PDA

View Full Version : Brisanje banovanih naloga

umbacano
27.12.13, 17:45
brišu li se ikad ovi banovani nalozi ili će ovako stajati do kraja servera, primjer hrx. u 14x14 ima bar 10 banovanih naloga i još par multića koje je valjda mh previdio. neki od njih su osnovali druga sela koja su cropovi i koje ne možeš ni uzeti ni naseliti ni ikoji đavo. cijel ova no shit ally su nečiji multići koji su banovani, ne možeš ih farmat ni išta drugo. daj ih bar maknite sa servera, ovo je prevršilo svaku mjeru.
:narf:

dadozg
28.12.13, 11:44
koliko sam ja upoznat,ako ima uplačenog zlata na acc te ako vlasnik nije pristao na brisanje acc MH ne smije brisat acc i ostaju banani do kraja servera..barem je tako nekada bilo možda se nekaj promjenilo

umbacano
28.12.13, 15:31
sumnjam da ima uplaćenog golda. a ionako su bili neaktivni akaunti.

MOD_Superhik
29.12.13, 12:05
koliko sam ja upoznat,ako ima uplačenog zlata na acc te ako vlasnik nije pristao na brisanje acc MH ne smije brisat acc i ostaju banani do kraja servera..barem je tako nekada bilo možda se nekaj promjenilo

Netočno. Nakon nekog vremena neaktivnosti računi su automatski obrisani. Zlato koje je uplačeno vlasnik će moći prebaciti preko linka koji dobije na mail kao što je do sada bila praksa kada bi server završio.

dadozg
29.12.13, 14:51
Netočno. Nakon nekog vremena neaktivnosti računi su automatski obrisani. Zlato koje je uplačeno vlasnik će moći prebaciti preko linka koji dobije na mail kao što je do sada bila praksa kada bi server završio.

thanx na info,ja imam pitanje oko natarskih sela,koliko mora proteči od neaktivnosti nekih računa da im natari preuzmu selo? imam na s1 takva dva lijepa sela u velikoj karti,a ne mogu ih uzeti jer su GG...

thanx

MOD_Superhik
30.12.13, 00:11
thanx na info,ja imam pitanje oko natarskih sela,koliko mora proteči od neaktivnosti nekih računa da im natari preuzmu selo? imam na s1 takva dva lijepa sela u velikoj karti,a ne mogu ih uzeti jer su GG...

thanx

Nema pravila tj. ne može se predvidjeti koje selo će "preuzeti" natari a koje će jednostavno nestati s računom kada se obriše. Prema tome kada se račun obriše zbog neaktivnosti postoji mogućnost da selo (ili više njih) postanu natarska a postoji mogućnost da sva nestanu.

Hamco
30.12.13, 00:15
...Prema tome kada se račun obriše zbog neaktivnosti postoji mogućnost da selo (ili više njih) postanu natarska a postoji mogućnost da sva nestanu.

Cek,zar Natari ne preuzimaju samo glavni grad ? Mislim da ne mogu preuzeti sporedna sela nakon brisanja racuna,a cini mi se da su sanse da Natari preuzmu selo 10%.

dadozg
31.12.13, 09:33
Cek,zar Natari ne preuzimaju samo glavni grad ? Mislim da ne mogu preuzeti sporedna sela nakon brisanja racuna,a cini mi se da su sanse da Natari preuzmu selo 10%.

pa ako farma ima samo jedan grad znači da preuzimaju taj grad :)

Hamco
31.12.13, 10:37
pa ako farma ima samo jedan grad znači da preuzimaju taj grad :)

Da,ali mislim da su sanse da Natari preuzmu selo samo 10%.Dakle 90% je da ga nece preuzeti i da ce nestati sa mape.