PDA

View Full Version : greška na hr2... manjak hrane

GoodGuyGreg
12.04.12, 15:49
evo ovako imam problem sa hranom,kad idem radit neke građevine piše mi manjak hrane nadogradite farmu... a imam 700 hrane u naselju i proizvodnja mi je 147 po satu ( sa herojem) kad maknem herojev bonus svejedno bude 22...ima li iko nekakvo objasnjenje? :brukica: :brukica: :brukica: :brukica:

Cražy
12.04.12, 20:20
nisi jedini,to i meni radi na hr1.sad moraju nakon održavanja napravit održavanje da uklone sve što su zasr...

Lukx_07
12.04.12, 23:21
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?51532&p=964770&viewfull=1#post964770

U prošlosti igrači su lako mogli doći u situaciju da nemaju pozitivnu proizvodnju sirovina. Razlozi za to su uobičajeno bili:
-proizvodnja heroja se prekinula jer je heroj mrtav ili su mu promijenjene sposobnosti
-25% povećanje proizvodnje žita se završilo
-rušenje žitnih polja, mlina i / ili pekare

Da bismo zadržali sljedeću rečenicu kratkom, hajde da nazovemo "proizvodnja žita dostupna za izgradnju ili unapređenje građevina ili resursnih polja" ... nazovimo je jednostavno "slobodnim žitom".
slobodno žito jednako je proizvodnji njiva uključujući bonuse mlina i pekare, umanjen za broj stanovnika sela. Tako da proizvodnja heroja i zlatne opcije ne utječu na slobodno žito.
da biste izgradili ili poboljšali građevinu ili resursno polje to je moguće samo ako slobodno žito neće pasti ispod 1 žita po satu.
mlin ili pekara mogu da se poruše putem glavne zgrade samo ako slobodno žito neće pasti ispod 1 žita po satu. Tijekom procesa rušenja građevine već se smanjuje slobodno žito.
unaprjeđenje njiva uvijek povećava slobodno žito, i zbog toga se uvijek može graditi.
heroj ima osnovnu proizvodnju od 6 žita po satu bez obzira kako su bodovi raspoređeni. Ova osnovna proizvodnja se ponaša kao i obična proizvodnja sirovina heroja, tako da se dodaje na proizvodnju sela kojem heroj pripada ali ne povećava slobodno žito.
na ovaj način heroj ne može umrijeti od gladi u svojem matičnom selu, jer on sam sebe snabdijeva žitom i on je posljednja jedinica koja umire od gladi.
mrtav heroj i dalje proizvodi 6 žita po satu.
kada se heroj oživi njegova proizvodnja počinje u istom trenutku kada i njegova potrošnja žita.

Cražy
12.04.12, 23:38
ma greška je uslijed nadogradnje,nema to veze ni sa slobodnim žitom ni sa herojem,jednostavno nevalja.zato i nadograđuju još uvijek makar je prošlo malo više od sat vremena koliko su predvidjeli da će trajati

CM Marko
13.04.12, 00:15
Na serveru 3 se povremeno pojavljuje poruka o održavanju, greška je poznata i prijavljena.

Greška postoji na još nekoliko servera i prema riječima tehničke podrške problem će biti riješen uskoro.

BakaKata
13.04.12, 10:47
Na serveru 3 se povremeno pojavljuje poruka o održavanju, greška je poznata i prijavljena.

Greška postoji na još nekoliko servera i prema rečima tehničke podrške problem će biti rešen uskoro.A koji je to vama rok "uskoro"?

Pop****o sam vec od famoznog odrzavanja!

Cražy
13.04.12, 11:31
sad mi pak neda da izgradim konjušnicu u selu,uopće ne postoji nigdje ponuđena za izgradnju :master:

CM Marko
13.04.12, 17:28
Sada se mora izabrati kategorija kojoj građevina pripada:

1521

Jinx
13.04.12, 22:34
Mislim da bi najpoštenije bilo vratiti server unazad na vrijeme prije održavanja jer se jednostavno ne može igrati ovako, svi imamo nekakve gubitke, bilo to gubljenje vojske zbog manjka hrane, nemogućnost slanja deffa u sela koja su pod napadima, loša prodaja na aukcijama, i sl. Ovo jednostavno nema smisla igrati kada vas server svakih 10-ak sekundi izbacuje

Daniel65
15.04.12, 01:43
A koji je to vama rok "uskoro"?

Pop****o sam vec od famoznog odrzavanja!

Slažem se sa BakaKata na ovo "USKORO"
KADA ČETE TO POPRAVITI ???

Daniel65
15.04.12, 02:19
Mislim da bi najpoštenije bilo vratiti server unazad na vrijeme prije održavanja jer se jednostavno ne može igrati ovako, svi imamo nekakve gubitke, bilo to gubljenje vojske zbog manjka hrane, nemogućnost slanja deffa u sela koja su pod napadima, loša prodaja na aukcijama, i sl. Ovo jednostavno nema smisla igrati kada vas server svakih 10-ak sekundi izbacuje

Pitanje je dali če itko ili ko snositi posljedice za sve gubitke koje smo mi igrači imali zbog vašeg "održavanja" ili bolje rečeno "ne-održavanja" ?

Zmayo
15.04.12, 13:23
Znači, nije smao meni..zanima me hoće li se ovo popraviti jer ovo je nemoguće za igrati..

Julije
23.04.12, 17:50
Meni na hr2 za sve govori:"Manjak hrane,nadogradite farmu!",a proizvodnja hrane mi je +13,a traži mi -3 ili -2 potrošnja hrane!
Pokušala sam sve: ponovno se logirala,refreshala i neće :steta: