PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 2

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

milan rapajic
01.09.14, 08:51
:blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::b labla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::bla bla::blabla::blabla:

-siljo-
01.09.14, 10:36
šta je sad ovo ni traga ni glasa od travianske inteligencije? ajde, od 31 suporta što je za vas par skatanih, samo šteta što ste sad drugi...drugi u popu, drugi napadač, vječno srebrne u pljačkama, a tako velik igrač....totalno razočaravajuće ROTFL

SC KILLER
01.09.14, 11:02
zelis reci da bi dark potukao bop/jrk?
:)

A ono da :D

TaraT
01.09.14, 17:11
šta je sad ovo ni traga ni glasa od travianske inteligencije? ajde, od 31 suporta što je za vas par skatanih, samo šteta što ste sad drugi...drugi u popu, drugi napadač, vječno srebrne u pljačkama, a tako velik igrač....totalno razočaravajuće ROTFL

cek, ti stvarno mislis da nas to dira i da ste vi nesto napravili?!
osjecate se sad jaki i vazni?

trebalo vam je 264+20ak dana da posalje napade na supporte, i to, koliko 10 sati pred kraj servera
:D
a sve do tada ste cucali u kutu i molili se da se opet ne posalje na vas ww
stvarno, ssto reci.....smijati se, ...plakati...sstogod
:cerek:

A ono da :D

prestrasno za reci, ali bojim se da si mozda i u pravu

Huny Bunny
01.09.14, 17:30
ma što vi znate od traviana

Mr Einstein4
01.09.14, 17:38

trebalo vam je 264+20ak dana da posalje napade na supporte, i to, koliko 10 sati pred kraj servera

ispravak 287 dana :D

Kalimero
01.09.14, 17:46
6 min i gotovo
Čestitam svima na dobroj zabavi , nadam se da opet negdje zaigramo zajedno ili protiv. Ako sam bilo koga uvrijedio ispričavam se nije bila namjera .
Pozz do neke nove partije.

klampalampa
01.09.14, 17:49
iglic i ana me iz dana u dan sve vise i vise odusevljavaju :)

klampalampa
01.09.14, 17:55
dado, vidio sam da si pisao, raspitaj se malo od svojih suigraca, o ovo dvoje i sve ce ti biti jasno, raspitaj se i o nama pa onda govori dal smo djeca ili nismo :) ja sam se o tebi raspitao, ispalo je da si covjek kojem puca za sve i samo zahebava koga stigne :)

falangice, mislio sam da si ti malo pametniji, ali sta je tu je.... kviz je

ovi bop i jrk ne vidim razlog zasto uopce pricate sa ovo dvoje svemiraca, koji su izmislili sve, i ciji postovi su postal, ma nemam rijeci kako da objasnim.... sa vama jedna normalna osoba (a koja vas zna, i koja je dovoljno pametna da ima svoje misljenje) ne ma o cemu da prica, osimo nekim stvarima, ali ne mogu da trulim o tome po 100 put,

molim vas nemojte mi sad pricati po 100 put kako nemam argumente ili netso tako, ovo sto sam napisao je 10000000% tacno i to ce potvrditi svako ko vas zna , i ko mene zna :)

kako ono ? privatne stvari :) pa sam editovao, ispalo je da nisam toliko djubre na kraju ? toliko o istini, pozz to je to od mene :)

klampalampa
01.09.14, 18:00
ps.
tek sad vidim,

cestitke silji, basi, kerubinu i ostalim koji su tu bili al su obavljali onaj "nezahvalni" dio posla, mozete pricat sta hocete, najmanji savez je pobjedio server, pokazali najvise, sje tite se prica sa pocetka i svece vam biti jasno... hvala krivoj procjeni i iglicu jer su me dosta toga naucili, i pokazali kako da ubuduce shvatam skajp prijatelje, hvala falangici koji mi je dokazao da i nije sve onako kako se cini,

sada ce opet prica o nekakvim "officima" hahahahah ajde ajde svirajte al svirat cete.....

klampalampa
01.09.14, 18:17
zmijo sad znas ko sam ;)

http://prntscr.com/4inj4t

ksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssss

milan rapajic
01.09.14, 18:40
ps.
tek sad vidim,

cestitke silji, basi, kerubinu i ostalim koji su tu bili al su obavljali onaj "nezahvalni" dio posla, mozete pricat sta hocete, najmanji savez je pobjedio server, pokazali najvise, sje tite se prica sa pocetka i svece vam biti jasno... hvala saneli i iglicu jer su me dosta toga naucili, i pokazali kako da ubuduce shvatam skajp prijatelje, hvala falangici koji mi je dokazao da i nije sve onako kako se cini,

sada ce opet prica o nekakvim "officima" hahahahah ajde ajde svirajte al svirat cete.....

bravoooooooooooooooooooooooooooo
tuzla vakuf sarajevo mokosica i naravno dicmo
hvala vam hvala nama
svima hvala
najvise nasem suncokretu
hvala basu jer je konjina
hvala igiju
ma hvala mojoj mami na sarmama i tati na prsutu itd itd
hvala borisu tadicu hvala milanu rapajicu hvala hvala hvala
hvala onima na psihijatiriji sto ih je poslo tamo iglic pametnjakovic koji uvjek ostaje 2
VJECITI BROJ 2 R&W
hval miki hvala zulu plemenu u garesnici
hvala buhama ,muhama kukama
i za kraj hvala vam

milan rapajic
01.09.14, 19:26
:blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::b labla::blabla::blabla::blabla:

Mr Einstein4
01.09.14, 20:19
Evo doao je i red na mene da čestitam... elio bih u ime cijele moje koalicije čestitati ekipi JBGS na pobjedi. Čestitam i Multihunterima i Adminu na pravednom suđenju i bannanju,hvala Vam. Čestitam svima koji su ovo igrali i do nekog drugog servera.
LP Dr. Falanga/Ein :wave: :lock:

milan rapajic
01.09.14, 20:30
Evo došao je i red na mene da čestitam... Želio bih u ime cijele moje koalicije čestitati ekipi JBGS na pobjedi. Čestitam i Multihunterima i Adminu na pravednom suđenju i bannanju,hvala Vam. Čestitam svima koji su ovo igrali i do nekog drugog servera.
LP Dr. Falanga/Ein :wave: :lock:
gotov hr 2 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

histerian
01.09.14, 20:50

udba vas prati svih

:cop:

:wave:

-siljo-
01.09.14, 22:53
jel gotov taj ww više
emire kaš me vratit na skayp?
čestitam ani i igliću na osvojenom drugom off mjestu, također im čestitam što u stopu prate našeg prvog popera metlu, ajde nije kraj svijeta jednom ćete i vi narasti i biti prvi u nečemu

milan rapajic
01.09.14, 23:43
jel gotov taj ww više
emire kaš me vratit na skayp?
čestitam ani i igliću na osvojenom drugom off mjestu, također im čestitam što u stopu prate našeg prvog popera metlu, ajde nije kraj svijeta jednom ćete i vi narasti i biti prvi u nečemu
:lovju:

milan rapajic
01.09.14, 23:44
ma ma
hvala ani, iglicu pametnjakovic hvala bozi .jozi ,kozi lukinoj nozi
hvala franji ,anji ,manji tanji a boga mi i jovani
hvala
cestiteke acc R&W na vjecitome 2 mjestu
hvala vam na kompleksima ,degutantnosti ,arogantnosti ,prepotentnosti a bogami i na vjecitome 2 mjestu
hvala za office.hvala za hvala
fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W:gamer:

-siljo-
01.09.14, 23:54
hmm....milane milane, zar ti nisi čuo za basnu o kornjači i zecu? e, pa, zec ti je full brži, jači bolji od kornjače al opet kornjača bila prva a zec drugi...valjda zbog silne prepotentnosti šta ja znam

milan rapajic
02.09.14, 00:02
hmm....milane milane, zar ti nisi čuo za basnu o kornjači i zecu? e, pa, zec ti je full brži, jači bolji od kornjače al opet kornjača bila prva a zec drugi...valjda zbog silne prepotentnosti šta ja znam
nenene kornjaca je bila brza jer je u 4 razredu osnove skole pila jogurt ili cak da nije ta kornjaca bila najpametnija ili zec ili kornjaca
ili trci jelen korz sumu nosi papagaja za njime trci iglic i hvata mu jaja

-siljo-
02.09.14, 00:25
nenene kornjaca je bila brza jer je u 4 razredu osnove skole pila jogurt ili cak da nije ta kornjaca bila najpametnija ili zec ili kornjaca
ili trci jelen korz sumu nosi papagaja za njime trci iglic i hvata mu jaja

ma bjež, vidiš da se ne smije pojaviti na forumu, od silne sveprisutne travianske intelekcije je uspio uloviti pfff samo druga mjesta

Had
02.09.14, 10:05
Čestitke MH na pobjedi uz sporedni dio ekipe tj. BoP i JRK.
Pozdravljam sve i zahvaljujem MH što ste me odbili nakon 7 godina igre da više nikad ne povirim na Travian. :)

ps: nikad nisam zaslužio a ni dobio ban od kad igram što je čudo jer i takve ovdje banaju..

( Had, Elcroman, Helios itd. )

-siljo-
02.09.14, 10:29
Čestitke MH na pobjedi uz sporedni dio ekipe tj. BoP i JRK.
Pozdravljam sve i zahvaljujem MH što ste me odbili nakon 7 godina igre da više nikad ne povirim na Travian. :)

ps: nikad nisam zaslužio a ni dobio ban od kad igram što je čudo jer i takve ovdje banaju..

( Had, Elcroman, Helios itd. )

sudac je uvijek kriv ROTFL

Had
02.09.14, 11:09

...možda je tebi :P .... meni većinom nije...ali eto ima iznimaka na žalost igrača koji to još hoće trpjeti ali ja matori više NE

GL

klampalampa
02.09.14, 11:27
za izabelu evo ti jos jedan print skrin, da se vidi ko laze a ko govori istinu, ti nit lazes nit govoris istinu nego lupetas,
http://prntscr.com/4iw8l2 ne pise vise na forumu ? bas bas bas smijanje :)

siljo vidis da mi ne idu skajp razgovori i druzenje, a i u k*rcu sam sa vremenom,
,
a ovaj ovdje preposteni, koji igra travian jos od beta verzije, ne konta da je zabranjeno ulaziti na vise acca od jednog sa pwom, i meni su svi krivi kad nesto pogrjesim dok ne skontam da sam ustvari ja krivac, ako ti i dalje nije jasno pitaj svog vodju ivicu, pa nek ti objasni kakako su on i njegova igrali citav server, al naravno dobit ces odgovor iz kojeg ces izvuci zakljucak da je kriv neko peti i da je mh za sve radio u korsit jrka, cijeg je clana kaznio sa brisanjem vojske i oduzimanjem 50% popa, i onda se usudite reci kako je taj isti clan u semama sa mhom, hahahahahahahaaahhaa, jaoooooooooooooooooo,
samo mi nije jasno zasto nije banovao ovo dvoje jer je svako znao da su igrali sa multijima i ptice na granama vise propjevale, al to ti je ova super postena ana sa mnostvo argumenata sigurno fino spakovala i poslala mhu ;) morate sa njima malo vidit da vam objasne kako ide to sa multijima i na konju ste, onda cete moci graditi i 2 wwa, jer to ti je njihov standard

metla- dobar ti "popić", ocekuj u naredna dva dana post od doticnih kako si ustvari trebao imati veci pop jer je to za njihove standarde banana, iako se primjetilo da im je pop bio u drugom planu

a za ovog super hika, svaka ti cast, objektivan si u pm, prijateljima ban po 7 dana, a ovima vamo pola godine, sad ces rec da su oni manje krivi, al za svadju je potrebno dvoje, uvjek bilo vazda bice ;) sreca tvoja pa mi nije dosadno, inace bi ti napravio 1000 acca i pisao na svakoj temi svakakve gluposti, a i od ovih ovdje sam se malo smorio

cao

klampalampa
02.09.14, 11:45
.

amon ra
02.09.14, 12:53
Samo pobjednici se pamte.

TaraT
02.09.14, 13:10

nije, ali dobro dodje kad je pristran

Samo pobjednici se pamte.

posebno, kad su pobjedile curice

Mr Einstein4
02.09.14, 13:19
:cerek: kme kme

-siljo-
02.09.14, 13:20
oooo pa de si drugi u svemu

amon ra
02.09.14, 13:42
šiljo tko je ono bio drugi u svemu ja vec zaboravio

milan rapajic
02.09.14, 13:44
nije, ali dobro dodje kad je pristran

evo da ne pricate ti i ana po serveru da vam niko nije cestitio samo blablabla

hvala vam na kompleksima ,degutantnosti ,arogantnosti ,prepotentnosti a bogami i na vjecitome 2 mjestu
hvala za office.hvala za hvala :daje cvijet:

milan rapajic
02.09.14, 13:46
evo hvala i tebi
ROTFL
amon ra :cowboy:

TaraT
02.09.14, 13:46
oooo pa de si drugi u svemu

navratio malo vidjeti ssto ima
samo, moram biti oprezan i paziti ssto pisem, da vas opet ne rasplacem

milan rapajic
02.09.14, 14:05
HAHAHAHAHAHA
hvala ti tarat sto smo curice
hval ti sto si nas rasplako
i navrati ti opet tu malo ovo ono
ako ti treba pokazati objasniti nesto o travainu samo ti navrati ja sam ti uvjek na raspolaganju
a i ekipa iz JRK i BOP saveza

Mr Einstein4
02.09.14, 14:22
pazi možda ti nuliraju gg :D

milan rapajic
02.09.14, 14:36
pazi možda ti nuliraju gg :D
dobar dan
iz kojg si ti saveza
ako nij tajna

Mr Einstein4
02.09.14, 14:39
dobar dan
iz kojg si ti saveza
ako nij tajna
nije nije,iz dicktata sam :P to svi znaju hehe

milan rapajic
02.09.14, 14:43
svi znaju hehe[/quote]

milan rapajic
02.09.14, 14:44
nije nije,iz dicktata sam :p to svi znaju hehe

rotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotfl

TaraT
02.09.14, 15:10
pazi moda ti nuliraju gg :D

da, zamisli tek koji bi to udarac bio
ostati bez gg-a zadnji dan servera
ali, toliko hrabre bas i nisu bile

milan rapajic
02.09.14, 16:51
da, zamisli tek koji bi to udarac bio
ostati bez gg-a zadnji dan servera
ali, toliko hrabre bas i nisu bile

fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W

bole77
02.09.14, 17:04
TaraT,,more jedno pitanje..vidim da te ovi neki rapaici,,klompeklampe i ini kao sprdaju radi drugog offera i drugog popera servera,,pa me zanima koji su oni bili na tablicama..nije valda da oni svi dijele prvo mjesto u raznim statistikama pa da imaju razlog za ovoliko istih i slicnih postova...
btw,,ovoliko gluposti na nekom od pdf-a nikad ni priblizno nisam vidio :brukica:

TaraT
02.09.14, 17:28
TaraT,,more jedno pitanje..vidim da te ovi neki rapaici,,klompeklampe i ini kao sprdaju radi drugog offera i drugog popera servera,,pa me zanima koji su oni bili na tablicama..nije valda da oni svi dijele prvo mjesto u raznim statistikama pa da imaju razlog za ovoliko istih i slicnih postova...
btw,,ovoliko gluposti na nekom od pdf-a nikad ni priblizno nisam vidio :brukica:

a gle, da oni znaju bar imalo o meni,..pa bi znali da nikad nisam bio u top 10 popera
pop je sredstvo, ali ne i cilj
ovdje, eto, zbog izrazito lose konkurencije, bili smo do samog kraja vodeci poper, ali ne ciljano
dal bi bilo lijepo da je to ostalo tako i na kraju, da...
da li mi znaci ista ssto nije tako,...ne

ssto se offova tice, ahhh, prikazana su 3 napada na ww
off iz gg, koji je do par dana pred slanje na ww brojao cca 75k sjekira +35+8+3,5 a na ww je otisao znatno manji (pao na 60k sjekira i 1,5k kata)
za ovaj server je bio i vise nego dovoljan da cudo i zid rusi na 0, ali na nekom ozbiljnijem serveru bi bilo u najmanju ruku upitno moze li se to zvati ww offom
off selo I. put: 155k batina+47+7,5+4,5
ajde, ok, nelos broj batina, pa cak i tv, ali masinerija, wtf, ramokatas.....
off selo II. put, koje je nastalo samo zato jer su se bojali poslati ista na nas do samog kraj:85k batina+25+2+3
omg, pa to ne bi ni trebalo ici na ww, eventualno bi moglo posluziti za kakav pokusaj uzimanje arhitekte ili plana

ipak, uz sve to ssto sam objektivno nezadovoljan offovima koje smo prosetali, uzevsi u obzir minimalno vrijeme i trud koji su ulozeni, posebno zadnjih 6 mjeseci, i vise nego solidno, a svaki od offova daleko premasuje bilo koji njihov
vjerojatno je to i razlog tolike buke na forumu i ratnih poklica, koje su...nekako...slucajno... zaboravili pokazati u igri

milan rapajic
02.09.14, 17:39
a gle, da oni znaju bar imalo o meni,..pa bi znali da nikad nisam bio u top 10 popera
pop je sredstvo, ali ne i cilj
ovdje, eto, zbog izrazito lose konkurencije, bili smo do samog kraja vodeci poper, ali ne ciljano
dal bi bilo lijepo da je to ostalo tako i na kraju, da...
da li mi znaci ista ssto nije tako,...ne

ssto se offova tice, ahhh, prikazana su 3 napada na ww
off iz gg, koji je do par dana pred slanje na ww brojao cca 75k sjekira +35+8+3,5 a na ww je otisao znatno manji (pao na 60k sjekira i 1,5k kata)
za ovaj server je bio i vise nego dovoljan da cudo i zid rusi na 0, ali na nekom ozbiljnijem serveru bi bilo u najmanju ruku upitno moze li se to zvati ww offom
off selo I. put: 155k batina+47+7,5+4,5
ajde, ok, nelos broj batina, pa cak i tv, ali masinerija, wtf, ramokatas.....
off selo II. put, koje je nastalo samo zato jer su se bojali poslati ista na nas do samog kraj:85k batina+25+2+3
omg, pa to ne bi ni trebalo ici na ww, eventualno bi moglo posluziti za kakav pokusaj uzimanje arhitekte ili plana

ipak, uz sve to ssto sam objektivno nezadovoljan offovima koje smo prosetali, uzevsi u obzir minimalno vrijeme i trud koji su ulozeni, posebno zadnjih 6 mjeseci, i vise nego solidno, a svaki od offova daleko premasuje bilo koji njihov
vjerojatno je to i razlog tolike buke na forumu i ratnih poklica, koje su...nekako...slucajno... zaboravili pokazati u igri
jedva si docekao da te neko nesto pita hihihih
da malo opet pametujes kao je sve ovo uzasno lose bijedno jadno
ali ja kazem hvala ti iglicu
hvala ti na podukama
hvala ti na ma na svemu ti hvala ti si bog
hvala ti zato sto si bog
hvala ti iglicu sto ti sve znas sto niko drugi nista ne zna
hvala ti iglicu na ljubomori
hvala ti na cilju jer mi smo svoje ciljeve i planove ostvarili
hvala ti na 3 napada na ww
hvala zi iglicu sto dolazis i dalje na forum jer da ti nisi tu ovaj server nebi bio ovako los
hvala ti iglicu na nasim losim offovim
hvala ti iglicu sti si nam dozvoljavao da ispustamo ratne poklie
hvala ti iglicu sto si iglic jer da nisi nama bi bili uzasno dosadano jer fakat mi nebi imali koga sprdati
hvala ti iglicu na nezadovoljstvu
hvala ti na iskrenim cestitkama i naravano

fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W

Huny Bunny
02.09.14, 18:02
sve to ok al kak nema ove elite iz SC da se prave pametni

klampalampa
02.09.14, 18:19

sta je jeo iglic danas reci mi molim te

Huny Bunny
02.09.14, 19:19
sta je jeo iglic danas reci mi molim te

velke ćevape s lukom

TaraT
02.09.14, 20:49
hvala ti iglicu sti si nam dozvoljavao da ispustamo ratne poklie

kmee kmee, usprkos vjerovanjima nekih clanova foruma, nije ratni poklic

i do nekog drugog servera, lp

a za nase pobjednike

http://prntscr.com/4j1lsx

https://www.youtube.com/watch?v=zWCwJdGlBwQ

Mr Einstein4
02.09.14, 21:38

a za nase pobjednike

Breaking News:novi savez zvan kme kme došo na .hr domenu :cerek: :cerek:

klampalampa
02.09.14, 21:48
kad ste to ime promjenili, pa vi nikad ne placete ni kad vam se artovi deffom uzimaju

milan rapajic
02.09.14, 21:49
kad ste to ime promjenili, pa vi nikad ne placete ni kad vam se artovi deffom uzimaju
bravo
on nam se doso smijati hahhaha
kakav lik

milan rapajic
02.09.14, 21:52

a za nase pobjednike

jedva si docekao da te neko nesto pita hihihih
da malo opet pametujes kao je sve ovo uzasno lose bijedno jadno
ali ja kazem hvala ti iglicu
hvala ti na podukama
hvala ti na ma na svemu ti hvala ti si bog
hvala ti zato sto si bog
hvala ti iglicu sto ti sve znas sto niko drugi nista ne zna
hvala ti iglicu na ljubomori
hvala ti na cilju jer mi smo svoje ciljeve i planove ostvarili
hvala ti na 3 napada na ww
hvala zi iglicu sto dolazis i dalje na forum jer da ti nisi tu ovaj server nebi bio ovako los
hvala ti iglicu na nasim losim offovim
hvala ti iglicu sti si nam dozvoljavao da ispustamo ratne poklike
hvala ti iglicu sto si iglic jer da nisi nama bi bili uzasno dosadano jer fakat mi nebi imali koga sprdati
hvala ti iglicu na nezadovoljstvu
hvala ti na iskrenim cestitkama i naravano

fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W

klampalampa
02.09.14, 21:58
ma papci, cuj place neko,
moj iglicu, plakanje i razocarenje jeste slicno, al nije isto...

ti sad okreces vodu na svoj mlin po 1000 put pa cemo mi planut i opet banovi svima, al takvi ste vi mambice malene ko vas hebe rekli ste svoje, sad pricate ovim uvlaciguzima jer samo oni mogu slusat, reko sam vec jednom i opet cu, svako iole pametan zaobilazi takve ko ti i miss S...
uzivaj misleci da si neko i nesto na igrici, jedino ti je to preostalo jer si ko covjek go kurats

klampalampa
02.09.14, 22:18
ps.

a kad smo vec kod pjesama

https://www.youtube.com/watch?v=SS1EOBN_gxo

you got you got, you know what....... bird trouble

milan rapajic
02.09.14, 22:22
ps.

A kad smo vec kod pjesama

https://www.youtube.com/watch?v=ss1eobn_gxo

you got you got, you know what....... Bird trouble

:bic:

-siljo-
02.09.14, 22:23

http://prntscr.com/4j2fzq

nije bitno stići prvi bitno je stići prije drugoga :cerek:

klampalampa
02.09.14, 22:24
sad ce banovi po pola godine odma, sto si objavio privatnu poruku od servera ka tebi ?

klampalampa
02.09.14, 22:26
mora da je to mh nesto onako od sebe dodao

-siljo-
02.09.14, 22:29
mora da je to mh nesto onako od sebe dodao

pazi ti sad, blokiran zbog objavljivanja privatnih poruka, pravila su jasna, http://prntscr.com/4j2j7q, samo mi nije jasno kako blokada kad je javno tražena objava....

klampalampa
02.09.14, 22:31
hahaha, smijanje
nova verzija foruma pa zato, nisu uradili edit faq

-siljo-
02.09.14, 22:35
Breaking News:novi savez zvan kme kme doo na .hr domenu :cerek: :cerek:

priča o diktatu? zar niste vi na početku servera slavili pobjedu? :cerek:

-siljo-
02.09.14, 22:39
a s druge strane, piše u pravilima da je zabranjeno raspravljanje o kaznama i multihunterima na forumu, pa opet vidim da se igliću i einsteinu to dopušta a bogme i još nekima već duže vrijeme

klampalampa
ma falangica opet treba dilera da mjenja puko ko kokica

milan rapajic
http://prntscr.com/4j2fzq

nije bitno stići prvi bitno je stići prije drugoga :cerek:
Hvala ti iglicu sto si pobijegao kako i uvjek
hvala ti iglicu za kme kme
hvala ti iglicu sto smo pobijedili
hvala ti iglicu za drugi server
hvala ti iglicu za lp
hvala ti iglicu za da nije tebe mi nebi znali sto bi kako bi kuda bi
hvala ti iglicu za sve clanove na forumu sto su napokon doznali ko si i sto si
hvala ti iglicu za to sto sad nesmijem reci ko si zapravo ti jer odmah ide kme kme kme kme MH itd
hvala ti iglicu hvala ti na slikicama
hvala ti iglicu sto si pokazao sa tim slikicama da te fakat pogada ovo sto mi pisemo
hvala ti iglicu sto radi nas nemas RL
hvala ti iglicu sto si uzalud trosi svoje vrijem tu sa nama
hvala ti iglicu sto nemas svoga zivota
hvala ti iglicu zato sto ces vjecito biti broj 2
hvala ti iglicu fakat ti hvala
fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W

klampalampa
02.09.14, 22:40
ja na forumu do sad tri multija i opet nemam vise nego on u igrici, ukupno imam bana godinu dana nakupice se nakupice seeeeeeeeeeeeeeee

klampalampa
02.09.14, 22:41
hvala ti iglicu za lp
hvala ti iglicu za to sto sad nesmijem reci ko si zapravo ti jer odmah ide kme kme kme kme MH itd
hvala ti iglicu sto si pokazao sa tim slikicama da te fakat pogada ovo sto mi pisemo
fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W

hvala ti iglicu sto smo crjeva procistili ako nista

TaraT
02.09.14, 22:45
ma papci, cuj place neko,
moj iglicu, plakanje i razocarenje jeste slicno, al nije isto...

ti sad okreces vodu na svoj mlin po 1000 put pa cemo mi planut i opet banovi svima, al takvi ste vi mambice malene ko vas hebe rekli ste svoje, sad pricate ovim uvlaciguzima jer samo oni mogu slusat, reko sam vec jednom i opet cu, svako iole pametan zaobilazi takve ko ti i miss S...
uzivaj misleci da si neko i nesto na igrici, jedino ti je to preostalo jer si ko covjek go kurats

nego ssto
pa citavo vrijeme placete
zadnjih 20 dana....kao da sam u vrticu

dicktat smo katali, vukove smo katali
nitko nas od njih nas ne voli, ali barem nisu cmizdrili

bannovi?
pa da vam zelim bannove, vec bi sve ove vase multice prijavio
ali, eto, zabavljate me
nit znate primiti provokaciju
nit znate na nju odgovoriti
jedino ssto vam preostaje, je kao i u tvom postu, spustati se na vulgarizme, koji opet, da me smetaju i imalo diraju, bili bi prijavljeni
ali, eto, nisu, jer, svjestan sam vaseg dosega komunikacije

jedino ssto vam ostaje, tjesiti se da smo eto, 2. poper i 2. offer
nekako, pritom zaboravljate da smo kao takvi ispred svih vas, ne samo po objektivnim statistikama, vec i po tome da smo vise od 60% servera odigrali solo, bez nekog saveza iza ledja
a vi, veliki ratnici, niste se usudili ni fejknuti nas, a kamo li nesto vise
tako da.....server je gotov, i sve ssto niste napravili u tih cca 300 dana, ili barem zadnjih 20, pokusajte sebi objasniti, ne meni, ja znam, little girls cry

lp
R&W

milan rapajic
02.09.14, 22:49
nego ssto

bannovi?
ali, eto, zabavljate me
jedino ssto vam preostaje, je kao i u tvom postu, spustati se na vulgarizme, koji opet, da me smetaju i imalo diraju, bili bi prijavljeni

nekako, pritom zaboravljate da smo kao takvi ispred svih vas, ne samo po objektivnim statistikama, vec i po tome da smo vise od 60% servera odigrali solo, bez nekog saveza iza ledja
tako da.....server je gotov, i sve ssto niste napravili u tih cca 300 dana, ili barem zadnjih 20, pokusajte sebi objasniti, ne meni, ja znam, little girls cry

lp
R&W
evo ga opet hahahahahaha kme kme kme

:blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::b labla::blabla::blabla:

Hamco
02.09.14, 22:57
Oj da 'oce vise zatvoriti temu samo da se razidjete sa foruma. :S

-siljo-
02.09.14, 23:00
http://prntscr.com/4j2vk2
http://prntscr.com/4j2w9p
http://prntscr.com/4j2wit

očigledna korištenja botova po svim multiaccovima... a popanje na r&w kao što se vidi iz priloženog nije da bi dotični gospodin probao biti prvi nego se suporti popaju reda radi...i onda se nešto hvali da si ti igrao, ma nisi ti ništa igrao sve ti je bot odigrao

milan rapajic
02.09.14, 23:14
Oj da 'oce vise zatvoriti temu samo da se razidjete sa foruma. :S
zasto Hamco
bas je veselo
covjek prica o postenju pravilima
a koristi boot skripte blablabla
mi samo hocemo nejgovo priznanje
vara ima gomilu multica a svima drzi predike

klampalampa
02.09.14, 23:17
nego ssto

bannovi?
ali, eto, zabavljate me

lp
R&W

prvo, da placemo to je tvoje subjektivno misljenje, jer svaki tvoj postupak kad ti se obrazlozi ti ga ili ignorises ili okrenes u svoju korist, sa nekakvim offovima i glupostima o kojima pricas,i poredis sa nekim starim verzijama traviana, ovdje ko ima vise para ima bolji racun- prosto ko pasulj, a vi torsite masu (da ne idemo u detalje zna ko zna), drugo ja nemam razlgoa da placem jer me k zaboli, ups opet vulgaran...

pa mene prvi put kad su banovali, miss S mi je poslala c-p njenog razgovora sa ovim Hik-om i samim tim rekla da je ona kriva za to, uz "izvinjenje" naravno, ko sto svaka zmija radi, ujede te pa te zagrli, nebitno sad to,

trece, niko se ne tjesi sto si ti drugi treci peti deseti, nego je ljudima presmjesno kako ti toliko pises na forumu o nekakvim offovima i officima pa ako su ti sve offici zasto nisi zavrsio prvi ? zar ne vidis, da se zajebaje direktno tebe i tvoju dualku, vi ste ti koji se lozite na igricu, kao da ce propasti svjet ako nesto ne bude kako si zamislio, vi ste ti koji se postavljaju iznad svih i koji govore da su najajci, i koji omalovazavaju ostale, poredite verzije, i neke stete, a i sam pises kako novije verzije ne valjaju kako nema ljudi, lupetate vise ne znate ni sta cete ni kako cete, ako igras od nekoga bolje zasto nisi zavrsio prvi ? savez ? jel metli savez klikao zgrade ? jel silji savez klao tudji deff? ne nego im je savez bio vjetar u ledja, takvi ko ti to nikad nece ni osjetit, jer ste takvi kakvi jeste
pa tokom citavog servera je pljackao od tebe vise za 1/3, usudis se pricat da neko place? metli skinuli 50% pa opet ispred tebe ? ? ? pa kako igracino to odjednom ? ? ? a sigurno se nisi trudio dovoljno, zato si toliko golda spicio,, suma sumarum, imo si na citavom serveru 5-6 konkretnih napada, od cega 2 (dva) ili 3 (tri) na samom startu, pa si onda stao pa katao nekakve tamo fun-no saveze, daj molim te, i 3 na ww, od toga si imao 2 offa, i imao si zavoja jedno 20-30k, i opet napises kako si uspio obnoviti off ? daaj, ozbiljniji si ti...
o vezi, saveza vukovi i tebi sa njima ne zelim pricat jer, nisam bas upucen u situaciju i nije mi jasno par tvojih postupaka al to sad i nije bitno.

cetvrto, da se vratim na plac, ovako kad sad pogledam, iako sam se ponekad nervirao, dobro mi je bilo ovo na forumu sa tobom. moze se rec da jesam, oplako sam ti od smjeha,jer to sta pises ti je nebitno i nepovezano i pri tome fulas jednu bitnu stvar, da si igrao na 4 (cetiri) racuna. i tu bi za svakog normalnog ova konverzacija prestala..... ali ne za tebe kralju univerzuma najaci liku ikad, travianski dzedaju

klampalampa
02.09.14, 23:18
hamci je svako slovo kontra ovog ovdje sokola, igla u dupe ko i vecini ovih ispranih mozgova, jebala vas igrica, dok se lozite na nju fulate bit svega, al samo naprjed

milan rapajic
02.09.14, 23:26
hamci je svako slovo kontra ovog ovdje sokola, igla u dupe ko i vecini ovih ispranih mozgova, jebala vas igrica, dok se lozite na nju fulate bit svega, al samo naprjed
bravo upravi si 100 posto
hvala
lp i bok

klampalampa
02.09.14, 23:33
http://prntscr.com/4j2vk2
http://prntscr.com/4j2w9p
http://prntscr.com/4j2wit

očigledna korištenja botova po svim multiaccovima... a popanje na r&w kao što se vidi iz priloženog nije da bi dotični gospodin probao biti prvi nego se suporti popaju reda radi...i onda se nešto hvali da si ti igrao, ma nisi ti ništa igrao sve ti je bot odigrao

jos sad moze na ovoj novoj verziji da se rute prave i na druge racune, sad samo dvocifreni brojevi multica idu

Mr Einstein4
02.09.14, 23:35
koji postovi :cerek: što se tiče bannanja,i ja sam imao razlog prijaviti vas al nisam
@šiljo kme kme,mi barem nismo cmizdrali kada su nas katali ;)
@herr klampa ne sekiraj se ti,već sam ga promjenio :P

klampalampa
02.09.14, 23:37
bravo upravi si 100 posto
hvala
lp i bok

ma pusti levate, ona kaze ne pise na forumu, a prelistas 6 stranica i PAF njen post, ovaj prica kako nema saveza a ima 4 acca, i pritom se citav server semi sa svakim savezom, nudi-trazi hu ha.... al nista ne sklapa nit dobija kako on kaze...
ne znam evo kad mu procitam post, prvo se zabrinem pa se ismijem, pa onda krenem pisat sa nekom mukom u zeldcu :blink:

klampalampa
02.09.14, 23:40
koji postovi :cerek: što se tiče bannanja,i ja sam imao razlog prijaviti vas al nisam
@šiljo kme kme,mi barem nismo cmizdrali kada su nas katali ;),a što se tiče pravila
@herr klampa ne sekiraj se ti,već sam ga promjenio :P

sta se tice pravila ne kontam ?

malo si mi klimav ovih dana falangice, stim u vezi http://youtu.be/tcQeFANQBE0?t=34s

Mr Einstein4
02.09.14, 23:41
sta se tice pravila ne kontam ?

malo si mi klimav ovih dana falangice, stim u vezi http://youtu.be/tcQeFANQBE0?t=34s
ako ne kontaš,onda nemoj ni dalje kontat ;)

klampalampa
02.09.14, 23:42
i nisam ja herr, to sto te ti tvoji fasisti tamo uce zig hajl i ostala sranja, ja sam drug sa petokrakom ;)

klampalampa
02.09.14, 23:42
ako ne kontaš,onda nemoj ni dalje kontat ;)

http://prntscr.com/4j3fva

jel to iglic i ana imaju neka pravila katanja, hoces ih usvojiti ?

Mr Einstein4
02.09.14, 23:44
http://prntscr.com/4j3fva

jel to iglic i ana imaju neka pravila katanja, hoces ih usvojiti ?
ups krivo napisano :D mea culpa

klampalampa
02.09.14, 23:44
ups krivo napisano :D mea culpa

fino sam ti reko da mjenjas dilera, pozuri promjeni dok ti idoli nisu vidili ovu gramaticku gresku, odma ces im past u ocima

Mr Einstein4
02.09.14, 23:50
fino sam ti reko da mjenjas dilera, pozuri promjeni dok ti idoli nisu vidili ovu gramaticku gresku, odma ces im past u ocima
već je promjenjeno,ne sekiraj se ti ;) a sad idem mjenjat eno jurim

TaraT
03.09.14, 00:02
prvo, da placemo to je tvoje subjektivno misljenje, jer svaki tvoj postupak kad ti se obrazlozi ti ga ili ignorises ili okrenes u svoju korist....

...pa ako su ti sve offici zasto nisi zavrsio prvi ?

.... savez ? jel metli savez klikao zgrade ? jel silji savez klao tudji deff? ne nego im je savez bio vjetar u ledja...

...pa tokom citavog servera je pljackao od tebe vise za 1/3, usudis se pricat da neko place? metli skinuli 50% pa opet ispred tebe ? ? ? pa kako igracino to odjednom ? ? ?

na citavom serveru 5-6 konkretnih napada, od cega 2 (dva) ili 3 (tri) na samom startu, pa si onda stao pa katao nekakve tamo fun-no saveze

.... i imao si zavoja jedno 20-30k, i opet napises kako si uspio obnoviti off ? daaj, ozbiljniji si ti...

ok, ok, ispravak, ne placete, cmizdite na svaki napad na ww
ajmo opet malo o osnovama traviana
kad posaljes off na ww, on skupi nesto bodova, ali se i zabije i poslije je neupotrebljiv, dok kad kao siljo, katas gg-ove, skupljas off bodove postepeno, s obnavljanjem offa, te ih tako skupis puno vise
da se razumijemo, uopce ne tvrdim da bi mi bili prvi offer servera da smo radili kao i siljo, samo ti objasnjavam razliku
mozda nesto i naucis

ssto se tice vjetra u ledja, cak i s tim vjetrom (ok, obzirom na savez, povjetarcem, rekao bi) nisu se usudili napasti?
nije valjda jer su....hmm,..curice?

pljacke? da, to je stvarno umjetnost na ovoj verziji
osobno, pojavljivali smo se svakih cca 2-3h i slali po turu pljacki, i vise nego dovoljno za sve ssto smo naklikali

koja su to 2-3 konkretna napada bila na pocetku?
mislim da je u repotima 15-20 napada na cropove dicktata (koje kao ssto rekoh i ne smatram previse konkretnima)
i, da vidis, podsjetio si me, cak smo i fun no katali
na njih zaboravio, i ispricavam se ssto sam ih propustio spomenuti
vise pratis nasa djela, nego mi sami, i lijepo je imati obozavatelje

nego, einstein, a kako s 20-30 k zavoja dodjes do 85+25?

@ siljo
ssto se bota tice, ne, to se ne koristi kod nas, a to je i vas frendic koji nas je kontrolirao cijeli server mogao zamjetiti

any more questions ili mogu over&out

milan rapajic
03.09.14, 00:17
kad posaljes off na ww, on skupi nesto bodova, ali se i zabije i poslije je neupotrebljiv, dok kad kao siljo, katas gg-ove, skupljas off bodove postepeno, s obnavljanjem offa, te ih tako skupis puno vise
da se razumijemo, uopce ne tvrdim da bi mi bili prvi offer servera da smo radili kao i siljo, samo ti objasnjavam razliku
mozda nesto i naucis

ssto se tice vjetra u ledja, cak i s tim vjetrom (ok, obzirom na savez, povjetarcem, rekao bi) nisu se usudili napasti?

osobno, pojavljivali smo se svakih cca 2-3h i slali po turu pljacki, i vise nego dovoljno za sve ssto smo naklikali

mislim da je u repotima 15-20 napada na cropove dicktata (koje kao ssto rekoh i ne smatram previse konkretnima)

@ siljo
ssto se bota tice, ne, to se ne koristi kod nas, a to je i vas frendic koji nas je kontrolirao cijeli server mogao zamjetiti

gdje sam ono stao ja ahaaaaaaaaa
ko o cemu k...e o postenju
i da nastvaimo dalje
kme kme kme blablabla
pricas o curicama vidim da ti travian nije jaca strana a da ti pedofilije ne ide odlicno mozda kada pricas o curicama konstantno
a za ostalo:blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::bla bla::blabla::blabla::blabla::blabla:

-siljo-
03.09.14, 00:18
@iljo kme kme,mi barem nismo cmizdrali kada su nas katali ;)

ajoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
aaaaaaaajjjjjjjjjmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vi
niste
cmizdrili
aaaaaajjjjjjjooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjj
pa mi vam se smijemo u sobi veĆ neko vrijeme zbog plaČa i poruka na svako katanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ihihihihihahahahahahahahahhahahahahhahahhaa

-siljo-
03.09.14, 00:21
ovom prilikom želio bih čestitati sam sebi na osvojenom drugom mjestu kao najveći igrač na serveru i osvojenom opet drugom off mjestu kao najveći ofer na serveru i opet osvojenom drugom mjestu heroja kao najveći heroj na serveru

biće sve u redu, i ti ćeš jednom biti prvi..oprosti što smo se dogovorili da te skatamo kad ww bude gotov da ne budeš prvi
fakat nam je bed sad
oprosti nam
molim te
igliću veliki
najveći igraču iz "drugog" plana :S

milan rapajic
03.09.14, 00:21
ajoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
aaaaaaaajjjjjjjjjmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vi
niste
cmizdrili
aaaaaajjjjjjjooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjj
pa mi vam se smijemo u sobi veĆ neko vrijeme zbog plaČa i poruka na svako katanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ihihihihihahahahahahahahahhahahahahhahahhaa
evo reci iskreno jeli ti on vuce na pedofila
samo curice spominje

milan rapajic
03.09.14, 00:26
hvala ti iglicu za lp
fakat hvala
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz R&W

milan rapajic
03.09.14, 00:35
biće sve u redu, i ti će jednom biti prvi..oprosti to smo se dogovorili da te skatamo kad ww bude gotov da ne bude prvi
fakat nam je bed sad
oprosti nam
molim te
igliću veliki
najveći igraču iz "drugog" plana :S
fakat siljo
evo i ja mu se ispricavam
zato sto ma oprosti iglicu fakat oprosti
hvala ti igicu
hvala fakat hvala

-siljo-
03.09.14, 00:37
definitivno najjače izviđanje ovog servera je bilo 24 sata nakon napada iglića na ww točno kad se vojskica regenerirala od zavoja...točnije 60K vojskice pffff na ovakvom lošem serveru tolike novce utući gdje sve loši igrači igraju sa lošim ofovima i lošim accovima i lošim wwima sa lošim miševima klikaju i lošim tipkovnicama tipkaju i gledaju u loše monitore i sjede na lošim stolicama a loši kompovi im na lošim stolovima i kvare već ionako loš vid
i onda ne osvoji nigdje prvo mjesto već bude ono loše drugo nikad prvo
valjda mu je to moto
uvijek drugi - nikad prvi :cerek::cerek::cerek:

TaraT
03.09.14, 00:38
biće sve u redu, i nama ce jednom izrasti cojones pa cemo se usuditi katati i prije kraja servera
fakat nam je bed sad, kad ste shvatili da smo curice

definitivno najjače izviđanje ovog servera je bilo 24 sata nakon napada iglića na ww točno kad se vojskica regenerirala od zavoja...točnije 60K vojskice pffff .....

jos jedan einsten, zar zavoji ne regeneriraju 25%?
ma,da, to samo kod nas, 50% offa se vraca
ne samo da botamo, nego su mh i admin i svi na nasoj strani
cak su iz njemacke prepravili program, posebno za nas

milan rapajic
03.09.14, 00:45

jos jedan einsten, zar zavoji ne regeneriraju 25%?
ma,da, to samo kod nas, 50% offa se vraca
jesi se ovo sam sjetio ili ti neko pomaze

-siljo-
03.09.14, 00:47
hm...155+47+7+4 i 25% je koliko? 50-60K?
vidim da ti je matematika jača strana
sigurno si imao
sigurnu "dvojku" ROTFL

TaraT
03.09.14, 00:50
jesi se ovo sam sjetio ili ti neko pomaze

fascinira me vasa matematika
odmah mi je jasno zasto je server trajao toliko koliko je trajao

nego, ajde, kad ste vi vec tako opasni, daj mi pojasni, kako to da nas niste katali u tih 20 dana?
cekali ste zadnji dan da nam rusite pop, da ne budemo prvi?
ali, niste to napravili ranije jer.....ssto?

takticki ste htjeli da vam se rusi ww i da server jos traje?
yeah, right

@ siljo
aha, znaci sad vise nismo imali 20-30k zavoja kako je receno, vec 50-60
jel to isto prica kao i ono da smo bili saveznici, pa smo vas katali

-siljo-
03.09.14, 00:56
opet ideš iz teme u temu..jedno kažeš daju ti se valjani argumenti i odmah letiš na drugu temu..
reci mi
jel je ili nije od 200 i nešto K vojske 25% 50 i nešto K?

-siljo-
03.09.14, 01:00
dugo računaš piše da si online...kratko i jasno
da ne
je ili nije

sbk83
03.09.14, 01:01
ajmo, mir

iglić je njubić, zakljucili ste to, gotovo...fajrunt:D

TaraT
03.09.14, 01:01
opet ideš iz teme u temu..jedno kažeš daju ti se valjani argumenti i odmah letiš na drugu temu..
reci mi

je, ispravili ste matematiku
ali kao ssto vidim, "pronasli" ste nam bota, multice
sad ste isto tako, nasli da smo imali ne 20-30k zavoja, vec 60k zavoja
zanima me ssto cete nam jos to pronaci
ali, sve to vrijeme, eto....niste nasli okupljaliste

iglić je njubić

pa to ja govorim citavo vrijeme
nego, a ima li mjesta za mene tamo na s5
primate li ovakve koji kataju saveznike

-siljo-
03.09.14, 01:03
pitaj u krik ROTFL

milan rapajic
03.09.14, 01:08
reci mi
ja mislim da njemu neko pomaze sa ovakvim izjavama
a bogami i sa matematikom ce trebati pomoc
a za ostalo ima samo da kazem :blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::b labla:

-siljo-
03.09.14, 01:09
druže milane
zašto ti imaš ovu dvojku u profilu koju i ja imam u profilu?

milan rapajic
03.09.14, 01:12
druže milane
zašto ti imaš ovu dvojku u profilu koju i ja imam u profilu?
ma mrzim biti 2
to je uzasno biti broj 2 fujjjjjjjjjjjjjj bljak nedaj boze nikome 2 mjesto

klampalampa
03.09.14, 12:21
mozda nesto i naucis

@ siljo

obrazlago si ti to prijatelju sve, svaki zavoj na serveru je bio tvoj, prestani vise srat, ti si prvi piso kako si kato fun no, da te podjsetim vrati se nazad par stranica, umjesto da se pravis pametan, priznaj da si ispo picka i bice ti pola oprosteno,

i nemoj meni o osnovama traviana, znas ti dobro na sta sam ja mislio, te osnove mozes hamci i falangici pricat ;)

-siljo-
03.09.14, 12:26
obrazlago si ti to prijatelju sve, svaki zavoj na serveru je bio tvoj, prestani vise srat, ti si prvi piso kako si kato fun no, da te podjsetim vrati se nazad par stranica, umjesto da se pravis pametan, priznaj da si ispo picka i bice ti pola oprosteno,

i nemoj meni o osnovama traviana, znas ti dobro na sta sam ja mislio, te osnove mozes hamci i falangici pricat ;)

uvijek drugi - nikad prvi :cerek::cerek::cerek:

klampalampa
03.09.14, 12:29
ma sta se ja koji kurac sa tobom raspravljam kad si ti najpametniji, i uporno porices sve to, od pocetka servera do kraja nisi nijedan zavoj kupio, igro si jedan acc, nisi koristio bota, naravno sam si protiv svih bio, i slicna sranja, dovidjenja, ja znam ko si i sta si i meni je dovoljno, ovdje se ovima pravdaj da si neko i nesto za mene si nula i u to sam se uvjerio, ne ko igrac vec ko covjek.... sjebace te kompleksi prijatelju to ti je ono sto ti ja imam rec onako iskreno

klampalampa
03.09.14, 12:30
ma on ti ima ove osnove traviana, kad zaljepis off on ti se ne vrati, mudrost starog iglica, siri nam svima horizonte
hvala ti za ovo sad cu bit bolji igrac iglicu

klampalampa
03.09.14, 12:46
ajmo, mir

iglić je njubić, zakljucili ste to, gotovo...fajrunt:D

daleko od toga da je njubić, samo jedan prosjecan igrac, sa masu golda i znanjem kako igrati multija

-siljo-
03.09.14, 13:22
daleko od toga da je njubić, samo jedan prosjecan igrac, sa masu golda i znanjem kako igrati multija

a čuj, on ti je takav igrač, ili ode na 150 150 i klika daleko od svih i na kraju slika off, ili kata saveznike
sve u svemu, jedna velika sprdnja od igrača

klampalampa
03.09.14, 13:36
a čuj, on ti je takav igrač, ili ode na 150 150 i klika daleko od svih i na kraju slika off, ili kata saveznike
sve u svemu, jedna velika sprdnja od igrača

ali pazi kata ih jer neko bida zavoje, a kad se doticnoj spomene sve i svasta to nije razlog za ktanje... a i ova matematika vidim po njima 1+1=5

milan rapajic
03.09.14, 21:16
ali pazi kata ih jer neko bida zavoje, a kad se doticnoj spomene sve i svasta to nije razlog za ktanje... a i ova matematika vidim po njima 1+1=5
hvala ti iglicu
hvala ti dodi nam opet dosadno je bez tebe

Had
03.09.14, 22:31
...ma koji je ovo "M.Rapaić"...kmeči već 4 dana najmanje ...a svratih malo da vidim ima li što novo i interesantno ali mi dosadilo čitati njegovo kmečanje (kao da mu je netko na žulj stao) i to u svakom postu, a neznam ni da li je igrao hr2 ili misli da se bitke postovima na forumu dobijaju .... eh ta djeca....žalosno :brukica:

-Helios-

klampalampa
03.09.14, 22:35
...ma koji je ovo "M.Rapaić"...kmeči već 4 dana najmanje ...a svratih malo da vidim ima li što novo i interesantno ali mi dosadilo čitati njegovo kmečanje (kao da mu je netko na žulj stao) i to u svakom postu, a neznam ni da li je igrao hr2 ili misli da se bitke postovima na forumu dobijaju .... eh ta djeca....žalosno :brukica:

-Helios-

dodji u nas vrtic da se iglamo

milan rapajic
03.09.14, 22:37

-Helios-
kme kme kme
da igram ovaj server
da ali sam cuo da je bilo bolje i tebi da ga nisi igrao

milan rapajic
03.09.14, 22:42
dodji u nas vrtic da se iglamo

had molim te odi hlada nije ti dobro

-siljo-
03.09.14, 22:47

-Helios-

zato si i izgubio server...jer si svratio da vidiš što ima :cerek::cerek:

Had
03.09.14, 22:54
kme kme kme
da igram ovaj server
a li sam cuo da je bilo bolje i tebi da ga nisi igrao
??? igrao sam i ne alim za ničim u mojoj igri, niti se sramotim postovima kao vi to kmečite već vie dana :D ....izgleda to kao da ste frustrirane curice :P

milan rapajic
03.09.14, 22:59
??? igrao sam i ne žalim za ničim u mojoj igri, niti se sramotim postovima kao vi što kmečite već više dana :D ....izgleda to kao da ste frustrirane curice :P
dadadada
had odi molim te u hlad nije ti dobro pricas pizdarije
evo ga jos jedan pedofil prica o curicama
boze moj kuda ide ovaj svijet
sto su vam dijeca kriva
e sad pocmi kmecati mh stiti jrk bop metlu silja basa svetoga eutanazija itd
ima osijecaj da ce to biti tvij slijedeci komentar
kada cemo o kmecanju

Had
03.09.14, 23:03
server nisam zato izgubio :P ..... osjećam se kao pobjednik kad znam da smo se borili i protiv mh :)

...osjećaj te ne vara kad si pročitao moj post i uredio svoj ... LOL

ps: pozdrav od penzića bez golda kojeg nikad nećeš katat :P

milan rapajic
03.09.14, 23:11
server nisam zato izgubio :P ..... osjećam se kao pobjednik kad znam da smo se borili i protiv mh :)
hahaha znao sam da ces to pisati
i onda ko kmeci
prica te tu pricu od pocetak servera
uvjek vam je neko kriv uvjek
ono ako se sijecam neko je pricao o kmecanju kme kme
da nisi ti spomonjo kmecanje
plakanje itd
had odi u hlad nije ti dobro

klampalampa
03.09.14, 23:23
ahahaha joj najjace je ovo kad kazu da neko place

-siljo-
03.09.14, 23:33
nenene najjači su mi ovi što nakon poraza se osjećaju kao pobjednici
to su iglićovi vidi se, dobro ih je naučio dok je igrao s njima
uvijek drugi nikad prvi

klampalampa
03.09.14, 23:36
hahahhahah parola i poraz je pobjeda ovaj forum je postao vrh kakvih pacijenata ima anti stres terapija vrh

histerian
03.09.14, 23:44

-Helios-

milan miki rapaić,igrao u hajduku,u italiji,trogiru...

ne znam di je sad

klampalampa
03.09.14, 23:45
multihanter ga ukro i prodo zlim natarima da igra za jrk protiv vukova i diktata postenjacina velikih nasiroko poznatih masama univerzuma

milan rapajic
04.09.14, 14:15
multihanter ga ukro i prodo zlim natarima da igra za jrk protiv vukova i diktata postenjacina velikih nasiroko poznatih masama univerzuma
iglicu javi se javi se
IGLICU
falis nam
nije to
to bez tebe svrati na kafu bar
da te sprdamo
ajde budi covjek bar jednom

klampalampa
04.09.14, 17:01
iglicu otvori nam svoju duuuuuuuuusu

Mr Einstein4
04.09.14, 21:48
Ajde ajde,igranje je gotovo,čestitke svima koji su igrali,čestitke kme kme što su pobjedili,do nekog drugog servera :)
A sada :lock: :lock: :lock:

-siljo-
04.09.14, 22:23
Ajde ajde,igranje je gotovo,čestitke svima koji su igrali,čestitke kme kme što su pobjedili,do nekog drugog servera :)

:palčina:

milan rapajic
05.09.14, 00:00
kada smo kod kmecanja onda je tvoj savez bog kmecanja
te mh ,nevidljive kate ,blokira server te ovo te ono kme kme kme kme
savez kmecavaca ste vi
dodi te nam opet :kid:

-siljo-
05.09.14, 04:01

klampalampa
05.09.14, 08:09
Ajde ajde,igranje je gotovo,čestitke svima koji su igrali,čestitke kme kme to su pobjedili,do nekog drugog servera :)

kad proocitam ovo , zamisljam djon ramba kako pise iza tastature,
da vas covjek ne zna reko bi da i vrjedite nesto u svakom smislu, tj tacnije ko vas ne zna skupo bi vas platio

-siljo-
05.09.14, 11:50
zdefat ću te ofom

SC KILLER
05.09.14, 22:55
E iglicu iglicu moj pa sta ti je ovo trebalo prvo te zahebavaju radi onih neispucanih WW offova , a sad da si u svemu drugi :D
Imao si pravo jos malo pa ce i DARK zaigrat i biti neko i nesto na serveru :cerek:

MOD_Horall
06.09.14, 23:33
Zamolio bih vas da se smirite. Ovo nije tema za glupiranje, nego za raspravu o serveru (koji je doduše završio).

Banove su dobili oni koji su zaslužili, a neki su se spasili. :D

Onaj tko nastavi ubuduče ovako, bit će poslan na malo dulje hlađenje.

LP, Horall