PDA

View Full Version : Greska sa trgovcima

Dena majstor
18.11.12, 01:40
Jedan igrac iz mog saveza je blokiran i kada odem na njegovo naselje pise da mu nemogu poslat trgovce.A kada odem na trznicu i upisem ime njegovog naselja mogu mu poslat.Mislim da je to greska.I zasto multihunter neodgovara na poruke?Tog igraca su blokirali slucajno nije krsio nikakva pravila i nejavlja se nikako a vojska ce mu riknut zbog minusa u proizvodnji zita.
Radi se o hrx serveru.

LMAO
19.11.12, 11:42
Ako sam ja dobro shvatio taj ban.... Nemožes mu poslati rese upravo zbog bana , a na tržnici možeš izvršiti razmjenu jer je ponuda na tržnicu stavljena prije nego je igrač banovan.
A nisam siguran baš da vojska crkaje dok je igrač pod banom kad nema hrane....

Haris
22.11.12, 23:52
Jedan igrac iz mog saveza je blokiran i kada odem na njegovo naselje pise da mu nemogu poslat trgovce.A kada odem na trznicu i upisem ime njegovog naselja mogu mu poslat.Mislim da je to greska.I zasto multihunter neodgovara na poruke?Tog igraca su blokirali slucajno nije krsio nikakva pravila i nejavlja se nikako a vojska ce mu riknut zbog minusa u proizvodnji zita.
Radi se o hrx serveru.
jel to vezano za onog svabu? :D .... a vojska pod banom ne umire

Dena majstor
24.11.12, 23:30
Aha okej to sto neuzmire pod banom.
Ali glupo je sto se uopce preko trznice moze poslat trebalo bi napravit da ti napise da taj igrac ima ban i da se nemoze ni preko trznice slat jer ako netko slucajno posalje odose mu resursi.

FlameSpirit
11.12.12, 20:46
Niti ga ne možeš napadati pod banom. To je još bitnije.

barshun
08.05.13, 20:09
hr3

na tržnici uvijek piše da nemate niti jednog slobodnog trgovca npr. 0/6 iako su svi doma

cakani
09.05.13, 09:41
A nisam siguran baš da vojska crkaje dok je igrač pod banom kad nema hrane....
Ma banani igrac kao garaza zlata vrijedi. :D

Superhik
09.05.13, 13:50
hr3

na tržnici uvijek piše da nemate niti jednog slobodnog trgovca npr. 0/6 iako su svi doma

upoznati smo s tim problemom u prikazu igre. Igrači mogu koristiti trgovce samo igra krivo prikazuje njihov broj. Radi se na otklanjanju te pogreške.

Ma banani igrac kao garaza zlata vrijedi. :D

A kada sjedne kazna i brisanje vojske onda bude i suza :D