PDA

View Full Version : Komentari na borbene izvjestaje hrx

MOD_Horall
11.03.14, 18:19
Ukoliko želite ostaviti svoj komentar na neki od borbenih izvjestaja to možete ovdje učiniti.

Da biste komentirali izvještaj morate ga citirati u svojem postu pomoću opcije "quote" ili prvo ostaviti link na post sa izveštajem kojeg želite komentirati.

Uz ovo vrijede i opća pravila foruma.

zimzeleni
06.05.14, 12:05
http://travian-reports.net/hr/report/514094d1426

Ovom se samo osoba poput tebe može diviti,tuga.

Cicoks
20.05.14, 20:23
http://travian-reports.net/hr/report/516080bcc81,5160813efab :D

Svaka čast, nakon što ste katali deffere, sad ste prešli na ljude koji su stradali u poplavama i nisu u mogućnosti doći do struje/interneta. Stvarno ste nadareni vi UBSovci...

sanim
22.05.14, 13:11
Da ti kazem koju pametnu ja katam odreda znaci nema tu deffer offer,poplavljeni nepopravljeni i slicni izgovori tunte i drustva mu nemojte vise da pisete takve stvari onaj ko igra travian naci ce si vec nacin kako ce igrati i ja radim svaki dan pa sam tu:)pozz

Svaka čast, nakon što ste katali deffere, sad ste prešli na ljude koji su stradali u poplavama i nisu u mogućnosti doći do struje/interneta. Stvarno ste nadareni vi UBSovci...

tunto
24.05.14, 15:24
tunto se nigdje nije izgovaral
očito i ti neznaš čitati sa razumjevanjem

ZmijugaLoma
25.05.14, 02:17

Ti isti poplavljeni i bez interneta za koje nas vase vodje mole da ih ne katamo, napadaju nase igrace i otimaju im sela. Zatim se pojavi vlasnik naloga kojeg necu da imenujem i krene sa optuzivanjem zasto ih katamo jer su poplavljeni i imali smrtne slucajeve dok par sati prije toga salje prave napade ne pljacke, posto vlasnik naloga ne zna da su napadi ti poslati uopste optuzuje sitere da su slali pljacke.

Takodje znate da smo imali pristupe vasim nalozima al nismo toliko nisko pali da zabijemo vase offove od tih naloga i da ih katamo kao sto ste uradili nalogu Sani.

Vas vodja tunto je imao postovanje od dosta nasih igraca prije svega kao covjek, al kad je dopustio da mu ovakve stvari rade klinci u savezu spustio se na njihov nivo koji je tipa uzrasta od 10 godina.

Dvorska luda
13.06.14, 12:54
jadnog li servera imaju li ovi usb-ovci uocpe vise deffa iti za natare?:usisava:

pampers
25.06.14, 23:48
Pa vidio si i sam da smo imali i viška :)

Gex
27.06.14, 01:39
Sto lazes ljude? hahaha

andrej555
27.06.14, 01:48
Uvjek ga se nađe ako treba za obranu, ali za veći broj kata puno teže :D