PDA

View Full Version : Stanje na nizozemskom serveru 7 (T3.6) [PROČITATI PRVI POST]

Stranice : [1] 2

Cuchulainn
17.01.12, 16:27
U ovoj temi vrijede skoro jednaka pravila i kriteriji kažnjavanja kao da pišete u temi u veleposlanstvu. Znači nema spama, vrijeđanja, iznošenja poruka sa programa sa programa za chat i IGM poruka iz igre osim s dopuštenjem(to znači da, ako ste objavili nešto, pošaljem Vam poruku i Vi mi trebate poslati nekakav SS, ali najbolje da mi se javi njegdje onaj koji treba dati odobrenje), iznošenje tuđih nickova s lošom namjerom itd. već večinu pravila znate.
Ako budete poštovali opća pravila razgovora u chat temama o serveru bit će ugodniji razgovor i Vama i meni, hvala.

~Horall

---originalni post by Cuchulainn---

Kao sto znate ili ne znate, krenulo se na neke strane servere (u potrazi za 3,6 verzijom).
Pa je tako izbor pao na nizozemski nl7 server.

Tamo su se (igrom slucaja ili ne) nasla cak 3 hrvatska saveza. SC, THE i MiD. I to svi na istim koordinatama (+/-). Među savezima za sada ne postoji nikakav dogovor (barem koliko je meni poznato), pa izgleda da ce biti opaka borba između samih hrvata, kao i sa nizozemcima.

Server ima nesto slabiji odaziv (oko 2k registriranih igraca), ali tako je u poslijednje vrijeme sa skoro svim 3,6 serverima u svijetu.

Kako sada izgleda, server bi mogao biti dosta zanimljiv

GRINHIL
18.01.12, 08:58
Lepi je tam otišao tak da Mid od postojeća 3 hrvatska saveza gubi garant
:D

spajla
18.01.12, 22:47
Grin ,

Nikada nisi bio bliže istini .
Pokrenuo sam potragu za novim dualom .
Ajde molim te pridruži se , ne mogu izgubiti ovaj server

Crni Zmaj
18.01.12, 22:48
Lepi je tam otišao tak da Mid od postojeća 3 hrvatska saveza gubi garant

Priča se da i nekakvog duala doveo,isti on,lijep ..bogat...pametan...ali džaba toliko lepih na serveru dođoše THE farme,htjeli ili ne nemreš zgubiti ...

ariac
18.01.12, 22:53
Trenutno smo na 2,3K igraca i mult... ehm ... pomocnih racuna (nizozemska terminologija).

Crni Zmaj
18.01.12, 22:55
da i još zaboravih jedan THE nick na Nizozemkama .. Glup&Gluplji...u životu nitko nije pogodio naziv nicka kroz koji se izražava njihova osobitost..

bog sale
bok robi...

Cuchulainn
18.01.12, 23:07
Izgleda da zaista niti jedna tema na forumu ne moze proc bez vrijeđanja od strane nekih pojedinaca. Ne znam cemu sve to, al eto.... Istina je da je ova nova shema s reportima nikakva, ali nije to ono sta unistava forum, vec ovakvi....

OT
Za sada (po mom viđenju) MiD ima najvise clanova, dok THE i SC imaju manje, pa mislim da to daje određenu prednost MiDu. Na serveru je vec pocelo "prepucavanje" između ovih saveza (vecinom THE i MiD), pa pokusavaju ofarmat jedni druge ili pak vojsku uhvatit. Neka, neka, sviđa mi se to :D... samo mislim da ce u svemu tome najvise profitirat nizozemci s ostalih koo

GRINHIL
19.01.12, 07:52
Ja tam na taj nizozemski nejdem. Prica se da tam kurve legalno delaju. Valjda se lepi poceo i javno prodavat.
Nije vise bas bogat. :P

Cuchulainn
19.01.12, 13:52
Pocele su šuplje price i prigovaranje po nizozemskom forumu.
Prvo kako određene igrace cijela MiD koalicija pussha, a nakon toga i klasicno zuganje pojedinih igraca kako je samo MiD oko njih, i da ne znaju sta ce

drlja
19.01.12, 21:18
idem i ja pokupiti ekipu pa da se uvalimo u MID

neki su na nas navikli :)

Nixon
19.01.12, 21:50
Priča se da i nekakvog duala doveo,isti on,lijep ..bogat...pametan...ali džaba toliko lepih na serveru dođoše THE farme,htjeli ili ne nemreš zgubiti ...

Došla je mala grupa farmi koju si ipak zamjetila .
Valjda ćemo bar malo nekome poremetit planove .

da i još zaboravih jedan THE nick na Nizozemkama .. Glup&Gluplji...u životu nitko nije pogodio naziv nicka kroz koji se izražava njihova osobitost..

bog sale
bok robi...

Zabranjeno je objavljivanje poruka s različitih programa za komunikaciju.

LP, Horall

Tko prizna ,pola mu se prašta :D

robi-laziale
19.01.12, 22:23
Hahaha, Nix pa čak si me i preduhitrio!
E snekice mala, MiD je moj savez bio i prije nego sam kročio nogom u THE... ali sad slobodno mogu reći da me onak poprilično sramota da tamo igra netko poput tebe, još čak i vidim u nekojakom vodstvu!? hahaha strašno!!!

P.S. evo sama si sve rekla.... :D
Zabranjeno je objavljivanje poruka s različitih programa za komunikaciju.

LP, Horall

sale6263
20.01.12, 18:36

bog sale
bok robi...

volimo mi i tebe sneki :daje cvijet:

Crni Zmaj
20.01.12, 19:03
idem i ja pokupiti ekipu pa da se uvalimo u MID

neki su na nas navikli :)

evo moj prijedlog je da odeš na onaj acc glup&gluplji kao trial kao najgluplji:D

Crni Zmaj
20.01.12, 19:05
Sreća pa je MID evoluirao nabolje a ti ostao na istom THE evolucijskom stupnju razvoja:D

Crni Zmaj
20.01.12, 19:07
Došla je mala grupa farmi koju si ipak zamjetila .
Valjda ćemo bar malo nekome poremetit planove .

...

Tko prizna ,pola mu se prašta :D

otela mi ona tvoja dvojica nick

Čovo
20.01.12, 20:36
Kao sto znate ili ne znate, krenulo se na neke strane servere (u potrazi za 3,6 verzijom).
Pa je tako izbor pao na nizozemski nl7 server.

Tamo su se (igrom slucaja ili ne) nasla cak 3 hrvatska saveza. SC, THE i MiD. I to svi na istim koordinatama (+/-). Među savezima za sada ne postoji nikakav dogovor (barem koliko je meni poznato), pa izgleda da ce biti opaka borba između samih hrvata, kao i sa nizozemcima.

Žalosno je što 400-tinjak aktivnih igrača sa hr. domene u ovom trenutku traži zabavu na stranim serverima (nizozemska,tournament).Dali je to zbog toga što naši igrači žele izbjeći hr domene ili je to zbog nerada i nesposobnosti našeg admina procijenite sami.Nevjerovatno je da nizozemska koja ima duplo manje igrača od nas ima 2 clasic servera a mi ne možemo dobiti barem neki balkanski classic server.
Istina je da su naši serveri i forum krenuli u krivom smjeru kada je sadašnji admin zaposjeo adminsku stolicu, i istina je da se njegov posao svodi na to da prevede obavijest švaba o održavanju servera i pasta nam to na forum.
Dok tako bude i dalje će naši igrači odlaziti na strane servere ili prestati igrati travian.Zato trebmo Admina koji će nešto učiniti za nas a ne samo za sebe i svoju korist,zato i jeste ovdje.

Salahad Itmijan
20.01.12, 21:39
Ako je moguće, provokacije i prepucavanja ipak zadržite na ovom forumu.
Hvala !

drlja
20.01.12, 23:10
evo moj prijedlog je da odeš na onaj acc glup&gluplji kao trial kao najgluplji:D

cilj da sagradim WW za svoju koaliciju sam napravio, i trav. mirovina a vidim (malo škicnuo) na s1 neki nikako da me zaborave

i usput kažu mi da nemaš svoj nick na s1 ?

zar je moguće i to da netko i nick koji koristiš kopira ???

sram ga bilo

Crni Zmaj
21.01.12, 07:05
cilj da sagradim WW za svoju koaliciju sam napravio, i trav. mirovina a vidim (malo škicnuo) na s1 neki nikako da me zaborave

i usput kažu mi da nemaš svoj nick na s1 ?

zar je moguće i to da netko i nick koji koristiš kopira ???

sram ga bilo

i ja velim svašta,al otimali su se neki za moj nick pa evo im ga...

nazgul1982
22.01.12, 22:22
Žalosno je što 400-tinjak aktivnih igrača sa hr. domene u ovom trenutku traži zabavu na stranim serverima (nizozemska,tournament).Dali je to zbog toga što naši igrači žele izbjeći hr domene ili je to zbog nerada i nesposobnosti našeg admina procijenite sami.Nevjerovatno je da nizozemska koja ima duplo manje igrača od nas ima 2 clasic servera a mi ne možemo dobiti barem neki balkanski classic server.
Istina je da su naši serveri i forum krenuli u krivom smjeru kada je sadašnji admin zaposjeo adminsku stolicu, i istina je da se njegov posao svodi na to da prevede obavijest švaba o održavanju servera i pasta nam to na forum.
Dok tako bude i dalje će naši igrači odlaziti na strane servere ili prestati igrati travian.Zato trebmo Admina koji će nešto učiniti za nas a ne samo za sebe i svoju korist,zato i jeste ovdje.

sa naše strane koji odosmo u nizozemsku,nedostatak 3.6 verzije

overdose
22.01.12, 23:53
Bi3r
Croatian SWINE
vandaag
19:55:54

eto, nizozemci nas mrze i to prilično konkretno
bit će to lijep server

drlja
23.01.12, 13:15

a daj mi odgovori koliko onda moraš biti glup da te i kako ti kažeš "najgluplji" - prevari :stupid:

CM Marko
23.01.12, 15:31
Uskoro se očekuje početak novog HR T3.6 servera, uskoro više informacija :)

Crni Zmaj
23.01.12, 18:36
pa moraš se baviti istom profesijom u RL kao i ti....

FlLASH!
23.01.12, 18:37
a sto s5 satro nije T3.6 ? il se otvara s6 za ovo preplavljeno hr trziste -.-

mgaby
23.01.12, 22:58
Grupa igrača koja igra pod imenom CS nastala je od SC-a sa drugog s3 i nema nikakve veze sa sadašnjim SC-om koji igra hr servere i molim da se s istima ne poistovjećuje. A što se tiče prepucavanja, ne prenosite ga tamo jer onda možete slobodno i hr servere igrati sa takvim stavovima.

GRINHIL
24.01.12, 01:34

rekao bih da je ovo offtopic

dadozg
24.01.12, 05:29
vidim niš novog,neki i dalje imaju komplekse manje vrijednosti pa druge vrijeđaju...a najsmješnije mi je kada neka extra igračica tipa sneki(koja igra uvijek pod motom "ako nikak drukčije onda pošteno" te je poznata po zabijanju noževa u leđa saveznicima) druge naziva farmama :cerek:

robi-laziale
24.01.12, 12:12

haha, krasno!! ne da je prošla jedna baba s kolačima već ih je prošlo 3,6!!

kova741
24.01.12, 12:12

odbanaj okupljalište, jer evo koliko vidim to je i u nizozemskoj napravljeno ili su i nizozemci prevelik zalogaj za nas male jadne hrvate.

GRINHIL
24.01.12, 18:08
zašto se mučiti?
samo daš link na gugl translejt i link na neki strani server tak da si ljudi prevedu kad kreće i bok
de se snađite i smanjite posel

jooooooooj!!!!!!!!!!!!
dajte meni da sam admin :)
ne bi bilo nikakvih prigovora, pauza radi održavanja servera nit ičeg
(možda jer niko ne bi više igral ovdje :D )
možda nemci niš ne bi skužili

a sad da ne budem oftopik ko i šido koji se smije nekom drugom a isto je oftopik:

de malo dajte sliku saveza i stanja po kvadrantima nama lokalnoorijentiranim bedacima da vidimo jel vi ikom prašite turove ili zarađujete pare da vama neko mlati po d....
molim malo izvješće ako može
ne veliko
malo.
:)

GRINHIL
25.01.12, 18:19
Opet offtopic...
Dejte bacite novu temu za hr server 3.6...
Ovo je o niskozemskom serveru....

Horall
25.01.12, 21:27
Opet offtopic...
Dejte bacite novu temu za hr server 3.6...
Ovo je o niskozemskom serveru....

Potpis, ovo nije tema za razglabanje o ba, hr serverima itd. nego za nizozemski server. Tema za hrvatski T3.6 je ovdje (http://d.php?514forum.travian.com.hr/showthrea17-Trenutno-stanje-na-serveru-5-rasprave).

Hvala.

overdose
26.01.12, 20:24
Ot
Nizozemci nas sprdaju, misle da smo farme
Povrijedjeni su sta smo mi balkanci se usudili doc
Na njihov server
Ko bi rekao da su takav narod
I da nesmijemo ih niti opsovati na hr. Jeziku
Jer ako be razumiju sta pisemo dobimo ban

Bit ce to odlican server :)

mgaby
26.01.12, 20:29
A ti očito nikad nisi igrao strane servere. Ne smiješ im reći ni da su zgodni na hrvatskom, jer sve što nije na dopuštenim jezicima podliježe kazni ako je prijavljeno. Na bilo kojem serveru. I ne znam gdje si ti našao sprdanje.

overdose
26.01.12, 23:49
a ti očito shvačaš sve doslovno,
ili si nizozemac... :D

GRINHIL
27.01.12, 07:29
Jel u nizozemskoj ima cigica?
Cul sam da na njihovom serveru nema dolina sa zeljezom jer su sve vec pobrali.
Sve fino cisto,a ne ko kod nas.
I to nam se sprdaju direkt u facu.

P.s.
Ak ima li ikog da nagovori lepog da otvori acc ovdje?
Pa kak se bu falil uspjesima na niz.serveru?
Ccc

sale6263
27.01.12, 09:24
Jel u nizozemskoj ima cigica?
Cul sam da na njihovom serveru nema dolina sa zeljezom jer su sve vec pobrali.
Sve fino cisto,a ne ko kod nas.
I to nam se sprdaju direkt u facu.

P.s.
Ak ima li ikog da nagovori lepog da otvori acc ovdje?
Pa kak se bu falil uspjesima na niz.serveru?
Ccc

milslim da je rasizam zabranjen:brukica:

GRINHIL
27.01.12, 10:04
ZAŠTO JE TO RASIZAM?
to je činjenica da oni skupljaju željezo.

Nixon
01.02.12, 21:33
Mislim da MID kao savez nema šanse na ovom serveru .
Teška mega koalicija :D
Još kad ih vodi crni zmaj i kompanija .... definitivno propast .

CS-ovci , jeste si vi došli igrat ili šta ?
Mid se koliko toliko mrdene skucavanjem jedinica ...ugledajte se na njih .

Di mi vader poper ... druže ,kad će treće selo ? :D

overdose
01.02.12, 22:28
jp
skucaše konje u neki deff na bazi palica nedavno :D

dadozg
02.02.12, 07:41
Mislim da MID kao savez nema šanse na ovom serveru .
Teška mega koalicija :D
Još kad ih vodi crni zmaj i kompanija .... definitivno propast .

:brukica: kaj se MiD toliko srozao ? ma nije to pravi MiD....

GRINHIL
02.02.12, 08:03
Kad primaju svakakve geliptere i njubove poput lepog nista cudno.

dadozg
02.02.12, 10:36
Ma grin trebali smo mi duala,mi bi njih zaspamali i server bi bio nas

keke
02.02.12, 11:22
Dado, google is your friend.. Koristi fino prevoditelja, logiraj se tamo na forum i igraj i i ti

Nixon
02.02.12, 12:18
jp
skucaše konje u neki deff na bazi palica nedavno :D

Heheh , da ...
Velika slučajnost ,al ajde ...fino ulovljeno .
tj. lovilo se 3-4 palice na na kraju bilo 100 :D

GRINHIL
02.02.12, 13:22
Ma grin trebali smo mi duala,mi bi njih zaspamali i server bi bio nas
nisam lud pa da imamo br1 acc na serveru
nemam volje da ih učimo

dadozg
04.02.12, 08:15
nisam lud pa da imamo br1 acc na serveru
nemam volje da ih učimo

sad buš vidio na s4 kad zaspamamo cijeli server :D mi bi njih ubili sa spamom na nizozemcu kaj oni znaju :D

Cuchulainn
07.02.12, 01:58
Evo da malo izbacimo pregled saveza na nizozemskom serveru.

1515

3 MiD saveza se nalaze u top 5 saveza na serveru
CS na 10. mjestu
THE na 11.

Broj igraca po savezima je ovoliki:
MiD = 51 + 42 + 29 = 122
CS = 26
THE = 30

Barinho
07.02.12, 14:49
Heheh , da ...
Velika slučajnost ,al ajde ...fino ulovljeno .
tj. lovilo se 3-4 palice na na kraju bilo 100 :D
a i nasli ciji ce off da love ROTFL

kova741
07.02.12, 15:30
neka ptičica mi došapnula da vader ostavio u cs-u na hlađenju najprije konje a kasnije i pješake u finom broju,nakon toga je stigao teut "spasitelj" koji se također nije vratio :P

dadozg
07.02.12, 16:05
Mid je uvijek išao na kvantitetu,ako je oriđiđi MiD....

GRINHIL
07.02.12, 17:16
Evo da malo izbacimo pregled saveza na nizozemskom serveru.

1515

3 MiD saveza se nalaze u top 5 saveza na serveru
CS na 10. mjestu
THE na 11.

Broj igraca po savezima je ovoliki:
MiD = 51 + 42 + 29 = 122
CS = 26
THE = 30

lepo viit
držte se

nazgul1982
07.02.12, 17:24
neznam kada je to mid isao na kvantitetu... prvi s3 njih 25 protiv cijelog rfa i koalicije... drugi s2 njih 70 protiv 10 saveza dicktata... treci s2 i,ali su svoj kvadrant protiv ppza,dma,i ostalih...
sta se tice vojskice u zamkama

hihi

ajme kako sam potresen i zabrinut... evo sta sam napisao dualima na to

nema zurbe

[17:19:29] vader3k: doci ce to sve na naplatu,dug je server...

Horall
08.02.12, 20:44
Ispričavam se svima na ne ugodnosti koje sam ne pažnjom napravio.

~Horall

kova741
09.02.12, 00:03
nema zurbe

[17:19:29] vader3k: doci ce to sve na naplatu,dug je server...

drhtite ribice

drlja
10.02.12, 15:01
koliko čujem svaki od tih saveza igra za sebe, tako da nema potrebe spominjati njih na okupu, koliko čujem svi sve napadaju a ovi najbrojniji kažu da njima ne treba nikakva suradnja protiv nizozemaca, tako da osim rata sa nizozemcima budu se ovi balkanci i medjusobno rušili

kao da se hr server preselio na nl :)

ricky_emp
10.02.12, 17:29
Ako iko treba duala :D nek samo rece na PP. Iskusan sam to nije upitno :)

GRINHIL
11.02.12, 01:52
pitaj šuvara-njemu treba normalan čoek
reci da te grin poslo

ricky_emp
11.02.12, 14:57
koji mu je nick na forumu

Cuchulainn
25.02.12, 00:18
Sto je, sve mrtvo?
Nitko nista ne pise?
Koliko cujem MiD je krenuo u prva katanja

Nino_ŽUJA
25.02.12, 13:45
grin fali nam spamera istina je dobro si cul... a gle moram ti rec da su tu na nizozemcu bolje zenske neg u sisku... a i ja sam cul da su krenula nekakva katanja ali izgleda da je otpor prevelik! Tolko su ljuti i tolko znaju da je cjeli MiD noob savez da ne zele deff trosit bezveze

GRINHIL
25.02.12, 14:13
Kak fali?
Opet lepi spama 1mjesec pa bezi dalje?

mgaby
25.02.12, 20:33
a i ja sam cul da su krenula nekakva katanja ali izgleda da je otpor prevelik! Tolko su ljuti i tolko znaju da je cjeli MiD noob savez da ne zele deff trosit bezveze

Trošenje deffa bezveze je precijenjeno. Mi ga ipak trošimo sa svrhom :) Priča se da je netko odje.... (nikakva uvreda, samo igra riječima) karijeru kataša za neko vrijeme.

ariac
25.02.12, 21:11
Je ... ali nakon puno stete je napravljeno u par dana :)

Cestitke na deffu, fino zaustavljeno :)

Nino_ŽUJA
26.02.12, 07:47
Trošenje deffa bezveze je precijenjeno. Mi ga ipak trošimo sa svrhom :) Priča se da je netko odje.... (nikakva uvreda, samo igra riječima) karijeru kataša za neko vrijeme.

I ja sam isto cuo.. jel trebate sad deffa da vam se posalje? ili da barem push organiziramo neki , bude grint on je dobra duša.

Nino_ŽUJA
26.02.12, 07:49
Kak fali?
Opet lepi spama 1mjesec pa bezi dalje?

Ma u tom i je problem . samo ja i lepi spamamo pa je ljudima valjda dosadno. Nego grin ustanovili smo da je moja baba jača i od tvoje i od babe od lepog. Ajde na nizozemca ... znam da nemres bez nas !

kova741
26.02.12, 12:19
I ja sam isto cuo.. jel trebate sad deffa da vam se posalje? ili da barem push organiziramo neki , bude grint on je dobra duša.

dođi sad ti pa ćeš saznat dal trebamo defa

mgaby
26.02.12, 12:39
Ja bi molila Mizantropa da prevede priču sa nizozemskog foruma i stavi je ovdje jer mene je stvarno oduševila i takve stvari na forumima trebamo, a ne konstantna prepucavanja i vrijeđanja i ne moraš editirati katanja kod nas.

ariac
26.02.12, 13:33
Uh, prijevod bi bio kompliciran i dio toga bi se izgubio. Staviti cu samo link (ne treba se registrirati na forum) i pojasnjenje:

http://forum.travian.nl/showthread.php?51252-Battle-Reports-Algemeen&p=978239&viewfull=1#post978239

Prva slika se odnosi na dva nizozemca koja su se hrabro naselila oko 100/-130 nedaleko od nasih cropova. Inace tamo imaju dosta drugaciji stil igre u odnosu na Hr servere ... mali savezi (1 do 20 igraca) offera + poneki veci savez (do 40 igraca) vjerojatno deffera koji suradjuju s vremena na vrijeme ... ako sam dobro skuzio.

Iduca slika su katanja na gaby, kova&billy i Thor od jucer i prekjucer i na kraju lijepljenje kod kove. Sve prva sela (ako sam dobro vidio) u centru, na par sati udaljenosti katama tako da nije bilo jednostavno deffati.

mgaby
26.02.12, 13:40
oko 55 min katama u jednom smjeru, i da, prva sela su u pitanju

Toso
27.02.12, 03:41
falim li i ovdje? :D

mgaby
27.02.12, 08:12
falim li i ovdje? :D

NAravno, nema tko kovu čuvati po noći :D:D:D

Toso
27.02.12, 11:14
znao sam, uvijek sam bio najbolji !

Cražy
27.02.12, 13:27
ima li kakvih zanimljivih reporta

http://travian-reports.net/nl/report/48268a3c359

Cuchulainn
04.03.12, 23:58
Opala
konacno krenile prve prave akcije od strane mid-a
sad jos treba vidjet imaju li CS i THE kakav odgovor

sale6263
05.03.12, 08:26
Opala
konacno krenile prve prave akcije od strane mid-a
sad jos treba vidjet imaju li CS i THE kakav odgovor
mid je toliko jak ovaj server da kad posalje napad na the,odmah i def salje u obranu :party:,pa eto ovim putem se zahvaljujem na def medalji :pije kavu:

GRINHIL
05.03.12, 08:51
To meni zahvali
;)
reko lepi da smijem

kova741
05.03.12, 13:21
http://travian-reports.net/nl/report/4869115ee84,48694f83c41,486975711bb

http://travian-reports.net/nl/report/487241450ea,48725d124e5,48726544dac,48727186a97

nazgul1982
05.03.12, 21:39
hm.... idem da skupimo sve reporte,i onih 10-15 kada smo djabe skatali sela raznorazna,da se vidi cijela krvna slika tih 30 sati napada ;)

mgaby
05.03.12, 22:52
Pa tko ti brani ? Ljudi su tražili reporte i dobili s naše strane, daj i ti svoje. Da si napravio štetu, jesi i to nitko neće poricati, nešto našom krivnjom nešto ne. Ali tvoje stavljanje uvreda na svoj profil je pokazatelj da ti i nije baš svejedno. I sve što si napravio je da si nas probudio. I hvala ti na tome, a uvrede ostavi za nešto što nije IGRA, ali ti to odavno već ne kužiš. Samo si ovdje naišao na ekipu koja se igra i igrat ćemo se do kraja, štogod ti mislio o tome. Uživaj u slaganju reporta, očekujemo ih tokom večeri :)

Prime
05.03.12, 23:03
Pa tko ti brani ? Ljudi su tražili reporte i dobili s naše strane, daj i ti svoje. Da si napravio štetu, jesi i to nitko neće poricati, nešto našom krivnjom nešto ne. Ali tvoje stavljanje uvreda na svoj profil je pokazatelj da ti i nije baš svejedno. I sve što si napravio je da si nas probudio. I hvala ti na tome, a uvrede ostavi za nešto što nije IGRA, ali ti to odavno već ne kužiš. Samo si ovdje naišao na ekipu koja se igra i igrat ćemo se do kraja, štogod ti mislio o tome. Uživaj u slaganju reporta, očekujemo ih tokom večeri :)

potpis,vader dlaku mjenja ali cud nikad

nazgul1982
06.03.12, 01:15
glavno da mijenjam donje rublje za ostalo mi se hebe:D

ja farme uvijek vrijedjam,na svim serverima,zato sto zasluzuju,zele i trebaju

kova741
07.03.12, 10:31
glavno da mijenjam donje rublje za ostalo mi se hebe:D

ja farme uvijek vrijedjam,na svim serverima,zato sto zasluzuju,zele i trebaju

kako je ono išlo

CITAT: "kad nešta pogriješim sam sebe kaznim", kako si se kaznio kad si bez offa ostao? samo ozljeđivanje ili?

dadozg
07.03.12, 18:51
kaj je izgubio off na spavanju?

EvilDuck
08.03.12, 13:31
kako je ono išlo

CITAT: "kad nešta pogriješim sam sebe kaznim", kako si se kaznio kad si bez offa ostao? samo ozljeđivanje ili?

Čujem da vas čak i nizozemci defaju.........:brukica:

Cražy
08.03.12, 19:42
čini se da je i naranča završila na hlađenju neko vrijeme,pozdrav od haskia

mgaby
08.03.12, 20:11
Čujem da vas čak i nizozemci defaju.........:brukica:

Krivo čuješ. Samo čestitaju na obranama. Ja čujem da vama nizozemci nuliraju cropove :usisava:

GRINHIL
08.03.12, 22:03
Zast ja nist ne cujem?
otisla mi baka na kavu kod suvarove i sad nemam informacija...
:(

Cuchulainn
10.03.12, 15:46
Krivo čuješ. Samo čestitaju na obranama. Ja čujem da vama nizozemci nuliraju cropove :usisava:
O, ne vjerujem to
Dapace, znamo da vas i niskozemci deffaju
Ali nije problem, dapace.... bar je zanimljivo

A nulirani kropOVI(s naglaskom na mnozinu obzirom da je jedan krop nuliran), događalo se i boljima ;)

sale6263
11.03.12, 13:28
ohoho mid se zali na mene multihunteru,jer sam im poslao 2 3 poruke u igri na hrvatskom,,naravno da nije bilo nikakvih uvreda..

jedina greska je hrvatski jezi,a ne sluzbeni nizozemski ili engleski :tough:.ovo je prilicno nisko od ekipe..ocito da vader daje drugu dimenziju midu :pivo:

,ali eto ja sam prosao ovaj puta sa upozorenjem heheh
evo i par reporta od mene

http://travian-reports.net/nl/report/48476a056ee .maltretiranje susjeda midovca.
onda drugi midovac odluci pomoc kolegi i odlazi u ciscenje http://travian-reports.net/nl/report/485179912ac i uspjeva,hahah

http://travian-reports.net/nl/report/49185b2815d ovdje imperija uzvraca udarac zbog izgubljenih klabica..preko zida!bez heroja! i sa paladinima kao off konjima :pivo:

kova741
11.03.12, 14:25
O, ne vjerujem to
Dapace, znamo da vas i niskozemci deffaju
Ali nije problem, dapace.... bar je zanimljivo

U tom slučaju vaše znanje je prilično loše
PS: čujem(vidim) da još netko bez kata ostao :)

drlja
11.03.12, 14:38
koliko čujem mid se jedino mlati ne baš sa velikim uspjehom sa ostalim hrvatskim igračima, a nizozemci laganini gledaju sa strane i vjerojatno pomažu cs-u i the-u kojima je najbolje da se uhvate savezništva sa nizozemcima

uff vidio sam zakucavanja, lijepo dočekano

kova741
12.03.12, 15:06
Po tko zna koji put, nizozemci nisu slali deff CS-u.
Nebi imao ništa protiv toga da jesu, a jedan od dokaza je i taj da su ti isti nizozemci za koje vi tvrdite da nam pomažu nulirali moj crop.
A te babske priče što kreću iz mida(u kojem fala Bogu je 90% baba s ovog foruma)možete okačiti mačku o rep.

Do ovog servera ja osobno sam imao prilično dobro mišljenje o savezu koji je igrao pod imenom MID.
Premda i dalje uporno tvrdim da ovo nije MID već okup svega i svačega to moje mišljenje(istina i Bog mišljenje je kao i šupak svi ga imaju)se promijenilo. Trenutačno je nešta tipa skup beskarakternih ego frikova.(Čast iznimkama kojih naravno ima).
Kako drugačije nazvati osobe(namjerno je množina) koje u ponedjeljak se javljaju i viču "ej kova nemoj napadat to sam ja Pero Perić, da bi u subotu taj isti Pero krenuo s katama putem mog sela". To je dio za beskarakternu optužbu.
A što se tiče ego frikova- šta ste vi zabrijali pa ako vi imate par offova, nešta defa šta mislite da mi nemamo da moramo imati deff od nizozemaca da se obranimo, naravno teško je nadoknadit vašu brojčanu nadmoć i razlika se stvar s vašim multićima koji nakon mjesec dana igre prepuštaju da pojedini igrači uzmu sela, ali izgurat ćemo.

I za kraj da nebi bilo da je ovo neki vapaj; ni najmanje samo dođite mi ćemo vas OPET spremno dočekati

.)
Top 10VerdedigerAanvaller
Alliantie Spelers Ř Punten
1. !!CS!! 26 482 12522
2. THE 26 257 6680

Cuchulainn
14.03.12, 15:20
Po tko zna koji put, nizozemci nisu slali deff CS-u.
Nebi imao ništa protiv toga da jesu, a jedan od dokaza je i taj da su ti isti nizozemci za koje vi tvrdite da nam pomažu nulirali moj crop.
A te babske priče što kreću iz mida(u kojem fala Bogu je 90% baba s ovog foruma)možete okačiti mačku o rep.

Do ovog servera ja osobno sam imao prilično dobro mišljenje o savezu koji je igrao pod imenom MID.
Premda i dalje uporno tvrdim da ovo nije MID već okup svega i svačega to moje mišljenje(istina i Bog mišljenje je kao i šupak svi ga imaju)se promijenilo. Trenutačno je nešta tipa skup beskarakternih ego frikova.(Čast iznimkama kojih naravno ima).
Kako drugačije nazvati osobe(namjerno je množina) koje u ponedjeljak se javljaju i viču "ej kova nemoj napadat to sam ja Pero Perić, da bi u subotu taj isti Pero krenuo s katama putem mog sela". To je dio za beskarakternu optužbu.
A što se tiče ego frikova- šta ste vi zabrijali pa ako vi imate par offova, nešta defa šta mislite da mi nemamo da moramo imati deff od nizozemaca da se obranimo, naravno teško je nadoknadit vašu brojčanu nadmoć i razlika se stvar s vašim multićima koji nakon mjesec dana igre prepuštaju da pojedini igrači uzmu sela, ali izgurat ćemo.

I za kraj da nebi bilo da je ovo neki vapaj; ni najmanje samo dođite mi ćemo vas OPET spremno dočekati

.)
1. !!CS!! 26 482 12522
2. THE 26 257 6680

Jedini problem u toj tvojoj lijepoj pricici je to sto nije mid izmislio da niskozemci okolo salju deff, nego su nam to oni sami rekli. I rekli nam zasto su deff slali.
Ali neka, ako tebe veseli mi cemo se pravit da vjerujemo u suplje price :)
I nitko nije rekao da mi mislimo da se vi ne mozete obranit, ili da vam treba deff nizozemaca da bi nas zaustavili, jedino da je deff nizozemaca bio po selima.

Što se nuliranog kropa tice, nigdje nisam vidio da je netko rekao koji nizozemski savez vas je deffao? Ili ti smatras da ako te ne deffaju svi savezi sa servera da onda nisi deffan? Ne znam odakle ti ideja da smo mi pricali o istom tom savezu koji je tvoj krop katao....

mgaby
14.03.12, 17:23
Pa možda bi ti trebao prvo razmisliti i onda gledati kome vjerovati :). A kako ste dobri odjednom s tim istim nizozemcima vidi se i po napadima na nas od strane istih. Nikako da odluče da li bi nas deffali ili napadali. Tak da, tvoja pričica ima problem, a problem su ti tvoji nizozemci kojima toliko vjeruješ. Ali samo naprijed :).

Barinho
14.03.12, 17:28
koliko čujem mid se jedino mlati ne baš sa velikim uspjehom sa ostalim hrvatskim igračima, a nizozemci laganini gledaju sa strane i vjerojatno pomažu cs-u i the-u kojima je najbolje da se uhvate savezništva sa nizozemcima

uff vidio sam zakucavanja, lijepo dočekano

jos da ja i ti dodemo, mid nebi imao sanse XD

Cuchulainn
15.03.12, 01:22
Pa možda bi ti trebao prvo razmisliti i onda gledati kome vjerovati :). A kako ste dobri odjednom s tim istim nizozemcima vidi se i po napadima na nas od strane istih. Nikako da odluče da li bi nas deffali ili napadali. Tak da, tvoja pričica ima problem, a problem su ti tvoji nizozemci kojima toliko vjeruješ. Ali samo naprijed :).
Nebih bas rekao dobri, obzirom da nam je to priopceno u stilu nabijanja na nos, uz govor kako im se ne sviđa nasa igra, i da su nam od pocetka to govorili. Al eto,....
I opet ponavljam (jer izgleda nekima treba vise puta ponovit), nigdje nisam rekao da je taj savez koji vas sada napada isti onaj koji vas je deffao. Al istina, mozda sam i ja u krivu, vi se stalno vracate na njih iako ih mi nikad nismo spomenuli, valjda ima razlog zasto stalno njih spominjete :staklenka:

Btw
Jos cekamo da THE i CS pokrenu svoje kate, ovako je malo dosadno za nas deffere :(

Pa sto bi ti radio 2 puta tamo? :P

Toso
15.03.12, 01:27
zar ja nikom ne falim :'(
pickice.

drlja
15.03.12, 11:01

ne znam za tebe ali ja sam eto jučer nabavio acc u MID-u :))))))))

sale6263
15.03.12, 16:13
mozda ti daju da i ww gradis :pije kavu:

Barinho
15.03.12, 18:50
budes mi dao pass da i ja podem igrati, ili cak mi nabavis acc :D

Barinho
15.03.12, 18:55
Nebih bas rekao dobri, obzirom da nam je to priopceno u stilu nabijanja na nos, uz govor kako im se ne sviđa nasa igra, i da su nam od pocetka to govorili. Al eto,....
I opet ponavljam (jer izgleda nekima treba vise puta ponovit), nigdje nisam rekao da je taj savez koji vas sada napada isti onaj koji vas je deffao. Al istina, mozda sam i ja u krivu, vi se stalno vracate na njih iako ih mi nikad nismo spomenuli, valjda ima razlog zasto stalno njih spominjete :staklenka:

Btw
Jos cekamo da THE i CS pokrenu svoje kate, ovako je malo dosadno za nas deffere :(

Pa sto bi ti radio 2 puta tamo? :P

pojasni sto bi radio 2 puta? :snijeg:

GRINHIL
15.03.12, 19:17
poslo off?

Cuchulainn
15.03.12, 19:42
zar ja nikom ne falim :'(
pickice.
Pa zvali smo te, odjebo si nas :(

pojasni sto bi radio 2 puta? :snijeg:
Pa ne znam, to ja tebe pitam? obzirom da si vec na nl serveru, nije mi jasno sto bi opet isao :staklenka:

mozda ti daju da i ww gradis :pije kavu:
Obzirom da nam je na s1 digao WW na 100 bez da smo mu iti jedan ress poslali i iti jednog vojnika poslali
Ideja uopce nije losa :lol:

Barinho
15.03.12, 19:56

Pa ne znam, to ja tebe pitam? obzirom da si vec na nl serveru, nije mi jasno sto bi opet isao :staklenka:

Obzirom da nam je na s1 digao WW na 100 bez da smo mu iti jedan ress poslali i iti jednog vojnika poslali

yao, pa nema me tamo odavno :)

drlja
15.03.12, 20:54

bolje ovako gledati i komentirati i jednu i drugu stranu

naravno da se uvijek navija za onu stranu koja je brojčano slabija, barem dok se brojevno ne poravnaju sa drugima

jel ima kakvih novih zabijanja ?

Toso
15.03.12, 23:30

tko si ti? sry, ne prepoznajem nick :/
ma zvale su me obje strane, osjecao sam se poput kurve <3

kova741
16.03.12, 10:54

Kao da ti je to prvi put da se tako osjećaš :)

Jedini problem u toj tvojoj lijepoj pricici

Hvala

je to sto nije mid izmislio da niskozemci okolo salju deff, nego su nam to oni sami rekli.

I mi smo već više puta rekli da to nije istina

Što se nuliranog kropa tice, nigdje nisam vidio da je netko rekao koji nizozemski savez vas je deffao? Ili ti smatras da ako te ne deffaju svi savezi sa servera da onda nisi deffan? Ne znam odakle ti ideja da smo mi pricali o istom tom savezu koji je tvoj krop katao....

Nije baš da ih je previše oko nas koji su sposobni slati deff ili ti misliš da smo dobili simpatije drugog kvadranta.

Toso
16.03.12, 11:28
kova, uvijek cu biti samo tvoja kurva, znas to <3

Cuchulainn
16.03.12, 14:34
yao, pa nema me tamo odavno :)
A i ti si jedan od tih (facepalm) koji ubrzo uteku s acca?
Nisam od tebe to ocekivao :(

Pa i ne trebas ga prepoznat, kad se osobno i ne poznajemo
Samo znam da si bio pozvan od strane mida prije pocetka servera
I da si rekao da si se ostavio traviana :(

Kao da ti je to prvi put da se tako osjećaš :)

Hvala

I mi smo već više puta rekli da to nije istina

Nije baš da ih je previše oko nas koji su sposobni slati deff ili ti misliš da smo dobili simpatije drugog kvadranta.
A slusaj, jedna strana tvrdi jedno, druga drugo.
Vjerujem da su nizozemci posten narod, i nemoj mi te snove sada unistavat, molim te :D
A od hrvata sam vec navikao na svakakva muljanja, pogotovo kad je travianov forum u pitanju :D

Ali zapravo i nije bitno jeli deff bio ili ne
Nit u tome vidim ista lose, da ga meni ponude, rado bi ga uzeo

Jedino mi je drago vidjet da su nasi protivnici zeljni borbe, spremni uvjek za ubacit nesto deffa, pa i poslat koji napadic i koriste svaku gresku koju nasi igraci naprave (a nasima je malo tesko povuc napade ako ispadnu iz iste sekunde (facepalm)).
Al u svakom slucaju cijela ekipa je dosta aktivna, tako da ce sigurno bit zanimljivo. MiD ima zasigurno veliku brojcanu nadmoc, ali dok god se ovako igra to i nije neka prevelika korist odnosno dopusta se ostalima da je nadoknade.

kova741
16.03.12, 15:20
daaaj pa nije vrag da ovaj tjedan CS po prvi puta neće biti u deferima tjedna ;(

Toso
16.03.12, 21:32
Pa i ne trebas ga prepoznat, kad se osobno i ne poznajemo
Samo znam da si bio pozvan od strane mida prije pocetka servera
I da si rekao da si se ostavio traviana :(

yap, bilo je poziva od par ljudi, samo eto, manjak vremena i volje su uvjetovali pauzom, koja je cini se i penzija.
nekako mi je i drago sto nisam, znam ekipu sa obje strane, sa objema sam prosao mnogo servera na obje strane, tako da, uzivajte i zabavljajte se svi.

FlLASH!
17.03.12, 14:33
daaaj pa nije vrag da ovaj tjedan CS po prvi puta neće biti u deferima tjedna ;(

Jbga, eto, desi se :D
Al sto je da je server(bar nama na +-) nije grozomoran i u fazi fajta unutar kvadranta ... nesto sto se na HR gotovo prestalo dogadjati.
Inace, posto nisam isao za ovom temo na foruu cisto da se osvrnem na famozno deffanje CS -a od strane nizozemaca - ne, ne mislim da je do sad to CS u bilo neophodno ali da vjerujem da bi bilo prakticno ako se odluci na takav smjer generalno ostatak servera.
U najmanju ruku, ne vidim zasto ne bi bilo legitimno -.- ... pa falange ne bi trebale bit bitne po tome koje su nacionalnosti vec koliko ih ima i gdje :D

@bare - ajd reci jos nesto da se jos vise ovako od srca nasmijem.

O tome dal ovo "je MiD il nije" situacija je jednostavna, da fali dosta stozernih igraca fali, da ima strasno puno novih .. ima .. da je tesko i naporno lomit stare ustajale navike pokupljene iz dosadasnjih iskustava mahom iz drugih "velikih" hr saveza ... je .. uzasno naporno, ponekad frustrirajuce i zapravo mazohizam kad malo bolje pogledam. Al da ce s vremenom bit prilagodjen igri kakvu igra MiD, oce .. il nece igrat vise u MiD u i to je to :)
Svaki server je specificna prica za sebe .. to nemojte zaboravit, al neke stvari ostaju slicne, al nikako iste.
Sto se nizozemaca tice, nisam uber impresioniran za sada .. al budemo vidjeli .. da mi je zao sto smo svi HR savezi nasli se u istom kvadrantu ... malo i je, al bar je zanimljivo ... ok, za THE lazem, drago mi je da su u istom kvadrantu .. bar za sad :D

p.s. drlja ajd ispuni TT za acc na kojem si ak nisi vec.

medikamenat
17.03.12, 16:15
Pa dali još ima netko tko ne bi igrao u MiD-u?
Siroče.

sale6263
17.03.12, 17:58
Al sto je da je server(bar nama na +-) nije grozomoran i u fazi fajta unutar kvadranta ... nesto sto se na HR gotovo prestalo dogadjati.
Inace, posto nisam isao za ovom temo na foruu cisto da se osvrnem na famozno deffanje CS -a od strane nizozemaca - ne, ne mislim da je do sad to CS u bilo neophodno ali da vjerujem da bi bilo prakticno ako se odluci na takav smjer generalno ostatak servera.
U najmanju ruku, ne vidim zasto ne bi bilo legitimno -.- ... pa falange ne bi trebale bit bitne po tome koje su nacionalnosti vec koliko ih ima i gdje :D

O tome dal ovo "je MiD il nije" situacija je jednostavna, da fali dosta stozernih igraca fali, da ima strasno puno novih .. ima .. da je tesko i naporno lomit stare ustajale navike pokupljene iz dosadasnjih iskustava mahom iz drugih "velikih" hr saveza ... je .. uzasno naporno, ponekad frustrirajuce i zapravo mazohizam kad malo bolje pogledam. Al da ce s vremenom bit prilagodjen igri kakvu igra MiD, oce .. il nece igrat vise u MiD u i to je to :)
Svaki server je specificna prica za sebe .. to nemojte zaboravit, al neke stvari ostaju slicne, al nikako iste.
Sto se nizozemaca tice, nisam uber impresioniran za sada .. al budemo vidjeli .. da mi je zao sto smo svi HR savezi nasli se u istom kvadrantu ... malo i je, al bar je zanimljivo ... ok, za THE lazem, drago mi je da su u istom kvadrantu .. bar za sad :D

the savez ima pretenzije na s1 serveru,ovdje smo samo promatraci sa ekipom koja nikad nije igrala zajedno,par starih igraca sa the,i ostatk su igraci iz bosne...pa ja i robi sa acc dumb&dumber struzemo malo sa zidina midovce i gustamo u midovskim oferskim sposbnostima :welcome: i dok lagano ispijamo pivo pitamo se jel moze biti bolje, a ti se malo opusti uz pjesmu (znam da imate malo racuna i igraca i da vam fali hrpa stozernih igraca,ali nemoj se sekirat) http://www.youtube.com/watch?v=KCJw-DE9QRw :cerek:

FlLASH!
17.03.12, 18:40
the savez ima pretenzije na s1 serveru,ovdje smo samo promatraci sa ekipom koja nikad nije igrala zajedno,par starih igraca sa the,i ostatk su igraci iz bosne...pa ja i robi sa acc dumb&dumber struzemo malo sa zidina midovce i gustamo u midovskim oferskim sposbnostima :welcome: i dok lagano ispijamo pivo pitamo se jel moze biti bolje, a ti se malo opusti uz pjesmu (znam da imate malo racuna i igraca i da vam fali hrpa stozernih igraca,ali nemoj se sekirat) http://www.youtube.com/watch?v=KCJw-DE9QRw :cerek:

Znas, jos bi shvatio tvoj pokusaj sarkazma da znas igrat, i da si ikad igrao u savezu boljem od onoga di sam imao nesrecu nac se s tobom na istoj strani ...al eto .. posto to nije slucaj ... tjesi se.
p.s. preporucam crno pivo, bolje je.

kova741
17.03.12, 19:36

izgleda ipak ne

Verdedigers van de week
Rang Alliantie Punten
1. PI 3140
2. TITANEN™ 1349
3. Misery™ 1236
4. BONANZA 1208
5. Wanderer 1195
6. MM 1103
7. USA 1089
8. !!CS!! 1084
9. VVVx 1075
10. A.T.T.G. 1074

sale6263
18.03.12, 13:39
daj trsitane oladi se malo,igrao sam u midu sa tobom.sitao si me i " citao napade"kad su skatali acc.a u theu kad smo bili nazalost zajedno( ne ponovilo se vise nikad :luvz:) jedino sto si napravio na serveru da je pamtljivo, je zabijanje konja pljackom u nas ww :)

a na nizozemki bude te njubek skatao :air kiss:

drlja
19.03.12, 09:09

što ti je to TT ? :)))), na accu samo lagano - klik -- klik-- klik---, otvaranje poruka i odgovor prepuštam pravom vlasniku

Nino_ŽUJA
22.03.12, 11:19
Pucalo prekjucer i grmilo po Nizozemskoj .. al izgleda da su Nizozemci zaspali pa nisu mogli deffat...Cestitke na akciji .. sad cekamo uzvrat .. P.S. pozurite , deff mi doma cubi danima , jeli bi finije hrane . E da Lepom na Cow and Chicken je rodjendan pa ga malo zafejkajmo

GRINHIL
22.03.12, 11:21
bolje ga skatajte
takitak niš ne dela

Nino_ŽUJA
22.03.12, 11:28
haha ma dobar je za navlacenje protivnika

gunner
22.03.12, 12:12
zanimljivo tamo u nizozemskoj vidim :)

mgaby
22.03.12, 13:59
Pucalo i grmilo i skatalo 2 supporta, bravoooooo. Strašna grmljavina. I okanite se više nizozemskog deffa. Fakat ste više dosadni. Mislim da imamo i više nego dovoljno za vaše mega offove. Toliko hrabrosti ste pokazali rušeći 2 supporta koji su za par sati dignuti ponovo na staro :S

overdose
22.03.12, 18:01
Slazem se
Bezze, bljak
Mid sucks

kova741
22.03.12, 19:12
Pucalo prekjucer i grmilo po Nizozemskoj .. al izgleda da su Nizozemci zaspali pa nisu mogli deffat...Cestitke na akciji .. sad cekamo uzvrat .. P.S. pozurite , deff mi doma cubi danima , jeli bi finije hrane . E da Lepom na Cow and Chicken je rodjendan pa ga malo zafejkajmo

hahahahaha strašni ste pa više ste vi gubitaka imali na fejkovima neg što ste štete napravili

a kad smo već kod pucanja nekak mi se čini da se dark kmt-u uprav zacrnilo :)

sale6263
22.03.12, 19:18
hahahahaha strašni ste pa više ste vi gubitaka imali na fejkovima neg što ste štete napravili

frajer izgubi off na 40 minuta katom.na vec skatani grad
:lol2:, sta ako bude slao na duze od sat :pije kavu:

Nino_ŽUJA
22.03.12, 23:07
frajer izgubi off na 40 minuta katom.na vec skatani grad
:lol2:, sta ako bude slao na duze od sat :pije kavu:

to je zato kaj sam ja probudio nizozemce ... bemti, tko me nagovori da im kazem da su uspavani

Cuchulainn
22.03.12, 23:37
Neka nizozemaca, meni je drago vidit da se nesto događa na serveru
Pa makar i da se nase kate love :D

Sto je je, protivnici su pokazali jako dobru organizaciju, vec je podosta nasih kata ostalo po zidinama

juco
24.03.12, 01:16
to je zato kaj sam ja probudio nizozemce ... bemti, tko me nagovori da im kazem da su uspavani

mi znamo ko nas deffa a isto tako znamo da to nisu nizuzemci...pa opet se zabijate malo malo...sta bi tek bilo da nas oni deffaju...pa sirotani nebi imali nijedne kate po selima... :brukica:

overdose
24.03.12, 19:07
Nebitno ko deffa,
Docekali ste koji offich, a dobili ste i po tamburi
Tu i tamo. Zasad, obzirom na stadij servera, igra se prilicno lijepo
Sa jedne i druge strane. Reko bih da je to ok.

shido
26.03.12, 02:51

a stas drugo od megle ocekivat :lol2:

valjda zato jos nisam usao u savez,... prodajem deff povoljno :D (na megline napade dajem za djaba) :cerek:

sale6263
27.03.12, 17:34
a stas drugo od megle ocekivat :lol2:

valjda zato jos nisam usao u savez,... prodajem deff povoljno :D (na megline napade dajem za djaba) :cerek:
sto ste se na meglu obrusili,nemoze covjek ni igrat na miru :D

FlLASH!
29.03.12, 02:36
nije dokazano da je covjek :D

The Bryach
29.03.12, 12:37
vi niste pravi hrvati pa igrate strane servere, usudio bi se rec rasisti... pretpostavljam da takoder ne cijenite prave hr kvalitete poput pavelica, ndh, thompsona i hdz-a...

GRINHIL
29.03.12, 12:57
bedak....

:facepalm:

dudek1
30.03.12, 14:17
bedak....

:facepalm:

na kvadrat grin na kvadrat

GRINHIL
30.03.12, 16:42
na kvadrat grin na kvadrat
šta grin na kvadrat?
ja sam na kubik!

Mir i Dobro mn reed!
01.04.12, 23:36
Volim da Hrvati na nizozemskim servera, dakle moje ime;) Nedostaje mi ovaj forum i hrvatski ili nizozemski prisutnost igrača iz tog poslužitelja :) moram zaključiti da je Mid savez niska razina, na primjer, MM ne može reći, jer je zaista na razini :)

overdose
02.04.12, 02:15
kakvo je stanje na nizozemcu?
jel može jedan sitni rezime?

kova741
02.04.12, 02:58
De beste Allianties (Verd.) --DEFF

1. !!CS!! 26 1904 49515
2. THE 25 724 18100
3. Youripo 37 330 12228
4. MM 14 545 7629
5. USA 14 535 7483

De beste Allianties (Aanv.) -OFF

1. -MiD- 32 2572 82289
2. Feniks 34 2113 71858
3. Virus 29 1739 50439
4. ~MiD~ 46 855 39344
5. D-Day 30 977 29301

Trenutačno najviše prašine dižu Mid i CS
Mid napada
CS sa brani
u nekom omjeru recimo da CS uhvati svaki 3 off-premda su to zasad sve mizerni offovi prosjek 1.5k pješadije -400tinjak konjića.

od prije par minuta

http://travian-reports.net/nl/report/50866652f8a,50867e7dfe1,50868e5b7cd,5086986a37b,50 870ba4ef4,508716cc145

FlLASH!
02.04.12, 10:48
U kratko, to sto kova kaze...

Al glavna fora je nizozemcima manje vise kakit kako svi grupno ne valjamo a oni po svemu sudeci jedva de malo pljucnu na ikog. Dokaz tome ovaj pokusaj koristenja google translatora 3 posta iznad :D

Horall
02.04.12, 11:18
U kratko, to sto kova kaze...

Al glavna fora je nizozemcima manje vise kakit kako svi grupno ne valjamo a oni po svemu sudeci jedva de malo pljucnu na ikog. Dokaz tome ovaj pokusaj koristenja google translatora 3 posta iznad :D

Tek sam sad skužio da nešto ne štima ROTFL Ostavit ću da se još netko malo nasmije.

kova741
02.04.12, 12:48
Volim da Hrvati na nizozemskim servera, dakle moje ime;) Nedostaje mi ovaj forum i hrvatski ili nizozemski prisutnost igrača iz tog poslužitelja :) moram zaključiti da je Mid savez niska razina, na primjer, MM ne može reći, jer je zaista na razini :)

hahahahaha sad će vjerojatno nastat priča da ga je CS doveo ovamo kao što i deff šalju

mgaby
02.04.12, 12:48
Tek sam sad skužio da nešto ne štima ROTFL Ostavit ću da se još netko malo nasmije.

A koji je razlog da to brišeš ???????????
Trebali bi malo u Nizozemsku na obuku kako se radi moderatorski posao

spajla
02.04.12, 12:53
Ovak,da krenem sa pozdravom mojem prijatelju Grinu,spameru broj 2.

Malo sam čitao forum i ima krasnog čašćenja kao i uvijek, The savez ćemo nadam se kasnije vidjeti kako radi,makar su prva sela prebrzo zaboravili po mom mišljenju. Glup i gluplji molim da mi se jave na ing ,bilo mi gušt sa vama razgovarat o akcijama i zakucavanjima. CS me se puno više dojmio,makar 95% offova je iz prvih gradova pa se hvalimo njima da,vi se lijepo deffate i nije to loše,je da su uhvaćena tek dva offa koji se to mogu zvat.Zamolio bi igrače CS da barem malo fejkaju ili nešto jel ovak je dosadno.Ugl. poprilično zabavan server za početno stanje.lp

Grin igra u PC,jaoooooooooooo,tko kod vas dvojice spamera opće klika acc imate kmeta ko i ja?

cow and chicken, lepi

mgaby
02.04.12, 13:04
Ma ne volimo ti mi fejkati. Ima pametnijeg načina da se potroše deff jedinice :zeko:. A i ne stignemo od vaših silnih fejkova i napada :) . Ali samo vi dajte, ovako zanimljiv server već dugo nismo igrali, još da se i Nizozemci malo uključe u igru pa da bude stvarno zanimljivo. Za one koji ne znaju, nizozemski server ima jednak broj igrača kao i naš s4 i neusporedivo više događanja.

kova741
02.04.12, 13:24
Ovak,da krenem sa pozdravom mojem prijatelju Grinu,spameru broj 2.

Malo sam čitao forum i ima krasnog čašćenja kao i uvijek, The savez ćemo nadam se kasnije vidjeti kako radi,makar su prva sela prebrzo zaboravili po mom mišljenju. Glup i gluplji molim da mi se jave na ing ,bilo mi gušt sa vama razgovarat o akcijama i zakucavanjima. CS me se puno više dojmio,makar 95% offova je iz prvih gradova pa se hvalimo njima da,vi se lijepo deffate i nije to loše,je da su uhvaćena tek dva offa koji se to mogu zvat.Zamolio bi igrače CS da barem malo fejkaju ili nešto jel ovak je dosadno.Ugl. poprilično zabavan server za početno stanje.lp

Grin igra u PC,jaoooooooooooo,tko kod vas dvojice spamera opće klika acc imate kmeta ko i ja?

cow and chicken, lepi

ovako dok ne napadamo držimo sve vaše defere neproduktivima

PS: ubuduće šaljite prvo ramera pa onda kate,nema prevelikog učinka ako ideš zadnji bez kata :)

spajla
02.04.12, 15:53
I to kaj kažeš,imo sam sreće,zvonio telefon,pa sam sjebo,nit prvi nit zadnji,zato meni daju samo da ovce radim da ne mogu zasrat previše.

Nino_ŽUJA
02.04.12, 16:09
Alooooooooooooooooooooooooooo ŠUVAR ILI LEPI koji od vas dva koristi moj nick na forumu.. Spljuskat cu vas obojicu!!

FlLASH!
02.04.12, 19:05
Nino, lepi je. Samo pizdarije radi... a garant nije ni lep :D:D

U svakom slucaju, je da je malo igraca, al nije dosadno.

spajla
02.04.12, 21:09
Baba ti nije lijepa,uglavnom da se vratimo na temu,ugradio sam 8 ogledalo u sobu napokon svi kutevi moje lijepote su vidljivi.Molim vas (aludiram na veliki broj mojih kmetova na forumu),da napišu par rečenica koliko sam im drag i koliko me vole.

Kreni hop hop.

Nino_ŽUJA
02.04.12, 21:12
Slažem se s tobom Tris... treba ih skatat!

sale6263
02.04.12, 22:47
meni je ovo prilicno dosadan server..midovci sa svojim brojnim stanjem predstavljaju izrazite favorite i ne vidim ih bas nesta u def bodovima,bas ne kuzim kak je vama to zanimljiva igra :pije kavu:,prilicno ocajan server.ocekivao sam od niz puno vise

e beste Allianties (Verd.)
1. !!CS!! 26 1929 50143
2. THE 25 727 18172
3. MM 14 810 11338
4. Youripo 31 365 11306
5. USA 14 551 7713
6. Misery™ 18 391 7031
7. Wanderer 22 307 6743
8. D-Day 30 190 5701
9. Feniks 35 163 5700
10. TED 25 226 5652
11. Virus 29 188 5466
12. TITANEN™ 24 216 5190
13. PI 3 1671 5013
14. VVVx 9 553 4976
15. W.D. 11 434 4769
16. TUIG 20 235 4703
17. EBU 18 234 4219
18. Elite 11 381 4191
19. T W H 15 276 4147
20. ~MiD~ 46 86 3949

primjetit cete npr da vise deff bodova ima savez sa 3 clana,kao sto je pi,prvi midov savez sa 50tak igraca je tek na 20 mjestu

dodao bih jos da imaju 150 acc,the i cs po 25 acc

ne vidim neki ravnopravni rat (zasad)

i da lepi hbga vec sam dobio packe od mh kad me vas midovac prijavio sto pisem na hrvastkom,ne treba mi opet :kid:

mgaby
03.04.12, 10:26
Kako će ti bit zanimljivo kad prespavaš sva događanja :D

ariac
03.04.12, 12:56
ovako dok ne napadamo držimo sve vaše defere neproduktivima

PS: ubuduće šaljite prvo ramera pa onda kate,nema prevelikog učinka ako ideš zadnji bez kata :)

Defferi nam prijete gasenjem accova, stancanjem kata i (r)evolucijom u offere. Ako ovako nastavi, MiD ce ostati bez deffa :D

mgaby
03.04.12, 13:40
Defferi nam prijete gasenjem accova, stancanjem kata i (r)evolucijom u offere. Ako ovako nastavi, MiD ce ostati bez deffa :D

Šta je u tome loše ? :)

TaraT
03.04.12, 13:43
Ma ne volimo ti mi fejkati. Ima pametnijeg načina da se potroše deff jedinice :zeko:. A i ne stignemo od vaših silnih fejkova i napada :) . Ali samo vi dajte, ovako zanimljiv server već dugo nismo igrali, još da se i Nizozemci malo uključe u igru pa da bude stvarno zanimljivo. Za one koji ne znaju, nizozemski server ima jednak broj igrača kao i naš s4 i neusporedivo više događanja.

nizozemski server ima mid koji je ocito garancija zanimljivog servera
po off bodovima ostalih saveza, nl se ne bi razlikovao od nekog hr servera
osim po tome da ti bezbozni nizozemci ne priznaju uskrs

ariac
03.04.12, 15:10
@mgaby ... tesko je biti jedan od deff generala u savezu bez deffa ... ili mozda ... hmm ...

@TaraT ... CS isto daje pristojan doprinos zivosti na serveru, Nizozemci su zakazali, a THE odselio dalje nego mi :D

Ali sve se to lako moze promijeniti u par tjedana :)

Lepi mi je puno drag i puno ga volim. Znam da bi se to moglo krivo protumaciti, ali tako mi je rekao da napisem :S

mgaby
03.04.12, 17:12
@mgaby ... tesko je biti jedan od deff generala u savezu bez deffa ... ili mozda ... hmm ...

Pa to ti je najbolje, ne moraš se zamarati, proučavati napade i slično. Legneš u hladovinu i klikaš kućice. I konačno napišeš onu priču koju svi očekuju . Vidiš kak ti bude dobro. :cvjetic:

mgaby
03.04.12, 21:11
http://forum.travian.nl/showthread.php?51694-Battle-Reports-Discussion-(English-only)&p=984733&viewfull=1#post984733

Evo za sve koji misle da je nama na nizozemskom serveru dosadno. Iako moram kritizirati. Fale najveći reporti :) Svaka čast mizntropu na trudu. (bow)

FlLASH!
04.04.12, 13:04
Zgodan štori :D
Dodajte komotno sto ima mi smo tek nedavno poceli sistematski obiljezavat i spremat reporte pa ih manje vise skupljali onako. Ima jos definitivno slobodno naljepite sto ima :)

@sale - sto je zanimljivo kad nema bas napada? pa recimo da je organizacijski izazov poslozit, organizirat i odrzavat sustav od 120-130 acceva i 200+ ljudi na njima koji su do sad mahom igrali u razlicitim savezima po HR-u ..a da to bude homogena i disciplinirana, i najvaznije efikasna, masinerija ..a ne nakupina acceva malo boljih od prosjecnih farmi. Za to treba truda, i zato je zanimljivo. Plus, suparnici nisu na kakve smo navikli .. to je isto novi trenutak.

sale6263
04.04.12, 19:30
Zgodan štori :D
Dodajte komotno sto ima mi smo tek nedavno poceli sistematski obiljezavat i spremat reporte pa ih manje vise skupljali onako. Ima jos definitivno slobodno naljepite sto ima :)

@sale - sto je zanimljivo kad nema bas napada? pa recimo da je organizacijski izazov poslozit, organizirat i odrzavat sustav od 120-130 acceva i 200+ ljudi na njima koji su do sad mahom igrali u razlicitim savezima po HR-u ..a da to bude homogena i disciplinirana, i najvaznije efikasna, masinerija ..a ne nakupina acceva malo boljih od prosjecnih farmi. Za to treba truda, i zato je zanimljivo. Plus, suparnici nisu na kakve smo navikli .. to je isto novi trenutak.

u nekom ratu to slaganje i organizacija napada i obrana bi bila ok..zanimljivo...cinjenica je da vas niko ne napada trenutno i igraci koji nisu u vodstvu i samo igraju i klikaju acc(a njih je 90%),sigurno se ubijaju od dosade jer koji normalan igrac moze tvrdit da mu je zanimljiv server na kojem mjesec dana nije vidio crveni mac?
to ne moze biti igrac... :)
a i te vase off akcije su cisto kokosarenje,neznam ko vam to radi ali je pavijan :cerek:,slanje defa u fejk(posto jos velika vecina igraca nema arene,svako sa imalo mozga moze otpisati 99% napada u fejkove i odmah ih oznacit kao takove:) )i sav taj show da bi se skatala obliznja farmica sa 5 valova sa ukupno 40 kata u njima :lol2:.jedino sto je tocno je da su suparnici daleko losiji(dutcmeni) jer bas nista ne rade,njima je ocito bitnije imati 7 sela.ili vise kb,nego obrisati prvog susjeda sa katom na 30 minuta,,

bzvze i zasad dosadan server,i da gaby pola tih fejkova na svoj acc sam prespavao jer sam vidio ko ih salje,i kako...:dance:
da se malo dutchmeni zgruntaju i skataju vam 20 gradova i spucaju 10 offova .onda je to nesto zanimljivo :cvjetic:

overdose
05.04.12, 00:26
Mah...
Meni cisto ok serverich,
Kud i kamo zanimljivije nego masovno koaliranje
Sa 200-250+ acceva u koaliciji prvih 30-tak dana servera

Sta se tice arene i fejkanja...
Mislim da je ipak to samo privikavanje
Na ono sto slijedi, najzad ovaj MiD je skupina
Razlicitih igraca pod zajednickim vodstvom,
Treba se malo cekirat ko kako dise.
U akcijama, gledajuci u globalu, MiD je u prednosti
Sta znaci da "pavijan" ocito zna sta radi.

A ti sale, ako ti je tako dosadno, ajd mi reci sta rade oni
Cetveroznamenkasti brojevi u koordinatama tvojih sela :D

sale6263
05.04.12, 08:12
Mah...
Meni cisto ok serverich,
Kud i kamo zanimljivije nego masovno koaliranje
Sa 200-250+ acceva u koaliciji prvih 30-tak dana servera

Sta se tice arene i fejkanja...
Mislim da je ipak to samo privikavanje
Na ono sto slijedi, najzad ovaj MiD je skupina
Razlicitih igraca pod zajednickim vodstvom,
Treba se malo cekirat ko kako dise.
U akcijama, gledajuci u globalu, MiD je u prednosti
Sta znaci da "pavijan" ocito zna sta radi.

A ti sale, ako ti je tako dosadno, ajd mi reci sta rade oni
Cetveroznamenkasti brojevi u koordinatama tvojih sela :D
ok da bacimo oko na "ratnika" kerbera (koji je ostao u centru se borit)

443. kerber 1602 4 198

imas 198 def bodova 30 dana do arteva :lol2:,,

134. kerber 1602 4 1370

134 napadac servera
nemam komentara vise na ovu temu

nizozemci igraju u malim savezima do 35 racuna..jedine velike saveze na serveru ima mid

znaci po tvome,zanimljivo je igrati u velikoj koalijici ako sa suprotne strane nemas istu takvu..:palčina:
bravo :cvjetic:
ma nista glupa tema,nego vidim da panjevi imaju neke def bodove,to neki novi reporti :pije kavu:
bit ce da sam opet nesta prespavao :)

overdose
05.04.12, 08:55
Ovako,
Kerber ima pokoje katanje iza sebe,
Naletili smo na prazna sela, sta rec, to je ili slika nasih
Protivnika (nevjerujem jer cs po meni je sacinjen od odlicnih igraca)
Ili je to slika nasih organizatora off akcija (paviana po tebi)
Deff bodovi su definitivno slika nasih protivnika
Dakle bolje suti jer jedina stvar koju si potrefio je nick :P

P.s. Nikad u zivotu se nisam upustao u spike i uloge velikih ratnika
Kad vidis takav post sa moje strane onda mi lijepi statistike

mgaby
05.04.12, 12:04
nego vidim da panjevi imaju neke def bodove,to neki novi reporti :pije kavu:
bit ce da sam opet nesta prespavao :)

Ne bi vjerovao koliko se deff bodova skupi od falangi poslanih u valovima :zeko:

sale6263
05.04.12, 18:33
Ovako,
Kerber ima pokoje katanje iza sebe,
Naletili smo na prazna sela, sta rec, to je ili slika nasih
Protivnika (nevjerujem jer cs po meni je sacinjen od odlicnih igraca)
Ili je to slika nasih organizatora off akcija (paviana po tebi)
Deff bodovi su definitivno slika nasih protivnika
Dakle bolje suti jer jedina stvar koju si potrefio je nick :P

P.s. Nikad u zivotu se nisam upustao u spike i uloge velikih ratnika
Kad vidis takav post sa moje strane onda mi lijepi statistike
naravno da si katao nesta kad si isao negdje iza 17 cistaca :D (hrabro za teuta)
a sve to je slika servera na kojem mid nazalost dominira malo sa kvalitetom ali puno vise sa brojnoscu ili sto je megakoalicija servera :S
statistiku sam zalijepio zato sto tvrdis da je server jako zanimljiv a brojke kazu puno drugacije(konkretno tvoj slucaj)

ili je to ipak nagla promjena sa s1 di ste ti i tvoj legic igrali na 350 kordama,pa vam je ovo ipak zanimljivo iskustvo kad vidite da ima sela i oko vas :D,u svakom slucaju nemojte samo opet slucajno napasti svoj ww :D

dadozg
05.04.12, 19:01
ma mid nikad nije ni znao igrat bez megakolakcija :)

overdose
05.04.12, 19:20
@sale
Kao sta rekoh, nasao si nick koji te detaljno opisuje,
S1 je bilo dogovoreno tako jerbo nam se tako igralo
Naravno bila je ogromna razlika izmedju nasih 350
I tvojih 290 koordinata.
Ovaj server mi je ok, nisam preaktivan jer to nemogu bit
Ali ono sta igram igram ja a ne bot koji
Je pametniji dio tvog acca ;)

Sta se tice megakoaliranja bolje suti,
Da mozes koalirao bis sa oazama oko sebe

Sta se tice tvoje igre, ti si najbolji, o veliki sale
Na samom celu ljestvica :)

Toso
05.04.12, 19:55
nope, ja sam najbolji, sorkač svima.

nitko cesce nije sam sebi pobio kate vjerujem.

sale6263
05.04.12, 21:58
@sale
Kao sta rekoh, nasao si nick koji te detaljno opisuje,
S1 je bilo dogovoreno tako jerbo nam se tako igralo
Naravno bila je ogromna razlika izmedju nasih 350
I tvojih 290 koordinata.
Ovaj server mi je ok, nisam preaktivan jer to nemogu bit
Ali ono sta igram igram ja a ne bot koji
Je pametniji dio tvog acca ;)

Sta se tice megakoaliranja bolje suti,
Da mozes koalirao bis sa oazama oko sebe

Sta se tice tvoje igre, ti si najbolji, o veliki sale
Na samom celu ljestvica :)
ma ja tebi navodim cinjenice i brojke,a ti trkeljas gluposti sto nemaju veze sa mozgom...kakve 290 kordinate,zar si toliko neaktivan na tom zanimljivom serveru da ne vidis da mi se gg nalazi u centru kvadranta??

a botovi su zabranjeni na serveri to i sam znas..ako sumnjas na nesta slbodno prijavi multihunteru:pivo: .ioanko to vama midovcima drukanje mh nije nepoznati pojam..:paladinko:

sve u svemu laprdas bzvze i jos si poceo vrijedat,ja kao takav se ne bi spustao na taj nivo :)

overdose
05.04.12, 23:44
TebI je 178/-200 u centru?
Na proslom s1 si bio na cca 260-290
Koo i da tamo si isto bio u centru, nadobudan opak figter

Sta se bota tice, pa bio si prilicno otvoren na tu temu,
I da javna je tajna da ti bot vodi acc.
Valjda i taj isti bot ti i preselio sela u centar (178/-200)
A da to jos ni neznas :D

Ali eto stat cu tu, nebi htio da se zaletis
Na nas skroman accic sa tvog centra,
Neda mi se gledati crvenilo 657 sati dok dodjes,
O mocni fighteru, smrtni neprijatelju megakoalicija
Od punih 130 acca :D

kova741
06.04.12, 11:37
možete pričati šta hoćete al da nema 26 (dvadeset šest) igrača CS-a server bi bio jednostran i dosadan

overdose
06.04.12, 11:49
Meni zao sta vas ima tako malo,
Bili biste odlican protivnik, ovako ipak
Vas ima premalo.

sale6263
06.04.12, 18:05
over ajd molim te procitaj moj post gore,pa onda malo razmisli sta sam napisao.nakon 15 minuta opet procitaj,pa tek onda nesto skuzis:daje cvijet:

cs je dobar savez..i nema njih premalo..vas ima stvarno previse za ovakav slab i dosadan server

u top 5 saveza na serveru su 3 midova :bic:

spajla
08.04.12, 20:42
Sretan Uskrs svima koji ga slave. Živio ekipica . Pozdrav od lepog

Kmet Šuvar isto pozdravlja,ali mora klikat acc dok ja jedem.

ariac
08.04.12, 22:13
@sale ... stvarno sam pokusao sloziti nekakav razumno argumentirani post kao komenar na tvoje razumno neargumentirane postove ... ali ne znam odakle bih poceo. Priznajem poraz, svaka cast. :pivo:

sale6263
08.04.12, 23:38
sretan uskrs svima na nizozemki u ime the saveza,zanimljivo da za najveci krscanski blagdan nije primirje :)

FlLASH!
09.04.12, 03:46
Sale ja vjerujem da je tebi dosadno jer ne znas nista neg klikat svoj vlastiti acc relativno razumno. Sve ostalo je za tebe dragi totalna astrofizika, a dugorocno planiranje mislim da ti je poznato i razumljivo ko razgovor Keruma i Bandica na engleskom... dakle SF.

Sto se pavijana tice, mozda nam svi offeri nisu genijalci, al brate mili ja ne znam ko je pobjegao bogu iza nogu bez ispaljenog metka, cak su i savezi od 3 4 clana vise napali od Vas. O broju igraca sto rec ... 130 acceva ako je puno za ic na strani server ... a sto cu ti ja kad vise ljudi nije htjelo u veliki THE ... iako sam ja siguran da je bila totalna navala al ste odbijali ljude jer niste skloni megakoalicijama.

@ariac aka mizo .. a nemos nist pametno rec na ovaj izvor gluposti .. moras se bazdarit godinu dana pa donekle dobijes imunost koja ti omoguci donekle smislenu konverzaciju.

sale6263
09.04.12, 10:55
Sale ja vjerujem da je tebi dosadno jer ne znas nista neg klikat svoj vlastiti acc relativno razumno. Sve ostalo je za tebe dragi totalna astrofizika, a dugorocno planiranje mislim da ti je poznato i razumljivo ko razgovor Keruma i Bandica na engleskom... dakle SF.

Sto se pavijana tice, mozda nam svi offeri nisu genijalci, al brate mili ja ne znam ko je pobjegao bogu iza nogu bez ispaljenog metka, cak su i savezi od 3 4 clana vise napali od Vas. O broju igraca sto rec ... 130 acceva ako je puno za ic na strani server ... a sto cu ti ja kad vise ljudi nije htjelo u veliki THE ... iako sam ja siguran da je bila totalna navala al ste odbijali ljude jer niste skloni megakoalicijama.

@ariac aka mizo .. a nemos nist pametno rec na ovaj izvor gluposti .. moras se bazdarit godinu dana pa donekle dobijes imunost koja ti omoguci donekle smislenu konverzaciju.

oj filaše par postova nize si tvrdio da ne znam igrat ni svoj acc,sad vec (donekle)razumno klikam..znas vrlo mi je bitno tvoje misljenje :palčina: mozda cak te nateram da malo bacis oko na vecu sliku.nezgodno je biti ogranicen i govoriti kako 130 acc nije puno za strani server,,naravno da nije ako je server zanimljiv(sto uporno tvrdim da nije) i ima puno vise igraca od hr servera,ali u ovom slucaju je mid veci od bilo kojeg niz saveza (ili the cs)za bar x2,al necemo puno o brojkama da te ne zbunim :lol:

sto se thea tice,mi smo se svi preselili na sredinu kvadranta,jer je to dio nase strategije(dugorocno planirane)
zbog arteva i tamo planiramo ww gradit :cerek:,sad ak ti mislis da nam je pametno igrati off u prvom selu okruzeni sa mnogobrojnim midovcima i cs savezom,i jos malo nizozemaca..to je vec velika greska u nasem planiranju :) ..

nego konacno neki def bodovi kod mida..kakve je steta,hoce bit kakvih reporta:)

EvilDuck
09.04.12, 15:18
Jep, friki se gadno zalijepio. Skidaju špahtlom ostatke sa zida.
Ima se hrane.

FlLASH!
09.04.12, 22:32
oj filaše par postova nize si tvrdio da ne znam igrat ni svoj acc,sad vec (donekle)razumno klikam..znas vrlo mi je bitno tvoje misljenje :palčina: mozda cak te nateram da malo bacis oko na vecu sliku.nezgodno je biti ogranicen i govoriti kako 130 acc nije puno za strani server,,naravno da nije ako je server zanimljiv(sto uporno tvrdim da nije) i ima puno vise igraca od hr servera,ali u ovom slucaju je mid veci od bilo kojeg niz saveza (ili the cs)za bar x2,al necemo puno o brojkama da te ne zbunim :lol:

sto se thea tice,mi smo se svi preselili na sredinu kvadranta,jer je to dio nase strategije(dugorocno planirane)
zbog arteva i tamo planiramo ww gradit :cerek:,sad ak ti mislis da nam je pametno igrati off u prvom selu okruzeni sa mnogobrojnim midovcima i cs savezom,i jos malo nizozemaca..to je vec velika greska u nasem planiranju :) ..

nego konacno neki def bodovi kod mida..kakve je steta,hoce bit kakvih reporta:)

LOL ak ovako nastavim jos ces mi i pass od acca ostavit :D :D :D

Iskreno ocekivali smo vise igraca, a ono sto jos uvjek ocekujemo je situacija da ce se nizozemci skupit ako nista ona iz nuzde. 130 nije zaista puno ako ne ocekujes zapravo nikakvu "novu krv" tj ne racunas na regrutiranje nikakvo a tokom igre uvjek dio ljudi odpadne. Ic sa manje na strani server koji nije com zaista nije bas najbolja odluka. Narocito ako si na tom stranom serveru fakat "egzotika" a ne redovni stranac ko kod nas tipa slovenci ..a i oni su prolazili .. lose.

Je, friki se prikucao, par dana prije jedan MM ovac sa cak nesto vecim offom. Isto pokusaj uzimanja sela.

Toso
10.04.12, 02:13
cek, netko prigovara midu na 130 igraca?
o moj boze.

nazgul1982
10.04.12, 04:01
ma mid nikad nije ni znao igrat bez megakolakcija :)

mid je do sada igrao prvi s3,drugi s2 i treci s2

molim da se kaze kada je to bio u megakoaliciji

prvi s3 sami njih 25

drugi s2 njih 70 protiv 8 saveza dicktata,kasnije primili njih dio i opet imali manje neg 3 druge grupacije po kvadrantima

treci s2 sam mid protiv DM-a,PPZa i jos drugih saveza....

na nl doslo nas 130,jer kako ocekivati da se ide na ozbiljnu ulogu na stranom serveru u svim stadijima igre ako nemas 3 saveza?

e da,kao cs-a je 25, the-a je 25, MM saveza nizozemaca je 14,sve top accovi,i svi ostalih nizozemaca ima oko nas ko piljevine

tako da ima mesa oko nas za mlacenje

i na temu tog da nema primirja za uskrs na nizozemskom serveru,to bih pohvalio nizozemce,drago mi je da napokon igram a da zbog vjernika i njihovih imaginarnih prijatelja na nebu nemoramo pauzirati par dana na serveru

i like it

The Bryach
10.04.12, 04:20
i na temu tog da nema primirja za uskrs na nizozemskom serveru,to bih pohvalio nizozemce,drago mi je da napokon igram a da zbog vjernika i njihovih imaginarnih prijatelja na nebu nemoramo pauzirati par dana na serveru

zaboli me za vjernike al uskrsnjeg zeku mi ne diraj...

TaraT
10.04.12, 09:25
zaboli me za vjernike al uskrsnjeg zeku mi ne diraj...

opet si natezao zeku za blagdane
macu, bry, macu
ne zeku

nesto ovo ovdje zamrlo, nije valjda da ste i nl pretvorili u simcity server

sale6263
21.04.12, 18:32
cestitke midu na dobroj akciji :),ode mi 1 selo :blackeye:,ipak dosta govori cinjenica da niste nikoga ni fejkali,jer nema potrebe :D

overdose
21.04.12, 18:58
Molit cu ekipu is THEa da prestanu slat pojacanja
Selo nije ugrozeno

Hvala unaprijed :D

kova741
24.04.12, 10:47
Novost nizozemskog servera:

Cs primio SLUŽBENU ponudu za savezništvo od NESLUŽBENOG diplomata MID-a

24h kasnije neslužbeni diplomat mida dobio po nosu.

TaraT
24.04.12, 13:18

.....

mislim da bi prije bila novost: cs jos uvijek postoji!!!
koliko cujem u zadnjih 10ak-15 dana uzimala su se sela, nestajali cropovi
ili akcije i igra nisu novost, vec samo skype naklapanja

nazgul1982
24.04.12, 13:27

Cs primio SLUŽBENU ponudu za savezništvo od NESLUŽBENOG diplomata MID-a

24h kasnije neslužbeni diplomat mida dobio po nosu.

zar je potrebno da cijeli skype razgovor ovdje postavim i igm

jasno sam rekao mislim nekih 10 puta da sluzbenu ponudu i sve detalje vam kaze zvone kada se sa njim cujete a da ja samo mogu reci sta biste mogli ocekivati kada biste nam bili saveznici

jel treba da stavim cijelu prijepisku na tu temu?

ovo pretposatvljam da se odnosi na mene da sam dobio po nosu

ne razumijem o cem se radi, jednom acc su jutros nizozemci skatali support al taj acc nema veze samnom

odmah sam isao pogledati na acc jel sve kako treba biti,da mi nije nesto promaklo

ich ne shvacam

kova741
24.04.12, 18:47
ne razumijem o cem se radi, jednom acc su jutros nizozemci skatali support al taj acc nema veze samnom

odmah sam isao pogledati na acc jel sve kako treba biti,da mi nije nesto promaklo

ich ne shvacam

hmmm kako je moguće odmah pogledat acc koji nema veze s tobom?

overdose
24.04.12, 23:28
Jbš politiku i diplomaciju,
Recite vi radije nama ko je rušio i koliko i ko je bio rušen
Može i pokoji report,
Radije to nego trkeljanja oko nqpova i savezništva

Hvala unaprijed!

mgaby
25.04.12, 06:44
Ja mislim da je Mizantrop za to zadužen :)

Cuchulainn
25.04.12, 17:00
hmmm kako je moguće odmah pogledat acc koji nema veze s tobom?

Pa valjda je isao pogledati na svoj acc, ne na taj kojem je skatan support (facepalm)

Zar je to neka novost kod nas? MiD je katao i preuzimao sela redom, ostao je jos pokoji igrac kojem nista nije ni katano ni preuzeto, ali naravno, onda se o tome ne govori.
Pokusat cu ovih dana sakupit vecinu reporta da se vidi sto se događa na serveru, a ne stalno neka pametovanja

Cražy
25.04.12, 17:18
ko je rekao da niste katali i preuzimali :P šta si se ti našao povrijeđen što se ne govori o vašim maestralnim preuzimanjima,imaš tu otvorenu temu pa slobodno piši i stavljaj reporte,pa daleko ste najjači,hvalite se sa podvizima

sale6263
25.04.12, 17:36
Pa valjda je isao pogledati na svoj acc, ne na taj kojem je skatan support (facepalm)

Zar je to neka novost kod nas? MiD je katao i preuzimao sela redom, ostao je jos pokoji igrac kojem nista nije ni katano ni preuzeto, ali naravno, onda se o tome ne govori.
Pokusat cu ovih dana sakupit vecinu reporta da se vidi sto se događa na serveru, a ne stalno neka pametovanja

mid sa obzirom na brojnost saveza je trebao odavno obrisati cs i par 1 sela od the saveza,ali njima je lakse ponudit saveznistvo :lol2:,sve u svemu kad nizozemci koji simaju do arteva,krenu na nas i skataju nas u par akcija,moci ce pricati kak su hrvati losi :pije kavu:,al nema veze bar cemo zavrsit sa ovom dosadom od servera :)

Cuchulainn
25.04.12, 17:44
ko je rekao da niste katali i preuzimali :P šta si se ti našao povrijeđen što se ne govori o vašim maestralnim preuzimanjima,imaš tu otvorenu temu pa slobodno piši i stavljaj reporte,pa daleko ste najjači,hvalite se sa podvizima

Ma jok provrijeđen, samo mi nije jasan taj neki nas mentalitet
Dok se roka po serveru, svi sute
Jesu li culi nesto na skypeu, odmah dolaze

mid sa obzirom na brojnost saveza je trebao odavno obrisati cs i par 1 sela od the saveza,ali njima je lakse ponudit saveznistvo :lol2:,sve u svemu kad nizozemci koji simaju do arteva,krenu na nas i skataju nas u par akcija,moci ce pricati kak su hrvati losi :pije kavu:,al nema veze bar cemo zavrsit sa ovom dosadom od servera :)
Cemu da zurimo s brisanjem. Polako se igramo, sto nam treba ostavljamo sebi, sto ne rusimo. Nije bas da imamo neku prijetnju pa da moramo to sto prije rijesit. Saveznistvo je ponudio igrac, ne sluzbeno vodstvo mida i to vise iz neke solidarnosti nego iz ljute potrebe. Mislim da reporti dokazuju koliko nam je to saveznistvo potrebno.

Evo sad sam na brzinu skupio reportova sto sam imao pri ruci, cisto da se vidi da server nije ni priblizno nezanimljiv ko ova tema.
!!CS!!
mate makjato VS frikighostrider
http://www.travian-reports.net/nl/report/52244df098c
dionisis VS frikighostrider
http://travian-reports.net/nl/report/52245081405
mate makjato VS marshall
http://www.travian-reports.net/nl/report/52268cd3fb6
presvetli VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/52269b0b15e
Vitorio VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/52294e39744
dionisis VS trio fantasticu
http://www.travian-reports.net/nl/report/52281871ead
Vitorio VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/52300c910fa
M & KiA VS kerber (preuzeto selo koje je kerber preuzeo od CS)
http://www.travian-reports.net/nl/report/52308d772d2
antytalent VS loop
http://www.travian-reports.net/nl/report/52327bcc9c2
presvetli VS van potjeh
http://travian-reports.net/nl/report/523591794b7
dugi VS Ina i Lilly
http://travian-reports.net/nl/report/523646c95c6
... VS brodski
http://travian-reports.net/nl/report/523863dbe3e
dugi VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/524558e1731
joker VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/524582e413d
kerber VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/52460a1fd24
dugi VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/52463ffc5b5
dementor VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/524627bbdd0
presvetli VS trio fantasticu
http://travian-reports.net/nl/report/524617164b1
Koko VS butterfly&nele
http://travian-reports.net/nl/report/52520f1bd37
http://travian-reports.net/nl/report/52523de1673
http://travian-reports.net/nl/report/52526908d67
kerber VS Panjevi
http://travian-reports.net/nl/report/52533737f98
Koko VS butterfly&nele
http://travian-reports.net/nl/report/52536e60e7c
http://travian-reports.net/nl/report/525410ab217
dugi VS Ina i Lilly
http://travian-reports.net/nl/report/5267954194e
______ VS Panjevi
http://travian-reports.net/nl/report/5245476effa
dugi VS Ina i Lilly
http://travian-reports.net/nl/report/527953420c3

THE
dionisis VS Bob rock
http://www.travian-reports.net/nl/report/5230739be4c
dugi VS Psyh0_Selmir
http://travian-reports.net/nl/report/52388bb535b
http://travian-reports.net/nl/report/524085a718e
http://travian-reports.net/nl/report/52411705a2d
joker VS Dumb&Dumber
http://travian-reports.net/nl/report/52578b8937f
... VS Dumb&Dumber
http://travian-reports.net/nl/report/525801249c7
http://travian-reports.net/nl/report/52581911e5b
kerber VS Dumb&Dumber
http://travian-reports.net/nl/report/525797cb0df
dugi VS Psyh0_Selmir
http://www.travian-reports.net/nl/report/527731305d4

Da ne mislite da je to sve, između ostalog ratuje se i s niskozemcima, pa cu ubacit samo par reportova od katanja njih jer predpostavljam da vam oni nisu bas toliko zanimljivi

joker VS Kleintje
http://travian-reports.net/nl/report/52555ac9620
cow and chicken VS Kleintje
http://travian-reports.net/nl/report/52560c3a9de
jmaslac VS Kleintje
http://travian-reports.net/nl/report/526344a3348
dugi VS Miauw
http://travian-reports.net/nl/report/526437990e7
Vitorio VS Miauw
http://travian-reports.net/nl/report/5264279c961
mate makjato VS Miauw
http://travian-reports.net/nl/report/529305d914d

Na zalost, ovo nisu ni priblizno svi reportovi, ali nemam volje dalje trazit, a zapravo nema ni smisla. Mislim da bi vam ovo trebalo dat uvid u to kako otprilike izgleda ovaj server iz nase perspektive.
Svi ovi reportovi su od zadnjih 7 dana, da nebi mislili da je rijec o napadima od pocetka servera.
Uz to se jos nadam da mi necete zamjerit sto reportovi nisu stavljeni tocno po redu, i sto se cesto ne zna koje selo je bilo u pitanju, ali vise ni ja pojma nemam

overdose
25.04.12, 18:01
Eh po tome sta vidim nekih pretjeranih interesa sa strane mida za saveznistvom
Nema i nije ni potrebno pretjerano

@sale

To sta si opisao na koji ono savez podsjeca?
;)

sale6263
25.04.12, 19:33
hmm neka rusenja i osvajanja,,defa ima u tragovima :brukica:,ali i offovi izgledaju smijesno(ima par dobrih vaderov,dugog i od mog bivseg susjeda krave i pileta)
http://travian-reports.net/nl/report/5283274591d,528334919c3,52834f45dcb,528351fe59e,52 836c25d55,528379a6e2b,52838926c53,52839ceb838 evo jednog dali niskozemci...

mgaby
25.04.12, 19:48

Da, sve to se dogodilo, ali !!CS!! itekako i dalje postoji i postojat će u inat svima koji misle da nas se može obrisati. I da će katanjem postići da se ijedan igrač zbog toga obrisati. Iznenađenje za mnoge koji su navikli da se igrači brišu nakon jednog napada. Da, pretrpili smo gubitke, ali to ne znači da smo nestali.
De beste Allianties (Verd.)
1. !!CS!! 26 4770 124007
2. TED 31 1159 35943
3. FAITH 13 2644 34374

S obzirom da ipak imamo 4x više deff bodova od sljedećeg saveza, ne bi rekla da je MID sve tako lako prolazio. A s obzirom da smo jedno 5x brojčano slabiji i da , za razliku od uvriježenog mišljenja, nismo imali pomoć od nikog osim od THE-a, ne bi rekla da smo baš tako jadni i slabi.
Jedini koji su zaista stradali su Panjevi, friki i trio, i to je veliki gubitak da se razumijemo. Sve ostalo su početna sela koja su već nekoliko puta skatana i uglavnom nisu niti dizana previše, ali služe svrsi i uhvatila su popriličnu količinu dosadnih offova.
@Sale
zaboravio si Zvonetov off, jako lijepi i sigurna sam da u cropovima postoji još barem 20-tak takvih koji se čuvaju za artove.

dadozg
25.04.12, 20:14
ne da mi se otvarat ove sve reporte,može ovdje copy par največih offova...

Cuchulainn
25.04.12, 20:18
Da, sve to se dogodilo, ali !!CS!! itekako i dalje postoji i postojat će u inat svima koji misle da nas se može obrisati. I da će katanjem postići da se ijedan igrač zbog toga obrisati. Iznenađenje za mnoge koji su navikli da se igrači brišu nakon jednog napada. Da, pretrpili smo gubitke, ali to ne znači da smo nestali.
De beste Allianties (Verd.)
1. !!CS!! 26 4770 124007
2. TED 31 1159 35943
3. FAITH 13 2644 34374

S obzirom da ipak imamo 4x više deff bodova od sljedećeg saveza, ne bi rekla da je MID sve tako lako prolazio. A s obzirom da smo jedno 5x brojčano slabiji i da , za razliku od uvriježenog mišljenja, nismo imali pomoć od nikog osim od THE-a, ne bi rekla da smo baš tako jadni i slabi.
Jedini koji su zaista stradali su Panjevi, friki i trio, i to je veliki gubitak da se razumijemo. Sve ostalo su početna sela koja su već nekoliko puta skatana i uglavnom nisu niti dizana previše, ali služe svrsi i uhvatila su popriličnu količinu dosadnih offova.
@Sale
zaboravio si Zvonetov off, jako lijepi i sigurna sam da u cropovima postoji još barem 20-tak takvih koji se čuvaju za artove.
Opet se vracamo na hrvatski mentalitet, part 2
Nisam vidio da je itko rekao da je mid katao i uzeo 20 vasih sela bez izgubljenog vojnika. Dapace, ima i među ovim reportima koje sam zalijepio nekih gdje katanje nije bilo uspjesno odnosno gdje se off zakucao.
Samo je rijec o tome da se nesto događa na serveru, a da su ovde kao i uvijek glavna tema necija lupanja sa skype-a.

U to koliko je tko u ovom ratu uspjesan nema nekog smisla, nek svatko prosudi za sebe.

mgaby
25.04.12, 20:24
Pa i ja se ne sjećam da sam igdje rekla da je server dosadan, dapače, koliko god povremeno bio bolan za nas, nama je vrlo zanimljiv. A moj odgovor je bio na eagle-ovo spominjanje da je vijest da uopće postojimo.

A i ne bi baš rekla da je bilo 20 sela, ali ajde...

Cuchulainn
25.04.12, 20:53
Pa i ja se ne sjećam da sam igdje rekla da je server dosadan, dapače, koliko god povremeno bio bolan za nas, nama je vrlo zanimljiv. A moj odgovor je bio na eagle-ovo spominjanje da je vijest da uopće postojimo.

A i ne bi baš rekla da je bilo 20 sela, ali ajde...
Dobro, mozda je bilo koje vise, tko ce znat tocno u broj :P
Ono sto je eagle htio rec (barem kako sam ja shvatio) je da se na velika zvona objavljuju neki razgovori sa skype-a dok se bitne stvari o samom stanju na serveru (akcije, katanja, deffanja) niti ne spominju.

mgaby
25.04.12, 21:13
Pa kad je osoba zadužena za PR zakazala, ponestalo mu inspiracije valjda :) I nećemo valjda mi objavljivati reporte o tome kako nas se kata. Kad smo imali što objaviti to smo i objavili.

TaraT
25.04.12, 21:42
Dobro, mozda je bilo koje vise, tko ce znat tocno u broj :P
Ono sto je eagle htio rec (barem kako sam ja shvatio) je da se na velika zvona objavljuju neki razgovori sa skype-a dok se bitne stvari o samom stanju na serveru (akcije, katanja, deffanja) niti ne spominju.

upravo tako
a gaby, upravo ti si ne jednom pisala kako je nas forum propao jer nema vise hofova, jer nema vise kvalitetnih diskusija, vec samo prepucavanja i podmetanja
tim vise je iznenadjujuce i porazavajuce da je tema zazivjela s nekim skype razgovorom

da se razumijemo, nitko ne ocekuje da ce cs nadjacati mid u sadasnjoj konstelaciji snaga
ne osporavam kvalitetu niti jednog saveza, ali cs je daleko malobrojniji i moze se nositi s midom na kratke staze
dugorocno, sumnjam da mogu prezivjeti bez vanjske pomoci (the, nizozemci, tko vec) tako da ako je i bilo nekih ponuda od strane mida, sasvim mi je razumljivo zasto
ovako sastrane mi se to cini kao win-win situation

sale6263
25.04.12, 22:16
upravo tako
a gaby, upravo ti si ne jednom pisala kako je nas forum propao jer nema vise hofova, jer nema vise kvalitetnih diskusija, vec samo prepucavanja i podmetanja
tim vise je iznenadjujuce i porazavajuce da je tema zazivjela s nekim skype razgovorom

da se razumijemo, nitko ne ocekuje da ce cs nadjacati mid u sadasnjoj konstelaciji snaga
ne osporavam kvalitetu niti jednog saveza, ali cs je daleko malobrojniji i moze se nositi s midom na kratke staze
dugorocno, sumnjam da mogu prezivjeti bez vanjske pomoci (the, nizozemci, tko vec) tako da ako je i bilo nekih ponuda od strane mida, sasvim mi je razumljivo zasto
konacno jedan pametan post..ko bi rekao da ces ga ti tarat napisat :) a to je ono sto mi smeta najvise u ovom forumu,ispada da mid tuce 2 3 saveza sam,a niko od njih ne spominje konkretne brojke od saveza pod saveza,broja racuna itd..to se tocno vidi iz prilozenih reporta,cs naravno ima sad vec problema sa stanjem defa,mid ih dobiva na misice,ne na neko preveliko znanje ili organiziranost

sto se tice nudenja savenistva "nesluzbenog diplomate" tu se ocito radilo o pokusaju ubacivanje bubice,da se stvori neki razdjel medu cs ekipicom..tak se meni nekak cini :)

TaraT
25.04.12, 22:39
sale, ali tu su si sami the i cs krivi
otisli su na jednu specificnu domenu u premalom broju da bi igrali neku znacajniju ulogu
njih nema previse, samo vas ima premalo

EvilDuck
25.04.12, 22:59
konacno jedan pametan post..ko bi rekao da ces ga ti tarat napisat :) a to je ono sto mi smeta najvise u ovom forumu,ispada da mid tuce 2 3 saveza sam,a niko od njih ne spominje konkretne brojke od saveza pod saveza,broja racuna itd..to se tocno vidi iz prilozenih reporta,cs naravno ima sad vec problema sa stanjem defa,mid ih dobiva na misice,ne na neko preveliko znanje ili organiziranost

sto se tice nudenja savenistva "nesluzbenog diplomate" tu se ocito radilo o pokusaju ubacivanje bubice,da se stvori neki razdjel medu cs ekipicom..tak se meni nekak cini :)

U pravu si. U MiD-u su uglavnom njubare koje dobijaju na mišiće.:cerek:

overdose
25.04.12, 23:07
ne sekiraj se,
on je samo ljubomoran jer imamo više članova od njih,
jednostavno čovjek nije naučen igrat u takvim uvjetima :D

EvilDuck
25.04.12, 23:23
Stvarno neljudski uvjeti za igru. Gdje god se okreneš na jugozapadu, Mid iskoči iz paštete.
Oni imaju kvalitetu, mi imamo kvantitetu. A tako je dobro sve bilo zamišljeno.

EDIT: Predložit ću vodstvu da neke igrače MiD-a stave u suspend mode. Jer ovo stvarno nije fer.
EDIT 2: Čini se da niskozemci čuvaju off-ove za arte, a slutim da će na kraju ujedinjeni protiv MiD-a pokušati dobiti server, pa kome obojci, kome opanci.

Cražy
26.04.12, 01:39
otisli su na jednu specificnu domenu u premalom broju da bi igrali neku znacajniju ulogu

govorim sad činjenice koje su mi poznate. the je na nizozemac krenuo sa dogovorom koji je pao 3-4 dana prije servera s naglaskom da je sharky odlučio da dio nas ide na s1 a dio nas se ipak odlučilo da ćemo igrati i nizozemac ali čisto pomalo bez golda i deff klikat. e sad da se možda računalo da će biti neka suradnja sa midom je i to potvrđuje da smo i na istim koor. do nje nije došlo jer je the htio igrati pod svojim imenom a ne pod vodstvom mida, ali u suradnji,a sa njihove strane se reklo da može ali da moramo bit u midu.mi smo odbili i tu smo di jesmo. to što ima igrača u midu koji ne podnose the je njihov problem,u to neću ulazit ali ima isto tako igrača iz the koji igraju u midu.

da se osvrnem na ovo da su u midu njubare,to nitko nije rekao jer naprosto nije istina. dobar dio igrača je vrlo kvalitetan ,dio njih i nije, ali se komentari odnose na neke akcije koje su stvarno bile loše bilo iz ljenosti bilo iz neznanja-neću ulazit u to.

što se tiče cs saveza svaka im čast i kapa do poda, s obzirom na količinu acc-eva :101010:

mgaby
26.04.12, 01:49
Ja zaista ne vidim u čemu je problem ako se spomene da njih ima 5x više, to je činjenica, da čine preko 10% igrača na serveru i to je činjenica, i da su jaki, i to je činjenica, da su nas prilično "istukli" i to je činjenica. Da ne igramo značajnu ulogu, e pa ako naše brojke ne govore dovoljno, onda ne znam što znači igrati značajnu ulogu. Kako će se server dalje razvijati, vidjet ćemo. Nizozemci su se uglavnom skrivali, pa očekujemo tek vidjeti što nude. Osim jednog njihovog accounta, uglavnom ništa nije viđeno. Da li će se ujediiniti, hmmmmm, i to ćemo vidjeti, po mojim saznanjima, tamo postoji jako puno frakcija, savezi su mali i uglavnom svi igraju svatko za sebe, i zasad nema nekih očitih suradnji, kako će se to razvijati i to ćemo vidjeti. Da će !!CS!! ostati tamo, i da neće biti obrisan kako je bilo najavljivano na velika zvona jer zamisli, tko smo mi da smo uopće došli tamo, a da nismo u MID-u (to je citat jednog MID igrača). Ali !!CS!! je savez igrača koji jako dugo igraju zajedno, koji su kao mali savez prošli i završili velike servere i uglavnom nisu opterećeni odnosima na HR serverima i još uvijek smatraju ovo igrom. Ako se to nekom ne sviđa, to nije naš problem, problem je onih koji su davno zaboravili na zabavu i uživanje u ovoj igri u potrazi za pobjedom pod svaku cijenu. Da, lijepo je pobijediti, i mi teško možemo računati na pobjedu na ovom serveru, ali ja ovu ekipu ne bi mijenjala za nijedan savez koliko god on jak i nadmoćan bio. Jer !!CS!! je upravo to, jedna puknuta ekipa kojoj travian nije sve u životu, ali je iz traviana izvukla predivna prijateljstva i negdje čak i više od toga :)
A što se odlaska na domenu tiče, otišlo se iz samo jednog razloga, jer je to bio tada jedini T3.6 server koji se otvarao. Koordinate su također stalne koordinate na kojima savez igra i nije se gledalo na nikog drugog. Sama domena nije specifična po ničem osim po malom broju igrača i nama neobičnom načinu igre Nizozemaca u kojima se govori samo o proizvodnji i oazama. Ali kao što rekoh, očekujemo da vidimo što je ta njihova proizvodnja donijela.

The Bryach
26.04.12, 03:35

the u malom broju... hahahaha... nikad se nisam nado da tak sta budem cuo :D
s obzirom na neke ljude koji inace vodili the, mora da je jezicna barijera bila najveci problem u regrutiranju svih mogucih acc-a u kvadrantu i dalje...

kova741
26.04.12, 19:03
upravo tako

Pa s obzirom da u ovom CS sam isključivo u ulozi igrača nikakvog vođe, napad na selo nisam imao oooooodaaavno a eto na skype mi se dotični javio, i koliko god on negirao ja i dalje u svom hystory vidim "zvone mi rekao da ispipam teren".

Dakle ono šta sam želio reći da mi je na skypu bila veća akcija neg u igri :)

Ne znam zašto ste se vi sad povampirili radi te izjave koja je točna,vama nitko ne brani da stavljate svoje reporte ili svoje skype doživljaje :)

PS: horall nisam kopirao nikakav razgovor molim da ne brišeš ili ispravljaš post.

The Bryach
26.04.12, 19:18
[U]
Da će !!CS!! ostati tamo, i da neće biti obrisan kako je bilo najavljivano na velika zvona jer zamisli, tko smo mi da smo uopće došli tamo,

jel se to "vaderove bajke" sire i na internacionalnoj razini? :D

Toso
29.04.12, 00:17
pozdrav svima iz penzije. probajte ju i vi :P

pozdrav i MIDu i CSu :)

TaraT
29.04.12, 01:52
Dakle ono šta sam želio reći da mi je na skypu bila veća akcija neg u igri :)

lijepo da je tebi dosadno dok savez brisu s mape i da je javljanje vadera hepening koji se pamti i prepricava
ps. vader javi se i meni da i ja imam ssto za pisati na forumu

ariac
29.04.12, 12:27
Pa kad je osoba zadužena za PR zakazala, ponestalo mu inspiracije valjda :) I nećemo valjda mi objavljivati reporte o tome kako nas se kata. Kad smo imali što objaviti to smo i objavili.

Da, malo sam izgubio inspiraciju :( ... naime, ja inspiraciju vucem iz promasaja, katanja nebitnih suporta i leprshave diplomatske igre. A cini se da tek sada ulazimo u tu fazu ... barem sto se diplomacije tice :D. Sve drugo ide sasvim solidno sto se tice MiD-a kao sto je Chuchulainn pokazao reportima (hvala :) ).

Naravno, ima tu svega. Nisu ni nizozemci vesla sisali, ali su poprilicno pasivni s obzirom da vrijeme ne radi za njih. Najbolju igru na serveru je po meni pokazao CS. ALI! To ne bi bilo moguce bez da MiD ne forsira agresivnu igru kao i uvjek tako da molim da nam se oda barem malo priznanje za to, hvala :)

THE se nema sto javljati jer nista nije pokazao. Nizozemci nisu pokazali nista vise od njih, ali su barem vecinom ostali u centru i to je ako nista znak hrabrosti (ili barem neshvacanje opasnosti) i nekakvo obecavanje zanimljive igre nakon artova. Povijest ce pokazati! (emo)

Sto se diplomacije tice ... ponuda CS-u je razumna u okvirima MiD-ove propisane diplomacije i garantira za obje strane zanimljivu igru i neokaljan obraz. Govorim o sluzbenoj ponudi, ne o nesluzbenom cavrljanju. Ponuda je odbijena (opet razuman izbor za jednu i prihvatljiv za drugu stranu). Koliko je to bila dobra odluka to ce se vidjeti. Ovisi puno o tome sto ce nizozemci napraviti u buducnosti.

Jesam li jos sto zaboravio komentirati?

sale6263
29.04.12, 22:06
istina zasad the savez nista posebno nije odigrao.zato sto se bave vecina sa s1 serverom..ali smatram da smo odigrali bitniju ulogu u kvadrantu nego sto vi ocito shvacate u ovom trenutku :p
bude bolja slika servera kad dojdu artevi,onda ce se vidit stanje kvadranta i servera

cinjenica je da kvadrant od mida nije ociscen,da niti jedan kvadrant ne ratuje osim naseg,,ne kuzim zasto bi se dutchmenima zurilo negdje,po meni imaju oni vremena za simanje dok se mi zabavljamo,..kao da ih tarat vodi :),budu slozili lijepe offove za rusit midov ww..

FlLASH!
30.04.12, 03:09
E sale moj .. treba dozivjet WW :D :D

O toj famoznoj ponudi za CS, pa bila je logican potez iz par razloga. Prvi i osnovni je da vise nema guzvanja prevelikog broja croppova na premalo mjesta :D
Skoro svatko tko je bio visak je "evakuiran". E sad, do sukoba i je doslo bas zbog tog podrucja jer je strana sa 25 igraca naspram 120-130 htjela nerealno velik prostor u centru. Posto to nije bila prihvatljiva opcija doslo je do sukoba ... koji je manje vise odrađen do kraja i to offovima iz 1. sela u 90% slucajeva. CS je migrirao uvelike na -- i to je ok.
Bilo je zanimljivo(manje vise) i to je super stvar. Iako odusevljen i nisam, napadali ste nikako na zalost... friki je prakticki pao bez ispaljenog metka ...panjevi uz 2 3 napada ..mozda. Ostali jos manje. Naseljavali ste se lose, stovise totalno lose isplanirano. Imam dojam da je cijeli princip vaseg naseljvanja bio neki neplanirani kompromis izmedju zelja bez razmisljanja u naprijed i nesto malo logike oko toga sto je realno i prakticno. Cak se i THE ..prakticnije naselio ..iako fakat moram odat priznanje ekipi koja se odseli bogu iza nogu da bi im croppovi na kraju dijelili oaze -.- ... to treba znat.
Međutim, posto podrucja spora vise nema ... nema ni razloga da se nastavi mlatit po nekome po kome ne moras... sad, ako to na stranom serveru nije dovoljan razlog za suradnju .. onda fakat ne znam sto je..al ok, svatko bira za sebe. Otom potom.

A sad, ako se netko nalazi uvrjeđen MiD ovom diplomacijom, meni je žao, ona je ista svaki server, i u svojoj suštini se ne mijenja. Nismo skloni koalicijama van imena MiD jer su takve koalicije grozno nestabilne i tesko spojive sa izrazito autorativnim unutarnjim ustrojem saveza.
Sto se tice broja ljudi, ponovo cu isto .. mi smo isli nizozemac osvojit. Ne samo se pojavit. Shodno tome apsolutno smo bili svjesni da moramo bit spremni na rat protiv doslovno svih. To sa 30-50 acceva jednostavno nije bas pametno... il u najmanju ruku zdravo :D ... moze se, al na stranom serveru di ne ocekujes regrute ...ne bi hvala. Treba imat i zivot.

Sto se nizozemaca tice ... nisu me odusevili, a toliko masovno ubijaju oaze da ja to u zivotu vidio nisam.

Salahad Itmijan
30.04.12, 03:35
iako fakat moram odat priznanje ekipi koja se odseli bogu iza nogu da bi im croppovi na kraju dijelili oaze -.- ... to treba znat.

Ak su tam i neka njihova poznatija imena onda se tomu ne treba čuditi, kad čovjek igra više acca na takve trivijalnosti se ne obraća previše pažnje.

mgaby
30.04.12, 09:36
E sale moj .. treba dozivjet WW :D :D

O toj famoznoj ponudi za CS, pa bila je logican potez iz par razloga. Prvi i osnovni je da vise nema guzvanja prevelikog broja croppova na premalo mjesta :D
Skoro svatko tko je bio visak je "evakuiran". E sad, do sukoba i je doslo bas zbog tog podrucja jer je strana sa 25 igraca naspram 120-130 htjela nerealno velik prostor u centru. Posto to nije bila prihvatljiva opcija doslo je do sukoba ... koji je manje vise odrađen do kraja i to offovima iz 1. sela u 90% slucajeva. CS je migrirao uvelike na -- i to je ok.

S obzirom da si TI bio taj koji je razgovarao sa mnom sa kartom koju si si TI predložio, ne vidim kako je to CS želio nerealan prostor. Da bi isti taj TI nakon 3 dana došao i rekao, ipak nam ne odgovara raspored koji si TI napravio, a mi se samo složili oko njega. Dakle, dragi Tristan, TI si taj koji je izazvao sukob sa svojim zahtjevima i mijenjanjima istih. A što se tiče frikija
Pa sama činjenica da se njegov crop nuliralo iz trećeg pokušaja, i da se u svakom pokušaju napadalo sa barem 20 offova, da je čistač bio iz cropa, a ne iz početnog sela, bravoooooooooo vi. Uspjeli ste.
Što se uvrijeđenosti tiče, nismo mi uvrijeđeni vašom diplomacijom. Ako si čitao moje postove prije, i moj odgovor na ponudu, shvatio bi da je ponuda i više nego kvalitetna, ali ono na što se vrijeđamo je cijeli tijek ovih 4 mjeseca servera u kojima nije stvar katanja i rušenja nego konstantnog omalovažavanja i svega ostalog što je išlo uz to. I onda u 5 minuta doslovce bi sve to trebali zaboraviti i doletiti u "zagrljaj" braće Hrvata koji su vas tretirali kao zadnje smeće, a nakon toga vidjeli da i nisu baš počistili svoje dvorište, da nisu obrisali NITI JEDAN !!CS!! account, i još otkrili da nizozemci znaju igrati pa sad odjednom ajmo braćo Hrvati protiv njih. Sorry, ali na to ste trebali misliti na početku. A to što vama i dalje smeta da postoje igrači koji ne žele biti dio mega extra uber jakog MID-a jer imaju svoje principe i čist obraz, to je vaš problem.

ariac
30.04.12, 14:25
Hmm, osim klasicne iznimke koji ne diskriminira previse u omalovazavanju svih "farmi" :D ... mislim da nitko iz MiD-a (a kamoli iz vodstva) nije omalovažavao CS ili ga tretirao kao smece. Mislim da nijedan savez nije tako tretiran od nikog iz vodstva MiD-a.

Mozda sam senilan ili neobjektivan. U tom slucaju bih molio citate. :)

TaraT
30.04.12, 14:35
A što se tiče frikija
Pa sama činjenica da se njegov crop nuliralo iz trećeg pokušaja, i da se u svakom pokušaju napadalo sa barem 20 offova, da je čistač bio iz cropa, a ne iz početnog sela, bravoooooooooo vi. Uspjeli ste.

u svim, pa i u konacnom nuliranju kad je crop bio jedva na dvoznamenkastom broju popa je sudjelovalo, moram jos jednom citirati: "barem 20 offova" ???

FlLASH!
30.04.12, 15:05
S obzirom da si TI bio taj koji je razgovarao sa mnom sa kartom koju si si TI predložio, ne vidim kako je to CS želio nerealan prostor. Da bi isti taj TI nakon 3 dana došao i rekao, ipak nam ne odgovara raspored koji si TI napravio, a mi se samo složili oko njega. Dakle, dragi Tristan, TI si taj koji je izazvao sukob sa svojim zahtjevima i mijenjanjima istih. A što se tiče frikija
Što se uvrijeđenosti tiče, nismo mi uvrijeđeni vašom diplomacijom. Ako si čitao moje postove prije, i moj odgovor na ponudu, shvatio bi da je ponuda i više nego kvalitetna, ali ono na što se vrijeđamo je cijeli tijek ovih 4 mjeseca servera u kojima nije stvar katanja i rušenja nego konstantnog omalovažavanja i svega ostalog što je išlo uz to. I onda u 5 minuta doslovce bi sve to trebali zaboraviti i doletiti u "zagrljaj" braće Hrvata koji su vas tretirali kao zadnje smeće, a nakon toga vidjeli da i nisu baš počistili svoje dvorište, da nisu obrisali NITI JEDAN !!CS!! account, i još otkrili da nizozemci znaju igrati pa sad odjednom ajmo braćo Hrvati protiv njih. Sorry, ali na to ste trebali misliti na početku. A to što vama i dalje smeta da postoje igrači koji ne žele biti dio mega extra uber jakog MID-a jer imaju svoje principe i čist obraz, to je vaš problem.

Jesam li ikad negirao sve ovo za sto se pisalo velikim slovima "TI"? Nisam, međutim, jasno sam bio rekao tokom dogovora da su to pregovori ... dakle PROCES a ne događaj i tocka. Nadalje, za svaki dogovor amen mora rec osoba koja ima tu poziciju, a to nisam ja i to sam jasno naglasio. E sad, ako to nije bilo dovoljno jasno s moje strane objasnjeno ...meni je zao greska je moja.
Sto se omalovazavanja tice, osobno to nikad nitko iz vodstva radio nije ... klasicno ratno podjebavanje je mislim cisti folklor ove igre... lijep broj ljudi s kojima sad igram sam tokom godina propisno "izvrjedjao". Mizantropa prvog, Diktatovska farmica :D :D :D
Sto je sluzbeno je sluzbeno, ostalo je sve relevantno ko prdac u vjetar.
Kad si suparnik si suparnik i sav obzir suparnika es tad dobit, kad nisi ..nisi i to se moze promijeniti u dan dan i pol sto se nas tice. Niko nikome nije jb.. sve po spisku il slicne govnarije da bi tu bilo nekih problema.
Ne, niste brisali i to je jedna divna promjena za razliku od vecine tukaca koji se pokupe kad im ne ide sve po planu. To je zapravo glavni razlog zasto smo i dostavili ponudu, jer realno, vi nama niste nuzni, al da bi nam bilo drago igrati s takvim igracima, naravno da da.. i zasto ne pruzit vam priliku osvajanja servera? Nitko vise u altruizam ne vjeruje. Tuzno.

A sto se tice "ciscenja dvorista", gaby, molim te lijepo .... pocisceno je sasvim dovoljno za ovaj trenutak. Vasi kapaciteti u vidu udarne i defanzivne snage su vidno minimalizirani, dovoljno da vas vise ne smatramo prijetnjom na +-. Ukoliko se to promijeni, promjeniti ce se i nas pristup. Al to ovisi iskljucivo o vama. I da, ponuda je zato sto ste Hrvati, stvar je jednostavnog povjerenja. Nista uber komplicirano.

I da ... principi i čist obraz ... sto volim te kategorije koje zvuce mocno a zapravo ne znace puno , bar ne u ovom kontekstu.
Al i dalje ne kuzim sto ste tako svadjalacki nastrojeni. Predvidjanje ishoda je bila cista matematika nakon sto se vidjelo tko je i gdje zauzeo croppove.

sale6263
30.04.12, 20:49
the se dobro naselio..postoje dva razloga zasto neki cropovi su tako blizu da pucaju na par istih oaza..ako ste pametni skuzicete bar jedan od njih :).a cek sta je ovo tristan naseljavao cs??

Wtf....

krema toga je sprdanje sa seljenjem koje je on ocito radio..hahahah i onda katanje razdvojenih racuna.pa onda ce ih primit pod svoje saveznistvo onako razrusene..pa nije ni cudo sto nisu prihvatili vase uvjete

epic :)

Nixon
30.04.12, 21:17
I da, ponuda je zato sto ste Hrvati, stvar je jednostavnog povjerenja. Nista uber komplicirano.

Hahahah , to ste znali i od samog početka .
Iako ne igram kvalitetno ovaj server ,tu sam samo radi vas da vas pratim ...mislim da vam je gaby sve rekla .
Eto kratak sam ... imate lijep pozdrav od mene i zabavite se:)

mgaby
30.04.12, 21:24
the se dobro naselio..postoje dva razloga zasto neki cropovi su tako blizu da pucaju na par istih oaza..ako ste pametni skuzicete bar jedan od njih :).a cek sta je ovo tristan naseljavao cs??

Wtf....

krema toga je sprdanje sa seljenjem koje je on ocito radio..hahahah i onda katanje razdvojenih racuna.pa onda ce ih primit pod svoje saveznistvo onako razrusene..pa nije ni cudo sto nisu prihvatili vase uvjete

epic :)

Molim da u svoja vlastita prepucavanja ne uvlačite !!CS!! jer zaista me nije briga tko je koga i zašto na hr serverima i tko se kome zamjerio.
Hvala

juco
30.04.12, 21:25
kak ste vi midovci prepotentni...obrisali ste mene i frikija na jedvite jade...vas 150 i sad kao nesto ste napravili...boze dragi...a ni to nebi napravili da nema druga vadera s 40 acc-a...nemate se vi s cim pohvalit...;)

a sto se tice ponude...netko rece na skypeu da mozemo u coo samo i iskljucivo da namirite stetu od pocetka servera...ressi za cropove i sva razbijena sela...pa si vi razmotrite...:P

ariac
30.04.12, 21:42
kak ste vi midovci prepotentni...obrisali ste mene i frikija na jedvite jade...vas 150 i sad kao nesto ste napravili...boze dragi...a ni to nebi napravili da nema druga vadera s 40 acc-a...nemate se vi s cim pohvalit...;)

a sto se tice ponude...netko rece na skypeu da mozemo u coo samo i iskljucivo da namirite stetu od pocetka servera...ressi za cropove i sva razbijena sela...pa si vi razmotrite...:P

Epic! Grintati na MiD-ovu prepotenciju i onda zavrsiti post u maniri Marije Antoanete ... ma jesi ti procitao ovo prije nego si postao? :D

Jos uvjek cekam nekakve citate koji ce argumentirati tu nevidjenu MiD-ovu prepotenciju i omalovazavanje protivnika :)

TaraT
30.04.12, 21:45

tako je, nek plate
ssto si oni isto svasta umisljaju
i ne samo ressi, i gold, da se kao u mostaru, napravi ljepsi, veci i stariji most od starog

btw, gabi, volio bi vidjeti defile onih 20 offova, nije tog bilo jos od titovih vremena, izuzev u koreji mozda
i eto, kod mida

juco
30.04.12, 21:48
Epic! Grintati na MiD-ovu prepotenciju i onda zavrsiti post u maniri Marije Antoanete ... ma jesi ti procitao ovo prije nego si postao? :D

Jos uvjek cekam nekakve citate koji ce argumentirati tu nevidjenu MiD-ovu prepotenciju i omalovazavanje protivnika :)

sorry ti si malo ogranicen da nemozes skuzit sta sam napiso ili gdje je problem?

omalovazavanje je bilo od strane "neutjecajnog" vadera u ing porukama...koje pokazuje koliko je zaglibio u virtualnom svijetu...a prepotencija...pa javno se hvalite sa nicim...a kad ste ocistili u svojoj domeni onda nudite mir...:lol2:

ariac
30.04.12, 23:24
sorry ti si malo ogranicen da nemozes skuzit sta sam napiso ili gdje je problem?

omalovazavanje je bilo od strane "neutjecajnog" vadera u ing porukama...koje pokazuje koliko je zaglibio u virtualnom svijetu...a prepotencija...pa javno se hvalite sa nicim...a kad ste ocistili u svojoj domeni onda nudite mir...:lol2:

Da, ja sam nazalost ogranicen zdravim razumom i dobrim odgojem ... ti si ocigledno sretnik bez tih ogranicenja :)
Vader omalovazava sve i svakog u igri i to nije neka novost. Jos uvjek to nije vodstvo MiD-a, a ni neka masovna pojava medju igracima MiD-a.
Da, hvalimo se igrom koja je dala rezultate.
Nakon postignutih rezultata pokusavamo i osigurati mir i mozda saveznika.
Necuveno! :D

FlLASH!
01.05.12, 01:33

Jedivte jade? Ajd dobro, ako tako to doživljavate tko sam ja da vam proturjecim.

Pohvaliti s icim? Pa recimo da smo rijesili nedoumicu oko toga koliko je bilo prakticno s vase strane inzistiati na guranju oko par croppova u centru. Cijena? Besplatno prakticki s nase strane bar, ginulo je koliko je moralo ginuti u situaciji da se islo na cistu silu. Nase stanje je poprilicno dobro, po planu sve, udarna snaga netaknuta, deff se ubija vise od dosade nego od icega. Vase stanje ... ne tako dobro generalno... a moze bit i gore.
I sad, koliko vidim ... problem je u tome što nemamo neku uber želju utuc vas do kraja??!!! Svasta -.-.
Sto ne mozete jednostavno priznat da vam je ideja, u okolnostima kakve jesu, da na silu idete u guzvu i to dosta lose raspoređeni jednostavno ne bas najbolja i sa ne bas najboljim rezultatom? To je cista cinjenica.. i to sve zbog 3 4 acca koji su bas MORALI ic radit cropp tamo di nije bilo bas najbolje ga vama za radit ... mislim, ne kazem da nuzno nema tu neke logike .. samo mi nije bas jasna pa ako moze u detalje cisto eto da pricamo malo a ne izbacujemo zuc oko 3 4 piksela.

Evo mene bas zanima iskreno, u nekom srednjerocnom planiranju kako ste npr mislili bez dobrog rasporeda croppova funkcionirat u tom broju u izrazito agresivnom okruzenju sa izuzetno limitiranim izvorom potpore van vaseg saveza? Mislim, ovo je igra matematika i planiranja podosta ..pa me to zanima ovako ponajvise u samom travianu.

@ Sale, da, defferi su .. gle cuda za pretpostavit .. gle garaze accevi .. ni to fakat nikme ne bi palo na pamet..al opet, misko, kad si na 20 i kusur sati od nekog, mozes ne radit GG do GG-a.. jednostavno ...mozes.. kate su spore. Isplati se, radi se o desetcima tisuca ressa na sat, a to je na serveru sa malo mogucnosti pljacke poprilicno mnogo.

@juco - ma gle cuda .. vader te podjebavo da si farma... uzas .. cry me a river, ja to njemu govorim svaki drugi dan, plus jos dodam da je prljavi 3k ovac koji NIJE dobio onaj s2 :D :D :D ... mora da se opako mrzimo -.- .. garant cu mu uvalit laksativ u sok od breskve prvom prilikom ... svasta...

sale6263
01.05.12, 17:32
Da, ja sam nazalost ogranicen zdravim razumom i dobrim odgojem ... ti si ocigledno sretnik bez tih ogranicenja :)
Vader omalovazava sve i svakog u igri i to nije neka novost. Jos uvjek to nije vodstvo MiD-a, a ni neka masovna pojava medju igracima MiD-a.
Da, hvalimo se igrom koja je dala rezultate.
Nakon postignutih rezultata pokusavamo i osigurati mir i mozda saveznika.
Necuveno! :D

vas savez je dosao sa namjerom osvajanja servera..znaci ww i tako to..a moj zdravi razum meni kaze da ste rusili dobar dio svojih potencijalnih saveznika u kvadrantu..ne bas narocito pametna diplomacija
niti pametna igra sa rezultatom (jos se i hvalite sa time)...
mozda vam je to prolazilo na hr serverima,ali ovdje jako tesko,ali eto mozda me i iznenadite i potpisete jos neka saveznista sa dutchmenima :),pa dokraja pocistite svoj kvadrant

a ovo sa uvredama midovaca,dovoljno je samo okreniti prvu stranu ovog dijela foruma i sve ce biti jasno,zanimljive igrace ste okupili oko sebe ;)
mislim da je vrijeme da izaberete nove diplomate,ja predlazem sneki i trsitana ROTFL

ariac
01.05.12, 19:30
vas savez je dosao sa namjerom osvajanja servera..znaci ww i tako to..a moj zdravi razum meni kaze da ste rusili dobar dio svojih potencijalnih saveznika u kvadrantu..ne bas narocito pametna diplomacija
mozda vam je to prolazilo na hr serverima,ali ovdje jako tesko,ali eto mozda me i iznenadite i potpisete jos neka saveznista sa dutchmenima :),pa dokraja pocistite svoj kvadrant

a ovo sa uvredama midovaca,dovoljno je samo okreniti prvu stranu ovog dijela foruma i sve ce biti jasno,zanimljive igrace ste okupili oko sebe ;)
mislim da je vrijeme da izaberete nove diplomate,ja predlazem sneki i trsitana ROTFL

Da, shvacam da je malo tesko uociti razliku izmedju osvajanja servera i potpisivanja saveznistva sa serverom.

Okrenuo sam prvu stranicu i zaista tamo Crni zmaj vrijedja THE i tebe. Da, zaista neukusno, ali izgleda da je to uzrokovano njezinim osobnim iskustvom s THE-om i tobom i nema bas puno veze s MiD-om. O tom serveru ionako svi sve znaju i pokusavaju potisnuti.
Svejedno, dobar primjer. Zaista to nije bilo potrebno, ali ta dva posta njoj idu na dusu. Malo sam proceprkao i dalje od prve stranice i ne mogu naci nista vise. Osim par postova gdje omalovazavaju MiD. :D

Toso
01.05.12, 22:26

ocito nisi nikad igrao negdje gdje i mid igrao, onda bi znao kako diplomacija s njima izgleda :)

The Bryach
01.05.12, 22:43
ocito nisi nikad igrao negdje gdje i mid igrao, onda bi znao kako diplomacija s njima izgleda :)

a the-ovac je tosho bokte... znas da njihova filozofija potpisivanje saveza sa svim zivim i nezivim... pravi pacifisti inace :D

sale6263
01.05.12, 23:25
a the-ovac je tosho bokte... znas da njihova filozofija potpisivanje saveza sa svim zivim i nezivim... pravi pacifisti inace :D

padobranac sa kime ima the potpisano saveznistvo na nl7(a koliko vidim to je tema ovoga foruma)??

zuje nisam vam ja kriv sto vas je the na nekim drugim serverima zlostavljao..drzite se aktualne teme ako imate sta pametno za reci ;)

Toso
01.05.12, 23:33
the mene zlostavljao? kewl :D
saznati cu svasta novoga jos ocito :)

just my 2 cents, tkogod je imao ikad ikakav uvid u MID, zna kako tamo stvari funkcioniraju. I valjda najorganiziraniji savez na nasim serverima. Mislim da ce bez problema pomesti ovaj server :)

The Bryach
02.05.12, 00:16
padobranac sa kime ima the potpisano saveznistvo na nl7(a koliko vidim to je tema ovoga foruma)??

zuje nisam vam ja kriv sto vas je the na nekim drugim serverima zlostavljao..drzite se aktualne teme ako imate sta pametno za reci ;)

na nizozemcu vam vjerojatno jezicna barijera bila problem ko sto sam reko, bar ak vode savez isti ljudi...

ja sam u zuji samo 1 server odigro, a poprilicno sam siguran da sam zapravo ja zlostavljo, farmo i bildo heroja na tebi :D
a taj server bas i niste bili izazov, opet ste bili izmuktarili saveznistvo s krikom koji je jedini i igro, dok se kod vas vodila filozofija: primaj sve sto mozes pa pushanje nekolicine "velikih" igraca i njihovih multica... ressi baceni u vjetar s obzirom na uporabu tih off-ova
CS ima moj respekt, igro sam s njima i smatram ih odlicnim savezom... zato mi nije bas jasno di isli s vama u suradnju neku, valjda kova mal previse na stranim serverima visi pa zaboravio na najvece "bisere" hr servera...
malo je teze sad jel kad pushevi nisu tolko veliki? :D
a MiD se bez uvrede, nema posebno cim hvalit na ovom serveru gazenjem nekoliko THE igraca.... ipak je u the-u mal prozirno di ce se deff nalazit... nema svako tamo pravo na tu povlasticu ...

Cražy
02.05.12, 00:30
pa ti na svakom serveru znaš sve o svakom igraču i svakom savezu, sva sreća da nas ti prosvjetljuješ svojim mudrostima svakodnevno-šta bi mi bez tebe

Salahad Itmijan
02.05.12, 02:28
na nizozemcu vam vjerojatno jezicna barijera bila problem ko sto sam reko, bar ak vode savez isti ljudi...

Kaj na stranom serveru, sa šarkom je vjerojatno problem komunikacija i prenošenje misli i na hrvatskom jeziku :D

The Bryach
02.05.12, 04:47
pa ti na svakom serveru znaš sve o svakom igraču i svakom savezu, sva sreća da nas ti prosvjetljuješ svojim mudrostima svakodnevno-šta bi mi bez tebe

proucavanje reakcija rijetkih i specificnih primjeraka je moj hobi... drago mi je sto netko prati moj rad :D

Salahad Itmijan
02.05.12, 07:02
ha
da su bar rijetki