PDA

View Full Version : Iskustvena ekipa za međunarodni server

The Knights who say Nii
23.09.12, 19:08
Pozdravljeni,

medžunarodna ekipa koja igra zajedno več mnogo godina, a u njoj igra i mnogo Slovenaca i Hrvata; se po dužem odmoru vrača na medžunarodni Travian server.

Kao ekipa smo več odigrali tri .com servere i pobjedili tri puta, tako da iskustva ima.

Server je ts7.travian.com, 1x brzina, T4. Server pokrene 24. septembra. Mi aktiviramo naše accountove dan ili dva kasnije, stranica je NE (severozapad).

Ide se na sistem čim manje accountova sa čim više skoncentrirate aktivnosti i kvalitete. Ako želiš biti dio takve ekipe, i naravno i sam aktivo, ozbiljno i zaiebantsko igrati, šalji mi privatnu poruku. Možeš me i kontaktirati na Skype: ID: knightswhosaynii

Tražimo samo iskustevne igrače, koji su spremni činiti jedan korak više. Ide se na uništavanje, ne na pobjedu.

Stariji igrači može se osjetiti alianse TheProject koja je otišla na com6 prije cca 4-5 godina. Neki se me može osječati sa prvog cro1 servera (NWO, CRO TT i slično), ili cro3 prije 2 godine, gdje su opet igrali NWO, Omega, outlaws, tamo sam bio s maxtrollom.

Ide se opet da se digne prašinu i galamu!

Oproštavam se za loš hrvatski jezik!
Knights who say nii

Tikky
28.09.12, 09:13
pun ti je inbox

The Knights who say Nii
29.09.12, 04:10
Pokušaj opet;

ljudi akcija je pokrenula;

ovo je zadnje vreme za primljenje u savez.

Bit če 100 % epski server.

nii

Black Revenger
26.10.12, 11:10
. Neki se me može osječati sa prvog cro1 servera (NWO, CRO TT i slično), ili cro3 prije 2 godine, gdje su opet igrali NWO, Omega, outlaws, tamo sam bio s maxtrollom.

sjecaju :)

buduci da je nl7 uskoro gotova bas cu te dodat na skypu da cujem kog ima :)

FlameSpirit
13.12.12, 13:23
I mene zanima tko sve igra,pošto obojicu znam od prije. :) Nadam se nekom updateu uskoro. :) I da će bit koja navala na 3.6 verziju. ;)