PDA

View Full Version : Umro mi vojnik nema obrane

Threepwood
04.09.07, 22:24
Nadam se da nije već bilo slične teme, barem je ja nisam pronašao pa da pitam ovdje. Danas sam napao neaktivnog igrača sa 4 falanga i jedna od njih je mrtva iako protivnik nije imao nikog u obrani. Kako je to moguće? Znam da 1 ili 2 vojnika sigurno pogibaju ako se sami pošalju, ali sad sam ih poslao 4 odjednom pa mi nije jasno kak je jedan poginuo. Evo screenshot:

http://img510.imageshack.us/img510/4985/napadpn6.gif

Protivnik je Gal, pa sam prvo pomislio da je jedan vojnik uhvaćen u zamku, ali očito nije tako. Možete me prosvjetliti? :confused:

AlcOs
05.09.07, 05:48
I meni se slicno događalo u pocetku. Jebiga mozda je ovaj imo koji level zida pa mu je to pojacalo obranu i ubilo ti vojnika. Malo blesavo zvuci ali nema drugog objesnjenja :D

meteje
05.09.07, 08:24
pa postoje i nekakvi seljaci koji brane svoje selo dok nema vojse. zatukli su ga vilama i lopatama vjerovatno.:rolleyes:

Threepwood
05.09.07, 10:44
pa postoje i nekakvi seljaci koji brane svoje selo dok nema vojse. zatukli su ga vilama i lopatama vjerovatno.:rolleyes:

Zar se to ne dogodi samo ako se ima manje od 3 vojnika? :confused:

Nekak mi se onaj odgovor sa zidom čini realniji. :)

Deviant
05.09.07, 11:16
jutros mi se dogodilo slicno, odnosno mom napadacu

uzrok?

zid + palaca/rezidencija

pukovnik
05.09.07, 11:31
Tocno tako Deviant, ili ima palaca/rezidencija visok lvl ili obrambeni zid..

Deviant
05.09.07, 11:48
poigrah se malo u combat simulatoru

zid bez palace/rezidencije ne predstavlja nikakvu obranu, na kojem god on levelu bio
zid samo dodaje postotke obrani

palaca/rezidencija osigurava seljake kojima se taj postotak pribraja

@Threepwood

ne znam koliko stanovnika ima lik kojeg si napao jer i taj broj (i tvoj i njegov) utjecu na rezultat bitke
i racunajuci bez tog podatka, bilo je dovoljno da on ima lvl 1 palacu/rezidenciju, bez zida, da ti ostanes bez svog vojnika

Threepwood
05.09.07, 13:31
@Threepwood

ne znam koliko stanovnika ima lik kojeg si napao jer i taj broj (i tvoj i njegov) utjecu na rezultat bitke
i racunajuci bez tog podatka, bilo je dovoljno da on ima lvl 1 palacu/rezidenciju, bez zida, da ti ostanes bez svog vojnika

Sumnjam da je stigao izgraditi palaču/rezidenciju pošto ima samo 16 stanovnika (ja sam u trenutku napada imao negdje oko 120). Makar je moguće da je odmah išao dizati glavnu zgradu do nivoa 5 i nakon nje rezidenciju. Nije logično za početnika, ali je moguća opcija. ;)

shaggy
05.09.07, 13:56
nije imao ni palacu ni nista,nego je stvar u moralu,ti imas puno vise populacije i igra je napravljena da u tome slucaju stiti manjeg igraca,simulirao sam i kaze da i bez palace i zida gubis jednog vojnika,dakle to ti je odgovor,salji vise vojnika na toliko manje igrace

Deviant
05.09.07, 13:56
Sumnjam da je stigao izgraditi palaču/rezidenciju pošto ima samo 16 stanovnika (ja sam u trenutku napada imao negdje oko 120). Makar je moguće da je odmah išao dizati glavnu zgradu do nivoa 5 i nakon nje rezidenciju. Nije logično za početnika, ali je moguća opcija. ;)

tih 16 stanovnika je bilo dovoljno da i bez zida i bez palace srede tvog jednog

eto... naucili smo jos nesto novo
ne treba u naselju biti ni palace/rezidencije ni zida da bi napadac imao gubitak pri tako malom broju poslanih vojnika

u ovom slucaju minimalan broj vojnika pri kojem ne bi stradao nijedan je 14 (mrzim dvostruke negacije)
barem prema combat simulatoru

ostacro
05.09.07, 14:39
e toj e problem.to je kada ti imaš 116 stanovnika a on 16.ti imaš više od 6x puta više stanovnika od njega.
E sada nek samo neko kaže da nema newibe protekcije,poslat ću mu trojanca na komp :p

To možeš sredit da pošalješ više vojnika,možda 10-15.

Threepwood
05.09.07, 14:54
e toj e problem.to je kada ti imaš 116 stanovnika a on 16.ti imaš više od 6x puta više stanovnika od njega.
E sada nek samo neko kaže da nema newibe protekcije,poslat ću mu trojanca na komp :p

To možeš sredit da pošalješ više vojnika,možda 10-15.

Dobro za znati. Inače nije mi bed za jednog vojnika, ali me začudila situacija pa sam htio znati kojih se mjera opreza moram pridržavati u budućnosti. ;)