PDA

View Full Version : dolazak artefakta

Histerija
27.12.13, 09:49
Pozdrav,

Malo sam zahrđao jer sam napravio dužu pauzu od Traviana pa me zanima par stvari oko dolaska artefakta.

U igri stoji poruka da artefakti dolaze za xx:xx:xx sati.

Dali se artefakti mogu odmah nakon toga vremena napadati ili mora proči još neko vrijeme prije nego se mogu ta sela napadati ?
I ako je to vrijeme kada će se sela sa artovima moći napadati, dali će se sela pokazati par sati prije tog vremena ili točno u to vrijeme ?

unaprijed hvala na svakom odgovoru

Haris
27.12.13, 10:43
Pozdrav,

Malo sam zahrđao jer sam napravio dužu pauzu od Traviana pa me zanima par stvari oko dolaska artefakta.

Dali se artefakti mogu odmah nakon toga vremena napadati ili mora proči još neko vrijeme prije nego se mogu ta sela napadati ?
I ako je to vrijeme kada će se sela sa artovima moći napadati, dali će se sela pokazati par sati prije tog vremena ili točno u to vrijeme ?

sacekas to vreme da prodje i mozes da napadas ;) obicno dolaze u 6h AM :D

Hamco
27.12.13, 10:49
Pozdrav,

Mozes odmah da napadas cim istekne to vrijeme,a sela se nece prije pojaviti.

Ziggy Stardust
27.12.13, 12:08
U kojim selima se pojavljuju artovi? Vec postojecim natarskim ili se stvore nova sela?

Hamco
27.12.13, 13:29
U kojim selima se pojavljuju artovi? Vec postojecim natarskim ili se stvore nova sela?

Pojave se nova sela.