PDA

View Full Version : Travian i rat protiv botova

CM Marko
10.02.14, 03:43
Dragi igrači,

Svjesni smo da na nekim našim serverima ima ogroman broj registracija od strane bot naloga.

Nećemo detaljno objašnjavati na koji način će ovaj problem biti riješen, ali možemo reći da programeri već rade na velikim izmjenama. Te izmjene će biti dostupne na našim serverima čim budu završene i testirane.

Mi znamo da je ovo zaista frustrirajuće za Vas, ali imajte na umu da smo mi već napravili velike pomake protiv botova u igri u posljednjih nekoliko mjeseci i sada je ovo je rezultat: oni koriste botove za registraciju sada. Mi ćemo nastaviti borbu s njima a oni će vjerojatno nastaviti mijenjati svoju taktiku. Postoje mnoge bitke u ratu

Ovo je nešto što shvaćamo vrlo ozbiljno jer je to prijetnja kompaniji. To čini igru manje ugodnom za Vas, a to je potpuno neprihvatljivo.

Želimo i da odgovorimo na Vaše komentare da to "traje predugo". Da, traje. Mi planiramo, programiramo i testiramo. Tek kada je ispravljeno sve što treba ispraviti i fino podešeno onda zabava počinje: mi imamo mnogo sustava koje treba integrirati i testirati ponovo prije nego što se pojavi unaprijeđena verzija igre da se izbori sa ovim stvarima. Da, to će potrajati ali - mi smo vrlo odlučni u ovome. Možete očekivati ​​da ćemo ostati odlučni i biti korak ispred.

Srdačan pozdrav
Vaš Travian tim

CM Marko
01.04.14, 10:08
Dragi igrači,

Kao jedan od koraka u našem ratu protiv botova, razvili smo sustav koji će nam pomoći da prepoznamo račune koji rade pomoću botova ili skripte. U vrlo skoroj budućnosti, počet ćemo koristiti taj sustav u dobre svrhe, i to veoma intenzivno. Tako da ćete primijetiti povećanje blokiranih računa ;)

No, ne brinite, ne namjeravamo dopustiti da blokirani računi ispune kartu i začepe vaše farm-liste. Mi ćemo raditi što je brže moguće te račune odblokiramo, nakon razgovora s vlasnikom, ili ih izbrisati u potpunosti.

Lijep pozdrav,
Vaš Travian Team