PDA

View Full Version : napokon sam se zastitio, niko mi ne moze nista otet, zasto??

jon
10.09.07, 20:08
sad ko god me napadne, nista mi ne opljacka, nemam vojnika, samo zid, level 7, i skroviste lv. 5, jel to zbog zida ne moze nista otet, gal sam

Deviant
10.09.07, 20:13
sad ko god me napadne, nista mi ne opljacka, nemam vojnika, samo zid, level 7, i skroviste lv. 5, jel to zbog zida ne moze nista otet, gal sam

da, zbog zida je
previsok im je pa ga ne mogu preskociti

hzg
10.09.07, 20:18
da, zbog zida je

Nemoj bit zla :)

to ti je jer imas skroviste resa na lvl5 iliti skrivas po 1000 od svakog resa.
Znaci ti sada imas manje od 1000 od svega. Jel tak?

pricekaj da te napadne teutonac:)

to sto si digao zid na lvl7 ti ne znaci apsolutno nista:) zid bez vojske ti je kao da ga nemas!

CroJin
10.09.07, 20:18
da, zbog zida je

Svi cijenimo dobar humor, no, nemoj spamat.:D
Nemreju ti niš uzeti jer ti skrovište pokriva sve resurse, ti kao gal imaš duplo veće skrovište, pa ti je puno lakše na početku

EDIT zbog hzg-a: ukro mi odgovor u sekundi. :D

n4rf
10.09.07, 21:39

to nije nista..ja imam lasere instalirane :)

ostacro
10.09.07, 22:35
to nije nista..ja imam lasere instalirane :)

ja imam raketo bacače,ionski top i inter planetarne(inter kvadratne) rakete. :p šalim se,i spamam okolo.

ja bih ti savjetovao da napraviš skrvište na lvl 10(da možeš sakrit 2000 resa) i da napraviš po mogućnsti zamke(barem lvl 3 da možeš odbit do 30 vojnika).

jon
10.09.07, 22:47
nemojte me sad vrijedjat, imam vise resursa nego sta stane u skloniste

geniux
10.09.07, 23:08
.
super, šta imaš resursa više nego što stane u skloništa, samo ti još razvijaj resurse, .. i koja ti je ono lokacija naselja, moliti cu lijepo :D

jon
10.09.07, 23:11
.
super, šta imaš resursa više nego što stane u skloništa, samo ti još razvijaj resurse, .. i koja ti je ono lokacija naselja, moliti cu lijepo :D
pa da ti to testiras:D:D:rolleyes:

sad me jedan tip napada i napo me vec 10-ak puta, niti jednom mi nije nista maznuo, ali me opet nastavlja napadati, jel ima on kakve koristi od stalnog napadanja, jel dobiva neke bodove ili sta?

Black Revenger
11.09.07, 13:25
sad me jedan tip napada i napo me vec 10-ak puta, niti jednom mi nije nista maznuo, ali me opet nastavlja napadati, jel ima on kakve koristi od stalnog napadanja, jel dobiva neke bodove ili sta?
dobi bodove jedino ako ti ubije vojsku, vojnik koji kosta 1 hrane uzdrzavanja daje 1 bod, 2 hrane 2 boda...

jon
13.09.07, 17:44
znaci, on nema nikakve koristi od toga sto me napada, a nista mi ne zrusi ili ukrade, sad me opet stalno napada, jel mu se tako razvije vojnik, pa je jaci ili je tip puko ko kokica,pa napada:confused:

geniux
13.09.07, 18:36
Pitanje je KADA te napada.. ako te napdne svaku noc oko recimo 03-04 ujutro to znaci da si mu ti omiljeni "long taget" i da jednostavno posalje vojsku na tebe da mu je na pobiju u njegovom naselju