PDA

View Full Version : Proizvodnja (HR2)

Tox
30.07.11, 01:56
Pozdrav svima.

Pitanje
Znači recimo imamo 4-4-4-6 selo.
Zar nebi sva polja recimo željeza na 10, +25% ljevaonice, +25% oaze, +25% bonusa trebali davat proivodnju 1500? jer meni daje 1480, dali je to greška ili sam ja u krivu?

Greška na serveru

Danas mi se dogodila jedna jako zanimljiva stvar na ovom T4 :)
Naime htio sam poslati rese iz svog prvog sela u crop, i ja lijepo upišem koorde i sve i stisnem pošalji, potvrdim slanje vidim sve je kako treba biti, i šta vidim? Resi su poslani u drugo selo koje je 6-7 polja dalje od mojega sela koje je bilo odredište, 16k resa ajde preživjet ću, nadajmo se da će igrač bit pošten i vratit ih ali, šta da je bilo više resa u pitanju?

I sada ideja.

Zbog ovoga gore navedenog također predlažem da se uvede mogućnost ukidanja slanja resa, znači isto kao i sa vojskom, ima se 90 sekundi da se poništi slanje i da se trgovci sa resima vrate u selo.

Eto imamo pitanje, grešku i ideju.Sve sam stavio u jednu temu i u ovaj pdf tako da si nađete novu temu za raspravljat o greškama na T4 :gamer s mišem: pošto je jedna lockana, a ova zadnja koju je bio otvorio Duh obrisana...
I da, Duha su bannali, a zašto? Zato jer se zalagao za pravo, jer im je malo zaprijetio da će proširit svoju temu na skypeu i da će se zalagat da igrači prestanu igrat na serverima dok im se ne vrati izgubljeno.
Zaprijetio pa odmah proradila guza a?
Vjerovatno ću pokupit ban za ovo ali nije me briga. I vi i švabe ste nesposobni držat jednu ovakvu igru u zraku kako treba. :brukica:

adis_ade_top
30.07.11, 08:09
1.da trebao bi imati satnu 1500
2.dobra ideja za ponistiti slanje reseursa ali mozda tako neki budu sklanjali resse prije napada :D (kao i vojsku heh)

TiM_duh_13
07.08.11, 12:10
hvala na podršci