PDA

View Full Version : Potreban vam je savez? Pokušajte ga pronaci u ovoj temi

Stranice : 1 2 [3]

marlborozz
14.03.15, 17:49
tartar iglovski
jel to taj drze cigaretina

iglov tartarski?

milan rapajic
14.03.15, 17:51
iglov tartarski?

e on bas on
jeli ovako ili onako ili tako ili vako ili cak je mozda malo mako nako ma dakako

milan rapajic
14.03.15, 17:53
e on bas on
jeli ovako ili onako ili tako ili vako ili cak je mozda malo mako nako ma dakako

ma jakako dakako

The Thor
14.03.15, 20:10
Mamić je Bog!

Adio :P

Da ti nisi bio danas na poljudu u onom kutu okružen redarima,slobodno na utaknici mozete klikat travian :cerek:

marlborozz
14.03.15, 20:50
Da ti nisi bio danas na poljudu u onom kutu okružen redarima,slobodno na utaknici mozete klikat travian :cerek:

thor
jel tebi ovo vrijeme na forumu točno pokazuje?

milan rapajic
14.03.15, 22:16

dado pfffffffffffffff
ne smije on od svoje zene napustiti dnevni boravak a ne poci na utakmicu

milan rapajic
14.03.15, 22:48
alo Bloom cujem da je Metla sa vama u nekoj sobi
hahahahahahaha

Bloom_32
14.03.15, 22:58
alo Bloom cujem da je Metla sa vama u nekoj sobi
hahahahahahaha

Svakoj sobi treba metla,prasine se nakupi bez metle :cerek:

cokolinozder
15.03.15, 04:05
Mamić je Bog!

Adio :P

:D :D :D
Dado ne ljuti me :pivo:

gamacid
15.03.15, 22:20
:D :D :D
Dado ne ljuti me :pivo:

ima dado praf da nemate mamica klub bi vam bio prcija i u hr ne samo u europi

cokolino na balkanu moras jednu stvar znati
ak nist ne radis ne ulazes gradis kupujes prodajes nemas ni di ukrasti.

cokolinozder
15.03.15, 22:53
ima dado praf da nemate mamica klub bi vam bio prcija i u hr ne samo u europi

cokolino na balkanu moras jednu stvar znati
ak nist ne radis ne ulazes gradis kupujes prodajes nemas ni di ukrasti.

pa bolji da smo 156. u 9. hr ligi nego 10x zaredom prvaci na lopovluk ;)

a taj kojeg ti spominješ se već dosta nakral u Česmi, pa smo malo torbarili Ininim dionicama, pa slučajnoooo svi kolko tolko nadareni klinci potpisuju ugovore o zastupanju sa jednom agencijom, i tak da sad ne pišem eseje...

i Gama ne drobi bezveze, ja tebi ne solim pamet o kamionima...

Mr Einstein4
16.03.15, 00:11

a taj kojeg ti spominješ se već dosta nakral u Česmi, pa smo malo torbarili Ininim dionicama, pa slučajnoooo svi kolko tolko nadareni klinci potpisuju ugovore o zastupanju sa jednom agencijom, i tak da sad ne pišem eseje...

Mamicu odlazi :101010:

gamacid
16.03.15, 07:07

nisi se valjaj rasrdil
znas da volim podbadati

cokolinozder
16.03.15, 07:19
nisi se valjaj rasrdil
znas da volim podbadati

:D ma nisam :D :D ali nemoj previše baš na tu temu :D ostalo deri :D

Bloom_32
16.03.15, 10:27
:D ma nisam :D :D ali nemoj previše baš na tu temu :D ostalo deri :D

A zasto se vi tu pregovarate di mi trazimo savez,sad ste nas izbacili iz rutine trazenja i sad necemo moc naci savez:opala:

emir123
16.03.15, 10:40
mamic ce nam naci savez, na prevaru

cokolinozder
16.03.15, 17:42
mamic ce nam naci savez, na prevaru

kupit će tata, nije problem :D :D

& sorry Bloom nije bilo namjerno :D

Bloom_32
16.03.15, 19:06
Oprosteno,da je tko drugi nebi,al ajd kad si ti :D

DADOOZG
16.03.15, 21:04
Mamić je kralj :D

Prst u pak Dinamo prvak :D

i tak već deset let :)

alaj je lepo biti purger :p

The Thor
16.03.15, 23:13
Mamić je kralj :D

Prst u pak Dinamo prvak :D

i tak već deset let :)

Svaka čast mamiću što je sposoban čovjek,al ja se divim takvim ko ti što ga podržajete da uništava naš nogomet koji je ionako nikakav

DADOOZG
17.03.15, 06:35
Repka u top 20,svake godine 2-3 super talenta izadju na vidjelo,nama purgerima dinamo prvak 10 godina,gledamo klasne igrace tipa Soudani,Junior,Angelo....svake godine igramo Europu..
Da,bas nam je nogomet u klincu...
Nismo mi i Mamic krivi kaj su svi ostali na celu sa hajdukom nesposobni...Rijeka dobila neku sansu da se upusti u borbu za prvaka i proda Kramu koji joj je bio 50% momcadi...
Pametnom dosta :)

The Thor
17.03.15, 07:21
Repka u top 20,svake godine 2-3 super talenta izadju na vidjelo,nama purgerima dinamo prvak 10 godina,gledamo klasne igrace tipa Soudani,Junior,Angelo....svake godine igramo Europu..
Nismo mi i Mamic krivi kaj su svi ostali na celu sa hajdukom nesposobni...Rijeka dobila neku sansu da se upusti u borbu za prvaka i proda Kramu koji joj je bio 50% momcadi...

Sve je tako,ALI mlade talente prodamo prije nego što napunu 18 gotove sve,i oni kad odu u inozemstvo boli ih k za repkon i zato nam je repka u top 20 a imamo kvalitetu za top 5..pa ima više crnčuga u HNL nego u africi ,to je žalosno..a da nema mamića dinamo nebi vidio europe,jer mamić sigurno ima lokomotivu,zagreb i te okolo vas koji će dinamu pustit pobjedu da bude 1. i da se može sramotit u europi,jer kad igraju u europi to je sramote najveća..igrači fale praznu branku..dok hajduk i rijeka toga nemaju,nesposobno vodstvo i zato mamić gazi sve jer ima u glavi nesto,al on s time što radi,vama 5000 paše..a nama ostalim 4 milijuna? to je hrvatska :D

baka u kanalu
17.03.15, 09:09

mogao je krama bit i 50 posto dinama...al nije tio platiti famoznih 20-25%(eduardo,se pobunio ostali nisu)..pa nije igrao..pa kad analiziramo tko je bio isped njega (bečiraj,rukavina,duvanjski as)..kad se za callela(nakon dinama neigra više nigdje) radilo mjesto pa se leko gurnuo na bok a tomečak izvisio.....naravno da se u takvom kemijanju izgubi kemija u momčadi pa se slavi 1 osvojeni bod u dvije sezone lige prvaka...pa dalje kad analiziramo da dinamo u 10 godina nije prodao nijednog stranog igrača......sve mi liči na transver novaca sa dinamovog računa(kad se proda koji domaći klinac) na privatni...lažnim transferima i plačama(sad se malo situacija promjenila uzima malo bolje igrače..valjda da od brata napravi trenera :P)...pametnom dost,nastavak za večerom :D

cokolinozder
17.03.15, 09:21

1. Repka u top 20?! bili smo mi dugoo u top 10 ;) i zasluge za te topove imaju svi samo nema Mamić.. niti je bio trener, niti je igrao :)
2. 2,3 talenta :D pa dobro dado ja stvarno ne znam pa kakve veze on ima stim talentima?? jel im on tata?? večini je, ali tat je postao na način da su pred stvarne roditelje postavljeni uvjeti ili potpiši ili će mali igrat u Bistri, ako i tamo...nećemo na široko opisivat da Jozak okolo po Hr skuplja talente koji onda dolaze Vrbanoviću n astol, pa se biraju djeca.. pa imamo pod normalno da u repkama U-14 U-16... igra 11 igrača Dinama. Dado pa ne misliš valjda da su djeca u ostatku Hr retardirana i neznaju dva na nogi napravit??
3. 10 godina bit prvak na način da držiš u šaci 80% lige novcem, a ostatak hebeš preko sudačke organizacije i nije za neku pohvalu, bar meni nije, i uopće nisam ponosan na takve uspjehe svog kluba, ak ti jesi, ok, mora bit i takvih :)
4. Od ta tri klasna priznam ti zadnjeg :) Ja bih bio puno sretniji da gledam Halilović,Brodić,Murić nekoliko godina, nego da tvoj tata kupuje talibane, ovakve, onakve koji ovdje dolaze okrenut dobru lovu i pobječ prvim avionom.. Nevjerovatno mi je da ti ne primječuješ kako za klub igraju domaći igrači, a koliko se bore stranci.. čast iznimkama, ali bilo ih je malo.. i nemoj mi navodit tu klase da ja ne počnem, s Munoz( sin vjetra), Rassmunsen, Tebeiro, Anderson Costa, Mikulenas stari moj, Mikulenasssssssssss!! pa jesi ti poludio skroz?? ili trebam dalje??
:D
5. svake godine igramo Europu?? e evo me dotuklo hbt led... ja se iskreno nadam da si želio napisat IGRAJU se s nama svake godine u Europi...

liga prvaka 12/13 1 bod gol razlika 1:14
liga prvaka 11/12 0 bodova g r 3:22 :D :D

ove svjetske uspjehe iz eurolige neću niti pisat... tolko o nekakvoj pameti i viziji u vođenju kluba :)

l p

p.s. kupi SN tata opet ima viziju :D idem pročitat :D valjat ću se od smijeha, a za sitne pare...

Ropee
17.03.15, 10:20
Mamic je kuga hrvatskog nogometa.

cokolinozder
17.03.15, 10:46
Mamic je kuga hrvatskog nogometa.

ma nijee :D vidimo iz kola u kolo da simpatizeri, i obožavatelji ovakve politike doslovno padaju s tribina po Hr stadionima, a na Poljudu koji to ne podržavaju nigdje nikoga...

baka u kanalu
17.03.15, 10:49
ajmo najjača strana pojačanja dinama..po meni 1. mjesto carlos..jedini brazilac koji nezna igrati nogomet..nakom što nas je mučio 5 godina kao prvotimac dinama..odlazi u varteks...gdje nije standardan ..poslje ništa 2.callelo...igrao sve tekme lige prvaka dinama..trasfer u italiji u 4 godine 3 utakmice....poslje ništa...3 suarez...niko ga nikad nije vidio odštata milja,po sezoni 500k eura...nezna se jel taj opće postoji il se samo lova prebacila

cokolinozder
17.03.15, 11:33
ajmo najjača strana pojačanja dinama..po meni 1. mjesto carlos..jedini brazilac koji nezna igrati nogomet..nakom što nas je mučio 5 godina kao prvotimac dinama..odlazi u varteks...gdje nije standardan ..poslje ništa 2.callelo...igrao sve tekme lige prvaka dinama..trasfer u italiji u 4 godine 3 utakmice....poslje ništa...3 suarez...niko ga nikad nije vidio odštata milja,po sezoni 500k eura...nezna se jel taj opće postoji il se samo lova prebacila

Osmar, Dodo, Sare, Carrasco, Walid Atta, Spann, Peter Vig, Emiljano Vila, Alieu Darbo :D :D :D

baka u kanalu
17.03.15, 12:45
Osmar, Dodo, Sare, Carrasco, Walid Atta, Spann, Peter Vig, Emiljano Vila, Alieu Darbo :D :D :D

aaaaa..pa ko su ti ljudi..jesu naši travijanci :P

emir123
17.03.15, 14:02
Za dinamo bez mamica !

The Thor
17.03.15, 14:23
Pa da vas sad odvedu u pakistan i dadu vam 500 tisuća eura mjesečno jel bi se trudili? :D

marlborozz
17.03.15, 14:39
Pa da vas sad odvedu u pakistan i dadu vam 500 tisuća eura mjesečno jel bi se trudili? :D

ajde The Thor
malo
Od The Thornjaj

emir123
17.03.15, 18:30

samo do 150tog dana, tako bi ja

tripko
17.03.15, 21:05
ajde The Thor
malo
Od The Thornjaj

zasto si tako grozan prema Thoru
on je nase milo janje malo

Bloom_32
17.03.15, 21:17
zasto si tako grozan prema Thoru
on je nase milo janje malo

Mislim da mu samo iskazuje ljubav na ovaj nacin :cerek:

DADOOZG
17.03.15, 21:30
za mene je i dalje Maminjo Bog dok god guzimo tovare :p

tripko
17.03.15, 22:01

ma ti si meni bog papucar dadozg

cokolinozder
18.03.15, 08:24

:D sa tri i pol domaća igrača u sastavu, ma daj nemoj me... :pivo:

DADOOZG
18.03.15, 10:46
:D sa tri i pol domaća igrača u sastavu, ma daj nemoj me... :pivo:

3 i pol je opet vise nego kaj ima recimo manchester city koji ima na svakoj tekmi pun stadion ;) i nikome to ne smeta ;)
A ima jos puno takvih primjera...

kovac91
18.03.15, 11:02
3 i pol je opet vise nego kaj ima recimo manchester city koji ima na svakoj tekmi pun stadion ;) i nikome to ne smeta ;)
A ima jos puno takvih primjera...
Kad god vidim usporedbu naseg nogometa sa engleskom ligom nemogu ne reagirat,zar nije smjesno vuc paralele i usporedjivat se sa njima.Zdravko Mamić je kriminalac,nista on dobroga Dinamo nije donio,osim ako izbacivanje iz europe nakon Auxerra nije uspjeh evo sad se hvali sa privatizacijom vidjet cete kako ce dinamo zavrsit negdje isto kao i hajduk,klub je opljackan a on nekim cudom spominje privatizaciju bas kad dolazi novi zakon o sportu kojim ce se njemu i slicnima zabranit rad u sportu.

DADOOZG
18.03.15, 14:05
naš i engleski nogomet ne možemo usporediti jasno....alis am htio samo reči da ima jako puno klubova sličnih Dinamu koji imaju 80% stranaca u momčadi,naveo sam City koji je za mene umjetni klub,došao arap i utukao lovu,isto kak bi neko mogao utući lovu u dinamo....da nama dođe arap i utuće 100 milja eura i da dovede 20 stranaca te da igra 1/4 LP stadion bi bio pun,a on heroj.....zato za mene ta priča oko stranaca u momčadi ne pije vodu....

i slažem se,jednog dana kad Mamić ode Dinamo će završiti u rangu hajduka :(

cokolinozder
18.03.15, 17:27
Kad god vidim usporedbu naseg nogometa sa engleskom ligom nemogu ne reagirat,zar nije smjesno vuc paralele i usporedjivat se sa njima.Zdravko Mamić je kriminalac,nista on dobroga Dinamo nije donio,osim ako izbacivanje iz europe nakon Auxerra nije uspjeh evo sad se hvali sa privatizacijom vidjet cete kako ce dinamo zavrsit negdje isto kao i hajduk,klub je opljackan a on nekim cudom spominje privatizaciju bas kad dolazi novi zakon o sportu kojim ce se njemu i slicnima zabranit rad u sportu.

pa znaš da nas nije izbacio Zdravko Mamić, nego Daban Majić :D privatizacija ide jer ih stišće financijski fair play, i slučajno je baš pred privatizaciju klub pun ko brod, u minusu zadnju godinu nekih 100 M kuna
i uzimaju se nekakvi kratkoročni krediti da bi imali nekakvo normalno tekuće poslovanje, a puni ko brod :)

cokolinozder
18.03.15, 17:32
naš i engleski nogomet ne možemo usporediti jasno....alis am htio samo reči da ima jako puno klubova sličnih Dinamu koji imaju 80% stranaca u momčadi,naveo sam City koji je za mene umjetni klub,došao arap i utukao lovu,isto kak bi neko mogao utući lovu u dinamo....da nama dođe arap i utuće 100 milja eura i da dovede 20 stranaca te da igra 1/4 LP stadion bi bio pun,a on heroj.....zato za mene ta priča oko stranaca u momčadi ne pije vodu....

ma normalno... kluba je bilo prije dotičnog glavonje, bit će ga i poslije... priča o strancima ne pije vodu, a ok, puna vam usta naše omladinske škole, a u prvih 16 niti jedan domaći igrač.. nemoj ni krenut pisat, Čorić, Ademi, Pjaca, ovaj, onaj... jer to nisu igrači iz Dinamove škole...

i ne znam samo kak ti pada napamet usporedit City i Dinamo :D :D
Dinamo financiraju svi samo ne Mamić, a City sigurno ubire iz proračuna Manchestera milijune... svašta...

kovac91
18.03.15, 22:36

Jedina bitnu razliku si propustio,ako dodje arap on ce bit vlasnik kluba i na njemu je da radi sto ga je volja,Mamic nije vlasnik Dinama,vlasnici Dinama su clanovi kluba ujedno i gradjani zagreba,on nema pravo radit sto ga je volja,isto tako price oko legalno izabranog predsjednika ne piju vodu(skupstina bira odbor,odbor skupstinu).Dinamo ce zavrsit kao hajduk zato jel je opljackan a ne zato sto nitko nemoze zamjenit velikog vodju.Nevjerojatno je da se necastivi prije pola godine hvalio sa plusom od 250 miljona eura,a 3 mjeseca nakon toga je klub u minusu 100 miljuna,pametnome dosta.

sbk83
18.03.15, 22:45

Velikoj većini je bitniji pun sjever, pun stadion zapravo, a ne pehari 10 godina zaredom u kriminalnoj i namještenoj ligi. I sa ovime je sve rečeno.Stadion je prazan zbog mamića, ne zbog nas, ili zbog infrastrukture ili hladne zime i vrućeg ljeta i šta ti ja znam

kovac91
18.03.15, 22:55
i to je istina kaj velis,jebo sve pehare kad je prvenstvo neregularno od trena kad je lokomotiva usla u 1 hnl,a mozda i otprije,kad svi oni odu i kad dodju posteni ljudi velika vecina tih pehara ce dinamu bit oduzeta,kao sto se desilo juveu u italiji sa Moggiem

DADOOZG
19.03.15, 06:36
Kme kme kme :-)

Minus od 100 milja nije realan jer su Dinamova potrazivanja za igrace koje je prodao daleko veca,a to niko ne spominje jer mu ne odgovara...a Gospodin Mamic vam je to lijepo rekao :-)

Stadion nije prazan iskljucivo radi Mamica,mi vise nemamo navijaca,od nekada hebene sile BBB( u kojoj sam bio i ja )ostalo je samo 500-600 huligana koji teroriziraju sve ostale :-)

Mi purgeri smo lijeni i razmazeni i tu je razlika od torcide koja zivo za svoj klub ma ko mu bio na ćelu i koliko god bili kanye za napucavanje...

Da Maminjo kupi 3-4 klasna igraca,udje u LP stadion bi bio pun..iskreno se nadam da ce to napraviti ovo ljeto,da ce Dinamo napokon prezimiti i onda da ce otici kao pobjednik jer mu se divim kako moze sve ovo gutati...

Pusa

The Thor
19.03.15, 06:43
Stadion nije prazan iskljucivo radi Mamica,mi vise nemamo navijaca,od nekada hebene sile BBB( u kojoj sam bio i ja )ostalo je samo 500-600 huligana koji teroriziraju sve ostale :-)

Mi purgeri smo lijeni i razmazeni i tu je razlika od torcide koja zivo za svoj klub ma ko mu bio na ćelu i koliko god bili kanye za napucavanje...

ROTFL stadion je zbog mene prazan ROTFL

The Thor
19.03.15, 07:24

Pusa

https://www.youtube.com/watch?v=2bNJpvHlYNs ovolko vas nema protiv reala :cerek:

baka u kanalu
19.03.15, 08:01

Minus od 100 milja nije realan jer su Dinamova potrazivanja za igrace koje je prodao daleko veca,a to niko ne spominje jer mu ne odgovara...a Gospodin Mamic vam je to lijepo rekao :-)

Da Maminjo kupi 3-4 klasna igraca,udje u LP stadion bi bio pun..iskreno se nadam da ce to napraviti ovo ljeto,da ce Dinamo napokon prezimiti i onda da ce otici kao pobjednik jer mu se divim kako moze sve ovo gutati...

Pusa

kakve je dinamo imao koristi od tih prodaja??? kupili bi se vrlo upitni kvalitetom stranci u argentini,vratili bi se pojedini njegovi igrači i treneri njima bi se napisala visoka plača....i ta sva lova od transfera bi se isisala van.....ponavljam to jer su se prodavali isključivo domači igrači koji bi svakako igrali u dinamo...niti 1 stranac nije prodan u 15godina njegove vladavine...dakle ili nezna kupiti igrača ili namjerno kupuje loshe kojima može pisati velike plače i transfere...pa hajduk je sad sa djecom odigrao ravnopravnu utakmicu sa dinamom..ti opet očekuješ da nas neće osramotiti kad odu van????

kovac91
19.03.15, 08:09

Pusa
Svi znamo zasto nema navijaca,bojkot je unistio dosta toga,mladji nisu dosli a starijima se neda ic ili su na crnim listama itd,nema smisla o tome pricati sve se zna o tome.
Ako se imalo razumijes u navijacki svijet onda ces se slozit da pravih torcidasa nema vise nego boysa,pod tim mislim na samu srz grupe,one koji aktivno sudjeluju u svemu tome koja je na svakom gostovanju itd.jedina je razlika sto su bbb izgubili simpatizere zbog bojkota,pa u nedjelju sam bio na poljudu,taj njihov sjever je gori nego nas istok,navija im samo onaj desni dio sjevera ostatak nista,a o njihovom mentalitetu da ne pricam,ekipa koja je di god je dosla u europi dobila batine,po hr bjezi njih 200 od nasih 50...Za mene su oni u rangu Armade mozda i malo ispod

cokolinozder
19.03.15, 08:31

Pusa

jutro... pa normalno mi se retardirani pa ne kužimo da novac iz transfera igrača dolazi u ratama, budeš nam to ti objasnil skup s glavatim.. pa daj nam objasnite kad smo već tak glupi kako to da se zadnje vrijeme igrači prodaju najlošijim platišama Talijanima.. i dogovorite se da li ste Čopa prodali ili posudili... my money je na posudili, pa ako se pokaže bit će transfer... isto vrijedi i za Brozovića, samo on je sebi svojim igrama ugovor osigurao ;)

ne, stadion je prazan zbog crvenih kmera, jer jbg njima ne odgovara šta se s tribina viče protiv Pol Pota pa su počeli sa izradom KLUPSKE CRNE LISTE NAVIJAČA na kojoj ljudi završavaju iz nekih smiješnih kriterija, primjer sam ti ja glavom i bradom :)
ja mogu na sve stadione u svijetu, ali eto nemogu u rodnom gradu jer je nekoliko bosančina tako odlučilo.. problem mi je utakmica Dinamo-Osijek za koji smo kupili karte, otišli kod Srbina na klopu, a na stadion se nismo niti vračali.. ali hbg... oni imaju saznanja da sam se protupravno ponašao na utakmici koja me nije niti vidjela...
mi smo lijeni??? ne, ti si lijen, na utakmicu ideš samo ako ti netko pokloni kartu, a i onda je upitno oćeš doč...

Dado, da maminjo kupi... a da je tvoja baka bila deda, kaj bi onda bilo.. pa ko s 2 grama mozga u glavi želi doč u ovu vukojebinu od lige di je sve odlučeno unaprijed?? i gdje ljudi padaju s tribina koliki je interes za npor, Cibalia-Istra

i za kraj, samo cilj vizije je smiješan... kaj to znači prezimiti u Europi?? skrumpirat se u grupi, pa dobit neki normalan umjetni klub kako ih ti zoveš pa da nam utovari 13 komada u dvije utakmice?? to je tebi pobjednik?? :D :D :D i nemoj bit glup, dok zarađuje, nije njemu niš problem guta bi on i više ako treba.. lova kapa, ima se belog, ima se i klub, ali ne vječno...

tik tak, tik tak, tik tak...

Bloom_32
19.03.15, 10:15
hahah
bas vas zanimljivo citat al ja trazim savez jasno?:)
I da znam ja kaj znaci prezimit.
To znaci da si prije zime moras kupit toplu odjecu,sal,kapu,rukavice,kaput, cizme,hlace,ako nemas novaca za to sve jbga onda se smrznes i ne prezimis zimu nigdje,ne samo u europi ;)

Rade1986
19.03.15, 11:07
hahah
To znaci da si prije zime moras kupit toplu odjecu,sal,kapu,rukavice,kaput, cizme,hlace,ako nemas novaca za to sve jbga onda se smrznes i ne prezimis zimu nigdje,ne samo u europi ;)

tek sada mi je jasno zakaj te dado uzeo za dualicu, tolika si plavuša, a i on navija za 'plave', jednostavno neizbježno :D

Bloom_32
19.03.15, 11:11
tek sada mi je jasno zakaj te dado uzeo za dualicu, tolika si plavuša, a i on navija za 'plave', jednostavno neizbježno :D

cek,kaj tebi sad nije jasno tu?
jednostavno mi idu na zivce ti njihovi komentari o mamicu koima svakako nije mjesto na ovoj temi,ti mislis da je?

Rade1986
19.03.15, 11:30
jednostavno mi idu na zivce ti njihovi komentari o mamicu koima svakako nije mjesto na ovoj temi,ti mislis da je?

1. kojima

2. sloboda govora, ne odlučujemo niti ti, niti ja, niti oni, tko će kaj komentirat u ovoj temi već sam admin koji je očigledno na popriličnom 'godišnjem'...

3. meni je osobno zanimljivo vidjeti malo prave rasprave, iako nije vezana uz trav, opet sam ton nje ukazuje mi da ljudi ovdi na forumu nisu samo neke uobražene budale kojima je smisao se praviti važan preko par kilobajta, već da su i ljudi s uhom i dušom.

4. zaboravio...

:pivo:

Bloom_32
19.03.15, 11:37
Mene samo zanima sto si se uhvatio bas moga posta od 400 ovdje drugih napisanih?
Ako nisi shvatio salu u mom postu onda je to tvoj problem i ispada da si ti plavusa;)

Rade1986
19.03.15, 11:46
ok kety...

cokolinozder
19.03.15, 12:42
hahah

pa i ja isto, ak je moguće bez tatičara u savezu :)

zimzeleni
19.03.15, 13:46
hahah
A malo špeka i rakije? :D

Slažem se sa svime napisanim gospođo Katarina,lajk :tough:

1. kojima

2. sloboda govora, ne odlučujemo niti ti, niti ja, niti oni, tko će kaj komentirat u ovoj temi već sam admin koji je očigledno na popriličnom 'godišnjem'...

3. meni je osobno zanimljivo vidjeti malo prave rasprave, iako nije vezana uz trav, opet sam ton nje ukazuje mi da ljudi ovdi na forumu nisu samo neke uobražene budale kojima je smisao se praviti važan preko par kilobajta, već da su i ljudi s uhom i dušom.

4. zaboravio...

Jel ti to ličankom častiš Bloom? :D

The Thor
19.03.15, 14:13
Svi znamo zasto nema navijaca,bojkot je unistio dosta toga,mladji nisu dosli a starijima se neda ic ili su na crnim listama itd,nema smisla o tome pricati sve se zna o tome.
Ako se imalo razumijes u navijacki svijet onda ces se slozit da pravih torcidasa nema vise nego boysa,pod tim mislim na samu srz grupe,one koji aktivno sudjeluju u svemu tome koja je na svakom gostovanju itd.jedina je razlika sto su bbb izgubili simpatizere zbog bojkota,pa u nedjelju sam bio na poljudu,taj njihov sjever je gori nego nas istok,navija im samo onaj desni dio sjevera ostatak nista,a o njihovom mentalitetu da ne pricam,ekipa koja je di god je dosla u europi dobila batine,po hr bjezi njih 200 od nasih 50...Za mene su oni u rangu Armade mozda i malo ispod

Žalosno al istinito..ljudi idu na sjever zbog cijene karte..i uvik se rasproda zbog penzionera i ku*vetina sto dolaze

sbk83
19.03.15, 14:23
Žalosno al istinito..ljudi idu na sjever zbog cijene karte..i uvik se rasproda zbog penzionera i ku*vetina sto dolaze

o čemu ti pričaš? Samo si se sa ovim izblamirao i pokazao da ovo nije tema za tebe...prošeći

zimzeleni
19.03.15, 15:01
Thor msm stvarno o nekim stvarima bolje nemoj razglabati nego ovakve stvari pisati...

o čemu ti pričaš? Samo si se sa ovim izblamirao i pokazao da ovo nije tema za tebe...prošeći
Jedan od rijetkih postova tvojih koje mmogu reći da mi se sviđaju...

Nadalje,kad ste se već dotakli teme Mamića,koju sam načel,moram reći da poslije dugo vremena se neki vrag piše,na lijep način sa argumentima na ovom "našem forumu"..
e sada moje gledanje stanja u Zagrebu,Hrvatskoj i malo dalje..
zadnja tekma Dinama na kojoj sam bio i poslijedna dok se nešta ne promjeni je protiv Austrie beč u Zg. Mislim europska liga ili Lp prije godinu,dvije,tri(troleri ovog posta provjerite) kada je dinamo kući 2:0 izgubio od njih bez da su pokušali uopće nešta..
Rekao sam tada dok se nešta ne promjeni,nebu me vidil Maksimir.. Msm nisam tako blizu Zagreba pa zadnjih 100 kuna spizdis na put,stopanje,zivci,karta ovo ono,dojdes gore i imas što viditi,jedna austria Beč te kanta 2.0 a ne pucaš na gol :opala:
Repku pratim i dalje i budem dok budem mogao... Al Dinamo ne..
A zašto je tome tako,Bog zna...
Onom gore nemože nitko ništa,pokušavaju sada plava četvorka nešta al to je sve ništa..

Za kraj... Dva videa... https://www.youtube.com/watch?v=shMuxWrgn1Q iskreno se nadam da budem jednog dana opet ovo doživio...
A sada dok u HNL se dešava to što se dešava...
Zna se gdje vas plave sve trebamo...
https://www.youtube.com/watch?v=W2iAIsKJQuQ

Pivo svima,može ličanka? :pivo:

cokolinozder
19.03.15, 17:20
Za kraj... Dva videa... https://www.youtube.com/watch?v=shMuxWrgn1Q iskreno se nadam da budem jednog dana opet ovo doživio...
A sada dok u HNL se dešava to što se dešava...
Zna se gdje vas plave sve trebamo...
https://www.youtube.com/watch?v=W2iAIsKJQuQ

Pivo svima,može ličanka? :pivo:

naravno, živio :pivo:
i onda dado gore bubne da nas više nema, i ostane živ :D :D pivkan i za našeg dadu :) :pivo:

inače.. poslije utakmice protiv Spursa, predsjednik istih je pitao da li se ovakvi navijači mogu negdje iznajmit :D :D
ne mogu...

emir123
19.03.15, 17:23
ma samo real madrid !

sbk83
19.03.15, 17:33
inače.. poslije utakmice protiv Spursa, predsjednik istih je pitao da li se ovakvi navijači mogu negdje iznajmit :D :D
ne mogu...

da mu posaljemo sulejmana i kompanjone sa sjevera? :D

cokolinozder
19.03.15, 18:21
da mu posaljemo sulejmana i kompanjone sa sjevera? :D

ma neee, onda nema tko štancat karte na brojačima, a i prosjek posjetitelja familijarnih hepeninga drastično pada sa 367, na 360 :D

zimzeleni
19.03.15, 18:25
naravno, živio :pivo:
i onda dado gore bubne da nas više nema, i ostane živ :D :D pivkan i za našeg dadu :) :pivo:

ne mogu...

Nek mi da golda na hrx i evo me,pjevam,sviram,bubman,tucem,dobivam :D
štp god želi :D
P.S svijetla ili tamna? :D

cokolinozder
19.03.15, 19:18
Nek mi da golda na hrx i evo me,pjevam,sviram,bubman,tucem,dobivam :D
štp god želi :D
P.S svijetla ili tamna? :D

tamna :D

DADOOZG
20.03.15, 09:52
Ma nemate vi pojma,Maminjo je legenda :)

Ajmoooooooooooooo

cokolinozder
20.03.15, 12:41
Ma nemate vi pojma,Maminjo je legenda :)

Ajmoooooooooooooo

https://www.youtube.com/watch?v=wkhO4tEmX-o :to victory:

antoniorak
20.03.15, 14:12
Thor, prekini pisat. Idi igrat nešto drugo.
Šiljo, samo da se javim i pozdravim. Sretno tebi i Slamnatom.

tripko
20.03.15, 16:35
1. kojima

4. zaboravio...

bla bla bla :blabla:

emir123
20.03.15, 19:02
https://www.youtube.com/watch?v=6ow7b73ni3c

sve su one iste

baka u kanalu
20.03.15, 21:19

sve su one iste

malo mi vuku na vatrogasce.....https://www.youtube.com/watch?v=1Fw_aqpidCI

marlborozz
21.03.15, 00:13

sve su one iste

http://z0r.de/1712

webster
21.03.15, 16:17

Pusa

potpis

cokolinozder
21.03.15, 21:10
potpis

evo dado nisi samo ti panglu, možete duala bacit... ;)

DADOOZG
22.03.15, 07:47
evo dado nisi samo ti panglu, možete duala bacit... ;)

čuj da me mama nije lepo odgojila onda bi rekao da si i ti glupan,ali ovako neću :)

zanimljivi smo mi hrvati kad je vrijeđanje u pitanju,ako si protiv šatoraša onda si komunjara,ako si protiv kolinde nda si jugonostalgičar,ako nisi protiv mamića onda si odmah glupan i plaćenik :D

p.s. Mamić je i dalje Bog :)

baka u kanalu
22.03.15, 09:00
čuj da me mama nije lepo odgojila onda bi rekao da si i ti glupan,ali ovako neću :)

zanimljivi smo mi hrvati kad je vrijeđanje u pitanju,ako si protiv šatoraša onda si komunjara,ako si protiv kolinde nda si jugonostalgičar,ako nisi protiv mamića onda si odmah glupan i plaćenik :D

a ako misliš da je neprikladno hrvi 100% zvati šatoraši onda si genocidni ustaša....
a dinamo je i dalje dučan(izlog) za napucavanje...

cokolinozder
22.03.15, 10:00

aha, tebi i tvom frendu direktoru u NK Lokomotiva, ali bez brige, još malo pa ćete peticiju i VI potpisivat...
možeš ti meni napisat šta god ti padne napamet, jedno je sigurno u takvim pričicama, vratit će ti se :)
ja sam protiv štakoraša, i protiv Kolinde, a gle divnog čuda i protiv tvog boga :) ja i bez naočala vidim poveznicu između ova tri zla, a ti??

glup ti je komentar na post kojeg je Webster potpisao... mogu ti detaljno pojasnit gdje pišeš gluposti, ali počela mi je serija, a i rano je.. ;) pa ću samo okvirno :)

piše ljantu DA Mamić kupi 2,3 klasna :D :D :D to bi značilo da kupuje lapane na kojima onda pokušava okrenut lovu na svoj račun?? jelda?? :D :D i Liga prvaka se igrala dok Mamić nije smio prismrdit bilzu Maksića, hbg baniral ga je pokojni Franjo :)
500-600 terorizira sve ostale?? pa bio je bojkot utakmica, recimo da je i sad, pa di ste??

i ne kenjaj da bi stadion bio pun, jer je bio pun 2x u povjesti...a rekordna posjeta je bila na kojoj ono utakmici?? Zagreb protiv??? Reala??? :D

samo se ti i dalje koprcaj, tik tak, tik tak...

p.s. i ako misliš dalje lupetat, molio bih argumentirano... ovo tvoje je sve u stilu da je da je baba bila muško zvala bi se Duško...

DADOOZG
22.03.15, 10:50
nemam se ja kaj koprcat,meni je divno u životu :)
ide mi na privatnoj bazi,ide mi na poslovnoj bazi,a i moj dinamo je već deset let prvak te gazi hajdučiće :)

Život je leeeeeeeeeeeeeeeeep

:*

p.s. a kak ti se da toliko paliti na moja podbadanja da mi je samo znati :cerek:

cokolinozder
22.03.15, 11:18
nemam se ja kaj koprcat,meni je divno u životu :)
ide mi na privatnoj bazi,ide mi na poslovnoj bazi,a i moj dinamo je već deset let prvak te gazi hajdučiće :)

Život je leeeeeeeeeeeeeeeeep

:*

p.s. a kak ti se da toliko paliti na moja podbadanja da mi je samo znati :cerek:

:D :D uopće se ne palim, da planem, to bi izgledalo potpuno drugačije... ;) :pivo:

https://www.youtube.com/watch?v=hoc8H6wdt4g :tough:

DADOOZG
22.03.15, 13:35
Pa ono ja jednu recenicu,ti sto :-)

cokolinozder
22.03.15, 14:32
Pa ono ja jednu recenicu,ti sto :-)

pa to nije baš sasvim točno, ali možemo i jednom rečenicom..

Veliku glavu u Lepoglavu!!! :D :D

DADOOZG
22.03.15, 14:47
Prst u pak dinamo prvak :-D

cokolinozder
22.03.15, 15:41
Prst u pak dinamo prvak :-D

i u europi svaki put krene naopak ;)