PDA

View Full Version : Travian 4 pitanje

Josip 55.D
20.07.12, 20:10
Ovako, da napomenem. Neznam šta se ovdje dogodilo. Naime vratio sam se nakon 4 godine na ovaj forum i ništa nije isto. Ne mogu nigdje naći onu temu "Kratka pitanja". Već sam se javio jednom moderatoru i jednom igraču koji je ovdje bio online i nisam dobio nikakav odgovor.
Zato molim da se ova tema premjesti na pravo mjesto ali i da me se obavjesti gdje će se staviti. Hvala!

Imam 3 pitanja: Radi se o travian 4 verziji.

1. Ako piše da u napuštenoj dolini nema životinja, znači li to da ako napadnem da ću uzeti nekve resurse i neću imati gubitke tj. neće biti borbe (speed server na kojem igram je počeo prije 50 dana)?

2. Što će se dogoditi ako napadnem igrača kojem je istekla zaštita a ja još uvijek imam zaštitu?

3. Zašto nemogu zarobiti životinje u kavez? Dakle, napadnem samo s herojem napuštenu dolinu (naravno samo s pljačkom jer mi normalan napad nije dopušten). Što ne radim dobro?

HateFul
20.07.12, 22:24
1. ak nema životinja, nema ni borbe (nemaš se s kim borit).. resurse pokupiš ovisno koliko ih trenutno ima u dolini i ovisno o kapacitetu koji tvoje jedinice mogu nosit
2. tvoja zaštita nestaje (piše upozorenje prije nego pošalješ napad)
3. u dolini treba biti životinja (koje kupiš), opremiš heroja kavezom i pošalješ pljačku (samo heroj, ni jedna druga jedinica s njim)

Kaj se tiče teme koju tražiš, pomoći će ti ova stranica:
http://t4.answers.travian.com.hr/

:pivo: