PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 2

Stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

tripko
10.06.14, 17:38
a ti si ostao ne serveru ha ?

da ja jesam
nastavio sam igrati a ne ko ti i tvoja strasna opsana ekipa
podvili rep i pobijegli

tripko
10.06.14, 17:39
ne...pokazo si se farmetinom kojeg su svi zivi i nezivi farmali...mene su barem katali ali ti ...dno dna si .... ti da bi igro tebi treba qadro acc jer ti dual nije dovoljan jer ne da si loš kada imas neprijatelja u blizini nego ti nisi sposoban za zivit...i to je to...a bogu hvala znaju i drugi koliko si se napuho kao mega igracina a pokazo se ko tele....

lako je igrat i klikat u PM bogu iz noga i onda dolazi dasa i glumi ninđu naslikavajuci off....

Onaj tvoj igrac Napada.... eto vidiš...to je igrac...a ti ...ma ti si NULA... bio i ostao ....
ma ti si policajac
sto drugo reci ovake izjave samo glupi policaja moze davati

tripko
10.06.14, 17:39
http://public.carnet.hr/~ahorvate/citanje-i-pisanje.htm
mislim da će ti pomoći u boljem slaganju rečenica ;)

opusteno
nismo na satu hrv

tripko
10.06.14, 17:40
Bio je :) , došo na velika vrata ... tresla se šuma rodi se miš....

Kako došo tako ošo! :cerek:
dark
jeli i tu gasite acc ko svuda i bijezi te

Mr Einstein4
10.06.14, 17:41
opusteno
nismao na satu hrv
samo dajem savjete,jer ovo je kako je Bloom rekla:"čisto trabunjanje"

tripko
10.06.14, 17:42
ne...pokazo si se farmetinom kojeg su svi zivi i nezivi farmali...mene su barem katali ali ti ...dno dna si .... ti da bi igro tebi treba qadro acc jer ti dual nije dovoljan jer ne da si loš kada imas neprijatelja u blizini nego ti nisi sposoban za zivit...i to je to...a bogu hvala znaju i drugi koliko si se napuho kao mega igracina a pokazo se ko tele....

lako je igrat i klikat u PM bogu iz noga i onda dolazi dasa i glumi ninđu naslikavajuci off....

Onaj tvoj igrac Napada.... eto vidiš...to je igrac...a ti ...ma ti si NULA... bio i ostao ....
evo ga opet
kako si jadan

tripko
10.06.14, 17:46

jesi plako lord

tripko
10.06.14, 17:47
jesi plako lord
naj bitnije je sto si lazov
kakvoga majka jedan put u zivotu rada:party:

Mr Einstein4
jesi plako lord
ne razumijem koji bi to razlog trebao biti da darkec plače? :S

Dark Lord SB
jesi plako lord

jesi poremecen ? Mislim da si nemamo šta više pisat ja i ti ? ili si poremecen pa to nerazumjes ?

Adio !

Dark Lord SB
10.06.14, 17:49
naj bitnije je sto si lazov
kakvoga majak jedan put u zivotu rada:party:

De složi rečenicu kako spada pa nesto reci... Mene nazivaš lažovom ? samo neznam kome si ti svoje laži prodavao na pocetku servera ! Glumac , oskara trebas dobit !

tripko
10.06.14, 17:52
jesi poremecen ? Mislim da si nemamo šta više pisat ja i ti ? ili si poremecen pa to nerazumjes ?

Adio !
opet bijezis kako i uvjek dark cim stisne ti bijezis
:steta:

Bloom_32
10.06.14, 17:55
opet bijezis kako i uvjek dark cim stisne ti bijezis
:steta:

Ovo bi trebalo pisat ovako
opet bjezis kao i uvijek,dark cim stisne ti bjezis :D

tripko
10.06.14, 17:56
De složi rečenicu kako spada pa nesto reci... Mene nazivaš lažovom ? samo neznam kome si ti svoje laži prodavao na pocetku servera ! Glumac , oskara trebas dobit !

opet bijezsi dark opet
ma neka te malo gdje ces:palčina:

Dark Lord SB

:cerek:

SC KILLER

Pa nije bas da vi znate igrat pored neprijatelja :D sjetimo se pretproslog s1 jedino se ktm imali protiv sebe na svojem kvadrantu dok ste vi imali kolko 3, 4 saveza, pa onda prosli s1 na pocetku 3 saveza i na kraju cijeli kvadrant ,a ovaj s1 dicktat dosao sam i ispario nakon mjesec dana ;)

tripko

dadadaddada
super blooom

tripko
10.06.14, 17:57

evo ga sad je sretan
napokon neko na njegovoj strani:kid:

tripko
10.06.14, 17:58
[QUOTE=Dark Lord SB;1011464]De složi rečenicu kako spada pa nesto reci... Mene nazivaš lažovom ? samo neznam kome si ti svoje laži prodavao na pocetku servera ! Glumac , oskara trebas dobit ![/Q
polako Dark sto si nervozan
opusti se biti ce sve ok

Mr Einstein4
10.06.14, 18:00
evo ga sad je sretan
napokon neko na njegovoj strani:kid:
tko nije sve na njegovoj strani?

Isabella_Este
10.06.14, 18:01

ne, trebalo bi pisati:
opet bježiš, kao i uvijek. Dark, čim stisne, ti bježiš ;)

Mr Einstein4
10.06.14, 18:01
ne, trebalo bi pisati:
opet bježiš, kao i uvijek. Dark, čim stisne, ti bježiš ;)
opet nije točno :D
Opet bježiš,kao i uvijek. Dark, čim stisne,ti bježiš! :cerek:

tripko
10.06.14, 18:03
ode on opet
pobijeze
ko sto Dark

Isabella_Este
10.06.14, 18:05

nećemo saznati jel' mislio to kao izjavnu rečenicu ili kao uskličnu :) zato je i izostavljen, s moje strane, pravopisni znak..
a hvala tebi što ispravljaš ispravljeno :) što nisi odmah ispravio bio?

SC KILLER
10.06.14, 18:06
Al ga smarate sa tim pravopisom dovest cu vam rudlavog pa ispravljajte do mile volje :D

Mr Einstein4
10.06.14, 18:07
nećemo saznati jel' mislio to kao izjavnu rečenicu ili kao uskličnu :) zato je i izostavljen, s moje strane, pravopisni znak..
a hvala tebi što ispravljaš ispravljeno :) što nisi odmah ispravio bio?
nisam znao da ćemo još ići u ispravljanje :D a da ispravljam,imao bih duplo više postova od tripka,previše gramatičkih pogrešaka...

Mr Einstein4
10.06.14, 18:08
Al ga smarate sa tim pravopisom dovest cu vam rudlavog pa ispravljajte do mile volje :D
dovedi ga bit će zanimljviije :cerek:

Isabella_Este
10.06.14, 18:11
nisam znao da ćemo još ići u ispravljanje :D a da ispravljam,imao bih duplo više postova od tripka,previše gramatičkih pogrešaka...

poanta je da ako se već netko pravi pametan i ispravlja, onda ako pogriješi, ispravi ga i ispadni pametniji (na greškama se uči) :)

nego, super stanje na serveru :) imamo 2 strane, Vukove i vodonoše te BoP&JRK i još malo do planova :)

Bloom_32
10.06.14, 18:15
skuzila sam da mi fali zarez ,al mi se nije dalo ponovo ispravljat,hvala ti draga Ana sto si to ucinila ;)

tripko
10.06.14, 18:22
https://www.youtube.com/watch?v=RBJHhLnYGcg
:brukica:

emir123
10.06.14, 18:49
:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

tripko
10.06.14, 19:02
:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:
a sto da ima ja odgovorim moj emire
nego sa kraljem niksicem:blink:

tripko
10.06.14, 19:37
Sada sam dobio potrebne informacije :) .... dakle narečena gospoda igra ovaj server ....ako se bogami to njihovo igranje moze nazvat icim kao i moje ...hahaha....

U biti da nebi bio cinik.... jedan od 3 i igra kako spada i tu skidam kapu...ostala dva su stvarno smjeh .....baš kao i ja ;)
Ali je zalosno da ste tako neupuceni u ista sto se dogadja , kao da ste sami sa svojim selom u svom nekom serveru i neznate ni 10 kvadrata sta se dalje u okolišu zbiva....

Dno dna .....

Medjutim gospodo , ja nisam doso tu da se natezem sa tupkom i glupkom.... doso sam sam reci sretno svima u igri nadalje .... ;)

A sto se tice novih koaliranja ...pa bračo moja.... okolnosti rade diplomaciju a ne diplomati....
hahahahahahaha
on je doso pa je poso
ili je pobijegao opet:steta:

tripko
10.06.14, 19:38
:zeko:
Btw Ono tupko i glupko nema veze sa tobom i nekaci se na moj POST!

Forum služi za komentiranje stanja i događaja na serveru a ne prepucavanje i neznam kakvo vrjeđanje ili izazivanje....sada ces rec ja kao ne vrjeđam a nazivma dva igraca Tupko i Glupko .... rec cu samo da jednostavno nisam ja prvi nista poceo !

TaraT
10.06.14, 20:18
nego, super stanje na serveru :) imamo 2 strane, Vukove i vodonoše te BoP&JRK i još malo do planova :)

a nikome od genijalaca iz prve ekipe nije palo napamet da su olaksali bop/jrk posao
umjesto da, ako su vec odlucili koalirati, svaka strana uzme po jedan ww, i time podjele offove od bop/jrk, oni su im dali jednu metu na koju mogu ispucavati offove

po dosad vidjenom, bop/jrk bi trebali imati sasvim dovoljno offova za taj jedan ww, a ne znam s cime to ovi misle uzvratiti, posebno na arhitektu x5 (kojeg, btw, holder jos uvijek nema?!)

ipak, generalni dojam je da je utrka jednostrana, a da v&d nisu svjesni da ce se u jednom trenutku spotaknuti i da je nece nastaviti

DADOOZG
10.06.14, 21:56
E moj iglic pa to je dicktat haloooo ne znaju oni misliti :) samo zbrisati :)

Dao sam si truda i malo procitao ovo prepucavanje i moram vam se zahvaliti zanimljivi ste...

evo cak ako neko ima neki acc u jrk samo da mi da pass pa da mogu rec da sam i ja igrao protiv legendice :):):)

tripko
10.06.14, 21:59

Dao sam si truda i malo procitao ovo prepucavanje i moram vam se zahvaliti zanimljivi ste...

evo cak ako neko ima neki acc u jrk samo da mi da pass pa da mogu rec da sam i ja igrao protiv legendice :):):)
hahahahahah

emir123
10.06.14, 22:13
pa da onda skata taj acc,
nemoj, vidis da je lud.... nema zezanja sada

Mr Einstein4
10.06.14, 22:14

nek ti metla da acc,treba mu osoba koja će mu izbaciti nekakav offić :cerek: a dado,nemoj mi ti legendicu,on je ipak legendarni lovac na jaze poput nekih ovdje khm khm :D

SC KILLER
10.06.14, 22:16
nek ti metla da acc,treba mu osoba koja će mu izbaciti nekakav offić :cerek: a dado,nemoj mi ti legendicu,on je ipak legendarni lovac na jaze poput nekih ovdje khm khm :D

Taj nije u stanju puza ulovit , a kamoli ista drugo :D

Mr Einstein4
10.06.14, 22:28
Taj nije u stanju puza ulovit , a kamoli ista drugo :D
ma brz ti je on,sad ga ima sad ga nema :D skriva se uvijek,pazi iza tebe je :cerek:

SC KILLER
10.06.14, 22:50
ma brz ti je on,sad ga ima sad ga nema :D skriva se uvijek,pazi iza tebe je :cerek:

da se bojim komaraca nosio bi raid uz sebe :)

Mr Einstein4
10.06.14, 22:54
da se bojim komaraca nosio bi raid uz sebe :)
a onda nosi :D

tripko
10.06.14, 23:22
:opala:

marlborozz
10.06.14, 23:45
ww blokiran? wtf???

nisam bio na forumu cijeli dan...i mogu samo reći da je postalo jako žalosno ovako se prepucavati...prepucavajte se sa ofovima i defovima u igri malo za promjenu pogotovo legendica koji je tu najglasniji a svi znamo da ima najmanji ROTFL

Kalimero
10.06.14, 23:49
Ma sve puca od poštenja eto opet sad MH štiti JRK :D

Isabella_Este
10.06.14, 23:51
ww blokiran? wtf???

blokiran je vlasnik, vjerojatno zbog "ne imanja" multića :)

Kalimero
10.06.14, 23:55
To je nova taktika , pokupiš ban i spasiš ww privremeno

Kalimero
11.06.14, 00:01
Ajme banova već nekoliko sve poštenjačine

Bloom_32
11.06.14, 00:04
Ja sam uvijek tvrdila da su powerko i power asterix jedna te ista osoba,a vidim da sam bila u pravu
i jedan i drugi su blokani :cerek:

Kalimero
11.06.14, 00:08
sule veseli hyperion također

Isabella_Este
11.06.14, 00:09
sule veseli hyperion također

dodaj i bambya :)

powerko je zbilja žena od powera..a za ove ostale "rođake" nisam sigurna...

Bloom_32
11.06.14, 00:17
i largo takodjer,do jutra ce od vucjeg copora ostat vuk samotnjak :D

marlborozz
11.06.14, 00:21
baš me zanima ko bude kriv opet...

Bloom_32
11.06.14, 00:22
a ko drugi nego MH ....

marlborozz
11.06.14, 00:46
u suradnji sa jrk...

Maxi_Th
11.06.14, 00:50
Ajme banova već nekoliko sve poštenjačine

Sve veći od većeg :cerek:

marlborozz
11.06.14, 02:14
imamo velikih problema sa pojedincima u savezu...nikako da nauče da su preti deff jedinice i da nije baš neka fora ukrasti art s njima ROTFL

maliplavi
11.06.14, 02:20
opet se igra (ne)posteno.... :bic:

emir123
11.06.14, 07:03
imamo velikih problema sa pojedincima u savezu...nikako da nauče da su preti deff jedinice i da nije baš neka fora ukrasti art s njima ROTFL

ajme sta uradise od igre :(

pa sve kontra, dobro vidio sam da se neko deffa offom al da deff salju u napade :O :O

emir123
11.06.14, 07:25
danas diktat kattan i prettan, offan i deffan

marlborozz
11.06.14, 07:27
pa bile su nekakve promjene u igri i sad možeš staviti pretima rog preta u borbi protiv artova ROTFL

emir123
11.06.14, 07:29
samo od sad treba pretat, ali prije napada dobro napiti prete da bi isti bio uspjesan ROTFLROTFLROTFL

emir123
11.06.14, 07:31
pa bile su nekakve promjene u igri i sad možeš staviti pretima rog preta u borbi protiv artova ROTFL

da da doslo je do promjene tacnije sa kantom, sada imaju ove sa pivom pa kad heroja zalijes vojska koja ide sa njim postane off automatski,

marlborozz
11.06.14, 08:16
a di nam je burkica? nešto se ušutio nakon arta i 3 skatana kropa

emir123
11.06.14, 08:31
trazi saveznistvo od natara

sentinel
11.06.14, 09:47

hahahahahaha jbn off ti preti :D

emir123
11.06.14, 09:51
hahahahahaha jbn off ti preti :D

jbniji od necijih offova

sentinel
11.06.14, 10:03

Ja stvarno ne znam koji si ti igrac i moram se ispricat zbog toga.
U biti jedino sto vidim je da ti se svi obracaju kao dvorskoj/forumskoj ludi, ali ja necu :D
Ne znam ni zasto spominjes dicktat, osim ako imas neki fetis na nas kao i ostali trolovi ovdje?

emir123
11.06.14, 10:08
sentinel, govori mi bax da vam prolazi kroz ggove sa deffom jel to istina ?
i jos artove usput kupi

Kalimero
11.06.14, 10:44
Koliko ja vidim zasad je taktika nemožete vi srušit koliko mi možemo izgradit pa niko ništa ne defa :D

Maxi_Th
11.06.14, 10:57
a di nam je burkica? nešto se ušutio nakon arta i 3 skatana kropa

ma ne možeš to mjerit sa njihovim jednim oduzetim artom, i to šta je burkica ugasio 100000000 aceva u radijusu 5 kliometara od servera :brukica:

Dark Lord SB
11.06.14, 11:11
Koliko ja vidim zasad je taktika nemožete vi srušit koliko mi možemo izgradit pa niko ništa ne defa :D

Nisu lupili tamo di ih se čekalo .... peh ;)

Dark Lord SB
11.06.14, 11:11
sentinel, govori mi bax da vam prolazi kroz ggove sa deffom jel to istina ?
i jos artove usput kupi

jel problem uzet art kada nekog nema online duže vrijeme ? to problem ? nisam znao OMG !!!

Dark Lord SB
11.06.14, 11:13
Ja stvarno ne znam koji si ti igrac i moram se ispricat zbog toga.
U biti jedino sto vidim je da ti se svi obracaju kao dvorskoj/forumskoj ludi, ali ja necu :D
Ne znam ni zasto spominjes dicktat, osim ako imas neki fetis na nas kao i ostali trolovi ovdje?

Kad je Dado bio igrac ? njegovo je vrjeme davno prošlo.... sada je ratnik sa foruma ;)

Maxi_Th
11.06.14, 11:20
jel problem uzet art kada nekog nema online duže vrijeme ? to problem ? nisam znao OMG !!!

Pa neznaš ti još dosta toga meni se čini...Šta ne pomognete čovjeku onda kad ga nema, za to postoje sitteri znaš...

Ili možemo i preformulirat pitanje, šta vam neaktivac radi u savezu?? :pije kavu:

marlborozz
11.06.14, 11:44
opravdanja, opravdanja...ah ta opravdanja..ajde sljedeći put vam kažemo di idemo pa da stavite sav deff tamo ovako je bezveze skatati 3 kropa i uzeti art sa 1500 preta i 60 kata nekom na 45 sati putovanja koji nije online 2 dana sa malom potrošnjom, bez izgubljenog vojnika

emir123
11.06.14, 11:58

bezveze se pravdas-opravdanja nema

taj igrac je u top 10 pljackasa, sto znaci da ova tvoja prica moze da ima 2 zakljucka

1 da ima bota na accu
2 da mu neko igra ili sitter il sta vec, koji je mogao primjetiti taj napad koji je isao 2 dana do tog sela,

priznaj vec jednom gresku pa ces moci dalje sa mnogo manje tereta

ps.

a znate likovati kada uzmete anti art na neaktivnost i kada ga farmate...

joj kako skacete sami sebi u usta,,,

u rupe !

emir123
11.06.14, 12:14
Kad je Dado bio igrac ? njegovo je vrjeme davno prošlo.... sada je ratnik sa foruma ;)

Forum služi za komentiranje stanja i događaja na serveru a ne prepucavanje i neznam kakvo vrjeđanje ili izazivanje....sada ces rec ja kao ne vrjeđam a nazivma dva igraca Tupko i Glupko .... rec cu samo da jednostavno nisam ja prvi nista poceo !

kopirao sam namjerno citav post,,,, mislim dark da si malo konfuzan prijatelju :) (ako to mislis dole sto nije boldirano, valjda bi ti trebo bit primjer toga)

ni cisterna vas ne moze oprati ....

emir123
11.06.14, 12:27
usput ja mislim da je skroz podobna tema za komentirati

zasto su ti banovali suigrace ? tacnije ww ?

ko je sada u vezi sa MH-om? jer metla ocigledno nije, bio je banovan

Bloom_32
11.06.14, 12:33
I kao sto to obicno biva, prvi putnici su poceli napustat brod:)

emir123
11.06.14, 12:36
I kao sto to obicno biva, prvi putnici su poceli napustat brod:)

bloom moze malo konkretnije? :D

Bloom_32
11.06.14, 12:40
Moze,igrac zik vise nije u vukovima :D

emir123
11.06.14, 12:42
steta sto im se to dogadja al sami su krivi, nisu oni losi

Bloom_32
11.06.14, 12:57
Ma vidi,ja sam osnovala vukove,tj tada je bio zif,sa Aurelom,zigolom i jos nekolicinom igraca sa proslog s2,tada se u savez doslepao RAM koji je ajmo rec svojom kvalitetom "jezika" obrlatio Aurela koji ga je postavio u vodstvo,tada je RAM dogovorio saveznistvo sa dicktatom i ime ZiF promijenio u dickat nesto,nesjecam se vise,kad je vidio da je Aurela strefio infarkt skoro onda je okrivio mene tom svojom kvalitetom jezicine i Aurel mu povjerovao i tako sam ja iz obijesti obrisala acc:cerek:
Ustvari 20setak igraca u vukovima znam i mogu garantirat za njih,ovo ostalo se nebih htjela mijesat;)

emir123
11.06.14, 13:03
Ma vidi,ja sam osnovala vukove,tj tada je bio zif,sa Aurelom,zigolom i jos nekolicinom igraca sa proslog s2,tada se u savez doslepao RAM koji je ajmo rec svojom kvalitetom "jezika" obrlatio Aurela koji ga je postavio u vodstvo,tada je RAM dogovorio saveznistvo sa dicktatom i ime ZiF promijenio u dickat nesto,nesjecam se vise,kad je vidio da je Aurela strefio infarkt skoro onda je okrivio mene tom svojom kvalitetom jezicine i Aurel mu povjerovao i tako sam ja iz obijesti obrisala acc:cerek:
Ustvari 20setak igraca u vukovima znam i mogu garantirat za njih,ovo ostalo se nebih htjela mijesat;)

da znam imao sam takvih iskustva sa vukovima opcenito, a i konkretno sa ramom, istina je da dosta muti i to je tacno.

ali mislim da zik ne zeli igrati sa diktatom te je iz tog razloga izasao, jer ne vidim drugi razlog do prije tog saveznistva je sve funkcionisalo najnormalnije,

a ni ram nije vise sa vukovima.
ma haos opcenito na serveru vlada, jer ovo sa bananjem wwa nece na dobro,

TaraT
11.06.14, 13:35
Ma vidi,ja sam osnovala vukove,tj tada je bio zif,sa Aurelom,zigolom .....

nevazno sada, ali vukovi su nastali spajanjem zifa i l&f
u tome su najvece uloge odigrali ram, no name i jos par igraca iz l&f koji su se slozili da je to najbolja opcija za ++, ali tebe tad nije bilo u toj prici

emir123
11.06.14, 13:36
a zar je toliko bitno sta je bilo prije pola godine :)

nije valjda da se vukovima dogadja ono sto se dogodilo DicktatK-u ?

DADOOZG
11.06.14, 13:42

E moj lordicu,bjezi sa hr servera vis da se samo sramotite di god dodjete,na s1 ste dolazili predstavljauci se kao velesila,zuja cak na fejsu statuse stavljala....pa ste pobegli nakon mesec dana,ovdje ste dosli kao neke galamdjije i neki savezici vas razvaljuju...

brisssss

Bloom_32
11.06.14, 14:00
nevazno sada, ali vukovi su nastali spajanjem zifa i l&f
u tome su najvece uloge odigrali ram, no name i jos par igraca iz l&f koji su se slozili da je to najbolja opcija za ++, ali tebe tad nije bilo u toj prici

da, no name pogotovo jer je imao jedan acc u vukovima, a drugi u l&fu ;)

Dark Lord SB
11.06.14, 15:55
E moj lordicu,bjezi sa hr servera vis da se samo sramotite di god dodjete,na s1 ste dolazili predstavljauci se kao velesila,zuja cak na fejsu statuse stavljala....pa ste pobegli nakon mesec dana,ovdje ste dosli kao neke galamdjije i neki savezici vas razvaljuju...

brisssss
Na hr1 smo otišli zbog međusobnih svađanja i prepiranja ....a to sto nam ovi savezici bolidni zadaju probleme to je zato jer nit ne igra uopce pola ekipe koja bi trebala igrat.....
Uostalom i sam znaš....

Isabella_Este
11.06.14, 19:51

čemu dvostruka mjerila? vaše uzimanje velikog arta, sa acc-a, koji je bio na brisanju tada, je pothvat tjedna bio, a uzimanje malog arta vašem savezu je preloše jer je taj acc neaktivan i blah i blah..
pošto ste opet počeli pisati po forumu, bilo bi skroz lijepo onda, umjesto da pljujete da čestitate protivnicima

da znam imao sam takvih iskustva sa vukovima opcenito, a i konkretno sa ramom, istina je da dosta muti i to je tacno.

ali mislim da zik ne zeli igrati sa diktatom te je iz tog razloga izasao, jer ne vidim drugi razlog do prije tog saveznistva je sve funkcionisalo najnormalnije,

a ni ram nije vise sa vukovima.

a kako ni jednog od njih dvojice nema na forumu i ne mogu se ni opravdavati (i ne znam čemu) ni braniti, mislim da nema potrebe ni da ih se spominje..i nije to, kako je Bloom nazvala, napuštanje broda koji tone, već njihovo legitimno pravo i principi :)

da, no name pogotovo jer je imao jedan acc u vukovima, a drugi u l&fu ;)

vukovi = ZiF i l&f , tako da ako je i imao 2 acc-a, jedan je možda bio u l&f-u, a drugi sigurno nije bio u Vukovima ;)

čestitke BoPu i JRKu na akciji i uzetome artu :)

emir123
11.06.14, 21:33
nisam mislio nista lose, svatko ima valjda neko svoje misljenje,
a i za zika sam isto tako iznjeo ono sta ja mislim nisam nikada pomislio da je on upravo zbog toga izasao...

nista licno

sbk83
12.06.14, 00:04
očito da sam ja pao sa marsa, pa neka mi netko objasni šta se dešava :D

@dark srećo, dado je za tebe svemirski brod...

emir123
12.06.14, 00:19
diktat-vukovi u koaliciji

vukovi pojedini iz sebi poznatih razloga izlaze iz saveza, pola vukova banano zajedno sa wwom

sbk83
12.06.14, 00:31
televisa presenta: hr2

emir123
12.06.14, 00:32
ma to pred svjetsko malo da se zakuha

marlborozz
12.06.14, 02:11
Na hr1 smo otišli zbog međusobnih svađanja i prepiranja ....a to sto nam ovi savezici bolidni zadaju probleme to je zato jer nit ne igra uopce pola ekipe koja bi trebala igrat.....
Uostalom i sam znaš....

bolidni savezići kataju almighty diktat i uzimaju arte sa pretima ROTFL

emir123
12.06.14, 09:46
bolidni savezići kataju almighty diktat i uzimaju arte sa pretima ROTFL
:paladinko::paladinko:: paladinko ::paladinko::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::ce rek:

pazi ime smajlija hahhahahahhha

marlborozz
12.06.14, 10:24
imperija uzvraća udarac

Kalimero
12.06.14, 13:51
Postaje dosadno svaki dan po 2-3 kropa bez ikakvog otpora :tough:

emir123
12.06.14, 14:21
Postaje dosadno svaki dan po 2-3 kropa bez ikakvog otpora :tough:

https://www.youtube.com/watch?v=WI2NYRhlM30 :to victory:

marlborozz
13.06.14, 02:00
http://www.youtube.com/watch?v=bMI9gKDV-f0

marlborozz
13.06.14, 02:04
.

Bloom_32
13.06.14, 09:38
E zato sam ja bila pametnija pa izbrisala odmah acc haha
iako jos uvijek u inbox primam uvrede od pojedinih igraca vukova
svaka cast na nocasnjim napadima....

emir123
13.06.14, 14:27
.

jedna tacka tisucu rijeci

Maxi_Th
13.06.14, 17:30
molim da svi pogledate sljedeće
ovog puta stajem u potpunosti na stranu diktata, koliko god da oni mislili da smo mi imbecili i debili

evo...gadite mi se aurel powerko....sad bih najrađe potpisao sa diktat full savez samo da vas uništim...ma nebih al se to tako kaže :D
http://prntscr.com/3s96mu part1
http://prntscr.com/3s97bi part2
http://prntscr.com/3s97g5 part3
http://prntscr.com/3s97ky part 4

dicktat???? zar ste stvarno spali na ovo? da vas tako saveznici drugi dan ovako? meni nije drago zbog ovog evo iskreno...koliko god mislili neki da sam ovakav i onakav bar sam iskren...ovo je ispod nule...ovo nije igra nego glupost ove poruke...žao mi je uopće što sam uložio vrijeme u ovaj server...dark tvoje komentare ne želim komentirati jer nemaš nikakva djela da bi ih potkrijepio....isto ko i sentinel....1 napad cijeli server? vas 80 na nas 25? 1 krop skatan? nas 25 na vas 80? evo idu sad u sobu izveštaji...đenja...ide rat svima sad....

ma ti si sve kriv, kako ne razumiješ, da nisi "zaboravio"...hahahahah :bruka:

DADOOZG
14.06.14, 15:08
a di su sad oni hrabri i ponosni diktatovci? đe nam nestala ona legendica?

emir123
14.06.14, 15:26
u sumi lovi vukove :cerek:

marlborozz
14.06.14, 21:42
opa legendarni legendica je skupio nešto legendarnog ofa

Bloom_32
15.06.14, 00:58
opa legendarni legendica je skupio nešto legendarnog ofa

a jel napao koga il samo slikao pa se pohvalio? :)

marlborozz
15.06.14, 01:56
čekamo da krene pa nikako

tripko
15.06.14, 11:42
http://prntscr.com/3szoqp :brukica::101010:

Maxi_Th
15.06.14, 11:49
http://prntscr.com/3szoqp :brukica::101010:

Ma nemoguće, mora da on ima još toga samo to ti se ne vidi, to ti je onaj nevidljivi off koji je katao imaginarne acceve na nevidljivom serveru..:dance:

emir123
15.06.14, 11:54
u cast igraca koje je obrisao legendica !!!

Maxi_Th
15.06.14, 12:04
u cast igraca koje je obrisao legendica !!!

:pivo:

tripko
15.06.14, 13:44
:tough:

bole77
15.06.14, 14:43
pokazo si svoje umjece na hr1 ...nisi bio sposoban ni crop u sivoj razvit ! hahahahahaha , idi klikat na - 300 + 300 pa se pokazi za kraj ...igracina majko moja

E svasta ces cut kad dicktatovac nekog proziva za igru prikazanu na s1 :blink: Pa na s1 igra nije ni krenula kako se spada a vi ste vec bili jednim dijelom pobrisani,a ostatak vas je zbrisao sa s1 :brukica:

Maxi_Th
16.06.14, 16:55
Jel ovo zatišje pred buru... :to victory:

Mr Einstein4
16.06.14, 17:40
ma kakvi,zatišje pred maestralom je :cerek:

Isabella_Este
16.06.14, 18:32

očito..vjerojatno svi čekaju planove.. :)
nego, jel' se to tradicija malo promjenila i igrač, koji je izašao iz Vukova, umjesto da kata RAMa, katao Powera?

marlborozz
16.06.14, 20:08
da, biće da svi čekaju planove...prvo su svi čekali naseljenike, onda su svi čekali arte sad svi čekaju planove...ovaj server je zapravo jedna velika čeka

Mr Einstein4
16.06.14, 20:09
očito..vjerojatno svi čekaju planove.. :)
nego, jel' se to tradicija malo promjenila i igrač, koji je izašao iz Vukova, umjesto da kata RAMa, katao Powera?
misliš pokušao katati Powera? na njegovu žalost,mislio je da je dovoljno pametan da nasamari Vukove tako da odvuče deff kod powerka,no nije toliko :cerek: pa umijesto da je uzeo art i skatao ga,dobio je jedno veliko ništa i protukatanje :cerek:

marlborozz
16.06.14, 20:21
ah ta 72 sata...rekao bih da se zaljepio za zid, ali čini mi se da je bio jako nisko....prije u temelje....pobio lijepu količinu defa sa skoro nikakvim ofom....tako da ne znam ko je tu nasamaren :cerek:

emir123
16.06.14, 20:30
misliš pokušao katati Powera? na njegovu žalost,mislio je da je dovoljno pametan da nasamari Vukove tako da odvuče deff kod powerka,no nije toliko :cerek: pa umijesto da je uzeo art i skatao ga,dobio je jedno veliko ništa i protukatanje :cerek:

jel mi se cini il su i vukovi odjednom postali veliki savez kao i smijatura ?

Isabella_Este
16.06.14, 21:01

hm..ja to vidim malo drugačije..
od kad se Vukovi spojili sa Dicktatom
1. šef i još nekoliko njih bili banirani
2. izgubili su 2 offera
3. sad se jedan od tih offera zakucao i pobio Vukovima cca 44k falanga, cca 15k druida, 6,5k legića i cca 3k kopljića
4. a dobili su ništa, nekoliko offerčića

tako da, ne razumijem tvoje podrugivanje i smijeh..

sbk83
16.06.14, 21:42
stvarno ne mogu vjerovat koja sramota, diktat i vukovi u savezništvu...

hvala bogu sto sam i obrisao acc..

tripko
16.06.14, 23:54
:patkica:

marlborozz
18.06.14, 02:48
opa potpisano novo savezništvo sa fun savezom opet jedna velika megakoalicija ROTFL

emir123
18.06.14, 13:01
:bang::bang::bang::bang:

http://prntscr.com/3u03uj 2+2=3
odnosno diktatovaca ima manje od jrk/bop

pa moraju

http://prntscr.com/3u02ap

130 vs 54, i onda jos imaju mozga tu nesto pricati i zaliti se, ajde dje je onaj sto je rekao da sami nemaju sanse dizati ww, pa ostalo vam je jos 20 saveza, sve se ukoalirajte mozda ga i dignete, usput posaljite njemcima koju porukicu da kazu mhu, da natari moraju igrati sa vama jer vas nema dovoljno

DADOOZG
18.06.14, 14:21
Koje smjesne brojke igraca....to sve treba pogasiti

emir123
18.06.14, 15:45
Koje smjesne brojke igraca....to sve treba pogasiti

da tuzno je, al to je sve produkt novijih verzija i sve veceg broja servera, 1 normalni i 1 speed server bi bili sasvim ok, ali nama je do igre, njima je do para, oni sviraju mi igramo

al do prije unazad 3 mjeseca bilo je puno vise igraca, vidis sta se desava, ko sa kim koalira, i kako se nisko ide,
svako svakome ledja okrece svi se ljute....ljudi se masovno brisu

zakljucak- treba prestat igrat

marlborozz
18.06.14, 16:20
zaboravio si mnz ukoalirati tu

emir123
18.06.14, 17:14
ma imaju ih na bacanje, da ne zafali sto bi se reklo, taman im rjesis jednog saveznika oni nadju drugog- tj transformacija od neprijatelja do saveznika, moderni travian moderna pravila

ne mogu vise o njima muka mi bude

tripko
18.06.14, 18:58
:bang::bang::bang::bang:

http://prntscr.com/3u03uj 2+2=3
odnosno diktatovaca ima manje od jrk/bop

pa moraju

http://prntscr.com/3u02ap

130 vs 54, i onda jos imaju mozga tu nesto pricati i zaliti se, ajde dje je onaj sto je rekao da sami nemaju sanse dizati ww, pa ostalo vam je jos 20 saveza, sve se ukoalirajte mozda ga i dignete, usput posaljite njemcima koju porukicu da kazu mhu, da natari moraju igrati sa vama jer vas nema dovoljno
Bravo Emire 123456789987654333321
nek potpisu sa natarima saveznistvo i to je to:gamer:ROTFL

tripko
18.06.14, 19:13
Bravo Emire 123456789987654333321
nek potpisu sa natarima saveznistvo i to je to:gamer:ROTFL
evo da ima pomogneme da ne kazu da im samo odmazemo
evo sa ovim savezima niste jos koalirali

MNZ Hrvatska PLEMSTVO
-NU- tr Natari
NO RIS
SDK TDeff
UGR TOSE
CROATS tk
S.J. ?
SJ Ci
~NT~ HARDLARS
M&M mat
LAVOVI ...
SRTG za gold
T gg

Lp Hep Hvala

Sumasišavši
18.06.14, 21:49
Di ste suport rušioci,zar je to igra,sramota ste za travian.......mislim da ću izgasit acc,hebo takvu igru,fuj,odvratno,

tripko
18.06.14, 21:53
nisi uredu
ma nisu oni takavi nece oni tebe
:na karte:

Sumasišavši
18.06.14, 21:58
evo da ima pomogneme da ne kazu da im samo odmazemo
evo sa ovim savezima niste jos koalirali

MNZ Hrvatska PLEMSTVO
-NU- tr Natari
NO RIS
SDK TDeff
UGR TOSE
CROATS tk
S.J. ?
SJ Ci
~NT~ HARDLARS
M&M mat
LAVOVI ...
SRTG za gold
T gg

Lp Hep Hvala

to ti misliš da nisu,plačipi... možda i snama imaju pakt a da neznaš :D

Mr Einstein4
18.06.14, 22:09
Di ste suport rušioci,zar je to igra,sramota ste za travian.......mislim da ću izgasit acc,hebo takvu igru,fuj,odvratno,
di si mefi,ajde gasi acc,učinio bi uslugu serveru i naravno svojoj mami :daje cvijet:
svi ti šaljemo puse :luvz:

emir123
18.06.14, 22:10
di si mefi,ajde gasi acc,učinio bi uslugu serveru i naravno svojoj mami :daje cvijet:

ajde falangice smiri se,

da sam na tvom mjestu zamolio bih admina da me banuje

Sumasišavši
18.06.14, 22:17

neznam kakve veze mama ima sa ovim,tebe mama uči ovo igrati,ili daje instrukcije diktatu ??

Mr Einstein4
18.06.14, 22:22
ajde falangice smiri se,

da sam na tvom mjestu zamolio bih admina da me banuje

nemam razloga za to :P

tripko
18.06.14, 22:23
mozda treba pitati:pije kavu:

Mr Einstein4
18.06.14, 22:24
mozda treba pitati:pije kavu:
oo metla di si,fejka se ww a?

tripko
18.06.14, 22:24

Mr Einstein4
18.06.14, 22:25
ma može :palčina:

tripko
18.06.14, 22:26
:andjeo:
ko ja :blabla:

tripko
18.06.14, 22:28
:blabla:
ma može :palčina:

emir123
18.06.14, 23:25
nemam razloga za to :P

imas i ti i ti tvoji suport desperadosi, sto kad ih se opali u nos vracaju udarcima ispod pojasa, jadni ste

tripko
19.06.14, 00:00
imas i ti i ti tvoji suport desperadosi, sto kad ih se opali u nos vracaju udarcima ispod pojasa, jadni ste
ma nemoj tako
oni su posteni igraci bez multica ,prevara ,urota i naravno laznih obecanja:fairy:

emir123
19.06.14, 01:00
i naravno svi su protiv njih,citava 2 saveza od po 20-30 igraca, nepravdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
odo pisat njemcima ovo nema smilsa da ti ovako banuju citav savez sto je imao multije pa gdje to ima? i pritom svima ista kazna ?
dojcland sprehe, mehr pasteten, ich habe kajne anung, also das auto gegeben, spritz mi olgaaaaaaaa,,,, oh helga saciii, ich bin ajne klajne slagenfurtttttt

tripko
19.06.14, 02:48
i naravno svi su protiv njih,citava 2 saveza od po 20-30 igraca, nepravdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
odo pisat njemcima ovo nema smilsa da ti ovako banuju citav savez sto je imao multije pa gdje to ima? I pritom svima ista kazna ?
Dojcland sprehe, mehr pasteten, ich habe kajne anung, also das auto gegeben, spritz mi olgaaaaaaaa,,,, oh helga saciii, ich bin ajne klajne slagenfurtttttt
:blackeye:

marlborozz
19.06.14, 10:35
skidam kapu bijesnom galu....svaka čast...šetati off po suportima :101010: bravo majstore! bravo! ti si moj idol! kad odrastem biti ću bijesni gal!

Sumasišavši
19.06.14, 12:42
lajk.....pitao bi ga za poduku,trening,al mi glupo,:blackeye:

Sumasišavši
19.06.14, 14:56
auč....kaj se to bjesni nasadioooooo

tripko
19.06.14, 17:51
auč....kaj se to bjesni nasadioooooo
ma nije ne lazi8)

Isabella_Este
19.06.14, 19:46
lijepo je vidjeti da se sekundarci pokušavaju zakucati na suportu.. :)

dojučerašnji saveznici, sada protivnici..dojučerašnji protivnici, sada saveznici :)

marlborozz
19.06.14, 20:12
kokošare po suportima pa im nije onda ništa jasno kad ih se dočeka ROTFL

sbk83
19.06.14, 21:08
ruglooo :D

igliću i ana, vadite off i skatajte ih sve :D

Isabella_Este
19.06.14, 21:13
igliću i ana, vadite off i skatajte ih sve :D

Ana nema off..

tripko
19.06.14, 22:16
evo ih stizu ljuti su full:wanted:

Sumasišavši
19.06.14, 22:32
evo ih stizu ljuti su full:wanted:
ajde,tresete se ko trava na vjetru,sčim idu ??

ak i dođu zalijepe se obično :paladinko:

tripko
19.06.14, 22:33

:opala::blackeye:

tripko
19.06.14, 22:39

krenula opet vojska pusta
na dicktat se namiriše
al magla se spusti po putu gusta
pa svoga napada izgubiše

sad traže se po oazama
konje izgubljene traže
zato dobit će po guzama
a kud krenuše-eto ga vraže

skakuće oko kompa poskok
čeka pa čeka taj udar
al od sela napraviše odskok
hebo ti takav sudar

zato mabo zid sagradi
velik ,jak ,neprobojan
što li se ono po njemu cijedi
vidi čuda,sav je obojan

žalost i tuga serverom zavlada
padoše offovi pravi
muk i tišina napokon ovlada
a dicktat ponovo slavi

debo ,gorky i ostali
perje sad skupljaju
farme oni su postali
za drugi server...se okupljaju

joj joj joj
: suze mi idu na oci od ovih pijesnika
samo to u Dicktatu ima
legende
:harmonikaš:

marlborozz
19.06.14, 22:41
jel to naš dobri mabobab složio pjesmicu
on je baš dobar skladatelj

tripko
19.06.14, 22:43
jel to naš dobri mabobab složio pjesmicu
on je baš dobar skladatelj
nenenenene acc poskok
ako smijem primjetiti jako me podsijeca na KrlezuROTFL a cak u nekim dijelovima baca na Andrica:blink:

Sumasišavši
19.06.14, 22:46
:brukica:
omg,pa to su skladatelji
propao travian skroz,nema ih niti tu

emir123
19.06.14, 22:53
maobamban pjesnik ljubavni bolesnik ajmeeeeeeeeee :O :O :O

emir123
19.06.14, 22:57
krenula opet vojska pusta
na dicktat se namiriše
al magla se spusti po putu gusta
pa svoga napada izgubiše

sad traže se po oazama
konje izgubljene traže
zato dobit će po guzama
a kud krenuše-eto ga vraže

skakuće oko kompa poskok
čeka pa čeka taj udar
al od sela napraviše odskok
hebo ti takav sudar

zato mabo zid sagradi
velik ,jak ,neprobojan
što li se ono po njemu cijedi
vidi čuda,sav je obojan

žalost i tuga serverom zavlada
padoše offovi pravi
muk i tišina napokon ovlada
a dicktat ponovo slavi

debo ,gorky i ostali
perje sad skupljaju
farme oni su postali
za drugi server...se okupljaju

joj joj joj
: suze mi idu na oci od ovih pijesnika
samo to u Dicktatu ima
legende
:harmonikaš:

talentovan je,
cuo sam da jeleni rozgi pise pjesme, o malim brodiima i to
ha a

TaraT
19.06.14, 23:00
Ana nema off..

nemam ni ja
popamo
a ako se kojim slucajem nesto i naklika
pa, to se mora slikati, ne setati
:D

Isabella_Este
19.06.14, 23:10
nemam ni ja
popamo
a ako se kojim slucajem nesto i naklika
pa, to se mora slikati, ne setati
:D

i to loše :cry:
ja bih to voljela da imam što staviti na zid za kraj svoje "uspješne" travian karijere :plesem na kisi:

i sad će doći x i y osobe i reći kako smo sami sebi super :bic:

naklon za stihove, ultraaa

sbk83
19.06.14, 23:23
vadite off vani :D

emir123
19.06.14, 23:25
i to loše :cry:
ja bih to voljela da imam što staviti na zid za kraj svoje "uspješne" travian karijere :plesem na kisi:

i sad će doći x i y osobe i reći kako smo sami sebi super :bic:

naklon za stihove, ultraaa

ma stavi pjesmu na profil to je sada totalni innnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Sumasišavši
19.06.14, 23:28
:party::cerek:

Isabella_Este
19.06.14, 23:31

odmah :)

tripko
20.06.14, 01:00
odmah :)
evo ovo ti je super pjesma
Kad dark sklada pjesme !

Ponekad nocu, kada nemam neta
i ne vidi se PC od dima i od svjetla
sjetim se njega, Karabaja....
i tu pocinje ta prica, negdje nasred serverića
deff mi je stao u selu kao iz krimića
strava prava, Karabaja

Kad kroz zidine od sela
pridje offer ko da klize
sjekire pune sjaja, uz pratnju konja
rece kratko, Karabaja...Karabaja...Karabajaaaa

Ja sam offer, pravi raider
'ajde, prosetaj do skladista
mozda napravimo nesto
od tog tvog sela s greskom
rece sa smjeskom, strava prava.... Karabajaaaa

I jos mi je rek'o, prije neg' je nest'o
dole u travian baru pronadji moju raju
reci da sam te ja posl'o
i da ti srede selo
dobar si deffer, imas jaja
pozdravlja te Karabaja, Karabaja, Karabaja

Parkiram se herojem, udjem u travian bar
i upratim, tu sam covjek vrlo stran
like a njuber in Travian
osjetim poglede na sebi
i da se smot'o ne bi
prvi progovaram, sve vas pozdravlja

Isabella_Este
20.06.14, 01:04
evo ovo ti je super pjesma

da, tu sam već pročitala..nije ni do koljena onoj ranije stavljenoj..

tripko
20.06.14, 01:49
da istina
ona prva pijesma ja stavrno umijetnost

Isabella_Este
20.06.14, 13:22
lijepa akcija.. :)

DADOOZG
20.06.14, 14:35
lijepa akcija.. :)

di,šta,kaj? :D

Isabella_Este
20.06.14, 14:52
di,šta,kaj? :D

ma BoP/JRK ekipa išla katati Dicktat..po reportima, akciju su malo zeznuli, ali opet napravili posao skoro do kraja :) a i lijepe offeke prošetali :)

tripko
20.06.14, 15:42
Jako lijepa akcija od DicktatXROTFL

emir123
20.06.14, 15:57
.

emir123
20.06.14, 15:59
ma diktat support desperadosi

tripko
20.06.14, 16:36
ma diktat support desperadosi
evo mene su skatali
opet nevidljivim katama
:cry:

emir123
20.06.14, 17:05
jel te to legendica obriso opet ?

tripko
20.06.14, 17:12
jel te to legendica obriso opet ?

kako znas da je on kato:gamer:

marlborozz
20.06.14, 19:59
ma BoP/JRK ekipa išla katati Dicktat..po reportima, akciju su malo zeznuli, ali opet napravili posao skoro do kraja :) a i lijepe offeke prošetali :)

da, tako i meni žena kaže nisi napravio posao do kraja pa moram opet ROTFL

poskok
20.06.14, 20:49
poz spamerima :)

marlborozz
20.06.14, 21:44
jaooo ne mogu vjerovati....killali su mi sjekiru...e mislim stvarno nemam riječi

emir123
20.06.14, 21:50
da, tako i meni žena kaže nisi napravio posao do kraja pa moram opet ROTFL

kad si to kato zenu ? hahahahah perverznjak

marlborozz
21.06.14, 02:20
jel to istina emire da imaš desnu ruku full jaču od lijeve?

Sumasišavši
21.06.14, 08:38
jel to istina emire da imaš desnu ruku full jaču od lijeve?

:goodpost::101010:

emir123
21.06.14, 11:42
nije ful, al za par nijansi da

to je od klikanja perverznjaci :cerek::cerek:

marlborozz
21.06.14, 12:02
emir ga klika :cerek:

emir123
21.06.14, 12:18
kolko klikam posto sam kliker

Hamco
21.06.14, 12:25
Koja tuga od foruma i teme...

Pafke
21.06.14, 12:34

:goodpost:

emir123
21.06.14, 13:30
morate vas 2 poceti pisati da to pocne liciti na nesto

Mr Einstein4
21.06.14, 13:38
Da moraju :P

Mr Einstein4
21.06.14, 13:40
:101010:

Pafke
21.06.14, 14:43

Post godine. :101010: :cerek:

emir123
21.06.14, 15:58
Post godine. :101010: :cerek:

mozda i desetljeca

0 0 0 :cerek:

marlborozz
21.06.14, 16:08
i krenuo napada da napada
dicktat ovaj naš
eno dolazi sa zapada
al će da pukne baš

a vidi,eno i debe
i on bi da j***
e moj debo,jado jadna
sudba te čeka gadna

by maboban

baš lijepi pjesnik...divim se tim profilima

emir123
21.06.14, 16:09
euro song ima za cime da zali

tripko
21.06.14, 16:48
euro song ima za cime da zali

Napada me napada, ja ga udaram, udaram ga desnicom jedem mileram, napada mi reko da ga ne udaram u glavu, zato sto je on sin od pileta
ova pijesmica
pobijeduje zicer
na euro song
trazi se teksto pisac:daje cvijet:

poskok
21.06.14, 18:34
to je jedan dobar momak :)

Mr Einstein4
21.06.14, 18:37
Breaking News: Pronađen je tekstopisac ove gore navedene pjesme!

Legeendica the Legenda je izjavio za NovuTV: "Drage burkice i brukice,moram vas razočarati da je to od Ajzaka ali kod mene u boljoj verziji! Ne brinite se burkice moje, vidimo se mi nakon planova!
Ali od tog cijelog razgovora ekskluzivno za Novu TV koji je trajao više od 2 minute,izdvojit ćemo jedan njegov citat:"Soon, the winter is coming.. prepare yourselfs,my dear burkice,for new era!"

Over and out!

marlborozz
21.06.14, 18:41
šta god

emir123
21.06.14, 18:50
Breaking News: Pronađen je tekstopisac ove gore navedene pjesme!

Legeendica the Legenda je izjavio za NovuTV: "Drage burkice i brukice,moram vas razočarati da je to od Ajzaka ali kod mene u boljoj verziji! Ne brinite se burkice moje, vidimo se mi nakon planova!
Ali od tog cijelog razgovora ekskluzivno za Novu TV koji je trajao više od 2 minute,izdvojit ćemo jedan njegov citat:"Soon, the winter is coming.. prepare yourselfs,my dear burkice,for new era!"

Over and out!

znaci legendica nije spamsta brat

tripko
21.06.14, 18:51
Došao policajac doma iznenada i zatekne ženu golu u krevetu.
Izvadi pištolj i počne urlati na sav glas:
- "Govori kurvo, gdje je, sad ću vas oboje ubiti..."
Žena ništa ne govori, a on krene tražiti po stanu: otvara ormar, ništa. Otvara WC, ništa.
Zaviri pod krevet, a kad tamo goli muškarac leži i drži novčanicu od 100 kn u ruci.
Policajac zgrabi 100 kn i vikne:
- "Jebo mater, nema ga ni pod krevetom..."
:cvjetic:

Mr Einstein4
21.06.14, 18:59
znaci legendica nije spamsta brat
on ti je leutnant spamsta stajl ne brat

emir123
21.06.14, 21:49
a lutenet ne pise vise po forumu :(

marlborozz
21.06.14, 21:54
nema vremena off radi al će vidjeti da je bolje da je spamao nego džaba off radio :cerek:

emir123
21.06.14, 21:57
il mu je off spam :?

sbk83
22.06.14, 13:18
Emire, neću prežalit što si mi sa acc napravio :D

Ima li koji off account za preuzeti mozda na serveru? :D

emir123
22.06.14, 16:27
sta si trazio to si dobio :D niko ti nista nije uradio a da to nisi odobrio :)

acc, mozda ima mozda nema, ima mozda nema mozda

sbk83
22.06.14, 16:32
sta si trazio to si dobio :D niko ti nista nije uradio a da to nisi odobrio :)

acc, mozda ima mozda nema, ima mozda nema mozda

nisam odobrio da mi off skucate :D

emir123
22.06.14, 16:36
nisam odobrio da mi off skucate :D

reko si evo ti posalji, radi sta hoces :) pa Ante nisam budala :D

marlborozz
22.06.14, 17:48
ma emire, naravno da nije odobrio da mu skucate off, mislio je da budete bar koji fejk poslali a ne odmah u glavu ;)

emir123
22.06.14, 21:21
ma mozda je bio nesporazum kad smo se brisali, mozda je mislio nastaviti igrati, ni dan danas ne znam sta sam ja mislio a kamo li sta je on mislio :D tj sta smo mislili kad smo brisali

sbk83
22.06.14, 21:23
Ja u nijednom trenutku nisam mislio brisati acc....pass i dozvolu za katanje sam dao, sto ste i napravili...bezsmisleno je bilo katati po drugi put, jer je bilo vrlo očito da će za drugu rundu deff bit u selu

emir123
23.06.14, 00:05
ne seri
znam i ja, znas i ti, zna i bebek, zna i armin, i sam si reko da je dobro sto si se obriso, situacija na ++ se moze sazeti u jednu rijec a to je njesra,
drag si mi osto, nek tako bude i dalje, al nemoj vise tako nesto pricati, jer lazes i mene i sebe i sve sto citaju :) i pocinjes mi ic na k

sbk83
23.06.14, 00:09
Pa evo ti meni sad ideš na K.

sto ja to lazem? Da, dao sam ti pass accounta da skataš RAM-a no idiotski od tebe je bilo slati off opet nakon katanja, mogao si znati da će biti deff u selu. Ja ti nisam rekao da mi skucaš off, nego da skataš RAM-a što si i napravio u prvoj rundi katanja.

Naravno, kad se off skucao, vaša "izlika" je bila da ste mislili da ću brisat acc, sto ja nikad nisam ni rekao da ću napravit.

Da, nekidan sam napisao na forumu da je dobro što sam se obrisao zbog situacije na kvadrantu, ali mi je sada žao, jer bi bio baš gušt se igrati sa tom ekipom i onim offićem i artom BV ;)

emir123
23.06.14, 00:11
zasto nisi nastavio klikati off ako ti se igralo ?

sbk83
23.06.14, 00:14
zasto nisi nastavio klikati off ako ti se igralo ?

Ja sam bio u crikvenici poslovno kad se to sve desilo...kad sam se vratio, oteta su 2 arta, razrušen crop, zakucan off i svi supporti u konstantnom farmanju od polovice +/+ kvadranta, baš je postojao smisao za nastavit igrat. I nije mi se tada igralo, sad mi se igra :D

Pošto ste i imali pass, i na raspolaganju deff ....mogli ste i katanje cropa i otimanje arteva spriječit ;)

emir123
23.06.14, 00:20
deff je bio od vukova i kod nas i kod tebe, znao si to istog trenutka kad si dao pw da se kata ram, ne znam sta si ocekivao kasnije,
da bi konkretno pricali o ovome treba se umjesati 100000000 ljudi, 2 saveza, i 15 dana sa svim desavanjima u njima, ako oces pricat o tome imas PM, ovako mislim da se zelis samo opravdati, mi smo krivicu preuzeli na sebe, svi znaju da ti nisi kriv, jedino si navian ispao, al mi nismo zelili da se tako situacija rasplete, ne znam sta da ti kazem, ti si mislio jedno mi drugo dogodilo se neesto trece i sta sad ?

sbk83
23.06.14, 00:26
Ma ništa brate, kasna je ura, dosadna tekma...moramo o nečemu razglabat :D

Ja se nemam kome pravdat, samo mi se igra :D

emir123
23.06.14, 00:33
igralo se i bosni pa ispadose eno :D

sbk83
23.06.14, 01:10
igralo se i bosni pa ispadose eno :D

:D a jbg, očekivao sam puno bolju igru od njih...ali eto odoše doma

Isabella_Este
23.06.14, 17:16
čestitke na akciji :)

Naravno, kad se off skucao, vaša "izlika" je bila da ste mislili da ću brisat acc, sto ja nikad nisam ni rekao da ću napravit.

joj Ante, rekla sam da neću, ali moram..koga ti farbaš? pa svi koji su bili sa tobom u off sobi, znaju, vidjeli su i pročitali tvoje riječi koje su bile da nemaš više volje klikati, da želiš brisati acc, da BRIŠEŠ acc, da ovo da ono..i nemoj se praviti idiotom i reći da si se zezao, iako ti to jako dobro ide..mislim, jedno je skretati pažnju na sebe i očekivati da će ti netko reći "nemoj brisati, trebaš nam..", drugo je praviti se blesav na kraju balade..

Ja u nijednom trenutku nisam mislio brisati acc....

a ako ne misliš, što onda uopće trošiti riječi i uvjeravati, u prvome redu, samoga sebe da ćeš obrisati acc, kad znaju svi da nećeš..

Ima li koji off account za preuzeti mozda na serveru? :D

S4 je nedavno počeo, pa stigneš tamo napraviti acc ili uzeti neki :)

kao što sam rekla i u pdf-u od S1, jako ti dobro ide to izigravanje žrtve jer svi krive tebe, a zapravo su svi drugi krivi jer ne znaju što ti misliš, a to što misliš je jako različito od onoga što govoriš i pišeš :)
ja možda jesam upitnih igračkih sposobnosti, ali ne opravdavam svoje postupke na način da govorim da su drugi krivi

P.S. ne moraš mi se opravdavati jer nema razloga kad znamo i ti i ja da sam u pravu :)

sbk83
23.06.14, 17:26
Ti si u pravu

Bloom_32
23.06.14, 19:07

Sumasišavši
24.06.14, 12:29
Nitko nespominje kattanje diktatora :fajter:

Mr Einstein4
24.06.14, 13:47
S4 je nedavno počeo, pa stigneš tamo napraviti acc ili uzeti neki :)

Tramax imam ja neke luđake sa hr4,ako hoćeš mogu ti dat acc :cerek:

DADOOZG
24.06.14, 14:18
ej kaj te pere nervoza pa si došao tu bureke prodavat :D

legeendica
24.06.14, 14:41
malo gramatika steka a

emir123
24.06.14, 14:53
nitko ne spominje pokoji izgubljeni offic, ak ovak nastavite, necete imati za ww offica a mi cemo sela izgraditi bome

kako izgubljen taj igrac i dalje ima vise offa od tebe i nakon kucanja.... BOME

TaraT
24.06.14, 14:57
nitko ne spominje pokoji izgubljeni offic, ak ovak nastavite, necete imati za ww offica a mi cemo sela izgraditi bome

da, poprilicno off bodova kod bop/jrk
ali osim proslog tjedna off od "napada", nisam vidio nijedan off koji bi mogao ici na ww i raditi neku stetu

nego, i ti nesto skupio off bodova iliti udjelio deff bodove, kako mi se cini zik-u
nije valjda opet na nekom supportu?
:)

SC KILLER
24.06.14, 14:57
malo gramatika steka a

Steka i tebi mozak pa nikome nista :D

emir123
24.06.14, 14:59
Steka i tebi mozak pa nikome nista :D

hahahahahhhahaha

Mr Einstein4
24.06.14, 16:10
ej kaj te pere nervoza pa si došao tu bureke prodavat :D
Suti gospodine kme kme,vidjeli i culi smo dovoljno od tebe na hr1 :cerek:

maboan
24.06.14, 16:18
eh,,,koliko vremena nisam post ostavio-sad čitam šta pišete i ovo je jedino što mogu reć na to:

vidimo se opet kroz godinu dvije.

maboan
24.06.14, 16:28
talentovan je,
cuo sam da jeleni rozgi pise pjesme, o malim brodiima i to
ha a

prvo -jelena rozga ne pjeva o malim brodima-ne pratiš muzičku scenu pa ne komentiraj gluposti
drugo-talentovan nije već talentiran-ipak je hrvatski server

a treće...pjesme su zajebancija,čisto radi malo humora-a vi to ne morete skontat...možda malo nečeg fali....

e tu nema pomoći...

Mr Einstein4
24.06.14, 16:34
prvo -jelena rozga ne pjeva o malim brodima-ne pratiš muzičku scenu pa ne komentiraj gluposti
drugo-talentovan nije već talentiran-ipak je hrvatski server

a treće...pjesme su zajebancija,čisto radi malo humora-a vi to ne morete skontat...možda malo nečeg fali....

e tu nema pomoći...
Ma joj,nas mabo vam je ljudi nobelovac,tko ga napadne-svijet ce ga ubiti :D

legeendica
24.06.14, 16:52
da, poprilicno off bodova kod bop/jrk
ali osim proslog tjedna off od "napada", nisam vidio nijedan off koji bi mogao ici na ww i raditi neku stetu

nego, i ti nesto skupio off bodova iliti udjelio deff bodove, kako mi se cini zik-u
nije valjda opet na nekom supportu?
:)

ma glupiram se malo :D

poskok
24.06.14, 17:02
nemozete vi ni izgradit offa koliko ja deffa :P

Isabella_Este
24.06.14, 17:48
još 85 sati do planova :fajter:

Mr Einstein4
24.06.14, 20:32
još 85 sati do planova :fajter: