorac za bubašvabe...

Ajde Cheops, kao da mi ne znamo da se može farmat bez vojske. Evo i ja farmam popom i bez vojske sam među top farmerima. A šta možeš bit sa 3 sela već nego poper, proizvodnju sigurno nemaš, sve samo dvorci, rezidencije, vijećnice i akademije. ;)
http://forum.travian.com.hr/images/smilies/tongue.png

0202
07.06.11, 15:27
Ajde Cheops, kao da mi ne znamo da se može farmat bez vojske. Evo i ja farmam popom i bez vojske sam među top farmerima. A šta možeš bit sa 3 sela već nego poper, proizvodnju sigurno nemaš, sve samo dvorci, rezidencije, vijećnice i akademije. ;)
http://forum.travian.com.hr/images/smilies/tongue.png

.

Pa nisi 1. farmer servera...a imas najvise popa...i velika razlika između 7. i 1. rankiranog..duplo..
a cuj, ja ne pljackam toliko zato sto nisam teut, i nemam bas toliko vremena za pljackanje na sve strane...da imam vjerovatno bi bio teut..tako da..

dadozg
07.06.11, 18:26
Ja ti kažem da će s5 biti server sa najviše igraća,dovuci lzn jer mi dolazimo tamo idući server!

jok,bojimo se vas :) pogotovo ja :)
aj sretno možda uzmete server ako bu bilo 1000 acc :D:D:D

nego pitanje koliko ljudi sad ima na s5?

exAzriel
08.06.11, 14:17
malo ljudi na serveru, i sve neki dječji savezi
potpuno nepotreban server po meni.....

zoran fest
08.06.11, 23:34
Istina, ali barem nije barbie server. Ovdje barem ne trebam mazati i preoblačiti metrosexualnog heroja.

exAzriel
10.06.11, 11:37
kaj fali heroju Neven Ciganović da mi je znati :lol:

ruzno pleme
18.06.11, 14:51
sta je sa ovim serverom, kad sam ja u top 10 najnaprednijih igraca :lol2::dance:

taj server ko da ima limit da nesmije preci 1000 igraca :gamer:

0202
18.06.11, 17:27
haha, da.. Ma ima par dobrih saveza.. ima i naravno losih.. bez-obzira sto ima malo acc.. biti ce zanimljivo..

exAzriel
18.06.11, 19:21
neće biti zanimljivo, i nisu dobri savezi... savezi su napumpavanje ega, mi smo ovo mi smo ono...
pojma nemaju što rade, i bit će ovo dosadno.....

Kikac77
18.06.11, 21:27
Jaki igrači kad top 20 igrači čim im uhvatiš off gase acc.

dadozg
19.06.11, 09:17
kaj je ovo,regam se danas samo radi zlata i vidim HEG...ko je dobio uopće dopuštenje da predstavlja HEG,ajme majko mila kaj ekipa nezna ni sam izmisliti savez več kopira največe u povijesti traviana :(

0202
19.06.11, 09:49
Da...lol... uzeli su ime od HEG-a a za sad ga nikako nisu opravdali..vjerovatno niti nece...

Kikac77
19.06.11, 12:50
Ni meni nije jasno zašto su nedavno promijenili ime i kopiraju HEG, valjda da ih se ostali uplaše. Ne volim ta kopiranja poznatih saveza, to mi je tako jadno. Mislim da bi trebalo uvest patentiranje imena (kako saveza, tako i igrača) da ih nitko ne može koristit bez dopuštenja vlasnika.

0202
19.06.11, 22:19
haha, zasto mi odma brisete post ? Ma vidi se da savez nije niti blizu HEG-u. Samo se sramote.

ruzno pleme
19.06.11, 22:53
registriram se nakon par tjedana od pocetka servera i skoro sam uso u top 10 pljackasa :D :D

zoran fest
19.06.11, 23:40
Ovaj server će biti presedan u povijesti Traviana, jer će se svi savezi na serveru udružiti u jednu veliku koaliciju i živjet će u miru jedno s drugima, zajednički će izgraditi jedan jedini WW.

Peace brothers.
:daje cvijet:
:daje cvijet:

ruzno pleme
19.06.11, 23:59
neznam dal ce biti dosta ljudi do kraja servera da izgrade jedan ww :D vidis da u mjesec dana je 1000 ljudi otislo
a mozda je server uklet ROTFL

0202
20.06.11, 08:47
Ne bih rekao ;)

ruzno pleme
20.06.11, 20:37
evo zavrsio hr3, sada se mogu potpuno posvetiti ovome serveru i farmanju :gamer::gamer:

dadozg
21.06.11, 16:10
evo zavrsio hr3, sada se mogu potpuno posvetiti ovome serveru i farmanju :gamer::gamer:

farmanju koga? oaza :D

zoran fest
22.06.11, 01:02
neznam dal ce biti dosta ljudi do kraja servera da izgrade jedan ww :D vidis da u mjesec dana je 1000 ljudi otislo
a mozda je server uklet ROTFL

a onda će to morati biti jedan mali ww, do recimo 20 lvl. a artevi će se uzimati sa 3 kle offa. iriznicom na lvl 5.

:)

inače ćemo svi u penziju dok se taj server završi.

hbudimir
22.06.11, 11:45
Moze li netko u kratko opisati stanje na s5 serveru? Koji savezi su po kojim koo, kakav im je odprilike omjer snaga, tko s kime ratuje,.... i tome slicno? Hvala ;)

Kikac77
22.06.11, 18:19
Nema tu koordinata:D, svi smo u centru i koliko vidim u svim savezima ima ljudi sa svih koordinata. Zasad vidim 3 struje, ali bit će uskoro većih promjena. HEG, SCORPION i AOH savez i njegovi saveznici.

0202
22.06.11, 20:33
Na -/+ su
"HEG" PROTIV ŠBBKBB I APS
Nista konkretno..ali..biti ce..

wolf1989
23.06.11, 18:20
meni se čini da ni jedan savez neće dignut ww na 100. Eventualno ako se svi skupe u jedan savez, imamo neke šanse protiv natara :D

0202
24.06.11, 15:13
meni se čini da ni jedan savez neće dignut ww na 100. Eventualno ako se svi skupe u jedan savez, imamo neke šanse protiv natara :D

amen .

gargy
24.06.11, 16:41
:brukica:

koji vjeciti optimista

sema_
27.06.11, 00:26
registriram se nakon par tjedana od pocetka servera i skoro sam uso u top 10 pljackasa :D :D

ako je tako onda je server stvarno na niskim granama :p

pozdrav od starog druga ;)

ruzno pleme
27.06.11, 09:15
pricaj mi o tome, cim ja dodem na server odmah je server katastrofa :D

The Bryach
29.06.11, 03:49
dajte nam restart u neko normalno vrijeme bem vas... garantiram da bi hrpa ljudi ovo igrala samo da nije u tako neugodno vrijeme postavljeno.... bar znam da bi ja skupio ekipicu od 50 kvalitetnih ljudi (bez multica) a vjerujem i druge ekipe... pa da se vise odigra jedan normalni hr server nakon onog zaj... s pretjeranim brojem serveria i prekenjavanjem pojedinih saveza bez konkurencije...

ruzno pleme
29.06.11, 09:32
a sta ces, prvo pocnu 2 servera u isto vrijeme, a onda iducih 4 mjeseca niti jedna server se ne restarta:narf:

hbudimir
30.06.11, 03:22
A osim toga, taman prije ljeta
Dosta ljudi preko lita nema bas vremena za travian, pa ovaj server nisu ni pocimali (ja prvi). Trebalo ga je stavit u 9 ili 10 mjesec, s1 bi vec bio gotov, i proslo bi to litnje vrime godisnih odmora
ovako,... 0 bodova
Sad cemo nakon s1 morat cekat restart godinu dana :(

Kikac77
30.06.11, 17:10
A malo se odmorite, obnovite baterije. Bit ćete svježi, odmorni i bolje ćete igrat. ;)

nazgul1982
02.07.11, 07:25
odmor.... qe?

Kikac77
05.07.11, 23:17
Evo strašni HEG nije dugo izdržao, čak ih ni ime nije spasilo. Kao što su i bile prognoze.

nazgul1982
06.07.11, 01:29
od svih hegovaca jos samo njih 5 igra i nijedan nije na s5

Piso u Kuci
06.07.11, 14:04
s5 je pokrenut u totalno krivo vrijeme, a i visak je..sto ce nama toliki serveri

overdose
06.07.11, 23:31
Taj ce server bit odlican kod sljedeceg restarta
Ako ostane jedini classic server
Onda racunam da ce bit vrijedno ga igrat
A sad eh... Kud s3 i s1, sezona, t4 ...
Normalno je da je tako slab

grozd
15.08.11, 09:57
totalno promašeno vrijeme aktiviranja novog servera ...... server bi mogao imat prolaz samo ako ostane jedini t3.6 ..... onda bi mogao okupit dosta starije ekipe koja bi ga možda zaigrala iz nostalgije

GRINHIL
16.08.11, 17:06
jedno malo pitanje: ko je tolko bedast da je uzeo moj nick na t5?
jaooooooooooooooooooooooooo
sad dobil info da je još neko sa nickom grinhil tu
hahaha
đizs :opala:

Zvjer
17.08.11, 01:43
totalno promašeno vrijeme aktiviranja novog servera ...... server bi mogao imat prolaz samo ako ostane jedini t3.6 ..... onda bi mogao okupit dosta starije ekipe koja bi ga možda zaigrala iz nostalgije
Daj svi ste dosadni s tom riječju "stara" i svi ju baš namjerno tupe.Pomoirimo se to je prošlo vrijeme vrijeme je fulano,ali bolje fulani nego nikakav.

jedno malo pitanje: ko je tolko bedast da je uzeo moj nick na t5?
jaooooooooooooooooooooooooo
sad dobil info da je još neko sa nickom grinhil tu
hahaha
đizs :opala:
Baš se pitam tko je tolko bedast :PP

Bedo
18.08.11, 01:35
Nisam ovo igrao godinu dana, počeo sam opet zbog ekipe iz kvarta koja je odlučila počet igrat ( neki stari neki novi igrači),
ali u životu nisam vidio ovako lošu konkurenciju i spori razvoj igre. Što se dogodilo? -.-

Zvjer
18.08.11, 16:04
Server došao u krivo vrijeme 1k igrača od kojih većina nisu farme pa ne možeš dovoljno ukrasti koliko ti treba tj. koliko se inaće krade.

nimja
23.08.11, 16:56
najzanimljiviji server a nitko ništa ne piše

Trigla-Markaus
07.09.11, 02:31
Nadam se da ce vam ovo dici malo raspoloženje ali koliko sam cuo dolazi neka ekipa sa s1.Navodno zele konkurirarti za neke opake bitke i naravno uletiti u neko saveznistvo. Ali sve budete znali na vrijeme. Koliko znam iskusni su igraci tako da sretno svima i neka bude sto napetije

Trigla-Markaus
07.09.11, 18:40
najzanimljiviji server a nitko ništa ne piše

Jako je zanimljiv. Moš' si mislit sto je zanimljivo. Jedna velika koalicija koja se zove Scorpion i i jos par malih saveza koji nece moci nista za otprilike mjesec dana kada se scorpioni razviju koliko-toliko. Jedino bi moglo biti zanimljivo ako se skupi neka ekipa koja zeli pokazati svoje znanje i iskustvo sa drugih servera. Ili se mozda varam pa se svi ovi mali savezi udruze pa oderu scorpione ali nevjerujem u to jer koliko znam ima par ljudi koji su jako iskusni i htjeli bi zaigrati sa scorpionima :D

hbudimir
08.09.11, 01:41
Nadam se da ce vam ovo dici malo raspoloženje ali koliko sam cuo dolazi neka ekipa sa s1.Navodno zele konkurirarti za neke opake bitke i naravno uletiti u neko saveznistvo. Ali sve budete znali na vrijeme. Koliko znam iskusni su igraci tako da sretno svima i neka bude sto napetije

Sigurno ce poveci broj igraca s s1 imat zelju za doc na server i malo zaigrat
Ko da ista drugo imamo za radit :D

Samo je pitanje hoce li bit smisla.
Kolika ce bit razvijenost ostalih igraca, kolika ce bit ponuda "napustenih" accova,....

Trigla-Markaus
08.09.11, 02:39
Sigurno ce poveci broj igraca s s1 imat zelju za doc na server i malo zaigrat
Ko da ista drugo imamo za radit :D

Samo je pitanje hoce li bit smisla.
Kolika ce bit razvijenost ostalih igraca, kolika ce bit ponuda "napustenih" accova,....

A dobro sto se tice tog poveceg broja igraca vec vidim kako ce 1. Bojna cijela preci tu i pokusati nesto napraviti. Ali koliko sam proucavao igrace malo vec vidim da je 70% vec igralo ali na s1 tako da se maltene vec svi medjusobno poznaju. Ali budemo jos vidjeli nadam se da ce biti bar tri puta veca brojka igraca nego sada tako da bude akcije da se svi malo zabavimo. (fejk ili nije , hocu ili necu deffati ) :D

cakani
08.09.11, 14:25
doći će...samo nakon restarta..

Trigla-Markaus
10.09.11, 17:15
doći će...samo nakon restarta..

Mozda dođu i ranije zato sto za par dana ce biti kraj na s1

Misterio 1
16.09.11, 19:01
Jako je zanimljiv. Moš' si mislit sto je zanimljivo. Jedna velika koalicija koja se zove Scorpion i i jos par malih saveza koji nece moci nista za otprilike mjesec dana kada se scorpioni razviju koliko-toliko. Jedino bi moglo biti zanimljivo ako se skupi neka ekipa koja zeli pokazati svoje znanje i iskustvo sa drugih servera. Ili se mozda varam pa se svi ovi mali savezi udruze pa oderu scorpione ali nevjerujem u to jer koliko znam ima par ljudi koji su jako iskusni i htjeli bi zaigrati sa scorpionima :D

:tough: ne volim škorpije,hihi

inače,totalno kriva procjena situacije na serveru :pece palacinke:

zoran fest
21.09.11, 01:28
neka samo dodju, treba nam novih farmi

hbudimir
23.09.11, 11:55
Vidim nelos dolazak igraca sa s1 ovdje,... skuplja se polako ekipa ;)

Nadam se da ce bar forum malo zivnut ako ne i sam server :D

hsinisa
23.09.11, 14:56

hahaha..onda ne poznaješ tu ekipu..jedino što možeš biti s njima u konkurenciji je dobra im muzara..s njima nemaš šanse..

dalmatinac22
23.09.11, 18:19

=)

Jinx
24.09.11, 23:08

ne treba nama novih farmi nego kvalitetnih igrača koji bi malo začinili i probudili ovaj uspavani server

PetarPan34
29.09.11, 22:16
zanimljiv server , taman kao na recimo jakom serveru jedan kvadrant ..... a ionako su svima zanimljivi kvadrantski ratovi tako da biovo moglo biti dobro kako se približava zima
Scorpioni 4 saveza, KEK,BIP&ostali njima bliski Vs ŠBBKBB; 300 2 saveza i APS
navodno je scorpion rimljan skinuo gaće pred zidom APS rimljana

chmarko
29.09.11, 22:21
zanimljiv server , taman kao na recimo jakom serveru jedan kvadrant ..... a ionako su svima zanimljivi kvadrantski ratovi tako da biovo moglo biti dobro kako se približava zima

sta reci :S
naivan potez...
nejasno svima kako je neko i mogao pomisliti da je jelen laka meta i da tamo moze ista proci :blink:

kako god, idemo skinuti jos koji :to victory:

baka u kanalu
29.09.11, 22:33

budete kakvog bucu betona sazidali...il ste opet došli pokupiti sve komade :D sa servera

chmarko
30.09.11, 09:48
mozemo mi zidati i ujedno skupljati komade, nije bed ;)

zoran fest
05.10.11, 00:24
zidat će se mini debeljko jer cijeli server neće skupiti ressa za 50 lvl akamoli za 100 :)

bezimeni
13.10.11, 22:32
Uh mrtav server niko ništa ne piše ,šteta što je ovaj s5 poćeo u krivo vrijeme a po svemu sudeći sljedećeg u ovoj varijanti t3.6 neće ga više niti biti...

chmarko
20.10.11, 11:47
ako nebude t3.6 verzije, nema vise traviana, sto znaci puno spavanja i slobodnog vremena :D

bole77
21.10.11, 15:17
imas pravo chmarko..poceo sam igrat t4 na serveru 3,,al iskreno i ne svidja mi se bas..najbolje bi bilo da nam ostave s1 kao t 3.6 server..to bi bilo genijalno...
al se svabe ocito vode za tim da cim vise zarade..jer ovo sto se dogadja na s3 sa itemima stvarno ni normalno...oni koji uzmaju gold ne dobivaju na avanturama nista,,dok oni koji ne kupuju gold dobivaju one vrijednije bolje iteme..na taj nacin su "prisilili" goldere da trose jos vise zlata,,a to je svabama puno veca zarada...

nazgul1982
22.10.11, 13:12
evo regao se ja na s5 jucer da ubijem dosadu mjesec dana,impresivno neupecatljiv server:D

bezimeni
22.10.11, 22:52
Svaka čast Lord vaderu dovedi još ekipe sa sobom da oživimo taj server malo.....

nazgul1982
23.10.11, 06:55
no way,i ja se brisem za mjesec dana dok pocne nesto,ovako samo ovisnost malo mazim:D

dibilibiri
23.10.11, 11:06
imas pravo chmarko..poceo sam igrat t4 na serveru 3,,al iskreno i ne svidja mi se bas..najbolje bi bilo da nam ostave s1 kao t 3.6 server..to bi bilo genijalno...
al se svabe ocito vode za tim da cim vise zarade..jer ovo sto se dogadja na s3 sa itemima stvarno ni normalno...oni koji uzmaju gold ne dobivaju na avanturama nista,,dok oni koji ne kupuju gold dobivaju one vrijednije bolje iteme..na taj nacin su "prisilili" goldere da trose jos vise zlata,,a to je svabama puno veca zarada...

živa istina.
ja se regao na s3 i prvom tjednu ubo svitke, pomasti, kaveze, 2 kante i sve prodao za ukupno 50k srebra.
nije loše dobit 250 zlata za ništa...

a da sam uplatio gold odmah, ne bi ni pola tog na avanturama dobio pa dobro unovčio

arhhimond
23.10.11, 17:47
nije valjda da si se uplašio Škorpija?

bezimeni
23.10.11, 20:14
Neće stići dići off da se šeće s njime po serveru ........

B.A.N.
23.10.11, 21:06
Vaderuuu... come out to play :to victory:

cokolada paprena
26.10.11, 12:19
prica se prica da su skorpije jutros ranom zorom zabljesnule na serveru bomb

kex
26.10.11, 16:07
iako mnogi seru po ovom serveru,čini mi se da bi mogao biti baš interesantan,a svi oni koji su mislili da če škorpioni samo tako prošetat po njemu malo se varaju.;)

mimi8
26.10.11, 22:34
što ovdje nikog živog..

zoran fest
27.10.11, 01:40
kakav server takav forum

ajde bilo je malo akcije ovih dana,

bezimeni
27.10.11, 17:55
Da vrlo je živo tu na ovom serveru ,svi veliki ljubitelji t 3.6 varijante, a nekako mi ne odgovara brojčano stanje ovog servera nasprem drugih servera.

Rain
28.10.11, 15:50
evo regao se ja na s5 jucer da ubijem dosadu mjesec dana,impresivno neupecatljiv server:D

Kud ja mali crnac, tud i vader mali mujo! Blah. :P

Hefest
30.10.11, 13:38
Da vrlo je živo tu na ovom serveru ,svi veliki ljubitelji t 3.6 varijante, a nekako mi ne odgovara brojčano stanje ovog servera nasprem drugih servera.

Čekaj restart, bit će to definitivno server sa najviše igrača ;)

dadozg
30.10.11, 14:07
Da,cujem da drlja opet okuplja bezimene :cerek:

B.A.N.
30.10.11, 15:43

:bruka: nadam se da će netko otkriti pod kojim nickom igra:bic:

Teyla
30.10.11, 22:39

hahahhahah, dobar

kakadu
30.10.11, 22:44
:bruka: nadam se da će netko otkriti pod kojim nickom igra:bic:

igra u škorpionima i to skoro odpocetka, a ti trazi pod kojim nickom:P

drogan
31.10.11, 10:52
igra u škorpionima i to skoro odpocetka, a ti trazi pod kojim nickom:P

da je samo on bilo bi dobro. hihihihihihi

drlja
01.11.11, 08:50
lijepo ljudima reci da si mi sitter.....

dadozg
02.11.11, 07:09
lijepo ljudima reci da si mi sitter.....

de si ljudino :) jel okupljaš bezimene za s5? :cerek::cerek:

drlja
02.11.11, 07:37
travianska mirovina., ovdje na s5 još imam acc zbog čuvanja golda dok ga nekom ne prebacim, a onda mirovina.
svoj cilj sam ostvario, sagradio čudo i osvojio server sa ekipom i postao najpoznatija osoba što bi više.
Na vrhuncu moći i slabe se ljudi povlače u mirovine.

arhhimond
02.11.11, 15:51
zineš čim lažeš ! ja sam za to da se policiji ukine povlaštena mirovina

dadozg
02.11.11, 16:56
evo kako oživiti ovo mrtvilo od servera proširite priču da je drlja na s5 i da vidiš kak buju došli svi :cerek: ko je rekao da drlja nemre okupiti bezimene :cerek::cerek:

kakadu
02.11.11, 19:55
evo kako oživiti ovo mrtvilo od servera proširite priču da je drlja na s5 i da vidiš kak buju došli svi :cerek: ko je rekao da drlja nemre okupiti bezimene :cerek::cerek:

si vidio dado kako se to radi jbg...cudim se da jos nisu preorali s5 da bi ga nasli

drlja
02.11.11, 20:00
eto upravo sam poslao off u šetnju, sad će mi sitteri paziti na minus
malo je dosadan server bez nekih akcija ali bitno da se igra.....

dadozg
02.11.11, 20:15
kakva je uopce tu situacija,koji je tijek igre,neki presjek dogadjanja ? ko s kim i kako?

drlja
02.11.11, 21:12
ma ja sam ti tu dual na jednom od accaunta pa ne smijem puno pričati, ima tu svih saveza sa onog završenog :), ma ovaj ti je server kao godišnji odmor

kakadu
02.11.11, 21:46
svi su sa drljom jer on je pobjednik

B.A.N.
05.11.11, 19:05
Strašno napet i zanimljiv server :na karte:, koji mi je k... trebalo da se regam na s5 i uplatim golde:bruka:

drogan
06.11.11, 12:56
Strašno napet i zanimljiv server :na karte:, koji mi je k... trebalo da se regam na s5 i uplatim golde:bruka:
biti ce za koji mjesec, kako vidim sve vise bezimenih ima, ovdje ce sigurno imati sansu da bez ispaljenog metka osvoje server. hahahahahahahha

dadozg
06.11.11, 15:30
biti ce za koji mjesec, kako vidim sve vise bezimenih ima, ovdje ce sigurno imati sansu da bez ispaljenog metka osvoje server. hahahahahahahha

ovo im je kao popravni? :cerek:

zgsupa1
06.11.11, 17:46
evo da vidite da nije dosadan server al cuvamo ostale reporte od off i def samo da vidite da nije da se ne igra http://travian-reports.net/hr/report/305402d8ea9

Aspire
07.11.11, 22:15
Sjedi jedan. Nazad u predškolsku :fajter: Server je izuzetno napet, taman u zadovoljavajućem stilu. Vako bi mogo do penzije.

Misterio 1
08.11.11, 21:26
Nezanimljiv je onima koji si ga neznaju napravit zanimljivim,hehe. Sasvim dovoljno iskusne ekipe se nalazi tu da bude zanimljivo,uostalom pitajte škorpije jel im zanimljivo... :witch:

ripp3r
09.11.11, 18:25
dadek je zakon

B.A.N.
09.11.11, 21:57
:cerek:
Nezanimljiv je onima koji si ga neznaju napravit zanimljivim,hehe. Sasvim dovoljno iskusne ekipe se nalazi tu da bude zanimljivo,uostalom pitajte škorpije jel im zanimljivo... :witch:

strašno puno iskusne ekipe ima, pogledajte si stanje po savezima, pa recite da su svi iskusni, a nije dovoljno prijaviti se na server pa da bude zanimljivo:brukica:

rezime: snaga servera = 0 / organiziranost saveza = 0 / za sve ostalo tu je mastercard:cerek:

@ripp3r

Pozdravlja te Klingon :cerek::cerek::cerek:

ripp3r
10.11.11, 14:51
:cerek:

strašno puno iskusne ekipe ima, pogledajte si stanje po savezima, pa recite da su svi iskusni, a nije dovoljno prijaviti se na server pa da bude zanimljivo:brukica:

rezime: snaga servera = 0 / organiziranost saveza = 0 / za sve ostalo tu je mastercard:cerek:

@ripp3r

Pozdravlja te Klingon :cerek::cerek::cerek:

i ja njega:dance:

B.A.N.
20.11.11, 20:52
Prvi malo ozbiljniji napad na serveru, tj. pokušaj preuzimanja i odmah zabijanje u neki nabrzaka sklepani deff, tko zna otkud se stvorio:S, napadač je neki "tim budala":D

dalmatinac22
20.11.11, 21:24
Klasa optimist :P

Kikac77
20.11.11, 21:56
čestitke obrani, napokon da vidim malo volje za igru, do sad užas

rudlavi cezar
20.11.11, 23:54
Prvi malo ozbiljniji napad na serveru, tj. pokušaj preuzimanja i odmah zabijanje u neki nabrzaka sklepani deff, tko zna otkud se stvorio:S, napadač je neki "tim budala":D

Ovo bi moglo u izjavu godine,he he.Na brzinu sklepana obrana,sklepala na brzinu složen off jaooo pa kud ide ovo

B.A.N.
21.11.11, 19:09
Ovo bi moglo u izjavu godine,he he.Na brzinu sklepana obrana,sklepala na brzinu složen off jaooo pa kud ide ovo

vidim da nisi pazio u školi kad ste učili čitanje s razumjevanjem:brukica: ajd probaj ponovo, čitaj polako od riječi do riječi, ili da ti sporije pišem:D

mgaby
25.11.11, 17:06
Zašto je ovaj forum tako mrtav ? :bic:

arhhimond
25.11.11, 23:45

Zato jer nema više HOF rubirke, bez reporta, provokacije i trabuljanje prazne slame jednostavno nije
zanimljivo štivo uz kavu...šteta, jer ima zanimljivih Hofova

gamacid
26.11.11, 17:25

zato kaj ljudi koji oce pisati svako malo dobe bananu
to ih ubije u pojam
pristrani moderatori pravdu kroje

zivela revolucija dole moderatori
:patkica:

zgsupa1
26.11.11, 22:02
neznam al ima finih reporta samo se ocito neki vlasnici srame radi neznanja igranja ,nadam se da drugi skupljaju reporte pa da se ipak pokaze server za neke kao "zanimljiv"

TaraT
28.11.11, 22:10
Zato jer nema više HOF rubirke, bez reporta, provokacije i trabuljanje prazne slame jednostavno nije
zanimljivo štivo uz kavu...šteta, jer ima zanimljivih Hofova

kako nema
eto, ja vidio neke druide u akciji

arhhimond
29.11.11, 19:57
heh, o igliću pa di si?
da šteta je al ko ga **** da se ne postaju akcijice tak da i ovi koji ne igraju vide šta propuštaju...
gladam izviđanja, dosta je prošlo od servera a većina ima par kila vojske cccccc...pada razina na hr serverima
možda da se još neka akcija za gold pokreneROTFL

zoran fest
18.12.11, 23:42
Server je sve dosadniji i dosadniji

i dosadniji

niti farmi niti igrača niti offova niti akcije

Jedino što drži taj server je princip nekih igrača da ne gase acc i ponos drugih da ne ugase prije suparnika kako ne bi ispali poraženi.

Vjerujem da kada bi svi bili iskreni, da bi si priznali medjusobno da je server pušiona i da bi nakon toga svi grupno ugasili sve acceve na serveru,

Đus
21.12.11, 22:42
kako nema
eto, ja vidio neke druide u akciji

a gle starog cinika kak je svugdje prisutan :D

TaraT
22.12.11, 12:00
premali broj igraca, krivo vrijeme u koje je startao te citav niz drugih stvari,....hoce li se naci netko da ce uopce imati snage dignuti ww na 100
i ako ima netko tko prati server, kad se uopce ocekuje pojava ww-a?
mozda ce u novoj sezoni s5 imati vise srece

zoran fest
23.12.11, 08:31
ajde priznaj eagle da si na odvikavanju od traviana :)

arhhimond
23.12.11, 08:53
fali farmi istina, al baš se zabavljam :D

dadozg
24.12.11, 09:34
jel došla ww faza? vidim ima 987 igrača,a samo 64 aktivnih na vezi :D oče se uspijeti skupiti resa za izgradnju barem jednog ww sela?:cerek:

GRINHIL
24.12.11, 10:46
kupi pepeljare od cviki pa se makar možda poduplaju.

zoran fest
25.12.11, 06:37
Hm da, server bi mogao izgledati ovako u doglednoj budućnosti:

Godina 2026:

Nakon godinu dana bezuspješnog skupljanja ressa za podizanje jedinog ww-a na 96 lvl, igrači ujedinjene koalicije svih saveza na sc5 je odlučila ugasiti račune. :D

Rain
03.01.12, 17:42
:goodpost:

Stvarno. Jedan od najdosadnijih servera, ako ne i najdosadniji. traži se karta više za pogledat koji reportić, mada smo već i zaboravili da toga inače ima dok igraš ovu igru. Strava. Jedino ta utrka s wwima još može dat nešto, al kak je krenulo... blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Misterio 1
03.01.12, 17:48
Plati pivu,dobiš reportić,pa da se društvo napije :harmonikaš: ...slabo se pokazuju okolo,da. Inače,server opče nije dosadan,pogotovo za "nas" i "njih" ;)

dadozg
03.01.12, 18:13
zar je moguće da bu ovaj server dosadniji od sadašnjeg s2 gdje samo jedan igrač diže dva ww sela :D možda na ovom samo jedan igrač bu dizal samo jedno ww selo :cerek:

geronimo
03.01.12, 23:21
:goodpost:

Stvarno. Jedan od najdosadnijih servera, ako ne i najdosadniji. traži se karta više za pogledat koji reportić, mada smo već i zaboravili da toga inače ima dok igraš ovu igru. Strava. Jedino ta utrka s wwima još može dat nešto, al kak je krenulo... blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
imam osječaj, da če sljedeči server biti puno zanimljivi :D

Rain
04.01.12, 18:04
Mislim da niš od pive pajdo, sama sam si priuštila pokoji reportić ;)

dalmatinac22
04.01.12, 23:36
lol :D

dadozg
05.01.12, 21:32
Svjetska čuda će se pojaviti 26.01.2012

ajmo ekipa probajte srušiti rekord sadašnjeg s2 gdje se dižu samo dva ww sela(doduše jedan igrač,ali broje se sela :cerek: )

zoran fest
05.01.12, 23:58
Mislim da je više kandidata za rušenje WW-a nego za dizanje :tough:

zoran fest
06.01.12, 00:01
u svakom slučaju je u posljednjih 48 sati razbijena dosada na serveru, rušilo se, zabijalo, otimalo ... kako na jednoj tako i na drugoj strani.

čekamo drugu rundu, :paladinko:

dadozg
08.01.12, 12:42
prica se da je neki seraf naisao na zid?

TaraT
08.01.12, 23:05
ja cuo da ce dalmos dizati vvvv :D

dalmatinac22
09.01.12, 19:22
ja čuo da će netko morat sutra u vulkanizera naručiti 4 nove gume :P

TaraT
09.01.12, 21:57
znam,znam, nemoj mi reci, bedex?

nego, kakvo je stanje na serveru, koliko mi se cini 2 koalicije, skorpioni s jedne, i sbbkbb i saveznici s druge strane
prognoze?
ima li itko snage dignuti ww?

Silva1982
10.01.12, 00:26
vidjet ćemo

dalmatinac22
10.01.12, 17:16
Neam pojma. Znam samo da kolega iz saveza prodaje polovne kate vrlo povoljno :P
A ovi ća bi bilo kad bi bilo igraju na sigurno. Saveznike šalju da kataju i spremaju se ozbiljno za kraj. Doduše, skantali su neki simpa off i "umalo" nulirali glavnog deffera u krugu :D
Aps odkad je čiku na 0/0 kotama smjenilo nema ni čuti ni viditi više. Toliko o njihovoj sposobnosti :D
A skorpije... saveznici su pa neću loshe o njima :D:D:D

E da, kad ćemo kod bedexa na coffeee :D

TaraT
10.01.12, 23:26
daj vec slozi posteni off
na svakom serveru nesto dillas, ili imas katasa, ili imas rammera viska
a kofi, bi ja, ali moram prvo do vulkanizera

ps
poslastica za dadu, ja cuo da u sbbkbb ima i dark-a i da ce graditi ww
eto, ostvarila ti se zelja

Cuchulainn
12.01.12, 10:31
Opci dojam,... jako lose.
Cak skorpioni losije od protivnika. Slaba organizacija (svega par igraca se nesto trudi i nesto radi), unutarnji nemiri u koaliciji,... nista dobrog.
Ni s druge strane nije previse bolje, tu i tamo kakva hvale vrijedna akcija,... sve drugo slabo i nezainteresirano.

Artova ima, za njih interes mal,... dok su se na nekim serverima klali za mali BO, ovdje ga dobije tko zeli i kad zeli jer inace stoji neiskoristen.

To je samo moj opci dojam (ne igram bas server, vise tu i tamo svratim da vidim stanje)
Ocekujemo restart (naravno, u 3,6 verziji) i nesto bolji odaziv igraca,... onda bi moglo bit pakleno

dadozg
12.01.12, 17:13
ps

pa gle nakon s2 gdje će SC 99% uzeti server bilo je i vrijeme da i dark uzme jedan server koliko su očajni postali....

dalmatinac22
12.01.12, 19:20
daj vec slozi posteni off
na svakom serveru nesto dillas, ili imas katasa, ili imas rammera viska
a kofi, bi ja, ali moram prvo do vulkanizera

ps

A ča misliš da radim tu?? naklikam 6k impera i off mi odmah iznadprosječan :P
Imam ti ja u molydona neki popust pa ti riješim nove gume ak treba :D :P

TaraT
12.01.12, 23:58
neka, hvala, rijesio si ti mene starih guma, ne trebas sad i novih
da, koliko cujem offovi su daleko od uobicajenog, ali isto tako ni deff vise na serverima, a vjerujem da ni ovaj nije izuzetak nije kakav je bio
ali, vidjet cemo kad dodje ww, i kakvu ce stetu raditi iznadprosjecni offovi

Misterio 1
13.01.12, 16:24
Vidim da neki tu trabunjaju gluposti. Možda bi prvo mogli malo imati uvid o stanju na serveru pa tek onda davat komentare,svakako bi bili pametniji. Naravno da je dosadno onima koji popaju i nemaju pojma kaj se događa,no mnogima od nas je jako zanimljivo,dapače nekima i previše (onima s druge strane) :blackeye:
Nego,treba otvorit HOF rubriku,ima materijala za barem 2-3 stranice,ako računamo samo bitke unazad 2-3 tjedna. :P

mimi8
13.01.12, 17:12
pozdrav,

eagle si živ ti ? :D
zar si ikad posumnjao u dark :O

dado , važno je da ti nisi očajan ;)

dadozg
13.01.12, 18:15
e moj megla evo dočekao si i ti dan kada si u mogučnosti da napokon uzmeš neki server :)

arhhimond
13.01.12, 18:39
Ako megla uzme server, neće izaći sunce nego će se spustiti TAMA. a to je sve zavjera ubačenog Vuk-a
kod kralja škorpija..jel tako pokeru?
da, tako je...

mimi8
13.01.12, 21:32
dado ako ti tako kažeš , onda će mi bit stvarno prvi server :)

arhi, ne spamaj tu nego farmaj škorpije :D

TaraT
13.01.12, 21:59
cek, cek
arhi igra s darkom?

mimi8
13.01.12, 23:30
eagle, majketi di si ti vidio dark na s5? :D
ti si ga prvi spomenuo
btw. sam ti zafrkavaj, tužit ću te dakiju :P

dakimlin
14.01.12, 01:43
ti si ga prvi spomenuo

ma pusti vidiš da je u gadnoj krizi :blink: ja isto ne vidim Dark na s5, a osim toga tebi bar offovi ne ostaju doma i to ne sam tvoji nego cak cijelog saveza :P

mimi8
14.01.12, 02:04
hahaha bit će da je to :D
nema kog farmat pa je opet počeo spamat po forumu :D

TaraT
14.01.12, 10:37
ma pusti vidiš da je u gadnoj krizi :blink: ja isto ne vidim Dark na s5, a osim toga tebi bar offovi ne ostaju doma i to ne sam tvoji nego cak cijelog saveza :P

ostali za slikanje, da ih se pokupi sad na ovom novom serveru
a vidis, vidis, jos nismo to ubacili u najoffovi, da dalmatincu vadim mast

dalmatinac22
15.01.12, 23:57
ispravak netočnog navoda:

Mast mi možeš vaditi samo s offom koji broji više od 27.ooo ovnova. Jedini uvjet je da postoji report :D
No ako mi kojim slučajem jednom ostane nešto nepotrošeno sa moje strane, budemo se natjecali :P

zoran fest
17.01.12, 01:11
a vidi što se ekipica raspričala :D

drlja
17.01.12, 19:29
meni nikad nikakav off nije ostao a neće ni tu na s5

gamacid
19.01.12, 17:43
ti si ga prvi spomenuo

cek ima sad darka na tom esrveru ili ne??

arhhimond
20.01.12, 15:43
nema gama darka na ovom serveru, ima par darkovaca...

ŠKORPIJE, 300, ŠBBKBB, APS, KEK i BIP su neki od najvećih saveza prema top 10
a zanimljivo (ili tužno) od 11. mjesta pa nadolje su savezi od po 7, 4, 20, 1 članova su već u top 20 po popu

server je polaran - jedna strana i druga strana pa šta prevagne...:cowboy:

...čekaju se natari i čeka se kraj servera za objavu HOFova, ono šta je "zacrnilo" server je da je neki kreten od MH koji je najuren, hvala bogu, davao MH opcije igračima na ovom serveru

tako da nije previše čudno da je hrpa igrača otišlo na kenijski, nizozemski i druge servere

TaraT
26.01.12, 14:14
pojavila se ww sela?
ima li uopce ikoga na serveru da to prati

dadozg
31.01.12, 16:18
jel ima živih? kaj su došla ww sela?

drlja
31.01.12, 18:15
ww sela došla, čista dosada, šalji trgovce i to je to, čak 3 WW ima, dva od jedne strane a jedan od one druge i to je to do 100 lv

arhhimond
31.01.12, 21:18
jel se da nekom prebrojit te dve strane?
mogao bi ti ti drlja... ionako ti je dosadno kad ne sitaš ww:štemer:

drlja
31.01.12, 21:26
možda smo zajedno i u savezu a samo ti to ne znaš

već mjesecima me nitko nije napao, ni zafejkao, pravi simciterski server

dadozg
31.01.12, 21:40
opaaaaa 3 ww sela pa ovo ruši rekord od s2 gdje su bila dva ww sela,ok kasnije su neki naivci pokušali sagraditi još dva,ali naravno nisu imali nikakve šanse...

arhhimond
31.01.12, 23:01
1. SCORPION 53 7752 410847
2. 300 42 7866 330363
3. ŠBBKBB 28 8289 232090
4. KEK 23 7521 172982
5. SCORPI0N 35 4586 160498
6. APS 15 9606 144093
7. BIP 17 6828 116072
8. A-Š-300 28 2901 81221
9. SC0RPION 20 3848 76969
10. SC0RPI0N 25 3050 76240
11. RARE 7 6014 42097
12. DTF 36 1102 39688
13. BIP wing 24 1525 36590
14. PORIN 3 9383 28150
15. SD 4 6153 24613
16. Solisti 21 844 17726
17. Aliens™ 20 576 11515
18. TGT 25 421 10534
19. SimSity 1 9308 9308
20. oOo 1 9303 9303

aj lako je za zbrajati , prvih 10 saveza po popu
crveni - 173 igrača plavi 85

oko 2 puta je više crvenih. nisu uzeti svi podaci (prvih 10 saveza), al kladionica naginje na škorpije sa saveznicima

arhhimond
04.02.12, 16:38
uff, arhitekta promjenio vlasnika, sad su omjeri 50 - 50 % za škorpije

dadozg
04.02.12, 21:17
ima kakvih reporta?

zgsupa1
05.02.12, 03:25
mi cuvamo reporte neka pokaze netko ko se ima s cim hvaliti ( zna se na kog mislim).. mislim tolka koalicija i nece pokazati losu organizaciju niti reporte..pa zakaj mi da pokazemo mi svoje???

dadozg
05.02.12, 13:32
pa šibni nekaj na privat poruku da vidimo tu lošu organizaciju mi koji ne igramo ovaj server :)

drlja
06.02.12, 00:55
pa šibni nekaj na privat poruku da vidimo tu lošu organizaciju mi koji ne igramo ovaj server :)

pokazat ću ti ja, nema se što previše vidjeti - samo dodati onu staru poznatu "Ode art"
e sad čijom to nesposobnošću to ću ti isto reći na privat, budući da se ovdje to ne smije

dadozg
06.02.12, 07:04
pokazat ću ti ja, nema se što previše vidjeti - samo dodati onu staru poznatu "Ode art"
e sad čijom to nesposobnošću to ću ti isto reći na privat, budući da se ovdje to ne smije
ok,javi se :) ideš možda na s4?

drlja
06.02.12, 10:40
možda se uspijem nagovoriti, ako taj s4 bude kao ovaj s5 onda odoh igrati simcity VI, nekako ne vjerujem, dobar dio ekipe otišao na s1-t4, a sad tko će ostati na ovom s4 to je pitanje....

taj s4 je trebao startati 20-tak dana prije s1-t4 onda bi bilo ljudi, ovako teško da će se pronaći veći broj od ovog trenutnog na s5

Registrirano igrača: 747
Aktivno igrača: 626

pa još malo pa će se resi za WW-e skupljati umjesto 51 dan- 151 dan :)

geronimo
09.02.12, 18:55
dali se možda zna koja verzija če biti na sljedečem serveru 5?

TaraT
11.02.12, 11:59
jel ovaj server jos ziv?
ako se ne varam, ww utrka je, pa ako bi netkomogao baciti stanje?

arhhimond
11.02.12, 12:39
1. Natari - 0 -
2. Che oOo 0 -
3. Natari - 0 -
4. Natari - 0 -
5. Natari - 0 -
6. Natari - 0 -
7. Natari - 0 -
8. Natari - 0 -
9. manijak ŠBBKBB 0 -
10. Natari - 0 -
11. Natari - 0 -
12. Natari - 0 -
13. Natari - 0

došli planovi, pravo ziđanje tek počinje...

TaraT
11.02.12, 13:59
thnx
znaci, sad tek pocinje
vidim da su nam stvarno serveri...hmmm,...dovoljno za reci da samo 2 ww uzeta

arhhimond
11.02.12, 15:23
s tim da je jedan ili oba - zec:P

Roby@BMW
14.02.12, 07:42
server je koma, srecom da sam tek koji mjesec tu.. al' evo malo akcije, papci iz 300 nemaju kud sa svojom jadnom vojskom pa odlucili unistit moj VELIKI SAVEZ! :D

Đus
14.02.12, 17:20
server je koma, srecom da sam tek koji mjesec tu.. al' evo malo akcije, papci iz 300 nemaju kud sa svojom jadnom vojskom pa odlucili unistit moj VELIKI SAVEZ! :D

Ni jedan offer do sada tebe nije napao. Papci koje spominješ su defferi koji imaju male offiće za ubijanje dosade.

drlja
14.02.12, 18:35

nije baš toliko dosadan, ja se baš odlično zabavljam
ujutro hrana, resi i deff u ww, popodne opet tako, i tamo prije spavanja opet deff, resi i hrana u ww
i što ćeš zanimljivije

bole77
14.02.12, 20:36
ekipa,,ovaj milicajac drlja prica o ww-u..da sam na vasem mjestu ja bi se zabrinuo..

inace,,kakvo je stanje..oce li se uspit skupit dovoljno resa za sagradit bar jedan ww ???

drlja
14.02.12, 23:36
ekipa,,ovaj milicajac drlja prica o ww-u..da sam na vasem mjestu ja bi se zabrinuo..

inace,,kakvo je stanje..oce li se uspit skupit dovoljno resa za sagradit bar jedan ww ???

nema brige ni za koji WW, tu i tamo navratim na jedan obični račun, malo hrana malo deff i to je to

čisto iz navike

samo sve je teže graditi WW sa ovako malo ljudi na serveru bez obzira što se grade 2 WW-a, ni količina deff-a u WW-u nije ni 30% onog što je nekad u ovom stupnju igre bilo. Jedan WW se gradi bez NPC sela barem ne na bližoj udaljenosti, a nema ni potrebe za NPC selom kad nema ni deff-a bog zna što unutra

rudlavi cezar
15.02.12, 17:29
nema brige ni za koji WW, tu i tamo navratim na jedan obični račun, malo hrana malo deff i to je to

čisto iz navike

samo sve je teže graditi WW sa ovako malo ljudi na serveru bez obzira što se grade 2 WW-a, ni količina deff-a u WW-u nije ni 30% onog što je nekad u ovom stupnju igre bilo. Jedan WW se gradi bez NPC sela barem ne na bližoj udaljenosti, a nema ni potrebe za NPC selom kad nema ni deff-a bog zna što unutra

DRlja,ja neznam kako se neko može tolko blamirat a tebe ne smatram policajcem i nemoj se hvalit time.Bilo bi pametno da si se povukao iz igrice.Jako si griješio,nemoj i dalje to radit.Kaj se tiče igrice naravnobomb

dadozg
15.02.12, 19:09
DRlja,ja neznam kako se neko može tolko blamirat a tebe ne smatram policajcem i nemoj se hvalit time.Bilo bi pametno da si se povukao iz igrice.Jako si griješio,nemoj i dalje to radit.Kaj se tiče igrice naravnobomb

a kaj je pogriješio ja se ne sječam,aj me podsjeti :D griješili ste ti i tvoji sa svojom igrom i potezima,ali na to smo navikli :cerek::cerek:

drlja
15.02.12, 20:34
DRlja,ja neznam kako se neko može tolko blamirat .Bilo bi pametno da si se povukao iz igrice.Jako si griješio,nemoj i dalje to radit.Kaj se tiče igrice naravnobomb

nisam ni u čemu pogriješio, pobijedio sam sasvim regularno po pravilima igre :kid:

a na s5 sam prisutan do kraja sviđalo se to tebi ili ne, i da susjedi smo :) booooboooo i da ti kažem da opet gubiš......

dadozg
16.02.12, 05:11
booooboooo i da ti kažem da opet gubiš......

pa nije valjda,stari nabijaš mu komplekse :D

kakva je situacija,može copy stanje wewejića i opis

rudlavi cezar
16.02.12, 09:53
nisam ni u čemu pogriješio, pobijedio sam sasvim regularno po pravilima igre :kid:

a na s5 sam prisutan do kraja sviđalo se to tebi ili ne, i da susjedi smo :) booooboooo i da ti kažem da opet gubiš......
to čemo tek da vidimo:tough:

arhhimond
16.02.12, 11:17
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. Che Ying - Yang oOo 6 17.02.12 08:11
2. manijak povuci - potegni ŠBBKBB 1 -
3. Natari - 0

Stanje, krenula utrka, podsjeća malo na basnu o utrci zeca i kornjače..

rudlavi cezar
16.02.12, 19:44
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. Che Ying - Yang oOo 6 17.02.12 08:11
2. manijak povuci - potegni ŠBBKBB 1 -
3. Natari - 0

Stanje, krenula utrka, podsjeća malo na basnu o utrci zeca i kornjače..
Kako ide ta basna:D

Đus
16.02.12, 22:34
Očekujem završetak s4 i s5 servera u isto vrijeme i naravno dvostruku krunu.

zoran fest
17.02.12, 00:53
nešto tipa zec je jurio, pa se umorio dalje se ne sječam, .................................. ali mislim da je došao na kraju vuk i pojeo zeca, a kornjača nije niti bitno :D

arhhimond
17.02.12, 00:57
IDE BASNA
joj ode bo, joj ode rhitekta x5, joj ode arhitekta x3, joj boli glavam ninja lornjača, zec klan nedoklan...vuk pojeo magare, romule javi se !
Ipsoričavam se ak sam keog uvredio jbga alkohol a l u biti vas i treba izvrešsti je r nemate pojma ni šta se događa ni di ste

rudlavi cezar
17.02.12, 08:01
IDE BASNA
joj ode bo, joj ode rhitekta x5, joj ode arhitekta x3, joj boli glavam ninja lornjača, zec klan nedoklan...vuk pojeo magare, romule javi se !
Ipsoričavam se ak sam keog uvredio jbga alkohol a l u biti vas i treba izvrešsti je r nemate pojma ni šta se događa ni di ste

kaj če nam ti arhitekti i arti,to smo dali ekipi iz 300 da misle da imaju bar malo šanse he he:P:D

Misterio 1
17.02.12, 23:37
ahaha

kolko znam to smo si mi uzeli,kaj ste vi kome dali,ahaha :paladinko:

dadozg
18.02.12, 06:41
kaj če nam ti arhitekti i arti,to smo dali ekipi iz 300 da misle da imaju bar malo šanse he he:P:D

opet muljaš? :D i pak gubiš? o jadno moje malo

rudlavi cezar
18.02.12, 10:40
opet muljaš? :D i pak gubiš? o jadno moje malo
Dadek ,gledaj malo poredak ww-a neznam kako to gubim:pije kavu:

dadozg
18.02.12, 11:25
pa ako sam dobro shvatio ti si iz one ekipe koja je izgubila arteve i arhitekte?

trenutni poredak niš ne znači :)

rudlavi cezar
18.02.12, 14:37
pa ako sam dobro shvatio ti si iz one ekipe koja je izgubila arteve i arhitekte?

trenutni poredak niš ne znači :)

ovo je nešto novo,da više poredak ništa ne znači:D

Misterio 1
18.02.12, 14:47
čitaj-TRENUTNI-dobro ti čovjek kaže,čak te je i pročital od kojih si :cerek:

dadozg
18.02.12, 16:01
čitaj-TRENUTNI-dobro ti čovjek kaže,čak te je i pročital od kojih si :cerek:

ma on ti se uvijek pravio malo mutavi :) ali ok kužim ga pak gubi i to opet od Drlje :cerek::cerek:

rudlavi cezar
18.02.12, 17:01
ma on ti se uvijek pravio malo mutavi :) ali ok kužim ga pak gubi i to opet od Drlje :cerek::cerek:
vama ni arhitekta ne pomaže samo polako,vidli bumo ko gubi

rudlavi cezar
18.02.12, 17:33
e dado ,prije nego počneš ljude vređat da su mutavi,probaj završit koj server do kraja.Al bojim se da ti nisi sposoban za to.Zato bi ti predložio da pobrišeš ono dole u opisu svoju solidnu traviansku karijeru.ja se sa time stvarno nebi hvalio:D:cerek::cerek:

dadozg
18.02.12, 18:58
rudika nikog ja ne vređam :) ja samo pišem istinu :) a završio sam ja brate dosta servera kaj se vidi i u potpisu neke čak i pobjedio ...

rudlavi cezar
18.02.12, 19:10
rudika nikog ja ne vređam :) ja samo pišem istinu :) a završio sam ja brate dosta servera kaj se vidi i u potpisu neke čak i pobjedio ...
pa čak i da zgubimo,kaj sad,al igramo se ne?Kaj se tiče drlje,najviše mi je žao,pored tolkih servera,da ti je on neki uzor.Ne želim ni slova trošit na tu osobu.Čak ni potez koj je napravio nije tolko jadan,kolko je jadno to da on misli da je u pravu.

drlja
19.02.12, 11:27
pa čak i da zgubimo,kaj sad,al igramo se ne?Kaj se tiče drlje,najviše mi je žao,pored tolkih servera,da ti je on neki uzor.Ne želim ni slova trošit na tu osobu.Čak ni potez koj je napravio nije tolko jadan,kolko je jadno to da on misli da je u pravu.

pa budete izgubili čim ti igraš za njih, pa jasno je da ti opet ostane off nakon završetka servera
to ti je nekako u navici

rudlavi cezar
19.02.12, 11:32
pa budete izgubili čim ti igraš za njih, pa jasno je da ti opet ostane off nakon završetka servera
to ti je nekako u navici
ostal mi je off radi tvog sramotnog poteza,o tvojim navikama bolje da ni ne pričamo

dadozg
19.02.12, 11:39
ostal mi je off radi tvog sramotnog poteza,o tvojim navikama bolje da ni ne pričamo
,
ostal ti je off zatio kaj ste šurovali sa cijelim serverom ...sami ste si krivi,a ne drlja...

drlja
19.02.12, 18:00
,
ostal ti je off zatio kaj ste šurovali sa cijelim serverom ...sami ste si krivi,a ne drlja...

dado, ne o prošlim serverima, samo o ovome
dajem kladu :1:3 da će mu i sad ostati off ..................:)

rudlavi cezar
19.02.12, 18:22
dado, ne o prošlim serverima, samo o ovome
dajem kladu :1:3 da će mu i sad ostati off ..................:)

Uopče nije pitanje deffa ,niti offa,pitanje je onih oko 400 ljudi koji su ti vjerovali i dali ti povjerenje.Ti si čisti dokaz,kaj u ovoj državi nevalja.Čisti primjer.Čak nemaš ni trunke samopoštovanja,al to nije ni čudno.Čudno je jedino,da dado ovako nekog podržava.Pa ti dado bi ušao sa crnim vragom u koaliciju samo da nešto dokažeš,jel ti to treba.ja mislim da to nebi potpisao niko sa kime si igrao na prošlim serverima.

overdose
19.02.12, 19:30
gledaj to s vedrije strane,
naime ako drlja igra protiv tebe postoji mogučnost da 5 do podne promjeni savez i dođe kod tebe,
nažalost da..
off će ostat neiskorišten :D

arhhimond
20.02.12, 08:11
evo jutros je jedan WW off iskorišten (da nabije bodove) u oazi :101010:
lijepo je što škorpije imaju toliko offa, samo zadnjih dana su okrnjeni - šta u imperi i kate po supportima šta u oazama..
do ovog servera još nisam vidio da deferi tako love ofere po serveru :party:

rudlavi cezar
20.02.12, 15:30
evo jutros je jedan WW off iskorišten (da nabije bodove) u oazi :101010:
lijepo je što škorpije imaju toliko offa, samo zadnjih dana su okrnjeni - šta u imperi i kate po supportima šta u oazama..
do ovog servera još nisam vidio da deferi tako love ofere po serveru :party:

sve to sitnica kaj su neki igrači lovili,od offova.Zna se koji:P

Misterio 1
20.02.12, 15:44
je,sitnice,siće,ništ,haha

20 K cesara i onak poprijeko u zadnjih 4-5 dana oko 50 K impera,pa kata,ovci....sve ulovljeno na spavanju

ma sitnice,ima se pa bolje da se brani offom nek nas napada,slažem se ROTFL

rudlavi cezar
20.02.12, 17:00
je,sitnice,siće,ništ,haha

20 K cesara i onak poprijeko u zadnjih 4-5 dana oko 50 K impera,pa kata,ovci....sve ulovljeno na spavanju

ma sitnice,ima se pa bolje da se brani offom nek nas napada,slažem se ROTFL

kako volim nadobudne nove igrače.Nekad je vader ako si kad čuo junačino lovio tolko za jedan dan.Kojih 50k impera,vidim da ova omladina očito vikend djeluje na mozakROTFL

Misterio 1
20.02.12, 17:52
neznam jel sebe stavljaš pod nove igrače,al ja eto,igram več jaaako dugo,vjerojatno i duže od tebe

kaj se tiče Vadera,mislim da ga dovoljno znam,no,na ovom serveru Vader nema veze s ovim o čem ja pišem...
ne ubire se slava tuđim perjem,več trenucima koji se trenutno događaju...netreba biti ni slava več samo gušt nad tolkim svekolikim pučanstvom i mnogobrojnim ljudstvom s druge strane bojišnice (njubaći :cerek: )

a vikend,dečko dragi,očito utječe na tebe :)

drlja
20.02.12, 22:24
gledaj to s vedrije strane,
naime ako drlja igra protiv tebe postoji mogučnost da 5 do podne promjeni savez i dođe kod tebe,
nažalost da..
off će ostat neiskorišten :D

neću savez promjeniti, od početka je acc u jednom savezu tako da nema potrebe da negdje prelazi,,, a da će njemu off ostati to je 100%

overdose
20.02.12, 22:43
Tjesio sam rudlavog
Al ako je tako...
Rudlavi zao mi je, opet gubis...
:P

dalmatinac22
21.02.12, 21:44
Kloc.... ups... rudy.... naporan si. Što ljude tu muljaš? Ili samo sebe tješiš?!?

Ajmo otvoreno. Istina, pohvatali su hrpu vojske na spavancu. I da u tebi ima iti trunke poštenja fino bi ljudima čestitao. Možda čak nabacio neku foru tipa: "skidam kapu"...
Budimo realni. Ima ih (tako barem velu) manje nego što nas ima sa ove strane. Organizirani su do bola. Imaju volje. I brijem da tamo igra više od 5 aktivnih igrača.

Eto, sljedi logični zaključak da će nas tamburat ko malo djete zvečku. I naravno da budu pobjedili na ovom serveru.

Mene osobno samo veseli činjenica odnosno matematički izračun koji kaže da ako ih nitko ne rokne da server završava za 22-24 dana.
Isto me veseli jedan acc koji je moj brat ku... ups... dobio prije koji dan.
Jer kaže matematika sljedeće!
Ako, oni ne skupu debelo preko 3.4 mil deffa (a za predpostaviti je da nebudu) da će im se WW rušiti 2 puta.
Znači, matematički:
1 x WW -cca25 dana
1 x nekoliko farmi -cca 3-7 dana (ovisno o drugim trenutno nebitnim faktorima)
I sad ovo gore pomnoži sa 2 =
60ak dana + ovih 20= 80

Isto tako je za predpostaviti da će se najti još koji offić koji će nadodat barem 2-4 tjedna na skladištu ili tako tim forama.

ULTRA ZAKLJUČAK:
Bumo zgubili ko zvečke, al osobnu ču ovo ljeto sjedeći na rivi uz kavicu sa frendovima imat fora priču o ekipi koji će uskoro dobiti server koji klikaju več pola godine :)

wolf1989
21.02.12, 23:34
dalmoš pametno zbori... vjerovatno gubimo, al zato nismo uložili truda

svaka čast ljudima na organizaciji..imaju volje, želje, evo i s4 su počeli klikat

kapa do poda i sretno dalje

lp alpha

arhhimond
22.02.12, 01:40
...prava je nesreća za igru, ukidanje hoff rubrike :sjekiraš:
jer Skorpije, niste ni svjesni šta Vam se dogodilo, nešto piše u povjesti riznica, nešto na analizeru, al tek hoff rubirka i filmovi visoke produkcije d.d.

http://www.grapheine.com/classiktv/index.php?module=see&lang=fr&code=005ae3c327d4752dadb370bb9fa93c14

bi govorili da je general defa ostao bez 3 grada i bo u jednoj noći, bez arhitektax5 u drugoj, "bivši?" general offa bez ijednog
rudnika resa, i farmi preko noći, onaj general bez arhitekta x3, ovaj bez offa, ovaj bez brze vojske, hop ovaj bez bo, ovaj bez malog hranitelja..potez po potez matirani ste prije dolaska natara, al evo, sreća u nesreći nema više hof rubrike pa ispada
da je sve u redu...
Meni je samo žao dobrih igrača kao bb, ekipa na tyranusu, šta ih suigrači ratari poput rudike vuku prema dolje pa i ti se izgube u kaljuži mase poluigrača, skriptaša i neaktivaca..

Jedne noći..zimske haha, izvidili smo bb i kad kati, impera, op ovaca, kata po oazi i po suportima..40k konja je zajahalo ali
kolegica radi noćnu i uspije izmaći sav off iz suporta i gg-a (na sve se išlo) i jbg. ode oko 1 M resa

rudika protestuje
http://www.grapheine.com/classiktv/index.php?module=see&lang=fr&code=76a7d6eb089016d88db633ad1582e1c5

eto, sam to da ponovim, uz hoff rubriku znalo bi se šta se događa na serveru..a ne bi čitali spam forum ratnika a i više bi se igrača "spontano samozagasilo!"
:steta: