PDA

View Full Version : HRX problem

Skorpija
05.12.11, 17:15
5. prosinca 2011. oko 14:30 T4 svjetovi će biti unaprijeđeni na noviju verziju, tijekom tog razdoblja igra neće biti dostupna oko 30 minuta.

Ovo je krajnje neodgovorno. Server i dalje radi na PREKIDE, a mi nikakve novije informacije ne dobijamo. Nema nishta protiv Update-a, popravki, i stanki na serveru dok god su one na vrijeme objavljene, no ovo je APSURDNO, pogotovo zato sto nekima cas radi, cas ne radi, i tako u krug, a zbog toga, moze doci do gubitaka na vojsci/resursima itd.. naravno NE IGRACEVOM KRIVICOM. Ako vec popravljate, neka ne radi uopste.

Sramota.

IRONLEDY
05.12.11, 18:37
ne da je neodgovorno , vec za ovo bi trebalo neko debelo da plati. bug odgovara boterima salju pljacke i kate u tih par sec koliko se moze ulogovati. niti def mozemo ubaciti niti bilo sta organizovati. narocito sto se tice katanja

Skorpija
05.12.11, 19:00
ne da je neodgovorno , vec za ovo bi trebalo neko debelo da plati. bug odgovara boterima salju pljacke i kate u tih par sec koliko se moze ulogovati. niti def mozemo ubaciti niti bilo sta organizovati. narocito sto se tice katanja

Upravo, jos par primjera kako se ovaj prekid moze zloupotrebiti, jos mi nije jasno kako planiraju nadoknaditi gubitke koje neki vec uveliko imaju?
Ovakva neozbiljnost se mogla ocekivati od svakoga, samo ne od game admina. Bash me interesuje kakva ce naknada da bude.

mafijozo007
05.12.11, 19:28
ovo je prežalosno, hvala vam... sad m crkava off... nadam se da ste sretni !

nikad više me nema na ovom serveru, al nikad !

bokey
05.12.11, 20:32
i ja
ja se sad nemogu razvijati
a ak se ne razvijem necu stic do omg cilja:
bit u top 10 najnaprednijih tjedna

hbudimir
05.12.11, 21:37
Apsolutno se slazem.
Trebalo je server prije pocetka update-a pauzirat i nastavit u unaprijed određeno vrijeme (npr sutra u 06:00),... pa i ako dođe do neocekivanih problema i oduze se radovi na serveru nikom nece biti pocinjena steta. Ovako nema smisla

CM Marko
05.12.11, 22:03
Naša tehnička podrška kao i sistem Administratori rade na rešenju problema.

To je sve od informacija koje za sada imamo, kada dobijemo nove obavestićemo sve igrače.

Problem bi sada trebalo da je rešen.