PDA

View Full Version : forum šteka

dadozg
31.07.12, 07:33
ne znam di bi otvorio ovu temu,kao što ne znam da li će se uopće i vidjeti jer nekim čudom novi postovi koji se stavljaju mi ostali ne možemo vidjeti...prvo sam pomislio da ja kao glavni spamer imam neku zabranu,ali eto čuda javilo mi se još ekipe sa istim problemom....

orchidea
31.07.12, 09:39
Evo da i ja ulozim prigovor, zadnji post koji vidim na s5 forumu (za druge ne znam kakva je situacija) je od El Cida, vrijeme postanja prekjucer (nedjelja, 29.9.2012.) negdje oko 22h navecer.

Pregled foruma pokazuje da postoje novi postovi, ali kad kliknem na konkretnu temu, zadnje sto vidim je ono gore navedeno.
Da ne pricam da se moj post, koji sam poslala jucer prijepodne, takodjer nije pojavio te ne znam jel ga samo ja ne vidim ili ga nitko ne vidi.

Poslala sam poruku i Marku, ali zasad nikakvog odgovora.

Molim Vas da to popravite sto prije, i tako nema nekih aktivnosti velikih na forumu, ako se ovako nastavi, najbolje da se ukine. :)

Hvala! :)

Fleming
31.07.12, 14:34
da i ja sam primjetio, vec par dana to mi se dogadja mislio sam da sam ja nesto krivo napravio :D...

orchidea
31.07.12, 15:17
Meni i dalje ne prikazuje skoro nista, a ponajmanje moje postove, niti nakon 24 sata.

Ako netko vidi ovaj moj post, pliz neki mi se javi na pp tu na forumu,
podrska mi je napisala totalnu besmislici o brisanju kukija, pa to i radim stoput dnevno kad se ulogiravam s posla :D
grrr :(

erorr
01.08.12, 15:17
sve se raspada, hahahahaahahhahaha

B.A.N.
01.08.12, 16:47
gledao sam koji su to zadnji postovi, pa se ispostavilo da kao zadnji prikazuje post od prije nekoliko dana:tough:

moderatori radite nešto, nemojte da vas tražim po plažama:D

dadozg
02.08.12, 20:18
budu sredili forum tamo negdje oko Božiča :D