PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 6

Stranice : [1] 2 3 4 5

CM Marko
17.08.12, 11:13
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Moderator: Inkvizitor (http://forum.travian.com.hr/member.php?58896-Inkvizitor)

Black Revenger
17.08.12, 16:50
I, ima li kakvih organiziranih pokusaja osvajanja servera? :D

Cražy
17.08.12, 20:01
bilo bi fora kad bi dio ekipe sa netom završenog s3 došla se tu zafrkavat- krik,nn,sc,p... osim ako svima još treba vremena za oporavak al bar ww faza nebi pogodila srce ljeta opet kad bi se sad počelo

dadozg
17.08.12, 20:24
bilo bi fora zgasiti jedno tri servera :)

Blacki si našao koji organizirani savez :cerek:

Black Revenger
17.08.12, 20:41
bilo bi fora zgasiti jedno tri servera :)

Blacki si našao koji organizirani savez :cerek:
ma kita,
neznam jel ljudi ne igraju ili ne citaju forum,
ono wtf.
ce bit koga uopce na serveru?

SC KILLER
18.08.12, 00:22
jos jedan promaseni server se moze ocekivat SC sigurno ne dolazi ceka se s3 :D

attila hun pc dalila :)
18.08.12, 15:48
jos jedan promaseni server se moze ocekivat SC sigurno ne dolazi ceka se s3 :D
da dođi da imam koga farmat :D

SC KILLER
18.08.12, 15:55
da dođi da imam koga farmat :D

malo smo si nadobudni kaj ne atilla :P

18.08.12, 17:29
malo smo si nadobudni kaj ne atilla :P

aha :tough:

SC KILLER
18.08.12, 18:59
aha :tough:
vidi se spameru :tough:

cakani
18.08.12, 20:16
jos jedan promaseni server se moze ocekivat SC sigurno ne dolazi ceka se s3

-Naravno da se čeka hr 3.
hr6 će igrat moderatori, admini i multihunteri.. :D

keke
18.08.12, 22:53
Čim krene novi server svi se nešto bune.
Kome se ne igra - taj neće.
Kako mi se čini, neki je uzorak od 2,5mj između početka dva servera. Pa pričekajte s3 i dobro.

cavalliloco
18.08.12, 23:45
Ja mrzim organizirano, samo anarkija

Black Revenger
19.08.12, 22:01
živo me zanima na kaj ce ovaj server nalicit.

SC KILLER
19.08.12, 22:56
živo me zanima na kaj ce ovaj server nalicit.

regaj se pa vidi :D
Uvijeti:
Min. 12 pop!
SAMO -/- KOORDINATE !
Biti vojno orjentiran!
Biti timski igrac!
Biti aktivan!
Članova

:cerek:

SudopeRa
20.08.12, 09:43
Sretno svima u igri... Pocelo je pocelo... :)

Cražy
21.08.12, 13:03
počeo igrat server da ubijem vrijeme malo i evo drugi je dan i počelo nenajavljeno održavanje,čestitke travian timu :101010:

SC KILLER
21.08.12, 13:43
počeo igrat server da ubijem vrijeme malo i evo drugi je dan i počelo nenajavljeno održavanje,čestitke travian timu :101010:

je bas sam htio to napisat :cerek:
server stalno steka katastrofa

SudopeRa
21.08.12, 14:23
E ljudovi, jel zna neko koje ce ally biti na +/+ koordama.. Msm prave se neki savezi gdje su 3 igraca sa +/- 5 igraca sa +/+, 2 sa -/- ... :brukica:

Jel ide kakva organizovana ally ? :tough:

Cražy
21.08.12, 17:06
ma svaka im čast,nemože se poslat nijedan napad,ništa izgradit,totalna paraliza:brukica:

SudopeRa
21.08.12, 17:11
ma svaka im čast,nemože se poslat nijedan napad,ništa izgradit,totalna paraliza:brukica:

Ma kad nam je ovako drugi dan, sta ce biti za 2 mjeseca.. :to victory:

SC KILLER
21.08.12, 17:14

i tako vec 2 sata i ovako ima previse servera i hrpa problema a oni nove otvore :brukica:
oce se stanje sredit ili da brisem acc jel je ovo katastrofa
jel mi moze neko objasnit 1 igrac sve normalno radi a bug na serveru se nije do sad sredio bas gledam imao je 76 popa i sad ima 80 a meni bug od 15 sati traje i do sad se nije rijesio

Zdenko
21.08.12, 18:31
Ja sam novi na forumu...Ali htio sam vas pitati,dali znate neki dobar savez za početnike u Travianu?
Unaprijed hvala :)

SudopeRa
23.08.12, 10:55
Jel ima neko da bi igrao dual, al pod uslovom da je golder, acc je jedan od boljih trenutno na serveru..

dadozg
25.08.12, 14:57
koliko ima acc na ovom serveru?

arcikos
25.08.12, 18:26
koliko ima acc na ovom serveru?
Registrirano igrača: 2084
Aktivno igrača: 2077
Igrača na vezi: 219

Old_Dog
29.08.12, 08:55
Kako moćnog heroja ima igrač NinoT (drugi heroj po rangu), a uspio je skupiti 8 napadačkih bodova
Svici čuda rade :lol2:

mladen3x
29.08.12, 20:48
He,he,ak je to onaj NinoT sa s2,onda bude taj za koji dan ili farma ili se pridruzil nekom savezu gdje su svi oko njega na 70 polja saveznici....

bezimeni
01.09.12, 22:29
Uh koji server niti moderatora nema,a vjerovatno nema niti mh sfalilo ih pa se može imat acc koliko ti volja samo da se upotpuni server da se ima što farmat .

spavalica
01.09.12, 23:08
kraj tebe i tvojih batina,drugima bas nist ne ostane za farmanje...

maliplavi
02.09.12, 02:45
regaj se pa vidi :D
Uvijeti:
Min. 12 pop!
SAMO -/- KOORDINATE !
Biti vojno orjentiran!
Biti timski igrac!
Biti aktivan!
Članova

:cerek:

ROTFL sta reci, kolu poruku poslati :brukica:

Black Revenger
02.09.12, 14:10
ja naso savez, za vas neznam :D
(na ++ sam)

The Stig
06.09.12, 15:40
Vidim da su poceli banovi za multi acc-eve. Padaju neki i od najvecih igraca :D

SudopeRa
08.09.12, 13:29
Stanje na serveru smijesno... :D

Niko nista ne radi, puno se popa... Nema 20 igraca koji imaju ajmo reci solidan off za ovaj dio igre.. Doduse vidio sam i prve kate su vec uhvacene u selu :na karte:

Ajmo malo aktivacije...

Lijep pozz od LoO ally..

zoran fest
09.09.12, 01:08
Ja sam novi na forumu...Ali htio sam vas pitati,dali znate neki dobar savez za početnike u Travianu?
Unaprijed hvala :)
Najbolji je savez za početnika je wing nekog jačeg saveza na tvom kvadrantu koji prima podmladak,
ali teško da ćeš uletjeti unutra, pogotovo ako si farma, to je prvi uvjet da ti nitko ne otme niti jedan resurs.

Prouči kartu, i pogledaj koji su ti veći savezi najbliži i odaberi one saveze koji su u top 10 statistikama, i tad se obrati vodstvima tih saveza sa molbom za ulazak u savez
Iskreno napiši da si početnik i da si spreman učiti. Dobri savezi imaju dobru organizaciju u kojoj se zna uloga svakog igrača, od početnika se ne očekuje mnogo, osim da pitaju ono što ne znaju da i rade onako kako im savjetuju iskusni(ji)
igrači Već je veliki uspjeh da udješ u savez u kojem nema žutih točaka i koji nema farmi medju svojim članovima. tad se poveži s iskusnijim kolegama i postavljaj im masu glupih pitanja o tome što, kako, zašto. A dalje sve ovisi o tebi.

dadozg
09.09.12, 13:04
još kad bi bilo dobrih saveza.....

Cro.Power
09.09.12, 17:39
LoO se cini ko dobar i jak savez, i imaju solidne wingove..

tenk
09.09.12, 18:11
još kad bi bilo dobrih saveza.....

Pa ima nekih ostatka pc-a u 2 saveza :D Vrijeđaš svoje pacijente :pivo: Pukla ljubav? :D

arcikos
10.09.12, 17:36
Ja imam osjecaj da ce Lavovi obiljeziti ovaj server :) Skupila se dobra ekipica

ZappB
11.09.12, 10:37
Prije svega pozdrav svim igracima na s6.
Evo lagano klikam bez nekih obaveza na -/-. Jedinu zanimljivost koju mogu izdvojiti je dobra trgovina na aukcijama, zasad (23k srebra za oklop i po 5k umjetnine). Naziru se potencijalni fajtovi...ali samo naziru.
U nekoj gruboj procjeni bi rekao da ovaj s6 nece biti nista spektakularno, no na igracima je da se poigraju.
I da...ceka se restart s3 :)

travian je zakon
11.09.12, 16:20
Hajde Zapp na HRX i ja čekam S3:tough:

Coa Cao
11.09.12, 17:52
Ja imam osjecaj da ce Lavovi obiljeziti ovaj server :) Skupila se dobra ekipica

zbilja? ja sam cuo da imaju nekih unutarnjih problema...

dadozg
12.09.12, 21:12
Pa ima nekih ostatka pc-a u 2 saveza :D Vrijeđaš svoje pacijente :pivo: Pukla ljubav? :D

ja pacijente nisam nikad vrijeđao....to kaj je nekolicina njih odlučila igra ovaj s6 mora samo vama ostalima biti na čast.....
igrati sa pacijentima je čast i privilegija......

cakani
13.09.12, 14:15
Joj Dadek kak si skroman sa komplimentima PC..a...evo i ja sam sad sretan kad vidim proxa i neke na hr6..neznam kako da zahvalim Bogu što su tu ...i evo čujem pljesak ostalih igrača na hr6, ma svi se ponose njima.

ZappB
13.09.12, 17:29
Hajde Zapp na HRX i ja čekam S3:tough:

nula bodova za speed...samo laganini :D

arcikos
13.09.12, 17:42
Joj Dadek kak si skroman sa komplimentima PC..a...evo i ja sam sad sretan kad vidim proxa i neke na hr6..neznam kako da zahvalim Bogu što su tu ...i evo čujem pljesak ostalih igrača na hr6, ma svi se ponose njima.

Jbte neznam sta se uhvatili PC-a kao pijani plota.Na server nisu dosli kao PC. Ajde lagano krenite sastavljati koaliciju na sva 4 kvadranta protiv tih 40-ak igrača :)

Paul Muaddib
14.09.12, 10:44
Jbte neznam sta se uhvatili PC-a kao pijani plota.Na server nisu dosli kao PC. Ajde lagano krenite sastavljati koaliciju na sva 4 kvadranta protiv tih 40-ak igrača :)

dalo bi se isčitati da si sa podsmjehom potegao ovo o koalicijima, a sam si sa svojim pajdašima ušao u jednu takvu koaliciju...
i to pri kraju servera kad je ekipa s druge strane već bila grogirana od fajta...
tak da ti taj podsmjeh baš i ne stoji...

a uostalom zašto si se ti i osjetio prozvanim i imao potrebu braniti PC.

PC ko PC je dobar i organiziran savez sa pregršt vrhunskih igrača, ali na njihovu žalost nekolicina iz vrha ima taktiku kakva uništava ovu igru.
pogledajte stanje na S4. trenutno igraju sami protiv sebe.
nek dadek priča kak su sve rasturili pa su ovi pobjegli, ali večina zna kaj je bilo...

@ svi kaj komentirate tu na forumu: zašto jednostavno ne ignorirate dadekove postove?
nakon svake njegove izjave provuče se par kartica teksta laprdanja o PC-u...

kaj se tiće ovog servera, laganini klikam i plačkam.
do sada mi nije stigao niti jedan napad iako sam otvorio acc 2 tjedna nakon starta servera.

nadam se da će se stvari malo pokrenuti...

bar dok ne krene S3!

Paul Muaddib
14.09.12, 11:44
a jbga sad sam skužio da ti jesi PCovac, pa razmem zakaj si se javio!

nego pitanje: a zakaj ne reagirate na dadekove izjave?

pa radi vam više štete nego bilo ko drugi!

Ropee
14.09.12, 12:00
Vjerojatno iz istog razloga zasto Krik nije reagirao na tvoje i od rudlavog izjave na proslom s3.

Paul Muaddib
14.09.12, 12:17
Vjerojatno iz istog razloga zasto Krik nije reagirao na tvoje i od rudlavog izjave na proslom s3.

Moje izjave?

Jesam malo provocirao glede simsitanja, ali kod postanja se trudim biti sto korektniji!

Ajd prodji kroz moje postove, probaj ih procitati/razumjeti!

Kuzim da ti nije pasalo kaj pisem, ali da to usporedjujes sa dadinim izjavama?

Ovo je vjerojatno samo provokacija, a ja nasjeo na to...

Isabella_Este
14.09.12, 14:57

ahahah..ne, nisu došli ko pisi, ali je dio stigao k'o KBC + dio pisija koji se slučajno našao tamo..a titule im stoje k'o salivene (čitaj kompleks više vrijednosti) ;)

a šta se tiče servera, jad i bijeda.. :opala:

ZappB
15.09.12, 18:39
sve u svemu..na serveru nije da nema ama baš ništa....
mini gužvica se nazire na svakom kvadrantu, pogotovo +/+ i -/- koo.
vidim da su već u ranoj fazi servera pala savezništva van kvadranta, što nužno ne znači da je to nešto loše, ali poznavajući hr servere...

:narf:

rudlavi cezar
16.09.12, 17:24

Totalno apsurdna izjava da smo dado i ja naštetili svako svome savezu.Nemoj tvrdit da se svi savezi po cjenu pobjede nebi okrenuli protiv krika ovako il onako.tak da je to glupa konstatacija.

arcikos
16.09.12, 23:30
:goodpost::goodpost:

arcikos
16.09.12, 23:32
Totalno apsurdna izjava da smo dado i ja naštetili svako svome savezu.Nemoj tvrdit da se svi savezi po cjenu pobjede nebi okrenuli protiv krika ovako il onako.tak da je to glupa konstatacija.

Evo i rudlave ovce,pardon cezara.Mozda je server u banani ali cim je rudlavi tu bit ce bar na forumu zanimljivo :D

Paul Muaddib
17.09.12, 14:15
Mozda je server u banani

da server možda i je u banani, ali vidim da su neki opet odselili na 300/300 koordinate da bi mogli simsitati u miru...

:brukica:

ha, ha, ha...

još kužim za S3, tam je fakat bilo gužvovito i fajt od početka, ali bežati iz centra na ovom serveru ...

keke
17.09.12, 14:37
Rudlavi je tu :luvz:

da server možda i je u banani, ali vidim da su neki opet odselili na 300/300 koordinate da bi mogli simsitati u miru...
ha, ha, ha...
još kužim za S3, tam je fakat bilo gužvovito i fajt od početka, ali bežati iz centra na ovom serveru ...

tema je s6, uvijek se mora naći neki koji izvlači stare servere. (na s3 nije bilo nikakvog fajta od početka, postalo je zanimljivo tek na kraju)

I da se jave neki od tih sa 300/300 koji su otišli daleko jer su se predomislili i odlučili ne igrati server. I da imaju što klikati dok krene novi s3. Tj. klika moj duall, a ni on trenutno nema vremena za normalnu igru. Nije svima cilj raditi ww offove.

Ropee
17.09.12, 14:42
Ja nisam konstatirao da ste ti i dado nastetili svojim savezima, tvoj prijatelj iz Krika je rekao da dado radi stetu svom savezu i zasto nitko ne reagira na njegove postove, ja sam samo povukao paralelu da ste Muaddib i ti radili istu stvar na s3 iako on misli da su njegovi postovi bili korektni i nitko nije reagirao iz vodstva.

Sto se tice toga da bi se islo na vasu koaliciju bez obzira na vase izjave mislim da si u pravu. :)

Paul Muaddib
17.09.12, 15:22
tema je s6, uvijek se mora naći neki koji izvlači stare servere.

pa i jesam komentirao S6.

keke
17.09.12, 16:54
pa i jesam komentirao S6.

ali nisi SAMO s6
ok, teško vam je palo ono što su igrači sa daljih korda napravili.. ne znači da je im je bilo lako naklikati i održavati taj off..

makar ok, nekima je zanimacija na serveru gledati i di je tko odselio :S

P.S. ako fajta nema dovoljno, izazovi ga pa ćeš imati

Isabella_Este
17.09.12, 18:26

ha, ha, ha...

pa to ti je kvaliteta tzv. "pravih" igrača :)

a preloš server..7 dana ostavila acc neaktivan, i napada 0..kul..

nego, Keke, ćeš opet u KRIK? čitam ova tvoja 2 posta, i treba mi interpreter..jer ja ne razumijem šta si ti željela reći..

keke
17.09.12, 18:52
nego, Keke, ćeš opet u KRIK? čitam ova tvoja 2 posta, i treba mi interpreter..jer ja ne razumijem šta si ti željela reći..

Nisam ni znala da je KRIK na ovom serveru. (ne znam ni tebe, bar ne po tom nadimku)
Makarja ovaj server više ne igram, pa je to sa KRIKom možda novo.

Evo neka vrsta interpretacije:
Pokušavam čovjeku reći da je ovo s6. Ne znam čemu povlačiti neke druge - završene servere.
Valjda ih izvlači jer mu još smeta što se par igrača pošteno potrudilo naklikati dobre offove na udaljenim kordama i onda sa tim offovima pomoglo njegovom protivniku.

Pa sam mu rekla da se ne mora bojati svih koji odu na 300/300, niti mu trebaju smetati. A i dalje mi nije jasno kako zabavu nalazi u gledanju di je tko.

I onda opet svi jadikuju da je server dosadan. Pošalješ napad na par susjeda.. i eto zanimacije.
Stalno ista priča :S

Isabella_Este
17.09.12, 19:13
Nisam ni znala da je KRIK na ovom serveru. (ne znam ni tebe, bar ne po tom nadimku)
Makarja ovaj server više ne igram, pa je to sa KRIKom možda novo.

Evo neka vrsta interpretacije:
Pokušavam čovjeku reći da je ovo s6. Ne znam čemu povlačiti neke druge - završene servere.
Valjda ih izvlači jer mu još smeta što se par igrača pošteno potrudilo naklikati dobre offove na udaljenim kordama i onda sa tim offovima pomoglo njegovom protivniku.

Pa sam mu rekla da se ne mora bojati svih koji odu na 300/300, niti mu trebaju smetati. A i dalje mi nije jasno kako zabavu nalazi u gledanju di je tko.

I onda opet svi jadikuju da je server dosadan. Pošalješ napad na par susjeda.. i eto zanimacije.
Stalno ista priča :S

nisam rekla da je KRIK na ovom serveru, ali kako si spomenula čekanje na S3, nadovezala sam se na to :)
ne znaš me pod tim nadimkom ;)
pa, tom čovjeku kojem ti pokušavaš objasniti da je ovo S6, mislim da ne treba objašnjavati..jer ne vidim da je komentirao neki server osim što je rekao da nije gužva ovdje k'o što je na S3 bila, pa ne vidi čemu bježanje..ali to sam možda ja nešto krivo pohvatala..

arcikos
17.09.12, 19:42

ha, ha, ha...

Da da,pobjegao sam sto dalje od tebe i rudlavog da me ne bi skatali :D

rudlavi cezar
17.09.12, 20:06

nebi ja tebe nikada,pa kako takvo nepovjerenje:D

Paul Muaddib
18.09.12, 10:31

Konačno da se javi čovjek kome je ta poruka i bila namjenjena...

Kad sam skužio da si dio PC-a kliknuo sam ti na acc.
Reko da ti pošaljem koji paket, ali 70tak sati bit bez ekipe to mi je nekak preveč...

Porukom htjedoh potvrditi ono što rekoh prije: simanje je naćin igre koji voliš ili ne!
Otišao si tamo di jesi da opet cijeli server u miru gnjaviš živine po oazama, pa onda na kraju majstorski izvučeš mega off (to ti se nemre osporiti, taj dio je stvarno mega) i s visoka gledaš na ostale...

@keke definitivno nisam gledao gdje je tko, niti me to zanima. u ovoj fazi me isključivo zanimaju sela oko mene unutar 30 polja.
obzirom na tvoju reakcijiu, rekao bih da se očito bedasto osječaš kaj si tak daleko otišla na serveru poput ovoga.

disklejmer:
to kaj sad nema neke pretjerane akcije ne znaći da je server vriti.
ekipe taktiziraju i popaju.
akcije će biti vrlo brzo!

Paul Muaddib
18.09.12, 10:37
nisam rekla da je KRIK na ovom serveru, ali kako si spomenula čekanje na S3, nadovezala sam se na to :)
ne znaš me pod tim nadimkom ;)
pa, tom čovjeku kojem ti pokušavaš objasniti da je ovo S6, mislim da ne treba objašnjavati..jer ne vidim da je komentirao neki server osim što je rekao da nije gužva ovdje k'o što je na S3 bila, pa ne vidi čemu bježanje..ali to sam možda ja nešto krivo pohvatala..

čovjek vidi ono što želi vidjeti tj. kak njoj piše u potpisu: Istina je u oku promatrača.

da, samo sam povukao paralelu na gužvovitost, ništa drugo.
spomenuti server je bio tu samo radi usporedbe.

keke
18.09.12, 12:26
ha, ha, ha...

Moja iskrena isprika što iz gornjeg citata nisam zaključila ovo:

Konačno da se javi čovjek kome je ta poruka i bila namjenjena...
Porukom htjedoh potvrditi ono što rekoh prije: simanje je naćin igre koji voliš ili ne!
Otišao si tamo di jesi da opet cijeli server u miru gnjaviš živine po oazama, pa onda na kraju majstorski izvučeš mega off (to ti se nemre osporiti, taj dio je stvarno mega) i s visoka gledaš na ostale...

Meni je samo drago da si promijenio mišljenje, da ne omalovažavaš i ostalo.

Paul Muaddib
18.09.12, 13:10
"da su neki..." je množina, ako govoriš o jednom, onda se navede.

istina, al' htjedoh piknuti arčija ovak indirektno!

o simanju si napisao već dosta potova, vidim da si priču mijenjao, to je u redu. Pošteno je kada ljudi priznaju da su možda pretjerali u omalovažavanju suigrača.

ajd da završimo sa tim.

ali prije toga samo trebam pojašnjenje izrečenog.

kak misliš da mijenjam mišljenje?

od početka mi je simanje nezamislivo.
apsolutno neprihvatljiv naćin igre.
igrati ratničku igricu i cjeli server samo klikati i gnjaviti jadne živine po oazama...

da nebi bilo zabune, dušebriznicima sam uvjek napominjao da je to isključivo moj osobni stav i da to nije nametanje biločega ostatku forumaša!

ti postovi/reakcije (oštrije ili blaže) su tu bile kad se osjetio govor s visoka igrača koji cijeli server simaju...

nakon ili usred postova koji bi se mogli pročitati kao omalovažavanje uvjek sam dodao neku vrstu disklejmera da mi to nije bilo za cilj.
dakle, vrijeđanje drugi forumaša mi nije nit će mi ikada biti namjera.
nekad ću biti oštriji pri pisanju, ali nikad sa željom da vrijeđam....

keke
18.09.12, 13:22
kupi riječnik i da uvijek bude kraj tebe :air kiss:

Nabavila sam rječnik, riječnik nisu imali
još da nabavim nekoga tko ima prosječni IQ i moći ću komentirati svaki post (sa razumijevanjem)

Kaže se da ti se nikada neće bolji narugati.
Vas dvoje ste baš fora kompletić za rugati se...
Uvrede neću uzvratiti jer to ne prakticiram ni u jednom obliku komunikacije, pa tako ni forumskom (iako se možda lako skrivati iza nadimka i moći izbaciti sve svoje frustracije)

moderatora ću zamoliti da izbriše ovaj naš spam

Isabella_Este
18.09.12, 13:40
Nabavila sam rječnik, riječnik nisu imali
još da nabavim nekoga tko ima prosječni IQ i moći ću komentirati svaki post (sa razumijevanjem)

Kaže se da ti se nikada neće bolji narugati.
Vas dvoje ste baš fora kompletić za rugati se...
Uvrede neću uzvratiti jer to ne prakticiram ni u jednom obliku komunikacije, pa tako ni forumskom (iako se možda lako skrivati iza nadimka i moći izbaciti sve svoje frustracije)

moderatora ću zamoliti da izbriše ovaj naš spam

bravo za rječnik ;) bitno da si ti poantu priče shvatila :)
obrisala sam sve postove u kojima ja tebe vrijeđam, iako istina nebi trebala vrijeđati..

da se rugam, niti to..plavušama nikad..još da se on i ja znamo, di bi nam bio kraj..

ne izbacujem ja ovako frustracije..zapravo, nikad ni nisam frustrirana bila..prelijepo mi u životu..

draga Keke, neću te se više dirati..k'o ni ovog foruma..ajde uživaj :*

keke
18.09.12, 13:51
ajd da završimo sa tim.
ali prije toga samo trebam pojašnjenje izrečenog.

onda oprosti, jer se to nije dalo zaključiti po prvom postu

ovo drugo se slažem, nije u redu ovoliko zamarati ostale korisnike foruma

a za treće onda možeš na PM, na Skype ili kako god

I znam da ti nije namjera vrijeđati suigrače. Pričali smo u par navrata i stekla sam sasvim suprotan dojam od ovog tu na forumu.

Anita.mz
19.09.12, 19:27

hehe, pazi da nebi Arči tebe piknuo :P

rudlavi cezar
19.09.12, 23:00
hehe, pazi da nebi Arči tebe piknuo :P
bi on,al uvjek ode predaleko.kad kažem predaleko mislim na kordinate:brukica:
A ima i dobru sekretaricu,treba to sve trpit,pitam se kolko te plača:D

Anita.mz
20.09.12, 19:24
bi on,al uvjek ode predaleko.kad kažem predaleko mislim na kordinate:brukica:
A ima i dobru sekretaricu,treba to sve trpit,pitam se kolko te plača:D

Najbolje stvari su besplatne :)

exAzriel
22.09.12, 10:53
sve mrtvo ko i server(i)

tomo
27.09.12, 10:34
bas neko zatisje.. cekaju se kate valjda:štemer: a i gledam ove kbc.. kako ce oni sami bez megakoalicija kao svi.. :blink:

ZappB
27.09.12, 12:19
server izgleda ko da smo na produženom ljetnom odmoru...samo fale čehinje :D

na -/- je prava biološka raznolikost...lavovi, vukovi..tigrovi

arcikos
01.10.12, 21:39
Server čak ne postoji na analyzeru :staklenka:

Cražy
01.10.12, 21:44
nema što analizirat :bic:

rudlavi cezar
02.10.12, 16:21

ma laganini server,polako,možda se i zakomplicira:palčina:

Coa Cao
03.10.12, 15:37
awkward moment kad prvo klikneš tab a onda lijevi miš :brukica:

:stupid:

arcikos
03.10.12, 19:48

Bogme ima.Malo veceras svrljam po karti,pa gledam saveze na serveru i onda vidim ovo.

1. KSERKS 54 560 30241
4. WoH 54 458 24724
5. F.E.A.R. 56 434 24285
6. UN ® 53 385 20386
8. *KSERKS* 35 547 19147
9. KSERKS* 35 542 18983
10. -VK- 31 548 16991
11. OK 36 441 15880
12. LoW 28 564 15788
13. USKOK 42 366 15380
15. OMEGA 29 463 13418

Koliko sam skuzio ovi su svi savezi medjusobno povezani,tj liči mi na jednu ogromnu koaliciju. Ispravite me ako gresim :)

rudlavi cezar
03.10.12, 20:11
Bogme ima.Malo veceras svrljam po karti,pa gledam saveze na serveru i onda vidim ovo.

1. KSERKS 54 560 30241
4. WoH 54 458 24724
5. F.E.A.R. 56 434 24285
6. UN ® 53 385 20386
8. *KSERKS* 35 547 19147
9. KSERKS* 35 542 18983
10. -VK- 31 548 16991
11. OK 36 441 15880
12. LoW 28 564 15788
13. USKOK 42 366 15380
15. OMEGA 29 463 13418

Koliko sam skuzio ovi su svi savezi medjusobno povezani,tj liči mi na jednu ogromnu koaliciju. Ispravite me ako gresim :)

eto ti si izjavio da nisi ni u jednoj,pa si se pogurnuo.Vidiš da griješiš,ko zna možda se ove sve raspadnu,kao što si se ti priklonio pobjedničkoj na kraju,jelte:D

Cražy
03.10.12, 20:17
teško je bilo zaključit da nije u ovim savezima :D pa nick u igri mu je skoro isti ko i ovdje na forumu

arcikos
03.10.12, 22:00
da Cražy,uvijek igram pod istim nickom.Rudlavi za tvoju informaciju mi smo pomogli slabojoj strani :). I da,ako te nesto zulja samo reci nick da te počešem.

grozd
03.10.12, 22:56
rudlavog opet pate neki prošli serveri ..... no sikiriki rudlavi ;)

rudlavi cezar
04.10.12, 00:59
da Cražy,uvijek igram pod istim nickom.Rudlavi za tvoju informaciju mi smo pomogli slabojoj strani :). I da,ako te nesto zulja samo reci nick da te počešem.

sa kojih kordinata 500 500 jao kako si jadan daj me se okani.Recimo vader je za tebe car.daj probaj razmislit zašto?Ti pomažeš slabijima?Pa ti i tvoj savez idu di je pobjeda bjedo bjedna.

arcikos
04.10.12, 09:10
Ja tebe da se okanem? Cim vidis neki moj post eto te odmah da budes loncu poklopac i trkeljas nesto o proslim serverima.Sta tebe boli uho kako ja igram i gdje se selim?Imas kompleks neki?Ovdje covjek ne moze vise nista ni napisati jer mu se smuče takvi kao ti s blentavim komentarima.

tomo
04.10.12, 16:30
?Pa ti i tvoj savez idu di je pobjeda bjedo bjedna.

hehe.. pobjeda ide za njima a ne obrnuto... bitna razlika :cvijece i proljece:

Ropee
04.10.12, 16:53
Ja tebe da se okanem? Cim vidis neki moj post eto te odmah da budes loncu poklopac i trkeljas nesto o proslim serverima.Sta tebe boli uho kako ja igram i gdje se selim?Imas kompleks neki?Ovdje covjek ne moze vise nista ni napisati jer mu se smuče takvi kao ti s blentavim komentarima.

:goodpost:

rudlavi cezar
04.10.12, 21:16
hehe.. pobjeda ide za njima a ne obrnuto... bitna razlika :cvijece i proljece:

Ma nemoj ,jelte,nisam znao.Cjeli server priča o neutralnosti ,čeka da vidi ko če koga pa se prikloni.dapače nije pričao o neutralnosti,nego da su došli na server samo da vide,daj molim te:D

rudlavi cezar
04.10.12, 21:17

eto još jednog sljedbenika,pa nemorate šefu u guzu odma

ZappB
05.10.12, 07:13
Ajde rudi pusti stare servere..tak nebitno tko gdje seli kako igra i koju spiku prodaje, pogotovo ako se radi o zavrsenim serverima. Svako se zabavlja na svoj nacin....
Nego, ovaj s6 je zesca pushiona, ne vidim nista vrijedno spomena sto bi se tu moglo desit.

Ropee
06.10.12, 22:22
Ajde rudi pusti stare servere..tak nebitno tko gdje seli kako igra i koju spiku prodaje, pogotovo ako se radi o zavrsenim serverima. Svako se zabavlja na svoj nacin....
Nego, ovaj s6 je zesca pushiona, ne vidim nista vrijedno spomena sto bi se tu moglo desit.

Sad sam i Zappov sljedbenik?

exAzriel
09.10.12, 16:06
koja pušiona od servera, ima možda sto iskusnih igrača, a ovo ostalo misli da je na farm wille, ili im je bitno samo heroja po avanture šetati... strašno....
dva servera sa hr domenom je taman, ovo sve ostalo je pušiona

Cražy
09.10.12, 16:16
slažem se al nema tu pomoći kad se priča a nitko ne sluša. server se svodi na farmanje i offeri uzimaju medalje tako da tuku vojsku neaktivcima i životinje,kad netko ubije heroja kupi se kanta i tako iznova

exAzriel
09.10.12, 18:24
i što je najbolje više bi golda bilo uplaćeno nego ovako, ovako nema smisla ni kupovati, kad ti az artefakte i ne treba neki posebni off, koliko je server jak

sbk83
09.10.12, 19:12
kad ti az artefakte i ne treba neki posebni off, koliko je server jak

Kao što sam napisao, bilo je potrebno tragičnih 3k gorštaka i 1k TV-a i đinđarije za heroja..

exAzriel
13.10.12, 19:06
ah dobro je, još par dana, i odoh sa servera, počinje s1, a ovo je čisti gubitak vremena, neznam zašto su ga uopće otvorili, mislim server

arcikos
14.10.12, 02:05
Pa ako vam je dosadno zakuhajte server :).

exAzriel
14.10.12, 09:06
sa kim :D
na serveru možda ima 200 igrača koji znaju igrati, od toga ih je bar 50 tu jer čekaj restart s1 ili s3, a ovi novi su došli ravno sa facebooka i misle da igraju farm wille
ok ima ih nešto i starih igrača, koji t4 verziju nisu nikad igrali, tak da je server koma.....

Coa Cao
14.10.12, 10:07
joj kako si patetičan..

čini mi se kao da bi ti sam mogao preorati sve GG na serveru

exAzriel
14.10.12, 10:42
pa nisam ja mega igračina ko neki ovdje koji se trenutno ne javljaju...
server je za jednu stvar, i to je činjenica, bespotreban server totalno

maliplavi
21.10.12, 02:24
Pa ako vam je dosadno zakuhajte server :).

treba i to znati :vampire:

Ture
24.10.12, 13:44
Pocela su katanja, mozda bu sad zanimljivije

exAzriel
24.10.12, 16:32

da se zakuhalo bar prije, sad se već ekipa sprema prodati opremu, skupljati gpolde, i na s1... mada je, sad je zanimljivo, bar malo

dadozg
24.10.12, 17:47
kaj opet pacijenti delaju nered :)
aj samo polako da se imate s kim igrat do kraja servera,viš da farmice već izmišljavaju razloge za bris :D

EDIT

hahhahhahha farmice pa sad mi se javio jedan pacijent i rekao da ti služiš kao meta za vježbanje novih igrača hahhahhhahah od farme do mete za vježbanje baš napreduješ :D

Wizard
24.10.12, 21:08
obozavam majstore koji potrose tipa 5 dana samo da pljuju po serveru. gle buraz ako ti se ne svida server a neznas se obrisati, posalji igm nick, pomoci ce mo ti. posto smo mi svi njubeki pa mozda ne budemo mogli, posaljem ti printscreen kako se to radi

TITAN
24.10.12, 23:19
Hahaha. Vidim da ne znaš gubiti i još pametuješ kak si ti naj igračina. Da bi onda pričao kak češ ugasiti acc.
Što se izvidnika tiče, povukao sam ih prije napada

exAzriel
27.10.12, 09:47
Hahaha. Vidim da ne znaš gubiti i još pametuješ kak si ti naj igračina. Da bi onda pričao kak češ ugasiti acc.

ma neda mi se svađati, no pogledaj izvještaje i raspored kata...... i neznam kak znaš da ide izviđanje pa povučeš izvidnike, to mi baš nije jasno, i čemu onda izvidnici.....
toliko od mene na toj temi

27.10.12, 14:23
ma neda mi se svađati, no pogledaj izvještaje i raspored kata...... i neznam kak znaš da ide izviđanje pa povučeš izvidnike, to mi baš nije jasno, i čemu onda izvidnici.....
toliko od mene na toj temi

nemojte se uopće obazirat na pro playera, i dalje će služit za vježbe gađanja pa taman da kate išle u rikverc :) najjači su mi maheri koji drobe o drugima, i onda profesionalno u zoološki zakuca 300 konja. promjeni si nick u glasni samoubojica, ovaj sadašnji ti nikako ne stoji... a da možeš uč u koji savez hoćeš i kad hoćeš... :brukica:

exAzriel
27.10.12, 16:24
nemojte se uopće obazirat na pro playera, i dalje će služit za vježbe gađanja pa taman da kate išle u rikverc :) najjači su mi maheri koji drobe o drugima, i onda profesionalno u zoološki zakuca 300 konja. promjeni si nick u glasni samoubojica, ovaj sadašnji ti nikako ne stoji... a da možeš uč u koji savez hoćeš i kad hoćeš... :brukica:

ti se prvo informiraj tko je iza kojeg nicka pa onda dođi tu laprdati....
fulao si sto posto to sa konjima...
usput ti si stari igrač i nisi iz hoću gold generacije, ne kužim kak toleriraš nekoga tko zgolda račun i onda pokupuje sve kaveze na serveru :D
mislim to je njegovo pravo dakako, ali mislim da se goldi mogu pametnije iskoristiti :D, recimo za izvidnike clown

bole77
27.10.12, 16:38
kaj opet pacijenti delaju nered :)
aj samo polako da se imate s kim igrat do kraja servera,viš da farmice već izmišljavaju razloge za bris :D

EDIT

hahhahhahha farmice pa sad mi se javio jedan pacijent i rekao da ti služiš kao meta za vježbanje novih igrača hahhahhhahah od farme do mete za vježbanje baš napreduješ :D

obozavam majstore koji potrose tipa 5 dana samo da pljuju po serveru. gle buraz ako ti se ne svida server a neznas se obrisati, posalji igm nick, pomoci ce mo ti. posto smo mi svi njubeki pa mozda ne budemo mogli, posaljem ti printscreen kako se to radi

Mnogo zeznut ovaj PC savez...
Pomislio bi neko ko je pao s Marsa na hr servere...

A svi znaju da je stvarnost potpuno drukčija..ekipa iz PC-a bira samo servere di su sami na njima (sadašnji s4 i sad vrhunac s6 :D ) i onda kao glume da su neke ultramega,,ultramega igračine koje rasture server ROTFL

Al kad sa suprotne strane imaju ozbiljnog protivnika,,primjer prosli s4,,onda se svi sprdaju s njima..ww-i ne samo da im se nuliraju nego im se čak i otimaju :brukica:

Ili primjer drugi,,dosli su na prošli s1,,simali cili server,,krenuli hrabro u gradnju ww-a,,,čak su onda i krenuli na protivnički ww..i što se onda dogodilo..mislite li da se server zatresao od njihovog napada..je,,naravno da je,,al ne od njihovih kata,,nego od smijeha cijelog servera koliko su smješne offove pokazali :dance: I naravno,,te ultra mega igračine su imale ispriku i za to...kako Vader kaze ,,klasična isprika svih "dobrih" saveza,,,nismo bili aktivni,,nije nam se igralo i tome slično....:P

:andjeo:

27.10.12, 16:51
ti se prvo informiraj tko je iza kojeg nicka pa onda dođi tu laprdati....
fulao si sto posto to sa konjima...
usput ti si stari igrač i nisi iz hoću gold generacije, ne kužim kak toleriraš nekoga tko zgolda račun i onda pokupuje sve kaveze na serveru :D
mislim to je njegovo pravo dakako, ali mislim da se goldi mogu pametnije iskoristiti :D, recimo za izvidnike clown

stari, novi tak je svejedno... pusti ljude da se igraju, i ti i ostali... koji ste s k. ulovili PC, KBC i bilo kojeg imena saveza di se skupi 20, 30 ljudi koji klikaju i zafrkavaju se... jel vas netko spominje uopće na forumu?? jel piše netko nešto na njemu osim mene budale?? ne piše... a svaki dan, ili dva se neki majstor popikne na Pc ili ne nekog... a sve travian uber mega igračine, bilo s goldom ,bilo bez njega...
neki bi stvarno trebali prošetat do doktora.. ja prvi...

exAzriel
27.10.12, 16:57
stari, novi tak je svejedno... pusti ljude da se igraju,.

dobro, a zašto se j anemam pravo igrati?
i pobrisati račun kad ja hoću?
i zbog čega ja hoću?
i ne diram se ja kbc-a ni pca, uostalom imam poznate tamo...
fora je u tome kaj uvjek nasjednem na provokacije dadeka, jer sam slab na njegove gluposti..
inače ovaj server smo krenuli sa različitim željama, vi ste došli uzeti prvi s6 server na hr domeni, i primili ste se ozbiljno igre, i to se odmah vidi.
mi neki smo došli ubiti vrijeme do s1, i skupiti nešto golda, međutim bilo se zakuhalo, pa smo htjeli ostati, a onda šok, s1 se ranije restarta, i i bar ja, a i mnogi drugi koji se brišu, nemogu kvalitetno igrati dva servera koji su tako gusto složeni. plus toga ušli usmo u odličan savez, ali nas korde zezaju, i nema smisla da smo tako daleko od saveza, i da ih zavlačimo, sa deffanjem i slično...
dakle valjda je jasno zašto odlazim, i odlazimo...
i nek se ljudi igraju slažem se, ali stariji igrač uvjek novog treba učiti igrati, kaj ne? A ne da mi šalje poruke skatat ću te, i kaj ja znam, a onda pošalje napad, da sam se cerekao dva dana gledavši izvještaje. Mislim daj si razvij izvidnike pa izviđaj, i onda zračunaj koliko ti čega treba. Ono je moglo ići u deset valova bez greške. Ali treba znati igrati a ne samo nakupovati gold. Jel se slažeš samnom?
i nebi to ni jednom rječju spomenuo, da dadek nije istrčao sa svojim istinama i gledanjima na stvari. a jedino kaj mrzim to je laž, a njegove laži su prije svega bezobrazne i uvredljive...
ja se ne mislim dalje svaditi

Coa Cao
27.10.12, 17:15
imate li te neke hof-ove oko koji se prepirete ili? dajte da narod vidi pa odluči ko je nub a ko mega ultra kul:wanted:

27.10.12, 17:18
imate li te neke hof-ove oko koji se prepirete ili? dajte da narod vidi pa odluči ko je nub a ko mega ultra kul:wanted:

pa i da ima ne smiješ pokazat jer se odmah javi neki travian ronaldo s nije ti izbalansiran off, kotač na kati ti nije centriran i još hrpa debilana takvog tipa... ;)

27.10.12, 17:21
dobro, a zašto se j anemam pravo igrati?
i pobrisati račun kad ja hoću?
i zbog čega ja hoću?
i ne diram se ja kbc-a ni pca, uostalom imam poznate tamo...
fora je u tome kaj uvjek nasjednem na provokacije dadeka, jer sam slab na njegove gluposti..
inače ovaj server smo krenuli sa različitim željama, vi ste došli uzeti prvi s6 server na hr domeni, i primili ste se ozbiljno igre, i to se odmah vidi.
mi neki smo došli ubiti vrijeme do s1, i skupiti nešto golda, međutim bilo se zakuhalo, pa smo htjeli ostati, a onda šok, s1 se ranije restarta, i i bar ja, a i mnogi drugi koji se brišu, nemogu kvalitetno igrati dva servera koji su tako gusto složeni. plus toga ušli usmo u odličan savez, ali nas korde zezaju, i nema smisla da smo tako daleko od saveza, i da ih zavlačimo, sa deffanjem i slično...
dakle valjda je jasno zašto odlazim, i odlazimo...
i nek se ljudi igraju slažem se, ali stariji igrač uvjek novog treba učiti igrati, kaj ne? A ne da mi šalje poruke skatat ću te, i kaj ja znam, a onda pošalje napad, da sam se cerekao dva dana gledavši izvještaje. Mislim daj si razvij izvidnike pa izviđaj, i onda zračunaj koliko ti čega treba. Ono je moglo ići u deset valova bez greške. Ali treba znati igrati a ne samo nakupovati gold. Jel se slažeš samnom?
i nebi to ni jednom rječju spomenuo, da dadek nije istrčao sa svojim istinama i gledanjima na stvari. a jedino kaj mrzim to je laž, a njegove laži su prije svega bezobrazne i uvredljive...
ja se ne mislim dalje svaditi

pa tko ti brani da se igraš? i koga briga na koji način i koliko dugo ćeš se igrat :)
nemoj samo ko Bole Ronaldo, di on dođe trava ne raste, i oaze venu...
a to šta se palite na Dadino flejmanje je tvoj (vaš) problem :D al da je zabavano za čitat, meni je :D

exAzriel
27.10.12, 17:23
pa i da ima ne smiješ pokazat jer se odmah javi neki travian ronaldo s nije ti izbalansiran off, kotač na kati ti nije centriran i još hrpa debilana takvog tipa... ;)

da tu si u pravu, izvještaji ostaju između mene i njega, a ti ga nauči kakod a ide u napade, i da prije toga ne komunicira sa igračem tipa katat ću te... mislim deško je bio kulturan da se razumijemo....ali svejedno, to zvuči kao da se be ohrabruje a ne da zaplaši protivnika... nije zlonamjeran savjet
a kaj se dade tiče, mrzim lažljivce, i uvjek ću jezičinu pružiti kad netko evidentno laže....

27.10.12, 17:25
Mnogo zeznut ovaj PC savez...
Pomislio bi neko ko je pao s Marsa na hr servere...

A svi znaju da je stvarnost potpuno drukčija..ekipa iz PC-a bira samo servere di su sami na njima (sadašnji s4 i sad vrhunac s6 :D ) i onda kao glume da su neke ultramega,,ultramega igračine koje rasture server ROTFL

Al kad sa suprotne strane imaju ozbiljnog protivnika,,primjer prosli s4,,onda se svi sprdaju s njima..ww-i ne samo da im se nuliraju nego im se čak i otimaju :brukica:

Ili primjer drugi,,dosli su na prošli s1,,simali cili server,,krenuli hrabro u gradnju ww-a,,,čak su onda i krenuli na protivnički ww..i što se onda dogodilo..mislite li da se server zatresao od njihovog napada..je,,naravno da je,,al ne od njihovih kata,,nego od smijeha cijelog servera koliko su smješne offove pokazali :dance: I naravno,,te ultra mega igračine su imale ispriku i za to...kako Vader kaze ,,klasična isprika svih "dobrih" saveza,,,nismo bili aktivni,,nije nam se igralo i tome slično....:P

bole i ti si opasno pomiješao lončiće, kao i ja s exazrielom.. :) di vidiš PC?? :D

kolko sam vidio na početku s4 je i bilo nekih ozbiljnih igrača al ne dugo :) hbg desilo se šta se desilo, nemoj mislit da meni takve stvari odgovaraju ili da ih podržavam.. vidim da spominješ šibenskog ili primoštenskog rumenka (ne znam odakle je, a i boli me k.) koji ti je očito nekakav idol... i zbog kojeg je nastala opća bježanija s tog s4, na kojem navodno nije bilo nikog...

sad dođe 20 ljudi na s6, klikaju i zafrkavaju se, i opet ne valja :D pa oćemo tebi račune polagat di i kad će se netko igrat??
ja osobno ne biram servere za igru , nego se igram sa par "normalnih" ljudi.. tako sam igrao i prošli s3, a kad ono za mjesec dana mi smo došli tražit na server neku babu, i još 1001 debilana za pročitat na naš račun, normalno pokrenute sve od dotične gospođe :)

i ja s ponizno ispričavam i tebi i ostalima šta nisam pitao jel se smijem registrirat na s6 i klikat da mi brže prođe vrijeme na poslu
tak da lagano odfakofirajte i ti i svi tvog tipa... ;)

l p čokolinožder ;)

27.10.12, 17:39
da tu si u pravu, izvještaji ostaju između mene i njega, a ti ga nauči kakod a ide u napade, i da prije toga ne komunicira sa igračem tipa katat ću te... mislim deško je bio kulturan da se razumijemo....ali svejedno, to zvuči kao da se be ohrabruje a ne da zaplaši protivnika... nije zlonamjeran savjet
a kaj se dade tiče, mrzim lažljivce, i uvjek ću jezičinu pružiti kad netko evidentno laže....

šta je bilo između vas dvojice rješavajte sami, kako god znate :) ko je tu koga i zašto je nebitno i nema smisla dalje metiljat o tome, nadam se da se slažeš jer iz neke daljnje rasprave samo može izronit neki novi Bole sa svojom verzijom velikog praska po serverima, di ko igra i kako igra... ovo bi trebala bit nekakva zabava... ali kolko se da razabrat neki sjede doma u sedlu i vitlaju sjekirom iznad glave, hbg ja nisam u tom klubu...

SWORDFISH
27.10.12, 17:58

tebe je PC stvarno puno zahebao u životu cim ga toliko spominješ.. ti si jedan mali miš :*

bole77
27.10.12, 18:40
tebe je PC stvarno puno zahebao u životu cim ga toliko spominješ.. ti si jedan mali miš :*

Ne znam baš di to ja toliko puno spominjem PC (mislim čak da mi je ovo prvi post u kojem sam spomenuo taj "veliki" savez) al čim ste ovako naletili očito sam pogodio u ranu di boli ..a istina je uvik bolila :P
I jedno pitanje,,ako može...to je pc neka sveta krava pa ga je zabranjeno spominjat ??!!??

Atila,,,ma vader je čudo od djeteta...igrao sam jednom s njim u savezu..i nikad više...i to u savezu di nije imao ama bas nikakve ovlasti..za razliku od vas koji igrate vec nekoliko servera s njim..i ne samo to,,nego vam je jos i u vodjstvu saveza..tako da bi se dalo pričat o ovome kome je on idol ;)

Vezano za taj server di ste kao došli tražit neku babu :D Svaka čast,,bili smo saveznici i SS je odigrao odličan server...

27.10.12, 19:44
zlikovac jedan, sad mi je jasno :D

rudlavi cezar
29.10.12, 14:15

I ima li nešto novo na serverima osim pc-a.Očito baš i nema,kad se sve složi,ispada da ,dado i još par promoviraju pc.sve isto po staroj navici.jedino ispadnu krivi par ovih drugih koji se jave.ajde majstori iz pc-a znate vi i bolje to:pece palacinke:

Zeus_KING
30.10.12, 16:52
i ja sam poceo igrati nakon 2 godine ponovo, lijep pozz cijelom hr6 :P

Haris
02.11.12, 21:53
Ne znam baš di to ja toliko puno spominjem PC (mislim čak da mi je ovo prvi post u kojem sam spomenuo taj "veliki" savez) al čim ste ovako naletili očito sam pogodio u ranu di boli ..a istina je uvik bolila :P
I jedno pitanje,,ako može...to je pc neka sveta krava pa ga je zabranjeno spominjat ??!!??

Atila,,,ma vader je čudo od djeteta...igrao sam jednom s njim u savezu..i nikad više...i to u savezu di nije imao ama bas nikakve ovlasti..za razliku od vas koji igrate vec nekoliko servera s njim..i ne samo to,,nego vam je jos i u vodjstvu saveza..tako da bi se dalo pričat o ovome kome je on idol ;)

Vezano za taj server di ste kao došli tražit neku babu :D Svaka čast,,bili smo saveznici i SS je odigrao odličan server...

:goodpost::goodpost::goodpost:

Eliminator
04.11.12, 22:22
A j*** vam ja 2 godine svaki dan spominjete pc na forumu... Okanite se te riječi... :D :cerek: :patkica:

Ropee
05.11.12, 15:49
Kolko ja znam, PC nije rijec.

Coa Cao
05.11.12, 16:21
Kolko ja znam, PC nije rijec.

čekamo dadu da dođe da malo živne forum :blink:

ima kakav hof?:sjekiraš::lol2:

Cražy
05.11.12, 17:30
em je server loš em kad nekoga zamoliš za hof nema teorije da će ti ga poslat

Coa Cao
05.11.12, 18:31
em je server loš em kad nekoga zamoliš za hof nema teorije da će ti ga poslat

rađe nek ga posta tu na forum..:cerek:

ah kad se sjetim zadnjeg hr servera koji sam igrao(neki davni hr3 ak se ne varam,pobijedile neke sise ili tak nešto) mogao si ujutro uz kavicu doć na forum i pogledati neki hof..ah to su bila vremena :worship::spam2:

exAzriel
05.11.12, 20:32
čekamo dadu da dođe da malo živne forum :blink:

:

znaš kak vele naši stari, nemoj vraga po zidu maljati :D
drugim rječima pazi kaj si želiš da ti se i ne ostvari :P

Coa Cao
05.11.12, 21:41
znaš kak vele naši stari, nemoj vraga po zidu maljati :D
drugim rječima pazi kaj si želiš da ti se i ne ostvari :P

ma meni više ono tipa: kada si u mraku i sivilo se čini kao svjetlo (ili tako nekako)

ima bar neki trač ak nema hof-ova?:party:

da li PC opet vara? za šta su bili optuženi na prošlim serverima?
da li se LAVOVI raspadaju?
da li su KSERKS najveći simsiteri ikada?
da li su LoW najveći nubovi ikada?

sve ovo a i mnogo više u novom nastavku slikovnice?:cerek:

Haris
08.11.12, 16:42
sta ima novo? :D

exAzriel
22.11.12, 19:56
Čujem da će jedan saveu na ++ biti pometen za koji dan :D
a ne može svatko biti vođa saveza :D

Ture
26.11.12, 14:59
Kad ce arti???

J.S.Bach
11.12.12, 19:05
smije li se ovdje išta napisat bez da se netko osjeća seksualno ugrožen,uvrijeđeni slično :D

primjer: "Priča se po kvartu da je elitni savez popljugao 30k offa na farmi(doslovno) od jednog sela(doslovno)."

il se može samo o cvijeću i leptirima

te kako su moderatori super

tralalalalla
ha ha ha ha

Cražy
11.12.12, 21:47
kakav je raspored arteva po savezima,može kratki presjek:cvjetic:

Coa Cao
11.12.12, 23:24
smije li se ovdje išta napisat bez da se netko osjeća seksualno ugrožen,uvrijeđeni slično :D

primjer: "Priča se po kvartu da je elitni savez popljugao 30k offa na farmi(doslovno) od jednog sela(doslovno)."

il se može samo o cvijeću i leptirima

te kako su moderatori super

tralalalalla
ha ha ha ha

ma nitko niš ne priča tak i tak

eh ti elitisti

priča se i da puk sprema ogromnu koaliciju eliti(baš kako je legenda foruma dado i predvidio?)

J.S.Bach
12.12.12, 00:07
ma nitko niš ne priča tak i tak

eh ti elitisti

priča se i da puk sprema ogromnu koaliciju eliti(baš kako je legenda foruma dado i predvidio?)

hehehhe neznam kakva je to legenda foruma koja nema makar jedan lifetime ban :tough:

nego ajmo još malo o taktikama za spušit 30k offa na farmi od jednog sela
ahhahahahhahaha
i ne dobit report dakako :P

mozgam mozgam i nemogu domislit kako
doduše ograničena sam kapaciteta :D

Coa Cao
12.12.12, 14:17
hehehhe neznam kakva je to legenda foruma koja nema makar jedan lifetime ban :tough:

nego ajmo još malo o taktikama za spušit 30k offa na farmi od jednog sela
ahhahahahhahaha
i ne dobit report dakako :P

mozgam mozgam i nemogu domislit kako
doduše ograničena sam kapaciteta :D

nemoj da nam dadu banaju, pa tko će kuriti frku :D

pa ajmo još malo..počni s reportom, siguran sam da se nitko neće buniti

bude s npcalo jelda?

ne brini svi smo mi ograničeni

J.S.Bach
12.12.12, 16:09

pa ajmo još malo..počni s reportom, siguran sam da se nitko neće buniti

bude s npcalo jelda?

ne brini svi smo mi ograničeni

vjerojatno misliš iovdje da postam :D
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?55949-Borbeni-izvje%9Ataji-s6

krcato je reportima neznam hoće li itko zamijetiti ahahhahahahha

FlameSpirit
12.12.12, 16:18
Coa,i ti si tu. :) Sjećam se tebe s par servera. :)

Coa Cao
12.12.12, 23:08
vjerojatno misliš iovdje da postam :D
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?55949-Borbeni-izvje%9Ataji-s6

krcato je reportima neznam hoće li itko zamijetiti ahahhahahahha

pa ili skini jumf toj temi ili postaj ovdje pa nek modovi miču..
ionako ništa ne rade:P:P:P

dadozg
13.12.12, 18:42

jel me netko tražio :)

ima kakvih događanja na serveru?

Coa Cao
17.12.12, 21:47
jel me netko tražio :)

ima kakvih događanja na serveru?

:welcome:

kupovina arteva je pri kraju...
čeka se uber koalicija da se pokrene protiv tih 70-ak igrača...
šta će biti kada krenu...sve me strah:cerek:

black_mamba
17.12.12, 21:53
eto regao se i ja na forum pa samo da vas pozdravim :)

Paul Muaddib
18.12.12, 08:38
Ha, ha, ha!

A našli ste server za uzeti!

Coa Cao
18.12.12, 11:19
Ha, ha, ha!

tko, šta, kako? :postcount:

Paul Muaddib
18.12.12, 14:51
ma ne ti!

mislim na ekipu koja zdušno klika po ovom serveru, mjesto da je otišla na S1 (po nekim najavama)...

Coa Cao
18.12.12, 14:59
ma ne ti!

mislim na ekipu koja zdušno klika po ovom serveru, mjesto da je otišla na S1 (po nekim najavama)...

šta strah pa si se nadao odlasku?:cerek:

Paul Muaddib
18.12.12, 15:12
da, mene je strah!

regao sam se na S6 do restarta S3.
S1 je krenuo ranije pa je odluka došla da svi odemo na taj.
kao što je to učinila i večina najavljenih saveza.

dok je gore spominjani savez ostao na ovom serveru, jer po svemu sudeći pala je odluka da je bolje držat vrabca u ruci...

Coa Cao
18.12.12, 18:01
da, mene je strah!

regao sam se na S6 do restarta S3.
S1 je krenuo ranije pa je odluka došla da svi odemo na taj.
kao što je to učinila i večina najavljenih saveza.

dok je gore spominjani savez ostao na ovom serveru, jer po svemu sudeći pala je odluka da je bolje držat vrabca u ruci...

cijeli server protiv...za*eban neki vrabac:paladinko:

Paul Muaddib
18.12.12, 19:01
cijeli server protiv...za*eban neki vrabac:paladinko:

Je'l ti to ovak napamet pricas ili?

Da imas racun na serveru znao bi o cemu pricam!

Ak im je (i vama stovateljima) tako lakse, onda i ja prihvacam teoriju da je veliki i mocni ... savez ustvari jadan i napacen u prljavoj i nepostenoj borbi protiv velikog zlog servera!

Neka im je sa srecom!

dadozg
18.12.12, 19:07
:welcome:

kupovina arteva je pri kraju...
čeka se uber koalicija da se pokrene protiv tih 70-ak igrača...
šta će biti kada krenu...sve me strah:cerek:
a ko je u toj uber koaliciji,aj malo nama koji ne igramo pojasni :) znam da su uber koalicije u modi :D

Ha, ha, ha!

čuj,već par servera za redom su smijeh od servera....i tako će biti svi dalje...tako da kako se rugaš ovima isto se možeš rugat na svim pod forumima....više uzet server nije nikakav problem..sječam se kada se ww selo katalo po par puta pa ponekad sa 99 na 98 je isto bilo dovoljno da netko drugi uzme server...

Coa Cao
18.12.12, 23:00
Je'l ti to ovak napamet pricas ili?

Da imas racun na serveru znao bi o cemu pricam!

Ak im je (i vama stovateljima) tako lakse, onda i ja prihvacam teoriju da je veliki i mocni ... savez ustvari jadan i napacen u prljavoj i nepostenoj borbi protiv velikog zlog servera!

Neka im je sa srecom!

imam ja račun, ne brini...
štovatelj? zar nije to malo teška riječ...:blink:
veliki i moćni? osjećam ogorčenje?

nisu ultra mega uber koalicije prljava i nepoštena borba ali nisu baš ni vrabac

a ko je u toj uber koaliciji,aj malo nama koji ne igramo pojasni :) znam da su uber koalicije u modi :D

ja sam ti mali tak da baš i nemam uvid u sve, ali kako sam načuo svi: KSERKS, -VK-, LAVOVI, LoW, WoH, F.E.A.R.

damon666hill
18.12.12, 23:21
Dado, samo su prvi s1, s2 i s3 bili kako spada, onda je došla skar i napravila prvu megakoaliciju na drugom s1. I povratka nema.... Malo offtopic vjerujem, ali baš me briga :)

black_mamba
25.12.12, 16:12
definitivno na travianu više nema pravih borbi..

arcikos
30.12.12, 10:44
Jel ima kakvih desavanja na serveru? Kata li se? :D

J.S.Bach
30.12.12, 13:44
definitivno na travianu više nema pravih borbi..

ima, kako nema

evo npr. kserks koalicija je neustrašiva
opaki su do bola!!!

dapače toliko su opaki da su morali angažirat još jedan kvadrant u borbi protiv "neustrašive" krčme hahahahhahahahhahahahhahahahahahhahahaha

bruke li i sramote :D

a već sam mislio da sam vidio dno
kad eto, kserks rudari iskopaše još nižu točku
hehehehheheheheh

kohoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssss sssssssssss
nada

J.S.Bach
31.12.12, 11:30
ti miša
48h fejkanja
na stotine gradova
iz 2 kvadranta

kako bi se napali suporti hahahahahahhahahahhahahahahah
i naravno popljugalo 100k offa
čestitke off đeneralima mega korporacije!!!
ni sam nebih bolje :D

B.A.N.
31.12.12, 15:01
ti miša
48h fejkanja
na stotine gradova
iz 2 kvadranta

Kaj na s6 ima 100k offa? To sve skupa kad se zbroji, ili?:cerek:

rudlavi cezar
31.12.12, 17:19
ti miša
48h fejkanja
na stotine gradova
iz 2 kvadranta

Popljugalo se i deffa i puno toga,statistika je zahebana stvar:P
Uostalom megakoalicija ima ofere sa tolko offa tak da nam to tek prije nove godine ,da se malo razigramo.Mogli smo poslat i jedan off isti bi bio učinak.PItanje je samo kolko vam ostalo deffa,za off naš nemojte brinut:P

black_mamba
31.12.12, 23:23
rudlavi uopće nije pitanje ofa i defa, nego su oni vas odlično pročitali....vidio sam reporte

rudlavi cezar
01.01.13, 20:01
rudlavi uopće nije pitanje ofa i defa, nego su oni vas odlično pročitali....vidio sam reporte

Jesu dobro,al ostaje ona,još imamo pa recimo zavidnu količinu offova,za razliku.pa deff polako kod krčme puca,morat čemo to pojačat.

Coa Cao
02.01.13, 14:46
ti miša
48h fejkanja
na stotine gradova
iz 2 kvadranta

čestitke :101010:

Popljugalo se i deffa i puno toga,statistika je zahebana stvar:P
Uostalom megakoalicija ima ofere sa tolko offa tak da nam to tek prije nove godine ,da se malo razigramo.Mogli smo poslat i jedan off isti bi bio učinak.PItanje je samo kolko vam ostalo deffa,za off naš nemojte brinut:P

nije valjda da si ti jedan od vođa te megakoalicije :brukica:

Jesu dobro,al ostaje ona,još imamo pa recimo zavidnu količinu offova,za razliku.pa deff polako kod krčme puca,morat čemo to pojačat.

GN= ako već pišeš dijakritičke znakove, bar se malo potrudi... mislim zbilja... čemo?

rudlavi cezar
02.01.13, 15:49
čestitke :101010:

nije valjda da si ti jedan od vođa te megakoalicije :brukica:

GN= ako već pišeš dijakritičke znakove, bar se malo potrudi... mislim zbilja... čemo?

Još jedan profesor za gramatiku.Nisam ja nikakav vođa usput.Glavno da ti sebe vidim smatraš mega igračinom:pije kavu:

J.S.Bach
02.01.13, 16:39

Naravno :D

A i kak se ono veli:"Sada je bar hrana u plusu."
hahahhahahahahahahahah

Slijedeći stupanj je naglo otkrivanje RL :harmonikaš:

U svakom slučaju siguran sam da će megaubersupercool koalicija smoć hrabrosti za novi pokušaj katanja suporta.

A kako je po vama sve dobro prošlo zalažem se da vam isti đeneral slaže napade hahahahhahahhahahah
Samo mali savjet, ovaj put probajte naći još jedan kvadrant da vam pomogne, a i da produljite duljinu fejkanja na nekih 96h hahahahahhahahah

:P

gnomo
02.01.13, 17:04
evo, kad nece nitko, budem ja prvi...
svako dobro i puno bespostedne borbe u neprospavanim nocima zelim svima na serveru :P

Coa Cao
02.01.13, 18:58
Još jedan profesor za gramatiku.Nisam ja nikakav vođa usput.Glavno da ti sebe vidim smatraš mega igračinom:pije kavu:

prije učitelj gramatike :blink:

i bolje da nisi, jer ono što si napisao nema smisla... a nebi baš htjeli da prebrzo završi, ne?

glavno da ti mene tako doživljavaš a ja ni kriv ni dužan:zeko:

rudlavi cezar
02.01.13, 20:05
prije učitelj gramatike :blink:

i bolje da nisi, jer ono što si napisao nema smisla... a nebi baš htjeli da prebrzo završi, ne?

glavno da ti mene tako doživljavaš a ja ni kriv ni dužan:zeko:

nemoj si laskat,kako če završit,to čemo tek vidjeti:P

rudlavi cezar
02.01.13, 20:07
Naravno :D

A i kak se ono veli:"Sada je bar hrana u plusu."
hahahhahahahahahahahah

Slijedeći stupanj je naglo otkrivanje RL :harmonikaš:

U svakom slučaju siguran sam da će megaubersupercool koalicija smoć hrabrosti za novi pokušaj katanja suporta.

A kako je po vama sve dobro prošlo zalažem se da vam isti đeneral slaže napade hahahahhahahhahahah
Samo mali savjet, ovaj put probajte naći još jedan kvadrant da vam pomogne, a i da produljite duljinu fejkanja na nekih 96h hahahahahhahahah

:P

Jesi siguran da je hrana u plusu,ha ha ha.A kome,fali deffa ili šta:P
Možda koj art fali?

J.S.Bach
02.01.13, 21:41
Jesi siguran da je hrana u plusu,ha ha ha.A kome,fali deffa ili šta:P
Možda koj art fali?

Ti miša!!!

Vidim imamo ovdje malo teži slučaj ahahahahhahaha
Izgleda đenerala osobno :sjekiraš:

Ali hvala što si me podsjetio rudlavi...

...stina, za vrijeme te mega off akcije, napadačka ubermegacool koalicija je uspjela popljugat art za potrošnju hrane hahahahahhahahahaha
Jbte to mi je toliko nevjerojatno da sam potisnuo sa uma :S

P.S.

bilo bi fora da iza svakog "ha" staviš još koji zarez
npr. ha,ha,ha,ha,ha
ahahahahhahahahah

black_mamba
03.01.13, 17:56
bach koji si ti provokator ahahahaha

J.S.Bach
04.01.13, 16:43
bach koji si ti provokator ahahahaha

miša mu nisam ja provokativan
već činjenice :D

a fala maču hrane me materijalom naveliko hahahahhahahahha
evo sinoć 20k offa stradalo , a kako i nece kad nije isla nijedna ofčica uz elipu
:blackeye:

black_mamba
04.01.13, 20:50
od prvih 20 saveza po statistici, koaliralo je njih 15-ak........svakako zanimljivo

arcikos
05.01.13, 14:33
od prvih 20 saveza po statistici, koaliralo je njih 15-ak........svakako zanimljivo

To je tek pocetak.Bude do kraja cijeli server protiv 60 igraca :D
Nije to ni lose,farmi nikad viska :)

rudlavi cezar
05.01.13, 16:12
To je tek pocetak.Bude do kraja cijeli server protiv 60 igraca :D
Nije to ni lose,farmi nikad viska :)
znači ideš u farme:D

J.S.Bach
05.01.13, 16:53

rudlavi

predložio bih da već sad rezervirate salu za vjenčanja
za pobjedničku feštu
850 ljudi zahtjeva malo veći prostor hahahahhahahahahhahahahahha

a kad bude rezanje torte smislite kako da vas 80 drži nož skupa
zna ona glazura bit zafrkana
ziher je ziher :D

rudlavi cezar
05.01.13, 17:15

Ajde bar neki napredak,više se ne skrivaš ko zadnji server,ko neutralni:D

black_mamba
05.01.13, 17:32
rudlavi koji si ti nick u igri?

Cražy
05.01.13, 17:48
pa šta je došlo do toga da sam sebi komentiraš statuse :air kiss:

arcikos
05.01.13, 17:59
Rudlavi sam mi reci koji si nick,ne brini bit cu brz,neces ni osjetiti :D

rudlavi cezar
05.01.13, 18:52
Rudlavi sam mi reci koji si nick,ne brini bit cu brz,neces ni osjetiti :D

nečeš ni ti vjeruj mi:PNisi bio tako brz,zadnji server jelda.
Uostalom kaj vas boli koj sam nick,osjetit čete na vrijeme.

arcikos
05.01.13, 18:54
neces reci? frka a? :D

rudlavi cezar
05.01.13, 19:01
neces reci? frka a? :D
nemoj brinut arči,uskoro nečeš biti tolko siguran u sebe,ko ni tvoj savez.A kaj se tiče toga ko če koga nač,to bumo još vidjeli:P

arcikos
05.01.13, 19:07
Evo mi se iskreno nadamo da potpisete i s nama :D ( samo smo mi ostali).Vi se najveca blamaža do sada na hr. serverima :D
Cijeli server protiv 60 igraca:brukica:

rudlavi cezar
05.01.13, 19:11
Evo mi se iskreno nadamo da potpisete i s nama :D ( samo smo mi ostali).Vi se najveca blamaža do sada na hr. serverima :D

Jelda?Pa ti si govorio nekad,samo smo došli vidjet.Jel tako nekako si pričao?Pa si se priklonio onom,koj je počeo vodit,čak nisu niti vodili.Da nas ti nisi zahebao.Sve se vrača sve se plača zapamti.
I da imao si jednu prednost,pošto ste bili neutralni,pustili smo vas na miru,da se razvijete.sad ja imam prednost tu istu da neznaš ko sam ja:P

arcikos
05.01.13, 19:19
Uf,oprosti,da sam znao da ce tako pogoditi nase katanje krikovog ww-a ne bi to uradili nego bi skatali slabasnog gala :D

Nego,stvarno neces reci nick? Nije ti frka valjda? :) Ja igram uvijek pod istim nickom,nije fer :D

Ture
05.01.13, 19:23
Arći cekaj da potpisu saveznistvo sa jos par saveza pa ce skupit hrabrosti i reci nick

arcikos
05.01.13, 19:30
mislis kad s nama potpisu? nemaju vise s kim osim s nama :D

rudlavi cezar
05.01.13, 19:41
Arći cekaj da potpisu saveznistvo sa jos par saveza pa ce skupit hrabrosti i reci nick

Zašto bi ti rekao nick,gledat češ ga kad čemo te katat.Nek ti arći reče kolko treba proč da se skupi hrabrosti i reče sa kime je u savezu.bar on ima iskustva sa time :D
Junačina mojaROTFL

black_mamba
05.01.13, 19:51
ma meni ste vi junačine, ipak treba znati sa svima potpisati savezništvo..ostalo je još par manjih saveza na drugoj stranici statistika s kime niste....POŽURITE

arcikos
05.01.13, 19:57
Zašto bi ti rekao nick,gledat češ ga kad čemo te katat.Nek ti arći reče kolko treba proč da se skupi hrabrosti i reče sa kime je u savezu.bar on ima iskustva sa time :D
Junačina mojaROTFL

Mislim ni da tebi nije jasno o cem pricas,kamoli ostalima. A to sto neces reci nick sve govori o tebi :) frka,frka

rudlavi cezar
05.01.13, 20:00
Mislim ni da tebi nije jasno o cem pricas,kamoli ostalima. A to sto neces reci nick sve govori o tebi :) frka,frka
drž se ti meni ništa osobno:pivo:

rudlavi cezar
05.01.13, 20:02
ma meni ste vi junačine, ipak treba znati sa svima potpisati savezništvo..ostalo je još par manjih saveza na drugoj stranici statistika s kime niste....POŽURITE

Netreba nikad žurit,sami dolaze,pogodi zašto

black_mamba
05.01.13, 20:08
rudlavi kad osječaš da nemožeš sam, uvijek se zove netko, jasno mi je to..ali baš sa svima????

arcikos
05.01.13, 20:17
Netreba nikad žurit,sami dolaze,pogodi zašto

Sad cu ti ja reći zašto. Kserks zna da bi KBc nakon ciscenja svog kvadranta krenuo na njih.Posto tamo igraju njuberi i poperi na brzinu su se skompali s cijelim serverom protiv ozloglasenog kbc. Prica im je sljedeca: to su pc-ijevci,muljare,prevaranti itd.Ovaj savez nema veze s PC. E sad taj isti kserks ce kasnije iste te saveznike napucati i reci kako su oni nadmocno osvojili server. :) Samo ko ce biti konkurentska strana u ww utrci? Mozda se nece ni graditi jer kserks ima u profilu da ih ne zanima ww gradnja :D Idite pokrijte se po usima i zavucite se u misju rupu. Uskoro ce vas sprdati cijela travian hr.domena :D

rudlavi cezar
05.01.13, 20:34
Sad cu ti ja reći zašto. Kserks zna da bi KBc nakon ciscenja svog kvadranta krenuo na njih.Posto tamo igraju njuberi i poperi na brzinu su se skompali s cijelim serverom protiv ozloglasenog kbc. Prica im je sljedeca: to su pc-ijevci,muljare,prevaranti itd.Ovaj savez nema veze s PC. E sad taj isti kserks ce kasnije iste te saveznike napucati i reci kako su oni nadmocno osvojili server. :) Samo ko ce biti konkurentska strana u ww utrci? Mozda se nece ni graditi jer kserks ima u profilu da ih ne zanima ww gradnja :D Idite pokrijte se po usima i zavucite se u misju rupu. Uskoro ce vas sprdati cijela travian hr.domena :D

Neznam zašto ti to treba,baš tebi,daj mi reci zašto:SPa ti si izdao,priklonio se poljubio sve što je donosilo pobjedu.I sad,kad je sve kontra,odjednom si postao moralist.E pa sad gledaj kako je nama bilo,kad ste se vi ujedinili.
Nikoga mi nečemo odbacit niti če se niko sprdat sa nama.Znaš zašto? zato jer ste sjeb... zadnja četri servera sa takvim potezima,da čak ni ja nemogu nešto takvo prokuhat.Pa sad kaj ste prijatelju kuhali sad jedite.

black_mamba
05.01.13, 20:41
rudlavi po mojim saznanjima oni i jesu bili neutralni, taj doom...oni su čekali da se spoji ss, nn i još jedan, neznam točno koji za izgradnju ww-a..to se nije dogodilo i oni su izabrali stranu
a to što si ti rekao nema nikakve veze na njegov post

arcikos
05.01.13, 20:42
:D :D :D boze s kim ja raspravljam:brukica:
Vise nista ne pisem

rudlavi cezar
05.01.13, 21:19
rudlavi po mojim saznanjima oni i jesu bili neutralni, taj doom...oni su čekali da se spoji ss, nn i još jedan, neznam točno koji za izgradnju ww-a..to se nije dogodilo i oni su izabrali stranu
a to što si ti rekao nema nikakve veze na njegov post

da bio je on neutralan,sad se za glavu lovi,jesi ti normalan?Pa ko bi mu iz krika i koalicije njemu i savezu dopustio da razvije,takve offove,da nije bio nevinašce:brukica:

arcikos
05.01.13, 21:37
da bio je on neutralan,sad se za glavu lovi,jesi ti normalan?Pa ko bi mu iz krika i koalicije njemu i savezu dopustio da razvije,takve offove,da nije bio nevinašce:brukica:

Napali bi vi da nije bilo frka :D

sbk83
05.01.13, 21:43

al nisi rekao da više ništa ne pišeš :D :P

J.S.Bach
05.01.13, 21:47
KRČMA objavljuje rat ovom i ovakvom serveru hahahahhaha

a najjači mi je ovaj rudlavi
pa on je ponosan haahahahahhahahahha
sve mi se čini da je ostvario stoljetnu težnju, potpisat nenapadanje sa cijelim serverom hahahahha
EPSKI nema kaj :D

rudlavi cezar
05.01.13, 22:12

Frka nas je bilo vas 25 ,preko pola radilo off.Hmm
a još tome neutralni bez ičijeg deffa,protiv ss-a i krika i saveznika,točno bi se čovjek uzdrmao od straha
da tu se vračamo na ono bez saveznika,neutralni:air kiss:

black_mamba
06.01.13, 01:51
opala...ovo piskaranje postaje ozbiljno, ajde dosta vrijeđanja...rudlavi šta misliš o megakoalicijama?

rudlavi cezar
06.01.13, 02:05
opala...ovo piskaranje postaje ozbiljno, ajde dosta vrijeđanja...rudlavi šta misliš o megakoalicijama?

Ja osobno nisam pobornik,al pitaj ropa.On zna sve o koalicijama

Isabella_Este
06.01.13, 02:47
O Bože dragi :brukica: koju posluku porati :patkica:

ajmo Voljeni :bic:

P.S. za ovu "mega" stranu, pošto vjeroatno imate viška vremena, malo prolistati rječnik (sigurno nebi naštetilo) :pivo:

Inkvizitor
06.01.13, 08:34
Postovi sa uvredljivim porukama obrisani.
Molim da se pridržavate pravila i da nastavite razgovor u kulturnom tonu.

Paul Muaddib
06.01.13, 14:07

Da je ovaj server iole ozbiljan (mislim da igraju ozbiljni igrači) ovih 60 igrača (ma kako oni bili veliki i strašni) nebi držalo sve te arteve...

Pogled na riznicu sve govori.

Realno, megakoalicije su jedini logičan odgovor u ovakvim situacijama, što automatski ne predstavlja prevagu na strani brojnosti!

Dat ću jednu slikovitu (tak da me večina razumije): u utakmici 5 igrača NK Kobilića protiv 850 klinaca iz dječijeg vrtića Bukovac, bez obzira na brojnost mlađarije, njihova pobjeda nije zagarantirana...

Da, želim reči da je na serveru večina igrača puno slabija u odnosu na prosječnog igrača bilo kojeg ozbiljnijeg saveza...

Kao laganu potvrdu tome stavit ću kopi pejst jedne rasprave:
(maknut ću nick jer nije bitno tko je rekao. to je odraz znanja velikog dijela igrača, tema je art BO)

Ako meni nije trebao a kad ti ga predajem moram rušiti riznicu, čija je bila ideja da taj art šeta.
To još nisam cuo???
Glupost, tako ga samo mogu otet i oteli su ga.
Ovo mi je 3 server i na serveru **** sam jedan od vodecih igraca pod nikom **** u savezu ****.
Jedini art koji šeta je za VS-VŽ.

I za kraj, non stop spominjete megakoaliciju, a nisam vidio niti jednu jedinu akciju te megakoalicije...

Sporadični napadi dva-tri saveza u kojima realno sudjeluje par igrača ne predstavlja megakoaliciju, nit ozbiljnu prijetnju...

Nit spominjete saveze koji vam nisu službeno saveznici, ali vam idu na ruku kroz razno razne stvari...

U cijeloj ovoj galami više vidim strah i opravdanje u slučaju propasti...

Vidiš Arči kak je interesantno kad se karta okrene...

bole77
06.01.13, 14:52
.....
Mozda se nece ni graditi jer kserks ima u profilu da ih ne zanima ww gradnja :D Idite pokrijte se po usima i zavucite se u misju rupu. Uskoro ce vas sprdati cijela travian hr.domena :D

Dobro rudlavi kaze,,isto ste ovo i vi tvrdili..da vas ww ne zanima da bi na vremenu dobili (isto kao i jos neki savezi na tom serveru) :P Tako da je arciju ova taktika dobro poznata :D
I obzirom da ne igram ovaj server nisam ga ni mislio komentirat...al kad vidim koliko pojedinci trkeljaju o koalicijama,kao oni su protiv koalicija,,dok s druge strane na jednom drugom serveru igraju u savezu (ultra mega koaliciji na S1 ) koji je i prije nego je server uopce poceo ujedinio cila dva kvadranta(nekih cca 10 saveza) onda to zbilja izgleda malo licemjerno...i to da ne bude zabune,,tamo nisu ujedinili neke saveze pocetnika nego stare saveze koji se prikazuju i reklamiraju ka fajterski savezi :D ..Tako da mislim da je svaka daljnja prica pojedinaca o megakoalicijama sasvim suvisna...

dadozg
06.01.13, 14:56
Dobro rudlavi kaze,,isto ste ovo i vi tvrdili..da vas ww ne zanima da bi na vremenu dobili (isto kao i jos neki savezi na tom serveru) :P Tako da je arciju ova taktika dobro poznata :D
I obzirom da ne igram ovaj server nisam ga ni mislio komentirat...al kad vidim koliko pojedinci trkeljaju o koalicijama,kao oni su protiv koalicija,,dok s druge strane na jednom drugom serveru igraju u savezu (ultra mega koaliciji na S1 ) koji je i prije nego je server uopce poceo ujedinio cila dva kvadranta(nekih cca 10 saveza) onda to zbilja izgleda malo licemjerno...i to da ne bude zabune,,tamo nisu ujedinili neke saveze pocetnika nego stare saveze koji se prikazuju i reklamiraju ka fajterski savezi :D ..Tako da mislim da je svaka daljnja prica pojedinaca o megakoalicijama sasvim suvisna...
:pivo:
samo bih napomenuo da rudlavi ne igra u toj megakoaliciji :) već je protiv njih :D

koliko saveza je u ovoj koaliciji? može copy-paste da se malo nasmijem,mislio sam da neću vidjeti veću koaliciju od one sa pretprošlog s4 kad su ujedinili sva četri kvadranta protiv zločestog pisija,ali izgleda da bude :D

black_mamba
06.01.13, 15:37
@dado...kserks,kserks*, lavovi, vk, f.e.a.r., tigrovi, 1 legija, low a, vk dh, low, s nima je još bio i woh koji se raspao, a čujem da su nudili i krčmi savezništvo...ostao je savez kbc i neki slabiji savez no koji ne žele savezništvo sa kserksom

Paul Muaddib
06.01.13, 15:55
@dado...kserks,kserks*, lavovi, vk, f.e.a.r., tigrovi, 1 legija, low a, vk dh, low, s nima je još bio i woh koji se raspao, a čujem da su nudili i krčmi savezništvo...ostao je savez kbc i neki slabiji savez no koji ne žele savezništvo sa kserksom

Po ovom tvom izlaganju daje se zakljuciti da si kopirao sve saveze sa statistike!
Samo to!

Jedino vidim da si indirektno priznao da su vam noevci tihi partneri...

Nazivno da, ovim svim savezima je mrzak KBC, ali nikakve suradnje nema!

Apsolutno nikakve!

Da je ima, "vas 60tak" bi lose stajalo!

black_mamba
06.01.13, 16:00
paul nije kopirano, to je istina..upravo tako kako je napisano......nas je 76 u savezu i stojimo jako dobro, a sa savezom NO nema govora o tihom savezništvu koliko ja znam...

dadozg
06.01.13, 16:13
Po ovom tvom izlaganju daje se zakljuciti da si kopirao sve saveze sa statistike!
Samo to!

Jedino vidim da si indirektno priznao da su vam noevci tihi partneri...

Nazivno da, ovim svim savezima je mrzak KBC, ali nikakve suradnje nema!

Apsolutno nikakve!

Da je ima, "vas 60tak" bi lose stajalo!
ćek,ti si onaj koji si bio u onoj največoj lakrdiji ikad viđenoj na hr serverima na s4 onoj anti PC koaliciji? i sad ponavljaš istu stvar i ovdje hahahah fakat si faca :)

ajmo KBC sad mi žao kaj nisam krenuo s vama od početka kad ste me zvali :) ako ima kakav acc u KBC javite na skype ;)

Paul Muaddib
06.01.13, 16:31
paul nije kopirano, to je istina..upravo tako kako je napisano......nas je 76 u savezu i stojimo jako dobro, a sa savezom NO nema govora o tihom savezništvu koliko ja znam...

Vidi mi u potpisu koji sam racun!
U jednu ruku se moze rec da sam dio vodstva i znam kak stvari stoje!
Znam!
Ne prenosim tudje misljenje ili tudje zakljucke!

Evo, da budem iskren, pokusao sam dogovoriti samo jednu zajednicku akciju nekih od spomenutih saveza, cisto da ak vec pricate o toj megakoaliciji da nebude samo mrtvo slovo na papiru!
U najmanju ruku mogu rec da nije bilo sluha!

Cjelo vrijeme pricate o megakoaliciji, a nemate niti jedan primjer suradnje!

Kolko me smisao za logiku sluzi, ali nije li poanta koaliranja u igrici poput ove, koordinirani napadi tih 850 igraca na tu ustvari 15toricu jadnih i samih!

Ajd mi daj primjer jedne smislene akcije u kojoj je sudjelovalo vise od 10tak offera i povlacim sve napisano!
Cak nemoraju biti iz vise od dva-tri saveza...

Je'l se osjecate bolje i hrabrije kad se uvjeravate da se borite protiv sve sile igraca!
Da'l ce Vam mozebitna pobjeda biti sladja...
Da, vrlo vjerojatno bi i onih 5 igraca NK Kobilic reklo: "Je, al' protivnika je bilo 850!"

Paul Muaddib
06.01.13, 16:34
ćek,ti si onaj koji si bio u onoj največoj lakrdiji ikad viđenoj na hr serverima na s4 onoj anti PC koaliciji? i sad ponavljaš istu stvar i ovdje hahahah fakat si faca :)

ajmo KBC sad mi žao kaj nisam krenuo s vama od početka kad ste me zvali :) ako ima kakav acc u KBC javite na skype ;)

Ha, ha, ha, ha...

Lakrdijas!

black_mamba
06.01.13, 17:01
Paul ne kužim zašto si se toliko pobunio što se tiče koalicije???
Pa napali ste zajedno sa kserksom iako vam nisu u profilu saveza navedeni kao saveznici, kao da je bitno šta piše u profilu saveza
To nije po tebi savezništvo ili? ma imaš pravo to je slučajno :)
A razlog zašto ne može vas "850 napast nas jadnih 15" je običan amaterizam( ne svih, ne globaliziram)i sam priznaješ da ste poperi i rekreativci

dadozg
06.01.13, 17:05
Pa napali ste zajedno sa kserksom iako vam nisu u profilu saveza navedeni kao saveznici, kao da je bitno šta piše u profilu saveza
A razlog zašto ne može vas "850 napast nas jadnih 15" je običan amaterizam( ne svih, ne globaliziram)i sam priznaješ da ste poperi i rekreativci
a čuj možda mu je frka :D sad kad je izašlo na vidjelo koliko ih ima ako ne uzmu server onda će se svi sprdat iz njih :D

Paul Muaddib
06.01.13, 17:07

Kaj je najbolje ja nisam niti poper...

A daj ti meni objasni kad smo mi to napali sa Kserksom bilo koga?

Kaj je najbolje do sada nije bilo niti jednog naseg organiziranog napada na vas, a kamoli u koaliciji s nekim..

Evo, lagano dolazimo kroz tvoje odgovore da i niste bas sami, a za protivnike imate hrpu neorganiziranih amatera plus koji ozbiljniji igrac!

Bar smo to izgladili!

black_mamba
06.01.13, 17:19
Paul, citirao sam MM tvojeg saveza, gdje sami priznajete da ste poperi i rekreativci
Naravno da nije teško doći do bilo čijeg mm-a, slažeš se?
Zadnji napadi(pokušaji)su išli od vaših saveznika feara i NE saveznika kserksa, ispravi me ako griješim ali mislim da si i ti koji fejk poslao(ako griješim, moja isprika), vi ste saveznici fearom, fear sa kserksom, plus kad vam se poveže profil zida, ispada da s nikime ne ratujete osim s nama.Dolazi se do zaključka da ste jeda velika ubermega koalicija
I to je legitimo, treba znati sa svima biti u miru :)
Niti vas krivim za to, niti napadam, samo iznosim činjenice

Paul Muaddib
06.01.13, 20:42
Paul, citirao sam MM tvojeg saveza, gdje sami priznajete da ste poperi i rekreativci
Naravno da nije teško doći do bilo čijeg mm-a, slažeš se?
Zadnji napadi(pokušaji)su išli od vaših saveznika feara i NE saveznika kserksa, ispravi me ako griješim ali mislim da si i ti koji fejk poslao(ako griješim, moja isprika), vi ste saveznici fearom, fear sa kserksom, plus kad vam se poveže profil zida, ispada da s nikime ne ratujete osim s nama.Dolazi se do zaključka da ste jeda velika ubermega koalicija

Vidis ja nemam uvid u vase mmove!

Znam da citate nase!

Jbte ak i uz uvid u mmove ostalih saveza i dalje pricate o megakoaliciji s druge strane, onda cemu dalja rasprava!

Budimo realni nije potrebno biti unutar nekog saveza, citati njihove MMove da cca znas kakva je situacija tamo i kakav je profil igraca!

A kaj se zida tice, po njemu ne ratujemo niti sa vama!

Tak da ti ta teorija pada u vodu!

Ustvari, osim vaseg piskaranja, nema drugog traga/pokazatelja da se borite protiv velike mega ultra koalicije!

Al kao sto rekoh, cijela je ta prica tu da sami sebe ohrabrite i velicate!

I mali offtopic:
Vidim da je kod vas presao igrac Hoo!
Njemu svaka cast!
Takvu upornost i talentiranost nisam dugo vidio!
Majstore svaka ti cast!
Naravno nebi mogao bez saveza, ali opet...

black_mamba
06.01.13, 20:57
paul stvarno te ne kužim sad, ovaj post si potpuno nejasan

tvoj citat"A kaj se zida tice, po njemu ne ratujemo niti sa vama!Tak da ti ta teorija pada u vodu!"
pa ja i kažem tebi da je nebitno šta piše na zidu, tako da tu nije bilo nikakve teorije

možda da proćitaš još jednom prije nego komentiraš, a slobodno prošvrljaj po zidovima svih saveza, dolazi se do magičnog kruga

zenno
06.01.13, 21:03
Sviđa mi se ovo ( mooning ) s glavnim gradovima kod KSERKSA.... pitam se kome su upućene te stražnjice :D

Paul Muaddib
06.01.13, 21:32
paul stvarno te ne kužim sad, ovaj post si potpuno nejasan

tvoj citat"A kaj se zida tice, po njemu ne ratujemo niti sa vama!Tak da ti ta teorija pada u vodu!"
pa ja i kažem tebi da je nebitno šta piše na zidu, tako da tu nije bilo nikakve teorije

možda da proćitaš još jednom prije nego komentiraš, a slobodno prošvrljaj po zidovima svih saveza, dolazi se do magičnog kruga

Ponovit cu to sto si ti napisao:

plus kad vam se poveže profil zida, ispada da s nikime ne ratujete osim s nama.Dolazi se do zaključka da ste jeda velika ubermega koalicija

Tak da neznam kaj sam krivo shvatio!

Vidim da svim silama povezujete sve saveze i radite na papiru megaloidne koalicijetine koje su kontra vas, iako je realnost potpuno drugacija!

zenno
06.01.13, 21:49
realnost kaže da ćete svi zajedno napasti KBC jer nemate koga drugoga, realnost isto tako kaže da nećete simsitati do kraja servera... početniku je jasno da će to biti vrlo brzo, možda već večeras, a možda ste već i krenuli...ne zna se :) budemo ujutro pametniji. samo je pitanje ima li vam tko kvalitetno odraditi off akcije.

i nemojte se praviti blesavi, pa valjda imamo svi dovoljno servera u nogama da znamo o čemu se ovdje radi. imate dovoljno nezadovoljnika u svojim redovima takvom politikom da vam nema smisla pravit se da se to ne događa ;)

Paul Muaddib
06.01.13, 22:21
realnost kaže da ćete svi zajedno napasti KBC jer nemate koga drugoga, realnost isto tako kaže da nećete simsitati do kraja servera... početniku je jasno da će to biti vrlo brzo, možda već večeras, a možda ste već i krenuli...ne zna se :) budemo ujutro pametniji. samo je pitanje ima li vam tko kvalitetno odraditi off akcije.

i nemojte se praviti blesavi, pa valjda imamo svi dovoljno servera u nogama da znamo o čemu se ovdje radi. imate dovoljno nezadovoljnika u svojim redovima takvom politikom da vam nema smisla pravit se da se to ne događa ;)

Evo ponovit ću što sam napisao:

Da je ovaj server iole ozbiljan (mislim da igraju ozbiljni igrači) ovih 60 igrača (ma kako oni bili veliki i strašni) nebi držalo sve te arteve...

Pogled na riznicu sve govori.

Realno, megakoalicije su jedini logičan odgovor u ovakvim situacijama, što automatski ne predstavlja prevagu na strani brojnosti!

Naravno da je jedina mogućnost ekipe koja nije zbijena, nema preveč znanja/iskustva da isto nadomjeste brojnošću...
Kaj da igraju svaki za sebe i da čekaju da ih vi riješite jedan po jedan?

Par postova niže sam i napisao da sam sam poticao spajanje i napadanje...

Dakle zašto misliš da sam protiv toga.

Ja cijelo vrijeme pokušavam smanjiti vaš/njihov pjev o epskoj borbi Davida (KBC-a) i Golijata (ultra mega koalicija).

Dok se ne desi sjedinjenje te koalicije koju zazivate (konkretno spajanje akcija) u ovom trenu je KBC golijat, a nikako David!

To je poanta koju ponavljam!

dadozg
06.01.13, 23:33
hahahhaha koja pila naopako :D
Paul tako si pričao i za s4 da kaj mi pričamo pa ste spojili sva četri kvadranta na kraju :)

KBC za vas je Golijat kao što je i PC bio taj server,ali poznato je da je David pobjedio Golijata pa tako i vi,pokazali ste da velika skupina farmi i poluigrača sa par klasnih igrača može pobjediti 3X jači savez po kvaliteti.....

kvantiteta uvijek pobjeđuje...

zenno
06.01.13, 23:34
"dok se ne desi" - smješno :)

J.S.Bach
06.01.13, 23:44
upišaću se hahahahhahahah

kserks
kserks*
vk
vk-pudlice
lavovi
tigrovi
1.legija

skupa napdaju krčmu koja ima 24 člana
hahahahhahahhaha

i zasad je score: krčma maznula art, ubermegaultracool ekipa potrošila 8 000 jedinica na fejk hahahhahahah

koja ste smijurija :D

Paul Muaddib
06.01.13, 23:54
hahahhaha koja pila naopako :D
Paul tako si pričao i za s4 da kaj mi pričamo pa ste spojili sva četri kvadranta na kraju :)

KBC za vas je Golijat kao što je i PC bio taj server,ali poznato je da je David pobjedio Golijata pa tako i vi,pokazali ste da velika skupina farmi i poluigrača sa par klasnih igrača može pobjediti 3X jači savez po kvaliteti.....

kvantiteta uvijek pobjeđuje...

ja sam na S3 pričao da koalicija kontra KRIKA nije toliko mala i bezazlena kako se prikazuje..

S4 niti nisam komentirao na forumu.

tamo sam se ionako samo igrao....

da, kvantiteta pobjeđuje, ali samo ako je homogena..
bez obzira na znanje i iskustvo...

na samom početku sam napisao da bi bilo koji ozbiljniji savez vrlo vjerojatno lakoćom odnio pobjedu na ovom serveru.

prolistaj od početka...

da ste face skupili bi se na serveru (S1) gdje je puno veća koncentracija ozbiljnijih igrača.

al' bolje vrabac u ruci, nego golub na grani....

Paul Muaddib
06.01.13, 23:56
"dok se ne desi" - smješno :)

da, dok i ako se desi.

do onda ne kakajte o megakoaliciji...

jednog dana ćemo možda i vidjeti izvanzemljake, ali do onda nemremo pričati o njima kao trenutnoj prijetnji i borbi za goli život...

zenno
07.01.13, 00:02
ne vjerujem ti u "dok" niti "ako", jer se već dogodila.

J.S.Bach
07.01.13, 00:02
da, dok i ako se desi.

do onda ne kakajte o megakoaliciji...

jednog dana ćemo možda i vidjeti izvanzemljake, ali do onda nemremo pričati o njima kao trenutnoj prijetnji i borbi za goli život...

čovječe dosta o tebi
Ajmo malo o tvom auti

dakle što se tiče koalicije na djelu i papiru pročitaj malo gore

Nadam se da nisi previše pod utjecajem spice-a :D

Paul Muaddib
07.01.13, 00:06
čovječe dosta o tebi
Ajmo malo o tvom auti

dakle što se tiče koalicije na djelu i papiru pročitaj malo gore

Kakve li to sad ima veze sa KBC-om i LoW-om?

To kaj se oni gore tuku nit ne pratimo nit ne sudjelujemo.

Ili indirektno želiš reči i da je krčma s vama.

A i ovo da se vukovi bore uz rame sa lavovima i tigrovima to mi ne stoji baš...

Nadam se da nisi previše pod utjecajem spice-a :D

Jbga, ništa od toga. Sutra delam!

J.S.Bach
07.01.13, 00:13
dakle ovako

mi smo krčma
cijelis erver se šibamo sa kserksom i odbijamo bit njihove pudlice za razliku od ostatka kvadranta
i sada su pokrenuli napdačku akciju
ovi gore navedeni sudjeluju u akciji više ili manje
hebe mi se za sve ove vaše priče oko ostalih servera
hebe mi se za koalicije
hebe mise za kbc
za sve kad smo već kod toga

ali okupljalište ne laže :)

ja neznam može li se crtat na ovom forumu pa da probam tako

al svejedno je zasad u toj akciji kserks uspio popljugat art
na korist odrpanaca iz krčme :D

hehehehhehe spice rules :)

Paul Muaddib
07.01.13, 00:24
ne vjerujem ti u "dok" niti "ako", jer se već dogodila.

a hebate čuk daj mi to argumentiraj..

govorimo o akciji megakoalicije.

to kaj smo mi i fear poslali nekolko fejkova, ak ti je to dokaz onda hebiga...

onda gledaj da KBC nije jedan savez nego dva - 78 igrača

a mi i fear imamo 96 igrača

večeras imam vremena pa reko da malo spamam po forumu.

reko, uz moje laprdanje, pokazat će te svu svoju poslovičnu bahatost, što će možda i uroditi bar malim poticajem ostatka igrača iz prozvane koalicije da se pokrenu, pa da možda stvarno i naprave nešto kao koalicija...

iako jedna lasta ne čini proljeće...

kak je Dado rekao Kriku na prošlom S3 (iako se taj S3 i ovaj S6 nemogu uspoređivati), ako KBC ne uzme ovaj server onda bu to stvarno katastrofa!

(i to je vjerojatno pomisao koja vas mući)

Paul Muaddib
07.01.13, 00:29
dakle ovako

mi smo krčma
cijelis erver se šibamo sa kserksom i odbijamo bit njihove pudlice za razliku od ostatka kvadranta
i sada su pokrenuli napdačku akciju
ovi gore navedeni sudjeluju u akciji više ili manje
hebe mi se za sve ove vaše priče oko ostalih servera
hebe mi se za koalicije
hebe mise za kbc
za sve kad smo već kod toga

ali okupljalište ne laže :)

ja neznam može li se crtat na ovom forumu pa da probam tako

al svejedno je zasad u toj akciji kserks uspio popljugat art
na korist odrpanaca iz krčme :D

hehehehhehe spice rules :)

a jbga nisam pratio da si iz krčme!

a kaj da ti kažem.

zakaj sad pišeš da se cijeli server borite sa kserksom i obrnuto.
a hebate čuk ljuljaš tezu o megaultra koaliciji koja jedino radi protiv KBC-a

znam da se šibaju (šibali) vukovi vs lavovi i tigrovi.
mi smo se malo pikali sa NOm

a KBC non stop trubi o nekoj megakoaliciji kontra njih...

jbte ovdje je zapleta ko u santa barbari

spice must flow

Coa Cao
07.01.13, 10:39
Sviđa mi se ovo ( mooning ) s glavnim gradovima kod KSERKSA.... pitam se kome su upućene te stražnjice :D

:worship::worship::worship:

haha ovo me nasmijalo... u stilu najboljih političara...krali smo, varali smo al nebumo više:brukica::brukica::brukica:

J.S.Bach
07.01.13, 12:47
nego di nestade rudlavi?!

il bilo koji ubermegacool kserks koalicijoner

da ih malo šamaram i na forumu :D

Jeli kserksovci, kaj se čeka, koalicija sa moderatorima???
ahahahahahahhahah

rudlavi cezar
07.01.13, 16:30
nego di nestade rudlavi?!

il bilo koji ubermegacool kserks koalicijoner

da ih malo šamaram i na forumu :D

Jeli kserksovci, kaj se čeka, koalicija sa moderatorima???
ahahahahahahhahah

eto majstore baš gledam savršene akcije na kserks,kakvi naleti,koj polet ahhahha:D:D:D
Istini za volju prije bili sletovi:D

black_mamba
07.01.13, 18:32
čija akcija? tko se zakucao?
ako je netko iz kbc-a nemamo brige, proxova žena koja je mh sve sredi, ofovi su brzo nazad

ajmo ajmo reporti na pvt, kako bih mogao prosljediti nadležnim istitucijama

J.S.Bach
07.01.13, 19:50
eto majstore baš gledam savršene akcije na kserks,kakvi naleti,koj polet ahhahha:D:D:D
Istini za volju prije bili sletovi:D

vidiš rudlavi koliko si mi falio
šta sam sve spreman učinit da te navedem vamo na šamaranje :D

rudlavi cezar
07.01.13, 19:58
vidiš rudlavi koliko si mi falio
šta sam sve spreman učinit da te navedem vamo na šamaranje :D

Znam ja sve,bolje da si mi koju ženicu poslao u harem,ne katu ženicu:pije kavu:

dadozg
07.01.13, 20:21
ja sam na S3 pričao da koalicija kontra KRIKA nije toliko mala i bezazlena kako se prikazuje..

S4 niti nisam komentirao na forumu.

tamo sam se ionako samo igrao....

da, kvantiteta pobjeđuje, ali samo ako je homogena..
bez obzira na znanje i iskustvo...

na samom početku sam napisao da bi bilo koji ozbiljniji savez vrlo vjerojatno lakoćom odnio pobjedu na ovom serveru.

prolistaj od početka...

da ste face skupili bi se na serveru (S1) gdje je puno veća koncentracija ozbiljnijih igrača.

al' bolje vrabac u ruci, nego golub na grani....

ovako:

1.jedan dio PC ekipe je došao na s6 kad smo pokorili s4 i iz dosade,koliko znam tu su da se zezaju i igraju bez ikakvih pritisaka oko konačne pobjede,dečki i cure su sve pokazali na s4 kako se igra ;)

2.ovo oko KRIKA i KBCa objesi mačku o rep-vi ste došli na server organizirano i sa jedinim ciljem-da uzmete server...hebiga malo ste se bahatili na serveru,malo više na forumu i farme se ujedinile i pobjedile vas...isto kao i nas na onom s4 kada si se ti samo igrao u megakoaliciji farma ;)

KBC je Golijat na ovom serveru,a tvoja koalicija David,ali ne po broju acc već po iskustvu i kvaliteti igrača-povijest je pokazala da u današnje vrijeme na žalost kvaliteta ne donosi pobjede već kvantiteta...

3.s1??pričaš o onom serveru gdje su već spojena dva kvadranta????šteta tamo bacanja vremena,a kamoli novaca ;)

Old_Dog
07.01.13, 21:19
..............

znam da se šibaju (šibali) vukovi vs lavovi i tigrovi.
...........

spice must flow

malo si neinformiran
LAVOVI, TIGROVI su saveznici Vukovima i ostalima