PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 1

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Horall
12.09.13, 14:41
Ovdje možete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/index.php#spielregeln), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Napomena: Stavljanje borbenih izvještaja u ovu temu je zabranjeno, i bit ce kažnjeno.

Moderator: Inkvizitor (http://forum.travian.com.hr/member.php?58896-Inkvizitor) Inre (http://forum.travian.com.hr/member.php?59154-Inre)

SC KILLER
12.09.13, 14:45
ko sve dolazi na server :D Cujem da NAV ne dolazi :D

exAzriel
12.09.13, 14:50
nije sigurno ni da dolazi ni da ne dolazi, pregovara se još.....

SC KILLER
12.09.13, 14:54
nego da prokomentiram ove promjene svida mi se za kante i umjetnine ali ovo sa zastitom :brukica:
Jel dolaze kova i ostatak faca :D

exAzriel
12.09.13, 14:56
to za zaštitom nemojmo još pljuvati
tak je onemogućeno saditi multiće okolo koje buš pljačkao prvi mjesec, a isto tako, onaj tko se rega drugi mjesec, ima šanse opstati, što do sad nije bio slučaj osim ak nije u neki jaki savez upao
pričekajmo da vidimo kak bu to funkcioniralo
a i dado bu bez brige mogao na serveru biti do kraja, i gledati kaj se događa, bez da ga kataju :D

SC KILLER
12.09.13, 15:03
to za zaštitom nemojmo još pljuvati
tak je onemogućeno saditi multiće okolo koje buš pljačkao prvi mjesec, a isto tako, onaj tko se rega drugi mjesec, ima šanse opstati, što do sad nije bio slučaj osim ak nije u neki jaki savez upao
pričekajmo da vidimo kak bu to funkcioniralo

Glupost kako god okrenes multica ce biti meni u cilju je onemogucit susjeda pored mene u razvoju i on moze fino cekat i naklikat deff i jos zivinu prakticki igraci nece morat biti tolko aktivni znaju da ih do 200 popa nemre niko napast i mirni su .Ubijaju (po meni) najzanimljiviji dio igre

Pafke
12.09.13, 15:10
ko sve dolazi na server :D Cujem da NAV ne dolazi :D

nije sigurno ni da dolazi ni da ne dolazi, pregovara se još.....

Do sad ih se javilo 15-16 kako čujem, a treba ih biti najmanje 30 i onda idu ozbiljno :)

exAzriel
12.09.13, 15:14
Nije to pafke. Neki se uplašili dade, ko ja, a neki hoće u sc s dadom :)

SC KILLER
12.09.13, 15:17
Nije to pafke. Neki se uplašili dade, ko ja, a neki hoće u sc s dadom :)

8)8) Mi samo dadu primamo i macka primamo :D

3per
12.09.13, 15:44
čujem da PTSP neće ić na server...

a i priča se da je veliki ratnik Pafke farmetina na x25 000... :party:

SC KILLER
12.09.13, 15:45
čujem da PTSP neće ić na server...

A meni si pricao sprema se opaka ekipa za ovaj s1 :P

Pafke
12.09.13, 15:46

:cerek::cerek: dadadadada kad si me prvi put zvao na server ti si bija moja farma... Al nečemo sad o tome tu :D

Pafke
12.09.13, 15:46
A meni si pricao sprema se opaka ekipa za ovaj s1 :P

Laže, idu :D

SC KILLER
12.09.13, 15:47
Laže, idu :D

znam zvao me a vidi kako sad pljuje po meni :P

Rade1986
12.09.13, 15:50
Po svemu novome šta sam vidio, nisu neke velike promjene, jedino je po meni zanimljivo šta će čuda biti i u zelenoj...

3per
12.09.13, 15:52
a ipak sam skužio da si prejak igrač za PTSP...
bez tebe opet nebi ništa napravili na serveru tako da nećemo niti doć na server :P

SC KILLER
12.09.13, 15:56
bez tebe opet nebi ništa napravili na serveru tako da nećemo niti doć na server :P

nemojte mi ljutit susjeda necu imat kog farmat :D

cakani
12.09.13, 16:56
Glupost kako god okrenes multica ce biti meni u cilju je onemogucit susjeda pored mene u razvoju i on moze fino cekat i naklikat deff i jos zivinu prakticki igraci nece morat biti tolko aktivni znaju da ih do 200 popa nemre niko napast i mirni su .Ubijaju (po meni) najzanimljiviji dio igre

Je, najzanimljiviji dio igre..
..daj me nemoj zahebavat. Pošto je dupla proizvodnja brzo 200 popa dođe..a i bome drugo selo.
Svakom bi predložio tko će biti blizu killera da pop mu ostane na 199 i peri po deffu.. :)

SC KILLER
12.09.13, 16:59
Je, najzanimljiviji dio igre..
..daj me nemoj zahebavat. Pošto je dupla proizvodnja brzo 200 popa dođe..a i bome drugo selo.
Svakom bi predložio tko će biti blizu killera da pop mu ostane na 199 i peri po deffu.. :)

je vrag te zel :D a ovo pored mene tramax i ekipa ti moze reci sta sam radio susjedima :)

Haris
12.09.13, 18:28
ko sve dolazi na server? :D

:O evo je moja stara farmica :D

Pafke
12.09.13, 18:30
Priča se da tnt da sprema nekakvu opasnu koaliciju :gamer:

3per
12.09.13, 20:03
ko sve dolazi na server? :D

:O evo je moja stara farmica :D

tko je tvoja stara farmica???
prijatelju ima puno loših kopija 3per-a ali samo je jedan pravi (najlošiji), ali NIKAD farma :fajter:

PS osim na s6

Raspust Team
12.09.13, 20:22
Ehem...

TNT- sprema koaliciju

SC- Mozda dodju na server

NAV- spremaju koaliciju... :cerek:

Pa sta je ovo, ceo server pun koalicije :tough:

Pafke
12.09.13, 20:45
Ehem...

TNT- sprema koaliciju

SC- Mozda dodju na server

NAV- spremaju koaliciju... :cerek:

Pa sta je ovo, ceo server pun koalicije :tough:

NAV se misli oče li uopče igrati :D ... A i ako dođu vjerojatno če biti u nekoj megakoaliciji :D

Pafke
12.09.13, 20:47
tko je tvoja stara farmica???
prijatelju ima puno loših kopija 3per-a ali samo je jedan pravi (najlošiji), ali NIKAD farma :fajter:

PS osim na s6

HAHAHAHAHAHAHHAHA 3per farmo ROTFL :P .... Nemoj se sad pravdat :P

špija
12.09.13, 20:59
Obzirom da vidim da je cilj ove izmjenjene verzije što češće raditi npc, a svi znamo da je osnovni problem traviana HRANA, razmislit ću o registraciji. Nimalo mi se ne sviđa mjesečno trošiti preko 2 kile zlata.

cakani
12.09.13, 21:09
Obzirom da vidim da je cilj ove izmjenjene verzije što češće raditi npc, a svi znamo da je osnovni problem traviana HRANA, razmislit ću o registraciji. Nimalo mi se ne sviđa mjesečno trošiti preko 2 kile zlata.

VS i VŽ će zlata vrijedit..
Makar trebali bi nosivost trgovaca izmjeniti po takvom

Hamco
12.09.13, 21:31

Slazem se da bi trebali povecati nosivost trgovaca kao i kapacitet skladista/silosa.Kad su vec mogli za sklonista zasto ne i za ovo nabrojano ?
Post nema nikakve veze sa ovim serverom,ali kad ste vec spomenuli to moro sam napisati ovdje :D

3per
12.09.13, 21:42

vidim da nisam jedini tko je odmah vidio ponudu servera za još jačim goldanjem (upravo taj npc za svaki rudnik posebno), većoj aktivnosti (potrebi) samih igrača da troše više vremena na accu a time i većoj potrošnji golda te "navlačenju" novih igrača na travijan opet u svrhu golda...
i tako dalje, i itako bliže...

rođendanski server je okrenut samo u svoju korist i samo se eksploatira veća potrošnja golda pa ovim putem apeliram na sve koji su u travian teamu da počaste svoje vjerne igrače travijana koji iz servera u server i iz godine u godinu igraju travijan i uplaćuju golde...pa ljudi dragi onda počastite igrače sa bar 200 golda za početak ovako glamuroznog rođendanskog servera

HVALA ! ! !
:lovju::lovju::lovju:

PS ako već slavite postojanje igre radi nas igrača i samo radi nas, onda nas i počastite a ne da mi još bolje častimo vas

LMAO
12.09.13, 22:24

Da, da... Uduplati kapacitet običnih skladišta...A ako neće da povećaju kapacitet trgovaca , mogli su barem uduplati onda njihovu brzinu...

Duplo veća potrošnja a ista skladišta...naravno, vidim već ste zamijetili više goldanja...
Mogli ste koji sekund (20-ak sec) smanjiti treniranje batinara,bit će veći minus kad se klika 24/7 off u malom i velikom, više npc-a, šta ima veze kad ću već toliko potrošiti šta mi je još 500-600 golda, i smanjiti malo "cijenu" vojnika, da ih može više za manje resa, šta ima veze i to 500-600 golda mjesečno više i ne mislimo se ni oko čega...

Al najbolje bi bilo da uopće ne primate te početnike i igrače bez golda, šta će vam kad nemate ništa od njih... Kažite lijepo , ulaz na server košta 1600 golda mjesečno i bok , pa tko voli nek izvoli :D

A za ovu "cijenu" i brzinu treniranja sam ozbiljno mislio, ne bi bilo loše da to malo ubrzate na svim serverima :D

Lp , :pivo:

3per
12.09.13, 22:31
Da, da... Uduplati kapacitet običnih skladišta...A ako neće da povećaju kapacitet trgovaca , mogli su barem uduplati onda njihovu brzinu...

Duplo veća potrošnja a ista skladišta...naravno, vidim već ste zamijetili više goldanja...
Mogli ste koji sekund (20-ak sec) smanjiti treniranje batinara,bit će veći minus kad se klika 24/7 off u malom i velikom, više npc-a, šta ima veze kad ću već toliko potrošiti šta mi je još 500-600 golda, i smanjiti malo "cijenu" vojnika, da ih može više za manje resa, šta ima veze i to 500-600 golda mjesečno više i ne mislimo se ni oko čega...

Al najbolje bi bilo da uopće ne primate te početnike i igrače bez golda, šta će vam kad nemate ništa od njih... Kažite lijepo , ulaz na server košta 1600 golda mjesečno i bok , pa tko voli nek izvoli :D

A za ovu "cijenu" i brzinu treniranja sam ozbiljno mislio, ne bi bilo loše da to malo ubrzate na svim serverima :D

Lp , :pivo:

tu sam mislio na navlačenje novih igrača kroz početnu zaštitu..povećana je početna zaštita pa nek bude povećana i količina golda na serveru pa nek se naviknu trošit gold...
bojim se da se kroz 50 golda neće stić "navuć"...

lolobridjida
12.09.13, 23:45
e ovo sa hranom je bas bez veze ...em sto tera na cesto npc-anje, em u kasnijim fazama ima da zakucamo pokrivajuci minuse ... bas nas i nisu nesto pocastili za rodjendan

emir123
13.09.13, 00:05
"Da budem iskren, treća stavka (jedinice jedu duplo više žita), je bila jedna od stavki, oko koje smo možda najviše diskutirali. Ipak, kada pogledate uvećanu proizvodnju resursa i jedinice koje zahtijevaju duplo više hrane, možemo vidjeti da se to slaže jedno uz drugo i da se praktično tu ništa ne bi promijenilo. Stvar je navike, sada batinari primjerice, troše 2 žita na sat, umjesto 1. Sa druge strane, ovo može samo učiniti interesantnijim i privlačnijim one artefakte koji smanjuju potrošnju žita."

ovo postaje smjesno,
pa ko je vise ovdje lud
cuj porede sa obicnim pjesakom koji jede 1
sta je sa konjevima koji jedu 3 sada ce jesti 6 kod rimljana ce jesti 8,
da ne govorim o katama ovnovima i adminima, koji ce jesti 8-12 po satu

mislim da im niko nikad nece skuplji poklon za rodjendan pokloniti

i sada naravno ban, radi unosenja negativne atmosfere

Ludak
13.09.13, 05:54
Hoće li neko ozbiljniji doći na server ili će biti klikanje kućica:cvijece i proljece:

cakani
13.09.13, 08:49
ovo postaje smjesno,
pa ko je vise ovdje lud
cuj porede sa obicnim pjesakom koji jede 1
sta je sa konjevima koji jedu 3 sada ce jesti 6 kod rimljana ce jesti 8,
da ne govorim o katama ovnovima i adminima, koji ce jesti 8-12 po satu

mislim da im niko nikad nece skuplji poklon za rodjendan pokloniti
i sada naravno ban, radi unosenja negativne atmosfere[/QUOTE]

Zašto bi dobio ban ? Pa svi komentiramo rođendanski nadolazeći server.
Dobro ima još iznenađenja do 16_tog..
Makar na speedu veličina skladara i žitnica je ista makar je x3(dobro..činjenica je da puno kraće traje),ali čudi me zašto nisu povečali nosivost trgovaca.
Za zlato se slažem pošto je rođendanski..200 goldića koje nemožeš prenjeti na drugi acc ili server.. bi dobro došlo

exAzriel
13.09.13, 10:14
e sad je i zvanično, igram s1 u SC-eu, inkognito :D

dadozg
13.09.13, 10:20
e sad je i zvanično, igram s1 u SC-eu, inkognito :D
ajde da i ti jednom zaigras u pravom savezu :)

nego vidim da me spominjes u skoro svakom svom postu,stani na loptu malo pa ljudi ce pomisliti da si zaljubljen u mene :)

SC KILLER
13.09.13, 12:46
bit ce veselo u skajp sobi nego imam info da slapice i krik dolaze na server (ne skupa) imali istine u tome :D

dadozg
13.09.13, 15:01
krik dolazi....danas saznao da dolazi i dicktat,navodno ekipa sa prvog s2...mogao bi biti zanimljivi server,još da je T 3,6 di bi bio kraj,ovak bojim se da se to bu razvodnilo...

E R N E S T
13.09.13, 15:09
Na koje koordinate dolaze ekipe?

Axe Effect
13.09.13, 16:16
Koordinate dosad navedenih saveza, ako je moguce?

dadozg
13.09.13, 16:20
to se skriva kao vojna tajna :D

nego jel nam dolazi naš omiljeni mačak sa svojim frendovima

SC KILLER
13.09.13, 16:29
to se skriva kao vojna tajna :D

nego jel nam dolazi naš omiljeni mačak sa svojim frendovima

Kolko sam upoznat rekli su da nikad vise hr server :D ocito jos uvijek se uce igrat na stranim serverima :D

dadozg
13.09.13, 17:27
Kolko sam upoznat rekli su da nikad vise hr server :D ocito jos uvijek se uce igrat na stranim serverima :D

pa i mene bi bilo sram vratiti se nakon prošlog servera kak su napuhano došli,a na kraju bili kante za napucavanje :cerek:

SC KILLER
13.09.13, 17:58
pa i mene bi bilo sram vratiti se nakon prošlog servera kak su napuhano došli,a na kraju bili kante za napucavanje :cerek:

:D sta se tice kordi ja sam da odemo na ++ al bi perje frcalo ko kad lisica uleti u kokosinjac :tough:

emir123
13.09.13, 18:23
mozda dodje i nepoznati savez, mada se jos vaga, radi ovoga sa vojskom..

sve u svemu mislim da bi mogao biti zanimljiv ovaj serve, za razliku od ostalih (osim speeda)
jos kao sto neko napisa, da je verzija 3.6.... eh eh ...

Superhik
13.09.13, 18:23
idemo se igrati na s1? :D :D :D

Raspust Team
13.09.13, 19:04
idemo se igrati na s1? :D :D :D

Igracemo se! :) :na karte: :kid:

dadozg
13.09.13, 20:18
:D sta se tice kordi ja sam da odemo na ++ al bi perje frcalo ko kad lisica uleti u kokosinjac :tough:

pa barem bi imali farmi na pretek :)

cakani
13.09.13, 21:45

Ali ipak nejdete..prpa a ??
čuo sam da je SC potpisao savezništo i prije početka sa Šlapama i PIP_ićima :)

Raspust Team
13.09.13, 21:58
:lol2: Server pocice za 6 dana a tu vec ima 50+ post :lol2:

Bice s1 najpopularniji spori server na balkanu :D

LMAO
13.09.13, 22:13

Nije točno, ima nekih servera za koje se ni ne zna kad će početi a već se priča o njima i na drugim forumima, jedno 15 stranica već :P

Lp, :pivo:

Raspust Team
13.09.13, 22:16
Nije točno, ima nekih servera za koje se ni ne zna kad će početi a već se priča o njima i na drugim forumima, jedno 15 stranica već :P

:palčina: slazem se, ali to je speed :)

cakani
13.09.13, 22:17

Pa prošli hr1 je bio najpopularniji spori na balkanu, ovaj bi isto mogao da bude..
Vidiš da je ekipi pun kufer razvodnjavanja kvalitete po serverima..pa vidi se iz aviona da svi ili skoro svi se drže jednog servera..a to je hr1.
Očito još nije mjerodavnim došlo iz guzice u glavu što rade sa povečanjima broja servera po domeni..
Ma uzalud pričat i komentirat,već bi se o razvodnjavanju kvalitete i kvantitete mogle knjige napisat..

Raspust Team
13.09.13, 22:22
Pa prošli hr1 je bio najpopularniji spori na balkanu, ovaj bi isto mogao da bude..
Vidiš da je ekipi pun kufer razvodnjavanja kvalitete po serverima..pa vidi se iz aviona da svi ili skoro svi se drže jednog servera..a to je hr1.
Očito još nije mjerodavnim došlo iz guzice u glavu što rade sa povečanjima broja servera po domeni..
Ma uzalud pričat i komentirat,već bi se o razvodnjavanju kvalitete i kvantitete mogle knjige napisat..

al oni ce ipak uradit jos jedan server za svaki slucaj :brukica:

Hamco
13.09.13, 22:56

O kojim se prica? Sto se tice ba,hr i rs domene hr1 je daleko najjaci sporac ;)

SC KILLER
13.09.13, 23:24

Neznam cega bi nas bilo strah korde jos nisu dogovorene tak da je sve moguce a ovo za saveznistvo to neka ti tramax kaze on sve vodi :D

sbk83
13.09.13, 23:41

Je i sa NAV, i sa PTSP, i sa TNT

3per
14.09.13, 04:48
ovo potvrđujem za PTSP...
javio se čovjek za tihi nap preko skypea pa hoće da ga pushamo 10 dana i da sa našim ressama uništi TNT, NAV je već razvalio samim time što je preobratio Mazarina (:steta:) a sa ostalima je u prijateljskim odnosima pa će to stavit na papir :D

Huny Bunny
14.09.13, 12:49
i dali se zna tko sve dolazi :patkica:

dadozg
14.09.13, 12:56
pa dolazi tvoj tnt,nadam se sa šeficom koja vam je zeznula prošli s1 gdje ste radi nje izgubili dobiven server ;) i nadam se da je krik uvidio vašu "kvalitetu" pa neće s vama opet :)

zanimljivo tnt napustili saveznici,ptsp napustili saveznici...toliko o vašoj igri prošli server ;)

Huny Bunny
14.09.13, 13:06
pa dolazi tvoj tnt,nadam se sa šeficom koja vam je zeznula prošli s1 gdje ste radi nje izgubili dobiven server ;) i nadam se da je krik uvidio vašu "kvalitetu" pa neće s vama opet :)

zanimljivo tnt napustili saveznici,ptsp napustili saveznici...toliko o vašoj igri prošli server ;)

hahahah a nezz za šeficu možd dolazi i bilo bi mi drago da dodje a sada ovo saveznici i to me nezanima ja se zelim samo igrati

Raspust Team
14.09.13, 14:11
i sta sad... jos uvek neznamo koje ekipe na koje koorde dolaze :lol:

Huny Bunny
14.09.13, 14:46
a ja idem na -/+ ili +/+ nezz možd i na +/- a opet ostaje -/- :svinjica mala:

sbk83
14.09.13, 17:00
99% Novih ideja i pravila je prihvaćeno od strane početnika, koji nemaju pojma o travianu.
Uništili ste server, koji je mogao biti jedan od jačih u prošlih ohoho godina :)

Da prokomentiram ja sad neke ideje (sva su nelogična, i neprimjerena "pravom" travianu) Da komentiram pravilo oko potrošnje zita za svaku jedinicu.Molio bih Marka samo da odgovori kako on vidi izgradnju WW-a sa duplom potrošnjom vojske( a nekoć je bila duplo manja potrošnja u WW-u) a kapaciteti skladišta i zitnica, te trgovca se ne mijenjaju? Marko gdje je tu logika?
Gdje je logika u tome, da ste prosli server promijenili algoritam glede oaza i natara(kako bi se potaknulo igrače da napadaju druge) a sada sami sebi uskačete u usta, te uvodite pravilo da se igrači ne mogu napadati, te potičete igrače da farmaju oaze i natare? Pa koji je vama Bog? Da li imate trunku logike i razuma u sebi, zapravo ispadate i vi početnici kao i oni od kojih ste uzimali i razmatrali te glupe prijedloge. Uz to(pazite sad ovo!) potičete igrače da čistu oaze u samom početku, a onemogućujete im korištenje kanti?!?!? A upravo si ti Marko napisao ovo, citiram :"I kao što sam rekao. Ne morate farmati igrače zato što uvijek možete farmati Natare i oaze." ( Svi igrači koji su igrali bilo koji server, znaju da su natarska sela full prazna tokom čitavog servera,tj.rijetko koje donosi nekakav reurs, a ta sela koja i donose resurse u pljačkama, branjena su od strane natara, tj. trenira se vojska u tim selima.) Početnička zaštita do 200 popa i 2.sela? Totalno zakon :D Za početnike (nod)
Ne za igrače koji igraju dugo godina travian. Shvaćam da zelite privući nove igrače, i da zelite još zaraditi...ali to pokusavate sasvim na krivi način

Jedino pohvala za trgovačke rute prema WW selima i art sela!

Iznosim svoje mišljenje, i mišljene velikog broja suigrača, te nemate pravo obrisati ovaj post...znam da je u krivoj temi, te ga slobodno premjestite.

mgaby
14.09.13, 18:10
99% Novih ideja i pravila je prihvaćeno od strane početnika, koji nemaju pojma o travianu.
Uništili ste server, koji je mogao biti jedan od jačih u prošlih ohoho godina :)

Da prokomentiram ja sad neke ideje (sva su nelogična, i neprimjerena "pravom" travianu) Da komentiram pravilo oko potrošnje zita za svaku jedinicu.Molio bih Marka samo da odgovori kako on vidi izgradnju WW-a sa duplom potrošnjom vojske( a nekoć je bila duplo manja potrošnja u WW-u) a kapaciteti skladišta i zitnica, te trgovca se ne mijenjaju? Marko gdje je tu logika?
Gdje je logika u tome, da ste prosli server promijenili algoritam glede oaza i natara(kako bi se potaknulo igrače da napadaju druge) a sada sami sebi uskačete u usta, te uvodite pravilo da se igrači ne mogu napadati, te potičete igrače da farmaju oaze i natare? Pa koji je vama Bog? Da li imate trunku logike i razuma u sebi, zapravo ispadate i vi početnici kao i oni od kojih ste uzimali i razmatrali te glupe prijedloge. Uz to(pazite sad ovo!) potičete igrače da čistu oaze u samom početku, a onemogućujete im korištenje kanti?!?!? A upravo si ti Marko napisao ovo, citiram :"I kao što sam rekao. Ne morate farmati igrače zato što uvijek možete farmati Natare i oaze." ( Svi igrači koji su igrali bilo koji server, znaju da su natarska sela full prazna tokom čitavog servera,tj.rijetko koje donosi nekakav reurs, a ta sela koja i donose resurse u pljačkama, branjena su od strane natara, tj. trenira se vojska u tim selima.) Početnička zaštita do 200 popa i 2.sela? Totalno zakon :D Za početnike (nod)
Ne za igrače koji igraju dugo godina travian. Shvaćam da zelite privući nove igrače, i da zelite još zaraditi...ali to pokusavate sasvim na krivi način

Jedino pohvala za trgovačke rute prema WW selima i art sela!

Iznosim svoje mišljenje, i mišljene velikog broja suigrača, te nemate pravo obrisati ovaj post...znam da je u krivoj temi, te ga slobodno premjestite.

Ne, nikako nije u krivoj temi, u vrlo je pravoj temi jer se itekako tiče ovog servera. Biti Rimljanin u ovakvoj verziji nema nikakvog smisla. Nije još objavio najnovije, a to je da se dobije 50 golda za drugo selo. Velika navlakuša jer će se na ovakvom serveru, s ovakvim pravilima, sve bazirati na beskrajnom trošenju golda na NPC jer duplo veća proizvodnja hrane nikako ne pokriva dvostruko veću potrošnju vojske u kojoj Rimljanima ne pomaže niti pojilo koje kao i sve ostalo ostaje na starim vrijednostima, dakle, skida samo 1 crop na potrošnju konju. Dakle, zaboravite više Travian kao vojnu igru, samo gradite, gradite nepotrebne zgrade, i igrajte se rješavanja zadataka cijeli server. Sorry, ali takvih igrica ima na FB napretek.

PS. I još nigdje nije objavljeno koje će od tih promjena vrijediti na ovom serveru, jer je u prvotnoj Travian objavi stajalo da će na nekim serverima biti samo jedna od promjena, dok će na nekima biti više njih implementirano.

dadozg
14.09.13, 18:30
objavljeno ti je u prvom postu ako s ene varam da dolazi deset novosti i sve će biti na s1...

sve ove izmjene kao da su navovci i ptspovci bili u žiriju :cerek:

mgaby
14.09.13, 18:41
Ok, moja kriva interpretacija. U svakom slučaju, pripremite novčanike jer će vam trebati :)

sbk83
14.09.13, 19:01
sve ove izmjene kao da su navovci i ptspovci bili u žiriju :cerek:

:D

Slažem se sa gaby, travian je prestao biti ratna igrica, sramotno je što su napravili sa uvođenjem ovih pravila, igra će postati samo sim city. Vas nije briga za igračima, niti za njihovim zeljama, vama su bitne pare. Definitivno ste zgadili velikoj većini igrača ovu igru. Da mi je znati samo čije su to bile ideje i prijedlozi, koliki noob moraš biti da predložiš početničku zaštitu do 200 popa ili 2.sela (pa samo se sjetite bilo kojeg prethodnog servera, i koliko ima farmi od 2 popa, pa do primjerice 100 popa u prvih 20 dana servera) toga sad jednostavno neće biti, i neće biti farmanja, igrači će se morati oslanjati samo na satnu i na trošenje golda(sad samo fali samo marko da uskoči i kaze da farmamo oaze i natare :D) I da mi je znati samo koji je to "biser" predlozio duplanje potrošnje jedinica, a tek da vidim bisere koji su uzeli to u razmatranje, i čak onda prihvatili to.Prestrašno! Vrlo vjerovatno ne postoju prijedlozi i ideje od igrača...nego su to ideje travian gamesa, samo da se zaradi lova( a ovak se kao slabo zarađivalo :D)
A ako stvarno ima takvih igrača kojima ovakve ideje mogu padati na pamet, pa ekipa...pirate bay..upisite sim city..skinite pa igrajte to, travian ostavite igračima!

exAzriel
14.09.13, 20:10
Ti acc od 2 do 100 popa su bili ionako multići u prvih 20 dana.
A koliko NAVu pašu te promjene?
Evo ja prvi put od kada igram ovu igru razmišljam da ne igram rimljanima. Bojim se da je to nemoguće čak i uz gold. Osim igrati deff a to mi se ne da.

lolobridjida
14.09.13, 20:16

Slažem se sa gaby, travian je prestao biti ratna igrica, sramotno je što su napravili sa uvođenjem ovih pravila, igra će postati samo sim city. Vas nije briga za igračima, niti za njihovim zeljama, vama su bitne pare. Definitivno ste zgadili velikoj većini igrača ovu igru. Da mi je znati samo čije su to bile ideje i prijedlozi, koliki noob moraš biti da predložiš početničku zaštitu do 200 popa ili 2.sela (pa samo se sjetite bilo kojeg prethodnog servera, i koliko ima farmi od 2 popa, pa do primjerice 100 popa u prvih 20 dana servera) toga sad jednostavno neće biti, i neće biti farmanja, igrači će se morati oslanjati samo na satnu i na trošenje golda(sad samo fali samo marko da uskoči i kaze da farmamo oaze i natare :D) I da mi je znati samo koji je to "biser" predlozio duplanje potrošnje jedinica, a tek da vidim bisere koji su uzeli to u razmatranje, i čak onda prihvatili to.Prestrašno! Vrlo vjerovatno ne postoju prijedlozi i ideje od igrača...nego su to ideje travian gamesa, samo da se zaradi lova( a ovak se kao slabo zarađivalo :D)
A ako stvarno ima takvih igrača kojima ovakve ideje mogu padati na pamet, pa ekipa...pirate bay..upisite sim city..skinite pa igrajte to, travian ostavite igračima!
...i svi ce biti jedna sretna zajednica teuta i gala , ili ipak samo gala , bez zelje za umnozavanjem vojske, jer cemu ce sluziti ta vojska? , em zdere ko nenormalna, em nema koga napadati sem oaza i natara ...a onda deff jedinica nece ni trebati ... i evo ga nova verzija farmvilla samo ne na fb ....skroz naopako , porazavajuce , neinspirativno

grozd
14.09.13, 20:18
što im je ovo trebalo :vampire:

light101101
14.09.13, 20:33

Pare su u pitanju :D

exAzriel
14.09.13, 20:37
Pa to je najbolji način da izgube lovu, jer na tv su takve igre besplatne.

Isabella_Este
14.09.13, 21:00
Pa koji je vama Bog?

a očito ljeto, sunce i more čine svoje.. :)
što reći osim da je ovo čisti nonsense, ali opet, vrlo vjerojatno ćemo svi koji sad ovdje njurgamo zaigrati taj isti "rođendanski" server..i davati brdo para za pakete golda :)

Hajduk :dance:

dadozg
14.09.13, 21:07

pohlepa prijatelju,pohlepa...

a vidi se kak ova verzija za farme odgovara jedino azriju :cerek: jedino on brani ovu totalnu glupost od zaštite farmi....

evo ja ću biti rimljanin,pošto volim statistiku bit ću jedan od rijetkih rimljana pa automatski time najbolji u svom plemenu :D:D:D

sbk83
14.09.13, 21:27
što reći osim da je ovo čisti nonsense, ali opet, vrlo vjerojatno ćemo svi koji sad ovdje njurgamo zaigrati taj isti "rođendanski" server..i davati brdo para za pakete golda :)

Da, slazem se, sto je najgore, svi cemo to zajedno prihvatiti, igrati, te uplaćivati gold, ko da se nista nije promijenilo. :)
a kaj ćeš :D

daj kakav jajduk :P

Isabella_Este
14.09.13, 21:33

a evo, može :pivo: + šutiti i igrati :)

a onaj koji je naguzio Dinamo ;)

kebbor
15.09.13, 03:00
PTSP-opet uzima i ovaj server,,pa kakav god bio,,mi smo spremni

kebbor
15.09.13, 03:33
i ja se sa percom slazem,,potrosio sam u ovim godinama igranja jedno NOVO auto,,ne zalim za tim,,
ali kad vidim da taj isti Travian tim samo radi da zaradi na nama,,onda mi se ovo vise i ne igra,,
tako znani i neznani,,ali igrao sam sa svima i upoznao sve i svakoga,,i druzio se s njima u RL,,tako da mene nema vise na travki.
srdacno vasi i nasi
a sad ,,šport i glazba

lp,,krx,,malik,,kebbor,,i na kraju

L I V A D A R

POZZ svima a posebno ,,motorheadu iz Krikavaca,,eca-NAV,,karmelici ,, shido,,axa,,pepe,,betty,,tumbici,,john doe,,tomo-tomo,,,,evil_genius88,,fed_tnt_,,gricka,,grin,,izl idor,,kiki_os2,,loop 187,,miriana-mama,,paci,,slavko_slave,,aazz,,
Šogi_hydros,,The Last Don,,toljaga 1,,zvrxy,,igor.runko-DUGI,,Evil Baby,,ein,,croas,,,
i za kraj dr lapan Pafke...
nek smo mi živi i zdravi

Lp livadar

tomo
15.09.13, 09:22
Molio bih Marka samo da odgovori kako on vidi izgradnju WW-a sa duplom potrošnjom vojske( a nekoć je bila duplo manja potrošnja u WW-u)

eto zelja ti se ostvarila :D

bole77
15.09.13, 09:33
Da, slazem se, sto je najgore, svi cemo to zajedno prihvatiti, igrati, te uplaćivati gold, ko da se nista nije promijenilo. :)

Dobri dan..pitanje,,kad onda pocinje to cudo od novog servera?? Datum?? Koliko se jos ima vremena za razmisljanje dal prihvatit ove nove izmjene i zaigrat server ili ne...

Super Mario-agregatić 2:0 :P

Kada umrem umotan u bilo,,na Poljud donesite mi tilo....

Huny Bunny
15.09.13, 09:39

awwww pa ti se vratila :welcome: :cvjetic::cvjetic::daje cvijet::daje cvijet:

Hexenkönig
15.09.13, 09:45
Pozdrav svima! Citam reakcije na nova pravila i moze se vidjeti samo nezadovoljstvo kod vecine igraca. Vecina koja pocne server ce s vremenom skuziti da mozda te ideje ni nisu tako lose kako su napocetku zvucale ili ce nakon dva mjeseca biti jos svega 1000 igraca prisutno od kojih 500 online... Zivi bili pa vidjeli... A dali ce dado kod Rima biti najbolji to cemo jos vidjeti, jer ima nas jos koji smo na rimu doktorirali ;)

dadozg
15.09.13, 10:01
Dobri dan..pitanje,,kad onda pocinje to cudo od novog servera?? Datum?? Koliko se jos ima vremena za razmisljanje dal prihvatit ove nove izmjene i zaigrat server ili ne...

Super Mario-agregatić 2:0 :P

Kada umrem umotan u bilo,,na Poljud donesite mi tilo....

super mario :cerek::brukica:
aj najte tak visoko letjet,opet bute pali vrlo nisko...ko i svake godine na minus 20+

počinje ti mislim 19.09. server...

@Hexenkönig

negativne reakcije su kod svih playera koji vole pljačkati,boriti se...a pozitivne kod onih koji vole simcitati i ne napadati tipa azrija(ok on to ni ne zna :D )

ne vjerujem da ću rimljanina,odbila mene i dualca ova potrošnja konjice...ko bu to nahranio...sa važemo između gala i teuta...

Superhik
15.09.13, 10:14
još niste ni zaigrali niti vidjeli server s promjenama a već kukate.

jedinice troše duplo hrane, pa i proizvodnja hrane je dupla isto kao i kapacitet žitnica a vjerovatno će biti i trgovaca.

Kako hraniti WW, pa proizvodnja hrane je dupla, trgovci će vjerovatno nositi duplo i imate trgovačke puteve za WW sela.

Promjene oko populacije su dobrodošle jer će jako otežati varalicama s multićima u početku i jedinu manu tu vidim kod teuta i izjednačavaju se u startu s ostalim plemenima što je po meni pošteno.

Hexenkönig
15.09.13, 10:19
@dado

Upravo kako je i Superhik napisao ta dupla potrosnja nema nikakvog utjecaja posto je i proizvodnja poduplana. Znaci mozes stancati vojsku kao i prije i nece biti razlike u potrosnji...jedino ce izgledati kod minusa malo zastrasujuce!

dadozg
15.09.13, 10:30
@dado

Upravo kako je i Superhik napisao ta dupla potrosnja nema nikakvog utjecaja posto je i proizvodnja poduplana. Znaci mozes stancati vojsku kao i prije i nece biti razlike u potrosnji...jedino ce izgledati kod minusa malo zastrasujuce!
ali isto je hik dobro napisao da mi koji igramo tradicionalno na teutima najviše gubimo...
rimljani i gali mogu bez brige štancat deff i kad dođu do drugog sela bit će zeznuto to probiti..svaki iole malo iskusniji igrač,ali i oni neiskusni,ali aktivni će vrlo teško postat farme...

btw.

Kratak pregled: Nakon što se planovi za izgradnju pojave u igri, jedinice u selima sa svjetskim čudom trošiti će samo 50% normalne potrošnje žita.

ovo ja Marko napisao kao super novost,je super je,ali na starim verzijama..na T5 niš novog jer tak i tak jedinice jedu duplo tako da opet ww graditelje čeka noćna mora :)

@Hik

slažem se za ove varalice sa multičima da su spriječeni u varanju na početku,ali također smo spriječeni i mi kojima je jedini gušt pljačkanje na početku servera...primorani smo na simciti prvih mjesec dana što je jako odbojno za "stare" igrače...

bole77
15.09.13, 10:37
b
super mario :cerek::brukica:
aj najte tak visoko letjet,opet bute pali vrlo nisko...ko i svake godine na minus 20+

počinje ti mislim 19.09. server...

@Hexenkönig

negativne reakcije su kod svih playera koji vole pljačkati,boriti se...a pozitivne kod onih koji vole simcitati i ne napadati tipa azrija(ok on to ni ne zna :D )

ne vjerujem da ću rimljanina,odbila mene i dualca ova potrošnja konjice...ko bu to nahranio...sa važemo između gala i teuta...

Ma nesumnjam ja da se masinerija sad nakon ovog bude pokrenula..ka i svake godine..ta nemate zaludu pet filijala u 1.Hnl...
Al to vide i oni koji simpatiziraju agregatic,,pa vam zato na utalmicama bude po 100-200 gledatelja(naravno sa poklonjenim ulaznicama :cerek: )...
Kad dodjete do ovoga onda se javite

http://hajduk.hr/vijest/broj-pretplata-do-pocetka-utakmice-s-dinamom/3841

Hvala na infu za pocetak servera..taman navrijeme da zgasim acc na hrx pa da prebacim golde na s1..

Sretno svima koji budu igrali..i naravno,nadam se fer i postenoj igri....

:pivo:

Hik,,nisam jos vidio info da ce bit povecan kapacitet sklada i zitnica..dosad je pisalo samo da se uduplavaju kapaciteti skrovista..a ako ne budu povecani kapaciteti sklada i zitnica,,svi znamo sta je onda cilj travian timu..jako povecana potrosnja golda na npc..tako da mi budemo vas castili za rodjendan a ne obrnuto...
Ovi dnevni zadaci mi paraju skroz bzvze...al ajde vidit cemo o cemu se tu radi,,pa onda sudit...

Hexenkönig
15.09.13, 10:38
Mene zanima samo jedna stvar, a upucena je na ovaj citat: Nakon što se planovi za izgradnju pojave u igri, jedinice u selima sa svjetskim čudom trošiti će samo 50% normalne potrošnje žita. To po meni znaci da ce WW primati 50% vise deffa nego sto bi inace mogao. Pa kakav ce to off morati biti da to probije? Jer offeri nemaju tu mogucnost podebljati off a deff ce biti duplo jaci!?

dadozg
15.09.13, 11:00
Mene zanima samo jedna stvar, a upucena je na ovaj citat: Nakon što se planovi za izgradnju pojave u igri, jedinice u selima sa svjetskim čudom trošiti će samo 50% normalne potrošnje žita. To po meni znaci da ce WW primati 50% vise deffa nego sto bi inace mogao. Pa kakav ce to off morati biti da to probije? Jer offeri nemaju tu mogucnost podebljati off a deff ce biti duplo jaci!?

neće moći...pa jest će kao što jede sada na ovoj slikovnici...ajde ti hrani 3-4 milijuna deffa bez obzira kaj će na ovoj verziji jest duplo manje kad će vrijediti duplo više...znači falanga više ne jede 1 nego 2,ali u ww selu se vraća na 1...da smanje na 0,5 onda bi ova tvoja verzija priče igrala igru...

@bole

nečemo spamat o drugim stvarima da nas Hik ne mazne banovima :) uglavnom jučer je pobjedila momčad koja je više željela pobjedu,a prvenstvo je dugačko i završit će kao i prošlih osam,džaba vam pretplatnici kad torcida sve radi da jajduk dobije kaznu poslije svake tekme ;) :p over and out kaj se tiče hnl-a

Nixon
15.09.13, 11:01

Igrat ce se pametnije,pa rusit prije ,a ne u samim zavrsnicama .
Po meni je ovo ok stavka .

Sjecas se t3 verzije ?
Isto je bila 50%manja potrosnja u ww i igralo se super .

bole77
15.09.13, 11:08
Igrat ce se pametnije,pa rusit prije ,a ne u samim zavrsnicama .
Po meni je ovo ok stavka .

Sjecas se t3 verzije ?
Isto je bila 50%manja potrosnja u ww i igralo se super .

Da,,al t3.6 serveri su u prosjeku trajali duze..tako da je bilo i vise vremena za fajt izmedju arta i ww sela,, a i za naklikavanje vecih ww offova...

Hexenkönig
15.09.13, 11:08
...znači falanga više ne jede 1 nego 2,ali u ww selu se vraća na 1...da smanje na 0,5 onda bi ova tvoja verzija priče igrala igru...

Upravo kako si napisao na pocetku ce falange jesti 2 umjesto 1 sa duplo vecom proizvodnjom hrane, poslije ce jesti 1 umjesto 2 ali proizvodnja ce ostati i dalje dupla. Sto znaci da ce jedan takkav deffer moci duplo vise deffa nastancati. WW ce im sluziti kao Art manje potrosnje. Znaci poslati ce deff u WW i osloboditi 50% hrane. To znaci da ce jos moci toliko deffa nastancati i svejedno ce moci sve prehraniti.

Uz to idu rute u ww i eto nepravde za offere...

doci
15.09.13, 11:17

Pa to se zapravo naokolo vraća na staro i čini mi se eto nešto dobro..

Jer će offeri biti primorani opet raditi puno jače offove (eh naravno i puno više golda skucati) , a ne kao prošli server da sa50tak kila offa i 5-6k kata ruše lvl WWa...

Ako će to biti tako, a bilo je tako na starim 3 verzijama, možda opet vidimo prave offove od preko 100 ili 200 kila...:)

Hexenkönig
15.09.13, 11:43
Samo pitaj se koliko je bilo na tom serveru sposobnih igraca koji su napravili 100k offa? I sad bi jos ti decki koji su se mucili taj off nastancati, morati mj 1000 golda trositi da bi nekoga zadivili sa 200k ili imali uopce sanse rusiti napuhani WW... Ovaj server vuce na to da svi idu u deff jer sa offom si nemocan ili digni kredit za travian.

Neko je vec bio spomenuo da za rodendan Travian su trebali igraci profitirati i da se svi zabave barem jedan server kak se spada ako vec travian kao casti. Sada ispada da ce jedino Travian trljati ruke i imati koristi od toga a ne igraci...

Haris
15.09.13, 11:44
aman samo kukate a niste jos ni zaigrali :P

Hamco
15.09.13, 12:09
Interesuje me hoce li ove promjene vaziti samo za rodjendanske servere ili ce biti na svim serverima do zvanicnog uvodjenja T5 verzije ?

mgaby
15.09.13, 12:41
još niste ni zaigrali niti vidjeli server s promjenama a već kukate.

jedinice troše duplo hrane, pa i proizvodnja hrane je dupla isto kao i kapacitet žitnica a vjerovatno će biti i trgovaca.

Kako hraniti WW, pa proizvodnja hrane je dupla, trgovci će vjerovatno nositi duplo i imate trgovačke puteve za WW sela.

Promjene oko populacije su dobrodošle jer će jako otežati varalicama s multićima u početku i jedinu manu tu vidim kod teuta i izjednačavaju se u startu s ostalim plemenima što je po meni pošteno.

1x proizvodnja
2x proizvodnja

50k pješadije
50 000
100 000

20k konjice
60 000
120 000

1k ovnova
3 000
6 000

5k kata
30 000
60 000

sum
146 000
292 000

proizvodnja hrane
u cropu sa 100% oazama
46 875
93 750

minus u selu
99 125
198 250

Proračun je rađen sa farmama na 16.

Da, vidim, vrlo je jednako hraniti 100k minusa i 200k. Ovo je samo primjer jednog ništa posebnog gg offa. Što će tek biti s onima koji su navikli raditi off selo ? Sretno im bilo. Trgovci potvrđeno neće nositi više (ili TT sad opet popravlja svoje neke fix ideje), isto kao što i pojilo neće skidati 2 nego samo 1 cropa. I smanjenje potrošnje u ww? Pa što je tu novo ? Jedinice će jesti koliko su dosad jele na običnom T4. Imaju dvostruku potrošnju hrane, dakle u ww će jesti "normalno" kao što su i dosad jeli na T4.
Kapacitet žitnica povećan ? Daj mi to nađi gdje piše. Jeidino je poduplan kapacitet skrovišta !!!
Ne, nisam počela igrati, niti neću, jer se radi samo na tome kako poboljšati prodaju golda, a ne na tome kako poboljšati igrivost RATNE igre kakva je bila u originalu. Ako mislite da ispunjavanje nekakvih dnevnih zadataka znači da će pravi igrači ostajati na serveru jer zamisli trebaju napasti oazu i slično i skupljati neke bodove, ja se nadam da neće. Jer ovo sve što se radi je udaljavanje od one igre u koju smo se svi na počtku zaljubili zbog njene, u isto vrijeme, jednostavnosti i kompleksnosti, zbog ekipe koja je pomagala jedna drugima, posebno u početku.
Da, multići su uništili igru, ali ovime ih niste nimalo izbacili, samo što će sad multići brzo otići na 2 sela i tako stajati.
Teutonci će i dalje na početku imati veliku prednost zbog jeftinoće njihovih jedinica kao što su i dosad imali, i to je u redu jer je tako uvijek bilo. I naravno da će teutonac čistiti oaze i skupljati resse jer mu je dobit od toga veća od gubitaka.
I ne da mi se stvarno dalje ulaziti u promjene koje će očito ovdje biti testirane da bi se implementirale u T5 verziju.

Haris
15.09.13, 14:43
1x proizvodnja
2x proizvodnja

50k pješadije
50 000
100 000

20k konjice
60 000
120 000

1k ovnova
3 000
6 000

5k kata
30 000
60 000

sum
146 000
292 000

proizvodnja hrane
u cropu sa 100% oazama
46 875
93 750

minus u selu
99 125
198 250

Proračun je rađen sa farmama na 16.

Da, vidim, vrlo je jednako hraniti 100k minusa i 200k. Ovo je samo primjer jednog ništa posebnog gg offa. Što će tek biti s onima koji su navikli raditi off selo ? Sretno im bilo. Trgovci potvrđeno neće nositi više (ili TT sad opet popravlja svoje neke fix ideje), isto kao što i pojilo neće skidati 2 nego samo 1 cropa. I smanjenje potrošnje u ww? Pa što je tu novo ? Jedinice će jesti koliko su dosad jele na običnom T4. Imaju dvostruku potrošnju hrane, dakle u ww će jesti "normalno" kao što su i dosad jeli na T4.
Kapacitet žitnica povećan ? Daj mi to nađi gdje piše. Jeidino je poduplan kapacitet skrovišta !!!
Ne, nisam počela igrati, niti neću, jer se radi samo na tome kako poboljšati prodaju golda, a ne na tome kako poboljšati igrivost RATNE igre kakva je bila u originalu. Ako mislite da ispunjavanje nekakvih dnevnih zadataka znači da će pravi igrači ostajati na serveru jer zamisli trebaju napasti oazu i slično i skupljati neke bodove, ja se nadam da neće. Jer ovo sve što se radi je udaljavanje od one igre u koju smo se svi na počtku zaljubili zbog njene, u isto vrijeme, jednostavnosti i kompleksnosti, zbog ekipe koja je pomagala jedna drugima, posebno u početku.
Da, multići su uništili igru, ali ovime ih niste nimalo izbacili, samo što će sad multići brzo otići na 2 sela i tako stajati.
Teutonci će i dalje na početku imati veliku prednost zbog jeftinoće njihovih jedinica kao što su i dosad imali, i to je u redu jer je tako uvijek bilo. I naravno da će teutonac čistiti oaze i skupljati resse jer mu je dobit od toga veća od gubitaka.
I ne da mi se stvarno dalje ulaziti u promjene koje će očito ovdje biti testirane da bi se implementirale u T5 verziju.

napravis 10 naloga i napravis na svih 10 po 2 sela i eto ti 500 golda :D

Huny Bunny
15.09.13, 17:18
:101010:

DelBoy
15.09.13, 17:18
Vidim da se ovdje puno prigovara na 2x potrošnju hrane, pretežno zbog količine hrane koju će hammeri/anvili ubuduće trošit
pretežno se offeri na to žale, ali mislim da obrana saveznika (kod katanja, ili otimanja sela) možda i neće bit jako zakinuta, pošto se koristi strategija slanja 50ak heroja za obranu(koliko sam vidio na stranim serverima koje igram :D)
da se to kojim slučajem uvelo dok je 3.6 bio glavna verzija, e onda bi to bila katastrofa, premda ni ovdje nije tako daleko od toga :(
ako heroji imaju 60-70 poena snage, pa to dođe kao 3k druida ak se pošalje 50 heroja :P i tako se ne mora trošit puno žita da se prehrani deff

e sad mislim da se ovo nitko još nije sjetio spomenut, ali još jedan način na koji će offeri bit zakinuti je croplock koji većina koriste kad kataju
npr. selo ima 700 popa, i napadač ga preko noći croplock-a, minus u hrani će bit 700
jer je logično da se neće negativna proizvodnja poduplat valjda???
uzmimo da je to nečije spawn selo, bilo je potrebno izgradit sve farme na nivo 8, te mlin na 3-4 da bi branitelj dobio pozitivnu proizvodnju žita
a na hr1 se mogu izgradit farme na 6 i mlin na 1 da se to riješi
znači da se neće koristit instant gradnja za veće nivoe farmi

i ako je moj račun dobar, Travian Games se malo preračunao :P
jer se neće koristit gold za veće nivoe farmi, nivoe od 1 do 5-6 se lako može bez golda obnovit, samo treba dat 6-8 golda da se glavna zgrada instant-izgradi ak si croplock-an

a što će tek bit sa 15 cropovima, ak netko ima recimo 900 popa i 50k vojske može obnovit farme na 12-13 i riješit se minusa u GG-u
a po starom trebalo bi farme na 16 izgradit
i time TG neće dobit pare od golda koje će se trošit na nivoe 12-16

travian je zakon
15.09.13, 19:56
Ljeto prošlo,s1 nisam dovršio, ostalo mi 1200 golda mora se to negdje potrošiti:P

Tražim savez ali kad budem imaoo 199 popa, tad se javite.:P
Pozdrav Kebore i tebi :pivo:

Pafke
15.09.13, 21:54
Ja ću zaigrat. Radoznalost valjda. Ili ovisnost.

Tko ide na ++ od saveza?

PTSP i možda NAV :)

Superhik
15.09.13, 22:11
Dakle ako off će toliko više trošiti onda hvala Bogu neće biti više "igračina" koji će raditi off pola godine, jednom napasti i hvaliti se kako su super ultra cool dobri igrači i jako si bitni sami sebi. Prije će se dolaziti do nekog optimalnog kapaciteta prehrane offa ili maximalnog i više će se offovi šetati, zabijati, trošiti, igrati, napadati. Što i je bit da se potakne igranje a ne simanje genijalaca zbog jednog napada i kasnije hvaljenja tko ima većega a pritom je bio veći teret za savez kao igrač nego što je dobroga napravio :)

TaraT
15.09.13, 22:30
eto i mene, znam da sam mnogima falio

vidim da je najdiskutabilnija dupla potrosnja hrane, koja ne dira samo offere, velikom vecinom offeri i jesu golderi, i navikli su na minuse i npc (ili bi trebali biti)
zanima me kako ce se to odraziti na veliki dio deffera koji trose ipak manje golda, i nisu spremni goldati resse u hranu
cini mi se da bi to moglo dovesti do deficita deffa na ovom serveru

Superhik
15.09.13, 22:41
eto i mene, znam da sam mnogima falio

vidim da je najdiskutabilnija dupla potrosnja hrane, koja ne dira samo offere, velikom vecinom offeri i jesu golderi, i navikli su na minuse i npc (ili bi trebali biti)
zanima me kako ce se to odraziti na veliki dio deffera koji trose ipak manje golda, i nisu spremni goldati resse u hranu
cini mi se da bi to moglo dovesti do deficita deffa na ovom serveru

Biti će balans defferima i offerima, samo izgleda da će vojska biti u manjim brojkama, dakle manje simanja da se naklika potrebna vojska a više igre.

exAzriel
15.09.13, 22:43
ma zapravo neću teoretizirati, treba vidjeti kad počne igra....
defferima sa pješadijom se niš ne mjenja, opet je isto ko i sad...
i jesi tarat falio si, premda znam da buš opet ko milka Babović opisivao umjetničke dojmove offa kad izađu.. znaš ono lijevi kotač škripi i tak :D

cakani
15.09.13, 22:52
CM Phanttis
CM Phanttis is offline
Community Manager CM Phanttis's Avatar

Also: the merchants are standard. Not doubled in capacity, not faster in speed

- Eto..slanje trgovaca na DALJE koorde sa istim kapacitetom kao i prije a duplom proizvodnjom.. grozota :)
K tome trgovci i istom brzinom... baš krasno kaj dupla potrošnja jedinica bude redovito žderala hranu negdje u pojačanju..a višak žita koji se neće moći otpremit bude propadao doma zbog nemjenjanja kapaciteta nosivosti trgovaca..
- Ah da.. bolje da ne pričam o prehrani deffa u ww_u..pogotovo ak je malo dalja lokacija.
Truni žito truni..

exAzriel
15.09.13, 22:53
a buš resse trošio u ured za trgovinu umjesto za vojsku :D
i na kraju kad sve zbrojiš, nebuš imao off za ww osvojit :D

Isabella_Este
15.09.13, 23:15
awwww pa ti se vratila :welcome: :cvjetic::cvjetic::daje cvijet::daje cvijet:

pa juuuj..a evo, jesam :)
dolaze tvoji na server?

Hamco
15.09.13, 23:21

To je blago receno-katastrofa.

...zato smo odlučili radi balansa, da poduplamo i kapacitet skrovišta.

Znaci oni su radi nekog balansa uduplali sklonista,a skladista/silose i trgovce...ma ko njih sisa,sklonista su mnogo bitnija stavka u igri :brukica:

...treća stavka (jedinice jedu duplo više žita)... ovo može samo učiniti interesantnijim i privlačnijim one artefakte koji smanjuju potrošnju žita.

A dosad ti artevi nisu bili privlacni...nikako :D

LMAO
15.09.13, 23:53
Dakle ako off će toliko više trošiti onda hvala Bogu neće biti više "igračina" koji će raditi off pola godine, jednom napasti i hvaliti se kako su super ultra cool dobri igrači i jako si bitni sami sebi. Prije će se dolaziti do nekog optimalnog kapaciteta prehrane offa ili maximalnog i više će se offovi šetati, zabijati, trošiti, igrati, napadati. Što i je bit da se potakne igranje a ne simanje genijalaca zbog jednog napada i kasnije hvaljenja tko ima većega a pritom je bio veći teret za savez kao igrač nego što je dobroga napravio :)

Ma sve će to biti ok :D
Biti će offova, biti će i deffa, čak sam i dosta siguran da će se klikati deffa i više nego što je do sada bez obzira na ovu izmjenu potrošnje, offove ćemo vidjeti...

To što se tiče verzije... A o tom kakvi papci određuju kakva će igra biti možemo do u nedogled, samo gledate kako ćete da nam izmuzete više i više para... Do kad ćete moći...to ćemo vidjeti, jer djeca i početnici koje vi pokušavate privući dođu, vide i odu, sumnjam da ostave para išta, ne ostavljaju pare kao mi klocevi već godinama... :)

Evo da i ja dam prijedlog jedan, pa kad se opet bude nešto radilo da imaš šta svojima dat , reci najveći početnik napisao pa onda možda i uzmu u razmatranje prijedlog :D

Da bi igru tj određeni server napravili zanimljivijim , ograničite svaku domenu sa 4 servera :D

Recimo:
s1 = T5 verzija
s2 = T4 & T4.2 verzija
s3 = T3.6 verzija
speed = po jednom svaka od navedenih :D

Tako da i mi i početnici budemo zadovoljni, svatko ide gdje mu odgovara i to je to :P

Lp. :pivo:

Hexenkönig
16.09.13, 07:56
Tako je, a krcata WW sela ce se rusiti sa 30k offa i 3k kata. A te igracine koji stancaju za svoj savez mjesecima WW Off da bi skinuli 3 lvl zida oni nisu bitni jer su tu po tvojem samo radi preseravanja i guse igru...

Superhik
16.09.13, 08:39
Pa da, super su si i onda rim i gal klikaju ovnove jer im je cool a teut kate jer bi on rušio, pa klikaju sjekire jer su ljepše od batina i rade gromove jer su brzi. Sve to treba riješit u startu po brzom postupku :D :D :D

Hexenkönig
16.09.13, 08:47
Jedino pametno sto mi pada na pamet odgovoriti na tvoju repliku je "sto ljudi sto cudi"!

Superhik
16.09.13, 09:05
Jedino pametno sto mi pada na pamet odgovoriti na tvoju repliku je "sto ljudi sto cudi"!

Noup, travian je matematika, zna se šta se radi i zašto i kada i kako. Sve ostalo je krivo :D

Hexenkönig
16.09.13, 09:09
Kak se meni cini, ja pricam o jednom ti o drugom... al bitno da se pise :D

TaraT
16.09.13, 09:16
Pa da, super su si i onda rim i gal klikaju ovnove jer im je cool a teut kate jer bi on rušio, pa klikaju sjekire jer su ljepše od batina i rade gromove jer su brzi. Sve to treba riješit u startu po brzom postupku :D :D :D

sjekire i jesu ljepse od batina

Superhik
16.09.13, 09:21
Kak se meni cini, ja pricam o jednom ti o drugom... al bitno da se pise :D

Tako je ;)

mgaby
16.09.13, 09:59
CM Phanttis
CM Phanttis is offline
Community Manager CM Phanttis's Avatar

- Eto..slanje trgovaca na DALJE koorde sa istim kapacitetom kao i prije a duplom proizvodnjom.. grozota :)
K tome trgovci i istom brzinom... baš krasno kaj dupla potrošnja jedinica bude redovito žderala hranu negdje u pojačanju..a višak žita koji se neće moći otpremit bude propadao doma zbog nemjenjanja kapaciteta nosivosti trgovaca..
- Ah da.. bolje da ne pričam o prehrani deffa u ww_u..pogotovo ak je malo dalja lokacija.
Truni žito truni..

Ma neće trunuti. Ti buš lijepo žito NPC-ao u resse i radio vojsku, pa onda opet kad ti se ona prva vrati iz pojačanja, resse NPC-ao u hranu. A oni tamo koji hrane pojačanja budu isto tako resse NPC-ali u hrani jer tvoja ne stiže i tako u krug, beskrajni NPC :D:D:D. Između toga, ako ti preostane nešto ressa digneš par nepotrebnih zgrada da bi dobio bodove na nekakvim dnevnim zadacima :) Možda i koju proslavu, ali to ne možeš svaki dan, jer ljudi ipak trebaju odmoriti između dvije proslave da im ne bi naškodilo feštanje :D. Usput pogledaš da ti nije slučajno susjed nakon mjesec dana izašao iz zaštite i onda jupiiiiiiiiiii, izašao iz zaštite, ali vidi vraga, ima 8 poduplanih skrovišta :D:D:D
Meni je malo dosadno, ali ne znači da je sve ovo napisano neistina.

Superhik
16.09.13, 10:05
Ovo s trgovcima je i meni skroz smiješno, sve do kraja sam bio uvjeren da će i to mijenjati ali eto ljud sam, smijem pogriješiti :D

Inače ne igram ove T4 verzije ali ako se sad regam obečajete da me nećete napadati? :D :D :D

cakani
16.09.13, 10:43
Baš malo klikam na comu ovaj rođendanski....
Ajme pa ti rođendanski dnevni zadaci su baš fora..dobiš kb..e,rese ..iteme..vau pa ja od tih zadataka uopče ne doživljavam smisao traviana..ček jel se to meni čini ili oupče ne razmišljam o igri..već samo o dnevnim zadacima...
Na kaj je travian spao.. "facepalm"

dadozg
16.09.13, 11:12
prica se da je azri ipak nagovorio navovce na dolazak,da ih je uvjerio kak na ovoj turbo simciti verziji nema sanse da postanu kante za napucavanje :cerek:

exAzriel
16.09.13, 12:24
a kad smo mi to bili kante za napucavanje, podsjeti me malo?
i neznam baš da ja toliko imam utjecaja na NAV da ih nagovorim na bilo kaj

dadozg
16.09.13, 13:42
pa prosli s1 kad si pobjegao vidjevsi kamo idu kola :cerek:

dual i ja odlucili nakon zasjedanja idemo na teute :)

light101101
16.09.13, 15:12
sjekire i jesu ljepse od batina

o evo strucnog stozera za komentiranje offova :D slazem se svida mi se broj sjekira na slikama koje si mi dao :D

Isabella_Este
16.09.13, 15:43
Baš malo klikam na comu ovaj rođendanski....
Ajme pa ti rođendanski dnevni zadaci su baš fora..dobiš kb..e,rese ..iteme..vau pa ja od tih zadataka uopče ne doživljavam smisao traviana..ček jel se to meni čini ili oupče ne razmišljam o igri..već samo o dnevnim zadacima...
Na kaj je travian spao.. "facepalm"

i ja se regala na .com i preuber :) nemam riječi, happy&shine :)
najviše od svega mi se sviđa onaj dio kad moraš collect reward (agree)
ja ne znam šta se ti žališ, ovo je raj..pop, pop i samo pop 8)
"Truni žito, truni.."

sbk83
16.09.13, 15:56
Užas, što napraviše od traviana :(

light101101
16.09.13, 15:57

a ti nas silis da to moramo igrat :P

TaraT
16.09.13, 17:00
a ti nas silis da to moramo igrat :P

a hocete ovaj put najaviti koordinate ili ce opet biti promjena u zadnji cas
:)

sbk83
16.09.13, 17:19

Mi smo tako kul, da se za nas otvara novi kvadrant, biti cemo na njemu.
Nitko od saveza nije ni najavio koordinate tu na forumu, pa zasto bi i mi? Hoćeš li ti napokon odigrati ili ćeš nastaviti komentirati na forumu stanje servera i stanje offova kao neki profesionalac koji se kao zasitio igre, tj. to je više u stilu, hr serveri su preloši, a ti si predobar, zašto bi uopce igrao :)

light101101
16.09.13, 17:28

E vidis da nisi odbio poziv sad bi znao di idemo :P

mgaby
16.09.13, 17:52

Nemoj tako, savršen je za goldanje drugih servera :D:D:D. Siguran si dok ne napraviš drugo selo, a tad dobiješ gold na drugom serveru i boli te briga više. Savršeno :pivo:

exAzriel
16.09.13, 19:52
Ja od danas više ne igram Travian nikad. Over and out.
P.S. nema veze sa dadom da ne pomislite. Nego kad vidim neke početnike koji kopiraju iskusne, jer svoje mišljenje nemaju, onda mi se bljuje. Prepoznat će se same. Ja se sa djecom u pijesku ne igram. Točka i zbogom.

dadozg
16.09.13, 19:56
P.S. nema veze sa dadom da ne pomislite. Nego kad vidim neke početnike koji kopiraju iskusne, jer svoje mišljenje nemaju, onda mi se bljuje. Prepoznat će se same. Ja se sa djecom u pijesku ne igram. Točka i zbogom.

:steta: baš da vidimo jesi od riječi :) mada sumnjam :)

i jel neki klan otvorio karte i rekao na koje koorde ide,osim nas ne znam nikog di ide :D

Huny Bunny
16.09.13, 20:00
pa juuuj..a evo, jesam :)
dolaze tvoji na server?

a oko pola bez big bossova

sbk83
16.09.13, 20:05

O iskusnjaro, profiću, nedostajat ces nam :D

e vidiš gaby, zapravo to ni nije tako loše, zapravo jako dobro (nod)

exAzriel
16.09.13, 20:21
:steta: baš da vidimo jesi od riječi :) mada sumnjam :)
Vidjet ćeš dado, dosta je bilo. Ja ovo ne mogu igrati bez prepucavanja na forumu, to mi daje draž i adrenalin. I bez toga ne mogu. Ali kad vidim kopiranja tuđih misli, i ocjenjivanje tuđih offova, od jedne ispod prosječne osobe, koja je bacana van saveza jer nakon 45 dana igre ima pet legića i jedno naselje, sorry gadi mi se to. I šteta kaj nisi igrao više servera jer svojim laprdanjem mi nitko ne diže živce ko ti. A to mi je ventil i to mi daje draž igri.
a tebi sbk sam vec rekao nemaš za kaj biti bahat. Na onim prvim serverima ti ne bi imao sto raditi.
uživajte u t5 i wanabi igračima.

Isabella_Este
16.09.13, 20:48
a oko pola bez big bossova

onda se vidimo ;)

dadozg
16.09.13, 20:50
Vidjet ćeš dado, dosta je bilo. Ja ovo ne mogu igrati bez prepucavanja na forumu, to mi daje draž i adrenalin. I bez toga ne mogu. Ali kad vidim kopiranja tuđih misli, i ocjenjivanje tuđih offova, od jedne ispod prosječne osobe, koja je bacana van saveza jer nakon 45 dana igre ima pet legića i jedno naselje, sorry gadi mi se to. I šteta kaj nisi igrao više servera jer svojim laprdanjem mi nitko ne diže živce ko ti. A to mi je ventil i to mi daje draž igri.
a tebi sbk sam vec rekao nemaš za kaj biti bahat. Na onim prvim serverima ti ne bi imao sto raditi.
uživajte u t5 i wanabi igračima.
azri moram priznati da mi je zao...bilo mi je super s tobom se prepucavati,ponekad smo oboje pretjerali,ali takvi smo :)
bitno je samo da se ovo sve shvaca kao virtualna zahebancija i da se RL ne mjesa u to...

uglavnom svako dobro ti zelim u RL :)

emir123
16.09.13, 20:51
pa i budali je jasno da mora trosit vise golda ako hoce dobar acc, i na njemu dobar off pop deff ili bilo sta.. to je bilo uvjek i tako ce i bit, samo sto se ta potrosnja povecava iz verzije u verziju, a na ovoj je ja mislim presla svaku granicu.

broj servera je smanjio kvalitet igranja, broj saveza je sve manji i manji, akcije su sve losije i losije
sada na serveru igra 600 ljudi (konkretno hr2) od toga 300 da, eto recimo "zna" igrati (pod ovo "zna" mislim da se zanemari pop a poveca off/deff), na ovom novom serveru se upravo radi kontra toga, mozda grijesim ali tako mi se cini.
o potrosnji hrane necu ni da pricam, neko je napravio tabelu i toliko slikovito pojasnio da mu skidam kapu.
samim tim se offeri svode na minimum a deferi na maximum (iako ce i njima bit tesko da naprave dobar deff), i umjesto da se "roka" sto vise sada ce se i to smanjiti jer ce deffa biti na sve strane i mnogi igraci ce sa offa preci na deff.
ako ste tako zamisljali zanimljiv server onda ste potpuno profulili, i povecali onaj broj "igracina" koje ce cuvat svoj off do kraja (oni iskusniji znaju kako to uraditi)
rimljani nek zaborave na konjeve, oni koji su volili da kataju sada ce im to biti misaona imenica, pocetnici ce uzivati u raju, poperi jos vise, a ovi koji su znali i volili da igraju ovu igricu ce da placu sjecajuci se na 3.6 verziju

toliko od mene pozdrav

exAzriel
16.09.13, 20:55
Hvala, tebi također.
I pazi da se jedan dan ne nađeš u situaciji da crtas medeke i cvijeće po profilu. A na forumu citas kako je dobro ujednačen off, samo su trebali nositi roze hlače. I skuzis da je pun forum kritika te i takve osobe, koja ne razlikuje off od deffa. Čujemo se

bole77
16.09.13, 21:12
Stvarno steta..ocekivao sam na ovom serveru da ce se dogodit epski dvoboj titana dado vs azri o kome bi se iza godinama pricalo sad vidim da od tog nista nece biti...server se vec moze proglasit propalim :(

Gaby,,odlicna ideja..klikam ove zime hrx, a ovdi dodjem svaki tjedan po porciju golda..kud ces bolje..e to je vec rodjendanski poklon od trav teama :)

emir123
16.09.13, 21:13
Hvala, tebi također.
I pazi da se jedan dan ne nađeš u situaciji da crtas medeke i cvijeće po profilu. A na forumu citas kako je dobro ujednačen off, samo su trebali nositi roze hlače. I skuzis da je pun forum kritika te i takve osobe, koja ne razlikuje off od deffa. Čujemo se

izvini, ali ti nisam u potpunosti razumio odgovor na moj post,

ja sam misljenja da deff dobija server, a off ga cini zanimljivim/boljim/ljepsim i sl (a to je, ispravi me ako grijesim, poenta svake igrice)

LMAO
16.09.13, 21:15
Gaby,,odlicna ideja..klikam ove zime hrx, a ovdi dodjem svaki tjedan po porciju golda..kud ces bolje..e to je vec rodjendanski poklon od trav teama :)

Tako tako, recite vi to na forumu, sad će to ukinuti ako još koji put ponovite :pivo:

gamacid
16.09.13, 21:34
prisilili su me igrati ovo cudo

papani drzte gace

:cerek:

sbk83
16.09.13, 21:53
Gle neda mi se. Al održao si lekciju i izgubio server. Toliko luzeru:)

I ajde, dođi na s1 da je opet održim :) Nekada pobjeda nije ni bitna :) A i to bi ti 100% rekao da si izgubio server.Bilo bi u stilu,"ah mi smo se zabavili, bilo nam je dobro" (da, sigurno, tnt i krik vam oteli sve arteve i pokatali pola acc-a na kvadrantu) Dan danas mozeš ići ljubit kovi noge i ruke sto je odlucio doci na s1 i sto je bio uz vas na ovom s1 ;)

exAzriel
16.09.13, 21:54
Imas u arhivi moje riječi. Nikad slabiji NAV. I odnijeli su server. Pa ti drži lekcije i dalje

kolesterol
16.09.13, 22:31
Ajme koje tenzije a server nije još ni počeo :D sačuvajte nešto i za katanja, ovako možda budemo još saveznici sa onima koje sad častimo ... kako ide ona " ja i ti, tko zna možda smo i rođaci"
:harmonikaš:

gamacid
16.09.13, 22:33
Ajme koje tenzije a server nije još ni počeo :D sačuvajte nešto i za katanja, ovako možda budemo još saveznici sa onima koje sad častimo ... kako ide ona " ja i ti, tko zna možda smo i rođaci"
:harmonikaš:

gle ovoga
idi ti igrati neku miroljubivu igru

kolesterol
16.09.13, 22:43
gle ovoga
idi ti igrati neku miroljubivu igru

Nema potrebe kad travian pravila idu u tom smjeru, doći će taj dan kad ćemo svi biti ispod 200 popa i ratovat na forumu :party:

gamacid
16.09.13, 22:45
Nema potrebe kad travian pravila idu u tom smjeru, doći će taj dan kad ćemo svi biti ispod 200 popa i ratovat na forumu :party:

e onda sa s dadekom u savezu i rudikom
:cerek:

Dark Lord SB
16.09.13, 23:05
Samo da Demantiram netocne navode...

TNT - nedolazi ovaj server, preskacu sezonu
KEFA - nedolazi ovaj server , također preskace sezonu

Dicktat dolazi ovaj server ( istina malo smo pojacani sa djelom ekipe sa prvog s2 )

Također mogu potvrditi da dolazi KRIK i dolazi KTM ....za ostale saveze neraspolazem sa pouzdanim informacijama...cuo sam svasta ali necu drobiti info za koji nisam siguran da je tocan ...

LP

cakani
16.09.13, 23:10
A priča se da i PROX dolazi sa svojim pulenima ;)

Pafke
16.09.13, 23:12
A priča se da i PROX dolazi sa svojim pulenima ;)

Da i ja sam čuo... Navodno su ih NAVovci pozvali samo neče ići sa njima na +/+... Nije ni počeo server a NAV več slaže koalicije :brukica:

Dark Lord SB
16.09.13, 23:14
Da i ja sam čuo... Navodno su ih NAVovci pozvali samo neče ići sa njima na +/+... Nije ni počeo server a NAV več slaže koalicije :brukica:

Pa također sam cuo za PC da dolazi...a vidjet cemo ... volio bih vidjet THE u orginalu da se pojavi također

Pafke
16.09.13, 23:18
volio bih vidjet THE u orginalu da se pojavi također

Koliko se sjećam prošli server je Nixon napisa da nema ništa on toga :)

ilakovac7
16.09.13, 23:30

Nije ni počeo server a ti več iznosiš krive informacije :palčina:
Nije istina da su NAVovci zvali nekoga na server, a pogotovo nije istina da se več sad stvaraju kolacije...

do jučer se nije znalo hoće li NAV uopče igrati.

sbk83
16.09.13, 23:34

Zar je to nešto čudno :D

light101101
16.09.13, 23:58
Kako mi se cini tresla se brda rodio se miš

sbk83
17.09.13, 00:11
Kaj je ovo? Moderator na strani Azriela, sve postove ste mi pobrisali...aaaa :D

Dark Lord SB
17.09.13, 00:24
Kaj je ovo? Moderator na strani Azriela, sve postove ste mi pobrisali...aaaa :D

Baš sam cuo da vi dolazite sa još jednim savezom koji vam je ravan u suradnji...dakle namjere su ozbiljne ovaj server ??

Samo neznam sta cete sa ex saveznicima napraviti...prepustiti ih sudbini...bit ce veselja :)

sbk83
17.09.13, 00:26
Baš sam cuo da vi dolazite sa još jednim savezom koji vam je ravan u suradnji...dakle namjere su ozbiljne ovaj server ??

Samo neznam sta cete sa ex saveznicima napraviti...prepustiti ih sudbini...bit ce veselja :)

Zar je vazno što ćemo mi, i gdje ćemo mi?

Dark Lord SB
17.09.13, 00:27
Zar je vazno što ćemo mi, i gdje ćemo mi?

Nesmjem komentirati ? Važno , nije važno...interesantno ? je interesantno je ...

sbk83
17.09.13, 00:30
Nesmjem komentirati ? Važno , nije važno...interesantno ? je interesantno je ...

sta je to točno interesantno :D Meni ništa nije, mislim bilo je dok je azriel bio tu,no otisao on :D

dadozg
17.09.13, 06:03
bez azrija neće biti isto :(
pacijenti ne dolaze,ne znam ko plasira te dezinformacije...a i da dolaze u originalu ja bi bio s njima ;) i sigurno ne bi nikad oni potpisivali sa navom ;)

dragann
17.09.13, 09:13
samo da vas upozorim...saznao sam iz pouzdanih izvora da pafke ozbiljno planira off igrati pa se pazite :P

cakani
17.09.13, 10:16

KRIK je sad sretan..dobili priliku
Kaj se tiće pip_a..sc pokupio navodno par igrača od njih.
Sudbina pipu i šlapama nepoznata.
Nego..nema još registracija ???

TaraT
17.09.13, 11:30
ja cuo da sc misli na +-, sad kad nema cs-a

3per
17.09.13, 11:34

PS pafke je farma :D

i da...nema još registracija, za poludit
PTSP potvrđuje dolazak farmi na server

sbk83
17.09.13, 12:05

Šta bi to trebalo značit?

Superhik
17.09.13, 12:39
Tko će mene primiti u savez? :D :D :D

3per
17.09.13, 12:40

u PTSP uvijek možeš uć..tamo su ti same farme :D

Pafke
17.09.13, 12:45
u PTSP uvijek možeš uć..tamo su ti same farme :D

:brukica: Jel postoji neko koga ti nisi zvao u PTSP ? :D

Hamco
17.09.13, 12:46

Kome trebaju farme ? :P :D

3per
17.09.13, 12:47
postoji...

nisam tebe zvao...ti si sam došo ROTFL

farme trebaju u PTSP-u :D

gamacid
17.09.13, 12:54

kaj ti to treba znaciti
sad kad nema lzn -a ,klikam u kriku i opce je poznato da je savez u kojem ja klikam uvijek najveci favorit za osvajanje servera

Dark Lord SB
17.09.13, 14:18

Krikova odluka je njihova odluka i mislim da im se nema šta uopce zamjeriti...samo da je iznenađenje je...barem su svi koje poznam iznenađeni 8)

Ja sam cuo da ce doci PiP i šlape s tim da šlape u slabijoj postavi jer dio igraca koji je kod njih igrao prošli server , vraca se u KTM jer su i došli bili iz KTm-a , također sam nacuo da ce surađivat sa prošlim saveznicima ali nece djelit isti kvadrant , ali doci ce i kontra strana na taj kvadrant ako se uspje dogovoriti...

U svakom slucaju - + ce po mom mišljenju iako bez Tnt-a i Kefe moci pariarati konkurenciji jer dosta ih se okupilo samo iz jednog razloga...a taj njihov razlog je dobar motiv za trud... ;)

Što se tiće registracije evo vidim da je se moguce regati :)

sapica
17.09.13, 14:58
Krikova odluka je njihova odluka i mislim da im se nema šta uopce zamjeriti...samo da je iznenađenje je...barem su svi koje poznam iznenađeni 8)

Ja sam cuo da ce doci PiP i šlape s tim da šlape u slabijoj postavi jer dio igraca koji je kod njih igrao prošli server , vraca se u KTM jer su i došli bili iz KTm-a , također sam nacuo da ce surađivat sa prošlim saveznicima ali nece djelit isti kvadrant , ali doci ce i kontra strana na taj kvadrant ako se uspje dogovoriti...

U svakom slucaju - + ce po mom mišljenju iako bez Tnt-a i Kefe moci pariarati konkurenciji jer dosta ih se okupilo samo iz jednog razloga...a taj njihov razlog je dobar motiv za trud... ;)

Što se tiće registracije evo vidim da je se moguce regati :)

zašto me nitko nije obavijestio da na server dolazimo u oslabljenom sastavu, sa PiP-om i bivšim saveznicima, koji će biti na drugom kvadrantu!?
valjda kao dio vodstva trebam to znati..
:S

Dark Lord SB
17.09.13, 15:03
zašto me nitko nije obavijestio da na server dolazimo u oslabljenom sastavu, sa PiP-om i bivšim saveznicima, koji će biti na drugom kvadrantu!?

Neznam ja ...zato sam i rekao da sam cuo a ne da znam 100% ...

Dakle od vas 0 bodova ... nice :)

spajla
Gospodin iznad je sve napisao točno,Šapa molim te čitaj sobu vodstva.

light101101
ja cuo da sc misli na +-, sad kad nema cs-a
Pa bolje po njih da nismo dosli na +- :D a sta ti tara sam spamas :D

Isabella_Este
17.09.13, 15:05

Ana, zbilja si neinformirana :(

znači na -- idete?

spajla
17.09.13, 15:07
Ja sam čuo da Diktat je trebao ić na +/-,ali ne ide zbog SC i Krika,pa ide na -/- jel Šapice i PiP su nula bodova.

sapica
17.09.13, 15:12
izvini lepi, al tamo ima 667 redaka, pa sam zaključila da je jednostavnije prelistat forum i saznat šta smo sve dogovorili...

a eto ane, bit će da sam zakazala prije početka servera..
:brukica:

TaraT
17.09.13, 15:27
Pa bolje po njih da nismo dosli na +- :D a sta ti tara sam spamas :D

zar to tek sad shvacas

nego,....cisto iz znatizelje,....dolazite na server s krikom?
nije li to isto vid prijateljske koalicije kakva je prosli put bila spocitavana navu i cs-u

Dark Lord SB
17.09.13, 15:39
Ana, zbilja si neinformirana :(

znači na -- idete?

o tom po tom....

light101101
17.09.13, 15:42
zar to tek sad shvacas

nije li to isto vid prijateljske koalicije kakva je prosli put bila spocitavana navu i cs-u
2 saveza dolaze skupa na server ne 5,6 saveza :D

zujalica
17.09.13, 16:00
znači na -- idete? Dicktat ide random, kako nas pobaca a kvadrante izabiremo s maramom na očima :opala:

bole77
17.09.13, 16:03
2 saveza dolaze skupa na server ne 5,6 saveza :D

Ke..samo ce nas bit dva saveza..necu se tako igrat..ja sam mislio da ovaj put dolazimo sa bar 5,6 saveza i mi...pa da bar donekle budemo ravnopravni,,bar po brojnom stanju...al ajde,,mi imamo Gamu na nasoj strani,,pa je to velika stvar...
a i Dada..kad tu jos pridodamo mene i tramaxa,,bar na forumu cemo bit glasni..a za igru,,ma koga briga za igrom,,forum je bitan...:party:

light101101
17.09.13, 16:03
Dicktat ide random, kako nas pobaca a kvadrante izabiremo s maramom na očima :opala:

Opet zujis
Mile :D
@bole
:goodpost:

dadozg
17.09.13, 16:04
zar to tek sad shvacas

nav i cs su uzeli dva kvadranta i skrivali savezništvo... sc i krik dolaze na server otvorenih karata i sve se zna prije početka servera...to je ipak veeeeeelika razlika :)

....bar na forumu cemo bit glasni..a za igru,,ma koga briga za igrom,,forum je bitan...:party:

:master:

zujalica
17.09.13, 16:14
Opet zujis
Mile :D
@bole
:goodpost:
Naravno, i zujat ću dok ima servera, valjda bi u penziju trebala? Mile opet ću farmu iz tebe napravit jedino ak ti kugla kaj bolje ne prorekne :air kiss:

light101101
17.09.13, 16:16
Naravno, i zujat ću dok ima servera, valjda bi u penziju trebala? Mile opet ću farmu iz tebe napravit jedino ak ti kugla kaj bolje ne prorekne :air kiss:

Ili imam ja slabo pamcenje ili ti si zamisljala da me farmas :D

LMAO
17.09.13, 16:19
Ja mislim da će svi zujati po forumu :cerek: Od sinoć sjedim za kompom sve do sada, 40 bataka naklikao, sa herojem (ni kaveza ni knjige :opala: ) na oazu ne smijem krenuti (facepalm), a nemam koga napasti :cry: pa i hebeni natari 70 polja od mene :cry:

Cijeli dan sjedit za kompom i čekati odakle će koji res sa neba pasti :lol2:
Ovo je server za neke što dođu dva puta dnevno za komp i to je to jbte ...

:pivo:

bole77
17.09.13, 16:21
Zujo,Zujo,,i prosli server ste se na pocetku servera busali kako cemo mi bit vasa akademija,,kako ste se naselili i zauzeli granicu kvadranta,,pa kad je doslo do izravnog fajta svi su vidjeli kako je to zavrsilo...mi vama rokali i nulirali gg-e,,uzimali off sela,,dok je svaki vas pokusaj zavrsavao :opala: Tada ste odjednom pronasli rl (mnogi od vas) pa poceli bjezat sa servera..

gamacid
17.09.13, 16:29
zar to tek sad shvacas

nas krikavaca je 12
sto odmah dovodi do zakljucka da imamo megakoaliciju
:pece palacinke:
fticurino zvali bi i tebe ali moras shvatit
13 je tako nesretan broj

dadozg
17.09.13, 16:44
Zujo,Zujo,,i prosli server ste se na pocetku servera busali kako cemo mi bit vasa akademija,,kako ste se naselili i zauzeli granicu kvadranta,,pa kad je doslo do izravnog fajta svi su vidjeli kako je to zavrsilo...mi vama rokali i nulirali gg-e,,uzimali off sela,,dok je svaki vas pokusaj zavrsavao :opala: Tada ste odjednom pronasli rl (mnogi od vas) pa poceli bjezat sa servera..
naj mi dirat zujalicu :daje cvijet:

@ LMAO

kaj je počeo server? ova moja bitanga od dualca pak neke žene ganja vanka još nije regao acc ccc

LMAO
17.09.13, 16:58
@ LMAO

kaj je počeo server? ova moja bitanga od dualca pak neke žene ganja vanka još nije regao acc ccc

Na com5 bezveze malo gledam novu verziju :D

TaraT
17.09.13, 16:59
nas krikavaca je 12
sto odmah dovodi do zakljucka da imamo megakoaliciju
:pece palacinke:
fticurino zvali bi i tebe ali moras shvatit
13 je tako nesretan broj

jel to ono kao dirty dozen

i, moje isprike, nisam znao da ste u tako malom broju
ili se onda sc boji vas ili nesto vrijedite kad vas zele kod sebe
hmmm, ti igras tamo,....onda je ono prvo

zujalica
17.09.13, 17:03

o kojem ti to serveru pričaš? s5?

gamacid
17.09.13, 17:09
jel to ono kao dirty dozen

i, moje isprike, nisam znao da ste u tako malom broju
ili se onda sc boji vas ili nesto vrijedite kad vas zele kod sebe
hmmm, ti igras tamo,....onda je ono prvo

ma nemam ja pojima o igri
ja sam samo tu da huskam
u napadddddddddddd :paladinko:

zujalica
17.09.13, 17:23
naj mi dirat zujalicu :daje cvijet:

....ovo je neki novi trenutak...zamislit ću se... :brukica: (mislim)

dadozg
17.09.13, 17:27
ma nemam ja pojima o igri
ja sam samo tu da huskam
u napadddddddddddd :paladinko:

ti i ja u napadddddd,a svi ostali za nama :) ko u stara dobra LZN vremena :)

@zujo
kaj nije vrijeme da zakopamo ratnu sjekiru :)

zujalica
17.09.13, 17:35

@zujo
kaj nije vrijeme da zakopamo ratnu sjekiru :)

Ja je nisam dadek nikad otkopala, tvoj ego nekontrolirani ju je otkopao, meni ni u jednom trenutku nije bilo do svađe a pogotovo svađe na tom nivou :)

light101101
17.09.13, 18:00

Samo vam jos giga fali onda :P

gamacid
17.09.13, 18:19
kaj kolko sam nas nabrojal da igra jos
ima nas za jen savez sigurno

dadozg
17.09.13, 18:50
kaj kolko sam nas nabrojal da igra jos
ima nas za jen savez sigurno
onda bi mogli jedan server vereranski odigrat,ja bi i Booma nagovorio..da pokazemo ovoj novoj generaciji kak igra LZN :)

krenulo reganje,bit ce zanimljivo u cetvrtak koliko ce biti acc na s1...

gamacid
17.09.13, 19:32
onda bi mogli jedan server vereranski odigrat,ja bi i Booma nagovorio..da pokazemo ovoj novoj generaciji kak igra LZN :)

krenulo reganje,bit ce zanimljivo u cetvrtak koliko ce biti acc na s1...

de isti si kak i ja travian matuzalem, nemas pojima kak se igra ovi novi travian
mi smo tu da gledamo slicice

Raspust Team
17.09.13, 22:17
Jos malo... :)

sbk83
17.09.13, 22:20
Ja sam cuo da ce.... također sam nacuo .....bla bla bla

Pa ne vjeruj svemu šta čuješ, da su ti rekli da ce marsovci igrati sa SC-om na kvadrantu i to bi vjerovao?

Neznam ja ...zato sam i rekao da sam cuo a ne da znam 100% ...

Kako tebe nije sram reći za neki savez da je 0 bodova? i to za takav savez kao sto su slapice, da ti ja nesto kazem odmah o slapicama, jako kvalitetan savez,odan saveznik, i to je jedino bitno :) P.S. oni su svemirski brod za tvoj diktat, pojeli bi vas u 2 akcije. To si se ti nesto umislio sto ti te pridruzila ona farma jelen, mikica i ostali ? I ostali su letjeli na forumu na proslim serverima, pa su brzo i sletjeli, očito avion ovog s1 je diktat :D

Ja sam čuo da Diktat je trebao ić na +/-,ali ne ide zbog SC i Krika,pa ide na -/- jel Šapice i PiP su nula bodova.

light101101
17.09.13, 22:39
Pa ne vjeruj svemu šta čuješ, da su ti rekli da ce marsovci igrati sa SC-om na kvadrantu i to bi vjerovao?

Kako tebe nije sram reći za neki savez da je 0 bodova? i to za takav savez kao sto su slapice, da ti ja nesto kazem odmah o slapicama, jako kvalitetan savez,odan saveznik, i to je jedino bitno :) P.S. oni su svemirski brod za tvoj diktat, pojeli bi vas u 2 akcije. To si se ti nesto umislio sto ti te pridruzila ona farma jelen, mikica i ostali ? I ostali su letjeli na forumu na proslim serverima, pa su brzo i sletjeli, očito avion ovog s1 je diktat :D

Cudno je to ante kako govori vodja ciji se savez slepao cijeli server uz KRIK&tnt

Dark Lord SB
17.09.13, 23:44

:D[/QUOTE]

Tramax ...napisao sam ...dakle od vas 0 bodova....to neznaci vi ste nule...to znaci da od vas ništa ....a to znaci nedolazite na server....
Sada malo jasnije ? Ko da djetetu objašnjavam ...

Ja nikada nisam bio umišljen pa niti ovaj puta...i ne mikec nebi nas pojeli kao niti tvoj veliki SC kojeg cini i nekoliko igraca koji su igrali nekad prije za dicktat ....

I više cjenim Šlapice i PiP nego tvoj SC ....i opet da nebi bilo zabune...imate odlicne igrace , skidam kapu....ali nazalost ti im rušiš reputaciju sa svojim ispadima....

Avion ovog s1 je opet tvoj SC ...dodjite nas naucite kako se igra travian....opet ja glup....ti nas dodji naucit kako se to igra...ja stvarno neznam ....šta to je ?? evo ja ti platim gold da me naucis .....

NPR.... ja znam dadozg ... i vjeruj mi da ti nisi ni pola od njega kao igrac....a kao osoba jos manje...on je uvjek bio provokator...ali on ima razloga da i provocira...ti za to razloga ni nemas...

Ja i ti smo onda zavrsili razgovor i neznam cemu ga uopce opet pocinjemo...samo sam napisao sta sam cuo iz razloga kako bi netko na to odgovorio na nacin da potvrdi ili demantira ...nista drugo

I nemoj da se ja i ti prepucavamo tu po forumu jer nepašemo si, neslažemo se oko niceg...nismo niti istih godina niti iste ozbiljnosti...zato najbolje za mene i za tebe da ignoriramo međusobne postove....

Ovo sam morao napisati , I ISPRIKA ŠLAPICAMA - nisam rekao da ste 0 nego 0 bodova od vas jer nedolazite igrat...to sam napisao...ako dolazite odlicno onda nije 0 bodova nego bit ce bodova...i to je to

THE END!!

cakani
17.09.13, 23:58
Joj..kak nebi šlape igrale, igrat će naravno..igrat će i PIP..
Samo bez nervoze..
A tko će koga pojest..nebi vjerovali ali imat ćemo u ranoj fazi tu sreću i to vidjet :)

sbk83
18.09.13, 00:11
Ja i ti smo onda zavrsili razgovor i neznam cemu ga uopce opet pocinjemo...samo sam napisao sta sam cuo iz razloga kako bi netko na to odgovorio na nacin da potvrdi ili demantira ...nista drugo

THE END!!

Bla bla bla bla... i još malo bla bla bla

Avion ovog servera je SC? Ha? Pa mi se nikad nismo puhali, niti dolazimo sa velikim najavama na ovaj server.Dok si ti najavio uber diktat!
Čak se nismo ni najavili, nego si nas ti najavio, i ostali pojedinci tu na forumu :)

Ja nemam razloga da provociram? A ti zapravo nemaš razloga da vodiš savez i da igraš uopće travian.Imao si jako krasan account prosli s1,i vrlo respektabilan off, vjerujem da su ti svi zavidili na igri koju si pokazao prosli server :)

Pa da slazem se, nismo istih godina, ja imam 21, ti imaš oko 25(wwoooow, velika razlika) A sto se tiče ozbiljnosti, pa usporedimo si samo accounte na svim serverima kojima smo igrali, moji accounti u top rangovima po svim kriterijama.A tvoji? :D Bolje da ne govorimo o ozbiljnosti vođenja saveza, jer ni ne znam sam kako uopce mozeš pomisliti da mozeš vodit nekakav savez, tj. ne vodiš ga, šlepaš se za drugim, puno jačim i kvalitetnijim savezima. Znači ja sam ozbiljan, a ti neozbiljan :D

Hmmm, dark? Hoćeš li i ovaj server poslati request na skype, i moliti me da prestanem napadati diktat? :brukica::cvjetic:

Dark Lord SB
18.09.13, 00:30
Hmmm, dark? Hoćeš li i ovaj server poslati request na skype, i moliti me da prestanem napadati diktat? :brukica::cvjetic:

Misliš dictat ne dicktat....a diktat nepostoji...
Ne...ovaj server cu kalkulirat kao ti koji si se uvlacio u dupe onima za kojima sam se ja šlepao...

Da nedubim.... ja i ti se nikada necmo slagat i mozemo se pljuvat međusobno do boga i nazad i opet nikakva korist od toga...

Sretno ti na serveru , i tvojim igracima ... :) sve ce biti dobro :)

light101101
18.09.13, 00:31
blablablablabla

Istina SC je avion za dictat,tramax je sposobniji i bolji vodja nek sta ces ti ikada biti,moze vas ucit kako igrat travian i SC je zakon

sbk83
18.09.13, 00:34
Misliš dictat ne dicktat....a diktat nepostoji...
Ne...ovaj server cu kalkulirat kao ti koji si se uvlacio u dupe onima za kojima sam se ja šlepao...

Da nedubim.... ja i ti se nikada necmo slagat i mozemo se pljuvat međusobno do boga i nazad i opet nikakva korist od toga...

Sretno ti na serveru , i tvojim igracima ... :) sve ce biti dobro :)

Kad ćeš ti shvatiti da smo mi jedini koji NISMO kalkulirali? Mi smo ONI KOJI SU slali sve offove koje imaju vani na sve WW-ove, i nismo mi oni koji su rekli, kme kme, mi nemamo vise offova, sve smo poslali, daj nam pustite offove da prođu kroz selo, pa onda opet kme kme.I da nismo ni mi oni koji su uz sav taj jad i bijedu koja se odvijala nad vašim kvadrantom slepali se i na druge kvadrante i eto sredili offove i od patuljaka da stanu na vašu stranu. Uvijek ista priča, nema smisla, jednostavno nema :)

Da li dolaziš na +/- ili je lepi bio u pravu? :D

light101101
18.09.13, 00:40
Kad ćeš ti shvatiti da smo mi jedini koji NISMO kalkulirali? Mi smo ONI KOJI SU slali sve offove koje imaju vani na sve WW-ove, i nismo mi oni koji su rekli, kme kme, mi nemamo vise offova, sve smo poslali, daj nam pustite offove da prođu kroz selo, pa onda opet kme kme.I da nismo ni mi oni koji su uz sav taj jad i bijedu koja se odvijala nad vašim kvadrantom slepali se i na druge kvadrante i eto sredili offove i od patuljaka da stanu na vašu stranu. Uvijek ista priča, nema smisla, jednostavno nema :)

Rukavica je bacena :P

Dark Lord SB
18.09.13, 00:43
Preduhitrili ste nas u vezi Krik-a , a necemo s vama zidarit ww... :cerek: to bi bilo poremeceno ;)

Kalkuliranje....znas i sam da su svi pa i vi kalkulirali ....i znaš i sam da neke stvari koje nisu pisane na forumu i nece biti jer ih ni ja necu pisati su se odvile na štetu obostranu a tako nije trebalo biti da nije bilo tolikog ponosa...

sbk83
18.09.13, 01:04
Preduhitrili ste nas u vezi Krik-a

:D Eto, vidiš da se pušete :D

Isabella_Este
18.09.13, 01:07
ali nazalost ti im rušiš reputaciju sa svojim ispadima....

bolje ispadima na forumu nego igrom :)

a kao osoba jos manje...

a ti Antu znaš osobno, bio si sa njime na kavi pa znaš kakva je osoba da to možeš reći?
čak i da ga znaš, ovo je forum..tu nije mjesto spuštanjima na osobnoj razini..

nadam se da će ova prepucavanja biti premještena na server :) gdje im je zapravo i mjesto..

Hexenkönig
18.09.13, 08:29
Jel to server vec krenuo malo ranije? Vidim iskre pucaju na sve strane :gamer:

dadozg
18.09.13, 09:16
u napadddddddddd
gama ;)
bit ce zanimljiv server :)

Superhik
18.09.13, 09:34
registrirao sam se na -/+, tamo navodno bude zabavno :wanted:

Hexenkönig
18.09.13, 10:09
registrirao sam se na -/+, tamo navodno bude zabavno :wanted:
Pod kojim Nickom :D

Superhik
18.09.13, 10:14
Pod kojim Nickom :D

Pa nisam baš tako naivan :D

dadozg
18.09.13, 11:13
Pa nisam baš tako naivan :D

eto ja bum se regao kao hik da vidim jel imas vise "obozavatelja" od mene :)

SC KILLER
18.09.13, 14:26
Evo da kazem prije pocetka servera da se rađe vođe saveza dogovore da se stavljaju reporti od pocetka:)

LMAO
18.09.13, 15:16

Kme kme na stranu :cerek:
Kalkulacije na stranu :P I nemoj opet istu priču da nije bilo kalkulacija, dosadno je vraćati se na istu temu kao i prošli server...

TaraT
18.09.13, 15:32
Kme kme na stranu :cerek:
Kalkulacije na stranu :P I nemoj opet istu priču da nije bilo kalkulacija, dosadno je vraćati se na istu temu kao i prošli server...

ma, nije bilo kalkulacija
o cemu ti pricas
nije ni kalkulacija dolazak s dojucerasnjim "neprijateljem" na server
to je,...cek, mislim da su to nav/cs-ovci nazvali: dugogodisnje prijateljstvo s raznih servera

sbk83
18.09.13, 15:42
ma, nije bilo kalkulacija
o cemu ti pricas
nije ni kalkulacija dolazak s dojucerasnjim "neprijateljem" na server
to je,...cek, mislim da su to nav/cs-ovci nazvali: dugogodisnje prijateljstvo s raznih servera

Da,strasni smo neprijatelji bili.
Krika dolazi sto miliona,nas dvjesto,idemo kao saveznici na 2 kvadranta,na kojima cemo apsolutno dominirat
Ova siituacija je bas za usporedit sa proslim s1.

dadozg
18.09.13, 15:56
Krika dolazi sto miliona,nas dvjesto,idemo kao saveznici na 2 kvadranta,na kojima cemo apsolutno dominirat
šefe pa što si nas izdao sad :(
2 kvadranta smo spojili još moramo barem 1 i evo server je naš ;)

Hexenkönig
18.09.13, 16:38
Malo sam protipko po rodendanskom serveru koji je poceo u DE, i mogu reci da ima stvari koje su poprilicno drske. Jedna od dnevnih zadataka ako hocete skuplajti bodove, je da vas sistem prisiljava dnevno minimalno 6 zlatnika trositi! Cak jedan od zadataka je da i dnevno trosite srebro na aukcijama...inace nema bodova... Svakako za goldere ce biti super napocetku i imati ce dobar vjetar u leda. A oni koji su skromni sa zlatom ce biti za razliku od goldera poprilicno osteceni :D Resa ima i dolaze u velikim kolicinama tako da 200KB je za dva-tri dana realno (za goldere naravno)...

TaraT
18.09.13, 16:44

ako se ne varam, bili ste na suprotnim i zaracenim stranama, ali to je nebitno

evo, da napravim kratki rezime, procitanog, pred pocetak servera:

znaci, tnt koliko se prica, dolazi u oslabljenom sastavu, uz dodatak da ne racunaju na krik u zavrsnici
cs nije najavio dolazak
dolazi dicktat, za koji si ako se ne varam, sam rekao da su se slepali uz saveznike
dolaze slapice
dolazi prox s nekolicinom igraca, vjerujem cisto rekreativno
dolazi oslabljeni pip
dolazi nav koji nije imao motivacije za prethodni server, a uz tako lako osvojen, sumnjam da su pronasli motivaciju za jos jedan (mozda se i varam)
i, da, dolazi sc, ako sam dobro shvatio, u punom broju, motiviran zeljom za pobjedom jer je prosli server izmakao nadohvat ruke, pojacan nekim igracima iz pipa, te jos ponekim + krik (koji iako malobrojan, kompaktan, s iskusnim igracima, koji su na zadnjem serveru pokazali znacajne offove)

jesam mozda nesto ili nekog propustio nabrojati?
e, sad, u ovoj najavljenoj konstelaciji snaga, gdje se moze postaviti pitanje kako ce i s kim slapice odigrati,...tko je to tako velika prijetnja?

znaci, ne usporedjujem ovaj i prethodni server po naseljavanju kvadranata, vec po odnosu snaga, a u tome vi imate izrazitu premoc i po meni ste favorit za osvajanje (iako jos nije server ni otvoren :D ), pa u tom smislu usporedba
:p

sbk83
18.09.13, 16:49

i, da, dolazi sc, ako sam dobro shvatio, u punom broju, motiviran zeljom za pobjedom jer je prosli server izmakao nadohvat ruke, pojacan nekim igracima iz pipa, te jos ponekim + krik (koji iako malobrojan, kompaktan, s iskusnim igracima, koji su na zadnjem serveru pokazali znacajne offove)

Ne, ne dolazimo u punom broju, dolazi nas oko 50ak(dok nas je prosli s1 bilo oko 100) ne, nismo motivirani zeljom za pobjedom jer smo izgubili prosli server, motivirani smo zbog vrhunskog slaganja u savezu, zbog odlicne atmosfere u savezu, kako i na proslom s3, s1, tako i na ovom s1, motivirani smo i jer smo odrzali jednu dobru lekciju u travianu na proslom s1, tako da bi te molio, nemoj nas stavljat u ulogu nekog favorita, jer ce poslije biti pisano po forumu kako smo mi došli osvojit server, bla bla...kaj bude, bit će

Pafke
18.09.13, 16:52

evo, da napravim kratki rezime, procitanog, pred pocetak servera:

znaci, tnt koliko se prica, dolazi u oslabljenom sastavu, uz dodatak da ne racunaju na krik u zavrsnici
cs nije najavio dolazak
dolazi dicktat, za koji si ako se ne varam, sam rekao da su se slepali uz saveznike
dolaze slapice
dolazi prox s nekolicinom igraca, vjerujem cisto rekreativno
dolazi oslabljeni pip
dolazi nav koji nije imao motivacije za prethodni server, a uz tako lako osvojen, sumnjam da su pronasli motivaciju za jos jedan (mozda se i varam)

jesam mozda nesto ili nekog propustio nabrojati?

Jesi, PTSP :D

TaraT
18.09.13, 16:56
Ne, ne dolazimo u punom broju, dolazi nas oko 50ak(dok nas je prosli s1 bilo oko 100) ne, nismo motivirani zeljom za pobjedom jer smo izgubili prosli server, motivirani smo zbog vrhunskog slaganja u savezu, zbog odlicne atmosfere u savezu, kako i na proslom s3, s1, tako i na ovom s1, motivirani smo i jer smo odrzali jednu dobru lekciju u travianu na proslom s1, tako da bi te molio, nemoj nas stavljat u ulogu nekog favorita, jer ce poslije biti pisano po forumu kako smo mi došli osvojit server, bla bla...kaj bude, bit će

ahaa, e bas o tome ti i pricam
tako su cs i nav dosli na prethodni zajedno iz prijateljstva, a ne osvojiti server

@ pafke
pardon, ptsp isto dolazi

sbk83
18.09.13, 17:03
ahaa, e bas o tome ti i pricam
tako su cs i nav dosli na prethodni zajedno iz prijateljstva, a ne osvojiti server

@ pafke
pardon, ptsp isto dolazi

Bravo iglić, nas dolazi 60 na isti kvadrant, njih je doslo 260 na 2 kvadranta :D

light101101
18.09.13, 17:09
fticurino cujem da i ti dolazis na server po meni ti si favorit za uzet server :D

TaraT
18.09.13, 17:11
Bravo iglić, nas dolazi 60 na isti kvadrant, njih je doslo 260 na 2 kvadranta :D

kao ssto rekoh, odnos snaga, ne brojcana usporedba
ili, dobro, da cujem tko je onda od onih ostalih nabrojanih favorit, i zasto
osim mene, naravno

light101101
18.09.13, 17:18
kao ssto rekoh, odnos snaga, ne brojcana usporedba
ili, dobro, da cujem tko je onda od onih ostalih nabrojanih favorit, i zasto
osim mene, naravno

neznam cujem da dolaze ex chosenovci pojacani sa ekipom iz harda i losta :D

Pafke
18.09.13, 17:19
Jel ima neko ko ne dolazi, vidim svi dolaze :D

sbk83
18.09.13, 17:24
Jel ima neko ko ne dolazi, vidim svi dolaze :D

Dolaze i Marsovci sa nama na kvadrant(recite to darklordu obavezno :D)

Dark Lord SB
18.09.13, 17:29
Dolaze i Marsovci sa nama na kvadrant(recite to darklordu obavezno :D)

Opet provokacija??

sbk83
18.09.13, 17:32
Opet provokacija??

Šta je? Skatat ćeš me :D

Dark Lord SB
18.09.13, 17:37
Šta je? Skatat ćeš me :D

:D budu marsovci to riješili

sbk83
18.09.13, 17:40
:D budu marsovci to riješili