PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 1 ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3 4

shido
08.01.12, 22:18
Ovdje možete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/index.php#spielregeln), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Napomena: Stavljanje borbenih izvještaja u ovu temu je zabranjeno, i bit ce kažnjeno.

shido
08.01.12, 22:41
Pozdrav svima

Server pocinje za manje od 3 dana i prije svega zelim, svima koji ga budu igrali, pozeljeti mnogo srece.

Kao sto vidite ja sam ovdje za sad jedini moderator, i nadam se da necu imati previse posla :D

Ono sto trebate znati o meni (mnogi vec i znaju) jeste da se strogo drzim pravila foruma. Zato vam preporucujem da obavezno procitate pravila foruma, cak i oni koji su ih vec procitali ( da utvrde gradivo :lol2: ).

Ako vam treba neka pomoc, ili imate dodatnih pitanja, mozete mi se obratiti privatnom porukom na forumu.

toliko za sad...

lp Shido

drlja
09.01.12, 17:39
btw.ima kakvih vijesti oko saveza koji dolaze na s1? čujem da bu to bio do sad najslabiji s1 :( NAV navodno dolazi,možda im se napokon posreći pa neće morat okretat leđa savezniku :)

neki novi savezi budu ovaj put na s1, večina saveza je umirovljena zajedno sa posljednjim s1 i t.3.6 verzijom

dadozg
09.01.12, 17:53
neki novi savezi budu ovaj put na s1, večina saveza je umirovljena zajedno sa posljednjim s1 i t.3.6 verzijom
o veličanstveni pobjedniče prošle runde s1 :) klanjam se travijanski magu :D

ti ne dolaziš braniti svoju titulu?

drlja
09.01.12, 19:06
o veličanstveni pobjedniče prošle runde s1 :) klanjam se travijanski magu :D

ti ne dolaziš braniti svoju titulu?

ne, ali kako mi je ostalo nešto zlata koje moram potrošiti taman će biti za mjesec-dva igre tipa izbaci gromove pa lupaj dok traje

shido
09.01.12, 23:18
Server nie ni poceo a vec moram regairat...

Molim vas da se ne doticete previse proslog/ih servera...

Zelim iskljucivo vidjet postove vezane za buduci server.

4 posta pobrisana, nek vam ovo bude usmena kazna

lp

cakani
10.01.12, 09:17
-Nigdje nevidim mogučnost registracije, jel netko zna nešto o tome ??:cowboy:

drlja
10.01.12, 11:22
-Nigdje nevidim mogučnost registracije, jel netko zna nešto o tome ??:cowboy:

evo krenulo je pa sad možeš

bole77
10.01.12, 17:44
ajme meni ovog drlje..idi se u kakvu rupu zavuci i stidi se tamo...

i onda,,kakve su najave ??? Koji savezi sve na server dolaze ??? Zna li ko....

dadozg
10.01.12, 18:05
ja znam da dolazi NAV ....možda ovaj server ne buju nikog izdali :)

i znam za još jednu ekipu koja dolazi(zvali i mene,ali ne da mi se igrat) i ta ekipa bu glavni favorit za osvajanje ovog servera jer ne vjerujem da bu server bolji od ostalih kaj su sad aktivni....

ako bu kila igrača nakon mjesec dana bit će super

drlja
10.01.12, 18:37
ajme meni ovog drlje..idi se u kakvu rupu zavuci i stidi se tamo...

i onda,,kakve su najave ??? Koji savezi sve na server dolaze ??? Zna li ko....

ti se poklopi ušima i pokušaj ponovo doći do pobjede ako te toliko boli, ja sam svoje odradio :)

i dado na koje kordinate se lociramo, samo mjesec-dva dok gold potraje ?

dadozg
10.01.12, 18:41
ti se poklopi ušima i pokušaj ponovo doći do pobjede ako te toliko boli, ja sam svoje odradio :)

i dado na koje kordinate se lociramo, samo mjesec-dva dok gold potraje ?

oćemo na ++ iz zeke ? ako očeš možemo i duala :D

drlja
10.01.12, 20:57
oćemo na ++ iz zeke ? ako očeš možemo i duala :D

idemo onda na +/+, samo se nadam da neće biti dosadno

taman dok potraje zima, nekako sam se odvikao sjedenja za kompom

Cražy
11.01.12, 00:04
mislim da će se vrlo brzo znati tko je došao na s1,velika je šteta što će biti nikad slabiji. po glasinama dolaze pip i rare, nav a i jedan dio THE koalicije će se pojavit. sretno svima i nadam se da će biti bar donekle zanimljivo

TaraT
11.01.12, 11:40
naravno, dolaze i choseni, moramo potrositi one offove koje smo ostavili
:D
salu na stranu, sumnjam da ce ovo biti zanimljiv server, i nimalo me ne iznenadjuje odluka vecine saveza da se ne pojave ponovo

shark
11.01.12, 14:36
Dolazi dio THE-a i neka bude dobar fajt ...

Hefest
11.01.12, 18:16
Špic hr servera nažalost dolaskom t4 više to nije,nadam se samo da će s5 potrajati kao t3.4 do tada vidimo se na forumu za iduća 4 mj koliko me sad nije bilo!!

TaraT
12.01.12, 16:40
ne znam ja, ali vidio da osim the-a ima i ibz
cak i neki prc osnovan
a i prve koalicije su se pocele radjati, "dugo" se cekalo na to

sve u svemu, cini mi se jos jedan promaseni server

dadozg
12.01.12, 16:53
cini mi se jos jedan promaseni server

a kaj si očekivao? nakon sadašnjeg s2 i s5 da bu slijedeći server bolji? sve bu gore i gore....

jesu došli PiP i RARE?

sad sam bacio malo oko IBZ je kopija saveza kao i prc...jedino je THE oriđiđi...

recimo da mi je bilo malo dosadno pa sam bacio oko na kartu,moja pretpostavka je da je pred nama duuuuug i dosadan server,na ++ uskoro ide velika UN koalicija,THE bu skoaliral svoj kvadrant,a PiP i RARE svoj....na žalost nema tu ni jednog fajterskog saveza koji može spasiti server....

franz
12.01.12, 19:10
ne znam ja, ali vidio da osim the-a ima i ibz
cak i neki prc osnovan
Vec i wing imaju koji je cak i malo jaci od glavnog saveza.

1800 igraca zasada, jos malo i postace privatna igra gdje se skupi ekipa s bele i odigra server

Cuchulainn
13.01.12, 12:01

1800 igraca zasada, jos malo i postace privatna igra gdje se skupi ekipa s bele i odigra server

Tako nekako,... istina :D

Steta, nadao sam se nekom dobrom serveru za pratit (naravno, ne igrat),... ali nista od toga :(

TaraT
13.01.12, 13:42
fantasticno mi je da vec 2. dan servera, dok su jos svi pod zastitama se trpaju u saveze
koliko ce ih prezivjeti prvi mjesec igre?
:)
mozda i stvarno ostane na serveru ekipa za belu odigrati

dadozg
13.01.12, 13:57
ne samo to nego već ima saveza koji imaju popunjena sva savezništva :D

TaraT
13.01.12, 21:57
jel ovaj prc
ma, nije uopce popunjeno, samo:

Savezi:
PRC-BiB
PRC P
PRC-A

Nenapadanja:
KGB
BALKAN™
#300#

U ratu sa:
-

★NNP★:
●▬▬★●★▬▬●
B O R G
Brutalci
BalkanTT
ELITA
KGB
BALKAN™
#300#

★ ★ ★ ★ ★★ ★ ★ ★ ★
★Saveznistva★:
●▬▬★●★▬▬●
PRC-BB
PRC~P
PRC-BiB
PRC P
PRC-A

ne znam jel bi se smijao ili plakao

tenk
14.01.12, 02:18
jel ovaj prc
ma, nije uopce popunjeno, samo:

Savezi:
PRC-BiB
PRC P
PRC-A

Nenapadanja:
KGB
BALKAN™
#300#

U ratu sa:
-

★NNP★:
●▬▬★●★▬▬●
B O R G
Brutalci
BalkanTT
ELITA
KGB
BALKAN™
#300#

★ ★ ★ ★ ★★ ★ ★ ★ ★
★Saveznistva★:
●▬▬★●★▬▬●
PRC-BB
PRC~P
PRC-BiB
PRC P
PRC-A

ne znam jel bi se smijao ili plakao

a tek je 4. dan servera (rofl)

shark
14.01.12, 19:09

Da te nadopunim ima preko 2400 i raste broj ako ti nepaše hr server nitko te netjera da snama kartaš belu odi kod Kineza tamo ti ih ima po par stotina tisuća na serveru pa igraj..

franz
14.01.12, 20:09
Ma i kinezi oslabili 11532 a samo 8977 aktivno :D, salu na stranu daj boze da bude dobar server ipak smo ga dugo cekali. I THE-u zelim puno srece nadam se da cete biti bolji nego prosli server:daje cvijet:

TaraT
15.01.12, 01:39
edit
medjutim, ovo je novi server, pa da vidimo ssto na njemu ima novoga
jesu vec kakvi gromovi poceli jahati?

exAzriel
15.01.12, 12:39
juhu :D
šteta što se dado boji igrati ovaj server, šmrc, prvi server sa kojeg nebu pobjegao istamburan u trećem mjesecu igre....

Cražy
15.01.12, 15:06
edit
Što se tiče ovog servera Pip i Rare su došli u lijepom broju, The je tu, čini se da se Nav okupio a i na -+ se skuplja neka zanimljiva ekipa. možda bude zanimljivo ako ekipa bude aktivna

shark
15.01.12, 15:19
Ma i kinezi oslabili 11532 a samo 8977 aktivno :D, salu na stranu daj boze da bude dobar server ipak smo ga dugo cekali. I THE-u zelim puno srece nadam se da cete biti bolji nego prosli server:daje cvijet:

mi smo iz servera u server sve bolji :patkica:

dadozg
15.01.12, 20:19
http://ts1.travian.com.hr/allianz.php?aid=20

***THE-ŽUJA-BOJNA winners HR1 10\11***

drago mi je vidjeti branitelje naslova opet :) ajmo THE edit

TaraT
17.01.12, 14:06
Svitak|| 30 x Svitak 17 16000 0:00:51
a kazu da je recesija

Cražy
17.01.12, 16:18
uvijek na početku ljudi nude bolesno puno srebra zato treba sve prodat,kasnije će se ta količina svitaka kupit za 2k srebra

dadozg
19.01.12, 20:19
3,5K acc na serveru nije loše za prvih par tjedana :D

a vidim da neki još lijeće komplekse:

http://ts1.travian.com.hr/allianz.php?aid=72

btw. ko su ovi KGB? neki novi savez ili ?

exAzriel
20.01.12, 05:44
a vidim da neki još lijeće komplekse:

a neki su od silnog ponosa promjenili ime saveza........

dadozg
20.01.12, 07:36
a neki su od silnog ponosa promjenili ime saveza........

ne znam tko,ja ču uvijek s ponosom imat savez LZN na profilu....

nego vidim THE opako uzima primat na s1...NAV ima malo saveznika samo tri,jel tražite još neke ili čete i ove zeznuti po starom dobrom običaju :cerek:

exAzriel
20.01.12, 08:17
ne znam tko,ja ču uvijek s ponosom imat savez LZN na profilu....

nego vidim THE opako uzima primat na s1...NAV ima malo saveznika samo tri,jel tražite još neke ili čete i ove zeznuti po starom dobrom običaju :cerek:
mi nismo nikoga zeznuli nikada, a ti laprdaj kaj hoćeš...
NAV je po običaju favorit servera, a ti se okreni na glavu ako hoćeš to je tak..
usput ne mislim sa tobom debate voditi, kad nemaš edit pojaviti se na serveru, ili se ipak skrivaš :D

TaraT
20.01.12, 11:27
cini mi se da ce nam najvise na ovom serveru faliti bojna i osobito lzn

exAzriel
20.01.12, 12:28
pa za bojnu nisam ziher da nisu tu, pod drugim imenom....

Nixon
20.01.12, 12:39
...NAV je po običaju favorit servera...

Kad imate drlju ,lako je tako igrat :D

dadozg
20.01.12, 15:29

:cerek:

bolno istinito :)

azriel pak si poletio,pazi da nisko ne sletiš kao prošli server ;) to ti je moj iskreni savjet jer vas je sad ekipa upoznala i zna na kaj ste sve spremni,a koliko čujem ne cvjetaju ni ruže na savezničkom chatu,neke određene gospođe izlaze s njega :D

exAzriel
20.01.12, 16:43
Po običaju mlatiš gluposti.... uopće neću komentirati tko je nisko pao, ili sletio.... to je svima jasno, osim tebi možda....
o saveznom chatu nemam pojma niti me briga, ja sam ti rekao tko je favorit, isto kao i prošli server...
i sa tobom mogu samo razgovarati o ovom serveru, ah da, nemaš se edit regati....

kakadu
20.01.12, 18:15
pa za bojnu nisam ziher da nisu tu, pod drugim imenom....

1.Bojna neigra ovaj server niti bilo koji t4 verzije..mozda ima nekih iz naseg saveza sa proslog servera ali to nije 1.Bojna u oblicima u kojima je bila do sada na s1

Nav je uvijek bio potencijalni pobjednik al nikad i pobjednik hehe..sad mozda i imaju sanse al cisto sumnjam pored THE saveza

veliki gak
20.01.12, 18:58
Ja bih rekao da je NAV uvijek bio solidan savez, da je uvijek bio potencijalni pobjednik ne bih se složio, ali solidan da, ali bacimo povijest iako svi navijaju za THE, ja vidim na ovom serveru puno boljih saveza od njih, (nerijetko se THE znao pošlepati uz saveznike)
Recimo PIP i RARE izgledaju jako dobro za sada, ima tu nekih i novih saveza za koje će pokazati vrijeme kakvi su.
Server je tek počeo ima još vremena da se pokažu svi koji su se prijavili.

dadozg
20.01.12, 19:55
Nav je uvijek bio potencijalni pobjednik al nikad i pobjednik hehe..sad mozda i imaju sanse al cisto sumnjam pored THE saveza

jaaako teško poznavajući njih opet će sami sebe pobjediti,viš da se već proglašavaju favoritima :cerek::cerek: DEJA VU

@azriel znam ja da si ti moj veliki obožavatelj,ali nemam namjere igrat ovaj loš server...čekam s4,a ti ako imaš hrabrosti(da ne budem prost kao ti,ipak ja imam kučnog odgoja ) dodji tamo...btw. bit ću na -- koordama,eto sve sam ti rekao ;)

drlja
20.01.12, 23:19

a ne , ovaj put me nemaju, svoje sam sagradio, "lociran, sagrađen, transferiran"

t4 nije verzija koju bi igrao, a nekako mi se sviđa bez obaveza

SC KILLER
20.01.12, 23:36
DADO opet si unio nemir :D znaci druzit cemo se na s4 :D

exAzriel
20.01.12, 23:38
jaaako teško poznavajući njih opet će sami sebe pobjediti,viš da se već proglašavaju favoritima :cerek::cerek: DEJA VU

@azriel znam ja da si ti moj veliki obožavatelj,ali nemam namjere igrat ovaj loš server...čekam s4,a ti ako imaš hrabrosti(da ne budem prost kao ti,ipak ja imam kučnog odgoja ) dodji tamo...btw. bit ću na -- koordama,eto sve sam ti rekao ;)
trebao bi znati da uvjek igram jedan server.... tako da nema šanse... osim ako s4 bude clasic, onda me eto, da ti sprašim tur... neznam kaj se nabacuješ stalno sa tim kućnim odgojem kad ga imaš ko piljarica sa placa.....

dadozg
21.01.12, 08:17
DADO opet si unio nemir :D znaci druzit cemo se na s4 :D

ma kad me naprosto obožavaju :) da,družit čemo se,nadam se dobrom serveru..

@azriel

ko se sad koga boji :cerek::cerek::cerek:
azriel ti kad nekome sprašiš tur taj dan bu smak svijeta :cerek:
OT

malo sam bacio oko,mogao bi ovo čak i biti zanimljiv server,ko zna možda ipak prihvatim od šarkija neki acc kad se server zahukta...

jedina opasnost je ta da svi međusobno ne skoaliraju i ode još jedan hr server u nepovrat----na ++ lijepa gužva samo imam filing da su svi zajedno...

exAzriel
21.01.12, 09:34
samo ti dođi, najmanje iz dva razloga...
prvi je kaj ćeš konačno moči pisati o nečemu gdje sudjeluješ, a drugi je da ti isprašim tur :D
ne bojim te se, nego kako rekoh uvjek igram jedan server... dok ti ne igraš ni jedan, ali zato blebečeš na svima :P

dadozg
21.01.12, 09:52
gle ako dođem onda pak ne bute uzeli server zato pazi kaj pričaš ;) jesam vam obečao da nebute osvojili prošli s1 i jesam li održao obečanje :D

a sad pusa micek ti možeš laprdat koliko oćeš,ali meni se lijepe opomene za skoro svaki post na s1 chat temi,ako slučajno skupiš hrabrosti dojdi na s4 pa možemo odigrati jedan na jedan da vidimo ko če kome isprašiti tur ;)

exAzriel
21.01.12, 09:56
pa ono sa prošlog servera cijelo vrijeme tvrdim da je to tvoje maslo...
nema ništ od s4, počeo sam ovaj, dao sam riječ, i igram ovaj... i to je cijela priča... a ti se nekaj prijetiš pa izvoli se pojavi, ali napiši tko si, da ne bi bilo nismo znali :D

shido
21.01.12, 16:37
dado i azriel

sumnjam da ikog previse zanima vase prepucavanje, koje nema nikakve veze sa trenutnim stanjem na serveru

iduci put nece bit upozorenja

lp

TaraT
21.01.12, 18:06
na ++ lijepa gužva samo imam filing da su svi zajedno...

ne znam odakle sad taj zakljucak, jer ne vidim nigdje asocijaciju saveza od 300+ clanova
s jedne strane vidim eu + tl (ako je to onaj stari tl?)
i s druge nav i ptsp
ima jos podosta manjih saveza koji zasad dobro kotiraju, ali pitanje je tko ce prezivjeti prve kate
u svakom slucaju, izgleda da ce ++ opet biti najzanimljiviji kvadrant

SC KILLER
21.01.12, 18:12
ne znam odakle sad taj zakljucak, jer ne vidim nigdje asocijaciju saveza od 300+ clanova
s jedne strane vidim eu + tl (ako je to onaj stari tl?)
i s druge nav i ptsp
ima jos podosta manjih saveza koji zasad dobro kotiraju, ali pitanje je tko ce prezivjeti prve kate
u svakom slucaju, izgleda da ce ++ opet biti najzanimljiviji kvadrant
EU je vec dobio po prstima od PTSP zaigrali se decki :D
ma vec vidim da neki savezi rade koalicije i da su svi vec puni saveznistva i nenapadanja ali sam je pitanje kolko ce dugo ti savezi potrajati :)

TaraT
21.01.12, 18:18
ne znam bas kako se dobije po prstima u ovoj fazi igre, posebno uz sve ove novotarije, pa ako moze rpt na pvt?

btw: welcome back bry, nadam se da neces opet nestati na pola godine

SC KILLER
21.01.12, 18:23
hehehhe necu recimo da su se decki malo nabrijali pa su farme postali :D
sta te megla i dalmatinac malo zahebavaju :D

TaraT
21.01.12, 19:43
ma, neeee, ne igramo
ja dosao malo iz dosade na s1, pogledati kako izgleda ta 4.0 verzija, ali nakon 10 dana niti jedan napad nisam imao
server stvoren za simcitere i farme kao ja
3-4 dana, vidim postao si optimist
3-4 posta je mozda realnija varijanta

Capara7
21.01.12, 22:00
Daj mi svoj nick ....ne bu ti dosadno više :usisava:

TaraT
23.01.12, 11:30
imate vi pametnijeg posla, treba dobiti saveznistvo s kgb na kvadrantu, i bar s jos nekim van kvadranta, ipak vas je samo 123

shark
23.01.12, 12:56
imate vi pametnijeg posla, treba dobiti saveznistvo s kgb na kvadrantu, i bar s jos nekim van kvadranta, ipak vas je samo 123

Hehe ,netreba nama savezništvo mada su nam ponudili savezništvo KGB ,,...ima nas 123 čisto dovoljno..

Nixon
23.01.12, 13:00

A čuj ,bolje ikakva radnja nego nikakva . I diplomacija je posao , dok popanje ostaje samo popanje :D

TaraT
23.01.12, 13:32
trebali bi cesce malo odrzavati server, barem forum zivne

Nixon
24.01.12, 20:58
trebali bi cesce malo odrzavati server, barem forum zivne

Bome su ga poceli precesto odrzavat .

ripp3r
24.01.12, 22:32
Ima li dade? Ako nema dade neću ovo ni čitati!!

shark
25.01.12, 08:34
Ni nemorač čitat nema dade

dadozg
25.01.12, 16:26
Ima li dade? Ako nema dade neću ovo ni čitati!!

ma nema mene frende,sažalio sam se nad NAvovcima pa neću igrat ovaj server da imaju nekakve šanse za osvajanje istog mada ako sam dobro načuo uzeli su neke bezimenjake koji su poznati kao veliki gubitnici tak da pak niš ;(

exAzriel
25.01.12, 16:41
ma na serveru si ti, čim si ti upoznat sa situacijom :) i rekao sam ti samo dođi ako se usudiš :)

P.S. Ovaj upis se tiče isključivo ovog s1, i ne spada pod spam, da nebi bilo zabune! I da ljudi traže prepucavanje sa dadom, pa prema tome, da bome....

TaraT
25.01.12, 17:26
ma nema mene frende,sažalio sam se nad NAvovcima pa neću igrat ovaj server da imaju nekakve šanse za osvajanje istog mada ako sam dobro načuo uzeli su neke bezimenjake koji su poznati kao veliki gubitnici tak da pak niš ;(

humanist i veliki covjek, uvijek sam ja govorio
a azriel mi nije vjerovao
ali, istina je, imaju srecu da te nema na ovom serveru, inace bi im ti pokazao, kao i na proslom

exAzriel
25.01.12, 17:58
ali, istina je, imaju srecu da te nema na ovom serveru, inace bi im ti pokazao, kao i na proslom

e ova ti je dobra :D

Black_Velvet
25.01.12, 18:22

dobra, dobra :D

dadozg
25.01.12, 19:24

pa ako se ne varam i pokazao sam im na kraju kaj se dešava kad se igra prljavo ;)

postoji jedan dobar narodnjak,ide nekako ovako "dobila si što si tražiiiiilaaaaaa"

i azri pošto si ti moj najvjerniji obožavatelj moram te ipak razočarat ja NISAM na ovom serveru niti imam ikakve primisli igrat i opet mi moraš zahvaliti na tome jer imate nekakve minimalne šanse za osvajanje koliko god ti trabunjao da ste favoriti :D

TaraT
25.01.12, 21:19
mi smo igrali ocito razlicite servere
na onom s1 koji sam ja igrao, ti si negdje oko 1/3 igre otisao i ne kuzim kako si im ti pokazao ssto ih ide
ali, nvm
a ruku na srce, uz the, nav je tu jedan od rijetkih starih saveza koji ima postojecu organizaciju, medjusobno poznavanje ljudi i uigranost, pa kao takvi mogu biti favoriti
tu su naravno jos pip i rare, a ovi ostali savezi....vidjet cemo koliko ce potrajati
mozda poneki i iznenadi, ali sumnjam da ce pozivjeti duze vrijeme kao samostalni

dadozg
25.01.12, 22:59
pa s obzirom da si i ti šurovao i mutio zajedno s njima te si i ti zaslužan za onu galeriju neispucanih ww offova ne čude me ove tvoje riječi...

a vidim kak vam je zanimljiv server kad o serveru ni riječi već se samo mene spominje i izaziva na raspravu,a niti ne igram server :cerek: a sad gibam dok nije shido došel i opalil par opomena ;)

p.s. dragi NAVovci manje se patite samnom,ja vam nisam nikakva prijetnja na ovom serveru,rađe se zapitajte kaj opet Drlja radi kod vas u savezništvu hahahhahhahhhhaha

TaraT
26.01.12, 00:19
pa s obzirom da si i ti šurovao i mutio zajedno s njima te i...

jesam, spominjao sam saveze s proslog s1, ali u kontekstu sadasnjeg
btw, to ssto sam spomenuo da su stari savez, uigrani, poznata ekipa, ...kaj se to ne smije reci?
to je bogohuljenje ili sam automatski njihov pobornik?
da napomenem jos jednom: to isto vrijedi i za the i za pip i za rare

ps. jednom mi budes objasnio kako smo mi to surovali s njima

da se vratimo jos jednom na sadasnji server
eto, osim the, nav, pip, rare,...ima kakvih prognoza tko bi jos mogao prezivjeti prve kate i eventualno docekati arteve?
takodjer, situacija na --
pip i rare imaju zanimljivu povijest koliko sam upoznat
na jednom serveru ratovali, na iducem saveznici, kako ce se sada kockice posloziti

moj dojam je da ta dva saveza, svaki server igraju ispocetka, kao potpuno nov, bez optereceivanja prosloscu i na tome im svaka cast

shark
26.01.12, 07:18
Tako se igra svaka čast RARE ,PIP a i Nav što su se vratili na s1 sa svojim imenom a ne pod drugim imenom ...:welcome:

ripp3r
26.01.12, 13:51
Ako te nema gasim se sa servera.

exAzriel
26.01.12, 15:10
Tako se igra svaka čast RARE ,PIP a i Nav što su se vratili na s1 sa svojim imenom a ne pod drugim imenom ...:welcome:
uprsvo tako, a ne kao neki koji navodno nisu tu.....

ripp3r
26.01.12, 21:49
no nije, a je tu? Ma ja sam samo duhom tu... kupim kondiciju za podjelu batina na onome što slijedi.:P Dado prijatelju daj malo pusha pošalji:welcome:

dadozg
27.01.12, 21:03
kaj je tak zanimljivo na serveru da niko nema vremena za forum? eh di su ona stara dobra vremena kad se u ovom tijeku servera već pošteno zaratilo i na forumu bila aktivnost te zanimljivost....

TaraT
27.01.12, 22:08
17. dan servera se ratovalo?
opet smo igrali razlicite servere

doduse, ovo je 4.0 verzija i stvarno bi se vec mogle poceti setati kate, ali za neka ozbiljnija ratovanja je mislim jos daleko prerano

dadozg
27.01.12, 22:11
koliko ekipe ima drugo selo?

TaraT
27.01.12, 22:39
cca 40ak, a koliko vidim, prvi poper vec i 3.
osim toga, imas acc, pa pogledaj

Hanibal
28.01.12, 06:50
Hmmm, čini mi se da neće biti puno koljaže sa ajmo reći starosjediocima na serveru (ne moram napominajti koji su to savezi), bar ne dok se ne pokore i skataju novi savezi :P.
Samo šteta što mnogo igraća nije uzelo stari nick, pa imam osjećaj da su na serveru neki novi klinci.

Ekipo, mirna gradnja.

exAzriel
29.01.12, 12:23
neki stari nickovi su bili zauzeti, bog zna iz kojih razloga, jer ih nema na serveru, inače nitko baš ne voli mjenjati nick.... osim nekih sa posebnim potrebama... zna se o kome pričam...

Nixon
01.02.12, 21:27
neki stari nickovi su bili zauzeti, bog zna iz kojih razloga, jer ih nema na serveru, inače nitko baš ne voli mjenjati nick.... osim nekih sa posebnim potrebama... zna se o kome pričam...

Ja mislim da ti nemaš pojma o igri ,kao ni tvoj savez .
A oni bivši Chosen-ovci još više.
Sve su svemu velika ste rupa ...

Eh ,da zaboravih .... neki pc-ovci ... ma dajte igrajte čovječe ne ljuti se il tako nešto .

THE je glavni :D

exAzriel
01.02.12, 23:30
Ja mislim da ti nemaš pojma o igri ,kao ni tvoj savez .
A oni bivši Chosen-ovci još više.
Sve su svemu velika ste rupa ...

Eh ,da zaboravih .... neki pc-ovci ... ma dajte igrajte čovječe ne ljuti se il tako nešto .

e super kad mi negdje zapne u igri, znam da ću tebe tražiti savjet :D

usput dobra ta žuja, ha? lupa dobro to mislim :P

TaraT
02.02.12, 00:25

zato sam ja sad u the-u pa cu nauciti igrati i biti velika travian faca

ps. malo nas je, ali smo mocni
samo 172 acc-a

bole77
02.02.12, 01:03
zato sam ja sad u the-u pa cu nauciti igrati i biti velika travian faca

ps. malo nas je, ali smo mocni
samo 172 acc-a

Uhh,,samo 172 acc-a...nece bit lako,,,the je navikao igrat sa 400,,500 acc-a...al vec oni stignu koalirat sa svima na kvadrantu,,pa i šire..tako da ce opet doci do te brojke..

evo vidis TaraT,,vec ih je 173...

dadozg
02.02.12, 05:27
Uhh,,samo 172 acc-a...nece bit lako,,,the je navikao igrat sa 400,,500 acc-a...al vec oni stignu koalirat sa svima na kvadrantu,,pa i šire..tako da ce opet doci do te brojke..

evo vidis TaraT,,vec ih je 173...

pa ja mislim da će ih ipak u budućnosti nav sa svojim bezimenima prestići....ima tu dosta tajnih savezništva,ali to smo navikli od njih ....

THE savez možda ide na kvantitetu,ali nikad do sad to nije skrivao i to je njihov stil igre dok za razliku od njih ima puno muljatorskih saveza koji tajno šuruju (ipak je bilo pravde pa ih se kaznilo za to prošli server)

@nixon

na ovom serveru nema pacijenata,ima jedna mala grupica koja se zafrkava i ubija vrijeme...ja osobno sam htio krenuti,ali sam odustao nakon dva dana :D toliko je napet server :D

exAzriel
02.02.12, 06:37
ja osobno sam htio krenuti,ali sam odustao nakon dva dana :D toliko je napet server :D
Ovo su riječi velike igračine... kad on shvati nakon dva dana, kako je server počeo, da neće biti napet... jel to dugogodišnjo iskustvo, ili je u pitanju Vidoviti Milan ostat će vječita dilema :D

ima puno muljatorskih saveza koji tajno šuruju (ipak je bilo pravde pa ih se kaznilo za to prošli server)
ahhhmmmmmm, ne smijem sa tobom u debate, kazneni bodovi se samo lijepe za mene......
.

dadozg
02.02.12, 07:03
ajde živi bili pa vidjeli...server jedino mogu spasiti neki novi savezi...

za THE znamo da jako rijetko izlazi iz svog kvadranta skoro nikada

NAV i ekipa vole više muljat i lizat nego se fajtat dakle nema van kvadranta (do sad smo mi spašavali ++ kvadrant da ne bude dosada,ali nema nas više :) )

PiP i RARE ako su zajedno 99% da neće van kvadranta jer vole simmat (bez ljutnje molim,ipak su mi oni tradicionalno najdraži savezi na s1 jer ih ne vežu neke prljavštine)

kad na ovo sve dodamo da je nova verzija katastrofa za napadanje(fejkanje 20 jedinica -jedna akcija potrebno kila vojske samo za fejkanje) te da na serveru nema tradicionalno najratobornijih napadača Žuja,1.Bojna,LZNa sretno svima koji buju igrali ovo....

dakle do dolaska ww sela simmsiti server,a tad kreću po običaju muljanja i nagovaranja :D

azrijelčiću spremi ovaj moj post pa mi se javi za 8 mjeseci

pusa

TaraT
02.02.12, 09:08
.....

omg
cek, jel to neki pokusaj flejmanja i svjestan si svega ssto si napisao ili zaista tako mislis?

nije da sam neki veliki poznavatelj saveza na s1, ali ssto sam dosad vidio, upravo taj the koji, kako ti kazes, ne izlazi van kvadranta je na proslom serveru u koaliciji s zujom isao prvo na --, zatim ++, a na samom kraju i malo na -+
lzn i bojna najratoborniji
wtf? s kim su se oni to borili?
NEKI su se obrisali na pocetku, neki tijekom igre, neki su se sakrili u druge saveze, rijetki su ostali i trpili napade, ali se ne sjecam njihovih off akcija
pip i rare su imali u kvadrantu sinse i sasvim dovoljno posla s 3x brojnijim protivnikom

a, sad nakon kratkog vracanja u proslost (ako se nadje ipak netko novi, da cuje i drukciju verziju, osim one da je server izgubio zanimljivost samim time ssto si se obrisao nakon 2 dana) da se vratimo mozda, samo mozda na ovaj s1
nije da je pretjerano napet, stanje kao i na vecini ostalih nasih servera, ali zar stvarno jos nisu pocela neka katanja?

shark
02.02.12, 10:25
Ajmo ljudi ,igrat nemojmo se prepucavat tek je počeo server . :pije kavu:

kakadu
02.02.12, 12:01
omg

.....nije da sam neki veliki poznavatelj saveza na s1, .....

ovo je vrlo bitna cinjenica tako da nisi kompetentna osoba da bi dao neki ozbiljniji presjek nekih saveza koji su postojali ili postoje na s1, a jesu igrali ili jos uvijek igraju vrlo bitnu ulogu na tom serveru i tu je dado u velikoj prednosti iznosenja cinjenica ma sto god ti rekao jer ono sto ste vi prosli server odigrali ustvari niste odigrali nije za komentirati ako se nevaram najveci neprijatelj su vam bile oaze :)

TaraT
02.02.12, 12:12
imas pravo, moram se sloziti, lzn i bojna su pokupili sve arteve, pocistili ne samo svoj kvadrant, nego i susjedne
uz sve navedeno, malo je znana CINJENICA da su jedini koji su presli 400,400 i ratovali protiv drugog servera (naravno, ne treba ni spomenuti da su i tamo pobjedili)
jesam li zaboravio jos koju cinjenicu?
srecom da su odlucili ne zaigrati OVAJ server, jer nitko ne bi imao sanse

Nixon
02.02.12, 12:24
Uživajte dok možete ,sve ćemo vas poderat ka papir :D
Čuvajte se , skuplja se skupina od 400 igrača sa +,- :D

TaraT
02.02.12, 13:08
lako ti je sad biti faca kad znas da se dado obrisao i da nema, citiram: tradicionalno najratobornijih napadackih saveza

Cražy
02.02.12, 13:37
Ovo je napokon malo zdrave zahebancije među savezima, nadam se da se neće pretvorit u pola igre u vrijeđanje ko prošli forum s1. Možda je to zato jer nema više tih najratobornijih i napadački najviše orijentiranih igrača :party:

exAzriel
02.02.12, 14:20
a konačno je živnuo forum, zahvaljujući najratobornijim savezima... za krepati od smjeha... Dadoooo vrati se!

dadozg
02.02.12, 17:38
dakle vidim meni u oporbi dvojica:

jedan koji je igrao na najslabijem kvadrantu i niti je digao ww selo niti je promolio prst van kvadranta niti je ispucao ww off(navodno jaaako veliki)

drugi koji je igrao u savezu koji je šurovao sa skoro cjelim serverom i izdao saveznike :)

stvarno jaka oporba ko jaca :D:D:D

@papigo

pusti selo neka priča :)

TaraT
02.02.12, 17:53
jel ja! jel ja?
ma,ne bi se ja usudio protiv takvog igraca
ma, igracine
a kako stvarno nema potrebe da se natezemo oko proslog ili nekih jos starijih servera i konstantno vrtimo u krug, ajmo se zadrzati na ovom sadasnjem
sve ostale polemike su zaista suvisne tim vise ssto se nisi potrudio ih ni argumentirati, i previse puta prozvakane

rekao nix da idemo do brojke 400, jel ima netko na serveru tko to moze nadmasiti?
ajmo balkan, vi ste najizgledniji

dadozg
02.02.12, 18:11
nisam ja nikakva igračina niti sam se takvim ikada deklarirao :) znam sve cake igre i to je to....

ti si dobar igrač,puno bolji od mene to također stoji,ali ti nejde baš na čast tu pljuvat po nekim stvarima o kojima nemaš pojma(pitaj kakadua)

uostalom žalosno je da sam vam ja potreban da vam živne chat tema :cerek:

ima kakvih novosti? ima novih megakoalicija? jel kome NAV zabio nož u leđa ili još čeka?

veliki gak
02.02.12, 19:24
Evo još nismo zabili nikome nož u leđa, jer za sada nemamo takve saveznike poput vas (čast iznimkama), a vrijeme će pokazati.

Nego nova verzija, slažem se sa dadom, napravljena više za simanje nego igranje, previše vojske se troši na fejkove, makar se ljudima koji imaju dosta vremena oko organizacije tu može stvoriti posebna draž za slaganje off akcija jer u neku ruku stvara se i izazov da sa što manje fekjkova složiš dobru akciju (napominjem sa dosta vremena), a prvih mjesec dana vojska ti niti ne treba sve heroji rade.
Stara verzija je puno bolja zbog same aktivnosti igre.
Makar tebi dado tak svejedno za tuči natare ti ne treba aktivnost :D

Nego da se vratimo stanju na serveru.

Eto THE za sad stoji kao i uvijek masovno, a samim tim se gura u ulogu favorita.
PIP i RARE, stari i dobri savezi.
NAV i PTSP onak tu su i sigurno će nekome pomrsiti račune
ali ima još nekih novonastalih saveza, malo mi je prerano za dati neko mišljenje, ali izgleda da bude još koji solidan savez spreman za borbu u vrhu.

dadozg
02.02.12, 19:44
da u pravu si na vašu štetu nemate saveznike kao nas jer bi onda imali nekakve šanse nakog vraga napraviti na serveru :D

a to da je NAV tu tak bezveze objesi mačku o rep jer je tvoj saveznik azriel rekao da ste glavni favoriti za osvajanje servera ;) a i imate vi već par tajnih savezništva :)

veliki gak
02.02.12, 20:16
[QUOTE=dadozg;961196]da u pravu si na vašu štetu nemate saveznike kao nas jer bi onda imali nekakve šanse nakog vraga napraviti na serveru :D

Eto vidiš da se slažemo, imali bi šanse zna se kakve, ali dosta priče o kojekakvim savezima koji su nekad postojali na s1 (samo postojali kao ime jer u igri ih nije bilo ni za čut).

Ne znam di si vidio da sam ja napisao da je NAV došao bezveze na server, tu je igra i kao što kažem sigurno će nekome pomrsiti račune, ali da ga smatram glavnim favoritom (iako bih to volio) hmm, mislim da bi to bilo nerealno , samo sam realno rekao kakvo je stanje, a ti opet tu o nekim urotama.

Pa ja se iskreno nadam da će NAV imati još neke saveznike, jer uz postojeći THE kakav je sad nema nikakvih izgleda za pobjedu ili bilo šta drugo.

exAzriel
02.02.12, 23:41
nisam ja nikakva igračina niti sam se takvim ikada deklarirao :) znam sve cake igre i to je to....

slažem se, ti si igračina i znaš sve cake u igri, naklon do poda... daj mi onda objasni zakaj jej jedno selo stalno mjenjalo vlasnika..... evo meni ko njuberu, to nikak nije jasno. dragi Lastane pomozi molim te......
server je kakav je, i oni koji ga ne igraju, nemaju ga pravo pljuvati,
bilo je boljih i lošijih servera... no ovdje je sve moguće, i to bu vrijeme pokazalo......

TaraT
03.02.12, 00:57

ti si dobar igrač,puno bolji od mene to također stoji,ali ti nejde baš na čast tu pljuvat po nekim stvarima o kojima nemaš pojma(pitaj kakadua)

uostalom žalosno je da sam vam ja potreban da vam živne chat tema :cerek:

ima kakvih novosti? ima novih megakoalicija? jel kome NAV zabio nož u leđa ili još čeka?

ma, ne smatram ja sebe ne znam kakvim igracem
evo, pitaj tosu, reci ce ti da sam njuber
i ne samo on
i naravno da je forum tu da bi se flejmalo, prepucavalo, iznosilo razlicita misljenja i stavove
ali da budu potkrepljeni nekim argumentnom, cinjenicom
precesto se sve ovo svede samo na isprazna prepucavanja, a to mi stvarno nije zelja

netko je, vidio sam, bacio kratak presjek saveza, i mislim da je poprilicno tocan
the ima najvecu bazu iz koje bi se moglo nesto napraviti
na -- ovisi kako ce pip i rare odigrati
++ mi se cini najmanje homogen, podosta saveza, jos nikakvih vecih izdvajanja, iako kao ssto sam rekao nav ima prednost, po meni, radi poznavanja i dugogodisnjeg igranja kao tim
-+ su sigurno opet neki poperi

nekako mi se cini da je tendencija sve mirnijih hr servera i da je opcenito sve manje saveza koji uzimaju stvari u svoje ruke, igraju agresivno, vec se pusta vremenu da pocisti neaktivce i poluaktivce

dadozg
03.02.12, 06:56
gak THE je pobjednik zadnje dvije runde s1 i zato ga se mora smatrat ozbiljnim,ali upravo je tvoj suigrač azriel tu pisao da ste vi glavni favoriti za uzimanje servera,kaj bježiš sad od toga? ili azrielovo pisanje niš ne vrijedi kao ni njegova igra? :D

@azriel

za sva pitanja javi se na privat,sve če ti čika dado objasniti da i ti nekog vraga naučiš o ovoj igri,čak bum ti rekao i koje su to off jedinice :D

@tarat

htio ili ne htio priznat LZN savez je diktirao tempo i igru zadnja dva servera :) čak i bio u pobjedničkoj koaliciji zadnji server :cerek::cerek: znam da ove ljubomorne babe če pljuvat po LZNu,ali od tebe kao starog travijanera očekujem barem nekakvo malo poštovanje ;)

exAzriel
03.02.12, 07:34
fuf dadek nemoj mene citirati tu, ja sam ipak njuber, se sjećaš?
normalno da bum uvjek rekao gdje igram da sam favorit, nebum valjda rekao da sam papak.
a kaj se tutoriala tiče, ja bih ipak volio da mi tu objasniš onu pojavu sa selom, znaš, da i drugi vide kaj mi pričaš, kak me nebi zavaljal :D
LZN je diktirao ritam, ko tradicionalno najborbeniji savez :D

jel to prvih tri mjeseca, ili dok su te stamburali, pa si otišel?

Server je kakav je, i ništa se još nemože reči, godina je duga, i tu bu još svega, iskustvo mi govori da početne velike koalicije, obično imaju problema, nakon polovice igre, no bumo vidjeli....

dadozg
03.02.12, 16:03
zanimljivo ja sam ugasio acc prošli s1 negdje nakon tri mjeseca igre(koliko god ti tu trkeljao kako sam natamburan,taj acc je bio prije gašenja u top 10 acc servera) i ne igram sadašnji s1,a još sam glavna tema na forumu :D toliko koliko vam je zanimljiv server...hvala vam,ego mi raste do visina :D

nego ima kakvih novih saveza na s1?

veliki gak
03.02.12, 16:51
[QUOTE=dadozg;961209]gak THE je pobjednik zadnje dvije runde s1 i zato ga se mora smatrat ozbiljnim,ali upravo je tvoj suigrač azriel tu pisao da ste vi glavni favoriti za uzimanje servera,kaj bježiš sad od toga? ili azrielovo pisanje niš ne vrijedi kao ni njegova igra? :D

Ne bježim ja od ničega ja dajem samo svoje mišljenje, a tako i maz daje svoje, i da se razumijemo to nije stav nava nego različiti stavovi pojedinaca poput nas, pa mislim da ne bi bilo dobro da svi imamo ista mišljenja.

Fuj dosade

@dado

htio ili ne htio priznat LZN savez je diktirao tempo i igru zadnja dva servera :)

Vidiš možda je to razlog pada u igri, jer očigledno da nismo igrali iste servere onda, pa čak kao i saveznici niste nikad niš diktirali, bezimeni su nas (NAV) napucavali, a mi smo vam bili živi štit, čim su krenuli na vas pomeli su vas sa pola snage, zadnji server skoro da vas nije ni bilo, a to kaj se u kvazi pobjedničkoj koaliciji niš ne znači o vašem "velikom" savezu i diktiranju igre , budi realan jednom i reci da svaki server nakon 3 mjeseca tvoj savez pukne, čim krenu prvi napadi na njih ekipa jednostavno odustane (naravno čast iznimkama koji su i održavali LZN).

dadozg
03.02.12, 18:04
o majko mila :D alaj si ga ti sad tu na**** al ajde nema veze,svi koji su igrali pretprošli s1 znaju kaj je LZN na tom serveru odigrao,ti da imaš malo obraza priznao bi to,ali svi znamo kakav NAV ima obraz zar ne ;) u biti nema ga :cerek:

p.s. ponovio bi riječi od game: "možda jesmo kante za napucavanje,ali s nama barem znaš na čemu si...nikad nismo saveznika ostavili,s kim smo započeli s njim smo završili i kaj je najbitnije ko je igrao protiv nas taj server nije osvojio"

the end

aj se sad bavite pitanjem s1,a ne samnom :D samo mi ego hranite prozivanjem u svakom postu :D:D

veliki gak
03.02.12, 18:31
Pa ja sam igrao s vama i nisam niš tako strašno dobro vidio.
Od zabijanja u peruna niste pokazali niti jednu uspješnu off akciju (kao i NAV)
u fajtu sa bezimenima koji su od situacije sa 0 offova uspjeli pregaziti našu koaliciju.

Dado daj si malo obraza pa priznaj da LZN je odigrao par mjeseci i to je tvoj magični LZN.

Ja imam obraza priznati da je NAV odigrao kriminalno loše taj server, bez obzira kaj je to moj savez, tako da ne kužim zakaj ti dižeš u nebesa LZN koji je u najmanju ruku odigrao jednako loše.

dadozg
03.02.12, 18:37
jap i onda je svizac zamotao čokoladu i vikao svima to je ono pravo :)

"možda jesmo kante za napucavanje,ali s nama barem znaš na čemu si...nikad nismo saveznika ostavili,s kim smo započeli s njim smo završili i kaj je najbitnije ko je igrao protiv nas taj server nije osvojio"

LZN :to victory:

završavam debatu dok me shido nije zbanal radi spama,a s4 uskoro počinje ;)

pusa svima i igrajte taj vaš dosadan s1 i pokažite da ipak ima i drugih tema osim mene :D:D:D:D

zanima me PiP i RARE igraju zajedno ili ? ako igraju zajedno onda če možda biti interesantno na kraju u ww fazi između njih i THE...

shido
03.02.12, 20:36
a još sam glavna tema na forumu :D

To samo ti mislis, klik klik i nema te ;)

završavam debatu dok me shido nije zbanal radi spama,a s4 uskoro počinje ;)

i bolje da se drzis ovog

exAzriel
04.02.12, 08:11
zanimljivo ja sam ugasio acc prošli s1 negdje nakon tri mjeseca igre(koliko god ti tu trkeljao kako sam natamburan,taj acc je bio prije gašenja u top 10 acc servera)
pa takva igračina ko ti, bi trebao znati da nije fora biti u top 10 PLJAČKAŠA a ne napadača u prva tri mjeseca. Naime tad je server pun početnika, i neaktivnih koji su malkice došli vidjeti kak se ovo igra. No čim počinju kate, stanje se na serveru mjenja, tako je od uvjek u ovoj igri. A to što se to obično poklopi sa tvojim gašenjima, sve govori o igračini koji zna sve cake. No buš mi već jednom objasnil za to selo, da konačno naučim igrati, i pokažem kaj znam na ovom serveru?

gamacid
04.02.12, 20:22
17. dan servera se ratovalo?
opet smo igrali razlicite servere

doduse, ovo je 4.0 verzija i stvarno bi se vec mogle poceti setati kate, ali za neka ozbiljnija ratovanja je mislim jos daleko prerano

na s3 igram t4
i sramim se toga

Nixon
08.02.12, 21:19
Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. EL Shamar 1024

di su reporti ? :D

SC KILLER
10.02.12, 16:17
Zbilja je potrebam dado da forum zivne :D

dadozg
10.02.12, 17:02
Zbilja je potrebam dado da forum zivne :D

ima kakvih novosti sa servera? prvih megakolakcija? prvih noža u leđa? ili još vlada velika ljubav kako sam ja predvidio?

shark
10.02.12, 18:31

ima kakvih novosti sa servera? prvih megakolakcija? prvih noža u leđa? ili još vlada velika ljubav kako sam ja predvidio?

oooo pa ima ,mi iskazujemo veliku ljubav sa katama . :party:

dadozg
13.02.12, 19:00
poćeo s4 umro s1 ?

ima kakvih novosti?

exAzriel
14.02.12, 11:53
ništa novog, mislim da ću se ovaj server dobro naspavati.... još ni jedan napad nisam na sebe doživio, eh i šmrc...
ali ti ionako znaš kaj se događa na serveru.....

shark
14.02.12, 12:03
ništa novog, mislim da ću se ovaj server dobro naspavati.... još ni jedan napad nisam na sebe doživio, eh i šmrc...
ali ti ionako znaš kaj se događa na serveru.....

šta nisi došo na naše kordinate ,pa ti nebi bilo dosadno...

exAzriel
14.02.12, 12:08
ne volim te koordinate, ali bez brige, prošetal bum do njih da vidim kaj ima.....

exAzriel
14.02.12, 12:44
hvala dečki... baš ste mi uljepšali jutro sa tim napadom :D

Nixon
14.02.12, 18:19
hvala dečki... baš ste mi uljepšali jutro sa tim napadom :D

Koji ti nick u igri ?

shark
14.02.12, 19:00
Koji ti nick u igri ?

Šta misliš da ti bude reko ahaha :wanted:

dadozg
14.02.12, 19:01

hahahahhaha pa on je jak samo na jeziku :) taj nije nikog u životu pofarmao ispod 100 popa :D

Nixon
14.02.12, 19:27

Zašto ne ?
Kao da mu se sad može napravit ne znam što =)

p.s.
dado koji je tebi nick ?
da se i tebi crveni :D

exAzriel
15.02.12, 05:33
hahahahhaha pa on je jak samo na jeziku :) taj nije nikog u životu pofarmao ispod 100 popa :D

:S daj si pročitaj kaj si napisao, hvala na komplimentu :D

shark, sve piše, samo treba znati čitati......

shark
15.02.12, 09:10
:S daj si pročitaj kaj si napisao, hvala na komplimentu :D

shark, sve piše, samo treba znati čitati......

a da gdje ti piše jer ja neznam čitati ..

arhhimond
15.02.12, 11:40
treba čitati između redova

red 1 s mišem
red 2 Tko pročita magarac !
red 3 prođi po redu 2
:P

dadozg
16.02.12, 06:02
a da gdje ti piše jer ja neznam čitati ..

ma ne brini saznat ćeš nick tam negdje prije gradnje ww sela,tako ga inaće hrabrice kao što je naš azri otkrivaju :)

exAzriel
16.02.12, 07:12
ma ne brini saznat ćeš nick tam negdje prije gradnje ww sela,tako ga inaće hrabrice kao što je naš azri otkrivaju :)

piše ti od samog početka servera, na profilu igrača, a neznam zakaj bi ti olakšao... I onako ti je NAV omiljena zanimacija na serveru, pa lijepo klikaj igrača po igrača i čitaj......:air kiss:

Capara7
22.02.12, 14:35
Šta je tako utihnuo forum...zar nema nikakvih zanimljivosti poput.......KATANJA...ima li kakvih reporta :to victory:

shark
22.02.12, 17:41
Šta je tako utihnuo forum...zar nema nikakvih zanimljivosti poput.......KATANJA...ima li kakvih reporta :to victory:

Mada ,ko još ima kate na serveru kakvo katanje :patkica:

Brboxx
22.02.12, 20:48
E tu se dragi moj varaš već su bila prva katanja

shark
24.02.12, 10:44
E tu se dragi moj varaš već su bila prva katanja

A joj stvarno ,ma nije moguče ti se sigurno šališ ..:kid::zeko:

dadozg
24.02.12, 16:01
jel ima tu kakve akcije ili je trulo dosadan server kak sam ja predvidio na samom početku?

keke
24.02.12, 17:08
Tu ima akcije.

dadozg
24.02.12, 17:41
Tu ima akcije.

kaj još uvijek niste počistili živine po oazama? :D:D:D:cerek:

keke
24.02.12, 20:18
A to smijem samo kada dualla nema. A i počistim jadna pa se naprave nove :)

Ropee
27.02.12, 14:45
na -/- ima akcije

dadozg
27.02.12, 18:49
:cerek::cerek::cerek: otvorio jedan acc na ++ da pratim server i digao skrovište,a resurse i skladaru uopće ne diram

ovi navovci šalju napade ko sumanuti,a same nule nose :D neko bi ih trebao malo poučiti kako se farma :D:D:D

SC KILLER
27.02.12, 22:30
:cerek::cerek::cerek: otvorio jedan acc na ++ da pratim server i digao skrovište,a resurse i skladaru uopće ne diram

ovi navovci šalju napade ko sumanuti,a same nule nose :D neko bi ih trebao malo poučiti kako se farma :D:D:D

probaj ti ti samo znas natare napad :cerek::cerek::cerek:

bole77
27.02.12, 22:44

Ma nema veze dadek,,neka tebe s nama..:pivo:
ti si ionako samo navikao promatrat zbivanja na s1 serveru..ionako nisi nikad ni odigrao nesto spomena vrijedno..osim sto si nabio silne postove na froumu :P

a par vojnika sto se svako malo prosetaju do tebe,,ne znace nista,,ima se,,more se..to samo da te podsjete,da ne zaboravis kako si na s1 oduvijek bio bespomocan...

ne brini,,necu kate do tebe prosetat ( a blizu si mi,,i navikao si da te katamo )..neka te..server bez tebe nije isti.....

dadozg
28.02.12, 05:33
hahahhahahaha kako se lijepite ko muhe za **** ajmo dalje :) uvijek mi se sviđalo biti u centru pažnje :)

@kiler

i ja tebe volim :) kao što volim svaku svoju farmicu...

@bole

dokaz kak je jak server je taj da je ona farma boshca u top 10 :D ,zaboravljaš da sam vam rekao prošli server da nečete pobjediti i niste...i opet izazivaš :D nisi se niš naučio? :D

keke
28.02.12, 06:51
Ma nema veze dadek,,neka tebe s nama..:pivo:
ti si ionako samo navikao promatrat zbivanja na s1 serveru..ionako nisi nikad ni odigrao nesto spomena vrijedno..osim sto si nabio silne postove na froumu :P

a par vojnika sto se svako malo prosetaju do tebe,,ne znace nista,,ima se,,more se..to samo da te podsjete,da ne zaboravis kako si na s1 oduvijek bio bespomocan...

ne brini,,necu kate do tebe prosetat ( a blizu si mi,,i navikao si da te katamo )..neka te..server bez tebe nije isti.....

Blažena ta farm lista.
Savjet za one koji farmaju (ne i za farme) je da ne slušate gluposti, ako imate vojske onda samo šaljite dok god nema crvenih mačeva.
Netko je spomenuo igrača boschu. Čujem da je igrao i prije, ne znam kako, ali sada vidim da je naučio. Igrati a ne samo sakriti rese :gamer:.
I kad već piskaram, nemojte ljudi napadati gale samo se herojem. Ostane u zamci pa plač.
Neću više piskarati kad nisam više na serveru. Ovo sam morala citirati bole77 kad je baš milo to sročio. Dobričina, svakome se taj veseli.

dadozg
28.02.12, 07:00
Netko je spomenuo igrača boschu. Čujem da je igrao i prije, ne znam kako, ali sada vidim da je naučio.

bio moja farmica na ex.s1 :)

Savjet za one koji farmaju (ne i za farme) je da ne slušate gluposti, ako imate vojske onda samo šaljite dok god nema crvenih mačeva.

mislio sam da sam sve vidio,ali kad nooobovi(tako si se sama javno deklarirala) daju savjete farmerima ondsa stvarno nisam sve vidio :D da imaš pravo samo šaljite 10 puta dnevno vojsku na 0/0/0/0 isplativo do bola :cerek::cerek::cerek:

keke
28.02.12, 07:42
Pa sa farm listom je svejedno. Kliknuo ih 600 ili 20 (farmi). Jedan klik je dovoljan a vojska neka šeta.
Ali evo na s4 serveru su meni neki "ručno" slali pljačke i vraćali se svaki put prazni.. pa isto nastavili. A radi se o iskusnim igračima. Jer tako smetaju mom razvoju. Ne klikaš na miru. Meni je to razumno, tako i ja radim.

Pa to što sam novi igrač nije nikakva sramota. Što se imam "javno deklarirati", to je činjenica.
A činjenica je i da se susjedu kojem non stop šalješ pljačke puno teže razviti. Nema ni di sagraditi vojarnu jer misli da je strategija "imati veća skrovišta od skladišta" održiva do kraja servera. Dobro, ako se radi o igraču koji kraj servera skoro nikada ne dočeka, u tom slučaju prolazi.

exAzriel
28.02.12, 08:32
bio moja farmica na ex.s1 :)
:
da ali ne na prošlom s1, opet se baviš lažima.....
prošli s1 je bio u malom NAVu, i da, naučio je igrati.
I da, dođi ga sad farmati.
A ti normalno kad si počeo igrati Travian, bio si odmah igračina, velikog kalibra... Ni prošli server nisi znao farmati, nego si plakao, za igračem kojem si ukupno oteo 100 ressa slovom i brojkama...
Nego, neki dan si spominjao nekakav kukavičluk, kako to da nisi javno napisao koji si nick?
i svakim svojim daljnjim upisom, dokazuješ da nemaš pojma o igri, keke ti je lijepo objasnio/la. Nema veze kaj uzmem nula ressa, ali ima veze kaj se ne može razvijati

dadozg
28.02.12, 14:04
majko mila koji biseri...i onda se još uvjeravaju kako su u pravu :D odustajem vi ste previsoka klasa za mene :cerek::cerek:

exAzriel
28.02.12, 14:34
majko mila koji biseri...i onda se još uvjeravaju kako su u pravu :D odustajem vi ste previsoka klasa za mene :cerek::cerek:

volim kad si pun argumenata... odmah se dobije dojam da znaš kaj pričaš

dadozg
28.02.12, 14:41
volim kad si pun argumenata... odmah se dobije dojam da znaš kaj pričaš

Nema veze kaj uzmem nula ressa, ali ima veze kaj se ne može razvijati

:D:D:D ovak razmišlja svaka prava farma ;) micek moj moš ti napadat koliko očeš,oš se kladiti da bum ja napravio drugo selo,a ti mi nečeš uzet niti jednog resa...smiješ slat napad svake dvije minute ;) pogotovo na ovoj verziji za dječji uzrast :)

boscha
28.02.12, 16:12
HAHAHA dadozg kad si ti ono mene farmao ja se baš i ne sjećam toga dijela igre :cerek:

i da za tvoju informaciju naučio sam igrati a šteta što nam ti ne igraš kako treba da imamo koga farmati :)

shark
28.02.12, 17:00
:D:D:D ovak razmišlja svaka prava farma ;) micek moj moš ti napadat koliko očeš,oš se kladiti da bum ja napravio drugo selo,a ti mi nečeš uzet niti jednog resa...smiješ slat napad svake dvije minute ;) pogotovo na ovoj verziji za dječji uzrast :)

Hehe aj dado što ih toliko provociraš ,pusti ih da igraju :mothergoose:

exAzriel
28.02.12, 17:13
samo ti dadek radi drugo selo, samo radi.....

keke
28.02.12, 17:31
Ma dok sam igrala sam i ja mislila te nekorisne porušiti. Prvi put sam na off acc..
Ali kaže bole da od koga onda mislim kasnije preuzimati sela. I dobro kaže. Nemojte ljutiti farme i popere, korisni su oni. Farme sada a poperi kasnije.
Neću više spamati, nije pristojno kad ni ne igram..

dadozg
28.02.12, 18:02
keke opet si otišla u druge priće,kakvo rušenje.. :)

glavna vijset na NAV skype chatu NAŠLI SMO DADU :cerek::cerek:

@azri

nemam ja potrebe delat drugo selo :) imam hvala Bogu odličnu plaću pa si mogu priuštiti gold za s4 :D

a ovu moju teoriju možemo isprobat di god očeš...ja ti garantiram da mogu napraviti novo naselje bez ikakvih problema na novoj verziji pa makar imao i sto napada u jednom danu(naravno pljački)

bole77
28.02.12, 18:21
glavna vijset na NAV skype chatu NAŠLI SMO DADU :cerek::cerek:

kako sam te skontao,,to je vec druga priča..a sam si rekao da svima kazem na kojem se acc-u kriješ..tako da,,ovo si i ocekivat mogao..a rekli su mi neki tvoji frendovi (da ih ne imenujem sad,,vec znas o kome se radi),,da ti od svega najvise volis kad te se kata...:usisava: Tako da će se vjerovatno naći koja dobra duša da ti muke skrati i još malo zadovoljstva u životu podari...:steta:

Nego,,dosta o Dadi,,on ionako s1 ne igra..kakvo je stanje na ostalim kordama..na ++ se malo igraju NAV i saveznici s jedne strane i Balkanci s druge (Crni oće čim prije u Europu,,pa ga onda ovi balkanci lagano smetaju)....
Mislim da je i na -,- zanimljivo..PiP i Rare se drže već ustaljene rutine,,jedan server ratuju,,pa su skupa,,pa onda opet ovdje ratuju..nek me isprave ako griješim..
A sto je s dva ostala kvadranta...ajde neko..ima li dogadjanja ???

dadozg
28.02.12, 18:29
ko se krije? :cerek::cerek: e moj bole ja se nisam nikad krio pa ni neću :)

exAzriel
28.02.12, 21:04
ko se krije? :cerek::cerek: e moj bole ja se nisam nikad krio pa ni neću :)

koga briga kolika je tokarska plaća :D
i koga briga s4...
tu si na s1, i dobro buš fasovao, mislim znam da buš poslije pobjegao podvijenog repa, i vikao ja sam se samo došao zekati....
i kak da ne, slat ću ti pljačke valjda, njuberu :P

dadozg
29.02.12, 06:42
:cerek: ti si fakat malo prolupo :) nema potrebe od bježanja kad ja ovo NE igram,aj si to utuvi u svoj majušni mozak...da sam htio igrat s1 igrao bi ga sa svojom ekipom sa -/- ili bi prihvatio poziv od šarkija i opet bi tifasovao....ovak bolje za tebe da nema mene...čkomi i ne izazivaj ako oćeš napokon imat neku šansu za pobjedom na serveru....kloni me se...iskreni savjet...sječaš se kaj se desilo prošli s1 kad si izazivao skup sa svojima :):usisava:

800/800

glina 800/800

željezo 800/800

hrana 800/800

ovak ti je stalno pa samo ti šalji pljačke :D

exAzriel
29.02.12, 14:45
:kloni me se...iskreni savjet...sječaš se kaj se desilo prošli s1 kad si izazivao skup sa svojima :):usisava:

ja ionako tvrdim da je to bila tvoja ideja, pa priznaj konačno
i normalno da ne igraš s1, jer tko bi takvog prevrtljivca uzeo u savez :D

dadozg
29.02.12, 14:53
opet izazivaš....nije bila moja ideja,ali sam bio upučen od početka u sve i s Drljom na mobitelu se dobrano zabavljao na vaš račun ;)...također dobili ste kaj ste tražili sa svojim muljanjem cijeli server...

a tko bi me uzeo :D...pročitaj moj potpis pa češ vidjet da ja igram samo u extra savezima za razliku od tebe :D

aj ne izazivaj dalje,kaj ti se fakat ne pobjeđuje?

BHF
29.02.12, 20:45
Molim vas da ne skrecete previse sa teme.

ovdje se iskljucivo treba pisati o trenutnom serveru i stanju na njemu...

lp BHF

exAzriel
01.03.12, 08:26
a tko bi me uzeo :D...pročitaj moj potpis pa češ vidjet da ja igram samo u extra savezima za razliku od tebe :D

šteta kaj ti extra savezi uzimaju ovakvu neznalicu u igru.....
i šteta kaj te ni jedan extra savez neće na s1, tek toliko da te nalupam....

aj ne izazivaj dalje,kaj ti se fakat ne pobjeđuje?
sa žaljenjem moram konstatirati da ti je ova igra pomaknula osjećaj za realnost........

dadozg
01.03.12, 09:37
Looool fakat je travian otisao k vragu kad se takvi kao ti prijete lupanjem hahahaha

bole77
01.03.12, 16:22
Do maloprije sam stvarno mislio da je dadek ne mega igracina kako se pokusava predstavit,,al ono da je ok,,dobar igrac..ipak je igrao u renomiranim savezima dosada...al nazalost,,opet sam bio u krivu,,pa mi je i to palo u vodu :cry:
..kazu igraci,,stvarno dobri igraci koji su s dadekom dosad igrali u tim mega savezima,,da su ga uzimali samo zato jer ne zali golda i da dobro razvije acc,,a onda oni taj acc kasnije koriste ka garazu..i tako iz servera u server..tako da,, znaci da smo i tu enigmu rijesili,jer je nas dadek u biti SUPER DADEK = SUPER GARAZA ROTFL

a na serveru nista nova..kate se tek tu i tamo i stidljivo pokazuju..ocito je jos malo rano za neke organiziranije akcije

dadozg
01.03.12, 16:52
:cerek: ajmo dalje :D samo mi hranite moj ego jer sam vam bitniji nego igra :D barem tako prikazujete na forumu haahahhahahah

a na serveru tak bu bilo do ww sela.....nema niko tu hhrabrosti ići van kvadranta..možda jedino THE može spasiti server.....

hahhahaha dobio tri falange u avanturi i odoše jedan grom i jedna batina od ovih njuberčića kaj i dalje šalju napade :D:D:D

gotovo predajem se...farme me počele nazivat poluigračem,garažom i kaj sve ne :D odoh dok nisam pobral ban ovdje...a vi farmice samo nastavite igrat jer vidim kak vam je zanimljiv server kad sam vam ja glavna tema :D

exAzriel
01.03.12, 18:10
ti nisi jedina tema, nego jedina zabava, a to je bitna razlika....
i nije valjda da brišeš račun na s1? nisi ni tri mjeseca izdržao.....

dadozg
01.03.12, 18:21
i dalje ajmoooooooooooo nema potrebe za brisanjem kad ja ne igram :d

LOOOOOOL pa jel vi uopće kaj igrate na ovom serveru? u top 10 branitelja saveza osim RARE ni jedan stari s1 savez

kako volim biti u pravu ahhahahahah

svaka dva dana edit :D

opet LOOOOOL i onda bu neko se pohvalio kako je uzeo ovakav server :D užas....napala me neka farma sa 20 falanga hahahhahahha i naravno kaj se desilo pljassss....a ja dođem svaka dva dana i nekaj piknem...glavno da navovci šeču svaki dan vojsku za plijen 0/0/0/0 ...hahha farme....

dadozg
09.03.12, 18:12
gluposti ili ne gluposti,ali je smješno do bola kak pada vojska na jednom neaktivcu koji ima veća skrovišta nego skladišta :D:D:D

veliki gak
09.03.12, 19:41
gluposti ili ne gluposti,ali je smješno do bola kak pada vojska na jednom neaktivcu koji ima veća skrovišta nego skladišta :D:D:D

pa daj neki report, očigledno da je kod tebe zanimljivo, kada toliko vojske gine, ne vidim te u defferima tjedna, ali kako najavljuješ, mora da se nekaj dobroga zabilo kod tebe?

dadozg
09.03.12, 20:56
Dodjem svaka dva tri dana na acc kliknem falange za tih 4x1200 resa i nasmijem se gledajuci reporte....cca 100 napada do sad, a sve 0/0/0/0 I gube se gromovi,batine,falange(looool)hahaha...

veliki gak
09.03.12, 21:56
Dodjem svaka dva tri dana na acc kliknem falange za tih 4x1200 resa i nasmijem se gledajuci reporte....cca 100 napada do sad, a sve 0/0/0/0 I gube se gromovi,batine,falange(looool)hahaha...

Pa daj neki report, može i na pvt, nisam report pravih napada vidio cijeli server, pa da i ja malo uživam.

dadozg
10.03.12, 07:49
ne da se to meni delat jer me niti ne zanima ovaj server,možeš pogledat u saveznim napadima...samo klikni na moje jadno selo i uživaj :D

veliki gak
10.03.12, 11:41
ne da se to meni delat jer me niti ne zanima ovaj server,možeš pogledat u saveznim napadima...samo klikni na moje jadno selo i uživaj :D

Ček to je to?

Pa koliko to najavljuješ ja mislio tko zna što se desilo, a ono ekipa od preko 1k popa izgubila po 2,3 vojnika, neki heroj pobio tvoje falange, hmm ne znam, ja mislio neki ogromni gubici.

E moj dado, na kakve si ti grane pao, kad se veseliš ubijanju 3 legiiča, joj, joj.

Neka ako te to veseli samo uživaj.

Nego imam ti zanimljiv report, imali smo deff akciju i ulovili čak 3 batine u dolini :D

dadozg
10.03.12, 12:51
pa protiv dolina se jedino i borite :D i tak bute do ww faze :) kao što sam rekao na početku servera...eh kako volim biti u pravu :)

veliki gak
10.03.12, 15:41
pa protiv dolina se jedino i borite :D i tak bute do ww faze :) kao što sam rekao na početku servera...eh kako volim biti u pravu :)

A čuj mi doline, a ti dvije, tri batine, pa do kraja možda skupiš i 1k batina, te hofove si spremi onda u arhivu, da se imaš sa čim hvaliti (osim čišćenja natara :D)

dadozg
10.03.12, 15:45
nego čujem da je drlja opet kod vas u savezu :)

veliki gak
10.03.12, 15:46
Naravno, imamo još bojnovaca, pa crni nam je šef, naiva samo takva, hoćeš i ti pozivnicu?

dadozg
10.03.12, 18:16
Naravno, imamo još bojnovaca, pa crni nam je šef, naiva samo takva, hoćeš i ti pozivnicu?

a ko kaže da već nisam kd vas :cerek::cerek:

veliki gak
10.03.12, 19:04
a ko kaže da već nisam kd vas :cerek::cerek:

ma nismo mi savez za tebe, nismo mi igrači tvog kalibra, tako da nemaš kaj raditi kod nas, a i u NAVu nisi sigurno.

za tebe je ipak hof 3 legiča u offu maximalan doživljaj :cerek::cerek:

dadozg
10.03.12, 21:33
igrači jeste i to vrlo dobri(naravno osim azriela :cerek: ),samo šteta za vas kaj ste si ukaljali ugled i sve kaj ste stvarali dugi niz servera sa prošlogodišnjim serverom...

dadozg
11.03.12, 14:17
edit

nego nema nikakvih novosti na ovom očaju od servera?

exAzriel
12.03.12, 10:55
uvjek ima novosti, ako igraš u pravom savezu.....
nego ovo se cjeli server urotio protiv jadnog dade :P

dadozg
12.03.12, 15:25
kaj nemre ni jedan post biti a da se ne spomene taj čudesni dado :D:D:D

azri ja uvijek igram u pravom savezu za razliku od tebe ;)

exAzriel
12.03.12, 17:29
nije čudesni dado, mego smotani dado... i ako ga nitko ne spominje na forumu mejsec dana, smotani dado dođe sam sebe spominjati :D
da da ti si ipak igračina, gdje se ja mogu sa tobom mjeriti

dadozg
12.03.12, 19:50
da da ti si ipak igračina, gdje se ja mogu sa tobom mjeriti

prva pametna od tebe ;)

Hefest
15.03.12, 15:07
Moji su drugovi biseri rasuti po cijelom svijetu,a ja sam selica pa ih ponekad sretnem u letu...
Pozdrav bivšim saveznicimaa navovcima čuo da ima kod vas dosta bezimenih,šteta što je t4 verzija ovako moram se zadovoljiti sa s4 klikajući sam.Budite pozdravljeni

dadozg
21.03.12, 07:03
naj napetiji server ikada igran u hrvata :cerek::cerek::cerek:

bole77
21.03.12, 20:25
ahahaedit
"veliki" the je upravo pokazao kakav je savez...i koliko su fajterski raspolozeni..server nije ni poceo,,a oni cim su vidili da su se pored njih pojavili neki acc-ei koji im mozda mogu neku opasnost predstavlajti,,oni su ih u savez primili...koji su to likovi... "veliki fajterski savez"........
edithahah......

pripazi malo na preglednost posta

lp BHF

SC KILLER
21.03.12, 21:07
Cini se da THE ima novi wing neznam bude li im to stalo u saveznistva ili nenapadanja :cerek:

shark
22.03.12, 08:53
Cini se da THE ima novi wing neznam bude li im to stalo u saveznistva ili nenapadanja :cerek:

a čuj budemo nadopisali a ima još mjesta evo ti pa gledaj koliko the savez ima saveza i jednu akademiju ...
Stime da nijedan savez nije skroz pun ...

THE Članovi : 58

Savezi:
THE* Članovi: 43
THE PW° Članovi: 41
THE™ Članovi: 50

Nenapadanja:
THE PW°A Članovi: 47

ukupno 229 igrača stime da iz akademije neče svi proči u THE saveze a na serveru ima preko 4100 igrača ja mislim da to nije puno šta nas ima oko 200 igrača naspram cijelog servera ...

dadozg
27.03.12, 18:44
branitelj servera
Igrač Populacija Naselja Bodovi
1. crni 1836 5 11584

koji očaj od servera,jel bila barem jedna organizirana akcija? :cerek::cerek::cerek:

Nixon
28.03.12, 12:20

Baš malo razgledavam vaša savezništva ,vidim da igraš u PTSP .

Savezi:
reBorn
*NAV*
NAV

Nenapadanja:
KEFA

pa se tu još dodaje wing od reBorn ----> *reBorn*
pa kad se otvori KEFA savez ...još par novih savezništva kod njih

Savezi:
tnt
Brutalci

Nenapadanja:
PTSP
BALKAN™
KEFA Brt

... pa ti savezi imaju još neke nove saveznike i dok to sve skupa zbrojiš dobiješ koaliciju od 50 saveza :D
Mislim ipak da vama ne staje u opis saveza =)

Cražy
28.03.12, 13:11
260 -the koalicija

252 -nav koalicija :blink:

eto to je stanje među koalicijama tako da nav i ptsp nemaju apsolutno nikakvo pravo prigovarat THE savezima na količini igrača. osim toga ptsp ima još saveznika a samim tim je i nav u prijateljskim odnosima sa njima.

btw smiješno je uz ova nova savezništva tvrditi da nav ne planira graditi ww nego su se došli zabavljati samo

SC KILLER
28.03.12, 14:31
260 -the koalicija

eto to je stanje među koalicijama tako da nav i ptsp nemaju apsolutno nikakvo pravo prigovarat THE savezima na količini igrača. osim toga ptsp ima još saveznika a samim tim je i nav u prijateljskim odnosima sa njima.

btw smiješno je uz ova nova savezništva tvrditi da nav ne planira graditi ww nego su se došli zabavljati samo

crazy kolko vidim NAV i KEFA nemaju nista potpisano tako da nemojte pricat gluposti o koaliciji sa 50 saveza

Cražy
28.03.12, 15:16
nisam spominjao koaliciju od 50 saveza nigdje,napisao sam u prijateljskim odnosima-možeš opet pročitat ako hočeš.samo me zanima kako bi se ponašao ptsp u slučaju da nav napadne kefu ili obrnuto.ili se to ipak neće dogoditi jer su neki savezi dobri sa nekim drugim savezima

dadozg
28.03.12, 16:12
260 -the koalicija

:cerek::cerek:

e moj killeru rugaš se drugima,a cijela tvoja trav povijest je obilježena megakoalicijama :D:D:D:D

btw.NAV nikad ne igra samo iz zabave,njima je uvijek cilj ww selo...prošli server su na kraju izabrali krive saveznike,aj baš me zanima jesu sad dobro izabrali :)

SC KILLER
28.03.12, 16:27
:cerek::cerek:

e moj killeru rugaš se drugima,a cijela tvoja trav povijest je obilježena megakoalicijama :D:D:D:D

btw.NAV nikad ne igra samo iz zabave,njima je uvijek cilj ww selo...prošli server su na kraju izabrali krive saveznike,aj baš me zanima jesu sad dobro izabrali :)
javio se veliki igrac koji je bio garaza navedenim savezima u potpisu :cerek:

dadozg
28.03.12, 16:30
javio se veliki igrac koji je bio garaza navedenim savezima u potpisu :cerek:

:D:D dobar pokušaj trollanja :) eh farmo moja.....

zaboravljaš da meni uvijek skataju crop,kak da ja budem garaža kad nemam hrane :D

SC KILLER
28.03.12, 16:32
:D:D dobar pokušaj trollanja :) eh farmo moja.....

zaboravljaš da meni uvijek skataju crop,kak da ja budem garaža kad nemam hrane :D

:) ajde bar si istinu reko :D

dadozg
28.03.12, 16:33
:) ajde bar si istinu reko :D

pa gle ja uvijek istinu pričam,zato me ne voli velika večina jer to ne prolazi u trav svijetu...tu moraš biti dvoličan i prodana duša,a jbga ja nisam takav nego ko ero uvijek u glavu :D

a jesi našao savez di češ igrat.....valjda buš i ti jednom našao pravi savez,a ne uvijek neke farme :D:D

SC KILLER
28.03.12, 16:39
pa gle ja uvijek istinu pričam,zato me ne voli velika večina jer to ne prolazi u trav svijetu...tu moraš biti dvoličan i prodana duša,a jbga ja nisam takav nego ko ero uvijek u glavu :D

a jesi našao savez di češ igrat.....valjda buš i ti jednom našao pravi savez,a ne uvijek neke farme :D:D
hahahahaha ajde dado naci ce se neki savez :D

SC KILLER
28.03.12, 16:40
nisam spominjao koaliciju od 50 saveza nigdje,napisao sam u prijateljskim odnosima-možeš opet pročitat ako hočeš.samo me zanima kako bi se ponašao ptsp u slučaju da nav napadne kefu ili obrnuto.ili se to ipak neće dogoditi jer su neki savezi dobri sa nekim drugim savezima
ne nixon je spomenuo a da NAV i KEFA krenu jedno na drugo pitaj 3pera sta bi ucinio on vodi savez ja se ne mjesam u saveznu politiku

dadozg
28.03.12, 16:40
aj da ne trollamo previše...jel može neko napraviti presijek ovih ostalih kvadranata

dakle imamo THE i NAV-PTSP koalicije sa preko 200 igrača

ima li uopće nekih saveza kojima je fajt na prvom mjestu ili?

SC KILLER
28.03.12, 16:42
pa npr-- RARE i PiP kolko sam cuo ima fajta a i KEFA i KMT na -+ isto imaju okrsaje ali nista pretjerano :D

dadozg
28.03.12, 16:44
recimo da mi je bilo malo dosadno pa sam bacio oko na kartu,moja pretpostavka je da je pred nama duuuuug i dosadan server,na ++ uskoro ide velika UN koalicija,THE bu skoaliral svoj kvadrant,a PiP i RARE svoj....na žalost nema tu ni jednog fajterskog saveza koji može spasiti server....
kako volim biti u pravu :D ovo je post sa samog početka servera :D:D

pa npr-- RARE i PiP kolko sam cuo ima fajta a i KEFA i KMT na -+ isto imaju okrsaje ali nista pretjerano :D

pip i rare nisu zajedno?

SC KILLER
28.03.12, 16:47
kako volim biti u pravu :D ovo je post sa samog početka servera :D:D

pip i rare nisu zajedno?
nisu ali na ++ bu veselo jedan THEovg wing je na ++ nemoj se brinut dadek :D

Nixon
28.03.12, 17:41
nisu ali na ++ bu veselo jedan THEovg wing je na ++ nemoj se brinut dadek :D

O.o
I za vas previše :D
Ako se pokažete dobrima ,nabavimo mi još par saveza na vašim koo :D
Vidiš kako se mi brinemo za vas da vam bude zabavno :dance:

SC KILLER
28.03.12, 17:42
O.o
I za vas previše :D
Ako se pokažete dobrima ,nabavimo mi još par saveza na vašim koo :D
Vidiš kako se mi brinemo za vas da vam bude zabavno :dance:
bas ste obzirni :D

shark
28.03.12, 17:52
bas ste obzirni :D

Pa trudimo se ,da vam nebude dosadno samo da se nadovežem na dadu jedan savez smo na našim kordinatama dobro skresali a bio je u top 5 ali neču imenovat i njegovih par wingova ,tako da na kordinatama od the nije bilo dosadno a i još ima sitnih saveza ..
Nismo bezveze u top 5 napadača na serveru :D:D:D:D:D

dadozg
28.03.12, 18:02
http://ts1.travian.com.hr/allianz.php?aid=43

a ko su ovi? prvi off servera,a ne poznat...jel to živine nadrapale ili?

@šarki

ipak je tvoj savez dvostruki branitelj naslova :) od vas se najviše očekuje :)

Nixon
28.03.12, 18:33
http://ts1.travian.com.hr/allianz.php?aid=43

a ko su ovi? prvi off servera,a ne poznat...jel to živine nadrapale ili?

Chosen-ovci :D

franz
28.03.12, 19:06
Dok je nas nece ni zivotinja u oazama biti.
To je moto naseg saveza;)

Pinot
31.03.12, 10:50
Uskršnje primirje
Dragi igrači,

Obavještavamo Vas da smo zbog velikog broja molbi/poruka koje smo dobili tijekom prethodnih primirja, odlučili da na BA, HR i RS serverima ne bude primirja tijekom Uskrsa. Na taj način igrači će moći nastaviti sa igrom i tijekom praznika, jer će tada imati više slobodnog vremena.

Vaš Admin Marko

Uz duzno postovanje Adminu i igracima ts1 servera, smisao primirja za vrijeme blagdana jest da se to vrijeme iskoristi van igre, s obitelji i prijateljima, a ne u igri jer 'tad imamo vise vremena za nju'!

doci
31.03.12, 13:11
Da kopiram sa drugog mjesta na Forumu i potpuno se slažem s prethodnim postom, nadam se da će se to ispraviti:goodpost:

Nisam neki vjernik, ali me neugodno iznenadila obavijest da neće biti Uskršnjeg primirja.

Vjerujem da za to nisu zainteresirani na bosanskim serverima, ne znam za srpske, ali na hr serverima mislim da će biti dosta ogorčenih na ovu odluku.

Uskrs je blagdan za okupljanje obitelji, papanje šunke i jaja a ne za ratovanje, pa smatram da se ovaj put Marko ogriješio o prava svih Hrvata da svetkuju taj blagdan...

veliki gak
02.04.12, 15:02
Da kopiram sa drugog mjesta na Forumu i potpuno se slažem s prethodnim postom, nadam se da će se to ispraviti:goodpost:

Slažem se sa Valkirom, ups, čekaj doci ti si Valkira ?

Vidiš to još nisam znao, kladio bih se da Valkiru igra druga teta :)

dadozg
05.04.12, 19:03
5000/5000

glina 5000/5000

željezo 5000/5000

hrana 5000/5000

a pljačka 0/0 :cerek: neki malo pametniji bi razumjeli da su tu skrovišta i da bolje da šeču vojsku na oaze :D aaaaaa njubera i farmi buahahhaha

kojni očaj od servera em nema nikakvih aktivnosti kaj se tiče vojnog plana(pih kao da je ovo vojna igra :cerek:) em se ne troši srebro-dobio sam samo kilu za umjetninu ;(

Pinot
07.04.12, 13:37
em se ne troši srebro-dobio sam samo kilu za umjetninu ;(

ti ionako ne igras pa ovo i nije neka tragedija, jel? :P

dadozg
07.04.12, 15:08
ti ionako ne igras pa ovo i nije neka tragedija, jel? :P

kako nije,je :( dilam iteme za srebro frendu :)

Crnobog
08.04.12, 12:21
Sretan Uskrs svim igracima i savezima u ime NAV, reBorn i PTSP-a

Zmajček
08.04.12, 18:55
Sretan Uskrs svima od NAS saveza (malo smo nize na ljestvici, odskrolajte :D )

shark
08.04.12, 22:34
Svim vjernicima koji Uskrs slave prema gregorijanskom kalendaru, u ime THE koalicije , želimo da ovaj blagdan provedu u sreći i zadovoljstvu sa svojim obiteljima i bližnjima. Sretan Uskrs

Crni Zmaj
12.04.12, 11:16
Oooooo ekipica ,

pa kako ide na s1?

tko koga,i zašto?

dajte ukratko par informacija...

sneki

dadozg
12.04.12, 14:30
dam ti ja...informaciju :)

dakle kao što sam rekao na početku servera postoje tri grupacije koje se bore protiv oaza i čekaju ww sela :)

baš me zanima kakav će biti kraj i ko će se slizat s kime .....

Crni Zmaj
12.04.12, 15:46
aaaaa ovisno o seksualnoj orjentaciji ,barem se tako rade Mega koalicije...priča se da The forsira gey orjentaciju...pa budemo vidjeli kako će to ispasti..

nego tko je "treća "koalicija u borbi protiv dolinica?

sneki

Cražy
12.04.12, 15:54
Zanimljivo da u skoro svakom svojem postu spomeneš THE. Pa zar nas toliko voliš :cvijece i proljece: morat ćemo ti malu posvetu stavit u profilu saveza da ne ispadne da smo skroz gay

dadozg
12.04.12, 19:34
pa ipak ste pobjednici zadnje dvije runde s1 :) pa aj nek vas spominje :)

exAzriel
17.04.12, 11:52
znači nesmijem na forumu pitati o greškama poslije update verzije, ali tehnička podrška ima pravo ne pročitati napisano, i vrijeđati tuđu inteligenciju. I to što sam trenutno direktno oštećen, nema izgleda nikakve veze, jel?
Mogli su bar lupiti obavijest ne radi ovo ili ono, pa bih te radnje zaobilazio.....
Ahmmmmm, i onda netko veli ovo je samo igra......

Cražy
17.04.12, 12:10
a nema se smisla borit protiv njih,očekuje se da šutimo,klikamo i nadamo se da će oni biti toliko dobri i udostojit nas sa pokojim obrazloženjem i odgovorom. ipak smo mi tu zbog njih a ne oni zbog nas :S

exAzriel
17.04.12, 16:12
ma stigao je "expresni" odogovor da je problem u IE :D, a nije ima palo na pamet dati upozorenje da možda neće raditi ovo ili ono zbog update, pa da treba počistiti, cash, history, i kolačiće... nego da mjenjaš browser, kak da nebi..... ali da šuti, klikaj i plaćaj.....

Lord of Destiny
18.04.12, 09:58
ma stigao je "expresni" odogovor da je problem u IE :D, a nije ima palo na pamet dati upozorenje da možda neće raditi ovo ili ono zbog update, pa da treba počistiti, cash, history, i kolačiće... nego da mjenjaš browser, kak da nebi..... ali da šuti, klikaj i plaćaj.....

pozdrav staroj ekipi sa s1

Azri, nema veze sa IE, ja stalno igram u Chrome-u pa su iste greške. Uključeno automatsko čiščenje i keša i kartica i kolačića i badava sve.

exAzriel
21.04.12, 10:52
pozdrav staroj ekipi sa s1

Azri, nema veze sa IE, ja stalno igram u Chrome-u pa su iste greške. Uključeno automatsko čiščenje i keša i kartica i kolačića i badava sve.

znam da nema... no tehnička podrška vrijeđa inteligenciju korisnika svojim nebuloznim odgovorima... recimo heroja možete oživiti samo u naselju kopjem pripada, i ako im je utančine opisana greška, nisu u stanju ni pročitati kaj im napišeše, nego odgovaraju nebuloze... pa slijedeći odgovor problem je u IE instalirajte Firefox ili Google Chrom, problem je u IE... a problem je vidim u svim browserima, a ne u IE, i kako može biti problem u IE koji je browser koji se koristi godinama... ALi bitno da se o tome ne smije pisati na forumu, jer prijete banovima.
A to što smo direktno oštećeni nema veze. Pa ja više ne plaćam zlato, dok se ne udostoje barem ispričati ljudima......

Nixon
21.04.12, 19:57
. Pa ja više ne plaćam zlato, dok se ne udostoje barem ispričati ljudima......

Biti će to prelako katanje .... hajde samo uplaćuj i gold dalje da bude zanimljvije :D
Ekipa kakva je ovo mrtva tišina na ovom forumu .... očito je propao , netko lako zrađuje pare ... eh ekipa moja draga ....slabo smo se borili za svoja prava ...sad je ovako kako je ... a forum i fina prepucavanja su pola igre , bar meni :)

Živjela šutnja :D

aaaaa ovisno o seksualnoj orjentaciji ,barem se tako rade Mega koalicije...priča se da The forsira gey orjentaciju...pa budemo vidjeli kako će to ispasti..

nego tko je "treća "koalicija u borbi protiv dolinica?

Pazi da tebi ta koalicija ne nabi kolčinu, pa ćeš promjenit mišljenje .

dadozg
25.04.12, 19:53
1 x Umjetnina 4 1002

očajno...kaj tak nije bilo na s4,imao bi 100 sela koliko sam bacio love na umjetnine po 3500 :D

Cražy
26.04.12, 01:20
zato jer što je noviji t4 server to su ljudi manje blesavi i ne bacaju srebro, btw stanje na serveru je no coment. ako se nakon arteva ne pokrene možemo svi kolektivno na godišnji od nava i the do pip i ktm. kakvo srozavanje s1 u odnosu na prošli server,naravno i druga je verzija ali opet žalosno

Ropee
26.04.12, 01:51
Nemoj govorit o necemu sto ne znas. PiP i RARE se napadaju redovito, to sto vi ostali igrate sim city je vas problem.

Cražy
26.04.12, 01:54
ako se vi napadate šta tek onda mi radimo

Savez Igrač Ř Bodovi
1. KTM 59 6690 394726
2. THE 55 4840 266195
3. PTSP 48 4885 234495
4. Sparta 50 4485 224260
5. PiP 53 4158 220396
6. NAV 42 5176 217381
7. RARE 47 4585 215477

off bodovi

to je sve puno preslabo ali ako je to jak fajt prema tvojim kriterijima onda ok :palčina:

Ropee
26.04.12, 01:55
Vi napadate oaze, a mi prolazimo u akcijama zato nema deff bodova.

Cražy
26.04.12, 01:57
svaka čast na uspješnosti vaših akcija

Ropee
26.04.12, 02:01
Hvala. Da se razumijemo, daleko je to od jakog fajta, tu se slažem s tobom, ali ima ga. :D

Cražy
26.04.12, 02:06
ma ima da,ali je mala nostalgija za prošlim s1,fale žuje,bezimeni,bojna i bez njih je s1 jako oslabljen. da se razumijemo jako cijenim pip i rare i ima posvuda katanja ali se još čekaju oni pravi reporti i flejmanje na forumu ;)

Ropee
26.04.12, 02:08
Jako fale ti savezi, da, a nema nekih novih koji bi ih dostojno zamijenili. :(

Cražy
26.04.12, 14:35
baš jučer govorim da nema baš previše dobrih reporta i sad vidim neke solidne off i deff bodove kod pip i rare,može li report pvt ako netko ima