PDA

View Full Version : Neznalica ili luđak

sbucek
04.09.07, 22:52
Ljudi ili sam lud ili nisam upoznat još dobro sa igrom.
Na tržnici sam izveo razmjenu u moju korist i desi mi se da uz resurs koji mjenja smani se znatno i hrana. Pa me zanima a nisam nigdje proćito, dali trgovci kada kreću na put uzimaju hrau ili je neka greška u igri?:confused:

ostacro
05.09.07, 14:36
a da kažeš šta si točno trgovao i kolko bi nam pomoglo.

vjerovatno je tvoja pogreška.recimo da si tradeao hranu za željezo.

ti daš njemu 500 hrane on tebi 500 željeza. tvoji trgovci kreću sa tvojim resima na put ka njemu i isto tako njegovi trgovci.Na tržnici možeš vidjeti kada če tvoj trgovac doći kod njega i kada če njegovi trgovci doć kod tebe.šta nije jasno?? šta si ti mislio da je ovo trajdanje za 2 sekunde?

Marvex
05.09.07, 20:11
Mislim da si slucajno postavio u ponudu hranu, provijeri jos jednom;)

suta
06.09.07, 11:58
vjerovatno tvoja greška sbucek

Ludonja
07.09.07, 12:24
onda šta je ,jesi li falija?
Provjeri u izvještajima trgovinu.
Vidit ćeš šta si mijenja.
Možda si zeznija ponudu-a neko ju je prihvatija prije nego si se snaša:eek:

Domesticus
10.09.07, 19:23
Jedno pitanjce.
Ja sam dobio dvije prouke da su se moji trgovci vratili u domovinu. Kaj to znači?

Kaj znače ti tirgovci? Ja još nemam nikaj da si trgovao. Isto tako to mi se pojavilo dva puta.
Nakon toga mi je prestalo. Ne znam zašto ali u četvrtak i petak su bili pristni trgovci a onda su najedanput nestali...

hzg
10.09.07, 19:29
Znaci da si poceo, svi koji pocnu dobivaju posiljku resa iz domovine, kao pomoc u pocetku. Svaka rasa ti dobiva drugacije, neki odjedanput neki na dva puta, a neki na tri puta!

Sotomanus
10.09.07, 19:46
Znaci da si poceo, svi koji pocnu dobivaju posiljku resa iz domovine, kao pomoc u pocetku. Svaka rasa ti dobiva drugacije, neki odjedanput neki na dva puta, a neki na tri puta!

Evo rimljani to dobiju od dva puta....

gnjida
11.06.08, 18:51
ljudi, nestalo mi 10 trgovaca.

Trgovci 0/19
Otprema
Resursi 9000 | 0 | 0 | 0

kako je to moguce?

Extremist
11.06.08, 18:54
Stavio si nešto na ponudu.

Provjeri.

A ovo ide pod ključ. sbucek koji je autor teme nije bio lud, bio je pravi, ali je odustao od s1 i predao acc kad je dospio čini mi se u top100 igrača. Pozdravljam ga ma gdje bio.