PDA

View Full Version : Pocetak

Barinho
07.11.12, 08:59
Pozdrav ekipa, ne zna u koju temu da napisem pa cu ovdje.... ugl. radi se o tome da bi zaigrao jos jednom t3... bilo koji ali koliko vidim nema ni na hr, ba a ni na ostalim serverima.....imate li kakvog saznanja u vezi tog hoce li gdje ubrzo krenuti?
pozdrav
bare

hbudimir
07.11.12, 11:42
Ovo je jedno od onih pitanja koje je tisucu puta odgovoreno, al evo jos jednom :D
Predpostavljam da se ovo t3 odnosi na verziju 3,6?
U hrvatskoj ima trenutno aktivan s4 koji je u toj verziji. Kao i uvijek do sada, kada ce koji server bit restartiran i u kojoj verziji je nepoznato do samog restarta, pa kad ce neki novi 3,6 server bit i koji ce to bit, na to pitanje ti nitko ne moze odgovorit.
Pretpostavljam da ce ga zavrtit bar jos jednom (iako, ako se ovako nastavi mogli bi ga i potpuno ukinut jer je na njemu uvijek jako mali broj igraca), a sad kad ce to bit.... tko zna.
Jos jednom, moja pretpostavka, ne prije zavrsetka s4, pa jos neke pauze od mjesec - dva.

Barinho
07.11.12, 12:37
ne pratim bas ni forum niti ista drugo, nisam igrao vec duze vrijeme....pa me uhvatila nostalgija. a ovaj t4 nije bas po mom ukusu!

hbudimir
07.11.12, 13:21
Sve znam :D
Znaci kazem ti, ovo je cisto moje nagađanje, al kraj prvog ili drugi mjesec, ne vjerujem nista prije toga.
A uvijek ti ostaju strani serveri ako ti se neda cekat :staklenka:

Barinho
13.11.12, 09:53
ni tamo bas ne mogu da uhvatim kad krece! provjeravam konstantno ali nista posebno nema! :D

FlyingDutchman
03.03.13, 17:33
Ako tko što čuje neka samo javi... ima još ekipe koja bi zaigrala