PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Haris
29.12.12, 19:50
zvakaco
procitaj pravila da ti neke stvari budu jasnije..

ako ti je do pravila zasto nisu uzeli selo od svabe kad je imao BO i bolje izvidjace? :D nego se izbriso i nestao art :P

MAGIJA
29.12.12, 19:54
ako ti je do pravila zasto nisu uzeli selo od svabe kad je imao BO i bolje izvidjace? :D nego se izbriso i nestao art :P

i ti isto sinko procitaj pravila
da ti neke stvari budu jasnije
uostalom ako vam sta nije JASNO
imate admina,suport,mh i ostatk travian tima
vjerujem da ce vam objasnit i da ce vam na kraju kazati
da malo procitate pravila da bi znali kako to ide ..

boom-boom
29.12.12, 20:40
niger, a ti si kao igrač? po čemu? po gubljenju arteva....na kraju se novci broje..ovaj server će dobit UKOT !!!!!!!!!!!!!

josip024
29.12.12, 20:51
missel 2.ПАРТИЗАН 27.12.12 21:50
Natari 2.ПАРТИЗАН 29.12.12 15:37
TheWitchKing LSD 29.12.12 18:08

Haha, koje su ovo protekcije, MH zbog Lsd blokirani nalog na kom je kamen 5x, prebacuje u natare da bi Lsd mogao da uzme kamen nazad!!!:brukica:
Hahah, nemojte o postenju vise molim Vas!!! sa ovim ste sve objasnili:cerek:

i čunga kao igrač tone i tone i tone.

ajd nemoj se sramotiti više. nekad si bio igrač a što dalje sve manje.

pošto se LSD cijeli server samo s natarima bori, natari nam uzeli kamenog pa smo se opet borili za njega i odtud toliko bodova.

LMAO
29.12.12, 21:20
missel 2.ПАРТИЗАН 27.12.12 21:50
Natari 2.ПАРТИЗАН 29.12.12 15:37
TheWitchKing LSD 29.12.12 18:08

Haha, koje su ovo protekcije, MH zbog Lsd blokirani nalog na kom je kamen 5x, prebacuje u natare da bi Lsd mogao da uzme kamen nazad!!!:brukica:
Hahah, nemojte o postenju vise molim Vas!!! sa ovim ste sve objasnili:cerek:

A jeste klocevi :P

Đeste igračine.... :brukica: Pa čak i ja znam da su šanse da se art ugasi 50/50.... I kad obrišeš acc nije 100% da će art nestati, naravno, "obični" i posebni artovi imaju neku razliku, ovi drugi teže se gase valjda :cry:

:pivo: za glupost, gasiti art da ga opet uzmeš... :lol:
Baš nadareno glup moraš biti da izvališ takvu glupost :svinjica mala:

:andjeo:

maliplavi
29.12.12, 22:05

pošto se LSD cijeli server samo s natarima bori, natari nam uzeli kamenog pa smo se opet borili za njega i odtud toliko bodova.

:goodpost: :goodpost: :goodpost:

Haris
29.12.12, 22:31
A jeste klocevi :P

Đeste igračine.... :brukica: Pa čak i ja znam da su šanse da se art ugasi 50/50.... I kad obrišeš acc nije 100% da će art nestati, naravno, "obični" i posebni artovi imaju neku razliku, ovi drugi teže se gase valjda :cry:

:pivo: za glupost, gasiti art da ga opet uzmeš... :lol:
Baš nadareno glup moraš biti da izvališ takvu glupost :svinjica mala:

:andjeo:
luda vjeverica se ugasila i posebna skrovista nestala :D

barun
29.12.12, 22:35

poštenom igraču to pravilo i nije bitno. ja nikada u ovih 5 god koliko klikam trav nisam pročitao pravila igre i niti ću. to čitaju ćate.

mislim da su se tu neki lsdovci, ako se ne varam, busali u prsa poštenjem, pozivali na bojkot....pa me interesira kratki komentar vezan uz ove banove lsd/ww-a.
hvala

Čunga Lunga
29.12.12, 23:03
poštenom igraču to pravilo i nije bitno. ja nikada u ovih 5 god koliko klikam trav nisam pročitao pravila igre i niti ću. to čitaju ćate.

mislim da su se tu neki lsdovci, ako se ne varam, busali u prsa poštenjem, pozivali na bojkot....pa me interesira kratki komentar vezan uz ove banove lsd/ww-a.
hvala

Najposteniji igrači na serveru ne treba da daju komentare na to, jer ih je MH banovao "bez razloga":cerek:

VALENCIA
30.12.12, 00:31
luda vjeverica se ugasila i posebna skrovista ne stala :D

nestao* ,nestali* i tako to .....

Haris
30.12.12, 01:01
nestao* ,nestali* i tako to .....

zeza me tastatura i tako to :D

yuzni
30.12.12, 02:00

hvala

Mogu ti reci da i mene to posebno ineteresuje , nama su Dark Knight banovali radi reda , skinuli 5% populacije a ni razlog nisu rekli na kraju vec samo da su prekrsena pravila.

LSD dobija ban i sto me najvise zacudilo kazne nema , ww ostaje i sve po starom
Znaci ili se mh sprda sa serverom ili je nesto drugo

Cisto i mene interesuje kako su uspjeli u tome , neki komentar iz LSD-a ?

josip024
30.12.12, 02:46
Mogu ti reci da i mene to posebno ineteresuje , nama su Dark Knight banovali radi reda , skinuli 5% populacije a ni razlog nisu rekli na kraju vec samo da su prekrsena pravila.

radi reda kazeš?

intera su banali jer je novi dual ušao na njegov acc sa šifrom.

stavio je nalog na gašenje i prešao na acc internacionale ali prije reda jer je ostalo bilo još 7h do gašenja njegovog acc.

i bila je kazna prazna skladišta i žitnice na cijelom nalogu. a ti račnaj šta to znaći s minusom od par miliona.

slobodno pitaj ako ti šta nije jasno.

yuzni
30.12.12, 03:07
radi reda kazeš?

intera su banali jer je novi dual ušao na njegov acc sa šifrom.

stavio je nalog na gašenje i prešao na acc internacionale ali prije reda jer je ostalo bilo još 7h do gašenja njegovog acc.

i bila je kazna prazna skladišta i žitnice na cijelom nalogu. a ti račnaj šta to znaći s minusom od par miliona.

slobodno pitaj ako ti šta nije jasno.

Aha novi dual

Kako onda kriterijum nije isti za sve , jer i mi smo dobili prazan nalog + 5% populacije acca otislo sto znaci sva velika skladista i zitnice jedan lvl dolje

josip024
30.12.12, 03:15
Aha novi dual

Kako onda kriterijum nije isti za sve , jer i mi smo dobili prazan nalog + 5% populacije acca otislo sto znaci sva velika skladista i zitnice jedan lvl dolje

šta je i vama bilo 7h do gašenja starog acc s kojeg je igrač prešao pomoći zidati ww?

ne kužim te, koja je bila vaša greška zbog oje ste ban pokupili?

yuzni
30.12.12, 03:28
šta je i vama bilo 7h do gašenja starog acc s kojeg je igrač prešao pomoći zidati ww?

ne kužim te, koja je bila vaša greška zbog oje ste ban pokupili?

Tek je bio stavljen na gasenje , mozda se ipak trebalo sacekat da prodje malo vremena

Nas acc nije imao kameni art pa je mozda i to donijelo prevagu :pije kavu:

josip024
30.12.12, 03:41

ajd laku noć i sretno.

p.s. osobno nemam ništa protiv da dark uzme ww samo da ovo sve više završi. on je ok lik igrali smo zajedno prije par servera ja ga sito pa znam da i nije baš nešt preaktivan bio :P tako da mu treba duala. samo nemojte onog antiLeo stavljati previše na ww ;)

yuzni
30.12.12, 03:53
ajd laku noć i sretno.

p.s. osobno nemam ništa protiv da dark uzme ww samo da ovo sve više završi. on je ok lik igrali smo zajedno prije par servera ja ga sito pa znam da i nije baš nešt preaktivan bio :P tako da mu treba duala. samo nemojte onog antiLeo stavljati previše na ww ;)

Izgleda ipak nisi skapirao , laka noc takodje ;)

MAGIJA
30.12.12, 08:27
Zelio bi pohvaliti "savjetnike" u organizovanju napada jutros :zeko:

ludi ivan
30.12.12, 11:49
Najposteniji igrači na serveru ne treba da daju komentare na to, jer ih je MH banovao "bez razloga":cerek:

ma hbga ko o čemu...

dogodio se zaheb jer je samo trebalo privremeno izbacit kamenka, jel da hrana proradi... ali neko je izgleda provalio acc,
nalog je bio na gašenju, i onda mh uleti sa banom, ajd sreća pa dobar čova (naš igrač naravno) (čitaj 100e promjenilo vlasnika)
i koja piva natarima, (natari ne hebu ban rokaju i pod banom) vratili nam art...

eto to baš ne piše u pravilima ali tako se igra kod nas...

nego gdje ćemo sutra... slat pijane kate da ruše ww ili ćemo trijezne glave :party:

ludi ivan
31.12.12, 10:37
Buldožeri su moji
i ničiji više
i ne petljajte mi savez u Vaše prepucavanje i priče!!!!

Hvala
Valkira (rhyfelwyr dewr)

hehehe ovakvi savezi su mi najdraži, peace & love... ljubim ruke i sve što treba...

kad napišete javno na profil saveza da niste ukot i da nemate veze snjima onda možda i povjerujem... kažem možda

sretna vam Nova 2013 godina...budite mi zdravi i debeli... i pijani bar večeras :luvz:

panj
31.12.12, 13:50
Pridružujem se čestitkama i željama da ova 2013 bude bolja od prethodne (iako nije baš neki sretan broj)....svim igračima, saveznicima i protivnicima, jednako puno zdravlja i sreće u RL.....:dance:

Kulin ban *
31.12.12, 15:47
:harmonikaš:
Igračicama i igračima, puno zdravlja i radosti u srcu, želim u Novoj 2013 godini.:snijeg:

Kali Maa
31.12.12, 17:23
Dragi moji travianeri
sve najbolje .... puno sreće,zdravlja, ljubavi i veselja .... u Novoj godini

žele Vam

Valkira i BULDOŽER savez

maliplavi
31.12.12, 19:31
sve najbolje, sretna nova godina svima... i prijateljima i (ne)prijateljima... od LSD-J saveza.... :cvjetic:

BLUE ekipa
31.12.12, 19:38
Pridružujem se cestitkama...
Sve najbolje i sretna vam nova :mothergoose:

butak
31.12.12, 20:05
Sretna nova godina ......naravno i prijateljima i neprijateljima kako kaze maliplavi

s r e t n o

Haris
31.12.12, 20:21
Sve što je lijepo i što se srećom zove neka te prati od godine ove, a sve što je ružno i nemir stvara neka ti odnese godina stara. SRETNA NOVA GODINA :Božić:

boom-boom
31.12.12, 20:41
Svima Vama sa speed-a svako dobro i sve najbolje u Novoj 2013. godini želi savez Wolfpack i Rasputin.

Živjeli Vi meni 500 godina..to Vam je dosta :to victory:

Haris
31.12.12, 21:22
Svima Vama sa speed-a svako dobro i sve najbolje u Novoj 2013. godini želi savez Wolfpack i Rasputin.

malo to :D

kR3s0
01.01.13, 02:00
Sretnija Vam Nova!

jolera
01.01.13, 02:22
STA JE PIPI IZ PENZICA, NEMA TE MU.. NAPAST KAD SMO TU, NEK KO ZADNJE PI... NA NOVU, kapa dole za odradjenu akciju, od vas se samo to moglo i ocekivati, dno dna........ bez rijeci, nije mi do sela i onako mi predaleko ali ste ovim samo pokazali, ono sto mi iz UKOTA znamo vec odavno, niste vrijedni ni jedne rijeci, ali et da i drugi vide kakvi ste, pa sam moro stogod sarnut, UKOT do kraja, :to victory::to victory::to victory::to victory::to victory: tko ne zna nula se pokazo ko pravi travianer ono jako do kraja, kad smo na doceku uzima selo, jer zna da ostali normalni ljudi su svoje vojske nahranili i polako... fuj....

jolera
01.01.13, 02:36
oprostite od gnusanja, na pederluk, zaboravio sam svima zazeliti sve najbolje u novoj 2013, svako dobro zeli vam acc jolera, i ja osobno, SRETNA I BLAGOSLOVLJENA 2013. GODINA

Doda
01.01.13, 03:08
Sretna Nova Godina svim igracima hrx-a. Zelim nam/vam sve najbolje i da nam/vam ova godina bude uspjesnija od prosle.

1534

LP

Kali Maa
01.01.13, 03:26

ma sunce moje
ljubi Te Valky

dgalovac
01.01.13, 09:59
sritna van bila ova Nova

@ valkyra - a zar ti nekog ljubiš osim sebe?

E R N E S T
01.01.13, 10:01
ma sunce moje
ljubi Te Valky

ljubi te Erni :air kiss:

E R N E S T
01.01.13, 10:04
ljubi te Erni :air kiss:
I naravno svima Sretna nova 2013-a !! :harmonikaš:

blind
01.01.13, 10:33
Gotovo napokon :D

panj
01.01.13, 10:47
Čestitke pobjedničkom savezu i WW-holderu na osvojenom serveru....Novu sam već čestitao :dance: igračice i igrači, čeastitam i svima vama na strpljenju i klikanju.....vrijeme je da se svi skupa sad posvetimo više obiteljima i odmoru od svega toga, neprijateljstva eventualna nek ostanu samo u svijetu Traviana iza nas, do nekog idućeg servera.....sretno svima!!!!!

lp patak

josip024
01.01.13, 11:14
Čestitke pobjedničkom savezu i WW-holderu na osvojenom serveru....Novu sam već čestitao :dance: igračice i igrači, čeastitam i svima vama na strpljenju i klikanju.....vrijeme je da se svi skupa sad posvetimo više obiteljima i odmoru od svega toga, neprijateljstva eventualna nek ostanu samo u svijetu Traviana iza nas, do nekog idućeg servera.....sretno svima!!!!!

lp patak

izgleda da je ova 2013 počela sretno, čestitke pobjednicima i hvala im što su nas spasili agonije, kao i onima koji su ostavili offove doma da b svi skupa mogli uživati s obiteljima i prijateljima.

hvala svima za 5 i pol godina druženja i sretno u RL.

možda se nekad sretnemo na nekoj drugoj igrici jer s ovom je završeno najprije zahvaljujući TT

LP i no sikiriki :P

ludi ivan
01.01.13, 11:16
go darko go... svaka čast graditeljima na pokazanoj hrabrosti i umijeću, :pivo:

maliplavi
01.01.13, 11:22
izgleda da je ova 2013 počela sretno, čestitke pobjednicima i hvala im što su nas spasili agonije, kao i onima koji su ostavili offove doma da b svi skupa mogli uživati s obiteljima i prijateljima.

hvala svima za 5 i pol godina druženja i sretno u RL.

možda se nekad sretnemo na nekoj drugoj igrici jer s ovom je završeno najprije zahvaljujući TT

LP i no sikiriki :P

da, bas fora... dinamic duo preko 350 k offa ostavio u naselju.... :brukica:
da smo znali da ce ovako biti, ne bi ni pravili ww off... ali sve u svemu, cestitke pobjednicima

BLUE ekipa
01.01.13, 11:28
Cestitke pobjednicima...:pivo:

Dobar server po meni dosta rokanja sa svih strana...
Žal mi je šta nisu svi offovi izašli van al kaj je tu je.

sve najbolje svima u RL

Pinot
01.01.13, 12:27
Najprije zelim sve najbolje svima u 2013. godini. Nek Vam bude sretna, vesela, nek vas zdravlje posluzi i nek Vam se ispuni sve sto si zelite..

Zatim, iskrene cestitke pobjednicima. Zasluzili ste. :)

Mislim da nikad nisam igrala na nekom serveru u kojem je bilo toliko muljaza da mi se igra nekoliko puta zgadila (od sredine servera prema kraju). Posebno se zahvaljujem tromom vodstvu svog saveza. Nadam se da ste sad shvatili da se nije dobro oslanjat na nekog sa strane, pogotovo kad ih ne namjeravas spomenut u konacnici-jer taj ww koji smo gradili je nas ww.. Jesam li dobro shvatila? Ak se Vas pita, vjerojatno nisam, al sto je-tu je.
Iskreno se ne bih ni cudila da nitko nije planirao krenut na taj ww samo da se sve cim prije zavrsi. Mozda ni zato cijelo vrijeme nismo mogli dobit zeleno svjetlo izac van i skucat taj off, koji smo gradili s ciljem da srusi nesto u ww selu.

I na kraju, hvala mojim dualima zbog kojih bih igrala i na kineskom serveru, ak treba, jer bi cak i tamo bio uzitak klikat s njima. Ujedno i isprike istim deckima zbog ovog posta.

Zivili vi meni 100 godina jos! ;)

Lp

Haris
01.01.13, 12:40
cestitam na pobedi :D

samo sto mi propade ww off :brukica:

of dojaja
01.01.13, 12:59
Svima Sretna Nova godina sve najbolje u njoj!!!!!!!!!!!!!!! Pobjednicima čestitke , server je bio jako čudan a tako i kraj , off-ova je dosta neistrošenih ostalo , no sve u svemu ja sam zadovoljan sa serverom. Pozdravljam sve odlučio sam da više ne igram travian zato to pišem tu da nebih pogazio svoju rijeć!!!!!!!!! Svima sve najbolje u daljnjim igrama, POZDRAV!!!!!

Čunga Lunga
01.01.13, 13:10
Zelim svima puno srece, zdravlja, para, ljubabvi itd.
SRECNA NOVA GODINA!!!!!!!!!

A sad malo na travian....
Kao prvo sramota da se igra na praznike, bio WW ili ne!!!
Koja ce budala za novu godinu klikati????

A sto se tiče pobede, mogu Vam samo reci SRAMOTA!!!!
Vise bi volio da su pobedili Aliensi nego ovako da se zavrsilo, ja neznam sta je Lsd čekao i sto nije rusio WW, dal su čekali mi da rusimo tj. Ukot koalicija, ili su se toliko usrali i videli da nece dobiti ovaj server pa pustili Darka da dobije, tj. bolje on nego Ukot koalicija!!!

Samo mogu da konstatujem zalosno, bačenih para, to je kao moje drustvo na fudbalu, igramo termin koji traje sat vremena u pečenje i u pivo, i na kraju bude nerešeno!!!!
Nabijem Vas i Vase offove, ovaj WW je trebao Lsd da rusi i to je to, očigledo su ekipa u banani,pa su nesposobni i to da urade
Da se razumemo meni je nebitno ko ce da pobedi ako su zasluzili pobedu, Hammersi i Ukot koalicija su zasluzili pobedu, toliko krljanja na serveru nikad nije bilo, sto uveliko podrzavam, kapa dole Strideru i Nigeru na organizovanju akcija, kao i celoj Ukot koaliciji
Ja uvek pisem negativno sto se tiče protivnika, to je igra, i uvek ide podjebavanje
Izvinjavam se svima ako sam uvredio, drago mi je da sam sa Vama odrigrao server i sve najbolje u privatnom zivotu, ko je shvatio ovu igru za ozbiljno mogu samo reci, odmah na LEČENJE!!!! prepoznacete se sami!!

Gajim velike simpatije prema Lzn i Tnt ali daleko od toga da su zasluzili da osvoje server!
Zato opet kazem, nabijem Vas i Vase offove kad ste nesposobni(LSD)

ludi ivan
01.01.13, 13:26
čunga možda bi te i podržao, ali svaka pobjeda je zaslužena nema smisla sad govoriti ovo ili ono, pobjednicima se mora čestitat jer su pobjedili, sad jesu li oni "krivi" za to... nisu sigurno, jutrošnje izviđanje je pokazalo preko 4m defa, hamersi su uzeli kamenka 3x sad što su drugi očekivali da neko uradi posao za njih to je druga priča, nema smisla o tome...

server je završio onako kako je i počeo sa pretjerivanjima i obećanjima koje je teško ispuniti, i kako obično biva svi očekujemo da neko drugi odradi posao koji mi moramo odraditi, pogotovo max koji je i doveo ljude da igraju za njega jer je on nesposoban bilo što pametno napravit osim galamiti... ljudi koji malo bolje prate igru manje više sve znaju...

:pivo:

HateFul
01.01.13, 13:56
Prije svega, želim svima sve najbolje u novoj godini.. Neka bude zdravlja i veselja, a za ostalo se sami pobrinite.. :)

U vezi servera.. Ide standardno buđenje da bi se hranio off, slala hrana, provjerili napadi i sve to.. Kad ono - gotovo.. Prva stvar koja mi je pala na pamet je odmor, konačno.. Tek iza toga je prolazila vojska koja je ostala neiskorištena, a vjerujte mi da je toga bilo hrpa (pričam o ukot koaliciji) :)

Sad je red da čestitam pobjednicima, pobjeda je pobjeda, ako nema muljaža onda je zaslužena (a ovdje ih nije bilo).. Dok su se ostali brusili jedni na druge i kalkulirali, vi ste lagano išli prema cilju te do njega došli bez nekih većih problema i na to se nema kaj drugi reći nego čestitat jer ste najbolje iskoristili situaciju.

A na kraju o najzanimljivijem djelu (barem meni) - ovom ratu koji se vodio od prvog dana.. Hammers vs. UKOT

Mislim da su obje strane pokazale svoju moć, ratovalo se konstantno, hammers se više koncentrirali na ofenzivu dok smo se mi morali silom prilika okrenuti na "bunker" taktiku sa nekim kontrama tu i tamo i to je dosta dobro funkcioniralo.
Na forumu je bilo dosta prepucavanja, uglavnom sve u žaru borbe i s ciljem da se malo pikne protivnika u živac.
Jedino ovdje ne opravdavam par postova koji su malo prevršili granice dobrog ukusa. Bilo je i par mojih upućenih Galahadu, ali to smo riješili sa strane i isprike su stigle sa obje strane jer ipak hladna glava bolje funkcionira. :)

Da se još malo osvrnem na ovaj rat na +/+.. Mislio sam da to bude ratovanje od početka do kraja u istim sastavima i da se tu neće umješat neka treća strana. Nama nije bio interes s nikim ulazit u neke paktove jer uvijek idemo onako kako krenemo, sami..
Nažalost, druga strana je krenula u pregovore sa dosta saveza i tu mi se osobno malo igra razvodnila, uz malo vremena koje sam imao više nisam imao ni volje previše jer ipak shvaćam ovu igru kao ratnu, a ne diplomatsku.. Ali ok, moj pogled na igru ne mora biti isti kao kod ostalih..
Kako bi završilo da tih pregovaranja nije bilo, to može ostati tema prepucavanja ovdje na forumu dok se ne premjesti u arhivu.. Ja se u to neću miješat :)

Eto, želim svima da se fino odmore sada, da uživate sa svojim obiteljima, da iskoritite još ovo malo godišnjeg (ako ste među tim sretnicima koji ga mogu imat) i da vam ova godina bude uspješnija od prošle. :)

Živjeli!! :pivo: :pivo:

winner.juri
01.01.13, 14:30
Čestitke na pobjedi usput sretna Nova godina

barun
01.01.13, 16:03
U potpunosti se slažem sa čungom.
Sramotan kraj servera koji prvenstveno ide na dušu LSd saveza.
Pustiti ww saveza koji ih je skatao i s kojima su ratovali, samo da zataškaju svoju nemoć, koja bi isplivala u finišu , ne služi na čast, a čast je riječ kojom se oni jako često služe.
Uglavnom ni prvi ni zadnji put da je pobjedio zalutali ww.

Hammersima čestitke na odličnoj igri . Istina je da ste se sad na kraju izvukli, ali ne može se osporiti visoka razina igre tijekom čitavog servera.
Sve pohvale ekipi koja igra u UKOT koaliciji. Riječ je o odličnoj klapi i najviše me ljutilo to omalovažavanje i ponižavanje od strane pojedinaca ovdje na forumu. Nije lako boriti se sa toliko protivnika i toliko saveza kojima je jedini cilj bio vidjeti UKOT na koljenima.
Usprkos svemu,da lsd nisu podvili rep, ukot bi se opet prošetao do pobjede.
Vođama svaka čast na trudu i poslu koji su obavili. Svi koji su vodili velike saveze znaju koliko je to veliki trud i da je nemjerljiv sa bilo čim.

Svako dobro u 2013.

Horall
01.01.13, 16:28
Evo, čestitam pobjednicima i svima vam želim sretnu Novu godinu :)

Čunga Lunga
01.01.13, 16:44
čunga možda bi te i podržao, ali svaka pobjeda je zaslužena nema smisla sad govoriti ovo ili ono, pobjednicima se mora čestitat jer su pobjedili, sad jesu li oni "krivi" za to... nisu sigurno, jutrošnje izviđanje je pokazalo preko 4m defa, hamersi su uzeli kamenka 3x sad što su drugi očekivali da neko uradi posao za njih to je druga priča, nema smisla o tome...

server je završio onako kako je i počeo sa pretjerivanjima i obećanjima koje je teško ispuniti, i kako obično biva svi očekujemo da neko drugi odradi posao koji mi moramo odraditi, pogotovo max koji je i doveo ljude da igraju za njega jer je on nesposoban bilo što pametno napravit osim galamiti... ljudi koji malo bolje prate igru manje više sve znaju...

Mešaš babe i žabe sad!!!
Ne radi se o pobedi, nemam ja nista protiv LZN i Tnt sto su uzeli server, čak mi je i drago, radi se o botovskom LSD tj. njihovom vodjstvu, nesposobno je da odradi ono sto treba da odradi.
Kazes svi očekujemo da neko drugi odradi posao, pa ko je njih trebao da rusi osim LSD???
Pričamo malo o kalkulacija, ali ne mozes da očekujes da Ukot koalicija rusi sve, koga ce onda botovski savez LSD rusiti ako ce Ukot koalicija rusiti sve WW???
Meni je prvenstveno zao igrača koji su tamo i igrali, iskreno neznam dal se oni slazu sa ovima, ali uzecu na primer igrača Dynamic Duo od nekog sam čuo da je imao 350 k, pa za koga je on to pravio???
Da je obrnuta priča da sam ja taj igrač i da je Max propustio da srusi WW koji je trebao da rusi oterao bi ga u tri lepe, pa klikati 3 meseca i neiskoristiti off samo da Ukot koalicija neuzme server je stvarno smesna!!
Ali sto bi Barun rekao nek im ide na dusu, jer znam sigurno da je ostalo jedno 20 WW offova i da bi se igrali jos sigurno mesec dana, ovako cemo dočekati Nigerov zimski server

I DA NAPOMENEM PRVI SAM GOVORIO MAXU DA NE TREBAMO DA RUSIMO TAJ WW IAKO JE MAX HTEO DA RUSI!!!

ludi ivan
01.01.13, 16:50
Usprkos svemu,da lsd nisu podvili rep, ukot bi se opet prošetao do pobjede.
.....
Svako dobro u 2013.

LSD podvio rep... dobar vic, iz vaših napada na lsd je očito da je darko bio navlakuša da se istroše na nebitnoj meti da bi ste vi kako kažeš "prošetali" serverom...

možda smo i sumnjali malo ali jutrošnji pokušaj uzimanja art_a je samo pokazao da imate ozbiljnu namjeru gradnje ww_a.. a za to kao što rekoh na početku ipak treba malo više pameti, ili da ponovim opet swat nije nikad napravio ww niti će to napravit, koliko god se vi busali u prsa, imali ste jedan kojeg ste se na ružan nači odrekli sad plačite kaj vam mogu

barun
01.01.13, 17:14
LSD podvio rep...

i to sam vam rekao u duhu novogodišnjeg rapoloženja. prave riječi bi možda bile : sramota, jad, čemer, kukavičluk...

možda smo i sumnjali malo ali jutrošnji pokušaj uzimanja art_a je samo pokazao da imate ozbiljnu namjeru gradnje ww_a..

ah da....ja sam zaboravio da ste vi svi skupa, nekih 50 saveza, imali samo jedan cilj

a za to kao što rekoh na početku ipak treba malo više pameti, ili da ponovim opet swat nije nikad napravio ww

možda nisam najpozvaniji ali swat je ukot ,a oni su prošli zimski imali lvl 100

niti će to napravit, koliko god se vi busali u prsa, imali ste jedan kojeg ste se na ružan nači odrekli sad plačite kaj vam mogu

nisam se mislio natezati po forumu ali bolje nemoj pisati ništa nego ove budalaštine. lsd je najbolje da se više ne pojavljuje na serverima pod tim nazivom jer je ovo sramota koja se ne ispire.

Kulin ban *
01.01.13, 17:21
Hvala Bogu, kraj.
Sad će svatko svoju priču, svoje obrazloženje, povod, motiv, svoju istinu?
1. HAMMERS vs UKOT?
Odličana priča kada je u pitanju dio u kom se ratovalo.
Stigli smo potpuno neorganizirano nas 20-ak, (3 dana prije starta mi je Strid rekao da igra)
htjeli smo da vidimo još jedan hrx, formirala se grupacija kojoj je bio cilj onemogućiti UKOT.
UKOT stigao u full sastavu? Po mom mišljenju, niste uradili ništa. Bukvalno.
Jedna slučajno (ili nuždom opstanka) sklopljena koalicija vam je očitala lekciju -
ma šta vi mislili o sebi - u svemu. Osim Predatora, BLUE ekipe, ponešto od tour_a,
ostalo je bilo - smiješno od branitelja servera. Čak niste uspjeli ni Insomnii uzeti
hammer off (pokušaj tuora prije par dana) kojeg je jedan def savez spremio - na vas.
O defu da i ne pričam, ostali su milioni još po nalozima.
Ali, sve u svemu, jedan od boljih hrx servera.
2. LSD - ta priča je nastala jer je trebala.
Mi nismo htjeli WW, i to smo u startu znali. Vi niste htjeli WW (možda stvarno, možda
k`o fol), jednostavno priče je stigla - dovdje gdje je - SADA.
Dogovor sa LSD se odradio jer nismo htjeli gledati vješanja UKOT zastava na WW drugog saveza,
pokušaji da se LSD privoli vama (a znam da ih je bilo - bezbroj) nisu uspjeli i nakon ulaska LSD u
HAMMERSe i dalje se igraju igrice itd itd. LSD je igrao svoju igru, mi im pomogli u svemu što je bio
dogovor i šta tu ima biti čudno? Trebao je igrati - vašu? Zašto bi oni rušili dark WW?
Zašto bi ONI TO MORALI?
3. dark WW
I taj WW, kao i sve ostalo na serveru nam je bilo, nezanimljivo, ne mislim time ništa loše.
4. Server.
Da li umor, da li zasićenost, da li jednostavno pogrešno složene priče, dovele su do toga
da smo svi (ispotiha, u sebi) molili Boga da se završi.
- zahvaljujem se svim spinerima i HAMMERS koaliciji na svemu,
- čestitam pobjednicima od srca, možda je ovako i najbolje da se završilo,
- često napišemo (ovdje) mnogo riječi koje ponekad svjesno a ponekad i nesvjesno
nekog mogu pogoditi, povrijediti i igrački i ljudski,
- izvinjavam se onim koje sam na bilo koji način uvrijedio kao ljude,
- ma šta TT mislio o svojim pravilima, o načinu na koji vode server i forum, za mene
osobno to je najveće razočarenje i nikako mi nije jasno da spadam u budale koje će
dati 4 mjeseca života da bi ih netko pravio - još većim budalama.

Zbog svega toga, svima koji ostajete u igri želim puno sreće, svima, ono baš od srca,
puno dobroga u RL.

Akaunt Kulin ban je svoju priču na hrx završio.

HateFul
01.01.13, 17:29
LSD podvio rep... dobar vic, iz vaših napada na lsd je očito da je darko bio navlakuša da se istroše na nebitnoj meti da bi ste vi kako kažeš "prošetali" serverom...

ako je to navlakuša, onda izgleda da smo i mi pobjedili s tim jer nam je navlakuša digla WW na 100! :D
a LSD - bolje da ne komentiram.. to nek oni među sobom rješavaju ko je i kako trebao, očito da je došlo do male konfuzije i da se kalkulacije (ako ih je uopće bilo) nisu pokazale točnima :)

"ovo nam je zadnji server pa ga idemo uzet" - otprilike je ovako to zvučalo iz LSD tabora ako se ne varam

LSD-J
LSD
DIK
Penzići2
NS
PENZICI
LEGENDE
°°IG°°
spin®
OSP
ND
Aliens™
RAPTOR
KA&MA

Za ovolik broj saveza koji su na istoj strani i koji ciljaju uzet server, može samo "hammerom" po glavi.. Mene bi vjerojatno bilo sram da sam sjedio na toj stolici i da mi se ovo dogodilo :P

VALENCIA
01.01.13, 17:30
Drugi server mi osta ww off neistrosen :S
P.S. čestitke pobjednicima i vidimo se na nekom drugom serveru,ali ne hrx-u.:D

ludi ivan
01.01.13, 17:38
ako je to navlakuša, onda izgleda da smo i mi pobjedili .....

pa ja znam da jeste pobjedili samo što to treba neko vama objasniti... ili možda da neko konačno objasni ukotu da nije ispucavanje ofova pobjeda ;)

lepi_ste
01.01.13, 17:40
pa ja znam da jeste pobjedili samo što to treba neko vama objasniti... ili možda da neko konačno objasni ukotu da nije ispucavanje ofova pobjeda ;)

aj prijatelju cestitaj ljudima novu godinu i sibri kolibri sa foruma vidis da si poremecen

barun
01.01.13, 17:44

onda piši švabama da mjenjaju pravila igre i da ukinu čuda. znam da se mnogi povode za tezom kako im je nebitan ww i gradnja, a u biti svi od toga bježe jer je najnaporniji i najzahtjevniji dio igre. Nije li bilo lakše zakucati se na nečiji gg još prije mjesec dana.

ludi ivan
01.01.13, 17:46
aj prijatelju cestitaj ljudima novu godinu i sibri kolibri sa foruma vidis da si poremecen

ah ništa nova, ko još normalan visi danas ovdje, server je gotov, čestitalo se pobjednicima...

a novu godinu, pa još juče sam zaželio svima... :pivo:

lepi_ste
01.01.13, 18:16

Prijatelju mozes samo da mu srces soru sto mu izvire iz donje pipe jer je on za tebe bog i batina i nikada neces igrati u takvoj ekipi kao sto je Maxova...

zzzzg
01.01.13, 18:24
čestiteke pobjednicima na uzetom serveru:pivo:

divljak22
01.01.13, 18:30
čestitke pobjednicima i svima vam želim SRETNU NOVU

đabe više sad išta pisati i prepucavati se, gotovo je. a koliko smo svi zajedno tu visili, ima da sad naglo poraste natalitet na balkanu :)

do sljedečeg tipkanja... sretno svima

Doda
01.01.13, 18:37
Eto Nova Godina nam je okoncala server :)
Server mi je bio i vise nego odlican sto se tice borbe i rata. Kraj je malo cudno zavrsio, al sta je tu je...
Idemo dalje
Zahvaljujem UKOT-u, koji me je ugostio, kao da sam s njima godinama igrao.
Posebne zahvale i pohvale idu susjedu PredatoR-u, s kojim sam puno ne prospavanih noci kombinirao, slao fejkove, otimao sela itd. Hateful-u na tome sto je apsolutno uvijek tu bio kad ga je netko trazio i uvijek izlazio u susret na bilo koji nacin.
maximusu na ohrabrivanju i dizanju morala... Ima ih jos, ali mi se ne da pisati sve :D
Zelim se zahvaliti Hammers-ima sto su pruzili fenomenalnu bitku i otpor, kako u def-u, tako i u offu.

LP i u ime BLUE ekipe, zelimo vam sve najbolje u Novoj Godini, narednim serverima i RL

Haris
01.01.13, 19:33
Hvala Bogu, kraj.
Sad će svatko svoju priču, svoje obrazloženje, povod, motiv, svoju istinu?
1. HAMMERS vs UKOT?
Odličana priča kada je u pitanju dio u kom se ratovalo.
Stigli smo potpuno neorganizirano nas 20-ak, (3 dana prije starta mi je Strid rekao da igra)
htjeli smo da vidimo još jedan hrx, formirala se grupacija kojoj je bio cilj onemogućiti UKOT.
Jedna slučajno (ili nuždom opstanka) sklopljena koalicija vam je očitala lekciju -
ma šta vi mislili o sebi - u svemu. Osim Predatora, BLUE ekipe, ponešto od tour_a,
ostalo je bilo - smiješno od branitelja servera.

zaboravio si staklo :D
posebna bo :P

http://prntscr.com/nt04e uzgred imal ko vise ovnova? :D

josip024
01.01.13, 19:51
i to sam vam rekao u duhu novogodišnjeg rapoloženja. prave riječi bi možda bile : sramota, jad, čemer, kukavičluk...

ah da....ja sam zaboravio da ste vi svi skupa, nekih 50 saveza, imali samo jedan cilj

možda nisam najpozvaniji ali swat je ukot ,a oni su prošli zimski imali lvl 100

nisam se mislio natezati po forumu ali bolje nemoj pisati ništa nego ove budalaštine. lsd je najbolje da se više ne pojavljuje na serverima pod tim nazivom jer je ovo sramota koja se ne ispire.

nemoj me trovati svojim glupostima, i to govori dobropoznati Barun.

to samo pokazuje da si takav čovjek i u RL za razliku od večine ovdje koji provociraju ti si ozbiljo poremečen i razmisli o prestanku igre ili o lječenju.

LSD je htio ne srušiti nego počistiti darkov ww ali je dobio obečanje da će na 99tom levelu ww pasti.

i dalje čekam da se jave neki s komentarima i cijelu situaciju objasne.

a ovima iz šume preporučam da sljedeći pud dođu u sivu ili okolo ako se misle fajtati. svaka čast predatoru i blu ekipi koji su došli u UKOT pokazali UKOTU kako se igra a ne samo trabunjati iz ŠUME.

yuzni
01.01.13, 20:13
Prije svega zelim svima da vam cestitam Novu godinu , puno zdravlja , srece i uspjeha da vas prati kako ove godine tako i svake naredne :)

Server ne bih htio previse komentirati , pobjeda je pobjeda a ova je svakako zasluzena , jer da ste vi htjeli rusiti ww vi ste ga mogli srusiti ali posto niste ne mozete reci da nije zasluzeno :)

Mi smo odradili ono sto je bilo do nas i jos jednom bih zelio sve da vas pozdravim do sledeceg klikanja i da zahvalim svim clanovima ove trece koalicije koji su doprinijeli pobjedi

Uzdravlje :pivo:

HateFul
01.01.13, 20:16

Ne znam na kojem si ti serveru bio i koji si server pratio, ali tu pričamo o hrx koji je završio danas ujutro oko 9:30.
Očito imaš neki poriv da blatiš cijelo vrijeme - neargumentirano.

Pa da te samo malo uputim..
Da stavim na stranu arteve koje smo oteli..
Prije 10-ak dana je oteto WW selo - o ovakvim akcijama ti možeš samo sanjati, a tu je to već postala tradicija..
Zakucavanja kod jolere, baruna, meri&saki - izgleda da ti je i tu rupa u pamćenju ostala.. Ili ti to možda gledaš iz neke druge perspektive - pobili ste nam time 20% deffa, to što su offovi zakucani nikom ništa, tako se to radi valjda..

Ali ok, kužim ja kad čovjek nema argumenata mora lupat gluposti..
Dalje neću nabrajat, statistike tu govore više od svega.. I da, tu nije ni 5% skupljeno od natara (govorim o off i deff saveznim bodovima)

Zato kuline, nije lijepo lagat, pogotovo kad lažeš samog sebe ;)

Zaključak: jedina stvar gdje ste očitali lekciju su uporna pregovaranja sa ostalima jer vam nikad dosta nije i niste sposobni vodit sami rat.. Ali nažalost, nas pregovaranja ne zanimaju pa lekcija ode u vjetar

Stvari koje ste napravili je nekoliko rušenja gg-ova (od toga uspješno nulirano svega njih par), uzeto nekoliko off sela (prvenstveno zasluge idu strideru i galahadu, dorina se uključio tu i tam)..

Ustvari ne znam zašto tebi odgovaram kad ništa od ovog nije tvoja zasluga i vjerojatno si bio samo neki pijun u ovom svemu, da se šalju kružne i to je to.. Kao i uvijek uostalom, drugi rade, a kula je dežuran na forumu, lupa priče i na kraju se kiti tuđim perjem :)

visionblue
01.01.13, 20:18
Sretna nova godina svima i još puno odigranih servera.

Čestitke zasluženim pobjednicima ovog servera.

Pozz iz P&M-a !

Strider.
01.01.13, 20:20
Prije svega Sretna Nova svima, i našima i vašima i svim ljudima dobre volje. Uživajte u ovoj koliko god možete, jer tko zna što nam iduća donosi.....:pivo:

Analizirati ili ne...Baciti kamen ili ne....Iznijeti činjenice i argumente - pro et contra? Ne bi ovaj put.
Pobjednicima čestitka na osvojenom ww, a i čestitka svakome onome tko se osjeća pobjednikom. A za sve jedna priča, koju kradem iz narodnih mudrosti. Zašto? hehe.....:andjeo:

Neki je mladić imao savršeno srce. Nije bilo ožiljaka ni zareza na
njemu. Svi su se slagali da je njegovo srce najljepše. Mladić je bio
jako ponosan i sve se više i glasnije hvalio svojim prelijepim srcem.
Iznenada se pojavio starac i rekao:
- Zašto tvoje srce nije tako lijepo kao moje?
Starčevo srce je snažno udaralo, ali je bilo puno ožiljaka. Na nekim
su mjestima komadići bili premješteni a na druga stavljeni, ali nisu
potpuno odgovarali. A bilo je puno mjesta gdje su cijeli komadi
nedostajali.
Ljudi su pogledavali starca s nepovjerenjem: kako može i pomisliti da mu je srce ljepše od mladićeva.
Mladić je pogledao u starčevo srce i nasmijao se.
- Mora da se šališ, rekao je.
- Usporedi svoje srce s mojim, moje je savršeno, a tvoje je prepuno ožiljaka.
- Vidiš, svaki ožiljak predstavlja osobu kojoj sam darovao ljubav –
izvadio sam komadić srca i dao joj ga. Najčešće su i oni meni poklonili
komadić svoga srca koji nije baš savršeno pristao na prazno mjesto u
mojem. Kadikad sam poklonio komadić srca, a da nisam dobio drugi
zauzvrat. Tu su nastale velike praznine i udubljenja. Iako su otvorene
praznine bolne, podsjećaju me na ljubav koju smo dijelili. I za te
ljude gajim nadu da će se jednoga dana vratiti i ispuniti ih. Mladiću,
vidiš li sada što je istinska ljepota?
Mladić je neko vrijeme uronio u misli. Prišao je starcu, posegnuo za
svojim mladim, savršenim srcem i otrgnuo komadić te ga drhtavim rukama
pružio starcu.
Starac je prihvatio komadić mladićeva srca, odlomio komadić svoga i smjestio ga na ranu mladićeva srca.
Mladić pogleda u svoje srce, ne više tako savršeno, ali ljepše nego ikada.

A sad napokon mogu u Travian mirovinu.....

Do viđenja ekipa, bilo mi je drago igrati se sa svima vama,
Strider

boom-boom
01.01.13, 20:29
Čestitke pobjednicima...ZASLUŽENO !!!!!

Po meni ovo je katastrofa za UKOT, jer rekao sam to i hateu davno prije...puno kalkulacija, puno nekonkretnosti je rezultiralo ovim čime i je ! inače ovaj server je što se tiče off igrača bio totalni promašaj...gotovo da se nitko uz silne račune nije niti približio brojci od 100 k konjice, a to se na speedu mora imat ! Opet kažem, ovo je čisti poraz UKOT-a...zbog kalkulantske igre...nešto slično kada u nogometu čuvate 0:0. Ovako...POBJEDNICI se PAMTE...a za neke druge servere ipak treba razmislit što tolika savezništva i koalicije donose...NIŠTA...ama baš NIŠTA ! Još jednom čestitke Dark-u i TNT-u na ZASLUŽENOJ POBJEDI !! Živjeli...i do viđenja za idući zimski...za jedno 10 mjeseci ! :opala:

Haris
01.01.13, 20:47

Po meni ovo je katastrofa za UKOT, jer rekao sam to i hateu davno prije...puno kalkulacija, puno nekonkretnosti je rezultiralo ovim čime i je ! inače ovaj server je što se tiče off igrača bio totalni promašaj...gotovo da se nitko uz silne račune nije niti približio brojci od 100 k konjice, a to se na speedu mora imat ! Opet kažem, ovo je čisti poraz UKOT-a...zbog kalkulantske igre...nešto slično kada u nogometu čuvate 0:0. Ovako...POBJEDNICI se PAMTE...a za neke druge servere ipak treba razmislit što tolika savezništva i koalicije donose...NIŠTA...ama baš NIŠTA ! Još jednom čestitke Dark-u i TNT-u na ZASLUŽENOJ POBJEDI !! Živjeli...i do viđenja za idući zimski...za jedno 10 mjeseci ! :opala:

tour je imao 100k tv+ :P

HateFul
01.01.13, 20:50

UKOT iz ovog svega ide uzdignute glave, ponosno i čistog obraza.. Poraz? Ako bi bila ista situacija, isto bi postupili.. Zna se ko su nam bili protivnici i sigurno da od njih nismo izgubili pa ne znam na temelju čega ti donosiš zaključke. :)

Pobjeda TNT/LZN čista ko suza, tu se nema kaj prigovorit, sve zasluženo :pivo:

P.S: Bilo je offova sa više od 100k konja, samo za to treba biti malo više informiran.. Ali trenutno vrijede kao da ih i nije bilo :P

Haris
01.01.13, 22:17
makar ce se server pamtit po mojim spamovima :D

E R N E S T
01.01.13, 22:28
makar ce se server pamtit po mojim spamovima :D

I po milijunskim čestitkama LSD-u na pobjedi, veliko HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Svaka čast pobjednicima!!!

bomb

Haris
01.01.13, 22:52
http://www.youtube.com/watch?v=xr04CgKhYiE&feature=youtu.beROTFL

Ropee
01.01.13, 23:08
Osobno nisam upoznat sa pojedinostima iza ove "velike" pobjede LZN/TNT-a ali bih htio dati svoj komentar. Govorim u ime Dynamic Duo acca i nikog drugog.

Ovaj server je uz ovaj s4 koji je zavrsio nedavno, najlosiji server koji sam igrao. Osim vrijedjanja, omalovazavanja i muljaze, manjak kvalitete igraca i saveza je nevjerojatan. Osobno mislim da bilo koji savez sa hrx-a da dodje na spori server bi bio pobrisan do arteva od strane malo boljeg saveza sporog servera u hrvata. Naravno to je samo moje osobno misljenje i misljenje mojih dualla i kao takvo ce biti predmetom kritika od strane vas koji igrate samo hrx ali, barem sudeci po ovom serveru, nemate argumenata da bi me razuvjerili. Svaka cast izuzetcima kao sto su Predator i Blue ekipa ali nitko drugi me nije ni malo impresionirao. Toliko o kvaliteti igrackog kadra od mene.

Sto se tice LSD saveza u kojem smo igrali, ociti manjak vremena od strane vodstva rezultirao je na koncu i gubitkom servera. Nkome ne uzimam nista za zlo jer RL je ispred traviana uvijek i s time se slazem u potpunosti o drugim pojedinostima ne bih htio raspravljati na forumu jer je to privatna stvar saveza koji nas je primio kod sebe i za koji bi nas off bacili u vatru bilo kada.

O protivnicima ne bih zelio nista jako lose reci ali moje misljenje je da LZN/TNT, cak i ovako neaktivnom LSD-u, nije dorasao.

UKOT i HAMMERS, cestitke vama na ratovanju, mozda mi je bilo u jednom trenutku malo zao sto mi Cunga nikad nije odgovorio na poruku kad sam pitao ima li mjesta u savezu kod vas jer je ocito bilo jako dobro. Kazem "bilo" jer od toliko muljaze sa, ocito, obje strane mi je drago sto sam bio u LSD-u u kojem je toga bilo nesto manje koliko vidim.
Da mislim da je server trebao otici ili UKOT-u ili HAMMERS-u, ne mislim. Ni jedni ni drugi niste bili u stanju dici WW i to je samo vasa krivica i nicija druga. Najvise ste ratovali, da ali to je vas problem sto niste uspjeli obrisat jedni druge. To mozda malo vise ide UKOT jer su bili najglasniji, ponajvise pocetkom servera. Znam da cete sad reci da su to samo obicna podbadanja ali mislim i da ste vi mislili kako cete opet uzeti server.

Sto se tice offa od Dynamic Dua, mi smo u vise navrata htjeli ici na WW, dobili smo BO na par dana i uspjeli lijepo offa naklikati i mozete si samo zamisliti kako je bilo meni, a vjerujem i mojim duallima kada smo se ujutro probudili i dobili onu porukicu da je dark sagradio cudo na 100. Ja sam prvo mislio da je neka greska i vise puta se pokusao ulogirati da vidim jeli stvarno istina. Nadam se da cemo saznati zasto se to dogodilo jer, koliko sam upoznat, u LSD-u je bilo offova za rusit 2 WW-a sa 99 na 0, a naklikalo bi se i za treci vjerujem.

Za kraj zelim se zahvaliti svim igracima hrx-a, ponajvise mojim duallima ali i LSD savezu, pogotovo mojima iz Juniorsa koji su marljivo klikali deff i zezali se sa nama u igri i na skype-u i svima zelim sve najbolje u 2013. godini, neka vam je zdravlja, srece, novaca, ljubavi i svega ostalog sto si pozelite. Vidimo se mozda na jos kojem serveru, bio to hrx ili neki drugi.

LP,

Dynamic Duo (quattro) acc

Kulin ban *
01.01.13, 23:09
:harmonikaš::
Post scriptum, samo za Hate-a. Uspio si me izbaciti iz takta, definito, da ne pišem o tvojim
štelama za forum banove, jer ti ne odgovara pisanje, čudo - sve od tvojih forum frendova.

Ali osvrt je na nešto drugo. Tko kome vodu nosi, tko je pion i čiji, tko što znači u savezu -
nekom, i šta ti o tom misliš, meni je nebitno jer ti o tom pojma nemaš, nije me čuvalo par
stotina k tuđeg defa a koliko ste bili hrabri i ti i tvoj veliki vođa je samo danonoćno fejkanje,
a šta vas je čekalo (samo sa mog naloga), pitaj svog igrača koji je jedini imao hrabrost da
navrati - samo jednom. O tebi što si i kakav si govori tvoje spuštanje na nivo vrijeđanja iliti -
krkana, pogotovo kada ne ide kako ste planirali (kada vas netko "momački" izdigne u vašim
planovima) jer ne podnosiš - poraz.

Samo par natuknica zašto mislim da ste najveća ubleha hrx servera. Koalicija UKOT.
Ja da tebe provociram (koliko ste to radili ti i onaj multić Lungić) koliko ste se vi prosipali
po forumu čitavo ljeto, koliko ste se kofrčili, busali, prijetili, pisali, čak ste se i nazvali :D "ekipa
za brzo bježanje u šumu - bunker", brisali nas "za 20 dana", gasili nas "do početka bax-a", uzimali
nam sela "kad i kako vi hoćete" - ja bih ćutao. Jedna slučajna koalicija koja se okupila
samim tim što je bila na +/+ je zaustavila "United kingdom of terror!!". Veliku ekipu, pobjednike
prošlog servera, mašine za gašanje akaunta. Hate, poklopite se ušima i ti i max i ne budi smiješan.
Pravdaj se kome hoćeš, meni ne trebaš a tvoje pisanje najbolje govori o tebi.
Mi smo svoj cilj napravili. A ne igramo samo hrx. I pokazali vam šta jest igra, (ni jedan akaunt u
spinu niste vi ugasili a bili smo vam na 7-10 polja?), ni na jedan acc niste smjeli čestiti krenuti,
pokušaji na kraju da slomite Insimniu su bili smiješni a defali smo od jedne do druge strane kvadranta.
Mi smo def savez od kad se okupljamo a pobili smo vam više vojske nego li vi
nama. O čemu onda ti trabunjaš? Pravdaš sebe i velikog vođu pred vama samim?
O vašoj nesposobnosti (vođa) da izvučete maximalno iz onog što imate je vaš problem - ne moj.

I da definitivno završim sa tobom - sa hrx sam završio - evo ti ponuda. Igračka.
Dovedi SWAT i SELS na bax (slijedeći zimski jer se ovaj tamo vrti već 2 mjeseca) na +/+.
Ma dovedi na bilo koji kvadrant i pokažemo ti šta jest speed. I šta jest igra. Jer na hrx_u je
definitivno već duuuuuugo, dugo nema. Osim igrica koje igraju muljatori.

ludi ivan
01.01.13, 23:24
STA JE PIPI IZ PENZICA, NEMA TE MU.. NAPAST KAD SMO TU, NEK KO ZADNJE PI... NA NOVU, kapa dole za odradjenu akciju, od vas se samo to moglo i ocekivati, dno dna........ bez rijeci, nije mi do sela i onako mi predaleko ali ste ovim samo pokazali, ono sto mi iz UKOTA znamo vec odavno, niste vrijedni ni jedne rijeci, ali et da i drugi vide kakvi ste, pa sam moro stogod sarnut, UKOT do kraja, :to victory::to victory::to victory::to victory::to victory: tko ne zna nula se pokazo ko pravi travianer ono jako do kraja, kad smo na doceku uzima selo, jer zna da ostali normalni ljudi su svoje vojske nahranili i polako... fuj....

uf uf.. ovo mi nekako preskočilo

pa jadan si stvarno dno dna, plačeš za prvim selo koje si rekao da ti smeta, a vaši pokušaji otimanja arta od dr.lovea u 4 ujutro kad bi valjda ljudi trebali biti najpijaniji ćeš reć da je vrhunac taktike i mudrusti... šta li reć

počisti malo pred svojom kućom pa onda gledaj u tuđe dvorište

barun
01.01.13, 23:27
nemoj me trovati svojim glupostima, i to govori dobropoznati Barun.

to samo pokazuje da si takav čovjek i u RL za razliku od večine ovdje koji provociraju ti si ozbiljo poremečen i razmisli o prestanku igre ili o lječenju.

LSD je htio ne srušiti nego počistiti darkov ww ali je dobio obečanje da će na 99tom levelu ww pasti.

i dalje čekam da se jave neki s komentarima i cijelu situaciju objasne.

a ovima iz šume preporučam da sljedeći pud dođu u sivu ili okolo ako se misle fajtati. svaka čast predatoru i blu ekipi koji su došli u UKOT pokazali UKOTU kako se igra a ne samo trabunjati iz ŠUME.

mnogo si nervozan, vidim. i ja bi bio da sam pustio da pobjedi jedini mi pravi suparnik na ovom serveru i savez koji vas je skatao prije neki dan. Da se to desilo ukotu taj više ne bi pokrenuo gradnju.
Po meni jedini pravi gubitnici servera ste vi , LSD savez. Savez satkan moralistima i poštenjacima uvukao se u borbu izmađu ukota i hammersa, s ciljem da se dokopa lvl 100, te se malo pokakio na sva načela koja su gradili kao savez. Naravno pri tome mislim na ljude koji su tamo donjeli nekakve odluke ili na bilo koji način utjecali na donošenje, a nikako na sve igrače LSD.

HateFul
01.01.13, 23:32
-

-ovaj dio za igračinu-
Ti da si imalo u toku onda bi znao da mene za vrijeme ljeta nije bilo ovdje, kamoli da sam pisao nešto na forumu.. Trebaš i znati da si u ovoj priči bio skroz nebitan i to je jedini razlog zašto si opstao.. Čak sam i onom jednom reko da ne ide na tebe jer nema nikakve svrhe.. Mali pijun koji prenese koju informaciju i pošalje deff gdje mu se naredi.. Zato nemoj toliko govorit "ja, ja, ja.." da ti se jezik ne zaplete.. Ipak su tu neki drugi odrađivali dio posla koji sebi pripisuješ..

Prošle zime si dobio porciju i i pobrisao se pa razumijem da zato blatiš jer drugačije ne znaš.. toliko o igračini :)

Nego.. Pričaš da nismo ugasili u spinu ni jednog.. Jeste vi kod nas kojeg možda? Prvo svoje dvorište, onda tuđe - jesi čuo za to? :D
Vidim da nisi u stanju ni statistike ispratit pa i tu trabunjaš, a jedino pametno u svemu kaj napišeš je ona harmonika..

-ovaj dio o koaliciji-
A o cilju.. Cilj vam je bio uzeti server hehe.. Samo ste znali da bude to teško pa ste našli izuzetno dobar izgovor odma - "mi smo tu da zaustavimo ukot!" :D :D

Evo svi redom popadali od smijeha, a ti možeš tu dalje pričat svoje priče kolko te volja, ionako ispadaš smiješan :P (izuzev harmonike)

over and out

barun
01.01.13, 23:43
(ni jedan akaunt u spinu niste vi ugasili a bili smo vam na 7-10 polja?), ni na jedan acc niste smjeli čestiti krenuti,
pokušaji na kraju da slomite Insimniu su bili smiješni a defali smo od jedne do druge strane kvadranta.
Mi smo def savez od kad se okupljamo a pobili smo vam više vojske nego li vi
nama. O čemu onda ti trabunjaš? Pravdaš sebe i velikog vođu pred vama samim?
O vašoj nesposobnosti (vođa) da izvučete maximalno iz onog što imate je vaš problem - ne moj.

I da definitivno završim sa tobom - sa hrx sam završio - evo ti ponuda. Igračka.
Dovedi SWAT i SELS na bax (slijedeći zimski jer se ovaj tamo vrti već 2 mjeseca) na +/+.
Ma dovedi na bilo koji kvadrant i pokažemo ti šta jest speed. I šta jest igra. Jer na hrx_u je
definitivno već duuuuuugo, dugo nema. Osim igrica koje igraju muljatori.

Cijenim svakog igrača i ne bi da me se krivo shvati, ali previše tipkaš po forumu za nekoga tko samo i uvijek klika deff.

Jedan veliki lider i igrač nedavno je izjavio na bax forumu :" jbš savez kojem je kulin vođa". :D
Bez ljutnje ali kada ideš tako omalovažavajuće i djonom na protivnika , onda ništa drugo i ne zaslužuješ.;)

Šta se baxa tiče, jedna od razlika baxa i hrxa je što su na baxu tt i ostala pomagala obavezan alat.

ludi ivan
01.01.13, 23:49
Mešaš babe i žabe sad!!!
Ne radi se o pobedi, nemam ja nista protiv LZN i Tnt sto su uzeli server, čak mi je i drago, radi se o botovskom LSD tj. njihovom vodjstvu, nesposobno je da odradi ono sto treba da odradi.
Kazes svi očekujemo da neko drugi odradi posao, pa ko je njih trebao da rusi osim LSD???
Pričamo malo o kalkulacija, ali ne mozes da očekujes da Ukot koalicija rusi sve, koga ce onda botovski savez LSD rusiti ako ce Ukot koalicija rusiti sve WW???
Meni je prvenstveno zao igrača koji su tamo i igrali, iskreno neznam dal se oni slazu sa ovima, ali uzecu na primer igrača Dynamic Duo od nekog sam čuo da je imao 350 k, pa za koga je on to pravio???
Da je obrnuta priča da sam ja taj igrač i da je Max propustio da srusi WW koji je trebao da rusi oterao bi ga u tri lepe, pa klikati 3 meseca i neiskoristiti off samo da Ukot koalicija neuzme server je stvarno smesna!!
Ali sto bi Barun rekao nek im ide na dusu, jer znam sigurno da je ostalo jedno 20 WW offova i da bi se igrali jos sigurno mesec dana, ovako cemo dočekati Nigerov zimski server

I DA NAPOMENEM PRVI SAM GOVORIO MAXU DA NE TREBAMO DA RUSIMO TAJ WW IAKO JE MAX HTEO DA RUSI!!!

ma brate cilj je uništiti ofove, sam kažeš preko 20 ww ofova smo uništili jer ostali po šumama i gorama, nebi htio nabrajati sada jer ću pogriješiti znam neke od tih koji niti jedan napad nisu poslali cijeli server, neke ljude koji su danonoćno defali dežurali.. šta sve ne samo za 5 sekundi slave na kraju, e pa nemože, zvati na fajt i onda pobjeći u divljinu... čast iznimkama uključujuć i tebe koji su nešto i pokazali od igre.

i neznam šta se ljutite na lsd, da su katali darka izgubili bi server, možda bi bilo poštenije ali bi izgubili skoro pa sigurno, navik živi ko izgine pošteno,

gdje su raptori 3 ww ofa, gdje je ukot koji je obećao pogaziti sve i kad pobiju sav def onda na miru graditi ww sa natarima...

hammersi imaju jednog protivnika i toga smo se držali, vi niste napravili ni 5% od obećanog... tako da...

zima traje još dva ipo mjeseca ima još vremena ;)

ps. najveći gubitnici su ipak švabe po mojoj računici oko 10k eura se nije stiglo potrošiti :D

pps.

niger organizira tulum u kropu *rve, alkohol i gudra za sve,

visionblue
01.01.13, 23:57
Osobno nisam upoznat sa pojedinostima iza ove "velike" pobjede LZN/TNT-a ali bih htio dati svoj komentar. Govorim u ime Dynamic Duo acca i nikog drugog.
.........

LP,

Dynamic Duo (quattro) acc

Htio bi samo zahvaliti ženskoj četvrtini acc-a jer se držala dogovora o nenapadanju, bar dok je trajala moja smjena, koji je sklopljen jedne snježne noći uz čašicu bijelog vina. :pivo:

yoli
02.01.13, 00:01
prije svega sretnu vam 2013 želim u svoje ime i u ime JS saveza

čestitke pobjednicima !

Kulin ban *
02.01.13, 00:03
@ Hate
Hatić moj, ni na jednu opet nisi odgovorio?
Mi smo deferi, a ne veliki off igrači kao ti.
Nikad nisam pisao o sebi - pokušaj to pronaći - osim u zadnjem postu,
jer jedino što si uradao kontra spina je - vječito fejkanje.
Tko je bitan a tko ne, govori to što NISTE smjeli a ne niste htjeli.
Ne pišem o prošlom zimskom već o ovom, malo se osvjesti.
Jer ste ispušili server, veliki UKOT je ispao - smiješan do bola.

@ barun
Taj veliki igrač igra u spinu i jedan je od mojih boljih prijatelja već
dugo godina a to na forumu je - interna zeza, jer je u savezu -
previše dobrih igrača suprotnog pola. :P Ali, pišemo o hrx, zar ne?
Tebi def igrači nisu - igrači? Trebaju klikati, ćutati i defati velike vođe??? Ne budi smiješan.

A sad, `ajde razgulite, gulite jabuke, ma šta pisali ovdje, vrijeđali, spamali
ispali ste obične - klocine.

pametnica
02.01.13, 00:11
:harmonikaš::
I pokazali vam šta jest igra, (ni jedan akaunt u
spinu niste vi ugasili a bili smo vam na 7-10 polja?), ni na jedan acc niste smjeli čestiti krenuti,
pokušaji na kraju da slomite Insimniu su bili smiješni

:
ajmo malo da se vratimo: nas nekoliko: boleone, lord pox, promoe, embee, saphira, i da, moja malenkost pametnica,smo bili na 7-10 polja od vas. koga ste od nas ugasili? a da ste htjeli jeste, da ste zeljeli jeste itekako,. jer bili smo vam trnu u oku. Da vam odam tajnu o otimanju mog "drugog deff sela". namjerno smo napopali svi po jedno selo, da mislite da nam je to drugo deff ili off selo. pa ste lagano naletjeli na foru. Vjerojatno vam zato i nije bilo jasno otkud nam opet deff, u lijepo broju a sela kao oteta ili skatana. Ipak je ovo strategija, zar ne?
Da ne budem nepristojna: cestitke holderima i pobjednicima! Tko zna zna.
cestitke UKOT-u, svim igracima, da smo se igrali jesmo, meni osobno je bilo zabavno
i da: max je zakon za neke koji nemaju cast da igraju s njim u istom savezu. ali to vama nece nikad bit jasno da se vodja saveza slusa, postuje, voli, da se gine za njega. jer treba imat ovakvog vodju, a imamo ga samo mi
TO JE NAS MAX (ajmo max jen dva)
eto, bila sam rekla da se necu vise javljat na forumu, zbog prljavog vrijedjanja, ali mogu jednu za kraj

boom-boom
02.01.13, 00:24
UKOT iz ovog svega ide uzdignute glave, ponosno i čistog obraza.. Poraz? Ako bi bila ista situacija, isto bi postupili.. Zna se ko su nam bili protivnici i sigurno da od njih nismo izgubili pa ne znam na temelju čega ti donosiš zaključke. :)

Pobjeda TNT/LZN čista ko suza, tu se nema kaj prigovorit, sve zasluženo :pivo:

P.S: Bilo je offova sa više od 100k konja, samo za to treba biti malo više informiran.. Ali trenutno vrijede kao da ih i nije bilo :P

Hate, znaš dobro što mislim i što će bit ako se ovo desi. UKOT je mogao i morao napravit WW ! Ali o tome u toku sutrašnjeg dana ću napisat zadnje moje viđenje ovog završenog speeda. Haris touru sam bio sitter..tek toliko 8)

HateFul
02.01.13, 00:29

Di sam ja reko da sam off igrač? Baš ni u jednom trenu nisam spomenuo sebe, ipak igram za ekipu tu.. Za razliku od tebe kojem je "ja" svaka druga..

Nekak bi reko da je neko drugi ispao smiješan jer se u moru dogovora i pregovora više ne zna ko treba slati off.. Pored tebe naravno, ti si smiješan odavno :D
Sam sebi skačeš u usta.. Prvo napišeš da se ništa nije napravilo kod nas, a odrađene su najveće deff akcije na serveru.. Znači prvo podcjenjuješ deff akcije i deff igrače.. A sad barunu pišeš skroz kontru..

Prije nego napišeš slijedeću harmoniju, dogovori se sam sa sobom ;)
:air kiss:

LIJA
02.01.13, 00:43
Ma dovedi na bilo koji kvadrant i pokažemo ti šta jest speed.

:D
Kuline moj, jadniče jadni
Čitam tvoje postove i umirem od smijeha, pa kakav si ti luzer nemreš vjerovat
Šta je to tvoj spin pokazao na baxu ?
Pa aloooo čovječe
Ratujete sa onim mađarima, ekipom sa 30 acceva, a Vas je 4x više , o čemu mi više da pričamo??
Sa druge strane, skupili sve sve i svasta na serveru, čak i imate marionete aliense i AK-47 I na samom kraju, kad više od 50% deffa na serveru predje u vaš ww i onda ce te se opet hvalit kako su veliki spineri uzeli server.
dalo bi se tu još pricat o svemu,kasna mi je ura pa ne mogu
al ne glumi neku dasu, kad si ... gore sam ti vec reko sta

@ barun
Taj veliki igrač igra u spinu i jedan je od mojih boljih prijatelja već
dugo godina a to na forumu je - interna zeza, jer je u savezu -
previše dobrih igrača suprotnog pola. :P Ali, pišemo o hrx, zar ne?
Tebi def igrači nisu - igrači? Trebaju klikati, ćutati i defati velike vođe??? Ne budi smiješan.

E sad si fakat pretjerao
dobio si promaknuce
iz jadnika prelaziš u lažova :D :D
Pa znas i sam kakvo dojava ima misljenje o tebi tako da sve ove gore nebuloze koje pises stavi u vrecu za smece i ujutro znas i sam gdje s njom ;)

Kulin ban *
02.01.13, 00:45
...................:air kiss:
@ Hate
Hatić moj, ni na jednu opet nisi odgovorio?

Trči zovi moderatore (kako si i navikao) da me banaju na forumu, gubiše se pomalo.
Klocko. :P:P:P:P

Ja odoh na dernek a ti piskaraj, do sutra, server ste - ISPUŠILI. :brukica:

Kulin ban *
02.01.13, 00:57

..........................
Dio iz kružne poruke od prije pola sata. Toliko o lažima i mišljenjima.
I ja se pridružujem čestitkama za NY :)
I hvala svima za push .............. :)
Eventualno ako neko ima još kakvog žita viška može poslati na ove kord:
01.|K|aram.BA CREW(14|25)‎ dojaVa :*
Nije napravio ništa, šta ima napraviti "moj" spin? Ali spineri jesu uzeli 2 baxa a 1 u koaliciji.
U 3 godine igre. Zašto bi to netko slao 50% defa servera nama a mi smo nitko i ništa?
Ajd i dalje lupajte o svemu drugom više nego li o hrx - kojeg ste - ISPUŠILI. 8)

ludi ivan
02.01.13, 01:02
.....ja nisam dosao tu vodit dijeciji vrtic i bakcat se nekim svadicama na skypu ili forumu NITI CU IH DOZVOLIT nego sam doso potuc ovu g.amad koja nas proziva od zimskog servera pa cu vam ovo sad napisat a vi cete to dobro zapamtit jer nikome od vas necu dva puta ponavljat pa makar mi vi bili brat ili sestra!!!

.....kordinate su se razdijelile na 4 kriticne tocke u kojima imamo igrace koji se vec danima bore za teritorij!
vec sam vam spominjao najveci rat za teritorij je di su aliensi planirali naselit ali
im cunga pokvario plan...
KOBAJAGI i njegova cura Tef
iako je ovo samo jedna od tocki ali je najbitnija jer se nalazi na crti bojisnice i ko prvi padne i sam teritorij ce past!

vrlo bitne koordinate su koordinate oko 0 i za to su nam zaduzeni savez FAVELA™ koji radi odlican posao,slobodno mogu rec najveci posao u UKOT-u
deffaju nase igrace,spremni su sa katama
naklon do poda MAD MAX
na tim koordinatama smo ostavili dva nasa grada koja nesmiju past i od kud
cemo ih katat i pomoc savezu FAVELA™ da ocisti koordinate oko sive zone......

....eto ukratko heheheheehhe na vama je da odlucite ...zelite li pobjedu ili ne..da li ste UKOT ili ne.....

negdje sam iskopao nekakvo ljubavno pisamce sa početka servera pa da podjelim svekolikom puku da se malo nasmiju

IG savez
02.01.13, 01:16
:pivo:Čitam a nevjerujem .Koji ste vi frustrirani iskompleksirani pacenici .HHHaaaaa pa ovo je samo igra nije vam ovo mjesto gdje lijecite svoje zivotne probleme i komplekse.Definitivno ovde treba zaposliti jednog psihijatra

I na kraju pozz od IG saveza i sretna vam nova god .I da ne zaboravim IG savez nisu nikakve BOTINE klocu napaceni .I jedina zelja IG saveza da se nikada sa vecinom sa ovog servera nesretnemo u slijedecim igrama

barun
02.01.13, 01:28
@ barun

Zašto ne bi bili igrači. nitko ne osporava važnost deffa samo ići uspoređivati vođenje i klikanje na jednom deff ili off acc je neusporedivo, valjda je to svima jasno. deff se klika u po snage, rekreativno, usputno, kada si u problemu sa vremenom. Na deff nalog se svrati ponekad i nema se 2-3 sata žita u žitnicama po mjesec/dva dana kao što offer ima u svom off selu. U pravilu nisi meta i kao cilj si neinteresantan pa si i po tom pitanju u prednosti.
Nitko ne osporava njihov značaj pogotovo ako se na tim acc nalaze malo aktivniji igrači koji aktivno sudjeluju u akcijama, ali u pravilu ne dijele lekcije po forumima ( barem ne u tolikoj mjeri).

Dakle, kada prozivaš i kritiziraš sjeti se ovih činjenica.

dojaVa
02.01.13, 02:02
Pa znas i sam kakvo dojava ima misljenje o tebi tako da sve ove gore nebuloze koje pises stavi u vrecu za smece i ujutro znas i sam gdje s njom ;)

A kakvo to dojaVa ima mišljenje o njemu?!
Sem što je kloc kao i svi vi skupa?! :D

Dio iz kružne poruke od prije pola sata. Toliko o lažima i mišljenjima.
I ja se pridružujem čestitkama za NY :)
I hvala svima za push .............. :)
Eventualno ako neko ima još kakvog žita viška može poslati na ove kord:
01.|K|aram.BA CREW(14|25)‎ dojaVa :*
Nije napravio ništa, šta ima napraviti "moj" spin? Ali spineri jesu uzeli 2 baxa a 1 u koaliciji.
U 3 godine igre. Zašto bi to netko slao 50% defa servera nama a mi smo nitko i ništa?
Ajd i dalje lupajte o svemu drugom više nego li o hrx - kojeg ste - ISPUŠILI. 8)

Kula ba!!!
Odakle ti pravo da moje kružne po forumima stavljaš još sa kordinatama GG?! :D
Jarane ja namjerno sad pravim off u GG da mi ne mogu oteti off selo, a ti javno stavljaš da mi sad skataju GG?! :D
E fkt si kloc drama :D

Btw, ne laže Kula za bax, sad sam u Spinu (jer niko drugi nije imao adekvatan acc za pokloniti kad mi se igrao bax). :D

I peglate drama :D

Kulin ban *
02.01.13, 02:09

Kula ba!!!
Jarane ja namjerno sad pravim off u GG da mi ne mogu oteti off selo, a ti javno stavljaš da mi sad skataju GG?! :D
Btw, ne laže Kula za bax, sad sam u Spinu (jer niko drugi nije imao adekvatan acc za pokloniti kad mi se igrao bax). :D I peglate drama :D
A hbt kliker, k`o da klocevi znaju šta je off u GG, to samo ti znaš. :gamer s mišem:
I ne dangubi po hrx forumu beeez, nemoj da mi resursi propadaju tamo. :D
Klocko jedan. :P
Sad se držite i ti i kakanjac, eto me stalno u skajp sobu. :D:D:D

dojaVa
02.01.13, 02:14

A hbt kliker, k`o da klocevi znaju šta je off u GG, to samo ti znaš. :gamer s mišem:
I ne dangubi po hrx forumu beeez, nemoj da mi resursi propadaju tamo. :D
Klocko jedan. :P
Sad se držite i ti i kakanjac, eto me stalno u skajp sobu. :D:D:D

Ja ti u toj skajp sobi nisam, previše mi ti tvoji traže autograme, potogovo Amy i Kakanjac. :D :D :D
Btw, mogo si i bolje pushat ovaj put, al nema veze. :D :D :D

Kulin ban *
02.01.13, 02:20

Ja ti u toj skajp sobi nisam, previše mi ti tvoji traže autograme, potogovo Amy i Kakanjac. :D :D :D
Btw, mogo si i bolje pushat ovaj put, al nema veze. :D :D :D
Nek` znaš da će te amy ubiti a bori se čitavo vrijeme samo za tebe. :P
Ma biž ba, slomi me onaj FOR YOU, deder opljačkaj Adema pa šalji gore. :D :D

GuZZa
02.01.13, 02:28
Hate aKa Kloc na osamdesetšestu, skupa s maksićem - čine - huh,.. za to vec treba algoritamska tablica :D

Prvo čestitke pobjedinicima ma ko to bili oni - ne znam da sam ih i vidio da grade ww :D

Eh drugo, ovo drugo mi vazda najdraže ne znam zašto :D

Gdje ste ooooooooooooo velike UKOT-ovce, đeste brisači, ma gdje ste ba gnjidice malehne, vi pobrisati nekog, vi uzet server, vi neki palac uraditi ? Koji, gdje ?? Na tadžikistanskom s8 serveru možda ?

Toliko o vašoj igri i prijetnjama kako ćete vi nekog obrisati :D

Upade mi u oči defferi da nisu igrači i da je Kula nebitan,.. i ja kazem, kako ce biti bitan neko ko ima sam preko 600k vlastitog deffa ? Kako da bude bitan, koja ce to budala halaliti 5 offova da zgazi nekog takvog, kad ih imamo 10, pa kako da bude bitan neko takav kad bi ostali bez offova svih sto ste imali da ste krenuli na bilo kojeg spinera.

Oličja ste dobre igre, dobrih igračina. Vidjeli smo sad s po snage koliko vi možete, pa hbt svršite nakon 2minute, fali vam mnogo, mnooogo ˝praktičnog rada˝ da bi nam bili dostojni protivnici :)

hate i maxi - zbilja ste klocevi :D

Vozdra do nekog drugog servera na kojem ćete biti moji lični deferi !!

NVNK

ivica1983
02.01.13, 02:37
gledajuci preko riznice koristenje artova u ukot koaliciji, ostalo je vjerojatno more neiskoristenog off s kojim su mogli porusiti svaki ww a nisu jer su se vodili krivom taktikom a mogli su i uzeti server da se nisu oslanjali na druge , lsd ce rusiti Dark Knight i ispucati offa a mi cemo pokupiti vrhnje na kraju i uzeti server iako "nisu imali u planu" kako su pricali na početku.Hebiga krivu ste taktiku odabrali iako ste mogli i bolje i neovisiti o nikome i sve rijesiti sami jer ste imali offa na bacanje,imaliste cak i ww svoj i planove a niste iskoristili i uzeli server. bas ste luzeri :zeko:

Ja zaboravi, dogovorili ste se s švabama da te sve offove sto su ostali prenesete na slijedeci hrx pa da ih jos vise naklikate.:opala:klocine

Čunga Lunga
02.01.13, 02:59
gledajuci preko riznice koristenje artova u ukot koaliciji, ostalo je vjerojatno more neiskoristenog off s kojim su mogli porusiti svaki ww a nisu jer su se vodili krivom taktikom a mogli su i uzeti server da se nisu oslanjali na druge , lsd ce rusiti Dark Knight i ispucati offa a mi cemo pokupiti vrhnje na kraju i uzeti server iako "nisu imali u planu" kako su pricali na početku.Hebiga krivu ste taktiku odabrali iako ste mogli i bolje i neovisiti o nikome i sve rijesiti sami jer ste imali offa na bacanje,imaliste cak i ww svoj i planove a niste iskoristili i uzeli server. bas ste luzeri :zeko:

Ja zaboravi, dogovorili ste se s švabama da te sve offove sto su ostali prenesete na slijedeci hrx pa da ih jos vise naklikate.:opala:klocine

Haha, pa najbolje da Ukot sve ruši, ako je protiv nas bilo 80 % igrača na serveru, nije nam zaista trebao i rat sa LZN_TNT
Kao prvo hteo je Lsd da rusi, nego spletkarenje sa Raptorima odnelo im je pobedu na travianu, očigledno se nisu snašli u tim silnim saradnjama, sledeci server ih bar ograničite ispod 10, i ako hoces nesto da se uradi kako valja moras sam uraditi
Zali boze potrosenih para i vremena
I neverujem kako je ljudima drago sto Ukot koalicija nije uzela server, ponasaju se kao da su oni osvojili!!:brukica:
Da nije bilo velikog zajeba od strane Lsd, bili bi i pocepani i ponizeni:cerek:

Haris
02.01.13, 03:04

Kula ba!!!

Btw, ne laže Kula za bax, sad sam u Spinu (jer niko drugi nije imao adekvatan acc za pokloniti kad mi se igrao bax). :D

I peglate drama :D

hahahah gde se ti stvori od jednom :D

ivica1983
02.01.13, 03:05
Haha, pa najbolje da Ukot sve ruši, ako je protiv nas bilo 80 % igrača na serveru, nije nam zaista trebao i rat sa LZN_TNT
Kao prvo hteo je Lsd da rusi, nego spletkarenje sa Raptorima odnelo im je pobedu na travianu, očigledno se nisu snašli u tim silnim saradnjama, sledeci server ih bar ograničite ispod 10, i ako hoces nesto da se uradi kako valja moras sam uraditi
Zali boze potrosenih para i vremena
I neverujem kako je ljudima drago sto Ukot koalicija nije uzela server, ponasaju se kao da su oni osvojili!!:brukica:
Da nije bilo velikog zajeba od strane Lsd, bili bi i pocepani i ponizeni:cerek:

A šta da ti kažem više srece drugi puta i nije vas zajeb. lsd već vi sami sebe, jer ste imali s čim da odradite a niste.

HateFul
02.01.13, 03:14
Ivica, mudro pokušavaš nas okrivit za vaše propuste i neznanja.. Ko te unajmio? :D

Kakav dark.. Zna se ko je bio najglasniji na forumu i ko je izvjesio zastavu hammersa na svoj WW..
E baš tu je nišan postavljen i ne mrda dalje.. Pa da vidimo te prijevremeno proglašene pobjednike jesu li u stanju uzet server uz obećanja silnog deffa i ko zna čega.. :)

Sve je rečeno ranije, a vi se i dalje grcajte u blatu i razbijajte glavu zašto niste uspjeli.. :)
Ti si svojim postom, vjerojatno i nesvjesno, upravo potvrdio da je UKOT koalicija prejaka za sve vaše saveze, unije, megakoalicije..

Sad nastavite lumpovat ovdje i liječit frustracije, probajte se dogovorit ko je bio čija marioneta, ko je trebao rušiti, zašto niste pobjedili(a toliko ste to htjeli) i slične stvari.. :)

Trči zovi moderatore (kako si i navikao) da me banaju na forumu,

Ne bi bilo lijepo od mene da djetetu uzmem njegovu najdražu igračku.. Iako se s njom i ne zna baš igrat..
I još jedna stvar o veliki igračino... Nemoj se onoliko gurat u guzicu mh-u na baxu, ima i drugih načina da se zagriješ, ovako ti se ljudi smiju sa strane.. :cvijece i proljece:

Još jednom čestitam pobjednicima, da se pobjeda ne umanji i ne ostane u sjeni ovih prepucavanja!!

ivica1983
02.01.13, 03:28
Ivica, mudro pokušavaš nas okrivit za vaše propuste i neznanja.. Ko te unajmio? :D

Sve je rečeno ranije, a vi se i dalje grcajte u blatu i razbijajte glavu zašto niste uspjeli.. :)
Ti si svojim postom, vjerojatno i nesvjesno, upravo potvrdio da je UKOT koalicija prejaka za sve vaše saveze, unije, megakoalicije..

Sad nastavite lumpovat ovdje i liječit frustracije, probajte se dogovorit ko je bio čija marioneta, ko je trebao rušiti, zašto niste pobjedili(a toliko ste to htjeli) i slične stvari.. :)
Ili jednostavno pogledajte jedan prikladan filmić:
http://www.youtube.com/watch?v=xr04CgKhYiE

Još jednom čestitam pobjednicima, da se pobjeda ne umanji i ne ostane u sjeni ovih prepucavanja!!

Gle nisam igro ni za koga od vas ni na jednoj ni na drugoj strani, nego kazem gledajuci koliko je igrača izmjenilo obuku kod vas moralo je biti hebeno dosta offa i da ste to mogli rijesiti bez problema sve ali niste jer ste čekali da lsd rusi dark a lsd je mozda čeko da vi rusite dark a u biti shebali ste se i vi i oni jer je ostalo hrpa neispucanog off i uzaludno stancanje off i bacanje novaca jer na kraju offovi su propali i kod vas i kod njih.
A u biti i mozda je i bolje da je dark pobjedio a ne netko od vas jer bi ovdje na forumu gorilo. :pivo:

HateFul
02.01.13, 03:37
Gle nisam igro ni za koga od vas ni na jednoj ni na drugoj strani, nego kazem gledajuci koliko je igrača izmjenilo obuku kod vas moralo je biti hebeno dosta offa i da ste to mogli rijesiti bez problema sve ali niste jer ste čekali da lsd rusi dark a lsd je mozda čeko da vi rusite dark a u biti shebali ste se i vi i oni jer je ostalo hrpa neispucanog off i uzaludno stancanje off i bacanje novaca jer na kraju offovi su propali i kod vas i kod njih.

Mogu reći samo da mi ni u jednom trenu nismo pomišljali na to da rušimo taj WW, kao što sam rekao u postu i prije nego je bio izgrađen.. Da smo htjeli mogli smo uči u savez sa TNT/LZN jer je dosta igrača tu bilo u dobrim odnosima i imali smo istog protivnika.. Zašto nismo? Zato jer se ne vodimo onom "cilj opravdava sredstvo" i volimo igrat sami.. Očito isto vrijedi i za TNT/LZN i zbog toga im treba skinut kapu jer nitko nije silio nikakve pregovore..

Ali kada se s druge strane vode tolki pregovori i radi sve da se postigne taj cilj, da se izgradi to čudo i na kraju se u tome ne uspije.. E tu je već onda očito neki problem..

Off koji je ostao se zna za koga je bio namjenjen :)

A u biti i mozda je i bolje da je dark pobjedio a ne netko od vas jer bi ovdje na forumu gorilo. :pivo:
S ovim se slažem :)

MAGIJA
02.01.13, 08:52
hmm
citam ovja forum i svasta procita naravno maximus je svasta obecao (sada ce hate opet rec da je napusen) i da ne zna sta govori kao nekad davnoooo..

cunga kaze da je max htio rusit ww ,a hate tvrdi da su offovi samo za drzgz stranu ? hmm odlucite se decki..

prvo htio bih opet da iznesem recene NEPRAVDE kako je Sogor nekog izradio kada je labudasnica gradio WW
kako je maximus labudasnicu rusio hahahaha e to je najveca izjava godine..

to se provlaci kroz servere i uvijek ista prica zato sam i spomenuo i spomenut cu uvijek..

na nekom savezu pih nekad bio pise nigeru u tvom cropu cu da drzim gudru alkhol i kurve ?
maximuse mi te cekali tu i citavu tvoju koaliciju naravno samo smo vas sjebali..

hmm tu imaju kote kako on kaze i velikog cunge hmm ja pogledam ono aliensi
reko garant mu cunga nije reko gdje trenutno igra :P

jasno da je UKOT imao offove pa P&M je daleko od +/+ kordinata u SUMI i sve vrijeme klikali offove
kao npr dolith koji se stigao i ispucat cujem da je matiji(pony) propalo 300k imperije skoro pih steta..
gdje je tu wolfpack u toj prici ? otisli su u sumu klikati daleko od javnosti ..

da se osvrnem na manjeg bitno(jolera) velis prika sramota je napast za novu godinu ?
oke to reci direktoru svemira prvo i xeni koja se nadala da ce obecan ww izgradit
pa je jadnica isla da uzima prehranu iako ste tvrdili da je kameni bitniji nekada davnooooo
nazalost cekaj jos jedan server jer prosli zimski server kako maximus rece ko je pobjedio?
mozes slobodno i plakati kao prije makar vas ima za toga..

da se osvrnem na jos par postova neznam vise ni od koga sam procitao
kada pisete hrpu gluposti..Barun gdje je tvoj ww off ? za koga si klikao ?
maximuse cujem da jos popravljas silose u svom nekom off selu ?
niko ti jos nije reko da je kraj ? :lol2:

hate prije neki dan velis da igrate vise defanzivno a da mi radimo vise ofanzivno
dok danas pricas da nismo odradili par akcija oke prika saberi se sa sobom prije nego sto nesta kazes..

da se zahvalim cungi na cestitkama i tebi kolega forum je za sprdanje i dizanje tenzija
to smo i radili a u igri pokazali NIVO

pozdrav do iduceg servera
sretna nova godina svima...
zelim vam svima puno zdravlja,ljubavi,zajebancije,uzajamne tolerancije,
dobre financije,sex bez reklamacije i nista sekirancije...

Niger

panj
02.01.13, 10:12
Čestitao sam pobjednicima na pobjedi, čestitao Novu i reko, ajde gotovo je.....ali uđem iz dosade ovdje, vidim, piše se pa da pročitam.....i čini mi se da bi umjesto, tko je što kad izjavio (nismo klinci) trebalo pogledati samo fakte tj. činjenice....na kraju su postojala dva jača ww-a (lsd s koalicijom hummers, lzn sa svojom koalicijom), neki slabiji i jedan koji je ukot ukrao....ukot zbog rata s hummers-ima ruši jednom njihov (lsd-ov ww).....sa lzn nije u ratu....lzn oštećuje hummers-ov ww.....lsd i hummers ne ruše taj protivnički ww.....dobivamo pobjednika..........ajde mi sad hladne glave glavešine koalicije lsd-hummers onako fer objasnite zašto je taj pobjednički ww trebao rušiti ukot a ne vi.......u stvari nesvijesno ste u par postova to objasnili (pročitati vlastito)...da ste rušili, ukot bi se prošetao do pobijede.......slažem se da je i to taktika (ne ispasti direktan gubitnik).....ali ljudi moji kako iz toga, da netko nepristran izvuče zaključak, koji ponavljate, da je ukot izgubio server......kao provokacija, ok, toga tu ima, ali nikakve veze s realnim stanjem.....mislim da osim neobjašnjive opsjednutosti ukot-om i njegovim vođom Max-om, nemate drugo objašnjenje pa će se i dalje vrtiti priča, ko je kome što rekao......dajte ljudi, ovo JE igrica ali i kroz nju se može dokučiti kakav je tko.........................kome je predugo nek ne čita :na karte:.....i na kraju samo mala pojedinost, kako bi se to slabašna koalicija (bilo je epiteta puno gore vrste) PROŠETALA do pobjede, na čelu sa jako slabašnim, vama izuzetno dragim Max-om.........lp patak

barun
02.01.13, 10:18
Barun gdje je tvoj ww off ? za koga si klikao ?

A di bi bio? Eno u selu:D
Moj off je uvijek u službi saveza u kojem igram. Savez je rekao da se ne dira tnt ww i to je to. Znači pokazali su principijelnost i karakter po cijenu ovoga šta se desilo. Nitko niti u ludilu nije mogao znati da će se LSD savez tako izblamirati. Zamislite da ste vi , s kojima ratujemo čitav server, bili na pragu lvl100 i da mi ne pošaljemo off?
Igram dugo travian ali toliki strah i respekt,kao što je postojao prema ukotu, nisam nikada doživio.

Čunga Lunga
02.01.13, 10:43
Čestitao sam pobjednicima na pobjedi, čestitao Novu i reko, ajde gotovo je.....ali uđem iz dosade ovdje, vidim, piše se pa da pročitam.....i čini mi se da bi umjesto, tko je što kad izjavio (nismo klinci) trebalo pogledati samo fakte tj. činjenice....na kraju su postojala dva jača ww-a (lsd s koalicijom hummers, lzn sa svojom koalicijom), neki slabiji i jedan koji je ukot ukrao....ukot zbog rata s hummers-ima ruši jednom njihov (lsd-ov ww).....sa lzn nije u ratu....lzn oštećuje hummers-ov ww.....lsd i hummers ne ruše taj protivnički ww.....dobivamo pobjednika..........ajde mi sad hladne glave glavešine koalicije lsd-hummers onako fer objasnite zašto je taj pobjednički ww trebao rušiti ukot a ne vi.......u stvari nesvijesno ste u par postova to objasnili (pročitati vlastito)...da ste rušili, ukot bi se prošetao do pobijede.......slažem se da je i to taktika (ne ispasti direktan gubitnik).....ali ljudi moji kako iz toga, da netko nepristran izvuče zaključak, koji ponavljate, da je ukot izgubio server......kao provokacija, ok, toga tu ima, ali nikakve veze s realnim stanjem.....mislim da osim neobjašnjive opsjednutosti ukot-om i njegovim vođom Max-om, nemate drugo objašnjenje pa će se i dalje vrtiti priča, ko je kome što rekao......dajte ljudi, ovo JE igrica ali i kroz nju se može dokučiti kakav je tko.........................kome je predugo nek ne čita :na karte:.....i na kraju samo mala pojedinost, kako bi se to slabašna koalicija (bilo je epiteta puno gore vrste) PROŠETALA do pobjede, na čelu sa jako slabašnim, vama izuzetno dragim Max-om.........lp patak

:goodpost:

Išli su oni da ruse, nego su ljudi koji su trebali da posalju offove malo zajeb čitavu situaciju!
Išla im je uporedna akcija, otimanje kamena 3x, uspesno odradjena, i neko je treba da rusi taj WW, očigledno nije poslao off
Priča se da je Raptor njihov wing treba da rusi LZN-TNT, u zamenu da LSD nedira njihov WW, malo su se zajeb.:brukica:
Očigledno sve te silne saradnje su dovele do toga da vise se nezna ko pije a ko placa
Pa eto Nigeru, umesto da pises ovde ko je šta rekao, i šta je bilo 10 servera iza, bolje objasni situaciju, šta se tačno desilo
samo nemoj molim te priču da ste čekali mi da rušimo:cerek:

ludi ivan
02.01.13, 11:07
.......

hehehe... neće ovo skoro završiti, pa evo ako nisi skužio iz svega navedenog, ukot je obećao veličanstvenu pobjedu, rokanje čišćenja koordinata, ponižavanje protivnika, gudru kurve i alkohol... xeniji ww, možda sam nešto preskočio i sad pogledaj šta ste radili cijeli server kako hate kaže malo više defanzivno na koordinatama oko 200/300, sorry ali tako se ne igra sa preko 20 ww ofova, imate pravo na taktiku koju god hoćete na koordinate koje hoćete ali bar malo manje galame i klikajte u miru niko vas nebi ni pogledao, očekivali ste topovsko meso da nas iscrpi, lsd da se roka sa lzn raptori sa ovima hammersi između sebe i eto ga prošetali se do pobjede...

i opet ponavljam za pobjedu ipak treba malo više raditi, malo više muda i manje priče.

šta misliš da kod nas nije ostalo ofova za rušiti ww, istina ne baš 20 ali recimo 18 komada što ja znam plus još 20_ak ofova do 100k koji su već imali svoje mete, ako nisi primjetio na svom prvom selu čišćenje je krenilo, ili da budem malo bezobrazan tek ste trebali vidjeti kako se čiste ++ koordinate od protivnika, polako i temeljito je krenila deratizacija terena...

ps.

e da, još jedna antologijska rečenica... server će završiti kad mi to kažemo i onako kako mi hoćemo

mislim da ovo nije potrebno komentirati ;)

HateFul
02.01.13, 12:03
hate prije neki dan velis da igrate vise defanzivno a da mi radimo vise ofanzivno
dok danas pricas da nismo odradili par akcija oke prika saberi se sa sobom prije nego sto nesta kazes..

Par akcija koje su nešto vrijedile, čitaj s razumijevanjem ;)
Kako vi kod nas uporno izdvajate pojedince, tako se i kod vas može izvući samo strider jer je jedini konstantno napadao.. i galahad dok nije otišao.. ostalo sve pomalo smiješno (osim velikih akcija koje su nakon par dana neslavno završile)
I tu ne ubrajam tvoje jer si se svaki put kucao gdje god si krenuo :P

Sumirano.. Nit ste vi uzeli server, uz sve napore i pregovore, nit smo mi uzeli server uz ta velika obećanja (kako vi kažete).. Uzela je treća strana i treba čestitat i otići odmarat :pivo:

:goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost: :goodpost:

panj
02.01.13, 12:36
ludi ivan...hehe....kako predvidljivo....nisam o tome htio ni u savezu previše pričati, a pogotovo na forumu....ali znao sam da će se netko time pohvaliti.....duboko se ispričavam, što nisam čestitao na akciji....u fazi gradnje protivničkog ww-a između 95-100 lvl uzeli ste mi prvo selo (doduše imalo je 309 pop-a, ali ne umanjujem vrijednost akcije i čestitam, makar sa zaostatkom)....ali kako igram prvenstveno za savez nisam imao previše vremena na to misliti (sitao sam ukot-ovo ww-selo)......što o tome misle stariji (ne po godinama) travijaneri..hm.......a za početak posta...opet,(da brojim, valjda stoti put od tebe i sličnih) što je rekao neko nekome, ko je kome prijetio, zvao ga na megdan i sl. .....ha, ne znam što bih više o tome.....sad stvarno, ako se samo za to možeš uloviti....možda da pročitaš neki od komentara vaših ljudi na to šta znače prozivanja na forumu, oni će ti objasniti, po njihovom (kad im to odgovara) kažu da se na to ne treba ozbiljno hvatati, to je za podgrijavanje atmosfere......osim ako nije od nekog našeg..hehe......ja osobno u tome nikad ne sudjelujem, mada ne osuđujem, osim uvreda.........ispričavam se neutralnima u ovome....ovo je tako besmisleno trkeljanje......tko ima volje, tu su statistike, zavšne radnje oko ww-ova.....i to je to.......što se mene tiče, možeš računati da si ti pobijedio....evo, čestitam ti prvi na tome :cvjetic: lp patak

MAGIJA
02.01.13, 12:41
I tu ne ubrajam tvoje jer si se svaki put kucao gdje god si krenuo :P

dokazi mojih akcija postoje u borbenim izvjestajima za razliku od tebe...
http://travian-reports.net/hr/report/40908586106,40908644152,4090874f440 (vendicator)
http://travian-reports.net/hr/report/409311d1002,409312fa9b7 (mrva)
http://travian-reports.net/hr/report/409667efcd7,40966863283,409669cb696,409670eaca2 (nissa)
http://travian-reports.net/hr/report/4110819aeaf,411082e3417,411084f07be,411087a44f5 (blue)

hmm sve jedna za drugom ..

HateFul
02.01.13, 12:51
http://travian-reports.net/hr/report/40908586106,40908644152,4090874f440 (vendicator)
http://travian-reports.net/hr/report/409667efcd7,40966863283,409669cb696,409670eaca2 (nissa)
http://travian-reports.net/hr/report/4110819aeaf,411082e3417,411084f07be,411087a44f5 (blue)

Ja sam bil deffer i deff je bio kod jolere, baruna, sakija, čunge u startu itd.. Hvala :)
Usput da se ne hvalim reportima i rušenjima, nisam taj tip.. Između ostalih sam proletio i kod tebe u par sela.. Za jednog deffera solidno.. Evo čak sam na kraju uspio i naklikat offa do cifre koju ti nisi imao ni u jednom trenu kroz server (kao offer).. Ali ne vrijedi kao i svi koji su ostali pa nema smisla o tom pričat :D
Ne bi dalje u te rasprave čiji je tata jači :pivo:

MAGIJA
02.01.13, 12:54
Ja sam bil deffer i deff je bio kod jolere, baruna, sakija, čunge u startu itd.. Hvala :)

znaci deff cak na -/- bio ?

svaka ti cast

samo kod inke,afrodity,menadzera,spoky i ostatk templara koji su se doslejvali si zakasnio ...

HateFul
02.01.13, 13:08
Reko sam da moraš s razumijevanjem čitat :P
Da, nije deff mogo baš kod svih, ipak malo realnije gledam situaciju.. Ali izgleda da je tvoj off cijelu mapu obišo jer se po tvome može kod svih u isto vrijeme :D

4 uspješne off akcije u 3 mjeseca? Za jednog operativnog offera bi to trebalo bit loše.. Ali nije na meni da sudim :P

P.S. da ne ispadne da se samo na tebe ovo odnosi, bilo je takvih i kod nas, ne malo :D

Angelloboy
02.01.13, 13:08
Hvala saveznicima i svim igračima koji su sudjelovali u gradnji WW-a koji je uz ova raznorazna prepucavanja,ko je trebao koga,ili ko će s kim ipak završen na našu radost i zadovoljstvo i samim tim zaslužen jer sam i sam bio dio graditeljskog tima pa znam koliko smo truda,volje i želje uložili u to svjetsko čudo.Hvala i svim savezima koji su igrali ovaj server boreći se izravno ili neizravno sa TNT savezom i time server učinili zanimljivijim a hvala i onima koji su bili pozvani da nam pomognu izgraditi ovo svjetsko čudo ali su nas smatrali malima te su se priklonili većima a onda smo im pokazali koliko te male ali vrijedne ruke mogu učiniti i da i bez njihove pomoći uz dobre saveznike možemo sve pa i pobjediti ovaj server.Sretna i uspješna Nova 2013. godina svim Traviancima i do neke druge prilike pozdrav od Brisača iz TNT saveza

MAGIJA
02.01.13, 13:19
Reko sam da moraš s razumijevanjem čitat :P
Da, nije deff mogo baš kod svih, ipak malo realnije gledam situaciju.. Ali izgleda da je tvoj off cijelu mapu obišo jer se po tvome može kod svih u isto vrijeme :D

4 uspješne off akcije u 3 mjeseca? Za jednog operativnog offera bi to trebalo bit loše.. Ali nije na meni da sudim :P

P.S. da ne ispadne da se samo na tebe ovo odnosi, bilo je takvih i kod nas, ne malo :D

kao prvo nisam ofer pogotovo ne operativni zbog nedostatka vremena..igram za ekipu tako da sam bio snazni defer..
osjetili ste to kod miljenka
gg njegov u vasem sektor je pao kada sam ja rekao da padne tj nakon zakucavanja kod mene ..
a akciju organizovao licno vodza i predator iako ste svi protiv te akcije bili
ali kada god sam mogao tukao sam vas i to sa lakocom
kako sumo rece put je otvoren sa svih strana ..

gledaj malo situaciju sa boka a ne samo iz svoje perspektive
pitam se samo kako cete objasnit ljduima receno ?
matija 130k cezara ostalo doma sramota za vodze ukot.a

uostalom nemam vremena se raspravljat dosli ste glasno otisli ste tiho
za razliku od nekih koji su dosli tiho a otisli glasno

Haris
02.01.13, 13:24

http://travian-reports.net/hr/report/3992094d12f :P

HateFul
02.01.13, 13:30
Offovi su bili spremni samo za vas.. To kaj vi niste u stanju porušit nekog ko vam je izravan protivnik nije naš problem.. Mi smo svoje odradili i odlazimo uzdignute glave sa servera jer očigledno niste imali nikakve šanse.. A vi dalje raspravljajte među sobom ko je zeznuo u računici i koji je od vas glavešina zakazao :D

Da smo htjeli silom htjeli pobjedu kao vi, bilo bi riješeno za 5 minuta to da se ispišu saveznici, velike koalicije i slične gluposti od kojih bježimo.. Ali ipak je bitniji čisti obraz :)
A za to ko je bio glasan i govorio da će uzeti server treba prelistati samo par stranica unatrag jer sam rekao da se nekima čestita unaprijed malo prerano :P

PS: bio si offer do prije nekih 2 tjedna, nemoj javnost lagat :D nedostatak vremena je već neka druga stvar s kojom svi imaju problema... :P

MAGIJA
02.01.13, 13:31
http://travian-reports.net/hr/report/3992094d12f :P

http://travian-reports.net/hr/report/40536103ba0

Edit:
hate 100k offa naklika i prosjecni defer
ali ja sam makar svoje zakucao za razliku od nekih

HateFul
02.01.13, 13:41
Hm.. Izgleda da su onda kod vas bili defferi ispod prosjeka jer nisam ni jednog vidio da napada sa 10k, a kamoli 100k offa..
Ja bi ipak reko da defferi rade prvenstveno deff, a ako se odluče na off naprave malo kata i idu iza nekog offera malo čistit, ova tvoja konstatacija daje šamar 95% deffera na serveru.. Ja svoje ljude ne bi omalovažavao na taj način ;)
Za off sve jasno, ko je zakucao - zakucao.. Ko nije, više sreće drugi put :D

ludi ivan
02.01.13, 13:44
@ panj

ma ne frende nisam pisao post da se hvalim ali vjeruj da je i ta smješna akcijica odrađena sa respektom, ako se ne varam samo ti i franz imate preko 200k defa (preko 400k oba) od toga onako procjena je da ste mogli ubaciti bar 150k plus heroji pa računaj kako bi se proveo da ne igrate za savez ( def je naravno u pojačanjima) i bio si aktivan sad jesi li i siter na oba naloga neznam

sad ajde mogu i napisati, ta nebitna sela kako svi kažu, rade po 500 defa svaki dan plus fini suportić za žito i rese, kad se pomnoži sa 50 - 60 koliko ih je ostalo vidiš da i nije toliko bezveze... to samo kažem da niti jedan jedini napad nije otišao da se nije pristupilo sa potpunim respektom,

a pobjeda, naravno da smo pobjedili i hvala na čestitkama :na karte:

MAGIJA
02.01.13, 14:03
Ja svoje ljude ne bi omalovažavao na taj način ;)

dosta im je sto su pojedini klikali 3 mjeseca za nista
vece omalozavanje im ne treba ..

Čunga Lunga
02.01.13, 14:04
Edit:
hate 100k offa naklika i prosjecni defer

e ovo prvi put cujem!
Pazi ko je kome vise naneo štete i ko ima vise of ili def poena, je totalno nebitno, pobednik je onaj koji digne WW na 100 lvl
tako da smo proveli 3 meseca uzaludno

Nego ostao si duzan da objasnis, šta je bilo sa rusenjem WW lzn-tnt, ko je tačno zasrao i nije poslao off?
svaka čast na otimanju kamena 3x od njih, očigledno druga strana nije obavila svoj deo posla
jer ako niste navodno hteli da rusite, sto ste otimali kamen!!:opala:

MAGIJA
02.01.13, 14:08
e ovo prvi put cujem!
Pazi ko je kome vise naneo štete i ko ima vise of ili def poena, je totalno nebitno, pobednik je onaj koji digne WW na 100 lvl
tako da smo proveli 3 meseca uzaludno

Nego ostao si duzan da objasnis, šta je bilo sa rusenjem WW lzn-tnt, ko je tačno zasrao i nije poslao off?
svaka čast na otimanju kamena 3x od njih, očigledno druga strana nije obavila svoj deo posla
jer ako niste navodno hteli da rusite, sto ste otimali kamen!!:opala:

ja nisam nista ostao nikom duzan niti imam sta kome objasnjavat
akcija je trebala na 3x kameni i 2 plana od darka jos ranije da ide
malo je teze zbog praznika i slat napade i fejkove
no i to je manje bitno
zakazao je onaj ko je klikao 3 mjeseca uzalud
a ko je to hmm sami ce se naci ..

Čunga Lunga
02.01.13, 14:13
no i to je manje bitno

hvala na odgovoru

ludi ivan
02.01.13, 14:24
@hate

kako nisi vidio defera sa 100k ofa ???

pogledaj malo logove na merkura i meigu... cicamaca je defer, što vjerojatno blue bolje zna ;)

Ropee
02.01.13, 15:20
no i to je manje bitno

Nas off je mogao izaci u bilo koje vrijeme za vrijeme praznika, ti si, koliko znam, nama rekao da mi ne idemo nigdje jer cete vi rusiti WW kad bude 99, a ukoliko nisi mogao naci nikoga za probijanje mogao si se javiti nama i mi bi drage volje zabili off. Ako vam je plan bio da dark digne WW na 100 i to ste nam mogli reci, zabili bi off negdje drugdje, ovako ste samo dali pljusku meni i ostalim offerima ( i defferima) koji su marljivo klikali off za LSD, odnosno na kraju i za vas. Cunga je prava mustra (ne mislim to u skroz negativnom smislu) ali ovo sto ste vi napravili je jako ruzno i mislim da se bas imas kome objasnjavat i to svima koji su imali povjerenja u vas eto kome.

Haris
02.01.13, 16:24
Nas off je mogao izaci u bilo koje vrijeme za vrijeme praznika, ti si, koliko znam, nama rekao da mi ne idemo nigdje jer cete vi rusiti WW kad bude 99, a ukoliko nisi mogao naci nikoga za probijanje mogao si se javiti nama i mi bi drage volje zabili off. Ako vam je plan bio da dark digne WW na 100 i to ste nam mogli reci, zabili bi off negdje drugdje, ovako ste samo dali pljusku meni i ostalim offerima ( i defferima) koji su marljivo klikali off za LSD, odnosno na kraju i za vas. Cunga je prava mustra (ne mislim to u skroz negativnom smislu) ali ovo sto ste vi napravili je jako ruzno i mislim da se bas imas kome objasnjavat i to svima koji su imali povjerenja u vas eto kome.

sta bi sad niger? :D

jolera
02.01.13, 16:26
citajuci ovo i naletivsi na komentare tipa sto se ja ljutim i bla, bla i jos kad sam vidio da ste spominjali neko ciscenje, ma veze vi nemate o ciscenju tu samo naprdjivate i bla bla, niste u stanju postenu akciju odradit mislim jeste popusili 5 offav tko je ko vi, pogledajte samo stanje def igraca i sve ce vam bit jasno koliko ste jaki, a da je nula dno dan jest, i ostat ce tamo, poceli ste pred kraj servera da nam uzimate prva sela u kojima osim izvidjaca u 99 posto nas nije bilo skoro nista, ja vam akcija, ostalo nam je vise i offfa i deffa sto vas strasna koalicija ni sama nije imala. a gori ste neg SDP kao i oni samo nisu koalirali sa sdp bih. a da su mogli i snjima bi samo da sruse hdz, i onda se busate u neku pobjedu, a ukakili se odmah u startu, toliko, i daj prestanite s glupostima, samo budite realni, cestitke darku, a vama samo dodjite tu smo i iduci server samo se nemojte skrivati iza drugih imena, budite kao i mi jedno ime i to tako vec godinama, da se zna tko si. a ne muljati kao sto ste naucili, zivio nas dicni generalll, i ono sto mi imamo to vi nikad necete imat, pa pa,

boom-boom
02.01.13, 16:28
Mislio sam napisati što se sve događalo na ovom serveru, jer bih mogao, pošto sam bio i u Aliensima, koji su trebali i mogli bit izbrisani s ++ korda....neposredno nakon uništenja tef-a...ali čemu sve to pisat..jednostavno pobijedio je DARK ..a UKOT i HAMMERS svojom igrom ispisali scenarij za još jedan nastavak filma GLUP i GLUPLJI :usisava:

E R N E S T
02.01.13, 17:04
"Rekao sam vam da sklopite suradnju i sa samim djavlom" ni rapotori nisu pomogli HAHAHAHAHA

Još jednom LZN koalicija SVAKA VAM DALA :zeko:

Strider.
02.01.13, 17:46
Iako sam rekao da neću, ipak dolazim. Nažalost ne odmah i ne željenim intenzitetom, ali kažu francuzi - c'est la vie...
Ovoga puta ne dolazim igrati za nekoga, nego nažalost iz sasvim drugih razloga...
I zato odabirem +/+, ali ne zbog RESPECT-a, kojim mi osobno ne znači ništa, nego da nakon tolikih godina osjetim nešto novo. Jer pobjedio ili izgubio, sa ovoga servera nosim poraz. Osobni poraz. Po to dolazim ovaj put...
Svim saveznicima - odigrat ću u duhu Traviana, na svaki mogući način....a svima sa suprotne strane želim što više neprospavanih noći.....:gamer:

pozz
Strider (Prase_I ili Gandalf_Bijeli)

Neznam koliki će shvatiti što je ovdje pisalo, ali mogla bi Vam svima pomoći jedna poslovica.....samo kao hint....:zeko:

Veni, vidi, vici....

Zbogom Traviane,
Strider

tunto
02.01.13, 18:33
prvo da poželim sretnu i uspješnu novu 2013. godinu

a onda da ćestitam i pobjednicima na podizanju ww

nažalost ćestitka je malo kisela jer sama gradnja ide relativno lako no treba to i obraniti

pobjednici nažlost nisu imali dovoljno deffa za obranu a mi koji smo imali dovoljno offa za to srušiti smo jednostavno prevareni od našeg dragog prevaranta NIGERA
molim cjenjenog admina da uvredljive rječi ne dira jer su s tom namjerom i napisane
gore spomenut ..bač na baterije je na staru godinu u većernjim satima mene uvjeravao kako dark ide dolje kojih sat dva prije 100 lv
kako je sve rješeno i dogovoreno
do ponoći me ljudi pitaju dali da šalju off ili ne
ja ih uvjeravam kako treba dati šansu onima koji su cijeli server klikali samo za ovaj trenutak
da poanta je vidljiva sve pohvale brisaću na odrađenom poslu

no poruka nigeru ipak ju je zaslužil
a poslao sam ju i u svojem zadnjem MM u wingu

tko god te od ove ekipe sretne na nekom serveru trudit će se da te nulira
nisi ispao govno jer kada bi te tako nazvali uvrjedili bi govno ali smrdiš na daleko

moral sam ovo ovako javno napisati jer dotićni ne želi odgovoriti na skyp
ala svaka mu dala hrpu picajzna i triper

još jednom ćestitke pobjedničkoj ekipi

lp tunto

LMAO
02.01.13, 18:44
citajuci ovo i naletivsi na komentare tipa sto se ja ljutim i bla, bla i jos kad sam vidio da ste spominjali neko ciscenje, ma veze vi nemate o ciscenju tu samo naprdjivate i bla bla, niste u stanju postenu akciju odradit mislim jeste popusili 5 offav tko je ko vi, pogledajte samo stanje def igraca i sve ce vam bit jasno koliko ste jaki, a da je nula dno dan jest, i ostat ce tamo, poceli ste pred kraj servera da nam uzimate prva sela u kojima osim izvidjaca u 99 posto nas nije bilo skoro nista, ja vam akcija, ostalo nam je vise i offfa i deffa sto vas strasna koalicija ni sama nije imala. a gori ste neg SDP kao i oni samo nisu koalirali sa sdp bih. a da su mogli i snjima bi samo da sruse hdz, i onda se busate u neku pobjedu, a ukakili se odmah u startu, toliko, i daj prestanite s glupostima, samo budite realni, cestitke darku, a vama samo dodjite tu smo i iduci server samo se nemojte skrivati iza drugih imena, budite kao i mi jedno ime i to tako vec godinama, da se zna tko si. a ne muljati kao sto ste naucili, zivio nas dicni generalll, i ono sto mi imamo to vi nikad necete imat, pa pa,

Ma šta ti pozitivac...Koga briga tko je ljut a tko ne.... Ukot nije pobjedio, sad se izvlači trebao rušiti ovaj onaj, tko je tko nije, nemam pojma, zadnjih dana slabo tu.. Al eto, vi ste taktičari, vi to znate najbolje..al znam da je rečeno da ukot neće - i nije, ja zadovoljan...Ako ništa naigrao sam se za razliku od nekih...

Popusili 5 offova kažeš , eto ne dao bog da smo više offova imali, sami bi sebe pred kraj servera katali, ali eto vidiš, pratiš ti sve često "reklo" bi se. Ajmo iduci server bez topovskog mesa da se koncetriramo točno di trebamo jer je ukot = swat & selas, ostale zahebi jer ako nista vama ne znače, sta bi nama sad trebali....
Najglasniji oni koji jedva nekad fejk pošalju i prave se neupućeni...ili jesu..nebitno sad...

Ja došo u uvjerenju da je ukot nekakva sila, pogasit nas za mjesec dana kako Lija kaže, doduše sada bezglava...kad ono, tri četri čovjeka se uhvatila igre, ostali ništa ... Sad će oni "za vas nam ni ne treba više" - pa i ja kažem , šta će vam kad neznate, cijeli server obuke imali - i ništa konkretno niste uradili. Čast izuzetcima. Offovi koji su upotrebljeni, ti se pamte i ostaju (10ak operativaca sad da ne nabrajam), ostali - bgm il ste svi defferi bili ili se čuvao to za nešto/nekoga...

Evo sad čujem, plače se zbog nekih sitnica, ostalo nekima po 60-70k zavoja samo neiskorištenih.

Sve u svemu, hajde, nije bio loš server , u svakom slučaju barem 10x bolji nego prošli (ljetni)...

I da, da kažem pozitivcu zašto prva sela sada :P
Mi smo odselili kao i vi... i vaša prva sela nisu nam bila zanimljiva :cry:
Kad je uzet ww, nešto se bezveze fejkalo bilo...i zamisli u prvom selu se slucajno pogodi vz...hm...pa nam je palo napamet možda da tu saljete rese pa ih tako prebacivate...:brukica:
Et, pa ti opet pričaj nešto...

Eh, da...
Čestitke TNT na pobjedi.

Sretna Nova godina...

LMAO
02.01.13, 18:52
zivio nas dicni generalll, i ono sto mi imamo to vi nikad necete imat, pa pa,

I da, zaboravih, vaš dični general.
Na 5-10 polja mi je sa brzinom (2x) još od artova...
Ništa značajno nije uradio, apsolutno ništa osim katanja supporta... A to štete što on napravi, ja za dan ispravim (u mom slučaju). Al da, živio on u svakom slučaju :pivo:

I jel to netko molio da igra sa ukotom pa ga vi odbili pa to stalno spominjete ili šta? Ili..hmm, ajmo se malo tješiti u skype sobi kod vas :D Ono znate, imali smo ih, i ostalo, sad da ne govorim svašta :lol2:

Igra li se onaj zimski što ga ne bi trebalo biti? :D

boom-boom
02.01.13, 19:21
Točno ! UKOT je ovo igubio, ali bit će još servera i samo jedan čovjek može vratit UKOT tamo gdje mu je mjesto ! UKOT samo uz jednog vođu može izgradit WW...samo uz jednog..uz HATE-a !!!!!!!!!!!!!!

Max...niš od tebe....i kate....luzeri...rođeni LUZERI !!!bomb

LMAO
02.01.13, 19:33
Točno ! UKOT je ovo igubio, ali bit će još servera i samo jedan čovjek može vratit UKOT tamo gdje mu je mjesto ! UKOT samo uz jednog vođu može izgradit WW...samo uz jednog..uz HATE-a !!!!!!!!!!!!!!

Joj... Nisu valjda neke svadje kod vas? (odavno se nešto kuha - znamo... još prije rušenja ww-a :X) :cry:

HateFul
02.01.13, 19:37

Čovjek je sve rekao. :pivo:

boom-boom
02.01.13, 19:38
Nisu svađe, jednostavno UKOT nije bio konkretan...max ima prepotenciju skupa s onom munjenom katom ( pametnicom ) HATE ima znanje....dobro znam koja je situacija bila u Aliensima nakon uništenja tef-a ! rekoh, ne da mi se pisat, ali ak me se povuče budem. Tvrdim da HAMMERS nije ništa...a ovaj DARK je odigrao i taktički i strategijski IZVRSNO ! Možemo se poklopit ušima i AMEN ! Do idućeg speed-a !

LMAO
02.01.13, 19:44
dobro znam koja je situacija bila u Aliensima nakon uništenja tef-a !

Da, iako to nije teško niti zaključiti, nije svejedno kad ti ugase dva odlična ne samo offera ofera, nego ljudi u startu odmah, samopouzdanje u minus otišlo eto kako je bilo, al ruku na srce, da smo onda stavili sav deff na jedno mjesto napadac bi probio to...al eto, tada se trgnuli malo :D

HateFul
02.01.13, 19:52
Nisu svađe, jednostavno UKOT nije bio konkretan...max ima prepotenciju skupa s onom munjenom katom ( pametnicom ) HATE ima znanje....dobro znam koja je situacija bila u Aliensima nakon uništenja tef-a ! rekoh, ne da mi se pisat, ali ak me se povuče budem. Tvrdim da HAMMERS nije ništa...a ovaj DARK je odigrao i taktički i strategijski IZVRSNO ! Možemo se poklopit ušima i AMEN ! Do idućeg speed-a !

Prvo - nemoj vrijeđat ljude s kojima si igrao
Drugo - nisi upoznat sa cijelom situacijom pa nisi ni kompetentan davat neke zaključke
Treće - odigraj jedan server gdje ćeš biti u vodstvu da vidimo tvoje umijeće :)

boom-boom
02.01.13, 20:12
ZAŠTO MISLIM DA JE UKOT MOGAO I TREBAO UNIŠTIT ALIENSE :

Počelo je tako, bar s moje strane, što sam znajući Hatea sa servera s2....koji mi je poslužio kao trening dok čekam speed, poželio igrat s njim i on me primio u SEALs. I krenulo jue sve ok....ja u SEALs-u..moj frend Nemesis također. Otvorena skyp soba i tu kreće sranje. Ne znajući za prijašnja prijateljstva, ja naivno pišem u sobi da me zanima gdje mi je neviđena P::E::DE::RČINA s prošlog Hrx-a...igrač Just Rock...tada sam na tom zimskom igrao kao sc_007....i bio prvi mjesec prvi napadač.....i tu mene napadnu, kao šta ja pričam, on je frend...itd..itd...kasnije taj "frend" koji je ovdje bio DEA proda acc i izda UKOT ! U sobi se priča svašta i tad u SEALs-u igračica PAMETNICA ima funkciju " UNUTARNJA KONTROLA "...ja u sobi kažem da bih joj dao drugu funkciju, al bi se ona naljutila...a ona: pa reci..pa ja..neću ljutit ćeš se..pa ona reciiiiii..i tako jedno 5 puta..i onda ja kažem: ORALNA KONTROLA ... Ljudi moji to još nisam vidio...žena počela mucat, u jednoj poruci po 15 pravopisnih pogrešaka...zahtjeva da me se baci van..vjeća savez HATE me brani...al ipak letim van. Nakon toga, jer sam tad imao već 2 napadačka zlata..ulazim..zamislite u Aliense....naravno, zbog Hate-a sam špija i tad rokamo i uništavamo tef-a. Govorim Hateu da će me skužit, ali još ostajem i oni se kucaju u baruna ! Tada nastaje panika...igrač Kobra 964 preuzima jedan panični MM u kojem piše da svi trebamo u Aliensima radit deff i da vidimo imamo li što tražit na serveru! Govorim to max-u i kažem, gotovi su idemo im rokat suporte..al ne...odgovora nema..zbog te munjene kate ! Nakon toga se događa kucanje predatora u Gg Nigera...katastrofa...a nakon tog sam znao da će se jedno 20 dana samnom zabavljat. Promijenio sam koorde...oporavio se...čak i uzeo DORINI art. I opet pitam...idemo li na WW. Tek 15 dana prije kraja servera max odlučio radit WW...ali ? Jasno da i ovi ostali nisu retardirani ! jedini koji je ovdje najavio i ostvario je tour ( bio mu siter ) lijepo je rekao....bit ću prvi napadač i je..2. put za redom. Ne mogu se otet dojmu da bi Aliensi bili zbrisani s ++ korda...ali vječita enigma će mi bit čega se boje i čime je UKOT zadužio max i pametnica. Nevjerojatno !

boom-boom
02.01.13, 20:22
Drugo - nisi upoznat sa cijelom situacijom pa nisi ni kompetentan davat neke zaključke

Koga sam vrijeđao ?
Hate, o tim situacijama, ne mrvi...POGRIJEŠILI SMO..i TO JE JASNO !!

Sekura
02.01.13, 20:25
GOSPODO - OVO JE IGRA A NE RL......tako se ne ponaša sa prijateljima, suborcima ili šta već ???
BTW - odlična igra na +/+ kordama i čestitke svima i UKOT-u i Mojim Hamersima. Pohvala Dark-u za WW

MM svim savezima unutar UKOT-a

Pozdrav cijelom UKOT-u

o ovoj poruci razmisljam vec 4 mjeseca ali sad kad je dosao dan za napisat ju nemam blage veze od kud pocet....

pa ajd da pocnemo od kud god poceli samo da pocnemo

napokon vam mogu rec da je UKOT tu i DA CE SVI PROBLEMI NESTAT!!!

prvo da se predstavim novim clanovima.
ja sam y.maximus
general sam u UKOT koaliciji
sto znaci da se brinem o vasoj vojsci i vlasnik sam svakog vojnika u UKOT-u
znam tocno koliko je imate!
znam tocno di se nalazi!
i nedam da ju potrosite radi bodova ili nekih osobnih ratova
nego cete ju potrosit da zastitite svakog igraca UKOT-a
i do kad god postoji i jedan igrac u opasnosti vi NEMOZETE I NESMIJETE
vodit svoje ratove nego vam je duznost pomoc suigracima!
mozda ovaj put vama ne gori pod petama ali sigurno nekoc je,sigurno znate
kakav je ruzan osjecaj bit nemocan,sam,bez pomoci saveza,
e pa u UKOT-u toga nema!

vecina vas je igrala samnom prosli zimski server i vecina vas je naucila da cu za svakoga igraca, koji je zasluzio svojim zalaganjem za savez,svojim ponasanjem prema SVIM clanovima UKOT-a (bez obzira sta vi mislili o njemu) ,dat sve da opstane na serveru i opstat ce kao i svi dosad kojima sam obecao

UKOT ima pravila koja se moraju postivat i ako mislite bit clan UKOT-a morat cete ih se pridrzavati
u savezu postoji okrugli stol za kojim 15 igraca glasa o svemu sto se desava u UKOT-u i sto ce se desavati iducih 6 mjeseci
ti igraci ce vodit brigu o svojim borcima i prenosit nama sta se dogadja
ti igraci ce vodit brigu da vise NIKAD ne cujem da je neko napao saveznika ili radio bilo kakvu spacku da zavadi nekoga unutar UKOT-a
ti igraci ce vodit brigu o svakom borcu u svom savezu!

ja nisam dosao tu vodit dijeciji vrtic i bakcat se nekim svadicama na skypu ili forumu NITI CU IH DOZVOLIT nego sam doso potuc ovu g.amad koja nas proziva od zimskog servera pa cu vam ovo sad napisat a vi cete to dobro zapamtit jer nikome od vas necu dva puta ponavljat pa makar mi vi bili brat ili sestra!!!

nebitno je dali me volis ili ne ali ako se nalazis u UKOT-u onda moras znat da sam
ja covjek od kojeg je sve ovo krenulo!
da sam ja taj koji je šalovo temelje S.W.A.T.-a
temelje SEALs-a
covjek koje je spojio najvece neprijatelje i napravio UKOT!
najvecu silu koju je travian ikad vidio!
I TO CU VAM SVIMA OPET DOKAZAT!
zato nemoras me volit ali me MORAS POSTIVAT ako mislis ostat u UKOT-u

-ako ste clan UKOT-a i ako smo u ratu onda radimo za savez ne za svoju guz.icu!
-ako ste clan UKOT-a i ako se salje satna onda to znaci da MORATE poslat satnu
-ako mislite da netreba slat obratite se meni i navedite zasto pa cemo
vidit dali je razlog dovoljno dobar,iako sa time odmah gubite pravo na puno stvari medu kojima je i BO-brza obuka
-ako ste clan UKOT-a onda ima da slusate svoje nadredene jer oni nisu tamo zbog svoje ljepote nego stvari koje su ucinili za cijeli UKOT
ako ste clan UKOT-a onda su jedino bitni clanovi unutar te koalicije i jednostavno me ne zanima sta ce mislit vas brat,kum,prijatelj na drugoj strani bojisnice!
on je vas neprijatelj u ovome ratu i to je jedino bitno!

ovo su samo neka od pravila ali kao sto vidite nije tesko zakljucit sta vam zelim rec
do kad god je rat vi radite za savez,nebitno iz kojeg saveza UKOT koalicije on bio!

kao vas vodja uvjek cu dat vise od ostalih!
kad vi budete slali satnu ja cu slat dvije!
kad se bude napadalo ja cu ic prvi!
kad se bude biralo koga cemo branit izmedu mene i onog najmanjeg u savezu koji se trudi i muci da bi svi mi opstali onda biram onog najmanjeg!
u savezu jer JA SVOJE NEDAM ! ! ! i ako neko treba past onda sam to ja!

ako cemo birat izmedu ww-a i onog NAJMANJEG u savezu koji se trudi i muci da bi svi mi opstali onda cemo birat ovog NAJMANJEG u savezu jer on meni vrijedi puno vise nego taj ww-ic koji uvijek donese neko zlo i izdaju!
jadni su oni koji nevide da nije ww bitan,nego ljudi koji ga grade!

eto zasad toliko sto se ljubavi tice! necu da nam se zene i saki rasplacu
idemo se mi bacit na posao i da vam ja ukratko pokusam objasnit situaciju.

kordinate su se razdijelile na 4 kriticne tocke u kojima imamo igrace koji se vec danima bore za teritorij!
vec sam vam spominjao najveci rat za teritorij je di su aliensi planirali naselit ali
im cunga pokvario plan...
KOBAJAGI i njegova cura Tef
iako je ovo samo jedna od tocki ali je najbitnija jer se nalazi na crti bojisnice i ko prvi padne i sam teritorij ce past!

vrlo bitne koordinate su koordinate oko 0 i za to su nam zaduzeni savez FAVELA™ koji radi odlican posao,slobodno mogu rec najveci posao u UKOT-u
naklon do poda MAD MAX
cemo ih katat i pomoc savezu FAVELA™ da ocisti koordinate oko sive zone

ovo je bilo samo ukratko,imamo tu puno jos sitnica i detalja ali nije trenutak
sad je jedino bitno da cim vise igraca radi deff
nebitno dali smo off ili deff svi klikamo deff
ovo je tek pocetak i pustimo ih da se razmasu,i prave budale od sebe
kad bude vrijeme mi cemo cekat spremni!

svaki savez mora imat odreden broj deff vojnika koji ce bit na raspolaganju UKOT-a

eto ukratko heheheheehhe na vama je da odlucite ...zelite li pobjedu ili ne..da li ste UKOT ili ne

boom-boom
02.01.13, 20:36
UKOT je koalicija..a ne savez !!!!!!!Ako je tome tako, i ako je UKOT tome dorastao onda treba reć:

DA, MI JESMO NAJJAČI !
I MI ĆEMO POBIJEDIT NA OVOM SERVERU!
I DA, MI ĆEMO SAZIDAT WW...JER SMO NAJBOLJI !

TO OČEKUJEM OD TEORETSKI NAJBOLJE KOALICIJE...PRAKSA NAM OSTAJE ZA SLIJEDEĆI I BILO KOJI SERVER !!!!!!!!!

HateFul
02.01.13, 20:39

nažalost ćestitka je malo kisela jer sama gradnja ide relativno lako no treba to i obraniti

pobjednici nažlost nisu imali dovoljno deffa za obranu a mi koji smo imali dovoljno offa za to srušiti smo jednostavno prevareni od našeg dragog prevaranta NIGERA
molim cjenjenog admina da uvredljive rječi ne dira jer su s tom namjerom i napisane
gore spomenut ..bač na baterije je na staru godinu u većernjim satima mene uvjeravao kako dark ide dolje kojih sat dva prije 100 lv
ja ih uvjeravam kako treba dati šansu onima koji su cijeli server klikali samo za ovaj trenutak

nisi ispao govno jer kada bi te tako nazvali uvrjedili bi govno ali smrdiš na daleko

lp tunto

Gore vam je sve napsano pa te stvari komentirajte.. Ove jeftine provokacije da se unese neki nemir među nas ne prolaze, tu je ipak ekipa koja nikad nikog nije i nikad nikog ne bude izdala, ista postava od početka do kraja..
A vi imate svog smeća za počistit, hrpu.. :)

Sekura
02.01.13, 20:46
Nisu provokacije, nemoj krivo shvatit !!1

Nego me intresira kakva to osoba SMIŠLJA UVODNU PORUKU 4 MJESECA.....

Uh ... ne znam ... sve najbolje tebi i tvojima

jolera
02.01.13, 20:52
ma sta se ti LMAO kacis bezveze, samo trabunjas, ja sam poslo fejkova koliko si ti vojske klikno, i ne bez razloga, kucali ste se ko cavli kroz balvan udje malo i slomi se, i za razliku od vas u nas se vojska klika i zna se tko je rasporedjuje, nema solaza, jer solistima je mjesto na estradi a ne u savezu, gospar Hate, Max, i jos neki kazu tu ide napad i tu se posalje nema velike filozofije, a ja i nisam reko da sam igrac kalibra predatora, suma i bla bla, nisam i necu nikad bit jer jednostavno nemam vremena, ali zato imam zlata sto je sasvim ok, i radila vam je guza svaki put kad bi fejk poslo jer da nije tako nebi bio u top 10 branitelja na serveru, a ti BOOM BOOM ne vrijedja, procitaj knjigu bonton, i kad ti budes 24 sta online i slao def i spasavo tudje guze dok spavaju i usput probudio pola grada zato jer ti kataju susjeda tek ces onda bit kompetentan pisati o pametnici i ostalima ko je onako lijepo blatis, , UKOT FOREVER, joj kako vas ovo boliiii, ajmo max jen dva, lallalalatralallala, bjezite eto maxa hahhahahhahah,

HateFul
02.01.13, 20:56
Nisu provokacije, nemoj krivo shvatit !!1

Nego me intresira kakva to osoba SMIŠLJA UVODNU PORUKU 4 MJESECA.....

Uh ... ne znam ... sve najbolje tebi i tvojima

također! :pivo:

jolera
02.01.13, 20:56
hahhahah na ovog sekuru se mora covjek nasmijat, smijesno pitanje, ova poruka nijese pisala ima 4 mjeseca ova poruka se zivi zadnje cetri godine po speed serveru samo vama "pisacima" sve treba crtat, ajmo max jen dva, sve silna pamet a ne vide ocito, i opet ajmo max jen dva

Čunga Lunga
02.01.13, 21:17

lp tunto

Čunga Lunga
02.01.13, 21:20
GOSPODO - OVO JE IGRA A NE RL......tako se ne ponaša sa prijateljima, suborcima ili šta već ???
BTW - odlična igra na +/+ kordama i čestitke svima i UKOT-u i Mojim Hamersima. Pohvala Dark-u za WW
MM svim savezima unutar UKOT-a
......

i za Rasputina

Imas 2 tipa ljudi, oni koji vole Maximusa i one koji ga nevole
ONi koji ga vole razumeju ga!!! Srce na teren je najvaznije, a ko radi taj i greši niko nije bezgresan

pametnica
02.01.13, 21:28
...ali vječita enigma će mi bit čega se boje i čime je UKOT zadužio max i pametnica. Nevjerojatno !

Psi laju karavane prolaze!

Lažljivče, pod hitno se prijavi na lijecenje kod kakvog dobrog psihijatra
Na iduće spominjanje mog imena od strane tebe, kopiram sve tvoje igm-ove ovdje (jos nije server pobrisan, sve se ima u arhivi), kao i razgovor iz skajp sobe.

tunto
02.01.13, 21:29
Gore vam je sve napsano pa te stvari komentirajte.. Ove jeftine provokacije da se unese neki nemir među nas ne prolaze, tu je ipak ekipa koja nikad nikog nije i nikad nikog ne bude izdala, ista postava od početka do kraja..

neznam zašto si našao mene citirati
ukot nisam spomenul jednom jedinom rječju
osim ako niger iliti ANTI-TEAM NIJE član ukota?
pa te molim da na to pitanje ujedno i odgovoriš

da mi imamo svojeg smeča to je točno no da nam nije trebalo niti smeča od nigera
nije
no o svojem smeču se mi brinemo sami

e sad da prokomentiram i slavni ukot makar neznam zašto jer niste ništa pokazali
da ste tolko slavni uzeli bi WW prije da se imaju gdje trošiti offovi koji su ostali nepotrošeni
ljudi klikali utomar i sad ga peljaju doma za kićenje bora
kakav doprinos je ukot dao serveru osim prepucavanja na forumu i hvaljenja o okršajima
jeste se kršili ali ništa mirnije nije bilo ni na -/- kordinatama gdje smo sakupili isto ljepu količinu deff bodova
da smo imali sela u sivoj zoni to bi najvjerojatnije pripisali natarima

dajte molim vas to kaj je server završil kad je završil možete zahvaliti prevarantu ANTI-TEAM-alijas NIGER
prevario je nas i cjeli server

a poanta je sljedeča
prevara se ne isplati
to se bude vidlo na idučim serverima

život ipak nije pošten :opala::opala::opala::Božić::andjeo:

AJKULA TEAM
02.01.13, 21:31
Joj... Nisu valjda neke svadje kod vas? (odavno se nešto kuha - znamo... još prije rušenja ww-a :X) :cry:

bolje se pitaj sta se desava kod vas ..prosli server sam klikao s vama pa sam vidio kakvo je stanje(svako gleda sebe,,lazi, ,prevare,, spletke ) i opcenito kakav je niger covjek... prevario je svoje saveznike ..cini mi se da je obrisao skype a sljedeci server nece doc pod svojim nickom jer se boji kolko je ljudi izigrao i prevario...

tunto
02.01.13, 21:35

naravno da je dobar ali se mnogi ne slažu sa time

boom-boom
02.01.13, 21:39
Psi laju karavane prolaze!

Lažljivče, pod hitno se prijavi na lijecenje kod kakvog dobrog psihijatra
Na iduće spominjanje mog imena od strane tebe, kopiram sve tvoje igm-ove ovdje (jos nije server pobrisan, sve se ima u arhivi), kao i razgovor iz skajp sobe.

Imena? Što sam lagao? Ti si budala i to ti nitko ne može oduzet !

zaz
02.01.13, 21:41

Cijelo vrijeme bacaš kost među Hamerse u nadi da ćeš nas posvađat, a ono pade ti kost u vlastito dvorište.

zaz
02.01.13, 21:53
bolje se pitaj sta se desava kod vas ..prosli server sam klikao s vama pa sam vidio kakvo je stanje(svako gleda sebe,,lazi, ,prevare,, spletke ) i opcenito kakav je niger covjek... prevario je svoje saveznike ..cini mi se da je obrisao skype a sljedeci server nece doc pod svojim nickom jer se boji kolko je ljudi izigrao i prevario...

S obzirom da si na prošlom zimskom serveru bio Ajkula, jel to znači da si se ovaj server skrivao od nekog, i to na 2 acc?

HateFul
02.01.13, 22:05
Cijelo vrijeme bacaš kost među Hamerse u nadi da ćeš nas posvađat, a ono pade ti kost u vlastito dvorište.

Samo je razlika u tome da ja ne šutim i ne ignoriram te stvari.. ;)
Koliko vidim još uvijek nema komentare na ove postove koje su vam donedavni saveznici ostavili..

hidrant
02.01.13, 22:05
"vrlo bitne koordinate su koordinate oko 0 i za to su nam zaduzeni savez FAVELA™ koji radi odlican posao,slobodno mogu rec najveci posao u UKOT-u
naklon do poda MAD MAX
cemo ih katat i pomoc savezu FAVELA™ da ocisti koordinate oko sive zone"........zanimljivo baš nitko iz koalicije Ukot više nespominje zasluge i odličnu igru Favele...odnosno onog što je ostalo od tog ponosa UKOTA.ha,bit če da su brzo zaboravili taj njihov "odličan posao,ili kako vaš šef kaže največi posao......valjda ova recesija i njih zahvatila pa im posao propao :pivo:

barun
02.01.13, 22:22
UKOT je koalicija..a ne savez !!!!!!!Ako je tome tako, i ako je UKOT tome dorastao onda treba reć:

DA, MI JESMO NAJJAČI !
I MI ĆEMO POBIJEDIT NA OVOM SERVERU!
I DA, MI ĆEMO SAZIDAT WW...JER SMO NAJBOLJI !

TO OČEKUJEM OD TEORETSKI NAJBOLJE KOALICIJE...PRAKSA NAM OSTAJE ZA SLIJEDEĆI I BILO KOJI SERVER !!!!!!!!!

e moj James Bond previše gledaš akcijske filmove.
Smanji doživljaj i uvidi da nikakvog brisanja i gaženja nije moglo biti. Niti sa jedne strane.

Normalno je da vođe nabrijavaju ljude i da nikada ne smiju unostiti pezimizam i defektizam u svoje redove. To šta neki to ne kuže njihov je problem.
Sve šta je UKOT mogao napraviti, a nije, je to da se mogao iskucati na hamersima ( kao što su i oni sami napravili), te pred kraj naći magarad/LSD i ostale preko kojih će odigrati prljavo. A o prljavosti, nemoralu i nepoštenju UKOTA su im puna usta čitav server.

AJKULA TEAM
02.01.13, 23:16
S obzirom da si na prošlom zimskom serveru bio Ajkula, jel to znači da si se ovaj server skrivao od nekog, i to na 2 acc?
ja sam igro na jednom accu popadija a sta se imam skrivat od botova...

dojaVa
02.01.13, 23:25
Veze vi nemate, KLOCEVI! :D

Haris
02.01.13, 23:29
Veze vi nemate, KLOCEVI! :D

aj ti klocko klikci na bax sad ce te neko skatat ahhahaha

ludi ivan
02.01.13, 23:29
......

tu je ipak ekipa koja nikad nikog nije i nikad nikog ne bude izdala, ista postava od početka do kraja..

no comment

Ime_je_nebitno
02.01.13, 23:38
ja sam igro na jednom accu popadija a sta se imam skrivat od botova...

hahaha lijepo si me nasmijao.... a zasto je onda na pocetku srv na acc MAD MAX pisalo

-Dino Grana
-Nidza
-Fox18??? ili pak ti je kako mi je receno na skype-u cak stojalo MAD MAX... Da ti to nije slucajno bio multic, ili je Fox slagao kada je rekao da ste preuzeli kasnije acc Popadija kad su vas vec ubijali dole na prvoj fronti???

ludi ivan
02.01.13, 23:39
ma sta se ti LMAO kacis bezveze, samo trabunjas, ja sam poslo fejkova koliko si ti vojske klikno,.....,

panika---jolera me napada 4vezana :(
pitanje--- ima li brze cipelice ?
panika--- ima :(
ROTFL

tunto
03.01.13, 00:20
e moj James Bond previše gledaš akcijske filmove.
Smanji doživljaj i uvidi da nikakvog brisanja i gaženja nije moglo biti. Niti sa jedne strane.

Normalno je da vođe nabrijavaju ljude i da nikada ne smiju unostiti pezimizam i defektizam u svoje redove. To šta neki to ne kuže njihov je problem.
Sve šta je UKOT mogao napraviti, a nije, je to da se mogao iskucati na hamersima ( kao što su i oni sami napravili), te pred kraj naći magarad/LSD i ostale preko kojih će odigrati prljavo. A o prljavosti, nemoralu i nepoštenju UKOTA su im puna usta čitav server.

naravno za ukot bi bilo sramota da bude vodonoša nekome tko gradi ww a da to nisu oni
ima nekaj u tome
neka doza časti i ponosa
hmmm da zanimljivo
jedna tako velika koalicaja da ne gradi ww
ja ipak mislim da ste se ispucali u međusobim čarkama sa vojskom i da niste imali sa čim
ili vas nije imal ko povesti
a dalo bi se i to izraćunati

AJKULA TEAM
03.01.13, 00:22
hahaha lijepo si me nasmijao.... a zasto je onda na pocetku srv na acc MAD MAX pisalo

-Dino Grana
-Nidza
-Fox18??? ili pak ti je kako mi je receno na skype-u cak stojalo MAD MAX... Da ti to nije slucajno bio multic, ili je Fox slagao kada je rekao da ste preuzeli kasnije acc Popadija kad su vas vec ubijali dole na prvoj fronti???

botko mudro si to zakljucio..bojis se na forum reci svoj nick(vjerovatno si neka farmica) ili uopce ne igras ..na MAD MAXU je igrao Nidza i to je klikao deff a ja i fox na popadiji...ubijali na prvoj fronti? pa Hammersi su se sa savezom- FAVELA™ borili od pocetka servera i kolko god napadali nikada nas nisu slomili nisu napravili nista osim ako su pobrisali par neaktivnih igraca ..ali zato su oni imali gubitke a mi smo uvijek imali deffa i bili slozni sta Hammersi nikad nece i zato Ajmo max jen dva

jer vidim da lazete i pricate gluposti valjda vam to postalo normalno da ste savez FAVELA™ unistavali pa tjesite se klocevi jadni

Najbolji savezi (Off)
24. FAVELA™ 26 34403 894465

Najbolji savezi (Def)

17. FAVELA™ 26 33786 878434

eto i branili smo se i udarali mi smo zadovoljni jer Hammersi nas nisu nikad slomili jednostavno nisu mogli jaci smo :)

jos da nije NIGER ovako izigro saveznike vidjeli bi ste ww offove od saveza FAVELA™

y.maximus
03.01.13, 00:32
sretna nova 2013,prvenstveno svim clanovima UKOT-a a onda i svim ostalima :)
pa cak i mojoj nigercici :lol2:

cestitke lzn-tnt savezu na uzetom serveru,nismo vas htjeli rusit,
cak i da mozemo ponovit ovu situaciju ,nebi vas rusili
(istina,napocetku sam htjeo ali kad sam vidio da ste im masakrirali ww selo i sam sam promjenio misljenje)
sto se nas tice posteno ste odigrali i ama bas nikakvih problema nismo imali sa vama..
svaka cast,po meni ste ovo ste odlicno odradili pa neka prica sta ko hoce :D

cunga sto se tice filmica :101010:
dobro si nas nasmijo kao i vecinu mojih prijatelja na facebooku,svi se pitaju ko je taj anti :lol2:

ako se lsd slucajno pita zasto se ovo desilo,ZASTO IH JE NIGER IZRADIO
RON JEREMY VS NIGERCICA
http://travian-reports.net/hr/report/417866e265f
http://travian-reports.net/hr/report/4178683f4bd
http://travian-reports.net/hr/report/4178674f9cf
http://travian-reports.net/hr/report/4179103eb69
http://travian-reports.net/hr/report/417911c25ef
http://travian-reports.net/hr/report/417909362f7
http://travian-reports.net/hr/report/418564372b4
http://travian-reports.net/hr/report/418563e37a7
http://travian-reports.net/hr/report/418562c7d55

i taj veliki gg

http://travian-reports.net/hr/report/418730771bc

nigercice uzivo sam u tebi i sreca za tebe da si metnuo LSD-u samo da bi se ti izvuko :D:D:D
znao si nigercice da ti je jos jedna noc ostala pa si sve skuho :D

Ime_je_nebitno
03.01.13, 00:37
Nisam bas upucen u situaciju u vezi Niggera i LSD-a ali vasa taktika je bila neuspjesna... Po ovome sto sam procitao moje misljenje je da ste isli na to da Hammersi nuliraju Dark-a, nakon cega bi isli da nulirate Internacionale-a i imali sanse da izgurate WW na 100... Znaci mozda i je najbolje sto se ovako zavrsilo spasilo vas je sve barem jos mjesec dana kliktanja, mozda je najgore sto je cca 25-30 igraca nakon ulozenog truda, novca i zivaca da bi isklikali i izgurali WW off ostali bez sanse da ga potrse, jedino je to u ovome trenutku zalosno, a slicna situacija je bila i na ljetnom hrx-u, jer smatram da si upucen u desavanja oko proslog hrx-a i gradnje WW-a od strane Sade

jolera
03.01.13, 00:39
hahhahhaa, brze cipelice pa budala zna da se napadat moze i bez heroja, heroj je bitan samo kad saljes na probijanje ovako manje vise, hahhaaha, joj jadni ste da ne mozete bit jadniji, a koliko vas istina boli vidi se po glupostima koje pisete i za sto se sve hvatate, ajmo max jen dva, lalallalla, i LOOOOOOOOOOOOOONG DDDDDDDDDDDOOOOOOONG, pozdrav ivane ne pase ti nadimak, bolje da si napiso IVAN BRZA CIPELICA, ajmo max jen dva, jen dva ivan je obuo spore cipelice

zaz
03.01.13, 00:43

(istina,napocetku sam htjeo ali kad sam vidio da ste im masakrirali ww selo i sam sam promjenio misljenje)
sto se nas tice posteno ste odigrali i ama bas nikakvih problema nismo imali sa vama..

dobro si nas nasmijo kao i vecinu mojih prijatelja na facebooku,svi se pitaju ko je taj anti :lol2:

RON JEREMY VS NIGERCICA

i taj veliki gg

nigercice uzivo sam u tebi i sreca za tebe da si metnuo LSD-u samo da bi se ti izvuko :D:D:D

Pa ko ovog može shvatiti ozbiljno, piše jezikom predškolarca,: cak, rusit, nigercica ( kaj bi Frojd rekao na ovu riječ, vjerovatno da mu je falilo dojenja u dojenačkoj dobi), noc, sreca,...

y.maximus
03.01.13, 00:43

y.maximus
03.01.13, 00:46
zaz! znam da si gledala onaj cungin filmic,znaaam
dali te zanima ko je ona treba sto place? dali ti znas kome je pripala ta cast?

zaz
03.01.13, 00:48
zaz! znam da si gledala onaj cungin filmic,znaaam
dali te zanima ko je ona treba sto place? dali ti znas kome je pripala ta cast?

Nisam gledala film, ali ako žena plače, onda je vjerovatno tebi pripala ta čast.

y.maximus
03.01.13, 00:50
Nisam gledala film, ali ako žena plače, onda je vjerovatno tebi pripala ta čast.

nee,to bi bila ti :D

y.maximus
03.01.13, 00:53

ma znaaam da jesi ali mozemo opet :D

i pozz do iduceg puta...

zaz
03.01.13, 00:56
nee,to bi bila ti :D

Pamtim samo one veće od 10 cm.
Sorry

tunto
03.01.13, 00:57

RON JEREMY VS NIGERCICA

i taj veliki gg

hehe
veliki maximus hoće reči da je ipak on kriv za završetak servera
ljepa akcija no vidi se cilj
završiti server što prije
pa ne ćude me onda priće koje kruže po serveru
ali šalu na stranu sve su to dozvoljene stvari
ništa nije zabranjeno
no polako se gubi smisao igre
kad bi štel biti zloćest reko bi da imaš dionice na serveru
krenuti nulirat jednog od ww holdera nije ništa manje pokvareno nego prevara nigera
smrdiš kao i on koji je išo spašavat svoju guzicu predajom servera

no imamo iduči server i mnogi igači vas budu tražili
neznam samo zakaj pa vi ste pravi :andjeo: svaka majka bi vas za zeta da joj smrdite u kući

ludi ivan
03.01.13, 01:08

ma znaaam da jesi ali mozemo opet :D

i pozz do iduceg puta...

ak kod djevojke prvi put ne napraviš dobro, ništa ti ne pomaže ono-vidjet češ ti drugi put, nema drugi put

zaz
03.01.13, 01:09
:
ak kod djevojke prvi put ne napraviš dobro, ništa ti ne pomaže ono-vidjet češ ti drugi put, nema drugi put

tunto
03.01.13, 01:12

neznam kaj vi imate između sebe niti me to ne zanima
ali nas niste trebali u to uvlačiti
ovo ću samo komentirati jednom jako starom izjavom možda najpoznatije osobe na svijetu

ko se mača lača od mača i umire
i gle ćuda to se i ostvarilo tamo negdje pred 2000 tisuće godina

divljak22
03.01.13, 03:26

stari, daj se suzdrži eba ga ti.. kata je fenomen sa svojim karakternim manama, a max je ljudina kojeg su malo pošemerile privatne razmirice ovaj server što ne umanjuje njegov doprinos ovom savezu. svi serete po njemu a objasnite mi zašto ga 50 ljudi prati u stopu. hm, sad se i ja osjećam uvrijeđeno jer sigurno mislite ''50 budala''.

a meni veliš da sam pijun :master::master:

ja sam pametan, i ti si došao pameti kad si se povukao malo kad su te obaveze zgazile :lol2:

čekam te na comxu, znaš nick i znaš pass :pivo::pivo:

HateFul
03.01.13, 08:27
a meni veliš da sam pijun :master::master:

čekam te na comxu, znaš nick i znaš pass :pivo::pivo:
kakav pijun.. di kaj? ti si špijun, a ne pijun.. :D :D
na comx doletim (ako doletim) dok nadoknadim sve neprospavane sate, a ima ih.. :D

boom-boom
03.01.13, 10:08
[QUOTE=divljak22;979842]stari, daj se suzdrži eba ga ti.. kata je fenomen sa svojim karakternim manama, a max je ljudina kojeg su malo pošemerile privatne razmirice ovaj server što ne umanjuje njegov doprinos ovom savezu. svi serete po njemu a objasnite mi zašto ga 50 ljudi prati u stopu. hm, sad se i ja osjećam uvrijeđeno jer sigurno mislite ''50 budala''.

Pa i ja sam ga slijedio....ustvari non-stop sam s Hateom komunicirao....i s max-om kad se javio. Uostalom izbačen sam iz SEALs-a, ali sam i dalje ostao uz UKOT...i nešto sam malo možda i pomogao UKOTU. Baš zbog toga mi je žao...onako igrački što nismo odmah išli na WW..jer bi ih tada sve rastegnuli...a imali smo vojsku za branit lagodno WW....Wolfpack je na raspolaganju imao 2 milona deff, samo za WW + plan....i dosta off-a. Eto zbog toga kritika max-u....i nikad me nitko neće ubijediti da smo ih nakon uništenja tef-a imali...jer bio sam tad u Aliensima..i znam da smo ih imali i da su nigeru okretali leđa. Bezvezno kucanje predatora ga je opet diglo. I ja sam činio greške..tj. jednu najveću, što se nisam napravio lud i polomio tad ANDURILA i izašao iz Aliensa...to mi je žao...niger zna o čem pričam...A ovo što se desilo na kraju...to sam, poznavajući kako niger razmišlja ( inteligentna kurva ) i očekivao....rekao sam Nemesisu to, da neće nikog napast i da je 1.1. 2013 server gotov !!! Eto, toliko od mene...i vidimo se za jedno 10 mjeseci...na novom zimskom speed-u. Još jednom čestitke DARKU i TNT-u.....nisu se iskazali na forumu ( hahahahaha ) ali tamo gdje treba, jesu. U IGRI ! I pobijedili su, ne kalkulirajući, šta ak nas poruše,ak ne napravimo..ak ovo ak ono.....jednostavno imali su CILJ ! I OSTVARILI SU GA !

Pozdrav svima :lock:

Rasputin

zendra69
03.01.13, 10:14
Pamtim samo one veće od 10 cm.
Sorry

Očito ih malo ima kad toliko vremena provodiš pisajući ovdje na forumu i prepucavajući se oko igre.

Iskrene čestitke pobjednicima, sve najbolje u Novoj od Žendre :daje cvijet:

ludi ivan
03.01.13, 10:26
Pa i ja sam ga slijedio....ustvari non-stop sam s Hateom komunicirao....i s max-om kad se javio. Uostalom izbačen sam iz SEALs-a, ali sam i dalje ostao uz UKOT...i nešto sam malo možda i pomogao UKOTU. Baš zbog toga mi je žao...onako igrački što nismo odmah išli na WW..jer bi ih tada sve rastegnuli...a imali smo vojsku za branit lagodno WW....Wolfpack je na raspolaganju imao 2 milona deff, samo za WW + plan....i dosta off-a. Eto zbog toga kritika max-u....i nikad me nitko neće ubijediti da smo ih nakon uništenja tef-a imali...jer bio sam tad u Aliensima..i znam da smo ih imali i da su nigeru okretali leđa. Bezvezno kucanje predatora ga je opet diglo. I ja sam činio greške..tj. jednu najveću, što se nisam napravio lud i polomio tad ANDURILA i izašao iz Aliensa...to mi je žao...niger zna o čem pričam...A ovo što se desilo na kraju...to sam, poznavajući kako niger razmišlja ( inteligentna kurva ) i očekivao....rekao sam Nemesisu to, da neće nikog napast i da je 1.1. 2013 server gotov !!! Eto, toliko od mene...i vidimo se za jedno 10 mjeseci...na novom zimskom speed-u. Još jednom čestitke DARKU i TNT-u.....nisu se iskazali na forumu ( hahahahaha ) ali tamo gdje treba, jesu. U IGRI ! I pobijedili su, ne kalkulirajući, šta ak nas poruše,ak ne napravimo..ak ovo ak ono.....jednostavno imali su CILJ ! I OSTVARILI SU GA !

Pozdrav svima :lock:

Rasputin

njateže je sa budalama raspravljati, prvo te spuste na svoj nivo pa te dotuku iskustvom.....

rjetko se slažem sa protivikom ali poslušaj malo hate_a,

to da bi dobili server možeš samo maštati, niti u jednoj kombinaciji ukot ne dobija, tj postojala je samo mogućnost da darko izvisi ukotovu zastavu na kraju i ništa više....

pametnica
03.01.13, 11:37
njateže je sa budalama raspravljati, prvo te spuste na svoj nivo pa te dotuku iskustvom.....

..
:goodpost::goodpost::goodpost:

ludi ivan
03.01.13, 14:34
hahhahhaa, brze cipelice pa budala zna da se napadat moze i bez heroja, heroj je bitan samo kad saljes na probijanje ovako manje vise, hahhaaha, joj jadni ste da ne mozete bit jadniji, a koliko vas istina boli vidi se po glupostima koje pisete i za sto se sve hvatate, ajmo max jen dva, lalallalla, i LOOOOOOOOOOOOOONG DDDDDDDDDDDOOOOOOONG, pozdrav ivane ne pase ti nadimak, bolje da si napiso IVAN BRZA CIPELICA, ajmo max jen dva, jen dva ivan je obuo spore cipelice

ROTFL

daj molim te nemoj sramotiti svoj savez jer će se samo upitati sa kakvim su to sve likovima igrali

boom-boom
03.01.13, 14:59

to da bi dobili server možeš samo maštati, niti u jednoj kombinaciji ukot ne dobija, tj postojala je samo mogućnost da darko izvisi ukotovu zastavu na kraju i ništa više....

hahaha...a ti bi to bik jedan spriječio ? Skupni IQ tebe i one šizofrene kate, ja sam imao kao embrio....
p.s. u načelu u pravu si: BUDALI JE UVIJEK DOBRO, JER NE ZNA KOLIKO JE LUD !

ETO, SAD JE STVARNO OD MENE THE END :cerek:

E R N E S T
03.01.13, 14:59
LZN svaka vam dala bomb

zimzeleni
03.01.13, 15:15
Evo vidim da se ložite od početka servera,i pišite i prepucavate se.
Ovako,da budemo jasni,Dark nije gradio ovaj WW,ovaj ww su gradili dečki i to sljedeći,evo vam po nickovima,koji s se žrtvovali,i iz ničega učinili sve,u tišini i uz dobru volju.
Messi(TNT),Brisač(TNT),Sakisale(ĆPB,kasnije LZN),AniLeo(ĆPB,kasnije LZN),YUZNI(sp),Amel i Denis trupina(LZN&BM i SP)
Lady acc(Srđan,MIća,petar i Branka).
Vaše priče o vašim offovima nas ne zanimaju,što su oni ostali vani,to nas ne zanima,dokazali ste se svi na ovome serveru sa svojim spletkama.
Ndalje što se tiče LSD jer vidim da se ovdje ložite od samnih početaka,LSD nije savez,nije organizirao niti jednu poštenu off akciju,osim kucanja 5 igraca na LADY acc.
Niste nam davali nikakve šanse,Raptor nije smio da graditi ww zbog aliensa,jer njihova je izreka,rušiti ćemo svaki ww osim koji LSD ne radi.
Sve u svemu,osvojili smo hrx,dokazali svima da možemo,još jednom se pokazalo da ww rade mali nalozi,a ne ovi koji pišu po forumima.

Toliko,ložite se i najavljujte velike bitke,pravi igrač radi u tišini.

P.S Hvala vam svima na čestitkama,P.S ostala su još dva ww offa i kod nas :)

Toliko.
Jedan od graditelja na DArk acc(PONAVLJAM,DArk nije gradio ww :)

pametnica
03.01.13, 15:19
hahaha...a ti bi to bik jedan spriječio ? Skupni IQ tebe i one šizofrene kate, ja sam imao kao embrio....

Pošiljatelj:Rasputin
PredmetMoja ISPRIKA tebi !
Poslano:05.11.12 13:07
U načelu, ono što sam napisao onda u skyp sobi, nikada ne bih napisao da sam znao da će te to povrijediti. Još manje bih to napisao da mi je netko prije rekao da i djeca, ma koliko odrasla bila, igraju zajedno s tobom. S moje strane je bilo neumjesno i zbog toga mi je žao ! Naravno da nikada to ne bih tako rekao određenoj osobi ( ovo su ipak samo nickovi ). Još jednom ti se ovim putem, a mogu i javno...gdje god hoćeš, ISPRIČAVAM TEBI I TVOJOJ DJECI !

OPROSTITE !

Rasputin

Predmete ovo je jako važno
Poslano:16.09.12 13:38
a znam daš opet pročitat..pusa

Itd, itd, svaki dan igm-ovi od neke osobe sa gore navedenim nickom, bolesno, bolesno
dobro su rekli: razne osobe se nalaze na Travianu, medju njima ima dosta bolesnih u glavu, nazalost. Cak neki i sa cudnim opsesijama

boom-boom
03.01.13, 15:25
To je točno..a sad kopiraj i što si odgovorila ! Tebi treba pomoć....dokazivo !

panj
03.01.13, 15:32

Vidiš, ti si kao igrač sasvim ok, čak vrlo dobar, neke prosudbe o igri, koje si ovdje iznio su isto ok.....ali loš riječnik i vrijeđanje mogu i najboljeg igrača učiniti nepoželjnim.....mislim da je kod tebe šteta što to ne suspregneš, barem kad se radi o igračima koji su puno stariji od tebe i u Travianu, a pogotovo u RL......lp patak

boom-boom
03.01.13, 15:37
Vidiš, ti si kao igrač sasvim ok, čak vrlo dobar, neke prosudbe o igri, koje si ovdje iznio su isto ok.....ali loš riječnik i vrijeđanje mogu i najboljeg igrača učiniti nepoželjnim.....mislim da je kod tebe šteta što to ne suspregneš, barem kad se radi o igračima koji su puno stariji od tebe i u Travianu, a pogotovo u RL......lp patak

Nisi pročitao što je ludi ivan meni napisao...za godine hvala..ja imam samo 47g..ušao u 48...istina, još nešto igram vaterpolo, vozim scooter...nedam se...hahaha..a i vole me žene....a štaš. A kata? Treba ju kastrirat...hahahahahaha

Angelloboy
03.01.13, 15:40
Hvala svima dobronamjernima na čestitkama a onim drugim više sreće na nekom sljedećem serveru i još hvala graditeljskom timu čiji sam i ja bio dio na savršeno odrađenom poslu.Brisač iz TNT

pametnica
03.01.13, 15:44
To je točno..a sad kopiraj i što si odgovorila ! Tebi treba pomoć....dokazivo !

PredmetRE^2: Moja ISPRIKA tebi !
Poslano:05.11.12 14:06
pametnica je napisao-la:

prekasno

Rasputin je napisao-la:

U načelu, ono što sam napisao onda u skyp sobi, nikada ne bih napisao da sam znao da će te to povrijediti. Još manje bih to napisao da mi je netko prije rekao da i djeca, ma koliko odrasla bila, igraju zajedno s tobom. S moje strane je bilo neumjesno i zbog toga mi je žao ! Naravno da nikada to ne bih tako rekao određenoj osobi ( ovo su ipak samo nickovi ). Još jednom ti se ovim putem, a mogu i javno...gdje god hoćeš, ISPRIČAVAM TEBI I TVOJOJ DJECI !

OPROSTITE !

Rasputin

eto, i sad se odmakni od mene, ne spominji moje ime, tu ne mislim na nick u igri, ali si poceo da zadires u provatni zivot neke osobe. Sredi svoj zivot i shvati da je Travian igra, da vecinu nas ne zanimaju osobe, pogotovu ne takve kao ti u stvarnom zivotu. Tek kad uspijes to raspodijelit, mozda bude nekakva slamka nade za tvoj psihicki, zdrav zivot.
Opet kazem: bolesno, bolesno do srzi.

boom-boom
03.01.13, 15:49
Ti moraš shvatit da je Travian igra...jer kad to shvatiš onda neš visit 24 h za comp-om..i meni nađeš govorit da si nađem život....a ja sam svaku noć, osim kad sam radio..spavao..kužiš? Ne, nema veze. I koji si ti ku... da te se ne smije spomenut! Nisam u SEALs-ima da možeš izbacivat...točnije naređivat da me se izbaci...i budi mirnaaaaaaaaaaa..evo sijena malo, da se smiriš !

Brisac
03.01.13, 16:48
Hvala svim dobronamjernima na čestitkama a ostalima više sreće na nekom sljedećem serveru a najviše hvala grediteljskom timu čiji sam i ja član bio na odlično obavljenom poslu i pobjedi koja je zaslužena bez obzira na sve okolnosti koje su se dešavale.Odigrali smo fer,imali smo i malo sreće i krajnji rezultat je na zadovoljstvo svih nas vidljiv.Hvala i onima koji su bili pozvani da se prikljuće našoj koaliciji u gradnji WW-a ali su nas odkantali jer nisu vjerovali u nas i priključili se onoj drugoj strani i mogu reći da je i to bio poticaj više da se izdrži i pokaže da i mali mogu na kraju biti veliki.Hvala mom savezu TNT koji je podržao i vjerovao u vodstvo na kojem su bili Brisač,Travar i Dark Knight.Sretna i uspješna nova 2013. godina svim Traviankama i Traviancima.

Haris
03.01.13, 17:36
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s0BOiBpuXwAROTFL

Brisac
03.01.13, 18:38
hvala u ime TNT saveza od Brisača,člana graditeljskog tima:to victory:

LMAO
03.01.13, 18:40
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s0BOiBpuXwAROTFL

Op...Ajde, dižite si moral malo, svjetlajte si obraz :P
Trebati će vam, jer apsolutno (skoro) ništa niste niti uradili, da ste malo mete tražili dok je server trajao, a ne gubili vrijeme na gluposti kad server završi, možda bi i bilo nešto od većine....Al ovako, ostala vam samo prepucavanja, a pri tom ne mislim prepucavanja izmedju hammers i ukot-a nego ukot - ukot prepucavanja javno na forumu , složna ekipa, stvarno vam zavidim :cerek:

Ti moraš shvatit da je Travian igra...jer kad to shvatiš onda neš visit 24 h za comp-om..i meni nađeš govorit da si nađem život....a ja sam svaku noć, osim kad sam radio..spavao..kužiš? Ne, nema veze. I koji si ti ku... da te se ne smije spomenut! Nisam u SEALs-ima da možeš izbacivat...točnije naređivat da me se izbaci...i budi mirnaaaaaaaaaaa..evo sijena malo, da se smiriš !

To care, upravo si cijelom ukotu šamarčinu puko...

Lp

dgalovac
03.01.13, 20:00
evo i ja da se malo javim, nisan bija tu puno, posa odvede do australije
ono što san vidija od sviju je, OK za speed
ukot vs hammers po mojoj ocjeni neriješeno sa tim što je hammers bija mudriji
koliko ste prijetili, spušili ste ga server skroz a vidin ni vama ne fali smrda
a ko bi to reka koliko je onaj Lungo pisa o super savezu

hammersi su vas navukli i meni je krivo što moj LSD nije uzeja ovo
ali mislin da su svi igrali kalkulantski, pa i moji i zato i imamo ovo
darkovcima čestitam, mislim da se ovom nisu nadali

svima vam puno zdravlja i sreće u novoj 2013

ovom harisu jedna napomena
lako je biti .ovno (tebi to baš ide) sa spamovima po forumu
probaj biti malo i igrač a ne uvlačiti se ovin velikim

tunto
03.01.13, 20:08
brisač tebi svaka čast i čestitke pošteno si odradio svoj posao i čestitke TNT-timu i sve najbolje vam želim u novoj 2013.

no ne oćekuj da će netko od ovih induvidua od ukota ili hamersa primjetiti tvoju prisutnost ovdje
ipak oni smatraju da je server njihov i svi ostali su nebitni pa tako i ti i ja i naši savezi iako su bili glavni ćimbenici na serveru
aj uživaj i pozdravi mi sneky :D:D

Jeja0
03.01.13, 20:58
Sretna nova svima!!!

a sad nešto drugo
ovi filmovi šta ukot odnosno pojedninci i vođe ukota stvaraju i stavljaju na youtube je sramotno,moram priznat da su smiješni,ali i dalje mislim da je presramotno...samo rade ono šta su radili i prije servera izazivali i vrijeđali a sad i nastavljaju...ja na to i kao većina(bar se nadam) ne smatram da je potrebno...neshvatljivo mi je da postoji tolika mržnja i da je toliko potrebno što više iživcirati i javno osramotit bilo koga:brukica:

i onda kažu da njihov RL je normalan:lol:

lp

barun
03.01.13, 22:20
no ne oćekuj da će netko od ovih induvidua od ukota ili hamersa primjetiti tvoju prisutnost ovdje
ipak oni smatraju da je server njihov i svi ostali su nebitni pa tako i ti i ja i naši savezi iako su bili glavni ćimbenici na serveru

Pa ukot mu je čestitao 5x.
Di je čestitka ukotu šta ga nije htio rušiti? A izostala je i čestitka hammersima šta su namagarčili LSD i dali pobjedu ww-u kojeg bi rušio 50+10+5 off.
A ja osobno evo tražim razlog da ti čestitam i mučim se poprilično. Možda jer niste sudjelovali u ovim priblezgavanjima na forumu? Možda jer ste se uopće usudili bakćat sa ww gradnjom?
Nažalost sve ostalo bi bila kurtoazija, čiji nisam pobornik.

ludi ivan
03.01.13, 22:28
Di je čestitka ukotu šta ga nije htio rušiti? A izostala je i čestitka hammersima šta su namagarčili LSD i dali pobjedu ww-u kojeg bi rušio 50+10+5 off.
A ja osobno evo tražim razlog da ti čestitam i mučim se poprilično. Možda jer niste sudjelovali u ovim priblezgavanjima na forumu? Možda jer ste se uopće usudili bakćat sa ww gradnjom?

nisi fer, sad pričaš nije htio rušiti... mislim da ste bili prvi na listi da ga rušite a to proizilazi iz vašeg manifesta...

server će završiti kad mi to kažemo, pobjediće onaj koga mi odaberemo...

ljudi su imali muda uopće kreniti gradit ww kad su im svi davali 0,000005% šanse i samo zbog toga jer su se odvažili raditi nešto što je unaprijed bilo osuđeno na propast zaslužuju sve čestitke ali iskrene ne kurtoazne, a sve ovo ostalo su priče da je baba muško...

tunto
04.01.13, 01:52

ja osobno sam došao na spid u goste da vidim kaj ovde ima
i ubrzo sam naletil na priće o ukotima i hamersima i neznam ti kakovim teorijama zavjere ko protiv koga i neznam protiv ćega
travian je strateška igra koja ima svoj cilj i smisao no ja ovdje vidim da se smisao igre izgubil
vidim da ovdje ima dvadesetak imbecila koja je oko sebe sakupila dvjestotinjak ljudi i misli kako ih možeju vuči za nos par tisuča ljudi i raditi budale od njih
to kaj oni ovdje montiraju nekakve filmiće i puštaju najmanje govori o onima o kojima filmić govori nego najviše govori o onima koji su to montirali
žalosno je da su ukot i hamers prisvojili prava da donose neka odluke na serveru za nekog drugog
da niger nas je izigral
prljavo da prljavije ne može no ima nas nekoliko koji mu to ne možemo oprostiti i to će vidjeti na idućem serveru
ali isto tako nije manje odgovoran niti vožd ukota
nama je ostalo petnajstak offova koji su mogli nekoliko puta srušiti darkov ww no niger je želio pokazati neke njihove offove koji su se klikali negdje u pripizdinama
mi smo pokazali kaj znamo i kolko možemo
no možda baš zato nas je trebalo spustiti na zemlju jer sa time se rješava treće opcije koja je postala opasna konkurencija hamersima i ukotu da ne mogu više dominirati na serveru i ismijavati cjeli server koji im se nazna oduprjeti
ukot i hamers su sramota za server jer šačica ljudi radi budalu od par tisuča igrača koji vrijedno klikaju
znam za preko deset igrača koji su imali preko 200 kila offa i potrošili hrpu zlata da bi do toga došli a da nisu bili u priliki ni poslat ga u šetnju
moja preporuka hamersima i ukotu je da idući srver do artova klikaju samo deff jer im bude strašno jako trebal
trebat će im svaka falangica samo da je ima
ww offovi se neče kršiti na WW nego na retardima tipa niger i maksimus samozvani general

i da možeš nam ćestitati kaj nismo sudjelovali u ovom proljevu na forumu pa ipak ne smrdimo osim kaj nas sramota kaj smo izigrani

Haris
04.01.13, 05:05
evo i ja da se malo javim, nisan bija tu puno, posa odvede do australije
ono što san vidija od sviju je, OK za speed
ukot vs hammers po mojoj ocjeni neriješeno sa tim što je hammers bija mudriji
koliko ste prijetili, spušili ste ga server skroz a vidin ni vama ne fali smrda
a ko bi to reka koliko je onaj Lungo pisa o super savezu

hammersi su vas navukli i meni je krivo što moj LSD nije uzeja ovo
ali mislin da su svi igrali kalkulantski, pa i moji i zato i imamo ovo
darkovcima čestitam, mislim da se ovom nisu nadali

svima vam puno zdravlja i sreće u novoj 2013

ovom harisu jedna napomena
lako je biti .ovno (tebi to baš ide) sa spamovima po forumu
probaj biti malo i igrač a ne uvlačiti se ovin velikim
moj problem :P

aqua
04.01.13, 08:40
Čestitam darku na uzetom ww-u :)

Nisam bio tu zadnjih dana tj. pred kraj ww-a radi doceka nove godine. Svasta sam cuo i nista dobro. Nigera poznajem od prvog hrx-a gdje je bio u mom savezu. I mogu reci da je sada izgubio kolegu. Nisam ovo ocekivao ali kako bi babe rekle " jos sam mlad"

Bilo je dosadno cijeli server i jednostavno, na nasim kordinatama nismo imali suparnika. Naravno da tada savez padne u neku losu struju i sve postane pospano.

Kao sta svi znaju, mi nismo planirali ici na ww i tako smo i dosli na server. Kasnije se je to osjetilo nakon promjene odluke oko ww-a.

Osobno ja, nikome nista ne zamjeram osim Nigeru.

ne, necu dolaziti na sljedeci hrx osvecivat se, necu ga traziti. bojkotiram server do daljenjeg i mislim da ne moram vise ponavljati zasto jer ce me opet banati radi spamanja :D

ovo je govno od servera i tako je i zavrsen, sa govnom. Sreca svima i napravite travianu uslugu, bojkotirajte sljedeci server. !

Vas aqua :*

maliplavi
04.01.13, 09:43
i ubrzo sam naletil na priće o ukotima i hamersima i neznam ti kakovim teorijama zavjere ko protiv koga i neznam protiv ćega
travian je strateška igra koja ima svoj cilj i smisao no ja ovdje vidim da se smisao igre izgubil
vidim da ovdje ima dvadesetak imbecila koja je oko sebe sakupila dvjestotinjak ljudi i misli kako ih možeju vuči za nos par tisuča ljudi i raditi budale od njih
to kaj oni ovdje montiraju nekakve filmiće i puštaju najmanje govori o onima o kojima filmić govori nego najviše govori o onima koji su to montirali
žalosno je da su ukot i hamers prisvojili prava da donose neka odluke na serveru za nekog drugog
da niger nas je izigral
prljavo da prljavije ne može no ima nas nekoliko koji mu to ne možemo oprostiti i to će vidjeti na idućem serveru
nama je ostalo petnajstak offova koji su mogli nekoliko puta srušiti darkov ww no niger je želio pokazati neke njihove offove koji su se klikali negdje u pripizdinama
no možda baš zato nas je trebalo spustiti na zemlju jer sa time se rješava treće opcije koja je postala opasna konkurencija hamersima i ukotu da ne mogu više dominirati na serveru i ismijavati cjeli server koji im se nazna oduprjeti
ukot i hamers su sramota za server jer šačica ljudi radi budalu od par tisuča igrača koji vrijedno klikaju
znam za preko deset igrača koji su imali preko 200 kila offa i potrošili hrpu zlata da bi do toga došli a da nisu bili u priliki ni poslat ga u šetnju
moja preporuka hamersima i ukotu je da idući srver do artova klikaju samo deff jer im bude strašno jako trebal
ww offovi se neče kršiti na WW nego na retardima tipa niger i maksimus samozvani general

i da možeš nam ćestitati kaj nismo sudjelovali u ovom proljevu na forumu pa ipak ne smrdimo osim kaj nas sramota kaj smo izigrani

:goodpost: :goodpost: :goodpost:

panj
04.01.13, 11:07
da niger nas je izigral

Pokušavao sam u svim svojim postovima na ovom forumu ostati tolerantan i hladne glave (malo je to teško kad se sve pročita).....sada ću opet pokušat isto (iako nije lako).....možeš li ti objasniti onima nepristranima, npr. .....kako su to IGRAČKI, ukot i hummers bili ISTI, prema lsd-u.....jedni su, kako ti kažeš izigrali lsd (hummers)....a drugi su ga rušili (ukot)....razumijem ljutnju, jer ni jedno ti ne ide na ruku, ali dragi moj to nije ISTO......a ako misliš na prepucavanja na forumu, u njima sudjeluje tko želi i kako želi....ona ti se mogu gaditi jednako, to se slažem i tu si u pravu.....samo tu si napravio slijedeću grešku, uradio si istu stvar koja ti kao smeta.....pozivaš na rat i osvetu na slijedećem serveru, dakle isto što su pojedinci, čije postupke osuđuješ, radili nakon prošlog i da bude gore, još i vrijeđaš............sam sebi se već smrdim zbog stalnog ponavljanja, odijelite igru od trkeljanja ovdje.......a kad se to uradi, onda ti miješaš, ne kruške i jabuke, nego naranče i lokomotive......i za kraj, ne brini za čestitke pobjednicima.....ukot je i ovdje i privat iskreno čestitao pobjednicima na zasluženo osvojenom serveru.......kada bih sad ja htio provocirati, rekao bih ti koju o tvojim prijetnjama, ali opet ću se suzdržati...............lp patak

barun
04.01.13, 11:31
@panj:palčina:

Ja ne bi bio toliko obazriv kao ti i reći ću da ovaj post kojeg komentiraš krajnje nebulozan pa i nekorektan. Prijetnje su smiješne i nerealne. Hammersi su maximum koji se mogao naći protiv ukota i po svemu sudeći biti će neponovljiv jer vjerujem da mnogi neće na naredne servere pod zastavu prevare. A na kraju krajeva dobili su i nove "obožavatelje".
Na kraju uz ove formalne pobjednike mislim da je UKOT veliki dobitnik ovoga servera. Pokazali su da su ljudi koji su ih blatili i diskreditirali ovdje po forumima spremni na sve i svašta i da ne biraju sredstva. Ukot je ostao dosljedan svojim načelima i što je najbitnije ljudi su ostali na okupu.Nitko se ne zamara propuštenom prilikom i propalim offovima.

panj
04.01.13, 11:55
@panj:palčina:

Ja ne bi bio toliko obazriv kao ti i reći ću da ovaj post kojeg komentiraš krajnje nebulozan pa i nekorektan. Prijetnje su smiješne i nerealne. Hammersi su maximum koji se mogao naći protiv ukota i po svemu sudeći biti će neponovljiv jer vjerujem da mnogi neće na naredne servere pod zastavu prevare. A na kraju krajeva dobili su i nove "obožavatelje".
Na kraju uz ove formalne pobjednike mislim da je UKOT veliki dobitnik ovoga servera. Pokazali su da su ljudi koji su ih blatili i diskreditirali ovdje po forumima spremni na sve i svašta i da ne biraju sredstva. Ukot je ostao dosljedan svojim načelima i što je najbitnije ljudi su ostali na okupu.Nitko se ne zamara propuštenom prilikom i propalim offovima.

Da, izgleda da je uzaludno ikakvo objašnjavanje....previše je frustracija vlastitih, kod nekih....da bi se barem potrudili priznati bilo što, što im ne ide u prilog.....ništa, kada se i ako se bude opet igralo, objasnit če im se u IGRI..... :D

tunto
04.01.13, 12:08
@panj @ barun

se pet nema frke
srušili nam ww
pa to je normalno kaj bi naši defferi delali kad nam nebi rušili ww
niko nebi štel igrati deff
na kraju zato i klikamo offove da bi rušili ww
no oni koji su imali offove ovaj puta to nisu odradili
i tu je njihova krivica
hamersa kaj je niger prodal patku kako će ga srušiti
a ukota kaj ga nije štel rušiti jer navodno nisu imali zakaj
hmmm nije li to kalkulantski i pokvareno
lzn nas je očesao u ww i nismo riječi rekli spucali ljudi svoje offove i to je ok
super i to se cjeni
a kaj su napravili kvazi vlasnici servera hamersi i ukot po pitanju igre
:opala::opala::opala::opala:

i nikome ne prijetim nego samo najavljujem stil igre koji se bude igral
a možda i jedni i drugi nekaj nauće :D
mada sumnjam oni misliju da od njih treba ućiti
e pa mi ućimo i od njih

E R N E S T
04.01.13, 12:16
BOLESNICI VAMA TREBA POMOĆ, VEČINA VAS MOŽE URADITI SVE PRETRAGE DETALJNO I TO BEZ UPUTNICE !!!! bomb

ludi ivan
04.01.13, 12:38
Da, izgleda da je uzaludno ikakvo objašnjavanje....previše je frustracija vlastitih, kod nekih....da bi se barem potrudili priznati bilo što, što im ne ide u prilog.....ništa, kada se i ako se bude opet igralo, objasnit če im se u IGRI..... :D

ovo da ćete objasniti u "IGRI" ponavljate stalno iz servera u server i onda dođete pokazati kako se igra iz šume, radite ofove za 5 sekundi slave. igra se igra cijeli server i pokazuje kako se igra.

a da, iz sezone u sezonu nabrijavate sebe protiv ovoga protiv onoga, mislim da je vrijeme da krenete igrati za sebe, za svoj cilj a cilj svakog ozbiljnog saveza je igrat za ww, pa ko koga ;)

Haris
04.01.13, 12:44
BOLESNICI VAMA TREBA POMOĆ, VEČINA VAS MOŽE URADITI SVE PRETRAGE DETALJNO I TO BEZ UPUTNICE !!!! bomb

erni kad da im zakazemo? :D

LMAO
04.01.13, 12:50
hamersa kaj je niger prodal patku kako će ga srušiti

Da riješimo jednu stvar, možete se vi ljutiti koliko hoćete jer imate pravo i razloga na to.

Al prodani niste, jer vidjeli ste i sami da je akcija upola stala, znači da onaj tko je trebao nešto odraditi tj poslati off gdje treba nije poslao...Da je javljeno da off nije poslan poslali bi drugi i ok, kao da je to problem bio kad ima kamara offova...

Znači. ljutite se koliko hoćete, da ste prodani - niste, iako vam se to tako čini... Naravno, dođite, tražite imate razloga za to, nikad nismo bježali ni od koga - niti imamo namjeru...

Lp, :pivo:

Kulin ban *
04.01.13, 13:20
Za harmoniku, poslednji post.
Svima nama. Ne trebaju komentari. Nikakvi.

Poodavno je već bio prvi hrx. Više nisam siguran ni koja je to godina bila. Nebitno.
I vrtili smo se u raznim opcijama, raznim ekipama, igrali, prepucavali, noćima dočekivali napade,
učili neke nove fore i fazone, smijali se fejkovima nakon što bi prošli, radovali se offovima na
nekom zidu, čestitali na ubačenom defu. I vrlo često, protivnik - protivniku. Skupljali prave
logove, analizirali neki novi cug koji je netko složio. Bili smo IGRAČI TRAVIANA.
Pokušavam godinama (prije svega sam sebi) kazati šta se desilo da je ovolika mržnja ušla
u jednu IGRU. Ne pišem o igračkom podbadanju, provokaciji (i treba je biti), zezi radi zeze
već o MRŽNJI. Mržnji do bola, opsesivnoj, podmukloj, pokvarenoj. Mržnji u kojoj smo spremni
udariti na obitelj, na osobnost, na karakter - ne postoji brana, samokontrola. Postali smo ZLI.

Teško mi je razlučiti zašto smo takvi (a i sam se često na forumu upalim), da li je to želja da se
u igri nešto napravi (po svaku cijenu) kao odnos za sve uloženo, da se nešto kompenzira,
da li je to (milion da li) i da se pokaže kako smo FACE, ZVIJERI IGRE, UBICE VIRTUALNOG SVIJETA,
KAKO SMO NEŠTO?

Davno sam bio odlučio da ne želim biti dio toga ovdje (uz milion zamjerki vlasnicima Igre i TT),
da mi je ovo poslednji hrx i da to nije nikom ni bitno - osim meni.

Ali sam morao - radi vremena koje ostavih ovdje, radi svih lijepih i ružnih trenutaka - harmonikaša
još jednom postaviti na forum sa podsjećanjem svima nama, da kada ugasimo računar i odemo iz
igre, na monitoru se pojavi sjena, lik, nas samih, ne nekog drugog.

Svima koje sam na bilo koji način uvrijedio, iskrena isprika. Svima vama svako dobro u RL.

Kulin ban

bole77
04.01.13, 14:29
Dobar vam dan...malo kasnim,,al kazu da za dobre zelje nikad nije kasno...zato,sretna vam svima nova godina,,kako vama tako i vasim obiteljima i svim ljudima dobre volje...sve najbolje...
Ako sam bilo koga uspio s par svojih postova isprovocirat,,sta mu mogu,,to mi je i bila namjera :D
Al ako sam koga na bilo koji nacin uvrijedio,,ovim mu se putem duboko ispricavam, jer mi to ni na koji nacin nije bila namjera..:daje cvijet:

Sto se tice servera,,,server zavrsio,,mi ga osvojili :D Jest da je to potpuno neocekivano,,morete vi sad pricat sta god hocete,al smo ga zasluzeno osvojili..jest da mi je off ostao doma (kao pricuva),,neiskoristen do kraja,,nije da mi nije zao,al nema veze,sad se tu vise nista nemoze ucinit...
A server smo osvojili zato jer smo igrali koliko smo mogli,znali i stizali klikat i zato jer se nismo dali uvuc u vase igre i igrice..a nije da nas niste pokusavali uvuc u te neke svoje ratove i iskoristit nas trud za neke svoje ciljeve (dvorska kamarila Ukota posebno-prepoznat ce se oni koji su po skyp sobama sirili price kako su se dogovorili da mi za njih klikamo ww)...tako da,,mozete vi pricat sta god hocete,,da smo mi samo formalni pobjednici (kako je neko napisao u postu iznad),,al je level 100 tu,,server je zavrsio,,a vi i drugi put kalkulirajte :D I slobodno nastavite pricat i pricat,,pricali ste cilu godinu,,sad opet nastavljate s pricom..nije valda da je vec pocelo nabrijavanje za sljedeci zimski hrx :S

I da ne zaboravim,,slazem se i s nekim tvrdnjama da na ovom serveru u ovom fajtu nismo ni u kojem slucaju bili dorasli LSD savezu,,al smo odigrali svoju rolu posteno i bas zato smo kliknuli level 100 :pivo:

Toliko..sretno vam svima,,u RL posebno,,a u igri nam svima zelim cim vise fajta a cim manje zakulisnih igrica i kalkuliranja...

P.S.rasputin,,ovo tvoje pisanje di javno vrijedjas jednu postenu zenu,,majku nekoliko djece koja citaju ovo sve sto se pise,,je stvarno nidje veze..a jos je tvoja sramota veca jer kako sam kazes da imas kamaru godina..da si neki balavac,,pa ajde de..ovako palac dolje..mozes bit igrac kakav god hoces,al se ka covik ovim definitivno nisi pokazao :brukica::brukica::brukica:

lp

Bugsy
04.01.13, 15:52
Toliko..sretno vam svima,,u RL posebno,,a u igri nam svima zelim cim vise fajta a cim manje zakulisnih igrica i kalkuliranja...

P.S.rasputin,,ovo tvoje pisanje di javno vrijedjas jednu postenu zenu,,majku nekoliko djece koja citaju ovo sve sto se pise,,je stvarno nidje veze..a jos je tvoja sramota veca jer kako sam kazes da imas kamaru godina..da si neki balavac,,pa ajde de..ovako palac dolje..mozes bit igrac kakav god hoces,al se ka covik ovim definitivno nisi pokazao :brukica::brukica::brukica:

svaka čast na odgovoru, treba te neotesance nekulturne spustit na zemlju jer takvim likovima nije mjestu tu, a ni bilo gdje u društvu.

barun
04.01.13, 16:25
aj kuline ne dramatiziraj:D

Poodavno je već bio prvi hrx. Više nisam siguran ni koja je to godina bila. Nebitno.
I vrtili smo se u raznim opcijama, raznim ekipama, igrali, prepucavali, noćima dočekivali napade,
učili neke nove fore i fazone, smijali se fejkovima nakon što bi prošli, radovali se offovima na
nekom zidu, čestitali na ubačenom defu. I vrlo često, protivnik - protivniku. Skupljali prave
logove, analizirali neki novi cug koji je netko složio. Bili smo IGRAČI TRAVIANA.
Pokušavam godinama (prije svega sam sebi) kazati šta se desilo da je ovolika mržnja ušla
u jednu IGRU. Ne pišem o igračkom podbadanju, provokaciji (i treba je biti), zezi radi zeze
već o MRŽNJI. Mržnji do bola, opsesivnoj, podmukloj, pokvarenoj. Mržnji u kojoj smo spremni
udariti na obitelj, na osobnost, na karakter - ne postoji brana, samokontrola. Postali smo ZLI.

Teško mi je razlučiti zašto smo takvi (a i sam se često na forumu upalim), da li je to želja da se
u igri nešto napravi (po svaku cijenu) kao odnos za sve uloženo, da se nešto kompenzira,
da li je to (milion da li) i da se pokaže kako smo FACE, ZVIJERI IGRE, UBICE VIRTUALNOG SVIJETA,
KAKO SMO NEŠTO?

slučajno sam bio na tom serveru ( prvom hrx) sa ekipom koja se prošetala kroz njega, kao uz ostalo i prvim baxom...pa mislim da sam mjerodavan da uvidim da pretjeruješ i dramatiziraš bespotrebno. Ne znam zašto. Možda da skreneš pozornost za bitnih detalja.
Dakle, uvijek je bilo i biti će ovih forumskih prepucavanja, prevara, izdaja...Stvar je samo šta se one tijekom vremena modificiraju, tako da evo, nakon toliko odigranih servera, moram priznati da se sa ovako podlim prevarama nisam još susretao.

Eto budi baja, pa reci možeš li kao član hammersa "pogledati u oči" jednog LSD igrača. Možeš i reći koja, kako ti kažeš , mržnja i zlo, mogu natjerati nekoga da se bavi takvim stvarima?

Vodite kampanju čitav server protiv ukota i njegovih vođa, a na kraju radite mega prevaru. Sve napisano blaćenje i pljucanje protiv, čunge, maxa, ukota općenito gubi vjerodostojnost i pokazuje sa čime se ova nova generacija igrača služi da bi došli do cilja.

Eh kada se sad sjetim prošlog hrx i kalimerovog offa. A čovjeku nisam vjerovao da nije poslao off ( tamo gdje nije trebao) . Pogodite tko jer još bio na nalogu???:D

I ako misliš da ćeš na baxu zaobići probleme o kojima ovdje pričaš onda se varaš. Bax je uvijek bio i ostao poligon za korištenje svih mogućih travian pomagala, tako da ti razlog ne dolaska na hrx ne drži vodu.

ivica1983
04.01.13, 17:05
Ljudi manite se više gluposti tih tko je kriv, pa krivi ste i jedni i drugi i to je to.

ajmo sad malo vedrije teme, da li je ovo najveći off http://travian-reports.net/hr/report/416393e0df4 kojeg smo vidjeli ili je bilo i većih?
Ako je bilo, moze li pass i nick pa da vidimo.

Haris
04.01.13, 17:21
Ljudi manite se više gluposti tih tko je kriv, pa krivi ste i jedni i drugi i to je to.

ajmo sad malo vedrije teme, da li je ovo najveći off http://travian-reports.net/hr/report/416393e0df4 kojeg smo vidjeli ili je bilo i većih?
Ako je bilo, moze li pass i nick pa da vidimo.
black pony je imao veci :P

http://prntscr.com/o3kx7 jel neko imo vise ovnova? :D

ivica1983
04.01.13, 17:28
[QUOTE=Haris;979940]black pony je imao veci :P

koliko veći?

a ovnovi vjerojatno je bilo vise 25160 jer to naklikas otprilike za mjesec i pol bez obuke :P

panj
04.01.13, 18:01
ovo da ćete objasniti u "IGRI" ponavljate stalno iz servera u server i onda dođete pokazati kako se igra iz šume, radite ofove za 5 sekundi slave. igra se igra cijeli server i pokazuje kako se igra.

a da, iz sezone u sezonu nabrijavate sebe protiv ovoga protiv onoga, mislim da je vrijeme da krenete igrati za sebe, za svoj cilj a cilj svakog ozbiljnog saveza je igrat za ww, pa ko koga ;)

Ispričavam se, ako si ovo shvatio kao prijetnju (nikad to nisam i neću raditi)......mislio sam na razliku između IGRE i priče na forumu, jer to dvoje ovdje nije jednako predstavljeno.......hehe, neda mi se više objašnjavati, ajde svima podjednako puno sreće želim u daljnjem Travijanju.....uživajte u igri ljudi..................lp patak

p.s. malo sam zagnjavio ove godine na ovom forumu s postovima.....sorry škvadro :blackeye:

LMAO
04.01.13, 18:18
aj kuline ne dramatiziraj:D

... sa ekipom koja se prošetala kroz njega, kao uz ostalo i prvim baxom...

Vodite kampanju čitav server protiv ukota i njegovih vođa, a na kraju radite mega prevaru. Sve napisano blaćenje i pljucanje protiv, čunge, maxa, ukota općenito gubi vjerodostojnost i pokazuje sa čime se ova nova generacija igrača služi da bi došli do cilja.

I ako misliš da ćeš na baxu zaobići probleme o kojima ovdje pričaš onda se varaš. Bax je uvijek bio i ostao poligon za korištenje svih mogućih travian pomagala, tako da ti razlog ne dolaska na hrx ne drži vodu.

O jbt, pa ti gdje god dođeš prošetaš do pobjede... :S I ovdje bi isto, aha....
Igraš li ti bax slučajno? Ja ne, ali opet ne mislim da je tako...
Pa znaš li ti koliko je multića kod vas, da ti ja ne nabrajam... Svi koji su išta mimo pravila radili kažnjeni su kao što i trebaju biti, (uglavnom uvjerili smo se da neki i nisu) svugdje ne samo ovdje, samo je velika razlika password sharing i multiaccounting violation :P
Kakav si ti barun, maleru, ajde farbaj još, nemaš šta drugo...

I et da se odmah ispričam na uvredi i tebi i svima koje sam možda uvrijedio - a to se ugl. na Čungu odnosi njegove accove i igraone, itd... Nije bez razloga al eto, nije u redu :D

Lp , :pivo:

barun
04.01.13, 20:05
O jbt, pa ti gdje god dođeš prošetaš do pobjede... :S I ovdje bi isto, aha....
Igraš li ti bax slučajno? Ja ne, ali opet ne mislim da je tako...
Pa znaš li ti koliko je multića kod vas, da ti ja ne nabrajam... Svi koji su išta mimo pravila radili kažnjeni su kao što i trebaju biti, (uglavnom uvjerili smo se da neki i nisu) svugdje ne samo ovdje, samo je velika razlika password sharing i multiaccounting violation :P
Kakav si ti barun, maleru, ajde farbaj još, nemaš šta drugo...

I et da se odmah ispričam na uvredi i tebi i svima koje sam možda uvrijedio - a to se ugl. na Čungu odnosi njegove accove i igraone, itd... Nije bez razloga al eto, nije u redu :D

Lp , :pivo:

Nemam pojma koliko je multića, a vjerujem da nije manje nego kod vas. Svi vi ste bili po banom/kaznama više puta i ne znam odakle pravo da pričate o povredama pravila igre.
Nego, koja je kazna za izdaju saveznika na onakav način, za odgovornost šta se sa serverom gasi 30-40 ww offova raznih saveza i koalicija, a sve zbog osobnih interesa?
A šta se tiče vrijeđanja, naravno da mi nije cilj nikoga vrijeđati. Sve šta pišem moj je osobni stav a ne stav saveza u kojem sam igrao.

LMAO
04.01.13, 20:10
Nemam pojma koliko je multića, a vjerujem da nije manje nego kod vas. Svi vi ste bili po banom/kaznama više puta i ne znam odakle pravo da pričate o povredama pravila igre.
Nego, koja je kazna za izdaju saveznika na onakav način, za odgovornot šta se sa serverom gasi 30-40 ww offova raznih saveza i koalicija, a sve zbog osobnih interesa?
A šta se tiče vrijeđanja, naravno da mi nije cilj nikoga vrijeđati. Sve šta pišem moj je osobni stav a ne stav saveza u kojem sam igrao.

...Čitaj malo...

Da riješimo jednu stvar, možete se vi ljutiti koliko hoćete jer imate pravo i razloga na to.

Al prodani niste, jer vidjeli ste i sami da je akcija upola stala, znači da onaj tko je trebao nešto odraditi tj poslati off gdje treba nije poslao...Da je javljeno da off nije poslan poslali bi drugi i ok, kao da je to problem bio kad ima kamara offova...

Znači. ljutite se koliko hoćete, da ste prodani - niste, iako vam se to tako čini... Naravno, dođite, tražite imate razloga za to, nikad nismo bježali ni od koga - niti imamo namjeru...

Lp, :pivo:

Izdaja nije... A možeš je nazvati kako god hoćeš...

Toliko od mene...

PS: a to u vezi banova što pričaš, znate dobro da nisu bili multići ;)

:pije kavu:

E R N E S T
04.01.13, 23:13
Bolesnici hitno kod psihijatra,POD HITNO bomb

jolera
04.01.13, 23:52
ma sto tebe smara sto drugi pisu, jer kako vidim da si jedini ti bolesnik ides mi na zivce, zar nije lijepo citati ove krasne postove, ovako onako, a na kraju samo darko u pravu, spustite loptu malo, ok je pod...avanje, ali sto jest jest ukot najvise govori cinjenicno, tj nista ne lamudaju ovako onako neg sto se god iznese potvrdi se ili sa statistikom ili sa dokazima, a i opet smo pokazali svoju snagu ako i s cim onda sa postenjem, darko sve cestitke, i ajmo promjenit malo temu recemo kad se napadalo mene, kojom se logikom islo da najjaci ofer lupa zadnji, jer da je lupno prvi mozda bi i probili, a ovako pusica, od defera UKOTA, ajd nasi neprijatelji to objasnite, ili kad ste napali Sakija ista stvar, ako to nije ono poznato pravilo od neprijatelja ja sam vas vodja i idem zadnji, nema logike, a sve kao ja ne znam ovo ono, brze cipelice i bla bla, ja bi se malo zamislio sta pisem i koliko znam, ajd bok, tema za razmisljanje, molim samo iskreno priznajte da vase znanje nekad dolazi u pitanje, a i ovo samo pod....bavanje, samo prozivanje i sta je ko reko ti ovo ja ono, od strane vas za nas, lip pozdrav i trajna odjava, UKOT FOREVER. SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVIJU, JEBO MUSKETIRE MI SMO ZAKON!

n.cor
05.01.13, 11:11

Rjetko se slažem sa protivikom ali poslušaj malo hate_a,

to da bi dobili server možeš samo maštati, niti u jednoj kombinaciji ukot ne dobija, tj postojala je samo mogućnost da darko izvisi ukotovu zastavu na kraju i ništa više.... :s

@panj:

Na kraju uz ove formalne pobjednike mislim da je ukot veliki dobitnik ovoga servera. Pokazali su da su ljudi koji su ih blatili i diskreditirali ovdje po forumima spremni na sve i svašta i da ne biraju sredstva. Ukot je ostao dosljedan svojim načelima i što je najbitnije ljudi su ostali na okupu.nitko se ne zamara propuštenom prilikom i propalim offovima.:101010:

menadzer-vorke
05.01.13, 12:41
hahahaahah citam i ne verujem kako niko nema onu stvar i kaze, da pogresili smo, nismo uspeli ostvariti zatcrtan plan (unistiti ukot), ali cemo i sledeci put dati sve od sebe da to uradimo i idemo dalje.

Pokusajte malo biti ljudi, imati onu stvar i kad ispadne lose, vise ce vas ceniti i postovati i vasi igraci a i protivnici, a ne pisanje po forumu i igm kao da vam je neko, ne daj boze, pobio pola familije.

Onaj iz Lsd (djalovac ili kako mu bese nick) pise kako radi po Australiji ima milione ovo ono prosao pola sveta, pa kako onda covece mozes za nekog da pricas da je nula od coveka a nit si ga upoznao nit si ikada sa njim rec prozborio?? Dzaba tebi to sve kad nemas mozga, moj ti je savet drzi se mota i razmisljanja: BOZE SVE MI OVO UZMI STO IMAM SAMO MI PAMET VRATI. Bez novca se zivi a bez normalne i bistre glave ne.

Kulina necu ni da komentarisem, jer je neverovatno koliko je covek gluposti rekao ovaj server.

Da ne ispadne da samo kod vas ima svakakvih likova, ima i kod nas naravno, samo sto smo mi svesni ko je kakav i kod nas se takav ne ferma ni 5% samo se koristi jer je tako i zasluzio.

Procitao sam tamo negde na forumu kako Niger tvrdi da Max lupa gluposti kako je tamo negde na nekom hrx serveru Sogor ispalio Swat i Templar saveze, zbog cega i traje netrpeljivost i uvek ce se smatrati protivnicima on i njegova ekipica. Nemoj pricati Niger ono sto ne znas i gde nisi prisustvovao, mene je licno tad SLAGAO (jedno rekao a drugo uradio) Sogor jer sam tad bio vodja saveza Templar, a sa njim sam usao u najiskreniju pricu kao i sa svim saveznicima kad god sam igrao ovu igru.

Hammersi, ovaj server ste me jako razocarali, a verujem i veliku vecinu, kakva vam se ekipa skupila, neverovatno ali sasvim slucajno a ne organizovano (moje misljenje laz), a nista niste napravili. Toliko ljudi vas je pratilo a vama je glavni cilj bio sklapanje saradnji.

Pitanje za Lsd, savez koji jako cenim jer imaju ljudske vrline, ne svi naravno znaju oni na koga mislim, umesto da igrate svoju igru sta vam je trebalo saradnja sa Hammerima na samom kraju?? Moje je misljenje da toga nije bilo 90% bi uzeli server jer se dosta ljudi kod nas trudilo da se vas ww ne dira. Da ste ostali dosledni sebi izasli bi iz ovoga svega mnogo veci i mnogo vise postovani od strane svih koji igraju ovu igru. Ne kazem da niste trebali oberucke da prihvatite deff koji vam se nudio ali saradnja na profilu, e to vas je zakopalo jako.

Pitanje za Nigera(ne znam lika ali vidim da ga ljudi dozivljavaju kao velikog vodju Hammersa) zasto je bio uslov za saradnju sa Lsd da napisu na profilu Hammers ako niste imali cilj uzeti WW nego unistiti Ukot?? Da je kojim slucajem Lsd uzeo server bilo bi na sva usta to je WW od Hamersa, moje misljenje.

Jos jedna stvar, Maxa ce pratiti 90% ove ekipe ma kako se njegov savez zvao i ma gde igrao, a to vidim kako ljudi iz ukota komentarisu druzenje kroz server i sam zavrsetak servera, koji je tvoj procenat posle ovog servera Nigger?? Mozes li nagurati 10-15% ili si zavrsio za sva vremena sa Travianom sa svojim nickom??

Budimo malo vise ljudi, shvatimo ovo kao igru i relaksaciju a ne samo vredjanje i omalovazavanje, nije vredno, kakve su nam misli tako ce nam i biti u zivotu.

Ekipici koja je uzela WW najiskrenije cestitke, zasluzeno skroz.

Svima sve najbolje u 2013.

Menadzer-vorke
(onaj sto mu je ugasen acc jos na polovini servera, i prosto neverovatno za razmisljanje velike vecine, samo je on kriv za to i niko drugi)

Haris
05.01.13, 16:09
Bolesnici hitno kod psihijatra,POD HITNO bomb

erni u koliko da im zakazemo? :D

ludi ivan
05.01.13, 18:23
hahahaahah citam i ne verujem kako niko nema onu stvar i kaze, da pogresili smo, nismo uspeli ostvariti zatcrtan plan (unistiti ukot), ali cemo i sledeci put dati sve od sebe da to uradimo i idemo dalje.....

eh dosadilo mi više pisati ali pošto si spomenio onaj server kad sam cungi uzeo of i tebi koji danranije of na spavanju... ajd da ti bar malo repliciram...
1. ciljevi ukota na ovom serveru, koji su bili, koliko su ostvarili?
2. ciljevi hamersa su bili relativo nisko postavljeni a to je samo da ukot ne ostvari svoj ciljeve, i to smo uradili 99%
3. lsd je ispao "Žrtva", pravu istinu će biti teško otkrit pa neka ostane na tome da je niger to "odradio"

da se malo našalim, veliki čunga je kriv za rani kraj server jer je grofu pomeo kate u oazi i osim možda par nespremnih ofova nije bilo jakog kataša da nulira darkov ww, znači jednostavna analiza je bila da je čisto samoubojstvo potrošiti 2 - 3 dobra ofa na nuliranje darka, a sve druge zainteresirne strane da se naslađuju "kako smo ih navukli", slanje jednog ofa koji bi skinio možda 10 - 20 lvla nije dolazilo u obzir jer ww od lsda nije bio spreman za gradnju još 2 -3 dana, plus novogodišnje veče gdje je bilo jako teško da ne kažem nemoguće nać igrače da to odrade...

sad malo da pametujem po običaju, ime hammersa na profilu od LSD je čisto "moralni" čin jer bila je opcija da se to tajno odradi ali jednostavno nismo htjeli ni mi ni oni, i suradnja je bila malo je reći potpuna i iskrena a to može potkrijepiti i činjanica od skoro 10m defa koji je bio na raspolaganu za ww, tako da ni pony ni neznam tko nebi to rušili na 0 iz jednog napada, a zašto se dogodilo ovo što se dogodilo neka objasne drugi koji su kalkulirali sa svojim ofovima da bi se naslađivali na kraju.

IRONLEDY
05.01.13, 19:13
Srecna Nova Godina i sve najbolje svima.
Ne znam sta napisati i kako se oprosti od od HRX u ime ekipe P&M saveza. Evo ukratko. xxx mojih igraca je prestalo igrati zbog gadosti i prljavstine na ovom serveru. P&M savez je osnovan prvog servera HRX i sa vecim ili manjim uspehom je igrao skoro sve servere . To je bila ekipa koja je za svakog svog igraca i saveznika dala max ali na zalost od svakog saveznika osim INS, NNNN i Garde, izigran. P&M nikada svoje saveznike nije ostavio na cedilu , makar na svoju stetu!!! Izgurali smo i ovaj server , zbog nedostatka vremena i manjka igraca , odlucili smo se skloniti u sumu i odraditi nas deo posla max, i svoj cilj smo ostvarili, masu artova, 2 plana, 4 ww ofa , milionski def i ofovi od Toura koji je cepali sve ostale, malo li je od 20 igraca, mozda 10 aktivnih. E sad sto smo od toga iskoristili samo jedan ww off , nasa je greska.
Pobednicima sve cestitke od srca, jer uspeli su ono sto smo mi pokusavali davno , da uzmu ww kao mali savez i kao autsajzeri, ali koji igraju srcem i radi igre. Bez zakulisanih igrica, bez prljavstine, bez kalkulacije. Srdjane , Mico bravo , osvetlali ste obraz P&M savezu. Nismo znali da vas dvoje visite na tom ww, ali ako ko zasluzuje da uzme server to ste vi .
Pozdravljam moje igrace koji su uz mene bili do zadnjeg i koji su postovali moje odluke iako se cesto mnogi nisu slagali sa njima. Bilo je , Nado je si ti tako rekla, onda idemo tako . I nije to zato sto sam ja neki nazovi vodja, niti sto sve najbolje znam, vec postovanje koje se zadobijalo godinama.
Ovim se savez P&M zvanicno oprasta od svih balkanskih servera , jer ovo nije nasa igra , mi ne igramo tako , igramo srcem , igramo radi ove lepe igre.

menadzer-vorke
06.01.13, 01:11
[QUOTE=ludi ivan;980007]eh dosadilo mi više pisati ali pošto si spomenio onaj server kad sam cungi uzeo of i tebi koji danranije of na spavanju... ajd da ti bar malo repliciram...
1. ciljevi ukota na ovom serveru, koji su bili, koliko su ostvarili?
2. ciljevi hamersa su bili relativo nisko postavljeni a to je samo da ukot ne ostvari svoj ciljeve, i to smo uradili 99%
3. lsd je ispao "Žrtva", pravu istinu će biti teško otkrit pa neka ostane na tome da je niger to "odradio"

Jeste u pravu si to je taj server, a kad ga se tako dobro secas onda se secas i kakva je bila moja reakcija na to sto si mi uhvatio off na spavanju, i ako sam tada odmah znao da ti je javljeno i ko ti je javio da me nema na nalogu (acc magma), spijun ne zna se ciji je sve bio. Da te podsetim, uredno sam ti odmah poslao igm sa recenicom SVAKA CAST NA UHVACENOM OFF-u bla bla bla... Secas se da su bile najiskrenije cestitke a ne neko foliranje i ako sam opet ponavljam odmah znao ko ti je javio da me nema na nalogu, jer travian po meni jeste samo igra i razonoda i nista vise od toga.
I isto tako se secas da sam ubrzo posle toga, nepunih 3-4 dana, poceo jako da lupam, zajedno sa mojim savezom ali sam ja uvek isao medju prvima na svaku metu, po tebi i po celom tvom savezu. I kakav je krajni rezultat bio: pogaseno gomila tvojih igraca, a kakvi su gubitci bili sa strane mog saveza, minimalni. Secas se??

Sto se tice tvojih pitanja, ja nisam bio u vodjstvu ovaj server tako da mislim da pitanja nisu za mene, jesam bukvalno sve znao, ali bukvalno nijednom nisam iznosio svoje misljenje jer ( nije fraza), nemam vremena preterano,jer i sam znas ako si u vodjstvu da covek mora ceo da se da, tako da mogu izneti samo svoje licno misljenje:

1. Cilj Ukota, kao i svakog ko dolazi organizovano i ko igra ozbiljno travian, VALJDA, uzeti server- nije ostvaren, ali boze moj idemo dalje, ko radi taj i gresi, ucimo se dok smo zivi. Razlog neuspeha: pokusaj katanja Niggerovog cropa, jer da se tad nije islo na tako jakog igraca , a i malo dete zna da se najjace karike uvek najjace cuvaju i da se oni ostavljaju za kraj, sa takvim offovima u tom delu igre pogasili bi na desetine "manjih" vasih igraca. Opet kazem, boze moj ko radi taj i gresi.

2. Mislim da nisi iskren, jer trositi gomilu love na golde i gomilu neprospavanih noci, zivaca, razmisljanja, sklapanja saveznistva, iskreno saveznistvo (kako ti kazes) sa lsd pred pocetak WW-a, samo da jedan od protivnika ne pobedi a ne da ti sam pobedis, to je po meni glupost i jednostavno u to ne mogu da poverujem.

I da, bez Maxa i Hatefula, nema Ukota, sa njima dvojicom zajedno gomila ljudi ce ih pratiti uvek, jer tacno jedan drugog dopunjuju tamo gde im fali, a obojica imaju ogromno srce, a Cungu moze pozeleti svaki savez budi siguran u to, jer za svoj savez uvek je bio iskren i timski makar to bilo i na njegovu stetu, i gde se on pojavi gomila ljudi ga u stopu prati. Nemam razloga nikoga braniti, ne vidim da je iko od njih trojice bolji ili veci covek od mene, svi mi imamo i mane i vrline, samo govorim iskreno ono sto mislim.

Nije stvar u tome ko je pobedio, danas ti pobedis, sutra ja, sve je ovo igra, stvar je u tome da je ovaj server pokazao najgore moguce ljudske osobine, ne mislim na spijuniranje, duple naloge, jer i to je deo igre i toga mora i uvek ce biti, jer nijedan rat nije bio posten niti ce biti, a ovo je ratna igra, nego vredjanje omalovazavanje i takve stvari. a naravno da uvek tezis bilo to ova lepa igra ili bilo kakva obaveza u zivotu da budes najbolji u tome. Opet sam se raspisao katastrofa hahahahah

toliko od mene na hrx-u, cestitke jos jednom osvajacima servera i jos jednom svima svako dobro u novoj 2013.

menadzer-vorke

E R N E S T
06.01.13, 09:51
erni u koliko da im zakazemo? :D

Netrebaju VRIJEME DOLASKA, ČIM PRIJE DA DOĐU TIME BOLJE, PRIMIT ČE IH BEZ UPUTNICE!

Jeja0
06.01.13, 11:51
vidim nije ni tebi pomogao,zašto bi nama:cry: