PDA

View Full Version : Zašto mrzim speed servere.

FlameSpirit
18.04.14, 12:19
Ok,nisam frik za speed,ali u nedostatku poštenih engleskih servera odlučih se registrirati na uk speed,čisto da malo vježbam gale (koje i tako igram 2. put u životu - nakon 10ak off teut accounta). Anyway: prvi dan,resi se pune,već u 5 popodne (!!) počinjem dizati skladišta i žitnicu kako bi otišao offline u 00,a da se do jutra resursi ne napune i propadnu. Prvu večer je bilo ok. Došao sam ujutro na server i sve normalno. Drugi dan ista fora: moraš proširiti skladište dosta,da opet preko noći resi ne propadnu. I napravim ja tako. Normalno otiđem u 22:30 spavati. Otišao sam malo ranije (naporan dan). Idem izračunavat neke gluposti. Imam 6500 resursa slobodno u skladištu,proizvodnja je 720 (max.) po satu,imam 9 sati do vremena kad se skladišta napune i resursi počnu propadati. I ništa,odoše ja spavat. Ujutro se probudim,pola 7 je bilo,pijem kavu,doručkujem. Dođem u 7:00 na acc,kad ono sranje!! :brukica: Svi resursi puni (!!). :brukica: Sve crveno gore na onoj mini traci ispod resursa. JA onak: "Pa koji je to k...c,zašt su puni,ako još imam vremena?". Gledam sve,nema reporta,nisam nigdje slao heroja,neki vrag ne valja. I nemam pojma što je. Resursi puni,pola ih je propalo. Eto zašto mrzim igrati speed servere.

Komunjara2000
22.04.14, 18:15
Bolje da je skladište puno nego prazno.:dance:

Hamco
24.04.14, 14:54
Bolje da je skladište puno nego prazno.:dance:

Hahahaha...tako je. :goodpost: