PDA

View Full Version : Forum šteka za....

dadozg
01.12.11, 10:44
...poluditi...jel to samo meni ili?

gunner
01.12.11, 12:52
nisi jedini

hbudimir
01.12.11, 19:46
U kom smislu steka? Dali se samo duze ucitaju stranice ili izbacuje neku gresku?
Od kada se poceo problem pojavljivat? Dali jos uvijek traje?

dadozg
01.12.11, 21:07
učitava se dosta dugo,kada napišem post traje ko u vrijeme druga tita vrijeme učitavanja..i da još uvijek je tako...

Horall
01.12.11, 21:33
Onda je do tvojeg interneta, jer je meni sve uredu.

kova741
02.12.11, 00:15
dosta ljudi se žali da danas šteka

dadozg
02.12.11, 10:14
dosta ljudi se žali da danas šteka

kova imamo svi izgleda loš net :) ajmo pisat žalbe T-Comu :D (budimir bez ljutnje :) ) meni još uvijek sporije učitava

kova741
02.12.11, 13:59
U kom smislu steka? Dali se samo duze ucitaju stranice ili izbacuje neku gresku?
Od kada se poceo problem pojavljivat? Dali jos uvijek traje?

Dugo traje otvaranje i da traje još barem meni, nije do T-coma jedino ako od svih stranica ima baš nešta protiv ove forumske :)

CM Marko
02.12.11, 16:33
Da, desise da ponekad nekome forum ne radi baš najbolje. Onaj ko ima problem može poslati tracert log na admin@travian.com.hr kako bi problem prosledili sistem adminisratorima.

Program potreban za tracert log možete naći na:
http://winmtr.net/download-winmtr/

keke
02.12.11, 21:34
Meni se to ne da a šteka mi

hbudimir
02.12.11, 23:59
Meni se to ne da a šteka mi
A da me krivo ne shvatis, ni meni se neda zaje*avat oko tvog problema kad meni ne steka ;)

On se zali da mu steka i to mu kao smeta, a onda je tesko bilo sta napravit da bi se to rijesilo
Neka, samo tako dalje ;)

Dugo traje otvaranje i da traje još barem meni, nije do T-coma jedino ako od svih stranica ima baš nešta protiv ove forumske :)
Kao sto je Marko rekao, problem poznat, radi se na rijesavanju.
Svaka pomoc pri rjesavanju je dobrodosla, pa ako uspijete ove logove napravit....

Napravio bi ih ja i poslao, ali jednostavno ne mogu izazvat da mi se to dogodi
Stalno radi bez stekanja :staklenka:

keke
03.12.11, 11:27
A da me krivo ne shvatis, ni meni se neda zaje*avat oko tvog problema kad meni ne steka ;)
Svaka pomoc pri rjesavanju je dobrodosla, pa ako uspijete ove logove napravit....

Da ti mene (opet) krivo ne shvatiš. Meni se da :.ovariječsazkojuinačenemamumomriječniku: ako je to moj problem. Ali nije. Jer mi sve ostalo odlično funkcionira. Osim ovog foruma. I sa posla i od doma.
Ali mi se ne da :.ovariječsazkojuinačenemamumomriječniku: ako je to problem koji bi forumska administracija trebala riješiti.
Ja sam korisnik, kao i ovi ostali koji su se potužili, i samo se dodajem na listu ovih kojima šteka.

Idem sada do dućana nešto kupiti. I moram pogledati ako im treba pomoći složiti police. :gamer:

hbudimir
03.12.11, 15:42
Da ti mene (opet) krivo ne shvatiš. Meni se da :.ovariječsazkojuinačenemamumomriječniku: ako je to moj problem. Ali nije. Jer mi sve ostalo odlično funkcionira. Osim ovog foruma. I sa posla i od doma.
Ali mi se ne da :.ovariječsazkojuinačenemamumomriječniku: ako je to problem koji bi forumska administracija trebala riješiti.
Ja sam korisnik, kao i ovi ostali koji su se potužili, i samo se dodajem na listu ovih kojima šteka.

Idem sada do dućana nešto kupiti. I moram pogledati ako im treba pomoći složiti police. :gamer:
Kako ne shvacas da je tvoj problem? Iako nisi ti odgovoran za njega, i dalje je tvoj problem. Jer meni ne steka pa sigurno ne moze bit moj. I nema potrebe da se zamaras. Samo dalje tako, ne smeta meni.
Time sto ne budu poslani logovi ce rjesavanje problema trajat duze,... ali ne meni (jer meni i sada dobro radi), nego tebi. Pa ako je tebi (i svima ostalima s ovim problemom) to ok, ja sigurno nemam nista protiv.

P.S. Jos samo trebas shvatit da log nije rijesavanje problema nego samo detaljna prijava onog sto nije uredu, pa tako u usporedbi s ducanom to bi bilo kao da prodavacici kazes "Istekao vam je rok za b-aktiv" umjesto "Istekli su vam rokovi nekih proizvoda" (sta je po nekoj mojoj logici i normalno, al eto,... ne razmisljamo svi isto)

keke
03.12.11, 16:28
Kako ne shvacas da je tvoj problem? Iako nisi ti odgovoran za njega, i dalje je tvoj problem. Jer meni ne steka pa sigurno ne moze bit moj.
P.S. Jos samo trebas shvatit da log nije rijesavanje problema nego samo detaljna prijava onog sto nije uredu, pa tako u usporedbi s ducanom to bi bilo kao da prodavacici kazes "Istekao vam je rok za b-aktiv" umjesto "Istekli su vam rokovi nekih proizvoda" (sta je po nekoj mojoj logici i normalno, al eto,... ne razmisljamo svi isto)

Ništa ti ja ne shvaćam, malo sam priglupa. Ne znam što je log.. mislila sam da se to stavlja u juhu. Eto, svaki dan nešto novo naučiš. Hvala dobri, veliki i mudri moderatoru....
Naučio si me i da moderatori ovog foruma imaju sasvim drugu percepciju svojih dužnosti nego modovi na nekim drugim forumima. Nisu tu da pomognu korisnicima (makar i dadi), nego ste nam uvijek na usluzi ako treba malo spustiti, pametovati, vrijeđati, podbadati i sve ostale male radosti malih ljudi.

Ajde sada ti do dućana i traži proizvode kojima je istekao rok (to ti je isto posao djelatnika trgovine).

Da ne ispada da sam off topic: i dalje mi sporo učitava, moram u pon. zvati svog informatičara :S

hbudimir
04.12.11, 22:23
...
Ne znam zasto se uopce upustam u nepotrebne rasprave, al evo....
Ne znam na kojim si to drugim forumima gdje je duznost moderatora brinut o tome dali se forum ucitava kako treba, ali kod nas to radi sistem administrator. Prema tome to ne spada u moj dio posla (a kao sto si mogla procitat rekao sam da bi sam poslao log ali nemam taj problem). I nikom ja nista ne pametujem i ne spustam, samo sam objasnio sto je zapravo log (jer vjerovala ti ili ne ima ljudi koji ne znaju, pa sto sad) jer si u svom postu posprdno rekla da ides slagat police u ducanu (a to bi bilo rijesavanje problema umjesto same prijave koja se ovdje od vas trazi). I da, istina,... to je posao djelatnika trgovine,... al evo ja neki dan u super konzuma, i jogobeli istekao rok trajanja. Idem brzo pisat barba todoricu (ali mu necu rec da je rijec o jogobeli nego jednom od preko deset tisuca proizvoda koje oni imaju, pa nek onda on ode trazit) ;)

I ponavljam,... ne morate pravit log. To je bio samo prijedlog, svak dalje po svome radi

LP

keke
05.12.11, 16:42
...duznost moderatora brinut o tome dali se forum ucitava kako treba, ali kod nas to radi sistem administrator. Prema tome to ne spada u moj dio posla ....I nikom ja nista ne pametujem i ne spustam

al evo ja neki dan u super konzuma, i jogobeli istekao rok trajanja. Idem brzo pisat barba todoricu (ali mu necu rec da je rijec o jogobeli nego jednom od preko deset tisuca proizvoda koje oni imaju, pa nek onda on ode trazit) ;)

Znači nisam samo ja zla.....

Ja moram poklopiti svaki lonac, ali ajde.. mogu odustati od rasprave ako je glupa.
Traži ti dlaku u jajetu i lovi se na svaki krivi izraz ili riječ na drugoj temi :cvjetic:
lp

IRONLEDY
05.12.11, 18:15
imam rec dva u vezi odrzavanja hrx servera. dok oni "odrzavaju" server, igraci koriste bug servera i kataju okolo. niti moze u tih 10 sekundi da se organizuje def niti da se posalje. da ne pisem da za deff jedinice slanje u pojacanju igracu koji je od njih udaljen pola sata pise, da falange putuju 5 sati. zelim da znam ko je pametan i odgovoran u vezi ovog