PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Haris
26.10.12, 21:24
nema bana pod napadima, mislim da piše i u pravilima

prosli eaglesa banao za vreme napada ;)

hteo je da ga prijavi nemcima al mu je posle mako ban

divljak22
26.10.12, 22:01
hehe ... pa kad ti možeš botom (a bot nije kršenje pravila) ubacivat napade možem i ja koji trik ubacit
nefali deffa ...nego nemam vremena moram obavit neke sitne problemčiće u rl .. a vi navalili da me odključate
sljedeći put kad vam to uspije (odključavanje) .. bit će 4:0 pa ću ponovo blokirat dok obavim šta moram u rl

ajde ne lupetaj gluposti, jedino ako si amater pa ti treba bot za ubacivanje ili gađanje 4 napada u sekundu. u tom slučaju mogu razumijeti to tvoje zgražanje :kid:

:brukica::brukica::brukica:

HateFul
26.10.12, 22:18
i da još još pojasnim kad već potežeš za jezik

Acc DEA lik koji se javio da ga neće biti ...da dovršimo i povežemo neke stvari

dakle kako je išla akcija na njega

Čovijek je bio u UKOT koaliciji u savezu Hart ... kreće opsežna akcija fejkanja pola servera (da nebi jadniku deff stigao slučajno) u 2 h u noći kad je acc debelo pozelenio lole krenule na zadatak
katanja špije ..hehe ... dakle em što nije u zemlji u inozemstvu je čovijek ...em što ga niste izbacili iz saveza kako bi priličilo i pošteno napali nakon 48h sati kako je po nekim pravilima servera..
da stvar bude gora .. uspio si se zakucat ko zadnji kloc na ono malo deffa što sam ja osobno poslo sa spartaka a išao si da klepiš off koji je ležao u selu a kad tamo hrpetina preta i naravno zabio si se ko palac u pupak .. tako je klocu moj .. ja nespavam a dok nespavam igram a dok igram vi se zabijate .. sad na vašu sreću imam obaveza ... i moram malo oladit .. vatajte priliku i uživajte do tad.

Prije svega.. Mislim da bi trebao ponovno pročitati pravila igre u vezi napadanja saveznika i što točno tih 48 sati znači.. Možda ti još igraš po onim pravilima od prije par godina, ne znam.. Ali uzmi par minuta pa se informiraj malo prije nego se izlaješ..

Offu je bilo suđeno da se zabije, prije ili kasnije.. Bio je za art predviđen, nije uspjelo tamo pa je poslan na drugu metu, s drugim ciljem, ali sa očekivanjem da može naletit i na deff.. (zamisli, znali smo da je i spartak kod vas, ko bi reko a?).. Zakucano, pošteno, sve 5.. Jesi svršio na to zakucavanje ili? Tak mi djeluješ, a ja mislio da sa ozbiljnim čovjekom vodim polemiku..

To kaj ne spavaš, kaj da velim.. Hvala na informaciji, ja ipak volim fino odspavat.. :)
Tvoj stav "usta moja hvalite me" sve govori o tebi samom, oko toga mislim da više ne moram puno pričat..

Pokušavaš tu zamuljat svima oči, ali teško ti je to nekom muljat ko zna o čemu se radi.. :) Za sve akcije koje ste odradili sam čestitao i tu je sve ok, ali da imate prljavog veša, imate, a ti si jedan sa te hrpe tako da možeš maglu prodavat nekom drugom..

Pa nije samo acc DEA od tog čovjeka, ima on njih još jel tako?
Reci mu samo da pripazi sa tim skype-ovima, da se ne izgubi u svemu..
I naravno da smo išli na njega kad ga nije bilo, kao i vi rasputina.. Malo si kratke pameti :)

Igramo se, a ti se ponašaš ko blago ograničena osoba kojoj je igra sve u životu.. (barem tako ispada po ovih par zadnjih postova koje stavljaš)..
Preporuka - stani malo na loptu, sredi ocjene u školi, udahni svježeg zraka, probaj naći malo zanimacije osim ove igre.. Pa onda slobodno opet popričamo u malo opuštenijem tonu :)
Do onda, sretno dalje..

P.S. br.1 - nije divljak slal sa botom napade, on je haker pa mu to ne treba, samo namigne i vojska ide.. ko i mi svi uostalom..
P.S. br.2 - budemo se još puno puta zakucali kod vas, pa da se imaš čime hvalit kolegama u školi :)

Živjeli! :pivo:

Haris
26.10.12, 23:05
Prije svega.. Mislim da bi trebao ponovno pročitati pravila igre u vezi napadanja saveznika i što točno tih 48 sati znači.. Možda ti još igraš po onim pravilima od prije par godina, ne znam.. Ali uzmi par minuta pa se informiraj malo prije nego se izlaješ..

Offu je bilo suđeno da se zabije, prije ili kasnije.. Bio je za art predviđen, nije uspjelo tamo pa je poslan na drugu metu, s drugim ciljem, ali sa očekivanjem da može naletit i na deff.. (zamisli, znali smo da je i spartak kod vas, ko bi reko a?).. Zakucano, pošteno, sve 5.. Jesi svršio na to zakucavanje ili? Tak mi djeluješ, a ja mislio da sa ozbiljnim čovjekom vodim polemiku..

To kaj ne spavaš, kaj da velim.. Hvala na informaciji, ja ipak volim fino odspavat.. :)
Tvoj stav "usta moja hvalite me" sve govori o tebi samom, oko toga mislim da više ne moram puno pričat..

Pokušavaš tu zamuljat svima oči, ali teško ti je to nekom muljat ko zna o čemu se radi.. :) Za sve akcije koje ste odradili sam čestitao i tu je sve ok, ali da imate prljavog veša, imate, a ti si jedan sa te hrpe tako da možeš maglu prodavat nekom drugom..

Pa nije samo acc DEA od tog čovjeka, ima on njih još jel tako?
Reci mu samo da pripazi sa tim skype-ovima, da se ne izgubi u svemu..
I naravno da smo išli na njega kad ga nije bilo, kao i vi rasputina.. Malo si kratke pameti :)

Igramo se, a ti se ponašaš ko blago ograničena osoba kojoj je igra sve u životu.. (barem tako ispada po ovih par zadnjih postova koje stavljaš)..
Preporuka - stani malo na loptu, sredi ocjene u školi, udahni svježeg zraka, probaj naći malo zanimacije osim ove igre.. Pa onda slobodno opet popričamo u malo opuštenijem tonu :)
Do onda, sretno dalje..

P.S. br.1 - nije divljak slal sa botom napade, on je haker pa mu to ne treba, samo namigne i vojska ide.. ko i mi svi uostalom..
P.S. br.2 - budemo se još puno puta zakucali kod vas, pa da se imaš čime hvalit kolegama u školi :)

:goodpost::goodpost::goodpost:

Galahad
26.10.12, 23:23

Plaćeni oglas

Kupujemo offove od okot koalicije , može i malo rabljeni da budu ,
Molim ozbiljne ponude na pp
diskrecija zajamčena

Hate forsiraš da ispadneš pametan , koliko plaćaš ovog rocekta da ti se uvlači ..sa ovim good post

jel i mod ima problema sa vidom ili ste i njega hakovali pa nevidi sve prostote koje pišete ..:svinjica mala:

Haris
26.10.12, 23:31
Plaćeni oglas

Kupujemo offove od okot koalicije , može i malo rabljeni da budu ,
Molim ozbiljne ponude na pp
diskrecija zajamčena

Hate forsiraš da ispadneš pametan , koliko plaćaš ovog rocekta da ti se uvlači ..sa ovim good post

jel i mod ima problema sa vidom ili ste i njega hakovali pa nevidi sve prostote koje pišete ..:svinjica mala:

izgleda da si sinoc spavo na trohe :P

Galahad
26.10.12, 23:52
ajde ne lupetaj gluposti, jedino ako si amater pa ti treba bot za ubacivanje ili gađanje 4 napada u sekundu. u tom slučaju mogu razumijeti to tvoje zgražanje :kid:

:brukica::brukica::brukica:

neznam ja to .. ja sam amater totalni ... pošaljem off i uzmem vam 3 off sela ..kako to meni uspije ja pooojma nemam.. i gle čuda još nitko da me skata .. a ja bijeda jedva 6 sela .. .off ni 10k nemam
čemu taj strah .. ?? pa mene bilo sram da me neki amater gazi ko limenku .. pa riskirao bi prekomjernu silu i rasturio bi to ...i bok

samo problem jeftini vam offovi ..moral slab .pa kako i neće biti kad vas hebu amateri

HateFul
27.10.12, 00:02
"usta moja hvalite me" jel se i curicama u školi hvališ sa postignućima u igri? :D

edit:

.. koliko plaćaš ovog rocekta da ti se uvlači ..sa ovim good post

Ne plaćam ja ništ ( za razliku od nekih).. To su mu hakeri neki provalili valjda pa zato..

divljak22
27.10.12, 00:18
neznam ja to .. ja sam amater totalni ... pošaljem off i uzmem vam 3 off sela ..kako to meni uspije ja pooojma nemam.. i gle čuda još nitko da me skata .. a ja bijeda jedva 6 sela .. .off ni 10k nemam
čemu taj strah .. ?? pa mene bilo sram da me neki amater gazi ko limenku .. pa riskirao bi prekomjernu silu i rasturio bi to ...i bok

samo problem jeftini vam offovi ..moral slab .pa kako i neće biti kad vas hebu amateri

nisam ja to rekao.. nego se ti čudiš ko pura dreku i mažeš ljudima oči o botevima, hakiranju i ne znam čemu sve... ne kažem da toga nema al je činjenica da prozivaš ljude napamet bez imalo obraza. daj se spusti na zemlju. hebe se meni i za tebe i za UKOT i za travian..

bole77
27.10.12, 00:20
Pa umjesto da se prepirete i bezveze se radi igre svadjate ,,,(jer ovo nije rasprava i kulturno podhe...anje nego bas neumjesna svadja i neke bezvezne optuzbe-iako se slazaem da na serveru ima i prljavih trikova),,,pametnije bi vam bilo da stavite report sta se ovo kod maximusa desilo...:daje cvijet: Da i mi ostali vidimo sta se to sad na ++ dogodilo...nebitno ko je koga,,ovoliko bodova,,valda je dobar hoff..
ako vec nemoze report na forum,,,molim lipo ako ima kakva dobra dusa da ga na pvt posalje...

hvala unaprijed...

Galahad
27.10.12, 00:50
"usta moja hvalite me" jel se i curicama u školi hvališ sa postignućima u igri? :D

edit:

Ne plaćam ja ništ ( za razliku od nekih).. To su mu hakeri neki provalili valjda pa zato..

neidem ja u školu ja idem u vrtić tek .. pa predškloska ove godine počinje i tak .. zato mi frka

Galahad
27.10.12, 00:53
Pa umjesto da se prepirete i bezveze se radi igre svadjate ,,,(jer ovo nije rasprava i kulturno podhe...anje nego bas neumjesna svadja i neke bezvezne optuzbe-iako se slazaem da na serveru ima i prljavih trikova),,,pametnije bi vam bilo da stavite report sta se ovo kod maximusa desilo...:daje cvijet: Da i mi ostali vidimo sta se to sad na ++ dogodilo...nebitno ko je koga,,ovoliko bodova,,valda je dobar hoff..
ako vec nemoze report na forum,,,molim lipo ako ima kakva dobra dusa da ga na pvt posalje...

hvala unaprijed...

heheh ..kad bi ti reko istinu reko bi da lažem .. pa ću radije ćutat ...hehe
nek Hate veli što je to bilo ... i zašto on je ovako pametan i zna pojasnit ... a možda i opravdat nekoga ko zna :wanted:

baka u kanalu
27.10.12, 01:09
gasi se ac..štata....broj ovnova je izgleda guzina škola...valjda su nužno zlo,..il se nije mogla zdrvima sastati :P

uroshh
27.10.12, 01:59
Vama je bas zanimljivo koliko vidim i na forumu i igm... Ako ima neko dobre volje da mi posalje te famozne logove na pm bio bih mu zahvalan.
L.P. Uros

uroshh
27.10.12, 03:53
Hakeri su upali na acc i poslali off.... Ništ novo..

Ok,ok... Moze li se videti ti offovi ili taj off koji su "hakeri" poslali? :)

Galahad
27.10.12, 11:00
Nemorlana ponuda

Zbog općeg dosađivanja ostatka servera nudim koaliciji okot kratkoročnu suradnju , kako bi mogli zabavit i ostale kordinate .. ko preživi ratovat će za ideale :snijeg:

Haris
27.10.12, 12:11
Nemorlana ponuda

Zbog općeg dosađivanja ostatka servera nudim koaliciji okot kratkoročnu suradnju , kako bi mogli zabavit i ostale kordinate .. ko preživi ratovat će za ideale :snijeg:

pazi da ti ostale korde ne otmu sela :P

dgalovac
28.10.12, 09:12
Ne da si ti dosadan, već nemam riječi.
Pišeš misleći da si lik jer si na svaku nekom nešto napisao.

Kulin ban *
28.10.12, 15:52
:harmonikaš:
D` dan dobri ljudi i još bolje "dame". A za prave dame, :cvjetic:
Dobar dan igračice, igrači, poperi, spameri, hakeri, pakeri igre, farme, noobovi, carevi igre,
kraljevi magle i paučine. Elem, dobar dan serveru
iliti što bi neki u mom kraju kazali - merhaba čaršijo na sve četri strane.

@ čitačima foruma
Slažem se da su nazivi sela, nazivi akaunta, nickovi - dno dna.
Tko, kad, kako i da li uopće to kontrolira u samoj igri - pojma nemam, ali od fašističkih,
satanskih, šovinističkih, vulgarizma najgore vrste, podlih i podmuklih, dvosmislenih,
krajnje glupih, itd itd je bezbroj ali to je - izvan naše moći. To neka rade oni koji to rade.
A da poneki koji se ugleda šokira i čisto ljudski zasmeta, zasmeta.
I da svatko nosi svoj obraz, na svom licu. Mada nekim to još treba obašnjavati.

@ Galahad
Naš je posao da igrom pokažemo ovim što su izazivali mjesecima, podbadali, provocirali,
koji su nakon par akcija počeli prebirati sami sebe, pisati o ovom ili onom,
tražiti razlog za ovo ili ono - a zakleli se da će bezbroj akunta nestati za 10 dana na serveru,
da nisu dobro složili kockice, da se server igra do kraja a to je, daleeeeeeko.

@ Roketman
Ma svaka ti iza ušiju vuče. :brukica:

@ Jedini i nezamjenivi Pajseraš
Pa gdje nestade VELIKI ČUNGA, kako je pisalo na profilu istog?
Šaljem jednodnevni push sa akaunta tko mi kaže gdje se sakrila igračina. :D
Čungić, sutra starta bax, pa pošto mi ostajemo ovdje, `ajd ti tamo. :kid:

Haris
28.10.12, 16:47
D` dan dobri ljudi i još bolje "dame". A za prave dame, :cvjetic:
Dobar dan igračice, igrači, poperi, spameri, hakeri, pakeri igre, farme, noobovi, carevi igre,
kraljevi magle i paučine. Elem, dobar dan serveru
iliti što bi neki u mom kraju kazali - merhaba čaršijo na sve četri strane.

@ čitačima foruma
Slažem se da su nazivi sela, nazivi akaunta, nickovi - dno dna.
Tko, kad, kako i da li uopće to kontrolira u samoj igri - pojma nemam, ali od fašističkih,
satanskih, šovinističkih, vulgarizma najgore vrste, podlih i podmuklih, dvosmislenih,
krajnje glupih, itd itd je bezbroj ali to je - izvan naše moći. To neka rade oni koji to rade.
A da poneki koji se ugleda šokira i čisto ljudski zasmeta, zasmeta.
I da svatko nosi svoj obraz, na svom licu. Mada nekim to još treba obašnjavati.

@ Galahad
Naš je posao da igrom pokažemo ovim što su izazivali mjesecima, podbadali, provocirali,
koji su nakon par akcija počeli prebirati sami sebe, pisati o ovom ili onom,
tražiti razlog za ovo ili ono - a zakleli se da će bezbroj akunta nestati za 10 dana na serveru,
da nisu dobro složili kockice, da se server igra do kraja a to je, daleeeeeeko.

@ Roketman
Ma svaka ti iza ušiju vuče. :brukica:

evo nam ga kula nafurani harmonikas :D..meni nije niko iza usiju bogme :P..i uzgred smarate mnogo sa fejkovima :D

Čunga Lunga
28.10.12, 17:09

Ha ha vidi ovog botka, sta sad ostajte, ja koliko se secam ti uvek ides na BAX!!
ili je to samo onaj prosli server:S
A to gde ja igram pa zar je bitno!??
Mozda upravo kod tebe u savezu, a neboj se tu sam ja, vidim da si se zabrinuo:D

Toliko igrača izbacio iz Spina ni krive ni duzne, a moj multic ne diras!! hahahclown
Pa jel ti odredjujes ko je spijun ili Strider, ili neko treci, nije valjda paranoja proradilaROTFL

Kulin ban *
28.10.12, 18:45
Ha ha vidi ovog botka, sta sad ostajte, ja koliko se secam ti uvek ides na BAX!! ili je to samo onaj prosli server:S
A to gde ja igram pa zar je bitno!??
Mozda upravo kod tebe u savezu, a neboj se tu sam ja, vidim da si se zabrinuo:D
Toliko igrača izbacio iz Spina ni krive ni duzne, a moj multic ne diras!! hahahclown
Pa jel ti odredjujes ko je spijun ili Strider, ili neko treci, nije valjda paranoja proradila ROTFL
Huuuh, hvala dragom Bogu, Allahu, Krišni, Manituu. Hvala svim silama Kozmosa. Još si tu?
Jesam se zabrinuo, što jest, jest. Fali mi ono tvoje, good post. Sam sebi.
Fali mi čak i (Igrač KOBAJAGI ne postoji!) ???? Pa ti se obrisao? Ccccc.
Uzmi sad ref link, regaj se na hrx jednom i sa svojim nickom ČUNGA LUNGA :P
i obećajem ti zaštitu i rese = 24 sata.
Naravno da idemo igrati bax, znaš ti to dobro ali tebe nema. Zapravo te nema, nigdje. Osim po multićima.
Paranoični? Da i to smo. Jer nas ti obeća pogasiti do bax_a i sad imamo dilemu. Kud, što, kako?
Ma kakav ba Strider, on otima sela, mariše neke akunte k`o dječurliju i igra sa rajom remi u kafani.
A voli čitati basne, bajke, skajp šupljuše kojih je sve više po serveru k`o da smo na BBC produkciji. :D

@ Roketman
Tebe netko nešto cima fejkovima? Samo javi akaunt i fejkovi više ne idu. 8)

Čunga Lunga
28.10.12, 19:23
Ja rekao da cu Vas pogasiti do BAX??? Izgleda da te je ubilo vreme pa si počeo da brljavis:S
vi igrate uvek samo do BAX-a, mislim tako si rekao prosli server, pa nema potrebe da vas napadam:blink:
Kako si krenuo da izbacujes ljude iz saveza, nece niko ni ostati da igra!!! :D
Vidim tebi bas dosadno, ili si poprimio neke sklonosti prema drugom polu pa me redovno cimas:D, e bre kuline imate tamo valjda devojka kod Vas u savezu, pa cimaj malo njih, on mene botko odmori malo:lol2:

Kulin ban *
28.10.12, 21:10

Ja rekao da cu Vas pogasiti do BAX??? Izgleda da te je ubilo vreme pa si počeo da brljavis:S
vi igrate uvek samo do BAX-a, mislim tako si rekao prosli server, pa nema potrebe da vas napadam:blink:
Kako si krenuo da izbacujes ljude iz saveza, nece niko ni ostati da igra!!! :D
Vidim tebi bas dosadno, ili si poprimio neke sklonosti prema drugom polu pa me redovno cimas:D, e bre kuline imate tamo valjda devojka kod Vas u savezu, pa cimaj malo njih, on mene botko odmori malo:lol2:
Nek` si se ba ti javio, sve samo da si tu. I pusti ti vrijeme, ja se tebe prepao. ;)
A sad, `ajd mi reci na kom si nalogu, regaš li se na baxu, regaš li se ovdje sa svojim nickom (konačno)?
I da je Džej Lo u savezu, ti si meni draži. Posjećaš me na moju prvu ljubav.
Uvijek joj je odgovor na bilo koje pitanje bio bezzzz. :kid:
Ima li šta novo kod tebe, ovamo dosadno, skroooooooooz. I def mi se uspavao. Šalji bar fejkove.

GuZZa
28.10.12, 23:33

Siđe klocko, pa de malo potrazi gdje si pisao, ooo veliki (čitaj sićušni) vojskovođo!

Ja određujem to, al nažalost sami ispadaju k`o šverceri kad revizor u tamvaje uleti.

Hoćeš li uvijek biti sićušna ˝mohunica˝ , il ćeš nekad reći EVO ME TU SAM - BUJRUM !?

I btw, uvijek nije 1 server, a ovo je tek drugi, i na vasu zalost - tu smo do kraja :)

Šefe, nekom papku sam gore odgovorio, majke mi većeg kloca ne sretoh odavno :blink:

NVNK - Ispred spin muske polovine :D

Čunga Lunga
29.10.12, 00:01
Ja određujem to, al nažalost sami ispadaju k`o šverceri kad revizor u tamvaje uleti.

Pa i mislio sam da to radi neko bas inteligentan:cerek:

Fawo
29.10.12, 00:23

Joj Cunga tupadzija, veliki igrac izbrisan sa mape... sada da se i pojavi na nekom nalogu nista ti ne vredi takvi prevaranti sa 1000 naloga koji samo sebe hvale i dizu u nebesa nemaju respect ni one djecurlije sto prvi put igra ovu igru...Tako da Cunga izduvaj nam tuki, i nestani... Bolje sto si se izbrisao da ne gledas kako cemo vas sve izdelozirati sa kordinata:)

Čunga Lunga
29.10.12, 00:25
Joj Cunga tupadzija, veliki igrac izbrisan sa mape... sada da se i pojavi na nekom nalogu nista ti ne vredi takvi prevaranti sa 1000 naloga koji samo sebe hvale i dizu u nebesa nemaju respect ni one djecurlije sto prvi put igra ovu igru...Tako da Cunga izduvaj nam tuki, i nestani... Bolje sto si se izbrisao da ne gledas kako cemo vas sve izdelozirati sa kordinata:)

Vidi ovog, ti care izgleda imas ozbiljnih problema, pa te i neshvatam za ozbiljno, :brukica:
morao sam da se izbrisem jer me niko nije napadao posle debakla Aliensa, a ti i tvoj savez ste se pokazali!!!
hvala puno na defu :P

MAGIJA
29.10.12, 00:39
Vidi ovog, ti care izgleda imas ozbiljnih problema, pa te i neshvatam za ozbiljno, :brukica:
morao sam da se izbrisem jer me niko nije napadao posle debakla Aliensa, a ti i tvoj savez ste se pokazali!!!

gdje si oferu ?
gdje si momcino?
http://www.travian-reports.net/hr/report/401117171fd
jebote ni miša ubit nisi mogo ROTFL

sta je bilo sa porukama na odredzene naloge
eee vidim da imas obuku moj skype je ... dodaj me pa da se dogovorimo..
sta je sa nalogom SUPERISKA na -/- koji je prvobitno bio u faveli sada je zaseban,a naziv kao nekada tvoje selo uh da to je jedna proslost rupa u mapi..
i mozes pomislit ti mu cistio artefakt vrlo zanimljiv..

za mene tema sto se tice tebe je zatvorena

ivan21
29.10.12, 00:44
a vidim ti opet pobrao deff od 5 saveza pa se tu hvalis lako tako igrat
a i kobajagi je imao jako puno off nema sta

Fawo
29.10.12, 00:49

Pa ne mozes me shvatati ozbiljno kad nisi ni docekao da te propustim kroz masinu:) ugasili te natari:P Toliko si ti ozbiljan:) Pa jadan ne bio... Cak sam ti i multi superisku gadjao na 20 sati putovanja... De skupi sve sto imas na superiski i trazi od onog tvog vodje diletanta maksimusa i ostalih da ti i oni posalju sve da dodjem da razduzim to sirotinje sto iskupite... Ajd sad mrsh na spavanje...

Kulin ban *
29.10.12, 01:32

.............
:goodpost:

.................

ivan21
29.10.12, 01:40
ovaj fawo stvarno neki opasan lik nema sta:)

GuZZa
29.10.12, 03:35
:cerek:

Merhaba profesore :cerek: :cerek: :cerek:

Čunga Lunga
29.10.12, 06:10
gdje si oferu ?
gdje si momcino?
http://www.travian-reports.net/hr/report/401117171fd
jebote ni miša ubit nisi mogo ROTFL

sta je bilo sa porukama na odredzene naloge
eee vidim da imas obuku moj skype je ... dodaj me pa da se dogovorimo..
sta je sa nalogom SUPERISKA na -/- koji je prvobitno bio u faveli sada je zaseban,a naziv kao nekada tvoje selo uh da to je jedna proslost rupa u mapi..
i mozes pomislit ti mu cistio artefakt vrlo zanimljiv..

za mene tema sto se tice tebe je zatvorena

Hahaha, aj rekao sam 20 puta, pa ponovicu svima jos jednom imam 20 naloga!!!:D
Imam i na plus minus, minus plus, gde god hoces:D, čak i neke kod protivnika na plus plus, nije sve tvoj drug MH nasao, ali nek se potrudi, pa mozda nadje sve :D

A kako to mislis nisam misa mogao da ubijem, pa zbog tvoje fenomenalne akcije na mene, uhvatio sam vam 6 offova saveza, bruko jedna :lol2:
A i tvoj, zato brzo se pokri usima da neko ne vidi ovo:vampire:

Ti Fawo mene rusio!! :Se ovo je dobro, kad sam ti bio na 2 sata katama, govno u gacama, a nekog nesrecnika na minus minus, znas da katas, ma dobar si ti offer nema sta, sigurno si putovao jedno 30 sati u jednom pravcu, nema sta svaka čast:D

Fawo
29.10.12, 10:03
Imam i na plus minus, minus plus, gde god hoces:D, čak i neke kod protivnika na plus plus, nije sve tvoj drug MH nasao, ali nek se potrudi, pa mozda nadje sve :D

A kako to mislis nisam misa mogao da ubijem, pa zbog tvoje fenomenalne akcije na mene, uhvatio sam vam 6 offova saveza, bruko jedna :lol2:

Ti Fawo mene rusio!! :Se ovo je dobro, kad sam ti bio na 2 sata katama, govno u gacama, a nekog nesrecnika na minus minus, znas da katas, ma dobar si ti offer nema sta, sigurno si putovao jedno 30 sati u jednom pravcu, nema sta svaka čast:D

Pa ajd ostavi nick smekeru sta pises samo ostavi nick dje igras i eto me... Sta cu dolaziti na KOBAJAGI jedno selo si imao tu nista iz njega nisi radio... nit si sta skatao nit si nekog maltretirao samo si drzao deff od ally... i popao... E moj diletantu... zakucat se bezveze na selo od kog nema perspektive...nit ima ko da naseli da dize GG tu da je teft ostao da igra pocistio bi te ko malu bebu...

Galahad
29.10.12, 10:32
Hebo te miš ušo sam u top 10 od fejkova vaših .. pa di će vam duša ..toliko vojske poslat u fejkanje
skoro mi sav deff skinili fejkovima :blink: kako vam se samo da, toliko fejkova slati ??
pa ja imam manje vojske nego ste fejkova poslali alo??!

lalalalalalalalalalalala
29.10.12, 11:49
Hebo te miš ušo sam u top 10 od fejkova vaših .. pa di će vam duša ..toliko vojske poslat u fejkanje
skoro mi sav deff skinili fejkovima :blink: kako vam se samo da, toliko fejkova slati ??

hm pa možda da ANTI TEAM pitas kako nam se dalo toliko fejkat :cowboy:

Haris
29.10.12, 20:46

znamo da si nob :D

Galahad
29.10.12, 21:20
znamo da si nob :D

Ajde predstavi se lijepo i kulturno sa svojim nikom kao i ostali članovi foruma... kad već voliš biti svakom loncu poklopac.. nemoj se tu skrivat iza nekih xy imena ....

evo jedan vic Raketo samo za tebe

Prati majka sina Sandzakliju u Ameriku i kuka, plače...suza suzu stiže... A kaže joj muž:
Dobro bona što plačeš, pa ne ide u Sarajevo, vratit će se !!!

Ah našao sam te ...

Ti si ova sramota što kasni cijeli dan za ostalima...ehhehe ..još nije stigao jadničak

ACIF EFENDIJA Označi napad Napad na ⓪

Nije ni čudo što kažu da više nema viceva o sandzaklijama ..svi postali istina

dgalovac
29.10.12, 22:24
Što se ćuti kao da je pred buru?

Ja san čuja da je to vlasnik najkulturnijeg nika na travianu,
xXxMaMuTixXx = Rocketman
Takvog balavca bi kod nas kroz mriže par puta provukli
a splitski torcidaši sa njim počistili tribine. Fuj.

Haris
29.10.12, 23:16
Što se ćuti kao da je pred buru?

Ja san čuja da je to vlasnik najkulturnijeg nika na travianu,
xXxMaMuTixXx = Rocketman
Takvog balavca bi kod nas kroz mriže par puta provukli
a splitski torcidaši sa njim počistili tribine. Fuj.

da ti profesor odrzi lekciju :D
Mamuti (lat.: Mammuthus) su izumrli rod životinja iz porodice surlaša (Proboscidea), u koju spadaju i slonovi.
Mamuti su imali duge zakrivljene kljove, odnosno gustu dlaku (u pojedinim vrstama). Tijekom diluvijalnog razdoblja nastanjivali su sjeverne dijelove svijeta - Europu, Aziju i Sjevernu Ameriku.
Iako se pridjev "mamutski" koristi za neuobičajenu veličinu, mamuti nisu bili bitno veći od modernih slonova.
Smatra se da su evoluirali od azijskih slonova prije 4,8 milijuna godina. Izumrli su prije otprilike 10000 godina, dok su tragovi endemske patuljaste vrste u Kaliforniji zabilježeni prije 2000 godina.
O razlozima izumiranja mamuta ne postoji znanstveni konsenzus. Neki ga smatraju posljedicom klimatskih promjena, dok drugi navode istrebljenje od strane čovjeka.

i nisam splitski nego sandzacki torcidas ;)

Haris
29.10.12, 23:21
ajde predstavi se lijepo i kulturno sa svojim nikom kao i ostali članovi foruma... Kad već voliš biti svakom loncu poklopac.. Nemoj se tu skrivat iza nekih xy imena ....

Evo jedan vic raketo samo za tebe

prati majka sina sandzakliju u ameriku i kuka, plače...suza suzu stiže... A kaže joj muž:
Dobro bona što plačeš, pa ne ide u sarajevo, vratit će se !!!

Ah našao sam te ...

Ti si ova sramota što kasni cijeli dan za ostalima...ehhehe ..još nije stigao jadničak

acif efendija označi napad napad na ⓪

nije ni čudo što kažu da više nema viceva o sandzaklijama ..svi postali istina

oj sandzaku mjesto moje drago ti si ponos ti si moje blago i kad odem ti me zoves sine ti si mjesto moje djedovine :) https://www.youtube.com/watch?v=HgKK8VxsBH0&feature=endscreen&NR=1ROTFLROTFL galahad u velikom bratu :D

Fawo
30.10.12, 07:48

Jesi ovaj ti ? Et koliko ste ozbiljna ally sa fejkovima vam orem njive sa lvl 15 na lvl 8 :) Necu vise igrat ovu igru totalno ste neozbiljni :P
Jel i ovo tvoj multi??? Na kom si nalogu reci da te preslisam oooo prevarante igracino mustro pajvane....

http://travian-reports.net/hr/report/401570d178d,401571375fe,4015727dc51,401573eac03,40 15740f1a1,401576c21e0,4015777df08,4015783d3dd,4015 79917f7,401582deff8

Čunga Lunga
30.10.12, 10:49
Jesi ovaj ti ? Et koliko ste ozbiljna ally sa fejkovima vam orem njive sa lvl 15 na lvl 8 :) Necu vise igrat ovu igru totalno ste neozbiljni :P
Jel i ovo tvoj multi??? Na kom si nalogu reci da te preslisam oooo prevarante igracino mustro pajvane....

http://travian-reports.net/hr/report/401570d178d,401571375fe,4015727dc51,401573eac03,40 15740f1a1,401576c21e0,4015777df08,4015783d3dd,4015 79917f7,401582deff8

Daj bre jazavče skini mi se vise, jel imas ti pametnija posla u zivotu:opala:

Haris
30.10.12, 10:56
sta mi dirate cungica? da vam se to mozda ne svidja? :sjekiraš: :P

ivan21
30.10.12, 15:17
ajmo ljud dje su t6e akcije sta ste svi zaspali

Fawo
30.10.12, 15:51
Daj bre jazavče skini mi se vise, jel imas ti pametnija posla u zivotu:opala:

Nikad, ti si mi pacijent da te ramka psihicki posto se lozis da si neki pajser :)

Dje si pajseru na kom nalogu javi mi se da te peglam i ingame:P

bole77
30.10.12, 16:55

Dobar ti ovaj fejk..poslano samo 900 kata u fejku :D

dgalovac
30.10.12, 17:20
da ti profesor odrzi lekciju :D
...................
O razlozima izumiranja mamuta ne postoji znanstveni konsenzus. Neki ga smatraju posljedicom klimatskih promjena, dok drugi navode istrebljenje od strane čovjeka.
i nisam splitski nego sandzacki torcidas ;)
Vidi se da si upoznat sa izumrlim vrstama odlično. Izumrli su jer su ih taki ka ti čuvali.

sta mi dirate cungica? da vam se to mozda ne svidja? :sjekiraš: :P
Nisi ti niš, osim obično tandrkalo koje ukotovci lože i kojin se uvlačiš.

Fawo
30.10.12, 17:51
Dobar ti ovaj fejk..poslano samo 900 kata u fejku :D

To mi je fejk selo a dobar je vendikator to je zato sto se vezao sa herojem na art neki tamo:) I sto sam morao da deffam 3 sela i da prebacujem artove 800kx15 dobra steta oporavice to ovi shabani nek salju satne par dana:D i nek uplati 600 golda:)

Pufinca
30.10.12, 18:48
Čitam i ne vjerujem,. toliko straha od spin-a , a server se igra rekreacijski.. sta bi bilo da se igra ozbiljno?

:worship::worship::worship:spin

Galahad
30.10.12, 20:04
heheh nije on obično tandrkalo ... on je farma od farmi ... pa nije ni čudno da se dodvorava .. pojedincima i uvlači na određena mjesta sa potpisanim čizmama da ga poslje znaju prepoznat koji je on.

http://www.travian-reports.net/hr/report/401782474c4

Haris
30.10.12, 21:09
heheh nije on obično tandrkalo ... on je farma od farmi ... pa nije ni čudno da se dodvorava .. pojedincima i uvlači na određena mjesta sa potpisanim čizmama da ga poslje znaju prepoznat koji je on.

http://www.travian-reports.net/hr/report/401782474c4

na taj acc ni ne igram ;)

au sto ste mi se ucutkali :D

Haris
31.10.12, 21:24
Vidi se da si upoznat sa izumrlim vrstama odlično. Izumrli su jer su ih taki ka ti čuvali.

Nisi ti niš, osim obično tandrkalo koje ukotovci lože i kojin se uvlačiš.
mogo bi se malo lepse izrazit kad razgovaras sa profesorom :)

Kulin ban *
01.11.12, 00:58
mogo bi se malo lepse izrazit kad razgovaras sa profesorom :)
Haloooo, ima li ovdje više ikog? Gdje mi je čungić, 5 mjeseci me zove na sastanak i onda - biiiiiž.
Ma jel istina da si sad na acc superiška? :air kiss: Nedaj se ti, bez tebe bi server bio, nikakav. :P
Ima li šta novo, udara li se? Ajde dajte koji log.

Čunga Lunga
01.11.12, 07:53
Haloooo, ima li ovdje više ikog? Gdje mi je čungić, 5 mjeseci me zove na sastanak i onda - biiiiiž.
Ma jel istina da si sad na acc superiška? :air kiss: Nedaj se ti, bez tebe bi server bio, nikakav. :P

Haha, sa tobom se ne vredi raspravljati :opala:
Nego FAwo reci ti meni sta tebi danas fali???:cerek:
Samo me zanima dal se mala obuka brani sa 1400 pretora ili art obuke kosta 1600 zlata za BAX!!!:lol2:

A posto si veliki ti igrač trebalo bi da znas odgovor:P, vidis da se neisplati kurčenje po forumu tako se i Guza kurčio kako hoce da mu iskatamo selo pa dobio dozu penicilina:D

Kulin ban *
01.11.12, 10:03

Haha, sa tobom se ne vredi raspravljati :opala: .....................
Čungiiiiiiiiiiić, huuuh, kako mi nedostaješ. Čak i oni tvoji fejkići. :D
Pa šta se dešava, nema te k`o gaćica u porno filmovima.
Jesi li to zauzet selidbama sa naloga na nalog, da nemaš vremena za starog druga. :cry:
A toliko si me zvao da dođem, eno čak sam i bax zapostavio, samo radi tebe. :P

Fawo
01.11.12, 11:53
Haha, sa tobom se ne vredi raspravljati :opala:
Nego FAwo reci ti meni sta tebi danas fali???:cerek:
Samo me zanima dal se mala obuka brani sa 1400 pretora ili art obuke kosta 1600 zlata za BAX!!!:lol2:

A posto si veliki ti igrač trebalo bi da znas odgovor:P, vidis da se neisplati kurčenje po forumu tako se i Guza kurčio kako hoce da mu iskatamo selo pa dobio dozu penicilina:D

Tebi necu nista cestitati shabane,

Evo javno cu da kazem da je igrac Predator tito.
BruceLee je osnovao 3per. (30|117)‎ 8.06 danas 04:15
http://travian-reports.net/hr/report/40226435303,40226518e5b

Znaci sjedis na nalogu i gubis art...
Sta cu braniti art kada sam na nalogu diletantu ... i kada sam sacekao da vidim dal ce uvezati kakvog heroja... ma predator tito .. ovo na 3 minuta heroj nije realno da je to sve istempirao izgoldao skladiste i riznicu...

Čunga Lunga
01.11.12, 12:16

Sta cu braniti art kada sam na nalogu diletantu ... i kada sam sacekao da vidim dal ce uvezati kakvog heroja... ma predator tito .. ovo na 3 minuta heroj nije realno da je to sve istempirao izgoldao skladiste i riznicu...

Ma glavno je da si ti dobio po guzi!!!:P Bruko Traviana
Samo ti objasanjaj kako si prodao art, valjda ce neko shvatiti:cerek:

Ma sigurno ti neko hakovao acc, ili admin je sam napravio selo i poslao heroja:opala:

Kad vidi Anti da si izgubio obuku, čoveka ima infrakt da strefi:blink:

Čunga Lunga
01.11.12, 12:22

Čungiiiiiiiiiiić, huuuh, kako mi nedostaješ. Čak i oni tvoji fejkići. :D
Pa šta se dešava, nema te k`o gaćica u porno filmovima.
Jesi li to zauzet selidbama sa naloga na nalog, da nemaš vremena za starog druga. :cry:
A toliko si me zvao da dođem, eno čak sam i bax zapostavio, samo radi tebe. :P

HAHa bolje Kuline sredjuj stvari kod tebe u savezu, vidim igrači ti odlaze, ma sigurno zbog BAX-a ili im je neko hakova acc:dance:
Samo neznam kako su se usudili sram ih bilo, da napuste takvu veličinu

6.10.12 AndroLo_43 izašao/la iz saveza spin®
26.10.12 Blaster izašao/la iz saveza spin®
27.10.12 DEA izašao/la iz saveza spin®
27.10.12 sysmen izašao/la iz saveza spin®
27.10.12 amigo izašao/la iz saveza spin®
27.10.12 srna izašao/la iz saveza spin®
28.10.12 penzioner izašao/la iz saveza spin®
29.10.12 DADA izašao/la iz saveza spin®

:cerek::cerek:

GuZZa
01.11.12, 12:54

Su tebe zvali multić il multići ?

HAHa bolje Kuline sredjuj stvari kod tebe u savezu, vidim igrači ti odlaze, ma sigurno zbog BAX-a ili im je neko hakova acc:dance:

Nek odlaze, i trebaju, više puta na red za satnu sad ja dođem :D

Igrač bez akaunta, karaktera, svog ja, ponosa, mu*a i svega ostalog povezanog našao nešto da priča, aj se zabij negdje u birtiju, možda se tamo možeš prištekati kome da ti plati cugu dvje...

:blink:

Fawo
01.11.12, 13:06
Ma glavno je da si ti dobio po guzi!!!:P Bruko Traviana
Samo ti objasanjaj kako si prodao art, valjda ce neko shvatiti:cerek:

Ma sigurno ti neko hakovao acc, ili admin je sam napravio selo i poslao heroja:opala:

Kad vidi Anti da si izgubio obuku, čoveka ima infrakt da strefi:blink:

Nemam ja sta da objasnjavam dal je prodat art ko god misli da je art prodan moze da mi izduva karu, al 90% ljudi zna da se ja ne bavim tim mutnim radnjama ja sam ovde da vas maltetiram...

U svakom slucaju ovo vam je za nauk koliki je Predator tito sto se tice igre znaci nema tu sta da prebiramo ko je prodao ne prodao covjek je napravio tito akciju, sada mudraci koji kazu ovo ono moglo je ovako onako... bilo proslo idemo dalje nije prvi art koji sam izgubio ... Ja nekad i po 4 5 6 artova za server izgubim ... Al moze mi se kad im imam kamaru... Ant je moj brat dobice novi art... Zadefajte se eto me...

uterivach
01.11.12, 15:24
Nemam ja sta da objasnjavam dal je prodat art ko god misli da je art prodan moze da mi izduva karu, al 90% ljudi zna da se ja ne bavim tim mutnim radnjama ja sam ovde da vas maltetiram...

U svakom slucaju ovo vam je za nauk koliki je Predator tito sto se tice igre znaci nema tu sta da prebiramo ko je prodao ne prodao covjek je napravio tito akciju, sada mudraci koji kazu ovo ono moglo je ovako onako... bilo proslo idemo dalje nije prvi art koji sam izgubio ... Zadefajte se eto me...

ajde da se mi javimo prvi put ovaj server :) hvala jos jednom igracu Drama jer nam je igracki cestitao na odradjenoj akciji :) akcija je bila do detalja isplanirana a odradio ju je nas dual koji je poznat za otimacine :D a ime mu necemo ovdje spominjati ;) u svakom slucaju da je bio bilo ko na mjestu drame isto bi prosao :D cekamo te svakako i bice nam zanimljiv svaki tvoj potez druze Drama :P

svako dobro svima u daljnjoj igri i veliki pozdrav od ekipe PredatroR

Kulin ban *
01.11.12, 16:08

Sreća moja pa me još nisu svi ostavili (šutnuli) k`o tebe Templari,
da imam akaunt (naravno svoj sa svojim nickom), savez skupa sa frendovima (a rekoše nas gasiti)
i tebe - da se sjetiš kako je to kad sve to imaš.
I još ne koristim usluge firme "Selimo vas sa naloga na nalog, ali samo noću".
Ako mi bude trebalo, mogu tebe nazvati jer sam čuo da tu imaš štelu?
Čungiiiiić. Nestaje mi golda, `ajd se regaj na ref link.:lovju: Sa svojim nikom.

Čunga Lunga
01.11.12, 16:27
Ja nekad i po 4 5 6 artova za server izgubim

Ma kazem ja ti si vrhunski igrač:cerek:

Čunga Lunga
01.11.12, 16:29
Sta bi Kuline, nisam valjda pogodio živac:cerek:

Fawo
01.11.12, 18:40
Ma kazem ja ti si vrhunski igrač:cerek:

Pa dobro za razliku od tebe sam vrhunska igracina uvjek tu da tabam diletante kao ti i naravno kada te neko nadmudri i odradi to kao Predator sto je uradio samo je red cestitati i idemo dalje, istim tempom pa ti kazem ti nemas pravo da pricas jel nemas pedigre za to i 100x sam ti ponovio sve vidimo u dogledno vreme kako i sta i kako ce se zavrsiti sobzirom da ti nisi nista uradio i da nemas nalog svoj znaci kakav ti respect i zasluge hoces ? Ti si druze izbrisan sa mape... Ne znam sto pricas uopste...

Kulin ban *
01.11.12, 18:44

Sta bi Kuline, nisam valjda pogodio živac:cerek:
Jesi :dance: a sad se lijepo vrati pa opet pročitaj moj post. :brukica:

Haris
01.11.12, 19:13

ima :P

bole77
01.11.12, 20:13

Odlicna akcija...svaka cast :101010: triba to sve znat poslozit,,zato onome ko je slagao ovu akciju kapa do poda....
I s ovim,, Ukot je sad u velikoj prednosti...imaju 4 mala bo +posebnu obuku...dok hamersi nemaju malih bo arta....

Haris
01.11.12, 20:53

e pa msm sta je oaj covek :D

KajaKalimero
01.11.12, 21:02
30 igraČa lsd mi iskata 10 sela,ne mogu da vjerujem,Šta se desi ja koja mrŽnja nevjerovatno gl.grad i off selo ostadoŠe a ostalo skataŠe.
Eto da vam se poŽalim malo.

Haris
01.11.12, 22:01
30 igraČa lsd mi iskata 10 sela,ne mogu da vjerujem,Šta se desi ja koja mrŽnja nevjerovatno gl.grad i off selo ostadoŠe a ostalo skataŠe.

a kako tebi nik? :D i daj reporte

MaracOsJugII
01.11.12, 23:54

strašno mora da si ih nešto opasno naljutio

LMAO
02.11.12, 01:28

ima jedna izreka , nesto u smislu... dont hate the player, hate the game.... tako i ti , sve je igra :D

nego cunga,jadni napaceni djecace, multicu, sramoto ukota i traviana, cujem da se zbavio novi multic :bruka:
oces reci koliko si ga golda platio?:cop:

selo (citaj server) prica, a ti se krijes, sta ces time da dobijes..... :harmonikaš:
nikad ni č od čovjeka od tebe ROTFL :P

:pivo:

maliplavi
02.11.12, 04:47

polako, docemo mi opet u setnju i u ta dva sela... bolje zabijaj taj ''offic'' dok ga jos imas :D :D :D :D

KajaKalimero
02.11.12, 08:34
nema reporta legendo,o tome se i radi,mislim u suportima nama defa.

Aquaa
02.11.12, 10:57
Poštovani, zamolio bih vas sve zajedno da porucite savezu LZN&BM da vise nejde na LSD, jer nema smisla. Necu reporte stavljat jer ne zelim ih uvrijediti njihovim greskama. Kratko receno, napade bez ovnova i bez konjice NE SLATI :)

Da ste pitali, drage volje bi vam dali ove arte ludjaka, i ovako i onako nam nista pametno nisu dali :)

Poštujemo vašu hrabrost i cijenimo to :)

KajaKalimero, ha ha . ha . hahaha

Dal ti imam sta reci vise osim toga da je vas savez izgubio do sada 2 arta od LSD saveza ? Jucer u pol bijela dana na svetak smo vam uzeli art. :to victory: Pohvali se tim reportima :) ali izgubiti 2 arta

Hvala
aqua

Čunga Lunga
02.11.12, 13:15
ima jedna izreka , nesto u smislu... dont hate the player, hate the game.... tako i ti , sve je igra :D

nego cunga,jadni napaceni djecace, multicu, sramoto ukota i traviana, cujem da se zbavio novi multic :bruka:

selo (citaj server) prica, a ti se krijes, sta ces time da dobijes..... :harmonikaš:

Kad čovek nezna nista pametno da kaze, zna samo da vredja:brukica:
Pa sto Vam je bitno na kom sam nalogu, da necete opet da se kucate u mene, i zaista neznam sto je Vama toliko bitno na kom sam nalogu, kad ste znali niko nije smeo ni fejk da posalje, a kamoli da napadne, tj. osim onog kucanja Aliensa, a ti si valjda koliko mi se čini nick Zagorec u igri, pa ti si se bruko prvi i kucao, a onaj Fawo, čovek nije ni smeo da napadne a na 2 sata ste mi bili katama, a sad ovde puštate muda!!! :cerek:e moji botovi

A koliko sam platio, a mnogo manje nego sto ste vi platili naloge DEA, Spartak, Jaca:dance:

LMAO
02.11.12, 13:51
Kad čovek nezna nista pametno da kaze, zna samo da vredja:brukica:
Pa sto Vam je bitno na kom sam nalogu, da necete opet da se kucate u mene, i zaista neznam sto je Vama toliko bitno na kom sam nalogu, kad ste znali niko nije smeo ni fejk da posalje, a kamoli da napadne, tj. osim onog kucanja Aliensa, a ti si valjda koliko mi se čini nick Zagorec u igri, pa ti si se bruko prvi i kucao, a onaj Fawo, čovek nije ni smeo da napadne a na 2 sata ste mi bili katama, a sad ovde puštate muda!!! :cerek:e moje botovi

A koliko sam platio, a mnogo manje nego sto ste vi platili naloge DEA, Spartak, Jaca:dance:

ja tebe uvrijedio?
ok, mozda ako tebe vrijedja to sto sam te nazvao sramotom jer nacin na koji igras je :brukica:
ako te tjesi ja bi te smatrao covjekom da dodes samo sa dva acca, a meni nemas sta prigovoriti ni u jednom pogledu samo jedan acc imam, sve posteno sve po PS-u...
kazes kucao sam se, daj log, ako ti onu sicu od gg offa nazivas kucanjem onda nema se sta pricati, zao mi samo kile kata koju sam slupo na tebi, niceg vise

a to da nismo smjeli ili nesto tako...zasto su neki ostali na jednome selu samo i to gg (nisi jos skontao :) )
dok ste ti i jos jedna dama drzali tamo po 40-50k deffa u svojim kropovima, mi smo mogli napadati okolo ostale , zbog toga je ugaseno 4-5 accova oko tebe (po mom skromnom misljenju barem 2 od tih 4-5 su bili neciji (citaj mozda tvoji) dupli accovi...

a cuj, kad se vec tako prsis na forumu cijelo vrijeme i javljas se bio bi red da se zna koji acc stoji iza toga sto ti napises ovdje...
neces se kriti ko lija i javljati se kad zbog krive procjene recimo ode 1/2 veliki bo, a sto su vam neki momci 5-6 off sela uzeli nije se ni spomenulo... doduse spomenulo se kad ste uhvatili nesto kod jolere u off selu, javila se pametnica da je procitala napad, di je bila prethodnih 4-5 napada ??? :D

mozda necemo nista , mozda te ni ne zafejkamo , a mozda ti se opet uzme off selo kao i prosli put ili se svi skucamo u tebe, ti budi covjek , daj nick (pravi)

PS: btw, odavno ti je procurilo da ti kobajagi nije #1 acc ;)
a i ovi pokusaji dezinformiranja nekih (ovaj put mene) preko tvoje igracice ne pomazu...

bole77
02.11.12, 13:54
polako, docemo mi opet u setnju i u ta dva sela... bolje zabijaj taj ''offic'' dok ga jos imas :D :D :D :D

maliplavi,mogao si bit drugar pa i nama ostalima ukratko prepricat s kim se to lsd bije...vidim da vasi clanovi imaju poprilicno i off i deff bodova...pretpostavljam da ste u ratu (neobjavljenom) sa lzn i tnt,,al nisam siguran..pa ako ni problem,,ukratko neki presjek daj...
Hvala unaprijed....

Haris
02.11.12, 14:04

sta ce vam cungic? :D .. niste se valjda zaljubili u njega pa da vam nedostaje :)

Ropee
02.11.12, 17:08
maliplavi,mogao si bit drugar pa i nama ostalima ukratko prepricat s kim se to lsd bije...vidim da vasi clanovi imaju poprilicno i off i deff bodova...pretpostavljam da ste u ratu (neobjavljenom) sa lzn i tnt,,al nisam siguran..pa ako ni problem,,ukratko neki presjek daj...
Hvala unaprijed....

Ma mi samo napadamo zivotinje po oazama. ;)

AJKULA TEAM
02.11.12, 17:59
Evo LEGENDE izmislile novu vrstu katanje:
http://tx3.travian.com.hr/berichte.php?id=27096977|9d1f805e&t=
http://travian-reports.net/hr/report/402719c7109 :brukica:
Kataju jedan suport dva tjedna ROTFL

Kulin ban *
02.11.12, 22:05
[B]..................... a sad ovde puštate muda!!! :cerek:e moji botovi
...................
Čungiiiić, jesi li to stvarno ti ili samo tvoja schauma?
A nek` si im se nagovorio, ono baš muški i igrački. Šta njih briga gdje si ti?
Oni bi da ti govore kad ćeš gasiti KOBAJAGI (ne po Bajagi)? Oni bi da znaju jesi li ti na Superiška?
Šipak im svima. Pa nisu ti oni dali novac pa bi sad da znaju koliko si platio. Baš su nekakvi.
Reci ti njima, kad budem sa acc ČUNGA LUNGA, tad sam ja i samo ponekad - moja schauma.

sta ce vam cungic? :D .. niste se valjda zaljubili u njega pa da vam nedostaje :)
De vidi ima li Čungić toalet papira?

Haris
02.11.12, 22:48
Čungiiiić, jesi li to stvarno ti ili samo tvoja schauma?
A nek` si im se nagovorio, ono baš muški i igrački. Šta njih briga gdje si ti?
Oni bi da ti govore kad ćeš gasiti KOBAJAGI (ne po Bajagi)? Oni bi da znaju jesi li ti na Superiška?
Šipak im svima. Pa nisu ti oni dali novac pa bi sad da znaju koliko si platio. Baš su nekakvi.
Reci ti njima, kad budem sa acc ČUNGA LUNGA, tad sam ja i samo ponekad - moja schauma.

De vidi ima li Čungić toalet papira?

sta si mu to radio u kupatilo? :D ..posto vidim i znas koim se samponom kupa :)

Čunga Lunga
03.11.12, 01:10
Pa nisu ti oni dali novac pa bi sad da znaju koliko si platio. Baš su nekakvi.

I to sto kazes Kuline, kod tebe u savezu su bas jeftini nalozi, dal zbog toga sto odlaze ljudi na Bax ili im pun k... tebe, zaista ne znam:dance:

Kulin ban *
03.11.12, 01:48

sta si mu to radio u kupatilo? :D ..posto vidim i znas koim se samponom kupa :)
Čekao da mu ti obrišeš ..... A naravno da znam, sve "dame" koriste schaumu, profesore. :opala:

I to sto kazes Kuline, kod tebe u savezu su bas jeftini nalozi,
dal zbog toga sto odlaze ljudi na Bax ili im pun k... tebe, zaista ne znam:dance:
Baš tako, :dance: al` još uvijek je ekipa tu, unatoč nekim tarlahanjima po forumu o brisanju, gašenju,
odlasku na bax i nisu nestali k`o neki savez :D, pa im sad vođa trči okolo, špija, uvlači se i petlja. 8)

E R N E S T
03.11.12, 03:14
ajde da se mi javimo prvi put ovaj server :) hvala jos jednom igracu Drama jer nam je igracki cestitao na odradjenoj akciji :) akcija je bila do detalja isplanirana a odradio ju je nas dual koji je poznat za otimacine :D a ime mu necemo ovdje spominjati ;) u svakom slucaju da je bio bilo ko na mjestu drame isto bi prosao :D cekamo te svakako i bice nam zanimljiv svaki tvoj potez druze Drama :P

Kaže Fawo "tito", po meni ovo je 3u1 Tito+Hitler+Onaj ludi precjednik Koreje...
Nema se šta reći, svaka pohvala.

Fawo
03.11.12, 05:20
ARE YOU READY FOR RUMBLE?

SK STYLE
Turbo turbo TOTAL WAR!

http://www.youtube.com/watch?v=WvufFwdqMzg

Cungic izduvaj mi talambus:) Ja se u zivotu nisam obrisao , ne znam dje ta opcija uopste :) A ti nema te... skaci i trudi se i trosi pare i vrijeme, dok ne skontas da si diletant:P

Kulin ban *
03.11.12, 09:42
Molim vas, pa subota je i nemojte mi ovako rano dolaziti. :D :D
http://travian-reports.net/hr/report/40291262389
Čestitam, iskreno nisam očekivao da će netko krenuti na beton.ba al`nek` se malo i igra.

Naravno, čungić je uvijek dobrodošao, pogotovo ako bude sa svojim nalogom,
kojeg će možda imati, nekad, negdje a ne povlačiti se k`o siroče. Po serveru. :kid:

Haris
03.11.12, 14:07

Čekao da mu ti obrišeš ..... A naravno da znam, sve "dame" koriste schaumu, profesore. :opala:

Baš tako, :dance: al` još uvijek je ekipa tu, unatoč nekim tarlahanjima po forumu o brisanju, gašenju,
odlasku na bax i nisu nestali k`o neki savez :D, pa im sad vođa trči okolo, špija, uvlači se i petlja. 8)

pa nije ti cunga zena :P

Čunga Lunga
03.11.12, 19:18
ARE YOU READY FOR RUMBLE?

SK STYLE
Turbo turbo TOTAL WAR!

http://www.youtube.com/watch?v=WvufFwdqMzg

Cungic izduvaj mi talambus:) Ja se u zivotu nisam obrisao , ne znam dje ta opcija uopste :) A ti nema te... skaci i trudi se i trosi pare i vrijeme, dok ne skontas da si diletant:P

Vidi javlja se ova jada sto je izgubila mali art obuke!!!:cerek:
Pa nisam ja ugasio zbog Vas nalog, posto na mene botko niste smeli ni fejk poslati a ne napasti, vec zbog boljeg naloga u Spinu znas i sam da ne mozes da imas 2 naloga na serveru, mislim valjda znas posto si i sam imao ban zbog toga:D

Kulin ban *
03.11.12, 21:17
Pa ste zato zakucali na mene, jer ti imaš akaunt tamo? :brukica:
Stvarno si tolika rijetkost na Travianu da bi trebali svi kolektivno pisati Nijemcima,
i tražiti da te uposle na svim serverima. :D :D

divljak22
03.11.12, 21:53
Pa ste zato zakucali na mene, jer ti imaš akaunt tamo? :brukica:
Stvarno si tolika rijetkost na Travianu da bi trebali svi kolektivno pisati Nijemcima,
i tražiti da te uposle na svim serverima. :D :D

slobodno makneš te x-iće i ostaviš napadača ;) i molio bih da se to ne povezuje sa čungom i vašim međusobnim prcanjem jer sam išao samoinicijativno s ciljem da se zakucam, a ako se ne zakucam bar ću uzet ludi art :plesem na kisi:

Fawo
04.11.12, 12:09

Nema na cemu za svaku pohvalu do detalja isplanirano realno gledano svako bi prosao isto ... Jedina odbrana od toga je bila preko 150k deffa u selu koje bih ubacio i alalio za tvoj off jer taj off i bez heroja ubija jedno 100-150k zavisno od kolicine koja se skupi... samo nije bilo realno da ubacujem deff uopste na taj napad kada nisam video heroja na 1:20 koliko ti otprilike treba do tog sela ili nekog brzeg tipa maximusa koji je mozda na minuta iz onog sela gde mu je brzina za 0:14:22 sata al da raspusti 300k deffa znali bi odmah i uzeli bi opet tu obuku al ostali bi bez tog ron jeremy sela garant vi tako da ovo sto si ti uradio za 6 godina igranja niko me ovako nije premuntao do sada, tako da svaka cast ...

Pufinca
04.11.12, 16:37
Pozdrav dečki...

Evo mene samo da cestitam ljudima , 100 napada, koji sjedaju točno u 7:00:00 , hmm.... takvih atentata nije bilo ni na Hitlera,Titu i druge velike vojskovođe...

Eto red bi bio da se čestita ekipi, znaju oni tko su.. a sad odo da renoviram, ostavili ste nered iza sebe.. :usisava: :usisava:

heheheeehe., poz dečki, nek je malo zaratilo , od fejka nema nista...

ljubi vas Denza

Čunga Lunga
04.11.12, 17:23
dupli accovi...
PS: btw, odavno ti je procurilo da ti kobajagi nije #1 acc ;)

Odakle tebi ideja da ja imam vise naloga, i otkud tebi ideja da je Kobajagi bio moj acc:cerek:
Neko ti rekao pa si poverovao:opala:
To sto se Vi primate na svaki moj post, nisam Vam ja kriv:dance:

Galahad
04.11.12, 17:42
slobodno makneš te x-iće i ostaviš napadača ;) i molio bih da se to ne povezuje sa čungom i vašim međusobnim prcanjem jer sam išao samoinicijativno s ciljem da se zakucam, a ako se ne zakucam bar ću uzet ludi art :plesem na kisi:

Nemojte mi divljaka zezat .. jedini je koji se usudio poslat off a da nije morao maxa pitat jel smije ... čestitke na pokušaju i na obrani kulinu takođe

Galahad
04.11.12, 18:17
samo za Ukot ekipu ..i našeg dragog Alena K... oni znaju zašto

http://www.youtube.com/watch?v=xn8iCc4gShA

Galahad
04.11.12, 19:03
čestitke na obrani muhamed
jes malo neobična ali je bila učinkovita obrana sa offom ..ehheeh

Čunga Lunga
04.11.12, 19:27
Lepa odbrana nema sta, nego koliko je sad ono rezultat:nema odmora:
nema mi mog prijatelja Antija da nije on isto pobegao na BAX??:D

Galahad
04.11.12, 19:36
hebiga čunga ovo je neriješeno ....hehe ... da ste dali čovijeku deffa umjesto ....šefu .. onda nebi morao off izgubit
i čisti bod za vas ..ovako .. mi zadovoljni ... a jeste vi zadovoljni to neznam ..

+ jedan gg ste izgubili ... sva žitna polja kod alena k .. košta to ..ajme

Haris
04.11.12, 21:01
hebiga čunga ovo je neriješeno ....hehe ... da ste dali čovijeku deffa umjesto ....šefu .. onda nebi morao off izgubit
i čisti bod za vas ..ovako .. mi zadovoljni ... a jeste vi zadovoljni to neznam ..

+ jedan gg ste izgubili ... sva žitna polja kod alena k .. košta to ..ajme
kojeg alena? :D

Eliminator
04.11.12, 23:19
:pece palacinke: :D Šta se dešava? :kid:

Fawo
05.11.12, 03:55
Lepa odbrana nema sta, nego koliko je sad ono rezultat:nema odmora:
nema mi mog prijatelja Antija da nije on isto pobegao na BAX??:D

Neozbiljna ste ekipa , tako da pored hrxa mozemo da igramo i bax a ovde na hrx da vas deljemo do sudnjega dana:)

Haris
05.11.12, 14:04
Neozbiljna ste ekipa , tako da pored hrxa mozemo da igramo i bax a ovde na hrx da vas deljemo do sudnjega dana:)

ciniti se da ce te da nas deljete :P

Čunga Lunga
05.11.12, 15:52

Hahaha, aha vidim oteli smo Vam jednu malu obuku, i jedan unikatnu obuku, nemojte vise da nas derete:cerek::cerek::cerek::cerek:

erorr
05.11.12, 16:52
A stvarno pretjerujete, uffff naporni malo, ja sam ovo, ja sam ono.... moj tata uhvati metak golim rukama....
Ja vas ne kontam di je kraj , koliko gledam off i deff bodove rokate se dobro, ko pobjeđuje neznam, artovi nose prednost, ali ima i ona mana, previse artova, premalo deff-a.... valjda znate sta radite...
Ali ova prepucavanja, i hvalisanja nisu mi jasna, hvali se igrac koji je obrisao acc?
Ako bi morao pogađati ko ce osvojiti server igrao bi na LSD :)

Haris
05.11.12, 17:35
A stvarno pretjerujete, uffff naporni malo, ja sam ovo, ja sam ono.... moj tata uhvati metak golim rukama....
Ja vas ne kontam di je kraj , koliko gledam off i deff bodove rokate se dobro, ko pobjeđuje neznam, artovi nose prednost, ali ima i ona mana, previse artova, premalo deff-a.... valjda znate sta radite...
Ali ova prepucavanja, i hvalisanja nisu mi jasna, hvali se igrac koji je obrisao acc?
Ako bi morao pogađati ko ce osvojiti server igrao bi na LSD :)

videcemo i to :) http://travian-reports.net/hr/report/27048423134

Čunga Lunga
05.11.12, 18:42
hvali se igrac koji je obrisao acc?

'
Ko je obrisao Acc??:S

Kulin ban *
05.11.12, 21:09
'
Rahmetli Tito. :na karte:
Il` on ili onaj KOBAJAGI (al ne po Bajagi).:brukica:

erorr
05.11.12, 21:56
videcemo i to :)
pa to bi ja rekao, koliko vidim ono dosta brzo rijesili stvari kod sebe i ono stancali off, sada se malo zakacili sa drugima, ali vjerujem da se na slagalo vojske, dok drugi ratuju dosta...

'

pa koliko ja vidim na forumu se spominje acc kobajagi kojega nema? lijepo pise da igrac ne postoji!

VALENCIA
05.11.12, 23:27
pa to bi ja rekao, koliko vidim ono dosta brzo rijesili stvari kod sebe i ono stancali off, sada se malo zakacili sa drugima, ali vjerujem da se na slagalo vojske, dok drugi ratuju dosta...

pa koliko ja vidim na forumu se spominje acc kobajagi kojega nema? lijepo pise da igrac ne postoji!

videcemo i to :) http://travian-reports.net/hr/report/27048423134

kakvi vi i vas rat kada savez LSD koji nije ni s kim u ratu je prvi po napadackim bodovima :pije kavu:

Sumo
05.11.12, 23:46
kakvi vi i vas rat kada savez LSD koji nije ni s kim u ratu je prvi po napadackim bodovima :pije kavu:

naravno..kad ima puuuunooo oaza sa živinama oko sebe...:cowboy:

LMAO
05.11.12, 23:51

druze pogledaj branitelje, nije isto kad recimo 50k bata i 15ktv-a pocisti 20k deffa i ide dalje u napad i kad taj off ide na 500k deffa i onda ga obnavljas i naravno dosta manje ubijes ;)

a ti cunga, koga farbas ovdje?
reci neznam drugacije i gotovo :P

Ropee
05.11.12, 23:58
A igrac iz winga ima najvise off bodova. :brukica:

LMAO
06.11.12, 00:32

kakve ti veze ima u kojem je igrac savezu ili bi po tebi bio jaci da je u glavnom savezu ? :blink:

VALENCIA
06.11.12, 00:50

sveznalice,zamisli da je sa nama taj igrac u glavnom savezu koliko bi tek onda imali,a i ovako smo ispred tebe i tvog saveza kako god okrenes
idi se igraj u pijesku :kid:

Fawo
06.11.12, 01:24
Ma zivi bili pa docekali kraj servera, pedigre pa mozete da se hvalite i kurcite... A pogotovo ova zvakaca guma klinac sto toliko vremena ulaze i pokusava da vuce 10 naloga multija da bi on nesto dokazao... samo dokazujes da si glup ko tocilo i opet ces da izduvas qrac... al sve u dogledno vreme, dzaba vam obuke i sve kad ne znate:)

josip024
06.11.12, 05:32
a ti si onaj stručnjak veliki pa daš obuku prvom koji naiđe i onda pokazuješ kako se igra bez obuke i sve češ pobjediti jer misliš da ćeš jezikom i lajenjem uvjeriti ljude kako si najbolji i najstručniji bez obzira na to što statistike govore.
ili ti je bio plan dat obuku pa da budeš u prednosti, ne kužim stvarno, mi smo mali miševi koji ne mogu shvatiti planove tako velikog igrača.

LP

maliplavi
06.11.12, 05:55
sveznalice,zamisli da je sa nama taj igrac u glavnom savezu koliko bi tek onda imali,a i ovako smo ispred tebe i tvog saveza kako god okrenes
idi se igraj u pijesku :kid:

to bi bilo previse, onda ni jedna oaza nebi imala zivotinja u sebi... ovako se mozda i nadje koja :D :D :sleepy moon:

maliplavi
06.11.12, 05:56
videcemo i to :)

da vidjet cemo :tough:

Čunga Lunga
06.11.12, 07:40
Ma zivi bili pa docekali kraj servera, pedigre pa mozete da se hvalite i kurcite... A pogotovo ova zvakaca guma klinac sto toliko vremena ulaze i pokusava da vuce 10 naloga multija da bi on nesto dokazao... samo dokazujes da si glup ko tocilo i opet ces da izduvas qrac... al sve u dogledno vreme, dzaba vam obuke i sve kad ne znate:)

Hahahaha, ja klinac, zamenio si ti mene sa nekom drugom zvakacom gumom, ja ti moj pajdo imam 50 god. a uvek pisem na nivou ljudi sa kojim se raspravljam kao na primer sa tobom:cerek:
Ali vidim tebi da nedostaju godine, vredjanje i gluposti kako ja imam 10 naloga moze samo da izvali lik koji ima 15 god, zato u visokim skokovima klinjo sto dalje od traviana, loptu u ruke i na fudbal, valjda si za nesto u zivotu dobar:cerek:
Nego zanima me kad ces nam dati ostale arte sto su kod tebe???:D

tevtejac
06.11.12, 10:35
ajde vi starceki malo ohladite :) ja imam 19 god pa se ponasam kulturnije i civiliziranije od vas starih i "mudrih" igrača traviana, ako nemate nesto pametno za rec molim vas da ne govorite,jer ste mi zgadili ovaj forum do dna dna.

Sumo
06.11.12, 10:51
ajde vi starceki malo ohladite :) ja imam 19 god pa se ponasam kulturnije i civiliziranije od vas starih i "mudrih" igrača traviana, ako nemate nesto pametno za rec molim vas da ne govorite,jer ste mi zgadili ovaj forum do dna dna.

ludi ivan
06.11.12, 11:08

kaj ti delaš na travianu... ajd cure hvataj i uči školu vidiš da je ovo igra za stračeke i nehebice

E R N E S T
06.11.12, 11:10
kaj ti delaš na travianu... ajd cure hvataj i uči školu vidiš da je ovo igra za stračeke i nehebice

Ha ha ha,,,Ma sve se stigne :D

tevtejac
06.11.12, 11:16

ne brini ti za mene :)

Čunga Lunga
06.11.12, 11:21

Hahaha, pa sta treba da radimo, ko na Baxu, svi se vole, i svi čestitaju jednim drugima:brukica:
Forum je tu da bi se začinila igra, da nije bilo foruma nikad se nebi skupilo ovoliko igrača na plus plus, i nebi bilo ovakvog krljanja, sto uveliko podrzavam, ali razlika izmedju provociranja i psovanja je velika, kad odrastes naučices:patkica:

Fawo
06.11.12, 12:21
Hahahaha, ja klinac, zamenio si ti mene sa nekom drugom zvakacom gumom, ja ti moj pajdo imam 50 god. a uvek pisem na nivou ljudi sa kojim se raspravljam kao na primer sa tobom:cerek:
Ali vidim tebi da nedostaju godine, vredjanje i gluposti kako ja imam 10 naloga moze samo da izvali lik koji ima 15 god, zato u visokim skokovima klinjo sto dalje od traviana, loptu u ruke i na fudbal, valjda si za nesto u zivotu dobar:cerek:
Nego zanima me kad ces nam dati ostale arte sto su kod tebe???:D

Pa ostavio sam vam i ostale arte samo ste trebali doci po njih, lijepo sam napisao da ja u toku servera izgubim od 4 6 artova... za sada sam jos uvjek u plusu 2 arta imam 1 ukrao 1 izgubio.. znaci 0 plus onaj sto sam oteo od natara... tako da nisam jos bonus ispucao... I da morao sam da te cacnem i za to klinac da vidimo koliko godina imas i da nam se ispravdas ovde... nikada necete nauciti da sam ovde da vas brain meltujem:P I da mi se pravdate i dizete se u nebesa a svi znamo da ste pusiona:) To sto mislite da ste nesto uradili niste vjeruj mi... Al ja vam uporno govorim sve u dogledno vreme i nemate pedigre da se dizete toliko jer ima tu neke perspektive u tom OKOTU ali tuzna ste vi ekipa:)

a ti si onaj stručnjak veliki pa daš obuku prvom koji naiđe i onda pokazuješ kako se igra bez obuke i sve češ pobjediti jer misliš da ćeš jezikom i lajenjem uvjeriti ljude kako si najbolji i najstručniji bez obzira na to što statistike govore.
ili ti je bio plan dat obuku pa da budeš u prednosti, ne kužim stvarno, mi smo mali miševi koji ne mogu shvatiti planove tako velikog igrača.

LP

Sta se ti javljas pametni... pa ti stvarno mislis da je ta obuka toliko mocna eto imate 4 obuke sta ste uradili sjedite i pravite nesto gde god krenete spucamo vas nikada neces nauciti da ne klikate bolje od nas osim ovog predatora on me izmuzao za art majstorski i to je nepobitno. Al sada je vreme za revans:) valjda je fer play da se poborimo jos koji put ima mi duzan i od ranije:)
I naravno odma cu vam objasniti dzaba vam obuke kad ne znate da klikate offove pa ja izvlacim 2x vise od vas bez obuke naravno i nemate sta da mi otmete jer vam sve razduzujem na deff u moju korist zato mozete samo da mi pljunete pod prozor shabani:) Al naucices da travian nije samo taj WW off nekada kada budes pametniji:) I da ja uvjek skatam WW a i citav vas server peljam i maltretiram a ti sjedis i klikas i buljis u svoj smjesni off koji ces ispucati jednom... zato gledamo se u medjuvremenu...

PS: Igrate protiv institucije a ne jedne ally a to nikada necete razumeti:)

Čunga Lunga
06.11.12, 12:30
Pa ostavio sam vam i ostale arte samo ste trebali doci po njih, lijepo sam napisao da ja u toku servera izgubim od 4 6 artova...
I naravno odma cu vam objasniti dzaba vam obuke kad ne znate da klikate offove pa ja izvlacim 2x vise od vas bez obuke naravno

Prosto ne znam čemu vise da se smejem, to sto sto izgubis toliko artova, ili to sto se hvalis da izvlačis 2x puta vise off, a pravis off u GG,:opala: bruko jedna, gde ti je mala obuka:cerek:

Ropee
06.11.12, 12:49
Pa ti Fawo si stvarno intelektualno zakinut.

Aquaa
06.11.12, 14:04
Fawo, ajd mi molim te kazi koji ti je nick u igri ?

Hvala

aqua

maliplavi
06.11.12, 15:00

tako je, idi uci skolu, a duallima ostavi da igraju travian... :P

tevtejac
06.11.12, 15:17
tako je, idi uci skolu, a duallima ostavi da igraju travian... :P

pa da sve unistite :D nema sanse :cowboy:

aqua
06.11.12, 15:34
Pomalo se dize nervoza na serveru :) jos ce biti i zanimljivo :) :fajter:

Fawo
06.11.12, 18:57
Prosto ne znam čemu vise da se smejem, to sto sto izgubis toliko artova, ili to sto se hvalis da izvlačis 2x puta vise off, a pravis off u GG,:opala: bruko jedna, gde ti je mala obuka:cerek:

Vidis ti to.. pravim u gg off a imam vise od tebe off poena i non stop neki off seta vam kroz sela :) Jelde? odakle izgleda da mi admin nakucava kad god mi treba:) cudno...

El fuego ili ebeno cudoviste? Tebi bi svasta rekao al iskuliracu jer ako si muha poslao si onaj off kod nas na blooda prosli bax da stoji i brani tako da cu te preskociti cuti i klikaj i ovako si spektator na serveru. A ako si ovaj drugi sa naloga ebeno cudoviste... sta se ti javljas pa igrao si citav server prosli nisi se vidjeo a kako mi se cini citav server si bio u pljackasima... i ti se mjesas u ovu pricu.. Ne moze svako ni igrati travian kada ne zna...

Ti Pero tupadzijo, suvise je blaga rec reci da si retardiran:) Tako da necemo ulaziti u to ko je intelektualno zakinut... Mozda sam i glup i lud i sta ti ja znam jos al da vidim da je suvise blaga rec za tebe retardinjo to primetim:)

Ropee
06.11.12, 19:32
Uh kak si nam spustio.

Pinot
06.11.12, 19:39
Ti Pero tupadzijo, suvise je blaga rec reci da si retardiran:) Tako da necemo ulaziti u to ko je intelektualno zakinut... Mozda sam i glup i lud i sta ti ja znam jos al da vidim da je suvise blaga rec za tebe retardinjo to primetim:)

vidis ti to.. kad ponestane argumenata za neku smislenu raspravu, spustamo se nize od razine mora, jel?
dajte vratite raspravu na stanje na serveru i ne gadite nam forum. hvala unaprijed!

Fawo
06.11.12, 19:54
vidis ti to.. kad ponestane argumenata za neku smislenu raspravu, spustamo se nize od razine mora, jel?
dajte vratite raspravu na stanje na serveru i ne gadite nam forum. hvala unaprijed!

Uzivaj i prati cirkus :) sve je ovo rasprava nahercajem narod... da bude dobar server ne mjesaj se ti sto klikas negde na 300 300 i dodjes ovde da gledas sta se desava hajd razligu...

Ropee
06.11.12, 20:01
Cura ima vise off bodova od tebe.

Pinot
06.11.12, 20:06
Uzivaj i prati cirkus :) sve je ovo rasprava nahercajem narod... da bude dobar server ne mjesaj se ti sto klikas negde na 300 300 i dodjes ovde da gledas sta se desava hajd razligu...

1. ne klikam na 300/300
2. sta te briga gdje ko klika i koliko je udaljen? ne vuci takve zakljucke unaprijed i na neviđeno samo zato sto tebi tako odgovara
3. ovo je strateska igra. ratna. artevi ce se uzimat, sela ce bit cropkillana, accovi unisteni. ak ne mozes to prihvatit, jbg brate, onda obrisi acc i prihvati da ovo nije za tebe. nemoj samo plakat, velikim deckima to ne prilici. ;)

Haris
06.11.12, 20:57
Vidis ti to.. pravim u gg off a imam vise od tebe off poena i non stop neki off seta vam kroz sela :) Jelde? odakle izgleda da mi admin nakucava kad god mi treba:) cudno...

El fuego ili ebeno cudoviste? Tebi bi svasta rekao al iskuliracu jer ako si muha poslao si onaj off kod nas na blooda prosli bax da stoji i brani tako da cu te preskociti cuti i klikaj i ovako si spektator na serveru. A ako si ovaj drugi sa naloga ebeno cudoviste... sta se ti javljas pa igrao si citav server prosli nisi se vidjeo a kako mi se cini citav server si bio u pljackasima... i ti se mjesas u ovu pricu.. Ne moze svako ni igrati travian kada ne zna...

na koga da se kucam kad je onim botovima iz AiS i LB bio srusen ww -.-...kako se nisam video kad sam bio katao sela onom 6 poperu ne mogu da se setim nika..i sacuvao sam bio sva 3 arta ;)

ebeno cudoviste

josip024
06.11.12, 20:59

ovo je komentar na mjestu, ovaj kokodače a nit zna ko je koja ally nit ko s kim ni protiv koga glavno da trkelja :D

kako kaže Pantić iz tesne kože Fawo jesi ti pio nešto ili si svako jutro tako blesav :P

VALENCIA
06.11.12, 21:18
ovo je komentar na mjestu, ovaj kokodače a nit zna ko je koja ally nit ko s kim ni protiv koga glavno da trkelja :D

kako kaže Pantić iz tesne kože Fawo jesi ti pio nešto ili si svako jutro tako blesav :P

vrlo je moguce da on trenira da bude svako jutro ovako blesav:P

Haris
06.11.12, 23:18
sad ste ga malo preterali nije fawo bas toliko blesav :P

baka u kanalu
07.11.12, 00:32
guzi u prvom selu ispad više sjekira neg gorkija.....fawi više ispada bez velke vojarne i bo....hebeš me fali mi kod bosanaca samo jedan normalan.....:P

kulin ban....tebe budem u normalne svrstao

Haris
07.11.12, 00:49
guzi u prvom selu ispad više sjekira neg gorkija.....fawi više ispada bez velke vojarne i bo....hebeš me fali mi kod bosanaca samo jedan normalan.....:P

evo ja sam ti normalan bosanac :P

Fawo
07.11.12, 02:05
Hajd u kompletu vam objasnim da ne citiram pojedinacno ja nit znam saveznike nit neprijetelje al sam ovde da vam skacem po zivcima:) I ja nisam Bosanac , nego keva mi je iz Albanije a matori iz ZImbabwea tako da sta vredjate Bosance na osnovu mene sto ste rasisti ... Strasne su to stvari kada vam je ogledalo najveci neprijatelj:) Hoce to tako...

PS:
@guzi u prvom selu ispad više sjekira neg gorkija.....fawi više ispada bez velke vojarne i bo....hebeš me fali mi kod bosanaca samo jedan normalan.....

Ko ti je kriv sto nemas glipnu... Glipna radi posao ko obuka ta a ne patim se beze i onu sto sam uzeo od Niggera uzeta je da se pricuva jedno par dana i sklonim je pod izvidjace. Al sta cu kada je onaj Predator lovator i tito igre pa me izmuzao za art... ja sa njom nisam ni klikao uopste sta cu klikat sa BO kada sam sklopio glipnu i radi od pocetka servera ... A glipna je svetinja ne te stvari za besmrtnike...

Kulin ban *
07.11.12, 09:59

Ovo ti je bilo, ono ljudski, vrlo nisko. :brukica: Valjda smo u igrici a ne na kauču kod psihoanalitičara,
jer u toj varijanti, što šta bi se moglo izvući. Pa i iz ovih tvojih riječi. Posebno ako "fali mi samo
jedan normalan" direktno vežeš sa prethodnim "hebeš me". No, vjerujem da je bila zeza. ;)

Ropee
07.11.12, 11:32
Naselje je kompletno uništeno.

Sto na ovo kaze Hanibal? :D

Haris
07.11.12, 15:05

Ovo ti je bilo, ono ljudski, vrlo nisko. :brukica: Valjda smo u igrici a ne na kauču kod psihoanalitičara,
jer u toj varijanti, što šta bi se moglo izvući. Pa i iz ovih tvojih riječi. Posebno ako "fali mi samo
jedan normalan" direktno vežeš sa prethodnim "hebeš me". No, vjerujem da je bila zeza. ;)

baka u kanalu
07.11.12, 17:24

krivo shvačen.....lud ,zbunjen, normalan(bosanska serija,sami ste se oslovljavali kao igrači sa baxa-večinom)...
napisano jer guzza i fawo nemaju normalne postove....
al ak mogu bit kandidat za šofinistu(danas je dan lapsuza) godine,..rado vam ispričam radu u bunaru :P (hum.uradak željka pervana,da opet ne budem neshvačen moram to napomenuti)

VALENCIA
07.11.12, 17:52
Naselje je kompletno unisteno.
Sta kaze na to Don Korleone ili Loza kojem selo osta na 35 popa:andjeo:

Haris
07.11.12, 19:27
dajte te reporte da i mi gledamo :D

VALENCIA
07.11.12, 19:42
dajte te reporte da i mi gledamo :D

ma ne bih pa da me vođa jos vise naruži :cop:

bole77
07.11.12, 21:07
Naselje je kompletno unisteno.
Sta kaze na to Don Korleone ili Loza kojem selo osta na 35 popa:andjeo:

Očito niste pročitali nova pravila igre,,a ona kažu : Ako reporti nisu javno objavljeni onda se to sve nije ni dogodilo...zato molim lipo,,dajte reporte :pivo:

Haris
07.11.12, 21:12
Očito niste pročitali nova pravila igre,,a ona kažu : Ako reporti nisu javno objavljeni onda se to sve nije ni dogodilo...zato molim lipo,,dajte reporte :pivo:

VALENCIA
07.11.12, 21:35
pitaj ovu dvojicu sto sam ih naveo da li se dogodilo ili ne8)

Haris
07.11.12, 21:45
ma ne bih pa da me vođa jos vise naruži :cop:

sakri vas off :P

Ropee
07.11.12, 23:14
sakri vas off :P

Kaj je to off? :P

Haris
07.11.12, 23:27
Kaj je to off? :P

O.o pa sto ste katali

Galahad
08.11.12, 09:16
čestitatamo okotu na velikoj saveznoj akciji uzimanja jednog suporta .... :lol2::bruka:.... može sad koji ozbiljan napad?

Kulin ban *
08.11.12, 13:15
Gotovo nevjerojatno, al` mi je za dva dana skočio čitav level
(onaj zgubidan od heroja, naravno), i to sve od fejkova.
Je l` se što dešava interesantno, jer postaje ovo smarajuće do bola
a pretići se udebljali i moram im novu garderobu uzimati? A hoće svi Armani look. :opala:

Čak se onaj beskućnik (osoba koja na Travianu nema svoj nalog)
Čungić Lungić više ne pojavljuje ni u epizodnoj ulozi. :P
Da se nije (ne dao dragi Bog) opet selio na kakav acc? :brukica:

AJKULA TEAM
08.11.12, 13:41
čestitatamo okotu na velikoj saveznoj akciji uzimanja jednog suporta .... :lol2::bruka:.... može sad koji ozbiljan napad?
Ko se nasao govorit botovi na mene ide pola vase koalicije skataju jedan crop i jos se zaljepe na glavnom gradu :opala:
http://travian-reports.net/hr/report/404600ab6f6

HateFul
08.11.12, 13:50

pokušavaš izvući nekaj dobrog iz svega pa nisi htio ostalo spomenut?
tj. bude sad opet ispalo da je onaj koji je porušen neaktivac - dobar izgovor zlata vrijedi :D
oteto selo, sa strane još 10-ak porušenih, bez ikakvih gubitaka - mi potpisujemo :)

zanimljivo kak si zaboravio spomenut ono moćno kucanje dextera jučer.. ili možda vaše pokušaje kod žendre.. ali dobro, nek te male stvari vesele :D

edit: čujem da ron jeremy ide u noćne posjete okolo i da financirate off koji vas ruši.. dobro je, dobro.. blista situacija :D

Haris
08.11.12, 14:48
pokušavaš izvući nekaj dobrog iz svega pa nisi htio ostalo spomenut?
tj. bude sad opet ispalo da je onaj koji je porušen neaktivac - dobar izgovor zlata vrijedi :D
oteto selo, sa strane još 10-ak porušenih, bez ikakvih gubitaka - mi potpisujemo :)

zanimljivo kak si zaboravio spomenut ono moćno kucanje dextera jučer.. ili možda vaše pokušaje kod žendre.. ali dobro, nek te male stvari vesele :D

edit: čujem da ron jeremy ide u noćne posjete okolo i da financirate off koji vas ruši.. dobro je, dobro.. blista situacija :D

HateFul
08.11.12, 15:23
Da vidimo pregled zadnjih tjedan dana..

03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje draska
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje pajo
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje trevor
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje dany
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje miki
31.10.12 nostradamus izgubio/la naselje ruzica
31.10.12 nostradamus izgubio/la naselje zofa

nostradamus (Račun izbrisan)

06.11.12 DEA izgubio/la naselje 2
05.11.12 Nissa [S.W.A.T.] osvojio/la naselje uFF od igrača DEA []
01.11.12 Nikta [WOLFPACK] osvojio/la naselje Nite od igrača DEA []
30.10.12 DEA izgubio/la naselje 5
25.10.12 DEA izgubio/la naselje 4
24.10.12 DEA izgubio/la naselje 6
24.10.12 DEA izgubio/la naselje 7
24.10.12 DEA izgubio/la naselje 8
24.10.12 DEA izgubio/la naselje 9
24.10.12 DEA izgubio/la naselje 11
24.10.12 DEA izgubio/la naselje 12
23.10.12 DEA izgubio/la naselje 10
23.10.12 DEA izgubio/la naselje Novo naselje

DEA (Račun izbrisan)

05.11.12 Spartak izgubio/la naselje 3
05.11.12 Spartak izgubio/la naselje 11
01.11.12 donutms [S.W.A.T.] osvojio/la naselje SPARTA9 od igrača Spartak []

02.11.12 fint izgubio/la naselje 1
02.11.12 fint izgubio/la naselje 2
02.11.12 fint izgubio/la naselje 3
02.11.12 fint izgubio/la naselje 4
02.11.12 fint izgubio/la naselje 5
02.11.12 fint izgubio/la naselje 6
02.11.12 fint izgubio/la naselje 7

fint (Račun izbrisan)

03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 04
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 05
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 06
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 07
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 08
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 09
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 10

Offovi:
mirce_xxl - zakucan 5.11 (21k sjekira-5k vitezova)
ANDURIL - zakucan 4.11. - (55k batina-17k vitezova)
Galahad zakucan - 9k mačeva, 3.5k haeda
dexter zakucan 7.11. - 8k impera-8.5k EC
Zagorec - 6.11 - 8.5k EC tipična navlakuša u dolinu, vrlo brzo naivno krenuo - zakucano

prije 10ak dana:
26.10.12 AndroLo_43 izašao/la iz saveza spin®

Da ne nabrajam još sve supporte koji su porušeni i samo vise beskorisni.. :)

Ali bitno da se ti loviš za to da je otet support.. U kojem je, usput, gospon iz zagorja već uspio par kila offa zatući..
Na našoj strani koliko vidim nema ugašenih igrača još, off jedini koji je izgubljen je od muhammada koji je ostavljen da brani selo (jedino kata mi žao) i divljak koji je samoinicijativno išao u posjetu kulinu bez puno nade da će se vratiti. I otet ludi art kod žendre.. Da i to ne zaboravim..
Jest da je bilo i nekih porušenih supporta, ali to je vraćeno u roku 24h, ali eto da spomenem..

Činjenica je da kad nema strida nemate ideja i stagnirate, cijela koalicija ovisi o jednom čovjeku.. E sad ako to nije istina, ispravite me..

Razumijem ja da si ti Dražene vječni optimist, ali ponekad nije na odmet realno sagledat situaciju, a ljudi neka iz ovog prosude ko tu koga.. :)

Galahad
08.11.12, 15:26
Pa strašni ste .. stvarno .. umirem od straha svaki dan ..imam traume od vas .. nećeš vjerovat!!!
mijenjam gg čim vidim vaš fejk .. po 500k deffa imam u svakom selu i grizem nokte oće biti dosta .. art svakodnevno prebacujem i branim se offom ... jer mi deffa malo .. da da ... jednostavno ste predobri i prepametni ..i sve najnaj .. odustajem ....predajem evo i zastava bijela i crna možda i crvena sa srpom i čekićem ... imam i tu negdje samo moram da nađem .....:cry:

HateFul
08.11.12, 15:34
Ti si tu nebitan mišek, ne trebaš strahovat :D

Haris
08.11.12, 16:58
Da vidimo pregled zadnjih tjedan dana..

03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje draska
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje pajo
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje trevor
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje dany
03.11.12 nostradamus izgubio/la naselje miki
31.10.12 nostradamus izgubio/la naselje ruzica
31.10.12 nostradamus izgubio/la naselje zofa

nostradamus (Račun izbrisan)

DEA (Račun izbrisan)

05.11.12 Spartak izgubio/la naselje 3
05.11.12 Spartak izgubio/la naselje 11
01.11.12 donutms [S.W.A.T.] osvojio/la naselje SPARTA9 od igrača Spartak []

02.11.12 fint izgubio/la naselje 1
02.11.12 fint izgubio/la naselje 2
02.11.12 fint izgubio/la naselje 3
02.11.12 fint izgubio/la naselje 4
02.11.12 fint izgubio/la naselje 5
02.11.12 fint izgubio/la naselje 6
02.11.12 fint izgubio/la naselje 7

fint (Račun izbrisan)

03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 04
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 05
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 06
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 07
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 08
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 09
03.11.12 dexter izgubio/la naselje ORKA 10

Offovi:
mirce_xxl - zakucan 5.11 (21k sjekira-5k vitezova)
ANDURIL - zakucan 4.11. - (55k batina-17k vitezova)
Galahad zakucan - 9k mačeva, 3.5k haeda
dexter zakucan 7.11. - 8k impera-8.5k EC
Zagorec - 6.11 - 8.5k EC tipična navlakuša u dolinu, vrlo brzo naivno krenuo - zakucano

prije 10ak dana:
26.10.12 AndroLo_43 izašao/la iz saveza spin®

Da ne nabrajam još sve supporte koji su porušeni i samo vise beskorisni.. :)

Ali bitno da se ti loviš za to da je otet support.. U kojem je, usput, gospon iz zagorja već uspio par kila offa zatući..
Na našoj strani koliko vidim nema ugašenih igrača još, off jedini koji je izgubljen je od muhammada koji je ostavljen da brani selo (jedino kata mi žao) i divljak koji je samoinicijativno išao u posjetu kulinu bez puno nade da će se vratiti. I otet ludi art kod žendre.. Da i to ne zaboravim..
Jest da je bilo i nekih porušenih supporta, ali to je vraćeno u roku 24h, ali eto da spomenem..

Činjenica je da kad nema strida nemate ideja i stagnirate, cijela koalicija ovisi o jednom čovjeku.. E sad ako to nije istina, ispravite me..

Razumijem ja da si ti Dražene vječni optimist, ali ponekad nije na odmet realno sagledat situaciju, a ljudi neka iz ovog prosude ko tu koga.. :)

evo naaas stigli smoo da bijemo da pijemo da rusimooo evo naaas stigli smooo da za ukot ginemoooo

Galahad
08.11.12, 17:26
E moj Hate čime se ti veseliš .... jado moje .. sa svojim izbačenim špijicama ... sa par neaktivaca ...i sa offom koji ti pobio off i deff u selu ... kod muhameda (Muhamedu svaka čast vaša je sramota da ga niste defali i da se brani offom .. ali hebem ga ja ko voli i ko je sretan da se brani vlastitim offom ) ... bijedno je to ekipa za jedan tako "respektabilan" savez i koaliciju
Nemogu reć i lagao bih kad bi rekao da smo mi učinili puno više .. od vas .. ali ova ekipa Hammersa igra po prvi put u ovakvom sastavu i tek uštimava violinu .. žao mi je za neke ljude koje je Admin krvnički pokidao ...a neću reć u dogovru sa vama ali je činjenica da vam ide na ruku više nego ikome drugome ...namjerno ili ne nije ni bitno.
Daleko ste vi još od toga da bi mogli likovati .. nezaboravite da smo mi došli vama na noge .. na vaše korde .. u vašu kuću i razvali vam kućna vrata .. istina je da sam ja nebitan lik u ovoj priči .. ali upravo zato mogu u svakom trenu objektivno reći kako stoje stvari a ako se vratite na početak ovog foruma lijepo se vidi da niste ni vjerovali da će vam se netko suprostaviti na ++ ...koliko ste bili samouvjereni u vašu nadmoć i silu na početku servera ...čovijek bi pomislio da će da nas pojedete u tjedan dana ...ali vi ćete još jakooo dugo da se zabavljate sa ovom trakavicom i teško da ćete izvuć 3 boda na domaćem terenu ... kad je poluvrijeme neriješeno .

i jedno pitanje kako sa zakucanim offom zgazim wolfa nakon muhameda ...ah da niste zakucali moj bijedni off malo si lagao ... a evo sad i reporta ... jednog i drugog prolaza
http://travian-reports.net/hr/report/403459ef94f,403460a8f86
http://travian-reports.net/hr/report/4046267a2c4

Haris
08.11.12, 17:37
E moj Hate čime se ti veseliš .... jado moje .. sa svojim izbačenim špijicama ... sa par neaktivaca ...i sa offom koji ti pobio off i deff u selu ... kod muhameda (Muhamedu svaka čast vaša je sramota da ga niste defali i da se brani offom .. ali hebem ga ja ko voli i ko je sretan da se brani vlastitim offom ) ... bijedno je to ekipa za jedan tako "respektabilan" savez i koaliciju
Nemogu reć i lagao bih kad bi rekao da smo mi učinili puno više .. od vas .. ali ova ekipa Hammersa igra po prvi put u ovakvom sastavu i tek uštimava violinu .. žao mi je za neke ljude koje je Admin krvnički pokidao ...a neću reć u dogovru sa vama ali je činjenica da vam ide na ruku više nego ikome drugome ...namjerno ili ne nije ni bitno.
Daleko ste vi još od toga da bi mogli likovati .. nezaboravite da smo mi došli vama na noge .. na vaše korde .. u vašu kuću i razvali vam kućna vrata .. istina je da sam ja nebitan lik u ovoj priči .. ali upravo zato mogu u svakom trenu objektivno reći kako stoje stvari a ako se vratite na početak ovog foruma lijepo se vidi da niste ni vjerovali da će vam se netko suprostaviti na ++ ...koliko ste bili samouvjereni u vašu nadmoć i silu na početku servera ...čovijek bi pomislio da će da nas pojedete u tjedan dana ...ali vi ćete još jakooo dugo da se zabavljate sa ovom trakavicom i teško da ćete izvuć 3 boda na domaćem terenu ... kad je poluvrijeme neriješeno .
sve se moze kad se hoce uz gromoglasnu publiku :D

ludi ivan
08.11.12, 17:48
imam samo jedno pitanje za ukot, nekužim da igrač ima i veliki i mali art bo, jel to možda znači da je kriza sa defom pa klikaju 4 x brže :)

HateFul
08.11.12, 17:57
Nisi ti ni u jednom svom postu objektivan već se loviš za neke sitnice kako bi stvorio sliku da je kod vas sve bajno i dižeš se u nebesa.. Ja ni jednom nisam rekao da smo mi nadmoćni, nigdje se nisam za vaše odrađene akcije pozivao na neke gluposti, optuživao nikog za neke bedastoće tipa "hakeri", "špijuni", "suradnja sa adminom", "suradnja sa mh-om" itd..

Daleko od toga, sve kaj sam pričao je bilo dosta argumentiramo i na uspješnim akcijama ste dobili česttku - iskrenu..
Prethodni moj post je trenutno realno stanje stvari, nikakvo naslađivanje, nikakvo prodavanje magle već statistike koje mogu svi provjeriti..

Kod tebe je slika ovakva - kad se zakucate krivi su hakeri, kad je neko skatan taj je neaktivac, kad se neko selo otme onda je to selo nevažno itd..
Jbg, smiješan si, to je sve kaj mogu reći..

Igramo se dalje, kako bude bit će, kraj je daleko i pucanja bude sa svih strana, a neka pobjedi bolji.. Reko sam u startu, kažem i sada tu, ko god pobjedi fino ću čestitat bez opravdavanja..

P.S.
Nadam se da se meri & saki neće naljutit zbog ovog, ali moram stavit:
[6.11.2012. 23:18:16] meri & saki: ovo je prvi put da nismo imali nijedan napad dok smo imali art

Toliko..

Haris
08.11.12, 18:23
Nisi ti ni u jednom svom postu objektivan već se loviš za neke sitnice kako bi stvorio sliku da je kod vas sve bajno i dižeš se u nebesa.. Ja ni jednom nisam rekao da smo mi nadmoćni, nigdje se nisam za vaše odrađene akcije pozivao na neke gluposti, optuživao nikog za neke bedastoće tipa "hakeri", "špijuni", "suradnja sa adminom", "suradnja sa mh-om" itd..

Daleko od toga, sve kaj sam pričao je bilo dosta argumentiramo i na uspješnim akcijama ste dobili česttku - iskrenu..
Prethodni moj post je trenutno realno stanje stvari, nikakvo naslađivanje, nikakvo prodavanje magle već statistike koje mogu svi provjeriti..

Kod tebe je slika ovakva - kad se zakucate krivi su hakeri, kad je neko skatan taj je neaktivac, kad se neko selo otme onda je to selo nevažno itd..
Jbg, smiješan si, to je sve kaj mogu reći..

Igramo se dalje, kako bude bit će, kraj je daleko i pucanja bude sa svih strana, a neka pobjedi bolji.. Reko sam u startu, kažem i sada tu, ko god pobjedi fino ću čestitat bez opravdavanja..

P.S.
Nadam se da se meri & saki neće naljutit zbog ovog, ali moram stavit:
[6.11.2012. 23:18:16] meri & saki: ovo je prvi put da nismo imali nijedan napad dok smo imali art

Toliko..

Galahad
08.11.12, 18:55
Kad si tako realan ..daj i onaj drugi dio statistike .. a to je da su dea i spartak bili vaši nalozi a ne naši .
Zašto su ti ljudi odustali od vas i vaše koalicije ?
isto tako budi faca pa reci ko su likovi koji su izašli iz spin ,,,,neki se obrisali a nečiji sinovi prešli k vama?
Nešto si jednom napisao pa naglo obrisao post ...čime si jasno rekao tko su ti oni i da ste bliski ...sigurno nebi meni za ljubav skinio post koji si napisao.
Koliko god ti pokušao biti fer s druge strane puno toga i pokušavaš sakriti i iskriviti istinu ..ili je prešutiti .
No slažem se ..sa tobom u jednoj stvari ... idemo dalje i idemo igrat.. i čast pobjedniku .

zaz
08.11.12, 19:02

DEA (Račun izbrisan)

Kaj nije DEA igrala u UKOT koaliciji, pa kad je popušila off prodao acc. Kad se već vodi statistika, prikaži DEU i kod sebe.

HateFul
08.11.12, 19:39
Dok su bili naši imali su našu zaštitu.. Dok smo prokužili da su prodani vama uništili smo ih, to je valjda jednostavno za skužit..

zaz, ne znam u kojoj si ti priči, ali na accu DEA je off ostao i kad je acc predan tak da priča ne drži vodu.. Kad smo saznali u koje je ruke acc otišao čekali smo povoljni trenutak za napast i naravno to je bilo kad je vlasnik rekao da ide na neki put (najbolje bi bilo da smo mu rekli "stari idemo te napadat sutra, pripremi deff").. Mi porušili, a sitter pljačkama skucao off na naša okolna sela da se taj off kolko tolko iskoristi..

Kaj se tiče prepravljenog posta, prepravio sam jer sam tamo iz zezancije napisal da su "hakeri" odradili svoj posao nakon čega me vlasnica kontaktirala i zamolila da to maknem jer joj smeta.. Poruka stoji u arhivi i nije nikakva tajna ako koga zanima i ako se ona slaže sa objavom ja ću objavit.. Nemam ja tu kaj sakrivat, samo se vi palite stalno na neke teorije zavjere..

Spartak ista priča ko DEA, dok je bio naš super, dok je prodan naravno da smo ga išli rušit.. jaca - ista priča..

Kaj se spina tiče, tu mislim da ste napravili veliku grešku jer ste potjerali ljude koji su igrali za vas u potpunosti, taj dio mi nije jasan, ali to je vaša politika i tu se ne miješam..

Galahad
08.11.12, 20:27
"Kaj se spina tiče, tu mislim da ste napravili veliku grešku jer ste potjerali ljude koji su igrali za vas u potpunosti, taj dio mi nije jasan, ali to je vaša politika i tu se ne miješam.."

umjesto odgovora:
http://www.youtube.com/watch?v=hsz1VBqkUqI

Haris
08.11.12, 20:29
"Kaj se spina tiče, tu mislim da ste napravili veliku grešku jer ste potjerali ljude koji su igrali za vas u potpunosti, taj dio mi nije jasan, ali to je vaša politika i tu se ne miješam.."

umjesto odgovora:
http://www.youtube.com/watch?v=hsz1VBqkUqI
http://www.youtube.com/watch?v=gCd9YOKSzpw:lol2:

HateFul
08.11.12, 20:42
AndroLo_43 je napisao-la:

Čitam jutros forum i čitam kako pišeš da je neko upao na acc i poslao off. Nije na moj acc niko upao ja sam off poslala, to možete i na forumu objaviti jer su me optuzili za spijunazu. Ne znam ko je sve u toj mućki učestvovao ali strider je onaj koji mi se obratio s tom optuzbom. Molim samo da se dalje ne blati moje ime, jer špija neko jeste, ali ko ja ne znam. Kola su pukla na meni a ko je pravi krivac otkriće se.

Hvala, Biba

--- pošto u poruci piše da se može objavit na forumu nadam se da je sve po pravilima... ako je vlasnica tu, slobodno nek potvrdi napisano..
Ako i dalje mislite da se radi o nekim lažima i spletkama, ja tu dalje ne mogu pomoći :)

Haris
08.11.12, 21:03

Čitam jutros forum i čitam kako pišeš da je neko upao na acc i poslao off. Nije na moj acc niko upao ja sam off poslala, to možete i na forumu objaviti jer su me optuzili za spijunazu. Ne znam ko je sve u toj mućki učestvovao ali strider je onaj koji mi se obratio s tom optuzbom. Molim samo da se dalje ne blati moje ime, jer špija neko jeste, ali ko ja ne znam. Kola su pukla na meni a ko je pravi krivac otkriće se.

Hvala, Biba

--- pošto u poruci piše da se može objavit na forumu nadam se da je sve po pravilima... ako je vlasnica tu, slobodno nek potvrdi napisano..
Ako i dalje mislite da se radi o nekim lažima i spletkama, ja tu dalje ne mogu pomoći :)

bolje im daj SS msm da ti nece verovat :D

Galahad
08.11.12, 21:11

Hvala, Biba

interesantna sugestija Hate ...ja nju nisam spomenio a ti odma misliš na nju ....kako to?
http://www.youtube.com/watch?v=zqCojNVjzzA

Haris
08.11.12, 21:20
interesantna sugestija Hate ...ja nju nisam spomenio a ti odma misliš na nju ....kako to?
http://www.youtube.com/watch?v=zqCojNVjzzA

http://www.youtube.com/watch?v=C2OUj7kbPOI jbga istina je tako surova :D

zaz
08.11.12, 21:22
Dok su bili naši imali su našu zaštitu.. Dok smo prokužili da su prodani vama uništili smo ih, to je valjda jednostavno za skužit..

zaz, ne znam u kojoj si ti priči, ali na accu DEA je off ostao i kad je acc predan tak da priča ne drži vodu.. Kad smo saznali u koje je ruke acc otišao čekali smo povoljni trenutak za napast i naravno to je bilo kad je vlasnik rekao da ide na neki put (najbolje bi bilo da smo mu rekli "stari idemo te napadat sutra, pripremi deff").. Mi porušili, a sitter pljačkama skucao off na naša okolna sela da se taj off kolko tolko iskoristi..

Kaj se tiče prepravljenog posta, prepravio sam jer sam tamo iz zezancije napisal da su "hakeri" odradili svoj posao nakon čega me vlasnica kontaktirala i zamolila da to maknem jer joj smeta.. Poruka stoji u arhivi i nije nikakva tajna ako koga zanima i ako se ona slaže sa objavom ja ću objavit.. Nemam ja tu kaj sakrivat, samo se vi palite stalno na neke teorije zavjere..

Spartak ista priča ko DEA, dok je bio naš super, dok je prodan naravno da smo ga išli rušit.. jaca - ista priča..

Kaj se spina tiče, tu mislim da ste napravili veliku grešku jer ste potjerali ljude koji su igrali za vas u potpunosti, taj dio mi nije jasan, ali to je vaša politika i tu se ne miješam..

Pa ispada da je nama dovoljno da se bakćete sa svojim prebjezima.:)

HateFul
08.11.12, 21:42
Kao što rekoh, na vama je da vjerujete ili ne.. Izbacili poštene ljude, ali vama na duši, ne meni..
S moje igračke strane meni to odgovara, riješeno par protivnika bez potrošenih metaka :)

Pa ispada da je nama dovoljno da se bakćete sa svojim prebjezima.:)

Moramo se s nekim poigravat.. Vjerojatno bi i vi da znate koji su :P (pozdrav čungiću) :D
edit: zanimljivo kak mijenjaš priču.. toliko o tome kolko argumentirano ovdje pišete :)

zaz
08.11.12, 22:11
Kao što rekoh, na vama je da vjerujete ili ne.. Izbacili poštene ljude, ali vama na duši, ne meni..
S moje igračke strane meni to odgovara, riješeno par protivnika bez potrošenih metaka :)

Moramo se s nekim poigravat.. Vjerojatno bi i vi da znate koji su :P (pozdrav čungiću) :D
edit: zanimljivo kak mijenjaš priču.. toliko o tome kolko argumentirano ovdje pišete :)

Ništa ja nisam promijenila. Ako sam rekla da je DEA igrala u UKOT koaliciji, a kad se zakucao i to 2 puta ( to je osvrt na onu da je prešao sa off-om) prodao acc nama, a iz tvog posta vidimo da zapravo nije jedini koji je to napravio, zaključujem da ste morali uložiti određeni trud da bi ih uništili.

Istina je da ovo kaj ste pokazali do sad je daleko od poigravanja sa nekim, na žalost vašu , a na našu radost vi imate posla i igrate se sa svojim odbjeglim acc.

Eliminator
08.11.12, 22:23
:na karte: :P

Haris
08.11.12, 22:26
:na karte: :P

ovo ti nije spam soba :brukica:

Eliminator
08.11.12, 22:27

A šta ti znaš? Tko kaže da nije? :D Aj molim te ćuti. :P

Haris
08.11.12, 22:56
A šta ti znaš? Tko kaže da nije? :D Aj molim te ćuti. :P

da znam...i msm da bi mogo da dobijes ban zbog ovog spamanja ovde ;)

Eliminator
08.11.12, 22:58
Mogao bih... Najviše volim ban, nekako mi je u krvi. :cerek: :P

HateFul
08.11.12, 23:04
Ništa ja nisam promijenila. Ako sam rekla da je DEA igrala u UKOT koaliciji, a kad se zakucao i to 2 puta ( to je osvrt na onu da je prešao sa off-om) prodao acc nama, a iz tvog posta vidimo da zapravo nije jedini koji je to napravio, zaključujem da ste morali uložiti određeni trud da bi ih uništili.

Istina je da ovo kaj ste pokazali do sad je daleko od poigravanja sa nekim, na žalost vašu , a na našu radost vi imate posla i igrate se sa svojim odbjeglim acc.

Trebalo je ipak kliknuti par puta da napadi odu, a to zahtjeva ogroman trud.. :D
Svi koji su katani su u tom trenutku bili protivnici i tako se na njih gleda.. Ja znam da je vama žao kaj niste uspjeli špije zadržat, ali eto, tako je ispalo.. Više sreće drugi put :)

zaz
08.11.12, 23:20
Trebalo je ipak kliknuti par puta da napadi odu, a to zahtjeva ogroman trud.. :D
Svi koji su katani su u tom trenutku bili protivnici i tako se na njih gleda.. Ja znam da je vama žao kaj niste uspjeli špije zadržat, ali eto, tako je ispalo.. Više sreće drugi put :)

Ne brini se, kad vrbujete igrače prije početka servera od "neprijatelja", onda vam se lako proture neki "lojalni" igrači.
Bilo ih je dovoljno da se nemoramo osloniti na jedan acc.

Galahad
08.11.12, 23:43

eh da imam volje tražit report ..pokazao bi kako Hate ubija prete sa batinama bez ovansa na Dea ...:opala: ..
bilo je tu malo više klikanja nakon toga ....:S

HateFul
09.11.12, 00:24
Pa imam ja taj report negdje.. ne znam di je problem? naletio na deff, ni prvi ni zadnji put..
ne kužim kaj misliš s tim reći, al dobro.. kad čovjek nema koju pametnu, onda samo gluposti piše :)

Kulin ban *
09.11.12, 00:54

.............
Kako ti znaš da su ti ljudi igrali za nas u potpunosti? Baš me to interesira? Ono baš.
Neki možda i jesu, čak i akaunti, ali akaunti često imaju - goste.
Kako ti znaš da neki od tih akaunta nisu izašli jer su to sami htjeli?
A ja ih od pobrojanih znam 5 - 6, čak smo se i ispričali, ono pravo, prije izlaska - a ne izbacivanja Hate.
Kako ti znaš tko je bolji za spin od spin saveza? I znaš li još uvijek, mislim, tko je bolji za spin?
Kako ti znaš da je to sve greška? Ti to voliš spin, pa ti žao? `ajd Hate, nismo djeca.
&

........
--- pošto u poruci piše da se može objavit na forumu nadam se da je sve po pravilima...
Kako to da taj acc tebi, pazi ba, vođi saveza sa kim smo u ratu tako piše i daje pravo da se
objavi na forumu? Inače, vlasnik tog akaunta (za mene) je uvijek bila osoba sa kojom bi popio kavu.
Ali da mi jeste čudno (ako nije bilo moguće da se osobno stavi na forum) to pravo daje
tebi a ne bilo kome iz tadašnjeg saveza.
I kako ti znaš zašto su DEA i Spartak pušteni a ne defani a bili su na sat - dva od nas?
&

Jesi li ti dobro zatvorio kišobran? I pitaj Admina da ti nick promjeni u, recimo, Uvlakač. Profesore. :brukica:

P.S.
Za mene su pvt stvari pisane između dvije osobe - bez ikakvog izuzetka, pvt stvari, jer je moguće
milion manipulacija uraditi sa skajp razgovorima, pvt tekstova i IGM poruka.
Ali - kako ti reče u jednom postu prije, daleko je još kraj i Igra se još igra.

I gdje je Čungić? :cry: Evo već mjesec dana nije poslao ni fejkić. Čak i ti šalješ a on ništa? :P

Galahad
09.11.12, 01:47
Pa imam ja taj report negdje.. ne znam di je problem? naletio na deff, ni prvi ni zadnji put..
ne kužim kaj misliš s tim reći, al dobro.. kad čovjek nema koju pametnu, onda samo gluposti piše :)

Vidiš li ti koji si ti lik...kad se netko od nas skuca u vaš off .. onda je to kraj servera ...lom strašno nešto za našu ally ... a kad se ti botino zakucaš bez ovansa u čisti beton .. onda je to ono kao nešt što se podrazumijeva ..da ćeš svaki put ....doduše tako i jesi ...dosad di god si opalio zabio si se žestoko ...
već po tome bi trebo odhebat u skokovima i neprosipat se na ovom forumu .. sa ono malo uspjeha što su drugi napravili .

Fawo
09.11.12, 03:14
Cunga dolazim ti na multic, skupi deffa sto vise mozes... Da ti razduzim to sto si napravio :) Veliki igracu postao si deffer, posto off ne znas igrat:P

HateFul
09.11.12, 07:53
Vidiš li ti koji si ti lik...kad se netko od nas skuca u vaš off .. onda je to kraj servera ...lom strašno nešto za našu ally ... a kad se ti botino zakucaš bez ovansa u čisti beton .. onda je to ono kao nešt što se podrazumijeva ..da ćeš svaki put ....doduše tako i jesi ...dosad di god si opalio zabio si se žestoko ...
već po tome bi trebo odhebat u skokovima i neprosipat se na ovom forumu .. sa ono malo uspjeha što su drugi napravili .

Ti ili jesi ili se praviš blesav.. Reci mi gdje sam ja to pisao da je "kraj servera" i da je sve gotovo.. Aj molim te to mi nađi samo.. Nemoj svoje osobine meni pripisivat.. Koji papak, to nije za vjerovat, daj idi curice u školi lovit, nemoj se blamirat tu više..

Usput, nevezano za ovog trola.. Sad se probudih pa vidim da je svega bilo ujutro.. Izgleda da se još broje žrtve s obje strane pa ako neko ima kompletnu statistiku neka podjeli.. Naravno, realno stanje, a ne napuhavanje kako neki to vole..

P.S. - vidim samo da su statistike zakazale i da još nije odvrtilo sve bodove..

Galahad
09.11.12, 08:38
Ti ili jesi ili se praviš blesav.. Reci mi gdje sam ja to pisao da je "kraj servera" i da je sve gotovo.. Aj molim te to mi nađi samo.. Nemoj svoje osobine meni pripisivat.. Koji papak, to nije za vjerovat, daj idi curice u školi lovit, nemoj se blamirat tu više..

Usput, nevezano za ovog trola.. Sad se probudih pa vidim da je svega bilo ujutro.. Izgleda da se još broje žrtve s obje strane pa ako neko ima kompletnu statistiku neka podjeli.. Naravno, realno stanje, a ne napuhavanje kako neki to vole..

P.S. - vidim samo da su statistike zakazale i da još nije odvrtilo sve bodove..

ovo je tvoja statistika some jedan
deff bodovi tvoje koalicije ..nema ih ili sitno
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. LSD 209734
2. PRO 123619
3. TEUTA® 102230
4. SEALs 84428
5. S.W.A.T. 79448
6. LZN 76691
7. FAVELA™ 62760
8. RAPTOR 58364
9. H.A.R.T. 47221
10. TNT 43907

a ovakvih reporta ko ovaj imaš masu u savezu i koaliciji
edit
nije zakazala statistika već vi .. nemoš dobiti deff bodove ako nemaš deffa u gg kad naleti off ....kako god on malen bio...

HateFul
09.11.12, 08:55
Ja trolu reko da statistika još nije ažurirana, a on po svom.. Strašan si..

edit: maknut report dok se druga strana ne složi sa objavljivanjem

Galahad
09.11.12, 09:06
Ja trolu reko da statistika još nije ažurirana, a on po svom.. Strašan si..

edit

evo ti pa gledaj ;)
S tim da skupljam još dalje.. Kad zbrojimo sve onda ćemo uspoređivat, zasad još nemam informaciju da je neki gg nuliran..

kako se pališ heheh odma

naravno da ima gubitaka ... ali hebeš fajt di ga nema ..nenapadamo mi suporte ...
i nefalimo se par srušenih suporta ...poderani ste ravno u bulju ..a i sam server je zaštekao od masse i siline napada ...zato i nemaš statistike ...točne , kad se to desilo od vašeg udara

vi zapucate u jednog 15 offa .. i neprođete mi zakucamo par ali massa prođe

zašto bi trebao biti nuliran gg botino ..žita nemaš unutra ...
oće biti deffa za novu rundu ?

HateFul
09.11.12, 09:31
kako se pališ heheh odma

naravno da ima gubitaka ... ali hebeš fajt di ga nema ..nenapadamo mi suporte ...
i nefalimo se par srušenih suporta ...poderani ste ravno u bulju ..a i sam server je zaštekao od masse napada ...zato i nemaš statistike ...točne

zašto bi trebao biti nuliran gg botino ..žita nemaš unutra ...

možeš ti vrijeđat kolko oćeš.. iz posta u post sam sebi u usta uskačeš.. :)
ne mislim se dalje raspravljat s tobom, vjerojatno ima neko pametniji za razgovor :)

moderni trol (http://http://hr.wikipedia.org/wiki/Internetski_trol)

Galahad
09.11.12, 09:35
možeš ti vrijeđat kolko oćeš.. iz posta u post sam sebi u usta uskačeš.. :)
ne mislim se dalje raspravljat s tobom, vjerojatno ima neko pametniji za razgovor :)

moderni trol (http://http://hr.wikipedia.org/wiki/Internetski_trol)

niko se osim mene neželi spuštat na tvoj nivo ...sory ...

ajde sad svoje ...napade na gg pokaži od početka servera do danas ....pa da imamo šta usporedit

zzzzg
09.11.12, 10:02
Ajdw jazavci jedni 90%offa radite iz gg
A budu vam i ti gg dosli na red kud vam se zuri igrajte jos

lalalalalalalalalalalala
09.11.12, 11:10
lalalalalalalalala jazavci lalalalalalalala ajde fajteri :fajter: iz Rodney koalicije hočemo onda u RL nesto organizirati ?? bomb da vas nagazimo zapravo a ne kobajagi :D u svijetu traviana. :offtopic: ja inače samo čitam ove budalaštine pitanje gdje nestade GUZZZZZZZICA :)

Strider.
09.11.12, 11:20
Evo ga, akcija je odrađena, reporti su napokon skupljeni i imamo uvid u razmjer štete sa obje strane, budući da nam server to ne može pokazati, jer smo ga silinom udara zablokali.....:D:D:D
Prije svega sam oduševljen odazivom offera, i moram priznati da ste izvrsno obavili posao. Jako malo je bilo grešaka u realizaciji pojedinih napad. Svaka čast.....:101010:......sa ponosom igram sa svima vama, rame uz rame....RESPECT
Udarili smo čvrsto i bez respekta u najtvrđe, u gg-e. Naravno da je bilo gubitaka i sa naše strane i sa protivničke, što je i normalno u akcijama ovakvih razmjera. Čestitke i braniteljima, hrabro su se branili, ali bez imalo farbanja, akcija je prošla vrlo dobro, gubici su očekivani, naročito ako uzmemo u obzir da su napadana mjesta koja se najlakše brane - gg-ovi (molim sad da se ne javlja ekipa koja ne zna igrat travian, poput raznoraznih gudpostovaca i pljeskavaca, iako znam da neke životinje to ne razumiju.....:zeko:).
I da ne duljim, ovo je zasad najveća akcija ovoga servera pa prepuštam sada štafetnu palicu drugoj strani, da malo i mi potrošimo deff-a, jer se ekipa buni da više ne mogu hraniti sve to....:pece palacinke:
Toliko zasad, a reporte ne smijem staviti pa da uživate, da ne bi bilo bam-bam-bam-ban...
Kissy-kissy
Strider

zaz
09.11.12, 11:56
A gdje je maximus? On se ne javlja ovdje već par tjedana. Je li to došlo do promjene u vodstvu? Ili je HateFul glasnogovornik?

Čunga Lunga
09.11.12, 12:29
Cunga dolazim ti na multic, skupi deffa sto vise mozes... Da ti razduzim to sto si napravio :) Veliki igracu postao si deffer, posto off ne znas igrat:P

Pa ako hoces napadati Spin, samo udri!!:cerek:

Nego ili ja nemam sve reporte ili ste Vi pogresili u kalkulaciji, pa ova kucanja naspram par zitnih polja u gg, ne moze se nazvati uspesnom akcijom, aj iskatajte meni gg, sklonicu def, a vi za uzvrat 4 off kucajte!!! i to dobra 4 offa
GG se izgolda za 1 dan uz extra push, a ovi offovi ce se praviti nedeljama

Toliko offova skucano zbog zitnih polja

Strider.
09.11.12, 12:47
Ovaj put ću bez imalo respecta morat tebe svrstan u srednju ligu igrača, odnosno, ovaj put si se sam svrstao.....:brukica:
Evidentno ti je matematika stran pojam......iskreno, očekivao sam drugi profil pljeskavaca i gudpostaša, ovaj put tvoje glasnogovorništvo od tvojega imena radi sprdnju.....:lol2:
I sad kad kreneš odgovarati, udahni, pa izdahni, pa opet udahni i razmisli malo prije nego postaš išta....ili ću pomisliti da samo skupljaš broj postova, a sadržaj je nebitan.....počevši od strane 1 ove teme.....clown

Kulin ban *
09.11.12, 12:54

..................................
Zar misliš da u spinu ima mjesta za one koje je otjerao vlastiti savez, sjećam se čak da sam te na baxu,
prije 2-3 godine, izbacio iz suradnji, (doduše tada si imao nepunih 18 ), toliko si k`o igračina i
vođa vrijedio, za one koji ni vlastiti nick nemaju nego se povlače sa nalog na nalog, za one koji o
svemu više pišu (odgovaraju na post) osim onog što ih se pita, za one koji su čitavo proljeće i
ljeto smarali cijeli hrx forum pišući o tome tko smije a tko ne igrati i još milion bla, bla, bla
piskaranja bebaća iz dječijih kolica? :P

Imaš čak i reporte izviđanja mog acc, pozivam TEBE čitava 2 mjeseca da ispuniš što si obećao
(brisanje nekih akaunta, odlazak saveza sa hrx i par drugih nebuloza).
No očito da su ti se DJEČIJI klikerčići skupili ili si još uvijek u fazi potrage novih akaunta, tipa
KOBAJAGI (al` ne po Bajagi). :dance:

Čunga Lunga
09.11.12, 12:59
Ovaj put ću bez imalo respecta morat tebe svrstan u srednju ligu igrača, odnosno, ovaj put si se sam svrstao.....:brukica:
Evidentno ti je matematika stran pojam......iskreno, očekivao sam drugi profil pljeskavaca i gudpostaša, ovaj put tvoje glasnogovorništvo od tvojega imena radi sprdnju.....:lol2:
I sad kad kreneš odgovarati, udahni, pa izdahni, pa opet udahni i razmisli malo prije nego postaš išta....ili ću pomisliti da samo skupljaš broj postova, a sadržaj je nebitan.....počevši od strane 1 ove teme.....clown

Opet da naglasim nemam sve reporte, mada ovo sto sam video nevidim kako mozes da okarakterises kao uspesnu akciju, ali opet svako ima svoje vidjenje akcije, vidim ti pokusavas da opravdas off akciju, verovatno je ovo tvoja bila zamisao, ali daleko je od uspesne

Tebi Kuline predlazem pod hitno neku ustanovu, ili bar pregled, nisam ti ja kriv sto tebe napustaju igrači

zzzzg
09.11.12, 13:06
Evo ga, akcija je odrađena, reporti su napokon skupljeni i imamo uvid u razmjer štete sa obje strane, budući da nam server to ne može pokazati, jer smo ga silinom udara zablokali.....:D:D:D
Prije svega sam oduševljen odazivom offera, i moram priznati da ste izvrsno obavili posao. Jako malo je bilo grešaka u realizaciji pojedinih napad. Svaka čast.....:101010:......sa ponosom igram sa svima vama, rame uz rame....RESPECT
Udarili smo čvrsto i bez respekta u najtvrđe, u gg-e. Naravno da je bilo gubitaka i sa naše strane i sa protivničke, što je i normalno u akcijama ovakvih razmjera. Čestitke i braniteljima, hrabro su se branili, ali bez imalo farbanja, akcija je prošla vrlo dobro, gubici su očekivani, naročito ako uzmemo u obzir da su napadana mjesta koja se najlakše brane - gg-ovi (molim sad da se ne javlja ekipa koja ne zna igrat travian, poput raznoraznih gudpostovaca i pljeskavaca, iako znam da neke životinje to ne razumiju.....:zeko:).
I da ne duljim, ovo je zasad najveća akcija ovoga servera pa prepuštam sada štafetnu palicu drugoj strani, da malo i mi potrošimo deff-a, jer se ekipa buni da više ne mogu hraniti sve to....:pece palacinke:
Toliko zasad, a reporte ne smijem staviti pa da uživate, da ne bi bilo bam-bam-bam-ban...
Kissy-kissy
Strider

Sa ovim mozes samo ti biti zadovoljan
ni jedan grad niste nulirali

Čunga Lunga
09.11.12, 13:25

sjećam se čak da sam te na baxu
prije 2-3 godine, izbacio iz suradnji, (doduše tada si imao nepunih 18 ),

Kuline zamenio si me sa nekim, ja i ti smo jednom igrali zajedno i to kad je Syn dosao, vodio sam Templare(i to je jedini BAX koji sam ja igrao), u pitanju je neko drugi

LMAO
09.11.12, 13:28
kako se pališ heheh odma

i nefalimo se par srušenih suporta ...poderani ste ravno u bulju ..a i sam server je zaštekao od masse i siline napada ...zato i nemaš statistike ...točne , kad se to desilo od vašeg udara

:master:

dosli smo se fajtat, i radimo nesto konkretno ne zabavljamo se sa supportima na koje se vi ponekad i zakucate :P
netko pito za maximusa?
evo ga
http://travian-reports.net/hr/report/4049401dc2c evo i jos jedna zanimljivost: http://prntscr.com/j74km

support na dva polja i brzina u maxica... i 3 dana mu trebalo da skata to selo :cerek: sposoban hebiga :cerek:
nezz dali da se smijem ili da placem, dosli se fajtati za server, fajtaju se po supportima ajde mi sad recite konkretno sta ste uradili osim ko sto po suportima operirate ko cigani kakvi... off selo ili gg znate samo zafejkati

10. josip024 61051
? Zagorec 10364

75% fejkovi, 25% maxiceve kate
tri dana natezanja oko skatanog supporta, stignem mu i uvaliti deff na accu ciji vlasnik spava, toliko o sposobnosti igranja :P
http://travian-reports.net/hr/report/40494147f8a
tu je srecom izvidio dva puta pa nije napao :cry:
brate nije faza da se ima po 4-5 sela pa da se supporti kataju :bruka:

dosli smo ratovati, znate sta smo vam uradili, i uraditi cemo jos puno toga...

daj ti meni glasnogovrnice ukota reci jel ukot ista osim supporta "natamburao" ?
do sada jedine akcije su vam bile tef, farmica, niger - od tada nista konkretno a dosli ratovati?

aliensi su dosli masu offa zakucat i ubiti deffa koliko god imate, sta ste vi uradili?
NISTA!
favela topovsko meso u centru, rastavljena na proste faktore, a aliensi su stali na prvu crtu , najblizi vama, samo cekamo da krenete udarati po nama... vi imate artove (velika prednost) i nista ne radite..
cekate ww pa da onda krenete napadati?

prosli server nisam igrao pa necu ni komentirati puno, al vidim kako ste igrali, cijelo vrijeme u miru na +/+ bili , vjerojatno imali neko topovsko meso kao favela ovaj server i onda se na kraju qurcili ww offovima po kvadrantima koji su cijeli server ratovali i cistili korde

a kako sam cuo od ovih nekih sto su igrali (nisu aliensi rekli, neki sa strane :D jer mi je ovo tek drugi speed server opcenito) navodno ste poderali server, i ocekivalo se da nas poderete do artova al niste u stanju jer ste se svi odselili u pm po mapi osim nekih izuzetaka

jos malo pa ce planovi i ww, a vi UKOTE moj dragi jos ni kvadrant niste ocistili, mora da ova prva crta frecera dobro :P

Nego ili ja nemam sve reporte ili ste Vi pogresili u kalkulaciji, pa ova kucanja naspram par zitnih polja u gg, ne moze se nazvati uspesnom akcijom, aj iskatajte meni gg, sklonicu def, a vi za uzvrat 4 off kucajte!!! i to dobra 4 offa
GG se izgolda za 1 dan uz extra push, a ovi offovi ce se praviti nedeljama

Toliko offova skucano zbog zitnih polja

sta se ti javljas, ne igras pa produzi na drugi forum, idi na bax ili rsx, a ako je istina da si ti na accu superiska onda si stvarno najjadniji igrac koji se dosao fajtati :cerek:
dosao da se fajta sa nama i pobjegao na nase korde jer smo mi na njegovim ROTFL

btw, sto se tice zitnih polja, push xxx ljudi, drzati 300k deffa kod maxica i prije svega hraniti ga, pushati ga da pravi off, nista, operirajte po supportima i dalje a mi cemo ko ljudi na off sela i gg-ove :P

nista, pripremajte deffa, sav deff cemo vam pocistiti da ww koji nadam se budete pravili mozete braniti tim offovima koje toliko stedite.
a ako razmisljate od odgovoru na ovo, a nadam se da hocete, cisto da ne bude dosadno, da mi nije jedina zanimacija u sitne sate hvatati maxica u akciji po supportima: :welcome:

maxic:
Upravo sam ostao bez gaća,
fejkaju me četri napadača,
svi su jaki sve igrači moćni,
pokvarit će mi cijeli život noćni!

Čunga Lunga
09.11.12, 13:34
:master:
aliensi su dosli masu offa zakucat i ubiti deffa koliko god imate, sta ste vi uradili?
NISTA!

prosli server nisam igrao pa necu ni komentirati puno, al vidim kako ste igrali, cijelo vrijeme u miru na +/+ bili

Vidim tebi je smisao igre skucati off, nema sta, pravi si igračROTFL
A lepo si rekao da nisi igrao prosli server zato bolje cuti:opala:
vidim nemas puno leta, mada nisi ti kriv sto te neko pogresno vaspitao, aj klinjo u viskokim skokovima na fucu:P

LMAO
09.11.12, 13:39
Vidim tebi je smisao igre skucati off, nema sta, pravi si igračROTFL
A lepo si rekao da nisi igrao prosli server zato bolje cuti:opala:
vidim nemas puno leta, mada nisi ti kriv sto te neko pogresno vaspitao, aj klinjo u viskokim skokovima na fucu:P

sta je tebi smisao igre, praviti cijeli server jedan off koji ces samo jednom pokazati?

i ajde klinjo, zacepi , ne igras, nemas muda doci sa svojim nickom ili igras svakako samo ne posteno, operi zvalje prije nego mene prozoves :P
prosli server sam bio ww off, ovaj necu, ima se offova to krava nemoze sazvakati, cak se sa njim i branim protiv vaseg sefa , a da cu se cuvati za ww, necu :P

smisao igre nije kucati off ? tocnije ratovati, ko ratuje taj i gubi :P

barun
09.11.12, 13:55
pozdravljam drušvo,

zanimljivo je čitati vaša prepucavanja, ali ajmo probati realno sagledati.
Dakle, jutros ste imali akciju katanja gg deff igrača Ukot koalicije. Sve 5 ali pročitano je da su mete samo defferi jer su napadi i organizacija na to upućivali.
E sad, evo upravo gledam, reporte 7 zakucanih offova i dva velika prepolovljena. S druge strane imamo 4-5 defera sa srušenim žitnim poljima. Zakucali su se aktivni igrači i igrači koji vam sudjeluju redovito u akcijama i nemate niti jednu bo ( barem malu).

Nemam pojma, ali moj defer odavno radi deff u 6-7 sela. Koliko ste vi sad dobili srušivši mu žitna polja u gg....?

Ovo su činjenice, a eto neka netko neutralan donese zaključke.

lp

Galahad
09.11.12, 14:26
Pa svako ko želi donest nekakav zaključak prvo nek sebe stavi u polažaj da nema žita u gg !!!
A bliže smo kraju servera nego početku njive su svima na nekom maximumu ... pa onda si sračunajte koliko vam vremena ...živaca i golda ponovo treba da to dignete na lvl 15 .. ??? dok to radite .. čime radite deff?
i čime hranite deff koji je negdje na maxiću i sličnima ?

suprotno tome oferi koji su se skuacli puni su žita ... i bez problema klikaju novi off .. ili ako su manje aktivni mogu preć na deff .. i laganini čekat ww misiju ... neznam što vama nije jasno u cijeloj toj priči ?
pa nećemo valjda svi radit ww offove .. ili ko prošli server .. muku mučim zadnji dan di da skucam offove .. masu hamera kucamo u vlastiti ww itd !!!

ko je igrao prošli zna o čemu pričam

dgalovac
09.11.12, 14:29
Živija LSD. Kraljevi kraljeva. :lovju:
Savez pravih mornara i drugova a ne ko neki,
gledan jedan od vođa UKOTa ima 400 k defa u selima???
Nije ga sram da cijeli savez igra za njeg i hrani to još?
Ovaj jado što klepeće ko izduvana jedra, Čungo?
Ponos ti pisati o špijama, prelascima sa naloga na nalog?
Miči se s foruma jer si gori od smrdljive ribe.

LMAO
09.11.12, 14:32
Pa svako ko želi donest nekakav zaključak prvo nek sebe stavi u polažaj da nema žita u gg !!!
A bliže smo kraju servera nego početku njive su svima na nekom maximumu ... pa onda si sračunajte koliko vam vremena ...živaca i golda ponovo treba da to dignete na lvl 15 .. ??? dok to radite .. čime radite deff?

suprotno tome oferi koji su se skuacli puni su žita ... i bez problema klikaju novi off .. ili ako su manje aktivni mogu preć na deff .. i laganini čekat ww misiju ... neznam što vama nije jasno u cijeloj toj priči ?
pa nećemo valjda svi radit ww offove .. ili ko prošli server .. muku mučim zadnji dan di da skucam offove .. masu hamera kucamo u vlastiti ww itd !!!

to sam im i ja napisao malo prije nego se doticni javio, al ocigledno je samo preletio ocima :D

@ pa nećemo valjda svi radit ww offove

oni hoce, pa ce njima braniti ww kad ostanu bez svega deffa sto imaju :)

:palčina:
napokon netko sa strane :D
samo da te informiram jos malo, tu vec dva tjedna drzi toliko deffa, i prije je imao dosta :D
sad neka hrane njega, pushaju mu off , pushaju obnove kropova, pa obnove deffova
a i btw, dva tjedna je tu , ubio nam par supporta kojim se oni tako dice :(
sretno im, do kraja servera ce se pushati :S

barun
09.11.12, 14:40

prvo,deferi nemaju crop na 15. moj nema niti na 13 i netreba mu.
drugo, da, za ovu štetu treba samo golda i nešto resa, dok za vašu treba 20 dana ( nemate brzu obuku)

RE DI DINARI
09.11.12, 14:49

Jel ti ne kontas da ste napadali deffere od kojih vecina i nema zitna polja visoko u gg-ovima ? :D
Ne kontam kako mozete predstavljati ovo kao svoju pobjedu kad vam je otislo
7-8 solidnih offova, i to ono sto sam ja do sad vidio. Sad ces ti reci da je i nama otislo pun k deffa, al ljudino deff se radi u 5-6 sela minimalno, 24h dnevno. U koliko sela vi radite off ? :D

Haris
09.11.12, 15:03

Kako ti znaš da su ti ljudi igrali za nas u potpunosti? Baš me to interesira? Ono baš.
Neki možda i jesu, čak i akaunti, ali akaunti često imaju - goste.
Kako ti znaš da neki od tih akaunta nisu izašli jer su to sami htjeli?
A ja ih od pobrojanih znam 5 - 6, čak smo se i ispričali, ono pravo, prije izlaska - a ne izbacivanja Hate.
Kako ti znaš tko je bolji za spin od spin saveza? I znaš li još uvijek, mislim, tko je bolji za spin?
Kako ti znaš da je to sve greška? Ti to voliš spin, pa ti žao? `ajd Hate, nismo djeca.
&

Kako to da taj acc tebi, pazi ba, vođi saveza sa kim smo u ratu tako piše i daje pravo da se
objavi na forumu? Inače, vlasnik tog akaunta (za mene) je uvijek bila osoba sa kojom bi popio kavu.
Ali da mi jeste čudno (ako nije bilo moguće da se osobno stavi na forum) to pravo daje
tebi a ne bilo kome iz tadašnjeg saveza.
I kako ti znaš zašto su DEA i Spartak pušteni a ne defani a bili su na sat - dva od nas?
&

Jesi li ti dobro zatvorio kišobran? I pitaj Admina da ti nick promjeni u, recimo, Uvlakač. Profesore. :brukica:

P.S.
Za mene su pvt stvari pisane između dvije osobe - bez ikakvog izuzetka, pvt stvari, jer je moguće
milion manipulacija uraditi sa skajp razgovorima, pvt tekstova i IGM poruka.
Ali - kako ti reče u jednom postu prije, daleko je još kraj i Igra se još igra.

I gdje je Čungić? :cry: Evo već mjesec dana nije poslao ni fejkić. Čak i ti šalješ a on ništa? :P

ne koristim kisobran nego suncobran :D

LMAO
09.11.12, 15:07
drugo, da, za ovu štetu treba samo golda i nešto resa, dok za vašu treba 20 dana ( nemate brzu obuku)

kojih 20 dana ?

btw, sve na stranu, necemo sad stati , pobili smo vam hrpu deff vi nama offa... sad kad znate da bez zadrske idemo i na deff i na sve ostalo... mislite se tko je iduca meta i sretno u branjenju, ja ne vidim problem u ostecivanju offa o kojem vi pricate...taj off nije ww off nego za rokanje, niti je taj igrac ww off niti je ikada planiran za to...

barune, eto imate obuke, valjda imate i offove, nemamo mi sta pricati sa nekim cija se igra svodi na jedan off koji ce zakucati u ww i okolo supporte katati ;)

barun
09.11.12, 15:18
ma sve ok, samo organizirati i izvesti tako veliku akciju nije jednostavno i poštujem, ali ne možete me uvjeriti da ste dobro prošli.

Čunga Lunga
09.11.12, 15:28

Samo mi nije jasno ko tebi drma kavez, pa da ti mene spominjes???

Čunga Lunga
09.11.12, 15:31
pozdravljam drušvo,

zanimljivo je čitati vaša prepucavanja, ali ajmo probati realno sagledati.
Dakle, jutros ste imali akciju katanja gg deff igrača Ukot koalicije. Sve 5 ali pročitano je da su mete samo defferi jer su napadi i organizacija na to upućivali.
E sad, evo upravo gledam, reporte 7 zakucanih offova i dva velika prepolovljena. S druge strane imamo 4-5 defera sa srušenim žitnim poljima. Zakucali su se aktivni igrači i igrači koji vam sudjeluju redovito u akcijama i nemate niti jednu bo ( barem malu).

Nemam pojma, ali moj defer odavno radi deff u 6-7 sela. Koliko ste vi sad dobili srušivši mu žitna polja u gg....?

Ovo su činjenice, a eto neka netko neutralan donese zaključke.

lp

Čovek je objasnio

Eliminator
09.11.12, 15:47
:P

Haris
09.11.12, 15:52
:P

opet si se drogiro spamovima:brukica:

cupres
09.11.12, 15:53
Off se brzo napravi tko zna, netreba ti bo ako imas vv i vk.

Za primjer teuti prave batina preko 6k na dan i 1500 tv na dan, sad vidim tu neki pisu za obnovit off treba 20 dana, mozda vama, meni ne.

Kazu neki tu da im deferi nemaju farme na velikom lvl-u rade def u 6-7 sela, dobro neka rade samo me zanima tko to hrani, tesko da ima u tim drugim selima preko 10k defa (i to je puno) a u gg mozda do 30k. To nije def neki iz masu sela, mobilan je ko mrtva koza. Pravi defer ce radit defa centralizirano u par sela (skoro ko i offeri offova) i imat ce ga raspolozivog u velikom broju sa herojem mobilnog i arenom da je spreman doci gdje god treba u najmanjem mogucem vremenu.

Off mi jest prepolovljen, vidim neki pisu veliki offovi, ako je 100k batina i 16k tv velik off u ovom stadiju igre onda neznam sta bi rekao, solidan jest ali VELIKI nije. Imate sve arteve za vojsku a to smatrate VELIKIM offom. Onda neznam sta vi kucate i sto ce vam artevi kad ja bez icega naklikam off da ga vi zovete VELIKIM.

Akcija je uspjela u potpunosti, fejkanje super, realno niste znali gdje se udara samo ste na blef branili sela i to individualno vecinom jer vidi se po herojima koliko je tu pojacanja moglo maximalno biti. Jave se realni igraci IGM pa reknu svoje misljenje o svemu a ne seru tu na forumu.

LP
cupres

Eliminator
09.11.12, 15:55
opet si se drogiro spamovima:brukica:

A hoćeš li se ti ostaviti mene? Pa šta si me se tako uhvatio... :D Samo se budale za mene hvataju. :P :cerek:

Haris
09.11.12, 15:56
A hoćeš li se ti ostaviti mene? Pa šta si me se tako uhvatio... :D Samo se budale za mene hvataju. :P :cerek:

trebo biu ti posetit psihijatra:brukica:

Eliminator
09.11.12, 16:01
trebo biu ti posetit psihijatra:brukica:

:lol: Ja? Meni ne treba psihijatar... A čini mi se da ti imaš nekih ozbiljnih problema. :cerek:

eviltech
09.11.12, 16:44
ovo je tvoja statistika some jedan
deff bodovi tvoje koalicije ..nema ih ili sitno
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. LSD 209734
2. PRO 123619
3. TEUTA® 102230
4. SEALs 84428
5. S.W.A.T. 79448
6. LZN 76691
7. FAVELA™ 62760
8. RAPTOR 58364
9. H.A.R.T. 47221
10. TNT 43907

a ovakvih reporta ko ovaj imaš masu u savezu i koaliciji
edit
nije zakazala statistika već vi .. nemoš dobiti deff bodove ako nemaš deffa u gg kad naleti off ....kako god on malen bio...
vidim da je vredjanje opsteprihvaceno ovde pa eto, some jedan dzabe se vadis u sledecem postu kad si ovde ispao som.

dgalovac
09.11.12, 16:52
Samo mi nije jasno ko tebi drma kavez, pa da ti mene spominjes???
?????
Da mi te je sad ovdi da te par puta provučen kroz mriže.
Očito je boravak u beo ZOO ostavija trag na tebi dok komuniciraš - kavezima.
Usmrdija si i ogadija sve, od igre do foruma, hvalenjem špijuna i podmetanjima,
laganjem i lajanjem za svima koji nisu tu uz vas. Žalosti Bože onih koji moraju
igrati uz tebe. Ti si čista pakost. Ka i savez ti jer dok vi možete simbol vraga
stavljati kao ime GG, to je meni dno. Sreća pa još dišem čist zrak.

Čunga Lunga
09.11.12, 16:59
?????
Da mi te je sad ovdi da te par puta provučen kroz mriže.
Očito je boravak u beo ZOO ostavija trag na tebi dok komuniciraš - kavezima.
Usmrdija si i ogadija sve, od igre do foruma, hvalenjem špijuna i podmetanjima,
laganjem i lajanjem za svima koji nisu tu uz vas. Žalosti Bože onih koji moraju
igrati uz tebe. Ti si čista pakost. Ka i savez ti jer dok vi možete simbol vraga
stavljati kao ime GG, to je meni dno. Sreća pa još dišem čist zrak.

Dečko potrazi pomoc, popričaj malo sa nekim, vidim da nisi bas ok
sve ti zelim u RL najbolje, al kad nekom toliko tesko padne moje zezanje na forumu i sve shvati ozbiljno, jos ti koji i nemas veze sa mojim postovima, smatram da nisi bas sasvim čist

Fawo
09.11.12, 18:33
sve ti zelim u RL najbolje, al kad nekom toliko tesko padne moje zezanje na forumu i sve shvati ozbiljno, jos ti koji i nemas veze sa mojim postovima, smatram da nisi bas sasvim čist

Pa sam si rekao da si prevarant da igras na 100 multica da se bavis pakostima da spijuniras po savezima da si dno dna:) Nismo ti mi stavljali rijeci te, sam se ponosis cirkusom ciganlukom sto pravis... I odma znamo da si dno od lika zato smo ti se na kosti nakacili:)

Cim se budala ponosi ... sto je muljavina, prevarant, hostapler i licimuuuur:)

dgalovac
09.11.12, 18:46
sve ti zelim u RL najbolje, al kad nekom toliko tesko padne moje zezanje na forumu i sve shvati ozbiljno,
jos ti koji i nemas veze sa mojim postovima, smatram da nisi bas sasvim čist
Neko je "dečko" jer napiše na forumu ono što misli o tebi, koji nije tvoj i još par vas, već svi igrača
a taj "dečko" ima 30 i nešto, vozi stroj od 3 milijuna E, a ovo mu je razonoda, dobro, nisan čist. OK.
Ćaća te tuka kad si bijo mali i sad se dokazuješ uvlačenjem (ko i profesor za mamute) i
idolopoklonstvom (tom velikom vođi) u nekoj igrici, fali ti muška ljubav i pažnja?
Ak je tak, ti iziđi u gey kavane. Slobodno, tvoje pravo. A ostavi forum i nas da pišemo ko judi.

Haris
09.11.12, 21:01

:goodpost::goodpost::goodpost:slazem se :)

Galahad
09.11.12, 21:09

Jel ti ne kontas da ste napadali deffere od kojih vecina i nema zitna polja visoko u gg-ovima ? :D
Ne kontam kako mozete predstavljati ovo kao svoju pobjedu kad vam je otislo
7-8 solidnih offova, i to ono sto sam ja do sad vidio. Sad ces ti reci da je i nama otislo pun k deffa, al ljudino deff se radi u 5-6 sela minimalno, 24h dnevno. U koliko sela vi radite off ? :D

ma sve ok, samo organizirati i izvesti tako veliku akciju nije jednostavno i poštujem, ali ne možete me uvjeriti da ste dobro prošli.

Najjednostavnije rečeno .. nemojte smarat svoje glavice oko toga jeste izgubili ili dobili .... budite uvjereni da vam ide dobro ,,, i samo nastavite tako kao da vama sve ovo odlično paše .. budući i nama paše ... vrijeme je da ponovimo gradivo ... kraj priče .

Fawo
09.11.12, 21:14
Neko je "dečko" jer napiše na forumu ono što misli o tebi, koji nije tvoj i još par vas, već svi igrača
a taj "dečko" ima 30 i nešto godina, vozi stroj od 3 milijuna E a ovo mu je razonoda, dobro, nisan čist. OK.
Ćaća te tuka kad si bijo mali i sad se dokazuješ uvlačenjem (ko i profesor za mamute) i
idolopoklonstvom (tom velikom vođi) u nekoj u igrici, fali ti muška ljubav i pažnja?
Ak je tak, ti u gey kavane iziđi. Slobodno, tvoje pravo. A ostavi forum i nas da pišemo ko judi.

Dzaba pises prijatelju, taj mali je izvakan ko prava zvakaca guma... Samo dodje i sam sebe dize u nebesa... al sta mu vrijedi kada je sira javnost skontala da je diletant, klasicna ovcica koju vodja maks drzi u stadu i samo mekece ko jarac:) a ustvari je ovca... PS: ovo je rekao jedan veliku mudrac "mali buda sa tibeta" u prevodu dr.mr. Fawo

LMAO
09.11.12, 21:26
Najjednostavnije rečeno .. nemojte smarat svoje glavice oko toga jeste izgubili ili dobili .... budite uvjereni da vam ide dobro ,,, i samo nastavite tako kao da vama sve ovo odlično paše .. budući i nama paše ... vrijeme je da ponovimo gradivo ... kraj priče .

1. PENZICI 332002
2. Aliens™ 214884

4. NS 161261

8. °°IG°° 117709
9. OSP 101178
10. spin® 93758

7 zabijenih, od toga 2 nisu vrijedna da se zovu offovi, 4 ostecena 14 kropova preorano, ubijeno milijun deffa

a to sto se farmi tice, koga farbate sa tim?
kazete da vam defferi prave 24/7 u 6-7 sela, neka prave samo falange to je 10k deffa dnevno
proizvodnja 15c sa 100% oaza je oko 40k po satu, znaci vasi defferi stjeraju gg na 0 sa deffom ako je tako sto znaci da vasi defferi imaju minuse ko cupres sa onim offom sto ga je pola ostetio a ne farmaju :)
ako do sada nisu digli iznad 12-13, nece ni sa vasim pushevima

a buduci da se ima offova...idemo utvrditi gradivo jos malo pa cemo na kraju racunati koliko se isplati bilo koja akcija...

a ti zzzg ili kako ti nick vec ide, sta je bitno sto nijedno selo nije nulirano, nije nikakav ww off bio u pitanju, nego ciscenja i hebavanja deffera, sad muku mucite, mislite se ocemo li po offu ili deffu lupiti, razvlaciti cete deff ko cunga lungu ;)
UKOT - UK of terror, dosli ste sa ozbiljnim imenima, tko tu koga terorise, ajde i vi malo, batalite se supporta jer tu nema kruha :P

LP

Kulin ban *
09.11.12, 21:55
Samo jedna molbica za sve vas.
Nemojte mi dirati Čungića, da ga nema, trebalo bi ga izmisliti. :brukica:

Haris
10.11.12, 00:03
cunga je tu i u dobru i u zlu :P

topssy
10.11.12, 01:15
#zbljuv - izgleda da svaki server mora imat neku svoju prožvakanu žvakaću gumu, od onih koje neki "frajer" zalijepi na stolicu ili pod klupu pa si zasereš hlače.

Akcije k'o akcije, neke bolje neke lošije organizirane/provedene, neke uspješnije neke manje ... sve su sastavni dio igre. Neki pak tvrde da je i gnojenje po forumu sastavni dio igre, psihološki rat. Meni se taj dio, na ovoj poluinteligentnoj razini na kojoj se ovdje vodi, da prostite, gadi.

Znao sam jednom jednog "čungića", kad je jednom promijenio acc nikad više nije igrao pod svojim imenom, mijenjao ih je kao što (nadam se) ljudi mijenjaju gaće i čarape, svojim je paranojama zatrovao bar dva servera (koliko znam, nakon drugog sam se [dobrim dijelom i zbog nesnošljivosti takve situacije] maknuo s Traviana i nemam pojma jel i dalje bio aktivna Pakost. Hm, osim ako on sam nije devalvirao u Čunga Lungu? Miljarder, Nizi, Zdrmani, (kako si se ono sve zvao?) - jesi to ti požvakačio i gollumizirao se? Nadam se da nisi, frende. Nadam se.)

A ako je nekom bitno tko sam ja da si dajem pravo da pričam i prozivam, da pojasnim. Tek običan bivši igrač ranih servera bez nekih posebnih dostignuća u Travian CV-u, očito recidivist na svom prvom speedu na kojem se tek pomalo poigravam sa napuštenim multićima poput Mamuta i njegovih satelita i tek si povremeno pokvarim raspoloženje i izgubim vjeru u budućnost ljudske rase posjetom forumu.

I da citiram nepoznatog autora za kraj: "#zbljuv" - (kraj citata)