PDA

View Full Version : Greške/kvar na serverima s1 i s3

TaraT
16.05.11, 14:56
Danas, oko 11h iz dosad jos neobjasnjenih razloga od strane travian teama nastala je nemogucnost spajanja na servere 1 i 3 od strane nekih igraca. Iz raznih upita i razgovora, kao i po broju aktivnih igraca, da se naslutiti da ipak neki korisnici mogu pristupati svojim korisnickim racunima, dok su drugi zakinuti vec skoro 3 sata u tome.
Molio bi ocitovanje nekog od nadleznih o cemu se tocno radi, te ocekuje li se rjesenje problema u skorije vrijeme, kao i odluka o mogucnosti rollbacka servera, posto, jos jednom napominjem, velika vecina igraca je stavljena u neravnopravan polozaj ne svojom krivnjom

Toso
16.05.11, 14:58
T-com, njegovi korisnici ne mogu na acc.
ja mogu bez problema iz Studentskog doma.

Zwerko
16.05.11, 15:02
Nemoze se ni sa iskona. U ovoj fazi igre je to vrlo nezgodno i nedopustivo da to prodje bez rollbacka. I jos neznamo kad ce se proraditi.

TaraT
16.05.11, 15:06
hoces reci da si ti mlad i pozeljan :P

salu na stranu, ako je samo do t-coma, pretpostavljam da ne bi postojala mogucnost spajanja ni na koji server, medjutim po mojim saznanjima serveri 4 (t4 verzija) i 5 (verzija t3.6) normalno funkcioniraju za sve korisnike

Toso
16.05.11, 15:14
hoces reci da si ti mlad i pozeljan :P

salu na stranu, ako je samo do t-coma, pretpostavljam da ne bi postojala mogucnost spajanja ni na koji server, medjutim po mojim saznanjima serveri 4 (t4 verzija) i 5 (verzija t3.6) normalno funkcioniraju za sve korisnike

onda neznam. bax isto ne radi, kao ni s1, i vecina je na T-com.
meni sa iskona u domu radi normalno.

Zwerko
16.05.11, 15:16
Sorry zauzet sam :D
Brijem da su u travian timu "izabrali" par "chosena" da se nemogu spojit :)

Toso
16.05.11, 15:22
Igrača na vezi: 100

rijec je o s1 serveru. ocito vecina ne moze.

dakimlin
16.05.11, 15:23
Očito je tak...chosenovci su prejaki...pa ne smiju vise na s1:cerek: