PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 2

Stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Huny Bunny
29.12.13, 18:25
:cerek::cerek:

dado koi ti nick

Bloom_32
29.12.13, 23:49
dado koi ti nick

krije dado nick ko zmija noge :D

Mr Einstein4
29.12.13, 23:54
možda kad-tad bude otkrio :D

TaraT
30.12.13, 10:27

sigurno u strahu od zifa
:D

dadozg
30.12.13, 14:22
dado koi ti nick

da bi imao nick trebao bi igrati server zar ne :cerek:

Bloom_32
30.12.13, 16:51
sigurno u strahu od zifa

a mozda bas od tebe,cujem da si strah i trepet servera :cerek:

TaraT
30.12.13, 18:19

opasan i opak kao i uvijek (kad i ako uspijem naci okupljaliste)
ali, cak i ako ga ne nadjem, bar me se ne farma kao zifovce

SPEC
30.12.13, 18:47
Ako nekoga zanima TaraT-ov nick može mi se slobodno javiti, dogovorit ćemo nešto :pije kavu:

TaraT
30.12.13, 18:58
Ako nekoga zanima TaraT-ov nick može mi se slobodno javiti, dogovorit ćemo nešto :pije kavu:

ako nekog zanima moj nick, moze mi se slobodno javiti, jeftinije je nego kod speca

SPEC
30.12.13, 19:02
Nebi ja ništa naplatio ;) Ako je nekoga strah pitat te osobno može i mene pita :) Kužiš na šta mislim ;)

TaraT
30.12.13, 19:08
pa nije bas da grizem
a i inace, svi znaju da sam drustven, ljubazan i .... joooj, ne mogu toliko lagati

nego, evo, blizi nam se jos jedno primirje i predah
znam da se je lako zabuniti, pa molim zifovce da podignu skladista (znaci, ponavljam skladista), ne skrovista
unaprijed zahvaljujem

Isabella_Este
30.12.13, 19:31

šta nisi ti? krivi infosi se onda šire..

a i inace, svi znaju da sam drustven, ljubazan i ....

drag..

Prime
30.12.13, 20:18
malo oftopic al cuo sam nedavno da se po serveru trazi i moj nick di igram,i to stovise cak s drugih kordinata,sto sam ja to dicktatu skrivio? hehe.

Mr Einstein4
30.12.13, 20:54
pa jel itko rekao da se raspitujemo za tebe?

TaraT
30.12.13, 20:55
malo oftopic al cuo sam nedavno da se po serveru trazi i moj nick di igram,i to stovise cak s drugih kordinata,sto sam ja to dicktatu skrivio? hehe.

ja bi se na tvom mjestu zabrinuo,..tamo negdje .....pred dolazak planova, kad naprave nesto kata

legeendica
30.12.13, 20:56
ma kaj pricas ti

Prime
30.12.13, 22:43
pa jel itko rekao da se raspitujemo za tebe?

Pa dobio sam prepisku ing na skyp od dark lorda s pitanjem jel tu igra prime? i pod kojim nickom?

Pa mi malo cudno cemu interes i to obilazno a ne da se mene direktno pita.
Tara-daleko sam im ja cak i da ih ranije naprave hehe

dadozg
31.12.13, 09:10
Pa dobio sam prepisku ing na skyp od dark lorda s pitanjem jel tu igra prime? i pod kojim nickom?

Pa mi malo cudno cemu interes i to obilazno a ne da se mene direktno pita.
Tara-daleko sam im ja cak i da ih ranije naprave hehe
ma ne brini se,dark lord bu pak hrabro pobegel sa servera ko i na s1 :) kao i ftičurina :p

Dark Lord SB
31.12.13, 09:22
ma ne brini se,dark lord bu pak hrabro pobegel sa servera ko i na s1 :) kao i ftičurina :p

Heh nebi Dado bio Dado bez svojih sarkastićnih provokacija ? sta ne, Dado ?

Sto se tice Prime , Yes raspitivao sam se za tebe malo i saznao sam uglavnom sta sam trebao , tako da mi daljnje informacije niu potrebne... Nije se Dicktat raspitivao nego ja ... znamo se ja i ti sa nekih prije servera samo ne pod ovim mojim nickom i ne iz Dicktata ;) ...

I nista osobno i nista za zamjerit i apsolutno nista za brinuti.... ;) LP

aaaaa..... Dado ? ona gadost od HEG-a i njihovog principa igranja i ponašanja vidim tebe prati uz stopu? Znaci Hysteri-ina škola ostavlja utjecaja daleko daleko...samo mislim da jako malo igraca iz HEG-a krije svoje nickove po serverima .... Iako jako malo igraca iz HEG-a u danasnje vrijeme ljudi traze da ih kataju cim ih vide....

Nego Dado , mani se sarkazma i tema na hr 2...imas dovoljno posla na hr 1 .... LP Dadek in my Heart :cvjetic:

dadozg
31.12.13, 09:35
:p

ArchAngeL
31.12.13, 09:48

Sto se tice Prime , Yes raspitivao sam se za tebe malo i saznao sam uglavnom sta sam trebao , tako da mi daljnje informacije niu potrebne... Nije se Dicktat raspitivao nego ja ... znamo se ja i ti sa nekih prije servera samo ne pod ovim mojim nickom i ne iz Dicktata ;) ...

aaaaa..... Dado ? ona gadost od HEG-a i njihovog principa igranja i ponašanja vidim tebe prati uz stopu? Znaci Hysteri-ina škola ostavlja utjecaja daleko daleko...samo mislim da jako malo igraca iz HEG-a krije svoje nickove po serverima .... Iako jako malo igraca iz HEG-a u danasnje vrijeme ljudi traze da ih kataju cim ih vide....

Nego Dado , mani se sarkazma i tema na hr 2...imas dovoljno posla na hr 1 .... LP Dadek in my Heart :cvjetic:

Ohhh pa vidi kolega mi sa prvog servera jos je tu :)
Lorde da te podsjetim ako se ne sijecas Slavek76 sam tada bio kad je nastao orginalni Dicktat sa sinisom i silovanjem bombay filmicima te naravno neizostavnim Bucom :D

Nego reci mi jesu ovo samo pokusaji drzanja imena Dicktat zivim ili stvarno igra jos netko stare ekipe?

Prime
31.12.13, 10:15
ajmo mambe jos ima par saveza s kojim niste potpisali saveznistvo..........................

NA-NA-NA
31.12.13, 14:09
ajmo mambe jos ima par saveza s kojim niste potpisali saveznistvo..........................

Ništa novo, tako je bilo i prošli hr2 :D

Mr Einstein4
31.12.13, 14:28

dado,rađe bih se zabrinuo na tvom mjestu,darkec te skurio,pazi da te ne bu skatao sad :to victory::D

TaraT
31.12.13, 14:34

ftic dosao za lordom da ga i ovdje delozira
pa, iskreno, vec bi pobjegao i s ovog servera da ne klikam u dualu
(ne, nije ona stara dualka)

@ prime
ovo ssto se mambi tice....definitivo puno saveznistava i svega i svacega, ipak cini mi se da su si ljudi vec sad osigurali server
naravno, ukoliko ne bude nekih iznenadjenja, ali ovako sastrane gledano, svi ostali savezi su kvantitativno daleko ispod broja koji bi im davao ikakve ozbiljnije izgleda za gradnju ww-a i mogu se samo igrati, bez pritiska i ocekivanja, ali i bez nekih vecih rezultata
ili se mozda varam, mozda i postoje neke kalkulacije

legeendica
31.12.13, 14:44
ma to im neće pomoći

Dark Lord SB
31.12.13, 15:24
Ohhh pa vidi kolega mi sa prvog servera jos je tu :)
Lorde da te podsjetim ako se ne sijecas Slavek76 sam tada bio kad je nastao orginalni Dicktat sa sinisom i silovanjem bombay filmicima te naravno neizostavnim Bucom :D

Nego reci mi jesu ovo samo pokusaji drzanja imena Dicktat zivim ili stvarno igra jos netko stare ekipe?

Igra jos uvjek nekoliko nas od org Dicktata..... odnosno od DX , DY i D * ima nekih i iz AS (AS guarda , HEG-a, Sayana ).... ali vecinom je novija stalna ekipa....

Eh Slavek ...baš smo se ja i Gimli pitali gdje si ti nestao , imas pozzdrave od Nezdrava ;)

ArchAngeL
31.12.13, 17:44
Igra jos uvjek nekoliko nas od org Dicktata..... odnosno od DX , DY i D * ima nekih i iz AS (AS guarda , HEG-a, Sayana ).... ali vecinom je novija stalna ekipa....

Eh Slavek ...baš smo se ja i Gimli pitali gdje si ti nestao , imas pozzdrave od Nezdrava ;)

A povukao se malo iskreno mi godilo 2 god bez traviana :D
Sad ovako mogu se igrat opusteno i odmoreno.A i nije vise ovo travian sto je nekad bio (rekao sam ovo po 2352536224356 put vec :D ).
Pozz mi Nezdrava puno i cuo sam se mozda ima par mjeseci sa drcom on definitivno odustao :D

Mr Einstein4
03.01.14, 21:41
Opa,Diablosi su krenuli u akciju čim je završilo primirje,što bi nam to moglo donijeti? :D
Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. ZiF 11979
2. M-SCRPN 10589
3. Mambe 9967
4. DIABLOSI 7551

TaraT
03.01.14, 22:26
Opa,Diablosi su krenuli u akciju čim je završilo primirje,što bi nam to moglo donijeti? :D
Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. ZiF 11979
2. M-SCRPN 10589
3. Mambe 9967
4. DIABLOSI 7551

pojasnjenje?

Mr Einstein4
04.01.14, 12:59
pojasnjenje?
želio sam reći,da su se DIABLOSI probudili iz zimskog sna i krenuli malo u "akciju" i završili u top tenu

TaraT
04.01.14, 13:56
želio sam reći,da su se DIABLOSI probudili iz zimskog sna i krenuli malo u "akciju" i završili u top tenu

taj dio sam shvatio, ali ne vidim bas koga su to napadali ili se oaze broje isto u akcije

zaista bi bilo puno lakse kad bi se ponekad objavio i kakav rpt

legeendica
04.01.14, 14:29
Akcija koju nitko jos nije vidio al ide bome... pa ak ovak nastave slijedeci tj nece bit oaza nigdje

Prime
13.01.14, 21:25
Iglicu lipo ga ti popas hehe,jel ima koji savez na serveru da vec nije ispremjesao clanove jedno pet puta,lagano me smijeh lovi

TaraT
14.01.14, 08:47
a eto, trudim se biti bar u necem dobar
a savezi, pa moram priznati da ne pratim bas previse ostale koordinate, ali na ++ zaista dolazi do prelazaka i spajanja
doduse, vjerojatno jer je izostao organizirani dolazak nekog saveza, pa se ljudi tek pronalaze i pokusavaju uigrati
vidjet cemo kako ce to ici

Prime
15.01.14, 22:11
potresi na +/-,mislim dođes uzet skoro pa prazan server s 150 ac,i nakon dva mjeseca suze,hehe neprocjenjivo

TaraT
16.01.14, 01:11
mambe?
taj kvadrant se cini najvise obecava ssto se zabave tice
nesto mambi, bop, jrk, rzv

zanima me kad ce bop i jrk shvatiti da bi se mogli i udruziti
:)

Prime
16.01.14, 16:58
nema potrebe za udruzivanjem kad se protivnici raspadaju nakon nekih sitnih akcija.iskreno ako ove glasine sto dolaze od vrha mambi su istinite,jako sam razocaran,ocekivao sam puno vise od bivsih pobjednika ovog servera

Pafke
16.01.14, 23:07
nema potrebe za udruzivanjem kad se protivnici raspadaju nakon nekih sitnih akcija.iskreno ako ove glasine sto dolaze od vrha mambi su istinite,jako sam razocaran,ocekivao sam puno vise od bivsih pobjednika ovog servera

Od saveza koji koalira sa 3 kvadranta (mislim na prošli s2) nema se šta ni očekivat.

phillip
17.01.14, 00:29
ne brinite se vi za mambe...nema raspada tu nikakvog ;)

TaraT
17.01.14, 08:48
brinu da im ne bi bio dosadan server

nego, hoce li se zif pohvaliti rpt-om kako su na cropkillanom selu, udaljenom svega par polja izgubili neki offic?

Pafke
17.01.14, 09:00
ne brinite se vi za mambe...nema raspada tu nikakvog ;)

Ne brinemo mi za vas, znamo mi da čete se vi snači i napravit megakoaliciju kao i uvijek ;)

phillip
17.01.14, 15:31
[QUOTE=Pafke;1003525]Ne brinemo mi za vas, znamo mi da čete se vi snači i napravit megakoaliciju kao i uvijek ;)[/QUOTE

megakoalcija?...pa nema 6 saveza sve skupa dobrih ovdje ..neki su se dosli malo fajtati :to victory:

TaraT
17.01.14, 15:51
gdje si ti nabrojao 6 dobrih saveza?
jel mi igramo isti server

SC KILLER
17.01.14, 15:53

O profesore tu prodajes opet svoje znanje :D

TaraT
17.01.14, 15:55
zar si uopce sumnjao

SC KILLER
17.01.14, 15:59
zar si uopce sumnjao
:D nego cujem svasta da zaozbiljno igras s2 :D sta ce to biti opet galerija neispucanih offova :cerek: :lovju:

TaraT
17.01.14, 17:17
:D nego cujem svasta da zaozbiljno igras s2 :D sta ce to biti opet galerija neispucanih offova :cerek: :lovju:

hmmmh, ozbiljno bi bilo pretjerano reci
da, klikamo, popamo, svasta nesto
ali mislim da se to bas i ne moze nazvati ozbiljno

phillip
18.01.14, 14:42

pa mislim da igramo....dobro nije 6 ali ajde...mozemo valjda reci 5 da ima,koliko toliko dobrih ...odnosno,koliko mogu biti dobri jeli ;)

TaraT
19.01.14, 13:51
pa mislim da igramo....dobro nije 6 ali ajde...mozemo valjda reci 5 da ima,koliko toliko dobrih ...odnosno,koliko mogu biti dobri jeli ;)

najmanje losih

a da se i ja pohvalim
eto, uspjeli smo zabiti neki, nazovi offic

ali koliko vidim po deff bodovima, nismo jedini

Ribica
19.01.14, 15:31
najmanje losih

a da se i ja pohvalim

niste niste

Bloom_32
19.01.14, 20:51
najmanje losih

a da se i ja pohvalim

jel se moze vidjet report?

SC KILLER
19.01.14, 23:09
najmanje losih

a da se i ja pohvalim

napokon i tvoj off vidit u reportima ,a ne na slikama samo :D

TaraT
20.01.14, 00:32
naravno da se moze vidjeti
ali, nije da se bas ima ssto
poper najobicniji

i killer, nije to off, to je offic, ako je i to uopce....a cak vise ni to,...bio

Isabella_Este
24.01.14, 01:55
poper najobicniji

on popom radi čuda, m pljačka m napada...pomeo konkurenciju, u popu, naravno :)
clown

TaraT
31.01.14, 12:35
a poperi konacno i prosetali offic
doduse, pomalo (puno) njuberski, ali je ipak izasao

Prime
31.01.14, 16:38
lol ove mambe,fejkaju cijeli kvadrant,ja mislio nulirat ce barem 2-3 gg,kad ono nisu niti jedan posteno izbusili,a izredalo se cca 8 ofica.

ps-nek netko poruci rivi ako misli slat uz 7k ofa 16 ovnova,bolje da salje bez njih,jer se ljudi smiju poslije

dadozg
31.01.14, 21:18
Di ide ovaj svijet kad se bopovac drugima ruga bolje da ugase ovaj server :)

Dark Lord SB
02.02.14, 15:21
lol ove mambe,fejkaju cijeli kvadrant,ja mislio nulirat ce barem 2-3 gg,kad ono nisu niti jedan posteno izbusili,a izredalo se cca 8 ofica.

ps-nek netko poruci rivi ako misli slat uz 7k ofa 16 ovnova,bolje da salje bez njih,jer se ljudi smiju poslije

Daš reporte ??:goodpost:

Dark Lord SB
02.02.14, 15:22

Dado ako se zelis ukljuciti imam jedan dobar acc za tebe pa da budeš malo više u toku ?:pije kavu:

TaraT
02.02.14, 16:03
Daš reporte ??:goodpost:

vidio rpt, i stvarno su .....hmmm, katastrofa

a kad ce ostali u neke akcije?
znatizeljan sam vidjeti ostale offove

zasad koliko sam vidio jedino (mozda su i ostali, ali nije doslo do mene) je napada setao svoj off
i evo, zadnjih par dana nesto na ++ se kata

SC KILLER
02.02.14, 19:14

:cerek: :cerek: sad je dobio svoje :D

Prime
02.02.14, 20:00
vidio rpt, i stvarno su .....hmmm, katastrofa

a kad ce ostali u neke akcije?
znatizeljan sam vidjeti ostale offove

zasad koliko sam vidio jedino (mozda su i ostali, ali nije doslo do mene) je napada setao svoj off
i evo, zadnjih par dana nesto na ++ se kata

Koliko sam imao prilike vidjet kata se i kod nas na kvadrantu,ofic sece skoro svako vece,nista zasad bas ono savezno organizirano,onako 2-3 igraca slazu akcije
mambinu saveznu akciju smo nazalost imali priliku vidjet hehe

TaraT
04.02.14, 00:24
Koliko sam imao prilike vidjet kata se i kod nas na kvadrantu,ofic sece skoro svako vece,nista zasad bas ono savezno organizirano,onako 2-3 igraca slazu akcije
mambinu saveznu akciju smo nazalost imali priliku vidjet hehe

da, a dok se neki igraju, drugi vec slave pobjedu na serveru i ww, iako je jos i do arteva daleko, a kamo li do kraja
doduse, izgleda da imaju mali strah od bopa, ali su zadovoljni dok se bop igra s mambama i odradjuje njijhov posao

Prime
04.02.14, 17:23
da, a dok se neki igraju, drugi vec slave pobjedu na serveru i ww, iako je jos i do arteva daleko, a kamo li do kraja
doduse, izgleda da imaju mali strah od bopa, ali su zadovoljni dok se bop igra s mambama i odradjuje njijhov posao

netko mi je rekao da su i mambe slavile u svojoj skyp sobi prije pocetka servera(naravno nebi ih otpisivao jos),pa zasad bas mi i ne izgledaju nesto posebno,dugo se jos ima za igrat.

Isabella_Este
04.02.14, 23:48
laže selo, lažu ljudi..

nego, ima kakvih novih reportića na serveru? da vidimo offiće

TaraT
10.02.14, 00:26
newbies

nova snaga na sjeveroistoku

Prime
10.02.14, 17:03
http://travian-reports.net/hr/report/500130eb3bf-mambice jel ugodno kad ne dobijes report a katas suport selo??

TaraT
10.02.14, 22:22
isao je covjek u farmanje i slucajno stavio kate

ps
cujem da se dicktat opasno ulizuje zifu, nesto tipa (slijedeci tekst nije primjeren za djecu i mladez): ponosni smo ahhh, ohhh, uhhh, bravo, samo tako...

Dark Lord SB
11.02.14, 08:31
isao je covjek u farmanje i slucajno stavio kate

ps
cujem da se dicktat opasno ulizuje zifu, nesto tipa (slijedeci tekst nije primjeren za djecu i mladez): ponosni smo ahhh, ohhh, uhhh, bravo, samo tako...

nego šta nego ulizuje... odlicno su se organizirali...da si bio tamo prisutan mozda bi i vidjeo kako ;)

bilo je za svaku pohvalu na naglo skupit deff :) tako da smo ponosni na naseg saveznika jer rijetki je savez na ovom serveru koji je vrijedan da naša domena koalira sa njim ! Yeah ... kiss kiss Eagle :cvjetic:

TaraT
11.02.14, 09:08
nego šta nego ulizuje... odlicno su se organizirali...da si bio tamo prisutan mozda bi i vidjeo kako ;)

bilo je za svaku pohvalu na naglo skupit deff :) tako da smo ponosni na naseg saveznika jer rijetki je savez na ovom serveru koji je vrijedan da naša domena koalira sa njim ! Yeah ... kiss kiss Eagle :cvjetic:

salis se, jel da?
10h je znaci malo vremena za skupiti caaaak 15k deffa u ovoj fazi?

a ti saveznici na koje ste sad izuzetno ponosni
niste li razmisljali da im date nekog....kako ono.....vojnog savjetnika iz vasih redova?
ali, znaci, ipak nisu toliko nesposobni, i mogu se obraniti od 5k offa, pa im ne treba staratelj

svi ostali savezi, mislim, ne znam ssto uopce vise rade na ovom serveru uz veliki dicktat
jedino ssto im preostaje je kolektivno brisanje

SC KILLER
11.02.14, 10:49
salis se, jel da?

niste li razmisljali da im date nekog....kako ono.....vojnog savjetnika iz vasih redova?
ali, znaci, ipak nisu toliko nesposobni, i mogu se obraniti od 5k offa, pa im ne treba staratelj

svi ostali savezi, mislim, ne znam ssto uopce vise rade na ovom serveru uz veliki dicktat

:cerek: :cerek:

Dark Lord SB
11.02.14, 14:16
salis se, jel da?

Tako je !! :air kiss: Ljubi te deda ! :)

TaraT
11.02.14, 14:32
:cerek: :cerek:

ti se nis nemoj smijati, nego budi sretan da na s1, hrx ili gdje vec jesi nema dicktata
iako, mislim da njima ni medjuserverske granice nisu prepreka i vrijeme ti je da kliknes bisanje racuna

Tako je !! :air kiss: Ljubi te deda ! :)

e, sori, a imas li ti kakve veze s famoznim dark savezom ili je to samo moj subjektivan dozivljaj

ontopic: vidim da u bopu doslo do nekih nesuglasica i pio skupio nesto deff bodova?
da nije to razlog dobrog raspolozenja u dicktatu

Dark Lord SB
11.02.14, 15:31
ti se nis nemoj smijati, nego budi sretan da na s1, hrx ili gdje vec jesi nema dicktata
iako, mislim da njima ni medjuserverske granice nisu prepreka i vrijeme ti je da kliknes bisanje racuna

e, sori, a imas li ti kakve veze s famoznim dark savezom ili je to samo moj subjektivan dozivljaj

ontopic: vidim da u bopu doslo do nekih nesuglasica i pio skupio nesto deff bodova?

Pa nevole me toliko da nazovu savez po meni , hahaha.... nemam veze sa savezom DARK a mislim da nisam ni igro ni jedan server da su oni bili na njemu ... ali se sjecam da sam u potpisu nekog na forumu vidio da je bio u tom savezu ali se nemogu sjetiti tko ..... sjetih se , pa ovaj tvoj killer mašina 2000 ima taj savez u potpisu ;)

A btw...što tebe otera iz svog voljenog L&F -a ?!

Prime
11.02.14, 17:15

pio je skupio def bodova jer su se zabili jedan of iz mambi i jedan od ovih neposlusnih,u oba slucaja defa je bilo puno previse sto se vidi i po statistikama.

Istina je da je par njih iz winga odbilo igrat dalje uz nasu pomoc i savjete,bop smatra wing kao filter i ulaganje u igrace za neke buduce servere.

TaraT
11.02.14, 17:47
pio je skupio def bodova jer su se zabili jedan of iz mambi i jedan od ovih neposlusnih,u oba slucaja defa je bilo puno previse sto se vidi i po statistikama.

Istina je da je par njih iz winga odbilo igrat dalje uz nasu pomoc i savjete,bop smatra wing kao filter i ulaganje u igrace za neke buduce servere.

pa to mi je otprilike i jasno po statistikama
ali vidim da je dicktat nesto zivnuo u zadnje vrijeme, a kako su vas smatrali opasnim konkurentom, pretpostavio sam da im te lagane unutrasnje trzavice u bopu samo dodatno poboljsavaju raspolozenje

@darkic
nije me nista otjeralo
ljudi su stvarno ok, ali jednostavno sam navikao igrati ipak malo ozbiljnije
svjestan sam da je ovaj, kao i vecina drugih servera kod nas, daleko od onog nekada, ali to ne znaci da se neke stvari ne trebaju odradjivati kako spada

Dark Lord SB
11.02.14, 18:17
pa to mi je otprilike i jasno po statistikama
ali vidim da je dicktat nesto zivnuo u zadnje vrijeme, a kako su vas smatrali opasnim konkurentom, pretpostavio sam da im te lagane unutrasnje trzavice u bopu samo dodatno poboljsavaju raspolozenje

@darkic
nije me nista otjeralo
ljudi su stvarno ok, ali jednostavno sam navikao igrati ipak malo ozbiljnije
svjestan sam da je ovaj, kao i vecina drugih servera kod nas, daleko od onog nekada, ali to ne znaci da se neke stvari ne trebaju odradjivati kako spada

To je istina da....

TaraT
12.02.14, 21:51
jesu li to mambe prosetale neki posten off konacno
ali izgleda samo jednosmjerno?

Dark Lord SB
14.02.14, 14:40
Lijepo odrađeno TaraT .... stvarno iznenađujuće....... :na karte:

TaraT
15.02.14, 01:11
Lijepo odrađeno TaraT .... stvarno iznenađujuće....... :na karte:

ke?

Dark Lord SB
18.02.14, 12:20
Nasto muk u kafani niko nista nije pito .... :pije kavu:

SC KILLER
18.02.14, 12:21
Nasto muk u kafani niko nista nije pito .... :pije kavu:

Sta se nesto dogada na serveru :D Jel moze od iglica neki report da vidim tu balansiranost :D

TaraT
18.02.14, 14:59
Sta se nesto dogada na serveru :D Jel moze od iglica neki report da vidim tu balansiranost :D

a kad ces ti konacno nauciti da ja ne setam off

btw, bio neki rtpic ima tome vec...., i da, balans pjesadija-konjica solidan
doduse, falilo ovnova
eto, i malo samokriticnosti
:P

SC KILLER
21.02.14, 20:06
a kad ces ti konacno nauciti da ja ne setam off

btw, bio neki rtpic ima tome vec...., i da, balans pjesadija-konjica solidan
doduse, falilo ovnova
eto, i malo samokriticnosti
a ti si onaj sto gljivari pa pošalje slike WW offa :cerek::party:

Kalimero
25.02.14, 23:55
Naziru li se neke trzavice između Diktata i Vukova

Prime
26.02.14, 00:31
a mora se neki drugi front otvorit inace,mozemo svi gasit i ne trosit vrijeme i novac

TaraT
26.02.14, 11:47
trzavice izmedju dicktata i vukova?

koliko vidim dicktat je uspio pridobiti godsice
sad jos pokusavaju i ++
ima li netko koga ce pokusati poraziti?

sentinel
26.02.14, 18:46
trzavice izmedju dicktata i vukova?
koliko vidim dicktat je uspio pridobiti godsice
sad jos pokusavaju i ++
ima li netko koga ce pokusati poraziti?

Nemam pojma o čemu govoriš, mi nismo NAV.
Nakon što je "SVETO" ime zrinskih i frankopana šaptom palo, i kreirala se mega koalicija vukova, logično je da se stvara protuteža.
O +|+ kvadrantu ne razmišljamo, tamo se odvijaju lokalne borbe o kojima nemamo nikakvih saznanja.
Koalicija vukova nam trenutno nije prioritet, a poslije arteva ćemo vidjeti kako će se kockice posložiti.
No kako god bilo, osobno želim svima puno zabave, sreće i naravno dobre taktike :)

Inače svim igračima DX saveza sam dao upute da se ne javljaju po forumu i na nasjedaju na djetinjaste provokacije kakve provode likovi i likuše sa drugih servera (nećemo ih imenovati), u skladu s tom naredbom ću se i ja ponašati, tako da je ovo prvi i zadnji moj odgovor na forumu na temi s2.

Lijep pozdrav.
Sentinel

TaraT
26.02.14, 20:38
Nemam pojma o čemu govoriš, mi nismo NAV.
Nakon što je "SVETO" ime zrinskih i frankopana šaptom palo, i kreirala se mega koalicija vukova, logično je da se stvara protuteža.
O +|+ kvadrantu ne razmišljamo, tamo se odvijaju lokalne borbe o kojima nemamo nikakvih saznanja.
Koalicija vukova nam trenutno nije prioritet, a poslije arteva ćemo vidjeti kako će se kockice posložiti.
No kako god bilo, osobno želim svima puno zabave, sreće i naravno dobre taktike :)

Inače svim igračima DX saveza sam dao upute da se ne javljaju po forumu i na nasjedaju na djetinjaste provokacije kakve provode likovi i likuše sa drugih servera (nećemo ih imenovati), u skladu s tom naredbom ću se i ja ponašati, tako da je ovo prvi i zadnji moj odgovor na forumu na temi s2.

Lijep pozdrav.
Sentinel

ajmo redom:

niste nav, oni su cak pobjedjivali na hr serverima
vi, ne, ali se svojski trudite

mega koalicija vukova?
84 igraca
istina, za ovaj i ovakav server, podosta, ali nije li to malo olako razbacivanje rijeci megakoalicija, posebno kad pogledamo vase brojke:
DicktatX
G.O.D.S.
DicktatZ
DicktatK
149?
dal bi se to onda moglo zvati uberextramega koalicija, ili samo kako si rekao, protuteza (protkana kroz samo TRI kvadranta)
mora da se jaki kad vama za protutezu treba vas toliko

a kakve su to lokalne borbe koje se odvijaju na ++
ja ne vidjeh niti jedne
ili je vama borba kad pocistis 1k falangi kod nekog
oops, sori, my bad,...onda se odvijaju prejake i opake borbe

iskreno zalim ako cete bojkotirati forum jer stvarno znate nasmijati ljude

sbk83
26.02.14, 21:01
Zašto te neke velike koalicije uopće čude? :D

TaraT
26.02.14, 21:15
ma, ssto je najgore, oni ni nemaju neku veliku brojku (osim ssto je velika na razini servera, ali to je problem nasih servera)
jedva da osigurava kasnije gradjenje nekog i to losijeg ww-a

ali, istodobno vole reci da su drugi megakoalicija
ocito im nije sjelo to da je ++ postao komplaktan
kako ce tek reagirati kad saznaju da se ujedinjuju ostali savezi protiv njih

posto sam njubic na 4.0, postoji li opcija: koaliraj s drugim serverom

sbk83
26.02.14, 21:31
posto sam njubic na 4.0, postoji li opcija: koaliraj s drugim serverom

Doći će vrijeme i kad će to bit moguće

TaraT
26.02.14, 22:10
a znamo i tko ce biti predlagatelj toga

osim toga, ako mozes spamati na susjednom serveru, zasto ne bi mogao i koalirati
eu i slicne integracije zazivjet ce i na travianu

SC KILLER
27.02.14, 00:07
a znamo i tko ce biti predlagatelj toga

osim toga, ako mozes spamati na susjednom serveru, zasto ne bi mogao i koalirati
eu i slicne integracije zazivjet ce i na travianu

Jos bolja fora bi bila da mozes offove prebacivat :cerek::lovju:

TaraT
27.02.14, 00:19
Jos bolja fora bi bila da mozes offove prebacivat :cerek::lovju:

onda bi i ti skupio 10k offa vec...mozda

SC KILLER
27.02.14, 00:23
Mozda ko zna :D sam nemoj da opet slikas offic :D

sbk83
27.02.14, 00:34

Teško i nikako, kad bi spojio i 3 servera, a ne 2 :D

TaraT
27.02.14, 00:50
a vama dvojci bas dosadno, jel :P
ajde, ajde, naci cemo vam neke acc da klikate i igrate se s ovim opasnim dicktatovcima

sbk83
27.02.14, 00:54
a vama dvojci bas dosadno, jel :P
ajde, ajde, naci cemo vam neke acc da klikate i igrate se s ovim opasnim dicktatovcima

ajd nađi jedan, za mene i njega, pa bi mogli zajedno odigrat, ako se njemu da(vjerovatno i hoće, jedno 10 dana ,pa će zbrisat sa acc-a) :D

Idemo katat darka :worship::cool:

SC KILLER
27.02.14, 01:08
ajd nađi jedan, za mene i njega, pa bi mogli zajedno odigrat, ako se njemu da(vjerovatno i hoće, jedno 10 dana ,pa će zbrisat sa acc-a) :D

Idemo katat darka :worship::cool:

Ja to samo izvidim stanje :D ali cim dicktat je glavna pojava na serveru onda znas da je server banana :D

sbk83
27.02.14, 01:13
Ja to samo izvidim stanje :D ali cim dicktat je glavna pojava na serveru onda znas da je server banana :D

Idemo klikat malo? :na karte:

SC KILLER
27.02.14, 01:14
Idemo klikat malo? :na karte:
Ajde :D sam nek nam ftic nađe acc :D i nemoj mi neki sa 2 sela :D

sbk83
27.02.14, 01:16
Ajde :D sam nek nam ftic nađe acc :D i nemoj mi neki sa 2 sela :D

A gle, bolje da nam da neki upropašteni, da ga ne mozemo upropastit, jer onaj bolji bi :D

SC KILLER
27.02.14, 01:21
A gle, bolje da nam da neki upropašteni, da ga ne mozemo upropastit, jer onaj bolji bi :D
A i to sta kazes dovoljna su nam 2 sela da skatamo lorda :D

sbk83
27.02.14, 01:27
A i to sta kazes dovoljna su nam 2 sela da skatamo lorda :D

Samo prvo selo, i dosta je. :D

SC KILLER
27.02.14, 01:29
Samo prvo selo, i dosta je. :D

Bit ce dobar moralni bonus ROTFL

TaraT
28.02.14, 08:51
Bit ce dobar moralni bonus ROTFL

tebi ne bi nikakav bonus pomogao :P

zimzeleni
28.02.14, 10:11
Ajde napokon jedan server gdje padaju pretnje,sta me ne cudi za balkanske domene :D
Dajte ljudi da se zabavimo bar ovaj server,da bude nekakvih akcija,nemojte da sada to ostane samo na forumu :lock:
A mogli ste i javiti koje acc dobijete,cisto da znamo gdje da neidemo :lock:

L.P :pivo:

SC KILLER
28.02.14, 10:26
tebi ne bi nikakav bonus pomogao :P

Ajde nadi acc vidis da nam je dosadno :P

zimzeleni
28.02.14, 11:24
Ajde nadi acc vidis da nam je dosadno :P

Kaj ti dosadan hrx pa ides ovdje uvoditi reda :D

SC KILLER
28.02.14, 12:35
Kaj ti dosadan hrx pa ides ovdje uvoditi reda :D

naravno :D

TaraT
04.03.14, 07:54
Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. napada 27485

istodobno su napadaci imali max po 1k bodova?

zimzeleni
04.03.14, 17:34
Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. napada 27485

Branio se od napada natara u sivoj :P
Šala naravno,napale ga mambice pa se ugasile :D

Prime
05.03.14, 16:53
Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. napada 27485

ili ti u prijevodu,dobis report a nevidis sto je bilo u selu,a puknes of od 10k

TaraT
07.03.14, 11:34
evo, jos manje od 48h do arteva
zanima me kakvi ce offovi trebati za to na ovom serveru, jer dosad vidjeno je daleko ispod onog na ssto sam navikao
ali, barem nesto ssto ce, nadam se, pobuditi i probuditi server

Bloom_32
08.03.14, 13:56
evo, jos manje od 48h do arteva
zanima me kakvi ce offovi trebati za to na ovom serveru, jer dosad vidjeno je daleko ispod onog na ssto sam navikao
ali, barem nesto ssto ce, nadam se, pobuditi i probuditi server

Nece,max dva dana ce bit aktivno i dalje opet sve po starom :)

TaraT
08.03.14, 14:52
Nece,max dva dana ce bit aktivno i dalje opet sve po starom :)

ili ce trebati ljudima 7-10 dana da malo nadoknade gubitke, naklikaju office i pocnu igrati ...travian

Isabella_Este
08.03.14, 16:36
ili ce trebati ljudima 7-10 dana da malo nadoknade gubitke, naklikaju office i pocnu igrati ...travian

klasa optimist :)

TaraT
08.03.14, 17:22
klasa optimist :)

ja znam tko ce tako napraviti, a ti ne moras
oops, da, ipak moras

ps. i, da, nakon prvih napada na arteve, mogu samo reci da sam vidio oaze koje imaju veci deff

straki
09.03.14, 19:42
tražim sponzora da malo pogura sa resama ( koja sponzoruša sam postao ;) )
gradim rzidenciju na 6 lvl i trebam puno resa dalje, i za naseljenike, skladište je na 6300 a silos na 5000
eto, tko je voljan pomoći nk šalje, tamo sam isto straki kao i tu

igram samo za gold hr1, pa kad bude gotovo novo selo, slobodno nek se sponzori posluže resursima, mogu i sitteri biti, lakše će si poslati rese nazad
hvala :D

TaraT
10.03.14, 12:49
artevi vise manje prosli, pa evo i kratki rezime s moje strane

kad gledam u riznicu, za ++ relativno zadovoljan onim ssto smo uzeli
moglo je i bolje, ali....

cini mi se da je bop odradio vrlo dobar posao i pokupio podosta toga
naravno da ce im sve to biti od pomoci u daljnoj igri, ali obzirom da su malobrojni, moglo bi se pojaviti tu i pomanjkanje deffa

dicktatovci i ekipa, cini se isto solidno....iako iznenadjujuce je za nekog tko si je vec pripisao osvajanje servera da nisu uzeli niti jednog arhitektu, a prostiru se na 3 kvadranta

ili se nadaju da ce mozda rijesiti server i prije kraja

zimzeleni
10.03.14, 13:22

naravno da ce im sve to biti od pomoci u daljnoj igri, ali obzirom da su malobrojni, moglo bi se pojaviti tu i pomanjkanje deffa

dicktatovci i ekipa, cini se isto solidno....iako iznenadjujuce je za nekog tko si je vec pripisao osvajanje servera da nisu uzeli niti jednog arhitektu, a prostiru se na 3 kvadranta

Tužan server :D
Sa 4 k ofa se cisti veliki art :D
Neznam ima li smisla igrati uopće ovo :D

dadozg
10.03.14, 13:52

Napokon server ko stvoren za tebe :p

Isabella_Este
10.03.14, 14:49

navodno si ti Leo još nekoliko sati do gašenja acc-a ili je već acc trebao biti ugašen..

Kalimero
10.03.14, 16:21
Ma lako za BoP ti uvijek nešta kemijaju snaće se oni za def :D

Prime
10.03.14, 16:43

slazem se za bop,da je uzeo previse da je ovo neki normalni server,ali s obzirom na velicinu ofova prosjecnih i jako los server nije neki problem.
kako to da su proslogodisnji branitelji uzeli samo mala skladista???? game over???? mambe????

zimzeleni
10.03.14, 17:06
Napokon server ko stvoren za tebe :p

Rekao sam ti ljepotane,da ti gdje god dojdes nista ne pokazes,i zato suti,kada pokazes ista u igri igdje od mene ces imati naklon do poda,do tada si samo mali obicni troler sa foruma i nista vise :P

navodno si ti Leo još nekoliko sati do gašenja acc-a ili je već acc trebao biti ugašen..

Slagali te doušnici :D

Kalimero
10.03.14, 21:01
Ovaj server sve veća komedija dođeš po art pobijena vojska a riznica nije srušena do kraja. :D

TaraT
10.03.14, 23:56
Ovaj server sve veća komedija dođeš po art pobijena vojska a riznica nije srušena do kraja. :D

mozda jer je lakse naklikati off koji ce pocistiti natarsko selo, nego dovoljan broj kata da sruse riznicu

a od mambi, koliko vidim, ostao samo savez nazivom rings i sumnjam da ce nesto ozbiljnije napraviti u daljnjem tijeku servera

meni osobno je sad zanimljiviji jrk
vidim posebni arhitekt kod njih
da se ne razmislja ipak i o ww utrci

dadozg
11.03.14, 11:24
Rekao sam ti ljepotane,da ti gdje god dojdes nista ne pokazes,i zato suti,kada pokazes ista u igri igdje od mene ces imati naklon do poda,do tada si samo mali obicni troler sa foruma i nista vise :P

Trolleru ja sam svoje pokazao kad je travian bio nekaj...to se vidi i iz mog potpisa kad tak nekaj napravis onda se javi do tad si mali mis...

lako sad glumiti neke face kad su svi serveri postali serveri duhova...

zimzeleni
11.03.14, 11:26
Trolleru ja sam svoje pokazao kad je travian bio nekaj...to se vidi i iz mog potpisa kad tak nekaj napravis onda se javi do tad si mali mis...

lako sad glumiti neke face kad su svi serveri postali serveri duhova...

Ma gdje god hoćeš,javi kad se regamo,moze i na com,gdje god,samo da vidim to znanje tvoje,jer jedino sto znas je trolat,nista drugo.

dadozg
11.03.14, 11:58
Necu strah me je takve velicine kao sto si ti :cerek:

Bloom_32
11.03.14, 12:40
mozda jer je lakse naklikati off koji ce pocistiti natarsko selo, nego dovoljan broj kata da sruse riznicu

a od mambi, koliko vidim, ostao samo savez nazivom rings i sumnjam da ce nesto ozbiljnije napraviti u daljnjem tijeku servera

meni osobno je sad zanimljiviji jrk
vidim posebni arhitekt kod njih
da se ne razmislja ipak i o ww utrci

A cuveni Vukovi
kako su oni prosli ima li kakav art kod njih?

Isabella_Este
11.03.14, 12:48

ah neka..ma čitam te na forumu od S1, pa ovdje, a vidim da i na forumu od S4 pišeš..pa mi nije bilo jasno kako sve stigneš..
ali pošto je sad očito Saint sa tobom na S2, valjda se bude neki offić na accu napravio..veselim se tome :)

A cuveni Vukovi

pa poprilično dobro (bv, izviđači, potrošnja, bo, vs, arhi i poseban ludi ;) )..

TaraT
11.03.14, 14:19
A cuveni Vukovi

a po cemu su to cuveni?
ili ti samo dobro zvuci kad tako nesto napises

kao ssto isabella rekla, svega po malo
kao ssto i ja rekao, moglo je i bolje
ali, sasvim solidno

osobno, najvise me veseli posebni ludi, eto, prvi put da se s njim susretnem i vidim kako i to funkcionira

zimzeleni
11.03.14, 15:41
ah neka..ma čitam te na forumu od S1, pa ovdje, a vidim da i na forumu od S4 pišeš..pa mi nije bilo jasno kako sve stigneš..
ali pošto je sad očito Saint sa tobom na S2, valjda se bude neki offić na accu napravio..veselim se tome :)

pa poprilično dobro (bv, izviđači, potrošnja, bo, vs, arhi i poseban ludi ;) )..

Čuj,znaš kak ti to ide,kao i većini,svaki server je zadnji,pa kreneš negdje onako bezveze čisto da vidiš verziju,i tako ostaneš,kako server traje pocinje drugi,opet te netko zove i eto,do ljeta budemo igrali,a onda cemo viditi sta dalje.
I ne,nije mi saint dual na s2,al valjda bude ofa i bez njega :)
I ja se veselim,samo da ne bude dosadno,i sve ostane samo na riječima.
A nebi trebalo. :))))
L.P

Posebno mi je drago sto jako postujem taj bivsi savez,zif,koji se prozvao vukovima :D

dadozg
11.03.14, 15:53

:cerek:
on moze samo lajat po forumu kak je on sve naj,a svi drugi nule,a u igri gljivari ...

zimzeleni
11.03.14, 15:55
:cerek:
on moze samo lajat po forumu kak je on sve naj,a svi drugi nule,a u igri gljivari ...

AA stari moj,ajde vise,ostavi se mene,rekoa sam ti kad jedan server zavrsis do kraja tada si gospodin,dotada si samo mali,minujaturni goposdin trolerčić,slobodno pitaj ekipu za mene,i onda ekipu za tebe,pa akd ti kazu sta o kome misle,dojdi ovdje i reci.
Živio,i stvarno,ostavi se mene,midi radi nešto,klikaj,bilo sto.

Isabella_Este
11.03.14, 16:26
Čuj,znaš kak ti to ide,kao i većini,svaki server je zadnji,pa kreneš negdje onako bezveze čisto da vidiš verziju,i tako ostaneš,kako server traje pocinje drugi,opet te netko zove i eto,do ljeta budemo igrali,a onda cemo viditi sta dalje.
I ne,nije mi saint dual na s2,al valjda bude ofa i bez njega :)
I ja se veselim,samo da ne bude dosadno,i sve ostane samo na riječima.
A nebi trebalo. :))))
L.P

Posebno mi je drago sto jako postujem taj bivsi savez,zif,koji se prozvao vukovima :D

nažalost ili na sreću, ne znam kako je..nit' mi svaki server zadnji nit' igdje krenem onako bezveze da vidim verziju..
valjda je ključna riječ :)
hah, a sve ovisi kakva ti igračka za zabavu..uglavnom, nama neće biti dosadno ;)

pa pošto vi niste slali nekog generala tamo jer su bili vrijedni/dostojni zvat se vašim saveznicima, mi samo iskoristili priliku..

dadozg
11.03.14, 16:40
AA stari moj,ajde vise,ostavi se mene,rekoa sam ti kad jedan server zavrsis do kraja tada si gospodin,dotada si samo mali,minujaturni goposdin trolerčić,slobodno pitaj ekipu za mene,i onda ekipu za tebe,pa akd ti kazu sta o kome misle,dojdi ovdje i reci.
Živio,i stvarno,ostavi se mene,midi radi nešto,klikaj,bilo sto.

Kaje veliki ratnice protiv neaktivaca idem ti na jetra? Vis kak ke to kad nekog proganjas po svim temama kao ti mene o veliki ubico oaza i neaktivaca

zimzeleni
11.03.14, 17:23
Kaje veliki ratnice protiv neaktivaca idem ti na jetra? Vis kak ke to kad nekog proganjas po svim temama kao ti mene o veliki ubico oaza i neaktivaca

Ne,niti najmanje,samo me nasmijavas svojim glupostima.
X puta sma ti rekao i opet ću,nista pokazao nisi,ama bas nista.
http://prntscr.com/2zwc8r Dakle ja sam acc moa,ti si acc zdravko,tj nisi ti,vec duali,jer ti uopće ne klikas taj server vec se kitis uporno tudjim perjem.
E sada,ajmo redom. Početi ću od tebe,jer imam dosta manje toga,naglasak na ovo dosta.
Dakle ti si stari moj,odradio 1 1 akciju ovaj server,dakle naglasak,jednu jedinu. http://prntscr.com/2zwd8t
Uzeo si potrosnju,nista drugo. Tu si ubio defa,i ubio si sada sa tim ww ofićkom nesta,iako taj ww off uopce nisi ti radio,niti ga klikao,jer opet naglasavam ti ne igraš server,kao i svaki. Na ciscenju plana si dobio 80 k poena. I to je to od tebe taj server,dakle sta si uradio jednu veliku nulu,ispalio si triputa off,i drzao obuku kod sebe kad ju je tvoj savez oteo,bez da je daš kome.

Ajde sada,kazes da ja nisam pokazao nista na serveru,
Ajmo redom,na artovima sam od natara uzeo male izvidjače,malu obuku,i posebnog brzog.
Tu je bilo jedva 70 k off poena,a gdje je ostalih 450 k?
Zanima te,upravo kod tebe i tvojih saveznika.
http://prntscr.com/2zweqj
http://prntscr.com/2zwf75
http://prntscr.com/2zwfhk
http://prntscr.com/2zwfq0
P.S 5 sela sam sam izradio,22 oteo,vecinom isto ili z&U ili wingu.
Ocistio sam i jedan plan,i tako.
Za razliku od tebe,svi moji artovi su saltani,i dani suigracima,a cime se ti mozes pohvaliti?
Nicime,eto toliko.
Sljedeći puta prije nego prozoveš nekoga,sjedi se i zapitaj prije svega oko sebe.
Iskreno,puno ti se ljudi smije,mozda cak i jesi dobar covjek,ali malo njih to misli.
A sada idi zivi u uvjerenju da si netko i nešta i netko bitan,ja ode klikati,jer barem imam di,a ne saljem samo hranu i zafrkavam narod. Toliko od mene, nebudem se vise spustal na nivo tebe,jer nisi to zaluzio,niti najmanje.

Ps pogledaj mapu 100 puta sto oko mene,nadji jednu pretnju. :*

dadozg
11.03.14, 17:28
O veliki ratnice protiv neaktivnih acc kakve ovo veze ima sa s2 :cerek:

zimzeleni
11.03.14, 17:31
O veliki ratnice protiv neaktivnih acc kakve ovo veze ima sa s2 :cerek:

Svejedno di je,ali istina boli znam,dojdi i na s2 ili gdje hoces,kazem ti,postujem dobre igrače,dokazi to,i a reći protiv tebe neću,ali ne,dadek ko dadek,samo skreće sa teme :*

dadozg
11.03.14, 17:33
Istina je da si ti za mene bosko buha ;) zato bosko baci bombuuuuu
kaj cu na s2 pa to je server kao stvoren za tebe,server duhova opet bus mogao slikice bacat hahahahha

zimzeleni
11.03.14, 17:35
Istina je da si ti za mene bosko buha ;) zato bosko baci bombuuuuu
kaj cu na s2 pa to je server kao stvoren za tebe,server duhova opet bus mogao slikice bacat hahahahha

Jbg druze sada,najavi se slobodno neki drugi server gdje budes isao,bosko koliko me pamćenje sluzi odigra do kraja :D
Dakle dadek,ostal si bez argumenata,zalosno,tuga :D

dadozg
11.03.14, 17:37
Je,pobio si mi argumente ko i onaj silan deff od natara i neaktivaca os se sad hvaliti i s time hahahahhahaha

brzooooo SLIKAJJJJJJJ

zimzeleni
11.03.14, 17:39
Je,pobio si mi argumente ko i onaj silan deff od natara i neaktivaca os se sad hvaliti i s time hahahahhahaha

brzooooo SLIKAJJJJJJJ

A vidi,dokazal sam ti sve,to sta nemas sta za reci na isto,tvoj problem,ničiji više.

dadozg
11.03.14, 17:43
A vidi,dokazal sam ti sve,to sta nemas sta za reci na isto,tvoj problem,ničiji više.

Jesi dokazao si da si "manga" na serveru duhova di ste spojili tri kvadranta i di si tukao samo neaktivce i natare bas si dokazao :cerek:

Jesi slikao da imas slikice u arhivi hahahah

aj bok farmo..i uci od sainta kak se igra pa mozda na nekom drugom serveru napadnes i nekog aktivnog igraca ;)

zimzeleni
11.03.14, 17:45
Jesi dokazao si da si "manga" na serveru duhova di ste spojili tri kvadranta i di si tukao samo neaktivce i natare bas si dokazao :cerek:

aj bok farmo..i uci od sainta kak se igra pa mozda na nekom drugom serveru napadnes i nekog aktivnog igraca ;)

Ajde,ajde,hvala ti na dozi smijeha i sta postojiš :D
Jadan izgubio bi dvije ovce naslikane na papiru,a znas kako?
Okrenuo bi ti se papir naopačke.

Ajde živ bio,obavezno se javi kasnije,i obavezno spomeni savez Nav u postu.
:dance:

Ime_je_nebitno
11.03.14, 18:05

Jedno pitanje samo... Klikas li ti uopste travian ili si samo jedan geek, koji visi na forumu i nabija postove? Ono cisto informativno, vidim da imas 5000+ postova, a ne sjecam se da sam ikad cuo za tebe

dadozg
11.03.14, 18:55
Jedno pitanje samo... Klikas li ti uopste travian ili si samo jedan geek, koji visi na forumu i nabija postove? Ono cisto informativno, vidim da imas 5000+ postova, a ne sjecam se da sam ikad cuo za tebe

Niti ja za tebe :)

TaraT
11.03.14, 20:55
dado,a bas si morao doci ovamo, jel i pokvariti mi sve

ovaj forum je bio tako lijepo i mirno mjesto
pomalo dosadno, doduse, ali,....ovo....ovo je to much
mislim, prestao sam citati kad je zimzeleni bacio svoju zivotnu pricu na tamo nekom xy serveru o osvajanju bodova
wtf
ovo je s2
u najmanju ruku, moze se reci: dosadnjikav, ali ne toliko da bi me bas zanimalo

Ime_je_nebitno
11.03.14, 21:23
Niti ja za tebe :)

Pa da bi cuo za nekoga, moras odigrati neki server... Ako se toliko bojis igrati, javi se meni, dobiti ces ref link da se regas pa cu staviti da si pod mojom zastitom :D :D

zimzeleni
11.03.14, 21:34
dado,a bas si morao doci ovamo, jel i pokvariti mi sve

ovaj forum je bio tako lijepo i mirno mjesto
pomalo dosadno, doduse, ali,....ovo....ovo je to much
mislim, prestao sam citati kad je zimzeleni bacio svoju zivotnu pricu na tamo nekom xy serveru o osvajanju bodova
wtf
ovo je s2
u najmanju ruku, moze se reci: dosadnjikav, ali ne toliko da bi me bas zanimalo

Ne brini,nebi ja to niti stavio da dado nije prozivao po običaju bez argumenata :P
Usporedbe radi ako to nazivaš xy serverom,sta bi rekao na s2,pa na tom xy serveru je vise natara bilo u artovima nego ovdje :D

dadozg
11.03.14, 21:59
Iglic :-P
Pazi se ovog velikog ratnika bu ti skatal sve neaktivce u savezu plus bu pobil sve natare :cerek:

TaraT
11.03.14, 22:40
Ne brini,nebi ja to niti stavio da dado nije prozivao po običaju bez argumenata :P
Usporedbe radi ako to nazivaš xy serverom,sta bi rekao na s2,pa na tom xy serveru je vise natara bilo u artovima nego ovdje :D

nazivam to xy serverom jer niti znam, niti me zanima koji je
ali, dovoljno mi govori to da jedan offer moze/stigne uzeti 3 arta
svaka cast ako su radjena 3 offa za to, iako, duboko sumnjam

ali da se vratimo na ovaj server
ima li konacno kakvih nagovjestaja fatja

vezano uz to....daaarkiiic......oooo, da, da.....artevi su dosli, prosli,....mi stizemoooo

sbk83
11.03.14, 22:49
vezano uz to....daaarkiiic......oooo, da, da.....artevi su dosli, prosli,....mi stizemoooo

I ja http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif :D

SC KILLER
11.03.14, 22:51
I ja http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif :D
a mene neces zvati na tulum :party:

Kalimero
12.03.14, 01:16
Kak samo dozvolite da vas Dado ovako digne pa da Maminjo igra travian odma bi ga nazvao mućki provokator :pije kavu:

TaraT
12.03.14, 11:28
a mene neces zvati na tulum :party:

kad naucis slati napade u sec
to znaci da bi morao prvo napraviti barem dvoznamenkasti broj vojske

a kad smo vec kod darkica, covjek prosetao jutros off od 7+1,5ei+209 kata
jos samo (ok, nije bas samo) fali okupljaliste 20

Dark Lord SB
12.03.14, 14:34
Pa da bi cuo za nekoga, moras odigrati neki server... Ako se toliko bojis igrati, javi se meni, dobiti ces ref link da se regas pa cu staviti da si pod mojom zastitom :D :D

:cerek::cerek::cerek:

dadozg
12.03.14, 14:53
:cerek::cerek::cerek:

Nemoj me klat ti jos uvijek igras ovaj server?nisi zbrisao kao sa s1 :cerek:

Kalimero
12.03.14, 21:24
Ne obazirite se na dadu taj ima više banova neg što je pametnih napisao. A o igri da nepričamo od servera samo s1 završio i to zato što igro pc protiv natara. Ostali serveri bio samo meta za katanje i to naravno uspješno :banned:

SC KILLER
12.03.14, 21:31
Ne obazirite se na dadu taj ima više banova neg što je pametnih napisao. A o igri da nepričamo od servera samo s1 završio i to zato što igro pc protiv natara. Ostali serveri bio samo meta za katanje i to naravno uspješno :banned:
:brukica: PC je igrao samo s4 :D , a na s1 je isto dogurao do kraja i cak zidao WW :D
iglicu previse trazis :P

dadozg
12.03.14, 22:37
:brukica: PC je igrao samo s4 :D , a na s1 je isto dogurao do kraja i cak zidao WW :D

Ma pusti ih nek trkeljaju gluposti kaj oceju :cerek:

TaraT
13.03.14, 01:47

ahh, znam da je previse imati okupljaliste na 20
osim toga, ssto ce ti kad, evo, vidim dicktat ima i novi nap

ps. ispravak netocnog navoda: nije nap nego saveznistvo, ali radi tehnicke nemogucnosti prikazano je samo kao nap

ovaj server postaje sve zabavniji i zabavniji

Kalimero
13.03.14, 16:15
sad bi bilo još zabavnije da vukovi potpišu sa BoP i onda vidimo još bolju zabavu

TaraT
13.03.14, 16:59
pa sigurno je da nece potpisivati, ali isto tako, da dicktat sam na sebi crta metu, jos od pocetka servera, isto je izvjesno

Kalimero
16.03.14, 14:02
To mora da boli imaš ni 2 sata do običnog sela u kojem nema ništa, pošalješ off i zabiješ se. :welcome:

sbk83
23.03.14, 11:02
Dikatovci, zašto šutite?

TaraT
23.03.14, 16:32
Dikatovci, zašto šutite?

bojkotiraju forum

nego, ajde, ajde, reci....priznaj,...i....tko je prosetao off?

sbk83
23.03.14, 16:50
Onaj čije ime ne spominjemo zajedno sa radnjom akcija i šetanje offa?
Onaj kojem to i baš nije navika?
Onaj koji je volio slikavati off na bivšim serverima?

Da, pogađate, TT je prošetao off :D

Respekt na offu, miljama ispred ostalih offova.

Isabella_Este
23.03.14, 17:14

ajde, priznaj, koliko ti je platio da ovo napišeš?

SC KILLER
23.03.14, 17:15

A zato je danas oblacno :D Cestitam na setanju offa iglicu nisam to ocekivao od tebe :P :D

sbk83
23.03.14, 17:43
ajde, priznaj, koliko ti je platio da ovo napišeš?

ufff, forumasima bi se zavrtilo u glavi....bolje da ostane to između mene i njega

legeendica
23.03.14, 17:44
stari moj, kakvi ste vi lazovi i jadnici hahahaha pa to nije humano, napravio si jednu steticu koja se vrati u jednom danu, a nisi se pohvalio kako ti igraci iz saveza jedu kate i kak im se uzimaju milijuni? tu sutis? tu ne vidim nikakve reportice da se hvalis E FRENDE ZDEFFO SAM ONAK JEDNOG IGRACA (za ostale necu ni komentirat jer nije na meni da komentiram svoje kolege)---> ja to ne vidim, al bitno da ti cijeli savez vidi da ti je jedan igrac kojem je j***ni prvi server unistio preko 20-30k deffa i katao ti 10 igraca besramno sa doslovno bijednim offom, od tih 10 igraca sam se ponadao da ce mi ostat farme al tolko su jadni da su zbrisali racune i da su im nestali i offovi i deffovi i sve zivo, a ako kazes da lazem, naljepit cu ti tolko reporta, da ces cijeli server citat moje reporte kak sam ti unistavao ekipu. Samo sto su tvoji igraci kak bi to reko nesvjesni da tebe boli tuks za njih i da ces ti deffat sebe da svoj ego zadrzis i da kao vodja tih saveza si vjerojatno gori vodja od mene a imas iskustva vise neg ja prstiju na rukama, i fkt bi se malo spustio na zemlju na tvom mjestu. I mislis da je tesko ukljucit ZK, i farmati 3 mjeseca i imat cijeli deff saveza samo za sebe i onda poslati jedan napad? pa smijesan si, radje bi citao tvoje smijesne postove neg gledao lud zbunjen normalan kolko bi se nasmijao. A i da ne kazem kolko je tvojih igraca otislo radi tebe iz saveza. Mogo bi sad jos roman napisat, e vidis kad sam spomenuo roman, the roman, di ti je taj report od sinoc sto je tvoj igrac slao na tvoje napad? nakon sto je masno pojeo kate. Jel trebam pojest jos mrkve da to vidim il ne trebam poboljsat vid? ko visoko leti nisko pada, ja bar mogu bit umisljen jer sam nes dosada napravio i da me sad zgadaju i da obrisem racun mogu reci da sam svojim kolegama olaksao posao i da sam nesto ucinio za savez. eto tolko od mene jer se moram prestat smijati inace cu umrijeti od nedostatka zraka kolko si smijesan

SPEC
23.03.14, 17:49
Ante vrati se na s1 temu i zakelji log od jutros :D

Isabella_Este
23.03.14, 17:50
ufff, forumasima bi se zavrtilo u glavi....bolje da ostane to između mene i njega

aaaa, oke oke..
i da, finjak od offa..samo da je više ramova :cvijece i proljece:

sbk83
23.03.14, 17:51
aaaa, oke oke..
i da, finjak od offa..samo da je više ramova :cvijece i proljece:

čak i svom offu nađeš manu :D

Isabella_Este
23.03.14, 22:09
čak i svom offu nađeš manu :D

da...ali neki tu našu "manu" neće imati ni do kraja servera :)

IDEMO DALJE ;)

sbk83
23.03.14, 23:18
IDEMO DALJE ;)

Dr.Ivo Sanader :D

off je brutalno dobar...a tek u usporedbi sa drugim offovima (pogotovo sa ovima iz diktata) ne pada mi ni pamet neka riječ kako bi mogao usporedit.

Što se tiče "mane"...uopce nije mana, mooozda jos par stotina rammova, sasvim dovoljno za akcije..za diktat i previše :D

sbk83
23.03.14, 23:20
Ante vrati se na s1 temu i zakelji log od jutros :D

uuuuu, zakeljit cu log,koji? kako vam puštamo art brzine da ga uzmete ...fejkate je već 10 dana...izviđate je već 10 dana...ni jednom deff nije bio na tom artu...woow, respekt NAV (bow)
ako mi i ne vjeruješ, pitaj i ilakovca šta sam mu na skype rekao prije 10 dana.

Da vas sad vidimo kako je deffate, posto vam je deff u savezu u tragovima.

Što se nas tiče, dođite i po ove ostale arteve brzine, pa ih vi deffajte, mi nećemo, jer nam ni ne trebaju više :)

SPEC
24.03.14, 00:04
uuuuu, zakeljit cu log,koji? kako vam puštamo art brzine da ga uzmete ...fejkate je već 10 dana...izviđate je već 10 dana...ni jednom deff nije bio na tom artu...woow, respekt NAV (bow)
ako mi i ne vjeruješ, pitaj i ilakovca šta sam mu na skype rekao prije 10 dana.

Da vas sad vidimo kako je deffate, posto vam je deff u savezu u tragovima.

Što se nas tiče, dođite i po ove ostale arteve brzine, pa ih vi deffajte, mi nećemo, jer nam ni ne trebaju više :)

Ahaaaa sad ste nam ga pustili :D

Antiša dijeli arteve ljudi, dođite svi i uzmite jedan art SC-u :D

Neće se deffat al bitno je da je NAV koji gljivari čitav server uzeo art velikom SC-u :P

franz
24.03.14, 00:12
oraovuče ajd daj i meni da vidim taj off

sbk83
24.03.14, 00:19
Ahaaaa sad ste nam ga pustili :D

Antiša dijeli arteve ljudi, dođite svi i uzmite jedan art SC-u :D

Neće se deffat al bitno je da je NAV koji gljivari čitav server uzeo art velikom SC-u :P

mi smo mali :(
samo..vi ste još manji

i da..straaaaašan art :D sa ovim ste osigurali pobjedu na serveru :)

izmedu ostaloga...ilakovac...javi mu se, pa ćeš znati...ah da, nemaš hrabrosti da se čak predstaviš svom savezu tko si na forumu, a kamoli javno

sbk83
24.03.14, 00:20

41k+17.5k+1700 ramova i kate, sa obzirom da se ostali vucaraju sa offovima od 10k pjesaka... respekt :D

TaraT
24.03.14, 00:22

evo na pvt, posto vidim da se bas ovdje ova rubrika s rpt ne popunjava
a bilo je svakakvih dogadjanja u zadnje vrijeme

i malo samokriticnosti: da, fali masinerije

sbk83
24.03.14, 00:24
i malo samokriticnosti: da, fali masinerije

pfff, aj ne laži, to pišeš samo da ne ispadne na forumu da misliš da si faca i najjači :D

TaraT
24.03.14, 01:21
pfff, aj ne laži, to pišeš samo da ne ispadne na forumu da misliš da si faca i najjači :D

pa naravno da sam faca i najjaci
ali i dalje fali ramova

salu na stranu, vjerujem da se krije jos par ovakvih i slicnih offova negdje na serveru, i nadam se da ce biti uskoro i prosetani

i jedan novi trac, iako su rekli dicktatovci, tj. tocnije sentinel, da se nece oglasavati na forumu, koliko cujem ipak ga iz prikrajka prati
doduse, ne pise ovdje, ali pise igm igracima vukova
ne bi to bilo nista novo, ali moram zamjetiti da kako on kaze: njemu su igraci na prvom mjestu, a kod njega najmanje deffa

medjutim, zgodno je za zamjetiti da odmah nakon ssto mu je no name bio u gostima, da je bas sentinel uzeo art velikih izvidnika od svog suigraca
puka slucajnost ili mozda ne?!

Kalimero
24.03.14, 07:32
Swingeri nikako na zelenu granu s ovim opakim prvim selima. Bato udara od početka prva sela ofom i od 3 pokušaja čorak, tužno je što noćas povukao još jednog da ide za njim pa i tom bio kabuuuuuuuuuuum :welcome:

mgaby
24.03.14, 14:47
Swingeri nikako na zelenu granu s ovim opakim prvim selima. Bato udara od početka prva sela ofom i od 3 pokušaja čorak, tužno je što noćas povukao još jednog da ide za njim pa i tom bio kabuuuuuuuuuuum :welcome:

Swingeri ???

Ropee
24.03.14, 14:51
Ne znaju jadni da vi imate copyright na taj naziv. :(

mgaby
24.03.14, 14:54
Ne znaju jadni da vi imate copyright na taj naziv. :(

Hahahaha. Samo mi upalo u oči. Morat ćemo ih tužiti za povradu autorskih prava :D. Nek se ljudi igraju, sretno im bilo.

Ropee
24.03.14, 15:00
Hahahaha. :D Odma Bajicu predajte slucaj sve ce on rijesiti.

Kad si vec tu, mene zanima hocemo li prave swingere vidjeti na kojem hr severu uskoro? :)

SC KILLER
24.03.14, 15:00

Kad si vec tu, mene zanima hocemo li prave swingere vidjeti na kojem hr severu uskoro? :)

Nekako je dosadno bez macka :( bilo bi lijepo da se vrate

Kalimero
24.03.14, 15:07
Oni samo da rješe ime saveza i eto ih u igri do sad su ga mjenjali 20x :D

SC KILLER
24.03.14, 15:09
Oni samo da rješe ime saveza i eto ih u igri do sad su ga mjenjali 20x :D
ko i servere:cerek:

Ropee
24.03.14, 15:43
Daj odi dotu ucit igrat. :P

mgaby
24.03.14, 16:27

Naši sudovi i brzina nekak ne idu zajedno. A što se igre tiče teško, neki igraju neke servere, ali organizirano na hr, čisto sumljam.

SC KILLER
24.03.14, 19:13
Daj odi dotu ucit igrat. :P

hebala te dota :D gaby bilo bi lijepo protiv vas opet ratovat niste ko svoji bivsi saveznici sam vide bijele miseve oko sebe vi ste pak bili u redu i cestitali normalo na svakoj akciji . Jest bilo podbadanja ali to je onak bilo iz ljubavi :D

Eliminator
25.03.14, 21:51
A vidi čak tu ima stare ekipe. :D jaooo koliko me nije bilo :D

TaraT
26.03.14, 10:07
konacno jedan malo zanimljiviji dan na ovom serveru

Prime
26.03.14, 17:00
uh al ih je ostalo na zidu,cestitke vukovima na def-akciji,a koliko sam vidio i na of akciji.

ps-vidim dicktat spominje mh nesto na imenima svojih sela.Pa s obzirom koliko vas ima malo je licemjerno vec sad prozivat na tako nesto,mada pojma nemam cemu se radi

Kalimero
26.03.14, 17:04
Kako kome zanimljiv, nekima je dobar dan a nekima bolje da nisu ni ustali iz kreveta. Informativno malo i o poštenju. Šta reći o savezu kojem u danu pola igraća dobije ban i gle sad čuda za to im kriv MH a oni pošteni :brukica:

TaraT
26.03.14, 17:58
mah, na svakom serveru ista prica
ili su duplani offovi, ili su duplani heroji, ili je pad servera napravljen bas s razlogom u odredjenom trenutku....to su sve vec prozvakane price

kao ssto je prozvakano i prebojavanje ljudi, ali moram priznati da me to uvijek iznenadi
evo, nakon ssto je dicktat osnovao 3 saveza, nakon ssto su sklopili savez s godsima, pa savez sa swingerima, sad se odjednom cude kako ih to vukovi i jrk/bop napadaju
iako se nece povjerovati, ne, vukovi i bop i jrk nemaju nikakvo saveznistvo, nemaju cak ni nap
ono ssto ocito imamo zajednicko, je to da nam nije ni na kraj pameti pustiti dicktat da proseta kroz server
dosli ste tu u poprilicnom broju i kao organizirano, s namjerom da osvojite server
dokazite to i preko okupljalista i ne ocekujte da ce netko drugi odraditi vas posao

ok,ok,...ovo s okupljalistem ce morati malo pricekati, barem dok nastampate nove offove

Kalimero
26.03.14, 20:30
Mislim da akcija konačno kreće SWINGERI već par dana ne mjenjaju ime izgleda su taj generalni problem rješili. :D

Kalimero
28.03.14, 02:45
Dobro je kad ljudi dođu igrati Travian i onda si isplaniraju da to ovako ide. Odma nađe savez kao bi se zaštitio ono ima nas 50 nesmije nas niko. Zatim lagano popa i pravi plan kako će gradit WW i pobjedit server. Usput će njegov savez naći brdo saveznika kako bi taj plan ostvarili. I na kraju reći mi smo osvojili server. E sad taj plan ima samo jednu manu a to je da ima onih koji vole igrat Travian samo kako bi drugima uništili planove :tough:

Kalimero
28.03.14, 03:01
A ima i ovakvih. Uđe u savez i svima da bi ispao igračina kaže kako ima multiće prilog slika multića http://prntscr.com/34r50b ali balavac je toliko bezobrazan i nekulturan da ga ostali koji su se došli zabavljat više ne mogu trpit i izbace ga zbog toga pa pogledajmo njegovu reakciju na bananje takvih igraća i divan text koji ima na svom profilu http://prntscr.com/34r5dj a ispod toga sljede imena sela fino posložena.

Isabella_Este
28.03.14, 09:14
A ima i ovakvih. Uđe u savez i svima da bi ispao igračina kaže kako ima multiće prilog slika multića http://prntscr.com/34r50b ali balavac je toliko bezobrazan i nekulturan da ga ostali koji su se došli zabavljat više ne mogu trpit i izbace ga zbog toga pa pogledajmo njegovu reakciju na bananje takvih igraća i divan text koji ima na svom profilu http://prntscr.com/34r5dj a ispod toga sljede imena sela fino posložena.

ja ne znam cemu sam se nadala tocno i zasto sam otvarala linkove..huh, nes ti igracine..
samo nije mi jasna svrha multi accea ako ga se ne zna koristiti..multi acc bi u ovom periodu trebao imati 5-6 sela, a ne da tek glavni acc ima toliko..
i los los MH, bana jadne nevine ljude :(

TaraT
28.03.14, 11:12
pa ako imas multic, to odmah zanci da si pro player
jooj, i ti isto nista ne znas

nego, jel ovo jos jedno jutro kad bi bilo bolje dicktatovcima da nisu ustajali iz kreveta

Kalimero
28.03.14, 13:06
A nije danas bilo ništa koliko vidim po bodovima vjerovatno se kokošari po najslabijim selima od 200 popa ;)

Kalimero
28.03.14, 13:13
To se godsi bude skrivali se stalno i popali sad krenili i oni, ali niko onako pošteno. Jedino se Mefisto usudio poslat off na gg i sad se kaje bilo mu :welcome:

Kalimero
28.03.14, 14:41
Rano sam napisao ono gore :D ipak je bolje da se neko nije ustao iz kreveta i jedan lovac ima :welcome:

sbk83
28.03.14, 16:18
Što li će nam sutrašnji dan donijeti?

TaraT
29.03.14, 15:45
Što li će nam sutrašnji dan donijeti?

bolje da se nisam ni ustajao iz kreveta
ali, nisam jedini, ima ih jos

zimzeleni
30.03.14, 13:18
Dajte logove :D :D

TaraT
30.03.14, 21:07
Dajte logove :D :D

ma, nemas nista zanimljivo za vidjeti
deffa skoro nigdje, ili ne dovoljno da bi ikakvu ulogu igrao, iako bi se po statistikama moglo drukcije zakljuciti
opet skatano nekoliko cropova u dicktatu
nama opet uzet jedan art....zato kazem da bolje da nisam ustajao
sve u svemu, sasvim zanimljiv tjedan je bio za sve na serveru
ssto li nam novi donosi

sbk83
30.03.14, 21:38
Spremajte kofere http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif :D

TaraT
30.03.14, 22:39
Spremajte kofere http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif :D

s s1 su pobjegli bez kofera
ovdje ce se valjda uspjeti spakirati

SC KILLER
30.03.14, 23:03
s s1 su pobjegli bez kofera
ovdje ce se valjda uspjeti spakirati
dosli su za tobom :D

TaraT
31.03.14, 17:39
dosli su za tobom :D

blago meni, njima, ...nekom

novi tjedan, a sve po starom
dicktat jos uvijek nema deffa, nema offa....nista
vec polako postaje i dosadno katat ih

sbk83
31.03.14, 17:57
blago meni, njima, ...nekom

novi tjedan, a sve po starom

prate moju pjesmu :D

Nixon
31.03.14, 21:19

http://www.pic4ever.com/images/cowboypistol.gif
Jel konacno to ti nekoga katas ili samo komentiras stanje na serveru ? http://www.pic4ever.com/images/chase.gif

TaraT
31.03.14, 21:31
http://www.pic4ever.com/images/cowboypistol.gif
Jel konacno to ti nekoga katas ili samo komentiras stanje na serveru ? http://www.pic4ever.com/images/chase.gif

daj ne pricaj svasta
jos ce ljudi pomisliti da ja setam off
nisam bas toliko prolupao

Nixon
31.03.14, 21:41
...nisam bas toliko prolupao

Hehe ... hm, dalo bi se o tome puno pisati :P

Btw. imas dobar off sad ga vidio...
Ti si taj znaci koji neda mira spavati :D :D

TaraT
31.03.14, 23:20
Hehe ... hm, dalo bi se o tome puno pisati :P

Btw. imas dobar off sad ga vidio...
Ti si taj znaci koji neda mira spavati :D :D

znas da to nije moj, cim je vidjen na rpt

salu na stranu, a malo se igramo, nista posebno, nista veliko
ok, offic solidan, ali da je neki ozbiljniji server, ne bi toliko dolazio do izrazaja
odskace samo radi nedostatka deffa, a unatrag gledano, na 4.0 moze se i daleko bolje

eto, opet ja nisam zadovoljan

Kalimero
01.04.14, 01:49
Opet kokošari navalili na zadnja sela :fajter: budemo ujutro vidjeli dal se isplatilo :D

sbk83
01.04.14, 02:17
Opet kokošari navalili na zadnja sela :fajter: budemo ujutro vidjeli dal se isplatilo :D

A tko su ti kokošari? Oni što spremaju kofere ili? :D

TaraT
01.04.14, 17:29
A tko su ti kokošari? Oni što spremaju kofere ili? :D

mislim da im je sad stvarno vec i vrijeme da se pakiraju
ne, ne smetaju oni meni ovdje, dapace
ali,nakon ssto su danas pokazali svoju izvrsnost, po ne znam koji puta,....bilo bi vec vrijeme da razmisljaju o putu, u jednom smjeru

uglavnom, nakon 3-4 dana masovnog fejkanja, veliki vodja dicktata odlucio se konacno nakon 5 mjeseci prosetati i pokazati svoj off
moram priznati da sam s nestrpljenjem iscekivao ishod

i da skratim pricu: veliki duce, poducio je te bezobrazne vucice i pokazao im kako se pravi i hrabri igraci, rodjeni vojskovodje i diktatori zabijaju .....na support

jedna priogodna

http://www.youtube.com/watch?v=ts0kLaPWmNk

Isabella_Este
01.04.14, 20:37
i da skratim pricu: veliki duce, poducio je te bezobrazne vucice i pokazao im kako se pravi i hrabri igraci, rodjeni vojskovodje i diktatori zabijaju .....na support

prvo, čestitke na zabijanju prošle srijede, viđen zanimljiv rimski offić i čini mi da je galski još bio vrijedan komentiranja..
drugo, sa zadovoljstvom čekam svaki puta šetnju kroz DicktatX, jest da šteta nije sad ultra, ali veseli čovjeka..pogotovo kad moraju pushati po nekoliko destinacija ;)
treće, ne znam što se želi/željelo postići ovim fejkanjem i napadima na suporte..to da se moral igračima spusti?ili je to neki novi nivo igre do kojeg još imam puno učenja?
četvrto, Sentinel, ti si konje doma ostavio? jer kao pratnja 6k impića trebalo bi cca 8-9x više konja nego što si ti poslao (ako naravno štampaš 24/7, i pojilo samo na lvl 10 :( ) ah, da..ti si u nekakvih "7 akcija" samo konje zabijao..
peto, užasno šteta što se ne javljate na forum..čisto da razmijenimo dojmove :)

do slijedeći puta, :pije kavu:

sbk83
01.04.14, 20:54
Spremaajte kofereee http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif yes!!!

zimzeleni
01.04.14, 20:58
I kakav je osjećaj,čitam zadnjih 20 postova,tarat,skb,jedan drugome dizu ego? :D
Toliko dosadno na serveru da se dolazite ovdje hvaliti? :D
Dajte logove nekakve za nas sta ne klikamo :D

Diktatovci sta je sa vama?
Muk na forumu? :D
Jel spremate stvarno kofere ili su nebuloze pricanja ove dvojice/ovih dvije? :D

TaraT
01.04.14, 21:04
do slijedeći puta, :pije kavu:

znaci narednih 5 mjeseci do napada na neki, tad vec mozda i ww support

@ zimzeleni
nije uopce dizanje ega, mislim da sam i sam negdje ranije rekao, da off cini toliko stete samo jer je server los, a ne zato jer sam ja extra uber bla bla....

i,da,..sad ce doci ante i reci, da pogadjam: pakirajte kofereeeee

sbk83
01.04.14, 21:05
Jel spremate stvarno kofere ili su nebuloze pricanja ove dvojice/ovih dvije? :D

Pjesma je otpjevana, koferi su spremni...još malo :D

ego?

meni do ovog servera i diktata stalo ko do lanjskog snijega.Čak mi do njega više stalo, ova zima je bila bezvezna :D

zimzeleni
01.04.14, 21:12

@ zimzeleni
nije uopce dizanje ega, mislim da sam i sam negdje ranije rekao, da off cini toliko stete samo jer je server los, a ne zato jer sam ja extra uber bla bla....

i,da,..sad ce doci ante i reci, da pogadjam: pakirajte kofereeeee

Sve je tako kako kažeš i budi ubjeđen da je tako :D
Šalim se,samo se zabavi,al pazi,sta ce biti kad skucaš off? Ako ga skucaš :D
Hoćeš se opet javiti na forumu?

Pjesma je otpjevana, koferi su spremni...još malo :D

Sa povratnim kartama? :D

Bez uvrede dečki,samo sam se javio da prekinem vaš monolog,tj više dijalog,da probudim forum,mozda se javi tko iz diktata,mozda nije sve tako kako kažete :D

TaraT
01.04.14, 21:18
Sve je tako kako kažeš i budi ubjeđen da je tako :D
Šalim se,samo se zabavi,al pazi,sta ce biti kad skucaš off? Ako ga skucaš :D
Hoćeš se opet javiti na forumu?

Sa povratnim kartama? :D

Bez uvrede dečki,samo sam se javio da prekinem vaš monolog,tj više dijalog,da probudim forum,mozda se javi tko iz diktata,mozda nije sve tako kako kažete :D

naravno da cem doci, i biti prvi tu...osim ako odlucim ne ustati to jutro i ostanem ga oplakivati u krevetu
i naravno da nije bas sve tako kako mi pricamo, imali smo i mi par gaaadnih propusta
ali, to je stvar druge strane da to iznese

zimzeleni
01.04.14, 21:23
naravno da cem doci, i biti prvi tu...osim ako odlucim ne ustati to jutro i ostanem ga oplakivati u krevetu
i naravno da nije bas sve tako kako mi pricamo, imali smo i mi par gaaadnih propusta
ali, to je stvar druge strane da to iznese

Nadam se da nije tako jer je bilo tamo i ofa i defa,bar se pricalo da ga ima :D
Čuj,pa na tebi je da ovdje hvalis sebe,uzdizes sebe,popljujes drugu stranu sta vise,isprovociras ih,tj nije da trebas to raditi,ali to radis,jako,jako dobro,toliko dobro da to te mjere te nitko ne dozivljava iz diktata,a zasto je tome tako bas neznam... :D
Šta je tuzno,ja da klikam,i da me netko ovako zafrkava na forumu,pa dosao bi tu,rekoa sta imam,cestitao,i revanširao se kad tad,jer pao je i berlinski zid a da nemogu vukovi,opće je poznata stvar da su vukovi jaki u čoporu,a čim vučić ode na jednu stranu,a vuk na drugu,raspad sistema,zato dicktatovci,planer na sunce,10 meta fejkajte,sanse da se zakucate su 1/10,namjestite 6 meta da su oferi,4 deferi,i prolazite ko kruske :D

Onda dojdite ovdje i zafrkavajte tarata :D

P.S skb83 ocisti sandučić da mozes primati poruke ;)

TaraT
01.04.14, 21:57
Nadam se da nije tako jer je bilo tamo i ofa i defa,bar se pricalo da ga ima :D
Čuj,pa na tebi je da ovdje hvalis sebe,uzdizes sebe,popljujes drugu stranu sta vise,isprovociras ih,tj nije da trebas to raditi,ali to radis,jako,jako dobro,toliko dobro da to te mjere te nitko ne dozivljava iz diktata,a zasto je tome tako bas neznam... :D
Šta je tuzno,ja da klikam,i da me netko ovako zafrkava na forumu,pa dosao bi tu,rekoa sta imam,cestitao,i revanširao se kad tad,jer pao je i berlinski zid a da nemogu vukovi,opće je poznata stvar da su vukovi jaki u čoporu,a čim vučić ode na jednu stranu,a vuk na drugu,raspad sistema,zato dicktatovci,planer na sunce,10 meta fejkajte,sanse da se zakucate su 1/10,namjestite 6 meta da su oferi,4 deferi,i prolazite ko kruske :D

Onda dojdite ovdje i zafrkavajte tarata :D

P.S skb83 ocisti sandučić da mozes primati poruke ;)

ne bih bas rekao da hvalim i pljujem
ili barem to nije namjera
flejmati i malo zaciniti igru, da, ali nadam se sve u granicama

i nisam ja nigdje rekao da su vukovi nedodirljivi, cak dapace, jako smo losi
ali i tako losi, bolji od dicktata

e, i ovaj tvoj plan, jel prolaze ili padaju kao kruske

ps. brinem se za antu, nije dugo rekao: pakirajte kofereeee

sbk83
01.04.14, 22:00

spremajte kofere igliću, spremajte, ne pakirajte :brukica:

zimzeleni
01.04.14, 22:02
ne bih bas rekao da hvalim i pljujem
ili barem to nije namjera
flejmati i malo zaciniti igru, da, ali nadam se sve u granicama

i nisam ja nigdje rekao da su vukovi nedodirljivi, cak dapace, jako smo losi
ali i tako losi, bolji od dicktata

e, i ovaj tvoj plan, jel prolaze ili padaju kao kruske

otkud da znam hoće li proci,neznam niti dal pokusavaju proći,niti tko klika,gdje klika i dal klika i dalje :D
Jedino sta znam je ovo sa foruma,i tu i tamo netko nesta nabaci na skype :D
Nista,sretno tebi u igri,za dalje ćemo lako ;)

Isabella_Este
01.04.14, 22:45

klasa optimist..
neću ni spominjati da je bila posebna obuka kod njega (9.3-21.3) i nakon toga mala obuka (24.3.-1.4.) ;)
znači, na kraju servera 2 offa slikana ;)

TaraT
01.04.14, 23:27
klasa optimist..
neću ni spominjati da je bila posebna obuka kod njega (9.3-21.3) i nakon toga mala obuka (24.3.-1.4.) ;)
znači, na kraju servera 2 offa slikana ;)

mozda je 6k impera, 600 ei i 160 kata u biti sekund... tercijalni off

Isabella_Este
01.04.14, 23:33
mozda je 6k impera, 600 ei i 160 kata u biti sekund... tercijalni off

je, lako moguće..u gg-u tercijarni..jer je u prvome selu sekundarni, a u off selu primaran off..
jep, da..

zimzeleni
01.04.14, 23:38
Tarat igra na R&W acc,isabeli stoji u potpisu R&W acc,kaj steka skype? Ili je dosadno na skypu?
Pa dosli tu propovjedati o serveru i offu? :D
http://prntscr.com/366f2a
kako divna slika :D

TaraT
02.04.14, 00:00
Tarat igra na R&W acc,isabeli stoji u potpisu R&W acc,kaj steka skype? Ili je dosadno na skypu?
Pa dosli tu propovjedati o serveru i offu? :D
http://prntscr.com/366f2a
kako divna slika :D

cek, sad ozbiljno, a tebi je to normalan off za ovu fazu igre?
za toliki posjed bo?
za do danas 12k off bodova, s ovim danas ukupno 17k off bodova?

sbk83
02.04.14, 00:06
1622

(diktat, zimzeleni, i ostatak servera) i ( TaraT i isabella)

zimzeleni
02.04.14, 00:12
cek, sad ozbiljno, a tebi je to normalan off za ovu fazu igre?
za toliki posjed bo?
za do danas 12k off bodova, s ovim danas ukupno 17k off bodova?

kakav off? Moze log nekakav nesto? Otkud znas da je citav of? da nema sporedni nekakav negdje?
koliko posjed bo? rekao sam ti,nemam uvid u server,niti me on zanima,samo sam se dosao tu javiti,jer zbilja neprestano,ne gasite se,zadnjih tjedan dana dialog tebe,dualke,ante,a klikate svi skupa u istoj ekipi,i vjerovatno provodite vrijeme skupa na skypu,i onda dojdete tu i u roku 3 minute isti postovi :D
Pretuzno :D

1622

(diktat, zimzeleni, i ostatak servera) i ( TaraT i isabella)

Ante da sam zensko i da neznam di klikam na ovo plavušu,nemožeš biti ne ljubomoran :D

TaraT
02.04.14, 00:26
kakav off? Moze log nekakav nesto? Otkud znas da je citav of? da nema sporedni nekakav negdje?
koliko posjed bo? rekao sam ti,nemam uvid u server,niti me on zanima,samo sam se dosao tu javiti,jer zbilja neprestano,ne gasite se,zadnjih tjedan dana dialog tebe,dualke,ante,a klikate svi skupa u istoj ekipi,i vjerovatno provodite vrijeme skupa na skypu,i onda dojdete tu i u roku 3 minute isti postovi :D
Pretuzno :D

Ante da sam zensko i da neznam di klikam na ovo plavušu,nemožeš biti ne ljubomoran :D

pa isabella ti je dala gore sve potrebne podatke o posjedu bo
rekao sam ti o kakvom se offu radi
rekao sam ti i dosadasnje off bodove igraca, kao i nakon danasnjeg zabijanja

i, da, mozda to nije cijeli off, mozda je sekundarni..
a mozda su i u sumi

i, ako se ne varam, dicktatovci su pismeni, i nitko im ne zabranjuje da iznesu svoje vidjenje servera i dogadjaja
i meni bi bilo zabavnije da su tu, ali vjerujem da barem citaju, iako se suzdrzavaju od komentara

sbk83
02.04.14, 00:37
i, da, mozda to nije cijeli off, mozda je sekundarni..

Ne, nije to sekundarni, nego je čak dobro što je i onoliko naklikano.