PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

tunto
06.01.13, 16:15
Da riješimo jednu stvar, možete se vi ljutiti koliko hoćete jer imate pravo i razloga na to.

Al prodani niste, jer vidjeli ste i sami da je akcija upola stala, znači da onaj tko je trebao nešto odraditi tj poslati off gdje treba nije poslao...Da je javljeno da off nije poslan poslali bi drugi i ok, kao da je to problem bio kad ima kamara offova...

Znači. ljutite se koliko hoćete, da ste prodani - niste, iako vam se to tako čini... Naravno, dođite, tražite imate razloga za to, nikad nismo bježali ni od koga - niti imamo namjeru...

Lp, :pivo:

neznam kako bi ti to sad zval ali niger je prodao
zašto?
i za koga?
manje bitno
imam i neke spoznaje da je to tako i da je još prije nego je mene uvjeravao kako dark ide dolje rekao da ga neće rušiti
točnije to bi mogao i dokazati
ali ćemu
ovdje se ionako sve vrti oko ukota i hamersa svi drugi nisu bitni
oni su ipak bogom dani
i sve više smrdi da su ovakav scenarij i dogovorili (kaj na kraju krajeva nebi bilo nikakvo ćudo) :opala::opala:

divljak22
06.01.13, 16:59
I da, bez Maxa i Hatefula, nema Ukota, sa njima dvojicom zajedno gomila ljudi ce ih pratiti uvek, jer tacno jedan drugog dopunjuju tamo gde im fali, a obojica imaju ogromno srce, a Cungu moze pozeleti svaki savez budi siguran u to, jer za svoj savez uvek je bio iskren i timski makar to bilo i na njegovu stetu, i gde se on pojavi gomila ljudi ga u stopu prati. Nemam razloga nikoga braniti, ne vidim da je iko od njih trojice bolji ili veci covek od mene, svi mi imamo i mane i vrline, samo govorim iskreno ono sto mislim.

Nije stvar u tome ko je pobedio, danas ti pobedis, sutra ja, sve je ovo igra, stvar je u tome da je ovaj server pokazao najgore moguce ljudske osobine, ne mislim na spijuniranje, duple naloge, jer i to je deo igre i toga mora i uvek ce biti, jer nijedan rat nije bio posten niti ce biti, a ovo je ratna igra, nego vredjanje omalovazavanje i takve stvari. a naravno da uvek tezis bilo to ova lepa igra ili bilo kakva obaveza u zivotu da budes najbolji u tome. Opet sam se raspisao katastrofa hahahahah

toliko od mene na hrx-u, cestitke jos jednom osvajacima servera i jos jednom svima svako dobro u novoj 2013.

menadzer-vorke

:101010: bravo vorke

dgalovac
06.01.13, 20:30
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?55966-Trenutno-stanje-na-serveru-Speed-Rasprave&p=979892#post979892
@ a di san ja reka da imam milijune? radin na jednom brodu, debilu nijedan.
po običaju 10-ak vas lajavaca piše organizirano i jedan drugog podržavate
jel se javi drugačiji stav vriđate ka zadnji judi
povlačite ovdi neke kao pravedne i ispravne stavove a zapravo ste isti ka i oni
o kojim pišete - možda i gori jer stotine igrača vas čita i smije se
uvukli ste se u guzice velikin ko fol vođama koji od vas imaju stado - ovaca
jer ovo za vas nije igra nego obični tor
ajdi sad opet na forum i pjeni

! onaj što veli za psijatriju je jedini u pravu

E R N E S T
06.01.13, 21:42
POD HITNO ODITE K PSIHIJATRU...POTREBNO VAM JE bomb

Haris
06.01.13, 22:17
http://prntscr.com/ocg2w cujem da ste hteli da otimate off selo od black pony-aROTFL

jole
06.01.13, 22:56
jos niste zavrsili??

Sljera
06.01.13, 23:00
http://prntscr.com/ocg2w cujem da ste hteli da otimate off selo od black pony-aROTFL

Da bilo je planova za to ... to sto je vel spiunski art bio na tom acc ne znaci nista ... kao sto sam i rekao prikazujes samo ono sto ti stima ..... a ne prikazujes kako sa off-om ides da rusis vel skladiste na acc-u gde se nalazi kameni art ... :D

Haris
06.01.13, 23:01
jos niste zavrsili??

nismo :P jel ti krivo?

jole
07.01.13, 00:37
haha...ko babe ste..

Fawo
07.01.13, 00:43
Nesto mi se cini da vam je pravo krivo sto ste izduvali qaru... I sto niste ispucali offove:) A sada saberite dva plus dva = zasto li su se hammersi ispucavali ko sumanuti znaci da nemaju za sta zaliti, a zato ukaranima vama je pravo krivo sto ste izgleda naklikavali za taj WW off :) I dzaba vam da pricate i perete se jer ovo sto vam je niggi namontirao je gore od prvobitnoga da je cilj da ne uzmete samo server, jos bolje je ovo sto se niste uspjeli ni ispucati... Kako izgleda klikati i tripovati se sa offom a on ostane u selu:) Prava nesreca, cao mule cao idioti ispali ste ovce :) Izduvali ste kare :)

black pony
07.01.13, 14:14
Srecna Nova Godina i sve najbolje svima.
Ne znam sta napisati i kako se oprosti od od HRX u ime ekipe P&M saveza. Evo ukratko. xxx mojih igraca je prestalo igrati zbog gadosti i prljavstine na ovom serveru. P&M savez je osnovan prvog servera HRX i sa vecim ili manjim uspehom je igrao skoro sve servere . To je bila ekipa koja je za svakog svog igraca i saveznika dala max ali na zalost od svakog saveznika osim INS, NNNN i Garde, izigran. P&M nikada svoje saveznike nije ostavio na cedilu , makar na svoju stetu!!! Izgurali smo i ovaj server , zbog nedostatka vremena i manjka igraca , odlucili smo se skloniti u sumu i odraditi nas deo posla max, i svoj cilj smo ostvarili, masu artova, 2 plana, 4 ww ofa , milionski def i ofovi od Toura koji je cepali sve ostale, malo li je od 20 igraca, mozda 10 aktivnih. E sad sto smo od toga iskoristili samo jedan ww off , nasa je greska.
Pobednicima sve cestitke od srca, jer uspeli su ono sto smo mi pokusavali davno , da uzmu ww kao mali savez i kao autsajzeri, ali koji igraju srcem i radi igre. Bez zakulisanih igrica, bez prljavstine, bez kalkulacije. Srdjane , Mico bravo , osvetlali ste obraz P&M savezu. Nismo znali da vas dvoje visite na tom ww, ali ako ko zasluzuje da uzme server to ste vi .
Pozdravljam moje igrace koji su uz mene bili do zadnjeg i koji su postovali moje odluke iako se cesto mnogi nisu slagali sa njima. Bilo je , Nado je si ti tako rekla, onda idemo tako . I nije to zato sto sam ja neki nazovi vodja, niti sto sve najbolje znam, vec postovanje koje se zadobijalo godinama.
Ovim se savez P&M zvanicno oprasta od svih balkanskih servera , jer ovo nije nasa igra , mi ne igramo tako , igramo srcem , igramo radi ove lepe igre.

kao sto je nada vec rekla, ali da ju nadopunim malo:

hvala puno i UKOT koaliciji, jako puno dobrih ljudi i jos vise odlicnih igraca...do nekog drugog servera :sjekiraš:

http://prntscr.com/ocg2w - a moj komentar na ovo je TREBA IMAT MUDA PA KRENUTI!!! :sjekiraš:

Čunga Lunga
07.01.13, 15:48
A sada saberite dva plus dva = zasto li su se hammersi ispucavali ko sumanuti

Pa da smo mi znali da ce NIger da proda ovako server i mi bi se ispucavali, očigledno samo ste Vi to znali

Fawo
07.01.13, 16:32
Pa da smo mi znali da ce NIger da proda ovako server i mi bi se ispucavali, očigledno samo ste Vi to znali
To vam samo govori da niste tolike igracine za koje se predstavljate i da smo uvjek bili korak dva ispred vas.

Tuzna je to prica sada placite raspravljajte se izmisljajte teorije zavjere, zovite psihijatra da vam izlijeci nervozu, vidovitu dzamilu da vam izlije stravu:) dzaba ste klikali utrosili slobodno vrijeme novac radi cega da ostanete i slikate sa sa offovima. E i sada jesam li vam lijepo rekao dzaba ste se kofrcili kada ste bili upuceni od pocetka da cete izvisiti i pisali bajke sanjali razmisljali ... Niste navikli da igrate protiv drugacije igre i to vas je pokopalo:) Zao mi je LSDa oni su trebali da uzmu server i to je to ovim iz Darka cestitam i oni su takodje zasluzili da uzmu ali tek posle LSD saveza. Ovo je igrica i tako treba da ostane, neko igra radi tjefa neko igra radi topljenja mozga protivniku i da mu sto vise ubije zelju za igrom i sto vise da protivnik ispusi, neko igra da bi po skypu trazio dojke i imao cyber sex. Licno samo cu jos reci ako sam koga uvrijedio bila mi je namjera jer sam vam od pocetka govorio od prvog dana ovog servera da cete da izblajvate jer niste dorasli onome sto ste zakuvali, ali realno nisam nikome nista nazao uradio ili napakostio tako da sve to spada u domen cirkusa i kupleraja da ima sta da se cita, tako da nemojte uzimati za zlo ili tumaciti na bilo koji drugaciji nacin. I sada mozete se prati i blebetati i mudrovati bitno je cunga ono sto je evidentno a to je par cinjenica a ti reci ako lazem:

1. Server niste uzeli i odbranili titulu
2. Ima ljudi koji su se satrali klikajuci i potrosili krs vremena i novca radi cega?
3. Ima ljudi koji su ostajali budni ko zna koliko i patili se radi nas i ganjali kojekakve offove da zakucaju i hranili minuse ili sta vec.
4. Niste uspjeli ugasiti ni jednu ally ili je bar rasformirati satrati ljude za ovoliko vremena, dok za vas ne znam ukot non stop su se ljudi gasili non stop ste se frikombinovali prebacivali itd itd...
5. Sada mogu da se peru i pricaju kako im nije toliko bitno sto se nisu ispucali sto nisu ovo ono ali svi mi znamo da je to jedna obicna laz, jer provesti vreme klikajuci nesto i troseci sve vec navedeno da nemas nikakvog rezultata to je bolje za nas a gore po vas od bilo cega i osvajanja servera i ovoga ili onoga.

Jedino vam mogu reci izvucite makar ono pozitivno iz svega ovoga a to je da ste proveli vrijeme i da ste se dobro zezali i druzili dok ste igrali, cisto da vam lakse padne muzenje i to je to. Drugi put vise srece ako se nekada susretnemo negde i ako budemo mi uopste opet igrali probajte vratiti isto mjerom ili na drugaciji nacin koji smislite.
I da budite srecni sto vam se pruzila uopste prilika da igrate protiv nas i sto smo vas koliko toliko ispostovali zahvalite se ljudima na dolasku podvite repove i cekajte priliku ako vam znaci uopste to a ako vam ne znaci verujte nama jos manje mi smo svoje odradili i zadovolji se. Izmuzli vam server "a nabrijavali ste se previse" .

BLUE ekipa
07.01.13, 17:15
Fawo ako imaš doma pištolj molim te upotrijebi ga:S

boom-boom
07.01.13, 20:52
FAWO, samo djelomično si u pravu ! UKOT je mogao uzet server, ali zbog KALKULANTSKE I KUKAVIČKE igre, nije ! Zašto? Zato jer ga nije vodio HATE, već max ( blefer ) ! Slijedeći hrx ću dobro razmislit za koga ću igrat...osobno smatram da P&M i WOLFPACK mogu uzet server, osim ako UKOT i HAMMERSI ne naprave koalicju ( hahahahaha ). U načelu si u pravu....mi u UKOTU smo se najviše kur..č..ili, i nismo napravili NIŠTA !!!!!!!!!!! A Niger ? Pa ja sam znao kako će odigrat! Ako se smatraš NAJJAČIM SAVEZOM-KOALICIJOM, onda KALKULACIJA NEMA ! Pa što smo mi mislili, da će niger rušita darka, a mi onda LSD, pa radit WW!?????? E toliko ipak igrači nisu retardirani! Kažem, bez obzira na sve, UKOT je ovo spušio...i dok su god pametnica i max u UKOTU, bit će to LUZERSKI savez ! :lock:

barun
07.01.13, 21:32
Vidim da su se mnogi stari igrači oprostili od hrx, a neki od traviana općenito. Kao razlozi se navode razne muljaže, prevare, nekorektnosti mh...Svima je to teško gledati i naravno da čovjeka tjera od traviana. Ali meni osobno najteže pada i navodi me na razmišljanje, o tome gdje gubim svoje vrijeme ,činjenica da sudjelujem u nečemu u čemu sudjeluju likovi ala rasputin i fawo.

Ropee
07.01.13, 22:34
Ajmo se slozit da nas je sve "nadmudrio" Niger i da zavrsimo vise sa ovom pricom. :)

Sljera
07.01.13, 22:37
http://prntscr.com/ocg2w - a moj komentar na ovo je TREBA IMAT MUDA PA KRENUTI!!! :sjekiraš:

Ne treba.... samo malo znanja sto se hrabrosti tice u LSD-u to nije problem .. ;) dao sam kometar sta bi se desilo ali... posto se nista desilo ... ostao ti off samo da se slikas.... koliko truda vremena i golda je ulozeno i nista ..... kao da off-a nije ni bilo .... steta neki se naigrase a neki nasimovase .... ako ako ...... :dance:

E R N E S T
07.01.13, 23:44
Bolesnici posjetite psihijatra!!!!

Čunga Lunga
07.01.13, 23:46
:goodpost:
Ajmo se slozit da nas je sve "nadmudrio" Niger i da zavrsimo vise sa ovom pricom. :)

Jeja0
08.01.13, 00:23

pa da..uvijek krivi drugog ako možeš..jedino se tako može sakriti svoje smeće i neuspijeh
ima ga svugdje..no bolje gledajte kako svoje očistit,a onda tuđe smeće,iako tuđe ne treba ni spominjat
ali šta ćeš...toliko smeća ima ovdje
sad treba snimit filmić,i reći kako je netko bolesnik i prevarant,ali ipak se ovdje svađamo a ne ono,kako se ono zove,hmmm...IGRAMO

Pinot
08.01.13, 01:34
cisto onak iz znatizelje, kad ce ic lock na ovu temu? :D

ludi ivan
08.01.13, 10:21
...
1. Server niste uzeli i odbranili titulu.
...

kakvu titulu fawo, šta su to uzeli da bi branili ?
[3.4.2012. 13:08:09] Yarisimus Maximus: server su uzeli niger,strider

Haris
08.01.13, 11:34
[3.4.2012. 13:08:09] Yarisimus Maximus: server su uzeli niger,strider

hahahahha a sto namestas? :D

boom-boom
08.01.13, 16:44
Vidim da su se mnogi stari igrači oprostili od hrx, a neki od traviana općenito. Kao razlozi se navode razne muljaže, prevare, nekorektnosti mh...Svima je to teško gledati i naravno da čovjeka tjera od traviana. Ali meni osobno najteže pada i navodi me na razmišljanje, o tome gdje gubim svoje vrijeme ,činjenica da sudjelujem u nečemu u čemu sudjeluju likovi ala rasputin i fawo.

barun, ne sraćkaj......ja sam uz UKOT i bit ću....ovi što misle da se mi svađamo, to jednostavno nije TOČNO ! Mogli smo igrat hrabrije i zato mi je žao ! Zbog toga i ovako pišem, da slijedeći hrx uzmemo, jer ću ga vjerojatno igrat...onaj ljetni..nema šanse ! Pravi savezi se i poznaju po tome....tu smo rekli svatko svakom u lice i AMEN ! Nema se max šta durit...vodit će opet UKOT...ovaj put HRABRIJE i do POBJEDE ! A ovi što likuju i misle da se svađamo...samo neka misle ! UKOT je najbolji, ali to MORAMO dokazat..i HOĆEMO !!!:svinjica mala:

LMAO
08.01.13, 18:00

Tko je tebi kriv što si došo na server i... nisi ništa uradio pa sad tražiš izlike umjesto da kažeš da si cijelo vrijeme klikao za qrc :D
Osto ti ww off, nisi ga nijednom izveo iz garaže i gledaš (pretpostavka moja, sliči mi na izliku) kako ćeš ekipi objasniti zašto nećeš da igraš više i sad biraš tu nekakav razlog...
Evo da si u LSD-u, shvatio bi tvoj post, al ti si u UKOTU pa me zanima šta to tebe smeta ako nije "zajebana" vaša ekipa, a ciljevi su od početka jasni , zar ne?

barun, ne sraćkaj......ja sam uz UKOT i bit ću....
Rekoh ja davno, UKOT su ti S.W.A.T & SEALs, favele i ostalo mogu da se slikaju, kupuju vrijeme dok oni klikaju, ništa više :)

Nema se max šta durit...vodit će opet UKOT...ovaj put HRABRIJE i do POBJEDE !

Ja dižem palac gore da vas on opet vodi.... :D
Načuo ja neke tračeve, 50% UKOTA neće/ne želi da igra, reko ja , to su tračevi nekakvi, nemogu tako, nesmiju, da im max ne bi opet hebavo sve, al ovaj put ne preko MM-a nego... :D

boom-boom
08.01.13, 18:46
Ne znam što će biti, ali za svaki budući server, bit će : POBJEDNIK JE ONAJ KOJI NAPRAVI WW ! Sve ostalo u stilu, vi ne možete, mi ne možemo, vi nećete, mi nećemo..je NEMOĆ i PORAZ ! POBJEDNIK JE ONAJ KOJI NAPRAVI WW....SVE OSTALO SU BANANE LUZERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ropee
08.01.13, 19:16
Promijeni dilera.

barun
08.01.13, 19:17
Tko je tebi kriv što si došo na server i... nisi ništa uradio pa sad tražiš izlike umjesto da kažeš da si cijelo vrijeme klikao za qrc :D

napravio sam ja i previše na ovom serveru,s obzirom na sve okolnosti.

Osto ti ww off, nisi ga nijednom izveo iz garaže i gledaš (pretpostavka moja, sliči mi na izliku) kako ćeš ekipi objasniti zašto nećeš da igraš više i sad biraš tu nekakav razlog...

ma off je nebitan i tko je rekao da ja neću više igrati.

Evo da si u LSD-u, shvatio bi tvoj post, al ti si u UKOTU pa me zanima šta to tebe smeta ako nije "zajebana" vaša ekipa, a ciljevi su od početka jasni , zar ne?

ja ne shvaćam samo jednu stvar koliki strah i respekt moraš imati prema protivniku da okreneš kompletan server protiv njega, zakucaš sve šta imaš na njega i da to sve nije dosta nego se još služiš i sa prljavštinom. Znao sam da je u UKOTU zeznuta ekipa, ali da toliku pažnju imaju, nisam znao.

LMAO
08.01.13, 19:49
napravio sam ja i previše na ovom serveru,s obzirom na sve okolnosti.

Da je, držao si po 400k deffa neprestano u gg-u, valjda od dragosti :D

ja ne shvaćam samo jednu stvar koliki strah i respekt moraš imati prema protivniku da okreneš kompletan server protiv njega, zakucaš sve šta imaš na njega i da to sve nije dosta nego se još služiš i sa prljavštinom. Znao sam da je u UKOTU zeznuta ekipa, ali da toliku pažnju imaju, nisam znao.

Tko je rekao da je sve zakucano, ima igrača i u Hammersima što su im ostala po off, dva - tri neiskorištena i nakon kojekakvih kucanja...
Al takvi su se ugl naigrali pa ne žale za tim...

Opet špric, grubu , pa finu bacaš, nitko osim hammersa te/vas nije dirnuo tako da laprdaš gluposti jer neznaš šta bi drugo rekao :P

Za razliku od nas, gdje su nas dirali iz kojekakvih saveza, a nisi čuo da smo se žalili sve dok Čunga nije sam stavio, tako da bi mi mogli žaliti, ne vi...Da je LSD zaratio sa LEGENDE-ama, tek sad čuješ , jel tako? Jesmo li se žalili, nismo. To se žalite vi kojima trebaju neke gluposti da se tješe.
Nije pobjedio ni ukot ni hammers, al je hammers odradio ono što je došao odraditi i to je to. Time se mi ajde možemo reći "tješimo" iako to nije ta riječ baš.

Deff slali u ww jer nismo znali gdje ćemo sa njim, toliko o vama i vašim šetnjama gdje god dođete...
A Barune, kucati se može samo onaj tko šalje off...Tko ga šteka (npr. ti) , normalno da se neće nikad zakucati :D

barun
08.01.13, 22:15
Da je, držao si po 400k deffa neprestano u gg-u, valjda od dragosti :D

jesam držao sam ali zbog kompletnog spina koji mi je bio na desetak polja. tek kasnije su mi rekli da oni ne znaju:D. isto tako max do ponoći sam bio na acc. nakon toga su bili samo trgovci ,uredno isprogramirani. Dakle, kada igraš sam na acc i kada trebaš min. 8 sati sna, onda igraš tako kako sam ja igrao.
I kao takav bio sam vam zanimljiv, toliko da ste na meni i mojim defferima skršili 20-30 offova BEZ IKAKVOG UČINKA ( deff statistika je neumoljiva). Uza sve to savezu sam radio ww off i nešto sitno sudjelovao u akcijama. Zadnjih mjesec dana SAM baratam sa ( hranim/radim) 700 k deffa, ww offom i manjim offom. Ako to nije doprinos savezu onda ne znam šta je.

Tko je rekao da je sve zakucano, ima igrača i u Hammersima što su im ostala po off, dva - tri neiskorištena i nakon kojekakvih kucanja...

očito je ostalo nedovoljno ako se išlo na onaj sramotan potez

Opet špric, grubu , pa finu bacaš, nitko osim hammersa te/vas nije dirnuo tako da laprdaš gluposti jer neznaš šta bi drugo rekao :P

da , a hammersi su 80 % servera:D

Deff slali u ww jer nismo znali gdje ćemo sa njim, toliko o vama i vašim šetnjama gdje god dođete...

Nisam ja došao nigdje šetati. Došao sam u nezahvalnoj situaciji/okolnostima , na nezahvalan server i nisam odustao nakon 20 dana, izdao, prodao acc i sl.

A Barune, kucati se može samo onaj tko šalje off...Tko ga šteka (npr. ti) , normalno da se neće nikad zakucati :D

Slažem se da se kucati mora, ali ako je učinak loš i ako kucaš samo da kucaš, onda to nije umjeće. A da ste imali loš učinak potvrda je i ovaj potez na kraju, kada ste vidjeli šta vam se sprema.

n.cor
08.01.13, 22:36
jesam držao sam ali zbog kompletnog spina koji mi je bio na desetak polja. tek kasnije su mi rekli da oni ne znaju:D. isto tako max do ponoći sam bio na acc. nakon toga su bili samo trgovci ,uredno isprogramirani. Dakle, kada igraš sam na acc i kada trebaš min. 8 sati sna, onda igraš tako kako sam ja igrao.
I kao takav bio sam vam zanimljiv, toliko da ste na meni i mojim defferima skršili 20-30 offova BEZ IKAKVOG UČINKA ( deff statistika je neumoljiva). Uza sve to savezu sam radio ww off i nešto sitno sudjelovao u akcijama. Zadnjih mjesec dana SAM baratam sa ( hranim/radim) 700 k deffa, ww offom i manjim offom. Ako to nije doprinos savezu onda ne znam šta je.

očito je ostalo nedovoljno ako se išlo na onaj sramotan potez

Nisam ja došao nigdje šetati. Došao sam u nezahvalnoj situaciji/okolnostima , na nezahvalan server i nisam odustao nakon 20 dana, izdao, prodao acc i sl.

Slažem se da se kucati mora, ali ako je učinak loš i ako kucaš samo da kucaš, onda to nije umjeće. A da ste imali loš učinak potvrda je i ovaj potez na kraju, kada ste vidjeli šta vam se sprema.

LMAO
08.01.13, 22:42
Zadnjih mjesec dana SAM baratam sa ( hranim/radim) 700 k deffa, ww offom i manjim offom. Ako to nije doprinos savezu onda ne znam šta je.

Et, dva offa, ništa od tebe opet...
700k deffa, malo ga ti pretjera, samo duplo :P

Tješi se ti ko zadnja klocina a znaš na šta sam mislio :P
Usput, brojčano...Sad je nas možda malo više, par accova, al bilo je i vas (H.A.R.T i Favela po 40-50 igrača su nekad imali) to što su neki ugašeni djelomično neki u kompletu, al to je topovsko meso, to se ne računa :blink:

nisam odustao nakon 20 dana, izdao, prodao acc i sl.

Za to , obratiš se vodstvu, ne odustaje se od kako vi kažete, od "najbolje ekipe kakve nema nadaleko" - pitaj vodstvo svoje zašto su vam neki otišli i ponudili Hammersima accove a da vi ni neznate za to. Pitaj svoje, vaš vaši napustili zbog bahatog pojedinca -neću a imenujem, reći ću samo da mu je multić ŠeJtAN :D

Spremalo se nešto?
Offovi za rušenja ww-a? Da, toga se stvarno moramo plašiti, pogotovo takvih ww offova kao ti.
Ti si legenda , nema takve nadaleko, ti vidiš samo kucanja i to da nisu vrtoglave cifre deff bodova bile , ne bi ni to vidio :cerek:
Neki accovi ugašeni sami od sebe, jbg, dešava se, nekad se i sam komplet savez ugasi sam od sebe.... :)

Usput, nije neki problem hraniti te offove toliko kad su u garaži a 400k deffa u 15c i nije nešto puno za držati, držalo se i više ;)

I da joj, nemoj komentirati svašta, da ne bi sam sebi u usta skočio ... :D

Dodatak:
Šta ste vi spremali? Pijanku? Išta u vezi igrice?
Igra se cijeli server i zabavlja, Vi se i niste nešto pokazali osim par pojedinaca...
Ne igra se da bi zadnjih tjedan dana skatao neke koji vas hebu cijeli server :P

barun
08.01.13, 23:15
Ajde moj zagorec ili kako već.... Možemo se mi ovako "igrati"/pisati do sudnjega dana. Pljuvali ste po ukotu još od ljeta. Moram priznati da sam se u jednom momentu zapitao u kakvom se ja to savezu nalazim.

Na kraju se klupko odmotalo i vidjelo se tko je tko. Pametnome dosta.

Sve dalje se svodi na moju riječ kontra riječi varalica i manipulatora.

Ti da nisi obična priblezga i balonja ne bi se nakon svega niti pojavio na forumu nego bi se pokrio ušima.

LMAO
08.01.13, 23:30
Ajde moj zagorec ili kako već.... Možemo se mi ovako "igrati"/pisati do sudnjega dana. Pljuvali ste po ukotu još od ljeta. Moram priznati da sam se u jednom momentu zapitao u kakvom se ja to savezu nalazim.

Na kraju se klupko odmotalo i vidjelo se tko je tko. Pametnome dosta.

Sve dalje se svodi na moju riječ kontra riječi varalica i manipulatora.

Ti da nisi obična priblezga i balonja ne bi se nakon svega niti pojavio na forumu nego bi se pokrio ušima.

Onda možeš i priznati da je priblezga i balonja nerijetko bio u pravu, za razliku od tebe koji se cijelo vrijeme tu skoro javljao na osnovu nečega što nije ni polu informacija...

Ajde "BEČKA ŠKOLO" :brukica: , pozz do idućeg , a do tada, nauči još štagoć, ovaj server, štekanje si dobro savladao, valjda ćeš i naučiti i poslati off na metu koja nije 100% sigurna za prolaz...

LP

:pivo:

tunto
09.01.13, 00:44
jbt
kad se čita kaj pišete izgleda da samo vi ratujete na serveru a ostali sade cvijeće
ma dajte se poklopite po ušima i šutite i jedni i drugi

i pogledajte si statistike :opala: