PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru x3

Stranice : [1] 2 3 4

MOD_Horall
13.11.13, 00:34
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Moderator: MOD_Kwille (http://forum.travian.com.hr/member.php?59515-MOD_Kwille)

Haris
13.11.13, 00:51
pocelo je pocelo :D

Pafke
13.11.13, 01:05
LSD i Aniensi ne idu koliko ja čujem.... Uglavnom bit če još jedan dosadan speed ko i prošli :)

Ropee
13.11.13, 01:44
Taman nam je poceo finalni, kaj cemo tu. :)

ivica1983
13.11.13, 12:16
imal li tko iz slavonskog broda da će igrati :lol2:

INNA
14.11.13, 00:34
ma kakav turniir kakve gluposti, idemo da se krljamo ko ljudi, oni rusi me iznevjerili totalno
ovdje cu bar imati koga da krljam :P
s vama su i ovaj server Pivopije dolazimo malo da se igramo :)

promoe
14.11.13, 15:55
Na turu Rusa mnogo ima :) , ne mozes im nista :) , nego aj lepo ovde da se ponovi rokanje kao pre 2 godine i super :) ni comx ni finale ne moze da bude kao ovde tako da jel se rokamo ili ne ?

Raspust Team
14.11.13, 16:55
pocelo je pocelo :D

Opet je ovaj prvi postirao :brukica:

btw, kako to mislis "pocelo je pocelo" kad ima jos 6 dana do pocetak? :cerek: :brukica:

Pafke
14.11.13, 18:34
Opet je ovaj prvi postirao :brukica:

btw, kako to mislis "pocelo je pocelo" kad ima jos 6 dana do pocetak? :cerek: :brukica:

Ne veseli se on početku servera, nego novoj temi na forumu :cerek: :cerek:

Raspust Team
14.11.13, 18:51
Ne veseli se on početku servera, nego novoj temi na forumu :cerek: :cerek:

:palčina:

INNA
14.11.13, 19:31
Harise jel dobijamo te logove sa baxa ili ne? :D

Hamco
14.11.13, 19:36

Ma laze da ima sve,ima mozda 5-6 logova :D

INNA
14.11.13, 20:04
i to one, sto su ljudi okacili po profilima :D jos uvjek ima takvih nazalost :D

LMAO
14.11.13, 20:52
Ma laze da ima sve,ima mozda 5-6 logova :D

Evo jucer artovi bili... Gledam logove koje mi je dao, msm da ih možda fali možda max 5-6 :D

Kamara logova...evo još ih pregledam...

Svaka čast, stvarno ima volje i živaca tražiti logove :D

Lp
:pivo:

Haris
14.11.13, 21:08

napisao sam ti na skype 150 golda 1 log :D to je za ove nepoznate ROTFL

Evo jucer artovi bili... Gledam logove koje mi je dao, msm da ih možda fali možda max 5-6 :D

Kamara logova...evo još ih pregledam...

Svaka čast, stvarno ima volje i živaca tražiti logove :D

Lp
:pivo: samo jos 2 loga hvale ;)

Ime_je_nebitno
15.11.13, 02:54
samo jos 2 loga hvale ;)

Da nisu slucajno moji u pitanju? :P Ustvari koliko imas mojih, mozda ti nedostaje i vise ali si se shebao u racunici :)

A cuo sam da ce biti zanimljiv hrx, maximus je najavio neke čistkea s obzirom na konkurenciju ako to max ne odradi za 30-ak dana prop'o server :D

Lp Omar

LMAO
15.11.13, 03:33
Da nisu slucajno moji u pitanju? :P Ustvari koliko imas mojih, mozda ti nedostaje i vise ali si se shebao u racunici :)

A cuo sam da ce biti zanimljiv hrx, maximus je najavio neke čistkea s obzirom na konkurenciju ako to max ne odradi za 30-ak dana prop'o server :D

Lp Omar

Ja znam da mu moj jedan fali :D

Ma naći će oni sebi zanimaciju, uzdizat će se katanjem neaktivnih igrača :D

Lp, :pivo:

zimzeleni
15.11.13, 03:40

Lp Omar

Omare dolazis li ili ostajemo na bax-u? :D :cowboy:
Od stare garde samo Nd savez dolazi,i to organizirano,čini mi se da će ovo da bude server kao prosli hrx,jad i bijeda :D
Bolje to preskočiti :banned:

Ime_je_nebitno
15.11.13, 10:49
Omare dolazis li ili ostajemo na bax-u? :D :cowboy:
Od stare garde samo Nd savez dolazi,i to organizirano,čini mi se da će ovo da bude server kao prosli hrx,jad i bijeda :D
Bolje to preskočiti :banned:

Ma ostajem na baxu, kako god okrenes tamo ce biti zanimljivije, ja znam jedino da ce biti Sogor sa svojom ekipom, sad je li to ND ubi me ako znam :D Mozda cak bude i gori nego prosli hrx

xennonn
15.11.13, 11:01
idemo bandooooo...
sad il nikad al ajmo ovaj put da se rokamo bez svađa.
a za one koji igraju bax molim da napuste hrx forum jer nas nezanima šta se tamo događa.
pa ko voli nek izvoli :to victory:

Haris
15.11.13, 11:34

Lp Omar

i tvoje logove imam :D

MALISApravi
15.11.13, 17:59
Ola banditosi:D
:pizza:
Hrx zanimljiv:opala:
prosli je katastrofa bio barem meni

Raspust Team
15.11.13, 20:18
idemo bandooooo...
sad il nikad al ajmo ovaj put da se rokamo bez svađa.
a za one koji igraju bax molim da napuste hrx forum jer nas nezanima šta se tamo događa.
pa ko voli nek izvoli :to victory:

aha, i tako svaki server se molimo da se rokamo i ne svadjamo za dzaba i uvjek ispadne suprotno :cerek:

P.S: Zato i igram na balkanske servere a ne na com/us/uk, nigde u svjetu nema ovoliko zanimljive forume kao tu :D

zimzeleni
15.11.13, 22:37
Ma ostajem na baxu, kako god okrenes tamo ce biti zanimljivije, ja znam jedino da ce biti Sogor sa svojom ekipom, sad je li to ND ubi me ako znam :D Mozda cak bude i gori nego prosli hrx

Ma ako dojde sogy sa svojom ekipom iz P.F.-a razbucat će sve :D :witch:

Haris
16.11.13, 00:20
Ma ako dojde sogy sa svojom ekipom iz P.F.-a razbucat će sve :D :witch:

tako si govorio za aliense pa si sklopio saradnju sa njima :D

Hamco
16.11.13, 00:23
Jeste smijesni,o baxu pisete ovdje,a tamo na forumu pustinja od teme :brukica:

Raspust Team
16.11.13, 16:57
gde su svi otisli? :O Uzivaju u zadnji vikend bez Travian u naredna 5 meseca :D

INNA
16.11.13, 17:35
Sta kazete bit ce slab server? nebi trebao :) ja sam fino pozvao da dodju u sto vecem broju da imamo sta da krljamo :)
omare vici nigija tamo dodjite i vi, nije valjda da je trta, maximus digo prasinu i odma ni traga ni glasa vam :D

LMAO
16.11.13, 21:21
Jeste smijesni,o baxu pisete ovdje,a tamo na forumu pustinja od teme :brukica:

Nismo mi krivi što konkurencija nema šta da stavi na forum :cerek: Nemaju čime ni da se qurce :cerek:

Sta kazete bit ce slab server? nebi trebao :) ja sam fino pozvao da dodju u sto vecem broju da imamo sta da krljamo :)
omare vici nigija tamo dodjite i vi, nije valjda da je trta, maximus digo prasinu i odma ni traga ni glasa vam :D

Nego, šta digao prašinu ? Njemu se jedino kita digne kad se spomene Niger :D
Čovjek opsesivan, nemože bez njega... Ima crnaca u Nigeriji koliko hoćete, šta ste se jednog svezali :D

Jeste zvali , došli smo.... Zvali smo, nesmijete. Kraj priče. Imajte muda kad treba doći , a ne da budete hrabri kad je forum u pitanju :P

Ak ovaj server ne uzmete :opala:

Raspust Team
16.11.13, 22:10
Ola banditosi:D
:pizza:
Hrx zanimljiv:opala:
prosli je katastrofa bio barem meni

kako da ne bude katastrofa kad je poceo sa 6k a zavrsio sa 1k igraca :cerek:

pololop
16.11.13, 23:51
najavljujem da ce se savez sp6 pojaviti na ovom serveru...za rakiju nisam siguran ali dva saveza sa rs5 dolaze na hrx...
predpostavljam da ce na -/- biti najzanimljivije...svima puno srece u igri...

Ime_je_nebitno
17.11.13, 04:21

Neki dan smo pricali bas na tu temu, ja sam ga pitao da dodjemo pa makar sa 4-5 naloga na +/+ i da se igramo sa Maxicem, ali jbg vidi se da Maxic ne izlazi iz kuce :cerek::cerek:

Ne postuje ono nepisano pravilo, zoves komsiju na sijelo, komsija dodje, a kad on tebe pozove ti mu ne odes... I onda se naljutis na komsiju sto ti je odbio ponovno doci :D Isti je slucaj izmedju Maxa i Nigera ;)

A nije bitna kolicina igraca bitan je kvalitet igraca :) Ako hoces sto veci broj plati nekoga neka rega svaki dan po 60-70 multica i biti ce vas bruka :P

P.S. Harise koliko imas mojih logova sa artova? Da ti dokazem da nemas sve :P

Haris
17.11.13, 13:31
p.s. Harise koliko imas mojih logova sa artova? Da ti dokazem da nemas sve :p

2 :d

Ime_je_nebitno
17.11.13, 15:09
2 :d

Pa bem mu nemas ni pola :) :)

P.S. Je li poceo server? :D

Raspust Team
17.11.13, 17:19
Je li poceo server? :D

Server poceo nije, kad ce nezna se :D

INNA
17.11.13, 17:24
Nismo mi krivi što konkurencija nema šta da stavi na forum :cerek: Nemaju čime ni da se qurce :cerek:

Nego, šta digao prašinu ? Njemu se jedino kita digne kad se spomene Niger :D
Čovjek opsesivan, nemože bez njega... Ima crnaca u Nigeriji koliko hoćete, šta ste se jednog svezali :D

Jeste zvali , došli smo.... Zvali smo, nesmijete. Kraj priče. Imajte muda kad treba doći , a ne da budete hrabri kad je forum u pitanju :P

Ak ovaj server ne uzmete :opala:

mene da si zvao, dosao bih sigurno makar sam, da vam skatam par naloga, cisto da bude zanimljivo :)
a oko maxa necu da pricam, covjek zna svoju igru :) jest malo nagle naravi ali nije nista ozbiljno
pa eto dokazite da imate muda, i odgovorite mu na poziv pa makar i sa tih "nekoliko" naloga :)
ja cu da posmatram, pa kasnije da klepim sela nekome :cerek: ako me razumijes :P msm bar bi me ti trebao razumijeti :D

Ime_je_nebitno
17.11.13, 20:37
mene da si zvao, dosao bih sigurno makar sam, da vam skatam par naloga, cisto da bude zanimljivo :)
a oko maxa necu da pricam, covjek zna svoju igru :) jest malo nagle naravi ali nije nista ozbiljno
pa eto dokazite da imate muda, i odgovorite mu na poziv pa makar i sa tih "nekoliko" naloga :)
ja cu da posmatram, pa kasnije da klepim sela nekome :cerek: ako me razumijes :P msm bar bi me ti trebao razumijeti :D

Pazi znas kako ti mozes jedino doci? Da dodjes sa nalogom Inna Team a da docekas 100 lvl na 4. ili 5. nalogu po redu ;) Ma nije fazon u mudima, fazon je u gostprimstvu... Mi smo davno pokazali da imamo muda, obecali su nam brisanje do 30. dana a 95% nasih naloga doceka i kraj servera :)

O kakvim selima ti? Sta ja tebe imam da razumijem?

MALISApravi
17.11.13, 20:44
kakav hrx
mante se hrxa
drzte se vi baxa:D:D
:zeko:

INNA
18.11.13, 00:00
moj nigeru na koliko se ti naloga smucas vamo na forumu? :D
znas ti dobro o kojim selima ja pricam, nemo se pravis lud :P

Ime_je_nebitno
18.11.13, 02:42
moj nigeru na koliko se ti naloga smucas vamo na forumu? :D
znas ti dobro o kojim selima ja pricam, nemo se pravis lud :P

Haman da ti nisi najbolji sa glavom :dance::dance: Kakav crni Niger i multi accevi na forumu, LMAO je Denis a ja sam Omar :D

INNA
18.11.13, 03:06
pa cemu onda ti kuckas? nije tebi nitko nista rekao, nemoj da odgovaras na ono sto je bilo nigeru namjenjeno, nemoj maximusa da zovem, mira da uvodi vamo haha :cerek:

LMAO
18.11.13, 20:08

Kako si ti dosadan, da značiš nekome nešto možda bi te i zvao netko....
Nije problem skatati par naloga - ali je problem skatati onog tko stvara probleme...

Meni govoriš za sela ? Kakva crna sela ? Ne razumijem ja tebe ništa, nije mi nikad nitko oteo niti jedno selo odkad igram speed (zadnja 4hrxa), sto se tice mojih sela.

Tako da, il si me zamjenuo sa nekom farmom koja je na tvome nivou da je možeš skatati il nemaš pojma koji IGN stoji iza forumskog nicka LMAO.

Pazi znas kako ti mozes jedino doci? Da dodjes sa nalogom Inna Team a da docekas 100 lvl na 4. ili 5. nalogu po redu ;) Ma nije fazon u mudima, fazon je u gostprimstvu... Mi smo davno pokazali da imamo muda, obecali su nam brisanje do 30. dana a 95% nasih naloga doceka i kraj servera :)

O kakvim selima ti? Sta ja tebe imam da razumijem?

Meni se cini da nije on uopće igrao taj server pa nešto priča :D

A i ima problem sa pamćenjem momak izgleda, svaki put mu moraš napomenuti da su oni ti koji su ispali pichke a ne mi... Mi smo došli, oni su zakazali, ako oni nisu korektni, zašto bi mi bili...

Pa niste vi neke face tu da vi okom mi skokom :cerek:

Vježbajte još... Uzmite server , dajte nekog razloga da dođemo :D

Prošli put ste obećali gašenja prije artova, a nemoj da moram tražiti logove kako ste gasili - a zbog gašenja smo i došli....

Tada smo skontali da ustvari , vi se trebate bataliti traviana, vi ste ustvari za košarške :D
Umjesto da dođete pripremljeni za travian, vi ste vježbali za zakucavanja
Kako ste dobro uvježbali zakucavanja, može vam crnac izvadit iz arhive logove :cerek:

Eh, košarkaši :D

Obećali gašenje - ugasili ste svoja dva saveza
Lijepo...

Vježbajte još, al ovog puta travian, ne košarku.

Lijep pozdrav sa Baxa :pivo:

promoe
18.11.13, 22:38
Ovde nije stvar ko je sta uradio , bar iz mog ugla gledano , pre bi voleo da budem skatan ako treba i 3x na 0 i ugasen ali da bude kvalitetno igranje nego da na baxu hrxu rsxu ili gde god bude dosadno i ne znam sta cu sa sobom pa blejim po forumu . Koliko je zanimljiv bax dovoljno mi govori da se na hrx forumu pise o njemu a tamo ni 3 strane citave . Ja sam dobro rokanje upoznao i video na hrxu i tu i ostajem , a ako pak negde ima kombinacije sa adminom i oko golda , to me vec ne zanima i ne zelim nikog da stavljam u kos kada nemam dokaza da li to bila moja strana ili protivnicka .
Tako da , stvarno postujem hummers koaliciju i nadam se dobrom rokanju protiv istih .

INNA
18.11.13, 23:36
sto bi omar rekao haman ti nisi najbolji sa glavom :D
mjesas ti mene i maxa nisam igrao u swatu nikad ali znam neke ljude :)
to za sela je namjenjeno drugome a ne ni tebi ni omaru ;)
nijednom vi mene niste ugasili ;)
i manite me tih vasih izvlacenja ovo ono mi nismo dosli necete ni vi,
kad ste toliko samouvjereni, i zabrijali da ste toliko dobra ekipa bujrum da vas vidimo :)

Ime_je_nebitno
18.11.13, 23:48
kad ste toliko samouvjereni, i zabrijali da ste toliko dobra ekipa bujrum da vas vidimo :)

Pa kako da te ugasimo kad se sam ugasis? :cerek: A cekaj ko si sad ti? Sluzbeni glasnogovornik Maxa i ekipe? Dosli bi mi, ali nas sramota konkurencije :to victory: Opet samim time sto na hrx dolazi Sogorova ekipa, znaci da odmah imate barem 30% manje sanse da uzmete server :) :)

A ti ako mislis da se palimo na potpaljivanja na forumu, da bi se pojavili na serveru, onda se grdno varas... Kad vec nece da pisu i zakuhavaju situaciju ovi koji namjeravaju igrati da barem mi to odradimo...

P.S. Za onog sto je postao prije Inne: "Pazi rasprava na bax podforumu je nemoguca, jer imamo katile od moderatora, koji ako se rasprava otegne na dvije tri stranice o nekom dogadjaju na serveru, odmah brisu postove i banuju zbog spama... I vjerovatno nisi upucen, ali nestalo je 10-15 stranica postova kada je forum updateovan

LMAO
18.11.13, 23:54

Pa onda se izjasni kako treba, citiras mene i kažeš trebao bi znati...
Šta ja znam šta si ti igro, al znam da ne mješam minimaxa i tebe al čini mi se da vučeš na njegu stranu pa nema razlike...

Ako si mislio da možeš konkurirati, trebao si doći na bax klocu, ili možda ispravnije da kažem, trebali ste doći...

Uostalom, ovo je zadnji put da se nekom dječaku javljam na forumu, dosadno mu pa nema pametnijeg posla nego tupit u prazno i ponavljat 100x iste gluposti, točno me sad i stid što pišem išta tebi ovdje....

Uostalom, nemoj o glavi bgt, nisi u stanju zapamtiti nešto što se ponovilo 100x ... Al valjda je kod tebe ono, ako je on reko 100x, ja moram 200x da pomisle da je ono što sam ja (ti) rekao istina :cerek:

Ajd zbogom :P

Ime_je_nebitno
19.11.13, 01:01
Pa onda se izjasni kako treba, citiras mene i kažeš trebao bi znati...
Šta ja znam šta si ti igro, al znam da ne mješam minimaxa i tebe al čini mi se da vučeš na njegu stranu pa nema razlike...

Ako si mislio da možeš konkurirati, trebao si doći na bax klocu, ili možda ispravnije da kažem, trebali ste doći...

Uostalom, ovo je zadnji put da se nekom dječaku javljam na forumu, dosadno mu pa nema pametnijeg posla nego tupit u prazno i ponavljat 100x iste gluposti, točno me sad i stid što pišem išta tebi ovdje....

Uostalom, nemoj o glavi bgt, nisi u stanju zapamtiti nešto što se ponovilo 100x ... Al valjda je kod tebe ono, ako je on reko 100x, ja moram 200x da pomisle da je ono što sam ja (ti) rekao istina :cerek:

Ajd zbogom :P

Denis i njegovi postovi, cas te posalju na jednu stranu, cas na drugu :D Jbt led jos malo pa ces i Fawu zahebati... Fawo kad posta, ja pola sata razmisljam, sta je pisac htio da kaze :D ALi uglavnom dosta nas ovdje, valjda smo malo zacinili atmosferu

INNA
19.11.13, 02:25
kakve veze što sam ja "djecak"
oces da kazes, necu da raspravljam sa nekim ciji je IQ puno veci od moga? :stupid:
pokusavas da se izrazis kao pametna osoba, al ti ne baš i neide. :cerek:
cuj kloc :O da si zvao mozda bi oformili malu grupu ljudi :) jer ipak nevole svi taj šupa*ki server, znamo i sami kakve se tamo prevare vode, ne trebam valjda podsječati?
a ti omare sunce moje, pametan si di decko sto jest jest, samo sto si proklet dajes guzice za malo nigerovog golda tako da nemoj da bambaš, otkud smo dosli sad na tu temu oko osvajanja servera. a sto se sogora i ekipe tice, igrat cemo se neka bolji pobjedi, bez spletki i slicnog, fair fight se cijeni, nisu to kako mi tvoj kolega "denis" rekao klocevi taj naziv je proizaso od vas ako se ne varam, tako da zadrzite ga u "obitelji" !

Rade1986
19.11.13, 02:59
Ajde dosta pvp dajte me uputite cijenjena gospodo, ako znate, tko se javio na ovaj server, od saveza, dodajte i koorde ako vam se da pa da mogu isplanirati di ću si crop raditi.

Hvala na razumijevanju i sa poštovanjem!

Ime_je_nebitno
19.11.13, 03:33
oces da kazes, necu da raspravljam sa nekim ciji je IQ puno veci od moga? :stupid:
cuj kloc :O da si zvao mozda bi oformili malu grupu ljudi :) jer ipak nevole svi taj šupa*ki server, znamo i sami kakve se tamo prevare vode, ne trebam valjda podsječati?
a ti omare sunce moje, pametan si di decko sto jest jest, samo sto si proklet dajes guzice za malo nigerovog golda tako da nemoj da bambaš, otkud smo dosli sad na tu temu oko osvajanja servera. a sto se sogora i ekipe tice, igrat cemo se neka bolji pobjedi, bez spletki i slicnog, fair fight se cijeni, nisu to kako mi tvoj kolega "denis" rekao klocevi taj naziv je proizaso od vas ako se ne varam, tako da zadrzite ga u "obitelji" !

Ako se ne varam svi su bili pozvani u toku proslog servera ovdje na forumu, neka mi vodja ĆPB neda lagati, čak štoviše ja mislim da sam ja postao taj poziv... Kakav crni Nigerov gold? Kad si klikao ono nešto malo u Spinu ko je bio u vodstvu? Ja sam ostao dosljedan istoj strani, barem to...

A griješiš Tony, to kloc se izgleda koristilo davno prije nego što si počeo da igraš, u riječi "kloc" najveći udio imaju Karambovci, sad ćeš reći da je većina aktivnih Karam.Ba-ovaca u Hammersima, što je i točno... Ali ne brkaj lonce i poklopce :P

zimzeleni
19.11.13, 09:58
Ako se ne varam svi su bili pozvani u toku proslog servera ovdje na forumu, neka mi vodja ĆPB neda lagati, čak štoviše ja mislim da sam ja postao taj poziv... Kakav crni Nigerov gold? Kad si klikao ono nešto malo u Spinu ko je bio u vodstvu? Ja sam ostao dosljedan istoj strani, barem to...

A griješiš Tony, to kloc se izgleda koristilo davno prije nego što si počeo da igraš, u riječi "kloc" najveći udio imaju Karambovci, sad ćeš reći da je većina aktivnih Karam.Ba-ovaca u Hammersima, što je i točno... Ali ne brkaj lonce i poklopce :P

Da,i ti i niger ste par puta pozvali :) :lock:

INNA
19.11.13, 12:20

vidi, znam ja dobro odakle je proizaso kloc, jeste jeste večina, davno su dojavu prozivali klocom na forumu, omare moj a sto se tice poziva, svi sa kojima ja igram, dobro znaju nek mi nedaju lagati da ja bax naigram, cisto radi muljaze i slicnog :)
serveri koje ja igram su comx kvalifikacije/turnir(iako je tamo gore nego na baxu sto se muljaze tice) :D hrx i donedavno zax :)
tako da na bax ne da nisam dosao sto vas se bojim, nedaj boze :) na bax se neide iz principa i zato sto nitko nece da gubi zivce radi mh-u koji banuje zato sto je nalog aktivan 13 sati sa istog kompa pa misle da je snajka u pitanju, i tako nas drzi banovane po 3 dana bez odgovora na kraju odbanuje bez kazne cim mu se malo zaprijeti, pa mislim cemu igrati to onda, dodjite fino ko ljudi na hrx i pokazite kvalitete :D
znas kako to ide kod mene? udjem pred kraj servera i slupam vam ww sa 2-3 offa nemoj te misliti da ja nemam veze na baxu :lock:
i dosta necu da raspravljam vise kad budete imali argumenata za raspravu bujrum do tada :lock:

promoe
19.11.13, 12:39
Kao clan S&S saveza , istina je da smo pozvani na bax , na kontu nekih prozivki i po meni gluposti mi smo dosli u goste dodjite sad vi , ovo govorim jer sam prilicno novajlija u ovom svetu i kako sam poceo da igram nekako upoznao razlicite ljude koji ni ne igraju speedove a igraju i te kako aktivno travijan i od svih sam dobio isti info , Hrvatski speed je jedan od najjacih i najboljih servera od nasih balkanskih , tako da ja licno tu ostajem i tu cu da igram . A sto se tice muljanja sa MH na baxu , mislim da nije fer da se neko za to proziva kad isto toga ima i na hrx i na rsx jer svi mi spadamo pod istu granu . Tako da ne vidim logike u prozivanju oko MH-a i servera . Ono sto sam ja cuo a i iskusio , hrx zimski je server kojeg ne bi smelo propustiti . Ko voli nek izvoli .

boom-boom
19.11.13, 19:32
prošli server smo osvojili...sutra počinje zimski hrx....idemo opet...tko neće, neće..na hrx ne treba nikoga zvat..ionako je to najatraktivniji server bivše juge

INNA
19.11.13, 21:39
Rasputine i ovaj cemo :D
ma ja sam samo gostoljubljiv, trazim tu konkurenciju koja se toliko hvali da su najjaci :D

MALISApravi
19.11.13, 22:03
vece
kakva rasprava?aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
pocinje sutra pa se onda hvalite tj. pretvorite rjeci u djela(pojedinci):D
a hrx je e*eno glup server:)
ni priblizno rokanja kao na baxu:)

xennonn
19.11.13, 22:25
e to volim ćut hrx-ovce a ne tamo neki bax-ići i kako tamo njihov moderator nevalja pa se ovdje dopisuju :cerek: ma bravo carevi eto vam vaš moćni bax :cerek:
vidimo se na hrx-u :welcome:
LP
svima

INNA
19.11.13, 22:44
tko ce gdje? msm na saveze?

sogor
19.11.13, 22:45
Ekipa, samo da Vas pozdravim, i zaželim žestoku, ali fer borbu... vidim da je na forumu počelo žestoko, nadam se da će se bar dio toga preliti i u igru.

LP
Sogor&ZaZ

xennonn
19.11.13, 22:46
zna se naš je +/+ ko i do sad pa ko voli nek izvoli...

INNA
19.11.13, 22:48
e samo se tebe cekalo :P ma forum ko forum, nigi,omar i ekipa pricaju u prazno, nece da dodju, osjecaju izgleda da nisu dobrodosli :$ naravno samo fer ;) i mi se nadamo postenom rokanju :)

sogor
19.11.13, 22:54
Ma ja sam ti dijete komunizma, a tam su nas ucili... ako nemože nikak drugačije, onda pošteno, haha....

P.S. ne diraj mi nigera i ekipu, znaš kak se veli, ne diraj vraga dok spava, ak ih bute preveć zvali, možda Vam i dođu... :)

INNA
19.11.13, 22:57
hahaha i to sto kazes, pa bas radi toga ih i zovem, ali nisu vise kakvi su bili, naucili su i da odbiju :D

zimzeleni
19.11.13, 23:10
hahaha i to sto kazes, pa bas radi toga ih i zovem, ali nisu vise kakvi su bili, naucili su i da odbiju :D

Nasao si da zoveš dan pred početak servera nekoga,stvarno si jak,nema što :101010:

sogor
19.11.13, 23:13
Ćuj, iskreno, da si i ti, ili ja okupio ekipu, i počeo na bax-u, sumnjam da bi tu igrali... mislim da znaš i sam, ako hoćeš ozbiljno, na dvije strane nejde...

INNA
19.11.13, 23:14
jaoo frajeru ti sto uletis jednom u mjesec dana na forum, sa pokusajem da ispadnes pametan, neide ti bas, zovem ja vec duze, to sto si ti neupucen nije moj problem :cerek:

sogi sve je to u redu, ali onda bi bio red da se iskljuce i sa foruma i ne prosipaju svasta, kad nece da igraju :)

sogor
19.11.13, 23:19
Iskreno, meni bi falili kada ne bi bili tu... kada bi izbacili sve sa foruma koji tu ne igraju, a javljaju se ( i sa jedne i druge strane)... bilo bi dosadno... doduše, kada bi maknuli Harisa, to bi bio pun pogodak, hahaha

Haris
19.11.13, 23:27

kad se budes igrao bax, tek onda mozes da komentarises :D

Iskreno, meni bi falili kada ne bi bili tu... kada bi izbacili sve sa foruma koji tu ne igraju, a javljaju se ( i sa jedne i druge strane)... bilo bi dosadno... doduše, kada bi maknuli Harisa, to bi bio pun pogodak, hahaha

:bad2:

Izgleda da sam svima trn u oko:D

sogor
19.11.13, 23:31
Aaaaaaaaaaaaaaaa, kako sam pop...šio, a sam sam malo prije rekao, ne diraj vraga dok spava... i evo ja ga dirnuo, i Haris se pojavio... :)

Haris
19.11.13, 23:33
ja sam uvjek tu :D

Ime_je_nebitno
20.11.13, 00:03
e samo se tebe cekalo :P ma forum ko forum, nigi,omar i ekipa pricaju u prazno, nece da dodju, osjecaju izgleda da nisu dobrodosli :$ naravno samo fer ;) i mi se nadamo postenom rokanju :)

E moj Tony ne znam za koga ti sebe smatras, ali postao si kao papagaj, ponavljas jednu te istu pricu u koju izgleda ni sam ne vjerujes... Mi i volimo kad nismo dobrodosli, kad dodjemo na server i prozovu nas autsajderima i sprijecimo "favorite" da uzmu server. Boli to zar ne?

Ma ja sam ti dijete komunizma, a tam su nas ucili... ako nemože nikak drugačije, onda pošteno, haha....

P.S. ne diraj mi nigera i ekipu, znaš kak se veli, ne diraj vraga dok spava, ak ih bute preveć zvali, možda Vam i dođu... :)

Ma Sogore ja sam bio za dolazak na server i na odlazak na +/+ ali jbg znamo da zbog baxa to ne bi bilo bas ozbiljno pa sam odustao od toga...

jaoo frajeru ti sto uletis jednom u mjesec dana na forum, sa pokusajem da ispadnes pametan, neide ti bas, zovem ja vec duze, to sto si ti neupucen nije moj problem :cerek:

sogi sve je to u redu, ali onda bi bio red da se iskljuce i sa foruma i ne prosipaju svasta, kad nece da igraju :)

Ja kako znam forum je javno mjesto i ne moram igrati da bih pisao, a ako me sjecanje sluzi prvi si nas prozvao i dobio ocigledno "samar" pa smo ti postali naporni :P

P.S. Sad cu Fawu da ti dovedem da ti pruzi jedno ispiranje mozga :D

Hamco
20.11.13, 00:12
P.S. Sad cu Fawu da ti dovedem da ti pruzi jedno ispiranje mozga :D

Hahhahahahahhahahahahahha...to to,to se trazi :D

INNA
20.11.13, 00:37
si došo il si pošo? :cerek:

fedon
20.11.13, 01:44

INNA
20.11.13, 08:25
ajmoo hordo zla :D

Akatsuki Team
20.11.13, 09:10
:pivo::harmonikaš: ugodnu igru :))

Raspust Team
20.11.13, 16:32
server poceo - :welcome:

MALISApravi
20.11.13, 16:56
sad se *urcite poceo je server:D

MALISApravi
20.11.13, 16:56
ajmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooo

INNA
20.11.13, 18:02
kao sto sam i obecao pivopije opet u igri :P

gedora
20.11.13, 20:26
Pozdrav od Branka sa Das Boot acca, nadam se da ce tunto igrati na ovom serveru :)

pololop
21.11.13, 00:11
Igrač
Registrirano igrača: 1883
Aktivno igrača: 1879
Igrača na vezi: 543

nije lose...nazalost 3/4 multici...
http://prntscr.com/25klsh
http://prntscr.com/25klzf

ja sam iskreno ocekivao vise,brze,bolje....:P
ipak srecno svima u igri trebace vam...

MAGIJA
21.11.13, 11:44

za sve

deep_silence
22.11.13, 07:23
pozdrav svima koji su startali s klikanjem... a i onima koji samo tipkaju po forumu..

tunto
22.11.13, 12:35
Pozdrav od Branka sa Das Boot acca, nadam se da ce tunto igrati na ovom serveru :)

neće :sleepy moon: na prošlom serveru sam se zasitil dječjeg vrtića :brukica:
sad se igram s rusima ipak su bolji protivnici :D

gedora
22.11.13, 20:00
neće :sleepy moon: na prošlom serveru sam se zasitil dječjeg vrtića :brukica:
sad se igram s rusima ipak su bolji protivnici :D

Pod tim igras pretpostavljam da mislis garaziras vojsku ?

hidrant
23.11.13, 00:38
tunto dođi,igraj,neboj se.neigra simba ovaj server :dance:

xennonn
23.11.13, 02:04
deš na rusiju :cerek:
ma hajte bando rasipnićka il igrajte il hajte na facebook pa se tamo možete igrat i dopisivat...
:cerek:

MAGIJA
23.11.13, 11:49
ko su ovi poperi ?

TRAZILI STE GLEDAJTE

INNA
23.11.13, 12:16
a onda si se ti pojaviooo kao da si magijaaaaaaaaaaaaaa opaaa

MAGIJA
23.11.13, 12:28
a onda si se ti pojaviooo kao da si magijaaaaaaaaaaaaaa opaaa

cekam vas igracine da vidim dali znate igrat ili samo prica u prazno

INNA
23.11.13, 13:10
hahaha nesto si opasan danas :D

MAGIJA
23.11.13, 13:22
hahaha nesto si opasan danas :D

oduvijek sam takav
cak i naredim nekima da vrate suport sela
:cowboy:
za mene dosta price zvao si tu sam
sada pokazi sto znas
pozdrav
do prvih PRAVIH napada
NIGER

INNA
23.11.13, 14:27
Ps nigeru pozdravljaju te ljudi sa Mrak_team naloga :D
sa pitanjem jel se i ovaj server igrate kao iz "šale" ili ste ovaj opasni? :D

MAGIJA
23.11.13, 14:49
Ps nigeru pozdravljaju te ljudi sa Mrak_team naloga :D
sa pitanjem jel se i ovaj server igrate kao iz "šale" ili ste ovaj opasni? :D

koji ljudi zar tamo ima ljudi ?
hajde svako ima svoje gledanje hihiih

hrx doso sam na poziv druga i velikog prijatelja prije svega
naravno bez gradnje cuda u jednoj vrlo opustenoj igri gdje ce se rokati tokom citavog servera hihih
bax ste imali priliku da vidite kako djeluje ozbiljna ekipa i tek cete imati da vidite ...

tamo nas samo bozije sile mogu sprijeciti od osvajanja servera

toliko
sada uzivaj i trazi sebi cropic
kazu slovenci da si sporo klikao

NIGER

Ime_je_nebitno
23.11.13, 15:55

hrx doso sam na poziv druga i velikog prijatelja prije svega
naravno bez gradnje cuda u jednoj vrlo opustenoj igri gdje ce se rokati tokom citavog servera hihih
bax ste imali priliku da vidite kako djeluje ozbiljna ekipa i tek cete imati da vidite ...

tamo nas samo bozije sile mogu sprijeciti od osvajanja servera

toliko
sada uzivaj i trazi sebi cropic
kazu slovenci da si sporo klikao

NIGER

Crni samo relax, pusti Tonija ja samo cekam kad ce prodati taj nalog :D:D 8)

Eto i nas za koji dan, cekamo da dobijemo radnu dozvolu :) :)

LMAO
23.11.13, 16:32
Crni samo relax, pusti Tonija ja samo cekam kad ce prodati taj nalog :D:D 8)

Eto i nas za koji dan, cekamo da dobijemo radnu dozvolu :) :)

Ja se nešto premišljam da dođem klikat deff... al neznam bgm, nebi da se na kraju servera "moji" kucaju u mene :cerek:

Nigeru, ima li vas/nas 10 ? :D

Lp svima i samo po 1 :pivo:

umbacano
24.11.13, 03:03

NIGER

Selo NIGER (http://tx3.travian.com.hr/karte.php?d=343971) od NIGER je napušteno.

jesi ovo ti ili neki kopirant?

Ime_je_nebitno
24.11.13, 10:59
Selo NIGER (http://tx3.travian.com.hr/karte.php?d=343971) od NIGER je napušteno.

Nije to on ;)

Haris
24.11.13, 14:28

niger igra na acc kalimero :P

umbacano
24.11.13, 16:34
niger igra na acc kalimero :P

ovo neki iz fan kluba onda :lol2:

Haris
24.11.13, 23:41
http://prntscr.com/26i60k omg :brukica:

xennonn
25.11.13, 04:23
jaoooo biće veselo već vidim:harmonikaš:
:wanted:

INNA
25.11.13, 04:38
bit ce sutra kad stavim tockove na kate ;)

INNA
25.11.13, 04:40
pa sta da ti pricam? to vi ocijenite, tko voli nek izvoli :cerek:

xennonn
25.11.13, 04:54
pa ja u pol noći se smijem tu lud ko batina_r:cerek:
ma kaki baxovi kaki comxi mah:lol2:
hrx ko i osv u <3

INNA
25.11.13, 05:11
:cerek:

Ime_je_nebitno
25.11.13, 05:40
pa sta da ti pricam? to vi ocijenite, tko voli nek izvoli :cerek:

Dolazimo uskoro ;) Nije jos vrijeme za igru i prouzrokovanje nesanice, sad se samo popa :harmonikaš::harmonikaš:

xennonn
25.11.13, 05:40
http://prntscr.com/26i60k omg :brukica:
e moj harise o tome ti ja govorim al đabe im sve kad pravi savez odigra igru mogu da multaju do prekosutra:D

INNA
25.11.13, 05:42
e moj omare sit sam ja takvih prijetnji :D

MALISApravi
25.11.13, 12:11
A inna igras ti?
gledo sam na pocetku s*rete a nesmijete ni doc na hrx
hahaha
vidicemo se jos :D

MALISApravi
25.11.13, 12:13
a inna jesi ti na hrx?
pricate tu i falite se a na kraju nesmijete ni doc :cerel:

:S

fedon
25.11.13, 21:52
Šta ima nova?

Haris
26.11.13, 00:42
a inna jesi ti na hrx?
pricate tu i falite se a na kraju nesmijete ni doc :cerel:

:S
ne na mars je :D normalno da je na hrx :P

INNA
26.11.13, 12:50
javi se slobodno, jedan više za katanje nalog 4GLORY ja ne bjezim kao neki, ja se uvjek javim, i na prvu liniju, muda klinjo znas sta je to? :cerek:

hidrant
27.11.13, 01:20
ajkula team:Seli te se oko drugog sela djelimo slatkiše :) ......ljudi,jel dijelite Ryzko-u slatkiše? blago njima/njemu kad vam je naselio crop sa 150% ....jel ima mjesta da se i ostali nasele ? :pčelica::sretan rodjendan:

MAGIJA
27.11.13, 11:29
hmm sve veliki savezi velike igracine
a veliki broj vas bjezi u divljine cemu to ?
nije valjda da ste se prepali ?
:brukica:

mislio sam da ste ovaj put stegli muda
ali ocigledno neke jos mnogo bole
odredzene lekcije koje su primili u zadnjih nekoliko servera

ps:antonio ili kako se vec zoves
ajde uradi mi par sela blizu cuda da mogu otimat ROTFL

spremite se za pakao to vas CEKA
:tough:

xennonn
27.11.13, 11:52
:lol2:

Hamco
27.11.13, 22:49
Ally Club™...daleko i ubjedljivo najveci neznalci travian igre ikada :brukica: 198

Haris
27.11.13, 23:16
Ally Club™...daleko i ubjedljivo najveci neznalci travian igre ikada :brukica: 198

kradu nikove :D

Hamco
27.11.13, 23:28
kradu nikove :D

To se haman neke djece na velikom odmoru skupilo i doslo klikat :cerek:

xennonn
28.11.13, 18:21
javi se slobodno, jedan više za katanje nalog 4GLORY ja ne bjezim kao neki, ja se uvjek javim, i na prvu liniju, muda klinjo znas sta je to? :cerek:
:goodpost:

INNA
28.11.13, 23:44
đeste poperi :D

sogor
29.11.13, 16:33
Tu smo prijatelju, malo čitamo kaj se dešava kod Vas u savezu, i umiremo od smijeha, bogami ovo je bolje od gajbe pive :)

Pa šta si spao na ovo, veliki offer kao ti, žica u savezu rese za TREĆE selo....

http://prntscr.com/27fkfm

I da, ima još:
http://prntscr.com/27g7bu

Usput, čini mi se da si pričao nešta o poštenju, a vidim da si banan?

INNA
29.11.13, 16:49
haha moj sogore, nije to zicanje, to je bila zezancija, trebao si da kopiras ono gore sto je pisalo, tako da ne pravi se grbav :D

a to sto se tice golda, nije u moje svrhe, a molbu jednog igraca ;)

a u vezi bana cemo jos vidjeti, jer jos uvjek neznam, razlog radi cega sam banan ;)

sogor
29.11.13, 16:52
Ma da, jasno, sve je to zezanje, pomaganje drugim igračima, a jasno da te i MH ne voli, nisam ni sumnjao u to :)

INNA
29.11.13, 16:56
zezanje zezanje nego sta, hah nisam ja rekao da on mene ne voli, nego da je doslo do pogreske ;)

MAGIJA
29.11.13, 17:03
haha moj sogore, nije to zicanje, to je bila zezancija, trebao si da kopiras ono gore sto je pisalo, tako da ne pravi se grbav :D

a to sto se tice golda, nije u moje svrhe, a molbu jednog igraca ;)

a u vezi bana cemo jos vidjeti, jer jos uvjek neznam, razlog radi cega sam banan ;)

najsmjesniji protivnik kojeg sam sreo do sad si ti sinko...
uzivaj nesta si mi zakrzljo dok poperi GAZE

INNA
29.11.13, 17:59
hahaha ala me nasmijaste :cerek: a sogore sta ces, kad nema slobodnih trgovaca :D

sogor
29.11.13, 18:44
Kod smijanja, jako je bitno znati čemu, ili kome se smije... mi znamo, znaš li i ti?

Haris
29.11.13, 20:07
Ma da, jasno, sve je to zezanje, pomaganje drugim igračima, a jasno da te i MH ne voli, nisam ni sumnjao u to :)

mora da je mh stari igrac aliensa :cerek:

Kod smijanja, jako je bitno znati čemu, ili kome se smije... mi znamo, znaš li i ti?

INNA
29.11.13, 21:10
harise nemoj sad da priskaces na njihovu stranu, kad kujes zavjeru na skajpu hahahahaha
nego sogore kako ti ono rece, ako nikako onda posteno? jeli HAHAHAHHA

MAGIJA
29.11.13, 21:17
mora da je mh stari igrac aliensa :cerek:

moj polubrat iz konga
vrlo tezak za pregovore :lol2:

sogor
29.11.13, 21:32
Naravno, što fali tome?

Ime_je_nebitno
29.11.13, 21:34
Tu smo prijatelju, malo čitamo kaj se dešava kod Vas u savezu, i umiremo od smijeha, bogami ovo je bolje od gajbe pive :)

Pa šta si spao na ovo, veliki offer kao ti, žica u savezu rese za TREĆE selo....

http://prntscr.com/27fkfm

I da, ima još:
http://prntscr.com/27g7bu

Usput, čini mi se da si pričao nešta o poštenju, a vidim da si banan?

Zvijezda mozes biti ti 99 dio :D Cuj Tony banovan :O Sad ce opet Niger da bude kriv, nema ko drugi... Jer svi na ovom hrx-u su postenjacine, ne koriste botove/skripte, nemaju multice i tako to :D

INNA
29.11.13, 21:56
toni botove ne koristi, dovoljan sam bot ja ;)
multice nemam ja vremena za to ;)
a vidjet cemo sta i kako kaze mh-ic :D

MAGIJA
29.11.13, 22:25

ali na kraju ipak banovan ?
nista reci cu polubratu da te nepusta uopste u igru
moze nam se
udriteee bracooooooo

Haris
29.11.13, 23:30

poznavajuci ga, nije te banovo bez nista :D

sogor
30.11.13, 00:30
Dobar log, jako dobar, pogotovo kada se uzme u obzir, da je napadać zakucao sav off, a branitelj nije izgubio ni jednu jedinicu... to se netko malo igrao sa logovima, ili?

P.S.: vidim da je raspučin napustio pivopije, to se nešta iza brda valja?

sogor
30.11.13, 00:37
baš ste.....

Haris
30.11.13, 00:44
P.S.: vidim da je raspučin napustio pivopije, to se nešta iza brda valja?

oce da predje kod vas :lol2:

MAGIJA
30.11.13, 12:04

uvijek moze :lol2:
samo zna se ko mora bit siter :cerek:

sogor
30.11.13, 16:24

Čini se meni da bi puno njih iz pivopija htjelo kod nas, od sinoć, 13 manje ih u savezu, neko rasulu u pitanju, a tek 10-i dan servera ?

grujo
30.11.13, 22:12
pozdrav sogoru i ostalim starim (ne)prijateljima znanim i neznanim
vas par ste stari igraci i znate da ne treba po citavom savezu pljovat rad par igraca
idu ljudi iz saveza u drugi jer im nesto ne pase ocigledno tamo ne znaci da su losi ljudi ili savez LOS samo da nesto ne stima u rukovodstvu.
nadam se da cemo se pocukat na nekom sledecem serveru ko ljudi i da ce bit dobra i fer play borba
a ovi sto su otvorili 30 naloga da bi pushali sami sebe i imali sta da pljackaju pa su banovani rad toga i glume postenje mogu i dalje da glume al prvo moraju da nauce kako se to radi a da ne budu uhvaceni kad vec ne mogu drugacije da igraju

uglavnom svima puno srece u daljoj igri zelim

Grujo(GARDISTA59)

sogor
30.11.13, 22:36
Grujo, (ne)prijatelju stari, nisi shvatio da se ne pljuje po cijelom savezu, nego se smijemo čovjeku koji svoju poziciju u savezu nazove: BOG pa ON, hvali se sa 4 rese opljačkane Nigeru, farma svoj savez, prijeti da bu skatao pol servera, traži rese od saveza za treće selo, a i bogme, kolko vidim, još uvijek je pod banom, naravno, nije kriv, :)

Usput, pošto si i ti igrao na tom acc-u, ovo gore ne ide na tvoju adresu, nego na onoga koji se na forumu predstavlja pod nickom INNA, ja i ti se ne slažemo baš oko samog viđenja igre :), imamo dugu povijest međusobnog rokanja, ali nikada nisam za tebe rekao da si loš igrać, uvjek smo bili na kontra stranama, nadam se da budemo i u budućnosti, jer bi inaće bilo uz ovakve, BOG pa ON, travijan jako dosadna igrica :)

pozdrav i tebi, i nadam se poštenom i fer rokanju na nekom drugom serveru.

Haris
01.12.13, 15:06
... nedostaju falange..nesto konjanika i par heroja u odbrani... :cvijece i proljece: ... jos da je malo vise bilo off ceo deff saveza bi stradao :snijeg:

http://prntscr.com/27xp2h :D

INNA
01.12.13, 15:44
Moj sogore, majke mi ja sam kontao da si ti nesto normalniji od omara i nigera, al izgleda da sam se prevario,
poziciju, nisam stavio ja, nego grujo ili skora! jedan od njih dvojice, samo da se zna :)
hahahahaha koliko ste vi nabrijani na ovu igru da je to strasno, toliko da ne kuzite covjeka kad se zajebava, strasno stvarno :)
a samo da imam volje i vremena, sto se tice mh-a bilo bi tu svega, ipak malo je supacki i sramotno sto mi 2 dana na poruku ne odgovara.
izgleda nigi potego veze malo :cerek: guza gače žvače :) toliko od mene :D

sogor
01.12.13, 16:25
Nigeru, daj odgovori čovjeku, radi malo svoj posao :)

MAGIJA
01.12.13, 18:25
Uredno si dobio odgovor tony
evo sad mi javio buraz jadan potrosi telefona
sada ce jos neko morat bit banovan
rasputine oces ti ?
ili mozda ima drugih kandidata ?

boom-boom
01.12.13, 19:56
Uspisao se ti, nešto ?:svinjica mala:

sogor
02.12.13, 10:06
INNA, na kojem si acc-u sada, špije mi malo zakazale :( ...

P.S. Nemoj bacati iz soba lex-ove igraće, nisu oni krivi :)

ludi ivan
02.12.13, 14:05
uvijek moze :lol2:
samo zna se ko mora bit siter :cerek:

hahaha, dabogda ti niger bio siter daj nigi postaj onaj log gdje raspućin skriva of u oazi :D

INNA
02.12.13, 14:39
sogi jesi to vrbovao skoru ? da cita poruke od mh-a i brise ih dok me nema?
hahaha ako nikako onda pošteno :cerek:

sogor
02.12.13, 14:59
To je najpametnije kaj ti je palo na pamet, iza onoga da je Niger vrbovao MH???
Daj se odluči za jedu od te dvije solucije :)

P.S.: Sve da si i u pravu, opet ostaje pitanje bana, kaj sam i MH vrbovao? :brukica:

sogor
02.12.13, 15:12
Niger, ne diraj mi sittera :to victory:

INNA
02.12.13, 15:14
pa jel si morao mh-a da vrbujes? skora je bio dovoljan palio covjek skriptu i ko zna sta jos, ali ajde ne krivim vas ;)
snalazite se krivim sebe najvise sto primam seljacine na nalog uvjek, ali ajde sta ces promjenit ce se i to :D

penzioner
02.12.13, 15:15
Polako momak ce na kraju optuziti i ove sto su vec blokirani, ali kad bude video i da to ne pije vodu priznace svoju krivicu i svojih 15. multica :lol2:

sogor
02.12.13, 15:21
Prijatelju, iskreno, ja onu stvar ne kužim o čem ti pričaš, ali vidim da si priznao da ti je radila skripta na nalogu, i kako sam kažeš, tko zna šta sve ne još... naravno, nisi ti, duali su... :lol2:
Kolko sam shvatio, po ovom što si napisao, izgleda da si imao neke piz...darije sa dulaima, ili dualom, i sada sam ti ja kriv za to, da li je to tvoja poanta?

Imam lagani filing, još pol sata, pa buš rekel da sam ti i ja bio dual :)

INNA
02.12.13, 16:29
ma ajde sta se pališ? u čem je problem igramo se i relaax ;)

hidrant
02.12.13, 22:09
šogoru je šogorov šogor MH :cerek: i sve vam jasno onda :P........za šogora :pije kavu:

Haris
02.12.13, 22:13
pa jel si morao mh-a da vrbujes? skora je bio dovoljan palio covjek skriptu i ko zna sta jos, ali ajde ne krivim vas ;)
snalazite se krivim sebe najvise sto primam seljacine na nalog uvjek, ali ajde sta ces promjenit ce se i to :D
ehh sam da znas ko je mh puco bi se :D

LMAO
02.12.13, 22:49
ehh sam da znas ko je mh puco bi se :D

Nemoj mu reći :D

Lakše mi je opravdati neigranje time da server neće biti dobar nego.... :cerek:

Haris
03.12.13, 02:35
http://prntscr.com/28c179 ROTFL

p.s. ne igram na taj acc :D

INNA
03.12.13, 16:07
bravo za hrx hahahahaha e pa ovako sta jos nisam dozivio :D
pazi ovo
Info boks
‎**2‬×‬‎Ukupno poruka: 2

Vaš račun je blokiran!
Razlog: ACP Brisanje
Račun će biti izbrisan za 119:03:06

hahah jos mi zabrane da saljem poruke, suportu i mh-u hahaah ee pacenici moji potplaceni, poserem vam se na igru

zimzeleni
03.12.13, 17:14
pazi ovo
Info boks

Vaš račun je blokiran!

hahah jos mi zabrane da saljem poruke, suportu i mh-u hahaah ee pacenici moji potplaceni, poserem vam se na igru

Prava šteta što ti se to desilo,a cjeli server si zvao da dojde ratovati protiv tebe,stvarno žalosno,to je najgore kada pošteno igraš pa te baniraju,eh kuda ovaj svijet ide da nesmiješ više niti poruke slati... RIP! :cowboy:

To mora da onaj niger ili kako se već zove neki omar ili onaj sogy,to su sigurno oni krivi,izgleda da te se boje,a uspkos svemu su na tvoje pozive došli igrati ovaj server :( Stvarno moja utjeha!

MAGIJA
03.12.13, 17:24
Prava šteta što ti se to desilo,a cjeli server si zvao da dojde ratovati protiv tebe,stvarno žalosno,to je najgore kada pošteno igraš pa te baniraju,eh kuda ovaj svijet ide da nesmiješ više niti poruke slati... RIP! :cowboy:

To mora da onaj niger ili kako se već zove neki omar ili onaj sogy,to su sigurno oni krivi,izgleda da te se boje,a uspkos svemu su na tvoje pozive došli igrati ovaj server :( Stvarno moja utjeha!

nagodio se sa MH.om da ga brise postepeno da nebi mi morali...
mada i poruke koje je uputio su za direktno gasenje...

sogor
03.12.13, 17:26
Ma Niger je zeznuo stvar, dogovor je da bana samo one koji znaju igrati, valjda se zabunio. :patkica:

zimzeleni
03.12.13, 17:29
Stvarno neznam dečki,trebao je ovo biti jedan dobar hrx,kako ćemo sada bez njega,stvarno neznam dal ovo ima uopće više smisla,a vidite niti saveza pivopije više nema,kako ćete vi moći to da držite na srcu cijeli život,dal vam nije žao dečka? :ww:

sogor
03.12.13, 17:34
Žal mi pivopija, imali su baš simpatično ime :)

zimzeleni
03.12.13, 17:41
Šogore ne vrijedi više pisati,dečko više ne igra server i nezna stanje na serveru,neka živi u iluziji da će pivopije osvojiti server :cowboy:

bičina
03.12.13, 17:53
Evo čisto da se javim..
Pozdravljam znane i neznane...
Čitam ovo prije i ne mogu vjerovati..
pa kuda je taj hrx otišao...čovjek dođe igrati, trudi se ratovati sa svima, okupi ekipu (na kratko), i onda se malo razljuti pa počne "neprimjereno" komunicirati okolo...pa što je tu sporno...svi mi ponekad puknemo po šavu...sjetimo se nečije majke, oca, sestre, brata i obitelji u Americi čak ako treba...
Pa gdje je nestalo razumijevanje, suosjećajnost, ljudskost pa da se čovjeku oprosti...
stvarno kuda ide ovaj hrx?

sogor
03.12.13, 18:13
Jbg, vodil je savez Pivopije, a pive za nas nigdje, gdje je tu razumjevanje?...

Znaš kaj si ti davno rekao... "bolje sam prošel kad sam ti skatal off selo, neg kad sam ti pivu ostal dužan" :)

Kali Maa
03.12.13, 18:41

http://prntscr.com/288lpr

Haris
03.12.13, 19:27

http://prntscr.com/288lpr

tu je sigurno pevao "kuku lele sto se ne ubi ispod one kruske" :cerek:

Hamco
03.12.13, 19:38
tu je sigurno pevao "kuku lele sto se ne ubi ispod one kruske" :cerek:

Haris :bic:

penzioner
03.12.13, 19:42
pazi ovo
Info boks

Vaš račun je blokiran!

Penzioner nikad ne laze, ja mu dao obecanje da cu ga ugasiti on nije verovao, sad kad ga gase on place :goodpost: ajde upri volove pa na njiivu :banned: xaxaxaxa :D

INNA
03.12.13, 21:02
e moj nigeru, i sogore, to sto se mene uhvatilo na zub tu ja nisam nista kriv, cuj znaci radi poruka koje je uputio jedan od duala (Skora) MH-u nalog je zasluzio brisanje? cemu sam onda odbanovan? trebao je to odma da napravi pazi vratio sam se na nalog krenuo sam da igram barem jednog od vas dvojice da lupim i skatam :cerek: to bi i ucinio sigurno, sta da ja radim :)
samo je jedno jasno da me balkanski serveri, neče vidjeti više a vi cete dobiti poziv ubuduce za neki strani server di nema varanja i malvrezacija, do tada pozdrav ;) ali jos cu se ja ulogirati do kraja servera na neki nalog pa spucati nekog od vas nemate brige :cerek:

tunto
03.12.13, 21:08
:brukica: :brukica: :brukica:

ništa se ovdje promjenilo nije :brukica::brukica::brukica:

Ime_je_nebitno
03.12.13, 21:18
e moj nigeru, i sogore, to sto se mene uhvatilo na zub tu ja nisam nista kriv, cuj znaci radi poruka koje je uputio jedan od duala (Skora) MH-u nalog je zasluzio brisanje? cemu sam onda odbanovan? trebao je to odma da napravi pazi vratio sam se na nalog krenuo sam da igram barem jednog od vas dvojice da lupim i skatam :cerek: to bi i ucinio sigurno, sta da ja radim :)
samo je jedno jasno da me balkanski serveri, neče vidjeti više a vi cete dobiti poziv ubuduce za neki strani server di nema varanja i malvrezacija, do tada pozdrav ;) ali jos cu se ja ulogirati do kraja servera na neki nalog pa spucati na nekog od vas nemate brige :cerek:

Ja nemam veze sa time sto se desilo, samo to mogu da kazem ali opet red je da odamo minutu cutanja palom borcu :D :štemer:

59,58,57,56,55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,...,3 ,2,1 :opala::opala:

Tony jesam ti prije pocetka servera prognozirao da ces poceti na svom nalogu a da ces WW gledati na trecem ili cetvrtom? Igra se moze promijeniti ali igraci nikada :tough:

Omar :pivo:

zimzeleni
03.12.13, 21:55
samo je jedno jasno da me balkanski serveri, neče vidjeti više a vi cete dobiti poziv ubuduce za neki strani server di nema varanja i malvrezacija, do tada pozdrav ;) ali jos cu se ja ulogirati do kraja servera na neki nalog pa spucati nekog od vas nemate brige :cerek:

Prijatelju,to što ste vi uradili,i takve stvari što ste vi izrekli pojedinim igračima na serveru,od..banja majke(preko nacionalizma),za takve stvari se odgovara i prema KZ Republike Hrvatske,a ne samo na jednoj ovakvoj virtualnoj igri,zato,moj savjet ti je za sljedeći put,okupi ekipu,objavi prije servera rat kome hoćeš,ali prije svega,odaberi duala u kojeg si siguran,a sutra već možeš otići do prvog kioska tiska,mala žuta knjižica,zove se Bonton!
Toliko.:brukica:

Bloom_32
03.12.13, 22:04
Prijatelju,to što ste vi uradili,i takve stvari što ste vi izrekli pojedinim igračima na serveru,od..banja majke(preko nacionalizma),za takve stvari se odgovara i prema KZ Republike Hrvatske,a ne samo na jednoj ovakvoj virtualnoj igri,zato,moj savjet ti je za sljedeći put,okupi ekipu,objavi prije servera rat kome hoćeš,ali prije svega,odaberi duala u kojeg si siguran,a sutra već možeš otići do prvog kioska tiska,mala žuta knjižica,zove se Bonton!

a ti si se nasao nekom dijelit savjete o bontonu ajde si malo procitaj postove na s4 forumu sto si sve izgovorio cak i covjeku rekao da si kupi strik i da se objesi,to je sigurno dio hrvatskog bontona.................

INNA
03.12.13, 22:07

haha ti jednostavno ne zasluzujes da se s tobom raspravljam nismo na isto nivou sto bi rekao žika ja sam od uvijek bio na nivou ;) kad naucis osnove traviana javi se :D

zimzeleni
03.12.13, 22:12
a ti si se nasao nekom dijelit savjete o bontonu ajde si malo procitaj postove na s4 forumu sto si sve izgovorio cak i covjeku rekao da si kupi strik i da se objesi,to je sigurno dio hrvatskog bontona.................

Ja sam rekao da je štrik 24 kune u lidlu na akciji,a ako vas to asocira na samoubojstvo neka asocira :dance:

zimzeleni
03.12.13, 22:14
haha ti jednostavno ne zasluzujes da se s tobom raspravljam nismo na isto nivou sto bi rekao žika ja sam od uvijek bio na nivou ;) kad naucis osnove traviana javi se :D

I ti kad naučiš pravila traviana javi se :lol2::dance:

LMAO
03.12.13, 22:15
pazi ovo
Info boks

Vaš račun je blokiran!

Pa nećeš to doživiti na comX ili na turniru gdje se stopiš sa 20k igrača i gdje si nebitan :)

e moj nigeru, i sogore, to sto se mene uhvatilo na zub tu ja nisam nista kriv, cuj znaci radi poruka koje je uputio jedan od duala (Skora) MH-u nalog je zasluzio brisanje? cemu sam onda odbanovan? trebao je to odma da napravi pazi vratio sam se na nalog krenuo sam da igram barem jednog od vas dvojice da lupim i skatam ... to bi i ucinio sigurno, sta da ja radim
samo je jedno jasno da me balkanski serveri, neče vidjeti više a vi cete dobiti poziv ubuduce za neki strani server di nema varanja i malvrezacija, do tada pozdrav ali jos cu se ja ulogirati do kraja servera na neki nalog pa spucati nekog od vas nemate brige

Kako došo tako i otišo :cerek:

Pojavio se dan prije početka servera, nisi dočekao ni 20ti dan (valjda, ne pratim) :cerek:

MH je se promjenio, igrači su ostali isti... Govori li ti to išta ?

Nikad nije bilo do MH tako kako vi kažete, iz servera u server se imate priliku uvjeriti :)
Zato ne kenjajte :D

Dabogda se pogasili svi od dosade da vas ne mora par accova gasiti :D

Lp, eto tog dugo najavljivanog žestokog, prejakog, balkanskog servera nad serverima zimskog hrx-a :D

sogor
03.12.13, 22:25
haha ti jednostavno ne zasluzujes da se s tobom raspravljam nismo na isto nivou sto bi rekao žika ja sam od uvijek bio na nivou kad naucis osnove traviana javi se

Prijatelju, neznam na kojem si ti nivou, ali ako si na nivou poruka koje si poslao sa svog acc-a, onda..
usput, i da završim sa ovom temom...
ti tvrdiš da ti nisao poruke, dual je... jako me podsjeća na ono, nisam ja majke mi, sitter je... ali sve i da ih nisi ti pisao, da ih je pisao dual, poruke su takve da nisu za ban, nego za robiju...

I za kraj....

§1.5. Vlasnik korisničkog računa je u potpunosti odgovoran za svog čuvara i za korisnike sa kojima koristi isti račun

Ti si vlasnik acc-a, i ponavljam, sve i da nisi pisao te poruke, opet si kriv...

P.S.: mislim da smo postali već dosadni

lp
sogor

INNA
03.12.13, 22:45
sogore sve je to u redu, ja sam cak i prihvatio to, znao sam da je nesto zeznuto i okej, napisao sam poruku kako bilo da bilo kolika god da je kazna, ako mogu da dobijem unban nakon cega sam odbanovan znaci sve u redu :)
znaci on je poslao kojekakve poruke igracima sirom servera i znaci odbanovan sam, i sad je do mha vjv dosla poruka di je sa mog naloga vrijeđano i ponovno sam banovan, zasto taj mh nije fino provjerio kada je poslana ta poruka? kad mu je fino objasnjeno tko je to radio, lagano je mogao da provjeru IP adresu i da vidi sa koje IP adrese su slane poruke, nisam siguran ali mislim da to moze ;) inace zao mi je samo sto sam blokirao šabana na skajpu, sad bi kopirao cijeli razgovor i di je priznao sve sta je radio ;)
inace radi se o igracu sa nickom Skora na skajpu :) "Grujin gardista" jako inteligentan covjek inace, znaci eto ja sam posisao radi njega, tako da kazem ljudima ako dodju uopce u neki kontakt sa njim da ga izbjegavaju ;) toliko od mene a to denise sto mislis da sam odustao ne pred rudo tu sam ja pratim vas ;)

sogor
03.12.13, 22:53
Ti zbilja ne shvačaš... ajmo ovako... ako je on i slao poruke, slao ih je sa tvog acc-a... znači imao je pristup acc-u, odnosno pass... ako ima pass, onda ti je dual... znaći, nebitno da li ih je slao on, ti, ili neki treći dual, poruke su došle sa tvog acc-a,imaš ono pravilo, pročitaj ga još jednom.... plus, prvi ban ti nije bio zbog tih poruka, ako se ne varam?

INNA
03.12.13, 23:06
ma joj sogore sta ja tebi imam da objasnjavam toplu vodu, to sto ti nevidis ispred nosa nije moj problem da su mi zgadili travian jesu, to je valjda i bila namjera no nema veze, sve najbolje svima
u nadolazecim blagdanima, i valjda cemo da se sretnemo na nekom stranom serveru, ja se iskreno nadam :) ovo je moj zadnji post ovdje za sada. pozz :)

Ime_je_nebitno
03.12.13, 23:56
ma joj sogore sta ja tebi imam da objasnjavam toplu vodu, to sto ti nevidis ispred nosa nije moj problem da su mi zgadili travian jesu, to je valjda i bila namjera no nema veze, sve najbolje svima
u nadolazecim blagdanima, i valjda cemo da se sretnemo na nekom stranom serveru, ja se iskreno nadam :) ovo je moj zadnji post ovdje za sada. pozz :)

Ja cu samo da ti ponovim " Jesam rekao da WW ces posmatrati sa nekog treceg ili cetvrtog naloga?" Ubuduce biraj sa kime igras, ali sve mi se cini da ti je ovo osveta za ono sto si ti ucinio jednom nalogu(vjerovatno znas na koji nalog mislim), razlika je samo sto je taj nalog stradao u borbi a ti si pao bez ispaljenog metka(ako ne racunamo ona 4 resursa sto si odnio Crnom) :D

tunto
04.12.13, 01:01

Nikad nije bilo do MH tako kako vi kažete, iz servera u server se imate priliku uvjeriti :)

Lp, eto tog dugo najavljivanog žestokog, prejakog, balkanskog servera nad serverima zimskog hrx-a :D

nekaj si pobrkal
ja ne igram hrx
samo sam komentiral forum da se ništa nije promjenilo i dalje je ista tema samo se serveri mjenjaju :D

Haris
04.12.13, 02:44

prbolem je samo sto je mh deo aliensa :D

LMAO
04.12.13, 08:37
prbolem je samo sto je mh deo aliensa :D

"Uvjek je bio" :P

lol

Haris
07.12.13, 00:42
zasto cutiteeeee :D

Silvia
07.12.13, 00:46
spavamo :D

umbacano
09.12.13, 00:58
partija nikad ne spava :nema odmora:

gedora
09.12.13, 19:44

Pa da ti si i dalje garaza, samo sto sad garaziras rusima vojsku ROTFL

Hamco
09.12.13, 23:20
Ovo izgleda gore od baxa.Spamera ni na vidiku :brukica:

Haris
10.12.13, 02:52
i? Što je pisac htio da kaže? I u temi s logovima si dva puta isto to stavio.

pogledaj arhivu bice ti jasno :P

INNA
10.12.13, 13:46
cujem sogi pucate po piratesu :cerek: neka neka, treba off da se trosi :P

sogor
10.12.13, 13:55
Malo ti info kasni, pirates je odrađen, nema više off sela :)

INNA
10.12.13, 14:14
a nema ni offa bome :D ni njegovog ni vaseg koliko mi se cini :D

sogor
10.12.13, 14:45
Zbilja ne vjerujem da neznaš zašto je taj acc. bio baš tu di je, zašto je deffan od 4 saveza, a bogami i pushan...
tako, da je lako za naš off, ako nismo sposobni nadoknaditi to kaj smo pop..ušili, onda bi bilo bolje da se gasimo.

Ili da prevedem, makuto je off selo, u koje ste ulagali jako puno nade, pusha, deff-a, a bogami nočas i golda. :)

P.S.: zdravo seljački rečeno, shebali smo Vam koncepciju :)

INNA
10.12.13, 14:53
stavio sam ono sto sam dobio :D
Razlog: Nemaš beda INNA, budeš ti našao novi, TREĆi acc :) :cerek: neigra INNA balkanske servere kao sto je i rekao ;)
odo sutra kod svaba da se malo igram :D pa bujrum tko voli nek izvoli :P

sogor
10.12.13, 15:08
Hm, ovo bih mogao komentirati, ali strah me bana:

stavio sam ono sto sam dobio

tak da bum preskočio ovaj put, tvoja intima je ipak tvoja intima :)

A ako si mislio na logove, kaj ne misliš da je smješno stavljat ono samo kaj tebi paše?

INNA
10.12.13, 15:14
joj sogore, mani me se tih pederskih fora :cerek: zasto bi bilo smjesno, smjesno je sto ste izgubili te offove na jednog igraca, samo da bi skatali neko off selo sa 2k offa :cerek: a to da ga je deffalo 4 saveza okaci macku o rep :cerek: defalo ga je samo 4-5 ljudi max i to njegovi ljudi moguce da je doletio koji deff iz ND-a ali to je to vise ljudi sigurno nije deffalo, jer da su deffala samo dvojica iz raptora, zabijali bi ste se samo tako ;) tako da ne slusaj sve sto ti niger kaze upali mozak malo ;)

sogor
10.12.13, 15:21
INNA, http://prntscr.com/2a3a6o... samo iz ovog saveza je jutros došlo 8 pojačanja... to što su se ljudi tek jutros probudili, pa poslali deff po mm-u od sinoć :welcome:

INNA
10.12.13, 15:26
koliko vidim to nema veze sa piratesom, pricamo o njemu ne o sireni, nemoj odma na drugog da prebacujes :D

Haris
11.12.13, 00:15
stavio sam ono sto sam dobio :D
Razlog: Nemaš beda INNA, budeš ti našao novi, TREĆi acc :) :cerek: neigra INNA balkanske servere kao sto je i rekao ;)
odo sutra kod svaba da se malo igram :D pa bujrum tko voli nek izvoli :P

reko si da neces da pises na forum pa pises :lol2:

INNA
11.12.13, 00:50
napisao sam u onom postu, ovo je moj zadnji post za sada, a ne da necu da pisem vise nikako :D

Terror Crew
11.12.13, 15:49
da se i ovdje prati stanje :lol2:

gedora
11.12.13, 19:16
kakve veze ima niger sa ovim?

Pitam se samo, hoće li raptor i ND savez imat dosta def-a za sebe, kolko su ga još popušili iza ovoga?
Instruktor je u svakom slučaju ispraznio multiće :)

cisto da pobijem tvoju tvrdnju posto ste oborili rekord u pravljenju multica, ako se dobro secam niger je imao 3. selo 3. dana servera a nije ga bilo u top10 pljackasa :)
za to sto ste vi radili se brise selo i skida 50% popa na normalnim serverima

sogor
11.12.13, 21:26
Branko, ak se ne varam?
Je niger bio banan, je... je imao svoje multiće, nije... nije Niger kriv kaj ga ljudi vole i poslali mu malo resa,:lol2: čisto tehnički gledano, nije bilo kršenje pravila, neg, recimo malo zaobilaženje istih.... ali na stranu to, ne vidim kakve veze ima tvoj komentar sa mojim, vezanim uz deff, i da li će nekom taj deff faliti?

Haris
11.12.13, 21:27
Branko, ak se ne varam?
Je niger bio banan, je... je imao svoje multiće, nije... nije Niger kriv kaj ga ljudi vole i poslali mu malo resa,:lol2: čisto tehnički gledano, nije bilo kršenje pravila, neg, recimo malo zaobilaženje istih.... ali na stranu to, ne vidim kakve veze ima tvoj komentar sa mojim, vezanim uz deff, i da li će nekom taj deff faliti?

tu si ga sad slago :D

sogor
11.12.13, 21:32
Koje?

Haris
11.12.13, 21:34
je imao svoje multiće, nije...

ovo :P

sogor
11.12.13, 21:35
Definiraj šta je multić?

Haris
11.12.13, 21:39
Definiraj šta je multić?

imas pp da ne objavljujem sad javno :P

sogor
11.12.13, 21:55
Imaš sad i ti

Haris
11.12.13, 22:04
Imaš sad i ti

posalji o5 jer mi je indox bio pun pa mi nije stigla :lol2:

sogor
11.12.13, 22:08
poslao

gedora
12.12.13, 00:13
Branko, ak se ne varam?

ma dole si editovao da nije napravljeno nista pushom, pa sam zato napisao... svi prave multice alo sto je mnogo mnogo je :)

sogor
13.12.13, 11:03
Push je jedno, ako mislimo na savezni push, bilo za off, bilo za deff, bilo za naseljenike, toga kod nas nema, multići su drugo, sa tim, ajmo to tak nazvat "politika" vođenja saveza nema ništa... moj edit se je odnosio na savezni push...

zimzeleni
13.12.13, 16:54
Sogy ajde prestani da se opravdaš svakome,skucao off,skucao,nulirao selo nulirao,nemoj se dati pravdati sa svima,idi dizi njive,radi nesto,samo prestani da hejtaš na forumu nevin narod,zamisli sada sa priklicom dojdes na a4 a tamo na naplatnim kucicama ceka brazilka u narodnoj nošnji i kaze imam 24 godine a ti uzmes mač imperijana skucaš se u nju par puta i onda ti kaze da ima sidu,prebolesno nesto,autoput 24 kune do mostara a ti sjedis u prikolici,smotas rizlu i gledas,daj boze raspisi referendum za brazilke da nesmiju nositi narodne nosnje...Nastavis dalje na semaforu u berlinu zeleno,ti cekas onu baku iz sarajeva da prodje preko pjesackoga,zatvore te u remetinec a tamo bicina policajac,i dade ti besplatni wifi...
Uzasss
Bože,baci kriglu pive ovome gospodinu Sogy-u! :pivo:

gedora
13.12.13, 23:04
Push je jedno, ako mislimo na savezni push, bilo za off, bilo za deff, bilo za naseljenike, toga kod nas nema, multići su drugo, sa tim, ajmo to tak nazvat "politika" vođenja saveza nema ništa... moj edit se je odnosio na savezni push...

ok :)

Munji
15.12.13, 20:36
Ma nigij je orusio rekord servera po broju multica :P

zimzeleni
17.12.13, 18:37
:usisava:
Ma nigij je orusio rekord servera po broju multica :P

eto,došao si na forum da kažeš da je niger srusio rekord,napisao si to,što si sa time postigao?
Ništa.. Idi klikaj tamo,ostavi se nigera dok on tebe ne dira...
I to što ti pišeš nema veze sa stanjom na serveru... :narf:

umbacano
18.12.13, 10:20
a exioza čitav zoološki u naselju :D

sogor
18.12.13, 18:05
Pametni znaju čemu služe kavezi, ostali se čude :)

Terror Crew
19.12.13, 00:43
Pametni znaju čemu služe kavezi, ostali se čude :)

sory druze... kavezi su dobri u startu al msm da poslje toga kad krene pravo server oni su nebitni vise.... jbg ko zna ovo igrat on ima prejak off i oklope na 20 ;)

pozz od CPB :D

umbacano
19.12.13, 01:59
dobri su za zaradit srebro :D

sogor
19.12.13, 09:30
sory druze... kavezi su dobri u startu al msm da poslje toga kad krene pravo server oni su nebitni vise.... jbg ko zna ovo igrat on ima prejak off i oklope na 20 ;)

pozz od CPB :D

Jasno da sada više životinje ne služe praktično ničemu, ali ako si u početku nakupio životinja, da li to znači da češ ih sada zbog toga raspustiti, ili neka stoje?

gedora
19.12.13, 15:47
Jel ce artovi biti 2.-3. januara, posle novogodisnjeg primirja ?

I zanima me ako neko ima logove deffa u art selima

zimzeleni
19.12.13, 16:00
Jel ce artovi biti 2.-3. januara, posle novogodisnjeg primirja ?

I zanima me ako neko ima logove deffa u art selima

Druže artovi su ti 42.dan servera...
Logove je tesko usporedivati jer jacina natara u art selu ovisi o jacini ofa na serveru,onda se procjeni neka jakost ofa i oni stave deff u art sela..

a pošto mi se ovo ne čini neki jak server,mislim da će ti malo ofa trebati da uzmeš art..

zimzeleni
19.12.13, 16:04
Sogy opet hejtaš po forumu,glavni hejter servera si postao :lol2:

sogor
21.12.13, 14:25
Nisam ja,defferi su zaslužni, ali oni ne smiju pit,tak da bum ja zel tu pivu :)

Haris
21.12.13, 14:42
Bravo savezniče,evo zaslužio si pivkana :goodpost:

:bruka:

zimzeleni
21.12.13, 15:36
Nisam ja,defferi su zaslužni, ali oni ne smiju pit,tak da bum ja zel tu pivu :)

Radije daj kote gdje da posaljemo defa na hranjenje :ww:

Hamco
21.12.13, 17:04
:bruka:

:bic:

Tudum
21.12.13, 22:26
Kakva tišina...

zimzeleni
22.12.13, 00:40
Kakva tišina...

Eto ti si nešto uradio na serveru pa se treba pričati o tome clown

Tudum
22.12.13, 00:52
Eto ti si nešto uradio na serveru pa se treba pričati o tome :gamer s mišem:

laki je malo nervozan...

Impact
22.12.13, 03:50
koji su ovi sekta pa sad?

Haris
22.12.13, 23:39
Kao igrač u ekipi koja prije svega veruje u fer-plej, ja stojim iza toga da Haris report nije dobavio od mene, ili iz našeg saveza. Pitam ovde javno Haris-a, ko mu je dobavio report?

duh sa hadzeta :P

ti si mi dao log a ni ne znas :lol2:

i kad postavljas logove stavi normalan log a ne te sa iksicima :D

gedora
22.12.13, 23:43
wow koliko imaju ofa :O

hahahaha

bidabang
23.12.13, 09:14
duh sa hadzeta :P

ti si mi dao log a ni ne znas :lol2:

i kad postavljas logove stavi normalan log a ne te sa iksicima :D

Log sa iksićima je namerno stavljen. Nikome nije poslat pravi log. Nije lepo to što muljaš, ali je lepo što je taj log obrisan.

sogor
23.12.13, 10:34
Zašto skrivate deff?
Pa svi smo vidjeli taj log, defa, ima max. 50k, i uopće nije u skladu sa deff. bodovima. Čitava off akcija izgleda kao da ju je slagao netko iz PF-a, (recimo ja), odnosno, nema veze sa vezom... Jedina poanta skrivanja deff-a, bi mogla biti, napraviti privid da se skupilo puno više deffa nego kaj ga je i bilo

Haris
23.12.13, 10:45
Log sa iksićima je namerno stavljen. Nikome nije poslat pravi log. Nije lepo to što muljaš, ali je lepo što je taj log obrisan.

http://prntscr.com/2dbh2i ako ne moze preko foruma moze preko skype ;)

i sam da znas da su svi na hrx videli taj log :P

p.s. ao hoces da ga stavljas se iksicima ne stavljaj ga na forum jer cu ga ja kad tad pronaci :D

http://prntscr.com/2d75me :D

Terror Crew
23.12.13, 12:32
ufff ovdje je sve smireno :D

zimzeleni
23.12.13, 16:30
http://prntscr.com/2dbh2i ako ne moze preko foruma moze preko skype ;)

i sam da znas da su svi na hrx videli taj log :P

p.s. ao hoces da ga stavljas se iksicima ne stavljaj ga na forum jer cu ga ja kad tad pronaci :D

Pohvalio bi broj ovnova,stvarno sila!!! :off: