PDA

View Full Version : Selo u sivoj zoni

Observer
21.02.13, 18:51
Pozdrav,

poslao sam ticket sa prijavom ali pošto nisam siguran da ću dobiti odgovor, onda pokrećem i temu ovdje. Ako je moja greška u pitanju, unaprijed se ispričavam na trošenju vremena svih koji su ovo pričitali...

Dakle, izgradio sam selo na crop-u u sivoj zoni. Naravno, Natari po novom odmah kreću i za 24 sata napadaju. Šalju 14 valova, svaki sa katapultima koji ciljaju dvije zgrade. Znači, logika nalaže da će uništiti 28 zgrada ako nema otpora (a ovako ga rano nema sigurno). E sada...

Ja sam izgradio 34 zgrade. Sva polja resa, glavnu, tržnicu, vojarnu i tako dalje i uz to jedno skladište na 10 i nekih 8 komada na 1. Sve skupa 18 polja resa i 16 polja u selu.

E sada, svuda na forumu su dostupne neke informacije, ali sve kažu isto - preko 30 zgrada i miran si. E pa, ja sam izgradio 34 i to 6 sati prije napada. Namjerno sam ostavio ostalo prazno jer mi nema smisla imati puno skrovišta kao ni graditi skupe zgrade bez kojih bih ostao. Meni je ovaj dio novi jer nisam igrao Travian od prvog S2 (i nešto S3).

Dakle, mene zanima je li to greška ili samo jako loše pojašnjeno igračima? Mislim, ja sam pregledao sve dostupne informacije i sve govore drugačije ali se slažu u minimalnom broju zgrada.

Ako je to neki bug, onda me zanima što mogu napraviti da mi se vrati zlato koje sam utukao i resi koji su nestali ovim putem.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Observer
22.02.13, 09:20
Dobio sam odgovor:

Pozdrav,

te tutoriale pišu igrači... ni jedan nije zvanični i samim tim greške su moguće.

Preporučujem poslati dovoljno vojsle da se odbrani.

S Poštovanjem,
Sanja
Travian tim

Dakle, ništa mi nije odgovoreno i dobio sam uputu da manje od mjesec dana nakon početka servera pošaljem deff i obranim se od Natara. :cerek:

Dakle, ništa od ovoga vidim. Možda bi uspio da sam imao zlatni klub? Jesu li novci u igri? Mislim, to zlato koje sam potrošio je isto koštalo ali za svoje novce dobijam lošiji feedback od korisničke službe nego da sam zvao Optiminu korisničku službu, što puno govori svima koji su ju ikada zvali.

Vidim da se na hrvatskim serverima ništa nije promijenilo. Egocentrizam i osorno ponašanje su i dalje vrlo prisutni, to pridajem kadroviranju i načelno karakteru nas Hrvata koji smo toliko bitni sami sebi...

Pozdrav svima, vidimo se možda na nekom drugom, stranom serveru. Ako slučajno dobijem odgovor na odgovor koji sam poslao nakon ovog odgovora (jel vam se već vrti u glavi? ;) ), onda ću ga staviti tu da ga svi vide. Mimo toga, držite se svi i moj vam je savjet da manje plaćate a više tražite svoja prava jer novac ne raste na drveću.

keke
22.02.13, 13:27
Pozdrav,

Dakle, izgradio sam selo na crop-u u sivoj zoni. Naravno, Natari po novom odmah kreću i za 24 sata napadaju. Šalju 14 valova, svaki sa katapultima koji ciljaju dvije zgrade. Znači, logika nalaže da će uništiti 28 zgrada ako nema otpora (a ovako ga rano nema sigurno). E sada...

Ja sam izgradio 34 zgrade. Sva polja resa, glavnu, tržnicu, vojarnu i tako dalje i uz to jedno skladište na 10 i nekih 8 komada na 1. Sve skupa 18 polja resa i 16 polja u selu.

E sada, svuda na forumu su dostupne neke informacije, ali sve kažu isto - preko 30 zgrada i miran si. E pa, ja sam izgradio 34 i to 6 sati prije napada. Namjerno sam ostavio ostalo prazno jer mi nema smisla imati puno skrovišta kao ni graditi skupe zgrade bez kojih bih ostao.

Nisu svi rekli preko 30 zgrada i miran si :)
ne znam kako da se izrazim osim "porušilo ti je pop" trebao si još par srovišta na 1 i ostalo bi selo. Nisi prvi koji se tako zaletio. Skrovišta su bar jeftina. Pregledaj malo što ti je porušilo :)

Observer
22.02.13, 16:00
Ma svejedno sada, vidim da mi ne prolaze postovi i da je ovdje i dalje sve isto. Nikada više .hr server.

Za sve koji znaju nešto engleskog, danas je krenuo international server 9. Navalite, znam iz iskustva da je tamo osoblje puno kulturnije i profesionalnije. Isto tako, pun Balkan servera...

Poslali su mi da iz supporta poruku (neka Sanja, vi redoviti znate tko je to) da mi preporuča da pošaljem deff sljedeći puta kada me Natari napadnu. Na serveru koji je manje od mjesec dana star... :brukica:

U svakom slučaju, odgovorio si mi na pitanje zapravo. Znači, mora imati pop (što ne računa farme hrane) da bi preživio isto pored broja zgrada. Hvala.

DigiMix
22.02.13, 21:27
Nisu svi rekli preko 30 zgrada i miran si :)
ne znam kako da se izrazim osim "porušilo ti je pop" trebao si još par srovišta na 1 i ostalo bi selo. Nisi prvi koji se tako zaletio. Skrovišta su bar jeftina. Pregledaj malo što ti je porušilo :)

Samo sto ti skrovista nedaju pop :D:D Treba imati konkretnih zgradica jer ako nemas srece ....pa- pa siva :opala:

Imao kolega sve slotove popunjene ali je bio takve srece da su natari taj dan bili nabrijani i gadali bolje njego inace .... afkors

to je rezultiralo nuliranjem :pivo:

keke
22.02.13, 21:42
Samo sto ti skrovista nedaju pop :D:D Treba imati konkretnih zgradica jer ako nemas srece ....pa- pa siva :opala:

Imao kolega sve slotove popunjene ali je bio takve srece da su natari taj dan bili nabrijani i gadali bolje njego inace .... afkors

to je rezultiralo nuliranjem :pivo:
to i kažem, neka vidi što mu skatalo, otišao pop

Konkretan odgovor:
Nakon 24 sata.
14 napada sa katapultima i ciljaju 2 građevine.
Izgradi: skladište, žitnicu, tržnicu, vojarnu, akademiju, glavnu zgradu, dvorac heroja, kovačnicu, rezidenciju, VP. Onda napraviš samo jedno srovište na 10 i sva ostala polja popuniš sa skrovištima a svako da je samo na 1 lvl. I sva resursna polja na 1
Dolaze jednom, idu napadi u sekundi.

Neka netko ispravi, ali to bi trebalo biti to