PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3

Moira
14.05.11, 23:07
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Old_Dog
23.05.11, 14:41
Ja bih ovdje ostavio komentar na stanje na serveru:

Avanture
1. Dobivanje predmeta i sl. u avantura je raspoređeno potpuno različito od npr. servera 4.
Broj pojavljivanja "korisnih" predmeta u avanturama može se prebrojiti na prste jedne ruke. Tu mislim na različite kacige, oklope, predmete za desnu ruku, ...
2. Nasuprot tome broj ostalih predmeta u avanturama je drastično povećan. Pri tom mislim, na broj avantura u kojima se dobivaju, kavezi, pomasti, srebrnjaci, ništa, resursi.
Sve ovo se lako može provjeriti na slijedeći način:
1. Broj aukcija kaveza i pomasti je na cca 4 stranice, a broj kaciga ili oklopa je po 3-4 komada od svakoga. Dakle omjer je otpr 20:1 (nudi se otprilike 20 puta više aukcija kaveza od npr kaciga)
2. Ako mislite da igrači ne žele prodavati kacige, oklope i sl.... tu se varate. Ne prodaju ih zato jer ih nemaju !! Dovoljno je pogledati desetak prvih igrača na serveru pa će se vidjeti da rijetko koji uopće ima kacigu, oružje ili oklop. A pretpostavljamo da su oni također i najveći kupci !

Igrač xxxxxxx (ime ću dati na Private)
Ovo je također interesantan slučaj bez odgovora od strane Multihuntera kojemu je sve prijavljeno
1. Igrač je imao heroja level 5 nakon 3 dana dok su svi ostali heroji bili level 3 ili niže
2. Ništa čudno da sam igrač nije imao NIJEDAN napadački bod, aukcije svitaka nisu počele, nijedan igrač nije imao nijedan braniteljski bod da bi heroj na taj način zaradio bodove.

Argonath
23.05.11, 18:49
uf, jeste aktivni ovdje :D
ajde tracbabe, da cujem? ko je cetveroznamenkast? :D

cossorre
23.05.11, 23:38
Ja bih ovdje ostavio komentar na stanje na serveru:

Avanture
1. Dobivanje predmeta i sl. u avantura je raspoređeno potpuno različito od npr. servera 4.
Broj pojavljivanja "korisnih" predmeta u avanturama može se prebrojiti na prste jedne ruke. Tu mislim na različite kacige, oklope, predmete za desnu ruku, ...
2. Nasuprot tome broj ostalih predmeta u avanturama je drastično povećan. Pri tom mislim, na broj avantura u kojima se dobivaju, kavezi, pomasti, srebrnjaci, ništa, resursi.
Sve ovo se lako može provjeriti na slijedeći način:
1. Broj aukcija kaveza i pomasti je na cca 4 stranice, a broj kaciga ili oklopa je po 3-4 komada od svakoga. Dakle omjer je otpr 20:1 (nudi se otprilike 20 puta više aukcija kaveza od npr kaciga)
2. Ako mislite da igrači ne žele prodavati kacige, oklope i sl.... tu se varate. Ne prodaju ih zato jer ih nemaju !! Dovoljno je pogledati desetak prvih igrača na serveru pa će se vidjeti da rijetko koji uopće ima kacigu, oružje ili oklop. A pretpostavljamo da su oni također i najveći kupci !

Igrač xxxxxxx (ime ću dati na Private)
Ovo je također interesantan slučaj bez odgovora od strane Multihuntera kojemu je sve prijavljeno
1. Igrač je imao heroja level 5 nakon 3 dana dok su svi ostali heroji bili level 3 ili niže
2. Ništa čudno da sam igrač nije imao NIJEDAN napadački bod, aukcije svitaka nisu počele, nijedan igrač nije imao nijedan braniteljski bod da bi heroj na taj način zaradio bodove.

da to je, makar i cijeli taj sistem svitaka je pomalo glupav al kajgot. to je ovaj Briki imo lvl 5.
al što se tiče kaveza i ostalog broj će se izjednačit za 2 tjedna negdje

Old_Dog
24.05.11, 08:23
da to je, makar i cijeli taj sistem svitaka je pomalo glupav al kajgot. to je ovaj Briki imo lvl 5.
al što se tiče kaveza i ostalog broj će se izjednačit za 2 tjedna negdje

Prva 3 dana nema svitaka ni aukcija !!!

bela7
24.05.11, 11:04
Da stvarno su glupe te avanture,evo ja sam naprimjer imao negdje oko 15-20 avantura,i još nisam dobio ni kacigu,ni ptit ni mač niti svitke,samo resurse,kaveze i novčiće,par puta pomast i konja i to je to.Stvarno je glupo napravljeno,ali ok.I mislim da se to neće takoskoro izjednačiti,treba malo duže dok se to izjednači a ne dva tjedna ;)
Nego kaj nitko ne komentira stanje na serveru? savezi kakvi? mogući ratovi i to.Šta spavate svi ? :D

TheWrongOne
24.05.11, 13:25
J.I.R objavio rat HARD@BIZ-u

Old_Dog
24.05.11, 14:07
Problem je samo što se organizatori, moderatori, multihunteri ponašaju NEPROFESIONALNO, jer igračima jednostavno treba predočiti pravila igre prije samog početka.
A ovo je bitna stvar, redoslijed avantura nije nasumičan nego dirigiran ne samo u prvih 10 avantura nego i u kasnijem dijelu igre gdje je puno više "nekorisnih" avantura tipa kavezi, novčići, pomasti.

0202
26.05.11, 17:48
J.I.R objavio rat HARD@BIZ-u

Zanimljivo, hard ima vise sanse.

TheWrongOne
26.05.11, 22:39
Zanimljivo, hard ima vise sanse.

povukli su hh ja se taman veselio nekom ratu premda jos nema kata

bela7
27.05.11, 10:56
Koliko vidim N.M.K. je u ratu sa skroz malim savfezom Absolute,koji ima tek dva člana.ali mi izgleda kao da neće to tako N.M.K. rješiti.Ova dvojca čeha/slovaka mi izgledaju kao iskusni igrači koji bi mogli dobro napakostiti N.M.K-u

TheWrongOne
27.05.11, 11:49
Koliko vidim N.M.K. je u ratu sa skroz malim savfezom Absolute,koji ima tek dva člana.ali mi izgleda kao da neće to tako N.M.K. rješiti.Ova dvojca čeha/slovaka mi izgledaju kao iskusni igrači koji bi mogli dobro napakostiti N.M.K-u

NMK su okupili sve najbolje sa svih koordinata ali nece ni NMK dugo

0202
27.05.11, 13:09
povukli su hh ja se taman veselio nekom ratu premda jos nema kata

da hehe, i ja isto.. da vidimo malo akcije :D

TheWrongOne
27.05.11, 15:33
da hehe, i ja isto.. da vidimo malo akcije :D

koji ti je nick na s2

0202
27.05.11, 15:59
koji ti je nick na s2

do jucer sam igrao, dao sam acc..

dadozg
27.05.11, 17:58
nego jel se SC razvio? bježe sa s4 masovno na s2 pa razmišljamo da ih slijedimo i na s2 :)

bela7
27.05.11, 18:01
NMK su okupili sve najbolje sa svih koordinata ali nece ni NMK dugo

slažem se sa tobom,rijetko koji savez uspije ostati razbacan po svim koordinatama,ali nikad neznaš,vrijeme će pokazati svoje

0202
27.05.11, 20:10
slažem se sa tobom,rijetko koji savez uspije ostati razbacan po svim koordinatama,ali nikad neznaš,vrijeme će pokazati svoje

Tako na svakom serveru, naprave odmah savez, ima ih dosta sa svih kor. i kasnije se raspadnu i dolaze ozbiljni savezi, nista cudno...

Argonath
27.05.11, 20:50
jos nema ni postenih saveza, a vi bi vec ratovali :D kaj, pobjednik bude onaj ko uspije vise ofarmat ovom drugom? :D

Nixon
28.05.11, 08:24
jos nema ni postenih saveza, a vi bi vec ratovali :D kaj, pobjednik bude onaj ko uspije vise ofarmat ovom drugom? :D

Argo ne zezaj ljude :D
Diži tu riznicu na 20 lvl da bude više popa :D :D

HotShotGG
28.05.11, 19:01
Tako na svakom serveru, naprave odmah savez, ima ih dosta sa svih kor. i kasnije se raspadnu i dolaze ozbiljni savezi, nista cudno...

I također , ti savezi ti savezi će u početku lagano doči u top 10 pljačkaša pošto će pljačkati resurse na svim kordinatama tj.neće svi napadati ISTE grače sa ISTIH kordinata, jer se tako baš i nebi došlo do resursa ako se napadaju samo iste kordinate.
Alo neće niti oni ( n.m.k i savezi po svih kordinatama ) još dugo.Raspasti će se kao obično takvi savezi.
a btw. ja neznam tko je tu osnivač saveza ili taj neki čovjek koji može promijeniti opis saveza ( n.m.k ) jer opis im izgleda djetinjasto, previše onih crteža, prava slikovnica :bad2:

cossorre
28.05.11, 22:10
to je, profil saveza im ne izgleda :D

bela7
29.05.11, 12:06
Još zanimljivije im je što im u opisu piše da primaju samo članove sa -/- koordinata :blink:

HotShotGG
29.05.11, 12:23
Još zanimljivije im je što im u opisu piše da primaju samo članove sa -/- koordinata :blink:

...a na kraju, primaju sa svih kordinata...
najbolji su mi znakovi viteza, borca, i ostalih likovnih radova :bad2:
ode i joe87 najvjerojatnije, čini se da briše acc. :S
a btw. dobro igra, prvi pljačkaš a GAL je, dosta čudno!

bela7
29.05.11, 12:51
Meni je ipak tenk najbolji :palčina:

Argonath
29.05.11, 12:57
Argo ne zezaj ljude :D
Diži tu riznicu na 20 lvl da bude više popa :D :D

nemam ressa za vise od lvl 15 riznice :/ pocinjem sad s kamenozidarom :D

cossorre
29.05.11, 15:47
...a na kraju, primaju sa svih kordinata...
najbolji su mi znakovi viteza, borca, i ostalih likovnih radova :bad2:
ode i joe87 najvjerojatnije, čini se da briše acc. :S
a btw. dobro igra, prvi pljačkaš a GAL je, dosta čudno!

dva tri multića i eto ga

ShadowStalker
30.05.11, 22:07
Diste mačke, stigo viskas. Šta ima, jel se sprema šta ozbiljno na serveru? Jel se SYN raspo ili pauziraju?

Poz

HotShotGG
31.05.11, 15:36
dva tri multića i eto ga

istina.teško je biti prvi pljačkaš tjedna ako si iz strane zemlje( nemaš golda )
tako da je možda i moguće to što i kažeš...

Argonath
01.06.11, 15:03
:plesem na kisi:

TheWrongOne
02.06.11, 17:52
je li vama drukcija mapa na travianu

Superhik
04.06.11, 04:31
Problem je samo što se organizatori, moderatori, multihunteri ponašaju NEPROFESIONALNO, jer igračima jednostavno treba predočiti pravila igre prije samog početka.
A ovo je bitna stvar, redoslijed avantura nije nasumičan nego dirigiran ne samo u prvih 10 avantura nego i u kasnijem dijelu igre gdje je puno više "nekorisnih" avantura tipa kavezi, novčići, pomasti.

Ma daj ne lupetaj, a kaj tamo klikaš kad se registriraš da ćeš šta poštivat? Pravila lokalne mesnice? Ljudi kliknu sve ali ništa ne pročitaju.

TheWrongOne
04.06.11, 11:06
HARD u ratu s NMK

bela7
04.06.11, 17:35
NMK je u ratu sa malo više njih.Biti će zanimljivo ovo :)

TiM_duh_13
04.06.11, 17:47
slažem se sa Old_Dog

neka me neki golder demantira i napiše da je dobio neki korisniji predmet prije nego što ga je kupio

osim prvih 10 kada svi imaju iste avanture

kasnije ako imaš više golda u avanturama pokupiš samo "jeftinije" predmete

one "skuplje" kupuješ valjda od onih koji ne uplaćuju gold

pa kad kupiš oklop, kacigu, mać, štit ili konja lvl2 onda taj non-golder ima dosta srebra za promjenu u zlato pa je i njemu lakše igrati

barem sam ja stekao takav dojam

ShadowStalker
05.06.11, 11:09
Jel SC ozbiljan savez? Tako mi se čine, pa pitam, a trebam neki savez..

TiM_duh_13
05.06.11, 17:53
oćito da je jer su ispred nicka poćeli stavljati SC

valjda po uzoru na PC

:cerek:

HotShotGG
05.06.11, 19:06
NMK je u ratu sa malo više njih.Biti će zanimljivo ovo :)
ma nmk se ispucava, vidi se da su vodja nekvalitetan, ma opstali su oni samo zbog dobrih igrača koji su ti manje-više 24/7 na
acc-u.A i njihov "direktor 1" i nije baš neki igrač.Tako da predpostavljam da pošto je "direktor1" da je on glavni ili vođa u savezu.Imaju dosta sreće što su opstali.
p.s nemam ništa protiv toga saveza, samo govorim svoje mišljenje

HARD u ratu s NMK
*N-M-K1* je objavio/la kako je objava rata sa HARD@com/HARDbiz završena.
za hard@biz nisam siguran, ali sa hard@com imam točne informacije

oćito da je jer su ispred nicka poćeli stavljati SC

valjda po uzoru na PC

:cerek:

ma bježe na s2 :cerek:

TheWrongOne
05.06.11, 21:44
ma nmk se ispucava, vidi se da su vodja nekvalitetan, ma opstali su oni samo zbog dobrih igrača koji su ti manje-više 24/7 na
acc-u.A i njihov "direktor 1" i nije baš neki igrač.Tako da predpostavljam da pošto je "direktor1" da je on glavni ili vođa u savezu.Imaju dosta sreće što su opstali.
p.s nemam ništa protiv toga saveza, samo govorim svoje mišljenje

*N-M-K1* je objavio/la kako je objava rata sa HARD@com/HARDbiz završena.
za hard@biz nisam siguran, ali sa hard@com imam točne informacije

ma bježe na s2 :cerek:

koji si ti iz HARD@com-a ako smijem znati rat nije zavrsen nismo prihvatili zavrsteak rata dobio je zIDo i ekipa po njusci

sbk83
06.06.11, 02:12
ma bježe na s2 :cerek:[/QUOTE]

a kako to mi bjezimo na s2 ?
mi kao svi pobrisali accounte na s4 pa pobjegli na s2
da jesmo onda bi mogao tako govoriti ;)

TheWrongOne
07.06.11, 12:36
scmordor se rasuo u prah i pepeo zna li itko razlog

hotshotGG koji ti je nick u igri

HotShotGG
13.06.11, 08:49
rekao sam da će propasti *nmk*
dobro nije još propao, ali polako, polako tone.
SC isto, što se i on raspada? vidim da su masovno opali na rangu, tek su 11-ti. :S

TheWrongOne
13.06.11, 13:26
rekao sam da će propasti *nmk*
dobro nije još propao, ali polako, polako tone.
SC isto, što se i on raspada? vidim da su masovno opali na rangu, tek su 11-ti. :S

zeznuli su se sto su zaratili s HARD-om

HotShotGG
13.06.11, 20:48
ma jbs nmk, znao sam da će oni propasti
nego sc!!!me brine, *SC* isto ode u ku**c.

TheWrongOne
13.06.11, 22:02
ma jbs nmk, znao sam da će oni propasti
nego sc!!!me brine, *SC* isto ode u ku**c.

mene brine razvoj dogadaja na - + biti ce dosadno svi idu u HARD sada ce biti 5 HARD saveza

dadozg
14.06.11, 08:15
mene brine razvoj dogadaja na - + biti ce dosadno svi idu u HARD sada ce biti 5 HARD saveza

Ajme meni di ide ovaj travian...sc protiv harda lol jos im samo fali dark haha

HotShotGG
14.06.11, 09:28

istina, sada gledam, hard@biz, hard@net, hard@com i h@m.

TheWrongOne
14.06.11, 13:39
Ajme meni di ide ovaj travian...sc protiv harda lol jos im samo fali dark haha

ima dark-a dark je isto u hard-u ;)

TaraT
15.06.11, 15:03
ima dark-a dark je isto u hard-u ;)

steta, bio bi to povjesni sukob dark vs hard
:D

KKKondarun
15.06.11, 16:41
Zabavnije je na + -, tamo ima više podjednakih saveza poput MID-a, Baze i Jet Seta.

dadozg
15.06.11, 17:13

za to bi vrijedilo i otvorit acc pa pratiti :D aj još samo recite da su HARD&Dark favoriti za uzimanje servera :D

KKKondarun
15.06.11, 20:02
za to bi vrijedilo i otvorit acc pa pratiti :D aj još samo recite da su HARD&Dark favoriti za uzimanje servera :D

Nisu. Na + - se nalaze najjači savezi: MID(1), Baza(4), UA(7) i Jet Set(8 ).

TheWrongOne
15.06.11, 20:12

mogli bismo dogovoriti sad kad bude novi server

TaraT
17.06.11, 01:45
vidio jedne kako se igraju, vidio druge kako se igraju
thanx, but no thanx, ne zelim ih gledati kako se zajedno igraju

Argonath
22.06.11, 18:12
e, imam ideju, a da ne otvaram novu temu pod ideje, napisat cu je ovdje: POPRAVITE SERVER!
svaki dan steka, redovito..fakat ne znam u cemu je problem, sredite to vise -.-'

TiM_duh_13
22.06.11, 20:01
1. argo: imaš cijelu temu za probleme na T4 verziji

ali nema baš neke koristi
meni je već dosadilo svako malo pisati

2. sada sam proćitao sve od poćetka

što se HARD-a tiće to nisu niti pravi HARD savezi

samo se šlepaju na ime a većina niti nezna što HARD znaći

na ovom serveru anarhije niti nema

a od "D" igram još valjda samo ja

a i ja neželim imati više nikakve veze sa HARD-om zbog nekih tzv velikih vojskovođa koji se više brinu za svoju guzu nego za pobjedu na serveru

KKKondarun
22.06.11, 23:27
na ovom serveru anarhije niti nema

Postojala je, ali valjda nije uspjela opstati. Sjećam se da je moj savez redovno posjećivao njena skrovišta.

TaraT
25.06.11, 22:41
što se HARD-a tiće to nisu niti pravi HARD savezi

samo se šlepaju na ime a većina niti nezna što HARD znaći

nisam ni ja bas upoznat da je hard neko veliko ime hrvatskih servera, pa ako nas mozes prosvjetliti?

TheWrongOne
26.06.11, 10:22
nisam ni ja bas upoznat da je hard neko veliko ime hrvatskih servera, pa ako nas mozes prosvjetliti?

igraj s2 pa ces vidjeti da su dobri

Argonath
27.06.11, 18:54
i, sta ima?

FlLASH!
29.06.11, 01:52
nema nista, hrpa kvazi savezica i farmi ... Dark bi ovdje bio faca a iglvulf mozda i digao server :D to sve govori -.- ... e da .. i izmisljena je nova katgorija pusha, osim onog obicnog i onog za proslave s cijim se uvodjenjem "proslavio" PC , izmisljen je i "mega push" .... mda :D

TaraT
29.06.11, 02:20
nemojmo pretjerivati, mozda bi ga uspio zavrsiti

Matron
29.06.11, 13:38
Nema ovdje ništa. Svaki acc ima i dodatni nick. Samo je svima isti. SHIRE 500

Black Revenger 13
29.06.11, 18:56
Danas je bilo rokanja na ++.....malo se islo u zakucavanje off-a....nestasica hrane pa da se malo to popravi ;)....

cossorre
30.06.11, 00:54
Nema ovdje ništa. Svaki acc ima i dodatni nick. Samo je svima isti. SHIRE 500

:D istina

Argonath
30.06.11, 23:27
ma ne. meni je Bad Gateway :D

Matron
30.06.11, 23:32
Eto i meni promijenili. 502

burne
30.06.11, 23:34
Onda kad čovik pomisli da se travian promijenio malo nakon godine ipo dana, ono ništa :) Bezveze. Al definitivno viđam stalno tog Bad Gatewaya, napada braco svako par minuta :)

Nego, ima li na ovom s2 iko poznat :) Da me uputi ukratko u situaciju na serveru... Nekako mi se čini suhoparan, a forum mrtvilo (biće zbog vbulletina :D)

Argonath
30.06.11, 23:46
http://www.zdravkomamic.com/

dragi serveru, ti si mucki provokator :D

Matron
01.07.11, 10:44
Onda kad čovik pomisli da se travian promijenio malo nakon godine ipo dana, ono ništa :) Bezveze. Al definitivno viđam stalno tog Bad Gatewaya, napada braco svako par minuta :)

Nego, ima li na ovom s2 iko poznat :) Da me uputi ukratko u situaciju na serveru... Nekako mi se čini suhoparan, a forum mrtvilo (biće zbog vbulletina :D)

Naklon velikom pobjedniku najkrvavijeg servera u Hrvata.
Situacija je slijedeća. Najjači je savez kao što možeš primijetiti Bad Gateway. Ima 502 člana. Ratuje se sve u 16. Ako se uspiješ logirati. Uglavnom stradavaju životinje i tu i tamo nešto. Ne da ovo nije sluga starom s2, nego je ovo postao Woodstock. Peace and love. A koliko čujem organizirat će i gay paradu heroja. Najljepši dobiva komplet ukosnica i 0,8% bonusa u napadu.

burne
01.07.11, 10:57
Pozdrav i dragom prijatelju iz AS saveza, dostojnom protivniku najkrvavijeg .hr servera :) Znači nađe se još koji igrač sa s2 :)

Primjećujem da je ovo definitivno sporiji server, nekako tih, sve neki heroji, a ono sami heroji napadaju oaze i tako to. Leveli skaču na 30+, al nekako ne vidim zakucavanja većih razmjera :) Nekako mi se čini ko da fali neke "energije"... Šta je dobro, čini mi se da se može malo opuštenije za sada :) Paše mi definitivno :D

Matron
01.07.11, 11:13
Pozdrav i dragom prijatelju iz AS saveza, dostojnom protivniku najkrvavijeg .hr servera :) Znači nađe se još koji igrač sa s2 :)

Primjećujem da je ovo definitivno sporiji server, nekako tih, sve neki heroji, a ono sami heroji napadaju oaze i tako to. Leveli skaču na 30+, al nekako ne vidim zakucavanja većih razmjera :) Nekako mi se čini ko da fali neke "energije"... Šta je dobro, čini mi se da se može malo opuštenije za sada :) Paše mi definitivno :D

Ma najslađe mi je doći doma s večernje pivice, pozdraviti gatewaya ili Shire500 i laganini na spavanje. nema napora da dolaze napadi. nema ničega

dadozg
01.07.11, 11:21
Burne care veliki pozdrav od vodonose iz HOSa ipak nas veterana ima jos...kako matron kaze prvi s2 definitivno najjaci server i nece se nikada ponoviti

Kaj se tice servera da vas utjesim i mi smo ludili na s4 zbog stalnog padanja servera ali sad je ok

burne
01.07.11, 12:04
A šta je lipo čut da ima još starosjedioca na s2 :) Pozdrav dado :)

Ja sam doduše napravio solidnu pauzu od Traviana, prije nego me frend nagovorio da opet navratim malo... onako... da vidim šta se promijenilo :) Tako da sam oduševljen ovim Shireom, baš je fin i zelen i tako to.

razigrana bakterija
01.07.11, 12:56
jel ovo burne ziv ? i igra djecji server ? :D

burne
01.07.11, 13:04
Hahahahahahaha :D

Pa di si prijatelju :) Dašta je nego burne živ :) I "nega" šta nego dječji server :)

razigrana bakterija
01.07.11, 13:13
Hahahahahahaha :D

Pa di si prijatelju :) Dašta je nego burne živ :) I "nega" šta nego dječji server :)

pa evo pomalo gledam sta ima di :) zazelio se malo traviana ? pazi kako ces heroja obuci :D

burne
01.07.11, 13:53
Ma nisam se toliko zaželio, koliko bi frend tia igrat, a voli da ga iskusnjara malo uputi :) Pa eto, malko i ja da vidim šta ima nova. I nemoj ti meni o oblačenju heroja, on ipak nosi vreću sa sobom :D

dadozg
01.07.11, 14:37
Ma nisam se toliko zaželio, koliko bi frend tia igrat, a voli da ga iskusnjara malo uputi :) Pa eto, malko i ja da vidim šta ima nova. I nemoj ti meni o oblačenju heroja, on ipak nosi vreću sa sobom :D

aj pust taj server u banani je tak i tak i dojdi k nama na s4..nabavim ti acc ako želiš,javi mi se na skype

Argonath
02.07.11, 22:13
dobro mi dodju ovi padovi, barem se sjetim doc kukat na forum :D

dadozg
05.07.11, 08:49
koje izvidanje lik se samo zaletio 1 farma vise
Super sad ih ima citavih pet na cijelom serveru hahaha

TheWrongOne
05.07.11, 10:08
Super sad ih ima citavih pet na cijelom serveru hahaha

dobro kazes pogotovo na - +

Piso u Kuci
06.07.11, 14:06
tko je jos vidio farmat?

HotShotGG
07.07.11, 13:31
tko je jos vidio farmat?

A tko nije ? -.-
Kako ćeš bez farmanja lol

cossorre
07.07.11, 14:34
ironija je teško shvatljiva stvar

HotShotGG
08.07.11, 09:44
održavanje :brukica:

JAJAN22
08.07.11, 09:59
Dali ćemo cijeli server ovako:blackeye::blackeye:, u čemu je problem sa s2:paladinko::paladinko:

cossorre
08.07.11, 10:12
problem je u nesposobnim ljudima, administraciji itd...

Argonath
17.07.11, 23:19
jest aktivna ova tema :D

Old_Dog
20.07.11, 12:36
jaki server ... jaka tema

zvonki
21.07.11, 02:06
server je tolko zanimljiv ko i ovaj remont na njemu

JAJAN22
06.08.11, 19:56
Ovo vise nije normalo,osim sto šteka te stalno izbaciva kad zelis poslati napade u sekundi pa čemu onda kate ak nemoš katat koga zelis(spriječavanje duplog kilika koja glupost):lol:

nemam pojma
08.08.11, 09:38
istina...
sprijecavanje duplog klika :D
neki dan saljem 6 vala kata, prvi val je odskako 8 sec od zadnjeg, sto znaci da niti jedan val nije uspio poslat u istu sec :D
prije 15tak min saljem 3 vala, izbaci mi to srpijecavanje blokadu :D, uporno idem i drugi put poslat 3 vala vrte se krugovi na tabovima 20 sec, da bude zanimljivije nije ni uspio poslat napade...
to do prije dva dana nije tak funkcioniralo!
da ne pricam, da mi je gold klub pokazivo cijeli dan da se jedna farma napada, sto nije bila istina ... a tek korisnici istog racunala (ista ip adresa) s farmama, boze sacuvaj , strah te i prijavit mh da te nebi blokiro...
sta oni rade sa ovim, nemam pojma ,al da ide na bolje ne ide!
jos je bilo super kad je u pocetku izbacivo samo greske s brojevima , bar nije toliko stekalo
po meni, t4 verzija je vise graficki poboljsana, izgled promijenjen, sto nebi trebalo utjecat na ovakve probleme...
mislim da je problem u aukcijama i heroju, to je jedino "novo" nevidjeno sto je doslo s t4 verzijom.. i sad kad realno gledas 500 ljudi klika po aukcijama, dok ostalih 500 nadogradjuju heroja, reko bi da se tu stvara taj silni problem i dolazi do stekanja servera...a sve ostale greske sto se javljaju su ovi "velikani" napravili u ocaju da sto prije rijese problem, pa umjesto da ide na bolje svaki dan nest novo zaj...

gabich
09.08.11, 13:23
za otvaranje okupljalista mi treba vremena ko za skidanje Blu Ray filma....

cossorre
10.08.11, 19:11
haha, u šta se ovo pretvorilo bože dragi... kaj god kliknem čekam minutu da se izvrti, slanje napada u sec bože sačuvaj od 5 napada na 3 taba izbije error pa ih od 5 krene 2.
Mislim kaj je takav faking problem popravit to, ljudi na mjesec lete a ovi ne mogu server obični popravit, manje je ingri trebalo da arenu zagreb napravi. boooože :D

KKKondarun
11.08.11, 00:43
Da ste defferi, ne biste se žalili. :P

Ja se samo mogu požaliti da je server dosadan. U savezu mi nikog ne napadaju pa ne šaljem nikom pojačanja. A mene napada samo jedan lik, koji, iako sam Gal, uporno napada samo s herojem...

sema_
11.08.11, 01:57
ovaj forum je stvarno živ :D

gabich
11.08.11, 18:18
forum loš....server loš....ubojita kombinacija

Crna-mamba
14.08.11, 16:48
isti ljudi i na s4 i na s2.....

Argonath
14.08.11, 18:08
nebi bilo loše da netko od naših admina barem prokomentira ovo, a?

hbudimir
16.08.11, 13:34
nebi bilo loše da netko od naših admina barem prokomentira ovo, a?

Kao prvo, samo je jedan admin,... ne mnozina
A drugo, sto to treba prokomentirati?

cossorre
16.08.11, 15:31
čuj ovaj poplavio pa ih brani, stari admin je bolji od novog admina :P

prokomentirat to kaj su serveri u banani, a forum, on nije ni u banani on je u majmunovom želucu već

hbudimir
17.08.11, 01:14
čuj ovaj poplavio pa ih brani, stari admin je bolji od novog admina :P

prokomentirat to kaj su serveri u banani, a forum, on nije ni u banani on je u majmunovom želucu već
Nikog ja ne branim, bez obzira na plavu boju ili ne
Kad je admin (ponovo ponavljam, jedan, a ne vise njih) zeznuo s onom obavijesti i odrzavanjem servera, prvi sam mu to prigovorio. Naravno, taj post je odavno u smecu kao i dosta drugih, al da ja nekog branim iako je pogrijesio samo zato da bi ostao mod,... suludo ;)
Sto se stanja na serverima i na forumu tice, mislim da je suludo iti komentirat. Uzroka za ovakvo stanje je puno, od nekih pravila, preko nekih nepostenja, pa sve do samih igraca i korisnika foruma,... tako da,... bilo kakav komentar na to bi bio suvisan ;)

A sad, natrag na temu,... a to je stanje na serveru 2 ;)

baka u kanalu
17.08.11, 18:28
Nikog ja ne branim, bez obzira na plavu boju ili ne
Kad je admin (ponovo ponavljam, jedan, a ne vise njih) zeznuo s onom obavijesti i odrzavanjem servera, prvi sam mu to prigovorio. Naravno, taj post je odavno u smecu kao i dosta drugih, al da ja nekog branim iako je pogrijesio samo zato da bi ostao mod,... suludo ;)
Sto se stanja na serverima i na forumu tice, mislim da je suludo iti komentirat. Uzroka za ovakvo stanje je puno, od nekih pravila, preko nekih nepostenja, pa sve do samih igraca i korisnika foruma,... tako da,... bilo kakav komentar na to bi bio suvisan ;)

A sad, natrag na temu,... a to je stanje na serveru 2 ;)

meni je stvarno teško vjerovati da se sljepo držite nekih pravila i gurate glavu u pijesak....forum bez hoffa služi sam dadi da se prepucava sa ostatkom igrača ovih 5-6 servera...ovdje dade nema tak da nema ni foruma :D

dadozg
17.08.11, 18:57
meni je stvarno teško vjerovati da se sljepo držite nekih pravila i gurate glavu u pijesak....forum bez hoffa služi sam dadi da se prepucava sa ostatkom igrača ovih 5-6 servera...ovdje dade nema tak da nema ni foruma :D

i ima ko kakav acc za mene? kakvo je stanje :D:D:cerek:

baka u kanalu
17.08.11, 20:20
i ima ko kakav acc za mene? kakvo je stanje :D:D:cerek:

sad bude forum živnuo....valjda i mene čeka neka nagrada....
dado očeš mi biti defer..da uzmemo server..sam nemoj svih 10 igraća navući na nas

Argonath
17.08.11, 23:20
Kao prvo, samo je jedan admin,... ne mnozina
A drugo, sto to treba prokomentirati?

ispricavam se gospodinu moderatoru sto zbog broja napisane imenice nije uspio skuzit moj post. eto, admin je, nisu admini. nadam se da te ovo usrecilo.
a sto treba prokomentirat? pa do sad ste/su barem obecavali nekaj, iako su sami znali da seru, a sad su nas vec i ignorirati poceli. bolje da serete nego da sutite.

hbudimir
18.08.11, 21:20
Nikakvih pravila se ja ne drzim nit guram glavu u pijesak. Nit se slazem s pravilima hof podforuma. Ali nije na meni da odlucujem o tome ;)

ispricavam se gospodinu moderatoru sto zbog broja napisane imenice nije uspio skuzit moj post. eto, admin je, nisu admini. nadam se da te ovo usrecilo.
a sto treba prokomentirat? pa do sad ste/su barem obecavali nekaj, iako su sami znali da seru, a sad su nas vec i ignorirati poceli. bolje da serete nego da sutite.
Nitko nije rekao da nisam zbog toga uspio skuzit tvoj post, to je bila cisto napomena jer cesto korisnici iz meni nepoznatih razloga cijeli forum team smatraju adminima, pa evo meni zamjeraju sto nema hof rubrike iako ja s time nemam nikakve veze. Da niti ne spominjem kad sam ja kriv zbog toga sto t4 steka i ne radi kako treba....

Ne znam tko ti je sto obecavao, ni tko te ignorira. Ja nit sam ista obecavao nit sam ikad ikog ignorirao.

A sad opet lijepo molim, ajmo se vratit na temu, a to je stanje na serveru. Sve sto vam se ne sviđa u mom radu mozete meni poslat putem PP, pa mozemo skupa prokomentirat,... a ako i nakon toga budete istog misljenja, na adminovu mail adresu mozete poslati zalbu.
Također, sva ostala pitanja (kao ovo netko mi je nesto obecao) mozemo rijesiti bilo preko PP, skype, msn, na pivi u kaficu, na podforumu zalbe, na adminovom mailu,... ali ne ovde ;)

P.S. Ako rijesavamo na pivi, ona je na moj racun

KKKondarun
21.08.11, 20:22

Imam te ja nešto pitat. :D

Argonath
23.08.11, 13:12
bad gateway welcome back. falio si nam!

cossorre
25.08.11, 09:56
A sad opet lijepo molim, ajmo se vratit na temu

na koju temu, pa ak ćemo o temi onda neće bit postova. vi modovi da ste kolegijalni, sad bi fino rekli, heh markić ja više neću bit mod :P
ali ja moram to negdje pisat da si olakšam dušu jer mi admin ne odgovara. ali sposobnost za uništit forum je apsolutna :D
i sad se meni baš piše mail, kaj on pp ne čita, to je neki princip il šta?
kaj vi uopče moderirate. ta dva posta tjedno :D

hbudimir
25.08.11, 13:07
na koju temu, pa ak ćemo o temi onda neće bit postova. vi modovi da ste kolegijalni, sad bi fino rekli, heh markić ja više neću bit mod :P
ali ja moram to negdje pisat da si olakšam dušu jer mi admin ne odgovara. ali sposobnost za uništit forum je apsolutna :D
i sad se meni baš piše mail, kaj on pp ne čita, to je neki princip il šta?
kaj vi uopče moderirate. ta dva posta tjedno :D
Jedno mi nije jasno
Admin vam unistava forum, a ako se pise o temi onda nece bit postova?
Iz toga je poprilicno jasno da nezainteresiranost igraca unistava forum, a ne admin. Pogledaj malo podforum servera s1, s4,... tamo se izgleda pise o temi, iako je isti admin i ista pravila.

Pa sto vi radite na tom serveru? Nitko nikog ne napada, nitko se ne brani, nitko ne sklapa saveznistva, nitko ne prca i provocira,... a onda admin kriv? Smjesno

A sto, tebi je problem poslat na mail? Ti furas neku svoju pricu, i neces da se maknes od nje? Da, admin ne cita PP, jasno je napisano u barem 200 postova da mu se treba pisat na mail. A ti ako neces, nemoj ;)

I po poslijednji put:
Ili pišite o temi, ili nemojte pisat. Ako nemate nista za napisat o stanju na serveru,... jadno,... al nek podforum ostane prazan do kraja servera,... jer ste podforum pretvorili u vase kukanje i plakanje.
Slijedeci post koji nije vezan za temu ce zavrsit u smece, a korisnik ce na malo hlađenje ;)

hbudimir
26.08.11, 21:37
BUMP!!!

Cekaj, sta stvarno nitko nema nista za napisat vezano za stanje na serveru?
Pa jel ima tu ikoji savez, jel ima kakvog rata? Jel napada tko koga?
Kakvo je stanje po kvadrantima?

???

tunja12
29.08.11, 00:44
evo ljudi da se u ovoj temi počem pisat o serveru...inače sam u xxx savezu na -/- koordinatama i stanje je uzburkano jer rare savez kojeg cijenim po nihovoj hrabrosti napada puno jače saveze a nitko im se ne odupire... osim toga je na -/- koordinatama mirno jer su sve prijateljski savezi PiP, DP, i XxX
dok ovi slabiji savezi postaju farme...

hbudimir
29.08.11, 00:56
evo ljudi da se u ovoj temi počem pisat o serveru...inače sam u xxx savezu na -/- koordinatama i stanje je uzburkano jer rare savez kojeg cijenim po nihovoj hrabrosti napada puno jače saveze a nitko im se ne odupire... osim toga je na -/- koordinatama mirno jer su sve prijateljski savezi PiP, DP, i XxX
dok ovi slabiji savezi postaju farme...

Cek, jesam li dobro shvatio?
PiP, DP i XxX su prijatelji. A RARE? Jel on s PiP-om (kao i do sada), ili ne?
Ako da, znaci li to da ova "koalicija" prakticki vec ima rijesen kvadrant, i da se u miru moze spremat za artove i međukvadrantske ratove?
Jeli stanje slicno na ostalim kvadrantima, ili se tamo jos uvijek vode borbe za prevlast?

Old_Dog
29.08.11, 14:06
Ako da, znaci li to da ova "koalicija" prakticki vec ima rijesen kvadrant, i da se u miru moze spremat za artove i međukvadrantske ratove?
Jeli stanje slicno na ostalim kvadrantima, ili se tamo jos uvijek vode borbe za prevlast?

Čudni su putevi gospodnji. Pa će tako i RARE kao i obično vjerojatno "završiti" u koaliciji sa PiP.

gabrek
29.08.11, 19:43

HARD koalicija čvrsto drži -/+ korde...nema nikakve akcije na našem kvadrantu :(

hbudimir
29.08.11, 22:10
Znaci otprilike -/- i -/+ imaju rijesene kvadrante?
Ako +/- i +/+ jos uvijek imaju sukobe, i ako se ti sukobi jos nastave,... tesko ce moc parirat offovima i deffu ovih dviju koalicija

Karlo22
30.08.11, 10:14
Jeste li spomenuli kako xxx i pip još nisu uspjeli zaustaviti 2 duala bez saveza??? Mislim stvarno da se tolko trudite pa ništa? Šta ti misliš old dog, a ti tunja??

prvi napad iksići (xxx)
EDIT by hbudimir:
Reportovi se ne ne postavljaju ovde, vec u temi Borbeni izvještaji (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?51444-Borbeni-izvje%C5%A1taji)

oldy baš prije arta :(
EDIT by hbudimir:
Reportovi se ne ne postavljaju ovde, vec u temi Borbeni izvještaji (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?51444-Borbeni-izvje%C5%A1taji)

onda neuspjeli pokušaj doggijevog prijatelja brisanja acca i zakucavanja

EDIT by hbudimir:

oćito je doggy popizdil pa je iskoristio moć "sittera" svog dobrog prijatelja
EDIT by hbudimir:

Da napomenem kako smo mi (branitelji) sami , bez pomoći savezi, "obuzdali" snažne agresore u svome naumu da prekinu svoju ljubomoru.. Ama dečki am bute i vi jednom bili pljačkaši tjedna :zeko:

gabrek
30.08.11, 10:24
Znaci otprilike -/- i -/+ imaju rijesene kvadrante?
Ako +/- i +/+ jos uvijek imaju sukobe, i ako se ti sukobi jos nastave,... tesko ce moc parirat offovima i deffu ovih dviju koalicija
+/- drže MID,Baza i Jet set,i kolko ja znam i oni imaju svoj kvadrant pod kontrolom,a +/+ drži SC koalicija,i mislim da niti tamo nema nikakve akcije,sve u svemu..osim pojedinačnih sukoba,na čitavom serveru nema nekih većih saveznih akcija :D

hbudimir
30.08.11, 16:02
Znaci bas na niti jednom dijelu ne postoje 2 jaka saveza koji nisu u prijateljskim odnosima?

...Tuzno...

Nije ni cudo sto je ova tema tako slabo aktivna

@Karlo22
Rijec je o sukobima dvaju ili vise saveza,... zakucavanja pojedinih igraca i nisu toliko bitna ;)

Karlo22
30.08.11, 17:38
:D Zakucavanja 5-6 igrača iz istog saveza unutar 1 minute uslijed 50 fejkova po svim selima je slučajnost :)

Pinot
31.08.11, 15:19
na serveru obitavaju 2 pipa. u svakom od njih je odredena frakcija pipovih igraca s s1 servera. koliko sam gledala listu igraca koji igraju u PiP-u na s2, i koliko sam upucena tko se krije iza pojedinog nicka, PiP je savez kojeg se treba bojati i koji bi na ovom serveru mogao napravit jako puno.. iako, s druge strane to ni ne bi trebalo biti tesko, server je, nazalost, maksimalno statican :patkica:

cossorre
31.08.11, 21:51
imaju 2 tipa servera. prvi je onaj na kojem se stalno ratuje ratuje ratuje pa poslije arteva se ne dogodi ništa spektakularno nego se- ratuje.
2. vrsta je ona na kojima se gomila vojska gomila vojska i još malo gomila pa poslije arteva se dogodi histerični mamićevski bijes koji se pretoči u puno bolji rat

tako nekako :D

Karlo22
31.08.11, 22:31
i ona 3. vrsta di svi grade kučice do kraja servera

Pinot
31.08.11, 22:32
navijam za ovaj 2. :D

tunja12
01.09.11, 12:00
Zakucavanja 5-6 igrača iz istog saveza unutar 1 minute uslijed 50 fejkova po svim selima je slučajnost
karlo čestitam na uspješnoj obrani i bio je cilj srušiti tvoje naselje jer ste nam pravili veliku štetu tako što ste pljačkali oaze naših suigrača koji su bili neaktivni...akcija s naše strane je bila potpuno neuspješna i nije dobro organizirana...da je bilo još par igrača ošo bih tvoj deff..hehe...prošlost se ne može vratit...pozz...

na serveru obitavaju 2 pipa. u svakom od njih je odredena frakcija pipovih igraca s s1 servera. koliko sam gledala listu igraca koji igraju u PiP-u na s2, i koliko sam upucena tko se krije iza pojedinog nicka, PiP je savez kojeg se treba bojati i koji bi na ovom serveru mogao napravit jako puno.. iako, s druge strane to ni ne bi trebalo biti tesko, server je, nazalost, maksimalno statican
pip savez u kojem su aquarius i nausicca je kao tempirana bomba samo čekaš kad će eksplodirat....

mister g
01.09.11, 16:05
na serveru obitavaju 2 pipa. u svakom od njih je odredena frakcija pipovih igraca s s1 servera. koliko sam gledala listu igraca koji igraju u PiP-u na s2, i koliko sam upucena tko se krije iza pojedinog nicka, PiP je savez kojeg se treba bojati i koji bi na ovom serveru mogao napravit jako puno.. iako, s druge strane to ni ne bi trebalo biti tesko, server je, nazalost, maksimalno statican :patkica:

serverom obitavaju jad i bijeda..:D
forumom (temom s2) jos vise.... treba zvat dadu u pomoc..:D

Pinot
01.09.11, 16:43
bio je cilj srušiti tvoje naselje jer ste nam pravili veliku štetu tako što ste pljačkali oaze naših suigrača koji su bili neaktivni...

i di ti u tome vidis stetu? :D

Karlo22
01.09.11, 17:06
čudim se da uopće postoji forum od s2, s obzirom na to u kakvom je stanju..

Old_Dog
02.09.11, 00:23
Server 2 - ukratko prije dolaska artefakta

+/+ SC savezi (malo raštrkani po kvadrantu)
+/- MiD, Jetset, Baza (također raštrkani po kvadrantu)
-/- DP, PiP, xXx (također raštrkani)
-/+ HARD savezi (reorganizirani po kvadrantu na teritorijalnom principu)

Prognoza
1. slab server pa ne bi bilo iznenađenje da ostane neuzetih artefakata i nekoliko dana nakon dolaska
2. Možda će biti lakše uzeti art od nekog igrača nego od Natara :D

Uglavnom nedjelja će pokazati tko je najozbilniji igrač za daljnje događaje.

frenci
03.09.11, 17:43
Ma SC osvaja ovaj srv 100%

gabrek
03.09.11, 20:28
Hmmm,ne bih se baš kladio na to :D

Pinot
04.09.11, 01:07
Kak sad stanje stoji, ne valja se kladiti ni na koga. Jos bi se moglo dogoditi da ce natari uzet server :staklenka:

Argonath
04.09.11, 03:14

je ziher :D

Toso
04.09.11, 03:30
daj sta si se vratio ti :D

nemam pojma
04.09.11, 07:26
zar nebudu natari s artom blokirani 24 sata nakon pojavljivanja?

cossorre
04.09.11, 10:35
na ovoj verziji ne

Argonath
04.09.11, 14:59
daj sta si se vratio ti :D

tišinu molim :D

btw nes se vrlo sumnjivo dogadja s ovim artevima. kao prvo ima uzasno malo deffa u velikima, kao drugo za istu kolicinu vojske se dobiva razlicito iskustvo heroju :S

mister g
04.09.11, 17:09
tišinu molim :D

btw nes se vrlo sumnjivo dogadja s ovim artevima. kao prvo ima uzasno malo deffa u velikima, kao drugo za istu kolicinu vojske se dobiva razlicito iskustvo heroju :S
jesi nastampao sta od kad smo se zadnji put culi..:D

Argonath
04.09.11, 18:51
jesi nastampao sta od kad smo se zadnji put culi..:D

jesam, imam sad 2k gorkija i 150 viteza :) tj imao sam prije arteva :(

mister g
04.09.11, 19:37
a vidim da i art imas...:D

Argonath
04.09.11, 20:20
ma to sam slucajno naletio na neki koji je prije ociscen :D

cossorre
05.09.11, 01:08
art se mora branit :)

mister g
05.09.11, 16:46
kaj je ovo.. natari nemaju deffa ni za kruh....

nemam toliko riznica koliko arta mogu uzet..:D

KKKondarun
06.09.11, 00:41
Jako miran server. Ja, prvi put nakon početka servera, imam 10 napada na selo. :D
I to samo zato što se riješavam mačevalaca na jednom liku.

U Bazi sam, na +/-. S ostala tri jaka saveza smo saveznici. Možda sad bude nešto kako su arti izašli. :sjekiraš:

Amul
06.09.11, 14:27
Nadam se nekoj akciji jel ovo je stvarmo dosada od servera...

Pinot
07.09.11, 16:20
nemam toliko riznica koliko arta mogu uzet..:D

hoces podijelit s nama koji nemamo niti jednog? :na karte:

mister g
07.09.11, 20:06
hoces podijelit s nama koji nemamo niti jednog? :na karte:

hmmm.... nema djabe ni u babe..:D

Pinot
07.09.11, 22:22
gajba pive dosta? :P

Argonath
07.09.11, 22:54
hmmm.... nema djabe ni u babe..:D

skrtica :P

mister g
08.09.11, 01:28
moze, al samo ako mislis na radlera...:D

reci koji art zelis..:)

@ argo.
ja?? pa vidis da sam se sa pinot dogovorio... samo mi moras ponudit pravu stvar..:D

Pinot
08.09.11, 10:06
radler je sokic... :D

cossorre
11.09.11, 12:37
a piva je visokoalkoholizirano piće :P

hbudimir
11.09.11, 14:02
:D :D :D
Kao prvo,... radler nije sokic nego mjesavina gume, smole kiseline i "pive" ;)
Ko ne vjeruje, nek procita sastojke na etiketi. Evo sto cete naci:

Sastojci: Osvježavajuće piće 60% (voda, šećer, koncentrirani sokovi limuna i naranče, limunska kiselina, guma arabika, glicerolni esteri smola drveta, karuba guma, askorbinska kiselina, mješavina obogaćena tokoferolom, askorbil palmitat (sto je inace askorbinska kiselina u spoju s masnom kiselinom), ekstrakt limuna), pivo 40% i to mađarsko...

A kao drugo,... vjerujem da je tema stanje na serveru, ne sastojci piva :D

Karlo22
11.09.11, 20:07
misliš s+anje na serveru..

mister g
12.09.11, 01:23
stanje je alarmantno... niko nikog nece..:D

Argonath
12.09.11, 02:03
zakaj je vrijeme servera pomaknuto 5h unaprijed? :D

bako
12.09.11, 09:20
kakva su ono ćoškanja između SC-a i N.G???Ima li tko kakve hofove?? :tough:

hbudimir
12.09.11, 12:34
misliš s+anje na serveru..

stanje je alarmantno... niko nikog nece..:D

Do maloprije bi se potpuno slozio, al evo vidim da se ipak nesto događa :D

kakva su ono ćoškanja između SC-a i N.G???Ima li tko kakve hofove?? :tough:

:O :O :O
Sta, sta? Brzo govorite,... ipak se nesto događa?

cossorre
12.09.11, 16:21
+- i ng protiv sc čini se :D

hbudimir
12.09.11, 17:08
+- i ng protiv sc čini se :D
:D :D :D
Pa zanima me kako je proslo, ko je koga i to...

Argonath
12.09.11, 17:19
znam samo da neko ima min 11k konja :D

cossorre
12.09.11, 18:36
nije još ni počelo:sjekiraš:

Karlo22
13.09.11, 00:00
zašto se prokleti natari množe??

Sumo
13.09.11, 13:56
A netko je ostao bez arta.....:witch:

frenci
13.09.11, 16:48
SC skato pola clanova N.Ga pobili sav DEFF saveza :S

Old_Dog
13.09.11, 20:35
Koliko je SC + HARD čvrsto savezništvo ?

Hoće li tu biti noževa u leđima ? :D

nemam pojma
13.09.11, 23:35
da da, i mene zanima sta je s natarskim selima ?
pa cak i onima od 2 popa, sta vec imaju vojarnu i konjusnicu ?
svakih 5 sati imaju vojske ? vec 3 dana ...

cossorre
14.09.11, 01:47
SC skato pola clanova N.Ga pobili sav DEFF saveza :S

aj ne lupaj gluposti

Koliko je SC + HARD čvrsto savezništvo ?

Hoće li tu biti noževa u leđima ? :D
noževi su spremni, leđa još nisu :D

Argonath
14.09.11, 01:53
pobili sav DEFF saveza :S

keep it real :D

Sumo
14.09.11, 06:31
Dobro....i dio vašeg....;)

bako
14.09.11, 06:37
HARD u ratu sa xXx bit ce zanimljivo

tunja12
14.09.11, 10:25
biti će opasno između harda i xxx-a jer je jedan igrač iz xxx-a pobio dosta deffa kod hardovaca koji su po meni bili neorganizirani što se tiče deff akcije i svako je slao deff kad se sjeti...tko je u hardu zna o kojim se igračima govori...

Karlo22
14.09.11, 10:29
ne vjerujem da će xxx sam uć u rat bez dp-a i pipa, sve u svemu vrlo zanimljivo

cossorre
14.09.11, 10:43
pa naravno da će sa pip i dp al to se podrazumjeva

SC KILLER
17.09.11, 10:21
ehheheeh onda ce se i SC morat uplest :fajter:

Old_Dog
17.09.11, 20:50
ehheheeh onda ce se i SC morat uplest :fajter:

na čijoj strani :D

hbudimir
17.09.11, 21:24
Ja se sve bojim da ce biti "tresla se brda, rodio se mis"

Tako to obicno bude kad krenu najave velikih ratova ;)

SC KILLER
17.09.11, 21:55
a gle bilo je vrijeme da se pocne nesto dogadat :sjekiraš:

cossorre
18.09.11, 01:00
tim više što je jet set prekinuo savezništva, bit će veselo

SC KILLER
18.09.11, 23:00
a propao je ljubavni trokut jbg sad ce postati malo veselije

tunja12
19.09.11, 15:47
sada hard savezi uglavnom fejkaju xxx-ovce i još nije bilo ozbiljnijeg napada...sada će se užariti između ta dva saveza...

Pinot
19.09.11, 15:58
tunja12
sada hard savezi uglavnom fejkaju xxx-ovce i još nije bilo ozbiljnijeg napada...sada će se užariti između ta dva saveza...

hbudimir
Ja se sve bojim da ce biti "tresla se brda, rodio se mis"

Tako to obicno bude kad krenu najave velikih ratova

ne zelim podcjenjivat,al slazem se s hbudimir

SC KILLER
19.09.11, 16:18
jel mozda neko znas kad pocinje s3 (ak se se uopce opet restartat)

Karlo22
19.09.11, 17:39

Svi nešto pričaju, nigdje nikakve akcije, samo dva igrača imaju hrabrosti

Pinot
19.09.11, 19:22
Svi nešto pričaju, nigdje nikakve akcije, samo dva igrača imaju hrabrosti

nažalost, dva igrača ne čine server

mister g
19.09.11, 19:24
koje su ti koorde, pa da se tresu brda..:D

Pinot
19.09.11, 19:37

ajd reci cu ti kad obnovim skatano.. tak da imas vise meta za gađanje :D

bako
19.09.11, 21:19
upravo je igrac tramaster skatan tocnije njegov 15c

tresla se brda, rodio se pacov

Karlo22
19.09.11, 22:11
zašto se ne smiju stavljat imena u reporte i mora biti anonimno?? možemo bar ime igrača ostaviti ako ne ime sela?

bako
19.09.11, 22:32
zašto se ne smiju stavljat imena u reporte i mora biti anonimno?? možemo bar ime igrača ostaviti ako ne ime sela?
skatan igrac za 500 popa igrac tramaster selo vojarna 2

gabich
19.09.11, 22:50
najs...

Matron
20.09.11, 09:25

Germa, pod kojim nickom igraš, da i ja vježbam :D

Old_Dog
20.09.11, 09:48
Evo ga... joe87 je ne samo dobar napadač.... nego i "dobar" branitelj. :D

Matron
20.09.11, 10:30

uff, moram još jednog vojnika napraviti

bako
20.09.11, 10:51
uletili naussica i aquarius

server se zahuktava

mister g
20.09.11, 12:56
Germa, pod kojim nickom igraš, da i ja vježbam :D
pozvo me frend igram duala na naussica...

ps. dobro je prosla danas akcija... bravo

Karlo22
20.09.11, 14:35
dobro treba imat muda da savez od 57 igrača riješi jednog igrača koji solo igra, svaka čast frajeri dižem spomenik

SC KILLER
20.09.11, 15:08
eheh pocelo je napokon HARDOVCI ste spremni :D

mister g
20.09.11, 15:44
di si digo spomenik.. da dodjem pogledat kakav je..:D

pa prvi je poceo provocirat, pa je dobio svoje...
ps. koji je tvoj nik?

Karlo22
20.09.11, 15:46
točno taj,, jbg budete se i vi jednom naučili igrati bez zlata, nema veze, al žalosno je da još uvijek niste dobro poslali napade i popušili večinu offa.. jednog dana na instrukcije navratite

mister g
20.09.11, 15:50
ko ti je kriv kaj igras bez zlata.. nemoj se sad na to izvlacit...

dr put cemo tebe zvat da nam saljes napade..:D

Karlo22
20.09.11, 15:54
pa dobro nije sramota, čovjek ući dok je živ

mister g
20.09.11, 15:56
bas to... mozda ti naucis sacuvati art u selu..:D

Karlo22
20.09.11, 16:03
ye, možda naučim i lizat ... svima da me ne diraju i da budem saveznik sa njima

mister g
20.09.11, 16:08
probaj, mozda ti upali..:D

tunja12
20.09.11, 18:54
karlo i trebao je netko stati na kraj vašoj nepromišljenosti...ne što se tiče igre nego diplomacije....kao igrači ste uspješni i prvi napadači servera kao
gali....no promijenili ste 15 saveza i sve te saveze okrenili protiv sebe...

bako
21.09.11, 19:01
homeboy izbrisao acc :( ...

očito da mu je dovoljan razlog bio što je izgubio OFF,i malo napada i fejkova na njegovo naselje...

cossorre
21.09.11, 19:40
ma nemaš ti pojma bako, to je taktika :D

Karlo22
21.09.11, 21:25
zahvaljujem igraću tunja95 za pomoć pri rušenju sparte

Old_Dog
21.09.11, 22:28
ja mislim da su to stvarno teška vremena ... kad sam rušiš svoja sela da ne padnu u ruke neprijatelja

jedan mali rezime
1. Joe87.... iskreno mislim da si dobar igrač, aktivan i sve ostalo.
2. Čak sam ti bio spreman uplatiti Gold prije dva mjeseca
3. Mislim da te je opteretilo to da budeš iz tjedna u tjedan najbolji pljačkaš i najbolji napadač
4. Mijenjanje Saveza je bilo iz razloga da možeš dojučerašnji savez pljačkati (žute i crvene točke)
....Tako si se održavao u vrhu topliste
5. Nekad si to radio da si žute i crvene saznavao preko siterstva ili "prijatelja" (špija).
6. Mijenjajući saveze doveo si do današnje situacije koja je zorno prikazala da je Travian timska igra, te da i najslabiji igrači mogu imati svoj trenutak zadovoljstva (npr. kad tebe ofarmaju za 1000 resa...... velikog Joa !!)

Do viđenja na nekom drugom serveru.... dođi u moj savez !!

tunja12
21.09.11, 23:06
zahvaljujem igraću tunja95 za pomoć pri rušenju sparte
karlo stvarno nema na čemu meni je zadovoljstvo...sretno u daljnjem igranju...

Karlo22
21.09.11, 23:26
Da tunja pogotovo kad je old rekao da se ne kataju sela zbog preuzimanja :) Evo ne brinem se ja ništa zbog acca, glavno da je zlato koje sam uplatio sigurno.. Napravio sam jako jako velike štete svima i zadovoljan sam, uskoro ću napraviti video o ovom serveru tek tolko za uspomenu, a old ti možeš bit sretan što sam te poštedio sada na kraju :) I da joe i ja nemamo vremena igrati, ovo smo ionako samo farmlistu slali ništa ozbiljno, ove godine više nećemo ništa igrati, možda eventualno poslje početka proljeća pa se čujemo ;)

Old_Dog
21.09.11, 23:39
........ ove godine više nećemo ništa igrati, možda eventualno poslje početka proljeća pa se čujemo ;)
ok.... čujemo se. sretno u RL

hsinisa
23.09.11, 15:01
[QUOTE=Old_Dog;955323]ja mislim da su to stvarno teška vremena ... kad sam rušiš svoja sela da ne padnu u ruke neprijatelja

a to je nešto novo..ili ruši ili napraviš skrovišta izamke, a proizvodnju do 4-5 lvl-a srušiš...hehehe i sretno otimanje...

Karlo22
26.09.11, 09:45
najbliže moje selo koje je bilo +950 popa sada je oko 90 tako da neće biti velike koristi a acca neće bit uskoro

http://i55.tinypic.com/2h84s4j.jpg

Do viđenja, igrat ćemo se na s3 uskoro ;) Pozdrav svima

Old_Dog
26.09.11, 14:55
Koji je razlog da se savez Baza raspao ????????

cossorre
26.09.11, 16:27
savez baza se ujedinio sa savezom MID čisto radi lakše borbe protiv jet seta

Argonath
27.09.11, 21:33
kao i s DP, xXx i PiP savezima. pa taj jet set mora da je strasan :D

mister g
27.09.11, 22:38
ne toliko jet set koliko ti..:D

tunja12
27.09.11, 23:46
jet set je sad jedan od najjačih saveza što se tiče same vojske ali mislim da neće dugo jer ne može se oduprijet na sve strane jer su zaratili na dvije strane ovdje protiv mid-a a ovdje protiv koalicije xxx-a dp-a i pip-a....

cossorre
28.09.11, 00:34
jet set je dobar savez ali s obzirom na to ko ih vodi od tamo bi i ovca gregor izašla.

Argonath
28.09.11, 02:44
nama barem nije dosadno :)

cossorre
28.09.11, 07:05
i nebude vam argo

Argonath
28.09.11, 14:00
pusa grip :)

Karlo22
28.09.11, 18:33
ma grip nije sposoban gaće promjenit, a sad tu kao neki najjači, pa da nije bilo zvrxe vi nebi imali ni 2 sela

Karlo22
28.09.11, 20:58
hmm, da dok je igrala još ste neki i bili po pljački al eto sad odjednom niste, i više mi se čini da niste otišli iz jetseta nego ste protjerani, al nećete ni vi dugo još, samo polako ;)

Argonath
28.09.11, 21:07
@argo pusa i ja tebe volim

ne volis, ne vjerujem vise tvojim lazima, uvijek sam ja bio taj koji pati. i onda si me obrisao sa skypea i slomio mi srce u potpunosti :(

Karlo22
28.09.11, 21:28
a grip o s4 nećemo ni govorit, vjerovatno svi imaju problema osim tebe

cossorre
28.09.11, 21:40
s 15 godišnjakom mi se neda prepirat, kako ti kažeš tako je

ne volis, ne vjerujem vise tvojim lazima, uvijek sam ja bio taj koji pati. i onda si me obrisao sa skypea i slomio mi srce u potpunosti :(

ma argo volim ja tebe kak ne, pa moro sam te sa skypea maknut naredili mi :D
a ak ti falim evo vrati me na fejs :D :*

Karlo22
28.09.11, 23:18
Grip prekasno ti je sada, kad su te već skatali

cossorre
29.09.11, 00:32
ma karlo ne odustajem ti ja nakon par olinjalih katanja :)

Argonath
29.09.11, 02:38
ma argo volim ja tebe kak ne, pa moro sam te sa skypea maknut naredili mi :D
a ak ti falim evo vrati me na fejs :D :*

necu, to velis samo radi reda, ne mislis tako :(

i daj nemoj pricat s ovim deckom kod da ti imas 40 godina :D

cossorre
29.09.11, 09:44
haha argo pa ipak, kaj neko zna kolko ja imam :D
a ti psssssst :D

Karlo22
29.09.11, 09:59
grip di ti je off ispario?? sad možeš u miru brisat acc

cossorre
29.09.11, 10:29
ne karlo, neki ti imaju dva offa :D znaš

Karlo22
29.09.11, 11:35
Ako ti to nazivaš offom onda stvarno

Argonath
29.09.11, 16:38
joj, pa na cemu vi spusite 30k vojske...respekt :D

bako
29.09.11, 20:49
joj, pa na cemu vi spusite 30k vojske...respekt :D
postoji li ikakav report???

Karlo22
29.09.11, 21:10
da al nije za javnost

bako
29.09.11, 21:23
da al nije za javnost
nisam ja javnost

dobit cete i vi koji report ;)

Karlo22
29.09.11, 21:33
nisam igrać mida niti jetseta tako da ne želim odavat nikakve informacije koje bi im mogle naštetiti, a te tvoje reporte sam vjerovatno već vidio :)

Argonath
29.09.11, 22:01
20k hrane po reportu :D

bako
29.09.11, 22:31
20k hrane po reportu :D
20k hrane to mi je za jedan sat a posto sumnjam da su reporti spojeni ne moze!!!!
imam ja svoje izvore

Argonath
30.09.11, 00:21
20k hrane to mi je za jedan sat a posto sumnjam da su reporti spojeni ne moze!!!!
imam ja svoje izvore

upravo je cijena porasla na 30k!

cossorre
30.09.11, 09:35
upravo je cijena porasla na 30k!

:D ja mu dam za 25k :D

Karlo22
30.09.11, 10:13
kaj će tebi hrana kad ti je nema ko jest

cossorre
30.09.11, 12:30
a pa znaš s njom ti se npc radi, to ti je ono kad potrošiš 3 golda, znaš

bako
30.09.11, 14:39
xXx je ostao bez BO tocnije igrac TUROK je ostao bez BO( cijena reporta je 50k hrane)