PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

Haris
19.12.12, 01:00
auu sto ste se razgalamili :D

barun
19.12.12, 01:07
Joj tema je otišla preširoko i ja stvarno nemam dovoljno informacija da se sad šamaram šta je bilo prije 3 mjeseca kada je mega off bio 10+2,5. Iskreno nisam se niti opteretio. Ono čim baratam i šta bez velikog predznanja i praćenja mogu zaključiti, jest to da sa onim kapacitetima/offovima, brojnošću, napaljenošću na rubu mrženje, ste postigli premalo. štoviše vaši offeri su uškopljeni. Dakle, da pojednostavim, vi ste ništa i premalo postigli sa onim offovima koje ste potrošili/zakucali. Aktivniji ste bili, nema tu šta za prigovoriti, ali niste ostvarili ništa nezaboravno. štoviše, grubo ste poraženi.

HateFul
19.12.12, 01:10
Smiješni su sad ovi pokušaji da se nas međusobno proba posvađat kad već akcija nije prošla :lol2:

Ko je koga gasio, ko je kome kaj oteo/porušio itd. su priče za malu djecu.. U svakom ratu postoje žrtve na svim zaraćenim stranama, a kad se vidi ishod na kraju onda se sve zbraja i oduzima.

Bitno je da je server zanimljiv i da se fino IGRAMO (valjda ova riječ nikom nije nepoznata)

Živjeli! :pivo:

E R N E S T
19.12.12, 01:13
auu sto ste se razgalamili :D

Neznam što se uopče raspravljaju s ovim idiotom LMAO, to je nekakav šmrkavac, provokator,,,javlja se na svaki komentar ko da je on neka važna figura igre hamera, strašan igrać lomi sve ispred sebe...80% ljudi koji nešto rade po serveru se ni ne javlja ovdje a ni ne hvale,,,REspekt i jednoj i drugoj strani igre na +/+, to svi znaju tako da te večina i ne sluša LMao,netreba niko šmrkavca informatora ili analizatora...a sad PIĆI-PALJI

lalalalalalalalalalalala
19.12.12, 01:16
ma da niko se nije ugasio od hamersa ostali ste netaknuti ( 10-11 saveza ko to vise zna) ne zidaju, trose gold da drugi nebi sazidali, traze suradnje i na drugim serverima :brukica: a opet vecinu puta :opala: u pravu jeste, većina naloga u ukotu igra na 20%, neki 40% a Blue i Predator na 60% svojih mogučnosti i takve nas niste u stanju slomiti :pivo:- o omjeru nas i vas netreba dalje trositi riječi tako da neznam što tolike postove pisete da objasnite koliko ste jači od nas :opala::opala::opala: uostalom tu nam je 21.12 ako prezivimo to mozemo i vas bez ikakvih problema

panj
19.12.12, 01:32
LMAO...citiram.."Znači ostali ste vi , samo, baš me zanima ako kojim slučajem pogasimo jedan od ta dva saveza pa dođe do raspada šta ćeš onda reći"...(misli se na saveze swat i seals).....ako ničim drugim, ovime si fakat ušao u anale izjava na forumu...i inače se čini, kao da si otvorio internet, slućajno uletio na travian forum, pročitao dva posta i odlučio se uključiti u raspravu....ispričavam se, ali tako mi to izgleda.....ili je čista zafrkancija, a u tom slučaju, svaka čast..dobra:D....a što se igre tiče, stoti puta ponoviti nije previše, kao što hate kaže, na kraju se sve zbraja...i oduzimabomb

Čunga Lunga
19.12.12, 01:40
Ej kiki, a superiška si zaboravio, igra i tam.

Zaboravio je i Becool!??
Bar neko iz tog saveza nije napadao natare!!! :cerek:
Imam ih jos 10, samo ne znam sta to Vas boli?
E kad su Lsd-iovci krenuli da brane Hammerse, onda stvarno je otisao ovaj server dodjavola
Šlepate se uz njih da uzmete i vi jedan server, nego me interesuje kad izadje WW od Internacionale
na 100, čija ce to pobeda biti?
1. Hammers koalicji
2. LSD
3. Raptor
4. svi zajedno

Zaokurzite broj:cerek:

LMAO
19.12.12, 01:53
@panj
Malo se razvuklo u objašnjavanju nekih stvari barunu...Možda si stekao dojam takav...al nebitno.... Pa me zanimao način na koji bi on to gledao.. To je navedeno kao slučaj, ne tvrdnja ne kao konsantacija neka, znači primjer al "slučajno" stavio SWAT/SELAs jer imam osjećaj da vas se više "napali" na to :D

Da Hate.

Naravno da se na kraju broji..uvjek bilo i biti će...

Usput, ćekam jedan post da se objavi :D

A dok se objavi, može taj pisati odgovor več:
Što se ti pališ tako kad šmrkavac i provokator nešto napiše :P
Nije valjda da sam nešto krivo rekao :cry:
Šmrkavac, provokator, pravit se važan ili nevažan, uplakano djete, baba, dedo, igraćina, njuber,frajer, idiot, glumit ču kako mi odgovara :P
Svaka "glupost" koju ja napišem ima pokriče, tako da se ti ne brineš ni oko ćega
A samo za tebe, u ovome slučaju mi je odgovaralo biti malo manje pismen (čć)...

PS: Čunga, premalo je izbora to...daj jos brojeva.... lol

erorr
19.12.12, 04:54
Zaboravio je i Becool!??
E kad su Lsd-iovci krenuli da brane Hammerse, onda stvarno je otisao ovaj server dodjavola
Šlepate se uz njih da uzmete i vi jedan server, nego me interesuje kad izadje WW od Internacionale
1. Hammers koalicji
2. LSD
3. Raptor
4. svi zajedno

To i ja znam , a neigram.... to je broj 5.poraz ukot koalicije :)

Alien
19.12.12, 09:40
Zanimaju me opravdanja ovaj put.. Jesu hakeri, višak offa, ubijanje deffa ili nekaj sasvim deseto.. :)
Bez obzira na to, off akcija je jako dobro odrađena, fejkovi i to sve.. Ali ovaj put je deff pogodio pravo mjesto..

Čungin report zasad najbolji ulov na serveru, pa valjda se može reći da ovo jutro ide na stranu ukota :)

Ž! :pivo:

Hate za sve je kriv Toma Sojer i nalog AndroLo-43, sigurno. Nije greška u akciji opet oni bezobrazni špijuni šetaju po hrx-u

:brukica:;):opala::opala:

Fawo
19.12.12, 10:58
Citam i ne vjerujem kakvo pranje od strane UKOTA, budite dostojanstveni razlozi:
Prvo ovde se prepucavate a nemate argumente imate argumente to da ste uhvatili 2milion aoffa ili tako nesto... Ali vas koncept igre je parazitski znaci nisu favela i ostale vase koalicije kojih ste naravno imali i vi 5 6 saveza od po 60 ljudi i slicno(sada dali su ljudi ili botovi multiji sta ti ja znam ne ulazim u to) znaci imali ste naloga kamaru isto ko i koalicija hammers samo hamersa ima vise saveza po 30ak negde 40 ljudi upravo zbog razvnovrsnosti igre a mogli su se i hammersi nagurati u 3 saveza ali onda bi dolazilo do mimoilazenja u igri jer ne igra svaka ekipa isto... pa zbog toga su i ostali rastavljeni i vise manjih saveza. al da ne duzimo. Vama je toliko krivo sto ste po... govn... svojim izjavama, jeste zakucali ste krsh offa al dobro ne kontate da sutra ima novi dan i da vas je to porazilo sta pa vi ste obicna vreca za napucavanje znaci ovde ljudi samo obnavljaju offove i izivljavaju se na vama i vasem deffu i to je to sto je i primarni cilj ... da nemate nikakve sanse sazidati taj WW. i vi jos to niste shvatili , dobro i jeste ako kakva akcija prodje, nema govora da ima tu perspektivnih igraca koji citaju dobro napade ili jednostavno dobre informacije imaju ali nema veze u svakom slucaju tu treba skinuti kapu... ali dva aspekta igre imaju zakucaj protivnika ali i ugasi ga, inace eto ti njega opet za 10 dana e to je vas problem... znaci jednostavno receno SWAT I SEALS su vrece za napucavanje to nije savez.

Koliko god vam to zvucalo da vas ponizavam nije ponizavanje to je cista realnost...

Čunga Lunga
19.12.12, 11:05
Citam i ne vjerujem kakvo pranje od strane UKOTA, budite dostojanstveni razlozi:
Prvo ovde se prepucavate a nemate argumente imate argumente to da ste uhvatili 2milion aoffa ili tako nesto... Ali vas koncept igre je parazitski znaci nisu favela i ostale vase koalicije kojih ste naravno imali i vi 5 6 saveza od po 60 ljudi i slicno(sada dali su ljudi ili botovi multiji sta ti ja znam ne ulazim u to) znaci imali ste naloga kamaru isto ko i koalicija hammers samo hamersa ima vise saveza po 30ak negde 40 ljudi upravo zbog razvnovrsnosti igre a mogli su se i hammersi nagurati u 3 saveza ali onda bi dolazilo do mimoilazenja u igri jer ne igra svaka ekipa isto... pa zbog toga su i ostali rastavljeni i vise manjih saveza. al da ne duzimo. Vama je toliko krivo sto ste po... govn... svojim izjavama, jeste zakucali ste krsh offa al dobro ne kontate da sutra ima novi dan i da vas je to porazilo sta pa vi ste obicna vreca za napucavanje znaci ovde ljudi samo obnavljaju offove i izivljavaju se na vama i vasem deffu i to je to sto je i primarni cilj ... da nemate nikakve sanse sazidati taj WW. i vi jos to niste shvatili , dobro i jeste ako kakva akcija prodje, nema govora da ima tu perspektivnih igraca koji citaju dobro napade ili jednostavno dobre informacije imaju ali nema veze u svakom slucaju tu treba skinuti kapu... ali dva aspekta igre imaju zakucaj protivnika ali i ugasi ga, inace eto ti njega opet za 10 dana e to je vas problem... znaci jednostavno receno SWAT I SEALS su vrece za napucavanje to nije savez.

Koliko god vam to zvucalo da vas ponizavam nije ponizavanje to je cista realnost...

Verovao ti ili ne samo ponižavas sebe, :cerek:
Bar ako nista dosledan si, redovno pises glupost za gluposcu i sto je najzalije tome nema kraja:brukica:

Sumo
19.12.12, 11:08
ali dva aspekta igre imaju zakucaj protivnika ali i ugasi ga, inace eto ti njega opet za 10 dana e to je vas problem... znaci jednostavno receno SWAT I SEALS su vrece za napucavanje to nije savez.

Kako čovjek kaže..čitam i nemrem vjerovat...

Nalozi stavljeni na gasenje.
Hvala na druzenju pa se vidimo nekom drugom serveru!

HateFul
19.12.12, 14:04
......

Reče čovjek koji je svega par puta poslao svoj off i baš svaki puta se zakucao ko komarac u vjetrobran.. Čak i kad je selo probao otet, uspio je u to nema sumnje (za javnost koja nije upoznata - radi se o supportu).. Samo je važno napomenuti da je off kojim je otimano ulovljen odma iza toga i selo bez brige vraćeno.. Čovjek koji je "kakao" po savezu u kojem je bio (IG), čovjek koji je uspio izgubit 2 arta, nasanjkan ko najveći njuber ovdje..
Čovjek koji je nakon tih urnebesnih akcija postao farma za "svoje drugove" i čovjek koji je baš u svakom postu ovdje na forumu vrijeđao.. :)

Svaka čast, prava moralna vertikala ovog društva i primjer ostalim igračima :)

:pivo:

AJKULA TEAM
19.12.12, 14:26
Konnobar:
Dvije ljute rakije i Pivo za svo Topovsko meso!!! ;)
vidim pricate da ste favele ugasili :blackeye: Članovi:28 nemojte da se brinete mi smo i dalje tu da vas mucimo ;)

Ajmo max jen dva :party:

Ropee
19.12.12, 15:05
Zaboravio je i Becool!??
1. Hammers koalicji
2. LSD
3. Raptor
4. svi zajedno

A sto se ti brines cija ce pobijeda biti, vasa nece tako da nemas sto brinuti. :)

AJKULA TEAM
19.12.12, 15:26
A sto se ti brines cija ce pobijeda biti, vasa nece tako da nemas sto brinuti. :)

nada umire zadnja :cerek::cerek:

lalalalalalalalalalalala
19.12.12, 16:00

kaj je ovome dečkiću :bad2: jel ima ko kakvu dijagnozu ? ( ili u isti koš sa Guzza Kulin i njima sličnim nema pomoći :) ) sta pišeš ti o brojkama ljudi u savezu? koji to savez broji 60 naloga?

1. RAPTOR 49
2. S.W.A.T. 44
3. SEALs 40
4. NS 34
5. LSD-J 39
6. LZN-ĆPB 38
7. P&M 33
8. WOLFPACK 41
9. Aliens™ 29
10. LSD 30
11. TNT 32
12. OSP 27
13. °°IG° 23
14. LZN™ 30
15. spin® 28
16. Penzići2 14
17. LZN&BM 35
18. PENZICI 17
19. ND 18
20. LEGENDE 29
21. FAVELA 28
nas ukupno 186 (naloga ;)) vaših 196 bez LSD , bez tajnih saveznistva te wingiće regruterske nisam uzeo u obzir

de majketi spin se prepolovio IG se prepolovio kod vanzemljana tko god je bio napisan u vodstvo Tef Farma, Dexter Anti svi redom porušeni samo Anti poper opet pop vratio,( o regrutiranju preko skype sam pričao a to da pustate svakakve u saveze to se isto zna) pitaj Nigera ili koje je već u vanzemljanima glavni sto je ere osvajaći pustio u savez (farmu kojoj smo prije gašenja 10 sela uzeli itd itd itd itd a pazi ne igramo ovaj server aktivno kao prošle

sve ovo
priča čovjek koji (Hate sve naveo) :brukica: plaćenik - kaže sam, neznam ko je ta budala koja te dovela da mu pusheve uzimas , off zakucas svaki put, arteve gubis i to još platila;) mi smo vreće za napucavanje? heheheheheheheheh imamo off deff i pop bodova vise od bilo kojeg saveza u vasoj koalicij (LSD ne računam to je neka čudna suradnja friška - koja to nije,--jer vidim da deffere ponovno traže znači to kaj su hamersi postali donjelo im je samo 5 novih saveza za ratovanje bez deff suporta i još im čunga jedan od extra offova razdužio ) čak i da dva spojiš opet smo bolji a ne igramo ni na 20% eeee mileni moj to je vaša sramota da vas je bilo toliko i da za svaki off grad ili gg (koji ste uzeli) na zidu ostavili bar 3 off-a a o mega ljepljenjima nećemo:bruka: kad se ima i može se :brukica:

sto se razduživanja deff-a tiče što god ti to značilo evo ti zadnji primjer koliko ste meni osobno gubitka napravili pobili ste mi 10000 pretorijanaca 8000 legionara, te sa sita 5000 druida i 15000-17000 falangi.+ - 10% jer da je neko drugi pitao potrudio bi se točan info izvući ovako za tebe i nije bitno ;) u odnosu na off koji je izgubljen neznam sta da ti kažem, primarni cilj da Ukot ne sagradi :brukica: žali bože novaca bačenih i vremena uloženog da druga koalicija ne dođe do 100lvl :brukica: bolje se sa svojim ženama/djevojkama igrate za to vrijeme koje provodite na HRX bez želje za pobjedom-- cure za vas obrnuto vrijedi bezveze svoje muške zapostavljate za ove vaše kvazi muškarce u hamersu koji igraju bez cilja :dance:

boom-boom
19.12.12, 16:14
Dobar dan...došao sam i ja malo popričat:P

zaz
19.12.12, 18:20
Joj tema je otišla preširoko i ja stvarno nemam dovoljno informacija da se sad šamaram šta je bilo prije 3 mjeseca kada je mega off bio 10+2,5. Iskreno nisam se niti opteretio. Ono čim baratam i šta bez velikog predznanja i praćenja mogu zaključiti, jest to da sa onim kapacitetima/offovima, brojnošću, napaljenošću na rubu mrženje, ste postigli premalo. štoviše vaši offeri su uškopljeni. Dakle, da pojednostavim, vi ste ništa i premalo postigli sa onim offovima koje ste potrošili/zakucali. Aktivniji ste bili, nema tu šta za prigovoriti, ali niste ostvarili ništa nezaboravno. štoviše, grubo ste poraženi.

Jel mi igramo isti server ili si ti ovdje zalutao?

mogu zaključiti, jest to da sa onim kapacitetima/offovima, brojnošću, napaljenošću na rubu mrženje, ste postigli premalo. štoviše vaši offeri su uškopljeni.

Sa ovakvim stavom i analizom servera bolje se mani izvođenja zaključaka.
Dalje, biti napaljen na rubu mržnje, e to je već patologija, valjda si napaljen kad si zaljubljen ili nekog voliš, ali biti napaljen i mrziti, no no, tak to ne ide...
Brojnost- bilo nas je podjednako na početku servera, zašto sad vas ima manje?

ludi ivan
19.12.12, 19:30
......
nas ukupno 186 (naloga ;)) vaših 196 bez LSD , ......

opet se igrate brojkama... buldoždera se odrčete izgleda... ništa čudno kad vam neko ne treba onda fino pod tepih

i samo da napomenem IG više nije u hamersima

još jedna sitnica, vaši nalozi iz lsda su regularno napadali po hammersu, možda mi iskopaš koji log da je lsd napao nekog ukotovca

tak da o suradnji da tako kažem nema govora, rekli smo pomoć u defu koliko možemo i to je to, ne sekirajte se da ga nebu bilo dosta i za vas ;)

zaz
19.12.12, 21:09
cure za vas obrnuto vrijedi bezveze svoje muške zapostavljate za ove vaše kvazi muškarce u hamersu koji igraju bez cilja

Čuj, naši muški nas bar ne zovu ovcama kako vaš muški zove sve vas.

lalalalalalalalalalalala
19.12.12, 21:19
opet se igrate brojkama... buldoždera se odrčete izgleda... ništa čudno kad vam neko ne treba onda fino pod tepih

i samo da napomenem IG više nije u hamersima

još jedna sitnica, vaši nalozi iz lsda su regularno napadali po hammersu, možda mi iskopaš koji log da je lsd napao nekog ukotovca

tak da o suradnji da tako kažem nema govora, rekli smo pomoć u defu koliko možemo i to je to, ne sekirajte se da ga nebu bilo dosta i za vas ;)

ma da samo bez sekiracije :)
ja osobno nemam neki amozitet prema nikome a posebno prema LSD niti sam rekao da su nas napadali -- rekao sam da ih nerazumijem što su to točno dobili od hamera kad već deff nisu :) osim što su i će dobiti nase offove :) a deff-a jako malo unutra imaju ,, jako malo , znaju na što mislim ( 1 napad pa 2 napad ;) )a deff negdje između . što se buldoždera tiče a neznam gdje smo to mi saveznicii i tko se koga odreko. unutarnja stvar favele isto ko i IG ja igram za SWAT tako da neznam ---
IG vise nije hamer ?? a što su još onda u suradnji sa Spinom i ND? , IG ste izbacili jel su ww uzeli ?(iako vama nije cilj gradnja nego da Ukot ne sagradi :brukica:) pa što i NS onda ne izbacite ??:lol2: i oni uzeli WW
poanta cijele prepirke je ta da koliko god se vi nas trudili prikazati kao najveće zlotvore smutljivce prevarante multice hakere neznalice itd blabla te koliko god da se i vama mora priznati lijepih akcija i rovanja sve je to tu negdje osim kaj smo mi malo bolji ;) mislim da su vas naši baš napalili na forumima :lol2: prije ovog servera- ali frende moras priznat da vam moto glupo zvuči - samo da ukot ne sagradi- i tako 11 saveza eee?? (mislim ovo sto je javno obznanjeno) što goldate onda, nespavate nocima za koji cilj?? Osveta? za poniženje ili što? svi napoprek se izmjesali uzeli ste čak i bagru iz PF ( a ta familija nema koga nije izradila) i divnog nam sogora oličenje dobrote i poštenja ;) . Meni je bas nepojmljivo da si tak brijete al ok vaše pravo. I tako smo se svi složili da LSD pobjeđuje Ne Ukot Ne Hamer joj pardon pa LSD je hamer bar su tako na profil napisali- kako onda WW vas ne zanima??? ( i tu još uvijek ostaje pitanje 3 koalicije sa Raptorom na čelu koji je isto VAMA blizak ) ironija je što LSD u normalnim okolnostima nebi sagradio - LSD respect samo nemate deffa i to je činjenica. (artevi WW gg i off sela puf treba defa, puno vise nego 2 saveza mogu naklikati uz ove opake natare:) ) suma sumarum mislim da će finalni rezultat biti -- HRX vise nikad nitko hehehehhe ljudi kaj smo ratovali - ratovali smo promjene su pred vratima morali bumo u ljubavi živjeti :welcome: da nebude zabune ovo mislim u RL ------- ovdje :bad:

p.s. dosta sam pisao :spam2:
poz svima

Haris
19.12.12, 21:28
vid o5 uzeli hammersi ww :D http://prntscr.com/mn31a

lalalalalalalalalalalala
19.12.12, 21:44
Čuj, naši muški nas bar ne zovu ovcama kako vaš muški zove sve vas.

hehhehehe

da muški nas bičuje po cijele dane, gradimo mu palaču na rubu grada, mi svi redom mazohisti a on sef koji odlucuje kako da nas kazni :lol2: Feudalizam čisti

Meni osobno najveći problem pisanja po forumu predstavlja to što me druga strana ne poznaje i ne vidi konteks kako je nešto napisano ili kako me ne poznaje, moju šalu shvati kao provokaciju tj ne onako kakva je bila namjera.

sad da svi imamo probleme sa egom raznoraznim kompleksima to je činjenica neko vise neko manje, to je stvar za svakog pojedinca da sam sa sobom rijesi, međutim koliko sam ja naucio dosada u zivotu --- nista ti se ne događa što si sam nisi dovukao. "kako siješ tako ćeš žeti" "ne ucini drugome sto nebi zelio da drugi učini tebi" -- --jer će ti se to vratiti itd . ima ih koliko hoćeš

isto tako praviti se jako fin a druge prikazivati kao Šejtane
kad nisi puno drugačiji nema bas smisla

BLUE ekipa
19.12.12, 22:10
Majko mila ljudi ovo je igra:to victory:šta je najgore nije stara verzija tako da se pravi maheri nemogu pokazat...
Da pojasnim neznalicama gold prednjaci i ko je golder može sve,žalosno al istinito...
Pobimo se igrajmo složeno svako za sebe al bez prljavih poslova...

Doda 0-24 Dipsi 0-12 BLUE 5 min

zaz
19.12.12, 22:25
da muški nas bičuje po cijele dane

Jel samo muške ili i muške i ženske, grupno ili pojedinačno, i da li to radi tako dobro da uživate u tome ili je prosječan??

Alien
19.12.12, 23:54
E sad po tvome ispada da smo mi u koalicji sa IG!??
Koliko je nas WW Buldozer toliko je i Vas!!!
Neverujem da Ukot podrzava gradnju tog WW niti ce, mozda im bude draze da on pobedi nego Lsd ili neko drugi, (neznam, ovo samo nagadjam)
Jel ti to nas povezujes sa Tnt jer samo oni nisu hteli sa Vama, pa kao sigurno su sa Ukotom!!!:P

Čunga prijatelju, nemoj misliti da je Slagač nečiji pa ga sad svi svojataju ili prebacuju onom drugom, on je moj i ja i on pošto smo prognani iz svojih saveza radimo zajedno WW, valjda ćete nam i vi a i oni pomoći da pobjedimo :D :D :D :štemer::štemer::štemer::štemer::štemer: pomazite u resama svi, u deffu svi u offu nemojte ništa, kad dodje do 100 lvl onda ćemo biti zahvalni svima :*

zuga
20.12.12, 00:12
Hamersi ne grade WW a digli brdo suporta u sivoj zoni,haha

:lol:

eviltech
20.12.12, 02:58
Ne čudi me to, sad ću se vratiti malo dalje....
Što se tiče akcija, kod vas u savezu, prolaze samo naša kucanja i vaši prolasci, šta su hammersi dobro uradili, to se kod vas ne pokazuje ;)

sad sam vise manje siguran da si ti bio zaduzen za regovanje multica kojima su spamovani svi u UKOT-u, sa pricama koje uporno ponavljas kako se u savezima prikazuju samo vasa kucanja i nasa rusenja. zanimljivo je da od toga ne odustajes.
eto ja sam neko ko travian nije igrao 3-4 godine, u SEALs-u sam znao samo jednu osobu, nisam neko ko golda, nemam ni super veliki off ni nesto mnogo defa (znaci nisam vodjama od nekog interesa) pa mogu reci da znam za vecinu akcija (velikih mozda i sve) i sa vase i sa nase strane. za ostale ne mogu da garantujem ali sve sto treba u SEALs-u da bi bio u toku je da budes aktivan.
znam da ces ti nastaviti sa tvojom pricom, ali nije ni bitno. bitno je da je server bio zanimljiv, da se nije sveo na klikni sumicu, klikni vojnika.

cheers :pivo:

divljak22
20.12.12, 05:38
Jel mi igramo isti server ili si ti ovdje zalutao?

Sa ovakvim stavom i analizom servera bolje se mani izvođenja zaključaka.
Dalje, biti napaljen na rubu mržnje, e to je već patologija, valjda si napaljen kad si zaljubljen ili nekog voliš, ali biti napaljen i mrziti, no no, tak to ne ide...
Brojnost- bilo nas je podjednako na početku servera, zašto sad vas ima manje?

ne da mi se više ni čitat forum zbog ovakvih mulaca (da, vrijeđam jer očito ti je IQ oko 10 s obzirom da ne razumiješ značenje ''napaljenosti'')... ovo je samo moje viđenje UKOT-a i HAMMERS-a (jbg, svatko misli da je u pravu).. osim što ću barunu stat uz bok - nisam nikoga pozivao na ++ niti se kur*io, al ovo stoji, došlo vas je 2 put više (karikiram, sad jel vas ima 20 više ili 200 *ebe mi se) samo da mi ne uzmemo server, pa di je tu pamet :brukica: mogli ste nas i trebali ste nas i imali ste prilku satrat nas, sad su figurice malo drugačije posložene... al opet, i mi smo nesposobni obrisati vas (mojima isprika, mislim na to zbog neaktivnosti, a hamersi tumačite ovo kao ipak nismo sposobni :D )

o LSD-u neću ni pisati, ako ima neki offić koji će rušiti a da se sakrivao, vi ste gotovi. ako nema, čestitam, pobijedili ste.

da se razumijemo, po stoti put velim, niti dižem nas u nebesa, niti želim hammerse pljuvat, ekipa do jaja šta se tiče off organizacije. ali me smeta ovaj fucking forum i to kurčenje na njemu. šta ste napravili? da se igra sto godina ne možete nas razvaliti. ne zato jer ste vi nesposobni nego zato jer smo mi ekipa. a zaz? daj molim te, jesi upala tu na forum ili klikaš na serveru? ne da mi se ali ako moram slat ću pojedinačno poruke i raspitivati se i 888888888888888 puta pregledati analyzer samo da ti dokažem da ima više vaših nego naših obrisanih acceva. a sad, zbog kojeg su razloga, to me se ne tiče...

nadalje... na svako pitanje o IG i broju saveza je odg - ''različito viđenje severa, načina igre, bla bla bla, razlaz i svak svojim putem. a nama nabijate na nos buldoždere i P&M i šta ja znam koga. jel mi želimo WW? NE! (i nikada nismo! ali ako P&M poželi rado ćemo im pomoći bez pogovora!) jel ćemo ga ić gradit ako vidimo da drugačije server ne može ka kraju? HOĆEMO! (tako je bilo i prošli :D :D bilo bi i pretprošli da nismo pokušali nešto neizvedivo po pravilima igre)

dakle... hammersima svaka čast na off akcijama, nama svaka čast na deff akcijama, ja mislim da vas je više (nemoj mi brojat P&M kao što ni mi ne brojim LSD jer niti su sa nama defali niti su sa nama napadli) i to je srž svega (mogu jednostavno objasniti ako baš netko zapne - deff se brže klika, nas je manje. na drugu stranu vas je više i lakše ide off- jel tako, tako je). no svejedno, niste uspijeli a imali ste priliku ali niste znali da ju imate. server je neriješen jer LSD zaslužuje uzeti ga lagano kao što su lagano i odigrali server (ako se ukot slaže, da, pozivam vas na ++ sa aliensima (nitko drugi u suradnji) ali i dogovorom o ograničenom broju igrača vas i nas i ajmo do ww-a :D :D šalim se ;) ipak sam ja samo dvorska luda koja je imala i fantaziju da odemo na 300/300 i rokamo se SWAT protiv SEALS-a, a ne igra na ww :to victory: :to victory:

OVER AND OUT

lalalalalalalalalalalala
20.12.12, 09:59
Jel samo muške ili i muške i ženske, grupno ili pojedinačno, i da li to radi tako dobro da uživate u tome ili je prosječan??

uuuuuuuuuuuuuu vidim gospođo/gospodična da ste nam kinky malo ;)
pa nema pravila ovisno o raspoloženju gazde mi kmetovi smo naučeni na sve :wave:

ludi ivan
20.12.12, 11:36
p.s. dosta sam pisao :spam2:
poz svima

nemogu vjerovati da si si dao truda i napisao nešto inteligentno da je vrijedno i čitanja i odgovora...

sve je to manje više istina, uz jedan ali...

ova priča oko suradnji i nesuradnji se vuče već par godina, počevši još od one lijepe suradnje swata i pf_a kad je današnji ukot proud memeber p&m bio u ratu sa swatom, i kad je došlo stani-pani upao je šogor sa pf_om i razbio p&m tako da rata nekog nije ni bilo. naravno da je max bio ljut što nije imao priliku da se obračuna sa p&m_om ulazi u suradnju sa p&m samo da prgavce razbije... toliko o tome da je šogor izradio bilo koga, a malo se raspitaj šta je bilo server prije kad je p&m imao suradnju sa swat_om i kad su ih ovi pred kraj servera srokali, kad je p&m radio ww... tako da prozivaš bezveze bez argumenata.

i tako dalje i tako dalje... da sad ne pričam ono što se zna...

ig nije izbačen, sami su izašli, i jedni nesporazum je bio da su ofove iskoristili na natare a ne na ukot, to je bio dogovor, ratujemo protiv ukota ne protiv natara ;) natari su nam prijatelji i imamo prešutni nap snjima

druga bitna stavka je memorandum ili ti ga proglas sa početka servera ... da ne citiram sada.... server je naš i završiće kad mi to kažemo....

gdje je lsd u toj priči... pa jedan savez koji uvijek ratuje sa svima i nema suradnje nikad van svojih koordinata, jedan dosljedan savez koji je malo bio korumpiran ovaj server (čungini duplići). LSD nije hammers da se odma razumijemo niti su se oni prodali za 33 srebrenjaka, možda su vidjeli neku koaliciju koja ne gradi ww koja je dosljedna i čista koja ne mulja koja se samo igra bez nervoze i bez očekivanja i koja se možda ne plaši vaših ofova... ko će znat... tako je kako jest sviđalo se to vama ili ne

a to da LSD nema defa... pusti priče, nemora def biti u ww selu

i da slažem se stobom, što smo ratovali ratovali smo, možda ako se promjeni administrator i dovedu švabe multihunteri, sa ovim "našim" potplaćenim i pokvarenima se ne isplati više trošiti živce i novac

ludi ivan
20.12.12, 11:54
nadalje... na svako pitanje o IG i broju saveza je odg - ''različito viđenje severa, načina igre, bla bla bla, razlaz i svak svojim putem. a nama nabijate na nos buldoždere i P&M i šta ja znam koga. jel mi želimo WW? NE! (i nikada nismo! ali ako P&M poželi rado ćemo im pomoći bez pogovora!) jel ćemo ga ić gradit ako vidimo da drugačije server ne može ka kraju? HOĆEMO! (tako je bilo i prošli :D :D bilo bi i pretprošli da nismo pokušali nešto neizvedivo po pravilima igre)

dakle... hammersima svaka čast na off akcijama, nama svaka čast na deff akcijama, ja mislim da vas je više (nemoj mi brojat P&M kao što ni mi ne brojim LSD jer niti su sa nama defali niti su sa nama napadli)...

OVER AND OUT

neznam bili se smijao na ovo tvoje ali malo ću ipak replicirati...

ja iz ovoga samo samo vidim da opet omalovažavate i podcjenjujete vrijednog saveznika, to da p&m nije pomagao ofom ili defom je jedna uvreda za vrijedne igrače koji igraju tamo,

kaj se ig_a tiče ponavljam, nema veze stil i viđenje igre, dogovor je dogovor, pa i razilaženje u stavovima je neka vrsta dogovora, saveznik koji se toga ne drži nemože biti saveznik i to je valjda jasno ;)

HateFul
20.12.12, 12:43
Moram ispravit divljeg jer ipak nije upućen u sve, p&m i buldožeri su sudjelovali u akcijama, evo i kod sakija ih je bilo.. Znamo da su pappy & mammy odradili veliki dio posla prošle zime, a odradit će velik dio posla i ovaj puta :)
Zna se koji su savezi u UKOT koaliciji i svaka daljnja rasprava o tome je suvišna, svaki od tih saveza ima istu vrijednost :)

lalalalalalalalalalalala
20.12.12, 14:52
nemogu vjerovati da si si dao truda i napisao nešto inteligentno da je vrijedno i čitanja i odgovora...

ova priča oko suradnji i nesuradnji se vuče već par godina, počevši još od one lijepe suradnje swata i pf_a kad je današnji ukot proud memeber p&m bio u ratu sa swatom, i kad je došlo stani-pani upao je šogor sa pf_om i razbio p&m tako da rata nekog nije ni bilo. naravno da je max bio ljut što nije imao priliku da se obračuna sa p&m_om ulazi u suradnju sa p&m samo da prgavce razbije... toliko o tome da je šogor izradio bilo koga, a malo se raspitaj šta je bilo server prije kad je p&m imao suradnju sa swat_om i kad su ih ovi pred kraj servera srokali, kad je p&m radio ww... tako da prozivaš bezveze bez argumenata.

ig nije izbačen, sami su izašli, i jedni nesporazum je bio da su ofove iskoristili na natare a ne na ukot, to je bio dogovor, ratujemo protiv ukota ne protiv natara ;) natari su nam prijatelji i imamo prešutni nap snjima

druga bitna stavka je memorandum ili ti ga proglas sa početka servera ... da ne citiram sada.... server je naš i završiće kad mi to kažemo....

gdje je lsd u toj priči... pa jedan savez koji uvijek ratuje sa svima i nema suradnje nikad van svojih koordinata, jedan dosljedan savez koji je malo bio korumpiran ovaj server (čungini duplići). LSD nije hammers da se odma razumijemo niti su se oni prodali za 33 srebrenjaka, možda su vidjeli neku koaliciju koja ne gradi ww koja je dosljedna i čista koja ne mulja koja se samo igra bez nervoze i bez očekivanja i koja se možda ne plaši vaših ofova... ko će znat... tako je kako jest sviđalo se to vama ili ne

i da slažem se stobom, što smo ratovali ratovali smo, možda ako se promjeni administrator i dovedu švabe multihunteri, sa ovim "našim" potplaćenim i pokvarenima se ne isplati više trošiti živce i novac

opet vi po svom, "" poštenjačine svi redom" al dobro vama na čast da se kitite pridjevima kakvim hoćete.

i mislim da ti se malo vrijeme pobrkalo "naravno da je max bio ljut što nije imao priliku da se obračuna sa p&m_om ulazi u suradnju sa p&m samo da prgavce razbije... toliko o tome da je šogor izradio bilo koga, a malo se raspitaj šta je bilo server prije kad je p&m imao suradnju sa swat_om i kad su ih ovi pred kraj servera srokali, kad je p&m radio ww." što se dogodilo server prije kad je PM imao suradnju sa swat ???? imali smo suradnju sa pm pa smo ratovali sa njima pa opet suradnja ili što stvarno nisam te skužio nemoj se ljutiti.
jedino ovu nebulozu došo šogy i razbio pm jaooooo brukica jel to u mm dobivate od njega ?

glede PF neznam sta ti tu pričAš i u kojem si ti to savezu igrao da takve info imaš ? nemogu se točno sjtiti slijed događanja ali znam da smo prije 2 servera kad smo imali suradnju sa PF bili prevareni ( stvarno nesjećam se točno sto se desilo) znam samo da smo razmišljali na PF poslat off bez obzira na suradnju tokom servera (tj suradnju prekinut pa udarit) ali kako smo mi "nepošteni" ipak se odlučilo da nista ne napravimo ali zato smo sljedeći server rasturili PF i vašu koliciju na proste faktore PF više nema zahvalite SWAT i SEALs te PM na tome :)) naravno i Templarima
Vama oteli WW sela mislim čak sva sto ste imali i 1 WW selo očistili sav deff da nam je još 10 setak offova ostalo viška arteve sve uzeli itd -- e i tu se stvorila ta vaša opsesija da neznam što dokažete i kome. ( tu se stvorio i amozitet prema max-u čungi itd) a nećemo sad ulaziti u vaše prevarante koji su htjeli WW sjebat nas zajedniči WW!!! iako dotični tvrde da je to sve slučajnost i da je slučajno maknuo art poslao off itd uglavnom vase poštenjačine ---- tko to vise zna i koga briga na staro se i tako nećemo vratiti.

Braniti Prljavu :) familiju neznam koji to povod imas osim trenutne suradnje ili ( da si bio član) jer oni su svaki server jedino WW lvl 100 gledali bez obzira na koji način i koga su pritom zaj... Mislim da je zadnja njihova suradnja sa VOS bila eto imas članove u svojoj koaliciji pa pitaj za poštenjačine iz PF
dosta o njima i tako smo kumovali njihovom raspadu:) nema ih novi savezi su tu
ppt
sad penzici2

Mi (koalicija koja je bila) jesmo ratovali sa PM i u tom ratu smo ih porazili međutim to je ekipa satkana od ljudi koji znaju i sa kojim smo imali rat za svaki respect ( samo 1 acc PM dragulj.... je vrjedio više od vaših pola naloga ) te smo i mi i oni bili dosljedini koji stav smo imali na početku zadržali smo ga do kraja servera- i iz takvog kaosa razvila se preljepa suradnja koju za sve vas nebi mjenjali.

imate vi presutni dogovor sa svima uključujući natare tako da se badava u prsa udarate koliko ste jaki
kad - TKO NIJE PITAO NIJE POTPISAO SURADNJU SA VAMA - :lol2: a kad ste već toliko jaki divljak vam je dao projedlog na 300 300 2 saveza po 60 ljudi i tako su sve ostalo multici :) i ajmoooooo zabava. ko j.... WW idemo se rokati do zadnjeg vojnika i naloga pa da vidimo stvarno ko je bolji ovako kad svaka 3 dana nova suradnja svane na vasim profilima saveza i nema nekog smisla - nama kažete nesto za Favelu i topovsko meso
vi se okružili i udružili sa svima a toliko ste jači od nas da stalno suradnje sirite :)

LSD opet ponavljam respect jakih igrača koliko hoćes ekipa je na mjestu uvijek sami sa sobom
osim ovaj server kad su ih zavodljivi hamersi zaveli heheh
sto su vidjeli u vama to je za njih pitanje "poštenje sigurno i sve gore što si naveo za vas, jednostavno ste oličenje sveg dobrog na svijetu" a svjet nam je kaos čisti dobrote u tragovima , ali ok kažes nemate sa njima suradnju i ja ti vjerujem

radiš od sebe i vasih vođa humanitarce a jako ste daleko od toga, prvo gledati u svoje dvoriste i počistiti pa onda osuđivati druge :luvz:

ps moja osobna ideja je da svi zajedno sa hrx odemo na com x i osvojimo kao balkanci sto i jesmo ( naravno naš max je vrhovni vođa :) niger tajnica koalicije ) heheh mislim da će prije komet udariti nego da se to desi il da konačno na veće vibracije pređemo pa ko zna kaj je sve moguće.

divljak22
20.12.12, 14:58
neznam bili se smijao na ovo tvoje ali malo ću ipak replicirati...

ja iz ovoga samo samo vidim da opet omalovažavate i podcjenjujete vrijednog saveznika, to da p&m nije pomagao ofom ili defom je jedna uvreda za vrijedne igrače koji igraju tamo,

kaj se ig_a tiče ponavljam, nema veze stil i viđenje igre, dogovor je dogovor, pa i razilaženje u stavovima je neka vrsta dogovora, saveznik koji se toga ne drži nemože biti saveznik i to je valjda jasno ;)

ja sam rekao da ne stoji ovo što pišu da IG nije dio vas. jeste na početku bili zajedno, i jesu bili protiv nas? jesu i kraj priče. i onda nema smisla da tvoji ovdje pišu da IG nije dio hammersa ;)
a P&M niti omalovažavam niti podcijenjujem, dapače, kad oni krenu maksimalno mogu šta god požele :)

ludi ivan
20.12.12, 15:04
...... mislim da će prije komet udariti nego da se to desi il da konačno na veće vibracije pređemo pa ko zna kaj je sve moguće.

vidim da si jako dobro upućen stoga nevidim smisla u objašnjavanju ....

osim ovog citata, pazi kad komet zapuca

;)

Ropee
20.12.12, 15:05
Zelim se samo osvrnut na ovaj dio sa LSD-om. Ja osobno sam za suradnju sa hammersima bio tek nakon Cunginih spletki i nije mi zao zbog toga. Ne volim muljaze kako u pravom zivotu tako i u igrici i na to sam posebno alergican.

ludi ivan
20.12.12, 15:08
ja sam rekao da ne stoji ovo što pišu da IG nije dio vas. jeste na početku bili zajedno, i jesu bili protiv nas? jesu i kraj priče. i onda nema smisla da tvoji ovdje pišu da IG nije dio hammersa ;)
a P&M niti omalovažavam niti podcijenjujem, dapače, kad oni krenu maksimalno mogu šta god požele :)

divlji slušaj hate_a, ti si neupućen i neznaš ništa o p&m savezu...

ivica1983
20.12.12, 15:21
Samo da dodam nesto svaki putam i neznam vise po tko zna koji puta uvjek pred kraj servera se zakačite tko s kim ima koaliciju i tko je s kime usao u saveznistvo, tkoja koalicija ima vise acc i tko ima više multica. Budite sretni sto je server dobar i sto je bilo dobrog rokanja i sto ce ga jos sigurno biti pred kraj ww. :cowboy:

LMAO
20.12.12, 15:31
imate vi presutni dogovor sa svima uključujući natare tako da se badava u prsa udarate koliko ste jaki
kad - TKO NIJE PITAO NIJE POTPISAO SURADNJU SA VAMA -

Jao jao, al ga ti serendaš...
Da nisi kod sebe slučajno zaboravio neke?
Izgleda da vaš čak ni kad vam se da MM na forum, ništa nemože uvjeriti da niste baš takvi kakvim se prikazujete....
Ok, LSD sa nama piše na zidu za razliku od vaših tajnih savezništva, i baš me zanima, evo može bilo tko tko igra u Ukotu, može da potvrdi da ste kontaktirali LSD i dogovarali nešto sa njima? Sad se pravite ludi, ili možda to nije trebalo ići van vašeg vodstva nego se jedan član slučajno izlanuo? Sad, zašto su sa nama, a ne sa vama...hm...to eto vama na razmišljanje... dobili ste brojniju koaliciju nego mi , jer LSD koalicija broji samo 69 članova, vaši koji bi trebali biti tajni, broje dosta više ;) Al znamo svi da nije bitan kvantitet, nego kvalitet.

I nezz što se i dalje žalite, kad po 10ti put ponavljamo: vi od njih niste imali nijedan napad, dok su vaši accovi od tamo, regularno slali napade na naše

Sad će eviltech opet, sve sigurniji da sam ja spamao po Ukotu sa raznoraznim porukama....Misli šta hoćeš :D

divljak22
20.12.12, 15:35
divlji slušaj hate_a, ti si neupućen i neznaš ništa o p&m savezu...

to je točno. al mogu i ja srati kad svaki dan čitam ovdje sve više i više gluposti od jedno te istih autora.

ajde, neka vi nama pobijedite tako da onemogućite da mi ne uzmemo server :palčina: jebena vam pobijeda :S

eviltech
20.12.12, 15:36

tvoja prica koju ponavljas, tvoj stil pisanja, pa ti reci sta hoces :D

LMAO
20.12.12, 15:41
tvoja prica koju ponavljas, tvoj stil pisanja, pa ti reci sta hoces :D

Ja to kažem na forumu, a zna se moj nick...Tako da nemam potrebe da radim te neke malverzacije za neku glupost. Al nebitno... Vidim da boli to, pa mi ni ne smeta što to misliš :D

Igraš u Ukotu, komentar na ostatak posta?

:cvjetic:

PS: To pitanje forsiram zbog toga što vaši forsiraju neke gluposti, a ovo znam, pa mi nije jasno, dali stvarno neznate, ili se pravite ludi?
Nije sramota ni jedno ni drugo :D

AJKULA TEAM
20.12.12, 15:46
Jao jao, al ga ti serendaš...
Da nisi kod sebe slučajno zaboravio neke?
Izgleda da vaš čak ni kad vam se da MM na forum, ništa nemože uvjeriti da niste baš takvi kakvim se prikazujete....
Ok, LSD sa nama piše na zidu za razliku od vaših tajnih savezništva, i baš me zanima, evo može bilo tko tko igra u Ukotu, može da potvrdi da ste kontaktirali LSD i dogovarali nešto sa njima? Sad se pravite ludi, ili možda to nije trebalo ići van vašeg vodstva nego se jedan član slučajno izlanuo? Sad, zašto su sa nama, a ne sa vama...hm...to eto vama na razmišljanje... dobili ste brojniju koaliciju nego mi , jer LSD koalicija broji samo 69 članova, vaši koji bi trebali biti tajni, broje dosta više ;) Al znamo svi da nije bitan kvantitet, nego kvalitet.

I nezz što se i dalje žalite, kad po 10ti put ponavljamo: vi od njih niste imali nijedan napad, dok su vaši accovi od tamo, regularno slali napade na naše

Sad će eviltech opet, sve sigurniji da sam ja spamao po Ukotu sa raznoraznim porukama....Misli šta hoćeš :D

udara malo paranoja ? :cerek: kakva tajna saveznistva? meljes gluposti bez dokaza ipak samo vi mozete sklopiti saveznistvo sa cijelim serverom :cerek:

LMAO
20.12.12, 15:48
Preslistaj malo unazad, naći ćeš neki MM. A budući da se odtada dosta napričalo, morati ćeš odvojiti malo više vremena da nađeš :D

Čunga Lunga
20.12.12, 16:10
Zelim se samo osvrnut na ovaj dio sa LSD-om. Ja osobno sam za suradnju sa hammersima bio tek nakon Cunginih spletki i nije mi zao zbog toga. Ne volim muljaze kako u pravom zivotu tako i u igrici i na to sam posebno alergican.

Mojih spletki!??? Kojih tačno?

Tebi je spletka sto sam sa naloga u Lsd katao Aliense i penzice2? :brukica:a nemate saradnju sa njima!:cerek:
Bolje cuti i pokri se ušima:S

zaz
20.12.12, 16:18
ne da mi se više ni čitat forum zbog ovakvih mulaca (da, vrijeđam jer očito ti je IQ oko 10 s obzirom da ne razumiješ značenje ''napaljenosti'')... ovo je samo moje viđenje UKOT-a i HAMMERS-a

Iskreno, moj IQ je 129, nalijepim ovdje od psihologa potvrdu ako treba, ali ako ti kažeš da je 10, onda ja tebi kažem da je bolje imati IQ 10 neko onu tvoju mušku stvar 10 cm.

eviltech
20.12.12, 16:19
Ja to kažem na forumu, a zna se moj nick...Tako da nemam potrebe da radim te neke malverzacije za neku glupost. Al nebitno... Vidim da boli to, pa mi ni ne smeta što to misliš :D

Igraš u Ukotu, komentar na ostatak posta?

:cvjetic:

PS: To pitanje forsiram zbog toga što vaši forsiraju neke gluposti, a ovo znam, pa mi nije jasno, dali stvarno neznate, ili se pravite ludi?
Nije sramota ni jedno ni drugo :D

ne boli nego zamara i smara pogotovo kad nije istina bar sto se SEALs dela tice.

sto se tice ostatka, to ti je druze visoka politika, da me je zanimala gurao bih se da budem neki bitan. to sto pise na stranici saveza to se postovalo. sad da li se tajno neko dogovara nemam pojma, ja ti mogu reci samo gde su se slale rese i deff, i van saradnji nije islo nigde.

zaz
20.12.12, 16:20
uuuuuuuuuuuuuu vidim gospođo/gospodična da ste nam kinky malo ;)
pa nema pravila ovisno o raspoloženju gazde mi kmetovi smo naučeni na sve :wave:

Zrće party, mmmmmm:bic:

HateFul
20.12.12, 16:21
..[B]evo može bilo tko tko igra u Ukotu, može da potvrdi da ste kontaktirali LSD i dogovarali nešto sa njima? Sad se pravite ludi..

[13.12.2012. 7:36:43 HateFul (SNOB): pa da.. al mi pričamo otvoreno, ja te nikad nisam pitao za savezništvo ili da gradimo zajedno ww jel tak?
[13.12.2012. 7:36:48] aqua ( NinoT ): nisi

Sugovornik nek potvrdi vjerodostojnost razgovora :)
U kontaktu smo bili, ali nikakve suradnje nisu bile u planu.. Ako je bilo nekih individualnih pregovora sa strane, to nije bilo u okviru cijele koalicije i u to ne ulazim, ali UKOT u cjelini nikad nije i nema u interesu sklapat nikakva savezništa.. Moguće je jedino ići onom "neprijatelj mog neprijatelja bla bla.." da se netko poštedi, ali savezništva nikakva ne dolaze u obzir.
Da ih ima, bila bi objavljena javno, nema se tu kaj skrivat..

Ropee
20.12.12, 16:28
Pa kako onda objasnjavas to da si bio na nalogu u LSD-u, a igras za UKOT? Zar nije protiv pravila biti na vise naloga? Ako jest onda je to muljaza. Nadalje, ako je politika saveza bila ne mijesat se u rat izmedju ukota i hammersa, otkud tebi onda padne na pamet da katas hammerse i onda prozivas LSD da zasto se mijesa u vas rat? Pa samim time si doveo LSD da ide protiv tvog UKOT-a i tako smanjio i najmanju sansu da osvojite server... E moj Cunga, treba malo promislit prije nego ides radit spletke...

MAGIJA
20.12.12, 16:33
...

apsolutno se slazem hate
ali mi objasni predatorov mm ?
nemam vremena ulazit u neke rasprave
ali u VEZI P&M tu budem se posebno zadrzao cim uhvatim vremena..

--------
Svi koji imaju fejk od Anti-team-a a da je poslat pre ovog vremena izvidjanja, znate da je fejk.

Vidite koliki off ima, stavio je 2x brzu vojsku , nekog ce opalit veceras on i anduril sigurno.

Moja pretpostavka neciji off grad

Zanimljivo je da je LSD kog smo mozda smatrali i nekim precutnim saveznicima, dao art bze vojske nasem neprijatelju

lp Goran
----------------

ili drugacije da idemo
kako komentirate recenicu maximusa
ovde kuhamo sa aliensima (acc BeCool ) ...
i log cunge sa napadom na acc cica maca

mislim da si jedini kompotentan za raspravu
ali da se moras i ti uputite u neka desavanja

zivijeli :pivo:
Niger

LMAO
20.12.12, 16:35
[13.12.2012. 7:36:43 HateFul (SNOB): pa da.. al mi pričamo otvoreno, ja te nikad nisam pitao za savezništvo ili da gradimo zajedno ww jel tak?
[13.12.2012. 7:36:48] aqua ( NinoT ): nisi

Sugovornik nek potvrdi vjerodostojnost razgovora :)
U kontaktu smo bili, ali nikakve suradnje nisu bile u planu.. Ako je bilo nekih individualnih pregovora sa strane, to nije bilo u okviru cijele koalicije i u to ne ulazim, ali UKOT u cjelini nikad nije i nema u interesu sklapat nikakva savezništa.. Moguće je jedino ići onom "neprijatelj mog neprijatelja bla bla.." da se netko poštedi, ali savezništva nikakva ne dolaze u obzir.
Da ih ima, bila bi objavljena javno, nema se tu kaj skrivat..

Ok....Skype....
Govorim i hvatam se za MM u SWATu gdje ako se ne varam Goran sa acc Predator spominje LSD kao citiram "prećutne saveznike"

Nigeru, lakse malo sa MMovima, ti MMovi ne bi smjeli postojati :kid: Čungu će paranoja uhvatit :D

@evil
Evo kad već nigi razbaciva MMove, možda sam u pravu bio? Ili se pravite ludi ili ste neupućeni...
Kod nas MM išao, čak ga i vi imate :D

HateFul
20.12.12, 16:50
Zna se tko je u vodstvu koalicije i tko eventualno radi neke pregovore, sve ostalo su nagađanja ;)
Jedina stvar ovdje je ta da se nismo obazirali na LSD i nije bila namjera tamo pucati jer su ljudi sve radili sami.. Osobno sam očekivao da će završiti dostojno kako su i krenuli, hrabro sami i bez bilo kakvog uplitanja u ostale ratove.. To se sad naravno promjenilo :)

HateFul
20.12.12, 16:55
Pa kako onda objasnjavas to da si bio na nalogu u LSD-u, a igras za UKOT? Zar nije protiv pravila biti na vise naloga? Ako jest onda je to muljaza. Nadalje, ako je politika saveza bila ne mijesat se u rat izmedju ukota i hammersa, otkud tebi onda padne na pamet da katas hammerse i onda prozivas LSD da zasto se mijesa u vas rat? Pa samim time si doveo LSD da ide protiv tvog UKOT-a i tako smanjio i najmanju sansu da osvojite server... E moj Cunga, treba malo promislit prije nego ides radit spletke...

Ovo je interesantno.. Kad je cunga navodno "provocirao" onda je to odma naišlo na negodovanje.. Kada su hammersi prepuštali arteve LSD-u onda to nije bilo uplitanje u rat? :D
Pustite priče sad, vidjelo se ranije tko je čija marioneta, to je sada samo potvrđeno :)

lalalalalalalalalalalala
20.12.12, 16:56
vidim da si jako dobro upućen stoga nevidim smisla u objašnjavanju ....

osim ovog citata, pazi kad komet zapuca

;)

slažemo se konačno
svako svoje viđenje svega toga ima
još i ratujemo i kako da se onda složimo :)

boom-boom
20.12.12, 16:57
Pozdrav svima

lalalalalalalalalalalala
20.12.12, 17:01
nazad u školu na lekciju čitanja

Zanimljivo je da je LSD kog smo mozda smatrali i nekim precutnim saveznicima, dao art bze vojske nasem neprijatelju

Ropee
20.12.12, 17:06
Sto se tice arteva to nisam upucen i ne bih ulazio u to. Govorim samo ono o cemu znam, a to je da je Cunga dosao na nalog u LSD-u i isao katat ljude iz hammersa da isprovocira rat, a samo je suprotno napravio. Isto tako koliko znam moji dualli i ja nismo napali nikoga iz ukot-a, a clanove hammersa jesmo. A sto se tice prepustanja arteva LSD-u, ako nitko iz LSD-a nije napao nikoga od vas cijeli server kakve to veze sa uplitanjem u rat ima?

ludi ivan
20.12.12, 17:27
ih, hate dobili ste taj art i sad se bunite, ako vam ne treba vratite ga lsdu onda...

šalu na stranu, objasnio sam gore već neke sitnice, naš bi def ionako završio kod njih iz jednostavnog razloga jer tamo igraju korektni i odlični igrači koje znamo već godinama, ko se sjeća gradnje 2 ww_a paralelno na zadnjem 3.6 hrxu zna onda o čemu govorim,

pod 2, ja ne kužim gdje vas svrbi lsd pa toliku dreku dižete, razdužili ste nas djela defa i samim time smo vam lakša meta, nastavite rokati po nama kako umiru sela tako umire def... ili je ipak istina negdje između tnt_a, buldoždera ili ....

Čunga Lunga
20.12.12, 17:36
Sto se tice arteva to nisam upucen i ne bih ulazio u to. Govorim samo ono o cemu znam, a to je da je Cunga dosao na nalog u LSD-u i isao katat ljude iz hammersa da isprovocira rat, a samo je suprotno napravio. Isto tako koliko znam moji dualli i ja nismo napali nikoga iz ukot-a, a clanove hammersa jesmo. A sto se tice prepustanja arteva LSD-u, ako nitko iz LSD-a nije napao nikoga od vas cijeli server kakve to veze sa uplitanjem u rat ima?

E stvarno sve sam čuo!!
Prepustanje arteva nije uplićanje u rat, a katanje sa naloga jeste!? ok to je neko tvoje vidjenje
Jel ti mislis da sam ja vidovit pa znam sta ste se vi dogovorili sa Aliensima, (da se nenapadate) pa nisam ja kod Vas
u skyp sobi pa da znam sta se vi dogovarate!!
Drug mi je prepustio nalog, i uradio sam sa tim nalogom sta sam hteo, Vama ako se to nije svidjalo, sto niste izbacili nalog i kraj, kako onda mogu da mesam Lsd u rat sa Aliensima!?
Prvo sam napao cica-macu i niko nista nije rekao
posle toga napao sam plavusu iz penzica2, niko nista nije rekao, posle toga je katali ostali člavnovi LSd
kad sam udario SS Marshal tek onda se neki moj drug javio i rekao da ce izbaciti nalog, rekao sam ok nek ga izbace
Ne nego ste ga Vi po nalogu Aliensa katali, toliko o tome

LMAO
20.12.12, 17:41
E stvarno sve sam čuo!!
Prepustanje arteva nije uplićanje u rat, a katanje sa naloga jeste!? ok to je neko tvoje vidjenje
Jel ti mislis da sam ja vidovit pa znam sta ste se vi dogovorili sa Aliensima, (da se nenapadate) pa nisam ja kod Vas
u skyp sobi pa da znam sta se vi dogovarate!!
Drug mi je prepustio nalog, i uradio sam sa tim nalogom sta sam hteo, Vama ako se to nije svidjalo, sto niste izbacili nalog i kraj, kako onda mogu da mesam Lsd u rat sa Aliensima!?
Prvo sam napao cica-macu i niko nista nije rekao
posle toga napao sam plavusu iz penzica2, niko nista nije rekao, posle toga je katali ostali člavnovi LSd
kad sam udario SS Marshal tek onda se neki moj drug javio i rekao da ce izbaciti nalog, rekao sam ok nek ga izbace
Ne nego ste ga Vi po nalogu Aliensa katali, toliko o tome

Huh, koji acc neće još isplivati da je Čungin ili od Čunginog druga, evo i ovaj priznat, pomalo, pomalo :D
Od svojih pomoćnih accova, možeš napraviti savez :gamer:

A ček, nemaš barem dva skypea? Pa to svi imaju... :cry:

HateFul
20.12.12, 17:42
Ništa ne svrbi, igra je i svako igra kak misli da je najbolje za njega :)
Jedino je problem da vi tu uporno pokušavate prikazat kak smo mi na sve strane u nekim prešutnim dogovorima, ovo ono.. U principu se radi o tome da upravo vi imate sa svih strana dogovore, a pokušavate to održati tako da prebacite to na nas..

Pa jel tajna da su se i iz raptora javljali ljudi da im posudite bržu vojsku kak bi nekome tamo iz P&M skinuli off u dolini? :)

Ima jedan popularan termin - "spin doktor" - koji bi se mogao pripisati velikoj većini ovdje.. Ali da sad ne odem predaleko.. Klikajte, igrajte.. Ko pobjedi, i na koji način pobjedi, to je izgleda manje važno :) (ako nas sve prije ne pokosi ovaj smak svijeta) :D

zaz
20.12.12, 18:11
Mislila sam ti odgovoriti na tvoj post, ali

glede PF neznam sta ti tu pričAš i u kojem si ti to savezu igrao da takve info imaš ? nemogu se točno sjtiti slijed događanja ali znam da smo prije 2 servera kad smo imali suradnju sa PF bili prevareni ( stvarno nesjećam se točno sto se desilo)

i sam kažeš da neznaš, da se ne siječaš, a bogme vidim da čak i neznaš da je PF, uzeo taj server, čemu onda trošiti vrijeme

Braniti Prljavu familiju neznam koji to povod imas osim trenutne suradnje ili ( da si bio član) jer oni su svaki server jedino WW lvl 100 gledali

Osim toga, vrijeđaš... vrijeđaš čak i svoje suigrače, jer tih istih "gadova iz PF-a, kako si nas nazvao prije",ili članova "prljave familije" ima sada kod vas u koalicij... očito si dobro dobio po repu, čim se služiš ovakvim rječnikom:), ali znaš onu već ofucanu... to govori o tebi, a ne o nama. ;)

josip024
20.12.12, 20:56
interesantno je to što UKOT prigovara LSD-u da je posudio art brža vojska Hamersima, pa LSD je posudio i art brža vojska UKOTU, to se ne spominje nigdje.

opet ponavljam, u LSD-u igra ekipa koja se zna serverima i imaju poznanike i u UKOTU i u Hamersima i zbog toga je na početku servera odlučeno da se nećemo mješati u rat između ta dva saveza jer kako sam napomenuo imamo poznanika iz prijašnjih servera koju su nas zadužili u nekom smislu.

zašto na kraju ipak Hamers?

netko je gore naveo razlog, ropee mislim, neki iz UKOTA su se počeli bahatiti, biti bezobrazni i raditi spletke pa je prevaga pala na suradnju s hamersima da se završi više ovaj server, jer 60 igrača teško da može supiti 5M deff-a za ww, plus plan plus artevi.

očistili smo koordinate, ratovali malo sa LZN na drugim kotama, sad nam je dosadilo i nadamo se završiti server do blagdana, ako uspiemo dobro, ako ne opet dobro, pozabjati se i u miru se posvetiti obitelji i prijateljima.

ne muljamo ne spletkarimo ne bahatimo se nego smo se igrali i sad pokušavamo to privesti kraju.

ako nekome nije nešto jasno slobodno neka pita ali neka ne gura LSD u neke prljave stvari jer smo odigrali server (vjerojatno zadnji u ovom sastavu) pošteno i za gušt, možda je šteta što nismo imali jači optop ali dobro što je tu je.

Čunga Lunga
20.12.12, 21:14
netko je gore naveo razlog, ropee mislim, neki iz UKOTA su se počeli bahatiti, biti bezobrazni i raditi spletke

Nemoj josipe sad da izmisljas, svakog kog sam hteo da katam i kad sam hteo da katam znao je tvoj član saveza, a znas na koga mislim, i (on je bio o svemu obavesten) veliki respect njemu pokazao je malo vise hrabrosti nego ceo LSd
Razumem ja da ti hoces mene za sve da okrivis, posto sam ja ovde uveliko deruzni krivac, ali da sam hteo da uvučem LSD
u rat sa Aliensima tako sto cu katati Aliense sa nekog naloga u Lsd vise je nego ludačka, znam da teorije zavere postoje
ali sto se ovog slucaja tiče, udarila Vas paranoja
Vi ste hteli sa njima, jer je tako rekla vecina, tj. igrači koji očigledno odlucuju u Lsd, znamo tačno ko je za Aliense a ko nije
razlozi koje ti navodis su vise nego smesni, uz veliki respect prema tebi, ali ovo je smesno

AJKULA TEAM
20.12.12, 21:24
interesantno je to što UKOT prigovara LSD-u da je posudio art brža vojska Hamersima, pa LSD je posudio i art brža vojska UKOTU, to se ne spominje nigdje.

opet ponavljam, u LSD-u igra ekipa koja se zna serverima i imaju poznanike i u UKOTU i u Hamersima i zbog toga je na početku servera odlučeno da se nećemo mješati u rat između ta dva saveza jer kako sam napomenuo imamo poznanika iz prijašnjih servera koju su nas zadužili u nekom smislu.

netko je gore naveo razlog, ropee mislim, neki iz UKOTA su se počeli bahatiti, biti bezobrazni i raditi spletke pa je prevaga pala na suradnju s hamersima da se završi više ovaj server, jer 60 igrača teško da može supiti 5M deff-a za ww, plus plan plus artevi.

očistili smo koordinate, ratovali malo sa LZN na drugim kotama, sad nam je dosadilo i nadamo se završiti server do blagdana, ako uspiemo dobro, ako ne opet dobro, pozabjati se i u miru se posvetiti obitelji i prijateljima.

ne muljamo ne spletkarimo ne bahatimo se nego smo se igrali i sad pokušavamo to privesti kraju.

ako nekome nije nešto jasno slobodno neka pita ali neka ne gura LSD u neke prljave stvari jer smo odigrali server (vjerojatno zadnji u ovom sastavu) pošteno i za gušt, možda je šteta što nismo imali jači optop ali dobro što je tu je.

o kakvim vi spletkama pricate? jednostavno reci da su vam hammersi tj pijuni trebali da bi vas deffali :) nakon onih masovnih kucanja hammersi nemaju offova i brze bolje su sklopili saveznistvo s vama jer znaju da nemaju vise sansi protv nas..pricajte sta ocete ali istina boli nema se vise offova( neki dan sam uzeo posebnu obuku i u 24h niko nije poslao ni fejk :cerek: do blagdana server nece zavrsit sigurno :) ... a na kraju nemojte govorit da UKOT nije igrao protiv cijelog servera jer se zna da su hammersi usli u koaliciju s vama i sa RAPTOR..a price da smo mi s LZN I TNT su totalne gluposti bez dokaza ...hammersi se ravnaju prema sebi brze bolje saveznistvo sa cijelim serverom ;)

Ajmo max jen dva :party:

LMAO
20.12.12, 21:32
posto sam ja ovde uveliko deruzni krivac, ali da sam hteo da uvučem LSD
u rat sa Aliensima tako sto cu katati Aliense sa nekog naloga u Lsd vise je nego ludačka, znam da teorije zavere postoje
ali sto se ovog slucaja tiče, udarila Vas paranoja

Puno paranoje kod tebe...
Jasno je ko dan šta si ti htjeo, ovo podebljano, ostatak ti je samo farbanje kao što si farbao do sad, ni sa kim vi ne pričate, osim naravno , onako rekreativno nekoga uzmete za skrivene saveznike, i na kraju još imaš obraza pričati nešto, farbati i pravdati se...

Nego, hajd još koji multić ti ili neka ti neki prijatelj napravi pa ti kataj opet...
I kad ti se kaže da si sramota na koliko multića klikaš ti se uvrijediš, a ovdje se praviš mutav a nemožeš ništa sakriti.
Za taj tvoj multić Kobajagi znalo se od početka, samo nismo znali koji je pravi, pa je multić čini mi se počistio art i superiška herojem uletio... Zna se i za ovo sve sada što ti serendaš, samo što je ovo zna dosta ljudi pa nema neke potrebe da se neka velika rasprava sa tobom vodi o tome, a na kojem si accu, znali su samo tvoji pojedinci pa si se lako zakamuflirao neko vrijeme....

Dino , dokazi postoje a i vama su gluposti to da ste povezivani sa LSD, jer ne pričate ni sa kim...:)
Nemora vam se sve staviti na forum i dati da bi onda počeli se izmotavati...Nezz zašto vam je Niger stavio ova dva...al eto...
:pivo: za trud.....

AJKULA TEAM
20.12.12, 21:40
Puno paranoje kod tebe...
Jasno je ko dan šta si ti htjeo, ovo podebljano, ostatak ti je samo farbanje kao što si farbao do sad, ni sa kim vi ne pričate, osim naravno , onako rekreativno nekoga uzmete za skrivene saveznike, i na kraju još imaš obraza pričati nešto, farbati i pravdati se...

Nego, hajd još koji multić ti ili neka ti neki prijatelj napravi pa ti kataj opet...
I kad ti se kaže da si sramota na koliko multića klikaš ti se uvrijediš, a ovdje se praviš mutav a nemožeš ništa sakriti.
Za taj tvoj multić Kobajagi znalo se od početka, samo nismo znali koji je pravi, pa je multić čini mi se počistio art i superiška herojem uletio... Zna se i za ovo sve sada što ti serendaš, samo što je ovo zna dosta ljudi pa nema neke potrebe da se neka velika rasprava sa tobom vodi o tome, a na kojem si accu, znali su samo tvoji pojedinci pa si se lako zakamuflirao neko vrijeme....

Dino , dokazi postoje :)
Nemora vam se sve staviti na forum i dati da bi onda počeli se izmotavati...
:pivo: za trud.....
ako dokazi postoje stavite na forum neka ljudi vide :) cini mi se da vas je paranoja pocela udarat :cerek: nemas sta da napises na prethodni tekst jer znas da je sve istina :narf:

Haris
20.12.12, 21:50
Iskreno, moj IQ je 129, nalijepim ovdje od psihologa potvrdu ako treba, ali ako ti kažeš da je 10, onda ja tebi kažem da je bolje imati IQ 10 neko onu tvoju mušku stvar 10 cm.

hahahahahahhahahahahahahahahaha joj koji si kraljROTFL

LMAO
20.12.12, 21:52
Dino, tebi ništa ne promakne, ni dva MMa koja su već stavljena na forum, zašto stavljati išta više, eto neka ostane na paranoji :D

ludi ivan
20.12.12, 22:00
.... veliki respect njemu pokazao je malo vise hrabrosti nego ceo LSd
....

hehehe cungica cungica... veliki majstor... nisam siguran koliko ima smisla da uopće ovo pišem ali eto malo mi je smješno to tvoje ja pa ja i onda opet ja,

ja sam katao iz lsd_a...

pa zašto se čudiš onda... javno priznaješ da su to tvoji nalozi, siter jel nemože slati kate,

ili da postavimo nagradno pitanjce, nabrojte sve čungine accountiće

barun
20.12.12, 22:00

a bem mu obrazloženja. trebali ste ostati vjerodostojni i odani svojim igračkim uvjerenjima, graditi sami ili ne graditi uopće. Ovo je sve linija manjeg otpora i želja da se digne ww bez obzira kako to izgledalo. Tako nažalost djeluje.
Ima li ste ležernu situaciju na svojim kordama, kucali se po nekim nesretnicima i sad bi prošetali do pobjede iskoristivši situaciju između dva zaraćena bloka koja jedina imaju,legitimno i moralno pravo nazvati se pobjednicima servera. Ali naravno ne dignu ww uvijek oni koji zaslužuju.

Čunga Lunga
20.12.12, 22:19
pa zašto se čudiš onda... javno priznaješ da su to tvoji nalozi, siter jel nemože slati kate,

odes u prvu igraonicu, uzmes pass od koga hoces i udaras!!!
evo ti veliko genijalno otkrice kako!!! kosta ce te samo gajba piva!!:pivo:

ludi ivan
20.12.12, 22:25
ROTFL ma znao sam da si frend od grofa (ne nalog grof neg igrač) pa da visiš kod njeg u igraonici do 5 ujutro

Čunga Lunga
20.12.12, 22:38
ROTFL ma znao sam da si frend od grofa (ne nalog grof neg igrač) pa da visiš kod njeg u igraonici do 5 ujutro

haha, imam kod njega popust 50%, kaze brate posto si toliko redovan!!!:D
Bolje da kazem dečici kako se to radi, da stvarno ljudi nepomisle kako imam jedno 20 naloga!:cerek:

eviltech
20.12.12, 22:43
Ok....Skype....
Govorim i hvatam se za MM u SWATu gdje ako se ne varam Goran sa acc Predator spominje LSD kao citiram "prećutne saveznike"

Nigeru, lakse malo sa MMovima, ti MMovi ne bi smjeli postojati :kid: Čungu će paranoja uhvatit :D

@evil
Evo kad već nigi razbaciva MMove, možda sam u pravu bio? Ili se pravite ludi ili ste neupućeni...
Kod nas MM išao, čak ga i vi imate :D

a evo sta ti kaze josip024 "opet ponavljam, u LSD-u igra ekipa koja se zna serverima i imaju poznanike i u UKOTU i u Hamersima i zbog toga je na početku servera odlučeno da se nećemo mješati u rat između ta dva saveza jer kako sam napomenuo imamo poznanika iz prijašnjih servera koju su nas zadužili u nekom smislu.#

ako lepo procitas obe poruke shvatices sta se mislilo tom porukom koju izvodis kao krunski dokaz. da ne budem bezobrazan kao ti pa da te ostavim u razmisljanju :D "znaju se, igraju na istom serveru znaci pricaju medjusobno, bilo je price da se ne napada, delovalo je da cemo mozda biti i na istoj strani do kraja, no eto dali su art nasem neprijatelju" tako to izgleda sa moje strane.
sa tvoje strane to izgleda "AHA rec saveznici, sigurno su poceli da pomazu josip024 jos od 10.09.2012 u 7 i 20 da bi se spremio da gradi ww"

ja mogu samo da ti kazem da od svih igraca nigde nije trazeno da deff i resursi idu bilo gde van saradnji. ako neki nalog tajno salje deff i pomaze ww ili salje rese nemam pojma. rekoh visoka politika na ovom serveru me ne zanima. isto tako sam reagovao na taj MM koji ti toliko spominjes zato sam ga i zaboravio. bilo je "LSD? cek jel nas oni napadaju? jel im pomazemo? ne? dobro nek su oni zivi i zdravi ili nek nisu, sve jedno"

LMAO
20.12.12, 23:50

a evo sta ti kaze josip024 "opet ponavljam, u LSD-u igra ekipa koja se zna serverima i imaju poznanike i u UKOTU i u Hamersima i zbog toga je na početku servera odlučeno da se nećemo mješati u rat između ta dva saveza jer kako sam napomenuo imamo poznanika iz prijašnjih servera koju su nas zadužili u nekom smislu.#

ako lepo procitas obe poruke shvatices sta se mislilo tom porukom koju izvodis kao krunski dokaz. da ne budem bezobrazan kao ti pa da te ostavim u razmisljanju :D "znaju se, igraju na istom serveru znaci pricaju medjusobno, bilo je price da se ne napada, delovalo je da cemo mozda biti i na istoj strani do kraja, no eto dali su art nasem neprijatelju" tako to izgleda sa moje strane.
sa tvoje strane to izgleda "AHA rec saveznici, sigurno su poceli da pomazu josip024 jos od 10.09.2012 u 7 i 20 da bi se spremio da gradi ww"

ja mogu samo da ti kazem da od svih igraca nigde nije trazeno da deff i resursi idu bilo gde van saradnji. ako neki nalog tajno salje deff i pomaze ww ili salje rese nemam pojma. rekoh visoka politika na ovom serveru me ne zanima. isto tako sam reagovao na taj MM koji ti toliko spominjes zato sam ga i zaboravio. bilo je "LSD? cek jel nas oni napadaju? jel im pomazemo? ne? dobro nek su oni zivi i zdravi ili nek nisu, sve jedno"

Nemoraš ti govoriti di su išle rese, deff itd, znamo di, i to si u pravu....
"no eto dali su art nasem neprijatelju" , pa jel čovjek reko da su dali i vama isto samo što se to ne spominje....
Hvataš/te se za slamku, riječ "možda" ovo ono,lekcije iz čitanja.

Ja sam zadovoljan za sada, dovedeni ste u situaciju znači da se kaže da se i pričalo i čak odradilo nešto (art i to baš dotičnom što farba okolo), do sada nije bilo ništa...

Naravno, prema LSD nemam primjedbe, mogao je šta je htio jer kod nas, ako nije službeno, ne moraš se misliti ni oko čega.... ;)

Dosadila tema više... :staklenka:

E da, Čunga, zar nemaš ti internet kafe u kući ili šetaš po Beogradu cijeli dan od igraone do igraone?

lalalalalalalalalalalala
20.12.12, 23:51
Mislila sam ti odgovoriti na tvoj post, ali

i sam kažeš da neznaš, da se ne siječaš, a bogme vidim da čak i neznaš da je PF, uzeo taj server, čemu onda trošiti vrijeme

Osim toga, vrijeđaš... vrijeđaš čak i svoje suigrače, jer tih istih "gadova iz PF-a, kako si nas nazvao prije",ili članova "prljave familije" ima sada kod vas u koalicij... očito si dobro dobio po repu, čim se služiš ovakvim rječnikom:), ali znaš onu već ofucanu... to govori o tebi, a ne o nama. ;)

pa naravno da ste uzeli napisao sam i zašto
zato sto vas mi nismo dirali iako ste nas preveslali :tough: al dobro bilo pa proslo na sljedećem je došla naplata

nakon Prljava je isao SMAJLIĆ Vi sa inteligencijom od 128 bi trebali shvatiti kad vas netko podj... mala igra riječi ništa drugo ,
na ovom forumu sam pročitao puno gorih stvari od ovoga sto sam ja napisao o PF ,a jedini razlog što sam vas i spomenu je taj sto cijelo vrijeme bacate teze o velikim poštenjačinama u vašoj koaliciji , PF ( ne cijeli PF) nego ljudi koji odlucuju što i kako, recimo samo da gledaju tj gledali su :P samo cilj, u ovom slucaju WW i ne biraju načine kako do njega doći - MAJSTORI SPLETKARENJA I PREVARA, e viidis i sad takvi ovdje govore kako smo mi UKOTOVCI najveci izrod što postoji a Vama svima su se aureole iznad glave pojavile.

i znam da nije dobro sa zenama u prepirku tesko možeš kao pobjednik izaći :off:
ali
bas sam na zanimljiv clanak naišao a tice se upravo kvocijenta inteligencije :D

SRUŠEN MIT O IQ
Testovi inteligencije daju krive rezultate! :lol2:

preneseno sa t portal

VALENCIA
20.12.12, 23:56
A jeste mi aktivni masala na ovome forumu ne znam da je ikada bilo aktivnije :D,covjek jedva stigne pofatati sve.
Kakva je situacija ? :witch:
Vidim predator nam neke oaze izviđao :cerek:

lalalalalalalalalalalala
21.12.12, 00:00
Zrće party, mmmmmm:bic:

:101010:

IG savez
21.12.12, 02:08

Posto vidim da se IG savez proziva ovde red je da se napise po neko slovo o stvarnom razlogu svega ovoga

1 Ig savez nije napustio koaliciju to je cista laz
2 ww IG saveza je djelo par igraca IG saveza koji su na svoju ruku to uradili iz cistog revolta zbog nepostenog odnosa pojedinih saveza iz Hamers koalicije
3 Ako je bio dogovor da se negradi ww zasto taj dogovor nevazi i sada
4 sada Hamers pomaze lsd savez a do prije dva mjeseca lsd savez je katao igrace IG saveza i vi nam niste dali da uzvratimo jer su tada vec pojedini savezi bez znanja koalicije mutili sa lsd da grade ww za nas
5 sto se tice buldozer saveza to su vecinom bivsi igraci IG saveza koji su sami izasli Sto se tice Slagaca strave nije istina da je prognan iz saveza izasao je sam a razlozi su poznati
I na kraju sto se tice HAMERS koalicije dno dna od pojedinih saveza Jedini igrac kojeg kompletan IG savez postuje je Kula i tom igracu i covjeku kapa dole

Jos samo pozdrav Strideru vjecitoj paranoji od IG saveza
TOLIKO OD NAS A NA KRAJU CE SE SVE SAMO KAZATI KO JE STA RADIO KO JE KOGA LAGAO I KO JE JAJARA :harmonikaš:

zaz
21.12.12, 04:31
SRUŠEN MIT O IQ
Testovi inteligencije daju krive rezultate!

Srušen je i drugi mit, o malim, a tehničarima, dokazano je da ak je premali, đaba i tehnika...

P.S.: iz PF-a, na forumu, koliko sam primjetila, javlja se jedino error i ja, pročitaj njegove i moje postove, gdje smo to bilo kome rekli da je izrod, ili bilo šta slično.. tako da, opet pričaš, a neznaš, nisi obavješten, i sl...

P.S.S.: da se vratim malo nazad, vele da vakumske pumpice čine čuda, probaj :)

divljak22
21.12.12, 05:28
Srušen je i drugi mit, o malim, a tehničarima, dokazano je da ak je premali, đaba i tehnika...

P.S.: iz PF-a, na forumu, koliko sam primjetila, javlja se jedino error i ja, pročitaj njegove i moje postove, gdje smo to bilo kome rekli da je izrod, ili bilo šta slično.. tako da, opet pričaš, a neznaš, nisi obavješten, i sl...

sirota, zar si toliko frustrirana svojim partnerom pa si došla sa nama to podijeliti? :tough:

zaz
21.12.12, 06:03
po toj analogiji, prijatelj ti je frustriran sa svojim IQ :)

a, imam lagano i filing da si se ti pronašao u ovom...

IG savez
21.12.12, 11:33
E klocevi sta napraviste od traviana postao je dno dna .Nezna se ko koga i ciji je u cijoj.Cijeli server lagano klikam i gledam sta pojedini rade i pitam se dali je moguce da postoje takve varalice takvi likovi iz bajki .O koaliciji Hamers imam dosta toga reci o iznesenim neistinama o IG savezu na kraju saznace se sve ali upitno je dali to nekoga interesuje .Nekada je ovo bila lijepa igra ali dodose frustrirani kompleksaši i sve unistise .Ima samo jedna molba ubrzajte kraj ove agonije ovog dna od servera

Lijepi pozz od IG saveza i poseban pozz jedinom postenom igracu i covjeku nasem Kuli od IG saveza koji nikoga nije izdao samo nije htio da ucestvuje i svim tim PRLJAVIM poslovima pojedinaca

Cile
21.12.12, 12:01

:blink:Definitivno ti nesto fali...
P.S. :Idi u neki sex shop pa popuni tu prazninu,kupi neku igrackicu :patkica: nije zdravo tako ziveti,moze na tebe ostaviti trajne posledice:S

erorr
21.12.12, 12:28
na ovom forumu sam pročitao puno gorih stvari od ovoga sto sam ja napisao o PF ,a jedini razlog što sam vas i spomenu je taj sto cijelo vrijeme bacate teze o velikim poštenjačinama u vašoj koaliciji , PF ( ne cijeli PF) nego ljudi koji odlucuju što i kako, recimo samo da gledaju tj gledali su :P samo cilj, u ovom slucaju WW i ne biraju načine kako do njega doći - MAJSTORI SPLETKARENJA I PREVARA, e viidis i sad takvi ovdje govore kako smo mi UKOTOVCI najveci izrod što postoji a Vama svima su se aureole iznad glave pojavile.

Joj opet neznate :) , da su htjeli WW mogli su ga imati, cak sam ja rekao da cu im ocistiti ww i 2 plana ako treba, i rekli su da negrade (P.F. negradi WW) a niti nece, ako bi netko gradio iz koalicije to nebi bio P.F. ako treba mogu ti i podebljati...
Cak da hoce mogu u roku pola sata graditi ww, tako ako neznas nemoj pisati gluposti.... i da ako vodstvo hammersa kaze da posalju off negdje oni ce poslati jer neigraju kao savez za sebe , nego za koaliciju, sto se za vas nebi moglo reci, jedino je Hatful bio covjek i rekao za P&M i Wolf savez... jer svi ostali gledaju samo sebe tako da kod ukota postoje samo 2 saveza, pa sta ih niste nazvali koaliciju onda Swat & Seal? vjerojatno se nebi mogli dogovoriti koje bi ime bilo prvo :P

ludi ivan
21.12.12, 12:43
Joj opet neznate :) ..., jedino je Hatful bio covjek i rekao za P&M i Wolf savez... jer svi ostali gledaju samo sebe tako da kod ukota postoje samo 2 saveza, pa sta ih niste nazvali koaliciju onda Swat & Seal? vjerojatno se nebi mogli dogovoriti koje bi ime bilo prvo :P

ispravak, hate je rekao da su oni punopravni i jednaki članovi ukota, divljak je rekao ono što većina swata i sealsa razmišlja da su samo štekeri i da nisu ukot...

hate naravno mora radi mira u kući diplomatski djeliti packe čak i svom frendu, možda i najboljem u ukotu...

lalalalalalalalalalalala
21.12.12, 13:13

Pozvana si da malog probas kad god želiš :D
ako ti muž ili dečkić imaju problema sa alatkom nije problem dođi kod mene na servisiranje

glede inteligencije ja sam ti samo napisao naslov, novinaru iz T portala se javi i žali što te u depru bacio
da možda tih 128-129 i nije nešto o :lol2:
a to da se javno busaš sa svojim uber kvocijentom inteligencije koju si kod psihijatra dobila :S govori o dosta o tvom egu i kompleksu manje vrijednost.

Uz PF spomenu sam cijelu vašu koaliciju trenutno
samo ste ste se Vi dotična našli uvrijeđeni i prozvani te ste počeli komentirati
pa smo nastavili pisati kratku povijet PF :)

joj koliko vidim ja i ti bi mogli cijeli server nastaviti sa podhebavanjem

zato pametniji popušta 8)
šaljem puse i ruže te zatvaram topic

Haris
21.12.12, 13:40
aman hebali vas muskarci :D

divljak22
21.12.12, 15:25
ispravak, hate je rekao da su oni punopravni i jednaki članovi ukota, divljak je rekao ono što većina swata i sealsa razmišlja da su samo štekeri i da nisu ukot...

hate naravno mora radi mira u kući diplomatski djeliti packe čak i svom frendu, možda i najboljem u ukotu...

slobodno me ispravite ako sam u krivu, priznam da nisam baš previše informiran a ipak ste ti i hejt glavonje u svojim savezima, no smijem ja zaključivati, pa ponekad i krivo, zar ne ;) ja znam za svega par akcija i na temelju toga sam napisao da nisu mnogo lupali, nisam nigdje napisao da nisu dio a kamo li da bi ih omalovažavao jer to ni ne mislim, dapače, već sam napisao da je moje mišljenje da kad oni krenu maksimalno... uh :tough: (nisam ni ja tak blesav pa da prozivam i zakurim frku zbog nečeg za što nemam argumente)

zaz
21.12.12, 15:35
Pozvana si da malog probas kad god želiš :D
ako ti muž ili dečkić imaju problema sa alatkom nije problem dođi kod mene na servisiranje

glede inteligencije ja sam ti samo napisao naslov, novinaru iz T portala se javi i žali što te u depru bacio
da možda tih 128-129 i nije nešto o :lol2:
a to da se javno busaš sa svojim uber kvocijentom inteligencije koju si kod psihijatra dobila :S govori o dosta o tvom egu i kompleksu manje vrijednost.

Uz PF spomenu sam cijelu vašu koaliciju trenutno
samo ste ste se Vi dotična našli uvrijeđeni i prozvani te ste počeli komentirati
pa smo nastavili pisati kratku povijet PF :)

joj koliko vidim ja i ti bi mogli cijeli server nastaviti sa podhebavanjem

zato pametniji popušta 8)
šaljem puse i ruže te zatvaram topic

Žao mi je, ali neiskusnima i prištavcima ne dajem se u ruke.

Evo, u znak dobre volje, svim plaćenicima UKOTA i onim savezima koji su mislili da su dio UKOTA pa se razočarali, jedna pjesma od srca.
http://www.youtube.com/watch?v=NWNuKJC4gMk

lalalalalalalalalalalala
21.12.12, 15:49
Žao mi je, ali neiskusnima i prištavcima ne dajem se u ruke.

Evo, u znak dobre volje, svim plaćenicima UKOTA i onim savezima koji su mislili da su dio UKOTA pa se razočarali, jedna pjesma od srca.
http://www.youtube.com/watch?v=NWNuKJC4gMk

očekivao sam neki konkretniji odgovor :D
eventualno i dogovor :air kiss:

yuzni
21.12.12, 16:36
Drama se nastavlja :cerek:

I ko ce uspjeti prikazati protivnika kao najvece ljigavce i spodobe , a sebe u najboljem mogucem svjetlu ostaje jos da se vidi

Citam i ne vjerujem :brukica:

zaz
21.12.12, 17:15
očekivao sam neki konkretniji odgovor :D
eventualno i dogovor :air kiss:

Eh, spremam se na put, nemam vremena pa nemogu pustiti mašti na volju, sory kaj nisam ispunila očekivanja, ali javim se ja opet u punom elementu, ne brini.
Pa ovakav dogovor:air kiss:uvijek, samo brata i frendove ljubim u obraz, pa brat nisi ali se možeš provući u kategoriju fred po travianu.

:Božić:

Fawo
21.12.12, 17:28
Rpeče čovjek koji je svega par puta poslao svoj off i baš svaki puta se zakucao ko komarac u vjetrobran.. Čak i kad je selo probao otet, uspio je u to nema sumnje (za javnost koja nije uoznata - radi se o supportu).. Samo je važno napomenuti da je off kojim je otimano ulovljen odma iza toga i selo bez brige vraćeno.. Čovjek koji je "kakao" po savezu u kojem je bio (IG), čovjek koji je uspio izgubit 2 arta, nasanjkan ko najveći njuber ovdje..
Čovjek koji je nakon tih urnebesnih akcija postao farma za "svoje drugove" i čovjek koji je baš u svakom postu ovdje na forumu vrijeđao.. :)

Svaka čast, prava moralna vertikala ovog društva i primjer ostalim igračima :)

Odma da obrazlozim sta sam ja to slagao ili pricao neistinu jesam rekao svaki put da sam tu da izgubim sto vise artova i da otmem. Izgubio 2 arta al i oteo 2 znaci to je to ziva istina. par puta skucao svoj off ne gospodine dragi ja sam dok sam igrao napravio offa koliko vi jos uvjek niste napravili toliko da sam vam pobio 400k+ jedinica znaci sve od vase koalicije i to je istina . Mislis da sam se kucao jer ste toliko dobri? Evo ti sada jedno objasnjenje 1. Jedini ko je napadao dok sam igroa u IG savezu sam ja, i kao tako nit me je ko pokrivao fejkovima niti bilo cim i jednostavan zakljucak iz toga je bio sledeci sto je i upalilo svaki put sam vas napadao hazaderski tako da posaljem fejkove na 5 aktivnih igraca po 8 komada i onda vi pocnete da se komesate i pocnete da gatate gde idem razbacujete deff (ovo je sve predpostavka ali 99% istinita) i onda posle 2 sata od poslanih fejkova namjerno posaljem napad jos jedan pravi + 20 talasa kata i znam da cete poslati deff ali ne u kolicini od 500k nego 50 - 100k da bi razduzio sto vise. Znaci igrao sam hazarderski jer je to moj posao i bio da pravim i ubijem vam sto vise sa kapacitetima sto imam. Jer davno sam rekao ne sada da ispadne da se pravdam ali pogledaj realno ja sam igrao bez deffa i u svakom trenutku ste mi mogli skatati GG ili oteti off selo imali ste i off i niste bili daleko. Znaci moje je bilo da cim naklikam nesto da se ispucam i pokusam ubiti sto vise. A ti uzmi svog igraca koji je pregledao mozda napade kada sam ja napadao i nek kaze istinu jer bilo svaki put ovako kako sam rekao? Onda za dramu u IGu ja je nisam ni pravio neka oni kazu dal fawo nije ispostovao sve... a to samo dovoljno govori hteli su da otimaju defferima sela od blue i ekipe i rekli su mi fawo treba da spustis saglasnost to i to selo naravno moje nije bilo da zapitkujem niti da mudrujem posaljem oba offa da spustim saglasnost znao sam sta ce blue i ekipa da urade tako da nit sam zalio niti bilo sta posaljem ispostujem vodje saveza ono sto su mi rekli i to je to off i sluzi da se kuca i igra sa njim a ne da se slikas na kraju servera koliko si naklikao. Upravu si , vredjao sam prozivao sto uvjek i radim i za to sam rekao da sam dzukela obicna jer vas to pogadja meni je ovo sve sprdnja i da dodjem da vas brainmeltujem nisam ja kriv sto vas te stvari pogadjaju... Znaci zakljucak svega, nasa taktika >>> vasu taktiku koliko god ona izgledala smjesna i glupava i za neke ljude neshvatljiva vi decaci dragi i nabjedjeni igraci "NECETE UZETI SERVER, STO JE I PRVOBITNI CILJ UOPSTE DOLASKA NA HRX" ... Tako da decaci dragi bitno je da ste se vi izigrali a takodje i mi i da je svako zadovoljan, ja sam cestitao uvjek igracima koji su me izmuzli i koji su me odradili na bilo koji nacin a to je Predator oteo 2 arta samo sam gledao sta se desava. i naravno Blue i ekipa sto je uhvatio 2 offa na support selu, al to nije nista specijalno jer i ovako i onako pre nego to sam poslao ta dva offa znao sam da vise necu igrati hrx tako da mi je svejedno bilo. Pocinjao je bax gde sam otisao da se izivljavam na drugim dilejama i diletantima na isti nacin kao i ovde i da pomrsim planove takvim kao sto ste vi sto znate samo za jedan nacin igre sjedi klikaj da se slikam na kraju sa jednim offom... od milion... i kako hoces da cjenim vasu koaliciju kada niste slozili 3 akcije cestito 2 covjeka vam igraju u ally sve ostalo maksove rave... :) o kakvim mi stvarima pricamo svaka vam cast sto ste pricali da cete nas pocistiti za 20 dana i da cete uzeti server i da ste previse mocna koalicija, a ishod sam vam rekao i na samom pocetku sve u dogledno vreme ce se pokazati sto se i pokazuje. WW ne gradite, jer nemate deffa i to sto imate nije dovoljno jedino da vam natari peglaju 150k deffa po talasu i da ga zidate u nedogled da bi dosao jedan kamikaza i razduzio WW bez problema. Offova nekih WW i sto ste naklikali sta cete sa njima ispucate ih i razvlacite samo agoniju i server jer LSD ce ga uzeti bez ikakvih problema i treba da ga uzmu i nama je svejedno bitno je da vi ne odbranite taj server koji ste uzeli prosli put..
I sada uzivajte i tripujte se samo znam da zbog mene niste spavali nocima i da ste se patili i skakali po nalozima i ganjali mi offove i da vam je pravo krivo sto ste bili zakovani za racunar dok sam ja karao crkinju ... hvala i dovidjenja diletanti uzivajte i budite mi srecni i zdravi:P

BLUE ekipa
21.12.12, 17:40
Kad ovo procitam stvarno žalim šta nije bio smak svijeta:S

Fawo
21.12.12, 18:47
kad ovo procitam stvarno žalim šta nije bio smak svijeta:s

svak smeta?!

panj
21.12.12, 19:21
Fawo, a kaj tebe pere da ti se dalo pisati ovakav konfuzni roman....ionako si u njemu samo sve sto puta rečeno, čak i uvrede, opet sto i prvi puta ponovio, a sebe nahvalio...ajde ti lijepo na bax, ko i svi koji ovdje ispuše...nisi ni prvi ni zadnji:cerek:

Haris
21.12.12, 19:47
ma pustite fawa nek krade taktike na bax od predatora :cerek:

jole
21.12.12, 19:48
nego...kad zavrsava taj speed?

yuzni
21.12.12, 21:31
Obicno se zavrsi kad ww dodje na lvl 100 , vidjecemo , mozda ovaj put neko uhvati neku vezu pa se zavrsi drugacije :spam2:

jole
21.12.12, 23:38
Obicno se zavrsi kad ww dodje na lvl 100 , vidjecemo , mozda ovaj put neko uhvati neku vezu pa se zavrsi drugacije :spam2:

hm...u danasnje vrime je sve moguce...ali nekako mislim da to nece svabe dopustiti

microlab
22.12.12, 08:03
dajte izvjestaje od lsd-og ww

boom-boom
22.12.12, 10:17
tek sad počinje :cerek:

AJKULA TEAM
22.12.12, 10:20
Upravo je prosao tornado :cerek: 5. Internacionale SVJETSKO A NAŠE LSD 1 - :zeko:

Dr. Dolittle svaka cast :pivo:

butak
22.12.12, 11:11
jel to kod internacionale bi smak WW:mothergoose:

zendra69
22.12.12, 11:12
Odma da obrazlozim sta sam ja ...

Ajmeee... Nisi cuo za "novi red" opciju? Ili makar vise tocki i zareza, oci ce nekome ispast :D
Btw ocito imas nekih vecih problema cim toliko i na taj način pises o jednoj igrici i ljudima koje ces gledati svega 3 mj ;)

Cestitke Doolitleu na uber rusenju, a i pokolju koji je napravio, vidi se po bodovima ;) :101010:

LP
Žendra

lalalalalalalalalalalala
22.12.12, 11:26
Eh, spremam se na put, nemam vremena pa nemogu pustiti mašti na volju, sory kaj nisam ispunila očekivanja, ali javim se ja opet u punom elementu, ne brini.
Pa ovakav dogovor:air kiss:uvijek, samo brata i frendove ljubim u obraz, pa brat nisi ali se možeš provući u kategoriju fred po travianu.

:Božić:

sretan put želim
jbg kad nema malo explicitnijih smajlića :)

ispričaj me ako sam malo pretjerao gledam da sa damama uvijek budem fin
malo me zanio forum i svađe koje se dešavaju

dajte da zavrsimo više ovaj hrx:paladinko:

ps Ma šta da iz se hvali
nista manje od Dolitla nismo ni očekivali :worship::worship::worship:

Sljera
22.12.12, 14:53
dajte da zavrsimo više ovaj hrx:paladinko:

Cek polako gde zuris ima ovde jos da se :štemer: tek je pocelo ...

Cestitka na lepom off-u mada za prvo rusenje mada bi ja to za kraj ostavio ali .. ok

gunner
22.12.12, 15:18
moze neko stavit kako se stoji s ww-ima ko je na kojem levelu i ko ima najvise sanse dobit server

Haris
22.12.12, 15:20
moze neko stavit kako se stoji s ww-ima ko je na kojem levelu i ko ima najvise sanse dobit server

ajde ne spama :D

regaj se i videces sve :P

Čunga Lunga
22.12.12, 16:48
Svaka čast Doolitleu, odlicno odradjeno, kako je i zamisljeno!!!!

Mislim da je LSD-u bio danas smak sveta!!:P ups izvinjavam se Hammersima:cerek:

Haris
22.12.12, 17:02
Ne lazite vise za taj "SMAK SVETA" devojke bezveze izgubise nevinost :D

E R N E S T
22.12.12, 21:23
Ne lazite vise za taj "SMAK SVETA" devojke bezveze izgubise nevinost :D

:goodpost:

Čunga Lunga
23.12.12, 06:05
Respect Tour, prodaja fore, kosta gajba piva!!! (na bivse off selo tj. off je kucan, krenuli u otimanje, tour spustio lojasnot na 8, i kad je dotični igrač oteo selo, off mu ostao u tom selu, tour poklapa tog igrača i hvata mu off u selu!!) i ode 43k impera i 10k rimske konjice, i hvata i drugi off, ali sitan 8k sekira i 4k konjice
Pre nego sto krenete u otimanje rapitajte se u vezi offa, ko, gde i sta, da nebi bezveze otimali 2k bata!!!:brukica:
Da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju!!!:dance:

AJKULA TEAM
23.12.12, 14:03
od kada je prosao tornado kroz ww od LSD-a ups Hammersa nista se ne javljate :blink: dali se to tresu gace?? :cerek::cerek:

visionblue
23.12.12, 14:59
Bojim se da se sastao njihov trust mozgova i sad smišljaju neku
opaku akciju. Tour, nemoj se iznenaditi ako ti probaju oteti oazu.

lalalalalalalalalalalala
23.12.12, 15:59
Posto vidim da se IG savez proziva ovde red je da se napise po neko slovo o stvarnom razlogu svega ovoga

2 ww IG saveza je djelo par igraca IG saveza koji su na svoju ruku to uradili iz cistog revolta zbog nepostenog odnosa pojedinih saveza iz Hamers koalicije
4 sada Hamers pomaze lsd savez a do prije dva mjeseca lsd savez je katao igrace IG saveza i vi nam niste dali da uzvratimo jer su tada vec pojedini savezi bez znanja koalicije mutili sa lsd da grade ww za nas
5 sto se tice buldozer saveza to su vecinom bivsi igraci IG saveza koji su sami izasli Sto se tice Slagaca strave nije istina da je prognan iz saveza izasao je sam a razlozi su poznati
I na kraju sto se tice HAMERS koalicije dno dna od pojedinih saveza Jedini igrac kojeg kompletan IG savez postuje je Kula i tom igracu i covjeku kapa dole

TOLIKO OD NAS A NA KRAJU CE SE SVE SAMO KAZATI KO JE STA RADIO KO JE KOGA LAGAO I KO JE JAJARA :harmonikaš:

auuuuuuuuuuuuuuuuuu
pa ovo nisam vidio do sada

eto ljudi vam sve rekli
da nebi bilo UKOT je sodoma i gomora
a hemeri anđeleki :bruka:

lalalalalalalalalalalala
23.12.12, 16:17
auuuuuuuuuuuuuuuuuu
pa ovo nisam vidio do sada

eto ljudi vam sve rekli
da nebi bilo UKOT je sodoma i gomora
a hemeri anđeleki :bruka:

ni forum vise nije isti nesto se dogodilo tj promjenilo
kad sam sebe moram citirati :snijeg:

Haris
23.12.12, 16:42
ni forum vise nije isti nesto se dogodilo tj promjenilo
kad sam sebe moram citirati :snijeg:
hahahhahah

HateFul
23.12.12, 20:12

Čovjek je sve rekao.. Uz sav trud koji pojedinci daju da ovdje oblate ukot koaliciju, izgleda da su prije toga zaboravili pogledat u svoje dvorište i komentirat stvari koje su oni napravili SVOJIM SAVEZNICIMA.
IG-u respekt kao i prošle zime, iako se stalno gledamo preko nišana.. :)

panj
23.12.12, 21:10
ma stara je to prića....napad je najbolja obrana....otuda i sva ona prozivanja za multiće, muljanje, laži vlastitom savezu i sl....trebalo je sakriti stvari iz vlastitog dvorišta, a kako je materijala puno, tako su i prozivanja bila u ogromnim količinama....ali sve to na kraju ipak izađe van....hrpetina vlastitog prljavog veša...hehe

LMAO
23.12.12, 21:41

1. Jeste/Niste, rečeno je da vas se ne dira nakon prekida suradnje...

2. Nepošten odnos pojedinih saveza iz Hammers koalicije? Možeš mi objasniti to malo pobliže?

3,4,5- Da se vratimo unazad, suradnja sa LSDom je bila već jednom prije ovoga sada...Šalje se višak deffa koji se ne može hraniti, a MM za rese i hranu - nije nijedan poslan - špije nadam se dobro prenijele :P
I od početka se zna da Hammers offovi nisu za natare, nego za ukot....

" Jos samo pozdrav Strideru vjecitoj paranoji od IG saveza !

Paranoji?
Sad ja u svoje ime govorim, iz osobnog iskustva... Bila je deff soba sa vašim članovima, nerado to kažem ali ja osobno nikad nisam dobio niti jednu jednicu deffa od vas ili je to zbog neaktivnosti dotičnog u sobi ili zbog nepridavanja interesa velikog toj sobi...
OFF - budući da nemam pojma tko si ti, naravno, nisi se predstavio, nadam se da nije Čunga opet neki multić rego...Sudjelovali ste u jednoj ili dvije off akcije i to zahvaljujući Fawi koji je upregao dva offera ako se ne varam...
Paranoja? Tko je sa vaše strane optužio i napustio tu sobu odbijajući offersku suradnju optužujući bivšeg igrača ukota da sada špija za njih?
Ne želim omalovažavati nikoga, pogotovo nekoga tko je klikao sa nama, ali zar IG savez nije poznat kao jak defferski savez? Kako to da niste mogli braniti svoje pojedine offere kako treba a grcati se u deffu?

I da, na kraju ponavljam, objasni mi nepoštenost pojedinih saveza prema IG savezu.

Svaka čast Doolitleu, odlicno odradjeno, kako je i zamisljeno!!!!

Mislim da je LSD-u bio danas smak sveta!!:P ups izvinjavam se Hammersima:cerek:

Nije smak svijeta, zašto bi bio? Hm, odlično, kako je i zamišljeno? Pa nije li cilj svakog ww offa da nulira ww? Ili to samo kod vas a kod drugih ne?

prozivanja za multiće, muljanje, laži vlastitom savezu i sl....trebalo je sakriti stvari

Nije bilo multića? :cerek: Pa dani su, tj niger vam je stavio MMove, di si ti da ih komentiraš?

od kada je prosao tornado kroz ww od LSD-a ups Hammersa nista se ne javljate :blink: dali se to tresu gace?? :cerek::cerek:

Još malo pa Božić, ima i katolika što klikaju travian i imaju dosta obaveza sa strane u ovo Božićno doba :P

Svi koji slave... Sretan Božić.... :pivo:

boom-boom
23.12.12, 21:45
hehehe...tek sad počinje speed clown

E R N E S T
23.12.12, 21:49

2. Nepošten odnos pojedinih saveza iz Hammers koalicije? Možeš mi objasniti to malo pobliže?

3,4,5- Da se vratimo unazad, suradnja sa LSDom je bila već jednom prije ovoga sada...Šalje se višak deffa koji se ne može hraniti, a MM za rese i hranu - nije nijedan poslan - špije nadam se dobro prenijele :P

Paranoji?
Sad ja u svoje ime govorim, iz osobnog iskustva... Bila je deff soba sa vašim članovima, nerado to kažem ali ja osobno nikad nisam dobio niti jednu jednicu deffa od vas ili je to zbog neaktivnosti dotičnog u sobi ili zbog nepridavanja interesa velikog toj sobi...
OFF - budući da nemam pojma tko si ti, naravno, nisi se predstavio, nadam se da nije Čunga opet neki multić rego...Sudjelovali ste u jednoj ili dvije off akcije i to zahvaljujući Fawi koji je upregao dva offera ako se ne varam...
Paranoja? Tko je sa vaše strane optužio i napustio tu sobu odbijajući offersku suradnju optužujući bivšeg igrača ukota da sada špija za njih?
Ne želim omalovažavati nikoga, pogotovo nekoga tko je klikao sa nama, ali zar IG savez nije poznat kao jak defferski savez? Kako to da niste mogli braniti svoje pojedine offere kako treba a grcati se u deffu?

I da, na kraju ponavljam, objasni mi nepoštenost pojedinih saveza prema IG savezu.

Nije smak svijeta, zašto bi bio? Hm, odlično, kako je i zamišljeno? Pa nije li cilj svakog ww offa da nulira ww? Ili to samo kod vas a kod drugih ne?

Nije bilo multića? :cerek: Pa dani su, tj niger vam je stavio MMove, di si ti da ih komentiraš?

Još malo pa Božić, ima i katolika što klikaju travian i imaju dosta obaveza sa strane u ovo Božićno doba :P

Opet pametnjaković komentira, a niko te eseje "očajne" ne čita...neželimo čitat gluposti po forumu,,, dajte nešto zanimljivo
:vampire:

Čunga Lunga
23.12.12, 22:32

:goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost: :goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost: :goodpost:

AJKULA TEAM
23.12.12, 22:52

Paranoji?

od tebe nista pametno procitat .. samo gluposti koji brane vasu koaliciju(nemoj se nigeru uvlacit u dupe) :cerek: a sada da ne gubim vise vrijeme s tobom i tvojim glupim objasnjenima cujemo se do novog kucanja ;)

Sretan Božić :pivo:

Haris
23.12.12, 23:08
Opet pametnjaković komentira, a niko te eseje "očajne" ne čita...neželimo čitat gluposti po forumu,,, dajte nešto zanimljivo
:vampire:

josip024
24.12.12, 01:38
od tebe nista pametno procitat .. samo gluposti koji brane vasu koaliciju(nemoj se nigeru uvlacit u dupe) :cerek: a sada da ne gubim vise vrijeme s tobom i tvojim glupim objasnjenima cujemo se do novog kucanja ;)

pravi se javio :D

:bruka::bruka::bruka:

maliplavi
24.12.12, 05:53

e neka si mu rekao... :stupid:

ludi ivan
24.12.12, 11:45
Posto vidim da se IG savez proziva ovde red je da se napise po neko slovo o stvarnom razlogu svega ovoga.....

nebi htio iznositi prljavo rublje ovdje jer svako ima pravo na svoje i zato su ušli u koaliciju savezi a ne igrači poštujuć pravo svakog saveza da radi na svom terenu ono što misli najbolje, ali izlaskom iz savezne sobe bez objašnjenja mislim da ste sami napustili koaliciju, bez želje za bilo kakvim objašnjenjem ili pokušajem dogovora.

što se tiče sukoba sa lsd_om mislim da sam objasnio na nekim postovima, dao si se navuć na jeftine trikove čunginih duplića i vaš pokušaj da nas uvučete u rat na drugoj nebitnoj fronti.. razmisli malo i vaše akcije kad ste trebali blue ekipu odraditi... to za stridera govorim, i onda lijepo šta ste uradili, okrenili ste se ratovati protiv natara a ne protiv dogovorenog protivnika...i sad su naravno svi drugi krivi, a ulaz djela igrača u ukot.. to ti je objašnjenje svaka čast...

nebi više o tome,

pozdrav od drugorazrednog igrača

panj
24.12.12, 12:11
Dolaze Blagdani, ajde da malo zaboravimo trzavice u travianu na par dana....:Božić:...nije važno tko ih slavi tko ne....

lalalalalalalalalalalala
24.12.12, 12:38
Dolaze Blagdani, ajde da malo zaboravimo trzavice u travianu na par dana....:Božić:...nije važno tko ih slavi tko ne....

:nema odmora:

heheh pustiti ćemo ih do 2.1 2013 na miru
bar ovdje na forumu :harmonikaš:

bole77
24.12.12, 12:40

Na dobro nam dosao Badnji dan.....sretno svima i sve najbolje i od mene.....

Haris
24.12.12, 13:16
:nema odmora:

heheh pustiti ćemo ih do 2.1 2013 na miru
bar ovdje na forumu :harmonikaš:

:O ja necu :P

BLUE ekipa
24.12.12, 16:27
Sve najbolje svima koji slave.

http://www.youtube.com/watch?v=zDnKs4ptK6A

boom-boom
24.12.12, 17:17
Svim igarčima koji sutra slave Božoć svako dobro želi Rasputin !

p.s. mojoj NIGERČICI također :mothergoose:

Haris
24.12.12, 20:37
gde pobegose svi? :O

MAGIJA
24.12.12, 21:30
hehehe...tek sad počinje speed clown

to i ja kazem
upravo poceo i zavrsio za neke..

sat i dalje odbrojava ..

svim igracima zelim sretne praznike

lp
Niger

HateFul
24.12.12, 22:48
to i ja kazem
upravo poceo i zavrsio za neke..

sat i dalje odbrojava ..

svim igracima zelim sretne praznike

lp
Niger

Načuo sam da si krenuo regrutirat i JS, RAPTOR, KA&MA..
Pa samo da pitam.. Koliko će saveza ta velika obitelj "hammers" imati na kraju?? :D :D

Jesmo mi došli ovdje ratovat ili pregovarat? :lol2:

MAGIJA
24.12.12, 22:54
Pa samo da pitam.. Koliko će saveza ta velika obitelj "hammers" imati na kraju?? :D :D

znas kako kazu kod mene

svasta se prica po carsiji ..

no budemo vidili dali je istina ili trac..

HateFul
24.12.12, 23:10
znas kako kazu kod mene

svasta se prica po carsiji ..

no budemo vidili dali je istina ili trac..

Samo nemojte nekog zaboravit upisat u profilu saveza.. Da se ne uvrijede ljudi jel.. :D

spin
Aliens
NS
ND
LSD
LSD-J
RAPTOR
JS
KA&MA
PENZIĆI
Penzići2
LEGENDE
OSP

...

Skoro mi zablokira forum, neću više nabrajat :D

U svakom slučaju, sretno u pregovorima.. Kad vojno zašteka, onda diplomacija nastupa.. Samo ne znam kak će se dijelit na kraju zasluge hihi, kažu "puno baba - kilavo dijete" :P

MAGIJA
24.12.12, 23:16
...

e nabroja ti saveznike samo doda koje na svoju ruku
oprostit cemo ti ipak slijede blagdani pa trebamo bit velika srca

kada neko Zvanicno bude clan kolicije onda ce isti bit i na popisu

do tad ostaje ti da mislis kakvo je stanje..

:pivo: evo pivo i od mene da ne kazes da je Beg cicija

Haris
25.12.12, 00:36
Svim igarčima koji sutra slave Božoć svako dobro želi Rasputin !

p.s. mojoj NIGERČICI također :mothergoose:
hhahahhah oo rasputin kad se ti rego? D:

divljak22
25.12.12, 04:25

prc milojko! :cerek::cerek: pa zar i ti sine Brute?? daj napokon je malo mira ovdje, samo ne znam jel to zatišje pred buru :blink: :D

sretan i blagoslovljen Božić svima

:Božić::Božić:

Haris
25.12.12, 11:16
sretan bozic onima koji slave :D

panj
25.12.12, 11:18
Sretan :Božić: svim igračicama i igračima traviana....koji ga danas slave...i puno fine papice i cugice:)

Brboxx
25.12.12, 13:15
[QUOTE=HateFul;978928]Načuo sam da si krenuo regrutirat i JS, RAPTOR, KA&MA..

JS ne ide sa nikim došli smo da se zezamo i na tom ostajemo

U svoje ime i u ime JS saveza želim vam mirne i vesele blagdane u krugu najmilijih, čestit Božić i sretnu i uspješnu novu 2013.godinu.

yuzni
25.12.12, 14:54
JS ne ide sa nikim došli smo da se zezamo i na tom ostajemo

Koga vi farbate , naselili ste pored ww-a , a uvjeren sam i da je od pocetka bio dogovor sa LSD-om ili makar od kad je ww faza pocela.

Sretan Bozic i veseli praznici svima koji slave

y.maximus
25.12.12, 15:05
sretan bozic svima koji slave
a oni koji neslave znate sta vam je cinit! :D

kruh se nejede!
jedemo najbolje sto je na stolu,a oni kasnije neka pricaju sta hoce (bitno da smo siti) :D
pijemo najbolje sto imaju,hladno (joka,kico,iko,svileni,buro,zdeno,aco,zendra,culji ,tomo,zeca,dile,mungos,nine,sve vase sestre,sogorice
nadam se da ste mi ohladili neku pivu limun (znate da mi vjera brani) dolazim :D

boom-boom
25.12.12, 15:36
Malo sam se skucao....:nema odmora:
Čestitke Devill-u

HateFul
25.12.12, 17:23
Svim igračima, prijateljima, saveznicima i protivnicima, želim sretan i blagoslovljen Božić! :Božić:

Kulin ban *
25.12.12, 19:22
:harmonikaš:
Svima Vama,
koji ste noćas otvarali srca želeći da u njih uđe ljubav i sreća
i koji želite da uz svoje najmilije osjetite radost života,
u svoje ime i svih članova spin saveza, uz najdublje poštovanje,

želim sretan i blagoslovljen Božić. :Božić:

Haris
26.12.12, 12:27
gardisti gde nestade ww? :D

boom-boom
26.12.12, 12:45
očekujem odgovor nigera u stilu Boška u filmu "Bitka na Neretvi":harmonikaš:

IG savez
26.12.12, 13:53
:patkica:WW je odradio što je trebao .Koja budala je pomislila da mi mozemo sami nesto napraviti .Cilj opravdava sredstva

jolera
26.12.12, 17:39
uvijek sam bio tih i samozatajan, i na neke provokacije osto povucen, ni sad necu puno galamit i dizati svoje u nebesa, ali brate mili, ovo sto su nam neprijatelji bili priredili, i koliko su se busali, bolje vam je da se sakrijete i pokrijete po usima, osim par ugasenih gradova nista napravili niste, pogasili se, pobjegli na bax, cujem neki i iz hrvatske, a mi, mi ko mi, uvijek tiho i do kraja, i jos kad meni srokase off grad, jao drame, uh, izgubiti 5 offova za jedan, neprocjenjivo, moj crop, 5 offova za 10o kila zita neprocjenjivo, i tako dalje, i tako dalje, a offovi se gube s razlogom, di vam je WW gardisti, LOOOOOOOOOOOOOONG DOOOOOOONG, i sigurno se pitate di sam ja u svemu tome, e da vam kazem, moj off je trenutno pod zastitom SV, Maximusa. kao takav ostaje do daljnjeg, dok ne bude trebalo ravnati kakvo ww selo, i jos u svemu tome cu zavrsiti server kao top 10 branitelj, hahhahaha, deferi kraljevskih saveza hvala, i opet moram rec, jedan je Bog, ali smo mi svi Bogovi na travianu!!! p.s. nemorate nista postati naovo, sve se zna, UKOT DO KRAJA

zaz
26.12.12, 17:48
uvijek sam bio tih i samozatajan, i na neke provokacije osto povucen, ni sad necu puno galamit i dizati svoje u nebesa, ali brate mili, ovo sto su nam neprijatelji bili priredili, i koliko su se busali, bolje vam je da se sakrijete i pokrijete po usima, osim par ugasenih gradova nista napravili niste, pogasili se, pobjegli na bax, cujem neki i iz hrvatske, a mi, mi ko mi, uvijek tiho i do kraja, i jos kad meni srokase off grad, jao drame, uh, izgubiti 5 offova za jedan, neprocjenjivo, moj crop, 5 offova za 10o kila zita neprocjenjivo, i tako dalje, i tako dalje, a offovi se gube s razlogom, di vam je WW gardisti, LOOOOOOOOOOOOOONG DOOOOOOONG, i sigurno se pitate di sam ja u svemu tome, e da vam kazem, moj off je trenutno pod zastitom SV, Maximusa. kao takav ostaje do daljnjeg, dok ne bude trebalo ravnati kakvo ww selo, i jos u svemu tome cu zavrsiti server kao top 10 branitelj, hahhahaha, deferi kraljevskih saveza hvala, i opet moram rec, jedan je Bog, ali smo mi svi Bogovi na travianu!!! p.s. nemorate nista postati naovo, sve se zna, UKOT DO KRAJA

Reći ću samo, sinko mani se bakalara.

zaz
26.12.12, 17:53
:patkica:WW je odradio što je trebao .Koja budala je pomislila da mi mozemo sami nesto napraviti .Cilj opravdava sredstva

Varaš se, cilj ne opradava sredstva... a sve ostalo, objasnim ti na private...

LMAO
26.12.12, 18:26

Ja bi prije reko, off pod zastitom Sv. Kate :D

Čudno kako ti uvjek nađeš nešto dobro po sebe u svakoj akciji na tebe....
Po tebi, svi bi trebali samo klikati offove i čekati ww... Dosadno... :narf:
Mora se netko i igrati... :)

Btw, samo 100k hrane? :blink:
Pa kako ćeš sa tim hraniti offčinu tu koju navodno imaš ili možda nije toliko velik?

Par ugašenih gradova kažeš? :bruka:

Ajde neka...

panj
26.12.12, 19:54
Ma 100 ugašenih najmanje...zato i jesmo tu gdje jesmo, za razliku od gasitelja....ali ima još do kraja, to je činjenica...vidjet ćemo :gamer s mišem:

panj
26.12.12, 21:15

Ako se radi o nekome, o kome mislim da je riječ, onda mi ovo zaista zvuči više nego smiješno....čista zezancija :D

jolera
26.12.12, 22:36
hahahha, uvijek su mi govorili da znam di treba ubost, ljubav boli rece zec i sidje s ježa, ma kakva offcina, toga nema, i tko je reko da se mora samo ww off klikati, ja to nisam reko, treba se igrati, samo se zabit ko bik u vrecu, e to ne valja, hahahaha. ma smijesni ste mi, toliko naprdjivanja, bezveze, javna je tajna da ja nisam od onih igraca koji napadaju svaku vecer i ruse sve oko sebe, ali sam u tolikome i zanimljiv vama IGRACINAMA, pa me svako malo posjetite, da se nebi opustio slucajno,,,, najdrazi ste mi, a SV, Kata, ili svi sveci sealsovi jel bitno, nije, jer smo mi EKIPA, sto se nebi moglo rec za vas.

Haris
26.12.12, 23:17

jel se to sogorcic pojavio na forum? :D

zaz
26.12.12, 23:38
jel se to sogorcic pojavio na forum? :D

Ovo ću reći samo još ovaj put, ja sam ZaZ, rod: ženski.
Možda još da nacrtam , ali bojim se da nekima ni to nebi bilo dovoljno da shvate.

yuzni
26.12.12, 23:49
Ukot uzeo ww , nastavlja se drama :opala:

Čunga Lunga
27.12.12, 01:06
Ukot uzeo ww , nastavlja se drama :opala:

Misliš oteo!!!:štemer:

Lukx_07
27.12.12, 06:50
sve se više bojim da budu rušili i od darka ww (nije da neželim da se ruši neg nedami se više poppati :D)
valjda bude do nove gotovo :štemer:

HateFul
27.12.12, 07:54
Kakav dark.. Zna se ko je bio najglasniji na forumu i ko je izvjesio zastavu hammersa na svoj WW..
E baš tu je nišan postavljen i ne mrda dalje.. Pa da vidimo te prijevremeno proglašene pobjednike jesu li u stanju uzet server uz obećanja silnog deffa i ko zna čega.. :)

maliplavi
27.12.12, 08:23
Kakav dark.. Zna se ko je bio najglasniji na forumu i ko je izvjesio zastavu hammersa na svoj WW..
E baš tu je nišan postavljen i ne mrda dalje.. Pa da vidimo te prijevremeno proglašene pobjednike jesu li u stanju uzet server uz obećanja silnog deffa i ko zna čega.. :)

ima tko da rusi darkov ww :patkica:

yuzni
27.12.12, 10:32
ima tko da rusi darkov ww :patkica:

Valjda se nadje neko od vas 300 :pivo:

Sljera
27.12.12, 12:37

Svjetsko čudo

2. Internacionale FENIX LSD 73

6. xenia U K O T S.W.A.T. 0

Vi bar imate sta da rusite a mi bas i nemamo velik izbor ... sem ako ne pocnete da dizete ww upss... da za to treba i plan da se ima ....

Haris
27.12.12, 13:18
Ovo ću reći samo još ovaj put, ja sam ZaZ, rod: ženski.
Možda još da nacrtam , ali bojim se da nekima ni to nebi bilo dovoljno da shvate.

aj aj ponekad i sogorcic pise sa tvog acca na forum :D

Čunga Lunga
27.12.12, 16:28
sve se više bojim da budu rušili i od darka ww (nije da neželim da se ruši neg nedami se više poppati :D)
valjda bude do nove gotovo :štemer:

Pa WW od Darka je nas, sto bi ga mi rusili:dance:
kad dodje do 99 lvl, a ono UKOT i to velikim slovima:cerek:

Sljera
27.12.12, 16:47

Racun Superiska

gg(-208|-87)‎ (Glavni grad)...... ebem mu misa ne dobacuj iz sume... :wave: .... :cerek:

josip024
27.12.12, 18:18

jesi ti zaluto :D

pa ukot ne zida ww.

ukot je ovdje samo da pogasi hamerse prije planova.

a ako ukot ne pošalje darku sav deff prije 95tog levela njega će natari srušiti, a opet ako to naprave ostaju spuštenih gača pred hamersima koji se nisu do kraja ispucali, tako da će server potrajati još, i jedini ko moze dić ww su natari :P

p.s. maximus još nije rekao jel se zida ili ne to samo neki iz ukota laprdaju ;)

Čunga Lunga
27.12.12, 19:01
a ako ukot ne pošalje darku sav deff prije 95tog levela njega će natari srušiti,

Sličan se sličnom raduje!!!:cerek:
Zato Vas Hammersi i defaju:pije kavu:

Čunga Lunga
27.12.12, 19:06
Racun Superiska

gg(-208|-87)‎ (Glavni grad)...... ebem mu misa ne dobacuj iz sume... :wave: .... :cerek:

:cerek:
Vidi ti samo tužibabu:cerek:
Znaju oni care na kom sam nalogu, e stvarno kad imas posla sa decom:brukica:

panj
27.12.12, 19:10
jesi ti zaluto :D

pa ukot ne zida ww.

ukot je ovdje samo da pogasi hamerse prije planova.

a ako ukot ne pošalje darku sav deff prije 95tog levela njega će natari srušiti, a opet ako to naprave ostaju spuštenih gača pred hamersima koji se nisu do kraja ispucali, tako da će server potrajati još, i jedini ko moze dić ww su natari :P

p.s. maximus još nije rekao jel se zida ili ne to samo neki iz ukota laprdaju ;)

Kad smo već kod laprdanja, kao što ti kažeš.....hehehe

maliplavi
27.12.12, 19:28
Valjda se nadje neko od vas 300 :pivo:

prije nas je 70-ak.... ali nema veze... :kid:

yuzni
27.12.12, 19:53

Ne brojis hammers koaliciju ili sta ? :opala:

Haris
27.12.12, 20:17
Svjetsko čudo

2. Internacionale FENIX LSD 73

6. xenia U K O T S.W.A.T. 0

Vi bar imate sta da rusite a mi bas i nemamo velik izbor ... sem ako ne pocnete da dizete ww upss... da za to treba i plan da se ima ....
a za tvoj info imamo 2 plana :P

HateFul
27.12.12, 20:29

70? :D
Da nisi koju nulu zaboravio ili više ni sami od tolko dogovaranja i pregovaranja ne znate ko za koga igra.. :D

Kruži priča da su se i LEGENDE odlučili pomoći IG, valjda jedini iz te moćne koalicije koji nisu zaboravili na stare "drugove"..
Izgleda da u toj koaliciji svako svoju priču ima pa aj da se dogovorite i nađete neki zajednički jezik, ovako svako na svoju stranu puše, bitno da u profilu piše "hammers" :D :D

P.S. - Te-eN-Te su naši pajdaši pa nije isključeno da i mi koji WW podebljamo malo :P :pivo:

Čunga Lunga
27.12.12, 21:32

Kruži priča da su se i LEGENDE odlučili pomoći IG, valjda jedini iz te moćne koalicije koji nisu zaboravili na stare "drugove"..

Ček ako Legende pomažu IG, dal ce i njih izbaciti iz Hammers koalicije!???;)
Na kraju ce ispasti samo da su Aliensi bili protiv UKota, i da su samo oni ratovali:brukica:

boom-boom
27.12.12, 21:41
a za tvoj info imamo 2 plana :P

I 3 će se naći, ako treba :cerek:

HateFul
27.12.12, 21:44
Na kraju ce ispasti samo da su Aliensi bili protiv UKota, i da su samo oni ratovali:brukica:

Možda bi mogli da oslobode mjesto i upišu RAPTOR među saveznike jer izgleda da nema mjesta više kad već ne pišu tamo :D :D

LMAO
27.12.12, 23:01

Ajoj :cry:

Prije će na vašim zidovima ostati samo S.W.A.T. i SEALs pa ćete moći reći da ste sami došli.... :brukica:
Nešto vam lako padaju sela saveznicima.... :cry:
Neće vam valjda i ostali biti promašeni slučajevi kao recimo H.A.R.T.?
Hit And Run Tactic - šteta, samo pobjegli :P

Nego, jel ukot ipak gradi ww "sam" ili to ono, netko slučajno na svoju ruku? :D
Nije vam još šef sve potvrdio pa vi ostali nemorate niti komentirati dok nije "službeno" :P

maliplavi
27.12.12, 23:01
Da nisi koju nulu zaboravio ili više ni sami od tolko dogovaranja i pregovaranja ne znate ko za koga igra.. :D

Izgleda da u toj koaliciji svako svoju priču ima pa aj da se dogovorite i nađete neki zajednički jezik, ovako svako na svoju stranu puše, bitno da u profilu piše "hammers" :D :D

P.S. - Te-eN-Te su naši pajdaši pa nije isključeno da i mi koji WW podebljamo malo :P :pivo:

nista ja nisam zaboravio, LSD i LSD-J broje 70 clanova, jedan dva gore dolje... a vi slobodno podebljajte taj deff... :cowboy:

aqua
28.12.12, 00:05
Bacili vam kost, dali vjernim igracima po 100 golda i sada svi sute o problemima hr domene.

Vratio se ja nakon mjesec dana bezrazloznog bana !

Kako kazu njemci, reko im Admin da sam RL prijetio nekon clanu tima :D smijesni ste :D A sta ce bokci kad ne znaju hrvatski i onda im Admin prevadja tekst sa foruma.

Koliko sam cuo, ban sam dobio radi spama :D :D i ovi ostali koji su banani.

Sad ce opet biti radi spama ili ?!

Za vas ostale nemam vise rijeci, svi bi htjeli bolje, a svatko gleda na sebe. Za koga god da igrate, hamers, ukot, svejedno je.

Kako bi volio da na sljedeci server dodje 100 ljudi i da njemci nemaju profit i napokon ugase kompletnu hr domenu. Ma sve treba zatvoriti. Pa ce onda biti kukanja kako to da nemamo svoj server, a tada ce biti kasno.

p.s. koliko sam cuo, doticnom gospodinu ( nazvat cemo ga ) s ".upak" to je i cilj.

pozdrav svima :)

HateFul
28.12.12, 00:38
nista ja nisam zaboravio, LSD i LSD-J broje 70 clanova, jedan dva gore dolje... a vi slobodno podebljajte taj deff... :cowboy:

Aha.. Ovi hammersi, raptori i slični se samo računaju kad treba deff podebljat, oprosti.. :D

Ne znam samo ko tu koga vozi, oni vas ili vi njih :D

dgalovac
28.12.12, 02:34
sad se svi raspisali a ćutite pola servera ka tuke
sve pošteni i dobri a sve jad i cinkeri kod modova i MH

živija LSD
možete nam jedino malo motat parangale

maliplavi
28.12.12, 04:56
Aha.. Ovi hammersi, raptori i slični se samo računaju kad treba deff podebljat, oprosti.. :D

Ne znam samo ko tu koga vozi, oni vas ili vi njih :D

pa slusaj, mi se samo vodimo vasom logikom... zadnjih par strana foruma je bilo price o tome kako su samo S.W.A.T. i SEALs saveznici a ostali nista ( da ne trazim prave nazive koje ste upotrijebili )... pa eto mi se samo prilagodili retorici onih drugih... cisto da vidite kako to zvuci :andjeo:

josip024
28.12.12, 05:27
Bacili vam kost, dali vjernim igracima po 100 golda i sada svi sute o problemima hr domene.

Vratio se ja nakon mjesec dana bezrazloznog bana !

Kako kazu njemci, reko im Admin da sam RL prijetio nekon clanu tima :D smijesni ste :D A sta ce bokci kad ne znaju hrvatski i onda im Admin prevadja tekst sa foruma.

Koliko sam cuo, ban sam dobio radi spama :D :D i ovi ostali koji su banani.

Sad ce opet biti radi spama ili ?!

Za vas ostale nemam vise rijeci, svi bi htjeli bolje, a svatko gleda na sebe. Za koga god da igrate, hamers, ukot, svejedno je.

Kako bi volio da na sljedeci server dodje 100 ljudi i da njemci nemaju profit i napokon ugase kompletnu hr domenu. Ma sve treba zatvoriti. Pa ce onda biti kukanja kako to da nemamo svoj server, a tada ce biti kasno.

p.s. koliko sam cuo, doticnom gospodinu ( nazvat cemo ga ) s ".upak" to je i cilj.

pozdrav svima :)

a i ona fora da MH ne igra na domeni na kojoj sudi :P

nakon 5-6 prijava igrača Lady nije se ništa dogodilo a puuuno naloga je pogašeno zbog banalnih razloga meutim Lady može imati preko 1000 slonova u selu, pljačkati botovimai skriptama i nikom ništa izio vuk tovara.

bojim se da će gore spomenuti gospodin otjerati i ovih par igrača i onda mir.
tako i tako je kriza i ljudi sve manje troše pare na gluposti nije to do Travian Tima što rapidno opada broj igrača.

maliplavi
28.12.12, 07:50

nakon 5-6 prijava igrača Lady nije se ništa dogodilo a puuuno naloga je pogašeno zbog banalnih razloga meutim Lady može imati preko 1000 slonova u selu, pljačkati botovimai skriptama i nikom ništa izio vuk tovara.

tako i tako je kriza i ljudi sve manje troše pare na gluposti nije to do Travian Tima što rapidno opada broj igrača.

tako to ide... mi smo i slike slali gdje se vide napadi od po 40 min razmaka i to vise njih i sl ( sta ces, covjek bas pogodi u sec poslati pljacku svakih 40-ak min ), pa nista.... :brukica:

lalalalalalalalalalalala
28.12.12, 09:51

glede tog MH mislim da
nakraju ispada da nije s nikim
jer nas je sve (saveze) banao bezobrazan i bahat do jaja, bezrazložni banovi, objasnis senilcu on opet po svom itd itd dosta o izmišljenim likovima :gamer:

LSD pa što ste se vi uskomešali svaki drugi post na forumu vaš ?
od hemera samo Lmao tj multić Zagorje

josip024
28.12.12, 10:04
glede tog MH mislim da
nakraju ispada da nije s nikim
jer nas je sve (saveze) banao bezobrazan i bahat do jaja, bezrazložni banovi, objasnis senilcu on opet po svom itd itd dosta o izmišljenim likovima :gamer:

LSD pa što ste se vi uskomešali svaki drugi post na forumu vaš ?
od hemera samo Lmao tj multić Zagorje

briga me jel bahat ili nije to je njegov problem i kultura, ali nisu pravila ista za sve a kunu se u ravnopravnost.

a što se tiće postova, pa dosta smo cijli server slušali komentare iz šume i s brda, sad malo iz centra zbivanja ;)

zaz
28.12.12, 10:35
aj aj ponekad i sogorcic pise sa tvog acca na forum :D

Nakon ovog bum te zvala aris ili još bolje bukva.

HateFul
28.12.12, 10:39
pa slusaj, mi se samo vodimo vasom logikom... zadnjih par strana foruma je bilo price o tome kako su samo S.W.A.T. i SEALs saveznici a ostali nista ( da ne trazim prave nazive koje ste upotrijebili )... pa eto mi se samo prilagodili retorici onih drugih... cisto da vidite kako to zvuci :andjeo:

Hm... Da se nisi ti izgubio sad u svemu? Oćeš mi molim te izvadit citat gdje sam pisao u vezi koalicije? :)
Čisto da sam sebe repliciraš i skočiš si u usta :D

Sljera
28.12.12, 11:06
Sličan se sličnom raduje!!!:cerek:
Zato Vas Hammersi i defaju:pije kavu:

Ma pogresno si protumacio post.... -200/-80 kordinate su za sims ,nego mora da vam je dobro tamo... kako komunicirate ? Da nije mozda ovako .. OoooooOOOOooo Komsija dje si sta ima .... ROTFL ....

LMAO
28.12.12, 11:23
Hm... Da se nisi ti izgubio sad u svemu? Oćeš mi molim te izvadit citat gdje sam pisao u vezi koalicije? :)
Čisto da sam sebe repliciraš i skočiš si u usta :D

Meni se čini da si se ti pogubio, mora da je zbog toga što si se napokon raspisao malo na forumu pa od uzbuđenja nabrzaka odgovoriš ne čitajući kako treba :P
Čovjek kaže vašom logikom, nisi ti sam ukot ili možda jesi? :lol2:

@lalalala
A jesi kloc bgm :D

HateFul
28.12.12, 11:26
, nisi ti sam ukot ili možda jesi? :lol2:

Jesam, ja i mojih 300 multića :P

Haris
28.12.12, 11:32
Nakon ovog bum te zvala aris ili još bolje bukva.

jes, al u Grcku :P

ludi ivan
28.12.12, 12:41
još 30_ak sati do kraja, i hammersi imaju svoj ww na vrhu...

idemo na zasluženi odmor

Haris
28.12.12, 13:00

idemo na zasluženi odmor

hoce to kad se masta :D

MAGIJA
28.12.12, 14:23

idemo na zasluženi odmor

sale nadam se da je janjetina spremna i obecana gajba
uskoro kraj pa dolazim da se razvalim :D

Niger

maliplavi
28.12.12, 18:06
Jesam, ja i mojih 300 multića :P

sve si rekao, duboko se ispricavam na gore napisanom :P :S

Haris
28.12.12, 18:56
sale nadam se da je janjetina spremna i obecana gajba
uskoro kraj pa dolazim da se razvalim :D

Niger

https://www.youtube.com/watch?v=4EKEWStvIq4 :lol2:

izgleda da LZN-TNT pobedjuje :D

LMAO
28.12.12, 21:14
https://www.youtube.com/watch?v=4EKEWStvIq4 :lol2:

Hm, banom do pobjede?
Ah, joj..... Sad se sjetih, pravi vlasnik acca odustao...davno :cry:
Hate, da nije to jedan od onih 300 možda? :andjeo: Ili netko otišao dva puta u istu igraonu i spojio se na više računa :cry:

Hahha, šta će ga sada MH rušiti? :S

Vjerojatno se 14 dana nije spojio, a netko klikao po accu, ma biće da je to ili nešto tako ako je to uopće moguće :D

:pece palacinke:

Kulin ban *
28.12.12, 21:42

Ima li, jado, još koja rupa da se u nju zavučeš? Samo, zatvori kišobran.

Jedino što je konstanta na hrx je, mržnja. Neviđena, još od prvog hrx-a ovdje se
ne šali, zeza, provocira, nakon porušenog čestita, nakon uhvaćenog offa nazdravi,
ovdje se zbrajaju ćaće i matere, bivša i buduća pokolenja. Ovdje je normalno da
se hvale multići, špije, da se pvt poruke koriste za banove, montiraju skajp razgovori.
Ovdje je normalno da obraz postane đon, da se okrene priča kako kome odgovara,
da 2 moda vele kako me nisu banali (bez razloga) a oba imaju za frenda, osobu iz UKOTa.

Ovdje pobjeđuju laži i prevare. I ako onda to jeste tako, nastavak u emisiji:
"Tražili ste, gledajte".
Ah da, Strider će zadnju loptu šutnuti. Vjerujte.

josip024
28.12.12, 22:05

Ima li, jado, još koja rupa da se u nju zavučeš? Samo, zatvori kišobran.

Jedino što je konstanta na hrx je, mržnja. Neviđena, još od prvog hrx-a ovdje se
ne šali, zeza, provocira, nakon porušenog čestita, nakon uhvaćenog offa nazdravi,
ovdje se zbrajaju ćaće i matere, bivša i buduća pokolenja. Ovdje je normalno da
se hvale multići, špije, da se pvt poruke koriste za banove, montiraju skajp razgovori.
Ovdje je normalno da obraz postane đon, da se okrene priča kako kome odgovara,
da 2 moda vele kako me nisu banali (bez razloga) a oba imaju za frenda, osobu iz UKOTa.

Ovdje pobjeđuju laži i prevare. I ako onda to jeste tako, nastavak u emisiji:
"Tražili ste, gledajte".
Ah da, Strider će zadnju loptu šutnuti. Vjerujte.

ada ciganlija.

nego ako je pod banom mora dobiti bar 20% kazne a to je 20 levela dolje. ili su si MH i Admin zabili zadnji čavao ....

josip024
28.12.12, 22:18
ada ciganlija.

nego ako je pod banom mora dobiti bar 20% kazne a to je 20 levela dolje. ili su si MH i Admin zabili zadnji čavao ....

pazi ovo, krene UKOT na art kameni 5x. i zabanira se acc na kojem je kameni a napadi već krenili.

ha ha ha

mislim da ne treba ništa komentirati na ovo ;)

Čunga Lunga
28.12.12, 22:30
pazi ovo, krene UKOT na art kameni 5x. i zabanira se acc na kojem je kameni a napadi već krenili.

ha ha ha

Pa čemu se vise čudis, sto je vas multić banovan, ili vreme kad je MH banovao Vas multic?????

yuzni
28.12.12, 22:33
Naslo se ko ce prozivati Darka , a sami znate sta radite u LSD-u ali neda mi se prepucavat po forumu , ocigledno je uvjek vama nepravda :pije kavu:

Haris
28.12.12, 22:34

ha ha ha

oce inter da prebacuje na multice art :D

josip024
28.12.12, 22:39
Pa čemu se vise čudis, sto je vas multić banovan, ili vreme kad je MH banovao Vas multic?????

pravi se javio, ko o čemu kurva o poštenju.

Ropee
28.12.12, 22:40
Kak je krenulo i mene ce MH bannat. :D

Čunga Lunga
28.12.12, 22:49
pravi se javio, ko o čemu kurva o poštenju.

Haha, krades fore!!!
Ma meni samo nije jasno sto se čudite!???
Hocete da kazete da Vas je MH bez razloga banovao!!?
Ne, zaboravio sam u Lsd su svi pošteni!!:cerek:

maliplavi
28.12.12, 22:55
ada ciganlija.

nista od toga... jos ce im i pokoji lv dodati... :stupid:

ivica1983
28.12.12, 22:57
Dark Knight NO NAME dark 91 odbanan, jesu im par lelvela Mh skinuo ili je netko rusio?

Haris
28.12.12, 23:00
dark knight no name dark 91 odbanan, jesu im par lelvela mh skinuo ili je netko rusio?

mh :d

yuzni
28.12.12, 23:05
Mh skinuo , ban je bio cisto radi reda pretpostavljam da ne daj boze ne prodje jedan server bez muljavina ;)

VALENCIA
28.12.12, 23:14
Hahahaha koji admin i mh hahahah plačem znači.Nakon što su se napadi poslali na kameni ide ban accu...
Pa ne bih ovome mh i tom vodstvu dao da cuvaju nacrtanu ovcu na papiru,a kamo li da osigurava pravdu na serveru.
Nikada vise na ovaj hrx dabogda vam propali svi serveri na .hr domeni.

ivica1983
28.12.12, 23:16
Hahahaha koji admin i mh hahahah plačem znači.Nakon što su se napadi poslali na kameni ide ban accu...
Pa ne bih ovome mh i tom vodstvu dao da cuvaju nacrtanu ovcu na papiru,a kamo li da osigurava pravdu na serveru.
Nikada vise na ovaj hrx dabogda vam propali svi serveri na hrx domeni.

:goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost: :goodpost::goodpost::goodpost:

Haris
28.12.12, 23:19

sta ja mogu sto ima internacionale multice :D

Čunga Lunga
28.12.12, 23:24
Ma pogresno si protumacio post.... -200/-80 kordinate su za sims ,nego mora da vam je dobro tamo... kako komunicirate ? Da nije mozda ovako .. OoooooOOOOooo Komsija dje si sta ima .... ROTFL ....

Pitaj vaseg offera Grofa. gde mu je off!!!!:cerek:

Čunga Lunga
28.12.12, 23:31

A sta ćes napisati ovde, ako budu svi fejkovi? Jel ce Ukot i dalje biti kriv zbog vasih multica!!:cerek:

VALENCIA
28.12.12, 23:36
A sta ćes napisati ovde, ako budu svi fejkovi? Jel ce Ukot i dalje biti kriv zbog vasih multica!!:cerek:

Ti mi se ne javljaj..
Jesam te prozvao igdje ? ili bilo koga iz ukota u ovome postu gore ?
ovo je za admina i mh..

maliplavi
29.12.12, 01:06
Ti mi se ne javljaj..
Jesam te prozvao igdje ? ili bilo koga iz ukota u ovome postu gore ?
ovo je za admina i mh..

vidis da imaju prste u tome, dok su se osjetili prozvanima...

Haris
29.12.12, 01:10
vidis da imaju prste u tome, dok su se osjetili prozvanima...

vidi se da internacionale ima multica :P

yuzni
29.12.12, 01:16

Ajde idi radi nesto korisno , samo bjezi sa foruma :bruka:

andry123
29.12.12, 02:44

:goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost: :goodpost:

maliplavi
29.12.12, 06:43

ako hate kaze otvoreno da ima 300 multica, cunga 10, zasto inter nebi imao jednog ( ako ga i ima ) :brukica:

Sljera
29.12.12, 10:10
Pitaj vaseg offera Grofa. gde mu je off!!!!:cerek:

Jedan off vise manje sve se da nadoknaditi a obraz nikad ;) Nije ni cudo sto otvar po 20 racuna po serveru ... ali dobro takav si kakav sta da se radi ... :pivo: ...

AJKULA TEAM
29.12.12, 12:18
OP OP BUM TRAS :cowboy: sogor di je nesto off ? :cerek::cerek:

Haris
29.12.12, 12:20
OP OP BUM TRAS :cowboy: sogor di je nesto off ? :cerek::cerek:

zaboravio si zagoreca izvidjace :cerek:

da sam na tvoje mesto pre bih nabavio defa :cerek:

http://travian-reports.net/hr/report/4179524c193

dgalovac
29.12.12, 12:38
zaboravio si zagoreca izvidjace :cerek:
da sam na tvoje mesto pre bih nabavio defa :cerek:
http://travian-reports.net/hr/report/4179524c193
zbog takvih ka ti ova igra se mora mrziti
jer ti i onaj Lungo ste dvije najgore osobe koje san vidija na hrxu

Haris
29.12.12, 12:56
zbog takvih ka ti ova igra se mora mrziti
jer ti i onaj Lungo ste dvije najgore osobe koje san vidija na hrxu

ok znamo da ti nije lako :D

divljak22
29.12.12, 17:21
ako hate kaze otvoreno da ima 300 multica, cunga 10, zasto inter nebi imao jednog ( ako ga i ima ) :brukica:

smiješan si:brukica:

pozdrav od multića :)

ludi ivan
29.12.12, 17:30
Registrirano igrača: 1920
Aktivno igrača: 1472
Igrača na vezi: 202

po ovome ispada da svi imamo bar po 10 multića, dosta o tome multi ovaj multi onaj, sve je dopušteno ko se snađe snađe, ipak je i mh polovio dosta toga,

idemo privoditi kraju ovo polako, def se već preraspoređuje

go darko go :pivo:

AJKULA TEAM
29.12.12, 18:19

po ovome ispada da svi imamo bar po 10 multića, dosta o tome multi ovaj multi onaj, sve je dopušteno ko se snađe snađe, ipak je i mh polovio dosta toga,

znam darka sa proslog servera legenda od covjeka zasluzio je da digne taj ww :)

divljak22
29.12.12, 18:28

ma daj stari, pa klikat ćemo još koji tjedan, barem siječanj dok smo na godišnjem :kid:

LMAO
29.12.12, 18:46
ma daj stari, pa klikat ćemo još koji tjedan, barem siječanj dok smo na godišnjem :kid:

Ma biće, onaj "zimski" što ne bi trebao biti :lol2:

maliplavi
29.12.12, 19:01
smiješan si:brukica:

pozdrav od multića :)

pozz i tebi multic :P

Haris
29.12.12, 19:27
acc koji ima neki art i obrise se ona art ne stane,ali sa posebnim nije bilo tako nego su selo sa artom uzeli natari i onda LSD pokupi art:) !!

i pita vas lady ko to mulja sa MH ona il vi? :D

Čunga Lunga
29.12.12, 19:35
missel 2.ПАРТИЗАН 27.12.12 21:50
Natari 2.ПАРТИЗАН 29.12.12 15:37
TheWitchKing LSD 29.12.12 18:08

Haha, koje su ovo protekcije, MH zbog Lsd blokirani nalog na kom je kamen 5x, prebacuje u natare da bi Lsd mogao da uzme kamen nazad!!!:brukica:
Hahah, nemojte o postenju vise molim Vas!!! sa ovim ste sve objasnili:cerek:

MAGIJA
29.12.12, 19:38
missel 2.ПАРТИЗАН 27.12.12 21:50
Natari 2.ПАРТИЗАН 29.12.12 15:37
TheWitchKing LSD 29.12.12 18:08

Haha, koje su ovo protekcije, MH zbog Lsd blokirani nalog na kom je kamen 5x, prebacuje u natare da bi Lsd mogao da uzme kamen nazad!!!:brukica:
Hahah, nemojte o postenju vise molim Vas!!! sa ovim ste sve objasnili:cerek:

zvakaco
procitaj pravila da ti neke stvari budu jasnije..