PDA

View Full Version : Novi predmeti za heroja i heroinu - FAQ ?

DigiMix
07.09.12, 14:53
Kao sto svi znate uvedena je i famozna heroina te slikovno nove verzije predmeta za heroje .
E sada di lezi nedostatak ? Ukoliko imate mali milijon napada na vasa sela od razno raznih igraca iz protivnickog saveza ili koalicije , dobro je pokukat kako je napadacu herojcek obucen , da li ide samo u vecernju setnjicu ili misli porokat neke glavice :fajter:

Zbog svih slikovnih promjena tesko je sada uopce znat sto odredeni heroj ima na sebi ukoliko napadac nije iz istog plemena i nema iste iteme kao i vi da mozete usporedit :blink:

A ako idemo na http://t4.answers.travian.com.hr/ primjetit cemo da su u FAQ-u ostale stare slikice predmeta .

Tako da moje pitanje glasi , kada ce se u FAQ-u napraviti update slikica predmeta za heroja ?

Hvala unaprijed .

Lp

Horall
07.09.12, 15:53
Heroina je tek uvedena, pa treba malo više vremena da se sve prilagodi, ima tu dosta toga, pa molim malo strpljenja.

DigiMix
02.03.13, 19:02
Heroina je tek uvedena, pa treba malo više vremena da se sve prilagodi, ima tu dosta toga, pa molim malo strpljenja.

Evo polako proslo 6 mjeseci i jos uvijek nisu uvedeni novi predmeti u FAQ :staklenka:

Ima kakvih novih info kad bi moglo ?

Lp

Dodatak :

http://forum.travian.co.uk/showthread.php?73777-T4-0-Items-Guide-%28Female-Heroes-New-Images%29

Bravo modovi ! Niti odgovor , a kamoli da se nesto konkretno uradi :brukica:

UK Forum : Novi itemi postani 08.09.2012 !!

kiler
25.03.13, 22:31
za heroja bi bilo dobro da se izmisle zavoji izlječenja

npr on se vrača iz avanture i lijepi si zavoje koji ga izlijeće pa dođe doma zdrav

i još 1 prijedlog: osim konja da uvedu još neke životinje da bude heroj brži npr: deva, žirafa ili možda zebra

Haris
28.03.13, 21:26

trebalo bi da se vrati T3.6 pa ce svima bit prilagodnije :D

King_of_sword
13.05.13, 17:56
Ovako meni je heroj mrtav nakon svake avanture (bila ona obicna ili teska) uvjek je od -60 do -100 hp.
Ja misnim da je to neki bug pošto igra moj prijatelj (mojs susjed u HR3) i ima od -1 do -10 max stete pa ako ima nesto da se sredi :blink:

Cražy
13.05.13, 22:09
prebaci neke bodove heroja u snagu u borbi a ne sve u rese stavit pa će ti heroj biti živ kao i tvom prijatelju.ako si već ukucao sve bodove u rese kupi knjigu i promjeni ih