PDA

View Full Version : Problem sa inboxom na travianu

zimzeleni
29.01.14, 07:08
http://prntscr.com/2njuea
vidite,stoji mi da u sandučiću imam 1 poruku nepročitanu,koje nemam naravno,pa me sada zanima tko zafrkava i šta se dešava,napominjem da mi se isto dešavalo i na proslom bax-u.

Mozete pomoci?
takodjer bi valjala i nekakva odsteta u vidu golda,jer sam triputa provjeravao inbox od 25 strana i naravno nema nigdje nepročitane poruke...
Čuo sam se i sa masom drugih ljudi,i njima se slično znalo dogadjati.

Molim odgovor tko i zašto to radi.

Pafke
29.01.14, 13:33
http://prntscr.com/2njuea
vidite,stoji mi da u sandučiću imam 1 poruku nepročitanu,koje nemam naravno,pa me sada zanima tko zafrkava i šta se dešava,napominjem da mi se isto dešavalo i na proslom bax-u.

Mozete pomoci?
takodjer bi valjala i nekakva odsteta u vidu golda,jer sam triputa provjeravao inbox od 25 strana i naravno nema nigdje nepročitane poruke...
Čuo sam se i sa masom drugih ljudi,i njima se slično znalo dogadjati.

Molim odgovor tko i zašto to radi.

Jesi provjerio arhivu ? Može biti da si arhivirao nepročitanu poruku :D

zimzeleni
29.01.14, 13:49
Jesi provjerio arhivu ? Može biti da si arhivirao nepročitanu poruku :D

Da baš,arhivirati ću nepročitanu poruku :opala:
Nema,nema nigdje poruke,a ona stoji gore u sandučiću,hoću odštetu,ne zanima me,žaliti ću se vlasnicima igre ako mi ne odgovore ove iz TT.
Ovo je diskriminacija.

Pafke
29.01.14, 13:54
Da baš,arhivirati ću nepročitanu poruku :opala:
Pa zna se dogodit :D

Nema,nema nigdje poruke,a ona stoji gore u sandučiću,hoću odštetu,ne zanima me,žaliti ću se vlasnicima igre ako mi ne odgovore ove iz TT.
Ovo je diskriminacija.

Strpi se koji mjesec da Marko dođe na forum pa ti možda odgovori :D ... Ako ne dobiješ ban zbog prijetnji da češ se žaliti vlasnicima :D

CM Marko
29.01.14, 15:11
To sa ne pročitanim porukama je poznat problem. Neke poruke (obrisanih igrača) se označe kao ne pročitane ako malo bolje pogledate u inbox-u sigurno ćete pronaći poruku koja nije pročitana.

PS. ako je idalje ne možete pronći javite se CM-u u igri i problem ćemo rešiti ;)