PDA

View Full Version : VAŽNO : Oprema za heroja - Karta - KRIVO TUMAČENJE

DigiMix
31.08.12, 20:07
Prije svega pozdrav svim citateljima foruma :D

Cilj mi je ovim postom informirati igrace koji jos nisu svjesni da karta( kao dodatak heroju ) ne skracuje

vrijeme povratka za navedeni postotak u opisu i to je cinjenica .

Ja osobno donedavno uopce nisam obracao pozornost na to , dok se kolega nije poceo zaliti na skypu :

"Sto sam kupio to smece !! Uopce ne radi kako treba !! Budem svabe za jajca ulovio " itd itd :D

A meni samo prolazi misao kroz glavu : WTF ?!

Uglavnom nakon konkretnih ispitivanja svih karti u praksi ( mala , obicna i velika ) i matematickim

formulicama dosli smo do zakljucka da je opis navedenog predmeta za heroja NETOČAN .

Ja ne mogu reci da je ovo krivi prijevod jer i Ameri imaju identican opis . Sada ako smo prijevod radili sa

engleskog jezika onda sigurno da nije tocan , ali namece se opcija da se prijevod vodi direktno sa njemackog

jezika . U tom slucaju ne znam tko je vise smotan , mi ili doticni kreatori igre :offtopic:

Kao primjer uzeti cu samo jednu vrstu karte , medutim to se odnosi na SVE karte za heroja :

Velika karta

Opis predmeta : 50% brži povratak (odnosi se na heroja i svu vojsku koja je s njim)

E sada , svaki igrac s kojim sam pricao , a pretpostavljam i veliki dio vas tumaci ovaj predmet na nacin da

velika karta skracuje vrijeme povratka za heroja i svu vojsku koja je snjim ZA DUPLO , jer to u biti

znaci 50% brzi povratak , sasvim logicno :palčina:

Medutim to u realnosti NIJE TOČNO

50 % SE NE ODNOSI DIREKTNO NA VRIJEME POVRATKA VEC NA BRZINU KOJOM SE JEDINICE KRECU , A TA BRZINA JE U RECIPROCNOJ VRIJEDNOSTI SA VREMENOM .

Da pojednostavimo : Velika karta djeluje tako da ubrzava vaseg heroja i svu vojsku koja je snjim za 50 % .

Ako posaljete heroja sa velikom mapom na odrediste koje udaljeno 3 sata , vrijeme povratka ce biti 2 sata , a

ne 1:30 sati kako vecina igraca misli .

Da sada ne ulazim u matematicke racunice te vas nepotrebno s tim gnjavim , konacna racunica je :

Velika mapa : 33,3 % brži povratak (odnosi se na heroja i svu vojsku koja je s njim) :rulez:

To bi bilo to ukratko , e sada da li ce izmjeniti postatak u opisu karte za heroja , ili promjeniti kompletan opis ili

nista od navedenog , nije do mene :lol:

Definitvno smatram da nije u redu da igraci misle da ce velika karta duplo smanjiti vrijeme povratka njihove

vojske i nesto bi se trebalo poduzeti po tom pitanju .

Hvala na citanju , Lp :pivo: