PDA

View Full Version : banovanje

amater
04.05.12, 12:19
e nemogu da shvatim zasto multihunter banuje onog ko prijavljuje drugog igraca
evo o cemu se radi
sumnjam na jednog igraca da ima vise acc i prijavim ga multihunteru i ovaj mene banuje
razlog tome je ?????'
i kako da ja njemu sad objasnim da imam samo jedan acc
necu se vise nikad prijavit niti na jedan hr server najgori su od svih koje sam do sad igro

assasin
29.05.12, 11:55
Niti ja ne razumijem nešto u vezi ovoga. Moja obitelj je višečlana, te ja i brat smo imali svatko svoj accaunt, naravno, na istoj IP adresi, jer na istoj živimo. Multihunter nas je banovao, jer je, vjerovatno mislio da jedan čovjek ima dva accaunta. No, to su dva čovjeka, svako sa jednim accauntom.
Poslao sam mu poruku, ali nitko nije odgovorio.
Nadam se da će se rještiti ovaj proble.
Zahvaljujem.

Jura
06.10.12, 19:56
Meni se dogodilo isto, nisam bio u mogućnosti biti na travianu hr6, pa sam zamolio svog bratića koji isto igra travian da ode na moj acc i pogleda dal me netko napada i da stavi nešto da se radi i sad sam bannan.... Uopće ne razumijem kakve su to gluposti da zbog gluposti izgubim acc i ono šta sam radio 40-tak dana. Krenulo mi je odbrojavanje do brisanja jer nisam htio da se obriše acc od bratića, a ovaj tzv. multihunter ja pišem a on ništa sam mi odgovara odaberite koji acc želite zadržati...... Zanima me dal se može ikako zaustaviti brisanje acc??? ako nemože nemam više namjere gubiti svoje vrijeme na ovu igricu a budite i uvjereni da svojim prijateljima i poznanicima ne namjeravam preporučiti "ovu" online igricu jer očito tu nitko ne čita ono što pišeš.

Superhik
08.10.12, 00:09
Sve pritužbe na rad travian tima pa tako i multihuntera šaljite na admin@travian.com.hr

Lp
Hik