PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 1

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Superhik
25.10.12, 15:01
Ovdje možete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/index.php#spielregeln), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Napomena: Stavljanje borbenih izvještaja u ovu temu je zabranjeno, i bit ce kažnjeno.

Moderator: Inkvizitor (http://forum.travian.com.hr/member.php?58896-Inkvizitor)

SC KILLER
25.10.12, 16:09
i koga se moze ocekivat na serveru :)

Ropee
25.10.12, 18:20
Neki SC dolazi ali mislim da su krive koordinate napisane. :D

arcikos
25.10.12, 18:50
Dobar je SC :)

sbk83
25.10.12, 18:53
Neki SC dolazi ali mislim da su krive koordinate napisane. :D

kako stvari stoje, dolazi hrpa saveza, mogao bi biti napokon dobar server :)

sbk83
25.10.12, 19:08
jel dolazi koji normalan savez?

pa , kako se priča, ide krik, milf,tnt,hard,ponosni, nav, ptstp i rare i SOS(SC) i još jedan SC I valjda ostatak ekipe sa s1, i tako.. :D

SC KILLER
25.10.12, 19:12
a PIP nejde :D

sbk83
25.10.12, 19:14
a PIP nejde :D

ne znam jel ide,napisao sam i ostali sa s1...pisao sam o savezima koje navodno idu, bar su tako rekli :D

Ropee
25.10.12, 21:01
pa , kako se priča, ide krik, milf,tnt,hard,ponosni, nav, ptstp i rare i SOS(SC) i još jedan SC I valjda ostatak ekipe sa s1, i tako.. :D

Moglo bi biti zanimljivo. :D

lastboyscout
25.10.12, 21:06
pa , kako se priča, ide krik,
KRIK ide..potvrđujem, pa da se ne nagađa:)

SC KILLER
25.10.12, 23:13
Moglo bi biti zanimljivo. :D

a sigurno ce biti zanimljivo ako ne padnu megakoalicije :D

exAzriel
26.10.12, 12:53
mislim da će biti zanimljivo.... i ne bu megakaoalicija nikakvih, tak da bi mogao fakat biti dobar server..... bar tako sad stvaro stoje.....

SC KILLER
26.10.12, 17:44
suska se po skyp sobama da bi ovaj povratnicki SC koalirao sa NAV :D

dadozg
26.10.12, 18:30
suska se po skyp sobama da bi ovaj povratnicki SC koalirao sa NAV :D

hard,tnt,ponosni, šlapice koalicija broj 1

nav,ptstp, SOS(SC) , vjerovatno tu i krik i milf kak se priča ...koalicija broj dva

glavno da ova glavna farmica kaže kako nema megakoalicija :cerek:

SC KILLER
26.10.12, 18:33
ajde bar nece biti dosadno :D

exAzriel
26.10.12, 18:45

nav,ptstp, SOS(SC) , vjerovatno tu i krik i milf kak se priča ...koalicija broj dva

pričaš gluposti dado, tebe fakat zahebavaju na skype, pa onda tu doletiš sa nekim svojim čudnim istinama.....

dadozg
26.10.12, 18:46
ajde bar nece biti dosadno :D

pa gle poznavajući stil igre ove dvije potencijalne koalicije oni će se učahurit,malo će bacat bisere i čekat će ww sela..drugačije ne znaju igrat....jedino mi razočarenje SOS ako je to ona stara ekipa kova i ini....oni su ipak bili fajteri....

@farmico

ti si tak i tak uvijek bio nebitan u navu i predmet sprdnje pa nije ni čudno ako ti tvoji ne govore sve oko diplomacije ;) a nav je opće poznat savez po lizanju sa svim živim i ne živim ako je pobjeda u pitanju :)

exAzriel
26.10.12, 18:52
pa gle poznavajući stil igre ove dvije potencijalne koalicije oni će se učahurit,malo će bacat bisere i čekat će ww sela..drugačije ne znaju igrat....jedino mi razočarenje SOS ako je to ona stara ekipa kova i ini....oni su ipak bili fajteri....

@farmico

ti si tak i tak uvijek bio nebitan u navu i predmet sprdnje pa nije ni čudno ako ti tvoji ne govore sve oko diplomacije ;) a nav je opće poznat savez po lizanju sa svim živim i ne živim ako je pobjeda u pitanju :)

ja ću ti opet ponovo reči da pričaš gluposti i da pojma nemaš.
Da znaš tko je u MILF savezu, onda bi i znao da koalicija sa NAV nije moguća. Sjedi jedan, i ne laprdaj tu više!

SC KILLER
26.10.12, 18:52
dado ajde dodi ti sa LZN na server :D

exAzriel
26.10.12, 18:54

da imamo koga tamburati, mislim ne LZN nego šefiku

dadozg
26.10.12, 18:58
LZN je svoje odigrao....a i ja osobno ne igram slikovnice

da imamo koga tamburati, mislim ne LZN nego šefiku

dan kad ćeš ti nekog istamburat taj dan će biti upisan velikim slovima u svijetu traviana....farmo....

btw.farmice izaberi neki t3,6 i idemo jedan na jedan da ti tata pokaže kako musa dere jarca...možeš izdržat maximalno tjedan dana 1:1....

kova741
26.10.12, 19:22

uff što ga ti sad nabroja pa neke saveze s kojima po tvom koaliram ne znam ni izgovorit

a to što se tiče tko dolazi koliko vidim jedino se !!SC!! najavio svi se ostali skrivaju ili?

SC KILLER
26.10.12, 19:23
pogledaj post od sbk oni su svi rekli da ce se pojavit na serveru :D
mozda im se neda spamat po forumu :D

exAzriel
26.10.12, 19:25
btw.farmice izaberi neki t3,6 i idemo jedan na jedan da ti tata pokaže kako musa dere jarca...možeš izdržat maximalno tjedan dana 1:1....

to je i meni palo na pamet da te izazovem bez brige budi, i kad ću znati da imam vremena za tako nešto sigurno ti se bum javio za takav dvoboj, ali sa tim da mora biti naš server, jer hoću da MH pazi da ne muljaš, jer ti si poznat po muljanju

exAzriel
26.10.12, 19:26
pogledaj post od sbk oni su svi rekli da ce se pojavit na serveru :D
mozda im se neda spamat po forumu :D

imam info da dolazi i THE, ali negdje oko 15 igrača, igrati iz gušta... možda se što u međuvremenu promjenilo

SC KILLER
26.10.12, 19:28
imam info da dolazi i THE, ali negdje oko 15 igrača, igrati iz gušta... možda se što u međuvremenu promjenilo

pa receno je bilo mala grupica :D sto vise to bolje :D

cakani
26.10.12, 19:29
LZN je svoje odigrao....a i ja osobno ne igram slikovnice

dan kad ćeš ti nekog istamburat taj dan će biti upisan velikim slovima u svijetu traviana....farmo....

Joj Dado..pa on je tebe prvi izazvao na slikovnicu,možda čovjek ne igra više 3.6 servere.
Pa ak te je izazvao prvi,po logici bi trebao odigrat slikovnicu..jedino ak se Dado srami..pa što će mi ljudi reći ???
:pije kavu:

cakani
26.10.12, 19:31

ja sam čuo da dolazi i ZNG sa 10 članova:pece palacinke:

exAzriel
26.10.12, 19:32
ma nemojte biti smješni, na svakom serveru sa hr domenom dadek ima račun, i promatra kaj se događa...
igrao bi on ozbiljnije da ga hoće u savez
kaj se izazova tiče, može i 3,6
meni je svejedno

SC KILLER
26.10.12, 19:35
nemoj tako pa dado je imao svoj savez ali vidis da ne igra slikovnicu ;)

dadozg
26.10.12, 19:35
ma nemojte biti smješni, na svakom serveru sa hr domenom dadek ima račun, i promatra kaj se događa...
igrao bi on ozbiljnije da ga hoće u savez
kaj se izazova tiče, može i 3,6
meni je svejedno
tvoja opsjednutost mojim likom prelazi sve granice zdravog ukusa...odi se liječi...

da hoću igrat,mogao bih igrat sve servere jer me za ralizku od tebe zovu ozbiljni savezi...ti jedno možeš igrat tj. skrivat se u navu...savezu poznatom po farmama

a ja igram samo pravu verziju trava a to je T3,5..T3,6...i tu te pojedem za doručak kao i svaku drugu farmu...i btw. mama ti mulja farmo...za farme kao što si ti ne treba mi muljanje....

odoh pit aj bok

bole77
26.10.12, 19:36

Dado i s1.....:D Ne budi smjesan...Dado je bio tri puta na s1,,,prvi put se ekipa malo s njim nasalila pa mu sva sela skatala na 0,,osim jednog koje je ostalo na par popa :gamer: Drugi put kad je bio na s1,,zbrisao je sa servera...on naravno ima svoje isprike,,al kad je vidio kojim smjerom ide server i da ce ga zadesit ista sudbina,,zgasio je acc :P Ajde objasnjenje za treci put je prihvatljivo,,otvorio je acc tek toliko da prati stanje na serveru...

Koliko vidim po ovim gori postovima,,ako je ovo sve ovako kako pisete,,onda server jos ni poceo nije a vec se podijelio na dvije megakoalicije :blink:...sto je vec postalo normalno za hr servere.....

SC KILLER
26.10.12, 19:38
Dado i s1.....:D Ne budi smjesan...Dado je bio tri puta na s1,,,prvi put se ekipa malo s njim nasalila pa mu sva sela skatala na 0,,osim jednog koje je ostalo na par popa :gamer: Drugi put kad je bio na s1,,zbrisao je sa servera...on naravno ima svoje isprike,,al kad je vidio kojim smjerom ide server i da ce ga zadesit ista sudbina,,zgasio je acc :P Ajde objasnjenje za treci put je prihvatljivo,,otvorio je acc tek toliko da prati stanje na serveru...

Koliko vidim po ovim gori postovima,,ako je ovo sve ovako kako pisete,,onda server jos ni poceo nije a vec se podijelio na dvije megakoalicije :blink:...sto je vec postalo normalno za hr servere.....
ja se nadam da nece to tak biti dvije megakoalicije ali po svim pricama i vec je tradicija na hr serverima 2 megakoalicije da ce se upravo to dogodit :D

exAzriel
26.10.12, 19:44
neznam mislim da neće tako biti i vrijeme će pokazati
nav !!SC!! i PTSP nisu megakoalicija, a na ostalim kordama će biti isto dobrih saveza
a i već sad nas je strah da nebu dovoljno polja kakva će gužva nastati.. pa bumo vidli....

cakani
26.10.12, 19:44
ja se nadam da nece to tak biti dvije megakoalicije ali po svim pricama i vec je tradicija na hr serverima 2 megakoalicije da ce se upravo to dogodit :D

Pa bilo bi interesantno vidjet 3 koalicije..ali znaš da realno nema tolko deffa i da duplo žderu...
Čisto sumnjam da se bude nekaj izmjenilo..možda nebude na početku toliko uočljivo..ali pred kraj sigurno bude.
ali onako gore kak je dado složio sigurno nebude.:na karte:

SC KILLER
26.10.12, 19:52
Pa bilo bi interesantno vidjet 3 koalicije..ali znaš da realno nema tolko deffa i da duplo žderu...
Čisto sumnjam da se bude nekaj izmjenilo..možda nebude na početku toliko uočljivo..ali pred kraj sigurno bude.
ali onako gore kak je dado složio sigurno nebude.:na karte:

pa ako bu dosta igraca kaj znas bilo bi zanimljivije vidjet 3,4 koalicije a ne 2 onak svaka po 3,4 saveza i sta bude bude :D

exAzriel
26.10.12, 19:54
ma gle, ak se dva saveza tuku međusobno, i ne diraju trećeg, uvjek se bu šuškalo da je to tihi nap i kaj ja znam kaj
tak su laprdali i prošli s1 o mega koaliciji, pa kad su na kraju krenule kate, svi su šutili
ako nema međusobno napada to ne znači da su u koalicijama....

veliki gak
26.10.12, 19:55
Evo ipak se NAV okuplja, nismo mislili, ali pošto smo vidjeli da nas naš največi fan zove ovdje na forumu, odlučili smo malo zaigrati.

Eto dado tu smo i navijaj borbeno za nas kao i cijeli prošli servrer :paladinko:

dadozg
26.10.12, 19:58
Evo ipak se NAV okuplja, nismo mislili, ali pošto smo vidjeli da nas naš največi fan zove ovdje na forumu, odlučili smo malo zaigrati.

Eto dado tu smo i navijaj borbeno za nas kao i cijeli prošli servrer :paladinko:

aj molim te ne maži oči svima...i odi se brzo sliži kao i prošli s1 sa svima mogučima da uzmete ovaj jad od servera :cerek: ...kaj reč.došli ste na red da uzmete server kad su veliki dečki odustali od traviana :D:D:D

exAzriel
26.10.12, 19:59

i na kraju čestitaj ko čovjek, kao i zadnja dva puta :D

SC KILLER
26.10.12, 19:59
ma gle, ak se dva saveza tuku međusobno, i ne diraju trećeg, uvjek se bu šuškalo da je to tihi nap i kaj ja znam kaj
tak su laprdali i prošli s1 o mega koaliciji, pa kad su na kraju krenule kate, svi su šutili
ako nema međusobno napada to ne znači da su u koalicijama....
ne pricam ja o tome :) normalno da neces ici u drugi kvandrant ako nisi jos svoj pocistio :D tako da te price pusti ja govorim o WW utrci da se vise koalicija napravi i da se roka medusobno a ne ovako uvijek jedna polovica servera protiv druge

exAzriel
26.10.12, 20:04
ne pricam ja o tome :) normalno da neces ici u drugi kvandrant ako nisi jos svoj pocistio :D tako da te price pusti ja govorim o WW utrci da se vise koalicija napravi i da se roka medusobno a ne ovako uvijek jedna polovica servera protiv druge
da znam, no tome je razlog previše servera, pa se sve razvodni
imaš cca soma aktivnih igrača, ako i toliko
zato mislim da su njemci napravili pravu stvar sa ovim restartom s1
i mislim da su išli za računicom da bude baš s1, vjerovatno zbog potrošnje golda
tak si ja nekak mislim, jer drugog razloga nema
i kakav god s1 prošli put bio, jači je od s4 pa nadalje
za s2 neznam ni za s3 neznam, ali ovo ostalo je pljuga

veliki gak
26.10.12, 20:04
aj molim te ne maži oči svima...i odi se brzo sliži kao i prošli s1 sa svima mogučima da uzmete ovaj jad od servera :cerek: ...kaj reč.došli ste na red da uzmete server kad su veliki dečki odustali od traviana :D:D:D

čekali smo da ti prestaneš igrati i zdušno navijaš za nas pa da možemo bez pravog igrača uzeti server.

PS kaj nisi rekao da ideš pit :svinjica mala:

kova741
26.10.12, 20:35
sorry ak ometam al tema je trenutno stanje na serveru pokušavam saznat tko će igrat a vi i dalje čiji je bio veći prije 1-2-3 godine.

zasad šta se zna da na +- bude !!SC!! vs SC koji su ostali dvoboji troboji xyboji

i kakve su to megakoalicije swingeri idu sami na kvadrant :)

exAzriel
26.10.12, 20:39
imaš praf, podjeli pa vladaj..
i mene zanima tko dolazi

SC KILLER
27.10.12, 00:54
sorry ak ometam al tema je trenutno stanje na serveru pokušavam saznat tko će igrat a vi i dalje čiji je bio veći prije 1-2-3 godine.

zasad šta se zna da na +- bude !!SC!! vs SC koji su ostali dvoboji troboji xyboji

ajde neka lijepo cemo se zabavit :pivo:
server nije ni poceo a vec je zanimljivo na forumu kaj bu tek bilo kad pocne server :cerek:

dadozg
27.10.12, 08:12

ok,možda sam dobio krivu info za vas...ali ovo sve ostalo stoji za megakoalicije...
vi ste meni favorit za uzimanje servera,iskreni prijateljski savez jer se poznajemo je da sklopite savez sa SC i zajedno pokorite server...izrasli su u ozbiljan savez te ako ćete u boj protiv njih svi ostali će vam se smijat i popat...

grozd
27.10.12, 10:07
možemo se samo nadati da će biti zanimljiviji od trenutno aktivnih servera

baka u kanalu
27.10.12, 13:26

nav je igrao dobre servere i kad nije bio pobjednik...isto se nemože reći za lzn

SC KILLER
27.10.12, 15:32
dado dobio ban :blink: ajde neka samo server fino pocne pa sta bude bude :D

bole77
27.10.12, 16:31
ok,možda sam dobio krivu info za vas...ali ovo sve ostalo stoji za megakoalicije..
vi ste meni favorit za uzimanje servera,iskreni prijateljski savez jer se poznajemo je da sklopite savez sa SC i zajedno pokorite server...izrasli su u ozbiljan savez te ako ćete u boj protiv njih svi ostali će vam se smijat i popat...

I dado kaze da je on veliki zagovornik fajta i najveci protivnik koalicija na serverima...a evo sad i sam otvoreno poziva saveze da koaliraju,,i to prije nego je server uopce poceo :opala: Dado razocarao si me....

SC KILLER
27.10.12, 16:55
bole jel to tebe strah da se ustinu to nebi dogodilo :P

Isabella_Este
27.10.12, 17:02
bu zanimljivo ovdje :na karte:

:pivo:

attila hun pc dalila :)
27.10.12, 18:34
Bole da li se smijem registrirat na s1? ti si ipak uber mega igračina pa smatram da bi bilo ok pitat te za dopuštenje da opet ne laprdaš po forumima drugih servera.. a Bole jel smijem, jel smijem??? :staklenka:

exAzriel
27.10.12, 18:58
imam prijedlog, ajmo svi koji se mrzimo preko foruma, regati na s1 u različite saveze, i mlatiti do besvjesti :D bio bi baš živ server :D dadooooo vrati se i dolazi na s1 :D

Pinot
27.10.12, 19:08
imam prijedlog, ajmo svi koji se mrzimo preko foruma, regati na s1 u različite saveze, i mlatiti do besvjesti :D bio bi baš živ server :D dadooooo vrati se i dolazi na s1 :D

:goodpost:

Karlitos
28.10.12, 10:36
Što ga zovete,tko će ga se riješiti kada krene s svojim biserima

Anita.mz
28.10.12, 11:24
Bole da li se smijem registrirat na s1? ti si ipak uber mega igračina pa smatram da bi bilo ok pitat te za dopuštenje da opet ne laprdaš po forumima drugih servera.. a Bole jel smijem, jel smijem??? :staklenka:

Ooo, Atila :) Dolazi li SS na server?

Kifa
28.10.12, 13:16
Na koje kordinacije je inace 1.Bojna?

28.10.12, 13:48

ne :)

predatorr
28.10.12, 14:19
Hoće li drlja doć:štemer:

tenk
29.10.12, 10:41

a DOOM ?

arcikos
29.10.12, 10:51
a DOOM ?
A zasto pitas? :)

zirafa
29.10.12, 11:09
Netko je spomenuo i tnt, o da, definitivno dolazimo :tough: :gamer:

Anita.mz
29.10.12, 16:47
Ne dolazi DOOM, ali arči i ja ćemo igrati u SOS-u.

ZappB
29.10.12, 17:56
KRIK ide..potvrđujem, pa da se ne nagađa:)

:steta:

Kali Maa
29.10.12, 18:19
Samo da javim da MILF dolazi na server.... Čekali smo s3 ali pošto ništa od toga složili smo se da idemo na s1...
MILF ne kupi suradnje kako se sjeti neko igra da odredi pobjednika servera ( dugogodišnjim igračima će biti jasno šta sam htjela reć)...
Igramo u istom sastavu ko i na s3 samo pojačani posedincima iz raznih saveza sa s3 koji su nam se odlučili pridružit jer su uvidjeli kako se igra timskim radom....
Za suradnje i koaliranje neću ni pričat..vi koji me znaju znaju da sam oštra po tom pitanj i da mrzim mega koalicije... to rade slabi savezi da si osiguraju stražnjice :P MILF-u to ne treba... eventualno dvije suradnje i jedan NAP i to nam previše

ŽELIM SVIM IGRAČIMA UGODNU IGRU I DOBRU ZABAVU...
...... SVIM VOĐAMA DA SE BRINU ZA DOBROBIT SAVEZA A NE ZA POJEDINCE
...... SVIM OFFERIMA VELIKE OFFOVE
...... SVIM DEFFERIMA ŠTO VIŠE DEFF-A

A NADASVE FER I POŠTEN SERVER

a ja? Pa SAMO VAS GLEDAM

Ljubi Vas Valky

exAzriel
29.10.12, 18:50
a ja? Pa SAMO VAS GLEDAM

Ljubi Vas Valky

brrrr, sad me strah regati se na server :D

sbk83
29.10.12, 19:08

pozdravlja te dado, i rekao je da će te katati ;)

exAzriel
29.10.12, 19:18
pozdravlja te dado, i rekao je da će te katati ;)

ak me bu on katao, onda dobro, dolazim na server da i to vidim :D

Kali Maa
29.10.12, 19:19

Znam :D

exAzriel
29.10.12, 19:24
Znam :D

ma volim i ja tebe :D i onu drugu kaj ide sa tobom u paketu :P

sbk83
29.10.12, 19:41
ak me bu on katao, onda dobro, dolazim na server da i to vidim :D

samo prenosim što je rekao, o detaljima se dogovori sa njim

exAzriel
29.10.12, 19:50
samo prenosim što je rekao, o detaljima se dogovori sa njim

ma o kojim detaljima :d
kad mu ulovim offić, ili mu vratim katanjem, bu me prijavio MH-u, da je to nemoguće napraviti, kak obično i radi :D
nema dogovora sa njim, neka dođe sa svojim čuvenim nickom šefika, pa da vidimo :D

bećar666
29.10.12, 20:16
A jeste spameri, još nije ni počeo server a već spamate

bole77
29.10.12, 20:27
bole jel to tebe strah da se ustinu to nebi dogodilo :P

Ako ćemo iskreno,,,jest strah me je....:D
Strah me je sklapanja velikih koalicija prije nego sto server i počne...:S

bećar666
29.10.12, 20:49
Ako ćemo iskreno,,,jest strah me je....:D
Strah me je sklapanja velikih koalicija prije nego sto server i počne...:S

SC KILLER
29.10.12, 21:04
Samo da javim da MILF dolazi na server.... Čekali smo s3 ali pošto ništa od toga složili smo se da idemo na s1...
MILF ne kupi suradnje kako se sjeti neko igra da odredi pobjednika servera ( dugogodišnjim igračima će biti jasno šta sam htjela reć)...
Igramo u istom sastavu ko i na s3 samo pojačani posedincima iz raznih saveza sa s3 koji su nam se odlučili pridružit jer su uvidjeli kako se igra timskim radom....
Za suradnje i koaliranje neću ni pričat..vi koji me znaju znaju da sam oštra po tom pitanj i da mrzim mega koalicije... to rade slabi savezi da si osiguraju stražnjice :P MILF-u to ne treba... eventualno dvije suradnje i jedan NAP i to nam previše

ŽELIM SVIM IGRAČIMA UGODNU IGRU I DOBRU ZABAVU...
...... SVIM VOĐAMA DA SE BRINU ZA DOBROBIT SAVEZA A NE ZA POJEDINCE
...... SVIM OFFERIMA VELIKE OFFOVE
...... SVIM DEFFERIMA ŠTO VIŠE DEFF-A

A NADASVE FER I POŠTEN SERVER

a ja? Pa SAMO VAS GLEDAM

Ljubi Vas Valky

ti zaboravljas s3 vasa koalicija od cca7,8 saveza neznam vise tocno nije megakoalicija :cerek:

ZappB
29.10.12, 22:09
ti zaboravljas s3 vasa koalicija od cca7,8 saveza neznam vise tocno nije megakoalicija :cerek:

...dok je vaša suprotna strana (ostatak servera) djelovala u manjim nezavisnim skupinama (savez ili dva), koje su pukim slučajem imale istog protivnika lol

ajd pliz, nećemo o prošlim serverima. ispred nas je s1, nova partija traviana. apeliram na fer i korketnu igru, server nije ni krenuo, a već se muti i to žešće :D :D

Žile
29.10.12, 22:13
a uuuuu pa šta je ovo???? počinje s1 mogu ja negdje da se uklopim :D

SC KILLER
29.10.12, 22:15
...dok je vaša suprotna strana (ostatak servera) djelovala u manjim nezavisnim skupinama (savez ili dva), koje su pukim slučajem imale istog protivnika lol

ajd pliz, nećemo o prošlim serverima. ispred nas je s1, nova partija traviana. apeliram na fer i korketnu igru, server nije ni krenuo, a već se muti i to žešće :D :D
slazem se ali ovakve gluposti pricat sta prica kali ma zbilja :D nego KRIK dolazi u punom sastavu ili :)

ZappB
29.10.12, 22:18
nego KRIK dolazi u punom sastavu ili :)

hummmmm...
reko bi da krik dolazi u sasvim solidnom sastavu, ali za piknik :D
imat ćemo neke dual acc-e gdje je upitno kako bi ekipa skupa igrala belu, a kamoli travian hahaha

BobDylanDog
29.10.12, 23:11
Može li se znati gdje se MILF planira smjestit..
ja sam dugogodišnji i dobar,čak štoviše, i evo vraćam se..
a ne volim megakoalicije,nit sam ih ikad volio..
lijepi pozdravi

zoran fest
29.10.12, 23:26
super
kad vidim tko se sve najavio da dolazi, veselim se serveru na kojem će napokon biti dobrih farmi

Anita.mz
29.10.12, 23:31
super
kad vidim tko se sve najavio da dolazi, veselim se serveru na kojem će napokon biti dobrih farmi

hahaha, dobar :D

Kali Maa
30.10.12, 06:39

Ti se pokri po ušima..... i pokaži u igri šta znaš a ne laprdaj o nečemu o čemu nemaš pojma

Sretno svima

Valky

exAzriel
30.10.12, 09:25
Ti se pokri po ušima..... i pokaži u igri šta znaš a ne laprdaj o nečemu o čemu nemaš pojma

Sretno svima

Valky

meni se čini da se ti pomalo furaš na HEG, ali daleko si ti od njih........

waske-w
30.10.12, 09:29
zdravo drugari i drugarice
vec se brusite na ovo ono , a kada počne bude ono ovo

vidimo se za koji dan na terenu , pa sretno svima

Karlitos
30.10.12, 09:35
I neka se bruse,a na terenu ćemo vidjeti kome je gdje mjesto,ako ništa valjda bude zanimljivo:D

30.10.12, 11:09
zdravo drugari i drugarice
vec se brusite na ovo ono , a kada počne bude ono ovo

vidimo se za koji dan na terenu , pa sretno svima

razbit ću te ko staru kantu :D

kiler
30.10.12, 12:37
evo i ja bi se malo okušao na s1

ako ima neka dobra duša da me primi u savez , da uplati gold i da pušne prva 2 mjeseca tu sam:lol2:

i da ne zaboravim možda bi i kumek dado sa mnom u paketu, još da ga nagovorim i svi sretni :101010:

gunner
30.10.12, 13:54
i ko sve dolazi?

cakani
30.10.12, 14:16
[QUOTE=kiler;974679]evo i ja bi se malo okušao na s1

ako ima neka dobra duša da me primi u savez , da uplati gold i da pušne prva 2 mjeseca tu sam:lol2:

Tužit ću te Šapici...:cool:

SC KILLER
30.10.12, 14:50

Sretno svima

Valky
nije valjda da istina boli ;)

animal1978
30.10.12, 17:34
lijep bi server mogao biti... sretno svima ljudi..može li tko sagledati situaciju dolaska saveza po kvadrantima...

kelt
30.10.12, 18:42
tražim savez da me svojim zaštitničkim stavom grije u nadolazecim zimskim mjesecima i čuva od strašnih ratnika,vrlo dobro klikam ponekad povezano ponekad nepovezano

volin sve što vole mladi

ponude slati na PM javno otvaranje ponuda biti će .................(termin ćemo naknadno objaviti)

3per
30.10.12, 22:04
lijep bi server mogao biti... sretno svima ljudi..može li tko sagledati situaciju dolaska saveza po kvadrantima...

priča se po kuloarima da bi mogo PTSP doć na +/+ :blink:

kova741
30.10.12, 23:17
tražim savez da me svojim zaštitničkim stavom grije u nadolazecim zimskim mjesecima i čuva od strašnih ratnika,vrlo dobro klikam ponekad povezano ponekad nepovezano

volin sve što vole mladi

ponude slati na PM javno otvaranje ponuda biti će .................(termin ćemo naknadno objaviti)

da te ja ugrijem :) hehe tebe dugu nisam čuo/vidio

PS: prema nekim svježim novim informacijama sc već bježi s +- ima istine u tome?

sbk83
30.10.12, 23:21
PS: prema nekim svježim novim informacijama sc već bježi s +- ima istine u tome?

Smiješan si pajdo, pa gdje bježimo, server nije ni počeo,doći ćemo gdje nas volja, a i tko je uopće rekao da idemo na +/- ili na bilo koje druge koordinate, gdje dođemo, tu ćemo biti, a nadalje da nastavim, SERVER NIJE NI počeo , a ti si već oformio koaliciju, a VI ono kao idete "SAMI" , i to ne moj sad opovrgnuti , kao što si opovrgnuo u prethodnom postu, već par TVOJIH igrača je potvrdilo šurovanje sa Navom i njihovim pomoćnicima ;)

čak se i priča da ti ljudi bjeze jer koaliraš sa NAVom ;)

kova741
30.10.12, 23:28
Smiješan si pajdo, pa gdje bježimo, server nije ni počeo,doći ćemo gdje nas volja, a i tko je uopće rekao da idemo na +/- ili na bilo koje druge koordinate, gdje dođemo, tu ćemo biti, a nadalje da nastavim, SERVER NIJE NI počeo , a ti si već oformio koaliciju, a VI ono kao idete "SAMI" , i to ne moj sad opovrgnuti , kao što si opovrgnuo u prethodnom postu, već par TVOJIH igrača je potvrdilo šurovanje sa Navom i njihovim pomoćnicima ;)

čak se i priča da ljudi bjeze jer koaliraš sa NAVom ;)

šta si ti toliko ogorčen/ogorčena što ti nisam svoj skype dao???

ti si izjavio da dolazite na +- kao i par tvojih saveznika.

što se tiče mog saveza/koalcije kako god hoćeš ali ja ti i dalje tvrdim da !!SC!! ide sam na kvadrant i to +-

Ropee
30.10.12, 23:30
A da vi svi fino pricekate s3 jer mi pomalo vec gadite s1.

sbk83
30.10.12, 23:31
šta si ti toliko ogorčen/ogorčena što ti nisam svoj skype dao???

ti si izjavio da dolazite na +- kao i par tvojih saveznika.

što se tiče mog saveza/koalcije kako god hoćeš ali ja ti i dalje tvrdim da !!SC!! ide sam na kvadrant i to +-

ma hebes skype, ono što mi je trebalo, saznao sam od drugih(TVOJIH igrača, tako da nisam tebe trebao ništa pitati)
da da , !!SC!! ide na +- i sklapate jednu lijepu koaliciju sa NAVom i ostalima koji su na ++ , vrlo jednostavno zar ne?
problem priznati?

Pinot
30.10.12, 23:33
A da vi svi fino pricekate s3 jer mi pomalo vec gadite s1.

jos da i napokon ostave prethodne servere za sobom...

kova741
30.10.12, 23:40
ma hebes skype, što mi je trebalo, saznao sam od drugih(TVOJIH igrača, tako da nisam tebe trebao ništa pitati)
da da , !!SC!! ide na +- i sklapate jednu lijepu koaliciju sa NAVom i ostalima koji su na ++ , vrlo jednostavno zar ne?
problem priznati?

nemam ja tebi šta priznati ne priznati ako nađeš jednu moju laž ili neistinu slobodno ju stavi, za razliku od onoga šta je hr server navikao gledati a to su laže obmane i manpulacije savez di sam ja igrao odnosno koji sam ja vodio nikad nije radio na taj način.
Druga stvar je da jedini savez koji je obznanio jasno i glasno di ide je !!SC!!

I iskreno sam se baš veselio da će doći i vaš savez ali jbg kako si i sma rekao SERVER JOŠ NIJE NI POČEO a već se daje petama vjetra

sbk83
30.10.12, 23:53
nemam ja tebi šta priznati ne priznati ako nađeš jednu moju laž ili neistinu slobodno ju stavi, za razliku od onoga šta je hr server navikao gledati a to su laže obmane i manpulacije savez di sam ja igrao odnosno koji sam ja vodio nikad nije radio na taj način.
Druga stvar je da jedini savez koji je obznanio jasno i glasno di ide je !!SC!!

I iskreno sam se baš veselio da će doći i vaš savez ali jbg kako si i sma rekao SERVER JOŠ NIJE NI POČEO a već se daje petama vjetra

Petama vjetra, pa gdje itko bjezi i od koga? :) Jedino koga vidim da bjezi su tvoji igrači zbog šurovanja prije servera
Mi ne bjezimo od nikoga, samo čekaj server :)
činio si mi se oke ,a sad sa ovim čak te tvoji igrači nazivaju :
[23:39:06] : Prepotentna budala je
a to je tuuuuzno :(
nismo se ni ja ni ti sad predstavili u nekom dobrom svjetlu ;)
a to je još tuznije :(

ajde kova, čekaj da server krene i samo polako sa tim koalicijama :)
Uzivaj!!! ;)

kova741
31.10.12, 00:02
Petama vjetra, pa gdje itko bjezi i od koga? :) Jedino koga vidim da bjezi su tvoji igrači zbog šurovanja prije servera
Mi ne bjezimo od nikoga, samo čekaj server :)
činio si mi se oke ,a sad sa ovim čak te tvoji igrači nazivaju :
[23:39:06] : Prepotentna budala je
a to je tuuuuzno :(
nismo se ni ja ni ti predstavili u nekom dobrom svjetlu ;)

ajde kova, čekaj da server krene i samo polako sa tim koalicijama :)
Uzivaj!!! ;)

moji igrači bježe?
ja nikoga nisam silio na igru što više niti nagovarao
što se tiče toga da sam prepotentna budala a gle živimo u demokratskoj državi gdje svatko ima pravo na mišljenje, premda ja bio dao desnu ruku u vatru da ovo nije citat kako ga ti nazivaš mog igrača.
Nadalje sami ste rekli da idete na +-, a sad dižeš prašinu kad ja pitam dali je istina da ste promijenili koorde
I za kraj ne smatram forum relavantnom pozornicom di bi se ja trebao predstavljati.

sbk83
31.10.12, 00:05
moji igrači bježe?
ja nikoga nisam silio na igru što više niti nagovarao
što se tiče toga da sam prepotentna budala a gle živimo u demokratskoj državi gdje svatko ima pravo na mišljenje, premda ja bio dao desnu ruku u vatru da ovo nije citat kako ga ti nazivaš mog igrača.
Nadalje sami ste rekli da idete na +-, a sad dižeš prašinu kad ja pitam dali je istina da ste promijenili koorde
I za kraj ne smatram forum relavantnom pozornicom di bi se ja trebao predstavljati.

je, rekli smo da ćemo na +- , i na ++ i na -+ i na --
a sad gdje ćemo, ne znamo, mozda čak izmislimo kvadrant za sebe :)

Kao što sam rekao, uživaj, pričekajmo sa raspravom na forumu da krene server, i da se stvari zahuktaju kako treba, tj. da raspravu ovu prenesemo sa foruma na server :)

i da, ne znam zašto si najednom svoj savez stavio u centar pažnje, kao da moj savez a i ostali idu zbog vas na s1, barem imam takav dojam :)
mi idemo zbog naših neprijatelja i naših prijatelja sa prošlog s3
NNa ,Ponosnih, KRIKa, MILFa,i ostalih da ne nabrajam koje sve ovim putem pozdravljam,a Vi ste mi totalno nebitni
i sta da kazem
Sretno svima :)

Isabella_Este
31.10.12, 00:08
:pivo: nda, sretno :)

31.10.12, 00:24
ma dao Bog da prste polomili svi koji ne igrate u savezu u kojem sam i ja :party:

kova741
31.10.12, 00:25
je, rekli smo da ćemo na +- , i na ++ i na -+ i na --
a sad gdje ćemo, ne znamo, mozda čak izmislimo kvadrant za sebe :)

Kao što sam rekao, uživaj, pričekajmo sa raspravom na forumu da krene server, i da se stvari zahuktaju kako treba, tj. da raspravu ovu prenesemo sa foruma na server :)

i da, ne znam zašto si najednom svoj savez stavio u centar pažnje, kao da moj savez a i ostali idu zbog vas na s1, barem imam takav dojam :)
mi idemo zbog naših neprijatelja i naših prijatelja sa prošlog s3
NNa ,Ponosnih, KRIKa, MILFa,i ostalih da ne nabrajam koje sve ovim putem pozdravljam,a Vi ste mi totalno nebitni
i sta da kazem
Sretno svima :)

Gle sokole ne mislim se s tobom natezati oko toga čiji je veći
Svi znaju da ste imali plan ići na +- i očito vam se nije svidjelo da mi idemo tamo.
Zašto sam stavio svoj savez u centar pažnje?? pa ja sam vođa saveza meni je moj savez uvijek u centru pažnje.
A to što smo mi tebi nebitni kao što sam već gore rekao ovo je demokratska država tako da i ti imaš pravo na mišljenje.

sbk83
31.10.12, 00:29
Gle sokole ne mislim se s tobom natezati oko toga čiji je veći
Svi znaju da ste imali plan ići na +- i očito vam se nije svidjelo da mi idemo tamo.
Zašto sam stavio svoj savez u centar pažnje?? pa ja sam vođa saveza meni je moj savez uvijek u centru pažnje.
A to što smo mi tebi nebitni kao što sam već gore rekao ovo je demokratska država tako da i ti imaš pravo na mišljenje.

Pajdo, ne mislim se ni ja natezati sa tobom , vidiš da sam i napisao da prekinemo sa raspravom , i bar pričekamo server da krene.
Uzivaj :)

Anita.mz
31.10.12, 06:33
Sbk, onaj anonimni "citat" ti nije baš trebao, takvih sto svi možemo staviti za tebe. A Kovini igrači očito to ne misle za njega jer kao što ćeš vidjeti, kad Kova igra server, odaziv ljudi koji vole igrati s njim je veliki. :)
Ako je netko to i rekao, niti je Kovin igrač a niti je bitan i s tim citatom ništa nisi pokazao osim da se osjećaš jaaako ugrožen. Znamo se i bolje se skuliraj nego da se tako blamiraš po forumu.

sbk83
31.10.12, 07:16
Sbk, onaj anonimni "citat" ti nije baš trebao, takvih sto svi možemo staviti za tebe. A Kovini igrači očito to ne misle za njega jer kao što ćeš vidjeti, kad Kova igra server, odaziv ljudi koji vole igrati s njim je veliki. :)
Ako je netko to i rekao, niti je Kovin igrač a niti je bitan i s tim citatom ništa nisi pokazao osim da se osjećaš jaaako ugrožen. Znamo se i bolje se skuliraj nego da se tako blamiraš po forumu.
da znamo se,priznajem da sam pretjerao, i ovim putem se ispričavam,neću više :)

exAzriel
31.10.12, 08:45
čitam sve ovo, i sve me se nekak strah regati na s1 :usisava:

poLarna
31.10.12, 09:21
Pitanjce , na kom delu mape je najzanimljivije ? :blink:

waske-w
31.10.12, 10:10
jbt ovdje nista novo :D

kao ide dosta saveza sa prosloga hr3 , pa se pitate ide li najbolji savez sa prosloga hr3 8)
ne ide SS kao SS se nece pojaviti na ovome serveru, bio je kao razgovor da idemo kao ali se nikom ne vodi savez tako da nas par ide ali po raznim drugim savezima
tako da Ponosni mogu odahnuti da nece i ovaj server biti vreča za napucavanje SS-u :bic:

sada mozete nastaviti čija je baka jača

31.10.12, 12:06
jbt ovdje nista novo :D

kao ide dosta saveza sa prosloga hr3 , pa se pitate ide li najbolji savez sa prosloga hr3 8)
ne ide SS kao SS se nece pojaviti na ovome serveru, bio je kao razgovor da idemo kao ali se nikom ne vodi savez tako da nas par ide ali po raznim drugim savezima
tako da Ponosni mogu odahnuti da nece i ovaj server biti vreča za napucavanje SS-u :bic:

sada mozete nastaviti čija je baka jača
:master:

phillip
31.10.12, 12:41
Hmmm..bude zanimljivo vec vidim..lako se jaciti preko foruma...budemo vidili kako to izgleda na terenu..... hehe

Inace...trazim savez u koji bi igrao...vrlo aktivan igrac..pomalo golder...timski igrac...pa ako je tko zainteresiran (poruke u inbox) za jednog dobrog deff/off igraca...igram kako savezu bude potrebno...prvi put da igram s1..pa bumo vidili kako to izgleda...prema najavama moglo bi biti zanimljivo....pozz svima i vidimo se uskoro....

SC KILLER
31.10.12, 14:26
priča se po kuloarima da bi mogo PTSP doć na +/+ :blink:

ajde farmo tiho jezik za zube ak neces zavrsit ko na s6 :P

bećar666
31.10.12, 17:39
Deca, molim malo mira :P
Ajmo prije servera očistiti koju gajbaru i koju litru mentola :D
A ja budem i jedan Call Of Duty 4 MW bacio :)

xmacanx
31.10.12, 17:40
koliko me puta moze isti igrac napadat jer na dan me 2 likova napadne po 10 puta

sbk83
31.10.12, 18:23
Deca, molim malo mira :P
Ajmo prije servera očistiti koju gajbaru i koju litru mentola :D
A ja budem i jedan Call Of Duty 4 MW bacio :)

igra se btf 3 a ne to smeće :P

bećar666
31.10.12, 18:44
ma nemaš ti pojma :P

Misterio 1
31.10.12, 22:04
Pozdrav znanima u neznanima i sretno svima na novom serveru. Manje prepucavanja po forumu i više šamaranja po serveru. :pivo:

zoran fest
01.11.12, 01:41
a svašta, najmanje mi se čitaju nepotpisani citati čudnog porijekla po forumu.
Očito sam preveliki optimist, kad sam pomislio da ovaj server neće proći bez vrijedjanja i infantilnog podbacivanja.

Zadržimo ljudi komunikaciju na civiliziranom nivou.

cakani
01.11.12, 20:26
a svašta, najmanje mi se čitaju nepotpisani citati čudnog porijekla po forumu.
Očito sam preveliki optimist, kad sam pomislio da ovaj server neće proći bez vrijedjanja i infantilnog podbacivanja.

Zadržimo ljudi komunikaciju na civiliziranom nivou.

lord07
02.11.12, 02:37
strasno koliko jos uvijek ima šacijenata na ovom forumu,,,server nije ni poceo a vec su neki pokatali i izbrisali 100 igraca sa servera :D meni je ovo skroz smijesno.. pa sta ikoga od vas zaboli tko ce s kim u koaliciju ili sta ja znam sta... pa igrajte svoj stil i ako je bolji pobijedit cete...mislim ono

Lukx_07
02.11.12, 03:14
Pozdrav znanima u neznanima i sretno svima na novom serveru. Manje prepucavanja po forumu i više šamaranja po serveru. :pivo:

:kid: a ti neideš

maliplavi
02.11.12, 03:50
vidim sve po starom... gubitnici sa - - kordinata sa proslog s3 se i dalje lupaju u prsa i mastaju da su oni digli ww a ne ponosni... ali dobro, treba djeci dati da se raduju... i ako razloga za to nemaju :cowboy:

SC KILLER
02.11.12, 11:37
evo pocelo je sretno svima i nadam se da cemo se zabavit :gamer:

bećar666
02.11.12, 12:01
Sretno i uspjesan server svima :)

Misterio 1
02.11.12, 12:15
:kid: a ti neideš

Idem,tu sam negdje ;)

SC KILLER
02.11.12, 12:25
Idem,tu sam negdje ;)

a jel te tesko naci :P

I Ride To Death
02.11.12, 12:37
Uhhh, vec 2 godine nisam igrao hrvatski server...Cini mi se da ce ovo biti zanimljivo...Ako biste me mogli malo uputiti kakvi su savezi, igraci, ko gde ide, ja sam pao na -+.Nick mi je inace isti kao i ime na forumu, ako imate kaveza kontaktirajte me :D.Srecno svima, da bute lepih pecenih falangi :D.

sbk83
02.11.12, 14:52
Blago onoj pameti koja je uvela ovo u igru
Manjak hrane: nadogradite farmu!

a resurse na avanturi dobit je kao osvojiti LOTO :D

DelBoy
02.11.12, 15:20
ima li kakvih novosti
gdje idu koji savezi itd.
da znam gdje se registrirat :)

RoyalImperian
02.11.12, 17:29
a pokupit praznu avanturu, koliki tu baksuz moras bit :brukica:

TaraT
02.11.12, 17:54
moram priznati da nisam nikako ljubitelj 4.0, cak sstovise, ali uz ovoliko reklame i buke na forumu, eto, svladao sam strah i odlucio se pojaviti i ja na s1, u ostroj konkurenciji, medju svim tim osvajacima raznih servera
valjda cu prezivjeti 3 dana
:D

SC KILLER
02.11.12, 18:07
moram priznati da nisam nikako ljubitelj 4.0, cak sstovise, ali uz ovoliko reklame i buke na forumu, eto, svladao sam strah i odlucio se pojaviti i ja na s1, u ostroj konkurenciji, medju svim tim osvajacima raznih servera

kaj nije ti valjda dosadno na s4 :D

gamacid
02.11.12, 18:38
kaj nije ti valjda dosadno na s4 :D

najgori server koji sam videl
valjda bu tu vise ljudi na tom s1
mortik me i ko progura u savez da me ne napadaju ovi novi klinci

:luvz:

Karlitos
02.11.12, 20:17
valjda bude zanimljiv ovaj

za sada
Registrirano igrača: 1545
Aktivno igrača: 1542
Igrača na vezi: 408

drlja
02.11.12, 20:55
vidim počeo server, i iako ga ne igram već sam načuo o velikim megakoalicijama i to uvijek jedni te isti savezi :)))

veliki gak
02.11.12, 21:26
vidim počeo server, i iako ga ne igram već sam načuo o velikim megakoalicijama i to uvijek jedni te isti savezi :)))

Javio se pravi da priča o tome, a došao sa 10 saveza na start ROTFL

yzfR1
02.11.12, 21:42
Valky kakve su to svađe između vas? :D

Nixon
02.11.12, 22:10

Sram ih i stid može bit :D
Aj drlja pokaži ti njima kako se igra i bez mega koalicija,a da dobiš server :D

Uživajte!:)

phillip
02.11.12, 22:13
valjda bude zanimljiv ovaj

za sada
Registrirano igrača: 1545
Aktivno igrača: 1542
Igrača na vezi: 408

svakim satom sve vise i vise.....ode ovo vec sutra preko 2000.... bit ce tamburanja :tough:

Ropee
02.11.12, 22:39
Sto bi Kriku da ode na -/+?

jelky
02.11.12, 22:40
pozdrav... e imam jedno pitanje... igram na hr1 tj igramo i ja i brat. dali se igdi triba prijavit da igramo na isti komp i na istoj IP adresi!? hvala

TaraT
02.11.12, 23:55
Javio se pravi da priča o tome, a došao sa 10 saveza na start ROTFL

a to je nesto novo?
:)
nego, dajte za nas njubice, na koje koo otici i u miru simati

drlja
03.11.12, 00:04
Sram ih i stid može bit :D
Aj drlja pokaži ti njima kako se igra i bez mega koalicija,a da dobiš server :D

Uživajte!:)

možda i bi, ali slikovnicu ne igram tako da samo prenosim ono što čujem....

ZappB
03.11.12, 00:30
Sto bi Kriku da ode na -/+?

Nema konkretan razlog, mozda zato sto vecina nasih igraca dosad nije igrala na-+. Unaprijed smo se odlucili za te korde, bez previse kalkuliranja i kombinacja.

pozdravljam sve igrace ns s1 i svima zelim dobru zabavu... A ko se ljuti uvalim mu qruti :D

Đus
03.11.12, 00:39

:dance:

Nagovorili me da igram slikovnicu, iako mi se nikako ne sviđaju, ali kada vidim da će igrati stari znanci, odmah mi je nekako lakše.

Igraš solo ili i dalje pomažeš klikati kućice Aniti? :D (ispričavam se mladoj dami ako sam fulao ime)

Ropee
03.11.12, 00:54
Nema konkretan razlog, mozda zato sto vecina nasih igraca dosad nije igrala na-+. Unaprijed smo se odlucili za te korde, bez previse kalkuliranja i kombinacja.

pozdravljam sve igrace ns s1 i svima zelim dobru zabavu... A ko se ljuti uvalim mu qruti :D

Ja mislio da zato jer su NAV i PTSP na +/+. :)

gamacid
03.11.12, 08:32
Ja mislio da zato jer su NAV i PTSP na +/+. :)

de me ne nasmijavaj

mangup
03.11.12, 09:06
tresla se brda,rodio se mis....vracam se ja na speed :)

grozd
03.11.12, 09:17
pa nisi valjda očekivao 4k računa u prvom danu :pije kavu:

dakimlin
03.11.12, 09:27
:dance:

Nagovorili me da igram slikovnicu, iako mi se nikako ne sviđaju, ali kada vidim da će igrati stari znanci, odmah mi je nekako lakše.

Igraš solo ili i dalje pomažeš klikati kućice Aniti? :D (ispričavam se mladoj dami ako sam fulao ime)

Mislim ipak da je Danijela Đus (a možda sam i ja fulao)! Mislim da iglic ovaj put skriva nick u igri da nebu farma :D!

I da trebam duala..........drljaaaaaaaaa aj mi budi dual heheheh!

phillip
03.11.12, 11:57
Zasada je situcija ovakva.....od saveza tu su...

1. fish
2. KEFA
3. TNT®
4. [T.V.]
5. PTSP 9
6. šlapice
7. SC.
8. reBorn
9. L.V.
10. USKOK
11. ZNG
12. D|A™
13. KRIK
14. Ludzaci
15. EO
16. Dictat

TaraT
03.11.12, 13:45
a kad sam ja ista drugo i radio osim klikao kucice
daki, samo da napravim jos 7 skrovista, pa ti kazem nick :D

bećar666
03.11.12, 14:40
Trenutno stanje na severu je da nemam resa :D

rudlavi cezar
03.11.12, 14:59
Trenutno stanje na severu je da nemam resa :D
he he nisi jedini,budemo pribavili več ne brini:D

rudlavi cezar
03.11.12, 15:26
pa nisi valjda očekivao 4k računa u prvom danu :pije kavu:
polako se skuplja ekipica ovaj puta pojačana na acc-ima po dva tri duala,vidjet čemo kako to radi:)

bećar666
03.11.12, 16:19
Ja opet bez duala, pisao sam babu, a ona nece.
Veli nema vremena igrati na 5 servera :D

SC KILLER
04.11.12, 00:26
al je velka guzva na -- RARE,PiP,Šlapice,Ponosni,SC, dictat i jos neki manji savez moglo bi biti zanimljivo :D

Isabella_Este
04.11.12, 02:07
al je velka guzva na -- RARE,PiP,Šlapice,Ponosni,SC, dictat i jos neki manji savez moglo bi biti zanimljivo :D

:na karte: spavat ;)

tenk
04.11.12, 02:08
:paladinko:

SC KILLER
04.11.12, 02:13
:na karte: spavat ;)

hahaha ;) tenk ima kaj novog kod vas :P

zoran fest
04.11.12, 06:55
o igliću, pa zar i ti na slikovnicu. ajde ajde. :)

phillip
04.11.12, 10:18

a ja u sred te guzve uletim heh...mislim da tamburanja tu nece faliti:to victory:

Rocky_100
04.11.12, 19:05
Od svih koji su na -/+ sa, izdvojio ove za koje mislim da su najbolji. Ako sam nekog izostavio onda recite.
U za koji bi vi ljudi rekli da je najbolje ić?
DICKTAT
KRIK
KEFA
tnt

tenk
04.11.12, 19:49
Od svih koji su na -/+ sa, izdvojio ove za koje mislim da su najbolji. Ako sam nekog izostavio onda recite.

MILF si zaboravio :P

Eliminator
04.11.12, 22:26
:pivo:

SC KILLER
04.11.12, 22:29
Vidim trend se nastavlja prva veca saveznistva su pala :opala:

kova741
04.11.12, 23:18
jel to sc planira uzeti prve 2poperske medalje?

SC KILLER
04.11.12, 23:42
jel to sc planira uzeti prve 2poperske medalje?

:blink: :blink:

di vidis poperske medalje

kova741
05.11.12, 00:04
:blink: :blink:

di vidis poperske medalje

nigdje ali vidim upitnik na kraju moje rečenice

SC KILLER
05.11.12, 00:07
nigdje ali vidim upitnik na kraju moje rečenice

bravo za tebe i dalje sam gledaj :D imali smo ih dosta na s3 pa nam ne trebaju sada :P

TaraT
05.11.12, 00:20
niste li malo pozurili s tim podjelama medalja, dug je jos tjedan pred nama

btw, u poplavi novih saveza, eto vidio i par poznatih saveza
ne cine mi se kao originali, ali lijepo ih je za vidjeti
posebno dark

jelky
05.11.12, 00:20
zar se medalje ne dodjeluju sa nedjelje na ponediljak?

jelky
05.11.12, 00:21
niste li malo pozurili s tim podjelama medalja, dug je jos tjedan pred nama

btw, u poplavi novih saveza, eto vidio i par poznatih saveza
ne cine mi se kao originali, ali lijepo ih je za vidjeti
posebno dark

al de medalje ne daju sa nedilje na ponediljak?

Ropee
05.11.12, 00:29
bravo za tebe i dalje sam gledaj :D imali smo ih dosta na s3 pa nam ne trebaju sada :P

Cega ste imali dosta, upitnika? :D

SC KILLER
05.11.12, 01:02
Cega ste imali dosta, upitnika? :D

:D kova pitanje svaki put kad nekaj pises na forumu spominjes nas da se ti nisi zaljubio mozda?? :P

bezimeni
05.11.12, 13:41
Uh sve oaze prazne ,a na aukcijama cijene strašne ko da živimo u švicarskoj.
:gamer:

Cražy
05.11.12, 14:14
dobro si rekao ko da smo u švicarskoj,ja sam zaradio srebra za + klub mjesec dana i zlatni klub uključio. meni super a valjda je i onima koji troše 10k srebra za 6 kaveza i takve fore

Karlitos
05.11.12, 14:40
najjači je ovaj za kacigu gladijatora 26 k srebra:brukica::blink:,taj mora da je premijer švice

bezimeni
05.11.12, 14:59
1 x Kaciga Gladijatora 18 40000, neki bacaju novce pametnije da ju udjele sirotinji .

rudlavi cezar
05.11.12, 15:31
1 x Kaciga Gladijatora 18 40000, neki bacaju novce pametnije da ju udjele sirotinji .
kavez 6x 12k srebra,eto momak ja se nudim da ti pomognem da naučiš igrat.za po 100 srebra na dan.kakav je ovo jad i bjeda,da 12k srebra za nešto,kaj ču pregazit ja il neko drugi sa herojem u sekundi ha ha ha
za 12 kila srebra si mogao naštancat vojnike,nebi ništa potrošio,nešto sitno

Coa Cao
05.11.12, 16:17

:blink::cerek: nemreš reć da nije korisna :brukica:

bećar666
05.11.12, 17:34
29 x Svitak 27 29020 :opala:

exAzriel
05.11.12, 18:56
29 x Svitak 27 29020 :opala:

što će reći, čisti oaze, i prodavaj iteme, neka njuberi kupuju.....
buš si ušparal za koju pivu, a travian ti plaća netko drugi..
pošteno kaj ne?

yzfR1
05.11.12, 19:35
kavez 6x 12k srebra,eto momak ja se nudim da ti pomognem da naučiš igrat.za po 100 srebra na dan.kakav je ovo jad i bjeda,da 12k srebra za nešto,kaj ču pregazit ja il neko drugi sa herojem u sekundi ha ha ha
za 12 kila srebra si mogao naštancat vojnike,nebi ništa potrošio,nešto sitno
Ma s čim ćeš ti to pregaziti u ovoj fazi igre? Pih...

rudlavi cezar
05.11.12, 19:45
Ma s čim ćeš ti to pregaziti u ovoj fazi igre? Pih...

da vidimo majstore kavez 6x,sa čime bi mogao pregazit 6 životinja,stvarno neznam:D

exAzriel
05.11.12, 19:49
da vidimo majstore kavez 6x,sa čime bi mogao pregazit 6 životinja,stvarno neznam:D
imam jedan izvještaj sa drugog servera gdje je tip dovukao 2 kile živina :D

pa da te onda vidim :D

rudlavi cezar
05.11.12, 20:05
imam jedan izvještaj sa drugog servera gdje je tip dovukao 2 kile živina :D

pa da te onda vidim :D

bome tu se predajem:palčina:

Karlitos
05.11.12, 20:35
Dobro ljudi nitko ne kaže da tonisu korisne stvari ali 12 k za je.... kavez:S:brukica: ili 40 k za kacigu:brukica:

SC KILLER
05.11.12, 20:38
Dobro ljudi nitko ne kaže da tonisu korisne stvari ali 12 k za je.... kavez:S:brukica: ili 40 k za kacigu:brukica:

ima se moze se :D

rudlavi cezar
05.11.12, 20:49
daj mi reci,jel ti to interesantno.da imam tolko golda,pa mislim da bi igrao sa tobom šah,po ploči.Još je jedna krajnost u igrici,nadogradite farmu.nadogradite farmu kad je proizvodnja hrane u plusu,kad minusa,ko na starim serverima nema,kad su žitnice pune.dajte stavite to ovako.potrošite 3 golda za npc:D

sbk83
05.11.12, 21:12
Zanimljivo je da sam sada uspio kupiti 2 x 6 kaveza po cijeni od 2500 srebra, dok su cijene kaveza prije sat vremena bile 10 000.
Tko je ovdje lud?

Karlitos
05.11.12, 21:17
Zanimljivo je da sam sada uspio kupiti 2 x 6 kaveza po cijeni od 2500 srebra, dok su cijene kaveza prije sat vremena bile 10 000.
Tko je ovdje lud?

Ima ih puno ludihROTFL

animal1978
05.11.12, 21:19
Tko je ovdje lud?

prijenos srebra multi acc...

sbk83
05.11.12, 21:21
prijenos srebra multi acc...

nebih baš rekao ;) znam tko je kupovao i vjeruj mi nije nikakvo prebacivanje :)

bećar666
05.11.12, 21:29
A jbg kako se naleti, nije tijekom cijeloga dana jednako

yzfR1
05.11.12, 22:16
2 tigra, 2 vuka i 2 medvjeda u kombinaciji sa nešto zida, herojem i nekoliko falangi ili preta? I ti bi to pregazio?:D

sbk83
05.11.12, 22:19
2 tigra, 2 vuka i 2 medvjeda u kombinaciji sa nešto zida, herojem i nekoliko falangi ili preta? I ti bi to pregazio?:D

zar je to neki problem? :usisava:

TaraT
06.11.12, 00:07

ili se ne zna drukcije?!

da, 200 batina to stvarno ne moze pocistiti

SC KILLER
06.11.12, 00:09
ili se ne zna drukcije?!

svako igra na svoj nacin iglicu :D

TaraT
06.11.12, 00:16
svako igra na svoj nacin iglicu :D

naravno, ljudi samo koriste opcije koje im je 4.0 verzija otvorila

nego, kakvo je stanje na serveru, onako, globalno
nesto mi se cini da se ovaj sc jako razmahao, jos ce ih netko uzeti na pik

baka u kanalu
06.11.12, 00:28
daj mi reci,jel ti to interesantno.da imam tolko golda,pa mislim da bi igrao sa tobom šah,po ploči.Još je jedna krajnost u igrici,nadogradite farmu.nadogradite farmu kad je proizvodnja hrane u plusu,kad minusa,ko na starim serverima nema,kad su žitnice pune.dajte stavite to ovako.potrošite 3 golda za npc:D

ne broji se proizvodnja heroja....zato traži da radiš farme....to je u biti dobro za igru...sela se ponovno mogu kk....heroj ih neće moći u plus prebaciti...bar se nadam

baka u kanalu
06.11.12, 00:30

dobiju rese iz oaze...zato mislim tolko daju za kaveze...a statični def je pushiona..pa da ima i 2 kile živina

sbk83
06.11.12, 10:18
dobiju rese iz oaze...zato mislim tolko daju za kaveze...a statični def je pushiona..pa da ima i 2 kile živina

Ne bih se baš slozio sa tobom da je taj deff pušiona, vjerujem da sad ima igrača koji imaju dovoljno zivotinja za zaustavit 300-350 gorštaka, kasnije to ne dolazi do izrazaja i taj deff je tek poslje pusiona, ali je trenutno stvarno dobra obrana

baka u kanalu
06.11.12, 11:13
Ne bih se baš slozio sa tobom da je taj deff pušiona, vjerujem da sad ima igrača koji imaju dovoljno zivotinja za zaustavit 300-350 gorštaka, kasnije to ne dolazi do izrazaja i taj deff je tek poslje pusiona, ali je trenutno stvarno dobra obrana
neznam....bolje prodati.....napraviti skrivena skaldišta...uplatiti izmicanje....iz perspektive no goldera..

sbk83
06.11.12, 11:32
neznam....bolje prodati.....napraviti skrivena skaldišta...uplatiti izmicanje....iz perspektive no goldera..

Naravno to je za osobu koja ne golda, ali pričamo o osobama koji kupuje te kaveze, tj. o golderima.
uglavnom za onog tko ima toliko novca, na dobitku je sa tim zivotinjama, nikako na gubitku, te su mu jako isplative na početku

exAzriel
06.11.12, 13:17
Naravno to je za osobu koja ne golda, ali pričamo o osobama koji kupuje te kaveze, tj. o golderima.
uglavnom za onog tko ima toliko novca, na dobitku je sa tim zivotinjama, nikako na gubitku, te su mu jako isplative na početku
dobro, i drugi golder nakupuje par kanti, i rješi te živine... i kaj onda sa deffanjem?
glupo je trošiti toliki novac na kaveze

BobDylanDog
06.11.12, 13:44
možeš potrošit kile srebra na kaveze koji će zaustavit jedan solidan off u ovoj fazi,ali obratite pozornost na ovo JEDAN.
a inače mislim da se srebrom zamara samo igrač koji puni herojevu proizvodnju,inače nema previše smisla.
arti koje trebaš će doći kad tad a uz malo pljačke ne zaostaješ puno za proizvodnim herojima.pomasti ti ne trebaju itd..

SC KILLER
06.11.12, 13:45
31 x Svitak 12 49758 2:05:49 pao je rekord od 40k srebra :lol2::lol2:

yuzni1
06.11.12, 15:02
Ljudi znate li sta o travian timu, da djeli 250 golda?
nesto sam nacuo u skype sobi ali nisam bas dobro skuzio o cem use radi :blink:

arcikos
06.11.12, 15:09
Ma to je cisti debilizam.Bolje da su kupili paket golda nekome da im otvori ac i stanca def ako vec imaju viska novaca.

tenk
06.11.12, 15:16
31 x Svitak 13 50001 0:34:43 Nemate dovoljno srebra.
ROTFL:brukica: samo čekam da dobim svitke na avanturi :cry:

yuzni1
06.11.12, 15:16
31 x Svitak 13 50001

doslo i 50 kila :opala::opala:

Isabella_Este
06.11.12, 15:28
31 x Svitak 13 50001 0:34:43 Nemate dovoljno srebra.
ROTFL:brukica: samo čekam da dobim svitke na avanturi :cry:

:pije kavu:

SC KILLER
06.11.12, 16:43
-+ koaliciju tnt,KEF@,DICKTAT,OSRH,L.V.(tu se nalaze jos KRIK, MILF i EO koji nemaju nista potpisano trenutno)
++ koalicija Savezi:NAV,PTSP,RNN,reBorn.PTSP™(nemaju neku vecu konkurenciju na kvandrantu osim woff saveza koji nema puno izlgeda)
-- RARE,PiP,Šlapice,Ponosni,SC,ZNG (niko nema potpisano za sada iako se suskalo da P i slapice dolaze skupa na server)
+- !!SC!!,No N,TNT®( mislim da !!SC!! nece imat neke vece probleme na svom kvandrantu)

sbk83
06.11.12, 17:54
Ma ti si zakon!

mangup
06.11.12, 18:02
ha ha vidim bije se bitka izmedju -+ i ++ tko ce vecu koaliciju sloziti :) i onda se neko zali kako je na hr serverima uzasno

yuzni1
06.11.12, 18:22
Na -+ u saveznistvu je tnt kefa i dicktat, pa ja mislim da ce i najbolje biti na -+ kordinatama :sjekiraš::sjekiraš::sjekiraš:

kolesterol
06.11.12, 18:36
hmm ne bi me začudilo da se te dvije velike koalicije sa -+ i ++ još i međusobno povežu :to victory:

SC KILLER
06.11.12, 18:37
hmm ne bi me začudilo da se te dvije velike koalicije sa -+ i ++ još i međusobno povežu :to victory:

:cerek: :cerek: e to bi show program bio :D

kolesterol
06.11.12, 18:46
ali sa druge strane ima i jako dobrih ekipa koje imaju šta pokazati i bez pomoći drugih... pričekajmo još malo da vidimo, još stignem molit da me prime u najveću koaliciju :party:

doci
06.11.12, 18:48
ha ha vidim bije se bitka izmedju -+ i ++ tko ce vecu koaliciju sloziti :) i onda se neko zali kako je na hr serverima uzasno

Ispravak netočnog navoda - mi ne slažemo nikakvu novu koaliciju, NAV i PTSP su saveznici od drugog s1 servera, a prošli s1 je bio s nama i reBorn. Tko je igrao prošli s1 to zna...Samo potvrda da je koalicija šljakala. RNN je dio našeg NAVa okupljenih u taj savez.. End of story..:)

SC KILLER
06.11.12, 19:02
Ispravak netočnog navoda - mi ne slažemo nikakvu novu koaliciju, NAV i PTSP su saveznici od drugog s1 servera, a prošli s1 je bio s nama i reBorn. Tko je igrao prošli s1 to zna...Samo potvrda da je koalicija šljakala. RNN je dio našeg NAVa okupljenih u taj savez.. End of story..:)

meni drago da koalicija sljaka sam nemojte previse wingova radit ;)

zirafa
06.11.12, 20:00
-+ koaliciju tnt,KEF@,DICKTAT,OSRH,L.V.(tu se nalaze jos KRIK, MILF i EO koji nemaju nista potpisano trenutno)

evo i ja imam ispravak netočnog navoda (ispred tnt-a) : nisam se čula niti znam tko vodi OSRH i L.V., a sa Kefom i Dicktatom smo u kombinaciji od prošlog servera tako da je to samo nastavak suradnje (uostalom kad se zbrojimo jedva da prelazimo jedan maximalno popunjen savez) :gamer s mišem:

Zhupa
06.11.12, 20:12
Kako je moguće da sa herojem sa 96% zdravlja na normalnoj avanturi pogine? :D

gamacid
06.11.12, 20:19
meni drago da koalicija sljaka sam nemojte previse wingova radit ;)

nema dosta igraca na kvadrantu da jos i vingove prave
hehe

veliki gak
06.11.12, 20:26
nema dosta igraca na kvadrantu da jos i vingove prave
hehe

Ma nađe se igrača, ali problem u profilu :(

yzfR1
06.11.12, 20:38
da, 200 batina to stvarno ne moze pocistiti

Što je to 200 batina? Prijevod pliz

RoyalImperian
06.11.12, 21:41
Što je to 200 batina? Prijevod pliz

Gorštaci ;)

exAzriel
06.11.12, 22:05

kad nemamo golda za sve živine navuči u sela, i sve svitke pokupovati :cerek:

grozd
06.11.12, 22:59
hehe .... ima ekipa perja za kupnju famoznih svitaka .... baš imaju lijepu prođu :D .... neka neka

Nights
07.11.12, 00:18
Zaraditi 40k srebra na aukciji... neprocijenjivo!!! :dance:

sbk83
07.11.12, 00:54
Nego, jel moguće da neki igrači sami sebe farmaju samo da se probiju do top 1 pljačkaša....a nazalost ipak im ni uz tu pomoć ne ide :(

exAzriel
07.11.12, 00:56
Nego, jel moguće da neki igrači sami sebe farmaju samo da se probiju do top 1 pljačkaša....a nazalost ipak im ni uz tu pomoć ne ide :(
kako sami sebe farmaju kad nitko nema još dva sela?
i uostalom to je specijalnost dade, a koliko znamo njega nema tu

sbk83
07.11.12, 00:57

pa da farmaš sam sebi selo, bio bi na 0, jer si opljačkao, ali u isto vrijeme si izgubio resse pa si na 0
nego vidim neki šalju resurse u neaktivce, pa pokupe to poslije ;) i to uvijek točnu količinu u točno vrijeme :D
da ti jednostavnije objasnim jer očito nisi skuzio, farmaju sami sebe (farmaju svoje resurse kod drugih igrača)

exAzriel
07.11.12, 01:02
očito ljudi imaju razne ideje sa ovom igrom... no priznajem to je novina... bar meni

Coa Cao
07.11.12, 01:54
pa da farmaš sam sebi selo, bio bi na 0, jer si opljačkao, ali u isto vrijeme si izgubio resse pa si na 0
nego vidim neki šalju resurse u neaktivce, pa pokupe to poslije ;) i to uvijek točnu količinu u točno vrijeme :D
da ti jednostavnije objasnim jer očito nisi skuzio, farmaju sami sebe (farmaju svoje resurse kod drugih igrača)

ljudima je zbilja dosadno u životu:cerek:

SC KILLER
07.11.12, 02:53

dobro da nedaju guzice za medalje :blink:

mangup
07.11.12, 06:56

dado te pozdravlja i kaže ti lakse malo sa tom ovisnoscu o njemu....
i ko kaze da nije tu? tu smo mi zajedno :cerek:

Karlitos
07.11.12, 08:43
dobro da nedaju guzice za medalje :blink:

To ne znamo pouzadno jel tako,sudeći što se sve događa mislim da nije ni ta opcija isključena:cerek:

TaraT
07.11.12, 09:44

nije da je neka novost da ljudi rade takve ili slicne stvari, ali meni je zanimljivo kako do takvih zakljucaka dodje bivsi prvi pljackas bas u trenutku kad postane drugi i to ne znam na temelju kojih podataka?!

blitz
07.11.12, 09:46
ha ha vidim bije se bitka izmedju -+ i ++ tko ce vecu koaliciju sloziti :) i onda se neko zali kako je na hr serverima uzasnoIz servera u server se rade iste greške...od početka se stvaraju velike koalicije,..kad se počiste mali..a to je nekih mjesec dana igre,i onda nastupa vegetiranje...klikanje i čekanje neznam čega...nema fajta,nema igre..od ovih 2,5 k igrača za nekih 3-4 mjeseca ostat će ni 1k..

hbudimir
07.11.12, 11:21
nije da je neka novost da ljudi rade takve ili slicne stvari, ali meni je zanimljivo kako do takvih zakljucaka dodje bivsi prvi pljackas bas u trenutku kad postane drugi i to ne znam na temelju kojih podataka?!
Pa bar je to samo po sebi jasno. On je najbolji, i ako ga netko prestigne, ocito vara i mulja. Ne vidim sta je problem.... :D

Zhupa
07.11.12, 11:26
Ja sam koalicija sa sobom i ako itko zeli sa nama u koaliciju neka se javi .