PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Superhik
04.09.12, 10:05
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Superhik
04.09.12, 10:08
Dragi igrači,

speed server će uskoro početi kao T4 server.

Registracija: 07.09.2012.
Početak igre: 10.09.2012.
u 06:00 po našem vremenu.

Srdačan pozdrav,
Vaš Travian Team

HateFul
04.09.12, 15:08
Samo se nadam da budu svi koji su se najavljivali i prozivali nas - pojavili..
Naravno, na +/+ koordinatama - takav je bio dogovor i mi ćemo ga se držati, a svi koji su nas tamo zvali neka se tamo i pojave jer čujem da bi se već u startu bježalo na skroz suprotnu stranu.. Ajde malo hrabrosti ljudi, nismo ni krenuli, a nekima već pune gaće.. :)

Uglavnom, sretno svima u igri i živjeli! :pivo:

MAGIJA
04.09.12, 16:32
Da i ja priliku iskoristim da pozelim svima mnogo srece u igri
toliko za sada do prvih napada i pocetka igre

bay bay

Čunga Lunga
04.09.12, 20:09
Samo se nadam da budu svi koji su se najavljivali i prozivali nas - pojavili..
Naravno, na +/+ koordinatama - takav je bio dogovor i mi ćemo ga se držati, a svi koji su nas tamo zvali neka se tamo i pojave jer čujem da bi se već u startu bježalo na skroz suprotnu stranu.. Ajde malo hrabrosti ljudi, nismo ni krenuli, a nekima već pune gaće.. :)

Uglavnom, sretno svima u igri i živjeli! :pivo:

A kome ti to pričas, da ne mozda o ovome!!??

MAGIJA
Član foruma
Registriran
Feb 2010

Prica se da su neki "slucajno" krenuli na ww..
Valjda iz straha da nebi opet neka off sela "slucajno" padala bez otpora..

i da iskoristim priliku da pozovem sve na zimu na +/+ kote
nemojte bjezat bicemo brzi i precizni..

Bay Bay

Aj da vidim i to čudo da botina dodje na plus plus kord., valjda nije izgubio onu stvar!!! :lol:

MAGIJA
04.09.12, 21:02
...

posto si izgubio pamcenje o godisnjim dobima napomenut cu te
i da izadzi malo napolje pa ces saznat koje je godisnje doba..

proljeće (21.03.-21.06.), ljeto (21.06.-23.09.), jesen (23.09.-21.12.) i zima (21.12.-21.03.)

citamo se tkv "velicine" vidi cemo ko kosi a ko vodu nosi..

bay bay

Čunga Lunga
04.09.12, 21:25
posto si izgubio pamcenje o godisnjim dobima napomenut cu te
i da izadzi malo napolje pa ces saznat koje je godisnje doba..

proljeće (21.03.-21.06.), ljeto (21.06.-23.09.), jesen (23.09.-21.12.) i zima (21.12.-21.03.)

citamo se tkv "velicine" vidi cemo ko kosi a ko vodu nosi..

bay bay

haha, pa care ovaj server traje do proleca, ako si mislio da ce zbog tebe ugurati jedan server na zimu grdno si se zajebao
Mada razumem te neces da se brukas, koliko si kenjao i hvalio sad si podvio rep, e moja botino, na facebook, i tamo igrice igraj, nisi za bolje!!:dance:

MAGIJA
04.09.12, 22:22
haha, pa care ovaj server traje do proleca, ako si mislio da ce zbog tebe ugurati jedan server na zimu grdno si se zajebao
Mada razumem te neces da se brukas, koliko si kenjao i hvalio sad si podvio rep, e moja botino, na facebook, i tamo igrice igraj, nisi za bolje!!:dance:

hmm zanimljivo
server da traje do 21 marta
to moze samo ako bi ti ww radio
jer si neuk da spasis svoje off selo, a ne ww selo da izgradis..
ja cu i dalje da se hvalim i da vas prozivam jer ste vi "velicine" a mi takve najvise volimo..

budemo odmijerli na serveru snage
naravno isto cemo i na zimskom serveru da uradimo ..

za pobjednika 4 puta uzastopno ce i da otvore novi speed server ako treba :P

a tebi ostaje da klikas off koji neces uspijet ispucat

bay bay

Čunga Lunga
04.09.12, 22:27
hmm zanimljivo
server da traje do 21 marta
to moze samo ako bi ti ww radio
jer si neuk da spasis svoje off selo, a ne ww selo da izgradis..
ja cu i dalje da se hvalim i da vas prozivam jer ste vi "velicine" a mi takve najvise volimo..

budemo odmijerli na serveru snage
naravno isto cemo i na zimskom serveru da uradimo ..

za pobjednika 4 puta uzastopno ce i da otvore novi speed server ako treba :P

a tebi ostaje da klikas off koji neces uspijet ispucat

bay bay

Vidim ja da ce neko uskoro zaplakati!!:cry:
Daj bre covče pokri se usima, odusato si od servera, usrao si se, i ti si mi neki igrač :cerek:
Polako skupljaj hrabrost, pa mozda bude taj tvoj izmisljeni server u zimuROTFL

MAGIJA
04.09.12, 22:31
Vidim ja da ce neko uskoro zaplakati!!:cry:
Daj bre covče pokri se usima, odusato si od servera, usrao si se, i ti si mi neki igrač :cerek:
Polako skupljaj hrabrost, pa mozda bude taj tvoj izmisljeni server u zimuROTFL

no budemo vidili
ko kosi a ko vodu nosi
a ti "slucajno" pazi da ne udzes na neki nalog "jednom"
jer nebi citav server da slusa tvoje plakanje ..

do pocetka igra i napada od mene imate pozdrave
uzivajte i neka bolji pobjedi

bay bay

Čunga Lunga
04.09.12, 22:36
no budemo vidili
ko kosi a ko vodu nosi
a ti "slucajno" pazi da ne udzes na neki nalog "jednom"
jer nebi citav server da slusa tvoje plakanje ..

do pocetka igra i napada od mene imate pozdrave
uzivajte i neka bolji pobjedi

bay bay

Daj ne sramoti se vise, lepo reci najjači ste, ja sam cava usrao sam se:cerek:

MAGIJA
04.09.12, 22:42
Daj ne sramoti se vise, lepo reci najjači ste, ja sam cava usrao sam se:cerek:

stariji bi rekli
sve po zaslugama pa tako i za najace
i prosli server si mi bio glasan pa si utihnuo
nece valjda opet ista prica bit ?

ja cu uvijek isto reci
Igramo se sa vama i igrat cemo se pa dokle ko stigne ..

bay bay

Čunga Lunga
04.09.12, 22:46
stariji bi rekli
sve po zaslugama pa tako i za najace
i prosli server si mi bio glasan pa si utihnuo
nece valjda opet ista prica bit ?

ja cu uvijek isto reci
Igramo se sa vama i igrat cemo se pa dokle ko stigne ..

bay bay

haha, da se igrate snama, jel si ti to vec krenuo sa nekim izgovorima!! A sto se tiče stizanja neces ti daleko stici!! :P:P

MAGIJA
04.09.12, 22:49
haha, da se igrate snama, jel si ti to vec krenuo sa nekim izgovorima!! A sto se tiče stizanja neces ti daleko stici!! :P:P

sa tobom smo se vec igrali jedan server
nisi se bas nesta pokazao
sem da si glasan na rijecima samo

a necu ja stici daleko samo do mog cilja i to je to
ja nisam kao neki da zaboravljam

bay bay

lepi_ste
05.09.12, 01:15
Moras voleti ovo njegovo bay bay na kraju to izgleda nervira protivnike... Cuvajte se dobar je igrac. Swat seals neznalice... Hate ne znam sto se covek javlja ne zna kako ni savez da vodi... Tuzno! Nemrem vise pricat samo se nadam da ste svi nabrijani za novu rundu.

HateFul
05.09.12, 01:24
Moras voleti ovo njegovo bay bay na kraju to izgleda nervira protivnike... Cuvajte se dobar je igrac. Swat seals neznalice... Hate ne znam sto se covek javlja ne zna kako ni savez da vodi... Tuzno! Nemrem vise pricat samo se nadam da ste svi nabrijani za novu rundu.

dođe amerikanac da nas nauči.. :D
ovaj put bez alkohola i nema ti ravnog :pivo:

ludi ivan
05.09.12, 02:34
jel se zna ko igra skim? vidim da je swat/seals ostao sam protiv svih, hmmm očekuje nas masovno gašenje izgleda u prvom tjednu :na karte:

Čunga Lunga
05.09.12, 10:23
jel se zna ko igra skim? vidim da je swat/seals ostao sam protiv svih, hmmm očekuje nas masovno gašenje izgleda u prvom tjednu :na karte:

pa i ja isto mislim da nece preziveti prviH mesec dana, ipak su Aliensi najavili dolazak na plus plus kord., kad dodas Sk, Uskok, Garda, Spin, nema sanse da prezive!!! :lol2:

E ako se neko i usudi od ovih saveza da dodje na plus plus kord. kao sto su i pričali ceo server skidam im kapu, i od mene imaju veliki RESPECT

Čunga Lunga
05.09.12, 10:53
sa tobom smo se vec igrali jedan server
nisi se bas nesta pokazao
sem da si glasan na rijecima samo

a necu ja stici daleko samo do mog cilja i to je to
ja nisam kao neki da zaboravljam

bay bay
MAGIJA
Član foruma
Registriran
Feb 2010

pozivam ja vas na zimu trazim jednog jazavca valjda vodza tamo nekog swat saveza..
ucio ga igrat pa dobio amneziju i misli da je pametan..
+/+ kordinate tu cete nas moc naci

NIGER

Ovo je botko tvoj post, jel ces odrzati reč ili ces kao tvoj brat Bičina koji je isto prozivao da ce se obračunati samnom pobeci sto je dalje moguce!!! sramote jedne, bolje cutite kad nemate onu stvar:lol2:

SudopeRa
05.09.12, 13:25
MAGIJA
Član foruma
Registriran
Feb 2010

pozivam ja vas na zimu trazim jednog jazavca valjda vodza tamo nekog swat saveza..
ucio ga igrat pa dobio amneziju i misli da je pametan..
+/+ kordinate tu cete nas moc naci

NIGER

Ovo je botko tvoj post, jel ces odrzati reč ili ces kao tvoj brat Bičina koji je isto prozivao da ce se obračunati samnom pobeci sto je dalje moguce!!! sramote jedne, bolje cutite kad nemate onu stvar:lol2:

Ma navikao je on na -/- gdje su samo farme... :D

E R N E S T
05.09.12, 14:47
crni sokol:
<<< ćujemo da na travijanu ljetnom opasna ekipa bije :lol: pa bi na zimu trebala na -/+ da gaće skrije, molimo sve zainteresirane da dodu na korde, hvala u naprijed, da nebude nam dosadno bar prvi mjesec :welcome:

Kwille
05.09.12, 19:10
OHO Vidim stari forumasi su tu :D Čunga Lunga i Hateful i polako vec kuhaju stvari kako oni to inace strucno rade .... Eto ljudi i ja bi vam poželio svima srecu da sto bolje odigrate i da pruzate jedni drugima otpor.

Nego jel ima mozda vec sada planiranja nekih novih koalicija ili ce biti potpuno isto kao i na proslom zimskom hrx-u?

lp i sretno

Kulin ban *
05.09.12, 20:29
:harmonikaš:

pa i ja isto mislim da nece preziveti prviH mesec dana, ipak su Aliensi najavili dolazak na plus plus kord., kad dodas Sk, Uskok, Garda, Spin, nema sanse da prezive!!! :lol2:
E ako se neko i usudi od ovih saveza da dodje na plus plus kord. kao sto su i pričali ceo server skidam im kapu, i od mene imaju veliki RESPECT
Čungić - prvo poooz. Sve kontam da si se odmorio, pa malo i uljudio, bar u komunikaciji i
piskaranju al`haman ništa od tog. :kid:
I jedno pitanjce. Kad, gdje i kome je to spin rekao da dolazi na zimski hrx? :P
Ah da, pojedini će stići, al`o tom potom. :opala:

Poooz svima i sretan početak.

Čunga Lunga
05.09.12, 21:44
OHO Vidim stari forumasi su tu :D Čunga Lunga i Hateful i polako vec kuhaju stvari kako oni to inace strucno rade .... Eto ljudi i ja bi vam poželio svima srecu da sto bolje odigrate i da pruzate jedni drugima otpor.

Nego jel ima mozda vec sada planiranja nekih novih koalicija ili ce biti potpuno isto kao i na proslom zimskom hrx-u?

lp i sretno

e drago mi je da neko postavio to pitanje, ali da se osvrnem prvo na ovo tvoje kao na proslom zimskom hrx-u, posto bi trebao da objasnis Nigeru da je ovo zimski server, jer je dečko malo prolupao pa ceka neki tamo oko 1 januara!!! hahahah
Mogli bi za njega jos jedan zimski server napraviti :lol2:

Neverujem da ce biti novih saveza, a iako bude, bice ono daj boze da izdrzimo mesec dana, jedina novost, evo upravo nam Kulin malo razjasnio da nece organizovano dolaziti Spin-ovci, a to ako dodje njih 50 slucajno, to nisu oni vec pojedinci!!! :cerek:

Jedina je novost sto ce sami na plus plus kord. biti SWat i Seals!!:101010:

Čunga Lunga
05.09.12, 21:46
crni sokol:
<<< ćujemo da na travijanu ljetnom opasna ekipa bije :lol: pa bi na zimu trebala na -/+ da gaće skrije, molimo sve zainteresirane da dodu na korde, hvala u naprijed, da nebude nam dosadno bar prvi mjesec :welcome:

Pa ja sam isto nesto cuo, kao neki hoce da Vam zauzmu kord. pobegli sa plus plus, pa misle da ce srecu da nadju kod Vas:lol2:

ludi ivan
05.09.12, 22:42
Ma navikao je on na -/- gdje su samo farme... :D

nema toga ide se na ++ gdje su botine i multići... uf ko će to sve počistiti, nemojte samo kasnije govoriti da je alhemičar potplaćen :pije kavu:

bičina
05.09.12, 23:29
Evo me na kratko...
čunga..evo da se pohvalim...bio sam na operaciji...i preživeo sam he he
što se tiče zimskog...što sam obećao to ću i održati...ne boj se oko toga
ERNEST...da sam se i odlučio doći na tvoje koo...znam da mene sigurno ne bi napadao :google:
i znam i ja pisati u stihovima "ljetni je bio odmor za dušu ali neki još uvijek na praznu pušu, ali zato sada zimski dolazi i imam osjećaj da neće nekog da mazi"
drugo nemam što za dodati....
joj imama...čujem da neki moji bivši saveznici razmišljaju igrati sa mojim "prijateljem"...mada ne vjerujem u to, ali ako su tako odlučili...nema veze i dalje smo frendovi :welcome:
želim svima sreće na zimskom hrx-u i vidimo se
lp
bičina

x-Ca!n
06.09.12, 00:01
Pozdrav svima
jel ima neki savez da mu treba server. moj savez izgleda ne dolazi a solo mi se neda igrat.
po mogucnosti savez koji ce ratovat cijeli server.

Strider.
06.09.12, 02:23
Iako sam rekao da neću, ipak dolazim. Nažalost ne odmah i ne željenim intenzitetom, ali kažu francuzi - c'est la vie...
Ovoga puta ne dolazim igrati za nekoga, nego nažalost iz sasvim drugih razloga...
I zato odabirem +/+, ali ne zbog RESPECT-a, kojim mi osobno ne znači ništa, nego da nakon tolikih godina osjetim nešto novo. Jer pobjedio ili izgubio, sa ovoga servera nosim poraz. Osobni poraz. Po to dolazim ovaj put...
Svim saveznicima - odigrat ću u duhu Traviana, na svaki mogući način....a svima sa suprotne strane želim što više neprospavanih noći.....:gamer:

pozz
Strider (Prase_I ili Gandalf_Bijeli)

HateFul
06.09.12, 14:41

lp i sretno

ti si reko da buš se javio za odigrat neku partiju :)

Kwille
06.09.12, 15:59
ti si reko da buš se javio za odigrat neku partiju :)

Naravno... Ja sto kazem to i napravim ali prvo moram vidjeti sa dualom hoce li on igrati ili ne i naravno sa svojima ako nebudu igrali onda se nadam da bi mogli nekog duala nabaciti :P

kR3s0
06.09.12, 16:19
Borba se već opasno zahuktava ovdje :zeko:
Nadam se da će tako biti i u igri...

Sretno svima i naka najbolji pobijedi!

SudopeRa
06.09.12, 16:47
Izgleda da ce ovaj server biti velika guzva na +/+ ... Svi zele tu, slabo ce se izgleda spavati preko zime.. slabo...

inka
06.09.12, 18:10
Vidim ovdje je vec zanimljivo server nije jos ni krenuo.Dosta je rasprave oko toga koji je zimski server ,a eto ja mislim da je ovo proljetni ili mozda ljetni ROTFL. Ostaje mi samo da kazem sretno svima i vidimo se na +/+ ;).... Za pocetak svima :pivo::pivo::pivo:

Čunga Lunga
06.09.12, 18:57
Vidim ovdje je vec zanimljivo server nije jos ni krenuo.Dosta je rasprave oko toga koji je zimski server ,a eto ja mislim da je ovo proljetni ili mozda ljetni ROTFL. Ostaje mi samo da kazem sretno svima i vidimo se na +/+ ;).... Za pocetak svima :pivo::pivo::pivo:

Pa Niger kaze da je ovo letnji, pa nece da igra!!! :cerek:

NIsta onda vidimo se ljudi onda neki drugi server, jer mi nema logike da uopste ovaj server i igram kad neigra Niger (usrao se u gace)
nadam se da ce Vam nedostajati moje pisanje, a ti Hate izvestavaj kad god ih nalupate, da budem u toku:to victory:

A ti Niger kad odlučis koji je zimski server, javi da znam da skupim ekipu da te nalupam onako pošteno!! :palčina:

zendra69
06.09.12, 20:32
Ja se punom parom pripremam za početak HRXa, čitam prijetnje, nabrijavam se kad ono izgleda da ću popat :pije kavu:
Ljudi sjetite se što smo vam napravili prošli zimski server :štemer:. Ostali ste bez ičega i što je najvažnije, ponosa. Nakon svih onih prijetnji i poziva na ovaj server, sad nam pokušavate suptilno prodat neke fore tipa da server ne počinje na zimu, ovi će se pojavit samo parcijalno itd, a zapravo ste se ukakali (nesmijem prostačit na 2om postu hehe).
Nije da kurim vatru :andjeo:, ali da je netko tako nama napravio, vjerujem da bi se iduću zimu vratili žedni osvete i igrali na najjače od prvog dana, jer takvi su SWAT & SEALs.

Dođite SVI na +/+ pa da, citiram, "vidimo tko kosi a tko vodu nosi".

Lijepi pozdrav od krvožednog Žendre (SWAT) :wave:

HateFul
06.09.12, 22:46
Naravno... Ja sto kazem to i napravim ali prvo moram vidjeti sa dualom hoce li on igrati ili ne i naravno sa svojima ako nebudu igrali onda se nadam da bi mogli nekog duala nabaciti :P

javi se u svakom slučaju, ima još nekih mjesta, ali se brzo popunjavaju :)

Pa Niger kaze da je ovo letnji, pa nece da igra!!! :cerek:

NIsta onda vidimo se ljudi onda neki drugi server, jer mi nema logike da uopste ovaj server i igram kad neigra Niger (usrao se u gace)
nadam se da ce Vam nedostajati moje pisanje, a ti Hate izvestavaj kad god ih nalupate, da budem u toku:to victory:

A ti Niger kad odlučis koji je zimski server, javi da znam da skupim ekipu da te nalupam onako pošteno!! :palčina:

Javlja kontraobavještajna da bi se neki ipak mogli pojavit na +/+ bez obzira na priče.. ali tiho, to nitko ne smije znat - piše na paketu "strogo povjerljivo" :D

tef
07.09.12, 07:41
Eto i mene....Pricali ste kako su se na -/- udruzili svi savezi,nisu naravno,nego smo one "opasne" sklonili,i ono sto je preostalo moralo je da se udruzi protiv servera.To se i pokazalo kao OK,posto su uzeta 3-4 OFF sela,7-8 WW-a i isterao jedan WW na 100.Da ne pricam da je ostalo jos 7-8 hamera,koje smo slupali u nas WW ROTFL.O artovima necu da govorim,ispasce da se hvalimo :brukica:.Odavde pojedini lajavci nisu nista uradili,osim sto su izgubili off sela...ili polupali offove bezveze videvsi nase napade na njihova off sela. Znam.pricate kako nam je svako pomogao....Cak je na kraju "NEKO" spomenuo i da nam je admin pomogao,hehe....Prema tome,na kraju ce sve da se vidi.....Ali nemojte opet price Multihunter,admin....slucajno usao na tudj nalog sa passom,banovali me aliensi itd itd...

Kulin ban *
07.09.12, 10:00
Jutro igračice :cvjetic: (nek` vam je sretno sa heroinom) i poperčine:dance:.
Čujem da su se jutros prijavili čak i neki koji nisu igrali godinama.
I kako veli Hate, kontraobavještajci rade. :štemer:
Javljaju da se Čungić pojačava na acc i da se dižu i krediti za gold. :D :D
`ajd nek bude veselo, dobra igra, bez vrijeđanja, pa kom opanci - kom obojci. :to victory:

COBB
07.09.12, 13:48

moj Lunda..kako vreme ide sve vise mi se pojavljuju simpatisanja prema tebi...jeste da smo na razlicitim stranama ali pocinjem da te pozitivno gotivim :)

ps...ko zna...mozda te do pojave art ili planova za ww pocnem voliti vise nego sto volim Bicinu :andjeo:

SudopeRa
07.09.12, 20:41

E moj cunga, bit ce dobro ako se registruju ovaj server uopste, pa makar i na -/- .. :D

Mozda ce na zimskom doc :kid:

Al et, neka bolji pobjedi...

E R N E S T
07.09.12, 20:44
Je li stjeran u kut onaj koji je leđima okrenut prema zidu ili onaj koji ne vidi iza vlastitih leđa?:cowboy:

Vidimo se na +/+:welcome:
Pozdrav od Ernesta!!

SC KILLER
07.09.12, 20:46
di mi je zzg nest mi se prijetio prosli server ali vidim ja da je tiho :D :cowboy:

SC KILLER
08.09.12, 03:09
zasto bas u ponedeljak pocinje :S
kaj ti skola mozda ujutro :cerek:

Haris
08.09.12, 15:43
da :S

y.maximus
09.09.12, 16:00
mozemo pocet!

LSD
09.09.12, 18:02
pita li se nas šta????

LIJA
09.09.12, 18:50
Diste klocevi ?? :dance:
Ajmo da Vas cujem, koje sve to njubare dolaze na ++?
:brukica::brukica:

ludi ivan
09.09.12, 19:17
mozemo pocet!

drugi put ipak daj xeniji da ti gramatički to lijepo napiše :witch:

Kulin ban *
09.09.12, 21:41
Reganje oko "Točno u podne".;)
Sretno svima, onako travianski.:pivo:

zzzzg
10.09.12, 06:34
Sc tu sam nemoj da se sekiras

swat&seals do nove pobjede

bičina
10.09.12, 07:02
i kreče he he
sretno svima...:dance:

DinCh0
10.09.12, 09:47
jel to samo meni il svima server laga ??
jer igram i na hr6 pa sve normalno radi

Kulin ban *
10.09.12, 12:59
Ma previše igrača na +/+,
pa server ispada iz ravnoteže. :P
Zaista šteka, :brukica: jedna koliko.

COBB
10.09.12, 14:49
evo i mene :)

da vidimo ko nam nedostaje na +/+ koordinatima ;)

SC KILLER
10.09.12, 15:50
Sc tu sam nemoj da se sekiras

swat&seals do nove pobjede

lijepo :D

Kulin ban *
10.09.12, 19:53
Igrač Čunga Lunga ne postoji!
Ma nemoguće. :blink::blink:

A ti bičina strpo se do maximusa k`o da ti je brat blizanac. :P

P.S.
Jedna napomena. Sve šale, zezu i provokacije koji su vezani za igru prihvatam,
osim osobnog vrijeđanja - jer tad ću zvati djeda sa gerijatrije.

tef
10.09.12, 22:23
Pretpostavljam da je Cungici bas danas istekao internet,i da ce tek sutra da mu ukljuce,posto nije platio redovno....

SC KILLER
11.09.12, 02:28
cini se da je ekipa sa -- ispunila obecanje i dosla na ++ :D

tef
11.09.12, 03:04
Sada ostaje Vama da ispunite obecanje Vase,i da nas naucite pameti!!!!

Fawo
11.09.12, 03:30
Igrač Čunga Lunga ne postoji!
Ma nemoguće. :blink::blink:

A ti bičina strpo se do maximusa k`o da ti je brat blizanac. :P

P.S.
Jedna napomena. Sve šale, zezu i provokacije koji su vezani za igru prihvatam,
osim osobnog vrijeđanja - jer tad ću zvati djeda sa gerijatrije.
Neozbiljan si na ovom forumu, ljudi te prozivaju...

PS : Dosao je tata da vas pogasi i ostavi samo kamen na serveru... (im kulin`s private bitch)

zzzzg
11.09.12, 10:18

Budmo rostiljadu pripremili za goste
i par divljaka na raznju

kR3s0
11.09.12, 11:00
Budmo rostiljadu pripremili za goste
i par divljaka na raznju

e to te ja pitam :party:
ja bum donesel gemište, špek i luk!

bičina
11.09.12, 12:42
vidim sprema se fešta he he
ja mogu i neku klijet osgurati kad već svi nešto nose he he
a što se tiče onoga da su sa -/- igrači "ipak" došli na +/+...
pa zar se u to sumnjalo he he he
osim ako neki nisu išli za dezinformacijama koje su slane okolo :master:
ali gledam i još ne vidim neka poznata mi imena...
valjda još nisu došli, jer sumnjam da se boje pod svojim pravim nick-om doći...ili?:staklenka:
sretno još jednom svima.....
na kraju još mogu samo dodati....jurišššššššššš
lp bičina

Fawo
11.09.12, 15:48
vidim sprema se fešta he he
ja mogu i neku klijet osgurati kad već svi nešto nose he he
a što se tiče onoga da su sa -/- igrači "ipak" došli na +/+...
pa zar se u to sumnjalo he he he
osim ako neki nisu išli za dezinformacijama koje su slane okolo :master:
ali gledam i još ne vidim neka poznata mi imena...
valjda još nisu došli, jer sumnjam da se boje pod svojim pravim nick-om doći...ili?:staklenka:
sretno još jednom svima.....
na kraju još mogu samo dodati....jurišššššššššš
lp bičina

Ko dodje na ++, taj je totalno omasio kordinate...

baka u kanalu
11.09.12, 16:22
ima savez kakav ozbiljan na -,+....nick :samo da vidim(a tak i igram :P)..zasad

Demagog
11.09.12, 17:27
šta je ovo 2/3 servera se strpalo na ++ :), ne zna se ni ko pije ni ko placa :D, al aj bar ce farmi dosta da bude :lol:

Star
12.09.12, 00:17
vi ste se kao naostrili svi...no videcemo :tough:

KAZNA
12.09.12, 00:28
ima savez kakav ozbiljan na -,+....nick :samo da vidim(a tak i igram :P)..zasad

najsigurnije ti je da ostanes u kanalu :narf:

Kulin ban *
12.09.12, 14:54
Pucaju najave i objave rata na +/+.
K`o da su svi igrači BS (sa +/+ koorda) stigli na randevu. :štemer:
Haman će biti - i krkljuš :lock: i hrkljuš :lovju:.
Molimo da se pazi na zid, tek je izliven beton.

Fawo
12.09.12, 15:20
Pucaju najave i objave rata na +/+.
K`o da su svi igrači BS (sa +/+ koorda) stigli na randevu. :štemer:
Haman će biti - i krkljuš :lock: i hrkljuš :lovju:.
Molimo da se pazi na zid, tek je izliven beton.

Savezi:
SEALs
S.W.A.T.
FAVELA™

Nenapadanja:
P&M

U ratu sa:
°°IG°°
NS
ND
LEGENDE
PIRATI
PENZICI
spin®
OSP
Aliens™

Gledaj diletanata... Pa dje ste momci ? Kuline ovi neki opasni? Sta da radim da se brisem?

Haris
12.09.12, 15:35
:D ja sam na -/-... na +/+ vas ima ko kineza

y.maximus
12.09.12, 16:16
Savezi:
SEALs
S.W.A.T.
FAVELA™
H.A.R.T

Nenapadanja:
P&M

U ratu sa:
ppt
°°IG°°
NS
ND
LEGENDE
PIRATI
PENZICI
spin®
OSP
Aliens™

Jel imate jos koga da dovedete ili je to to???
Da nam se to neko nije ukakio u gaće? :cerek::cerek::cerek:

baka u kanalu
12.09.12, 16:46
najsigurnije ti je da ostanes u kanalu :narf:

jep ..zato jesam na ovim kordinatama.....mada moja predviđanja za ++, da budu na kraju svi u jednoj velkoj mirnoj koaliciji..uvjek tak završi...da ne probadnu goldani ac-i i tak

Fawo
12.09.12, 17:21
jep ..zato jesam na ovim kordinatama.....mada moja predviđanja za ++, da budu na kraju svi u jednoj velkoj mirnoj koaliciji..uvjek tak završi...da ne probadnu goldani ac-i i tak

Cisto sumnjam da ce biti velike koalicije kada ce se 50% tih ally ugasiti 1/1 , a oni sto budu hteli da prebegnu u drugu ally nece biti primljeni...

Demagog
12.09.12, 18:03
U ratu sa:
ppt
°°IG°°
NS
ND
LEGENDE
PIRATI
PENZICI
spin®
OSP
Aliens™

no comment :lol:

Kuline briga tebe opet si si sredio saradnju sa 10 saveza, mozes bezbrige spavat zimus :P :D

LIJA
12.09.12, 18:57
ajmooooooooooooooo bitange :D
dajem glavu da za 20 dana swat gasi ove kloceve
pa ovi nisu sposobni ni pljacku pravu poslat ... :D

Kulin ban *
12.09.12, 20:08

Savezi:
SEALs
S.W.A.T.
FAVELA™
H.A.R.T

Nenapadanja:
P&M

U ratu sa:
ppt
°°IG°°
NS
ND
LEGENDE
PIRATI
PENZICI
spin®
OSP
Aliens™
U koju ti sviralu sviraš dragi moj maxić? Imamo suradnje i NNP, imaš ih i ti identičan broj spinovim.
I? A kad ovi tvoji pošalju zahtjev za rat opcijom - naravno da ću prihvatiti.
Al` drug, ne opterećuj se previše. Zvali ste nas, stigli smo.
Izazivali ste čitavo proljeće i ljeto po forumu. Raja se malo naljutila i evo nas.
Ne pišem ništa šta može ili će možda biti, nisam ni budala ni dijete. Al` jedno znam -
tu smo da se igramo, družimo, ratujemo, da učinimo server serverom.
I +/+ koorde će ljuljati server.
Kao i na bax-u. No to je već druga priča, u kojoj možeš biti, na jesenjem, pa bujrum.

Savezi:
OSP
°°IG°°
Aliens™

Nenapadanja:
LEGENDE
PENZICI

U ratu sa:
FAVELA™
SEALs
H.A.R.T.

Star
12.09.12, 20:32
meni se čini da ce bičina ovaj put sam sebe da bičuje :cerek:

ludi ivan
12.09.12, 20:41
Savezi:
SEALs
S.W.A.T.
FAVELA™
H.A.R.T

Nenapadanja:
P&M

U ratu sa:
ppt
°°IG°°
NS
ND
LEGENDE
PIRATI
PENZICI
spin®
OSP
Aliens™

da dovedemo??? zovu ljudi iz australije, amerike... japana, koreje... nude novac, žene, auta, jahte, samo da zaigraju koji dan

ne brini se dragi vođa, sve je to jad i čemer, skupljeno sa koca i konopca, sve neki otpadnici koji nisu imali mjesta kod tebe u savezu pa sad prosipaju pamet :kid:

Star
12.09.12, 20:46
da dovedemo??? zovu ljudi iz australije, amerike... japana, koreje... nude novac, žene, auta, jahte, samo da zaigraju koji dan

ne brini se dragi vođa, sve je to jad i čemer, skupljeno sa koca i konopca, sve neki otpadnici koji nisu imali mjesta kod tebe u savezu pa sad prosipaju pamet :kid:

ko nudi da odma regam 2 naloga :kid:

COBB
12.09.12, 20:55
Izazivali ste čitavo proljeće i ljeto po forumu. Raja se malo naljutila i evo nas.
Ne pišem ništa šta može ili će možda biti, nisam ni budala ni dijete. Al` jedno znam -
tu smo da se igramo, družimo, ratujemo, da učinimo server serverom.

zaboravio si kuline da spomenes i ljubav :party:

SC KILLER
13.09.12, 03:06
vidim jako puno nadobudnih :D

Strider.
13.09.12, 10:04
Maxiću?

A kaj sad tebe to tako ljuti? :pčelica:

Prije početka servera ste istaknuli da ste apsolutni favorit u lovu na ww....:lol2:

Tvrdio si nekada da si sa 2 saveza dobio cijeli server pa ti onda neće sa 6 vidljivih i još kojim nevidljivim biti problem protiv samo 10 saveza koji su skrpani na brzinu. Ili si se možda ti to .......? :brukica:

Uostalom morat ću porazgovarat sa Nigerom, jer smo mislili poslati samo 7 igrača ukupno da budemo ravnopravni SWAT-u. A što se ostalih tiče, pozdravljam SEALS-e, to su krasni igrači sa kojima mi je bilo vrlo ugodno igrati, nadam se dobrim nadmudrivanjima sa njima i sa Hate-om. Žao mi je samo što mi ptičice pričaju da ste doveli Fox-ove dečke da budu topovsko meso, jer su stvarno ok dečki i full organizirani. Pozdravljam i PM-ovce koje vidim da se skupljaju i voli bi da ostanete PM do kraja, znaju neki, da vam to želim baš od srca, jer ste ekipa koja je već jako dugo zajedno. HART još ni ne poznamo, ima od tog ogranka velika očekivanja, mada ti je ta taktika Maxiću u Travianu jednako kao i zračni napad u šahu pa zato bar taktiku nazovi pravim imenom, a ne samo wikipediju i prevesti.....:google:....ok, prijevod je dobar, pohvale prevoditeljici....:101010:

I sad kad smo se napokon okupili, zaigrajmo....zato i jesmo ovdje.....hehe.......:gamer:

Pozz

Strider

vlk
13.09.12, 10:55
Maxiću?

Tvrdio si nekada da si sa 2 saveza dobio cijeli server pa ti onda neće sa 6 vidljivih i još kojim nevidljivim biti problem protiv samo 10 saveza koji su skrpani na brzinu. Ili si se možda ti to .......? :brukica:

Strider

skrpani na brzinu ? imali ste i previse vremena da se 'skrpate'..... :štemer:

zzzzg
13.09.12, 13:17
Jazavci kao da ste iz svemira dosli

Spustite se na zemlju a vreme ce da pokaze svoje

bičina
13.09.12, 14:00
kakvi jazavci?
ima ovdje i bivola, tako da ne vrijeđati molim lijepo...
a vremen ima i na pretek he he...
nego...molim vas sve da dozvolite mom dragom prijatelju za "roza dudicom" da se i on opet smije javiti na forumu...
znam da je svojim izjavama izazvao i previše problema za Vas i strah Vas je da još više ne zakuha pa da još i i ovi koji vas nisu skužili odu...ALI...dajte djetetu da priča...pa to je kao da ste mu oduzeli najdražu igračku - "roza dudicu":air kiss:
pajdiće...javi seeeeeeeee
lp
bičina

PS. znanim i neznanim, saveznicima i onim ostalima...sretno u igri :paladinko:

SC KILLER
13.09.12, 15:47
Jazavci kao da ste iz svemira dosli

Spustite se na zemlju a vreme ce da pokaze svoje

ko visoko leti nisko pada to mislim da ce biti u vasem slucaju :D ne igram na suprotnoj strani trenutno smo neutralni :P

ivica1983
13.09.12, 18:37
poslije ovog servera neki ce morati dici kredit da otplate dugove koliko su ispeglali kartice da kupe svitke :harmonikaš:

vlk
13.09.12, 19:03

Ma jašta ba.
Mjesecima sjedili čitave noći planirajući što na ovom hrx uraditi, išli na visinske pripreme od Alpa do Stjenovitih planina, dogovorili strategije i taktike, imamo i ratne sobe na svakih 7 akaunta.
Ono pravoooooooooooooooo se spremili. 8)

Fawu za MH, admina i vlasnika Trava. :fajter: I daj ba pustite mi Dedu malo da spama, kuka kako je stalno on na acc. :P

ni to vam nebi donijelo pobjedu :cvijece i proljece:

baka u kanalu
13.09.12, 19:40
jep, dok oni ratuju mi budemo mastili brk na aukcijama :D

VERCI
14.09.12, 19:49
Čuo sam da se jedan lik tu na hrx-u zove Vercingetorix.
Pa eto samo da kažem da to nisam ja. ;) ja igram trenutno samo hr2...

Kulin ban *
15.09.12, 02:39

ni to vam nebi donijelo pobjedu :cvijece i proljece:
Ma, nismo radi pobjede tu. Mi smo čisti altruisti. Kao i svi ostali koji se igraju. 8)

P.S.
Rat oko koordinata se nastavlja. Bit će veselo, jer se neki kontra savezi sudariše
a par akunta i jednih i drugih već se smjestilo sa drugim selo.
Predlažem od sad da se svi skupe (bez razlike) i dogovore tko će gdje. :D:D:D

Fawo
15.09.12, 10:21

Ma jok ba. Nismo radi pobjede tu. Mi smo čisti altruisti. 8)

P.S.
Rat oko koordinata se nastavlja. Bit će veselo, jer se neki kontra savezi sudariše
a par akunta i jednih i drugih već se smjestilo sa drugim selo.
Predlažem od sad da se svi skupe (bez razlike) i dogovore tko će gdje. :D:D:D

Nema dogovora tako treba i da se zabadamo da bude tarapana od samog pocetka. Tako ces i vidjeti ko je bolji a ne ovi otisli na jednu stranu ovi na drugi i ceka se kamara da se podzapaju...

SC KILLER
15.09.12, 14:24
Čuo sam da se jedan lik tu na hrx-u zove Vercingetorix.
Pa eto samo da kažem da to nisam ja. ;) ja igram trenutno samo hr2...

verci farmo bjezi sa foruma ni ne igras server :P

VERCI
15.09.12, 14:34
igram, hahhaha :D

LIJA
15.09.12, 14:51
Dedice , znas kaj cu ti rec, bolje da manje p***is ovde po forumu, jer bi mogo bit skatan ko prosli server. :D
Zato igraj u miru i suti. :)

GuZZa
15.09.12, 21:59
Molim swat i seals da se pocnu brisati, jer dosao ja - pa da se ne umaram puno :D

mozemo pocet!

Šta ćeš ti početi, a 2 i 2 ne znaš sabrati, klocko :D

Dosao je tata da vas pogasi i ostavi samo kamen na serveru... (im kulin`s private bitch)

E neka i tebe tu sad me briga za sve :D

Sretno vam, jer jedino će vam sreća pomoći da bilo šta uradite :D

LP

erorr
15.09.12, 22:42
Svi se fale da dosli pa dosao i ja sa malim problemima ali nema veze tu smo da se igramo :)

lepi_ste
15.09.12, 23:22
Molim swat i seals da se pocnu brisati, jer dosao ja - pa da se ne umaram puno :D

Šta ćeš ti početi, a 2 i 2 ne znaš sabrati, klocko :D

E neka i tebe tu sad me briga za sve :D

LP

iii guzica opalila rafal :cowboy::cowboy:

LIJA
16.09.12, 07:45

LP

Vidi ovoga jadnika. :D
Ajde tamo na bax pa prodaji pamet, imali ste priliku se pokazat na proslom zimskom serveru, kada ste se isto ovako kurchili po forumima, i pitaj "dedicu" sto vam je bilo s accevima .:party:
Vidit cemo u narednim danima ko kosi a ko vodu nosi .
Welcomeeeeeeee

Kulin ban *
16.09.12, 10:45
Jap. :kid:
Toliko ste nas isprepadali da smo išli hodžama da nam strave saliju,
obilazili psihijatre da nam vrate duševni mir, sakrili se iza forum nikova,
regali se sa drugim imenima jer se bojimo sa svojim igrati. :cerek:

A bax? Tamo smo već 117 x uzeli server :D , postalo nam je već malo monotono,
(... navrati ponekad ....) pa k`o velimo, `ajd` da obiđemo staru raju.
Možda nešto i naučimo o igri, komunikaciji, kulturi. Tko zna? :)

P.S.
Aaaaaa, pa kud na iste koorde sa nama. Huuuh.
I ima li igdje mog druga Čungija? :pije kavu:
Koji si ba nick, nemoguće je da ne igraš?

aqua
16.09.12, 12:36
Evo, imate pozdrav od LSD ekipe ;)

GuZZa
16.09.12, 15:55
Ajde tamo na bax pa prodaji pamet, imali ste priliku se pokazat na proslom zimskom serveru, kada ste se isto ovako kurchili po forumima, i pitaj "dedicu" sto vam je bilo s accevima .:party:
Welcomeeeeeeee

Prodao sam tamo sve al stari konji se tesko uce, pa sam dosao tu da tebi i tebi slicnima pokazem sta je igra bez granica, i bez obaveza prema 300 ljudi zbog koji sam isao na bax ;) A i btw, moj suigraci nisu bili tu :)

Ali sad je dosla moja raja, da napravi malo,.. belaja ( sam i ja pjesnik sad bicina? ):sjekiraš:

A sad cu da zažmirim, i kad otvorim oči ti ćeš da zamisliš da si kengur i da odhebes u skokovima, dogovoreno ? :D

Kuline, sto ja moram bit najbolji 8) ?

GuZZa
16.09.12, 22:36
A zašto ptičice se tako daleko selite, ako ste nas došli brisati ?

erorr
17.09.12, 04:52
Cujem da se neka katanja odvijaju :master:

Fawo
17.09.12, 09:08
Welcomeeeeeeee

Ko vodu nosi vodonosa? A neozbiljni ste, lako je doci i reci joj pocistili uzeli server ovo ono nikakve konkurencije niste imali. Sada kad su stigle barabe, ako uzmete skidam kapu. Al slaba vajda od toga...:) i mi igramo ovo radi foruma a ne radi igre to nikada necete nauciti...

Fawo
17.09.12, 14:57
Cujem da se neka katanja odvijaju :master:
Vec je pocela delozacija, misevi dosli da se bore za kordinate al ni 3 dana nemogu zadrzati te kropove:) upali medju tigrove i krokodile a ne ide to mishevi 300x300 je vas reon...

Kulin ban *
17.09.12, 18:09

A zašto ptičice se tako daleko selite, ako ste nas došli brisati ?
Ma neka se sele, mi idemo za njima. Možda i naučimo ponešto od igračina,
kojim je vokabular (riječnik kojim se netko služi, način izražavanja) na skajpu dostojan jednog
"čobanina", uz izvinjenje ovim ljudima što ih poredim sa tom spodobom a ne vođe jednog saveza.
Čujem brat da smo postali interesantni nekim geyevima, jer je "jedan mali" trznuo na nas. :cerek:
A nečiji se heroj namlati kata, džaba dežura od 7 dana unaprijed. :S

P.S.
Čungić Lungić, ma jesi li ti na KOBAJAGI???
Neispravan ti je citat, daj se malo educiraj, hbt.
http://www.trablmejker.com/emisije.php?em=39&ep=1320

pejaxxx
17.09.12, 19:50
hahaha...nije se Momcilo Bajagic dobacio dalje od vutrice, uvek je bio maneken:)

bole77
18.09.12, 00:53
Vecer ekipa..vidim da mirise na dobar fight...ajmo tef i kobajagi,,ocemo prenos uzivo,,da vidimo i mi neutralni... pa ko koga :)

GuZZa
18.09.12, 01:53
Na TV ѕριη® u emisiji dan i noć iza nas imamo neke friške vjesti.

Stanje na burzi hrx-a:

Mentalni bolesnik ustanove za indirektno oporezivanje, maksić zvani maximus, je 110 pomasti platio 15.000 srebra ili 150 golda kada se pretvori i s time je postao najveći degen u povjesti T4 servera svih vremena.

Maxi, cujem da prozivas po nekim igm kako si ti gasio neke tu, sta si ti gasio majke ti ?

Ako se dobro sjećam ti ništa apsolutno nisi uradio, imao si neki bruka sramotan ofić koji u oko stane, i u oba navrata ste katali suporte a gg kao i off selo dirnuli niste. Nego samo suporte, dok ste takodjer igrali organizovano u svom savezu a prije svega mi smo igrali s drugom ekipom od kojih pola nije znalo sta je travian uopce kamoli igrati ? :)

I molim potpisite se kad pisete postove da znam koga pod kojim imenom mogu prozivati po forumu jer se krijete ko miševi iza nickova na istom.

I molim da se oglasis povodom travianske burze i kazes nam dal si ti neki mali klinjo kojeg su maltretirali kad je bio mali pa pati da ga zovu veeeeeliki vodja ? :)

GuZZa

bičina
18.09.12, 02:07
kao prvo da pozdravim svog prijatelja čungu...drago mi je da su ti napokon dozvolili da se javiš na forumu :lock:
sada te očekujem češće ovdje he he he naravno i tebe i tvoj autić, koji se nadam još uvijek imaš...:kid:
kao drugo: max, j.maxa, y. maksić...uhhh...kako god da se zoveš...nemoj pričati okolo da si meni rekao da neću imati savez do kraja servera he he...jer ja koliko se sjećam sam ga imao...jedino nisam imao ww...ali za to sam vam već čestitao...zato budimo realni i prisebni...a ne vidjeti bijele miševe gdje ih nema :cerek:
treće...e moj guzonja...od tebe nikada pjesnik
ovako se to radi: guzza postati pjesnik htio
o tome je čak na forumu snio
ali frende moj dragi
u bičini su ipak svi vragi
rasprave sa "prijateljima" bolje ti leže
dok po karti svukud bježe
ali piće sa frendom se uvijek može
dok se komentari na ovo množe

bičina

Fawo
18.09.12, 08:29

Ma neka se sele, mi idemo za njima. Možda i naučimo ponešto od igračina,
kojim je vokabular (riječnik kojim se netko služi, način izražavanja) na skajpu dostojan jednog
"čobanina", uz izvinjenje ovim ljudima što ih poredim sa tom spodobom a ne vođe jednog saveza.
Čujem brat da smo postali interesantni nekim geyevima, jer je "jedan mali" trznuo na nas. :cerek:
A nečiji se heroj namlati kata, džaba dežura od 7 dana unaprijed. :S

P.S.
Čungić Lungić, ma jesi li ti na KOBAJAGI???
Neispravan ti je citat, daj se malo educiraj, hbt.
http://www.trablmejker.com/emisije.php?em=39&ep=1320

Ma kobajagi je to veliki vodja taj maximus... Samo da ti odgovorim u svoje ime, sto si rekao da ce Aliensi da postanu tvoja cura:) Postaces ti nasa bicarka pre nego oni postanu tvoja cura:)

LIJA
18.09.12, 11:46
Evo zadnji moj post prije UDARANJA...
Nemojte kukat poslije kad koalcija UKOT krene rusit vasa sela, jer na kraju se mrtvi broje, nece od vas ostat ni pečeni pilić.
:andjeo::andjeo:

Sljera
18.09.12, 12:00
Stice se utisak da je LSD najozbiljnije shvatio sivu zonu dok drugi za sada polako grabe ka njoj... :to victory:

Sumo
18.09.12, 13:23
Na TV ѕριη® u emisiji dan i noć iza nas imamo neke friške vjesti.

Stanje na burzi hrx-a:

Mentalni bolesnik ustanove za indirektno oporezivanje, maksić zvani maximus, je 110 pomasti platio 15.000 srebra ili 150 golda kada se pretvori i s time je postao najveći degen u povjesti T4 servera svih vremena.

GuZZa

Ha..ha...dobra fora podbadanja....kaj ti si sad dežurni ?
A za trošenje golda...mislim da tvoji saveznici drže rekorde...pitaj Tefa koliko je on potrošio na kremice...:zeko:

Fawo
18.09.12, 15:29
Nemojte kukat poslije kad koalcija UKOT krene rusit vasa sela, jer na kraju se mrtvi broje, nece od vas ostat ni pečeni pilić.

Sta je to UKOT? OKOT? Pilicari kotite se sta? ne razumem? Hajd da vidim i to brisanje sela vjerujte mi ja cu vas obavjestavati non stop sta ste izbrisali ovde cu postovati da narod ima da gleda logove i cita vasa silna brisanja. Ustopali sve ally da obrane Kobajagi:) muhahaha

GuZZa
19.09.12, 01:30
Iskreno mislim da je doslo vrijeme da se oglasi suprotna strana, jer ja ovdje dok docekam da se javite posjedih.

@Lijo, su to prijetnje ? :D

GuZZa
19.09.12, 01:38
Ha..ha...dobra fora podbadanja....kaj ti si sad dežurni ?
A za trošenje golda...mislim da tvoji saveznici drže rekorde...pitaj Tefa koliko je on potrošio na kremice...:zeko:

Da, kačila me smjena,.. pa gledao i nisam vjerovao da 110 masti onoliko košta :blink:

Ja sam cuo da se moji saveznici skidaju na camere tvojim saveznicima da bi ovi njima prenosili stanje u savezima. I meni se jedan skinuo ja blehno uh kaze pogrijesio ja trazio sam nekog drugog :S svasta ima al sta je tu je ne znam za taj slucaj, nije prikazan na burzi kao neka velika transakcija :D Zao mi je :D

LIJA
19.09.12, 07:10
Iskreno mislim da je doslo vrijeme da se oglasi suprotna strana, jer ja ovdje dok docekam da se javite posjedih.

@Lijo, su to prijetnje ? :D

Pa takvim jadnicima ja nikad ne prijetim. :D
Nije valjda da Vas još boli pobjeda UKOT-a zimski server ?
Pa svaki miš došo da nas roka , a dogodit ce se upravo suprotno, znate i sami kako rade naši offeri
KO Švicarski sat :D

WARRIORS
19.09.12, 12:55
Sve se menja osim osim foruma.
Cek prvo da pozdravim moje drage Aliense, vidim da su stafetnu palicu neki drugi preuzeli pa se ganjaju sa vama, ali cujem da su Niger i ekipa naucili neke moje fazone. Lepo je znati da su naucili nesto vrlo korisno, pa makar to bilo i varanje i multijasenje i samo da vam porucim opet vam duva promaja, ups propuh kroz savez, ako imate tamo gomilu koji daju informacije nekom ko ne igra, koliko li tek imate spijuna od ovih sto igraju ?

LMAO
19.09.12, 14:27
Pa svaki miš došo da nas roka , a dogodit ce se upravo suprotno, znate i sami kako rade naši offeri

sta vasi offeri rade? gledaju na sat i cekaju artove? :cerek:
mi se dosli pofajtati a nigdje nista od vas , pokraj vasih offera, mi mirno spavamo cijelu noc, a jos nismo kod kuce nego u gostima :dance:

ovaj gore prvi citat ti je zadnji post, ovaj drugi je predzadnji...
nevidim da ste igdje poceli uradarati , osim sto se mozda izivljavate na oazama :štemer:

Igrač lija ne postoji!

http://forum.travian.com.hr/member.php?12738-LIJA - ne pise nick

ajde reci na kojim nalozima igras, khm, khm, ustvari samo jednom :lol2:
da barem znamo tko nam prijeti , a ne da se sakriva iza raznih naloga pa kalkuliraju koji je bolji ;)

GuZZa
19.09.12, 15:30

Veze nemam ni ko je pobjedio server koji nisam igrao, ali znam kad igram da igram, a kada igram onda me vi mrzite jer sam bolji od vas, a kad sam bolji od vas, onda to izgleda ovako:

http://i.imgur.com/boYgQ.png

A kada pokušavate nešto onda to izgleda ovako:

http://i.imgur.com/13DhP.png

A kako kazu, server je pred nama, i neka najbolji pobjedi - izvini sto mislim na sebe ;)

:*

Kulin ban *
19.09.12, 16:30

Pa svaki miš došo da nas roka, a dogodit ce se upravo suprotno, znate i sami kako rade naši offeri
Teško je raspravljati sa nekim tko to ne želi, jer svaka rasprava sa takvim se svede, na ništa. :brukica:
Koliko god pokušavali na forumu pisati na ovakav ili onakav način, očito da sve o čemu pišeš
(rodovno je svejedno - mada nik koji koristiš je - ženski rod), puno više boli vas.
Pa da se malo osvrnem, bez pravdanja ili patetike. Pišem o spin® savezu na prošlom zimskom hrx.

Jeste, razvalili ste na prošlom zimskom hrx_u.
Nebitno jesmo li mi bili pred okupljanje na bax_u (već tad je bilo oko 70 akaunta),
jesmo li stigli na nagovor par frendova, jesmo li se zezali ili pokušali ozbiljno igrati.
Izabrali smo da se brišemo a ne da 2 stvari radimo polovično.
Naravno, zimski bax smo mi poderali, kao što su ljetos Aliensi iscijepali hrx. Bukvalno. :lock:
I vama smo pošteno čestitali, jer server jeste uzeli. I još jednom svaka čast za taj zimski,
bez obzira na riječnik, pokvarenost pojedinih igrača koji su pola servera bili sa vašim protivnicima
(po zadatku), pokrali artove i onda se sa tim ponosili, vulgarizam ispod časti bilo kom
čovjeku i bolesna naslađivanja pojedinih vaših igrača, kroz pvt pisanje na forum nick.
No, to govori puno toga, onim koji žele vidjeti, možda progledati i shvatiti da je ovo igra koja
ima pobjednika. Ali uvijek i samo to - IGRA.

E, ne lezi vraže, ljetos smo pomalo svraćali na forum i nije se moglo ostati od Čunge i još par vas.
I nije bio problem u tome što se zezalo (forum i jeste za to) već u aroganciji do bola,
u tako dubokoj mržnji prema svim drugim igračima i savezima (možda vi to ne vidite ali vide - mnogi),
u bolesnoj ljubomori onog koga zovete "veliki vođa" na sve i svašta, osobe koja se
spušta sa rječnikom ispod dna ičeg igračkog, pišući o pojedinim savezima ili akauntima kao:
"svojim droljicama, svojim guzama, o razvaljivanju pameti, o sebi kao Bogu Traviana itd itd".
Ružno, ikom normalnom, čak i čitati.

Popamo ljetni bax i nismo puno bili zainteresirani za hrx (a velikom broju akaunta je hrx,
kao i bax, main server). E PA EVO NAS. TU SMO.
U savezu koji želi da igra, da se zeza, druži, da se nadmeće sa protivnicima (ne sa životnim
neprijateljima kako je u glavama mnogih), frendovima u drugim savezima.
Bona (ili bolan) da se IGRAMO.
I naravno (da se našalim) bojimo se k`o neka stvar kiše. 8)
I da kao i uvijek, bez obzira na ishod servera (a sve govori da će nakon par godina ovaj hrx
biti fight server) pošteno čestita pobjednicima i druži sa starim ili novim frendovima.

P.S. :D:D:D:D
Jesam ga razvukao k`o teraviju.

ludi ivan
20.09.12, 10:56
malo smo se uspavali :)

pa za one vječite kibicire malo vjesti sa sjevero-istoka.... u tijeku je operacija lisica u kokošinjcu

čujem da neka cura ima farm listu naziva UKOT :tough:

Superhik
20.09.12, 14:41
Osobno sam vratio post iz izbrisanih iako ima osnove da moderator briše. S njime završavaju rasprave o prošlim serverima i svaka daljnja rasprava u tom smjeru se briše.

Lp
Hik

Galahad
20.09.12, 16:28
Ali prošlost je sve što imaju :) i što će imat ...nemožeš im to oduzet ...hehe
pa čime će se jadni :worship::worship: uzdizati cijeli ovaj server ??

ajmo dečkići ...curice vas kataju sve u 16 ...izgleda ste vi samo papučari tim curicama ... :usisava:

ludi ivan
20.09.12, 21:40

I da kao i uvijek, bez obzira na ishod servera (a sve govori da će nakon par godina ovaj hrx
biti fight server) pošteno čestita pobjednicima i druži sa starim ili novim frendovima.

ma kula opet si kao i uvijek vječiti optimist, kakav fajt vidiš da su "veliki" igrači pobjegli u šumu i treba ih lovit da izađu na svjetlo dana, uzdaju se u to da će sredinu servera razvalit sa dalekometnom artiljerijom ili od dobrog fajta na poludistanci nema ništa :pije kavu:

ludi ivan
21.09.12, 12:45
zamro server, zamro forum :(

čujem da je stanovita osoba poznata kao dragi vođa, ili y.m. obećao protjerat sve sa plus koordinata, pa sam si dao truda i pogledao to njegovo carstvo,

ali ne kužim zašto je on već jednom nogom na minus koordianatama, sprema li se to strateško pregrupiranje :pije kavu:

GuZZa
21.09.12, 14:27
zamro server, zamro forum :(

čujem da je stanovita osoba poznata kao dragi vođa, ili y.m. obećao protjerat sve sa plus koordinata, pa sam si dao truda i pogledao to njegovo carstvo,

ali ne kužim zašto je on već jednom nogom na minus koordianatama, sprema li se to strateško pregrupiranje :pije kavu:

Ma kakav on, pobjegao kod natara misli da ce ga oni cuvati :opala:

Nagradno pitanje za swat i seals i ostale:

Jeste li dogovorili koga cete pokusati katati prvog, mene il kulina ? Mi se svađamo ovamo ko će biti prvi a eno i nigger hoce da i on bude prvi.. Frka živa :D

I pitanje - dal' hoćete da budete naše farme il farmice ?

Ugodna igra uz тν ѕριη®

Fawo
21.09.12, 15:30
Jesi ih vidio kako bjeze oni gore mi za njima oni dole moramo sada opet dole sela... sto nas razvlacite po mapi de ostanite na jednom mjestu da se ne ganjamo... Mi volimo to tabaleza klose kombat kako bi rekao stariiiii mudrac sa tibeta:) Mani me se tih napada na 10 - 15 sati to dodjes odes gotovo:) To nam treba:)

bole77
21.09.12, 17:38
Kao neutralni promatrac sa strane moram reci da sam zasad iznenadjen kako se server razvija..da nebi bilo zabune,,neugodno iznenadjen :S Cilu se godinu po forumu handrite kako budete jedni druge razbili i sta ja znam sta sve jedni drugima niste nabrajali da ce te uciniti..kad ono,,kamilica od servera :na karte:...jos se uvik jedni na druge lozite al vojsku na sigurnom cuvate i okolo neaktivce i oaze farmate..valda se za arte spremate..pa se onda budete za ww fazu pripremali...i od tolike price i silnih najava fajta ,,sve ce se svesti na par na ww zabijanja...dobro nas narod kaze,,,pas koji grize ne ujeda...

GuZZa
21.09.12, 19:14
Kao neutralni promatrac sa strane moram reci da sam zasad iznenadjen kako se server razvija..da nebi bilo zabune,,neugodno iznenadjen :S Cilu se godinu po forumu handrite kako budete jedni druge razbili i sta ja znam sta sve jedni drugima niste nabrajali da ce te uciniti..kad ono,,kamilica od servera :na karte:...jos se uvik jedni na druge lozite al vojsku na sigurnom cuvate i okolo neaktivce i oaze farmate..valda se za arte spremate..pa se onda budete za ww fazu pripremali...i od tolike price i silnih najava fajta ,,sve ce se svesti na par na ww zabijanja...dobro nas narod kaze,,,pas koji grize ne ujeda...

Pa sad ti čovjek reče, mi došli a oni odoše na 300/300, mi za njima na 300/300 a oni se vraćaju dole, veliki vođa im čak mjenja koordinate od straha,.. OooOOoo veliki Valentine Incko reci nam šta ćemo sada i gdje da ih se čeka. Oni se ganje igraju s nama, sve govore hajmo se ganjati :cerek::cerek:

bole77
21.09.12, 19:32
Pa sad ti čovjek reče, mi došli a oni odoše na 300/300, mi za njima na 300/300 a oni se vraćaju dole, veliki vođa im čak mjenja koordinate od straha,.. OooOOoo veliki Valentine Incko reci nam šta ćemo sada i gdje da ih se čeka. Oni se ganje igraju s nama, sve govore hajmo se ganjati :cerek::cerek:

Znaci umjesto da se igrate rata vi se igrate skrivača ili zečka (kako se u mom kraju ta igra zove) :)

A u ciloj priči najgore ce jos Inzko i njegova administracija proci jer ce bez posla ostati..jer njihov dalji ostanka na terenu onda nema smisla ako vec rata nece biti :lol2:

Haris
22.09.12, 01:32
DsN osvaja server xD

Fawo
22.09.12, 06:44
UKOTE JAVI SE, ovaj forum ne moze bez vas proci ako mi samo neutralci koji uopste ne igramo server budemo pisali... onda od toga nema nista...

Tikky
22.09.12, 14:36
može mi netko dati link za registraciju najjačeg igrača na serveru
i na kojim je koordinatama

Ropee
22.09.12, 19:04
:brukica:

baka u kanalu
22.09.12, 20:14
jel se može kak maknuti avanture oko prvog naselja? dvorac heroja više ne pali..2x ga dizao i rušio :(

Tikky
22.09.12, 21:33
pričaj ti što oš lik se rega 30 dana kasnije na server preko reff linka i sad je top 200

baka u kanalu
22.09.12, 21:35
pričaj ti što oš lik se rega 30 dana kasnije na server preko reff linka i sad je top 200

krivi server mislim...ovaj traje 12-13 dana

LIJA
23.09.12, 12:28
UKOTE JAVI SE, ovaj forum ne moze bez vas proci ako mi samo neutralci koji uopste ne igramo server budemo pisali... onda od toga nema nista...

UKOT se povukao u mišiju rupu i čeka da ovaj uragan prođe. :D:pije kavu:

GuZZa
24.09.12, 00:20
Ovdje ne pomaže ni javno prozivanje kad se kriju kao miševi.

Pošto neke priče kruže oko tog kako ćete katati mene lično, ovaj put moram reći:

MALO VAS JE A NISTE NI .....

Volim i ja vas, samo zbog toga što šutite dok ja pričam :D

VALENCIA
24.09.12, 00:50
Gdje ste travijaneri stari,kakve su ovo price oko uvođenja clasic 3.6 servera?

baka u kanalu
24.09.12, 06:53
Gdje ste travijaneri stari,kakve su ovo price oko uvođenja clasic 3.6 servera?

može i t4 sam bez hebene kockice premjesti heroja :(

VALENCIA
24.09.12, 22:05
Ako ste ovako tihi i u igri kao i na forumu,onda stvarno je dosadno. :D

topssy
24.09.12, 23:04
Ako ste ovako tihi i u igri kao i na forumu,onda stvarno je dosadno. :D

U igri je još i tiše :((

maliplavi
25.09.12, 05:42
može i t4 sam bez hebene kockice premjesti heroja :(

hehe kako se covjek lako zezne kod prebacivanja heroja iz jednog sela u drugo, a sve zbog toga sto nije stavio kvacicu na premjesti heroja

tef
25.09.12, 07:13
Ooooo Crni y.maximus-e:to victory:,pa sto si se banovao? Da i ti nisi usao slucajno na drugi nalog sa passom?Ili je pocelo da bude gusto?Pola saveza vam pod banom,verovatno sada smisljate da optuzite nas da radimo sa MH-om?Trebalo bi da se uvede pravilo kada neko dobije ban i zasto ga je dobio,da mu se zakuca na profil...I svi multici odmah da se izbace!!!!Potrosis tonu resursa na nekoga,i on igra neposteno,i na kraju dobije ban a ti aj ponovo ispocetka,Vracajte ljudima off koji su gubili ako vec banujete te iste koje napadamo!!!!

ludi ivan
25.09.12, 11:08
miško, priča se da je dragi vođa ušao na svoj nalog slučajno sa passom, kune se da je to sasvim slučajno :pije kavu:

Sumo
25.09.12, 11:50
Pošto neke priče kruže oko tog kako ćete katati mene lično, ovaj put moram reći:

Di ti je prvo selo...:P

Sumo
25.09.12, 11:53
Trebalo bi da se uvede pravilo kada neko dobije ban i zasto ga je dobio,da mu se zakuca na profil...

E baš to...a ne dobili smo informaciju da imate multiće...molim vas recite nam koji su ostali nalozi....
I onda te drži bananog dva dana....i na kraju ništa..nema razloga...sruši ti selo i izprazni skladišta...
Baš super...:palčina:

PRAVDA ZA KATU !!!

LIJA
25.09.12, 15:42

Evo konacno potvrda da se krijemo kao misevi , prolupani botovi :D

Nego nesto mi mirise,
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
o daaaaaaaaa

nema ti sela :D
nema ti offa
a jucer bio i off i 700 popa vise

:pije kavu::pije kavu:

bole77
25.09.12, 17:14
Ovo ja zovem igrom..ekipa ti prvo par dana prije najavi da ce te katati,,da ti vremena da se pripremis i bar neku šansu da selo sačuvaš..nije neka šansa,,al opet bolje nego ništa...i onda te pometu s karte..:S
Bravo Swat&Seals i co..svaka čast :palčina:

baka u kanalu
25.09.12, 17:27
hehe kako se covjek lako zezne kod prebacivanja heroja iz jednog sela u drugo, a sve zbog toga sto nije stavio kvacicu na premjesti heroja

inovacija im je jebenica :D..mogli su primjerice olakšati slaganje farm liste...ili napokon prestati naplačivati preglednost igre...lakše brisanje poruka je najjače:P..plati pa nečeš imati 1k reporta neotvorenih(doduše to su malo poravili)..
neg jel se budu kačili reporti....žalosno da se u arhivi vide napadi na ww samo prije famoznih markovih INOVACIJA

Čunga Lunga
25.09.12, 18:09

I šta bi???
Maca pojela jezik!!??:cerek:
Tako ti i treba kad se pravis pametan, a ionako sad ce te Vi uskoro na BAX, sta ce ti selo i off:opala:

GuZZa
25.09.12, 19:20
Ooooo miševi došli, to se samo javljate kad nešto učinite ? :D

Bravoooooooo, čestitke od srca :D

Hvala na:
- pojavljivanju na forumu
- na oslobadjanju sela za koje sam vec pitao da se preotme il skata
- na kulturalnim poenima

Ma krasni ste, svaka vam čast :D

A ti moj dragi siteru, momentalno ides s te pozicije, dok iduce selo ne budem trebao da brisem uz pomoć svojih wingova - seal'sa i swata !!

Jos jednom čestitke na katanju :D

Izvinjavam se na čekanju odgovora, nisam bio tu :D

LIJA
25.09.12, 19:43
Ooooo miševi došli, to se samo javljate kad nešto učinite ? :D

Bravoooooooo, čestitke od srca :D

Hvala na:
- pojavljivanju na forumu
- na oslobadjanju sela za koje sam vec pitao da se preotme il skata
- na kulturalnim poenima

Ma krasni ste, svaka vam čast :D

A ti moj dragi siteru, momentalno ides s te pozicije, dok iduce selo ne budem trebao da brisem uz pomoć svojih wingova - seal'sa i swata !!

Jos jednom čestitke na katanju :D

Izvinjavam se na čekanju odgovora, nisam bio tu :D

oooooooooooooooo
pa nije to sve :D
pripremili smo mi puno iznenađenja ovaj server
a il sam ja corav il dobro nevidim :D
gdje si ti jado trazio da ti se selo skata ??? :D
gdje ???

Jos nesto
tresla se brda rodio se miš
od toliiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiiiih najvljivanja aliensa da dolaze na ++, rasturicemo swat
pa konacno su dokazali da su najveci botovi na serveru, aliens je prekinuo rat sa swat, seals, hart
:dance::dance::dance:

Kulin ban *
25.09.12, 20:16

I šta bi???
Maca pojela jezik!!??:cerek:
Tako ti i treba kad se pravis pametan, a ionako sad ce te Vi uskoro na BAX, sta ce ti selo i off:opala:
Aaaaaaaaa, ma je l` moguće? Čungiććććććć? :lovju:
A vjeruj da sam molio Boga, Allaha, Jahvu, Manitua itd itd, da nam se javiš. 8)
Ma nek` si ti dobro, nek` pišeš, nek` se malo družiš ba -
pa od ljetos ni habera od tebe - server krenu a ti ni mukajet.
I neka si se GuZZa pravio pametan i izgubio selo. :D

@ LIJA - Od nas je tražio. I ne zove se on pvt "jado" već S. Turić.
Čuuuuuj, Aliensi prekinuli rat sa vama? A suradnje nisu? Ccccc.

tef
25.09.12, 21:12
Cunga,Moze se ovde pricati koliko volis,1 selo u zamenu za drugih 4,lepa razmena katanja,ne pricate koliko vi sela gubite?Da ne pricam o postenju i banovanju....A i Cunga budi realan,i tebi predstoji bax,posto si zakucan gore i ne mrdas,To malo offa sto pravis ces da zalepis na mene,A ja ti svako novo selo skatam.Ako nisi primetio vencali smo se gore :plesem na kisi:,Ja i ti u dobru i u zlu:bic:...Osim ako me ne varas pa imas opet 3-4drugih naloga,i samo se preselis tamo:steta:

inka
25.09.12, 21:47

Aaaaaaaaa, ma je l` moguće? Čungiććććććć? :lovju:
A vjeruj da sam molio Boga, Allaha, Jahvu, Manitua itd itd, da nam se javiš. 8)
Ma nek` si ti dobro, nek` pišeš, nek` se malo družiš ba -
pa od ljetos ni habera od tebe - server krenu a ti ni mukajet.
I neka si se GuZZa pravio pametan i izgubio selo. :D

@ LIJA - Od nas je tražio. I ne zove se on pvt "jado" već S. Turić.
Čuuuuuj, Aliensi prekinuli rat sa vama? A suradnje nisu? Ccccc.

bolje da si se molio za selo i off nego za Cungu :cerek:

Kulin ban *
25.09.12, 22:13

bolje da si se molio za svoje selo i off nego za Cungu :cerek:
Ma nek` su pojedini propisali na forumu, offa nemam, sela su nebitna jer nestanu sa serverom,
piše se pobjednička ekipa, par najboljih igrača, graditelji - i pamti raja.
A znaš li što je raja? :opala:
Eee da bi to znao, moraš jedno 10-ak puta kupiti ciglu - no to nije tema foruma. :D

Ime_je_nebitno
25.09.12, 22:15
bolje da si se molio za svoje selo i off nego za Cungu :cerek:

Cekaj sada ko je izgubio off selo a ko se molio za Cungu :101010: Ne znam da li je pisarska greska ili je u pitanju radost jer su pojedini se javili ali msm da je selo izgubio igrac Guzza a ne Kulin Ban :lol2:

Nego porukica za Liju oces prepisku sa skype gdje Guzza nudi selo da pocetnim koordama ako nekome ne vjerujes na rijec... ah da nemas hrabrosti ni reci svoj nick pa nezz onda koji se djavo i javljas ovdje :lovju:

Heroina.Ba

inka
25.09.12, 22:20
Ma nek` su pojedini propisali na forumu, offa nemam, sela su nebitna jer nestanu sa serverom,
piše se pobjednička ekipa, par najboljih igrača, graditelji - i pamti raja.
A znaš li što je raja? :opala:
Eee da bi to znao, moraš jedno 10-ak puta kupiti ciglu - no to nije tema foruma. :D

znam ja i sta je raja i isto tako puno vise nego sto ti mislis ;), a isto tako mogao si i po nicku shvatiti da sam zensko ... pa ono molim da mi se ne obracas u muskom rodu .....:cvijece i proljece:...

Kulin ban *
25.09.12, 22:43

znam ja i sta je raja i isto tako puno vise nego sto ti mislis ;), a isto tako mogao si i po nicku shvatiti da sam zensko ... pa ono molim da mi se ne obracas u muskom rodu .....:cvijece i proljece:...
Sorry damo. :daje cvijet:
I baš me raduje da i na forumu ima igračica, jer sam pristalica gender orijentiranosti.
I naravno - drago mi je što znaš što je raja.:D

SudopeRa
26.09.12, 02:15
Znaci nezamislivo, svi se sada dizete sa tim katanjem guzze il sta je vec bilo, a niko od vas jos nije rekao svoj pravi nick u igri, krijete se bas kao misevi... Sta iskocite skatate jedno selo i to kao anonimni.. I sada opet 2 sedmice u misiju rupu... Izmedju ostalog, logicno je da cemo vecina nas ostati bez pocetnog sela... Al bujrum gore u prasumu kod ekipe spinera... Samo se nemojte kriti i dalje po nekim novim nickovima, daj pokazite se ko ste i sta ste...

PS: Lijo ti pogotovo, ajd napisi nick 7 dana cu te pushat oca mi...

GuZZa
26.09.12, 02:15
oooooooooooooooo
pa nije to sve :D
pripremili smo mi puno iznenađenja ovaj server
a il sam ja corav il dobro nevidim :D
gdje si ti jado trazio da ti se selo skata ??? :D
gdje ???

Jado ti je u gaćama ćeri :D U cipsu, predao zahtjev, čak i MMF zna za to :D

Znaš koliko ste me nasikirali katanjem prvog sela, evo sve suze mi niz leđa idu :D

Cunga,Moze se ovde pricati koliko volis,1 selo u zamenu za drugih 4,lepa razmena katanja,ne pricate koliko vi sela gubite?Da ne pricam o postenju i banovanju....A i Cunga budi realan,i tebi predstoji bax,posto si zakucan gore i ne mrdas,To malo offa sto pravis ces da zalepis na mene,A ja ti svako novo selo skatam.Ako nisi primetio vencali smo se gore :plesem na kisi:,Ja i ti u dobru i u zlu:bic:...Osim ako me ne varas pa imas opet 3-4drugih naloga,i samo se preselis tamo:steta:

Mah, lako im je mene ni saveza nemam bla bla ahahah, nemoj ih, to su nam farmice :D

bolje da si se molio za selo i off nego za Cungu :cerek:

Trenutno se molim za neke druge stvari, a ne d*kam na ofove i slicna sra*a :D I btw, ono sto je ostalo od ovog i jos nekih kojih nemam ( logova ) to sam i imao tamo :D

Nego porukica za Liju oces prepisku sa skype

Što će im, gle opravdanja:

Nisam bio tu, nestalo neta, struje, vode, telefona, sve pocrkalo :dance:

Nights
26.09.12, 12:47
Kako pišete po forumu ja sam mislio da vi rasturate travian, sve igračine... čuda će radit po mapi. Zbog toga sam se i otvorio acc pa da vidim taj show i probam brzi server... i skroz ste me razočarali.... puno zujite malo meda dajete. :D Osim par izuzetaka, njima svaka čast.

Ipak, moguće da sam ja neupćen o stanju na serveru jer sam samo neutralni promatrač. :kid:

baka u kanalu
26.09.12, 17:09
bolje bi prošao da nisi sjekire razvijao :P

LIJA
26.09.12, 17:15
Nisam bio tu, nestalo neta, struje, vode, telefona, sve pocrkalo :dance:

Evo jasno se vidi iz ovog da si jado. :D
Jasno se vidilo da si bio online, mozda je bio duh na accu, mozda baba roga, mozda nesto deseto, al zakljucak je samo jedan, bot ti je radio, a ti si spavao, selo je oslo u nepovrat. :D

Čunga Lunga
27.09.12, 10:39

Sto se tiče postenja i banovanja kreni prvog od svog saveza posto je pre 2 dana bio blokiran nalog Anti-team, koji Vam je vodja, kad si takav karakter sta trazis u savezu koji ima multice!!!??? i To bas vodja saveza!!:opala:
Mozda i ljudi nebi ni koristili multice da nisi protrosio 500 e za 4 dana, imati heroja sa 11.ooo napadačkih poena vec 3 dan servera, sa zoo vrtom u gradu, i sa beskonačnim brojem kanti, daleko te kvalifikuju za postenog igrača zato cuti!!ROTFL

Sto se tiče mog ofica pitaj Vaseg ministra odbrane Orku, koji je i sam osetio sta znači snaga:master:, i moj off je bar 1.6 puta veci od onog tvog sto si upravo skucao, kojeg su gurali svi saveznici, i to skucas bez izvidjanja!!! pa gde to ima??:opala:

TAko reci dzaba Vam novci moji sinovci, mi ipak igramo BOLJE!!!:goodpost:

A Kuline drago je i meni sto te takoreci cujem, jedno pitanje jel igrate i ovaj server do BAXA ili ostajete do kraja???
A i ne moras da mi kazes da bar imate neki izgovor za kasnije:P:P

y.maximus
27.09.12, 12:14
:lol2:

GuZZa
27.09.12, 13:31
Evo jasno se vidi iz ovog da si jado. :D
Jasno se vidilo da si bio online, mozda je bio duh na accu, mozda baba roga, mozda nesto deseto, al zakljucak je samo jedan, bot ti je radio, a ti si spavao, selo je oslo u nepovrat. :D

E moj klocu, mozda do kraja servera skontas smisao vec recene zahebancije, i prestanes sam sebe isfuravati :) Al hajd kako ti rece - jasno se vidjelo da si ti glup, i da ces ostat takav, wingaš moj :D

Kulin ban *
27.09.12, 15:48
:harmonikaš::

..........................
A Kuline drago je i meni sto te takoreci cujem, jedno pitanje jel igrate i ovaj server do BAXA
ili ostajete do kraja??? A i ne moras da mi kazes da bar imate neki izgovor za kasnije:P:P
Ma Lunga moj, pusti ti pisanje o bax_u. Dođeš, probaš pa pišeš. I naravno - zna se.
Čekamo VAS SVE. 8)
Ono toplo, jaranski, vruće ba. A ne, pišeš o halvi a ni prob`o je nisi. Dakle, bujrum dođite,
poigrajte i vi 2 speeda, pokušajte bar. (Spin ima i hrx i neznam više koliko bax_ova).

A sad malo o hrx. Napisah prije 5-6 dana (ne ćutim k`o pojedini par mjeseci a izazivali su čitavu
godinu), kako ste pisali po forumu da ste nas otjerali (a na hrx-u su neki prije su mnogi dudu u
usta stavili: Aliens - PMS - spin), ne krijemo se iza tuđeg saveza (valjda nečiji igrači sabraše
ponešto), tu smo, smjeli smo i smijemo doći,. Zvali ste i - evo nas. :P

Što će biti, pokazat će vrijeme, još uvijek je kopanje rovova na svim stranama, pojedine čarkice
i to je to. Nadam se dobrom serveru, poštenom i korektnom komunikaciranju, igri u kojoj ću
od srca čestitati pobjednicima. Sve ostalo je - trla baba lan, da joj prođe = forum.

Čunga Lunga
27.09.12, 19:11
E moj Kuline pa nismo mi ovde dosli da bi piskarali, kad se nesto vazno desi tu smo!!:goodpost:

OP,OP BUM TRAs, evo ga i FArmica izgubio ceo off, pa sta je sa ovim Svemircima???:blink:
Jel vi to momci idete na BAX pa ste resili sve offove da zakucate!! :cerek:

naserovac
27.09.12, 19:17
Gdje sam ja ovo došao, još uvijek razmišljam dali smo dobili poziv da dodjem na server gdje će se voditi žestoke borbe ili je ovo ipak još jedan server u nizu...

Poziv od tzv saveza seals, hartova swatova od njihovih kumova i nekih umišljenih likova tipa Čungićććć .....

Ništa konkretno se ne dešava što je vrijedno pažnje osim što je Čungiććććć još uvijek na slatkim mukama dali da nastavi sa izvlačenjem ili će ipak ostati na donjim kotama možda se preseli i na -/- sa svojim "ofingerima" :)

Čujem da se daje samo 1 gajba pive ko me skata stvarno sam razočaran, mislio sma da nudite više :P

lp heroina.ba

MAGIJA
27.09.12, 19:26
Sto se tiče postenja i banovanja kreni prvog od svog saveza posto je pre 2 dana bio blokiran nalog Anti-team, koji Vam je vodja, kad si takav karakter sta trazis u savezu koji ima multice!!!??? i To bas vodja saveza!!:opala

Samo da se nadovezem na sebe (ANTI-TEAM)
Nalog je banovan iz privatnih razloga
imali smo malih problema sa RL
i da se hvala bogu nije zavrsilo kako jeste tako bi i ostalo do kraja servera..
no sada sam tu i nastavljamo nakon 24h pauze..

Pozdrav svima do narednog javljanja i neka bolji pobjedi
Niger

Kulin ban *
27.09.12, 20:22

E moj Kuline pa nismo mi ovde dosli da bi piskarali, kad se nesto vazno desi tu smo!!:goodpost:
OP,OP BUM TRAs, evo ga i FArmica izgubio ceo off, pa sta je sa ovim Svemircima???:blink:
Jel vi to momci idete na BAX pa ste resili sve offove da zakucate!! :cerek:
Svatko ima svoj interes, zar ne? Meni je životna želja bila da smaram hrx forum. :P
I onaj smajli ":goodpost:" ne stavljaš ti, bolan ne bio, već netko sa foruma.
A na ovo misliš sa "OP,OP BUM TRAs," ? http://travian-reports.net/hr/report/39354570b1e,39354685fe7,39354724fb7 :D
Čujem da je netko tvoj ovo pobacao mačiće?:S

patak
27.09.12, 20:57
a lijepo sam reko da se nikad necu ovdje regat......spam gori neg u skyp sobi......hrpa djecurlije koja se raspravljaju "ciji je veči"....loool

baka u kanalu
27.09.12, 21:33
E moj klocu, mozda do kraja servera skontas smisao vec recene zahebancije, i prestanes sam sebe isfuravati :) Al hajd kako ti rece - jasno se vidjelo da si ti glup, i da ces ostat takav, wingaš moj :D

puno priče.....i onda umjesto kata razviješ sjekire u prvom gradu ???? te sjekire su za def..pljačku..il za šta već :P

VALENCIA
27.09.12, 23:37
Baš mi se sviđa što su počele akcije i te stvari,još kad bi kakvih logova bilo :D

Fawo
28.09.12, 01:13
Samo da kazem imamo offa da kucamo svaki dan:) NEMOZE KRAVA SAZVAKAT KOLIKO PROIZVODIMO:)

GuZZa
28.09.12, 04:02
Samo da kazem imamo offa da kucamo svaki dan:) NEMOZE KRAVA SAZVAKAT KOLIKO PROIZVODIMO:)

Nisi im to trebao reci, sad ce zaplakati, koLJektivno :D ćere naše drage :* :D

travian je zakon
28.09.12, 12:07
" prekidamo rat sa nekim savezima koji prave samo deff i pop ..":brukica:
Hajde ovo brišite to je tako jadno, evo ja radim samo deff i pop, znači li to da nisam za ovu igru ili ????

tef
28.09.12, 14:36
[QUOTE=Mozda i ljudi nebi ni koristili multice da nisi protrosio 500 e za 4 dana, imati heroja sa 11.ooo napadačkih poena vec 3 dan servera, sa zoo vrtom u gradu, i sa beskonačnim brojem kanti, daleko te kvalifikuju za postenog igrača zato cuti!!ROTFL[/QUOTE]
Vidim da si upoznat sa cenama,Koliko ti potrosis tek kada imas brdo naloga????

Kulin ban *
29.09.12, 09:28

Jel` itko šta noćas :štemer:?

Nights
29.09.12, 18:56
:goodpost: ..... :dance:

Fawo
30.09.12, 03:41

Jel` itko šta noćas :štemer:?

Kako ko ja garantujem da Cungic i ovi diletanti nista stemali nisu:) klik po klik osta isklikan...

MAGIJA
30.09.12, 10:41
Opomena za UKOT
nemojte samo decki deff za sebe cuvat ostavite sta i curama..
jer ovako veoma olako padaju offovi u povratku
ako ne mozete zastit vase cure, pomognemo vam mi pa makar i od vlatitih ofera..

cekamo vas dodite nam opet :)
:welcome:

lp
Niger

Galahad
30.09.12, 10:49
Opomena za UKOT

lp
Niger

rezultat prvog ogleda
Okot ubio 20 heroja i 2 miša : Igubio 2 krasna offa
bravo dečki samo tako ..hehe ..to srce želi.... :bruka:

Kulin ban *
30.09.12, 16:48

rezultat prvog ogleda
Okot ubio 20 heroja : Izgubio 2 krasna offa
Dajte ba logiće, makar i u verziji xxx kontra yyy. :cvjetic:
A je l` to znači da se ipak :štemer:?

LIJA
30.09.12, 16:57
rezultat prvog ogleda
Okot ubio 20 heroja : Igubio 2 krasna offa

Evo , objavljujem svima, da se koalicija UKOT prepala ovih miševa i da se svi kolektivno brišu. :D :lol2::lol2:

divljak22
30.09.12, 19:49
rezultat prvog ogleda
Okot ubio 20 heroja : Igubio 2 krasna offa

ne znam šta vi onda imate ako su ono krasni offovi :brukica:
u 2-3 dana su natrag :nema odmora:

Galahad
30.09.12, 20:25

a što nam i treba ?
kad vi sve uradite za nas , uništavate offove ..pokazujete di ih imate.. i kakvi su ..
2-3 dana vam treba da ih obnovite (ok) ... a koliko nama treba da zakrpamo tu štetu par klikova mišem i par golda ?
Pa krasni su jer boljih i nemate (da imate bi već pokazali nešto) a moram vam malo podići i samopouzadnje jer već je mučno bilo čekat da nešto napravite ... ono nešto ..bilo što ..samo da se krene ..
jedini problem što ništa , ama baš ništa niste postigli tom akcijom osim što ste izgubili 2 offa .:blink:

KajaKalimero
30.09.12, 21:46
Dajte pišite ljudi šta se dešava,svi ste zbrisali na plus.

inka
30.09.12, 21:51
Opomena za UKOT

lp
Niger

zar tebi nije jasno da su zene gore od muskaraca kad je osveta u pitanju!!!!!!!!!!

Galahad
30.09.12, 22:08
Dajte pišite ljudi šta se dešava,svi ste zbrisali na plus.

ma evo Maximovci nam ubiše heroje.. heheh .. satrali par ofova da pokažu da neš imaju .. ajd čestitam im na hrabrosti da su konačno krenili makar pokraj sebe udarat .. osim toga niš konkretno .. a i to nije nešto .
Došli im tu na ++ kao izazivači ...lovimo ih po čitavoj tabli .. i još ih moramo molit da konačno krenu ..više neznamo kak da im se okrenemo samo da ih ohrabrimo da počmu igrati ..
Oni bi najradije nnp jedno dva mjeseca da se pushaju sa multića i onda bi malo počeli suporte da ruše i da se hvale kak su nešto katali i kak su oni opasna ekipa
MM ovi su im prilično smiješeni pa nas bar nasmijavaju .. posebno onaj limar .. je extra pismen i pametan 4 mj mu treba da složi tri prosto proširene rečenice .. a onda možeš mislit kak izgleda kad misli manje od toga.
eto Kaja nisi niš bitno propustio

tef
01.10.12, 03:46
Cunga,pa sto se ne javis,ono jutro si bio jako brz!?

ludi ivan
01.10.12, 12:39
Evo , objavljujem svima, da se koalicija UKOT prepala ovih miševa i da se svi kolektivno brišu. :D :lol2::lol2:

hehehe pa doslovno su se i zakucali na miševima :D

ludi ivan
01.10.12, 12:42

aaaaa joj pa nisam znao da kritiziraš svoj savez tako javno. da ste slali više pusheva možda bi i ofovi bili jači bomb

Galahad
01.10.12, 15:34
" prekidamo rat sa nekim savezima koji prave samo deff i pop ..":brukica:
Hajde ovo brišite to je tako jadno, evo ja radim samo deff i pop, znači li to da nisam za ovu igru ili ????

Jesi ti posve siguran da nisi multić od Limenog Maxića ili Čungića ??
klikati deff i pop i slati push ... ak je to sve što znaš .. neznam čemu se i pitaš jesi za igru !!!
Ali nije problem što si ti jedan takav problem je da 90% vas se ponaša kao da su multići od ova dva
bježite po svim ćoškovima servera i klikate deff za šefića koji je morao malo banat acc dok mu vi nenapravite malo deffa da se nebi osramotio .. morao je čak i svog šejtana malo banat dok vrijedne pčelice nenaštancaju deffa da se veliki šef nebi sramotio ako ga slučajno netko ofarma ..a nedaj bože da netko katu pošalje ..
mi bi trebali sad samo napadat ove zone di vam je deff ..jel tako? ostalo budete banali dok mi naivci nenaletimo na deff ... aha malo :bad2:!
Eh prekid rata:
Pa nakon što smo došli ovamo na ++ da nas zgazite i budemo vaše curice ... vi ste pobjegli skoro na druge kordinate .. pazite da neispadnete sa karte , nakon što ste se banali u tolikom broju a ostavili samo one acc di ste ono malo deffa stavili .. nakon što sam vidio MM da će te samo deff raditi .. rekoh pa čemu da ratujemo sa farmama još nitko nije farmama objavljivao rat pa nećemo ni mi.
Ako i kad budete dostojan protivnik ... prihvatit ćemo i tu sitnicu zvanu rat .. dotad izvucite se iz rupa i počnite igrat ako želite da vas makar poštujemo kao protivnike .

Sumo
01.10.12, 16:56
aaaaa joj pa nisam znao da kritiziraš svoj savez tako javno. da ste slali više pusheva možda bi i ofovi bili jači bomb

Ha..ha..mi koristimo obrnutu taktiku...pushamo deff u koji ćete zakucat te offove...:P

HateFul
01.10.12, 21:47
bla bla...

Daj mi molim te reci koji si ti faktor ovdje i kaj si ti tak spektakularno do sad napravil? Ili ti to voliš govorit u tuđe ime jer sam nisi sposoban nekaj bitnije napravit..
Vidim usta su ti puna hvale, samo ne znam o čemu pričaš, a nisam siguran ni da sam znaš o čemu govoriš, samo nabadaš bedastoće..
Kad pravo pucanje počne onda ćemo pričat ko je koga, gdje i kako, a ove ćorke kojima se sad napada (sa obje strane) ne vrijedi komentirat..

lp svima i sretno u igri!

divljak22
01.10.12, 22:02
a što nam i treba ?
kad vi sve uradite za nas , uništavate offove ..pokazujete di ih imate.. i kakvi su ..
2-3 dana vam treba da ih obnovite (ok) ... a koliko nama treba da zakrpamo tu štetu par klikova mišem i par golda ?
Pa krasni su jer boljih i nemate (da imate bi već pokazali nešto) a moram vam malo podići i samopouzadnje jer već je mučno bilo čekat da nešto napravite ... ono nešto ..bilo što ..samo da se krene ..
jedini problem što ništa , ama baš ništa niste postigli tom akcijom osim što ste izgubili 2 offa .:blink:

ja niti sam se kurčio prošle sezone niti ove i slobodno kažem da kolutam očima na sve one postove i od tvojih i od mojih. al ono što me vuče za jezik je prozivanje da mi mirujemo i klikamo deff a jedini aktivni su tef anduril i možda još poneki kod vas i jednako tako možda 2-3 igrača kod nas. svi se pravite grbavi, a daj mi objasni kak bi to trebali krenuti u igru? svaki tjedan zakucavat off od par kila? osim ako netko od vas zna neku tajnu kako krenuti u igru sa offom od 50k dok drugi krenu od 0? dajte ljudi, budite normalni.... OVER AND OUT :close:

Galahad
01.10.12, 23:46
Daj mi molim te reci koji si ti faktor ovdje i kaj si ti tak spektakularno do sad napravil? Ili ti to voliš govorit u tuđe ime jer sam nisi sposoban nekaj bitnije napravit..
Vidim usta su ti puna hvale, samo ne znam o čemu pričaš, a nisam siguran ni da sam znaš o čemu govoriš, samo nabadaš bedastoće..
Kad pravo pucanje počne onda ćemo pričat ko je koga, gdje i kako, a ove ćorke kojima se sad napada (sa obje strane) ne vrijedi komentirat..

lp svima i sretno u igri!

ništa kao ni ti ...ali mi drago da se konačno javio i prvi mozak ukota ;)

ja niti sam se kurčio prošle sezone niti ove i slobodno kažem da kolutam očima na sve one postove i od tvojih i od mojih. al ono što me vuče za jezik je prozivanje da mi mirujemo i klikamo deff a jedini aktivni su tef anduril i možda još poneki kod vas i jednako tako možda 2-3 igrača kod nas. svi se pravite grbavi, a daj mi objasni kak bi to trebali krenuti u igru? svaki tjedan zakucavat off od par kila? osim ako netko od vas zna neku tajnu kako krenuti u igru sa offom od 50k dok drugi krenu od 0? dajte ljudi, budite normalni.... OVER AND OUT :close:

Cilj predhodnih postova je da konačno ispliva par koji su sposobni pričat o igri na realanim osnovama :)

Hvala na pažnji

Dark knight&Last warrior
02.10.12, 04:36
Da se malo zakuha na -/-,TNT objavljuje rat DsN-u,
Počeli sa čišćenjem prošli tjedan, no mušice se još uvjek drže,
još kad bi večina znala tko je Jasna, to bi dovelo do raspadanja DsN-a.

Što se tiče raznih priča šogora i antija, mi sa njima nismo,pa evo da to napokon javno rasčistimo..

LP DualTeam:
Dark,Wolf

Kulin ban *
02.10.12, 09:42
Ovo će potrajati do Božića, pa onda do Uskrsa, pa ljeto i ljetna šema,
pa onda tko izdrži na onim vrućinama.
Cca još 11 mjeseci igre. :party:

Haris
02.10.12, 12:22
Sad ce i ratovi na -/- :D

travian je zakon
02.10.12, 17:41
Jesi ti posve siguran da nisi multić od Limenog Maxića ili Čungića ??
klikati deff i pop i slati push ... ak je to sve što znaš .. neznam čemu se i pitaš jesi za igru !!!
Ali nije problem što si ti jedan takav problem je da 90% vas se ponaša kao da su multići od ova dva
bježite po svim ćoškovima servera i klikate deff za šefića koji je morao malo banat acc dok mu vi nenapravite malo deffa da se nebi osramotio .. morao je čak i svog šejtana malo banat dok vrijedne pčelice nenaštancaju deffa da se veliki šef nebi sramotio ako ga slučajno netko ofarma ..a nedaj bože da netko katu pošalje ..
mi bi trebali sad samo napadat ove zone di vam je deff ..jel tako? ostalo budete banali dok mi naivci nenaletimo na deff ... aha malo !
Eh prekid rata:
Pa nakon što smo došli ovamo na ++ da nas zgazite i budemo vaše curice ... vi ste pobjegli skoro na druge kordinate .. pazite da neispadnete sa karte , nakon što ste se banali u tolikom broju a ostavili samo one acc di ste ono malo deffa stavili .. nakon što sam vidio MM da će te samo deff raditi .. rekoh pa čemu da ratujemo sa farmama još nitko nije farmama objavljivao rat pa nećemo ni mi.
Ako i kad budete dostojan protivnik ... prihvatit ćemo i tu sitnicu zvanu rat .. dotad izvucite se iz rupa i počnite igrat ako želite da vas makar poštujemo kao protivnike .

Šta napriča ti, jadan nebio:D
Kao prvo deffer sam tvom savezniku, kao drugo po tebi je sramota raditi deff i slati push, a čime se ti braniš batinama i katama ili imaš zid na 999,kao treće ti si dečko frustriran nečim, a to nema veze sa travianom:D:D

Čunga Lunga
02.10.12, 21:50
E stvarno svakom daju da pise po ovom forumu!!!
Ala pucaju sela Aliensima, dobro je sto samo pravimo def
Tef, Farmica,Nostradamus, Orka, dr.deba, cuo sam da je i Miljenko popio odredjenu dozu andrenalina ::nema odmora:
Zamolio bi igrača Tef.a da odmori od mojih oaza, valjda dečko znas nesto drugo, osim toga :cerek:
Ako ne, uči, samo udjes u logove tvog saveza, kad ono kobajagi kata, ono, kobajagi kata ovo!!:dance:
Kupio lik danas 25 kanti!! hahah, ma osiromasices covece, znam da smo ti uhvatili onu bedu od saveznog offa, ali to neznači da sad treba samo sa herojim da igras!!! :blink:

tef
02.10.12, 22:33
Tef, Farmica,Nostradamus, Orka, dr.deba, cuo sam da je i Miljenko popio odredjenu dozu andrenalina ::nema odmora:
Zamolio bi igrača Tef.a da odmori od mojih oaza, valjda dečko znas nesto drugo, osim toga :cerek:
Ako ne, uči, samo udjes u logove tvog saveza, kad ono kobajagi kata, ono, kobajagi kata ovo!!:dance:
Kupio lik danas 25 kanti!! hahah, ma osiromasices covece, znam da smo ti uhvatili onu bedu od saveznog offa, ali to neznači da sad treba samo sa herojim da igras!!! :blink:

pricaju vrapci da i vama sela od fejkova padaju
http://travian-reports.net/hr/report/394601ca261

LMAO
03.10.12, 00:01

slazem se, stvarno svakome dopustaju...

sta si ti klocu, iskatao par supporta i dizes se u nebesa, nisi vrijedan spomena
btw, vidim odselio si od tefa, vidim selis se i ti i tvoji multici tamo, sta je rec, nemoze "vas 5" protiv jednoga tefa itd itd osoba koje navodis da si katao?....al neka si gore u prethodnom svome postu priznao da koristis multice ("vas 5") ;) ;) ;)
ajde poklopi se tamo i otvori jos koji multi/deff acc i nadaj se da ces izdrzati do kraja servera u sto sumnjam
:pivo::pece palacinke:

pox
03.10.12, 00:09
E . . . .

Izgleda da je legla plata, sad ce dileri zaraditi pare prodajuci kante i vazelin :pivo:

Čunga Lunga
03.10.12, 03:48
slazem se, stvarno svakome dopustaju...

sta si ti klocu, iskatao par supporta i dizes se u nebesa, nisi vrijedan spomena
btw, vidim odselio si od tefa, vidim selis se i ti i tvoji multici tamo, sta je rec, nemoze "vas 5" protiv jednoga tefa itd itd osoba koje navodis da si katao?....al neka si gore u prethodnom svome postu priznao da koristis multice ("vas 5") ;) ;) ;)
ajde poklopi se tamo i otvori jos koji multi/deff acc i nadaj se da ces izdrzati do kraja servera u sto sumnjam
:pivo::pece palacinke:

Aj bre nemoj da mi plačes ovde, idi doniraj neki keš, pa da Tef i ekipa mogu da kupe jos koju kantu! :lol2:
Steta sto nemozete kupiti jedno 10k offa, mada i to Vam nebi pomoglo:dance:

tef
03.10.12, 13:01
;) Cungice,poceo si da se javljas na forum posle 3 nedelje.Pohvalno za tebe.

Galahad
03.10.12, 13:54
Aj bre nemoj da mi plačes ovde, idi doniraj neki keš, pa da Tef i ekipa mogu da kupe jos koju kantu! :lol2:
Steta sto nemozete kupiti jedno 10k offa, mada i to Vam nebi pomoglo:dance:

ajde čungi nemoj se bahatiti .. prošli server si 4min gledao kako ćeš ostat bez hamera ovci .. i nisam ti kato ni jedan suport niti se hvalio sa time ...ti nisi defao hamera a očekuješ da mi defamo suporte. Pa kataj ako ti je to gušt ...samo kad uzvratimo niskim udarcima bit će te najglasniji na forumu ....
nakrcali ste preko proxya hrpu multića i koga god znate u rl i travianu ste molili za push i deff da vas nije frka nebi se tako nisko spuštali ...

neće me pustiti admin da kažem istinu pa ću ovako:

Multihunter
Predmet
[20121004/41/5597967] Re: RE: Re: ??????????????????????????
Poslano:
danas 21:49
Pozdrav,

Izaberite izmedju ovog i naloga kobajagi na kojem nastavljate igru.

S Poštovanjem,
Alhemicar
Travian tim

---
Travian odgovori: http://t4.answers.travian.com.hr
Web: http://www.travian.com.hr
eMail: support@travian.com.hr

čungaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... smradu jedan ako si na to spao da hakiraš tuđe acc

Kulin ban *
03.10.12, 14:06
Gdjeeeee ste poperčići, golubčići. :P
Ljubav frca na sve strane, ona prava, vatrena. :dance:

Galahad
03.10.12, 16:15
Šta napriča ti, jadan nebio:D
Kao prvo deffer sam tvom savezniku, kao drugo po tebi je sramota raditi deff i slati push, a čime se ti braniš batinama i katama ili imaš zid na 999,kao treće ti si dečko frustriran nečim, a to nema veze sa travianom:D:D

Blago si ga onom koga ti defaš a da mi je vidjet samo koga i pushaš

topssy
03.10.12, 21:01
Ovo će potrajati do Božića, pa onda do Uskrsa, pa ljeto i ljetna šema,
pa onda tko izdrži na onim vrućinama.
Cca još 11 mjeseci igre. :party:

bljaaa! zašto se onda ovo zove speed? :pije kavu:

Čunga Lunga
03.10.12, 21:48
Evo krenule su velike off akcije Svemiraca!!!:cerek:
Tef sa herojom i bezbroj kanti udara momački po oazama!!! haha:cerek:
4 je vec potrosio u roku 10 min, nema sta uporan mali:101010:

tef
03.10.12, 23:51
Izgleda da je legla plata, sad ce dileri zaraditi pare prodajuci kante i vazelin :pivo:

Nadam se da ces dobro da podneses mazanje vazelinom:cerek::cerek:

GuZZa
04.10.12, 00:52
I taj Tef vama trn u oku, a ne mozete mu nista, bilda herojčeka, a mi odavde prozivamo, podhebavamo, zahebavamo, i naravno čekamo da nas skatate da se pobrišemo, hbga :D

Štaš kad ga doniraju s svih strana, a ne sjecam se bas ko je kupio 110 masti za 150 golda ? :)

Haris
04.10.12, 02:22
Da se malo zakuha na -/-,TNT objavljuje rat DsN-u,
Počeli sa čišćenjem prošli tjedan, no mušice se još uvjek drže,
još kad bi večina znala tko je Jasna, to bi dovelo do raspadanja DsN-a.

Što se tiče raznih priča šogora i antija, mi sa njima nismo,pa evo da to napokon javno rasčistimo..

LP DualTeam:
Dark,Wolf

hhehehehe..kad ide anileo na vas svi dizete uzbunu :P :paladinko: a i lepo vam otiso off :)

baka u kanalu
04.10.12, 03:06
..budem liniću javio da neplačate pdv...svi budete dobili fiskalne kompove...

Čunga Lunga
04.10.12, 03:45
Pa da mi aukcija prodje sa 15.ooo srebra za 110 masti, neko je morao da ponudi 14.900, a sta mislis ko je ponudio???:cerek:
Pa vasa banka Tef a to je samo jedan primer, ali opet, ko ima para nek se razbacuje, ali u kafani:lol2:

Nego jel to Jurekov GG gori ili mi se samo čini???:off:
Ja zaista neznam ko sve kata ove Svemirce, kad mi samo pravimo def i udaramo po populaciji:D

Kwille
05.10.12, 00:33
Ljudi smirite malo tenzije ili cu zakljucati temu na neko vrijeme dok se svi neohladite.....(neki su postovi obrisani , sljedeci puta krecu opomene)

LP
Kwille

VALENCIA
05.10.12, 01:55
Pocelo je pocelo :D,samo tako decki :D

Kulin ban *
05.10.12, 03:09
Huh, k`o da sam na probnom snimanju Mućki. Daj, čungić ne valjaj raju tu. O čemu ti pišeš?
Pa pola si servera igrao kod bičine (pajser brigada), pokupio artove i time se hvalio. Javno.
Pola ljeta nisi silazio sa foruma, prijetio svima nama, provocirao nas i opravdano i neopravdano. I?
Nema te sa svojim nickom????? Zašto? Pojaviš se (k`o fol) na acc kobajagi. ;)
Objavljivanje tvojih koorda (akaunta) u startu je navlakuša, dobro odrađena jer sam
siguran da već dugo sjediš na nekom drugom acc i smijuljiš se, smišljajući još kakvu igricu.
Oko banova koje netko smiješta? Dođe mi da :cry: i šaljem pisma podrške za tebe kod Admina.
Popio sam ih par puta i uvijek, baš uvijek, sam za iste bio ja kriv, ili direktno ili indirektno.

P.S.
De se ti regaj na http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_2185 i imaš punu zaštitu. :D
Naravno - samo kao Čunga Lunga. :P

P.P.S.
Još uvijek kao xxx - yyy.
http://travian-reports.net/hr/report/395135b1cf9 nekad noćas,
http://travian-reports.net/hr/report/395136bc852 a završilo jutros.

Fawo
05.10.12, 22:05
Ma muljavina totalna:) Davno sam rekao dzaba arlaucete nemate pedigre za to a to cemo i da vam pojasnimo samo u medjuvremenu ponovicu ovu recenicu al nekada tamo da cisto obrazlozim zasto kako i sta:) I zbog cega ste diletanti dodjete tu hvalite sami sebe dizete u nebesa al nigde nista kod "nas" se bar zna sve ide na forum i lose i dobro pa nek ljudi procjene ko je sta odradio naravno 90% ih ne praktikuje to ili moderatori pocnu da banuju zbog izlaganja logova i ostaloga ali tu smo neka brisu sa foruma ako hoce:) I ovaj forum i treba da bude rasprava i diskusija , i da se narod prepucava da se dizu tenzije da bi se uopste klikalo ko jos klika radi popa offa i ostalog neke od nas samo forum drzi u igri:)

bole77
06.10.12, 15:44
Toliko hvalisanja,,prijetnji i najava totalnog traviana (ups rata) od ekipe sa +,+ korda,,a ono glavni fajt na serveru se trenutno na -,- kordama dogadja...:party: Kataju se i uzimaju sela,,skuplja se deff,,rade ceke...zanimljivo postaje :to victory:

LMAO
06.10.12, 17:11
Toliko hvalisanja,,prijetnji i najava totalnog traviana (ups rata) od ekipe sa +,+ korda,,a ono glavni fajt na serveru se trenutno na -,- kordama dogadja...:party: Kataju se i uzimaju sela,,skuplja se deff,,rade ceke...zanimljivo postaje :to victory:

moram ti reci da nisi upucen, nije ovdje bas tako tiho, padaju ovdje gg-ovi na 0, brisu se UKOTovci... ;)

samo sto mi nismo kao napuhani kao cunga, samo sto se on hvali katanjem supporta, nista konkretno nije uradio
kao recimo sinoc, evo cunginog katanja ( mog supporta naravno ;) )
http://travian-reports.net/hr/report/39546798476
http://travian-reports.net/hr/report/3954686925e
http://travian-reports.net/hr/report/3954699b8ae
http://travian-reports.net/hr/report/39547055560

eto mogu se i ja pohvaliti, veliki cunga me iskato :cerek:
a mogu se pohvaliti da sam support branio kao cunga off selo :cerek:

padaju im sela i u centru i ovdje gore, samo nigdje nitko da nas pohvali, pa kad nitko ne ljepi reporte padanja ukotovih gg-ova, necu ni ja 8)

jos ove banovane deff/multi accove da odbanuju pa i njih da rijesimo, kropove nam tu bezveze zauzeli a koliko vidim nemaju im pravi vlasnici namjeru vise igrati
:pivo:

Kulin ban *
06.10.12, 22:43
Obavjest za sve akaunte na +/+ koordama.

Tokom večeri je došlo do aktivacije HAMMERS opcije.

Istu je moguće aktivirati nakon što ste digli klesara na lvl 20,
okupljalište također na lvl 20, elektranu podigli bar na lvl 10
ili ste u UKOT koaliciji.

Za sve nuspojave obratite se svome vođi saveza ili njegovu ljekarniku,
(koji su trenutno na akuntu koji je netko hakao ili nekom multiću).

LIJA
06.10.12, 23:02
Obavjest za sve akaunte na +/+ koordama.

tokom večeri je došlo do aktivacije hammers opcije.

istu je moguće aktivirati nakon što ste digli klesara na lvl 20,
okupljalište također na lvl 20, elektranu podigli bar na lvl 10
ili ste u ukot koaliciji.

Za sve nuspojave obratite se svome vođi saveza ili njegovu ljekarniku,
(koji su trenutno na akuntu koji je netko hakao ili nekom multiću).

deda :D
ovim si postom ubrzao svoj odlazak na bax :lol2:

Čunga Lunga
07.10.12, 07:51
PA GDE STE MISEVI!!! :P
Ode Vama Tef i njegov off koji ste gurali vise dana:opala:
Sramota sta je Tef uradio za savez i da mu stavite samo ovu jadu od defa, glavno je niger pokrijo svoju bulju!!
E moj Tef nema gore nego kad te necene, toliko golda i vremena si potrosio da bi izvisio, dobra je bila bitka izmedju nas dvoje, nije se spavalo, gold se trosio, itd... idemo dalje!!!:nema odmora:
A vidim Kulin mie se zabrinuo, tu sam ja, mada ni svojim očima neverujem da sam nastavio da igram, posle blokiranja, i hakovanja, samo uz jaku podrsku saveza sam ostao, momci svaka Vam čast!!!:welcome:
e moj tef tako radi savez nije vazna samo bulja od vodje, vec i od pojedinaca pa i od najmanjeg igrača!!

A of predatora, srce Vam je sigurno stalo :paladinko:

baka u kanalu
07.10.12, 10:52
Sramota sta je Tef uradio za savez i da mu stavite samo ovu jadu od defa, glavno je niger pokrijo svoju bulju!!
E moj Tef nema gore nego kad te necene, toliko golda i vremena si potrosio da bi izvisio, dobra je bila bitka izmedju nas dvoje, nije se spavalo, gold se trosio, itd... idemo dalje!!!:nema odmora:
A vidim Kulin mie se zabrinuo, tu sam ja, mada ni svojim očima neverujem da sam nastavio da igram, posle blokiranja, i hakovanja, samo uz jaku podrsku saveza sam ostao, momci svaka Vam čast!!!:welcome:
e moj tef tako radi savez nije vazna samo bulja od vodje, vec i od pojedinaca pa i od najmanjeg igrača!!

ajd malo kačite reporte za nas popere :P

tef
07.10.12, 12:22
Svaka cast na akciji,sta da kazem drugo!

pox
07.10.12, 12:31
hmmm, pitam se dal ce svi oni gosti što su proveli noc u selu na prazno stići da se vrate kući pa ponovo kod gazde dok mi naložimo roštilj ili cemo dernek sami da pravimo bez 100k defa? :cowboy::na karte:

uterivach
07.10.12, 13:54
Svaka cast na akciji,sta da kazem drugo!

jel ima gdje farmice ? jeli pripremio def ? tika taka tika taka ... primice se atomski udar :bic::bic::bic:

Kulin ban *
07.10.12, 14:37
U nekom gore postu, ti reče da si žensko? Pa draga "damo" ili "animirana damo",
hvala ti na komplimentu, jer ima li većeg zadovoljstva imati iza sebe trag,
nešto vidljivo i tvoje a što ti donosi radost i sreću. :dance:
I divim ti se, "hrabra" do bola i sakrivena iza forum nicka. :D:D:D:D

......
A vidim Kulin mie se zabrinuo, tu sam ja, mada ni svojim očima neverujem da sam nastavio da igram, ...
......
Ma naravno, vjerujem da bi i ti za mene bio isto tako zabrinut. :P:P:P:P:P
Čestitam, dobro odrađeno. Kompeziralo se nešto malo sa uhvaćenim DEA offom, ali nedovoljno.

Fawo
07.10.12, 15:27

Opusti se diletantu... Off od predatora dobar dok ga ne ufatimo, sozbizorm koliko momak golda i ima sela fala bogu da treba da ima toliko offa samo razduzice se to polako. Jbga losa procena, al zato je Dea razduzen a nista nije napravio kod gospodina Andruila:) tako da egal akcija ...

GuZZa
07.10.12, 16:03

Da te ne znam rekao bih neki zaheban travianac, offer, poperčina, neki novi Sulejman Veličanstveni, al nažalost previše sapunica gledaš, i samim tim, što je kulin stavljen na broj 1 tjeranja s servera sam ljut ko ris i molit cu lijepo da se ja stavim na listi katanja na broj 1. I ne ku*či se puno jer, kur*enje je zabranjeno ako nemaš s čim :D

Đes' ti savezu multića, lik ima vise multica nego neki savez akaunta,.. de ba reci raji to je moj akaunt a ono ostalo su mi deff akaunti i po koji off acc da imam s cim čačkat raju :D
On kao nastavio igrati nakon banova, kome ba prosipaš priče, nismi mi vesla sisali :D

Jednom upitah na baxu, pa ću i ovdje, jel hoćete prljavu igru, a ako je hoćete, možete dobit samo blatnjavu, jer prljava mi je slaba strana :D

Hajte sad sakrijte se u mišije rupe, pa do sljedećih banova, il neke sasvim slučajne akcije koju ne budete znali ni kako ste uradili - onda se javite da vas opet podhebavamo jer mi to radimo najbolje :D

E moj Kula, dopustio sam im da mi budu wingovi, i vidiš ti to, odmah se podiglo, e neće moći

:to victory:

Čunga Lunga
07.10.12, 16:29
Au, nije tebi lako:narf:

bole77
07.10.12, 17:44
.... Jbga losa procena, al zato je Dea razduzen a nista nije napravio kod gospodina Andruila:) tako da egal akcija ...

Vidio reporte,,( neutralna smo strana zasad u ovome vasem ratu),,tako da se nebi bas slozio da je akcija egal...nuliran gg tefu(neznam koliki je off nestao sa gradom) i probijen i katan Anduril (kazu da mu je to off selo) tako da bi se uvik slozio s gubitkom jednog offa radi ovih katanja...

Predator,,svaka cast na offu...odlican :101010:

Haris
07.10.12, 18:37
:goodpost:

VALENCIA
07.10.12, 19:00
Vi kao nesto ratujete a tek danas bio pravi napad :gamer:

LIJA
07.10.12, 21:38
Da te ne znam rekao bih neki zaheban travianac, offer, poperčina, neki novi Sulejman Veličanstveni, al nažalost previše sapunica gledaš, i samim tim, što je kulin stavljen na broj 1 tjeranja s servera sam ljut ko ris i molit cu lijepo da se ja stavim na listi katanja na broj 1. I ne ku*či se puno jer, kur*enje je zabranjeno ako nemaš s čim :D

Vidi ovog jade.
Pa ti nam više nisi zanimljiv,tebi se i nema sta katat, kad se zna da nemas ni 2 kile batina. :D

GuZZa
08.10.12, 03:09
Vidi ovog jade.
Pa ti nam više nisi zanimljiv,tebi se i nema sta katat, kad se zna da nemas ni 2 kile batina. :D

Hmm,.. kad razmislim, a sto je najgore imam s cim da mislim za razliku od nekih,.. pa mi i 2k batina (ako ih imam) je za - ljude (Vas) koji su izmislili travian ZA MENE - i vise nego dovoljno,.. ma sta dovoljno, i previse, dragi moji n00bovi. Malo Vas je dovoljno inteligentnih da bi se meni mogli suprostaviti bilo travianski il verbalno :D

A onda kada, budete dovoljno sposobni da stanete pred mene, na crtu, virtualnu a moze i ovu,.. tad, mi se mozete obratiti na ovom forumu, a do tad, sam za vas velicina, a i sto je najgore ostat cu,.. jer nikad necete bit dovoljno kompetentni da mi se suprostavite, a ja cu vas i dalje zahebavati :D

:* i laka noć, dragi moji, wingaši :cry:

:mothergoose: - ˝sio meme˝

eviltech
08.10.12, 03:49
druze a da smanjis ti te crte :)

maliplavi
08.10.12, 05:05
Hmm,.. kad razmislim, a sto je najgore imam s cim da mislim za razliku od nekih,.. pa mi i 2k batina (ako ih imam) je za - ljude (Vas) koji su izmislili travian ZA MENE - i vise nego dovoljno,.. ma sta dovoljno, i previse, dragi moji n00bovi. Malo Vas je dovoljno inteligentnih da bi se meni mogli suprostaviti bilo travianski il verbalno :D

A onda kada, budete dovoljno sposobni da stanete pred mene, na crtu, virtualnu a moze i ovu,.. tad, mi se mozete obratiti na ovom forumu, a do tad, sam za vas velicina, a i sto je najgore ostat cu,.. jer nikad necete bit dovoljno kompetentni da mi se suprostavite, a ja cu vas i dalje zahebavati :D

:* i laka noć, dragi moji, wingaši :cry:

:mothergoose: - ˝sio meme˝

hvalite me usta moja.... :banned: