PDA

View Full Version : Teutonci pasivno

Yolonjino
07.09.13, 14:32
Teutonci se inače igraju agresivno, zive od farmanja, klubići nonstop, brisanje konkurencije, samo najaktivniji i najsretniji prezive, mene zanima ( ko gal igrača) dal bi mogao igrat s teutima pasivno, precizno u početku, napraviti deff vojsku i skrovišta za preživljavanje te faze, i glavninu resurasa dobivati iz proizvodnje res. polja?

Raspust Team
08.09.13, 19:40
Moguce je ali vrlo je tesko, zasto bi odabrao teute ako si pasivan igrac?! :cerek:

tunto
09.09.13, 16:36
o teuti kao pasivci
nemoguče
ali ne moraju nužno biti off
teuti imaju nekih sitnih prednosti kao kvazi deff
teutanca možeš u kratko vrijeme pretvoriti u opasnog deffera
a nakon arteva sa artom izviđača postaje jako jak defer
naravno ekipna igra je tu jako potrebna
no ono čega se svi igrači boje je "neznanje"
ako naklikaš dovoljno izviđača a ne vidim razloga da ih ne naklikaš jer su jeftini u proizvodnji i održavanju
preživel budeš komotno server da te nitko ni ne pogleda

:opala::opala:

tunto
09.09.13, 16:39
Moguce je ali vrlo je tesko, zasto bi odabrao teute ako si pasivan igrac?! :cerek:
pa valjda zato kaj je radoznalost ubila mačku
takav teut je svakome zanimljiv i svi bi se na njega ljepili
posebno kad naklika dovoljni broj izviđača da ga se nemre pogledati :blackeye:

Yolonjino
10.09.13, 21:11
aha nice to je jedan pristup, definitivno legitiman, ja sam došo na ideju jer imaju jako jeftinu vojsku, ali nemam vremena u ranoj igri nonstop farmat, bit na accu, pa taj dio odigrat ko gal, i kasnije kad proizvodnja krene stancat batine i farmat etc

tunto
12.09.13, 13:44
aha nice to je jedan pristup, definitivno legitiman, ja sam došo na ideju jer imaju jako jeftinu vojsku, ali nemam vremena u ranoj igri nonstop farmat, bit na accu, pa taj dio odigrat ko gal, i kasnije kad proizvodnja krene stancat batine i farmat etc

a da probaš igru pogledati malo šire
nije farmanje poanta traviana

špija
12.09.13, 21:26
Tunto, najbolji su gali u offu s artom za brže kretanje, i bez pješaka... ali ovo kaj nam tu rade je da će trošiti 4 žita po satu... strašno.

tunto
12.09.13, 21:56
Tunto, najbolji su gali u offu s artom za brže kretanje, i bez pješaka... ali ovo kaj nam tu rade je da će trošiti 4 žita po satu... strašno.

pa vidiš izgleda da znaš kad igram gala da su mi hedi vojska
naravno hedi jedu puno no kad ih ima sami se hrane a i ne treba ti posebno deff dečki su u masi mrak :D