PDA

View Full Version : Problem sa ip adresom sa drugim igracom

PhysoTronic
07.04.13, 22:27
u 2 svijetu ima neki lik Nikta koji me napada, ali ne moze mi nsita jer navodno ima isti ip kao i ja? to nije moj acc i nemam blagog pojma kako mi mozemo imati isti ip

Superhik
08.04.13, 11:14
Obratiti se MHu na serveru, ovako nije moguće dati konkretan odgovor jer se za to treba imati uvid u server. A po mom nekom iskustvu nije riječ o grešci u igri. Ali opet ponavljam da se obratiš MHu.

Lp
Hik

orchidea
08.04.13, 12:05
Meni se to dogadjalo na proslom s3 prilicno cesto i na proslom s5 takodjer relativno cesto,
a vrlo sam uvjerena da u mom stanu i na mom kompu ne igra nitko drugi osim mene, a isto tako niti ja ne igram s multicima ni pod razno i pod garancijom kredita u Svicarcima na iducih 25 godina :D
Mozda imam duhove u stanu :staklenka: Sad necu moc spavat, nakon ove pomisli... :vampire:

Do cega je nemam pojma, jednom mi je netko nesto objasnjavao, ali sam zaboravila.

Svakako savjetujem provjeriti s MH, za svaki slucaj.

Haris
08.04.13, 13:07
meni se to desava kad igram preko moba :D

animal1978
08.04.13, 13:38
javlja se problem zbog tog šta se igra preko mob..imao sam takav problem na početku hr1...obratio se mh i dobio odgovor da je stvar u davatelju usluga...nešto tipa kao da ne zakupe dovoljan broj adresa pa se zato podudaraju ip...

Superhik
08.04.13, 19:51
Da, ima veze s davateljem usluga, pogotovo mobilni operateri ali nisam htio tu u detalje da se ne primite toga kao sveto pismo jer svaki slučaj je zaseban za sebe a kako nemamo uvid u sve potrebne informacije onda je jedino pametno i ispravno obratiti se Mhu na serveru :)

DigiMix
08.04.13, 22:18
Da , i onda ni kriv ni duzan popijes ban .....kao npr moj kolega prosli server :narf:

Superhik
08.04.13, 22:41
Da , i onda ni kriv ni duzan popijes ban .....kao npr moj kolega prosli server :narf:

ma naravno :)