PDA

View Full Version : Nadogradite farmu

Cražy
22.04.12, 15:40
Želio bi samo napomenut da i dalje nije riješen problem kad se u selu traži da se nadogradi farma jer je manjak hrane a u selu je popriličan + hrane,dajte to riješite jer ovako moram dizati farme umjesto da gradim ono što želim

lp

lovroman2
24.04.12, 18:03
Ček..mislim da to nije greška...zar nije to normalan dio igre vezan uz "slobodno žito"?

Superhik
25.04.12, 12:03
Ne gleda se količina žita u žitnicama nego trenutna proizvodnja hrane u selu s obzirom koliko hrane "jedu" izgrađene zgrade. Ako je proizvodnja jednaka hrani u potrošnji ili čak ispod (u slučaju croop killa) onda se ne mogu graditi nove zgrade dok se polja hrane ne podignu na potrebnu razinu.

Cražy
25.04.12, 12:10
ok a ako mi je hrana na 23 i piše mi nadogradite farmu, zanima me u čemu je problem

Superhik
25.04.12, 12:55
Molim te javi se supportu na svom serveru, sigurno će ti više moći pomoči od mene jer ja ovako nagađam pošto nemam uvid u server.

Jinx
29.04.12, 01:19
ok a ako mi je hrana na 23 i piše mi nadogradite farmu, zanima me u čemu je problem

isto pitanje sam postavila supportu te sam dobila slijedeći odgovor ali problem mi se i dalje javlja te moram nadograditi farmu kako bi uopće mogla išta graditi a hrana mi je kao i kod tebe na 23 po satu

Pozdrav,

U prošlosti igrači su lako mogli doći u situaciju da nemaju pozitivnu proizvodnju sirovina. Razlozi za to su uobičajeno bili:
-proizvodnja heroja se prekinula jer je heroj mrtav ili su mu promijenjene sposobnosti
-25% povećanje proizvodnje žita se završilo
-rušenje žitnih polja, mlina i / ili pekare

Da bismo zadržali sljedeću rečenicu kratkom, hajde da nazovemo "proizvodnja žita dostupna za izgradnju ili unapređenje građevina ili resursnih polja" ... nazovimo je jednostavno "slobodnim žitom".
slobodno žito jednako je proizvodnji njiva uključujući bonuse mlina i pekare, umanjen za broj stanovnika sela. Tako da proizvodnja heroja i zlatne opcije ne utječu na slobodno žito.
da biste izgradili ili poboljšali građevinu ili resursno polje to je moguće samo ako slobodno žito neće pasti ispod 1 žita po satu.
mlin ili pekara mogu da se poruše putem glavne zgrade samo ako slobodno žito neće pasti ispod 1 žita po satu. Tijekom procesa rušenja građevine već se smanjuje slobodno žito.
unaprjeđenje njiva uvijek povećava slobodno žito, i zbog toga se uvijek može graditi.
heroj ima osnovnu proizvodnju od 6 žita po satu bez obzira kako su bodovi raspoređeni. Ova osnovna proizvodnja se ponaša kao i obična proizvodnja sirovina heroja, tako da se dodaje na proizvodnju sela kojem heroj pripada ali ne povećava slobodno žito.
na ovaj način heroj ne može umrijeti od gladi u svojem matičnom selu, jer on sam sebe snabdijeva žitom i on je posljednja jedinica koja umire od gladi.
mrtav heroj i dalje proizvodi 6 žita po satu.
kada se heroj oživi njegova proizvodnja počinje u istom trenutku kada i njegova potrošnja žita.