PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

bole77
08.10.12, 12:29
Oklop Života||+1000 herojeva snaga u borbi 1 x Oklop Života 14 20001 0:31:35 Nemate dovoljno srebra.

:S:S:S

I kazu da je kriza.....

Kulin ban *
08.10.12, 12:33
:harmonikaš:
Dajte molim Vas, ako netko ima logova od noćas sa +/+, da se stave.
Čujem da je opet bilo čekićanja, da su neki čak na skajpu izjavljivali "...pa zar opet zalijepi ...".
Ništa, u defere se prebacit, pa Bog te veselio. 8)

P.S.
GuZZa, ne provociraj. :lovju:

baka u kanalu
08.10.12, 20:12
Hmm,.. kad razmislim, a sto je najgore imam s cim da mislim za razliku od nekih,.. pa mi i 2k batina (ako ih imam) je za - ljude (Vas) koji su izmislili travian ZA MENE - i vise nego dovoljno,.. ma sta dovoljno, i previse, dragi moji n00bovi. Malo Vas je dovoljno inteligentnih da bi se meni mogli suprostaviti bilo travianski il verbalno :D

A onda kada, budete dovoljno sposobni da stanete pred mene, na crtu, virtualnu a moze i ovu,.. tad, mi se mozete obratiti na ovom forumu, a do tad, sam za vas velicina, a i sto je najgore ostat cu,.. jer nikad necete bit dovoljno kompetentni da mi se suprostavite, a ja cu vas i dalje zahebavati :D

:* i laka noć, dragi moji, wingaši :cry:

:mothergoose: - ˝sio meme˝

nisi nama nobovima pojasnio čemu služe sjekire u prvom selu...frend veli za def.....ja, da imaju veće alatke :P

Fawo
08.10.12, 22:55
Vi ko da igrate neku drugu igru... Ali ajde da ne pricamo ciji je veci nek pokaze ko sta moze i ko sta zna... Naravno opet cu vam ponoviti nemate pedigre da se hvalite, i dok to ne zasluzite dzaba mudrujete i pricate bilo sta... Izazvali ste ljude dobili ste ih dosli smo na vase kordinate, ganjamo vas po mapi uzeli smo 90% kordinata i kropova i pozicija koje valjaju grupisani smo i sada dokazite da ste mocniji bjezite po mapi kao misevi... i o cemu mi ovde pricamo favela ally sto su dosli oni nestaju li nestaju ekipa koja je zaduzena za favelu gasi ih i brise ih samo tako... ostace vam samo BLue i oni malo gore sto su oko njega ... Dobro izbrisali ste tefta selu a sada pojasnite sta je jedno selo naspram 5 naloga koji su bili tu i koji su stabani sa zemljom i otjerani sa te kordinate? A sada cista matematika i sa kojom ne mozete da pricate da vas 1 teft nije zakovao krsh dana u nazad, da kazete da vam nije ustopao gomilu naloga krenuvsi od tih kraj njega pa do onih 5 ally sto su slali resse i deff i sto su iskatani da bi spasili i drzali cungino selo... Eto ti cinjenica i nemoj da se hvalite kada nemate cime... A i to offova sto imate lagano nestaje ode... al vidjecemo sve tek je pocetak servera ko ce kapitulirati u dogledno vreme...

eviltech
08.10.12, 23:41
e da sam ja potrosio golda koliko tef i ja bih vas amater namucio

baka u kanalu
09.10.12, 00:08
Vi ko da igrate neku drugu igru... Ali ajde da ne pricamo ciji je veci nek pokaze ko sta moze i ko sta zna... Naravno opet cu vam ponoviti nemate pedigre da se hvalite, i dok to ne zasluzite dzaba mudrujete i pricate bilo sta... Izazvali ste ljude dobili ste ih dosli smo na vase kordinate, ganjamo vas po mapi uzeli smo 90% kordinata i kropova i pozicija koje valjaju grupisani smo i sada dokazite da ste mocniji bjezite po mapi kao misevi... i o cemu mi ovde pricamo favela ally sto su dosli oni nestaju li nestaju ekipa koja je zaduzena za favelu gasi ih i brise ih samo tako... ostace vam samo BLue i oni malo gore sto su oko njega ... Dobro izbrisali ste tefta selu a sada pojasnite sta je jedno selo naspram 5 naloga koji su bili tu i koji su stabani sa zemljom i otjerani sa te kordinate? A sada cista matematika i sa kojom ne mozete da pricate da vas 1 teft nije zakovao krsh dana u nazad, da kazete da vam nije ustopao gomilu naloga krenuvsi od tih kraj njega pa do onih 5 ally sto su slali resse i deff i sto su iskatani da bi spasili i drzali cungino selo... Eto ti cinjenica i nemoj da se hvalite kada nemate cime... A i to offova sto imate lagano nestaje ode... al vidjecemo sve tek je pocetak servera ko ce kapitulirati u dogledno vreme...

ja nemam veze sa tim kombinacijama...sam provociram obdarenog intelektualca :P

GuZZa
09.10.12, 03:06
nisi nama nobovima pojasnio čemu služe sjekire u prvom selu...frend veli za def.....ja, da imaju veće alatke :P

Hmm,.. zamisli, imao sam sjekire kad ti nisi imao nista, i nije mi zao onog sela, u kom nije bilo ni 1k offa, prema tome slab si s argumentima da bi mene isprovocirao :D

AL HAJDE DA VIDIMO MENE KAKAV SAM JA PROVOKATOR :D

Đe maca ćero :*

EDIT

Eto n00bovi sakrijte se opet u mišije rupe, pa se javite kad budete imali više argumenata, da bi mene zahebavali :D :D :D :D :D

Rekoh da je zabranjeno ku*cenje ako nemate s cim :D

PS: Nagradno pitanje, jel istina - pošalješ off u dolinu da ti MH da novi i to duplo veći :D

Vi ko da igrate neku drugu igru... Ali ajde da ne pricamo ciji je veci nek pokaze ko sta moze i ko sta zna...

Nema tu šta pričati, zna se ko ima:cerek:

divljak22
09.10.12, 03:30
nemoj ljudima mazati oči ovim reportom :patkica:

inka
09.10.12, 03:39
Hmm,.. zamisli, imao sam sjekire kad ti nisi imao nista, i nije mi zao onog sela, u kom nije bilo ni 1k offa, prema tome slab si s argumentima da bi mene isprovocirao :D

AL HAJDE DA VIDIMO MENE KAKAV SAM JA PROVOKATOR :D

Đe maca ćero :*

EDIT

Eto n00bovi sakrijte se opet u mišije rupe, pa se javite kad budete imali više argumenata, da bi mene zahebavali :D :D :D :D :D

Rekoh da je zabranjeno ku*cenje ako nemate s cim :D

PS: Nagradno pitanje, jel istina - pošalješ off u dolinu da ti MH da novi i to duplo veći :D

Nema tu šta pričati, zna se ko ima:cerek:

Guzza pozdravio te !iOopsi! , kaze da cutis i pokrijes se usima jer ti je lik sa 7 sela oteo jedinstveni izvidjacki i mali sposobnih

GuZZa
09.10.12, 04:17
Guzza pozdravio te !iOopsi! , kaze da cutis i pokrijes se usima jer ti je lik sa 7 sela oteo jedinstveni izvidjacki i mali sposobnih u razmaku 3 dana....ako si zaboravio koji je to server dobijes informaciju.....:party::party::party::party:

Sjećam se tog servera, jel to onaj kad smo vas pobjedili? Tj kad nismo u pm :D
Imate li barem 1 bax osvojen na kojem smo mi igrali ?

Hajde ba, neki su imali, s čim oteti artOVE, da, više njih, a neki se vazda kite tudjim perjem ;)

Jednom klocevi - uvijek klocevi :D

Predator-e, nece cika GuZZa dirati ako se javis sam, šta mi šalješ ove poštare ? :D

Sjecate li se vi onih servera ( čitaj svaki bax ) kad smo vas pobjedili na ovaj il onaj način ?

Mah, NVNK - tim(ski) ;)

vlk
09.10.12, 06:21
moram pohvaliti organizatora akcije na baruna.....jednostavno je pokazao umijece ratovanja..

Čunga Lunga
09.10.12, 06:22
Pa dobro momci jel se ovo zove off akcija???
I sta ste nameravali sa ta 3 offa da uradite :lol2:
Poslati 3 offa sa po 1 napadom na gg, gde je kamen 20 lvl, je vise nego ludost, ali ajde mozda ja gresim:lol:
ali taj koji je ovo planirao pod hitno na obuku, evo ja dajem časove za 600 golda dogovoricemo se, samo nemojte da se brukate vise!!:cerek:
A OVOG FAWO, ne zelim da komentarisem, dečko je opaljen mokrom čarapom:brukica:
A TI GUZO BRE ODMORI VISE, SAMO SPAMAS!!!!

vlk
09.10.12, 06:27
jos gledam tko me to prestize u napadacima tjedna, tj gdje i sta to ulovi... svaka cast :101010:

ulovi? mislis namjesta ... :brukica:

baka u kanalu
09.10.12, 12:40
samo za guzu.....obdarenog intelektualca....ovo je igra golda i truda...dovoljno je skromno znanje....
a zaš si ti intelektualac imao samo 1k offa u prvom selu???....valjda zato kaj nemaš ni to skromno znanje kaj je potrebno za igrati se sa teutima..reporti koje si sam stavio na forum to i potvrđuju...imam dojam da nisi tam imao više od 20 izviđača :P

ustvari di su nestali ti reporti...da proanaliziramo u miru :D

Haris
09.10.12, 12:54
Svi da pamte šampione,
koji pale milione,
koji ostavljaju srce,
dok u borbi ne izgore!
Jer tako samo mi odrasli,
vaspitani spartanski,
detinjstvo nismo imali,
da postali bi najbolji!

Angelloboy
09.10.12, 13:09
imaš pravo,nemožemo ni stajati,ni gledati,strah se uvukao u nas,znojimo se,tresemo,grizemo nokte i onda onako drhtavi uvatimo miša i naštancamo malo deffa da uhvatimo taj offić.:cowboy:TNT:fajter:

erorr
09.10.12, 13:58
Ja sam cuo da se na +/+ moze samo sa pozivnicom :O

ludi ivan
09.10.12, 14:17
moram pohvaliti organizatora akcije na baruna.....jednostavno je pokazao umijece ratovanja..

hahaha jooooj jadnog okota, od 14:00 kad im je špijun javio za napad nisu u stanju navuć 100k defa kod baruna u selo...

i još se hvale da su nas ulovili.... ej 15 sati...

svaka pohvala oragnizatorici defa

a cungica, daj se zapitaj koja je bila svrha ove "akcije" možda samo da vidimo gdje curi :usisava:

HateFul
09.10.12, 15:19
hahaha jooooj jadnog okota, od 14:00 kad im je špijun javio za napad nisu u stanju navuć 100k defa kod baruna u selo...

a cungica, daj se zapitaj koja je bila svrha ove "akcije" možda samo da vidimo gdje curi :usisava:

Brat bratu - trenutno curi na sve strane..
1. tef - kojega ste tolko forsirali i uzdizali, koji je odrađivao velik dio posla da bi se vi mogli u miru razvijat, trošio brda i doline na aukcijama - uništen, ostavljen sa 10-15k deffa pod napadima i to neka mu bude "hvala"
2. farmica - čovjek koji je također bio u žiži zbivanja, jedan od prioriteta koje ste trebali braniti - jednostavno ostavljen na cjedilu i ne čudi njegova ljutnja
3. ako mislite da ste se sa rasputinom riješili svih briga - niste
4. pogled na statistike kaže da ste trenutno na 9. mjestu, tj. da idete nizbrdo.. ali ok, pop nisam nikad računao kao mjerilo snage pa ova točka i ne mora biti neka važna, više usputna
5. mislim da su svi vidjeli kako funkcionirate pod paljbom i da se tamo samo brane "odabrani", a ostali se ostavljaju nama na milost i nemilost
6. lomite čungu od početka servera, neuspješno.. da ste ga usporili u razvoju - jeste, ali koliko vidim on i dalje ruši i ide dalje, dok svi oko njega polako nestaju
7. jedina svjetla točka kod vas je zasad igrač anduril, ko god da tamo igra.. hrvoje, neka "inozemka" ili netko treći..
8. ima vas/nas puno i rat je tek krenuo, neka vrijeme pokaže svoje - po mom skromnom mišljenju, artevi će odlučiti puno toga, a do onda - 'ko živ 'ko mrtav

O slaganju akcija, bilo deff ili off nebitno pričati, ako nekom trebaju reporti zadnjih par dana nek mi piše na privat pa nek se sam uvjeri ko se tu s kim igra, a ove dječje priče na forumu tipa "moj je veći" nema smisla komentirat.

Živjeli! :pivo:

Čunga Lunga
09.10.12, 15:28

Hahaha, joj gluposti, pa nista, aj vi nama dajte opet tako 3 vasa offa, a mi cemo vam predati jos jednog naseg spijuna!!!:cerek:
hahah, e moje botine, pa sta ste mislili da ce te popati ko na minus minus kordinatama, e toga nema ovde samo rokanje!!:to victory:

ludi ivan
09.10.12, 17:43
Brat bratu - trenutno curi na sve strane........

hate, nesmijem kopirati ovdje igm ali dobio si ga ionako.... "...hate je dobio na skype..."

poanta priče je da neznate igrati drugačije pa onda i sve priče i o tefu i farmici padaju u vodu

na sigurno dojavu o napadu niste sposobni organizirati def neg ste prvo predatora nadefali pa onda šta ostane za druge...

:pivo: naravno uvijek

HateFul
09.10.12, 17:57
Nemamo deffa, kriza je uzela svoje, hranimo samo predatora pa nema za ostale :(

sbk83
09.10.12, 18:44
Ma jel su to neki i u Aliensima banirani ? :cerek:

GuZZa
09.10.12, 18:52

To mi u opisu posla :D

samo za guzu.....obdarenog intelektualca....ovo je igra golda i truda...dovoljno je skromno znanje....
a zaš si ti intelektualac imao samo 1k offa u prvom selu???....valjda zato kaj nemaš ni to skromno znanje kaj je potrebno za igrati se sa teutima..reporti koje si sam stavio na forum to i potvrđuju...imam dojam da nisi tam imao više od 20 izviđača :P

ustvari di su nestali ti reporti...da proanaliziramo u miru :D

Obdaren što jeste jeste, mashallah :D

Hmm, igra golda i truda i malo znanja ? Daj ne budi smješan/a :)

Gold, igram bez njega, znači može se igrati i bez :) Nisam jedini na serveru, znaci apsurd.
Trud, u svemu u čemu se potrudiš možeš da uspiješ - slažem se :)
Skromno znanje ( o travianu ) - znači glup/a si :)

Ne znam sta ne razumijes u tome da sam tu samo da vas provociram, zivce vam izvlacim, pijem vam krv na slamku, jel trebam to crtati ? :D

Ne igram aktivno, igram koliko imam vremena, i u tom vremenu vas sve provociram, i nikad kad god budem igrao necu branit prvo selo ukoliko se moj savez kolektivno seli na neke zajednicke korde, i isto tako sam ponudio da se otme selo, il da se skata da mi ne prestavlja prikolicu s probusenim gumama :) http://i.imgur.com/AXB0p.png

Ja za svaku svoju izgovorenu riječ, rečenicu, primjedbu il slično imam argument, na svakom serveru raju, a bogami i iskustva previse da bi me patili takvi paćenici, a šta ti i tebi slični imate ? Kofrčenje tudjim logovima, foliranje tuđim akauntima, hvalisanje tudjim trudom i znanjem. Znači jednostavno nikad ništa niste uradili i nemate šta da nam pokažete :)

Ovo tvoje je isto k'o kad ides ka*ati a poneseš dildo jer nemas svoj alat :)

Ugodna igra wingaši :*

LIJA
09.10.12, 21:06
to mi u opisu posla :d

obdaren što jeste jeste, mashallah :d

hmm, igra golda i truda i malo znanja ? Daj ne budi smješan/a :)

gold, igram bez njega, znači može se igrati i bez :) nisam jedini na serveru, znaci apsurd.
skromno znanje ( o travianu ) - znači glup/a si :)

ne znam sta ne razumijes u tome da sam tu samo da vas provociram, zivce vam izvlacim, pijem vam krv na slamku, jel trebam to crtati ? :d

ne igram aktivno, igram koliko imam vremena, i u tom vremenu vas sve provociram, i nikad kad god budem igrao necu branit prvo selo ukoliko se moj savez kolektivno seli na neke zajednicke korde, i isto tako sam ponudio da se otme selo, il da se skata da mi ne prestavlja prikolicu s probusenim gumama :) http://i.imgur.com/axb0p.png

ja za svaku svoju izgovorenu riječ, rečenicu, primjedbu il slično imam argument, na svakom serveru raju, a bogami i iskustva previse da bi me patili takvi paćenici, a šta ti i tebi slični imate ? Kofrčenje tudjim logovima, foliranje tuđim akauntima, hvalisanje tudjim trudom i znanjem. Znači jednostavno nikad ništa niste uradili i nemate šta da nam pokažete :)

ovo tvoje je isto k'o kad ides ka*ati a poneseš dildo jer nemas svoj alat :)

ugodna igra wingaši :*

kojim hladnim oruŽijem tebe tuku ? :d

Ropee
09.10.12, 22:03
Kakvo je stanje na +/- i -/+?

pox
09.10.12, 22:27
8. ima vas/nas puno i rat je tek krenuo, neka vrijeme pokaže svoje - po mom skromnom mišljenju, artevi će odlučiti puno toga, a do onda - 'ko živ 'ko mrtav

Živjeli! :pivo:

da, da ...
treba dočekat artove :snijeg:

Haris
09.10.12, 23:25

:D ja im vladam na -/+:sjekiraš: :D

baka u kanalu
09.10.12, 23:40
To mi u opisu posla :D

Obdaren što jeste jeste, mashallah :D

Hmm, igra golda i truda i malo znanja ? Daj ne budi smješan/a :)

Gold, igram bez njega, znači može se igrati i bez :) Nisam jedini na serveru, znaci apsurd.
Skromno znanje ( o travianu ) - znači glup/a si :)

Ne znam sta ne razumijes u tome da sam tu samo da vas provociram, zivce vam izvlacim, pijem vam krv na slamku, jel trebam to crtati ? :D

Ne igram aktivno, igram koliko imam vremena, i u tom vremenu vas sve provociram, i nikad kad god budem igrao necu branit prvo selo ukoliko se moj savez kolektivno seli na neke zajednicke korde, i isto tako sam ponudio da se otme selo, il da se skata da mi ne prestavlja prikolicu s probusenim gumama :) http://i.imgur.com/AXB0p.png

Ja za svaku svoju izgovorenu riječ, rečenicu, primjedbu il slično imam argument, na svakom serveru raju, a bogami i iskustva previse da bi me patili takvi paćenici, a šta ti i tebi slični imate ? Kofrčenje tudjim logovima, foliranje tuđim akauntima, hvalisanje tudjim trudom i znanjem. Znači jednostavno nikad ništa niste uradili i nemate šta da nam pokažete :)

Ovo tvoje je isto k'o kad ides ka*ati a poneseš dildo jer nemas svoj alat :)

Ugodna igra wingaši :*

pa frende ja tebe nisam vrijeđao..al eto...svatko ima svoj način komunikacije... nisi pažljivo pročitao post...ni bitno kaj ne kupuješ gold,kaj nisi aktivan.....već kaj veliš da se drugi kite tuđim perjem,...pun te je forum kako češ nekog obrisati...a neznaš igrati..meni je ova igra jednostavna..i mislim treba skromno znanje o njoj....tebi je očito teška,nesavladiva ..pa veliš ja sam glup...ok prihvačam tvoje "argumente"..i okači koji report da vidim jel ima kakvog napretka kod tebe :P

bole77
10.10.12, 00:17

Ekipa sa drugih korda promatra sta se na ++ dogadja i ceka da se medjusobno porokate,,tako da se moze izvrsit invazija na ++,samo dokrajcit one koji pobijede :D

GuZZa
10.10.12, 00:29
pa frende ja tebe nisam vrijeđao..al eto...svatko ima svoj način komunikacije... nisi pažljivo pročitao post...ni bitno kaj ne kupuješ gold,kaj nisi aktivan.....već kaj veliš da se drugi kite tuđim perjem,...pun te je forum kako češ nekog obrisati...a neznaš igrati..meni je ova igra jednostavna..i mislim treba skromno znanje o njoj....tebi je očito teška,nesavladiva ..pa veliš ja sam glup...ok prihvačam tvoje "argumente"..i okači koji report da vidim jel ima kakvog napretka kod tebe :P

Nađi post gdje sam rekao da cu katati nekog - brisem akaunt.

Ukratko, dolaskom na server, kazu ( swat&seals ) da ce skatati GuZZu i Kulina prvog, odatle šprdnja da hocu da se prvi skatam.

O igračkim kvalitetima samog sebe neću ništa reći, jer tu postoje drugi - oni koji me znaju, da kazu kako ja igram il pak ne igram.

http://i.imgur.com/13DhP.png
http://i.imgur.com/boYgQ.png

Mozda ti ovo kaze nesto o meni :)

Mozda ne direktno, ali reći da je ovo igra samo za goldere si uvrijedio sve one koji mozda nemaju s cim da kupe gold ?

I zasto se palite ko baklje ? Logova nema, skatali mi off selo s manje od 1k offa :D

Ropee
10.10.12, 00:54
Ekipa sa drugih korda promatra sta se na ++ dogadja i ceka da se medjusobno porokate,,tako da se moze izvrsit invazija na ++,samo dokrajcit one koji pobijede :D

To nije lepo. :(

eviltech
10.10.12, 03:11
mene zanima koliko rodbine ima guzza u rukovodstvu ovog foruma i igre?
kapiram da covek hoce da provocira, koliko uspesno nemam pojma, meni je smesno, ali je u tome prekrsio pa bar pola pravila foruma. logovi gde se prikazuje izgubljena vojska i koordinati dok se napadac sakriva, prepiske privatnih poruka, svi ostali su nobovi, paćenici, glupi...
a meni ne puste ni najobicniji komentar o crtama.

Fawo
10.10.12, 10:29
Pa dobro momci jel se ovo zove off akcija???
I sta ste nameravali sa ta 3 offa da uradite :lol2:
Poslati 3 offa sa po 1 napadom na gg, gde je kamen 20 lvl, je vise nego ludost, ali ajde mozda ja gresim:lol:
ali taj koji je ovo planirao pod hitno na obuku, evo ja dajem časove za 600 golda dogovoricemo se, samo nemojte da se brukate vise!!:cerek:
A OVOG FAWO, ne zelim da komentarisem, dečko je opaljen mokrom čarapom:brukica:

A STO NECES DA ME KOMENTARISES DILETANTE?
Ti nesto prozivas diletante za 3 offa, kolko ste vi skucali ovde? 5?6? 60k:D hajd zdravo EDIT:)
EDIT
Kakva je ovo akcija? Ona 3 offa navucena od strane spijuna vaseg, i kada znate da idu offovi tu ne mozete da skupite da ih zakucate... Tako da ne znam ko je smjesan

ludi ivan
10.10.12, 11:04
Kakva je ovo akcija? Ona 3 offa navucena od strane spijuna vaseg, i kada znate da idu offovi tu ne mozete da skupite da ih zakucate... Tako da ne znam ko je smjesan

ima jedna pjesmica... džaba vam novci moji sinovci, ja ipak varam malo bolje.... ;)

ili prevedeno na travianski jezik imamo boljeg špijuna koji nije naivan ko raspućin

:opala:

LMAO
10.10.12, 11:28
A STO NECES DA ME KOMENTARISES DILETANTE?
Ti nesto prozivas diletante za 3 offa, kolko ste vi skucali ovde? 5?6? 60k:D hajd zdravo EDIT:)
EDIT

nema ti nista za reci , nego u pravu si fawo a ispod casti im je priznati da im ni spije ne mogu pomoci, a sad opreznost na prvom mjestu, necete offa vise uhvatiti od spije ;)

lijepo ste nagurali offa kod predatora, svaka cast, trebalo je imati volje pushati svaki dan da se on razvije, a i bruku para je potrosio a vi nama govorite za tefa, on je vama jedina svjetla tocka, izgleda da ukota nema nego da cemo gledati film Alien(s) vs Predator :cerek::cerek:

ovo sto je uhvaceno nije vrijedno spomena, ceka se predator :D
:welcome:

Kulin ban *
10.10.12, 14:10
Raspućin se također može prijaviti - za vozača traktora na FB (podružnica Farmville,
istureno odjeljenje - propali špijuni). Štelu će mu srediti Anduril. :pece palacinke:

Kakvi su ono jutros odredi kamikaza kod Miljenka? :opala:

Čujem da su HAMMERSi formirali Žiri za Izbor Mis na +/+ koordama. :andjeo:

P.S.
Daj čungić, prestani ba više - slomiše me ovi tvoji napadi. :P:P:P
Nemam još ni 25 k preta a ti navalio. Huuuuuh.

bole77
10.10.12, 16:45
To nije lepo. :(

Salim se naravno :pivo:

Tnt i Lzn ratuju sa Dsn savezima (nije neki zestoki rat,,al dobro)...dok raptori i lsd koriste guzvu i koliko sam skontao napadaju sve oko sebe...

inka
10.10.12, 18:55
Strasna off akcija aliensa skatati suport na 0 hahahahaha.....kad ste tako hrabri sta niste dosli na gg ROTFL ili mozda nemate kata za jedan gg :brukica::brukica:,ako su kate problem skinem ja sama sve par lvl da vam bude lakse :P

Ropee
10.10.12, 22:21

Tnt i Lzn ratuju sa Dsn savezima (nije neki zestoki rat,,al dobro)...dok raptori i lsd koriste guzvu i koliko sam skontao napadaju sve oko sebe...

Tu ce samo bit pitanje (LSD i RAPTOR) ko ce naklikat vise offa i pocet napadat druge koordinate. :D

kR3s0
10.10.12, 22:25
Strasna off akcija aliensa skatati suport na 0 hahahahaha.....kad ste tako hrabri sta niste dosli na gg ROTFL ili mozda nemate kata za jedan gg :brukica::brukica:,ako su kate problem skinem ja sama sve par lvl da vam bude lakse :P

Ne boj se Ines, ne boj se godinama moja Ines
Drukčijih pokreta i navika
Jer još ti je selo toplo, prijatan raspored
I rijetki predmeti
Imala si više ukusa od mene
Tvoja selo, divota...
..ali ne zadugo.

inka
10.10.12, 22:49
Ne boj se Ines, ne boj se godinama moja Ines
Drukčijih pokreta i navika
Jer još ti je selo toplo, prijatan raspored
I rijetki predmeti
Imala si više ukusa od mene
Tvoja selo, divota...
..ali ne zadugo.

sta je pjesnik s tim htio reci da mu je svakim danom sve veci veci i veci .................................................. ...repertoar rijeci :welcome:

bole77
10.10.12, 23:53
Tu ce samo bit pitanje (LSD i RAPTOR) ko ce naklikat vise offa i pocet napadat druge koordinate. :D

Evo,, DsN savezi su se raspali..nema ih vise..par katanja i to je to...:S

Nakon ovoga da bi se i ostatak servera zabavio ( a ne samo ++ korde) ne preostaje nista drugo nego da ove tri navedene grupe (TNT&LZN,,Raptor i LSD) i njima bliski savezi medjusobno zarate :D

maliplavi
11.10.12, 03:32

naravno, LSD rules :nema odmora:

baka u kanalu
11.10.12, 07:50
Nađi post gdje sam rekao da cu katati nekog - brisem akaunt.

Ukratko, dolaskom na server, kazu ( swat&seals ) da ce skatati GuZZu i Kulina prvog, odatle šprdnja da hocu da se prvi skatam.

O igračkim kvalitetima samog sebe neću ništa reći, jer tu postoje drugi - oni koji me znaju, da kazu kako ja igram il pak ne igram.

http://i.imgur.com/13DhP.png
http://i.imgur.com/boYgQ.png

Mozda ti ovo kaze nesto o meni :)

Mozda ne direktno, ali reći da je ovo igra samo za goldere si uvrijedio sve one koji mozda nemaju s cim da kupe gold ?

I zasto se palite ko baklje ? Logova nema, skatali mi off selo s manje od 1k offa :D

gle...u vezi logova..jedan je 600 golda tjedno,drugi je 3k golda(osim u slučAJU DA JE BIO MIZERAN BROJ IGRAČA NA SERVERU)
ne palim se,nisam dio koalicije protiv koje ratuješ,ne vrijeđam no goldere-al oni il se šlepaju sa nekim, il su kante za napucavanje a možda su zbrisali van ko ja :P

erorr
11.10.12, 13:29
Nemora znaci da su kanta za napucavanje i bez golda se moze lijep o igrati ako znas, narocito ako te posluzi sreca u avanturama :)

Strider.
11.10.12, 13:51
Poučen prethodnim postovima koje ste ispisali svih ovih dana objavljujem slijedeće:

Selo pod imenom Osgiliath odradilo je junački svoj posao (veliko hvala siterici i siteru i svim defferima koji su uskalali kad je bilo najteže) i sad mi smeta pa ako bi ekipa iz OKOT-a bila toliko ljubazna da skataju to selo, ja ću im u tome pomoći i neću se braniti kao do sada, budući da sam primjetio da kad se branim da im nikako ne polazi za rukom da ga ruše......:brukica:

Minimaxe - vođo đepnog formata
Poruke mi nemoj slati preko drugih igrača, nego direktno - ako uopće imaš nešto za poručiti. Ne moraš se bojati - ne grizem. Sada si vidio značenje poruke sa prošlog zimskog kada sam ti u jednoj poruci rekao da ja odlučujem kad ćeš mi nulirati selo, a ne ti....ali u tome se razlikuju osrednji igrači, što sam za tebe odavno i rekao (može se provjeriti u post-ovima sa prijašnjih servera) i oni koji stvarno igraju, a ne skrivaju se iza bananog naloga ili većeg broja multića....:gamer:

Stoga, ovim putem ponavljam - prepuštam vam selo Osgiliath (iz osobnih razloga), i obećajem da ću se braniti sa samo 33% snage....

Toliko za sada,
Kissy-kissy

Strider i njegov mač - ANDURIL....:paladinko:

baka u kanalu
11.10.12, 16:44
Nemora znaci da su kanta za napucavanje i bez golda se moze lijep o igrati ako znas, narocito ako te posluzi sreca u avanturama :)

mene su išle avanture..3 štita sam dobio,oklop života,2x male ostruge,svitke3-4 puta,al malo je sve..... farme mi stoje na 9-10...jer nemam za npc

GuZZa
11.10.12, 20:28
gle...u vezi logova..jedan je 600 golda tjedno,drugi je 3k golda(osim u slučAJU DA JE BIO MIZERAN BROJ IGRAČA NA SERVERU)
ne palim se,nisam dio koalicije protiv koje ratuješ,ne vrijeđam no goldere-al oni il se šlepaju sa nekim, il su kante za napucavanje a možda su zbrisali van ko ja :P

Veze ti nemas o travianu kao ni ja o astronomiji :)

Tu gore otislo cca 3k golda, 2,5k na ww, a ostalo tokom servera. (bax, tema spam, logove imas, nije slab server bio)

A ja posto te ne znam ne mogu reci kako igras, jer nikad cuo za tebe nisam :D

Ne zna kloc, ne trudi mu se objasnjavati :)

mene su išle avanture..3 štita sam dobio,oklop života,2x male ostruge,svitke3-4 puta,al malo je sve..... farme mi stoje na 9-10...jer nemam za npc

Mozda da pravis vojsku imao bi i na 12 a opet ne bi imao s cim da npc uradis jer ne bi bilo viska zita :D

Ropee
11.10.12, 21:25
Pa ja radim vojsku, a opet zita imam viska. :(

baka u kanalu
11.10.12, 22:10
Veze ti nemas o travianu kao ni ja o astronomiji :)

Tu gore otislo cca 3k golda, 2,5k na ww, a ostalo tokom servera. (bax, tema spam, logove imas, nije slab server bio)

A ja posto te ne znam ne mogu reci kako igras, jer nikad cuo za tebe nisam :D

Ne zna kloc, ne trudi mu se objasnjavati :)

Mozda da pravis vojsku imao bi i na 12 a opet ne bi imao s cim da npc uradis jer ne bi bilo viska zita :D

frende..tvoje prvo selo je bilo bez izvidnika...umjesto njih si sjekire radio..jesi izviđao prije napada?....one logove kaj si stavio su bez resa..dakle bezvezni zabijanci..neekonomični..zato i jesi imao jednu kilu offa..(ponovno pitam ti su ti reporti,mislim jel ti bruka pa si ih maknuo)
dakle to je argument da ti ustvari neznaš igrati....top poper,ili ww na 100 koji i ja imam(jedina moja zasluga je kaj sam korektno igrao i zaslužio povjernje svih strana u koaliciji i uplatio gold)..ne govore ništa o igraču

zaboravih..farme na 12 da nemam viška žita+ostala sela i oaze...ti si dakle na 100k vojske odokativno..moram priznati za no goldera si dobar

GuZZa
12.10.12, 00:51
frende..tvoje prvo selo je bilo bez izvidnika...umjesto njih si sjekire radio..jesi izviđao prije napada?....one logove kaj si stavio su bez resa..dakle bezvezni zabijanci..neekonomični..zato i jesi imao jednu kilu offa..(ponovno pitam ti su ti reporti,mislim jel ti bruka pa si ih maknuo)
dakle to je argument da ti ustvari neznaš igrati....top poper,ili ww na 100 koji i ja imam(jedina moja zasluga je kaj sam korektno igrao i zaslužio povjernje svih strana u koaliciji i uplatio gold)..ne govore ništa o igraču

zaboravih..farme na 12 da nemam viška žita+ostala sela i oaze...ti si dakle na 100k vojske odokativno..moram priznati za no goldera si dobar

Hajde molim te ko brata rodjenog prestani biti tukac.

To selo imalo je izvidnike, sad jesu li bili u selu nisu li veze nemam, nisam bio prisutan, vidio samo ko je skatao i pobrisao raporte kad sam dosao kuci. A i klub upaljen - opcija izmicanje ;)

Ono sto sam ja pobio tvojim igracima za mene to je gušt, pobiti nekom deff - off nebitno. Ne igram da kradem rese, nego da ubijem, skatam, uništim - nisam ŠTEKARA ko ti da plačem za 2 jedinice. Offa sam napravio toliko da ti neces deff-a napravit na 10 hrx-ova u svim selima da me stignes.

Sjekira i batina su velika razlika, vjerovatno ih pravim s nekim razlogom, il pak sto su mi draze jedne od drugih jedinica.

WW sto je na slikama, nit ti nit taj sav vas savez ne bi ucinio ono sto sam ja izdrzao tamo, vec bi se pogasili i razbjezali kao sto su to uradili IX Legia, SP-ovci i svi ostali savezi koji su igrali protiv SPINR&IGR koalicije. I Veliko hvala tim ljudima koji su pomogli to tamo !

Malo nas je, al uvijek na svakom baxu smo odlucili ko ce ga uzet, i da, sad cu ti morati obecati - I OVAJ HRX CEMO ODLUCITI ko ce ga uzeti, i da,.. to SIGURNO NECETE BITI VI !!!

I za kraj, skatali ste prvo selo udaljeno 150 polja od mog glavnog grada, selo koje sam trazio da mi se skata il' preuzme, i ti to smatraš uspjehom ?????????????

Za NO GOLDERA mogu biti profesor traviana - tebi i tebi sličnima ;) Gold ne čini igrača, ovo je strategijska igra ne farmville :)

I nemoj se vise javljat, sto imas javi se privatnom porukom da raspravimo, jer smaras al smaras pravo :)

NVNK

HateFul
12.10.12, 01:19
A i klub upaljen - opcija izmicanje ;)

Moram se samo na ovo nadovezat.. Nije bilo nikakvo izmicanje ili gold klub.. Bio je bot uključen, slao je pljačke i nakon što je porušeno okupljalište više nažalost nije mogao slat pa je vojska dobila "po turu".. (izmicanje inače radi i kad nema okupljališta)
Istina je da ti selo nije bilo potrebno i da je bilo "dokle ide - ide", ko vjerojatno i svim ostalima koji su dalje odselili sa drugim selima, ali nemoj farbati javnost s ovim "izmicanjem" ;)

:pivo:

baka u kanalu
12.10.12, 01:20
63 x Svitak 14 15001 11.10.12 23:35...evo netko ze zahebao..nisam očekivao ovakvo čaščenje srebrom..ima se za npc...
sad se ti ložiš :P frende sam sam došao na server....nisam dio te kalicije,ww me ne zanima,neznam nikog ,nit sam tražio.....sami nik ti veli..."sam da vidim"...da vi budete odredili pobjednika je alibi, već sam to pročitao,to vele obično oni koji nemogu pobjediti
sjekira i batina jesu velika razlika u prvom selu.....nebitno za razvoj aca kak ti veliš....,što su jedni jeftiniji,brže ispadaju,brži su i više nose....oni su teutska prednost, pazi..takvom igrom(sjekirama)..isplativije ti je bilo bit rimljanin profesore..i ja tukac,glupan idiot...šta si već sve naveo....ti velim..nemaš pojma o ovoj igri...odi brzo karticu provuci da nas uvjeriš da znaš :P

GuZZa
12.10.12, 09:24
Moram se samo na ovo nadovezat.. Nije bilo nikakvo izmicanje ili gold klub.. Bio je bot uključen, slao je pljačke i nakon što je porušeno okupljalište više nažalost nije mogao slat pa je vojska dobila "po turu".. (izmicanje inače radi i kad nema okupljališta)
Istina je da ti selo nije bilo potrebno i da je bilo "dokle ide - ide", ko vjerojatno i svim ostalima koji su dalje odselili sa drugim selima, ali nemoj farbati javnost s ovim "izmicanjem" ;)

Ako je tako tako je :D Znas koliko me briga za to :D

63 x Svitak 14 15001 11.10.12 23:35...evo netko ze zahebao..nisam očekivao ovakvo čaščenje srebrom..ima se za npc...
sad se ti ložiš :P frende sam sam došao na server....nisam dio te kalicije,ww me ne zanima,neznam nikog ,nit sam tražio.....sami nik ti veli..."sam da vidim"...da vi budete odredili pobjednika je alibi, već sam to pročitao,to vele obično oni koji nemogu pobjediti
sjekira i batina jesu velika razlika u prvom selu.....nebitno za razvoj aca kak ti veliš....,što su jedni jeftiniji,brže ispadaju,brži su i više nose....oni su teutska prednost, pazi..takvom igrom(sjekirama)..isplativije ti je bilo bit rimljanin profesore..i ja tukac,glupan idiot...šta si već sve naveo....ti velim..nemaš pojma o ovoj igri...odi brzo karticu provuci da nas uvjeriš da znaš :P

Ja necu jer mi nije potrebno, a ti mozes provlacit sta hoces i kuda hoces al ces ostati glup a za to nema lijeka :D

I sto se kaze, zivi bili pa vidjeli ko ce sta uciniti na serveru - ja koliko cu vam se zivaca il krvi napiti il ti i ostali nesto uradit na travianskoj osnovi :D

Ma da sad ne igras nigdje, ogradjivas se i bla bla... Imas li nick ? Da te naucim par trikova ? Il si mohunica koja se ne smije prestaviti :D

:*

Coa Cao
12.10.12, 10:49
ccc strašno...

fascinantno kolko vrijeđanja ima na ovom forumu

travian je zakon
12.10.12, 11:21
Samo vrijeđanjei JA sam najbolji, TI nemaš pojma, MOJ tata će te prebiti:D

erorr
12.10.12, 12:26
Ajmo ovako: Jel ti zlato daje prednost, daje i to veliku narocito na startu, heroj ti zamjeni hrpu vojske, kante ga ozive (znaci rese ti spasi) i naravno deff , slatke male zivotinjice, koje vidi ni hranu nejedu.... ali kako igra odmice razlika se topi.... crop da nemozes razviti, i raditi npc, nije istina, samo moras sve pripremiti za to naravno :). Ako na pocetku igre sve prodajes skupis golda i za gold klub i sve.... tako da nema problema, i da imas 30 sela i ww off i sve.... samo treba malo znati igrati i sva vrata su ti otvorena :)

E sada oko okupljalista, meni se je par puta prije desilo, dobro sam sam si kriv, kako se vojska zna vratiti iz pljacke taman u tih 10 sec, fanscinantno, normalno, ako si tu maknes druge i sve 5, ali ako nisi, vidi tuluma :)

I da moj tata uhvati metak golim rukama :cowboy::lol:

baka u kanalu
12.10.12, 17:02

Ja necu jer mi nije potrebno, a ti mozes provlacit sta hoces i kuda hoces al ces ostati glup a za to nema lijeka :D

I sto se kaze, zivi bili pa vidjeli ko ce sta uciniti na serveru - ja koliko cu vam se zivaca il krvi napiti il ti i ostali nesto uradit na travianskoj osnovi :D

Ma da sad ne igras nigdje, ogradjivas se i bla bla... Imas li nick ? Da te naucim par trikova ? Il si mohunica koja se ne smije prestaviti :D

:*

hahah..ti stvarno neznaš čitati..pa napisao sam nick....sam sjekire ti budeu krepale dok dođeš do mene...
i još nešto frende..umjesto da mi budeš zahvalan što ti pokazujem manjkavosti tvoje igre..vrijeđaš.to je znak da se ložač naložio :P.....i zanima me baš jesi ti odlučio heroja nabildati pa častiš sa 300 golda za 63 svitka :D

LMAO
12.10.12, 19:50

bot necu komentirati jer nemam pojma o tome...
ali evo ti mala poduka o zlatnom klubu:
izmicanje nece izmaknuti vojsku u svakom slucaju, valjda bi ti farmer to trebao znati :P

1. vojska nece izmaknuti ako se vraca neka pljacka u 10 sec kada sjeda neki napad
2.vojska ce biti izmaknuta i u slucaju da je okupljaliste skatano ukoliko je izmicanje ukljuceno (gg naravno) ;)

divljak22
13.10.12, 03:28
izmicanje nece izmaknuti vojsku u svakom slucaju, valjda bi ti farmer to trebao znati :P

1. vojska nece izmaknuti ako se vraca neka pljacka u 10 sec kada sjeda neki napad
2.vojska ce biti izmaknuta i u slucaju da je okupljaliste skatano ukoliko je izmicanje ukljuceno (gg naravno) ;)

ajd molim te ponovi odnosno objasni što je on napisao :brukica:

Ropee
13.10.12, 03:51
Wing od LSD-a bas dobro pljacka.

maliplavi
13.10.12, 04:40
Wing od LSD-a bas dobro pljacka.

:101010: neka ekipa ocito nocne smjene radi.... :dance:

HateFul
13.10.12, 05:42

Kad ideš nekog replicirat, onda pročitaj prvo napisano sa razumijevanjem.. :)
Da ne bude sad ovo offtopic.. U zadnjoj poruci sam zaboravio čestitat na obranama kod Miljenka, pokazao se dobrim domaćinom i pripremio lijeo doček gostima.. :nema odmora:

Ropee
13.10.12, 10:41
1529

Nekima isto nocna radi ko ura.

bole77
13.10.12, 17:05
Evo jos saveza u koaliciji...TNT i LZN imaju jos jednog jakog saveznika..ovaj put to su Raptori...pitam se pitam,,jel se to sprema ofenziva na LSD...da i ostatak servera napokon dobije jedan pravi rat,,,da se ne zabavljaju samo ovi na ++...

Pinot
13.10.12, 19:34
1529

Nekima isto nocna radi ko ura.

Mislim da je žalosno što neki, da ne kažem većina, jer ipak vjerujem da ima puno igrača koji još uvijek igraju igru zbog igre i iz gušta (kakvog-takvog), ne znaju trgovce poslat bez da koriste skripte/botove, a kamoli pljačke. Oni koji pljačke salju ručno ili slažu farm liste su očito budale i debili kad se određene skripte, bez obzira na česte prilagodbe servera, još uvijek ne mogu detektirati. Ili možda ne žele?
I ne znam više što da mislim o serverima na kojima su takvi prekršaji legalni, prijestupnici se svijesno ne kažnjavaju, a TT se, nadam se, plače.. jer naivno još uvijek ne želim vjerovati da samo sjede i s podsmijehom odmahuju rukom i rugaju se svima koji žele pošteno igrati.

Do tada, u ovoj našoj stvarnosti, napadi koji se šalju u pravilnim intervalima (recimo 13 minuta) kroz 24 sata su rezultat.. požrtvovnosti igrača? Da, mora da je četa robota došla igrat Trav. :kid:

Haris
13.10.12, 20:15
Mislim da je žalosno što neki, da ne kažem većina, jer ipak vjerujem da ima puno igrača koji još uvijek igraju igru zbog igre i iz gušta (kakvog-takvog), ne znaju trgovce poslat bez da koriste skripte/botove, a kamoli pljačke. Oni koji pljačke salju ručno ili slažu farm liste su očito budale i debili kad se određene skripte, bez obzira na česte prilagodbe servera, još uvijek ne mogu detektirati. Ili možda ne žele?
I ne znam više što da mislim o serverima na kojima su takvi prekršaji legalni, prijestupnici se svijesno ne kažnjavaju, a TT se, nadam se, plače.. jer naivno još uvijek ne želim vjerovati da samo sjede i s podsmijehom odmahuju rukom i rugaju se svima koji žele pošteno igrati.

Do tada, u ovoj našoj stvarnosti, napadi koji se šalju u pravilnim intervalima (recimo 13 minuta) kroz 24 sata su rezultat.. požrtvovnosti igrača? Da, mora da je četa robota došla igrat Trav. :kid:

:lol2:

Sumo
13.10.12, 21:15

Ha..ha...ima još i boljih...recimo jedan..nećemo imenovat, samo ćemo ga pogledat, koji se pola dana svakih 5 minuta zabijao u deff u oazi....:svinjica mala:

U svakom slučaju...fora je da se masa "velikih" igračina...čast svim iznimkama...može naći u tome...na svim stranama...:banned:

maliplavi
14.10.12, 02:20

:101010: sve si objasnio.. zalosno ali istinito... nama ( meni i duallima ) se cak porukom javio lik i hvalio kako mu nista ne mozemo, tj da uzalud cekamo noc i saljemo kate, bot sve odradjuju... i onda sta da radis, posaljem poruku MH-u, kaze s njihove strane sve u redu... :brukica:

maliplavi
14.10.12, 02:20
Evo jos saveza u koaliciji...TNT i LZN imaju jos jednog jakog saveznika..ovaj put to su Raptori...pitam se pitam,,jel se to sprema ofenziva na LSD...da i ostatak servera napokon dobije jedan pravi rat,,,da se ne zabavljaju samo ovi na ++...

mi spremni cekamo :welcome:

erorr
14.10.12, 06:47
Jel ovo neki bug?

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. ANTI-TEAM 385423
2. Miljenko 19 61611

ili su uveli tenkove u igru?

HateFul
14.10.12, 07:18
Ovdje se nema kaj puno pričat nego fino čestitati na obranama koje su bile ne dobre - već odlične..
S druge strane, lijepi offovi koji nažalost nemaju dobrog dirigenta koji bi to znao posložit i vodit da bi se iskoristili na pravi način, pa završe ovako ko komarci u vjetrobranu.. Samo treba brisače upalit da se ne zasuše..

erorr
14.10.12, 08:50
Cuj offovi nisi bili losi, deff odlican... akcija -10, sve u svemu, ali dobro, kada pogledas akcija uspijela 50% ipak je jedno selo skatano, a ko ga skatao nije vazno.....

bole77
14.10.12, 10:28
-,- korde se jos uvik tresu od udara,,,al opet vec skupljamo pomoc da pomognemo unesrecenima na +,+...izvjestaji s terena kazu da ima jos jako puno ozlijedjenih zatrpanih pod zidinama,,pa su poslane ekipe da pomognu u rascicavanju terena..

Aliensi,,svaka cast na skupljenom deffu :101010: Ukot,,,nekoliko odlicnih offova...vise srece drugi put...

Hate,,ovim pojavljivanjem na forumu i cestitanjem pokazujes da si zaista odlican i fer igrac...svaka cast....

Kulin ban *
14.10.12, 10:49
Jutro. Evo stiže fax iz Njemačke. Uprava Travian Gmbh pita da li da poništi (restarta) hrx? :D
Nisam od onih koji će sad uživati do bola, naslađivati se, likovati. Ali ste natrčali k`o, početnici.
:party: Baš je bio party. Naravno, svirači su bili naši, a vi samo slučajni gosti.
Lijepo smo vam rekli da je spin stigao sa svjetskom markom brendiranog zida - beton.ba.
Čujem da je u svim napadima kod Niggera poginulo (čak) 5 miševa. Puno je i to. Što jest, jest.
Preporučujem da se lijepo pogasite i idete na bax. Spineri će i tamo igrati :lovju:. Do kraja.
Malo provociranja (igračkog), jer ovo je baš bilo momački urađeno. :pčelica:
Igre ima još, ali ako vam je ovo sve što ste spremili za HAMMERS koaliciju, malo vam je. :lock:

Sad samo par komentara na akciju. Prvo, kapa do zemlje vođama defova i deferima.
Dugo nisam vidio bolje organiziranu, koalicijsku, urađenu def akciju.
Znali smo da se spremate udariti negdje, kao primjer čitavom serveru što možete,
bilo je pitanje kad - i na koga. Potpuno naivna fejkanja nekih igrača (vođe saveza ili vodstva istih)
su nas u to sve više uvjeravala. Taktika razvlačenja pameti stalnim fejkanjem nije prošla,
jer jednostavno ti akaunti nisu ni defani, čekao se siguran signal da se krene. A morali ste.
Jer sve što ste pisali, prijetili, prozivali, pisali pvt na akaunte pa i debelo vrijeđali,
pada u vodu ako to ne potvrdite akcijom. I krenuli ste, da se gotovo znalo da idete tamo,
nakon par dobrih fejkova zadnjih dana na njega, kontajući da mi mislimo da je opet fejk,
upravo tamo gdje ste trebali. Na ANTI TIM.
Sve ostalo je u - logovima.

I javno hvala svim deferima HAMMERS-a, svakom akauntu koji je noćas, neki i u pola 2,
goldao arenu da se ubaci def, Niggeru na pravom domaćinskom odnosu :P a Strideru na obezbjeđivanju
svih uvjeta neophodnih da vaša posjeta bude udobna, prijatna i vrela. I da traje - kratko. :tough:

P.S.
@ Čunga Lunga - `ajd` ti ba vidi hoće li još koji Templar da igra sa tobom i vrati se njima.
Jer nakon pajser nicka (špijunaža) i ovaj ti ispade baš - kobajagi (ali ne po Bajagi). :D :D

@ HateFul - Pa miša mu Hate, zar je to sve na onakav masakr?
A mene strah da nas tko ne optuži za pokolj offova na hrx-u, pa eto ti belaja. Ccccccc.

meri %saki
14.10.12, 11:32
Najmanje sto se moze reci je SVAKA CAST za deff .Naklon do poda za "ljute neprijatelje" na ovom serveru .Ovakva odbrana jos nije vidjena na serverima hrx-a .SVAKA CAST SVIMA NA ODBRANI !!!

meri %saki
14.10.12, 11:34
-,- korde se jos uvik tresu od udara,,,al opet vec skupljamo pomoc da pomognemo unesrecenima na +,+...izvjestaji s terena kazu da ima jos jako puno ozlijedjenih zatrpanih pod zidinama,,pa su poslane ekipe da pomognu u rascicavanju terena..

Aliensi,,svaka cast na skupljenom deffu :101010: Ukot,,,nekoliko odlicnih offova...vise srece drugi put...

Hate,,ovim pojavljivanjem na forumu i cestitanjem pokazujes da si zaista odlican i fer igrac...svaka cast....

Hate je jedan od retko dobrih i igraca i ljudi na serveru .

Doda
14.10.12, 12:37
Cestitke na def-u. Lijepo smo se zabili. :opala:
Valjda ce bit vise srece drugi put. Do tada :nema odmora:

LP
Doda - BLUE ekipa 1/3

lolobridjida
14.10.12, 13:22
Svaka cast momci na hammeru:cerek: ...samo jel vam rekao neko da rimosi nisu za hammera ili to nesto novo :lol2::lol2::lol2:

p.s. ima dobrih tutoijala mozda i naucite nesto

p.s.s. ne igram ovaj server al ovo sam prosto morala prokomentarisati

baka u kanalu
14.10.12, 14:21
nice.....ljepo je napokon vidjeti malo reporta na forumu..tnx

Haris
14.10.12, 14:56
nije jos Ramiz Karaski krenuo u akciju zato se cuvajte :P

zendra69
14.10.12, 14:58
Na kraju se mrtvi broje ;)

Magnum 357
14.10.12, 15:01
sta drugo reci sem sramota
pozdrav iz sive zone
bravo niger riknulo je deff-a sa mojih deffera al mi nije zao nastanca ce oni
:D

ludi ivan
14.10.12, 15:27
pohvale UKOT_u na ofovima pokazali ste da se može raditi složno i timski i jako lijepi acc složiti, pojedini igrači su i po 4 - 5 lupali ofove i opet imaju snage za ići dalje, odlična ekipa i odličan moral, samo uvijek imate jedan problem tj velikog vođu koji vas smatra svojim lutkama i svojim vlasništvom, a kad se takav mozak blokira fix idejom da mora skatati jednog nigera onda je siguran put u propast,

poznam vas dobro i znam da će vam ovo biti samo podstrek za veliki come back, nadam se samo ne opet na nigerove zidine,
hate došlo je vrijeme da preuzmeš ukot pod svoje i pošalješ malog čikicu u garažu gdje mu je i mjesto ;)

:pivo: nadjemo se na kraju

maliplavi
14.10.12, 16:44
Cestitke napadacima i braniteljima... neki od offova su bili jako dobri, naglasak na bili, posto ih vise nema :D
:101010:

Cile
14.10.12, 17:02
Koliko sam ja "skonto" ovu igru ona se bas uprovo i igra zbog ovakvih napada i odbrana i nevidim tu mesta za sprdnj.u samo reci hvale za offove i defere a vreme ce vec ukazat sta ce se dalje desavati i ko ce koga navatati;)
p.s. nece biti gasenja dzabe se nadate:P

Haris
14.10.12, 17:31
Cestitke napadacima i braniteljima... neki od offova su bili jako dobri, naglasak na bili, posto ih vise nema :D

ciniti se da ih vise nema :P

RAMIZ KARAESKI:cowboy:

eviltech
14.10.12, 18:46
odlicna odbrana, zasluzeno nasladjivanje, ali mi je zanimljivo ako si mangup pa postavljas tudje offove sto skrivas deff? nije problem postavljati logove cak i bez pristanka, da bude zanimljiviji forum ali pogazivati samo neprijateljske jedinice a svoje sakrivati je malo "smajli koji povraca" (jer ga nisam naso :) )

Ime_je_nebitno
14.10.12, 20:01

Da pojedini offovi su bili za :101010: Samo da tebe priupitam da li ti treba jedan dobar tutorial za otimanje sela... jer ono sto si ti napravio ne naprave ni pojedini pocetnici :brukica:

Vidim i da nakon cca 14h od akcije "Beton.Ba :štemer:" napadaci nisu skupili hrabrosti da izjave cestitke cast pojedincima :) Pokusajte nama ce biti jos ljepse a vama malo lakse.... Mislim trebalo bi da bude :D

Prica se da vas koalicija Hammers pusha da bi onovili offove :nema odmora: Recite da nismo kolegijalni :daje cvijet:

KajaKalimero
14.10.12, 21:58
Je li se to kolalicija UKOT gasi ili možda seli na bax,pa se kolektivno zakucaju.
Crnac, svaka ćast na odbrani.

maliplavi
14.10.12, 22:18
ciniti se da ih vise nema :P

RAMIZ KARAESKI:cowboy:

i moj i moj, off naravno, je jos uvijek tu :to victory:

dgalovac
14.10.12, 23:09
ko je taj ramiz?

HateFul
15.10.12, 00:46
..

Nije on problem, da njega nema ne bi bilo ni koalicije.. :)
Svako ima svoje mišljenje i to poštujem, al njega bum branil kolko god da ga se napada.. Ne samo zato jer je moj suigrač, nego zato jer znam da je čovjek koji bude uvijek stavil druge u prvi plan umjesto sebe, a s tim se malo ljudi može pohvalit..

No da sad ne odemo u tu raspravu jer znam da bude se hrpa obrušila na mene, a nemam neke volje za prepucavanjima.. :)

Kaj se tiče akcije, odgovornost nije na pojedincu već na grupi i tu se malo trebaju stvari posložit, a akcijanja bude još puno..
Ako se koji igrač ugasi, znači da je labilan karakter, na to nemrem utjecat ni ja ni itko drugi, na njemu je.. U globalu mogu reći da se ide dalje i da bude još igranja, nije ovo nikakva propast iako oku nije ugodno (sa naše strane).. :)

Pivo u ruke i klikat dalje :pivo:

dgalovac
15.10.12, 01:46
jedini ti njima čestitaš
ostali se poklopili ušima - još ne mogu sebi doć

ludi ivan
15.10.12, 01:53
Nije on problem, da njega nema ne bi bilo ni koalicije.. :)
Svako ima svoje mišljenje i to poštujem, al njega bum branil kolko god da ga se napada.. Ne samo zato jer je moj suigrač, nego zato jer znam da je čovjek koji bude uvijek stavil druge u prvi plan umjesto sebe, a s tim se malo ljudi može pohvalit..

hate realan sam, to što govoriš jednostavno nije istina i ti to znaš, ali cijenim te što pokušavaš sačuvati mir u kući ;)

da je to tako onda ovaj server bi igrala jedna velika koalicija, max i niger, znaš dobro da je proglasio špijunima sve koji su se trudili da UKOT zablista na tronu samo zato jer su se pojedinci drznuli reć ono što misle... a to da mu je niger i društvo spasilo pola saveza to jednostavno ta veličina od čovjeka koja misli samo na druge zaboravlja...

i slobodan sam reć, da pošto ne priznate taj ww nikad ga više nećete izgraditi, jer max jednostavno nije sposoban zato

Ropee
15.10.12, 02:46
Da pojedini offovi su bili za :101010: Samo da tebe priupitam da li ti treba jedan dobar tutorial za otimanje sela... jer ono sto si ti napravio ne naprave ni pojedini pocetnici :brukica:

O kakvom otimanju sela ti pricas, pa nismo mi nista otimali. (mali plavi i ja igramo na istom accu)

Strider.
15.10.12, 04:38
Nerado se javljam da bi potvrđivao nečije riječi, jer smatram da ludom ivanu ne treba pomoć, ali sada i ja moram jasno i glasno reći - Hate, ovaj put nisi u pravu....
A o čemu se radi?
"Čovjek koji stavlja druge u prvi plan umjesto sebe" ????? i izjava "da se malo ljudi time može pohvaliti" ???? - oprosti Hate, ali zaboravio si s kime si igrao.....Sale sa fantoma je uvijek, ali uvijek sebe stavljao u drugi plan i nikada se nije eksponirao nego je vrijedno smišljao i promišljao i zahvaljujući nekim njegovim potezima je zimski hrx završio kako je završio.....zaboravljaš i Emila koji je svojim deffom masu puta spašavao mnogima (da prostite) guzice, jer je njegov deff bio stalno na raspolaganju i trošio se nemilo......zaboravljate i ekipu iz GROKA, koji su cijeli server davali resse i pušali ekipu, nikada nisu tražili ništa zauzvrat, deffali su na sve strane ko ludi i na kraju ih se spomenulo uz put, reda radi.....jer je maxić osvoji ww......e pa sad da se razumijemo svi jednu stvar, koju tvrdim i ne odustajem od nje......nije maxić osvojio ww i nema veze sa ww-om njegova tobožnja vizija, nego zalaganje cijele ekipe, a rado istaknem, naročito pojedinaca koji su došli zbog ekipe sa fantoma.....iako je ww do kraja nosio ime koje je nosio, nije ga zaslužio, jer je upravo ta kreatura bila ta koja se odrekla ekipe koja je dežurala dan i noć......:S:S:S
...vidim da si zaboravio pa da te podsjetim......kada su sale, petra ili još jedan (kojeg neću imenovati) čuvali ww nije ni jednoga dana došlo u pitanje da li će opstati onaj support pored ww-a ili da će krepavati deff......kada su drugi čuvali (prepoznat će se, da ih ne sramotim javno), krepavao je i deff, a i palo je selo.....i to selo koje su preuzela 2 (na kraju odbačena i prozvana) naloga.....sjećaš se koja 2?
...ideja o čuvanju ww-a prehranom, a ne kamenkom nije bila od vođa, nego opet od pojedinaca koji su dežurali......a da ne kažem da je art koji je izgurao ww bio uzet sa 10x manje off-a, nego kamenko....a to što pričam je izgleda jasno samo profićima traviana i verzije T4....ostali neka se malo educiraju zašto je to tako, matematika je još uvijek neumoljiv alat.....:zeko:

...nadalje, ovdje ne smijem koristiti c/p sa skype-a, ali mnogi koji su bili u sobi mogu se sjetiti koliko je taj, o kojem ti sa divljenjem pričaš, sa gnušanjem odbio pomisao da samo jednu noć odmjeni saleta na ww-u riječima da on ide na pivo sa dečkima....i to je vođa....sramotno.....i jadno.....
...isti se taj odrekao (kao što sam već spomenuo) svih onih koji nisu po njegovoj mjeri, jer oni ne plješću kada on priča i ne klimaju glavom samo zato jer se on udostojao nešto reći.....igrao je samo i isključivo za svoju ekipu, a ne za cijeli tim......
....da li da i spomenem detalj u kojem je ekipa sa fantoma iz poštovanja prema svojim suigračima dala imena svih ostalih sela po ljudima iz PM-a, jer je baš taj (koji se daje za druge) samo svoju ekipu hvalio u mm-ovima, a PM-ovce zaboravljao i da postoje.....ok, pohvalio ih je kada je trebalo, kada su poslužili za rušenje tuđeg ww-a, onda su bili dobri i svatko drugi će biti dobar tih 13 nanosekundi, a na kraju će taj koji igra za druge, sebe kovati u zvijezde (u kojima za takav jad nema mjesta).....
....i opet će to napraviti, iskoristiti masu ljudi, ljudskih sudbina, njihovog vremena i novca da bi umirio ego obrnuto proporcionalan od njegove stvarne vrijednosti, kako igrača, tako i čovjeka.....pitaš se zašto to kažem, od kud takva javna osuda? Nisi imao priliku čitati pvt poruke kojih bi se svatko normalan posramio koliko su gnjusne i ponižavajuće??? Nije li upravo on svojim jeftinim rječnikom, spominjanjem budućnosti Nigerovog kropa natjerao našu koaliciju da deffa, a u istom trenutku od sebe napravio osobu koja očigledno laže i mulja? Da, reći ćete, to je taktika....i ja ću reći, da - je, ali tada nismo branili Nigera jer je on najbitniji u koaliciji, nego da pokažemo tko na ovom serveru ima obraz, a tko ne.....hmmmm, na koga li sam sada mislio? :pčelica:
....istina, palo je Tefu selo tu noć, ali nije i Andurilu, što znači da je akcija bila polovično uspješna...zar ne?.....da, pao je drugi dan i farmica jer Predatorov off jednostavno u tom trenutku nismo mogli zaustaviti.....ali kako kažu ljudi, vrč ide na vodu dok se ne razbije, a ovaj je kratko trajao i to zbog mnogih očiglednih propusta u bahatoj organizaciji i nevjerojatno lošeg fejkanja.....a sve ove offove koji su se razbili je upravo maxić poslao, koliko god ti tvrdio da nije istina....
....i nemojte jeftinom propagandom pričati da se samo jedan čovjek jučer branio, branili smo mjesto gdje vas možemo uloviti, igrom slučaja ste zbog bahatosti i podcjenjivanja od strane nekih vaših pojedinaca odabrali baš to mjesto, mjesto gdje je čitava koalicija pokazala da igra kao tim što je poruka cijele jučerašnje akcije - sve offove koje su u "vlasništvu jedne kreature", dočekala je masa zanesenjaka koja ima u svakom trenutku pravo reći da li nešto žele ili ne žele......ovaj se server svodi na borbu između jednoumlja i ljudi slobodne volje.....a to što se nekima ovo možda neće sviđa, zapitajte se samo svatko od vas, tko će o vama pričati, ako pobijedite.....pričat će se samo o jednom malom pjetliću, koji će se radije skrivati iza bana jer nema deffa, dok mu suborci ginu na bojnom polju......pametni će prepoznati što sam sad rekao.....:hzg je rekao:
I dragi moj Hate - prijatelju (iako smo na suprotnim stranama).....postoji u našoj koaliciji nepregledan popis ljudi koji se daju za druge, a ne dižu im se spomenici, nego svakoga dana predano odrađuju svoj dio ove priče....nemojmo ih vrijeđati ističući one koji niti ne zaslužuju da im se ime izgovara....

pusa
Strider

cupres
15.10.12, 04:39
Ovdje se nema kaj puno pričat nego fino čestitati na obranama koje su bile ne dobre - već odlične..
S druge strane, lijepi offovi koji nažalost nemaju dobrog dirigenta koji bi to znao posložit i vodit da bi se iskoristili na pravi način, pa završe ovako ko komarci u vjetrobranu.. Samo treba brisače upalit da se ne zasuše..

Najmanje sto se moze reci je SVAKA CAST za deff .Naklon do poda za "ljute neprijatelje" na ovom serveru .Ovakva odbrana jos nije vidjena na serverima hrx-a .SVAKA CAST SVIMA NA ODBRANI !!!

Cestitke na def-u. Lijepo smo se zabili. :opala:
Valjda ce bit vise srece drugi put. Do tada :nema odmora:

LP
Doda - BLUE ekipa 1/3

Evo nepisem po forumima ali procitam redovno sta se tu pise, ova ekipa gore koje sam naveo su vidi se normalni igraci i lijepo su cestitali na necemo sto zasluzuje cestitke a ljudi koliko vidim uopce nisu na forumu koliko ovi njihovi suigraci zvani 'velicinama'. U ovoj fazi igre zapucat toliko offova tako da nedobijes ni log defa je stvarno nesto sto bi i mene izmamilo tu na forum da cestitam. No citajuci ovaj i forum proslog servera hrx-a tek se sad javljam jer takozvane 'velicine' od igraca kada nesto neurade dobro sakriju se u misiju rupu a kad naprave sitnicu dizu se u oblake. Treba biti covjek i u porazu i u pobjedi ali to 'velicine' cini mi se nemogu biti. Mene bi bilo sram da tu provociram i najavljivam svasta nesto a kad to ne ostvarim onda da podvijem rep i nestanem, jednostavno nema izgovora kojima se takvi igraci mogu opravdati za svoje nepojavljivanje na forumu kad dozive tezak udarac.

Akcija nije bila losa sto se tice uskladivanja napada na ANTI-jevo selo (mada se moglo koju sec skratit jos ali to je moje osobno misljenje) no fejkanje je podbacilo i mislim da je odabir sela za defanje bio vise nego ocit, no to ide na dusu organizatoru akcije, tko je organizator neznam no nadam se da ce nesto nauciti jer mi je zao da dobri ljudi koji igraju u UKOT-ima zavrsavaju na ovakav nacin zbog pojedinaca i da im moraju osvjetlat obraz koalicije svojim cestitkama na forumu dok se glavni akteri skrivaju u misijoj rupici dok ne skataju neko bezvezno selo i podu se hvaliti time na forumu kao da se nista drugo ne desava ili nije desilo. Mene takav organizator nebi vodio vise dok nevidim dobru razradu svih elemenata koji su potrebni da se zamaskira napad na pravu metu no to je opet vasa stvar, vase vodstvo vas voda.

odlicna odbrana, zasluzeno nasladjivanje, ali mi je zanimljivo ako si mangup pa postavljas tudje offove sto skrivas deff? nije problem postavljati logove cak i bez pristanka, da bude zanimljiviji forum ali pogazivati samo neprijateljske jedinice a svoje sakrivati je malo "smajli koji povraca" (jer ga nisam naso :) )

Prijatelju za tebe nemam nista specijalo ali kada offeri koji su napadali nedobiju log defa, zasto bi mi to stavili tu i svima pokazivali, neznam jesil tu novi ili ne ali to bi trebao znati, neradi se to tako, svaki igac bi volio znati sa kakvim defom i offom mu raspolaze protivnik, zato se to krije.

Ovo mi je prvi ili drugi post u zadnje 3-4 godine tako da neznam kad cu i hocu li se vise javljati, naravno ako bude nekih akcija doci cu cestitati, necu se kriti kao nekad glasni pojedinci i 'velicine'.

Lp
cupres
PENZICI ally
HAMMERS koalicija

maliplavi
15.10.12, 05:12
:

S kim se ti to svadjas ? ne igram ti ja na ++ kordama, ja sam samo cestitao na tome sto je se server napokon pokrenuo...

Fawo
15.10.12, 06:54

Nemamo mi te fer play kulture sto vi imate, ako zelite deff posaljite izvidjace ili pljacku pa skenirajte ko vam je kriv sto niste ocitali...:) A inace ja sam hostapler pa samo postavljam da narod gleda ovu napacenu stranu uvjek:) Jel dovoljno objasnjenje diletantu?

...

Ovaj covjek je za svaku pohvalu, dodje javi se komentarise, izlaze misljenje koje je realno(necu da ulazim u pricu o ovom y.maxu diletantu njegovom vodji ne znam sta se to desavalo po proslim serverima, ja sam strani placenik)... a ne ko 90% ljudi iz Ukota sto dodje skraba pise samo sebe hvale i misle da im forum dodje za samopromovisanje i drze se parole "hvalite me usta moja, nek misle da sam igracina" i onda kada se pokaze koliki su diletanti ne znaju se javiti, neg pobjegnu u misju rupu... Hate stvarno moja prozivanja jedino tebi nisu upucena iako nemam pojma ko si sta si dje igras al vidim da si tam iz suprotnog tabora. Al zato svi ostali su chobani i budale:)

...

pusa
Strider

Kao sto covjek rece, ja koji nisam upucen u te price od ranije mogao sam da dodjem do zakljucka bez ovog detaljnijeg objasnjenja da je taj maks jedna obicna kretencina, i citanjem onih njegovih poruka... one poruke sto on sastavlja to su poruke jednog 12 i po godina klinca, koji pali i nahercava masu(al ta prica samo moze da napali kamaru drugih klinaca slicnog uzrasta ili tog blago braindmg razmisljanja).sa onom pricom i velicanjem kako on stavlja uvjek drugog ispred sebe... Pa sebe ni ne sme da stavi ispred nekog deffera offera i ljudi koji klikaju a nisu eksponirani, sto bi njega branili kada on nema ni deffa ni offa cisti parazit drustva.., i to ressursa sto proizvede ulaze u neke batine cisto da ima da ubija vreme farma doline i onda tu mizernu cifru sto je naklikao za ovoliko vremena uzme i zakuca tako bezveze u nekoj pljacki ili slicno? Prvo mora nauciti igrati traviana da da primjer i po klikanju svog naloga i po ulozenom trudu da nije goli diletant pa onda da se iskali i da pokaze da ima obraz da bi bio neki vodja kvazi koalicije ili cega vec on to tamo prica i lupeta po onim kruznim porukama sto salje po alijansama i izjavama koje daje ljudima po nalozima.... Znaci dud, dud, dud, dud...

Haris
15.10.12, 09:30
ko je taj ramiz?

:O nisi cuo za RAMIZA KARAESKOG..https://www.youtube.com/watch?v=_J00kwulPhU&feature=related] vidi kako ce te stradate na hrx :cerek:

Galahad
15.10.12, 13:10
Nerado se javljam da bi potvrđivao nečije riječi, jer smatram da ludom ivanu ne treba pomoć, ali sada i ja moram jasno i glasno reći - Hate, ovaj put nisi u pravu....
A o čemu se radi?
"Čovjek koji stavlja druge u prvi plan umjesto sebe" ????? i izjava "da se malo ljudi time može pohvaliti" ???? - oprosti Hate, ali zaboravio si s kime si igrao.....Sale sa fantoma je uvijek, ali uvijek sebe stavljao u drugi plan i nikada se nije eksponirao nego je vrijedno smišljao i promišljao i zahvaljujući nekim njegovim potezima je zimski hrx završio kako je završio.....zaboravljaš i Emila koji je svojim deffom masu puta spašavao mnogima (da prostite) guzice, jer je njegov deff bio stalno na raspolaganju i trošio se nemilo......zaboravljate i ekipu iz GROKA, koji su cijeli server davali resse i pušali ekipu, nikada nisu tražili ništa zauzvrat, deffali su na sve strane ko ludi i na kraju ih se spomenulo uz put, reda radi.....jer je maxić osvoji ww......e pa sad da se razumijemo svi jednu stvar, koju tvrdim i ne odustajem od nje......nije maxić osvojio ww i nema veze sa ww-om njegova tobožnja vizija, nego zalaganje cijele ekipe, a rado istaknem, naročito pojedinaca koji su došli zbog ekipe sa fantoma.....iako je ww do kraja nosio ime koje je nosio, nije ga zaslužio, jer je upravo ta kreatura bila ta koja se odrekla ekipe koja je dežurala dan i noć......:S:S:S
...vidim da si zaboravio pa da te podsjetim......kada su sale, petra ili još jedan (kojeg neću imenovati) čuvali ww nije ni jednoga dana došlo u pitanje da li će opstati onaj support pored ww-a ili da će krepavati deff......kada su drugi čuvali (prepoznat će se, da ih ne sramotim javno), krepavao je i deff, a i palo je selo.....i to selo koje su preuzela 2 (na kraju odbačena i prozvana) naloga.....sjećaš se koja 2?
...ideja o čuvanju ww-a prehranom, a ne kamenkom nije bila od vođa, nego opet od pojedinaca koji su dežurali......a da ne kažem da je art koji je izgurao ww bio uzet sa 10x manje off-a, nego kamenko....a to što pričam je izgleda jasno samo profićima traviana i verzije T4....ostali neka se malo educiraju zašto je to tako, matematika je još uvijek neumoljiv alat.....:zeko:

...nadalje, ovdje ne smijem koristiti c/p sa skype-a, ali mnogi koji su bili u sobi mogu se sjetiti koliko je taj, o kojem ti sa divljenjem pričaš, sa gnušanjem odbio pomisao da samo jednu noć odmjeni saleta na ww-u riječima da on ide na pivo sa dečkima....i to je vođa....sramotno.....i jadno.....
...isti se taj odrekao (kao što sam već spomenuo) svih onih koji nisu po njegovoj mjeri, jer oni ne plješću kada on priča i ne klimaju glavom samo zato jer se on udostojao nešto reći.....igrao je samo i isključivo za svoju ekipu, a ne za cijeli tim......
....da li da i spomenem detalj u kojem je ekipa sa fantoma iz poštovanja prema svojim suigračima dala imena svih ostalih sela po ljudima iz PM-a, jer je baš taj (koji se daje za druge) samo svoju ekipu hvalio u mm-ovima, a PM-ovce zaboravljao i da postoje.....ok, pohvalio ih je kada je trebalo, kada su poslužili za rušenje tuđeg ww-a, onda su bili dobri i svatko drugi će biti dobar tih 13 nanosekundi, a na kraju će taj koji igra za druge, sebe kovati u zvijezde (u kojima za takav jad nema mjesta).....
....i opet će to napraviti, iskoristiti masu ljudi, ljudskih sudbina, njihovog vremena i novca da bi umirio ego obrnuto proporcionalan od njegove stvarne vrijednosti, kako igrača, tako i čovjeka.....pitaš se zašto to kažem, od kud takva javna osuda? Nisi imao priliku čitati pvt poruke kojih bi se svatko normalan posramio koliko su gnjusne i ponižavajuće??? Nije li upravo on svojim jeftinim rječnikom, spominjanjem budućnosti Nigerovog kropa natjerao našu koaliciju da deffa, a u istom trenutku od sebe napravio osobu koja očigledno laže i mulja? Da, reći ćete, to je taktika....i ja ću reći, da - je, ali tada nismo branili Nigera jer je on najbitniji u koaliciji, nego da pokažemo tko na ovom serveru ima obraz, a tko ne.....hmmmm, na koga li sam sada mislio? :pčelica:
....istina, palo je Tefu selo tu noć, ali nije i Andurilu, što znači da je akcija bila polovično uspješna...zar ne?.....da, pao je drugi dan i farmica jer Predatorov off jednostavno u tom trenutku nismo mogli zaustaviti.....ali kako kažu ljudi, vrč ide na vodu dok se ne razbije, a ovaj je kratko trajao i to zbog mnogih očiglednih propusta u bahatoj organizaciji i nevjerojatno lošeg fejkanja.....a sve ove offove koji su se razbili je upravo maxić poslao, koliko god ti tvrdio da nije istina....
....i nemojte jeftinom propagandom pričati da se samo jedan čovjek jučer branio, branili smo mjesto gdje vas možemo uloviti, igrom slučaja ste zbog bahatosti i podcjenjivanja od strane nekih vaših pojedinaca odabrali baš to mjesto, mjesto gdje je čitava koalicija pokazala da igra kao tim što je poruka cijele jučerašnje akcije - sve offove koje su u "vlasništvu jedne kreature", dočekala je masa zanesenjaka koja ima u svakom trenutku pravo reći da li nešto žele ili ne žele......ovaj se server svodi na borbu između jednoumlja i ljudi slobodne volje.....a to što se nekima ovo možda neće sviđa, zapitajte se samo svatko od vas, tko će o vama pričati, ako pobijedite.....pričat će se samo o jednom malom pjetliću, koji će se radije skrivati iza bana jer nema deffa, dok mu suborci ginu na bojnom polju......pametni će prepoznati što sam sad rekao.....:hzg je rekao:
I dragi moj Hate - prijatelju (iako smo na suprotnim stranama).....postoji u našoj koaliciji nepregledan popis ljudi koji se daju za druge, a ne dižu im se spomenici, nego svakoga dana predano odrađuju svoj dio ove priče....nemojmo ih vrijeđati ističući one koji niti ne zaslužuju da im se ime izgovara....

pusa
Strider

Ili skraćeno rečeno .... da vam nije bilo naših.... (flex) bi vi izgradili ww na 100 .. i busali se da ste nešto napravili , ako je ova tvrdnja laž .. vi dokažite da ste sposobni za to.

Ime_je_nebitno
15.10.12, 15:44
O kakvom otimanju sela ti pricas, pa nismo mi nista otimali. (mali plavi i ja igramo na istom accu)

Pardon molicu :D Onda neko koristi nick u igri koji tvoj dual koristi na forumu pa sam jednostavno pomislio da je u pitanju isti igrac.... Nadam se da shvacas :)

HateFul
15.10.12, 16:24
..

Sad smo krenuli u raspravu o kojoj se neda ni meni, a vjerojatno ni tebi.. Ja sam svoje mišljenje o cijeloj situaciji reko na kraju tog famoznog servera i mislim da su svi to mogli vidjet, pa kome bilo drago ili ne, bilo je moje osobno mišljenje.. Nigdje nisam reko da je max osvojil server, nigdje nisam nikog "zaboravio", bilo da se radi o pojedincu ili o savezu - trpaš mi riječi u usta koje nikad nisam reko.. Pobjeda je bila od koalicije UKOT i svi koji su tada igrali tamo su pobjednici - za mene.. Ono kaj je nakon toga uslijedilo ima također moj komentar koji u najsažetijem obliku izgleda ovako: "bezvezarija"

I nije moje pričanje nikakvo divljenje nekome, ne klanjam se bogu pa nekom logikom neću ni nekoj osobi.. Kak sam napisal gore, to je osobno mišljenje koje neki mogu prihvatit, a neki ne moraju - opet stvar njih samih :)

Kad govorim o maxu, onda to govorim iz svojih iskustva jer igram s njim evo već par servera.. Ako se već prisjećamo prošlog servera, onda ćeš se sjetit ko je forsirao da se keramičar brani kad su svi odustali od njega - pa čak i on sam.. Na kraju je, ako se ne varam, ostao do kraja.. I to nije bil jedini takav slučaj, već ih je bilo dosta, samo se o tom nije pričalo.. I nigdje nije bilo "ja", bilo je samo "mi"..

Kaj se tiče njegovog vokabulara - tu treba poradit puno i tu nismo sad otkrili toplu vodu.. S druge strane, imaš u koaliciji hrpu ljudi koji svoja sela nazivaju nekim akronimima kojima vjerojatno znaš značenje :) - ako ćemo biti realni, onda nisu puno "pametniji" od prozvanog, pa opet igraš s njima.. Ako netko uzvraća vrijeđanjima, nije ništa drugačiji od onog drugog jel tak?
Svakakvih karaktera ovdje ima, bilo na jednoj ili na drugoj strani..

A rekli smo da nećemo na forumu.. :D

edit: kad se raspišem, stigne report - deff je za 10

ludi ivan
15.10.12, 16:49
.. Ako se već prisjećamo prošlog servera, onda ćeš se sjetit ko je forsirao da se keramičar brani kad su svi odustali od njega - pa čak i on sam.. Na kraju je, ako se ne varam, ostao do kraja.. I to nije bil jedini takav slučaj, već ih je bilo dosta, samo se o tom nije pričalo.. I nigdje nije bilo "ja", bilo je samo "mi"..

keramičar... čovjek kojeg ste isto optužili da je špijun...

inače samo za primjer keramičara, nigerov def oko 40k druida je bio na 20 min od keramičara i ne samo jednom je taj def skidao napade

a hate, ako malo proanaliziraš cijelu priču, istina, uijek je MI što znači max i par njegovih ulizica jer to i jest uvijek bio problem, postoje MI i ONI

Strider.
15.10.12, 17:01
Hate....poruka je samo simbolično bila naslovljena na tebe....
a replicirat ću ti na pvt jer ne želim raspravu na stvari koje smatram konačnima.....;)

u biti javljam se samo da objavim report, ali samo za one najiskusnije....ostali nek se ni ne trude analizirati što je pjesnik htio reći..... http://travian-reports.net/hr/report/397718c28d4

:gamer:

dgalovac
15.10.12, 17:33
Hate....poruka je samo simbolično bila naslovljena na tebe....
a replicirat ću ti na pvt jer ne želim raspravu na stvari koje smatram konačnima.....;)
u biti javljam se samo da objavim report, ali samo za one najiskusnije....ostali nek se ni ne trude analizirati što je pjesnik htio reći..... http://travian-reports.net/hr/report/397718c28d4
:gamer:
Jel to selo neko skatao namjerno? Pa sigurno UKOT.

HateFul
15.10.12, 17:53
keramičar... čovjek kojeg ste isto optužili da je špijun...

čovjek je bil sa nama do kraja, uvijek ga branili kad je trebalo, kad se gasio su ga doslovno zvali da se vrati.. ne znam ko bi špijunu davao tolko pažnje :)
ako ga je netko nazivao špijunom, to ili je bila zezancija ili neka dezinformacija.. ako nije tak, volil bi znat ko ga je to optužival :)

joj krenuli smo o prošlim serverima, nije ovo mjesto za to.. momci, ajde da se fino igramo i zabavljamo, zato smo tu :pivo:

Cražy
15.10.12, 18:16
ne igram ovaj server ali gledajuči reporte upada u oči predatorov off koji je odličan a svi ostali su daleko slabiji od njegovog,neki se ni nemogu nazvati off.jel to zato što se dotičnog stalno pusha ili drugi neznaju pristojan off napravit

Ropee
15.10.12, 18:41
S obzirom da je jos 108h do arteva, mislim da je Predatorov off cudo, a bilo je jos par dobrih. DEA (covjek se zakucao neki dan), Zendra i BLUE ekipa.

GuZZa
15.10.12, 19:10
Ne može se čovjek maketi 2 dana od računara da moji wingaši ne naprave pizdariju !!

I zašto ste ono uradili, da onom nigeru date materijala da nam krv pije kako je on najbolji, najjaci itd..

Moram čestitat offerima na offovima, divim im se i zelim da nekad i ja imam neki onakav, da se vazda ne sramotim s 2k bataka :(

Čestitke i ako se može kako preko štele da idući puta idete na mene :*

GuZZa

Varvati
15.10.12, 23:16
Zalosno sto se sad svi poceli kititi tudjim perjem

eviltech
16.10.12, 01:09
[QUOTE=Fawo;973994]Nemamo mi te fer play kulture sto vi imate, ako zelite deff posaljite izvidjace ili pljacku pa skenirajte ko vam je kriv sto niste ocitali...:) A inace ja sam hostapler pa samo postavljam da narod gleda ovu napacenu stranu uvjek:) Jel dovoljno objasnjenje diletantu?

nadam se da je ono delitant znacilo da se travianom bavim iz ljubavi i zanimacije :) ono drugo znacenje bi padalo pod vredjanje :)
a to aludiranje mi smo ovakvi a vi onakvi, preskoci sto se mene tice, ja mogu da govorim samo za sebe.
samo sam primetio da su neki jednakiji od drugih na forumu. meni modovi ne puste sasvim obicnu poruku dok nekima prodje sve i svasta.

Kulin ban *
16.10.12, 15:13
Kakvo li je ovo zatišje? Da se opet što ne sprema?
Da li HAMMERS uzvraća udarac? Da li će UKOT preći na def opcije
ili nastaviti sa offovima? Da li će se na +/+ pojaviti kakve nove priče?
Ima li se vojske za artove? Zašto sad nema više čizama za 50% preko 20 polja?
Može li se srediti ikako da artovi padnu u sivu zonu, pa tko prije stigne?
Za sva ova pitanja (radi odgovora) će se morati angažirati Vidoviti Milan (tarot) 8)
i Vidovita Džemila (grah i kašike) da u svojim alatima potraže odgovore.

P.S.
Ma daj čungić, pa nije valjda da si se naljutio? :lovju:
Niti fejkaš niti se javljaš. A ni da čestitaš. Nisam to očekivao od tebe. :D

inka
16.10.12, 17:17
Za sva ova pitanja (radi odgovora) će se morati angažirati Vidoviti Milan (tarot) 8)

P.S.

moras se malo bolje potruditi za informacije vasi spijuni izgleda ne rade dobro svoj posao :brukica:

dgalovac
16.10.12, 23:24
Zna li se koliko artova ide na koje koordinate?

Kulin ban *
16.10.12, 23:45

moras se malo bolje potruditi za informacije vasi spijuni izgleda ne rade dobro svoj posao :brukica:
A jesi li ti damo glasnogovornica? :S

inka
17.10.12, 00:01

A jesi li ti damo glasnogovornica? :S

ma neeee....... znam samo iz prve ruke :cerek:

divljak22
17.10.12, 00:29
Zalosno sto se sad svi poceli kititi tudjim perjem

:goodpost::goodpost::goodpost:

divljak22
17.10.12, 01:14
guzzzzzzzzzzzzzzzo :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

pa kakav je to ban???? :lol2: :lol2:

Haris
17.10.12, 12:13

P.S.

:O postao kulin ban reporter..i izbice nova prica kako se meni cini na +/+ :P

Fawo
17.10.12, 12:23
nadam se da je ono delitant znacilo da se travianom bavim iz ljubavi i zanimacije :) ono drugo znacenje bi padalo pod vredjanje :)
a to aludiranje mi smo ovakvi a vi onakvi, preskoci sto se mene tice, ja mogu da govorim samo za sebe.
samo sam primetio da su neki jednakiji od drugih na forumu. meni modovi ne puste sasvim obicnu poruku dok nekima prodje sve i svasta.

Ma nema tu nikakvog aludiranja, samo cinjenice kolega... Bili ste grlati , a onda na jednom se samo usutite kada vidite da ne zna se ko pise vece gluposti gde nemate da potkrepite bilo cim... Mi smo tu bar i skrabamo po forumu i kada se zakucamo, uhvate nas, skataju nekoga... A gledaj ti Ukot koalicije usute se ko piiip... I onda ce opet skatati neko support selo i onda se svi tu pojave i mudruju... Znaci da se zna za vjek i vjekova i da bude amin sto kaze mali buda sa tibeta: Nemoj da se qrcite, kad ne znate da plivate!

ivan21
17.10.12, 16:24
ajmo sta ste svi zasutili ja dosao da citam gluposti ono nista se ne dogada zadnja 24 sata

dgalovac
17.10.12, 18:22
Zna li se ugrubo koliko treba pješadije a koliko konjice za art?

ivan21
17.10.12, 19:40
ajmo malo akcije sta ste svi zasutili

GuZZa
17.10.12, 20:28
guzzzzzzzzzzzzzzzo :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

pa kakav je to ban???? :lol2: :lol2:

Prijavili me dušmani da igram pošteno :D

Ova vlast ne da igrati s botom, a bome ni bez njega,.. izgleda cu morati imati 33 multica da budem pošteđen:cerek:

divljak22
17.10.12, 20:55
ma naravno :stupid:

RE DI DINARI
17.10.12, 21:18
Malo nas je, al uvijek na svakom baxu smo odlucili ko ce ga uzet, i da, sad cu ti morati obecati - I OVAJ HRX CEMO ODLUCITI ko ce ga uzeti, i da,.. to SIGURNO NECETE BITI VI !!!

NVNK

na svakom baxu ? i na prva dva ? :D

Galahad
18.10.12, 00:20
Ekipa UKOTA jadno je to što radite ... nije vam bilo dosta drukati po nalozima sad drukate i po skypu ...oćete nam i kući doći žice rezat od neta .. nije mi jasno koliko nisko možete ići kad gubite ...
Ajde špijanje klasično ..u redu .. ajde probili ste nam pass na acctima i to još nekako se da svartiti ali ... vama ni to nije dosta ... gdje je kraj toj ludosti ?

Strider.
18.10.12, 04:14
Nakon pregledanih reporta, ustanovio sam da smo ubili tonu upitnika i šta reći. Čestitke, ovaj put ste nas ulovili....;)
A sad kuckamo dalje offiće....:gamer:
kissy-kissyyy
Strider

meri %saki
18.10.12, 09:03
Vazno je da si ti pregledao o veliki vodjo,,, citam sta pisete i ne verujem ... toliko losih likova ja u zivotu nisam video.. i sto je najgore,sjajni igraci ali toliko losi ljudi da niko o kvalitetu igre vise ni ne prica .

Kulin ban *
18.10.12, 10:20
Sve čestitke informatoru. :cowboy:
Jedino što mrzim u ovoj igri je kad te proda netko tko je sa tobom i za kog (često)
činiš više nego li on sam za sebe.
No to je (naravno) problem spina a ne foruma, i naravno, čestitke H.A.R.T.u
na pametno iskorištenim informacijama.

Sad će se artovi morati otimati od UKOT-a al` o tom potom :D .

Galahad
18.10.12, 11:17
Ukotovci ja bih vam zaista želio čestitat na akciji ali to naprosto nemogu jer vam se akcija bazira na prljavim trikovima i probijanju pass od acc .. to što ste napravili je bilo nemoguće zaključit i izčitat iz akcije napada ...posegnuli ste za probijanjem tuđe privatnosti da bi spasili moral svoje koalicije
Ja bi vam odao počast da se radi o klasičnom špijanju , da se radi i o probijanju pass na acc (koliko god i to prljavo bilo) ali vi ste ekipa išli i dalje od toga.
dokud vaša ludost seže meni nije jasno.. ako je to što radite vama igra onda se igrajte i budite ponosni na svoja djela ... no kadkad pogledajte u svoj obraz i dali vam se još uvijek sviđa .
Nikad još nisam doživio ovoliko povreda privatnosti koliko ih je bilo ovaj server...nikad...
Nikad ni jedan vođa nebi branio ono što ste vi sinoć branili i to je samo ojačalo moje sumnje da nam nadzirete privatnost .. eto ponosite se time ako vam je to sve što znate i vi informatičari HATE I BARTUC nadam se da se ponosite time što radite ..

Ovo je moje zadnje javljanje na ovaj forum ...iza svega što sam naveo čvrsto stojim a to će prije ili kasnije izaći na vidjelo, koliko god vi njekali činjenice.

I ovim zaključujem ono što sam rekao i na početku VI NISTE DOSTOJNI POŠTOVANJA , ja poštujem neprijatelja kad je bolji i kad me pošteno nadmudri ali ovo što vi radite je daleko od fer play igre.. jako daleko.

LIJA
18.10.12, 11:35
Jedino što mrzim u ovoj igri je kad te proda netko tko je sa tobom i za kog (često)

Alo jadooooo :D
Pa bar si mogao čestitat deffu kod geeka, eto toliko o tvom karakteru igracino.....
Pardon, jadniče !! :D

pametnica
18.10.12, 12:09

Ma kad ste to vi nama uspjeli otet art, zar nije bilo suprotno. Koliko mene sluzi pamcenje, a sluzi, previse je njih oteto na proslom zimskom s nase strane.
Prodaja info: Sva su ti sela bila deffana, nismo znali di ide pravi napad, tako da bi konacni rezultat bio isti, bez obzira di su isli napada. Nas bar znas, defferi u srcu i dusi.
I jos malo: prodaja info: pa koliko ja vidim spije su za tren prenijele nas MM kod vas, zar ne?
Hajmo dalje, deff, deff i samo deff

LIJA
18.10.12, 12:41
I onda ce opet skatati neko support selo i onda se svi tu pojave i mudruju...

ETO, vi neznate ni suporte skatat :D
Tak da, nemoj se niti uspoređivat sa UKOT-om ;)

pametnica
18.10.12, 13:16
[11:10:01] pametnica kata:

Ma kad ste to vi nama uspjeli otet art, zar nije bilo suprotno. Koliko mene sluzi pamcenje, a sluzi, previse je njih oteto na proslom zimskom s nase strane.
Prodaja info: Sva su ti sela bila deffana, nismo znali di ide pravi napad, tako da bi konacni rezultat bio isti, bez obzira di su isli napada. Nas bar znas, defferi u srcu i dusi.
I jos malo: prodaja info: pa koliko ja vidim spije su za tren prenijele nas MM kod vas, zar ne?
Hajmo dalje, deff, deff i samo deff

Kulin ban *
18.10.12, 13:37

Pa bar si mogao čestitat deffu kod geeka, eto toliko o tvom karakteru igracino.....

Ne kaže se "damo", a koliko si to vidi se po tvom rječniku, jado onom tko govori istinu,
čestitao sam onom tko je za to zaslužan. Informator - špijun - gad od igrača. Kako god hoćeš.
Naravno, tebi to jeste normalan način igre, meni ne.
Ako je razlika među nama u tome, a po tvom pisanju vidim da je, onda prihvatam da sam jadnik.

ludi ivan
18.10.12, 14:19
evo pri zdravoj svijesti i pameti koliko god da sam pametan što igram ovu igru, danas do naveče vjerojatno ili gasim ili dajem acc

špijunaža je sastavni dio igre a hakiranje računala je kriminalna djelatnost, sa kriminalcima ne želim imati posla to je za policiju.

tako da je ovo pisamce moj zadnji post i vjerojatni oproštaj od igre.

shvatite da na računalu imam i dosta stvari koje nisu vezane za igru ali su mi mnogo važnije od igre.

svima koji ostojau želim svako dobro :lovju:

Fawo
18.10.12, 14:23
ETO, vi neznate ni suporte skatat :D
Tak da, nemoj se niti uspoređivat sa UKOT-om ;)

De iskuliraj se i ja cestitam onom liku sto upada po nalozima pomocu worm-a i una te informacije gde se ide, tako da necu da cestitam za deff jer niste toliko pametni, da prokljuvite na koja 2 supporta se islo nego ste imali informaciju ili direktno sa naloga ili iz skype sobe... Ali ni to nije tesko jer taj koji se zanima tim glupostima da zarazuje ljude pomocu tih crva taj ima i facebook nalog od toga koga je zaradio necu da upirem prstom ko je klikao po tim linkovima i zlatnim porukama sto saljete danonocno po nasim nalozima i po nasim ally... Ali to govori koliko ste mizerni i kakvim se sve sredstvima sluzite... Tako da cestitke tom paceniku sto se zamara sa tim stvarima i uspjeva da iscita te transkripte na mailu i nadje passworde i logine od ljudi koje je zarazio. Nemoj se pravdati sve u dogledno vreme ima nas koji nismo toliko naivni pa da nas uhvatite na te smjesne fore... Gledamo se u medjuvremenu...

zzzzg
18.10.12, 14:37
ajde kanite se blaćenja UKOT-a
nego primite se igre i fino recite spusili smo off :opala:
1:1 igra ide dalje

forum je vas na početku poslije mi preuzimamo kao uvijek

pozdrav za jazavca sezona lova je počela :cowboy:

HateFul
18.10.12, 14:46
Mi se zabijemo - sve korektno i bez jedne riječi o hakiranju/špijunima itd.
Vi se zabijete - krivi su špijuni, hakeri, možda i tajna služba ima prste u tome..

U najmanju ruku smiješno..

Kulin ban *
18.10.12, 14:53
Vi se zabijete - krivi su špijuni, hakeri, možda i tajna služba ima prste u tome..
Svim poštenim igračima UKOT-a, bez cinizma, čestitam odlično odrađenu def akciju. :pivo:

ivan21
18.10.12, 14:54
ko je koga tu katao dajte logove da vidim

ludi ivan
18.10.12, 15:19

ja sam rekao, igra je igra, kriminal je kriminal, vidićemo za koji dan koliko ste čisti ;)

eviltech
18.10.12, 15:50
sad ces da mi kazes da neko zna da rekompajlira napredni virus tako da salje podatke njemu i da ga ne hvataju anti virusi (predpostavljam da koristis anti virus posto imas mnogo bitnih podataka na racunaru) ali je dovoljno glup da ne moze sakriti pravu ip adresu od travijan mh-a?

HateFul
18.10.12, 16:33
Ok, nadam se da bude i isprike sa vaše strane kad se ispostavi da su priče o hakiranju i sličnim stvarima ipak samo priče bez pokrića. :)
Do onda opet nazdravljam :pivo:

dgalovac
18.10.12, 16:34
Ima li igdje logova od te akcije?

Odin
18.10.12, 16:37
Angela Merkel mi javila kuda deff ide....znaci nema ni govora o hakiranju....

lp

ivan21
18.10.12, 16:52
tko gubi taj se buni i tako stalno
evo svima i nek bolji pobijedi

SudopeRa
18.10.12, 18:47
Nisu svi offovi otisli ima njih dovoljno i da se arti uzmu i da ostane jos ponesto...

PS: Daj nek mi neko javi nick od "LIJE" uplatit cu mu 300 golda...

bole77
19.10.12, 00:41
Otkad je UKOT izjednacio rezultat na 1:1 forum zamro....

Sad se ocito cekaju arti pa ce se onda strana koja bude zadovoljnija ishodom i poveca rezultat na 2:1 nasladjivat na forumu :na karte:

GuZZa
19.10.12, 01:20

Hajde klocino presvuci pelene i voz u krpe, ti nešto govoriš o karakteru i igračinama, a 90% vas ne smije hbeni svoj nick reći. Mohunice jedne,.. strah vas jedne male koalicije koju ste rekli skatati.

GDJE STE VELIČINE ????????

Otkad je UKOT izjednacio rezultat na 1:1 forum zamro....

Sad se ocito cekaju arti pa ce se onda strana koja bude zadovoljnija ishodom i poveca rezultat na 2:1 nasladjivat na forumu :na karte:

Vala, ako je ovo izjednačeno onda ja nemam zbilja 2k bataka :D

Sta će se naslađivati kad niko ne smije reći gdje igra, a sve veličina do veličine, i onda kad saznaš ko je, onda samo kazes, uh,.. ja mislio to neke igračine :D

Čestitke ekipi na dočeku, al šteta nisu sarmu probali :( :D

Čunga Lunga
19.10.12, 03:55
Jaoooo, vidi ti ove ovce!!!:off:
Pa zar niste čuli za jadac!!! :D
Pa momci mislim da ste sa ovim dokazali koliko ste spretni i okretni, sad sa defom otimajte arte, i nista za bolje:D

Ja ostavio moj WW prazan a oni se zaleteli kao ovce, pa nisam ja to uradio zbog lepote sela!!! hahaha
Ali sta da se radi, idemo dalje, mi na arte Vi pravac na def!!!

Nego jel ste otkrili tog hakera ili ti spijuna koji nam govori koje selo napadate!!??:D

eviltech
19.10.12, 03:56
prokleti bili ovi hakeri

MAGIJA
19.10.12, 04:03
Pa momci mislim da ste sa ovim dokazali koliko ste spretni i okretni, sad sa defom otimajte arte, i nista za bolje:D

Ja ostavio moj WW prazan a oni se zaleteli kao ovce, pa nisam ja to uradio zbog lepote sela!!! hahaha

Nego jel ste otkrili tog hakera ili ti spijuna koji nam govori koje selo napadate!!??:D

Cestitke na dobro odradzenoj akciji

divljak22
19.10.12, 04:18
2:1, čunga zabio :banned:

jel bax počinje pa odlaze svi ili šta??? :steta:

MAGIJA
19.10.12, 04:21
2:1, čunga zabio :banned:

jel bax počinje pa odlaze svi ili šta??? :steta:

nebi se bas slozio da je 2:1 no sudija svira kraj prvog poluvremena
u drugom poluvremenu mozemo ocekivat i neke izmjene i promjene

lopta je na centru za ukot ocekujemo vas potez nadam se uskoro

Niger

Kulin ban *
19.10.12, 09:15

Ma nek` je i u tebi proradilo srce junačko i javilo se nakon mjesec dana.
Nije bitan povod samo nek` si nam tu. A nismo mi baš navikli na rad sa špijama kao ti
(je l` ono bi pajser brigada?), pa bi nam mogao malo pomoći, iskustvom, savjetom. :D

P.S. Ne idemo mi čungić nikuda, ovdje smo zbog tebe. 8)
Valjda ti je (kobajagi - ne Bajagi) to više došlo do glave iliti valjda si došao tobe?
Kakav UKOT, kakvi klinci, palci? Ti si naš dragi i obožavani offer kojeg čekamo. :lovju:
Zašto bar više ne fejkaš, nije valjda došlo dotle da sad moraš pitati i da fejk da pustiš? :S

zendra69
19.10.12, 11:05
Jel ja to dobro vidim? Zalijepili ste sve offove?? Ajd bar vam je deffa ostalo :D :D :harmonikaš:

Čunga Lunga
19.10.12, 11:10
Moram da se zahvalim pojedinim igračima u jednom savezu koji ce ostati neimenovani, za def!!!
Da nije bilo njihove brzine, ode moj WW u zaborav!:goodpost:
Nadam se momci da cete promeniti stranu posle ovog, jer i sami vidite da nema nista od ovih botova
jos jednom hvala za def:fajter: idemo dalje!!
Ti Kuline nikako da mi odgovoris na pitanje!
Jel idete kad počne bax ili ostajte kod kraja???:blink:

Kulin ban *
19.10.12, 12:01

Ma nek` je i u tebi proradilo srce junačko i javilo se nakon mjesec dana.
Nije bitan povod samo nek` si nam tu. A nismo mi baš navikli na rad sa špijama kao ti
(je l` ono bi pajser brigada?), pa bi nam mogao malo pomoći, iskustvom, savjetom. :D
P.S. Ne idemo mi čungić nikuda, ovdje smo zbog tebe. 8)
Valjda ti je (kobajagi - ne Bajagi) to više došlo do glave iliti valjda si došao tobe?
Kakav UKOT, kakvi klinci, palci? Ti si naš dragi i obožavani offer kojeg čekamo. :lovju:
Zašto bar više ne fejkaš, nije valjda došlo dotle da sad moraš pitati i da fejk da pustiš? :S
&

Moram da se zahvalim pojedinim igračima u jednom savezu koji ce ostati neimenovani, za def!!!
Da nije bilo njihove brzine, ode moj WW u zaborav!:goodpost:
Nadam se momci da cete promeniti stranu posle ovog, jer i sami vidite da nema nista od ovih botova
jos jednom hvala za def:fajter: idemo dalje!!
Ti Kuline nikako da mi odgovoris na pitanje!
Jel idete kad počne bax ili ostajte kod kraja???:blink:
`ajd sad lijepo se vrati u prvi razred i nauči čitati, ali sa razumjevanjem. :P
Na sva pitanja koja te muče, imaš gore odgovor. I daj organizuj nam kakav kurs
za manipuliranje akauntima, tehnike boravka u jednom savezu, krađu artova
te bježanje u drugi savez i naravno - dosljednosti.
U jednom postu pišeš kako ti je selo prazno a u slijedećem se zahvaljuješ na defu? :D
I opet sam sebi pišeš da si uradio dobar post ?????? :cry:

Haris
19.10.12, 12:13

&

`ajd sad lijepo se vrati u prvi razred i nauči čitati, ali sa razumjevanjem. :P
Na sva pitanja koja te muče, imaš gore odgovor. I daj organizuj nam kakav kurs
za manipuliranje akauntima, tehnike boravka u jednom savezu, krađu artova
te bježanje u drugi savez i naravno - dosljednosti.
U jednom postu pišeš kako ti je selo prazno a u slijedećem se zahvaljuješ na defu? :D
I opet sam sebi pišeš da si uradio dobar post ?????? :cry:
al si se ufuro u harmoniku....a i dobro ste se kucali u cungu :P

RAMIZ KARAESKI

Čunga Lunga
19.10.12, 12:17
Jel si se ti zaljubio u mene???:cerek::cerek:
Daj bre care skini mi se!!!:opala:
ali kad moram da crtam evo i tebi cu!
Selo je bilo izvidjeno i bilo je prazno, pitaj svog saveznika, valjda imate neku skype sobu, i napadi su poslati odmah posle izvidjanja, na 4 sata katama krenuli su da se nadovezuju ostali Aliensi!
Naravno posle 4 sata kao sto bi reko Strider samo upitnike su mogli da ubiju!:nema odmora:
A sto se tiče manipuliranja, nisam los, kad mi protivnici salju def, onda mora sigurno nesto dobro da radim!!!:goodpost:

Nego jel igrate do baxa, ili ostajete do kraja??

Kulin ban *
19.10.12, 12:38
Jel si se ti zaljubio u mene???:cerek::cerek:
Daj bre care skini mi se!!!:opala:
..................................
Nego jel igrate do baxa, ili ostajete do kraja??
Nisam, mada sam čuo da ti mene sanjaš stalno. ;)
Ne skidam se muškim i prvačićima. :brukica:

P.S.
Igramo do baxa :dance: i ostajemo do kraja:dance: .

LMAO
19.10.12, 12:41
al si se ufuro u harmoniku....a i dobro ste se kucali u cungu :P

RAMIZ KARAESKI

klinac, ajde ti zacepi malo, nezz jel gore to sto si treci srednje ili sto si svakom loncu poklopac ili sto neznas ni ti cija si vise spija i za koga spijas ROTFL
al najgore je od toga sto nisi ni blizu +/+ korda a javljas se stalno u vezi toga i lizes tko zna sta znamo vec kome na +/+ :P

@hate
sto se tice onog izmicanja kod guze, broj dva je mozda bio visak to si ti spomenuo al eto, od viska glava ne boli..
a po tvome postu bot je kriv jer guzi nije off izmakao a nisi spomenuo ono sto sam ja napisao pod brojem jedan :D

sad cunga :D

cestitke na deffu, a sto se tice akcije, akcija nigdje veze odradjena, nismo imali volje ni fejkati pa smo pravac po tebi :D

ne bi se tu drugacije ni javio na forum da se nisu neki zakucali :nema odmora:

Galahad
19.10.12, 13:30
Čestitke Ukotu (posebno Pametnici) na brzoj i dobro odrađenoj deff akciji !!! Nadam se i dalje takvoj fer i poštenoj borbi kakvu ste prikazali kod Chunge !!!

lp

Ropee
19.10.12, 13:39
Kakav amaterizam.

kR3s0
19.10.12, 15:34
Kakav amaterizam.

Može malo konkretnije?

Ropee
19.10.12, 15:43
Zabit se tak dan prije arteva?

ivan21
19.10.12, 15:49
sve sami profesionalci sa obe strane ROTFL

kR3s0
19.10.12, 16:20
Zabit se tak dan prije arteva?

I zabijanje je dio igre. U bilo kojoj fazi.
A pogotovo na ovom serveru koji je sve samo ne uobičajen. Pokazale su to obje strane dosadašnjim akcijama (govorim o događanjima na ++ koordinatama).

Stoga, zabijali se mi ili oni, jučer, danas ili sutra: bit svega je Igra, zeka i druženje.
Neki su to shvatili, a neki očito nikada neće...

cupres
19.10.12, 16:45
http://travian-reports.net/hr/report/397260329bd,3972616e5cf,397262ce954,3972637c32d,39 726427ddb,397265adf8f,397266c8bb2,397267be341,3972 688e622,39726987506,39727072f5e,3972712245d,397272 1f2e9,397273995f3,39727412bf5,39727582683

Neki prvo trebaju na ovo dati komentar da bi mogli pisati bilo sta, ili su zakasnili kad se ovo desilo ili im je neta nestalo ili mozda struje, neznam koji misterij je bio ali da bi se mogli smatrat ljudima treba se javit i kad te docekaju i kad docekas nekoga a ne samo kad ti odrgovara.

Za razliku od pojedinaca koji su sutili kad se ovo dogodilo na linku neki su dosli i odma cestitali tu na forumu sto samo govori o tome o kakvim se ljudima radi (naravno bilo je cestitki obostranih u svim akcijama do sada) no glavni aktrei su izostali, neznam zasto mozda nam oni sami jednom razjasne misterij nestanka nakon svakodnevnog spamnja nastane muk.

Tko ce koliko arteva pokupit, pa vidjet cemo, tko je vise offova izgubio, lako se vidi a kakve je tko offove gubio o tome nemoramo ni pricati.

Budimo korektni a ne govna od ljudi.

Cestitke cungi na defu, sad odakle def ne ulazim u to ali fino stavljeno.

PS
Pozrdav svim igracima Balkan Uniteda, cujem da ih ima ovdje na obje strane, gdje oni igraju tu je dobra igra 100%

Ropee
19.10.12, 17:47
Ne bih se u potpunosti slozio. Zabijanje dan prije arteva je glupost i iako je i meni cilj se zabavit i druzit, cilj mi je i pobijedit. Ako se zelis samo igrat i druzit to mozes raditi na fejsu igrajuci igrice koje ne zahtijevaju nikakvu taktiku i razmisljanje i gdje nema pobjednika.

ivan21
19.10.12, 21:08
:goodpost:

dgalovac
19.10.12, 21:59
Pa ima li igdje tih logova?
Samo piskarate ovo - ono a logova - nigdje.
Što sad i taj UKST ne stavi svoje logove defanja već svi samo pišete ko tetke.
Kakvi ste vi igrači - valjda svi igramo na ovaj server.

maliplavi
20.10.12, 02:08
Ne bih se u potpunosti slozio. Zabijanje dan prije arteva je glupost i iako je i meni cilj se zabavit i druzit, cilj mi je i pobijedit. Ako se zelis samo igrat i druzit to mozes raditi na fejsu igrajuci igrice koje ne zahtijevaju nikakvu taktiku i razmisljanje i gdje nema pobjednika.

znas i sam duall moj kako to ide, kad se zabiju, to ti je sporedni off, hakiran acc, visa sila ostalima neshvatljiva itd itd... :101010:

GuZZa
20.10.12, 03:11
znas i sam duall moj kako to ide, kad se zabiju, to ti je sporedni off, hakiran acc, visa sila ostalima neshvatljiva itd itd... :101010:

Jooook,.. ne znaš ti ??? To su offovi s multića :D

maliplavi
20.10.12, 06:43
Jooook,.. ne znaš ti ??? To su offovi s multića :D

a to je znaci razlog... a ja jos se trudim i pogadjam a ono ni blizu :na karte:

Kulin ban *
20.10.12, 14:28
`ajde malo ozbiljno.
U svoj ovoj priči nedostaju def logovi sa zakucavanja spina - ne naši, već od H.A.R.T.a.
Pošteno da mi objavimo, a vi ne? Ok, idemo dalje. Gdje su logovi sa čungića (KOBAJAGI)?
Vi fer a mi ne? I to je opet ok?

Kad ste toliko fer, daj stavite i jutrošnje otimanje sela od Brutus-a.
Vjerojatno su pogriješili pa umjesto na art, otišli na off selo.

Ili da se svi držimo istog - bez obzira šta se desilo (probili ili zalijepili) ili nam ne držite
pametovanje o istoj temi. :P
Čungić, ovo nije za tebe, ti ćeš odmah sam sebi napisati GOOD POST. :D

eviltech
20.10.12, 15:15
da citiram tvog kolegu posle zabijanja HARTa kad je postavio sve logove a ni jedan sa deffom. "Nemamo mi te fer play kulture sto vi imate, ako zelite deff posaljite izvidjace ili pljacku pa skenirajte ko vam je kriv sto niste ocitali... A inace ja sam hostapler pa samo postavljam da narod gleda ovu napacenu stranu uvjek Jel dovoljno objasnjenje diletantu?"

Čunga Lunga
20.10.12, 22:15
Čestitke Ukotu (posebno Pametnici) na brzoj i dobro odrađenoj deff akciji !!! Nadam se i dalje takvoj fer i poštenoj borbi kakvu ste prikazali kod Chunge !!!

lp

Otkud tebi da me je Pametnica defala???
Imam ja blizi savez za defanje, tj. igrače!!!:P
Šta ces pojedini me toliko vole, da me defaju iako su na suprotnoj strani!! :nema odmora:

A sto se tiče čestitanja za akcije vidim neki se bune, da bi čestitao na akciji moram i sam biti predmet te akcije da bi pohvalio nekog, sta cu kad sam škrt na pohvalama!!:D
Evo čestitam Aliensima na na onoj stvari pa su se usudili napasti, to sto nije akcija bila uspesna boze moj, vazno je da se nesto radi!!:paladinko:

HateFul
20.10.12, 23:10
Ukotovci ja bih vam zaista želio čestitat na akciji ali to naprosto nemogu jer vam se akcija bazira na prljavim trikovima i probijanju pass od acc .. to što ste napravili je bilo nemoguće zaključit i izčitat iz akcije napada ...posegnuli ste za probijanjem tuđe privatnosti da bi spasili moral svoje koalicije
Ja bi vam odao počast da se radi o klasičnom špijanju , da se radi i o probijanju pass na acc (koliko god i to prljavo bilo) ali vi ste ekipa išli i dalje od toga.
dokud vaša ludost seže meni nije jasno.. ako je to što radite vama igra onda se igrajte i budite ponosni na svoja djela ... no kadkad pogledajte u svoj obraz i dali vam se još uvijek sviđa .
Nikad još nisam doživio ovoliko povreda privatnosti koliko ih je bilo ovaj server...nikad...
Nikad ni jedan vođa nebi branio ono što ste vi sinoć branili i to je samo ojačalo moje sumnje da nam nadzirete privatnost .. eto ponosite se time ako vam je to sve što znate i vi informatičari HATE I BARTUC nadam se da se ponosite time što radite ..

Ovo je moje zadnje javljanje na ovaj forum ...iza svega što sam naveo čvrsto stojim a to će prije ili kasnije izaći na vidjelo, koliko god vi njekali činjenice.

I ovim zaključujem ono što sam rekao i na početku VI NISTE DOSTOJNI POŠTOVANJA , ja poštujem neprijatelja kad je bolji i kad me pošteno nadmudri ali ovo što vi radite je daleko od fer play igre.. jako daleko.

Kad nekog optužuješ onda to potkrijepi nekim dokazima i činjenicama, a ne suludim lupetanjima. Ako misliš da ti je ugrožena privatnost zna se kome se treba javiti, a ne trkeljat na forumu jedne online igre.
Nije mi bila namjera ni najmanje na ovom forumu ulazit u neke diskusije ovakvog tipa, ali kada vidim ovakve notorne gluposti moram reagirat.

Ako ti misliš svaku uspješnu akciju protivnika nazivat hakiranjem, špijuniranjem i kojekakvim izmišljotinama, onda ostavi igru i primi se lopate jer za drugo nisi.

Kad vi odradite dobru akciju, onda je to "čitanje" igre i profesionalizam, travianski puleni svi redom - nikad ne griješe.. Ali kada protivnik to napravi, e to je već besmislenost i šok.. Pa kako su mogli?

Zamisli, ko bi pogodio kad se ide na 9 sela sa napadima, ipak su to šanse 1:9.. E sad to 1:9 još malo skrati jer je bilo deffa za pokrit više pozicija i dobit ćeš još manji postotak.. Za informaciju tebi i svima tvojima, šanse za prolaz su bile 33%.. I to samo iz razloga jer jednog čovjeka nije bilo da pokrijemo sve pozicije (u tom slučaju bi bilo malo manje deffa po selu, ali dovoljno da se sve zaustavi)..
Ali tebi ionako vjerojatno ne ide matematika, džabe pričat tebi o tome pa ćemo ovako - ekipa iz Njemačke nema pametnijeg posla pa su nam se javili i rekli da bi nam drage volje pomogli u igri jer su nas eto - odabrali metodom slučajnog odabira.. I tako ja pričam sa Florianom (travian CEO), a on meni "prijatelju, ovi mi uplaćuju dosta, aj ih malo zdrmajte, idu tamo i tamo.. onda će imati viška hrane pa će raditi NPC stalno, a za to treba gold = pare"

Pa reko ajde, meni ni iz džepa ni u džep i tako svi sretni na kraju.. Osim vas naravno...

Drugi dan mi se opet javlja, kaže "pazite mi čungu, on mi tu isto već godinama ostavlja pare pa ne bi htio da ga sad tu neko dira.." - i tako ispadne i druga akcija..
Još mi kaže da imate par osoba koji upadaju na barem 10 računa okolo, ko fol misle da ih se ne vidi jer tako godinama igraju kad ne znaju drugačije.. Dok ima novaca, bit će i tih računa..

Ma svi ste vi velike poštenjačine, ne bi nitko mrava zgazio, svaka čast.. Vjerovao bi u to da mi prošle zime baš od pojedinaca koji su igrali sa nama, a sada su sa tobom u ekipi, nisu stizale poruke kako su oteli nekom Švaleru acc.. Pa još onda probali to naplatit da mu vrate (!?), pazi ti mozgova.. Ali ti to ne znaš sigurno jel? Ipak ste vi anđeli.. Pa ovaj server isto neki goldar pisao poruke igm svima (mislim da mu je to nick bio), ali to sigurno isto nije vaša stvar, ma nevinašca..
Znaš kako kažu: "prvo počisti svoje dvorište.."

P.S. - trenutno smo u pregovorima sa duhom babe Vange i ako uspijemo i nju pridobit tek onda bude šou, ona ipak vidi sve unaprijed..
P.S.br.2 - namjerno sam više puta spomenuo novac/pare, a vi razmislite zašto

Toliko.. Zove Florian, valjda opet neke informacije..

:stupid:

P.P.S. (jedan ozbiljan) - ako se ispostavi da netko stvarno ima veze sa radnjama koje opisujete, osobno ću se potrudit da odem do njega i prije svega mu stisnem dvije zidarske iza svakog uha.. A ti se momak, ko god jesi, malo dovedi u red i ubuduće nemoj pričati budalaštine bez pokrića

bole77
20.10.12, 23:59
Vidi vidi,,,arhitekte su jos uvik na svom mjestu,,pa cak i unikatni koji je u centru....nije valda da se ovaj server nece dizat ww 8)

HateFul
21.10.12, 00:09
Vidi vidi,,,arhitekte su jos uvik na svom mjestu,,pa cak i unikatni koji je u centru....nije valda da se ovaj server nece dizat ww 8)

Nema smisla uzimat to, hakeri budu ionako sve porušili :patkica:

maliplavi
21.10.12, 03:15

:goodpost: :goodpost:

bole77
21.10.12, 09:26

Mi smo mali,,jadni,,posteni,,,pa molim lipo hakere da nas ne diraju...i samo se igramo :kid:

Evo je,,koliko vidim vec palo prvo otimanje arta...i to prvo pa musko..mali bo otet TNT-u od strane OSP-a...:blackeye:

zzzzg
21.10.12, 11:42
`ajde malo ozbiljno.
U svoj ovoj priči nedostaju def logovi sa zakucavanja spina - ne naši, već od H.A.R.T.a.
Pošteno da mi objavimo, a vi ne? Ok, idemo dalje. Gdje su logovi sa čungića (KOBAJAGI)?
Vi fer a mi ne? I to je opet ok?

Kad ste toliko fer, daj stavite i jutrošnje otimanje sela od Brutus-a.
Vjerojatno su pogriješili pa umjesto na art, otišli na off selo.

Ili da se svi držimo istog - bez obzira šta se desilo (probili ili zalijepili) ili nam ne držite
pametovanje o istoj temi. :P
Čungić, ovo nije za tebe, ti ćeš odmah sam sebi napisati GOOD POST. :D

sto se tiče logova malo bolje pogledaj :P
isti dan objavljeni:P

erorr
21.10.12, 12:26
prica se da ce svaki savez odvojiti 1 off i da ww sela idu na nulu, naravno kasnije, tako da nema potrebe uzimati arhitekture :)

Galahad
21.10.12, 12:53
Kad nekog optužuješ onda to potkrijepi nekim dokazima i činjenicama, a ne suludim lupetanjima. Ako misliš da ti je ugrožena privatnost zna se kome se treba javiti, a ne trkeljat na forumu jedne online igre.
Nije mi bila namjera ni najmanje na ovom forumu ulazit u neke diskusije ovakvog tipa, ali kada vidim ovakve notorne gluposti moram reagirat.

Ako ti misliš svaku uspješnu akciju protivnika nazivat hakiranjem, špijuniranjem i kojekakvim izmišljotinama, onda ostavi igru i primi se lopate jer za drugo nisi.

Kad vi odradite dobru akciju, onda je to "čitanje" igre i profesionalizam, travianski puleni svi redom - nikad ne griješe.. Ali kada protivnik to napravi, e to je već besmislenost i šok.. Pa kako su mogli?

Zamisli, ko bi pogodio kad se ide na 9 sela sa napadima, ipak su to šanse 1:9.. E sad to 1:9 još malo skrati jer je bilo deffa za pokrit više pozicija i dobit ćeš još manji postotak.. Za informaciju tebi i svima tvojima, šanse za prolaz su bile 33%.. I to samo iz razloga jer jednog čovjeka nije bilo da pokrijemo sve pozicije (u tom slučaju bi bilo malo manje deffa po selu, ali dovoljno da se sve zaustavi)..
Ali tebi ionako vjerojatno ne ide matematika, džabe pričat tebi o tome pa ćemo ovako - ekipa iz Njemačke nema pametnijeg posla pa su nam se javili i rekli da bi nam drage volje pomogli u igri jer su nas eto - odabrali metodom slučajnog odabira.. I tako ja pričam sa Florianom (travian CEO), a on meni "prijatelju, ovi mi uplaćuju dosta, aj ih malo zdrmajte, idu tamo i tamo.. onda će imati viška hrane pa će raditi NPC stalno, a za to treba gold = pare"

Pa reko ajde, meni ni iz džepa ni u džep i tako svi sretni na kraju.. Osim vas naravno...

Drugi dan mi se opet javlja, kaže "pazite mi čungu, on mi tu isto već godinama ostavlja pare pa ne bi htio da ga sad tu neko dira.." - i tako ispadne i druga akcija..
Još mi kaže da imate par osoba koji upadaju na barem 10 računa okolo, ko fol misle da ih se ne vidi jer tako godinama igraju kad ne znaju drugačije.. Dok ima novaca, bit će i tih računa..

Ma svi ste vi velike poštenjačine, ne bi nitko mrava zgazio, svaka čast.. Vjerovao bi u to da mi prošle zime baš od pojedinaca koji su igrali sa nama, a sada su sa tobom u ekipi, nisu stizale poruke kako su oteli nekom Švaleru acc.. Pa još onda probali to naplatit da mu vrate (!?), pazi ti mozgova.. Ali ti to ne znaš sigurno jel? Ipak ste vi anđeli.. Pa ovaj server isto neki goldar pisao poruke igm svima (mislim da mu je to nick bio), ali to sigurno isto nije vaša stvar, ma nevinašca..

P.S. - trenutno smo u pregovorima sa duhom babe Vange i ako uspijemo i nju pridobit tek onda bude šou, ona ipak vidi sve unaprijed..

P.P.S. (jedan ozbiljan) - ako se ispostavi da netko stvarno ima veze sa radnjama koje opisujete, osobno ću se potrudit da odem do njega i prije svega mu stisnem dvije zidarske iza svakog uha.. A ti se momak, ko god jesi, malo dovedi u red i ubuduće nemoj pričati budalaštine bez pokrića

Ma problem je što mod kasni za realnim vremenom sa objavom postova ...
činjenica je da imamo velikh problema sa hakiranjem ovaj server i naravno da ste vi prvi koje optužujemo
No kako i vi imate problema sa istim vjerojatno nas hebe netko trći ...
Što se tiče akcije ...kojom se klatite izdana je niste pametni toliko da defate di treba pogotovo suporte , nismo ni mi naravno da nebi bilo kak smo mi pametni auuu..moš mislit.
Što se vrijeđanja tiče možeš mi ga ..kad ti pustim ...inače ne .
I prijetnje takođe preko prijatelja si stavi di trebaš .

eto toliko

bole77
21.10.12, 13:46
prica se da ce svaki savez odvojiti 1 off i da ww sela idu na nulu, naravno kasnije, tako da nema potrebe uzimati arhitekture :)

Izgleda da ipak pojedini savezi ne misle tako,,jer je evo unikatni pokupljen od strane LSD-a...a i koliko sam uspio vidit jedino su se oni zasad i naseljavali u sivu zonu...

Čunga Lunga
21.10.12, 14:00
Mi smo mali,,jadni,,posteni,,,pa molim lipo hakere da nas ne diraju...i samo se igramo :kid:

Evo je,,koliko vidim vec palo prvo otimanje arta...i to prvo pa musko..mali bo otet TNT-u od strane OSP-a...:blackeye:

HAHAHAHAHA!!
E ova ti je dobra otet!!!:opala:
Bolje reci predat Aliensima, pa jel ti mislis da su samo ovo njihove saradnje???:pece palacinke:
imaju oni precutne dogovore sa brdo saveza, samo mi multici dobijaju kruzne poruke u njihovim savezima, zajedno smo sa Aliensima ako Vas budu napadali obavestite vodjstvo, em plus njihove akademije, savezi neki 300, i pitaj boga ko je jos sa njim, mislim da nije samo onaj koji nije pitao!!! ROTFL

bole77
21.10.12, 14:19
HAHAHAHAHA!!
Bolje reci predat Aliensima, pa jel ti mislis da su samo ovo njihove saradnje???:pece palacinke:
imaju oni precutne dogovore sa brdo saveza, samo mi multici dobijaju kruzne poruke u njihovim savezima, zajedno smo sa Aliensima ako Vas budu napadali obavestite vodjstvo, em plus njihove akademije, savezi neki 300, i pitaj boga ko je jos sa njim, mislim da nije samo onaj koji nije pitao!!! ROTFL

Ne znam sta da ti kazem na ovo...jer nemogu ni potvrdit ni negirat sa 100 % sigurnoscu ko je skim,,jer je server isprepleten sa brdom nekih saveznistava i napova..svak sa svakim ROTFL...al ovo znam,,,igrao sam jedno vrijeme,na ovom serveru,, u toj koaliciji kojoj je otet mali bo..i niti jedan mm nije dosao da smo skupa sa aliensima,,niti sa bilo kim sa ++ korda...tako da...
mislim da ti tvrdnja ne stoji....a i ako je art predat,,zasto onda lik kojem je otet mali bo,,ima neke deff bodove....

HateFul
21.10.12, 14:50
Što se vrijeđanja tiče možeš mi ga ..kad ti pustim ...inače ne .
I prijetnje takođe preko prijatelja si stavi di trebaš .

eto toliko

Mogu ti ga u usta stavit, samo reci kad si spreman.. Ako si htio isprovocirat, uspio si, samo ne na onaj način na koji si htio, već stvaraš kontraefekt..
S tobom daljnja rasprava ovdje nema smisla, ako misliš prosipat pamet javi mi se privat, do kontakta nije teško doći, da ljude tu ne smaramo..

Prvo su bili krivi hakeri, sad već pišeš da je akcija izdana, čekam treće "opravdanje" pa kad se dogovoriš sam sa sobom javi..

Galahad
21.10.12, 15:22
Mogu ti ga u usta stavit, samo reci kad si spreman.. Ako si htio isprovocirat, uspio si, samo ne na onaj način na koji si htio, već stvaraš kontraefekt..
S tobom daljnja rasprava ovdje nema smisla, ako misliš prosipat pamet javi mi se privat, do kontakta nije teško doći, da ljude tu ne smaramo..

Prvo su bili krivi hakeri, sad već pišeš da je akcija izdana, čekam treće "opravdanje" pa kad se dogovoriš sam sa sobom javi..

Ja mislio da si ti pristojan i pametan lik ..a eto zeznio sam se.. neću se spuštat na tu razinu , niti javno niti privatno.

HateFul
21.10.12, 15:24
Spustio si se na tu razinu u postu prije mene.. Toliko..

GuZZa
21.10.12, 16:27
da citiram tvog kolegu posle zabijanja HARTa kad je postavio sve logove a ni jedan sa deffom. "Nemamo mi te fer play kulture sto vi imate, ako zelite deff posaljite izvidjace ili pljacku pa skenirajte ko vam je kriv sto niste ocitali... A inace ja sam hostapler pa samo postavljam da narod gleda ovu napacenu stranu uvjek Jel dovoljno objasnjenje diletantu?"

Ko tebe pita imaš li ti tog nekog travian morala,. ovdje samo šefovi pričaju,.. vi ostali obicni smrtnici morate prvo molbe pisati :D

Da ti čika GuZZa kaze, prvo - il nemas logove sve da bi ih opet stavio s defom, il te stid pokazati ono sto imate :)

A vas 2 mangupa sto se prepirete ovdje, hoćete li moju adresu pa da navratite da vam obojici pokazem par trikova sto sam naucio gledajuci brus lee-ja i cini mi se da ima jos tu neke druge prepirke, znam i za ˝roku u budimpesti˝ :D Razgulite s svadjom nije to zanimljivo :)

Hvala u ime koalicije ŽLJ - TNT-u za art obuke, mislim da dotični igrač mora mjenjati svoj ukus za muzikom, jer se Miroslav Ilić pokazao kao ne tako poželjna ličnost na hrX serveru.

PS: vidim posto in ovaj ˝PS˝ pa da i ja u njemu vas zakunem da se svi zakucate, da Bog da se svi zakucali, eto toliko :D

LP

HateFul
21.10.12, 16:49
Razgulite s svadjom nije to zanimljivo :)

LP

Ajde da se i s tobom složim u nečem :)

Isprike ostalim čitateljima na mojim pisanjima, bilo je malo neukusno i možda je moglo na lijepši način, ali stojim iza svega kaj sam napisao. :)

A sad dalje sa igrom, vidim da nam sela nestaju, moram zvat Floriana podhitno :pivo:

dgalovac
21.10.12, 17:04
Sad ću ti Čunga Li reći javno - lažeš. I OPET - lažeš.

Ja sam u LSD i nije tako i ne uvlači druge saveze u svoje igra,
no ti si poznat spletkaroš, neko spomenu kako si na hrx-u poznat jedino po tome
(osim što su te templari otjerali) što pola servera igraš kao špija,
ukradeš art i pobjegneš u drugi savez.
Dalkle, ostavi se ti tuđeg posla i unošenja kavge i prljavštine, nisu svi ko ti.

Haris
21.10.12, 21:03
Slabi ste vi za RAMIZA KARAESKOG :cowboy:

i vas dvoica mogu se pridruzim u tuci? :D

Čunga Lunga
21.10.12, 21:39
Sad ću ti Čunga Li reći javno - lažeš. I OPET - lažeš.

Ja sam u LSD i nije tako i ne uvlači druge saveze u svoje igra,
no ti si poznat spletkaroš, neko spomenu kako si na hrx-u poznat jedino po tome
(osim što su te templari otjerali) što pola servera igraš kao špija,
ukradeš art i pobjegneš u drugi savez.
Dalkle, ostavi se ti tuđeg posla i unošenja kavge i prljavštine, nisu svi ko ti.

Au care, ko je tebe ovlastio da pises!??? Taj pod hitno mora na pshijatriju!!!:cerek: i to zajedno sa tobom:cerek:
Aj pod jedan, ko je uopste spominjao LSD, u kojem mom postu mozete Vi iz LSd da se nadjete prozvani???
aj pod dva, mene TEMPLARI oterali, pa ti ili imas 5 god ili si otisao sa zivcima, da znas uopste na kojima nalozima igraju templari cutao bi!!!:cerek:
Aj sad dečko u visokim skokovima....:S

dgalovac
21.10.12, 22:13
Au care, ko je tebe ovlastio da pises!??? Taj pod hitno mora na pshijatriju!!!:cerek: i to zajedno sa tobom:cerek:
Aj pod jedan, ko je uopste spominjao LSD, u kojem mom postu mozete Vi iz LSd da se nadjete prozvani???
aj pod dva, mene TEMPLARI oterali, pa ti ili imas 5 god ili si otisao sa zivcima, da znas uopste na kojima nalozima igraju templari cutao bi!!!:cerek:
Aj sad dečko u visokim skokovima....:S

Nisan ja nikakav car. O psihijatriji malo sam razmisli. Svi jedino tebi ovdje ne valjaju,
jedino tebi svi drugi pišu gluposti, jedino si ti odrasto i jedino si ti pametan.
Jedino se tvoj savez sakrio pod drugin nickovima, jedino ti imaš više od 5 godina.
Ako mi skačemo onda ti pužeš. Gdje si spominjao LSD?
Ima li kog da ga ti nisi spominja? Svi su protiv tebe a ni svoj nick ne smiješ nositi.
E sad da ja imam pola ovih pitanja iša bi psijihatru i bez tebe.
I vodi malo pažnju kako pišeš drugim, jer nisu svi navikli da tvoj jezik sa sela. :to victory:

Ime_je_nebitno
21.10.12, 22:39
HAHAHAHAHA!!

Hmmm cuj predat zanimljiva teorija dragi Cungic :P A prilikom predaje slucajno postavljeno nekih 30-ak tisuca deffa.. I da ja kako znam savez TNT moze samo biti uz Favelu jer tamo igra njihov vodja sa bivseg hrx-a i to na acc-u koji vodi Favelu... I dalje tvrdis da su na nasoj strani????

andry123
22.10.12, 01:05
Slabi ste vi za RAMIZA KARAESKOG :cowboy:

i vas dvoica mogu se pridruzim u tuci? :D

harise lupi se :lol:

tevtejac
22.10.12, 15:14
izgleda da cupresu bot nije dobro radio kad je trebalo izmaknut vojsku,potrosit rese i sacuvat art :D za razliku od slanja pljacki svakih 13 min ROTFL

cestitke napadacu :101010:

ludi ivan
22.10.12, 15:36

hmmm.... sad bi trebao svašta odgovoriti ali neću, pošto znamo i jedni i drugi o čemu se radi ;)

čestitke staklu da ne kažete da ne vidim šta jest jest,

cupres
22.10.12, 15:48
Cestitke staklorezu na uzimanju arta

moja kriva procjena, covjek uzeo art i stas sad.

klikcemo dalje :D

bole77
22.10.12, 16:57
Evo da se i ja pridruzim u cestitkama staklorezu...svaka cast...:101010:

Ode posebna obuka daleko,,daleko...

P.S..ipak je dobitnik dana LSD,,dobili su nekoliko arta i nekoliko dobrih igraca koji su zamijenili svoje stare saveze sa LSD-om i jos im u miraz donijeli 4 arta....mali bo,,potrosnju,,brzinu i ludjaka..i sve to bez ispaljenog metka...

Ropee
22.10.12, 17:38
P.S..ipak je dobitnik dana LSD,,dobili su nekoliko arta i nekoliko dobrih igraca koji su zamijenili svoje stare saveze sa LSD-om i jos im u miraz donijeli 4 arta....mali bo,,potrosnju,,brzinu i ludjaka..i sve to bez ispaljenog metka...

Treba i to znat. ;)

I cestitke na posebnoj obuci!

ivan21
22.10.12, 19:17
na kraju ce ovaj server da osvoji neki savez koji nije na ++ kordinatama

LIJA
22.10.12, 19:47
A DI JE sad onaj bolesni guzza i kulin ban ? :D
Da se malo pohvale kako je otisao unikatni art ?? ROTFL

zzzzg
22.10.12, 20:23

samo pazite da vas miraz nebi stajo glave
zar to nisu aliensovi igraci koji supljau arte po drugim kordinatama

dgalovac
22.10.12, 20:41
samo pazite da vas miraz nebi stajo glave
zar to nisu aliensovi igraci koji supljau arte po drugim kordinatama
Drugi put pišem na forumu - de vi pustite LSD i igrajte svoje igre.

maliplavi
22.10.12, 21:25

shvatili ljudi gdje je pobjednicka ekipa... 8) 8) :plesem na kisi:

bole77
22.10.12, 21:37
shvatili ljudi gdje je pobjednicka ekipa... 8) 8) :plesem na kisi:

Mislim da je tu u igri ipak nešto drugo,,al o tome necemo javno na forumu ;)

zzzzg,,,,ja mislio da je samo čunga lunga u paranoji i da svuda vidi aliense,,kad vidi javla,,ta paranoja zavatila dobar dio UKOT-a...:lol2: Il ovom taktikom zovete LSD k vama...:D

Kulin ban *
22.10.12, 22:32
Cvjeta ljubav na sve strane. :cvjetic: Čungić u mene zaljubljen, Lija u GuZZu :lovju:.
Mada je GuZZa prošao bolje, on dobio "damu". :dance:

P.S.
Artovi? Baš ste smiješni, pa igra sa njima tek počinje. :štemer:

Haris
22.10.12, 22:41
Cvjeta ljubav na sve strane. :cvjetic: Čungić u mene zaljubljen, Lija u GuZZu :lovju:.
Mada je GuZZa prošao bolje, on dobio "damu". :dance:

P.S.
Artovi? Baš ste smiješni, pa igra sa njima tek počinje. :štemer:

hahah xD ako te trazi na forumu ne znaci da se zaljubio u tebe :P

GuZZa
22.10.12, 22:43
hahah xD ako te trazi na forumu ne znaci da se zaljubio u tebe :P

Ih,.. otkad oni bacaju drkicu na nas... huh :D

Haris
22.10.12, 23:46
Ih,.. otkad oni bacaju drkicu na nas... huh :D

ciniti se :P

baka u kanalu
23.10.12, 01:44
čoban srednje,truba za igru zadnje...ipak si ti bio jedini teut na serveru koji je igrao sa sjekirama u prvom selu :P

GuZZa
23.10.12, 01:47
čoban srednje,truba za igru zadnje...ipak si ti bio jedini teut na serveru koji je igrao sa sjekirama u prvom selu :P

Uvijek je bilo, ˝KO IMA MOŽE I DA MAŽE˝ !! :*

baka u kanalu
23.10.12, 01:50
Uvijek je bilo, ˝KO IMA MOŽE I DA MAŽE˝ !! :*

sam u ovom slučaju dil..do nose sjekire

Kwille
23.10.12, 02:05
E tako
Posto vidim da vi sami sebe nemozete kontrolirati onda cemo malo drugacije.
Svi vi volite podbadanja i provociranja na forumu , to svima igru cini zanimljivijom ali ,
u vasim postovima ima toliko napisanih gluposti , vrijeđanja i svega ostalog da je to totalno preslo svaki prag tolerancije.
GuZZa i LIJA su dobili opomene za međusobno vrijeđanje....
Eviltech je isto tako dobio opomenu radi prozivanja moderatora bez ikakvih razloga...

Sto se tice ove teme biti ce zakljucana neko vrijeme samo zbog vas jer stvarno neznate gdje je granica , kad se svi budete ohladili onda mozda otkljucam temu....a do tada se hladite... I MALA NAPOMENA ZA SVE : DOBRO PROMISLITE STO CE TE NAPISATI U SLJEDECIM POSTOVIMA JER VISE NICIJE GLUPOSTI , OBJAVLJIVANJE REPORTOVA VRIJEĐANJA , PRIJETNJE , PROZIVANJA MODERATORA ILI ČAK SPOMINJANJE PROSLIH SERVERA NECU TRPITI....

Sretno svima u nastavku igre...... Molio bih bilo koga tko ima dobre volje da mi na private malo preprica kakvo je stanje na kojim koordama i naravno ako netko ima neki dobar report.

LP

Kwille
25.10.12, 16:17
Tema je opet otvorena... Mozete nastaviti sa pisanjem ali naravno u granicama

LP

divljak22
25.10.12, 17:02
jaooooooooo Kwille, pa di baš danas :lol:

tolko sranja je bilo da ćeš sutra opet zatvoriti forum kad krenu :lol2::lol2:

Kulin ban *
25.10.12, 19:25
.............
tolko sranja je bilo da ćeš sutra opet zatvoriti forum kad krenu ...:
Ma neće ba, profinio se svijet. :pije kavu:
A šta se ovo dešava, KOBAJAGI banan i gasi se (istina ili ne)? :lock:
Sa kog li će se sad akaunta javiti? :kid:

Kwille
25.10.12, 20:02
jaooooooooo Kwille, pa di baš danas :lol:

tolko sranja je bilo da ćeš sutra opet zatvoriti forum kad krenu :lol2::lol2:

Ako bude bilo potrebe naravno da cu zatvoriti.... sve ovisi o članovima foruma kako če se izražavati i ponašati prema drugim članovima

divljak22
25.10.12, 22:07
Ma neće ba, profinio se svijet. :pije kavu:
A šta se ovo dešava, KOBAJAGI banan i gasi se (istina ili ne)? :lock:
Sa kog li će se sad akaunta javiti? :kid:

ne znam, a šta se dešava sa galahadom :P:P:P

Haris
26.10.12, 01:56
kad izlazi novi hamer? :D

Kulin ban *
26.10.12, 09:35
Često kroz život prolazimo, svi mi, kao da nešto otimamo, kao da je to nešto što je samo naše,
u prisvojnom smislu, kao da je život - borba za status, materijalno dobro ili debeo bankovni račun.
I vjerojatno i jeste, jednim dijelom. Ali čak i oni koji to neće ili ne žele priznati,
duboko u sebi znaju da je ono što nas čini kompletnim, zapravo radost samog života.

Radost da se prihvati ili da se da radost i sreća drugom, radost zbog radosti i sreće drugih.

Vama, koji ste jutros, duboko u sebi, osjetili da je život puno više od svih materijalnih dobara,
statusa ili novca, od sveg srca i uz najdublje poštovanje

BAJRAM BAJREKULA.

Kulin ban

Haris
26.10.12, 11:17
Često kroz život prolazimo, svi mi, kao da nešto otimamo, kao da je to nešto što je samo naše,
u prisvojnom smislu, kao da je život - borba za status, materijalno dobro ili debeo bankovni račun.
I vjerojatno i jeste, jednim dijelom. Ali čak i oni koji to neće ili ne žele priznati,
duboko u sebi znaju da je ono što nas čini kompletnim, zapravo radost samog života.

Radost da se prihvati ili da se da radost i sreća drugom, radost zbog radosti i sreće drugih.

Vama, koji ste jutros, duboko u sebi, osjetili da je život puno više od svih materijalnih dobara,

BAJRAM BAJREKULA.

Kulin ban

alah raziolsum :D

Galahad
26.10.12, 11:59
-Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. Dorina 117995 napadi Okota na suporte
2. JOLERA 73666 pad off sela (jadniče malo nije ni miša ubio sa offom a već ga nema)

Hebeno je kad šumar otme selo odma drveće sadi u njemu ..sad ste riješili pitanje :Božić: drvca imaš ih za cijelu koaliciju u off selu.
Samo možda vam nepašu takava drvca jer vi sudeći po onim silnim šesticama štujete nešto drugo... Gnjusno

eh da zar vas nije sram da se i na suportima kucate ..ajd na gg ...ajd i off selo ..ali kucanje na suporte ...ccc..sramota
ajde dajte logiće od kucanja na suporte kod majstora Dorine da i ostatak servera vidi kako je jak taj UKOT kad suporte napada i još kuca offove ko da je zadnji dan servera ...i nemaju kud sa njima :opala: ..žešća brukica ovaj puta.
Nazad na vježbu ...opet po onim neaktivnim acctima DEA i SPARTAK koji se nemogu branit da nebi bilo štete ..ponovo :))))

lalalalalalalalalalalala
26.10.12, 12:18
-Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
2. JOLERA 73666 pad off sela (jadniče malo nije ni miša ubio sa offom a već ga nema)

Hebeno je kad šumar otme selo odma drveće sadi u njemu ..sad ste riješili pitanje :Božić: drvca imaš ih za cijelu koaliciju u off selu.
Samo možda vam nepašu takava drvca jer vi sudeći po onim silnim šesticama štujete nešto drugo... Gnjusno

eh da zar vas nije sram da se i na suportima kucate ..ajd na gg ...ajd i off selo ..ali kucanje na suporte ...ccc..sramota
ajde dajte logiće od kucanja na suporte kod majstora Dorine da i ostatak servera vidi kako je jak taj UKOT kad suporte napada i još kuca offove ko da je zadnji dan servera ...i nemaju kud sa njima :opala: ..žešća brukica ovaj puta.

Molim ban za dotičnog zbog vrijeđanja :goodpost::dance:

Sharafciger (kifla brate)
26.10.12, 12:19
ola,

ima tko kakav racuncic za mene :D

Galahad
26.10.12, 13:53
Čestitka

Bajram Serif Mubarek Olsun svim vjernicima muslimanske vjeroispovjesti ...

divljak22
26.10.12, 14:08
-Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi

Nazad na vježbu ...opet po onim neaktivnim acctima DEA i SPARTAK koji se nemogu branit da nebi bilo štete ..ponovo :))))

ti ćeš nešto pričati... daj molim te objasni ljudima kako se to uspijeva dobiti blokada kad krenu fejkovi i napadi pa onda nakon 3 sata budeš odblokiran. šta je, usro se i nije bilo dosta deffa za 3 igrača? a nama pričate o igricama sa strane i ne poštivanju pravila. :S

čestitke na otetom OFF selu, nema se tu šta drugo reći.

Haris
26.10.12, 14:31
Bajram serif mubarek olsun :D

HateFul
26.10.12, 16:39
-Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi

prije svega, kucanje na supportima - čestitke za obrane.. akcija je bila tolka banana da bi i evo moja baba vidjela gdje se ide.. znači katastrofa od akcije i napadi slani ko da je zadnji dan servera pa da se ispuca kaj se ima.. i to sve stoji, za obrane i otimanja sela čestitke.. ja bi ju nazvao akcija kodnog naziva "GUM" - guske u maglu, realno, ako se naljuti ko od mojih neka se naljuti, tako stvari stoje..

e sad par stvari da pojasnimo ljudima jer nisi baš realan.. pa jel ti misliš da se ne zna koje metode koristiš da se spasiš, a mh naivan nasjedne na to pa te blokira.. znači krenulo par napada na tebe, malo stislo, a ti odma na prijevaru - toliko o tebi ko igraču.. dalje neću pričat, ali imao bi kaj..
muljaš na sve strane. a praviš se fin - toliko..

i još jednu bedastoću pišeš, da su dea i spartak neaktivci.. pa koga ti farbaš? :D
za oba acc-a ste imali opake planove, kupili ih, trošili pare i sad kad su pali u vodu se izvlačite na to da su neaktivni.. daj budi realan čovječe..
e da.. pa ima još tih na koje računate jel tak? mislim da budu i oni ispali "neaktivci" uskoro

momak, savjet za tebe.. sve se zna.. o multićima, špijunima, svemu.. zato se nemoj pravit fin i rasipat pamet previše ovdje ;)
ne bi se pohvalio ni s tim da LSD pokušavate dobit na svoju stranu, kaj, nije vam dosta savezništva? od viška glava ne boli - tak kažu :D :D

ajde živio ti meni i nemoj se brukat pred onima koji znaju istinu ;)

pametnica
26.10.12, 17:15
-Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi

Na cijem je to offu ili offovima zaradio deff bodove, ode jedan rimski u povjest, zar ne?
I onda: rusi se selo na nulu, jolera vraca opet sebi off selo, stavlja se deff i odose katapulti, zar ne. Meni vaj je bilo zao, i vama jelde?
Ma da ste imali imalo znanja, iz tog sela bi nas terorizirali na sav mah. ALi sta ces, skola se uci uvijek.
Nazad na vježbu ...opet po onim neaktivnim acctima DEA i SPARTAK koji se nemogu branit da nebi bilo štete ..ponovo
Jel to ona dva naloga sto ste ih uvalili kod nas kap spijunske? A ne, vi to ne radite nikad, ne.
eto, pa se opet igramo
Inace, za otimanje off sela moje iskrene cestitke, super izvedeno (a opet sam vas bila procitala, jelde):cerek:

ludi ivan
26.10.12, 17:18
akcija ko akcija, neka prođe neka ne, ona koja onako prođe dobra je za analize intelektualnih ne/sposbnosti protivnika, one koje propadnu krivi su neki drugi...

a oko neaktivnih igrača... znaš dobro o čemu se govori, ban galahda samo govori o sposobnosti našeg dragog i jedinog i nezamjenjivog mh...

savezništvo sa lsd_om hm.. koga svrbi taj se i češe ili tak nekako...

bole77
26.10.12, 17:37
...............
ne bi se pohvalio ni s tim da LSD pokušavate dobit na svoju stranu, kaj, nije vam dosta savezništava

...........

savezništvo sa lsd_om hm.. koga svrbi taj se i češe ili tak nekako...

Šta je ovo,,cili server bi najradije tripovo :D Jadna mladež naša, što ih na krivi put navodite :wanted:

Haris
26.10.12, 19:24

BAJRAM BAJREKULA.

Kulin ban

kulin ajmo od bajrama do bajrama da skupljamo b o m b o n e :D

dgalovac
26.10.12, 19:32
Zašto se hvatate više LSD? Pustite više tu spiku.

Neki bi u krevet a da im ne u..?
Sad pišete o adminu a prije 4 dana se hvalite nijemcima?
Špije .... pa čitav server se smije jer zna da su pojedini se javno sa tim hvalili.
Neke bi od vas mi na otoku držali u vodi, dok ne počnu konačno pisati istinu.

Galahad
26.10.12, 20:19
ti ćeš nešto pričati... daj molim te objasni ljudima kako se to uspijeva dobiti blokada kad krenu fejkovi i napadi pa onda nakon 3 sata budeš odblokiran. šta je, usro se i nije bilo dosta deffa za 3 igrača? a nama pričate o igricama sa strane i ne poštivanju pravila. :S

čestitke na otetom OFF selu, nema se tu šta drugo reći.

hehe ... pa kad ti možeš botom (a bot nije kršenje pravila) ubacivat napade možem i ja koji trik ubacit
nefali deffa ...nego nemam vremena moram obavit neke sitne problemčiće u rl .. a vi navalili da me odključate
sljedeći put kad vam to uspije (odključavanje) .. bit će 4:0 pa ću ponovo blokirat dok obavim šta moram u rl

prije svega, kucanje na supportima - čestitke za obrane.. akcija je bila tolka banana da bi i evo moja baba vidjela gdje se ide.. znači katastrofa od akcije i napadi slani ko da je zadnji dan servera pa da se ispuca kaj se ima.. i to sve stoji, za obrane i otimanja sela čestitke.. ja bi ju nazvao akcija kodnog naziva "GUM" - guske u maglu, realno, ako se naljuti ko od mojih neka se naljuti, tako stvari stoje..

e sad par stvari da pojasnimo ljudima jer nisi baš realan.. pa jel ti misliš da se ne zna koje metode koristiš da se spasiš, a mh naivan nasjedne na to pa te blokira.. znači krenulo par napada na tebe, malo stislo, a ti odma na prijevaru - toliko o tebi ko igraču.. dalje neću pričat, ali imao bi kaj..
muljaš na sve strane. a praviš se fin - toliko..

i još jednu bedastoću pišeš, da su dea i spartak neaktivci.. pa koga ti farbaš? :D
za oba acc-a ste imali opake planove, kupili ih, trošili pare i sad kad su pali u vodu se izvlačite na to da su neaktivni.. daj budi realan čovječe..
e da.. pa ima još tih na koje računate jel tak? mislim da budu i oni ispali "neaktivci" uskoro

momak, savjet za tebe.. sve se zna.. o multićima, špijunima, svemu.. zato se nemoj pravit fin i rasipat pamet previše ovdje ;)
ne bi se pohvalio ni s tim da LSD pokušavate dobit na svoju stranu, kaj, nije vam dosta savezništva? od viška glava ne boli - tak kažu :D :D

je je prljav sam i smrdim .. istina ali sve što rekoh je isto tako istina ..
vlasnik tih acc se sam vama javio da ide na par dana .. i da ga neće biti .. i vi odma kao lešinari navalili na lika
kojeg nema ..hehhe kakav herojski potez ..bravo čestitam vam.. možete farbat ovdje javnost ali sebe nemožete lagat a niti one ljude u toj skayp sobi ..zamolit ću čovijeka da kopira skayp razgovor sa vama i zalijepit ovdje ako baš treba i dokaz.

Nemojte se samo pravit jako fini da vas finci nelicenciraju ko svoje

ajde čujemo se :kiss: :kiss:

:offtopic:

Haris
26.10.12, 20:22
hehe ... pa kad ti možeš botom (a bot nije kršenje pravila) ubacivat napade možem i ja koji trik ubacit
nefali deffa ...nego nemam vremena moram obavit neke sitne problemčiće u rl .. a vi navalili da me odključate
sljedeći put kad vam to uspije (odključavanje) .. bit će 4:0 pa ću ponovo blokirat dok obavim šta moram u rl

je je prljav sam i smrdim .. istina ali sve što rekoh je isto tako istina ..
vlasnik tih acc se sam vama javio da ide na par dana .. i da ga neće biti .. i vi odma kao lešinari navalili na lika
kojeg nema ..hehhe kakav herojski potez ..bravo čestitam vam.. možete farbat ovdje javnost ali sebe nemožete lagat a niti one ljude u toj skayp sobi ..zamolit ću čovijeka da kopira skayp razgovor sa vama i zalijepit ovdje ako baš treba i dokaz.

Nemojte se samo pravit jako fini da vas finci nelicenciraju ko svoje

ajde čujemo se :kiss: :kiss:

:offtopic:

nisam lesinar :P nego Torcidas

i kako to budes blokiran za vreme fejkova i onda kad prodju od blokiraju?? O.o

Galahad
26.10.12, 20:55

i da još još pojasnim kad već potežeš za jezik

Acc DEA lik koji se javio da ga neće biti ...da dovršimo i povežemo neke stvari

dakle kako je išla akcija na njega

Čovijek je bio u UKOT koaliciji u savezu Hart ... kreće opsežna akcija fejkanja pola servera (da nebi jadniku deff stigao slučajno) u 2 h u noći kad je acc debelo pozelenio lole krenule na zadatak
katanja špije ..hehe ... dakle em što nije u zemlji u inozemstvu je čovijek ...em što ga niste izbacili iz saveza kako bi priličilo i pošteno napali nakon 48h sati kako je po nekim pravilima servera..
da stvar bude gora .. uspio si se zakucat ko zadnji kloc na ono malo deffa što sam ja osobno poslo sa spartaka a išao si da klepiš off koji je ležao u selu a kad tamo hrpetina preta i naravno zabio si se ko palac u pupak .. tako je klocu moj .. ja nespavam a dok nespavam igram a dok igram vi se zabijate .. sad na vašu sreću imam obaveza ... i moram malo oladit .. vatajte priliku i uživajte do tad.

ludi ivan
26.10.12, 21:02
nisam lesinar :P nego Torcidas

i kako to budes blokiran za vreme fejkova i onda kad prodju od blokiraju?? O.o

eh napisao sam već da naš dragi mh slabo pozna igru, čak i oni stari mh bi lupili odma kaznu ispraznili sladišta uz opomenu, a ja sam jednom pokušao isprovocirati ban na comx i odma mi skinio 20% popa bez pardona i bez bana ;)

živio nam dragi mh da ga nema trebalo bi ga izmisliti

Haris
26.10.12, 21:12
eh napisao sam već da naš dragi mh slabo pozna igru, čak i oni stari mh bi lupili odma kaznu ispraznili sladišta uz opomenu, a ja sam jednom pokušao isprovocirati ban na comx i odma mi skinio 20% popa bez pardona i bez bana ;)

živio nam dragi mh da ga nema trebalo bi ga izmisliti

i bas u vreme napada?

ludi ivan
26.10.12, 21:16
nema bana pod napadima, mislim da piše i u pravilima