PDA

View Full Version : Veteranske medalje

Tikky
18.06.13, 18:25
Evo vratio se na hrx i vidim da ima igraća sa onim medaljama kao dokaz da igraju 3 godine travian,a ja igram oko pet pa nigdje medalje,a htio bi u neki malo bolji savez.Na kom principu se dobivaju te medalje i mogu li ja dobiti jednu?

ShadowStalker
18.06.13, 19:43
Moraš 3 godine igrati Travian putem iste e-mail adrese, odnosno imati račune registirane na istoj adresi duže od 3 g.

Tikky
18.06.13, 23:55
Znaci mogu me banati preko ip adrese ali zato ne mogu provjeriti koliko dugo igram travian.
Pa igram od 2010 na istom mailu imam dva-tri acca do sada.Ali to je sa stankama od koji server-dva.Mogu li za to dobiti medalju ili mora biti bez stanki.

ShadowStalker
19.06.13, 00:12
Ja ti u teoriji pričam, ni ja nisam bio online duže. :D
http://forum.travian.co.uk/showthread.php?74352-Veteran-medals-for-our-long-time-players

Wrong
19.06.13, 01:21
Every player who plays TRAVIAN for 5 years or longer + active - will additionally receive a Gold voucher.
Bullshit.Trebao bi dobit 2 i pol vaucera a dobijem izmet.

dragann
20.06.13, 10:45
Evo vratio se na hrx i vidim da ima igraća sa onim medaljama kao dokaz da igraju 3 godine travian,a ja igram oko pet pa nigdje medalje,a htio bi u neki malo bolji savez.Na kom principu se dobivaju te medalje i mogu li ja dobiti jednu?

za bolji savez ti nije potrebna medalja....