PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Sensa
13.10.11, 16:46
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

animal1978
15.10.11, 10:52
nitko nije počeo......:spam1: čudno.... sretno svima...

keke
15.10.11, 11:37
Zauzeti su klikanjem :pčelica:

dadozg
15.10.11, 13:45
JAOOOOOOOOOOOOO

regao se bezveze na s3
zamislite koji su tamo savezi
bop
gnjide
hard
sc

farme svih servera :D:D:D:D

jao još jedan bijedan server kao s2 i s5 nastao :(

Karlo22
15.10.11, 13:57
JAOOOOOOOOOOOOO

regao se bezveze na s3
bop
gnjide
hard
sc

I to svi u jednom kvadrantu, bit će zanimljivo :sleepy moon:

dadozg
15.10.11, 14:27
I to svi u jednom kvadrantu, bit će zanimljivo :sleepy moon:

ak su svi u istom kvadrantu neče biti zanimljivo...vjerovatno če svi sa svima koalirat :D drugo ne znaju :D:D:D

animal1978
15.10.11, 14:44
zašto si se registrirao bez veze dado....pokušaj jedan server završiti do kraja....:steta:

dadozg
15.10.11, 14:47
zašto si se registrirao bez veze dado....pokušaj jedan server završiti do kraja....:steta:

iz čiste znatiželje ...završio sam ih ja podosta hvala na brizi ;)

animal1978
15.10.11, 15:07
onda primi moje isprike....:cvjetic:

sbk83
15.10.11, 16:00
JAOOOOOOOOOOOOO

regao se bezveze na s3
bop
gnjide
hard
sc

Dado koliko ti imaš godina 10 ???

Prime
15.10.11, 20:41
Ovaj bop je fejk,bop igra samo s4.

blitz
15.10.11, 21:35
i to što igrate na s4 je takodjer fejk..i to teški :opala:

animal1978
15.10.11, 22:40
lijep broj ljudi se registrirao....ako pola ostane ....:na karte:

bako
15.10.11, 23:05
svi su fejk, HARD je fejk, BoP je fejk itd.

Crni Zmaj
15.10.11, 23:40
aaaa može li neka relavantna osoba zadovoljiti moju znatiželju da ne otvaram acc ....koji savezi su se skupili na serveru i na kojim cordama...ima li "zvučnih"imena Saveza ,kao i igrača???

Hvala unaprijed

Karlo22
16.10.11, 00:28
aaaa može li neka relavantna osoba zadovoljiti moju znatiželju da ne otvaram acc ....koji savezi su se skupili na serveru i na kojim cordama...ima li "zvučnih"imena Saveza ,kao i igrača???

Hvala unaprijed

Ništa posebno, imaju neka zvučna imena ali sve kopije... Mogu ti reć da će + + daleko najzanimljiviji biti jer ima najviše igrača tamo, skoro 1/3 i kolko znam imaju već unaprijed dogovoreni savez npr SC-KRIK (50-ak članova)

Crni Zmaj
16.10.11, 00:35
Ništa posebno, imaju neka zvučna imena ali sve kopije... Mogu ti reć da će + + daleko najzanimljiviji biti jer ima najviše igrača tamo, skoro 1/3 i kolko znam imaju već unaprijed dogovoreni savez npr SC-KRIK (50-ak članova)

Puno hvala na odgovoru ,acc smo otvorile dečki ....na ++

dadozg
16.10.11, 06:54
Puno hvala na odgovoru ,acc smo otvorile dečki ....na ++

evo i mene onda :cerek: ...dobre koorde si izabrala,SC su farme kakve samo poželjeti možeš :)

i to što igrate na s4 je takodjer fejk..i to teški :opala:

:patkica: brutalno istinito :)

keke
16.10.11, 10:27
ti nemoj na ++, gužva je pa nema mjesta za simcity
a i ovo će biti dosada od servera, šteta da opet trošiš tolike pare na dosadu :gamer:

Crni Zmaj
16.10.11, 11:11
evo i mene onda :cerek: ...dobre koorde si izabrala,SC su farme kakve samo poželjeti možeš :)

:patkica: brutalno istinito :)

A vezano za farme vidim da su oko nas igrači Krika i Bojne...sam ti dođi od viška farmi glava ne boli:cerek:

animal1978
16.10.11, 11:19
primjetio sam žuje...isto fejk?

Cražy
16.10.11, 11:21

ma nije to žuja,to su neki smješni igrači

bole77
16.10.11, 12:59
+,+ ce vjerovatno biti najzanimljiviji...SC je ovdje nesto iskusniji i pojacan za nekoliko iskusnih igraca-goldera,,i vec vidim da je u koaliciji sa scorpionima i ovim nekim iz brutal saveza..
na +,+ organizirano dolazi i dio igraca sa s4 iz guerille,,skupa sa igracima maydaya i jos nekim igracima..
tu su i gnjide i jos mnogi neki savezi..tako da +,+ nebi trebao bit dosadan..osim ako se ne dogovori odma u startu neka mega koalicija,,koja bi "ubila" igru...

Crni Zmaj
16.10.11, 13:01

veli keyo da je fejk osim pacijenta...a sad možda je i on fejk...a budemo vidjeli...mene zanima samo ona farmica dado di se ulogirao..hehe

animal1978
16.10.11, 13:13
ako saznam gdje je dado...rečem ti...
pitaj čovjeka gdje je,možda ti kaže....

dadozg
16.10.11, 13:45
veli keyo da je fejk osim pacijenta...a sad možda je i on fejk...a budemo vidjeli...mene zanima samo ona farmica dado di se ulogirao..hehe

zanimljivo kad mi ovakve osobe sklone varanju i igranju sa minimalno 3 acc te sklone napuštanju saveznika govore da sam farma :D:D:D sneki srećo ako odlučim igratis am ču ti reč na kojem acc igram,za sad sam 99% da neću igrat...

pacijenti su isto fejk...došla je neka ekipa pacijenata,ali bez Voljenog..a samo kad je Voljeni na serveru taj savez se može uzeti kao oriđiđi pacijenti ;)

Crni Zmaj
16.10.11, 14:22
zanimljivo kad mi ovakve osobe sklone varanju i igranju sa minimalno 3 acc te sklone napuštanju saveznika govore da sam farma :D:D:D sneki srećo ako odlučim igratis am ču ti reč na kojem acc igram,za sad sam 99% da neću igrat...

pacijenti su isto fejk...došla je neka ekipa pacijenata,ali bez Voljenog..a samo kad je Voljeni na serveru taj savez se može uzeti kao oriđiđi pacijenti ;)

10 acc i 5 dualki najmanje..hehe...pa nije valjda si se prepao

dadozg
16.10.11, 17:21
10 acc i 5 dualki najmanje..hehe...pa nije valjda si se prepao

kad bi se komaraca bojao nosio bi raid sa sobom :) za razliku od tebe imam RL pa nemam više vremena za aktivno igranje ;)

animal1978
16.10.11, 17:22
opet počinje sa multićima....:luvz:

dadozg
16.10.11, 17:28
opet počinje sa multićima....:luvz:

misliš an sneki? pa ja sam ju osobno prijavio MH na s1 i morala je brisat jednog multiča radi mene,a kasnije se prijetila jednom liku iz bojne da bu ga prijavila MH za multiće :D:D:D

nego vratimo se mi OT ima kakvih saveza na s3? vidim kod ovih jačih saveza puna savezništva,trend se nastavlja....

Zmaj i Feniks
16.10.11, 17:28
Navodno se neki P.P.Z skuplj na +/+

animal1978
16.10.11, 17:43
dado, općenito sam mislio na multiće...jer se svaka rasprava na serverima vodi oko multića...ukoliko to nekome čini zadovoljstvo,neka igra tako....ja igram svoju igru iz zadovoljstva...pa opstao tjedan,mjesec ili cijeli server... imam osjećaj da ovaj server uglavnom igraju nove nade traviana..... pa neka ljudi pokažu šta znaju.... tko zna, možda se izrodi neki legendarni savez.... :welcome:

J.O.B.
16.10.11, 18:14
Bok ekipa, evo i mene opet.

Igra ide fino, usao sam u savez "Usrani Hrvatski Sabor" :D i gura se pomalo.
Dugo sam cekao da se neki HR srv restarta, sad napokon opet malo klikam.

Kako ide kod vas?

animal1978
16.10.11, 18:30
koliko je već ljudi u savezima? 1/3? lijepo.... :pčelica:
na ovom serveru opstaju oni koji nisu u savezu.... :)

Karlo22
16.10.11, 19:23
misliš an sneki? pa ja sam ju osobno prijavio MH na s1 i morala je brisat jednog multiča radi mene,a kasnije se prijetila jednom liku iz bojne da bu ga prijavila MH za multiće :D:D:D

nego vratimo se mi OT ima kakvih saveza na s3? vidim kod ovih jačih saveza puna savezništva,trend se nastavlja....

Cijeli + + je u savezništvu :) Nije dosta što se 60 ljudi organizira prije da igra u jednom savezu, neg se mora i sklopit savezništvo sa još saveza sa tolko ljudi.. Ko voli nek izvoli

Amul
16.10.11, 19:24
Sneki jel to ona mackica sa najvecim sisama na serveru :vampire:

J.O.B.
16.10.11, 19:27
koliko je već ljudi u savezima? 1/3? lijepo.... :pčelica:
na ovom serveru opstaju oni koji nisu u savezu.... :)

Nije ti ovo stari Travian, sada imas zadatak i kada udes u savez dobijes rese a resa nikada dosta.
A ionako je prerano sada taktizirati ko ce koga i kada ce koga.

animal1978
16.10.11, 19:31
Nije ti ovo stari Travian, sada imas zadatak i kada udes u savez dobijes rese a resa nikada dosta.
A ionako je prerano sada taktizirati ko ce koga i kada ce koga.
ovo mi je prvi T4.... koliko vidim te rese možeš i kasnije pokupiti.... tako da još 2 tjedna sigurno ne ulazim u savez.... onda se lijepo uvališ negdje, dobiješ push i uživaj....;)
šala naravno...

bako
16.10.11, 19:34
evo ja haram malo s legicama... nije bas da imam ressa ali eto biti ce bolje kasnije.
nikad nije rano za dobar savez

keke
16.10.11, 20:14
Cijeli + + je u savezništvu :) Nije dosta što se 60 ljudi organizira prije da igra u jednom savezu, neg se mora i sklopit savezništvo sa još saveza sa tolko ljudi.. Ko voli nek izvoli

Sasvim je normalno da poznatiji savezi i stari igrači dolaze organizirano
Nemoj biti tužan ako tebe nitko nije zvao, naći ćeš i ti prijatelje :cvijece i proljece:

J.O.B.
16.10.11, 21:08
ovo mi je prvi T4.... koliko vidim te rese možeš i kasnije pokupiti.... tako da još 2 tjedna sigurno ne ulazim u savez.... onda se lijepo uvališ negdje, dobiješ push i uživaj....;)
šala naravno...

Ma da, ali tih 400 ili kolko vec resa ne vrijede puno za 2 tjedna hehe. Ma dobro, nema veze.

A sto se tice saveza, to apsolutno nije nista novo, cak bi bilo i cudno da se savezi nisu poceli formirati.
Stara igra, nove pobjede :D

Crni Zmaj
16.10.11, 21:44

nije parizer ima veće:brukica:

Karlo22
16.10.11, 22:11
Sasvim je normalno da poznatiji savezi i stari igrači dolaze organizirano
Nemoj biti tužan ako tebe nitko nije zvao, naći ćeš i ti prijatelje :cvijece i proljece:

Pretpostavljam da si i ti član tih saveza.. Ugodno klikanje do kraja servera, slučajno nemojte vojsku radit da vam nebi hranu jeli

Jaga
17.10.11, 06:49
malo sam bacio oko na aukcije,pa ovo nije normalno kako se troši srebro,strava :)

arcikos
17.10.11, 07:43
SC farme dominiraju serverom, tramax i targa prvi igraci:brukica: ovo ce biti hebeno jak server:lol2:

kova741
17.10.11, 10:28
Samo je jedan original SC a to definitivno nije taj

PS: sad vidim i "mali medo" igra s3 a jel bogati???

sbk83
17.10.11, 11:02
SC farme dominiraju serverom, tramax i targa prvi igraci:brukica: ovo ce biti hebeno jak server:lol2:

očito imaš neke komplekse prema SCu
tj.dosta ljudi primjetio sam da imaju neke komplekse prema SCu
mozda pc zato što nas nije razbio kako je prijetio i zamišljao na s4
ili možda zato što smo vodeći savez servera na s2 u svemu
stvarno nzn...

hbudimir
17.10.11, 11:22
Nikad mi nisu bili jasni ti ljudi koji na svoju ruku otvaraju savez s imenom nekog saveza koji je vec postojao. Zar su zbilja toliki idioti da nisu u stanju smislit neko novo ime, ili se samo nadaju da ce, kad vide njihovo ime, svi od njih bjezat glavom bez obzira? Vrlo brzo se pokaze koji igrac je kakav, isto tako i koji savez je kakav,... ovakvim postupcima mozes samo isprovocirat napade na sebe, ne ih izbjec ;)

bako
17.10.11, 12:08
evo dosle su i farme iz N-M-K

J.O.B.
17.10.11, 12:52
Nikad mi nisu bili jasni ti ljudi koji na svoju ruku otvaraju savez s imenom nekog saveza koji je vec postojao. Zar su zbilja toliki idioti da nisu u stanju smislit neko novo ime, ili se samo nadaju da ce, kad vide njihovo ime, svi od njih bjezat glavom bez obzira? Vrlo brzo se pokaze koji igrac je kakav, isto tako i koji savez je kakav,... ovakvim postupcima mozes samo isprovocirat napade na sebe, ne ih izbjec ;)

Je istina istina.
Ja sam mislio napraviti savez SDP ali onda bi me HDZ skatao bahaha

keke
17.10.11, 13:03
Ako se sve zbroji i oduzme, došle su same farme i vas par faca?
Idem onda brzo farmati sve po redu! :tough:
vas par ću naravno sa strahopoštovanjem izbjegavati

dadozg
17.10.11, 15:21
ma užas na kaj su spali hr serveri,kad jedne farme kao što su SC glume neke face,a na imalo jačem serveru ne bi stigli ni drugo naselje napraviti ;)

PS: sad vidim i "mali medo" igra s3 a jel bogati??? a di je bio oriđiđi SC????

Karlo22
17.10.11, 15:28
Rijetko da ćeš nać neki savez u org postavi, možda, ali sa malo igrača.. Većinom je to, ajmo sad napravit PC. savez oni su osvojili s4, a nakraju će postat farme ili bit inaktivni

sbk83
17.10.11, 16:35

PS: sad vidim i "mali medo" igra s3 a jel bogati???

ma o kojem ti original SCu pričaš
zapravo koji je original a koji je fejk ??

bole77
17.10.11, 18:44
kako je neko gori vec prije napisao,,,ovo je stvarno smijesno..na +,+ ima najvise registriranih igraca,,i vec sad ih je vecina u nekom obliku saveznistva,,ili savez ili nap.....ovo vec u startu mirisu na dosadu od servera..daj Boze da sam falio...
pa ljudi moji jeste li vi dosli ratovat,,il klikat kucice..:kid:

Anita.mz
17.10.11, 21:59
ma užas na kaj su spali hr serveri,kad jedne farme kao što su SC glume neke face,a na imalo jačem serveru ne bi stigli ni drugo naselje napraviti ;)
a di je bio oriđiđi SC????

LOL, pobjednici pretprošlog s3, S.O.S. koalicija ( sise, sc i outlaws), onda prešli na com i tamo osvojili server.

mgaby
17.10.11, 22:01
a di je bio oriđiđi SC????

http://www.youtube.com/watch?v=DfstuYVtX2w

casa nostra
17.10.11, 22:09

nisam siguran imali smo u savezu jos jednu sa jednako velikim mozda malo i vecim i jednu koja ih u stopu prati :D

za informaciju o nickovima paketic od 600 golda :D

Karlo22
18.10.11, 00:05
Navodno se neki P.P.Z skuplj na +/+

Da da :) sve mi vuće na ekipu sa s4 al ne znam zašto

crni bijelac
18.10.11, 00:51
hajde da pokušamo na s3 :)

http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_2092

dadozg
18.10.11, 07:08
http://www.youtube.com/watch?v=DfstuYVtX2w

e moja isprika onda za oriđiđi SC,ja sam upoznao sam SC sa s4 i to su farmetine na kvadrat...

kak si ti meni gabi?

Amul
18.10.11, 07:10
nisam siguran imali smo u savezu jos jednu sa jednako velikim mozda malo i vecim i jednu koja ih u stopu prati :D

Ma nevjerujem da netko ima veća dva bonbona od nje...razuvjeri nas kakvom fotkom :mothergoose:

dadozg
18.10.11, 07:17
Ma nevjerujem da netko ima veća dva bonbona od nje...razuvjeri nas kakvom fotkom :mothergoose:

koliko sam vidio sve ostale su toliko pristojne,lijepo odgojene te drže do sebe da nisu pokazivale atribute na fešti...nije im to potrebno :)

nego majkoe ti mile ko daje toliko para za kaveze?????

Markaus
18.10.11, 07:43
koliko sam vidio sve ostale su toliko pristojne,lijepo odgojene te drže do sebe da nisu pokazivale atribute na fešti...nije im to potrebno :)

Netko tko ima para ka blata pa se odlucio malo potrošiti

mgaby
18.10.11, 09:09
e moja isprika onda za oriđiđi SC,ja sam upoznao sam SC sa s4 i to su farmetine na kvadrat...

kak si ti meni gabi?

a čuli smo da se pojavio taj neki SC
ja sam čist fino, klikamo com

gamacid
18.10.11, 11:00

e sad dado pare za kaveze daju svi oni kojima se guzice stisle od straha
nemas vise puno fanatika koji vise danonocno pa da spaze svaki napad
na ovom +/+ je guzva u 3pm sve me strah izgleda da cu morati ugasit acc nema tu sanse da se starine razviju sve sami neki samorazvikani klinci strucnjaci za trav.
mene stvarno strah :usisava:

Prime
18.10.11, 11:05
Ako nista barem sam kord pogodio,druzimo se na +/+

bole77
18.10.11, 15:58
vidim da ekipa ima golda...na bacanje..za umjetninu se daje 25k srebra ili 125 golda..a za laki oklop regeneracije 19k srebra ili 95 golda...

dadozg
18.10.11, 17:27
1 x Umjetnina 10 25001

bolesno...ubio sam liku usred dana 20 batina doma sa herojem...eh da barem imam vremena igrat :D

baka u kanalu
18.10.11, 17:44
vidim da ekipa ima golda...na bacanje..za umjetninu se daje 25k srebra ili 125 golda..a za laki oklop regeneracije 19k srebra ili 95 golda...

25k srebra..je 250 golda...troše malo više neg kaj misliš :D

GRINHIL
18.10.11, 19:02
LOL, pobjednici pretprošlog s3, S.O.S. koalicija ( sise, sc i outlaws), onda prešli na com i tamo osvojili server.

da ih ja nisam nauči igrat ne bi to mogli napravit
:p

kazo a ti to znaš iz prve ruke?
nemoj da te tužim nekom
:D
(oću reć daj fotke na pvt đabe or els!)

casa nostra
18.10.11, 21:34
kazo a ti to znaš iz prve ruke?
nemoj da te tužim nekom
(oću reć daj fotke na pvt đabe or els!)

zaboravio si da ipak ja suradjujem sa tvojom zenom neznam tko bi se prije mogao izlajat neke stvari:D:D

nisi potvrdio jel dolazite ovaj tjedan do mene?

sta se fotki tice objavio sam neke ostale cuvam za sebe:D:D:D

animal1978
18.10.11, 21:46
evo i mene..isprika igraču čiji sam nadimak slučajno uzeo...jedan lijepi pozdrav aniti..čudni su putevi travianera....nego, ljudi ima li kakvih reportića... tek toliko da malo temu razbudimo...

casa nostra
18.10.11, 21:53

zasto opet vređaš ljude??? mozes li normalno nekad postat bez vređanja nekog sneki je za tebe ipag gospođa prema kojoj bi se trebao tako i odnosit...

dadozg
19.10.11, 07:10
zasto opet vređaš ljude??? mozes li normalno nekad postat bez vređanja nekog sneki je za tebe ipag gospođa prema kojoj bi se trebao tako i odnosit...

nakon onog kaj mi je rekla na in game ona nemre biti gospođa da ga vrag vraguje..jer kad netko mješa RL i spominje ti djecu radi ove igre znači da je malo prolupao :) sneki je za mene nula,zero,ništica...kakva igračica takva i osoba dokazala je to porukama :)

nego OT kaj nema niko ko bi napao jednog teuta..ajme meni kakav loš server...resi cure,a svi se boje napast :D glavno da farme silnu lovu na kaveze trpaju :cerek:

SC KILLER
19.10.11, 08:25
ne SC ne igra com servere samo smo bazirani na hr servere trenutno
a ti dado tvoj PC kolko je prijetio SC i SC jos uvijek postoji na s4 i da ovaj SC sa s3 je oriđiđi SC jel je ista ekipa sa s2 i s4 eto da se zna vi koji pljujete po SC

twinmixtwo
19.10.11, 08:40
a vec se ponadao da ce neki novi biti ovdje a kao da citam s4 forum

GRINHIL
19.10.11, 09:46
zaboravio si da ipak ja suradjujem sa tvojom zenom neznam tko bi se prije mogao izlajat neke stvari:D:D

nisi potvrdio jel dolazite ovaj tjedan do mene?

sta se fotki tice objavio sam neke ostale cuvam za sebe:D:D:D

Jap.
Doljazimo.
:)

damon666hill
19.10.11, 12:03
Ako se sve zbroji i oduzme, došle su same farme i vas par faca?
Idem onda brzo farmati sve po redu! :tough:
vas par ću naravno sa strahopoštovanjem izbjegavati

O, i farmamo, bez brige. Ovi moji susjedi su tolike šlape da ja sa 200 goštaka jednostavno ne uspijevam pofarmati okolicu 10x10. Za nevjerovati, morao sam vojarnu dići na lvl10 da gamad brže ispada van, došlo je do zagušenja... :D:D

Argonath
19.10.11, 16:43
jel igra tko poznat?

Amul
19.10.11, 16:57
Navodno Zdravkec,a sitaju ga Marković i Vrbanović tako da je pokriven 0-24,pune su mu nosnice deffa nemre mu se niš:lol2:

Salahad Itmijan
19.10.11, 16:57
1 x Kaciga Gladijatora 25 44444

Za ovu verziju treba SKILL :paladinko:

Karlo22
19.10.11, 17:21
1 x Kaciga Gladijatora 25 44444

Za ovu verziju treba SKILL :paladinko:

Nije mi jasno kako ja ne koristim zlato a uvijek sam u vrhu?? Zašto golderi ne mogu to kupit?

cossorre
19.10.11, 18:33
LOL karlo i još jedan LOL

GRINHIL
19.10.11, 18:34
glupost se ne kupuje

otkad je bit poper značilo bit kul?
evo ja sam odustao od popanja i nikad ljepše

btw ovaj server nemam cajta igrat pa ne mislim na to da si oko 900tog mjesta

ako si top 300,400 možeš imat opak off kao i onaj koji je top100

Salahad Itmijan
19.10.11, 19:03
Vidil opake offove i od onih koji su rangirani oko 800-900 :)

dadozg
19.10.11, 19:12
Vidil opake offove i od onih koji su rangirani oko 800-900 :)

čak štoviše bio je na drugom s2 jedan lik ako se ne varam iz 3K koji je imao svega par sela pa isčupao ww off...

Karlo22
19.10.11, 19:54
Pljačka je majka, sve ostalo je nebitno (sa pljačkom dolazi ogromna vojska)

bako
19.10.11, 20:17
filozofski
lajkam

mgaby
19.10.11, 20:20
a ti dado tvoj PC kolko je prijetio SC i SC jos uvijek postoji na s4 i da ovaj SC sa s3 je oriđiđi SC jel je ista ekipa sa s2 i s4 eto da se zna vi koji pljujete po SC
:lol:
Nemam pojma koji je to tvoj "oriđiđi" SC, osim da jedan jedini i orginalni SC nije igrao ništa OSIM s3, ali ti to očito ne bi znao jer tad vjerojatno nisi ni znao što je travian. I da, orginalni SC itekako igra com, ali to znaju samo oni koji znaju za TAJ i takav SC, prošeći par stranica prije pa imaš filmić, možda naučiš nešto :lol:

Nego, jesu već počele muljaže ili se čeka još par dana da malo herojčeki ojačaju ? :)

Anita.mz
19.10.11, 20:42
Gaby, ovo je drugi SC (STRAY CATS), samo je kratica ista.

Garret
19.10.11, 20:54
Ljudi, jel ikome poginuo heroj na avanturi??
Ja ga poslao sa preko 60% zdravlja, a on zaradio 100% štete!?

Isto se dogodilo i kolegi, on ga je poslao sa 100%, a vratio se sa nogama naprijed...

SC KILLER
19.10.11, 21:23
Gaby, ovo je drugi SC (STRAY CATS), samo je kratica ista.

eto rekla ti je anita di je razlika izmedu tvog sc i mog SC

Amul
19.10.11, 22:39
SC šta nije prvobitni naziv bio Super Cica motiviran sa kolegićinim poprsjemROTFL

baka u kanalu
20.10.11, 01:10

...garaža je majka..i dolaze 2 ogromne vojske

dadozg
20.10.11, 07:24
e moja farmice...vi postojite na s4 samo zato kaj smo se mi okrenuli jačim savezima vidjevši da ne predstavljate nikakvu opasnost,a tak i tak se fajtamo protiv više od pola servera :)...od početka servera niste poslali ni jedan iole pravi napad na PC ....

eto rekla ti je anita di je razlika izmedu tvog sc i mog SC

eto vidiš velika razlika,ono je pravi savez,a tvoj SC su nakupine farmi :D:D:D

mgaby
20.10.11, 07:28
eto vidiš velika razlika,ono je pravi savez,a tvoj SC su nakupine farmi :D:D:D

:D:D:D
Hvala na objašnjenju, ionako mi mačke nisu nešto zanimljive :)

SC KILLER
20.10.11, 16:30
e dado ajde vise prestani pljuvat po SC kao prvo igrate prljavo imate spiju u nasem savezu na s4 i tu govoris nesto nama, drugo kolko vidim niko iz SC ne pljuje po PC , bolji ste priznajemo ali vidit cemo se na s4 pa cemo vidit kako cete tad s nama

PC je legenda hr servera SC je tek prvi put igrao na s4 i tad je ova ekipa igrala svoj prvi server zajedno i kao sto vidis i cujes da smo na drugim serverima jaki mislim da ti treba biti drago sto se pojavljaju neki novi savezi koji mogu konkurirat starijim savezima i ekipi jel kolko vidis da HR serveri polagano propadaju a sad zamisli da svi bolji igraci i savezi odu na strane servere PC nebi imao konkurenciju zato prestani pljuvat po SC i priznaj da se borimo posteno

Eto tolko od mene a ti razmisli jesam li u pravu ili ne

GRINHIL
20.10.11, 17:28
SC šta nije prvobitni naziv bio Super Cica motiviran sa kolegićinim poprsjemROTFL
hehehe
bilo bi bolje da su to bile super cice
ovak zgleda da je čovjek gledo u sam jednu

enivej ke ima sa savezima
koji su favoriti osim krika koji je odlučio da me pusha svaki dan i ne traži ništ natrag

Anita.mz
20.10.11, 17:31

Isto se dogodilo i kolegi, on ga je poslao sa 100%, a vratio se sa nogama naprijed...

Stavi nešto bodova u snagu u borbi.

King Kong
21.10.11, 08:53
vjerujem da 95% igrača klikne na rese kad heroj dođe na level 1

damon666hill
21.10.11, 09:20
Anita, pa nedaj bože, pa onda nebi mogao u rese staviti.....

J.O.B.
21.10.11, 11:24
Ja sam se malo i za***, heroj mi je lvl 2 i nabio sam mu 600 snage pa sada gubi 1% energije po avanturi tako da ne uspijem potrositi energiju jer dobivam malo avanturi. I moram se pozaliti, u prvih 10 avantura nisam dobio niti jedan item, dobivam samo srebro i rese, nije fer :D Igrao sam prije sa Galima Travian 4 i dobivao sam svaku 3. avanturu neki item, pa sam prodavao i mogao uzeti gold club samo od avantura a sada tu nista.

I aukcije su pale, manje ljudi davaju nego prije, sjecam se da su prije znali davati po 600 srebra po zamci a sada jedva 500, itemi su takoder jako pali (osim nekih). Jedva 10k srebra davaju ljudi, mora da je recesija i na travianu :D

King Kong
21.10.11, 12:59
Ja sam se malo i za***, heroj mi je lvl 2 i nabio sam mu 600 snage pa sada gubi 1% energije po avanturi tako da ne uspijem potrositi energiju jer dobivam malo avanturi. I moram se pozaliti, u prvih 10 avantura nisam dobio niti jedan item, dobivam samo srebro i rese, nije fer :D Igrao sam prije sa Galima Travian 4 i dobivao sam svaku 3. avanturu neki item, pa sam prodavao i mogao uzeti gold club samo od avantura a sada tu nista.

I aukcije su pale, manje ljudi davaju nego prije, sjecam se da su prije znali davati po 600 srebra po zamci a sada jedva 500, itemi su takoder jako pali (osim nekih). Jedva 10k srebra davaju ljudi, mora da je recesija i na travianu :D

a da probaš malo igrati travian i koristit heroja za neke druge stvari osim avantura i mijenjanja izgleda?

bole77
21.10.11, 15:11
Da se ukljucim i ja u ovu raspravu o avanturama..odradio sam ih vec nekoliko,,a dobivam nista ili skoro pa nista..rese,,knjige mudrosti i kaveze..i to je to..pa me zanima kako se to odredjuje i rasporedjiva,,jer vidim da u ponudi na aukcijama ima vec i maceva i svitaka i stitova i umjetnina i kaciga..i nemojte mi reci da je to slucajno,,jer sve vise vjerujem tvrdnji da oni koji ne kupuju gold dobivaju iteme a ovi koji uzimaju gold ne dobivaju nista...ide se logikom,,ima se golda,,kupit ce se itemi..
Jer na s4 nisam odma u pocetku uzeo paket golda,pa sam dobivao svasta nesto..ocito sam ovdi falio,,jer sam odma u startu uplatio golde,,pa sad na avanturi ne dobivam nista...:blackeye:

Karlo22
21.10.11, 15:21
Ja sam se malo i zaj***, heroj mi je lvl 2 i nabio sam mu 600 snage pa sada gubi 1% energije po avanturi tako da ne uspijem potrositi energiju jer dobivam malo avanturi. I moram se pozaliti, u prvih 10 avantura nisam dobio niti jedan item, dobivam samo srebro i rese, nije fer :D Igrao sam prije sa Galima Travian 4 i dobivao sam svaku 3. avanturu neki item, pa sam prodavao i mogao uzeti gold club samo od avantura a sada tu nista.

Nije lijepo lagati da si dobio svaku treću avanturu item u prvih 10..

J.O.B.
21.10.11, 16:43
Ne lazem, zasto me optuzujes da lazem? Mislis da se ja nisam iznenadio? Svaku 3. avanturu ja sam dobio item. Svaku 3.. Sto bih lagao, bas si smijesan. Resa i srebra skoro da i nisam nikada dobio, samo iteme i to fine a ne one glupe barjake. Pa jel ti kazem da sam mogao uzeti gold club u prvih tjedan dana aukcije? LOL

Glupo je uopce raspravljati o tome ako mi ne vjerujes.

A sada mi karma vraca. Napravio sam preko 13 avantura i nisam dobio niti jedan jedini item osim glupe knjige mudrosti i 6 zamki. Samo srebro dobivam, imam 7k srebra covjece a aukcije nisu bas neke da mogu trgovati, uspio sam do sada zaraditi samo 1.5k srebra na preprodajama itema.

GRINHIL
21.10.11, 17:41

ma i ja mislim da mulja

Anita.mz
21.10.11, 17:57
Ja samo knjige dobivam, imam već 4 :D
Još malo i otvaram knjižnicu.

dadozg
21.10.11, 18:49

ovisi...ovisi i o igri sa zlatom,ako uolačuješ dosta zlata ne dobijaš niš,ako uopče ne uplačuješ zlato dobijaš iteme..tako da ne mora značiti da laže..

GRINHIL
21.10.11, 19:31
dado aj ovdje reci šta si mi na pvt...da mulja

ke mu viriš iz guze van?
znaš da tad bazdiš

nego
ajmo malo o meni
ko će mi poslat malo resa
može i golda

arcikos
21.10.11, 19:33
ovisi...ovisi i o igri sa zlatom,ako uolačuješ dosta zlata ne dobijaš niš,ako uopče ne uplačuješ zlato dobijaš iteme..tako da ne mora značiti da laže..

Ziva istina,sitao sam lika defera koji ne golda na s4 i super predmete dobijao,cak je od prodaje predmeta cijeli server imao zlata za plus racun i plus hranu,citav server on je mozda uplatio 100 golda max

Anita.mz
21.10.11, 20:06
Ok, onda više ne kupujem zlato.

Karlo22
21.10.11, 20:38
prvih 10 avantura je točno određeno i svi isto dobiju tako da itema uopće niti nema

animal1978
21.10.11, 20:51
karlo22 ima pravo...nego zašto onda moj heroj nakon 10 avantura nosi samo rese i masti... :witch: ima što novog na serveru,kakav reportić...kakva muljaža...nešto podlo da je isplivalo...

S.T.
21.10.11, 22:19
Vezano za avanture, igrao sam 1. server koji je izašao kao T4 - com10( beta verzija preko pozivnice ). Tu su se svako malo dobivali itemi takoda je do pola servera došlo do poplave itema-svatko je skoro imao sve. Očito su shvatili te nakon toga ubacili puno više zamki, silver-a, resa u avanturama.
Slijedeći com koji sam igrao od početka je bilo jako malo itema, ovdje je ista stvar tako da kada se za par mjeseci pojave srednji i najjači itemi, a budeš dobivao samo 1 i manje avantura po danu neće svatko moći opremiti heroja po najnovijoj modi.

Salahad Itmijan
22.10.11, 09:58
Razina heroja...
1. Croatik 11 3347

Off bodovi
1479. Croatik 3

Žešće. U ranijim verzijama traviana bilo je moguće instant završavati i proslave, pa onda nabiti ogroman broj sela..ne znam zašto se na to ne vrati..

Banda
22.10.11, 10:39
daj kooridnate :D

Žena Zmaj
22.10.11, 10:47
zkj mi neda da stavim nikog za sittera??:kid: a kaj se tice heroja..jucer se navecer regala, u prve tri avanture dobila 3 falange, konja za heroja i rese..di ces bolje hehehehe

Karlo22
22.10.11, 11:15
Razina heroja...
1. Croatik 11 3347

Off bodovi
1479. Croatik 3

Žešće. U ranijim verzijama traviana bilo je moguće instant završavati i proslave, pa onda nabiti ogroman broj sela..ne znam zašto se na to ne vrati..

Ma možeš imat i zlata i para i svega ali ako ne znaš igrat ni to ti neće pomoć, makar je ovo ogromna prednost na početku.. Iako je taj croatik i prvi po popu na s4 nema ništa vojske, tako da je beskoristan

zkj mi neda da stavim nikog za sittera??:kid: a kaj se tice heroja..jucer se navecer regala, u prve tri avanture dobila 3 falange, konja za heroja i rese..di ces bolje hehehehe

Sad ćeš dobit kaveze, još jednom rese, pa jednom ništa, onda knjigu i još neke gluposti

Žena Zmaj
22.10.11, 11:26
eheheh dobila sam ovo "nista" upravo sad hehe al smjeh je da farmam s 3 falange hahahahaahhahahaha

Karlo22
22.10.11, 11:33
i ja obično farmam sa 3 gorkija pa smo tu negdje

Žena Zmaj
22.10.11, 11:43
ja bi u neki savez da pokupim lovu pa mogu izac van..ak ima koja dobra dusa da mi posalje poziv na acc Viagra..tnx

Karlo22
22.10.11, 11:45
nemre, krive si kord :postcount:

Žena Zmaj
22.10.11, 11:46
nemre, krive si kord :postcount: cmolj..mogo si samo na minutu da pokupim pare..cmolj cmolj

dadozg
22.10.11, 12:30
Karlo pricas gluposti,croatic je na s4 cistio natare za ww selo,a sad jel ima jos nekaj vidjet cemo...

Karlo22
22.10.11, 12:36
Karlo pricas gluposti,croatic je na s4 cistio natare za ww selo,a sad jel ima jos nekaj vidjet cemo...

Jučer su mi rekli da nema ništa, možda je prije imao ali sada nema, tako da mu ta sela niš ne znaće više

bako
22.10.11, 13:56
pozzz spameri sto ima kod vas? :postcount:

King Kong
22.10.11, 15:22
Jučer su mi rekli da nema ništa, možda je prije imao ali sada nema, tako da mu ta sela niš ne znaće više

jesi ti ikad došao u ww fazu na kojem serveru? ako je čovjek čistio natare normalno da se ispucao, a ako je poper onda mu opet puno znači jer sve rese može filat u ww i biti od veće koristi od deffera koji skupi 10-20k falangi na kraju servera

cakani
22.10.11, 15:54
:harmonikaš:
Ma možeš imat i zlata i para i svega ali ako ne znaš igrat ni to ti neće pomoć, makar je ovo ogromna prednost na početku.. Iako je taj croatik i prvi po popu na s4 nema ništa vojske, tako da je beskoristan

Sad ćeš dobit kaveze, još jednom rese, pa jednom ništa, onda knjigu i još neke gluposti

Karlo...taj lik se kladio sa nekim da će biti najbolji poper..zato tako igra na hr4..
A da ima para, IMA..nemoj biti ljubomorko.. :harmonikaš:
P.S Pozdrav jednoj Aniti.. :daje cvijet:

Karlo22
22.10.11, 16:03
a je.. Nego kak si mi tak slab na s3, manje priče više rada ;) :narf:

cakani
22.10.11, 16:19
a je.. Nego kak si mi tak slab na s3, manje priče više rada ;) :narf:
Hm.. za hr4 nisam imao goldića;) pa sam samo deff štanco, a na hr3 moram malo CROATIKA zamolit da mi posudi koji goldić..tad možda budem i ja POPER:pčelica:

koki
22.10.11, 20:53
Ekipa, kako ide kod vas? pozdravlja vas poper :D

Incredible Hulk
23.10.11, 01:36
Meni samo nije jasno koji q . . . se javljaju tu igrači koji nemaju ni acc na serveru . . . samo da provociraju očito . . . a komplekse moraju negdje liječit . . . ili imaju malog pišu ili im je žena sa poštarom otišla :brukica:

koki
23.10.11, 09:53
Meni samo nije jasno koji q . . . se javljaju tu igrači koji nemaju ni acc na serveru . . . samo da provociraju očito . . . a komplekse moraju negdje liječit . . . ili imaju malog pišu ili im je žena sa poštarom otišla :brukica:

na koga ciljaš?

Crni Zmaj
23.10.11, 23:35
na koga ciljaš?

dadozg:blink:

dadozg
24.10.11, 06:52
dadozg:blink:

a ko kaže da ja ne igram :) a da nisi ti malo opsjednuta samnom srećo??

MarineKing
24.10.11, 07:58
Moram priznat da se ugodno osjećam na +/+ medju sadašnjim protivnicima na s4. Nadam se da ću imati dovoljno vremena razviti se do točke kada moj off nećete moći zaustaviti a bit će vam na par sati katama. E onda ćemo se zabaviti :) a neki se naravno plakati... :D

Karlo22
24.10.11, 08:06
Moram priznat da se ugodno osjećam na +/+ medju sadašnjim protivnicima na s4. Nadam se da ću imati dovoljno vremena razviti se do točke kada moj off nećete moći zaustaviti a bit će vam na par sati katama. E onda ćemo se zabaviti :) a neki se naravno plakati... :D

Protivnici ti već imaju 3-4 saveza zajedno, koalicije im oćito najbolje idu

MarineKing
24.10.11, 08:28
Jasno da, ma dobro meni je cilj skatat jedno 20ak GGova, a koliko čujem nisam sam u ovom naumu, pa možda se skupo dovoljno da mega luzerići pokleknu :D

Karlo22
24.10.11, 08:55
Jasno da, ma dobro meni je cilj skatat jedno 20ak GGova, a koliko čujem nisam sam u ovom naumu, pa možda se skupo dovoljno da mega luzerići pokleknu :D

Ako te ne preduhitre NAP-om :) Nego kako to da nisi na -/- došao sa starom ekipom nego ste se svi nagurali u + +, a ostali dijelovi mape + - . - + prazni :)

MarineKing
24.10.11, 09:00
nema tog napa koji ce spriječit katanja :)
PC ne igra nikad s3
Valhalla isto ništa pošto večina ne želi igrat t4 verziju

tako da nas ima nekoliko porazbacanih posvuda za malo rejpanja iz dosade :)

GRINHIL
24.10.11, 09:14
divljak

dadozg
24.10.11, 14:05
Moram priznat da se ugodno osjećam na +/+ medju sadašnjim protivnicima na s4. Nadam se da ću imati dovoljno vremena razviti se do točke kada moj off nećete moći zaustaviti a bit će vam na par sati katama. E onda ćemo se zabaviti :) a Sneki se naravno plakati... :D

oš me za duala? :D:D:D

Crni Zmaj
24.10.11, 20:08
oš me za duala? :D:D:D

Citat od Njegov sluga
Moram priznat da se ugodno osjećam na +/+ medju sadašnjim protivnicima na s4. Nadam se da ću imati dovoljno vremena razviti se do točke kada moj off nećete moći zaustaviti a bit će vam na par sati katama. E onda ćemo se zabaviti a Sneki se naravno plakati...

A ne samo ja,i Pepe i Betty i Axa...već smo crninu obukle...šmrc

dadozg
24.10.11, 20:16
moram priznat Axi crnina predobro stoji :)

daj jel imaš koji savez da nekaj valja da staviš u potpis,NAV se ne uklapa jer si ih izdala ;) ostalo sve farme..baš se s lijepim hvališ :cerek:

Crni Zmaj
24.10.11, 20:43
Matt odmah smo te tužile Vaderu za prijetnje i duševne boli ...:cry:...upravo ovog trena da znaš

MarineKing
24.10.11, 20:59
Dado je izmjenio moje rijeci :(

Anita.mz
25.10.11, 02:18
Hihi, odmah se uplašio na spomen šefa :D

GRINHIL
25.10.11, 02:20
Evo mene trazio karticu da mu dam za pelene...

nazgul1982
25.10.11, 02:51
Hihi, odmah se uplašio na spomen šefa :D

bas suprotno,zamolio sam ga da sve sa kojima sam dobar da ih na s3 shebe svojim upitno moralnim metodama koje ja obozavam,da ih kazni sto igraju t4

bljakicaaaa

nazgul1982
25.10.11, 02:53
nema tog napa koji ce spriječit katanja :)
PC ne igra nikad s3
Valhalla isto ništa pošto večina ne želi igrat t4 verziju

tako da nas ima nekoliko porazbacanih posvuda za malo rejpanja iz dosade :)

istina,vecina valhalle velika nema aspiracije biti farma

Crni Zmaj
25.10.11, 09:04
bas suprotno,zamolio sam ga da sve sa kojima sam dobar da ih na s3 shebe svojim upitno moralnim metodama koje ja obozavam,da ih kazni sto igraju t4

bljakicaaaa

istina i mi smo ga zamolile lijepo da nas se kloni...hihi..što dalje to bolje...ajde Vekica kissi kissi

King Kong
25.10.11, 09:21
sad da se ja malo osvrnem na avanure, znači nakon onih prvih deset sam odradio novih deset i taj random mi je donio:
5x rese
srebro
umjetninu
knjigu mudrosti
neke čizmice
i jednom veliko ništa :D

Prime
26.10.11, 11:23
Nezam zasto bi to bio problem t4 verzije,ako ljudi hoce peglat kartice nek peglaju.Gold nosi jos vise prednosti golderu,ali i daje sansu nekom tko nije golder da recimo proda svitke za 20k srebra.Jak heroj je predost na pocetku koja dosta opada sto vise server odmice

dadozg
26.10.11, 13:11
Ajde karlek bus ti narastao pa se zaposlio jednog dana oa bus i ti mogao peglat karticu ;)

Ivana.vd
26.10.11, 17:20
Nezam zasto bi to bio problem t4 verzije,ako ljudi hoce peglat kartice nek peglaju.Gold nosi jos vise prednosti golderu,ali i daje sansu nekom tko nije golder da recimo proda svitke za 20k srebra.Jak heroj je predost na pocetku koja dosta opada sto vise server odmice

dobro ajd j.. heroja... al "kupovanje" kb-a???

Ajde karlek bus ti narastao pa se zaposlio jednog dana oa bus i ti mogao peglat karticu ;)

ouuu jeaaaa... bit zivota: nac posao da bi bi bio najveci igrac traviana... bravo dadek...

J.O.B.
27.10.11, 00:59
Moram se pohvaliti (lol). Evo u cca 20. avanturi sam dobio prvi item, cizme regeneracije pa mi heroj vise ne hoda bos kao prosjak.
Jos samo da mu nadem neki sesir i izgledat ce ko gospodin covjek :D

Do sada sam dobivao samo rese, full puno srebra, 2 put po 6 zamki, 3 put po 20 ili kolko drogice i jednu glupu knjigu na nekom stranom jeziku koju nisam znao procitat pa sam je prodo :stupid:

Pitao bih vas kako ide kod vas ali me nije briga, samo spamate bezveze :D

GRINHIL
27.10.11, 15:49
vidili da si golder i ne pričamo s tobom

ma ak ne goldaš dobiš vrpu itema
kolko kužim
ovak vidli da imaš para pa onda te tjeraju da trošiš

Ivana.vd
27.10.11, 16:36
ma ak ne goldaš dobiš vrpu itema
kolko kužim
ovak vidli da imaš para pa onda te tjeraju da trošiš

ja neznam otkud ova ideja da ak ne goldas dobijes hrpu itema.. ja ne goldam pa dobila nist osim neke sugave karte koja nist ne vrijedi... samo ressi i srebro... kolko skuzila od mojih poznanika najvise su dobivali toga neaktivci... :D

Denzil
27.10.11, 17:15
lmao long time.... :D
2 godine ne igram travian, i vidim puno novosti

J.O.B.
27.10.11, 17:34
Jeste vidjeli gospodina Tripera kako se fino skrasio na dalekom podrucju?
Cim nije jurio na 2. selo znao sam da ide na plan simanja. Sad ce tamo razvijati "cropove" i goldati rese ko lud.

Nadam se samo da nece izgubiti volju za igrom od dosade i da cemo na kraju vidjeti jedan od najljepshih offova Traviana.

Karlo22
27.10.11, 20:26
Jeste vidjeli gospodina Tripera kako se fino skrasio na dalekom podrucju?
Cim nije jurio na 2. selo znao sam da ide na plan simanja. Sad ce tamo razvijati "cropove" i goldati rese ko lud.

Nadam se samo da nece izgubiti volju za igrom od dosade i da cemo na kraju vidjeti jedan od najljepshih offova Traviana.

Ko zna.. Moguće da je i to zbog oaza pa da se isfarma ko čovjek tamo, al ipak nebi tako daleko išao

bako
27.10.11, 20:34
ja sam digao 30 000 srebra(150 zlata) na aukcijama ako ja mogu, svak moze

Karlo22
27.10.11, 20:37
ja sam digao 30 000 srebra(150 zlata) na aukcijama ako ja mogu, svak moze

Uz malo pameti, malo sreće u avanturama i dobro pratiti aukcije, i uz 1-2 paketa svitka možeš opremit cijelog heroja

J.O.B.
28.10.11, 11:15
Eno gospon Triper vec poceo katati :staklenka:

Cražy
28.10.11, 11:33
Eno gospon Triper vec poceo katati :staklenka:

a brate jesi dosadan sa tim triperom,igraj svoju igru i pusti ga nek igra tamo bogu iza nogu

ps. nemoj zaboravit pazit na svaki res

Hefest
29.10.11, 21:58
Ne igram server ali došla je informacija da se navodno na serveru nalazi savez IBZ,pa da pitam dali su to pravi ibz-ovci ili su samo uzeli naziv?

dadozg
30.10.11, 05:18
ovo ti je server kopija...nema tu ni jednog iole ozbiljnog saveza...

cossorre
30.10.11, 07:38
dadek, svi savezi se bore za tebe kako bi postali ozbiljni :P

nemam pojma
30.10.11, 09:59
mislim da ce na svim serverima glavna rasprava biti dali neaktivci dobivaju bolje stvari u avanturama od onih koji se tu i tamo logaju na acc ili ne :blink: to ce biti glavna dilema do nove verzije :D

pa normalno da dobivaju bolje stvari na avanturama.. neaktivac igra 5 dana neuplati golda ni nista dobije svitke cizme kacige :D
proda nama "aktivcima" preko štele zvanog "Plus izbornik-mjenjačnica-aukcije" .. travian u plusu mi aktivci u plusu neaktivcima tak svejedno dal dobili sta il ne :blink:

Hefest
30.10.11, 13:24

A ništa onda,i dalje se čeka s5 da restarta!

Karlo22
30.10.11, 13:53
Ne igram server ali došla je informacija da se navodno na serveru nalazi savez IBZ,pa da pitam dali su to pravi ibz-ovci ili su samo uzeli naziv?

Ma to su neki noobovi, kažu mi smo bolji savez od vas jer smo 1. po pljački (više nisu)

B.A.N.
30.10.11, 14:02

A da mu pokušaš staviti bodove u snagu umjesto u proizvodnju resursa:D:D:D

Toso
30.10.11, 16:12

znas sve igrace pa to tvrdis?

vidis, ja mislim da ima jedna manja skupina dobrih igraca :P

keke
30.10.11, 18:20
na ++ će biti zanimljivo clown
ima dosta nadobudnih koji kopiraju imena igrača a i saveza
to će se sve jako brzo pokazati koji su koji

overdose
30.10.11, 22:07
ola ekipa,
jel može jedan kratki rezime zanimljivijih saveza na serveru da se nemoram regat radi toga

hvala unaprijed :D

Karlo22
30.10.11, 22:37
ola ekipa,
jel može jedan kratki rezime zanimljivijih saveza na serveru da se nemoram regat radi toga

Tek za mjesec dva će se moć dobit prava slika servera, ovo je tek uvod.

ZappB
31.10.11, 00:04
ola ekipa,

stanje na serveru, ++ da budem precizniji

Savezi:
FED-Sp
Unija
B O R G
Nenapadanja:
GofT™
U ratu sa:

MRAVI-ime koalicije

clanovi:
MRAK
TGR
TGR-WL
SMURFS
HM
LOST
MNC-lost
GOFTtm
H U S
PTSP
SC girls
UNIJA
B O R G

nadam se da je ovo šala :D :D

Karlo22
31.10.11, 00:51
stanje na serveru, ++ da budem precizniji

Savezi:
FED-Sp
Unija
B O R G
Nenapadanja:
GofT™
U ratu sa:

MRAVI-ime koalicije

clanovi:
MRAK
TGR
TGR-WL
SMURFS
HM
LOST
MNC-lost
GOFTtm
H U S
PTSP
SC girls
UNIJA
B O R G

nadam se da je ovo šala :D :D

A i vi ste iz krika došli organizirano, stim da imate savezništvo sa ppz , a sve je ekipa, tak da će biti gusto

SC KILLER
31.10.11, 02:31
na ++ će biti zanimljivo clown
ima dosta nadobudnih koji kopiraju imena igrača a i saveza
to će se sve jako brzo pokazati koji su koji

Slazem se vidjet ce se ko su foliranti a ko ne :D

keke
31.10.11, 09:48
A i vi ste iz krika došli organizirano, stim da imate savezništvo sa ppz , a sve je ekipa, tak da će biti gusto

opet ti Karlo s tim
većina ozbiljnih saveza dolazi (i došla je) organizirano, a ovo udruživanje nije običaj. Bar ne odmah u startu.
Koga misle farmati :to victory:
gledam krik i ne vidim to savezništvo, valjda imaš inside information
ali sada se već po malo vidi koji su ozbiljniji a na takvima ne vidim savezništvo sa njih 10

Karlo22
31.10.11, 10:06
opet ti Karlo s tim
većina ozbiljnih saveza dolazi (i došla je) organizirano, a ovo udruživanje nije običaj. Bar ne odmah u startu.
Koga misle farmati :to victory:
gledam krik i ne vidim to savezništvo, valjda imaš inside information
ali sada se već po malo vidi koji su ozbiljniji a na takvima ne vidim savezništvo sa njih 10

SS osvaja server :pčelica:

cossorre
31.10.11, 10:55
karlo evo jedna za tebe http://hr-hr.facebook.com/pages/-Meni-zvoni-mobitelA-tebi-neeMene-zovu-prijateljiA-tebe-niko-ne-zove-/101870576529948

GRINHIL
31.10.11, 14:34
znas sve igrace pa to tvrdis?

vidis, ja mislim da ima jedna manja skupina dobrih igraca :P

svaka čast

ma dado voli ić na wc ;)
i za 10g bu pričal da je njegov savez najnaj a svi ostali koji budu ili su bili ne valjaju
klasični provokator

nemreš za nikog reć šta je i kak kad ne zna tko je kakav 100%
uostalom i ja nisam bogznašta bio super i još nisam al se kak imam cajta trudim
uvijek naj*** kad nemaš vremena a to ovdje treba da bi bio dobar
ima ih dosta dobrih igrača koji kad tad zapadnu u RLkrizu sa cajtom pa opet ne možeš za njih reć da ne znaju igrat ak ih uhvatiš na spavanju ili sl.

cossorre
01.11.11, 09:19
Ma to su neki noobovi, kažu mi smo bolji savez od vas jer smo 1. po pljački (više nisu)

ja ćuo da su ti ti noobovi malo skatali selo?:Božić:

Karlo22
01.11.11, 09:25
ja ćuo da su ti ti noobovi malo skatali selo?:Božić:

ja sam ćuo da noobovi ne mogu bez špija igrat

dibilibiri
01.11.11, 09:42
ja sam ćuo da noobovi ne mogu bez špija igrat

ja sam ČUO da vas dvojica nemate pojma o pravopisu.

cossorre
01.11.11, 10:21
pa tvoji imaju špije po svuda a ne mi. al ti si uvijek dobro došo u taj noobovski IBZ

Teuta88
01.11.11, 19:55
Raspitivao sam se i nikako da dođem do infoa za ibz savez,pa dali može neko tko zna nešto o njima ili da ko je tamo da na pp napiše o kojim se igračima radi!

dadozg
02.11.11, 07:08
pa tvoji imaju špije po svuda a ne mi. al ti si uvijek dobro došo u taj noobovski IBZ

kaj su fakat farme IBZ tu? treba ko duala :cerek:

J.O.B.
02.11.11, 13:19
Opa, Croatik vec ima 3 naselja. :patkica:

GRINHIL
02.11.11, 13:31
pa imam i ja jedno pa se ne falim

to ti ziher multić pa mu radiš propagandu

a i koji je problem ak imaš viška golda tu nešt napravit
(tješim se jer se meni ne da goldat ko lud pa je to kao razlog jer sam slab u popu)

gamacid
02.11.11, 13:54
pa imam i ja jedno pa se ne falim

to ti ziher multić pa mu radiš propagandu

a i koji je problem ak imaš viška golda tu nešt napravit
(tješim se jer se meni ne da goldat ko lud pa je to kao razlog jer sam slab u popu)

e grin grin
vise se ni u popu ne mos natjecat
bas gledam vreme nas gazi ( citaj zena zabranila cjelodnevno klikanje ) ;)

Prime
02.11.11, 16:57
Opa, Croatik vec ima 3 naselja. :patkica:

Ako je to onaj s s4,neka mu neko objasni cilj igre

GRINHIL
02.11.11, 17:01
e grin grin
vise se ni u popu ne mos natjecat
bas gledam vreme nas gazi ( citaj zena zabranila cjelodnevno klikanje ) ;)

pa ubil bi se da mi je žena posao(papiri) kojeg imam prek glave
a u popu se i nikad nisam natjecal

dadozg
02.11.11, 17:13
Ako je to onaj s s4,neka mu neko objasni cilj igre

samo mu nemoj ti objašnjavat da čovjeka ne zezneš...znaš ovo je igra gdje trebaš težiti pobjedi :cerek::cerek: a ne igrat da drugi NE pobjede

Prime
02.11.11, 17:15
samo mu nemoj ti objašnjavat da čovjeka ne zezneš...znaš ovo je igra gdje trebaš težiti pobjedi :cerek::cerek: a ne igrat da drugi NE pobjede

Mogo bis mu i ti tu pomoc imate isti problem

dadozg
02.11.11, 17:50
Mogo bis mu i ti tu pomoc imate isti problem

i ja tebe volim :)

J.O.B.
02.11.11, 20:51
Triper vec unistio nekome selo.

Karlo22
02.11.11, 21:13
Triper vec unistio nekome selo.

Ne znaš koliko mi je važna ta informacija

hrga
02.11.11, 21:49
tu si u pravu i meni je netko pokupio nick

GRINHIL
03.11.11, 01:31
bila bi ti da ti je cura iz tog sela, a napo je triper

nego ke ima na drugim koo
znam da je na + + gužva,a ostale?

bako
03.11.11, 08:18
bila bi ti da ti je cura iz tog sela, a napo je triper

nego ke ima na drugim koo
znam da je na + + gužva,a ostale?
na -/- gužvetina katanja se vec rade neka uspjesna neka neuspjesna ugl. sam ja meta

Salahad Itmijan
03.11.11, 09:42
Evo mali update sa servera
74 x Svitak 15 55556

GRINHIL
03.11.11, 15:10
hehe
ma znalo se zlato prelijevat i drugačije
ili ne nekom tateku "izgubljena" kartica pa sin trlja ruke

dadozg
03.11.11, 17:49
hehe
ma znalo se zlato prelijevat i drugačije
ili ne nekom tateku "izgubljena" kartica pa sin trlja ruke

a frende nije ti to prebacivanje sa multića..ovo ti je na žalost realnost.kad prebacuje ekipa sa multića onda se stavlja na jedan-dva zavoja ili tak nekak....

Karlo22
03.11.11, 17:57
Zanimljiv je ovaj IBZ, valjda koga skataju, odma izbacuju iz saveza, lijepo lijepo

dadozg
03.11.11, 18:21
Zanimljiv je ovaj IBZ, valjda koga skataju, odma izbacuju iz saveza, lijepo lijepo

onda je to oriđiđi IBZ :cerek:na s1 koga god smo skatali mam je letio vanka...

Karlo22
03.11.11, 18:25

Nije, ovaj fejk IBZ, je bio fejk MiD na s2 :) Znaš da od kopija nikad igraća

GRINHIL
03.11.11, 19:26
a frende nije ti to prebacivanje sa multića..ovo ti je na žalost realnost.kad prebacuje ekipa sa multića onda se stavlja na jedan-dva zavoja ili tak nekak....

pa ovak ak ne prođe prebacivanje navuko si nekog bedaka da troši više

dadozg
03.11.11, 20:13
Nije, ovaj fejk IBZ, je bio fejk MiD na s2 :) Znaš da od kopija nikad igraća

niti od kopija niti od IBZ tak da ti isto dođe :cerek:

bole77
03.11.11, 20:36

I to kaze covik za kojeg se zna kako je prosao na zadnja dva s1 :steta:

Karlo22
03.11.11, 22:55
I to kaze covik za kojeg se zna kako je prosao na zadnja dva s1 :steta:

Zato je na s4 odma ispucao off da ga nitko ne mora napadat

Toso
04.11.11, 03:19
dado, ako ne igras, ne prigovaraj.

kojeg je*** kretena vise zanima taj s1, koji je najveca sramota ikada, i kojeg je svatko iole pri sebi optuzio? (ne moram reci koliko je ljudi izaslo iz pobjednicke koalicije).

pricate gluposti svi, ffs

dadozg
04.11.11, 06:44
Zato je na s4 odma ispucao off da ga nitko ne mora napadat

:cerek::cerek: e moj karlek moras jos puno zganaca papati da bi narastao :)

@Toso

Drlja je car :)

cossorre
04.11.11, 12:26
ja ne znam šta ste se vi primili IBZa tolko. Karlo za tebe razumijem ja sam izgubio 500 gorkija i 50 kata, al kad neko u povratku sve skupa izgubi 1000 gorkija i još mu se spuste farme žitnica gz akademija i kaj ja znam kaj onda se stvara jasna opsesija dotičnim savezom. A još je veća kad se zna da nisi jedini koji je katan.
Nažalost tvoje jadno igranje na s2 i prelasci iz saveza u savez su te i ovdje doveli da budeš u jadnom savezu koji još uvijek ne razumije riječ diplomacija pa misle kopiranim mmovi razorit savezništva. Jadno i neuspješno.

I zato molim nemojte vodit brigu jel original ili fejk IBZ rađe vodi brigu do kad će ti opstat taj tvoj -SS- jer waske ko ni ti niste prošli tečaj dobre diplomacije

a i ti dado dođi na sokić neki samo molim te malo manje o IBZu. Mi izbacimo igrača koji ne igra. Ko nekome idu kate a on ne javi jer ga nema cijele dane pa šta će mi.

keke
04.11.11, 13:43
Tko o čemu vi svi off topic :brukica: (pola vas valjda ni ne igra)

bitno je da server već postaje zanimljiv
i nadam se da će se razni bezprizorni likovi suzdržati od podlosti i podmetanja

Karlo22
04.11.11, 14:37
ja ne znam šta ste se vi primili IBZa tolko. Karlo za tebe razumijem ja sam izgubio 500 gorkija i 50 kata, al kad neko u povratku sve skupa izgubi 1000 gorkija i još mu se spuste farme žitnica gz akademija i kaj ja znam kaj onda se stvara jasna opsesija dotičnim savezom. A još je veća kad se zna da nisi jedini koji je katan.
Nažalost tvoje jadno igranje na s2 i prelasci iz saveza u savez su te i ovdje doveli da budeš u jadnom savezu koji još uvijek ne razumije riječ diplomacija pa misle kopiranim mmovi razorit savezništva. Jadno i neuspješno.

I zato molim nemojte vodit brigu jel original ili fejk IBZ rađe vodi brigu do kad će ti opstat taj tvoj -SS- jer waske ko ni ti niste prošli tečaj dobre diplomacije

a i ti dado dođi na sokić neki samo molim te malo manje o IBZu. Mi izbacimo igrača koji ne igra. Ko nekome idu kate a on ne javi jer ga nema cijele dane pa šta će mi.

Zato cijela ekipa pljuje po tebi da si tek nakon 5 servera kate uspio izgradit.. Svi te mrze, jadan si, sad plaći i bez prigovora, jer ko odma napravi 5 saveza u koaliciju nakon tjedan dana servera zna se kakav je igrać

dadozg
04.11.11, 14:44
Zato cijela ekipa pljuje po tebi da si tek nakon 5 servera kate uspio izgradit.. Svi te mrze, jadan si, sad plaći i bez prigovora, jer ko odma napravi 5 saveza u koaliciju nakon tjedan dana servera zna se kakav je igrać

ja ne znam dal pričamo o istim osobama,ako da ja prvi cossorre-a ne mrzim niti mislim da je jadan,dapaće lik je dobar igrač....s tobom ili protiv tebe nisam igrao da bi mogao realno reč kakav si igrač,ali koliko sam čuo o tebi ti njemu možeš samo vodonoša biti....

Karlo22
04.11.11, 14:57
ja ne znam dal pričamo o istim osobama,ako da ja prvi cossorre-a ne mrzim niti mislim da je jadan,dapaće lik je dobar igrač....s tobom ili protiv tebe nisam igrao da bi mogao realno reč kakav si igrač,ali koliko sam čuo o tebi ti njemu možeš samo vodonoša biti....

Dado kad si zadnji put bio na pretragama?? PC najjaći, svi ostali ne valjaju.. TI si najjaći, svi ostali su vodonoše, Cosor taj dobar, ja loš???? Mora da si nešto loše pojeo, jer ovo niti lud čovjek nebi rekao.. Taj igrać je protjeran sa s4 jer je bio def(on je sam to odlučio) a radio se sve moguće jedinice i kate, pa su ga izbacili iz saveza,i zatim je razljućen, pošto nitko ga nije volio, poćeo katati svoje bivše suigrače, a nakraju je izbrisan...
Na s2 je igrao sa zvrxy na accu, znaš kakav je bio kad je ona pobjega od njih sa acca, i zatim ih skatala (njega i njegovog dečka/ili curu[ ne znam ko je kaj u toj vezi]).. A kolko su podli govori i to da su pokušali fejkat skype chat, zatim je išao neki mm da mogu imat napove ali da uvijek moraju zeznut te igrače.. A i njegova osobnost se vidi na forumu

cossorre
04.11.11, 15:09

a ko to pljuje po meni, po meni pljuju oni koji igraju protiv mene, kao ti npr. ali nebi pljuvali da su bolji, jasna stvar. a osim toga dečko pitaj si šefa, on je htio ista ta savezništva sklopit sa P savezništvom, ali ja sam očito šarmantniji. Igraš u savezu a ne znaš ni šta se događa, komunikacija vam je očito na nivou :)

cossorre
04.11.11, 15:23
Dado kad si zadnji put bio na pretragama?? PC najjaći, svi ostali ne valjaju.. TI si najjaći, svi ostali su vodonoše, Cosor taj dobar, ja loš???? Mora da si nešto loše pojeo, jer ovo niti lud čovjek nebi rekao.. Taj igrać je protjeran sa s4 jer je bio def(on je sam to odlučio) a radio se sve moguće jedinice i kate, pa su ga izbacili iz saveza,i zatim je razljućen, pošto nitko ga nije volio, poćeo katati svoje bivše suigrače, a nakraju je izbrisan...
Na s2 je igrao sa zvrxy na accu, znaš kakav je bio kad je ona pobjega od njih sa acca, i zatim ih skatala (njega i njegovog dečka/ili curu[ ne znam ko je kaj u toj vezi]).. A kolko su podli govori i to da su pokušali fejkat skype chat, zatim je išao neki mm da mogu imat napove ali da uvijek moraju zeznut te igrače.. A i njegova osobnost se vidi na forumu

karlo meni se više neda tebi kontrirat, dado hvala i mislim da je to dost. crvena jabuka je moj i denijev acc i ja uvijek igram samo s denijem a zvrxi je bila zamoljena da uskoči kad ni mene ni denija nema na accu i ajd više ne ulazi u priče o kojima pojma nemaš i ne pričaj svoje verzije nego rađe ljudima reci zaš ti ja idem na živce... jer se moraš još žganaca najest da bi mi mogo i cipele glancat. :D i aj ćao pusa bok, ak si zaljubljen u mene, volimo ja i deni i u troje :D

Toso
04.11.11, 15:30
neki novi klinci...

J.O.B.
04.11.11, 17:40
Koliko ste dosadni, nije ni cudo da ste otjerali sve korisnike foruma.
Ko da igramo monopoly i svadamo se tko je kome naplatio vise stajanja po hotelima lol.

gargy
04.11.11, 21:23
ajd nije bar dosadno:brukica:

nemam pojma
05.11.11, 07:15
A da vas troje bolje se udruzite i zaigrate travian u TROJE .. nego sto cete se igrat u troje village people i pjevat Y.M.C.A. :lol:

gamacid
05.11.11, 10:34
Koliko ste dosadni, nije ni cudo da ste otjerali sve korisnike foruma.
Ko da igramo monopoly i svadamo se tko je kome naplatio vise stajanja po hotelima lol.

a to su ti uvijek jedni te isti na svim temama

dadozg
05.11.11, 10:37
a to su ti uvijek jedni te isti na svim temama

e moj gama,kak ide? trebaš duala?

Crni Zmaj
05.11.11, 20:40
Raspitivao sam se i nikako da dođem do infoa za ibz savez,pa dali može neko tko zna nešto o njima ili da ko je tamo da na pp napiše o kojim se igračima radi!

da i mene zanima tko je bez odobrenja uzeo naziv saveza IBZ,odnosno nasljednika Bezimeni...cccc

Karlo22
05.11.11, 20:45
da i mene zanima tko je bez odobrenja uzeo naziv saveza IBZ,odnosno nasljednika Bezimeni...cccc

MID sa s2 i još neki njubići(ne MiD)

Prime
05.11.11, 20:54
bez brige sneki nebu dugo kaljali ime

Anita.mz
05.11.11, 20:56
Ne izgleda baš kao da kaljaju ime. Savez od 14 igrača, top 10 napadač i pljačkaš tri tjedna za redom.

Crni Zmaj
05.11.11, 21:00
kaj su fakat farme IBZ tu? treba ko duala :cerek:

a tko bi se sa tobom kao suigračem sramotio na serveru?

Crni Zmaj
05.11.11, 21:01
Ne izgleda baš kao da kaljaju ime. Savez od 14 igrača, top 10 napadač i pljačkaš tri tjedna za redom.

ma sve to stoji ali IBZ ...kaj nisu mogli smisliti neko drugo ime,i da li znaju oni kaj znači IBZ?

Karlo22
05.11.11, 21:21
ma sve to stoji ali IBZ ...kaj nisu mogli smisliti neko drugo ime,i da li znaju oni kaj znači IBZ?

Znaju oćito, vjerovatno ih je IBZ brisao na prošlim serverima pa im se usjeklo u pamćenje

cossorre
05.11.11, 21:29
karlo karlo opet ibz ibz.
pa di si ti bio kad je IBZ igro, nisi još ni u planu bio kod mame i tate.

Što se tiče IBZ-a mislim da stvarno ne kaljamo ime, radimo im besplatni fejslifting, a ni ime sigurno nije bezveze uzeto, očito su neki igrali u IBZu. a ti prime bolje šuti tvoj najveći uspjeh je bit potrčko u bopu :D

Karlo22
05.11.11, 21:36

Što se tiče IBZ-a mislim da stvarno ne kaljamo ime, radimo im besplatni fejslifting, a ni ime sigurno nije bezveze uzeto, očito su neki igrali u IBZu. a ti prime bolje šuti tvoj najveći uspjeh je bit potrčko u bopu :D

Tužno je kaj te taj potrčko pobrisao, i on je dočekao kraj servera za razliku od nekih:S

shadowsprite
05.11.11, 21:40
Sada sam setek ukljucio.Koji je najbolji savez na minus/plus .. njih 3 najbolja ako netko zna , je l mi moze reci.. ??

cossorre
05.11.11, 21:47
Tužno je kaj te taj potrčko pobrisao, i on je dočekao kraj servera za razliku od nekih:S

prime može jedino pod krpom obrisat da si ja čarape ne zmažem. karlo razlika je kad se ja sam izbrišem i kad te neko skata znaš :D
a prime se sa mnom susreto na nekim serverima poput prošlog s4 i fala bogu uvijek je mogo samo pod brisat.

a tebe karlo uopće ne doživljavam pre ozbiljno, nemoj sad tu da moram iznosit kak te tata u skype sobi tjera spavat u 11 :D
i ajd ak hoćeš evo nas par ibzovaca ide na magazin pa da izađeš makar s nama ha? :D

Prime
05.11.11, 22:07
Cros opet lupetas bez,prosli s4 si skrivao nick cijeli server iz straha,ovaj s4 si skatan ba brisao ac,cujem da su te i na s2 razvalili.
Za tebe sam ja profesor traviana.
ps-ovaj put nemozes sakrit nick

Crni Zmaj
05.11.11, 22:14

ajde onda neka nam svim IBZ-ovcima bude na čast na ovom serveru,puno sreće želim svima ...pusa

cossorre
05.11.11, 22:15
Cros opet lupetas bez,prosli s4 si skrivao nick cijeli server iz straha,ovaj s4 si skatan ba brisao ac,cujem da su te i na s2 razvalili.
Za tebe sam ja profesor traviana.
ps-ovaj put nemozes sakrit nick

iz straha :D pa prime ja vodio savez def savez u hard koaliciji kojem vi niste mogli def probit ni da vam je neko duplo vojske poklonio od onog što ste imali. pogotovo od tvog ofa bi jedino moro zid kasnije strugat.

i da sam htio nebi niko ni sad znao ni moj nick ni moj savez ni da uopće igram. i prime kad bi se ja miševa bojo mačke bi u đepovima nosio.
e da i još nešto, uvijek se može skatat moj acc ali ja sam uvijek do kraja na serveru samo se pridružim nekom accu, a ko će tebe prime primit na acc, karlo možda :D

i uopće koje su tvoje zapaženije igre ja ih se ne sjećam. samoprozvana legenda na ex s4 ili propali bopovac, jedino je što ja pamtim o tebi. a s obzirom da ti balanar kroji igru nije ni čudo :D

Karlo22
05.11.11, 22:34
i ajd ak hoćeš evo nas par ibzovaca ide na magazin pa da izađeš makar s nama ha? :D

Nisam ja vaše orijentacije, ljepši mi je ženski spol.. Nadobudan si ko dado, svi ste vi najjaći a niti jedan server niste završili.. Neka vas, vi ste forum ratnici, sigurno bi ljude mogli uvjerit da sanader nije lopov.. Al eto, svi znaju sve, ja se više neću raspravljat jer nema smisla se spuštat na takav nivo

cossorre
05.11.11, 22:42
Nisam ja vaše orijentacije, ljepši mi je ženski spol.. Nadobudan si ko dado, svi ste vi najjaći a niti jedan server niste završili.. Neka vas, vi ste forum ratnici, sigurno bi ljude mogli uvjerit da sanader nije lopov.. Al eto, svi znaju sve, ja se više neću raspravljat jer nema smisla se spuštat na takav nivo

znam ja karlo da ti voliš cure samo je pitanje dal one vole tebe :D

pa i ja i dado smo završavali servere karlo a tad si ti još u pelenama bio. nismo mi forum ratnici, samo volimo dodatno zakuhat na forumu, a neću lagat volim ja smicalice i u igri :D samo ja još uvijek karlo nisam igrač koji na serveru promjeni 10 saveza i pritom svaki put okrene leđa nekome.

Prime
05.11.11, 22:50
iz straha :D pa prime ja vodio savez def savez u hard koaliciji kojem vi niste mogli def probit ni da vam je neko duplo vojske poklonio od onog što ste imali. pogotovo od tvog ofa bi jedino moro zid kasnije strugat.

i da sam htio nebi niko ni sad znao ni moj nick ni moj savez ni da uopće igram. i prime kad bi se ja miševa bojo mačke bi u đepovima nosio.
e da i još nešto, uvijek se može skatat moj acc ali ja sam uvijek do kraja na serveru samo se pridružim nekom accu, a ko će tebe prime primit na acc, karlo možda :D

i uopće koje su tvoje zapaženije igre ja ih se ne sjećam. samoprozvana legenda na ex s4 ili propali bopovac, jedino je što ja pamtim o tebi. a s obzirom da ti balanar kroji igru nije ni čudo :D

Mene netreba nitko primat,moj ac ce bit sasvim ok.samo se bojim da kako je krenulo necu te ni stic katat.trebas koji res za 2 selo?,neznam sto glumis zadnje servere koje si igrao briso bis nakon 2 mjeseca stoga su moje igre tvoj najmanji problem

cossorre
05.11.11, 23:02
Mene netreba nitko primat,moj ac ce bit sasvim ok.samo se bojim da kako je krenulo necu te ni stic katat.trebas koji res za 2 selo?,neznam sto glumis zadnje servere koje si igrao briso bis nakon 2 mjeseca stoga su moje igre tvoj najmanji problem

prime kate sam odavno razvio na ovom serveru, karlo to najbolje zna, a ti polako, pij puno mlijeka i imat ćeš i ti kate :D
a i naseljenici će stić na odredište, poslo sam ih malo dalje od prvog sela.

ma mene tvoja igra uopče ne interesira jer si nebitan. tvoj ww off se sastoji od 22 katapulta, tj. sastojao bi se da si ikad došo do kraja a kak bi i došo kad se bop uvijek raspadne lol :D

Prime
05.11.11, 23:36
prime kate sam odavno razvio na ovom serveru, karlo to najbolje zna, a ti polako, pij puno mlijeka i imat ćeš i ti kate :D
a i naseljenici će stić na odredište, poslo sam ih malo dalje od prvog sela.

ma mene tvoja igra uopče ne interesira jer si nebitan. tvoj ww off se sastoji od 22 katapulta, tj. sastojao bi se da si ikad došo do kraja a kak bi i došo kad se bop uvijek raspadne lol :D

Zaboravio si i spomenut da si osto bez tih istih kata.Ja sam 2 zadnja servera zavrsio jesli li ti?

cossorre
06.11.11, 00:15
Zaboravio si i spomenut da si osto bez tih istih kata.Ja sam 2 zadnja servera zavrsio jesli li ti?

svaki sam završio, zar sumnjaš

J.O.B.
06.11.11, 00:57
Ja nisam niti jedan srv zavrsio a vi ste i dalje dosadni ha ha. :blink:
Jel imate kakav report?