PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 2

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Kalimero
03.04.14, 00:21
Kokošari sve uspješniji po ovim nezavršenim suportima već 5 oštetili šteta što moraju ponovit već sve popravljeno.:pije kavu:

Kalimero
03.04.14, 00:25
I vođa godsa odlućio svoj prošetat pa odmah pao na prvom ispitu :D

sbk83
03.04.14, 01:44
Koferaši :D

Kalimero
03.04.14, 12:24
Jedina loša stvar je da sad mogu vidjet kako se kataju gg pa sljedeći server možda budu uspješniji , i budu manje ofova gubili na prvim selima i suportima . Rezultat od jutros ; operacija uspjela jedan pacijent umro drugi u šok sobi :D

sbk83
03.04.14, 16:24
Iskreno, ne zelim sad biti bahat ili nešto slično.

Ali da offer, koji je u top 50...sa 7+3 (sto je cak i dobro kad pogledam ostale offove) ide katati igraču najmanji mogući support(osnovan dan prije, te ima 50 popa) a 9 razvijenih supporta na raspolaganju.

Presmiješno..

Kalimero
03.04.14, 17:14
Sad mogu godsi mjenjat imena gg do sad bila niko ne napada sad mogu promjenit u popravljamo kropove :cerek:

Kalimero
04.04.14, 16:19
Tako to završi na kraju kad hrabro napadaš igrače sa donjeg djela saveza , postaneš predvidljiv pa se napravi :welcome:

marlborozz
04.04.14, 18:51
krenuli svi stopama svojeg vođe...samo me sad strah da opet ne počnu po suportima kokošariti jer je očito da im ovo s kropovima baš i ne ide :brukica:

TaraT
06.04.14, 15:06
a gdje to dicktat skriva svoje offove i deff
:)

Kalimero
08.04.14, 15:17
Pa zar smo tako bezopasni da art defa 77 gorštaka, srećom imamo ih i ovako previše pa nam nije ni trebao ;)

marlborozz
08.04.14, 16:50
jel to nekom krop fali a taman rješio problem s prehranom offa :dance:

TaraT
10.04.14, 14:30
oops, vidi koliko imam off bodovaaaa
ali i dalje ima offa
znaci,..nastavljamo kao i do sada
:D

gunner
10.04.14, 15:40
daj na pm report

TaraT
11.04.14, 12:28
evo sve ssto sam iskopao je medju reportima
valjda se nece dicktat zaliti i prigovarati,....

Kalimero
12.04.14, 17:02
Probudili se Swingeri preksinoć al bolje da nisu sad opet mogu na spavanje opet bilo i :welcome: i kabum

marlborozz
12.04.14, 17:06
nakon 5 mjeseci skupljanja ofa i gljivarenje, odlučili se neki malo katati...dobro im išlo cijeli dan međutim mi se bojimo kad nas netko počne napadati pa od straha ne znamo što radimo, i onda nažalost izgube off, krop, art...

emir123
15.04.14, 18:32
nakon 5 mjeseci skupljanja ofa i gljivarenje, odlučili se neki malo katati...dobro im išlo cijeli dan međutim mi se bojimo kad nas netko počne napadati pa od straha ne znamo što radimo, i onda nažalost izgube off, krop, art...

to je kad imate Harry Potter-a u savezu pa vam sakrije napade svojim nevidljivim plastom....

marlborozz
16.04.14, 00:34
čuj napade, danas dođem na komp, hoću sjesti i padnem jer mi stolica nestala...htio pisati mh-u ali ne mogu naći ni miš ni tipkovnicu...al nema veze jer mi i monitor nestao, ne bih vidio ni kome pišem :usisava:

Kalimero
17.04.14, 02:46
Svakakvih avanturista ima na ovom travianu , mjesecima radi off i kad nešta konačno prihvatljivo skupi vojske odlući se napast nekog i baš od stotina sela u okolini jadan zbunjen izabere napast selo s artom izvidnika kakav je to :welcome: bio nije ni za napisat :cerek:

Huny Bunny
20.04.14, 19:33
:zeko:

Haris
21.04.14, 01:19
sretan bozic onima koji ga slave D:

Kalimero
06.05.14, 00:40
A je zamro forum od božića nema poruke opet ima nekih :opala: i :welcome:

Kalimero
06.05.14, 12:35
Imam neki osjećaj da bi mogo sad opet neki post ići za MH i kukanje kako pomaže al ovaj puta BoP-u potrefilo se da baš svi ofovi popadali koji su išli na razna sela #slučajno# :opala:

marlborozz
06.05.14, 14:44
ma i meni se čini da se muti s nekim tu, em vi vidite di oni idu em mi vidimo di oni ne idu ROTFL

emir123
06.05.14, 22:52
..................mislim
..............dakle postojim

jedini ko kuka su diktatovci :D a i imaju razloga citav server protiv njih :( : (:(
a zaboravlajju da su oni ti koji su prije mjesec dana imali koaliciju od 5 saveza al eto sta cete desi se i to da vas svi od....
al i dalje vas ima 80 u 2 saveza :)

opusteno idemo do kraja zajednooooooooooooooo

emir123
06.05.14, 23:18
kalimero ko si ti, moze odg na pm

Kalimero
07.05.14, 16:37
Pa ne bojim se ja ni ovdje odgovori Čudomix BoP godinama .

emir123
07.05.14, 19:51
Pa ne bojim se ja ni ovdje odgovori Čudomix BoP godinama .

ahaaa :D

ma ne govorim da se bojis nego sam mislio da zelis ostati anoniman :D

hvala na odgovrou :D

tripko
07.05.14, 20:34
jeli ko zna gdje su jelen i ekipa:brukica:

tripko
07.05.14, 20:35
Mislim na savez APS

tripko
11.05.14, 10:35
gledam po karati nema velikoga jelena i ekipe
nigdje
a tako su obecavali prvih 15 dana
sa pricama o iskustvu stazu na travianu

Isabella_Este
11.05.14, 12:53
gledam po karati nema velikoga jelena i ekipe
nigdje
a tako su obecavali prvih 15 dana
sa pricama o iskustvu stazu na travianu

obrisali se nakon što je MH banao skoro čitav savez zbog "fer" igre i "ne imanja" multića..

tripko
11.05.14, 18:14
pa taj savez je imao ja mislm samo 5 clanova
ostalo su sve bili multici
:harmonikaš:
mh je trebalo pola servera da ih blokira
radi su sve i svasta

marlborozz
13.05.14, 09:46
varaš se
nisi u pravu
griješiš

tripko
13.05.14, 20:43
ko ja ili ti malborozz:girlw::mothergoose:

marlborozz
13.05.14, 23:04
to ti je pitanje jako teško skoro nemoguće odgovoriti da li ja ili ti ili možda ni ja ni ti nismo zapravo tu nego smo na nekom drugom mjestu možda ti i ja niti ne postojimo da bi bili u pravu ili griješili a možda i griješim pisajući ovo ili to ni ne pišem ja nego neko drugi

Kalimero
14.05.14, 13:09
Šta filozofiraš marlbrozz dobili su ban zato što su varali i tako treba bit , loše za igru bi bilo da nisu kažnjeni za varanje. Problem je kad igrać javno napiše da ima multiće a ne bude kažnjen. Dosta plakanja oko toga neki imaju planove i misle da će biti onako kako su isplanirali i nikako drugačije i onda kad vide da neće ići po njihovom onda krenu suze i optuživanja. Ban za varanje bilo koje vrste i onda je igra poštena.

emir123
14.05.14, 16:36
Šta filozofiraš marlbrozz dobili su ban zato što su varali i tako treba bit , loše za igru bi bilo da nisu kažnjeni za varanje. Problem je kad igrać javno napiše da ima multiće a ne bude kažnjen. Dosta plakanja oko toga neki imaju planove i misle da će biti onako kako su isplanirali i nikako drugačije i onda kad vide da neće ići po njihovom onda krenu suze i optuživanja. Ban za varanje bilo koje vrste i onda je igra poštena.

kako je bilo ?
oni odozgo oni odozdo napadajte izlazite, stanite, prevarite, zasto, zato, cega, nemoj, ajde, mozda, jel, ne vjerujem, mislim, ne mislim, znam, kuda, ko, kako, dje, kooooga, jest to meni, kome, a ne znam
mislim da gore citirana konstatacija jeste tacna, ako su varali, a jesu varali al nisu prevaril ustvari jesu i prevarili ali sebe a prevarili su i druge to jest prevarili su one koji se osjecaju prevareno jer su ovi bili varalice koje su lose izvele plan varanja pa tako je normalno da ce ovi prevareni tuzit prevarante a admin ce kaznit varalice, a sad koga su prevarili ostaje da se diskutuje, kao i to dal su varalice i prevaranti jedno te isto odnosno dal je ovaj prevareni prevaren od strane prevaranta ili varalice ?

Kalimero
14.05.14, 22:07
Ako jednom odeš, nemoj se okrenuti, jer ako se okreneš moraš se vratiti, a ja ne želim da se vratiš odlazeći, jer uspjeh nepoštenih mnogima je privlačan ako uspiju. :S

marlborozz
16.05.14, 00:34
zamisli ti moj emire imaš savez sa hrpom multija i onda kad ti bana čak 2 puta cijeli savez onda su ti svi drugi krivi i ne samo da su ti krivi nego uspiješ uvjeriti pola servera da nisi ti kriv što si banan jer imaš multi nego ti je kriv neko ko nema veze s vezom i igra pošteno...ma ja mislim da neki nisu pročitali pravila igre...ili su nesposobni igrati sa jednim računom, da biće da su nesposobni, ništa drugo

emir123
16.05.14, 22:53
marblorozz :goodpost:

iako mislim ovako kao ti, nazalost, opet moram da mislim da mozda mislim da bi moglo bitti drugacije jer mislim
da
moja misao kao mene pojedinca ne utice toliko na misao mase jer misao kao misao ne poznaje granice samim tim sto vecina ima misao da prenesu tu misao na drugoga pa da i drugi imau takvu misao,
opet moram da mislim i smislim najbolji nacin da odgovorim na tvoju misao, i da se slozim sa tim sto si napisao jer su oni svi mislili da drugi ne misle da oni imaju multije jer misle da su najpametniji, kao sto misle da su ovi glupi pa misle da ovi ne misle da oni imaju multi acce iako ja mislim da su ih imali, a i mh je tako mislio pa ih je obrisao,
dolazimo do zakljucka da pravda pobjedjuje

Bloom_32
16.05.14, 22:59
A da vi svi se okanite traviana i otidjete u pjesnike,ja mislim da bi to bilo najbolje :cerek:

emir123
16.05.14, 23:02
kakav si sa ramom kumasine ?

Bloom_32
17.05.14, 00:19
tko je to? mislim da nisam naletjela na taj nick nigdje ili?

marlborozz
17.05.14, 00:21
o teta bloom odkud vas kod nas

emir123
17.05.14, 00:24
ram prijatelj nas,
najveci pljackas,
napadac,
poper,
offer
deffer
ram ti je nesto ko beskonacnost
cak bi jos nesto napisao al me strah da nedobim ban
ma ram je nas drug, prijatelj, ram volimo te
ram ti si nas mo smo tvoji, podoji ram volimo te moj
banshee i tebe volimo mi samo sirimo ljubav

Bloom_32
17.05.14, 00:28
Jao onda se izvinjavam sto neznam takvog silnog igraca,moja greska sigurno

Bloom_32
17.05.14, 00:29
o teta bloom odkud vas kod nas

pa eto malborcek dosla malo da vidim sto se desava po serverima,kako tko napreduje tko skim i zasto
:air kiss: za tebe

marlborozz
17.05.14, 00:39
e to ti je sad toliko komplicirano i zapetljano da se ne zna gdje počinje kompliciranost a završava zapetljanost a najveća zapetljanost ti je trenutno na -+ jer vidiš tamo je došao mobaban a on je jedan od najjačih ako čak ne i najjači igrač koji je ikad igrao u povijesti igranja i sad je mene strah njega skroz jer on ti mislima svojim napada i ruši i ja se bojim ako mene pogleda i zamisli da neću i ja biti odmah srušen

emir123
17.05.14, 00:43
mobabambabambabmoaboamobmaobmaan
ja sam cuo da je to neki igrac sa coma, ima sittera i oce ko rimljanin da gradi ww, kazu ljudi da to ne moze al on ce pokusati, isto ima goluba, a mi sa papagajima okolo hodamo, cuo sam tacnije pricaju ljudi da on iz fiskea pije pivu i da mu fanta tece iz cesme, mada ko ce vjerovat ljudima ,

Bloom_32
17.05.14, 00:49
e to ti je sad toliko komplicirano i zapetljano da se ne zna gdje počinje kompliciranost a završava zapetljanost a najveća zapetljanost ti je trenutno na -+ jer vidiš tamo je došao mobaban a on je jedan od najjačih ako čak ne i najjači igrač koji je ikad igrao u povijesti igranja i sad je mene strah njega skroz jer on ti mislima svojim napada i ruši i ja se bojim ako mene pogleda i zamisli da neću i ja biti odmah srušen

stvarno cuvaj se onda,jer takav stvarno rusi sve pred sobom,cula sam da je on ko chuck noris,bjezi kud te noge nose :cerek:
ali mislim isto sto i ti mislis tako da kad dvoje mislimo isto sto nemisli niko drugi,mislim da je to onda to ;)

Isabella_Este
17.05.14, 00:52
hihihi...vi to o stanju na serveru, jer ja ništa ne razumijem, aj na hrvatski.. :)

marlborozz
17.05.14, 01:09
da razumiješ što mislimo moraš misliti prvo kako bloom misli da ja mislim o emirovim mislima isto tako moraš u isto vrijeme razmišljati što ja mislim o njenim mislima o emiru a kad shvatiš što mi mislimo onda moraš znati što emir misli ako i misli jer ako ne misli onda ni ja ne mogu misliti jer prvo ja mislim o njegovim mislima a bloom o mojima pa ako on ne misli onda zapravo nitko ni ne misli i onda ti ovo ništa ne vrijedi što si pročitala iznad

emir123
17.05.14, 01:09
..

emir123
17.05.14, 01:11
..

marlborozz
17.05.14, 11:51
pijan pišeš i onda ujutro moraš brisati a i bolje da si obrisao

emir123
17.05.14, 11:54
pijan pišeš i onda ujutro moraš brisati a i bolje da si obrisao

pijan pises, trjezan brsises, bolestan kises, ujutru sises vime ljubicaste krave sa planine ime joj je miiiiiiilkaaaa

tripko
18.05.14, 13:34
dobro dobro
a gdje je jelen
cujem da je ljut na nas sveROTFL

tripko
18.05.14, 19:45
izbrisali se i jelen i lovac na jelena:cowboy:

Bloom_32
18.05.14, 20:45
dobro dobro
a gdje je jelen
cujem da je ljut na nas sveROTFL

oduzeli ste mu sve kosute
mora bit ljut ;)

marlborozz
19.05.14, 02:30
bloom koji acc igraš ako igraš?

Bloom_32
19.05.14, 10:12
bloom koji acc igraš ako igraš?

Nijedan,al imam uvid u server preko jednog kolege ;)

tripko
19.05.14, 23:30
ona je volila forum na proslome s2 jednoga maloga saveza koji je bojkotirao savez mambe i savez lvl
savez od 2 clana:air kiss:

tripko
20.05.14, 16:40
ko

Bloom_32
20.05.14, 22:50
ona je volila forum na proslome s2 jednoga maloga saveza koji je bojkotirao savez mambe i savez lvl
savez od 2 clana:air kiss:

a bila su i tri clana u tom savezu koliko se sjecam,:cerek:

TaraT
21.05.14, 01:14
opaaa....konacno se nesto pocelo dogadjati na serveru
kako mi se cini, pocela su i uzimanja ww sela
ispravak,...pokusaji uzimanja

Bloom_32
21.05.14, 10:16
opaaa....konacno se nesto pocelo dogadjati na serveru
kako mi se cini, pocela su i uzimanja ww sela
ispravak,...pokusaji uzimanja
to sigurno mislis na ono di se sa 500 vojnika,a potom i solo herojem pokusavaju probit natari :cerek:

Kalimero
21.05.14, 11:34
Ode kropić nesta ofić :fajter:

Hamco
21.05.14, 11:56
Ode kropić nesta ofić :fajter:

A gdje je logić ?

Kalimero
21.05.14, 12:32
Bjesni gal je sad doslovno bjesan

marlborozz
21.05.14, 15:25
jel to gal mijenjao ime gg opet? ne mogu ga naći nigdje

TaraT
21.05.14, 15:46
to sigurno mislis na ono di se sa 500 vojnika,a potom i solo herojem pokusavaju probit natari :cerek:

vjerujem da bi ti to zasigurno pocistila s trecinom sekundarnog offa

btw, gal....izgubio gg, i nekakav offic
ali koliko sam vidio, nije ni druga strana prosla neokrznuta
nekako mi se cini da je ovaj put nerjeseno

Kalimero
21.05.14, 15:53
Ja sam na drugoj strani i nisam tako nešta vidio :D informativno onaj što je probijao izgubio je pola ofa i jedan je kasnije pomlatio nešta ofa koji je vračen u selo kad je vidio da ide nuliranje a off na off zna se kako prolazi, uz napomenu da su još 2 gg pretrpila značajnu štetu a ofove doćekali izvidnici u obrani. Nekakav ofić je iznosio ugrubo oko 40 k sjekira i 17 k konjića.

emir123
21.05.14, 20:19
Ja sam na drugoj strani i nisam tako nešta vidio :D informativno onaj što je probijao izgubio je pola ofa i jedan je kasnije pomlatio nešta ofa koji je vračen u selo kad je vidio da ide nuliranje a off na off zna se kako prolazi, uz napomenu da su još 2 gg pretrpila značajnu štetu a ofove doćekali izvidnici u obrani. Nekakav ofić je iznosio ugrubo oko 40 k sjekira i 17 k konjića.

vise od pola offa 2/3 ako ne i vise od toga, al opet i na drugoj strani su 2 offa izgubljena + nuliran crop, nebi se slozio da je nerjeseno

Maxi_Th
21.05.14, 20:26
vjerujem da bi ti to zasigurno pocistila s trecinom sekundarnog offa

btw, gal....izgubio gg, i nekakav offic
ali koliko sam vidio, nije ni druga strana prosla neokrznuta
nekako mi se cini da je ovaj put nerjeseno

Da sa jedne strane gal kojem je nuliran grad, pobijeno nešto offa, ostalo nestalo + pobijen rimski off na hranjenju + pobijeno cca 100k deffa, a s druge strane,

Probijač ostao bez više od pola offa, te onaj iza šta ga dočekao jedan dio galovog offa, izgubio 1/3 offa, a ostali se prošetali kroz selo ko da je pir...:harmonikaš:

I to tebi onda nerješeno, neznam po kojoj to logici, al dobro..8)

TaraT
21.05.14, 22:34
vise od pola offa 2/3 ako ne i vise od toga, al opet i na drugoj strani su 2 offa izgubljena + nuliran crop, nebi se slozio da je nerjeseno

ako cemo bas cjepidlaciti, 72%, iliti blize 3/4
osim ako dio nije ostavio doma....
+ 1/3 galskog kojeg je docekao off u deffu

naravno da se gubitak cropa osjeti, ali isto tako, vjerujem da igrac s 15+ sela u ovoj fazi vrlo lako moze izbaciti off selo i u 30 dana naklikati opet solidan offic

tripko
21.05.14, 23:20
:witch: ko

tripko
21.05.14, 23:23
a gdje je taj
sto ga malboroz trazi
ja trazim isto jelena ne mogu da ga nadem nidgej na kartibomba

emir123
22.05.14, 13:28
ako cemo bas cjepidlaciti, 72%, iliti blize 3/4
osim ako dio nije ostavio doma....
+ 1/3 galskog kojeg je docekao off u deffu

naravno da se gubitak cropa osjeti, ali isto tako, vjerujem da igrac s 15+ sela u ovoj fazi vrlo lako moze izbaciti off selo i u 30 dana naklikati opet solidan offic

slazem se ja, al galski off (ono sto je izgubljeno) se uz bo obnovi dosta brzo,
ovaj teutonski off sto se zabio je otiso u nepovrat, a ubio je rimski off koji je dosta manji+ sto je ubio masu deffa,
+ gal je izgubio dobar off (bar ako poredimo sa offovima na serveru) naravno ne poredim sa pojedinim offovima nego sa generalnim stanjem

vratit ce on crop nije to upitno, al ce potrositi masu para i napravit ce off selo i izbacit novi off, al opet je u gubitku jbg

Kalimero
22.05.14, 13:39
E da nije pitanja kad će sljedeći napadi kreniti i na koga jer neprijatelj nika ne spava :D

marlborozz
22.05.14, 15:34
tarat, e nije 72% nego 72.59% što je bliže 73% a ako uzmeš u obzir da je ostalo ovih 27.41%, a netko sad ima toliki off onda zapravo i nije bilo gubitaka nego je 100% prolaznost ROTFL

tripko
22.05.14, 15:55
kada se sve to saber i oduzeme jrk je u +
ali mogu reci isto tako da je DicktatX u -
u prevodu je to srećo laku noć, dobro jutro tugo
bomb

TaraT
22.05.14, 20:48
tarat, e nije 72% nego 72.59% što je bliže 73% a ako uzmeš u obzir da je ostalo ovih 27.41%, a netko sad ima toliki off onda zapravo i nije bilo gubitaka nego je 100% prolaznost

uopce ne osporavam prolaznost
i nuliranje cropa, posebno na 4.0 verziji je dobar posao, posebno na ovakvom serveru, s ovakvom aktivnoscu itd itd..

nego, da se okrenemo malo prema skorijoj buducnosti
++ je vec uzeo ww
ostali zasad jos cekaju
nije valjda da nema interesa

osobno, nijedna od tri koalicije koje postoje, ne izgleda mi sama dovoljno snazna da bi digla ww
ako bi bas trebao birati, prednost dajem jrk/bop, jer mi se cini da imaju najvise solidnih offova, koji ce moci raditi stetu na ww
skeptican sam ssto se tice njihovog deffa, tj koliko ga imaju...ali vrijeme ce pokazati

tripko
22.05.14, 22:18
ja mislm da su jelen i ekipa sposobni da
izgrade i osvoje server:nema odmora:

marlborozz
22.05.14, 22:20
hmm...u kojoj si ti koaliciji? zašto ti ne dižeš ww? jesi li ti samo nedužni promatrač i komentator stanja na serveru?

emir123
22.05.14, 22:42
mozda ako luka uleti preko sitta

tripko
22.05.14, 22:55
luka je bog
lukin golub kaki
:patkica:

marlborozz
22.05.14, 22:56
emire jel to luka sita tarata?

tripko
22.05.14, 22:58
ajde TaraT jeli tvoj golub kaki ko Lukin:patkica:

emir123
22.05.14, 22:59
mozda i sitta, ima goluba on mu sve javlja

tripko
22.05.14, 23:02
Ko golub ili jelen:patkica:

marlborozz
22.05.14, 23:02
aha golub mu daje info a onda ih on analizira i dijeli s nama, pa naravno još meni čudno bilo kako on to sve sam

tripko
22.05.14, 23:05
E sada mene brine sto radi jelen a sto luka a sto golub
Ja se ispricavam jeli mi moze ko to objasniti
Hvala
Lp Tripko:patkica:

emir123
22.05.14, 23:06
misterija rjesena, a nije golub nego orao zar ne vidis sliku :P

emir123
22.05.14, 23:06
Hvala
Lp Tripko:patkica:

:ww:

tripko
22.05.14, 23:07
Hvala
Lp Tripko:blackeye:

tripko
22.05.14, 23:08
I luka je:ww:

emir123
22.05.14, 23:14
Hvala
Lp Tripko:blackeye:

ma kako ti nije jasno jelen ganjo lukinog goluba da ga pojede a luka ganjo jelena da ga ulovi, medjutim tu uleti sitter i podapne luki, ovaj umjesto da pogodi jelena on goluba pogodi i od tada golub pocne da kaki puno da kaki /bitno napomenuti/, i to sve po jelenu, i ovaj se normalno naljuti :(

tripko
22.05.14, 23:25
e sad mi je jasno zasto jelena nema
ljut je na Luku zbog toga
hvala ti emire 123456789

emir123
22.05.14, 23:25
e sad mi je jasno zasto jelena nema
ljut je na Luku zbog toga
hvala ti emire 123456789

nema na cemu :patkica:

tripko
22.05.14, 23:26
ma kako ti nije jasno jelen ganjo lukinog goluba da ga pojede a luka ganjo jelena da ga ulovi, medjutim tu uleti sitter i podapne luki, ovaj umjesto da pogodi jelena on goluba pogodi i od tada golub pocne da kaki puno da kaki /bitno napomenuti/, i to sve po jelenu, i ovaj se normalno naljuti :(

luka rece :ww:

marlborozz
22.05.14, 23:28
šta je ovo životinjsko carstvo jelen trči po polju lovi papagaja, tripko kupa patkicu, golub kaki a vidim da se orao i vuk druže na slici u nekakvom zimskom okruženju

tripko
22.05.14, 23:36
šta je ovo životinjsko carstvo jelen trči po polju lovi papagaja, tripko kupa patkicu, golub kaki a vidim da se orao i vuk druže na slici u nekakvom zimskom okruženju

zivitinjsko carstvo ne kotam
ko je koga pojeo ko pokakio
molim objasnjenje
:na karte:

tripko
23.05.14, 16:34
:na karte:

sbk83
23.05.14, 18:25

:cerek::cerek:

tripko
23.05.14, 18:43
:pivo:
:cerek::cerek:

tripko
23.05.14, 19:00
jesi ti na s1
u no name mozda
sbk83:usisava:

SC KILLER
23.05.14, 20:16
jesi ti na s1
u no name mozda
sbk83:usisava:

On je tolka farma da ga ni tamo nisu primili :D

tripko
23.05.14, 20:53
:goodpost::banned:

Kalimero
23.05.14, 21:13
uopce ne osporavam prolaznost
i nuliranje cropa, posebno na 4.0 verziji je dobar posao, posebno na ovakvom serveru, s ovakvom aktivnoscu itd itd..

nego, da se okrenemo malo prema skorijoj buducnosti
++ je vec uzeo ww
ostali zasad jos cekaju
nije valjda da nema interesa

osobno, nijedna od tri koalicije koje postoje, ne izgleda mi sama dovoljno snazna da bi digla ww
ako bi bas trebao birati, prednost dajem jrk/bop, jer mi se cini da imaju najvise solidnih offova, koji ce moci raditi stetu na ww
skeptican sam ssto se tice njihovog deffa, tj koliko ga imaju...ali vrijeme ce pokazati

Koliko sam ja upoznat od početka servera svi koji su provjeravali stanje našeg defa ostali su bez ofa :pije kavu:

marlborozz
23.05.14, 21:16
:goodpost:

mica torbica
24.05.14, 00:04
nikola ti si špija :)

TaraT
24.05.14, 13:26
Koliko sam ja upoznat od početka servera svi koji su provjeravali stanje našeg defa ostali su bez ofa :pije kavu:

to ne znaci nuzno da ga imate dovoljno
:p
samo da su provjere radili s neadekvatnim offovima i u losim akcijama

osim toga, sad govorimo o ww deffu, koji, izuzev par offova na serveru, vecu stetu ce trpiti od natarskih napada, posebno na visim levelima, nego od prosjecnog ovoserverskog "offera"

marlborozz
25.05.14, 14:32
problem je što si ti u pravu skroz, jer vidiš, mi smo oferski orjentirani savez sa kroničnim nedostatkom deffa i zapravo smo se defali sa ofovima i zato i imamo samo prosječne offove inače bi to bila puno bolja slika :sjekiraš:

tripko
25.05.14, 17:28
problem je što si ti u pravu skroz, jer vidiš, mi smo oferski orjentirani savez sa kroničnim nedostatkom deffa i zapravo smo se defali sa ofovima i zato i imamo samo prosječne offove inače bi to bila puno bolja slika :sjekiraš:
ko to o kome je rijec

TaraT
25.05.14, 19:42

a gdje sam ja to rekao kronican nedostatak deffa?
ili da ste se deffali offovima
jednostavna je matematika, vas je ukupno cca 55
od toga je 15ak offera
znaci 40ak deffera, a kad pogledas da je dobar dio igraca jos na jednoznamenkastom broju gradova, gruba procjena je 1M deffa

ista stvar je vjerujem i sa drugim savezima
a vas plus u svemu je da barem imate, tj. imate cete neke konkretne offove, dok za ostale to ne bi bas mogao reci

u svakom slucaju, nimalo ugodna situacija za bilo kojeg holdera, tako da me ne bi iznenadila neka nova koaliranja i saveznistva

marlborozz
25.05.14, 22:55
nova savezništva? na što točno ciljaš, misliš da će diktat stati na stranu vukova koji su ih odhebali na početku servera samo da budu protiv nas? hmmm...bude zanimljivo u svakom slučaju

tripko
25.05.14, 23:18
ma kada je bal nek je maskembal:blink:

TaraT
25.05.14, 23:42
nova savezništva? na što točno ciljaš, misliš da će diktat stati na stranu vukova koji su ih odhebali na početku servera samo da budu protiv nas? hmmm...bude zanimljivo u svakom slučaju

mozda
mozda ce bop/jrk suradjivati s vukovima
kako god bilo, ne cini mi se da bilo koja strana moze sama dignuti ww

SC KILLER
25.05.14, 23:45
mozda
mozda ce bop/jrk suradjivati s vukovima
kako god bilo, ne cini mi se da bilo koja strana moze sama dignuti ww
Ma ti si travianski chuck norris ja znam i vjerujem da ti mozes sam dignut WW :D

Bloom_32
26.05.14, 00:57
ja cujem da Vukovi zive samo i samotno i da ce tako ostati,ali vodstvo opet ima trzavica,jedan vice da imaju napove s nekim drugi se ostro suprotstavlja,cista poezija izmedju Rama i njegovog sefa :cerek:
http://prntscr.com/3ml4po

emir123
26.05.14, 14:07
ma oni nisu ni vukovi sa vukovima, tu se ne zna ni ko pije ni ko placa

mislim da ce RAM sada da napravi novu super mega giga kilakoaliciju, sam sa svojim defferima offerima i poperima , sagradi ww i preseli ga na drugi server

marlborozz
26.05.14, 14:41
pa RAM je koliko vidim sam u svom savezu, al to je popularno već tamo postalo, izađe ram kohorta i noćnik za njim, pa ram se vrati kohorta i noćnik se vrate, onda izađu kohorta i noćnik pa uđu pa ram izađe pa ovi ostanu, sad će izaći a ram se vratiti...glavno da je muving gross

emir123
26.05.14, 14:44
ma samo me interesuje sta njegovi defferi rade u vukovima :O

Bloom_32
26.05.14, 14:50
ma samo me interesuje sta njegovi defferi rade u vukovima :O

sad mu salju push da digne vp pa da mogu za njim :cerek:

marlborozz
26.05.14, 14:51
ma to oni nama patke bacaju kao nešto se kači vodstvo a u biti kod njih sve super...ja mislim da čak ram ima glavnu riječ tamo da se njega sluša pa da ne bude kao nešto on izašo pa sad će se vratiti

emir123
26.05.14, 15:00
ma ram alfa i omega svih saveza, citavog servera

marlborozz
26.05.14, 16:05
Svaki savez želi imati jednog rama kod sebe..čovjek očito širi ljubav po serveru a nitko ga ne shvaća
Ja mislim da smo svi mi duboko u srcu jedan veliki ram

TaraT
26.05.14, 17:38
ja cujem da Vukovi zive samo i samotno i da ce tako ostati,ali vodstvo opet ima trzavica,jedan vice da imaju napove s nekim drugi se ostro suprotstavlja,cista poezija izmedju Rama i njegovog sefa :cerek:
http://prntscr.com/3ml4po

posto ipak znam nesto o svemu tome, bar kako je bilo, a sumnjam da se nesto promjenilo, mislim da bi tocno bilo: vukovi nikad nisu imali nap s nekim, iako je bilo vise nego ocito da se nemaju namjeru medjusobno kaciti s bop/jrk dok je dicktat okupljao koaliciju saveza oko sebe

s druge pak strane, vukovi iz poteza u potez rade greske
prvo su ostali bez acc bebek i srle, a ako su sad ostali i bez rama.... cini mi se opasan deficit offera u njihovim redovima

Bloom_32
26.05.14, 17:40
hahaha
a ja sam obrisala acc zbog Rama :cerek:
covjek cijelo vrijeme radio Aurelu iza ledja,mijenjao ime saveza iz zifa u neznam sto vec ono bjese i kako se zvase,kad je dogovorio saveznistvo sa diktatom, pa kad je vidio da je ovog skoro infarkt strefio onda je Bloom pokrivio jer sam ja osnovala zif,al iskreno kad sad vidim kakav je savez drago mi je da sam izbrisala,ovih 10tak mojih igraca unutra + neki novi ovo ostalo je .....
nebojte se nece oni server osvojit

marlborozz
26.05.14, 18:51
citiram nekoliko poruka iz vukova:
"zašto me izviđate" "zašto nas izviđaš" "zašto nas izviđate"...
možda powerko ima odgovor u svom mmu, možda je ram imao odgovor zašto da i zašto ne?
ko će to znati ko je u pravu ko je u krivu, možda su oba u pravu a možda nije ni jedan..
a tarat, opet nisi u pravu...ako nema napa nema ni mm-a...znači mora biti nešto uzrokom tog mma nije on napisan bezveze ;)

emir123
26.05.14, 20:46
posto ipak znam nesto o svemu tome, bar kako je bilo, a sumnjam da se nesto promjenilo, mislim da bi tocno bilo: vukovi nikad nisu imali nap s nekim, iako je bilo vise nego ocito da se nemaju namjeru medjusobno kaciti s bop/jrk dok je dicktat okupljao koaliciju saveza oko sebe

s druge pak strane, vukovi iz poteza u potez rade greske
prvo su ostali bez acc bebek i srle, a ako su sad ostali i bez rama.... cini mi se opasan deficit offera u njihovim redovima

nisu oni kako ti kazes "ostali bez" nego su oni odkacili svakoga ko im je mislio, mogao i zelio pomoc,
a i sam znas sta se sve desavalo i sta se desava, a mozda i sta ce se desavati
mislim da o ovome nebi trebali ici dublje

sbk83
26.05.14, 22:54
Ovo je smiješno.

tripko
27.05.14, 21:53
Ma ti si travianski chuck norris ja znam i vjerujem da ti mozes sam dignut WW :D
ako imas ikakve veze sa fra simom nisi zdrav ni sekunde
inace ROTFL:party:

tripko
27.05.14, 21:58
:patkica::party::usisava:
Ovo je smiješno.

marlborozz
28.05.14, 19:12
ovih dana igraju teksaški masakr motornom pilom 1 2 i 3 a biće uskoro i 4 ROTFL

legeendica
28.05.14, 19:30
nisam znao da znas citati Tv Program

TaraT
28.05.14, 21:59
ovih dana igraju teksaški masakr motornom pilom 1 2 i 3 a biće uskoro i 4 ROTFL

offici se kucaju i sa strane dicktata i sa strane bop/jrk
ali, ni jedni ni drugi zasad jos nisu pokazali interes za ww
jel stvarno moguce da ce samo jedan ww biti dizan na serveru?

tripko
28.05.14, 23:36
offici se kucaju i sa strane dicktata i sa strane bop/jrk
ali, ni jedni ni drugi zasad jos nisu pokazali interes za ww
jel stvarno moguce da ce samo jedan ww biti dizan na serveru?
ma ja sam da mi uopce ne gradimo ww neko ovo zavrsi izjednaceno
pa da ponovimo slijedeci server s2

legeendica
29.05.14, 09:41

zato ste i uzeli posebnog arhitektu :101010:

marlborozz
29.05.14, 15:06
ma neka i ovakvog servera gdje se diže 1 ww neometano dok se druge dvije strane lupaju...bude kvalitetan simcity :D

legeendica
29.05.14, 15:55
ah... potpuna nezainteresiranost vlada na serveru... bar je zabavno ovako se medusobno rokati i prcati :D

TaraT
29.05.14, 17:06

bas se i nema ssto ponoviti

ima i velikih arhitekata kod nekih

tripko
29.05.14, 17:19
aaaaaaaaaaaaa
pa ja ima gradevinsku firmu fali mi arhitekata zato sam ga uzeo
ako nije bed trazim jos 2
:harmonikaš:

tripko
29.05.14, 17:20
:palčina:
bas se i nema ssto ponoviti

ima i velikih arhitekata kod nekih

marlborozz
29.05.14, 17:32
nene ovako je zanimljivije...to ti je kao kad svi uzmu ww i stanu na lvl 90 s gradnjom tako mi čekamo ko će prvi uzeti mi ili diktat :cerek:

marlborozz
30.05.14, 19:29
jedna prigodna za hapi
http://www.youtube.com/watch?v=wAUPENzpd_o

TaraT
31.05.14, 16:11
nene ovako je zanimljivije...to ti je kao kad svi uzmu ww i stanu na lvl 90 s gradnjom tako mi čekamo ko će prvi uzeti mi ili diktat :cerek:

dok vi cekate, planovi se priblizavaju
nekako mi se cini da nemate bas vise puno vremena
:P

tripko
31.05.14, 19:58
dok vi cekate, planovi se priblizavaju
nekako mi se cini da nemate bas vise puno vremena
ko:daje cvijet:

legeendica
31.05.14, 20:00
ma zar sumnjas u njih

marlborozz
31.05.14, 21:50
bude zanimljivo kad jedini ww na serveru dođe na 95 :D

TaraT
01.06.14, 15:39
bude zanimljivo kad jedini ww na serveru dođe na 95 :D

vidjet cemo uskoro dal ce biti jedini
planovi za 27 dana
uvjeti za ww, cca 20ak dana
znaci, ako netko misli sudjelovati u utrci, nema jos puno vremena

iako,...ne znam kako vukovi misle pokupiti 2 plana
iako,...ne znam ssto bop/jrk cekaju s uzimanjem ww-a, jer bit ce na knap s vremenom, posebno ako se dicktat odluci office ispucavati na samom pocetku i otezati dizanje uvjeta
iako,...ne znam ssto dicktat uopce vise radi na serveru ako su odustali cak i od pokusaja dizanja ww-a

sbk83
01.06.14, 15:58

20ak dana, i to će biti katastrofalan WW što se tiče infrastrukture, slab kapacitet žitnica, a kapacitet skladišta na knap za stotku...bolje ga ni ne gradit tako

realno... gradnja samo primjerice 6 skladišta, i 4 zitnice + plus zid traje 33 dana

ovo je prema svemu sudeći, tko je uzeo..uzeo je

marlborozz
01.06.14, 19:04
vidjet cemo uskoro dal ce biti jedini
planovi za 27 dana
znaci, ako netko misli sudjelovati u utrci, nema jos puno vremena

iako,...ne znam kako vukovi misle pokupiti 2 plana
iako,...ne znam ssto bop/jrk cekaju s uzimanjem ww-a, jer bit ce na knap s vremenom, posebno ako se dicktat odluci office ispucavati na samom pocetku i otezati dizanje uvjeta
iako,...ne znam ssto dicktat uopce vise radi na serveru ako su odustali cak i od pokusaja dizanja ww-a

budeš im ti uzeo planove

DADOOZG
01.06.14, 19:19
budeš im ti uzeo planove

:cerek: iglic pa kaj je to doslo da te deca nove ere zahebavaju :)

marlborozz
01.06.14, 20:28
dijete ima 3 banke za tvoju informaciju, ali sudeći po tvojim porukama ne bih rekao da imaš više od 12

TaraT
01.06.14, 20:28
ovo je prema svemu sudeći, tko je uzeo..uzeo je

onda bi ovo mogao biti i server bez pobjednika

btw
budem njima uzeo planove ili uzeo planove za njih?
za ovo drugo, bas i ne vidim razloga

@ dado
mah, samo sjedim tu i klikam, gledam kakvi su nasi serveri postali i ...eto, nemam rijeci

DADOOZG
02.06.14, 06:14
Nema vise traviana na hr serverima stari moj,jos je s1 ostao donekle zanimljiv ovo sve ostalo totalna banana sve bi to trebalo pogasiti...

tripko
02.06.14, 22:31
Nema vise traviana na hr serverima stari moj,jos je s1 ostao donekle zanimljiv ovo sve ostalo totalna banana sve bi to trebalo pogasiti...

tripko
04.06.14, 18:24
gdje:mothergoose:

legeendica
04.06.14, 18:27
Bugi jedva kantu dobio za heroja nakon osvajanja ww-a, al bitno da ne radite pfff

marlborozz
05.06.14, 00:00
ma ne radimo, to se dečki malo zahebali pa krivo selo preuzeli...pisalo natarsko al nisu očekivali toliko vojske unutra...bude dobar suport :cerek:

emir123
06.06.14, 23:13
Bugi jedva kantu dobio za heroja nakon osvajanja ww-a, al bitno da ne radite pfff

pa di si burkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tripko
06.06.14, 23:50
brukica jeli ti bruka :opala:

pa di si burkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

emir123
07.06.14, 01:26
.

tripko
07.06.14, 01:51
ma burkcija burkice di si bio kad si htio da si pio nebi reko jer si krio da bio
:cry:
ja fino ukucma na google
i ovo mi izbaci
http://prntscr.com/3qcpvn

pa di si bio burkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
aaaaaaaaaaaaaaa
druze emire 123456789 pa nemoj tako

marlborozz
07.06.14, 17:42
burkicaaaaaaaaa šta je bilo frende pa di si bio burkicaaaaaa neki imaju medalje ja imam glupog goluba očito nemam glupog goluba
jel imam ili nemam goluba

emir123
07.06.14, 17:47
burkicaaaaaaaaa šta je bilo frende pa di si bio burkicaaaaaa neki imaju medalje ja imam glupog goluba očito nemam glupog goluba
jel imam ili nemam goluba

otjerali su oni golubove, jer golubovi bjeze od vrana crnihhhhh

https://www.youtube.com/watch?v=Hc75sujzx3o

tripko
08.06.14, 10:59
a gdje je brukica

legeendica
08.06.14, 11:32
tuuuuu saaam burkicaaaaaa, pa di si tiiiiiiii

amon ra
08.06.14, 14:09
koliko cujem da njubovi iz jrk žare i pale te su dobil igrađevinsku dozvolu

tripko
08.06.14, 15:30
a evo me
gdje si ti
ma jeli vas bruka
onako se vaditi na MH ,pa na ovo pa na ono:party:

SC KILLER
08.06.14, 15:36
a evo me
gdje si ti
ma jeli vas bruka
onako se vaditi na MH ,pa na ovo pa na ono:party:
MH stiti JRK :D

tripko
08.06.14, 19:50
ma reci ti meni brukica jeli te bruka
igrati tamo gdje igras:witch:

tripko
08.06.14, 19:55
ma reci ti meni brukica jeli te bruka
igrati tamo gdje igras:witch:

pa da MH stiti jrk
niko nam nista ne moze
mi smo zbog MH nedodirljivi
MH igra kod nas u savezu

prica se da je abc hepatitis spavao i igrao sa MH:mothergoose:
tako kruze price po serveru
od igraca iz saveza DicktatX
ima jos toga
prica se da je jrk ima gratis gold na serveru
i da su 1 dana servera vec ima 6 k kata:party:

Mr Einstein4
08.06.14, 20:08
pa da MH stiti jrk
niko nam nista ne moze
MH igra kod nas u savezu

ima jos toga
jel se meni čini ili ti držiš misu samom sebi? :cerek:

kaj da velim osim-klasika i bravo za tebe :D

legeendica
08.06.14, 20:09
pa da MH stiti jrk
niko nam nista ne moze
MH igra kod nas u savezu

ima jos toga

ziher si spavao sa MH, nisam znao da si jos i derpe uz to sve

Pafke
08.06.14, 20:10

MH štiti onog ko najviše plati :D

Mr Einstein4
08.06.14, 20:11
MH štiti onog ko najviše plati :D
logično zna se ko je najviše platio :D

legeendica
08.06.14, 20:11
placa se u naturi, sam je reko covjek

Isabella_Este
08.06.14, 20:36
ocito je ultra zabavno na serveru ako je ovakvo stanje na forumu :)
jos malo pa planovi :bic:

tripko
08.06.14, 20:38
ziher si spavao sa MH, nisam znao da si jos i derpe uz to sve

mama ti je derpe
a mh je zensko
legendice brukice
ocito te bruka :kid:

tripko
08.06.14, 20:39
jel se meni čini ili ti držiš misu samom sebi? :cerek:

kaj da velim osim-klasika i bravo za tebe :D

:fairy:

Mr Einstein4
08.06.14, 20:45
ocito je ultra zabavno na serveru ako je ovakvo stanje na forumu :)
jos malo pa planovi :bic:
kaj da ti velim,kako je-tako je

mama ti je derpe
a mh je zensko
legendice brukice
ocito te bruka :kid:
teške riječi sine tripkane :P ako nemaš što pametnije osim vrijeđati nečiju mamu,poklopi se po ušima i igraj se sa tim tvojim kamionom koji voziš

legeendica
08.06.14, 20:47
ma previse tripova uzimas pa mislis da je zensko il si fulo slovo umjesto trpko :')

legeendica
08.06.14, 20:47
sretan rodendan ana btw :)

Mr Einstein4
08.06.14, 20:49
pridružujem se čestitkama :)

Isabella_Este
08.06.14, 20:50

off tema
hvala :) a sreco, odakle tebi kako se ja zovem? :)

@ mr.e

hvala :)

Mr Einstein4
08.06.14, 20:51
off tema
hvala :) a sreco, odakle tebi kako se ja zovem? :)
čuo je definitivno od drugih ljudi :D

legeendica
08.06.14, 20:53
ahahahahahahhaha e to je dobro pitanje odakle meni informacijeo svima vama, a vjeruj mi, dark mi nije govorio, on je vama cak o meni nes malo reko

btw zar ti je samo 25. cini mi se nekako krivo ^^ hahaha

Isabella_Este
08.06.14, 20:59
čuo je definitivno od drugih ljudi :D

pa posto nije od mene..od drugih sigurno jest :)

ahahahahahahhaha e to je dobro pitanje odakle meni informacijeo svima vama, a vjeruj mi, dark mi nije govorio, on je vama cak o meni nes malo reko

btw zar ti je samo 25. cini mi se nekako krivo ^^ hahaha

da, mozda i jest rekao..
ja se osjecam ni dana starija od 22.godine :)

legeendica
08.06.14, 21:08
to je dobro ak se tak osjecas :D zene bi se pogotovo mladje trebale osjecati :D ma znam kae reko, ne trebas govoriti mozda :)

Isabella_Este
08.06.14, 21:12
to je dobro ak se tak osjecas :D zene bi se pogotovo mladje trebale osjecati :D ma znam kae reko, ne trebas govoriti mozda :)

nije 'mozda' zbog toga sto je receno vec jel' on rekao :)

opet niste izdominirali server :(

legeendica
08.06.14, 21:14
pa ne znam, ja sam izdominirao svoj dio, a prvi server, mene nemres prcati za njihove prijetnje :D

Isabella_Este
08.06.14, 21:17
pa ne znam, ja sam izdominirao svoj dio, a prvi server, mene nemres prcati za njihove prijetnje :D

a cuj, igras sa njima sto mi daje legitimno pravo :)
moram priznati da mi pinkicu zao sto ne dizete ww :( od velikih planova 0 bodova

legeendica
08.06.14, 21:39
a igram sa njima jer sam napocetku bio u nekakvom ''SC'' koji je vodio nekakav idiot i shvatio sam da tamo nema kruha, i kad se to raspadalo javio sam se dicktatu, savez koji mi se cinio ozbiljnijim i na mom kvadrantu :) da ne povjerujes al imo sam i poziv za zif tada, i mogao sam birati i na kraju mi nije zao sto sam izabrao dicktat :D ekipa mi je urnebes

a to za ww, nemam komentara nit me se to tice, znam da si htjela vidjeti sam nas kako patimo sa wwom i da nam ga rusite :D

Mr Einstein4
08.06.14, 21:47
a cuj, igras sa njima sto mi daje legitimno pravo :)
moram priznati da mi pinkicu zao sto ne dizete ww :( od velikih planova 0 bodova

Ma daj,zao ti :D tebi je samo zao to sto nam nemres srokat ww 8 sve oko njega :) sto se tice dicktata,ekipu se ne smije vrijedjat jer je ekstra :) kao sto je i legenda rekao

Isabella_Este
08.06.14, 21:54
a igram sa njima jer sam napocetku bio u nekakvom ''SC'' koji je vodio nekakav idiot i shvatio sam da tamo nema kruha, i kad se to raspadalo javio sam se dicktatu, savez koji mi se cinio ozbiljnijim i na mom kvadrantu :) da ne povjerujes al imo sam i poziv za zif tada, i mogao sam birati i na kraju mi nije zao sto sam izabrao dicktat :D ekipa mi je urnebes

a to za ww, nemam komentara nit me se to tice, znam da si htjela vidjeti sam nas kako patimo sa wwom i da nam ga rusite :D

nije istina..ne uzivam u tudjoj patnji :)
a nemate vi komentara na nista..a gle, dobra ekipa ovo ono, znanja malo ili skoro nista, prevelika zelja?! svasta nesto :)

Ma daj,zao ti :D tebi je samo zao to sto nam nemres srokat ww 8 sve oko njega :) sto se tice dicktata,ekipu se ne smije vrijedjat jer je ekstra :) kao sto je i legenda rekao

pa kad kazes istinu, nije vrijedjanje :) a istina je da ste uber losi :) i sto je najtuznije, mogli ste imati server, ali aliiii..eto..i jos nesto, zasto uzimate arteve ako ih ne znate koristiti?

sbk83
08.06.14, 21:59
zasto uzimate arteve ako ih ne znate koristiti?

A da im ja pojednostavnim pitanje, zašto igrate travian kad ga ne znate igrati :D

Mr Einstein4
08.06.14, 22:09
A da im ja pojednostavnim pitanje, zašto igrate travian kad ga ne znate igrati :D
javila se prava osoba,veliki i preveliki tramax koji se bahati ekipi na hr1 kako je zeus,ne zeus i više od njega a obrukao se ovdje na hr2,nego legenda te pozvo na kavu i nisi došao,kako to možeš objasniti :)

emir123
08.06.14, 22:09

zasto ti citiras anu ?

zasto ja tebe citiram ?

pa di si ante burkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

emir123
08.06.14, 22:13
javila se prava osoba,veliki i preveliki tramax koji se bahati ekipi na hr1 kako je zeus,ne zeus i više od njega a obrukao se ovdje na hr2,nego legenda te pozvo na kavu i nisi došao,kako to možeš objasniti :)

nije se on obruko, ajmo rec da sam ga ja obruko manje vise,
al ko o cemu k o postenju :) pozdrav

Pafke
08.06.14, 22:14

Neču ništa reči da me ne napade pola SC-a na skypeu, samo ču svoje mišljenje izraziti u obliku smajlova.....

ROTFLROTFLROTFLROTFL

Mr Einstein4
08.06.14, 22:14
nije se on obruko, ajmo rec da sam ga ja obruko manje vise,
al ko o cemu k o postenju :) pozdrav
manje-više,ali svejedno to je bio njegov acc i sam si je kriv :D

Isabella_Este
08.06.14, 22:17
Neču ništa reči da me ne napade pola SC-a na skypeu, samo ču svoje mišljenje izraziti u obliku smajlova.....

ROTFLROTFLROTFLROTFL

tebi jos nisu dozivotno lupili ban? ne znam sta cekaju..
i mislim da osoba kojoj kad off umire zbog nedostatka hrane, minus se ne smanjuje, nema pravo ista ikome govoriti...

Pafke
08.06.14, 22:19
tebi jos nisu dozivotno lupili ban? ne znam sta cekaju..
i mislim da osoba kojoj kad off umire zbog nedostatka hrane, minus se ne smanjuje, nema pravo ista ikome govoriti...

Nemam zašto dobit ban :P

I ja sam svoje opravdanje za s1 rekao a vi pričajte šta očete, ja se bar ne brukam svaki server ko vaš vođa i vi (svi).

emir123
08.06.14, 22:20
manje-više,ali svejedno to je bio njegov acc i sam si je kriv :D

manje vise,
manje nego vi, a vise od vas tesko da ce ko nadmasiti

sbk83
08.06.14, 22:21
zasto ti citiras anu ?

zasto ja tebe citiram ?

pa di si ante burkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

evo brate , živi se :D

@ajnštajn

nisam ja veliki tramax, al veći od vas svih iz diktata zajedno

kao što se nisam ni obrukao na hr2....kad sam vas krenuo katati, da sam nastavio, popadali bi svi ko pijane kokoše, jer niste u stanju zaustavit prosječan off.(ok ok, za vas iznadprosječan) .no desilo se to što se desilo(dao sam svoj pass igraču iz saveza, on je off skucao na saveznika, i ja nakon toga obrisao acc)

a što ne idem sa legendicom na kavu? pa ja ti izlazim na kave samo sa elitnim društvom :D

@pafke...sto se ti javljaš , pa ti si najgori igrač traviana koji je igrao na hr domeni, obrukao si se prošli s1, obrukao si se ovaj s1...i bolje da ne pristupiš hr domeni više ikad, ili mijenjaj nick

Isabella_Este
08.06.14, 22:23
Nemam zašto dobit ban :P

I ja sam svoje opravdanje za s1 rekao a vi pričajte šta očete, ja se bar ne brukam svaki server ko vaš vođa i vi (svi).

on nikad nije bio moj vodja niti jest moj vodja..
i ja se nikad nisam brukala, osim na svom prvom serveru, ali 'trla baba lan' opravdanja nisam nikad koristila :)
jesam njubic, to sve stoji..ali ne pravim se facom i ne smijem se drugima poput tebe :) a pokazao nista nisi..osim svoje gluposti i neinteligencije :)

Mr Einstein4
08.06.14, 22:24

@ajnštajn

nisam ja veliki tramax, al veći od vas svih iz diktata zajedno

kao što se nisam ni obrukao na hr2....kad sam vas krenuo katati, da sam nastavio, popadali bi svi ko pijane kokoše, jer niste u stanju zaustavit prosječan off.(ok ok, za vas iznadprosječan) .no desilo se to što se desilo(dao sam svoj pass igraču iz saveza, on je off skucao na saveznika, i ja nakon toga obrisao acc)

a što ne idem sa legendicom na kavu? pa ja ti izlazim na kave samo sa elitnim društvom :D

@pafke...sto se ti javljaš , pa ti si najgori igrač traviana koji je igrao na hr domeni, obrukao si se prošli s1, obrukao si se ovaj s1...i bolje da ne pristupiš hr domeni više ikad, ili mijenjaj nick
hahahaha,ostao si bez offa,farmali smo te,oteli smo ti BO i vukovi BV,i ti dalje tvrdiš da se nisi obrukao? ili ćemo to kao prepisati sve emiru? daj molim te,ovo je smijeh

sbk83
08.06.14, 22:26
hahahaha,ostao si bez offa,farmali smo te,oteli smo ti BO i vukovi BV,i ti dalje tvrdiš da se nisi obrukao? ili ćemo to kao prepisati sve emiru? daj molim te,ovo je smijeh

kolega, kad sam vidio da su mi skucali off...sterao sam ih sve u kurac, izašao iz soba i nisam se ni spajao....
da sam se spajao, moš mislit što bi vi vidjeli tu BO i BV...

Mr Einstein4
08.06.14, 22:27
kolega, kad sam vidio da su mi skucali off...sterao sam ih sve u kurac, izašao iz soba i nisam se ni spajao....
da sam se spajao, moš mislit što bi vi vidjeli tu BO i BV...
mi smo vidjeli BO,ali BV ni traga :D

sbk83
08.06.14, 22:27

pa iskreno ni ne znam tko je uzeo BV niti kad...valjda RAM...

emir123
08.06.14, 22:28

a cije je artove izgubio ? svoje il od vukova sto vukovi nisu deffali ? ajde popij humorodone mozda ti se i nasmijemo jer ovo sto pises nema smisla, ocigledno nisi upucen u situaciju

Isabella_Este
08.06.14, 22:32

cekaj, vi ste uzeli bo? o travianski boze..zastoo?ali zbilja zasto? :(
vama je bitno da imate puno arteva kod sebe ili sta? jer koristiti ih ne znate..pogotovo ne art bo (i ne govorim zbog mizernih offova)

Mr Einstein4
08.06.14, 22:32
a cije je artove izgubio ? svoje il od vukova sto vukovi nisu deffali ? ajde popij humorodone mozda ti se i nasmijemo jer ovo sto pises nema smisla, ocigledno nisi upucen u situaciju
pa koga briga čije je izgubio,otišao je u cho odnosno kod tebe i napustio vukove i vukovi su jedan od dva vratili i tjt

emir123
08.06.14, 22:33
pa koga briga čije je izgubio,otišao je u cho odnosno kod tebe i napustio vukove i vukovi su jedan od dva vratili i tjt

sjedi pet

Mr Einstein4
08.06.14, 22:34
sjedi pet
može!

sbk83
08.06.14, 22:37

ma kakve veze gdje sam otišao, pa evo pitaj njega moj način igre na tom s2...hebe me se ladno gdje igram il u vukovima il u cho, il solo

htio sam katat BOP, nisu mi dali, krenuo sam ponovno na vas, dvojici vam preorao crop u 2 dana sa 8 valova...i dan dva iza toga skucali su off na rama
brate mili, da se nije to desilo, pa citav savez bi vam pao samo od mog offa u roku od 15 dana...a sto bi bilo da se R&W pridruzio i ostali ?

Mr Einstein4
08.06.14, 22:38
cekaj, vi ste uzeli bo? o travianski boze..zastoo?ali zbilja zasto? :(
vama je bitno da imate puno arteva kod sebe ili sta? jer koristiti ih ne znate..pogotovo ne art bo (i ne govorim zbog mizernih offova)
defitinivno neću opravdavati offere i njihove offove,jer je to njihova stvar što rade s njima i kako ih klikaju

Mr Einstein4
08.06.14, 22:38
ma kakve veze gdje sam otišao, pa evo pitaj njega moj način igre na tom s2...hebe me se ladno gdje igram il u vukovima il u cho, il solo

htio sam katat BOP, nisu mi dali, krenuo sam ponovno na vas, dvojici vam preorao crop u 2 dana sa 8 valova...i dan dva iza toga skucali su off na rama
brate mili, da se nije to desilo, pa citav savez bi vam pao samo od mog offa u roku od 15 dana...a sto bi bilo da se R&W pridruzio i ostali ?
da je meni znati tko su ti ostali :cerek:

emir123
08.06.14, 22:39

a rama nisi htio katat ? :D

sbk83
08.06.14, 22:41
a rama nisi htio katat ? :D

@einstein...pa zik, ram i jos netko, ne sjećam se imena :D

Isabella_Este
08.06.14, 22:42
defitinivno neću opravdavati offere i njihove offove,jer je to njihova stvar što rade s njima i kako ih klikaju

pa vidis da sam rekla da nije do offova.. :)
a sta vi nemate zabranu pisanja ovdje?

Mr Einstein4
08.06.14, 22:42

@einstein...pa zik, ram i jos netko, ne sjećam se imena :D
ram je trenutno priča za sebe :D mogao si i njega katat

Mr Einstein4
08.06.14, 22:43
pa vidis da sam rekla da nije do offova.. :)
a sta vi nemate zabranu pisanja ovdje?
kako tko :D

sbk83
08.06.14, 22:46
ram je trenutno priča za sebe :D mogao si i njega katat

pa emir ga je i katao sa mog acc

Pafke
08.06.14, 23:42

Aj molim te kako san se ja to obrukao prošli s1 ? Ovaj s1 sam se obrukao to stoji i rekao sam svima zašto i nemam šta više raspravljat o tome.

I nemoj mi ti govorit da sam najgori igrač na hr domeni jer ti se svaki server brukaš samo imaš ekipu koja te brani i bez njih nikad nebi bija ovako glasan. Prošli s1 si molija žirafu da skataju NAV samo da vi pobjedite server, ovaj s1 se pravdaš na varanje tnt-a,.... I aj molim te osvoji koji server pa se onda kur*i po forumu.

sbk83
08.06.14, 23:58
Aj molim te kako san se ja to obrukao prošli s1 ? Ovaj s1 sam se obrukao to stoji i rekao sam svima zašto i nemam šta više raspravljat o tome.

I nemoj mi ti govorit da sam najgori igrač na hr domeni jer ti se svaki server brukaš samo imaš ekipu koja te brani i bez njih nikad nebi bija ovako glasan. Prošli s1 si molija žirafu da skataju NAV samo da vi pobjedite server, ovaj s1 se pravdaš na varanje tnt-a,.... I aj molim te osvoji koji server pa se onda kur*i po forumu.

1.uopće ja nisam zirafu molio, za razliku od nje, mi i jesmo katali NAV-ov ww
2. obruka si se tako da si slao hranu u tnt-ov ww, a igrao si za NAV, i pljuvao si po SVOME savezu
3. ne pravdam se uopće na varanje tnt-a, varanje tnta nije dotaklo ww fazu, i mogu biti još veći prevaranti, ne mijenja ww fazu uopće
4. imam ja ekipu...imaju oni mene...da se brukamo, nebi ovakva ekipa igrala... ;)

emir123
09.06.14, 00:00
jel dosta vise ? ja sam najgori igrac ove domene ikad, obruko se 10000 puta i sta vise eto vas ko djeca neka :D

Pafke
09.06.14, 00:06
1.uopće ja nisam zirafu molio, za razliku od nje, mi i jesmo katali NAV-ov ww
2. obruka si se tako da si slao hranu u tnt-ov ww, a igrao si za NAV, i pljuvao si po SVOME savezu
3. ne pravdam se uopće na varanje tnt-a, varanje tnta nije dotaklo ww fazu, i mogu biti još veći prevaranti, ne mijenja ww fazu uopće
4. imam ja ekipu...imaju oni mene...da se brukamo, nebi ovakva ekipa igrala... ;)

Jeste i tnt-ov koliko se ja sičam i onda si opet molio da ne kata vas nego NAV tako da vi možete uzet server.

Nikad 1 res nisam poslao u tnt-ov WW, to šta sam krivotvorija kopiju iz tržnice i zalipija je na skype u spam sobu to je bila zajebancija koju neki nisu shvatili. Pljuvao sam po svom savezu i ko nebi kad onako odigraju server, i nije me sram toga.

Pravdao si se na varanje tnt-a sve dok nije došla WW faza, a onda kad si vidio da nemaš šanse uzet server onda si se počeo pravdat na to da su 3 kvadranta skupa protiv vas.

Imaš ti ekipu i ona tebe, da ste prava ekipa uzeli bi svaki server bez problema majstore. :P

sbk83
09.06.14, 00:31
Jeste i tnt-ov koliko se ja sičam i onda si opet molio da ne kata vas nego NAV tako da vi možete uzet server.

Nikad 1 res nisam poslao u tnt-ov WW, to šta sam krivotvorija kopiju iz tržnice i zalipija je na skype u spam sobu to je bila zajebancija koju neki nisu shvatili. Pljuvao sam po svom savezu i ko nebi kad onako odigraju server, i nije me sram toga.

Pravdao si se na varanje tnt-a sve dok nije došla WW faza, a onda kad si vidio da nemaš šanse uzet server onda si se počeo pravdat na to da su 3 kvadranta skupa protiv vas.

Imaš ti ekipu i ona tebe, da ste prava ekipa uzeli bi svaki server bez problema majstore. :P

koje ti gluposti pričaš...
ja se pravdao na varanje tnt-a dok nije došla ww faza? pa gdje? kada??

pa sto je najgore, oni nisu ništa napravili ni uz varanje...

eto zato ti imaš ekipu i ti si igračina...il te pucaju kompleksi i ljubomora sto nit ćeš ikad igrat u ovakvom savezu, nit ćeš imat nit 10% od offova kakve mi imamo.

pozz

Pafke
09.06.14, 00:37
koje ti gluposti pričaš...
ja se pravdao na varanje tnt-a dok nije došla ww faza? pa gdje? kada??

pa sto je najgore, oni nisu ništa napravili ni uz varanje...

Nemoj se pravit glup znaš ti sve dobro šta je bilo. :P

eto zato ti imaš ekipu i ti si igračina...il te pucaju kompleksi i ljubomora sto nit ćeš ikad igrat u ovakvom savezu, nit ćeš imat nit 10% od offova kakve mi imamo.

pozz

Nemam ja ekipu nit mi trenutno treba jer ne igram, al kad igram sigurno je bolja od ove kakva je tvoja. :P

Nevidim razlog zašto da budem ljubomoran, zato šta pobjeđujete svaki hr server bez problema ? :cerek:

Pozz i tebi kad te istina tako boli. :P

sentinel
09.06.14, 08:57
A jeste se raspisali...
Koliko ja znam svi ste manje-vise utekli sa servera, a mi smo i dalje tu :D, ali necemo ulazit dublje u osobne animozitete, svi znate sto ja mislim o vama, i ja znam sto vi mislite o meni.
Svi govorite da smo losi, ovakvi, onakvi, ljudi bozji, mi se zajebavamo cijeli server, ekipa je odlicna, klikarimo bez obaveze (a da ne spominjemo RL, poslove, zene, djecu i slicno)
Otmemo poneki art, ulovimo poneki off, nekog skucamo tu i tamo, popijemo podosta napada :D preoru nam cropove, ali dignemo ih nazad u jedan dan :), a zaboravio sam najvaznije, okupimo se tu i tamo i nalijemo k'o guzice :D
Sve u svemu dobra zabava, a na koncu, zar nije to poanta?
Svi koji su se previse zapalili su na koncu i izgorjeli.
Sto se ww-a tice, istina, htjeli smo ga dizat ali u suradnji s nekim, ispalo je kako je ispalo.
Sami nemamo sanse, ne bismo mogli ni natare zaustavit, a godsi/bop/jrk kontra vukova ce bit zanimljiva utrka.
Samo da na kraju ne zidamo svi skupa jedan da se ovaj server zavrsi :P

legeendica
09.06.14, 10:53
nezz zas svi pisete da je decko veliki tramax, ja ne vidim nigdje njegovu velicinu, vidim sam jazavaca koji je govorio da je u osijeku jer se spicko a bio je u zagrebu, lako tebi bit baja tu prek foruma sa čobanima, misleci na bebeka i ekipu koja je isto provocira na temelju nicega, jer imaju psihicke probleme pa moraju izbacivati preko foruma jer nemaju zivot, a i to kaj si ti na hr2 radio to nije tvoje djelo, preuzeo si gotov acc i kurcio se, a tad je vec bio tudji off, a i koliko se sjecam vi nas gazili? koliko ja znam ja sam obrisao vasih 13 igraca, vi nasih, 1-2? s time da je to tek bilo kad su BoP i JRK se sletili.. a moram ti zapljeskati jbt jer jbg ti igras ovo godinama, ja igram par mjeseci, sorry majstore preveliki tramaxe

marlborozz
09.06.14, 10:56
ante ante svi smo za te ti si ante legenda naša
oćemo katati zika ante?
oćemo rama katati?
može hahaha evo ti pass pa šalji hahaha
može haha nije bed haha
samo šalji haha
kad pitaju šta je okrivim emira i moje ime je čisto hahaha
jer ja sam ante koji ne može ništa priznati
ante jel te stid ante? izao si cho ante...izdao si vukove...dao si pass ante i okriviš druge ante...stidi se ante..nemoj igrati više

Pafke
09.06.14, 10:57
nezz zas svi pisete da je decko veliki tramax, ja ne vidim nigdje njegovu velicinu, vidim sam jazavaca koji je govorio da je u osijeku jer se spicko a bio je u zagrebu, lako tebi bit baja tu prek foruma sa čobanima, misleci na bebeka i ekipu koja je isto provocira na temelju nicega, jer imaju psihicke probleme pa moraju izbacivati preko foruma jer nemaju zivot, a i to kaj si ti na hr2 radio to nije tvoje djelo, preuzeo si gotov acc i kurcio se, a tad je vec bio tudji off, a i koliko se sjecam vi nas gazili? koliko ja znam ja sam obrisao vasih 13 igraca, vi nasih, 1-2? s time da je to tek bilo kad su BoP i JRK se sletili.. a moram ti zapljeskati jbt jer jbg ti igras ovo godinama, ja igram par mjeseci, sorry majstore preveliki tramaxe

Nevalja ti se natezat, Tramax je uvik pobjednik bez obzira skatalo njemu cili savez il ne skatalo nikog. :brukica:

emir123
09.06.14, 10:57

kakve veze bebek sad ima sa tim ?

ako je ko provoricao onda sam to ja, bebek je skroz peti covjek tu :) koji nema veze sa tim i nema ga se smisla provlaciti kroz ovu temu

legeendica
09.06.14, 10:59
aj pomnozi se s sa nulom i nestani, pafke koji je ovaj? to neki tramaxov jazavac koji isto drzi glavu medju necijim guzovima?

emir123
09.06.14, 11:00
hahahahahahahahahha

to je taj burkicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pafke
09.06.14, 11:00
aj pomnozi se s sa nulom i nestani, pafke koji je ovaj? to neki tramaxov jazavac koji isto drzi glavu medju necijim guzovima?

Pojma nemam, neču se mješat u šta nisam upučen. :D :D

legeendica
09.06.14, 11:01
ma on je jazo, kad on nekom kenja, on je jakiii tramaaax, a sad cim se njega pocelo pljuvat, nisam ja ovo, nisam ja ono, ko curica je izgledo koja skvici, ma daj molim te, bas se vidi da je jos zelen

SC KILLER
09.06.14, 11:02
Nevalja ti se natezat, Tramax je uvik pobjednik bez obzira skatalo njemu cili savez il ne skatalo nikog. :brukica:

A kad je to nas neko skatao :cerek: Prvo zaigraj u kojem ozbiljnijem savezu a ne NAV/dicktat/tnt jel zna se da ste samo glasni na forumu ;)

marlborozz
09.06.14, 11:05
pomnoži se emire s 0 i nestani...onda se nakon toga podjeli s nulom i postani beskonačan burkiiccaaaaa

emir123
09.06.14, 11:06
pomnoži se emire s 0 i nestani...onda se nakon toga podjeli s nulom i postani beskonačan burkiiccaaaaa

hahahaha

mislio sam izvuci integral iz 0 pa peti izvod kad x tezi u minus beskonacno, pa u to podjelit i pomnozit, da mi se izvuce glava

legeendica
09.06.14, 11:06
cuj ovo, a neki dan je SC-ov ww preoran, bitno da je tu- a kad je nas neko skatao
e tu povlacim crtu jer vidim da su ovdje psihicki izludeni ljudi koji vise ne razlikuju realnost od iluzije, pa nemres ga toliko lagati i srati

SC KILLER
09.06.14, 11:09
cuj ovo, a neki dan je SC-ov ww preoran, bitno da je tu- a kad je nas neko skatao
e tu povlacim crtu jer vidim da su ovdje psihicki izludeni ljudi koji vise ne razlikuju realnost od iluzije, pa nemres ga toliko lagati i srati

Ja sam mislio na ovo cijeli savez katan naravno da su neki bili katani :brukica:
Je eto preoran bas :cerek:

marlborozz
09.06.14, 11:14

mi smo ti savez koji se nalazi u mentalnoj ustanovi, vidiš, nama su doktori rekli da je najbolji lijek za naše stanje i u cilju što boljeg lječenja biti na hr2 forumu i cijeli dan pisati

legeendica
09.06.14, 11:14
pa onda nauci pisati, to si mogo nauciti dosada, ipak imas 939 postica, ak su svi nasrani ko ovaj kad je neko nas skato, onda sam bez rijeci

legeendica
09.06.14, 11:15
hahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahha hahahahahahahah za tebe se ne bi cudio